Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ORADEA: În fiecare Vineri (ora 18:00) - Turneu "Foresta" King Pong

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bună seara!



    Inscrieri #247 - on 2019. 11. 08. at 20:21:02

    1. Tailbot Francois, Oradea, 621 - 41,5 - E
    2. Parus Lilian, Oradea, 768 - 40,5 - E
    3. Savu Cristian, Oradea, 17 - 38,76 - E
    4. Craciun Calin, Oradea, 212 - 38,62 - E
    5. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu, 302 - 38,08 - E
    6. Tic Ioan, Oradea, 34 - 35,65 - E
    7. Balogh Attila, Oradea, 105 - 33,77 - E
    8. Codau Vlad, Oradea, 307 - 32,78 - O
    9. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 31,8 - OW
    10. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 906 - 31,55 - O
    11. Sabadas Dinu, Oradea, 701 - 29,65 - O
    12. Merai Janos, Oradea, 959 - 29,4 - O
    13. Totos Ludovic, Marghita, 914 - 28,05 - O
    14. Fabian Wilhelm, Oradea, 948 - 26,5 - OW
    15. Kornya Tamas, Salonta, 1774 - 23,7 - O
    16. Lup Silviu, Oradea, 922 - 23,5 - O
    17. Tanc Florin, Oradea, 436 - 22,59 - O
    18. Halasz Peter, Oradea, 434 - 20,01 - O
    19. Kornya Adam, Salonta, 1961 - 18 - A
    20. Sabau Liviu, Oradea, 1343 - 16,7 - A
    21. Cheregi Nelu, Oradea, 982 - 16,65 - A
    22. Pop Gheorghe, Marghita, 1942 - 14,8 - A
    23. Sas Tibor, Oradea, 1248 - 14,6 - A
    24. Papp Attila, Salonta, 2084 - 14,1 - A
    25. Catuneanu George, Oradea, 1321 - 13,75 - A
    26. Pop Gabriel, Oradea, 929 - 12,57 - A
    27. Roatis Gheorghe, Oradea, 1354 - 12,3 - A
    28. Cotrau Andrei, Oradea, 1393 - 10,03 - A
    29. Ratiu Adrian, Oradea, 1374 - 9,6 - I
    30. Culda Andrei, Oradea, 1303 - 9,4 - I
    31. Tana Marius, Oradea, 1424 - 9,05 - I
    32. Kovacs Levente, Oradea, 1559 - 8,7 - I
    33. Guias Cristian, Oradea, 1330 - 7,2 - I
    34. Moldovan Andrei, Oradea, 1441 - 6,6 - I
    35. Seica Gheorghe, Oradea, 1401 - 6,35 - I
    36. Gergely Anton, Oradea, 1280 - 0 - E
    37. Antal Cornel, Oradea, 1390 - 0 - A
    38. Simu Marius, Oradea, 1443 - 0
    39. Andre Andrea, Oradea, 1651 - 0 - F
    40. Tutos Csaba, Oradea, 1857 - 0 - I
    41. Barlea Radu, Oradea, 2276 - 0 - O
    42. Pop Florin, Oradea, 2742 - 0
    43. Blaga Mircea, Oradea, 2822 - 0
    44. Cazan Calin, Oradea, 6009 - 0
    45. Kimpan Jozsef, Oradea, 6010 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 - #247
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    1-2
    2
    3
    2 LUP SILVIU ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    3 SABAU LIVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    1
    4 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    4
    5 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
    2-1
    0-2
    2-1
    2-0
    3
    2
    Gr.inferioara nr. 2 - #247
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIC IOAN ORADEA
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 MERAI JANOS ORADEA
    0-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2
    4
    3 CULDA ANDREI ORADEA
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    2
    4 KOVACS LEVENTE ORADEA
    0-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2
    3
    5 FABIAN WILHELM ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - #247
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 TANC FLORIN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-1
    3
    2
    3 POP GABRIEL ORADEA
    1-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2
    3
    4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    5 POP FLORIN ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    2-0
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 4 - #247
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    5
    1
    2 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    0-2
    1-2
    2
    4
    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    4 ANDRE ANDREA ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    0-2
    1
    5 KORNYA ADAM SALONTA
    0-2
    2-0
    0-2
    2-0
    0-2
    2
    3
    6 SACELEANU BOGDAN TARGU JIU
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    Gr.inferioara nr. 5 - #247
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    5
    1
    2 HALASZ PETER ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    4
    2
    3 CHEREGI NELU ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    2-1
    1
    4 ROATIS GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2
    4
    5 BARLEA RADU ORADEA
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    3
    6 KIMPAN JOZSEF ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 6 - #247
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    0-2
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    3 CRACIUN CALIN ORADEA
    1-2
    2-1
    2-1
    0-2
    2-0
    3
    4
    4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
    1-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0
    5 PAPP ATTILA SALONTA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    3
    3
    6 COTRAU ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    1
    Gr.inferioara nr. 7 - #247
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 SIMU MARIUS ORADEA
    0-2
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    3
    3
    3 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    4 KORNYA TAMAS SALONTA
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    5 BLAGA MIRCEA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1
    6 CAZAN CALIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    Gr.inferioara nr. 8 - #247
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    2-1
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 CODAU VLAD ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 RATIU ADRIAN ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    0-2
    2-1
    2
    4 TUTOS CSABA ORADEA
    2-1
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    3
    3
    5 POP GHEORGHE MARGHITA
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2
    4
    6 TANA MARIUS ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.superioara nr. 1 - #247
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LUP SILVIU ORADEA
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 SACELEANU BOGDAN TARGU JIU
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 POP GABRIEL ORADEA
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 MERAI JANOS ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - #247
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TIC IOAN ORADEA
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 HALASZ PETER ORADEA
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
    3 KORNYA ADAM SALONTA
    1-3
    0-3
    0
    4 POP FLORIN ORADEA
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - #247
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 BARLEA RADU ORADEA
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    Gr.superioara nr. 4 - #247
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 KORNYA TAMAS SALONTA
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    1
    3 PAPP ATTILA SALONTA
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    4 ROATIS GHEORGHE ORADEA
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    Gr.superioara nr. 5 - #247
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    3-2
    3-2
    0-3
    2
    2 CODAU VLAD ORADEA
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 SIMU MARIUS ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4 CRACIUN CALIN ORADEA
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    1
    Gr.superioara nr. 6 - #247
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    2 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 TUTOS CSABA ORADEA
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    4 SAS TIBOR ORADEA
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 7 - #247
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
    2 CULDA ANDREI ORADEA
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3 GERGELY ANTON ORADEA
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    4 POP GHEORGHE MARGHITA
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 8 - #247
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    2 TANC FLORIN ORADEA
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 KOVACS LEVENTE ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    4 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    Eliminatorii #247

    1. Saceleanu Bogdan
    -------------------- Saceleanu Bogdan 3-1
    16. Jurje Alex Doru
    ----------------------------------- Saceleanu Bogdan 3-1
    9. Tic Ioan
    -------------------- Tic Ioan 3-1
    8. Tanc Florin
    -------------------------------------------------- Saceleanu Bogdan 3-1
    5. Craciun Calin
    -------------------- Craciun Calin 3-2
    12. Balogh Attila
    ----------------------------------- Craciun Calin 3-1
    13. Parus Lilian
    -------------------- Kornya Tamas 3-1
    4. Kornya Tamas

    ----------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

    3. Tailbot Francois
    -------------------- Tailbot Francois 3-2
    14. Savu Cristian
    ----------------------------------- Codau Vlad 3-1
    11. Codau Vlad
    -------------------- Codau Vlad 3-1
    6. Totos Ludovic
    -------------------------------------------------- Gergely Anton 3-1
    7. Gergely Anton
    -------------------- Gergely Anton 3-0
    10. Lup Silviu
    ----------------------------------- Gergely Anton 3-1
    15. Sabadas Dinu
    -------------------- Halasz Peter 3-1
    2. Halasz Peter

    Clasament #247

    1. Gergely Anton - Oradea
    2. Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
    3 -- 4
    Codau Vlad - Oradea
    Craciun Calin - Oradea
    5 -- 8
    Halasz Peter - Oradea
    Tic Ioan - Oradea
    Tailbot Francois - Oradea
    Kornya Tamas - Salonta
    9 -- 16
    Lup Silviu - Oradea
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Totos Ludovic - Marghita
    Balogh Attila - Oradea
    Sabadas Dinu - Oradea
    Tanc Florin - Oradea
    Savu Cristian - Oradea
    Parus Lilian - Oradea
    17 -- 2v gr.sup.
    Vaida Sorin - Oradea
    18 -- 23 1v gr.sup.
    Papp Attila - Salonta
    Pop Gabriel - Oradea
    Roatis Gheorghe - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    Tutos Csaba - Oradea
    24 -- 31 0v gr.sup.
    Merai Janos - Oradea
    Kornya Adam - Salonta
    Pop Gheorghe - Marghita
    Sas Tibor - Oradea
    Kovacs Levente - Oradea
    Simu Marius - Oradea
    Barlea Radu - Oradea
    Pop Florin - Oradea
    32 -- 2v gr.inf.
    Ratiu Adrian - Oradea
    33 -- 38 1v gr.inf.
    Sabau Liviu - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Catuneanu George - Oradea
    Cotrau Andrei - Oradea
    Andre Andrea - Oradea
    Blaga Mircea - Oradea
    39 -- 45 0v gr.inf.
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Tana Marius - Oradea
    Guias Cristian - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    Cazan Calin - Oradea
    Kimpan Jozsef - Oradea


    FINALA LIVE:



    Ultima editare de King Pong Oradea; 09.nov.2019, 00:58.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

    Comentariu


    • Clasament sezon #5 by KING PONG

      Dupa Etapa #41 (#246) - 31.10.2019

      Numar total jucatori pana in prezent sezon 5/Total:139/304


      #Sezon 5 OCT Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 5 NOI #Total general Nume Prenume
      Puncte sezon 5
      Patricipari Sez5 max 47
      Nr. locuri ocupate: I / II / III
      1
      0
      1
      1
      Gergely Anton
      1314
      41
      27/8/2
      2
      0
      2
      6
      Tic Ioan
      965
      41
      1/6/11
      3
      0
      3
      2
      Balogh Attila
      931
      40
      2/2/10
      4
      0
      4
      3
      Savu Cristian
      828
      29
      8/9/5
      5
      0
      5
      7
      Tailbot Francois
      731
      34
      1/5/4
      6
      0
      6
      4
      Vaida Sorin
      675
      43
      0/1/3
      7
      0
      7
      5
      Parus Lilian
      562
      23
      3/6/2
      10
      2
      8
      10
      Codau Vlad
      482
      32
      1/2/2
      9
      0
      9
      17
      Sabadas Dinu
      467
      45
      0/0/0
      8
      -2
      10
      9
      Cotca Dacian
      446
      27
      0/2/0
      11
      0
      11
      20
      Simu Marius
      390
      35
      1/0/1
      13
      1
      12
      30
      Halasz Peter
      367
      37
      0/0/1
      14
      1
      13
      12
      Jurje Alex
      362
      19
      0/2/1
      12
      -2
      14
      19
      Szalay Liviu
      362
      30
      0/0/0
      15
      0
      15
      11
      Birtalan Laszlo
      297
      34
      0/0/0
      17
      1
      16
      21
      Antal Cornel
      292
      34
      2/1/0
      18
      1
      17
      13
      Tanc Florin
      273
      23
      0/0/2
      16
      -2
      18
      35
      Costea Constantin
      273
      37
      0/1/1
      19
      0
      19
      22
      Merai Janos
      262
      34
      0/0/0
      20
      0
      20
      36
      Lup Silviu
      245
      27
      1/0/0
      21
      0
      21
      43
      Sabau Liviu
      242
      39
      0/0/0
      26
      4
      22
      37
      Pop Gabriel
      236
      43
      0/0/1
      22
      -1
      23
      18
      Curpas Ioan
      223
      27
      0/0/0
      24
      0
      24
      26
      Culda Andrei
      222
      38
      0/1/0
      23
      -2
      25
      33
      Bondar Octavian
      205
      19
      0/2/0
      28
      2
      26
      16
      Craciun Calin
      203
      15
      0/0/1
      27
      0
      27
      34
      Catuneanu George
      191
      39
      0/0/0
      25
      -3
      28
      8
      Tascianu Cristi
      189
      11
      0/0/1
      27
      -2
      29
      44
      Cavasdan Doru
      185
      26
      0/0/2
      29
      -1
      30
      28
      Cheregi Nelu
      172
      39
      1/0/0
      31
      0
      31
      27
      Sas Tibor
      153
      27
      0/0/0
      30
      -2
      32
      46
      Maxim Alexandru
      151
      24
      1/0/0
      33
      0
      33
      51
      Tütös Csaba
      132
      19
      0/0/0
      32
      -2
      34
      52
      Ratiu Adrian
      118
      31
      0/0/0
      34
      -1
      35
      14
      Popa Octavian
      106
      9
      0/1/0
      35
      -1
      36
      71
      Kornya Tamas
      94
      6
      0/0/0
      37
      0
      37
      67
      Guias Cristian
      82
      43
      0/0/0
      36
      -2
      38
      64
      Roatis Gheorghe
      80
      20
      0/0/0
      39
      0
      39
      69
      André Andrea
      77
      20
      0/1/0
      42
      2
      40
      50
      Presecan Doru
      77
      30
      0/0/0
      41
      0
      41
      60
      Moldovan Andrei
      75
      35
      0/0/0
      38
      -4
      42
      58
      Sabau Catalin
      72
      10
      0/0/0
      40
      -3
      43
      63
      Varadi Mark
      71
      10
      0/0/0
      44
      0
      44
      38
      Varkonyi Amalia
      67
      21
      0/0/0
      46
      1
      45
      79
      Kovacs Levente
      60
      21
      0/0/0
      47
      1
      46
      56
      Seica Gheorghe
      60
      34
      0/0/0
      43
      -4
      47
      39
      Horvath Tibor
      58
      3
      0/0/0
      45
      -3
      48
      78
      Cioflan Nelutu
      54
      8
      0/0/0
      52
      3
      49
      61
      Totos Ludovic
      54
      9
      0/0/1
      48
      -2
      50
      24
      Kalman Suha
      53
      5
      0/0/0
      50
      -1
      51
      68
      Boitos Rodica
      52
      31
      0/0/0
      53
      1
      52
      25
      Fabian Wilhelm
      50
      14
      0/0/0
      54
      1
      53
      57
      Pop Florin
      48
      26
      0/0/0
      49
      -4
      53
      81
      Maghiar Alin
      48
      26
      0/0/0
      51
      -3
      54
      23
      Birtalan Robert
      46
      4
      0/0/0
      58
      3
      55
      42
      Onofrei Dan
      41
      13
      0/0/0
      57
      1
      56
      72
      Dinescu Dan
      41
      28
      0/0/0
      56
      -1
      57
      62
      Pop Alexandru
      39
      8
      0/1/0
      55
      -3
      58
      92
      Lahtinen Jorma
      38
      1
      1/0/0
      61
      2
      59
      85
      Palfy Zsolt
      37
      9
      0/0/0
      59
      -1
      60
      97
      Zifcsak Ludovik
      33
      2
      0/0/1
      60
      -1
      61
      59
      Kadar Jozsef
      33
      4
      0/0/0
      69
      7
      62
      29
      Barlea Radu
      30
      6
      0/0/0
      62
      -1
      63
      15
      Mandru Bogdan
      29
      1
      1/0/0
      63
      -1
      64
      77
      Prundaru Horia
      26
      1
      1/0/0
      0
      NEW
      64
      Fritea Raul
      26
      1
      0/1/0
      64
      -1
      65
      74
      Rus Nicolae
      24
      11
      0/0/0
      65
      -1
      66
      107
      Kornya Adam
      22
      6
      0/0/0
      0
      NEW
      67
      108
      Saceleanu Bogdan
      21
      2
      0/0/0
      70
      2
      68
      111
      Blaga Mircea
      20
      9
      0/0/0
      66
      -3
      69
      65
      Cotrau Calin
      19
      6
      0/0/0
      67
      -3
      70
      113
      Grigore Alexandru
      17
      1
      0/0/0
      68
      -3
      71
      114
      Papp Attila
      17
      6
      0/0/0
      73
      1
      72
      31
      Bondar Leontin
      14
      4
      0/0/0
      71
      -2
      73
      120
      Pop Gheorghe
      14
      5
      0/0/0
      72
      -2
      74
      47
      Tana Marius
      14
      10
      0/0/0
      85
      10
      75
      145
      Moka Iuliu
      11
      3
      0/0/0
      74
      -2
      76
      128
      De Long
      11
      7
      0/0/0
      77
      0
      77
      70
      Dan Daniel
      10
      3
      0/0/0
      75
      -2
      77
      87
      Cevei Petre
      10
      3
      0/0/0
      76
      -2
      78
      55
      Toma Cristian
      9
      2
      0/0/0
      78
      -1
      79
      129
      Cazan Catalin
      8
      7
      0/0/0
      79
      -1
      80
      93
      Vurst Laszlo
      7
      2
      0/0/0
      89
      9
      80
      160
      Boros Mihaly
      7
      2
      0/0/0
      80
      -1
      81
      142
      Csőrsz Zoltan
      6
      1
      0/0/0
      80
      -1
      81
      143
      Dimeny Sandor
      6
      1
      0/0/0
      80
      -1
      81
      144
      Seres Szabolcs
      6
      1
      0/0/0
      81
      -1
      82
      103
      Torje Sorin
      6
      2
      0/0/0
      82
      -1
      83
      82
      Pop George
      6
      5
      0/0/0
      83
      -1
      84
      149
      Marc Ioan
      5
      1
      0/0/0
      83
      -1
      84
      149
      Nagy Iosif
      5
      1
      0/0/0
      84
      -1
      85
      135
      Torje Alin
      5
      2
      0/0/0
      84
      -1
      85
      150
      Gal Tiberiu
      5
      2
      0/0/0
      88
      2
      86
      151
      Barabancea Lili
      5
      3
      0/0/0
      85
      -2
      87
      153
      Nicu Andras
      4
      1
      0/0/0
      86
      -2
      88
      152
      Barna Ciprian
      4
      3
      0/0/0
      87
      -2
      89
      157
      Erdelyi Mark
      3
      1
      0/0/0
      0
      NEW
      90
      53
      Ghile Ioan
      3
      2
      0/0/0
      88
      -2
      90
      159
      Vlaicu Daniel
      3
      2
      0/0/0
      89
      -2
      91
      90
      Cotca Rares
      2
      1
      0/0/0
      89
      -2
      91
      91
      Micle Dan
      2
      1
      0/0/0
      0
      NEW
      91
      98
      Sarca Ovidiu
      2
      1
      0/0/0
      89
      -2
      91
      121
      Olar Olimpiu
      2
      1
      0/0/0
      89
      -2
      91
      160
      Darie Gabriel
      2
      1
      0/0/0
      89
      -2
      91
      160
      Dobrai Balazs
      2
      1
      0/0/0
      89
      -2
      91
      160
      Salagean Sergiu
      2
      1
      0/0/0
      89
      -2
      91
      160
      Szel Akos
      2
      1
      0/0/0
      0
      NEW
      83
      Ardelean Titus Pascal
      2
      1
      0/0/0
      90
      -2
      92
      161
      Popa Bogdan
      2
      2
      0/0/0
      0
      NEW
      93
      162
      Florescu Mirela
      2
      2
      0/0/0
      0
      NEW
      93
      162
      Florescu Titus
      2
      2
      0/0/0
      91
      -2
      93
      66
      Vaida Octav
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      80
      Ilies Alexandru
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      96
      Cotca Diana
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      100
      Szilagyi Zsolt
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      110
      Imre Flaviu
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      124
      Troie Calin
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      158
      Cotrau Andrei
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      158
      Varadi Geza
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      161
      Macavei Sergiu
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      161
      Nechita Victor
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      162
      Balazshazi Alexandru
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      162
      Gurgu Ieremia
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      162
      Horvath Csaba
      1
      1
      0/0/0
      71
      0
      71
      162
      Ilea Calin
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      162
      Ionescu Laura
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      162
      Kiss Attila
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      162
      Matyi Laszlo
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      162
      Mirze Sergiu
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      162
      Monem Samar
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      162
      Pantea Ovidiu
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      162
      Parus Stefan
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      162
      Puscas Ciprian
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      162
      Roponcea Gabriel
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      162
      Shakey Gumaa
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      162
      Szekeres Laszlo
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      162
      Terme Lucian
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      162
      Vonhaz Julia
      1
      1
      0/0/0
      91
      -2
      93
      162
      Vonhaz Stefan
      1
      1
      0/0/0
      Club King Pong Oradea
      www.kingpong.ro
      0359 181 232

      Comentariu


      • Bună seara!



        Gr.inferioara nr. 1 - #248
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 GERGELY ANTON ORADEA
        2-0
        2-1
        2-0
        2-1
        2-0
        5
        1
        2 SABAU LIVIU ORADEA
        0-2
        0-2
        2-0
        0-2
        1-2
        1
        3 CRACIUN CALIN ORADEA
        1-2
        2-0
        2-0
        0-2
        2-0
        3
        3
        4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0
        5 VARADI MARK ORADEA
        1-2
        2-0
        2-0
        2-0
        2-1
        4
        2
        6 POP GABRIEL ORADEA
        0-2
        2-1
        0-2
        2-0
        1-2
        2
        4
        Gr.inferioara nr. 2 - #248
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        V
        Loc
        1 TIC IOAN ORADEA
        1-2
        2-0
        2-1
        2-0
        0-2
        2-0
        4
        3
        2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
        2-1
        2-1
        0-2
        2-1
        1-2
        2-0
        4
        2
        3 MERAI JANOS ORADEA
        0-2
        1-2
        2-1
        2-0
        0-2
        2-0
        3
        4
        4 TUTOS CSABA ORADEA
        1-2
        2-0
        1-2
        2-0
        1-2
        2-0
        3
        5 VARKONYI AMALIA ORADEA
        0-2
        1-2
        0-2
        0-2
        0-2
        2-1
        1
        6 SACELEANU BOGDAN TARGU JIU
        2-0
        2-1
        2-0
        2-1
        2-0
        2-0
        6
        1
        7 BLAGA MIRCEA ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        1-2
        0-2
        0
        Gr.inferioara nr. 3 - #248
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 BALOGH ATTILA ORADEA
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        4
        2
        2 TANC FLORIN ORADEA
        2-0
        2-1
        2-0
        2-0
        2-0
        5
        1
        3 CULDA ANDREI ORADEA
        0-2
        1-2
        2-0
        2-1
        2-0
        3
        3
        4 ANDRE ANDREA ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        2-0
        2-0
        2
        4
        5 SEICA GHEORGHE ORADEA
        0-2
        0-2
        1-2
        0-2
        2-0
        1
        6 BARNA CIPRIAN ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0
        Gr.inferioara nr. 4 - #248
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 SAVU CRISTIAN ORADEA
        2-1
        2-1
        2-0
        1-2
        2-0
        4
        1
        2 HALASZ PETER ORADEA
        1-2
        2-1
        2-0
        2-0
        2-0
        4
        2
        3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
        1-2
        1-2
        2-0
        2-0
        2-0
        3
        3
        4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        2-0
        2-0
        2
        4
        5 BOITOS RODICA ORADEA
        2-1
        0-2
        0-2
        0-2
        2-1
        2
        6 ARDELEAN TITUS PASCAL ALESD
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        1-2
        0
        Gr.inferioara nr. 5 - #248
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        V
        Loc
        1 VAIDA SORIN ORADEA
        1-2
        2-1
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        5
        2
        2 COTCA DACIAN ORADEA
        2-1
        2-1
        2-0
        2-1
        2-0
        2-0
        6
        1
        3 CHEREGI NELU ORADEA
        1-2
        1-2
        2-1
        0-2
        2-0
        2-1
        3
        3
        4 RATIU ADRIAN ORADEA
        0-2
        0-2
        1-2
        1-2
        0-2
        0-2
        0
        5 FABIAN WILHELM ORADEA
        0-2
        1-2
        2-0
        2-1
        2-1
        2-1
        4
        6 ONOFREI DAN ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        2-0
        1-2
        1-2
        1
        7 KOVACS LEVENTE ORADEA
        0-2
        0-2
        1-2
        2-0
        1-2
        2-1
        2
        4
        Gr.inferioara nr. 6 - #248
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 CODAU VLAD ORADEA
        2-1
        2-1
        2-0
        2-0
        2-0
        5
        1
        2 SABADAS DINU ORADEA
        1-2
        2-0
        2-1
        2-0
        2-0
        4
        2
        3 SAS TIBOR ORADEA
        1-2
        0-2
        2-1
        2-1
        2-0
        3
        3
        4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
        0-2
        1-2
        1-2
        2-0
        2-0
        2
        4
        5 POP FLORIN ORADEA
        0-2
        0-2
        1-2
        0-2
        2-0
        1
        6 MAGHIAR ALIN ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0
        Gr.superioara nr. 1 - #248
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 GERGELY ANTON ORADEA
        3-0
        3-1
        2
        1
        2 CATUNEANU GEORGE ORADEA
        0-3
        3-0
        1
        2
        3 CHEREGI NELU ORADEA
        1-3
        0-3
        0
        Gr.superioara nr. 2 - #248
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 SACELEANU BOGDAN TARGU JIU
        3-2
        3-1
        2
        1
        2 CULDA ANDREI ORADEA
        2-3
        2-3
        0
        3 SAS TIBOR ORADEA
        1-3
        3-2
        1
        2
        Gr.superioara nr. 3 - #248
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 TANC FLORIN ORADEA
        3-1
        3-1
        2
        1
        2 TIC IOAN ORADEA
        1-3
        3-0
        1
        2
        3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
        1-3
        0-3
        0
        Gr.superioara nr. 4 - #248
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 SAVU CRISTIAN ORADEA
        1-3
        3-0
        1
        2
        2 CRACIUN CALIN ORADEA
        3-1
        3-0
        2
        1
        3 KOVACS LEVENTE ORADEA
        0-3
        0-3
        0
        Gr.superioara nr. 5 - #248
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 COTCA DACIAN ORADEA
        3-0
        3-0
        2
        1
        2 VARADI MARK ORADEA
        0-3
        3-0
        1
        2
        3 GUIAS CRISTIAN ORADEA
        0-3
        0-3
        0
        Gr.superioara nr. 6 - #248
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 CODAU VLAD ORADEA
        3-0
        3-1
        2
        1
        2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
        0-3
        3-0
        1
        2
        3 ANDRE ANDREA ORADEA
        1-3
        0-3
        0
        Gr.superioara nr. 7 - #248
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 SABADAS DINU ORADEA
        0-3
        3-0
        1
        2
        2 BALOGH ATTILA ORADEA
        3-0
        3-0
        2
        1
        3 MERAI JANOS ORADEA
        0-3
        0-3
        0
        Gr.superioara nr. 8 - #248
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 VAIDA SORIN ORADEA
        3-0
        3-1
        2
        1
        2 HALASZ PETER ORADEA
        0-3
        3-0
        1
        2
        3 POP GABRIEL ORADEA
        1-3
        0-3
        0
        Eliminatorii #248

        1. Gergely Anton
        -------------------- Gergely Anton 3-0
        16. Sas Tibor
        ----------------------------------- Gergely Anton 3-0
        9. Sabadas Dinu
        -------------------- Sabadas Dinu 3-2
        8. Vaida Sorin
        -------------------------------------------------- Gergely Anton 3-1
        5. Cotca Dacian
        -------------------- Tic Ioan 3-1
        12. Tic Ioan
        ----------------------------------- Tic Ioan 3-1
        13. Costea Constantin
        -------------------- Craciun Calin 3-0
        4. Craciun Calin

        ----------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

        3. Tanc Florin
        -------------------- Tanc Florin 3-1
        14. Halasz Peter
        ----------------------------------- Codau Vlad 3-0
        11. Catuneanu George
        -------------------- Codau Vlad 3-1
        6. Codau Vlad
        -------------------------------------------------- Codau Vlad 3-2
        7. Balogh Attila
        -------------------- Balogh Attila 3-0
        10. Varadi Mark
        ----------------------------------- Balogh Attila 3-1
        15. Savu Cristian
        -------------------- Saceleanu Bogdan 3-1
        2. Saceleanu Bogdan

        Finala mica - #248

        Tic Ioan
        -------------------- Balogh Attila 3-1
        Balogh Attila

        Clasament #248

        1. Gergely Anton - Oradea
        2. Codau Vlad - Oradea
        3. Balogh Attila - Oradea
        4. Tic Ioan - Oradea
        5 -- 8
        Sabadas Dinu - Oradea
        Tanc Florin - Oradea
        Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
        Craciun Calin - Oradea
        9 -- 16
        Sas Tibor - Oradea
        Catuneanu George - Oradea
        Varadi Mark - Oradea
        Cotca Dacian - Oradea
        Vaida Sorin - Oradea
        Halasz Peter - Oradea
        Savu Cristian - Oradea
        Costea Constantin - Oradea
        17 -- 24 0v gr.sup.
        Merai Janos - Oradea
        Maxim Alexandru - Oradea
        Cheregi Nelu - Oradea
        Pop Gabriel - Oradea
        Culda Andrei - Oradea
        Kovacs Levente - Oradea
        Guias Cristian - Oradea
        Andre Andrea - Oradea
        25 -- 4v gr.inf.
        Fabian Wilhelm - Oradea
        26 -- 3v gr.inf.
        Tutos Csaba - Oradea
        27 -- 2v gr.inf.
        Boitos Rodica - Oradea
        28 -- 32 1v gr.inf.
        Varkonyi Amalia - Oradea
        Sabau Liviu - Oradea
        Onofrei Dan - Oradea
        Seica Gheorghe - Oradea
        Pop Florin - Oradea
        33 -- 38 0v gr.inf.
        Maghiar Alin - Oradea
        Ratiu Adrian - Oradea
        Moldovan Andrei - Oradea
        Ardelean Titus Pascal - Alesd
        Blaga Mircea - Oradea
        Barna Ciprian - Oradea


        FINALA LIVE:



        Ultima editare de King Pong Oradea; 15.nov.2019, 22:57.
        Club King Pong Oradea
        www.kingpong.ro
        0359 181 232

        Comentariu


        • Bună seara!



          Inscrieri #249 - on 2019. 11. 22. at 21:18:52

          1. Tailbot Francois, Oradea, 621 - 41,5 - E
          2. Savu Cristian, Oradea, 17 - 38,76 - E
          3. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu, 302 - 38,08 - E
          4. Tic Ioan, Oradea, 34 - 35,65 - E
          5. Balogh Attila, Oradea, 105 - 33,77 - E
          6. Codau Vlad, Oradea, 307 - 32,78 - O
          7. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 31,8 - OW
          8. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 906 - 31,55 - O
          9. Cotca Dacian, Oradea, 545 - 31,43 - O
          10. Szalay Liviu, Oradea, 78 - 30,08 - O
          11. Sabadas Dinu, Oradea, 701 - 29,65 - O
          12. Totos Ludovic, Marghita, 914 - 28,05 - O
          13. Fabian Wilhelm, Oradea, 948 - 26,5 - OW
          14. Curpas Ioan, Oradea, 175 - 25,11 - OW
          15. Lup Silviu, Oradea, 922 - 23,5 - O
          16. Cavasdan Doru, Oradea, 932 - 23,5 - O
          17. Tanc Florin, Oradea, 436 - 22,59 - O
          18. Halasz Peter, Oradea, 434 - 20,01 - O
          19. Maxim Alexandru, Oradea, 964 - 17,65 - A
          20. Sabau Liviu, Oradea, 1343 - 16,7 - A
          21. Cheregi Nelu, Oradea, 982 - 16,65 - A
          22. Costea Constantin, Oradea, 1192 - 16,25 - A
          23. Onofrei Dan, Oradea, 1621 - 16 - AW
          24. Catuneanu George, Oradea, 1321 - 13,75 - A
          25. Pop Gabriel, Oradea, 929 - 12,57 - A
          26. Roatis Gheorghe, Oradea, 1354 - 12,3 - A
          27. Maghiar Alin, Oradea, 1447 - 10,5 - A
          28. Ratiu Adrian, Oradea, 1374 - 9,6 - I
          29. Culda Andrei, Oradea, 1303 - 9,4 - I
          30. Tana Marius, Oradea, 1424 - 9,05 - I
          31. Kovacs Levente, Oradea, 1559 - 8,7 - I
          32. Moldovan Andrei, Oradea, 1441 - 6,6 - I
          33. Seica Gheorghe, Oradea, 1401 - 6,35 - I
          34. Ardelean Titus Pascal, Alesd, 3720 - 5 - I
          35. Gergely Anton, Oradea, 1280 - 0 - E
          36. Antal Cornel, Oradea, 1390 - 0 - A
          37. Simu Marius, Oradea, 1443 - 0
          38. Tascianu Cristian, Oradea, 1533 - 0 - O
          39. Tutos Csaba, Oradea, 1857 - 0 - I
          40. Pop Florin, Oradea, 2742 - 0
          41. Blaga Mircea, Oradea, 2822 - 0
          42. Barna Ciprian, Oradea, 3357 - 0
          43. Kimpan Jozsef, Oradea, 6010 - 0
          44. Varadi Mark, Oradea, 6011 - 0

          Gr.inferioara nr. 1 - #249
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 GERGELY ANTON ORADEA
          2-0
          1-2
          2-0
          2-0
          3
          1
          2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
          0-2
          1-2
          1-2
          2-0
          1
          4
          3 LUP SILVIU ORADEA
          2-1
          2-1
          1-2
          2-0
          3
          2
          4 VARADI MARK ORADEA
          0-2
          2-1
          2-1
          2-0
          3
          3
          5 KOVACS LEVENTE ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          Gr.inferioara nr. 2 - #249
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 TIC IOAN ORADEA
          2-1
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          1
          2 TANC FLORIN ORADEA
          1-2
          2-1
          2-0
          2-0
          3
          2
          3 SABAU LIVIU ORADEA
          0-2
          1-2
          2-0
          2-0
          2
          3
          4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          1
          4
          5 SEICA GHEORGHE ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          Gr.inferioara nr. 3 - #249
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 BALOGH ATTILA ORADEA
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          1
          2 ANTAL CORNEL ORADEA
          0-2
          2-1
          2-1
          1-2
          2
          3
          3 POP GABRIEL ORADEA
          0-2
          1-2
          1-2
          1-2
          0
          4 ROATIS GHEORGHE ORADEA
          0-2
          1-2
          2-1
          1-2
          1
          4
          5 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
          0-2
          2-1
          2-1
          2-1
          3
          2
          Gr.inferioara nr. 4 - #249
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 SAVU CRISTIAN ORADEA
          2-0
          2-1
          2-0
          2-1
          4
          1
          2 SZALAY LIVIU ORADEA
          0-2
          2-0
          2-1
          2-0
          3
          2
          3 CURPAS IOAN ORADEA
          1-2
          0-2
          2-1
          2-0
          2
          3
          4 RATIU ADRIAN ORADEA
          0-2
          1-2
          1-2
          2-0
          1
          4
          5 FABIAN WILHELM ORADEA
          1-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          Gr.inferioara nr. 5 - #249
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          2
          2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          5
          1
          3 CULDA ANDREI ORADEA
          0-2
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          3
          3
          4 TUTOS CSABA ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          1-2
          1-2
          0
          5 POP FLORIN ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          2-1
          2-0
          2
          4
          6 KIMPAN JOZSEF ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          2-1
          0-2
          1
          Gr.inferioara nr. 6 - #249
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 VAIDA SORIN ORADEA
          2-0
          2-1
          2-0
          2-0
          2-0
          5
          1
          2 HALASZ PETER ORADEA
          0-2
          2-1
          2-1
          2-0
          2-0
          4
          2
          3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
          1-2
          1-2
          2-1
          2-0
          2-0
          3
          3
          4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
          0-2
          1-2
          1-2
          1-2
          2-0
          1
          5 MAGHIAR ALIN ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          2-1
          2-1
          2
          4
          6 ARDELEAN TITUS PASCAL ALESD
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          1-2
          0
          Gr.inferioara nr. 7 - #249
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 CODAU VLAD ORADEA
          2-0
          1-2
          2-1
          2-1
          2-0
          4
          2
          2 SIMU MARIUS ORADEA
          0-2
          1-2
          2-1
          2-0
          2-0
          3
          3
          3 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
          2-1
          2-1
          2-0
          2-0
          2-0
          5
          1
          4 CHEREGI NELU ORADEA
          1-2
          1-2
          0-2
          0-2
          2-1
          1
          5 ONOFREI DAN ORADEA
          1-2
          0-2
          0-2
          2-0
          2-0
          2
          4
          6 BARNA CIPRIAN ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          1-2
          0-2
          0
          Gr.inferioara nr. 8 - #249
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 SABADAS DINU ORADEA
          2-0
          0-2
          2-1
          2-0
          2-0
          4
          1
          2 COTCA DACIAN ORADEA
          0-2
          2-1
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          2
          3 SACELEANU BOGDAN TARGU JIU
          2-0
          1-2
          0-2
          2-0
          2-0
          3
          4
          4 CAVASDAN DORU ORADEA
          1-2
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          3
          3
          5 BLAGA MIRCEA ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          1
          6 TANA MARIUS ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          Gr.superioara nr. 1 - #249
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 GERGELY ANTON ORADEA
          3-1
          2-3
          3-0
          2
          2
          2 SZALAY LIVIU ORADEA
          1-3
          1-3
          3-0
          1
          3 ANTAL CORNEL ORADEA
          3-2
          3-1
          3-1
          3
          1
          4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
          0-3
          0-3
          1-3
          0
          Gr.superioara nr. 2 - #249
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 TIC IOAN ORADEA
          1-3
          3-2
          3-1
          2
          2
          2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
          3-1
          3-1
          3-0
          3
          1
          3 CURPAS IOAN ORADEA
          2-3
          1-3
          3-2
          1
          4 ROATIS GHEORGHE ORADEA
          1-3
          0-3
          2-3
          0
          Gr.superioara nr. 3 - #249
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 BALOGH ATTILA ORADEA
          3-1
          3-0
          3-1
          3
          1
          2 HALASZ PETER ORADEA
          1-3
          3-0
          3-0
          2
          2
          3 CULDA ANDREI ORADEA
          0-3
          0-3
          3-2
          1
          4 RATIU ADRIAN ORADEA
          1-3
          0-3
          2-3
          0
          Gr.superioara nr. 4 - #249
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 SAVU CRISTIAN ORADEA
          3-1
          3-0
          3-0
          3
          1
          2 CODAU VLAD ORADEA
          1-3
          3-1
          3-0
          2
          3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
          0-3
          1-3
          3-0
          1
          2
          4 POP FLORIN ORADEA
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          Gr.superioara nr. 5 - #249
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
          3-1
          3-0
          3-0
          3
          1
          2 COTCA DACIAN ORADEA
          1-3
          1-3
          3-0
          1
          3 SIMU MARIUS ORADEA
          0-3
          3-1
          3-0
          2
          2
          4 MAGHIAR ALIN ORADEA
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          Gr.superioara nr. 6 - #249
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 VAIDA SORIN ORADEA
          3-1
          3-0
          2
          1
          2 LUP SILVIU ORADEA
          1-3
          2-3
          0
          3 CAVASDAN DORU ORADEA
          0-3
          3-2
          1
          2
          4 ONOFREI DAN ORADEA
          Gr.superioara nr. 7 - #249
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
          3-1
          3-0
          3-2
          3
          1
          2 TANC FLORIN ORADEA
          1-3
          1-3
          0-3
          0
          3 VARADI MARK ORADEA
          0-3
          3-1
          0-3
          1
          4 SACELEANU BOGDAN TARGU JIU
          2-3
          3-0
          3-0
          2
          2
          Gr.superioara nr. 8 - #249
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 SABADAS DINU ORADEA
          1-3
          3-0
          3-1
          2
          2
          2 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
          3-1
          3-0
          0-3
          2
          3 SABAU LIVIU ORADEA
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          4 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
          1-3
          3-0
          3-0
          2
          1
          Eliminatorii #249

          1. Antal Cornel
          -------------------- Antal Cornel 3-1
          16. Cavasdan Doru
          ----------------------------------- Tic Ioan 3-2
          9. Tic Ioan
          -------------------- Tic Ioan 3-0
          8. Costea Constantin
          -------------------------------------------------- Saceleanu Bogdan 3-0
          5. Jurje Alex Doru
          -------------------- Jurje Alex Doru 3-2
          12. Halasz Peter
          ----------------------------------- Saceleanu Bogdan 3-2
          13. Saceleanu Bogdan
          -------------------- Saceleanu Bogdan 3-0
          4. Savu Cristian

          ----------------------------------------------------------------- Tailbot Francois 3-2

          3. Balogh Attila
          -------------------- Balogh Attila 3-0
          14. Sabadas Dinu
          ----------------------------------- Balogh Attila 3-2
          11. Catuneanu George
          -------------------- Vaida Sorin 3-1
          6. Vaida Sorin
          -------------------------------------------------- Tailbot Francois 3-1
          7. Tascianu Cristian
          -------------------- Tascianu Cristian 3-0
          10. Simu Marius
          ----------------------------------- Tailbot Francois 3-2
          15. Gergely Anton
          -------------------- Tailbot Francois 3-1
          2. Tailbot Francois

          Finala mica - #249

          Tic Ioan
          -------------------- Tic Ioan 3-1
          Balogh Attila

          Clasament #249

          1. Tailbot Francois - Oradea
          2. Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
          3. Tic Ioan - Oradea
          4. Balogh Attila - Oradea
          5 -- 8
          Tascianu Cristian - Oradea
          Jurje Alex Doru - Almasu Mare
          Antal Cornel - Oradea
          Vaida Sorin - Oradea
          9 -- 16
          Gergely Anton - Oradea
          Savu Cristian - Oradea
          Costea Constantin - Oradea
          Sabadas Dinu - Oradea
          Simu Marius - Oradea
          Halasz Peter - Oradea
          Cavasdan Doru - Oradea
          Catuneanu George - Oradea
          17 -- 18 2v gr.sup.
          Codau Vlad - Oradea
          Totos Ludovic - Marghita
          19 -- 23 1v gr.sup.
          Cotca Dacian - Oradea
          Szalay Liviu - Oradea
          Curpas Ioan - Oradea
          Culda Andrei - Oradea
          Varadi Mark - Oradea
          24 -- 31 0v gr.sup.
          Lup Silviu - Oradea
          Tanc Florin - Oradea
          Sabau Liviu - Oradea
          Roatis Gheorghe - Oradea
          Maghiar Alin - Oradea
          Ratiu Adrian - Oradea
          Moldovan Andrei - Oradea
          Pop Florin - Oradea
          32 -- 2v gr.inf.
          Onofrei Dan - Oradea
          33 -- 36 1v gr.inf.
          Maxim Alexandru - Oradea
          Cheregi Nelu - Oradea
          Blaga Mircea - Oradea
          Kimpan Jozsef - Oradea
          37 -- 44 0v gr.inf.
          Fabian Wilhelm - Oradea
          Pop Gabriel - Oradea
          Tana Marius - Oradea
          Kovacs Levente - Oradea
          Seica Gheorghe - Oradea
          Ardelean Titus Pascal - Alesd
          Tutos Csaba - Oradea
          Barna Ciprian - Oradea


          FINALA LIVE:



          Ultima editare de King Pong Oradea; 23.nov.2019, 00:59.
          Club King Pong Oradea
          www.kingpong.ro
          0359 181 232

          Comentariu


          • Bună seara!



            http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...dea-29-11-2019
            Ultima editare de King Pong Oradea; 29.nov.2019, 23:17.
            Club King Pong Oradea
            www.kingpong.ro
            0359 181 232

            Comentariu


            • In poza din stanga e tricoul de joc? )

              Comentariu


              • Buna seara!



                Inscrieri #251 - on 2019. 12. 05. at 22:58:09

                1. Tailbot Francois, Oradea, 621 - 41,5 - E
                2. Savu Cristian, Oradea, 17 - 38,76 - E
                3. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu, 302 - 38,08 - E
                4. Tic Ioan, Oradea, 34 - 35,65 - E
                5. Balogh Attila, Oradea, 105 - 33,77 - E
                6. Bondar Octavian, Oradea, 870 - 33,4 - E
                7. Codau Vlad, Oradea, 307 - 32,78 - O
                8. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 31,8 - OW
                9. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 906 - 31,55 - O
                10. Sabadas Dinu, Oradea, 701 - 29,65 - O
                11. Merai Janos, Oradea, 959 - 29,4 - O
                12. Tanc Florin, Oradea, 436 - 22,59 - O
                13. Bondar Leontin, Oradea, 1187 - 22,4 - O
                14. Halasz Peter, Oradea, 434 - 20,01 - O
                15. Sabau Liviu, Oradea, 1343 - 16,7 - A
                16. Pop Gheorghe, Marghita, 1942 - 14,8 - A
                17. Sas Tibor, Oradea, 1248 - 14,6 - A
                18. Catuneanu George, Oradea, 1321 - 13,75 - A
                19. Pop Gabriel, Oradea, 929 - 12,57 - A
                20. Culda Andrei, Oradea, 1303 - 9,4 - I
                21. Presecan Doru, Oradea, 1421 - 9,05 - I
                22. Guias Cristian, Oradea, 1330 - 7,2 - I
                23. Moldovan Andrei, Oradea, 1441 - 6,6 - I
                24. Boitos Rodica, Oradea, 2053 - 4,5 - IF
                25. Gergely Anton, Oradea, 1280 - 0 - E
                26. Pop Florin, Oradea, 2742 - 0
                27. Griga Cristian, Oradea, 2890 - 0 - I
                28. Varadi Mark, Oradea, 6011 - 0
                29. Cazan Catalin, Oradea, 6012 - 0
                30. Brisan Razvan, Oradea, 6013 - 0
                31. Blanaru Razvan, Oradea, 6014 - 0

                Gr.inferioara nr. 1 - #251
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 GERGELY ANTON ORADEA
                2-0
                2-0
                2-0
                0-2
                3
                2
                2 MERAI JANOS ORADEA
                0-2
                2-1
                2-0
                0-2
                2
                3
                3 POP GABRIEL ORADEA
                0-2
                1-2
                2-0
                1-2
                1
                4
                4 POP FLORIN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                5 BONDAR LEONTIN ORADEA
                2-0
                2-0
                2-1
                2-0
                4
                1
                Gr.inferioara nr. 2 - #251
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 TIC IOAN ORADEA
                1-2
                2-0
                2-0
                2-0
                3
                1
                2 TANC FLORIN ORADEA
                2-1
                2-0
                2-1
                1-2
                3
                2
                3 SABAU LIVIU ORADEA
                0-2
                0-2
                2-0
                0-2
                1
                4
                4 BOITOS RODICA ORADEA
                0-2
                1-2
                0-2
                0-2
                0
                5 SACELEANU BOGDAN TARGU JIU
                0-2
                2-1
                2-0
                2-0
                3
                3
                Gr.inferioara nr. 3 - #251
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 BALOGH ATTILA ORADEA
                2-0
                2-0
                1-2
                2-0
                3
                1
                2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                0-2
                2-0
                2-1
                2-0
                3
                3
                3 CULDA ANDREI ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                2-1
                1
                4
                4 VARADI MARK ORADEA
                2-1
                1-2
                2-0
                2-0
                3
                2
                5 CAZAN CATALIN ORADEA
                0-2
                0-2
                1-2
                0-2
                0
                Gr.inferioara nr. 4 - #251
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                2-0
                2-1
                2-0
                2-0
                4
                1
                2 HALASZ PETER ORADEA
                0-2
                1-2
                2-0
                2-0
                2
                3
                3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                1-2
                2-1
                2-0
                2-0
                3
                2
                4 PRESECAN DORU ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                2-1
                1
                4
                5 GRIGA CRISTIAN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                1-2
                0
                Gr.inferioara nr. 5 - #251
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                2-0
                2-0
                2-1
                2-0
                4
                1
                2 SABADAS DINU ORADEA
                0-2
                2-1
                2-1
                2-0
                3
                2
                3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                0-2
                1-2
                2-0
                2-0
                2
                3
                4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                1-2
                1-2
                0-2
                2-1
                1
                4
                5 BLANARU RAZVAN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                1-2
                0
                Gr.inferioara nr. 6 - #251
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 CODAU VLAD ORADEA
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                2-1
                5
                1
                2 VAIDA SORIN ORADEA
                0-2
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                2
                3 SAS TIBOR ORADEA
                0-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2-0
                3
                3
                4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                1-2
                1
                5 BRISAN RAZVAN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                6 POP GHEORGHE MARGHITA
                1-2
                0-2
                0-2
                2-1
                2-0
                2
                4
                Gr.superioara nr. 1 - #251
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 BONDAR LEONTIN ORADEA
                0-3
                1-3
                0
                2 HALASZ PETER ORADEA
                3-0
                3-1
                2
                1
                3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                3-1
                1-3
                1
                2
                Gr.superioara nr. 2 - #251
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 TIC IOAN ORADEA
                0-3
                3-0
                1
                2
                2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                3-0
                3-0
                2
                1
                3 SAS TIBOR ORADEA
                0-3
                0-3
                0
                Gr.superioara nr. 3 - #251
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 BALOGH ATTILA ORADEA
                3-1
                3-0
                2
                1
                2 SACELEANU BOGDAN TARGU JIU
                1-3
                3-0
                1
                2
                3 POP GHEORGHE MARGHITA
                0-3
                0-3
                0
                Gr.superioara nr. 4 - #251
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                3-1
                3-1
                2
                1
                2 MERAI JANOS ORADEA
                1-3
                3-0
                1
                2
                3 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                1-3
                0-3
                0
                Gr.superioara nr. 5 - #251
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                3-2
                3-2
                2
                1
                2 GERGELY ANTON ORADEA
                2-3
                3-1
                1
                2
                3 PRESECAN DORU ORADEA
                2-3
                1-3
                0
                Gr.superioara nr. 6 - #251
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 CODAU VLAD ORADEA
                3-1
                3-0
                2
                1
                2 TANC FLORIN ORADEA
                1-3
                0-3
                0
                3 CULDA ANDREI ORADEA
                0-3
                3-0
                1
                2
                Gr.superioara nr. 7 - #251
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 VAIDA SORIN ORADEA
                2-3
                3-0
                1
                2
                2 VARADI MARK ORADEA
                3-2
                3-1
                2
                1
                3 SABAU LIVIU ORADEA
                0-3
                1-3
                0
                Gr.superioara nr. 8 - #251
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 SABADAS DINU ORADEA
                1-3
                3-1
                1
                2
                2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                3-1
                3-2
                2
                1
                3 POP GABRIEL ORADEA
                1-3
                2-3
                0
                Eliminatorii #251

                1. Halasz Peter
                -------------------- Halasz Peter 3-0
                16. Culda Andrei
                ----------------------------------- Vaida Sorin 3-1
                9. Vaida Sorin
                -------------------- Vaida Sorin 3-2
                8. Bondar Octavian
                -------------------------------------------------- Saceleanu Bogdan 3-0
                5. Tailbot Francois
                -------------------- Tailbot Francois 3-0
                12. Tic Ioan
                ----------------------------------- Saceleanu Bogdan 3-1
                13. Saceleanu Bogdan
                -------------------- Saceleanu Bogdan 3-2
                4. Savu Cristian

                ----------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-1

                3. Balogh Attila
                -------------------- Gergely Anton 3-2
                14. Gergely Anton
                ----------------------------------- Gergely Anton 3-1
                11. Merai Janos
                -------------------- Codau Vlad 3-0
                6. Codau Vlad
                -------------------------------------------------- Gergely Anton 3-0
                7. Varadi Mark
                -------------------- Varadi Mark 3-1
                10. Catuneanu George
                ----------------------------------- Jurje Alex Doru 3-2
                15. Sabadas Dinu
                -------------------- Jurje Alex Doru 3-1
                2. Jurje Alex Doru

                Finala mica - #251

                Vaida Sorin
                -------------------- -
                Jurje Alex Doru

                Clasament #251

                1. Gergely Anton - Oradea
                2. Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
                3 -- 4
                Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                Vaida Sorin - Oradea
                5 -- 8
                Codau Vlad - Oradea
                Tailbot Francois - Oradea
                Varadi Mark - Oradea
                Halasz Peter - Oradea
                9 -- 16
                Balogh Attila - Oradea
                Savu Cristian - Oradea
                Sabadas Dinu - Oradea
                Bondar Octavian - Oradea
                Merai Janos - Oradea
                Tic Ioan - Oradea
                Catuneanu George - Oradea
                Culda Andrei - Oradea
                17 -- 24 0v gr.sup.
                Tanc Florin - Oradea
                Bondar Leontin - Oradea
                Sabau Liviu - Oradea
                Pop Gheorghe - Marghita
                Sas Tibor - Oradea
                Pop Gabriel - Oradea
                Presecan Doru - Oradea
                Moldovan Andrei - Oradea
                25 -- 1v gr.inf.
                Guias Cristian - Oradea
                26 -- 31 0v gr.inf.
                Boitos Rodica - Oradea
                Pop Florin - Oradea
                Griga Cristian - Oradea
                Cazan Catalin - Oradea
                Brisan Razvan - Oradea
                Blanaru Razvan - Oradea


                FINALA LIVE:



                Ultima editare de King Pong Oradea; 05.dec.2019, 23:28.
                Club King Pong Oradea
                www.kingpong.ro
                0359 181 232

                Comentariu


                • Bună seara!



                  Inscrieri #252 - on 2019. 12. 12. at 21:46:56

                  1. Tailbot Francois, Oradea, 621 - 41,5 - E
                  2. Parus Lilian, Oradea, 768 - 40,5 - E
                  3. Savu Cristian, Oradea, 17 - 38,76 - E
                  4. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu, 302 - 38,08 - E
                  5. Tic Ioan, Oradea, 34 - 35,65 - E
                  6. Balogh Attila, Oradea, 105 - 33,77 - E
                  7. Bondar Octavian, Oradea, 870 - 33,4 - E
                  8. Codau Vlad, Oradea, 307 - 32,78 - O
                  9. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 31,8 - OW
                  10. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 906 - 31,55 - O
                  11. Sabadas Dinu, Oradea, 701 - 29,65 - O
                  12. Totos Ludovic, Marghita, 914 - 28,05 - O
                  13. Curpas Ioan, Oradea, 175 - 25,11 - OW
                  14. Cavasdan Doru, Oradea, 932 - 23,5 - O
                  15. Halasz Peter, Oradea, 434 - 20,01 - O
                  16. Sabau Liviu, Oradea, 1343 - 16,7 - A
                  17. Cheregi Nelu, Oradea, 982 - 16,65 - A
                  18. Catuneanu George, Oradea, 1321 - 13,75 - A
                  19. Pop Gabriel, Oradea, 929 - 12,57 - A
                  20. Maghiar Alin, Oradea, 1447 - 10,5 - A
                  21. Kovacs Levente, Oradea, 1559 - 8,7 - I
                  22. Moldovan Andrei, Oradea, 1441 - 6,6 - I
                  23. Gergely Anton, Oradea, 1280 - 0 - E
                  24. Antal Cornel, Oradea, 1390 - 0 - A
                  25. Tascianu Cristian, Oradea, 1533 - 0 - O
                  26. Palfi Zsolt, Oradea, 2580 - 0 - I
                  27. Pop Florin, Oradea, 2742 - 0
                  28. Varadi Mark, Oradea, 6011 - 0
                  29. Herdea Gheorghe, Oradea, 6015 - 0

                  Gr.inferioara nr. 1 - #252
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 GERGELY ANTON ORADEA
                  2-0
                  2-0
                  2-1
                  2-0
                  4
                  1
                  2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                  0-2
                  2-0
                  2-1
                  2-0
                  3
                  2
                  3 ANTAL CORNEL ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  2-1
                  2-0
                  2
                  3
                  4 KOVACS LEVENTE ORADEA
                  1-2
                  1-2
                  1-2
                  2-0
                  1
                  4
                  5 POP FLORIN ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0
                  Gr.inferioara nr. 2 - #252
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 TIC IOAN ORADEA
                  2-1
                  2-0
                  1-2
                  2-1
                  3
                  3
                  2 HALASZ PETER ORADEA
                  1-2
                  2-0
                  2-1
                  2-0
                  3
                  1
                  3 SABAU LIVIU ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  1-2
                  0
                  4 VARADI MARK ORADEA
                  2-1
                  1-2
                  2-0
                  2-0
                  3
                  2
                  5 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
                  1-2
                  0-2
                  2-1
                  0-2
                  1
                  4
                  Gr.inferioara nr. 3 - #252
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 BALOGH ATTILA ORADEA
                  2-1
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  4
                  1
                  2 SACELEANU BOGDAN TARGU JIU
                  1-2
                  2-1
                  2-0
                  2-0
                  3
                  2
                  3 POP GABRIEL ORADEA
                  0-2
                  1-2
                  2-0
                  2-1
                  2
                  3
                  4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  1-2
                  0
                  5 MAGHIAR ALIN ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  1-2
                  2-1
                  1
                  4
                  Gr.inferioara nr. 4 - #252
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  4
                  1
                  2 SABADAS DINU ORADEA
                  0-2
                  2-0
                  2-0
                  0-2
                  2
                  2
                  3 CURPAS IOAN ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  2-0
                  2-0
                  2
                  3
                  4 CHEREGI NELU ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  2-1
                  1
                  4
                  5 PALFI ZSOLT ORADEA
                  0-2
                  2-0
                  0-2
                  1-2
                  1
                  Gr.inferioara nr. 5 - #252
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                  2-1
                  1-2
                  1-2
                  1
                  4
                  2 CODAU VLAD ORADEA
                  1-2
                  2-0
                  2-0
                  2
                  1
                  3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                  2-1
                  0-2
                  2-0
                  2
                  2
                  4 CAVASDAN DORU ORADEA
                  2-1
                  0-2
                  0-2
                  1
                  3
                  Gr.inferioara nr. 6 - #252
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 VAIDA SORIN ORADEA
                  0-2
                  2-0
                  1-2
                  2-0
                  2
                  2
                  2 PARUS LILIAN ORADEA
                  2-0
                  2-0
                  2-1
                  2-0
                  4
                  1
                  3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  2-1
                  2-0
                  2
                  4
                  4 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                  2-1
                  1-2
                  1-2
                  2-0
                  2
                  3
                  5 HERDEA GHEORGHE ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0
                  Gr.superioara nr. 1 - #252
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 GERGELY ANTON ORADEA
                  3-0
                  3-0
                  2
                  1
                  2 CURPAS IOAN ORADEA
                  0-3
                  3-2
                  1
                  2
                  3 CAVASDAN DORU ORADEA
                  0-3
                  2-3
                  0
                  Gr.superioara nr. 2 - #252
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 HALASZ PETER ORADEA
                  3-1
                  0-3
                  1
                  2
                  2 POP GABRIEL ORADEA
                  1-3
                  0-3
                  0
                  3 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                  3-0
                  3-0
                  2
                  1
                  Gr.superioara nr. 3 - #252
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 BALOGH ATTILA ORADEA
                  3-1
                  3-0
                  2
                  1
                  2 TIC IOAN ORADEA
                  1-3
                  3-0
                  1
                  2
                  3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                  0-3
                  0-3
                  0
                  Gr.superioara nr. 4 - #252
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                  3-0
                  3-0
                  2
                  1
                  2 ANTAL CORNEL ORADEA
                  0-3
                  1-3
                  0
                  3 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                  0-3
                  3-1
                  1
                  2
                  Gr.superioara nr. 5 - #252
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 CODAU VLAD ORADEA
                  3-2
                  3-0
                  2
                  1
                  2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                  2-3
                  3-1
                  1
                  2
                  3 CHEREGI NELU ORADEA
                  0-3
                  1-3
                  0
                  Gr.superioara nr. 6 - #252
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 PARUS LILIAN ORADEA
                  3-1
                  3-0
                  2
                  1
                  2 VARADI MARK ORADEA
                  1-3
                  3-0
                  1
                  2
                  3 MAGHIAR ALIN ORADEA
                  0-3
                  0-3
                  0
                  Gr.superioara nr. 7 - #252
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 VAIDA SORIN ORADEA
                  2-3
                  3-1
                  1
                  2
                  2 SACELEANU BOGDAN TARGU JIU
                  3-2
                  3-1
                  2
                  1
                  3 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
                  1-3
                  1-3
                  0
                  Gr.superioara nr. 8 - #252
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                  2-3
                  3-2
                  1
                  2
                  2 SABADAS DINU ORADEA
                  3-2
                  3-0
                  2
                  1
                  3 KOVACS LEVENTE ORADEA
                  2-3
                  0-3
                  0
                  Eliminatorii #252

                  1. Gergely Anton
                  -------------------- Gergely Anton 3-2
                  16. Halasz Peter
                  ----------------------------------- Gergely Anton 3-2
                  9. Tic Ioan
                  -------------------- Tic Ioan 3-1
                  8. Sabadas Dinu
                  -------------------------------------------------- Savu Cristian 3-2
                  5. Codau Vlad
                  -------------------- Codau Vlad 3-1
                  12. Vaida Sorin
                  ----------------------------------- Savu Cristian 3-1
                  13. Varadi Mark
                  -------------------- Savu Cristian 3-1
                  4. Savu Cristian

                  ----------------------------------------------------------------- Saceleanu Bogdan 3-2

                  3. Balogh Attila
                  -------------------- Jurje Alex Doru 3-1
                  14. Jurje Alex Doru
                  ----------------------------------- Jurje Alex Doru 3-1
                  11. Tailbot Francois
                  -------------------- Parus Lilian 3-1
                  6. Parus Lilian
                  -------------------------------------------------- Saceleanu Bogdan 3-2
                  7. Saceleanu Bogdan
                  -------------------- Saceleanu Bogdan 3-1
                  10. Curpas Ioan
                  ----------------------------------- Saceleanu Bogdan 3-1
                  15. Bondar Octavian
                  -------------------- Tascianu Cristian 3-2
                  2. Tascianu Cristian

                  Finala mica - #252

                  Gergely Anton
                  -------------------- Gergely Anton 3-
                  Jurje Alex Doru

                  Clasament #252

                  1. Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
                  2. Savu Cristian - Oradea
                  3. Gergely Anton - Oradea
                  4. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                  5 -- 8
                  Tascianu Cristian - Oradea
                  Codau Vlad - Oradea
                  Tic Ioan - Oradea
                  Parus Lilian - Oradea
                  9 -- 16
                  Curpas Ioan - Oradea
                  Varadi Mark - Oradea
                  Halasz Peter - Oradea
                  Balogh Attila - Oradea
                  Bondar Octavian - Oradea
                  Vaida Sorin - Oradea
                  Sabadas Dinu - Oradea
                  Tailbot Francois - Oradea
                  17 -- 24 0v gr.sup.
                  Totos Ludovic - Marghita
                  Cavasdan Doru - Oradea
                  Cheregi Nelu - Oradea
                  Catuneanu George - Oradea
                  Pop Gabriel - Oradea
                  Maghiar Alin - Oradea
                  Kovacs Levente - Oradea
                  Antal Cornel - Oradea
                  25 -- 1v gr.inf.
                  Palfi Zsolt - Oradea
                  26 -- 29 0v gr.inf.
                  Sabau Liviu - Oradea
                  Moldovan Andrei - Oradea
                  Pop Florin - Oradea
                  Herdea Gheorghe - Oradea


                  FINALA LIVE:



                  Ultima editare de King Pong Oradea; 12.dec.2019, 23:44.
                  Club King Pong Oradea
                  www.kingpong.ro
                  0359 181 232

                  Comentariu


                  • Bună seara?



                    Inscrieri #253 - on 2019. 12. 20. at 22:44:49

                    1. Parus Lilian, Oradea, 768 - 40,5 - E
                    2. Savu Cristian, Oradea, 17 - 38,76 - E
                    3. Craciun Calin, Oradea, 212 - 38,62 - E
                    4. Tic Ioan, Oradea, 34 - 35,65 - E
                    5. Bondar Octavian, Oradea, 870 - 33,4 - E
                    6. Codau Vlad, Oradea, 307 - 32,78 - O
                    7. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 31,8 - OW
                    8. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 906 - 31,55 - O
                    9. Cotca Dacian, Oradea, 545 - 31,43 - O
                    10. Szalay Liviu, Oradea, 78 - 30,08 - O
                    11. Sabadas Dinu, Oradea, 701 - 29,65 - O
                    12. Totos Ludovic, Marghita, 914 - 28,05 - O
                    13. Lup Silviu, Oradea, 922 - 23,5 - O
                    14. Cavasdan Doru, Oradea, 932 - 23,5 - O
                    15. Halasz Peter, Oradea, 434 - 20,01 - O
                    16. Sabau Liviu, Oradea, 1343 - 16,7 - A
                    17. Cheregi Nelu, Oradea, 982 - 16,65 - A
                    18. Costea Constantin, Oradea, 1192 - 16,25 - A
                    19. Onofrei Dan, Oradea, 1621 - 16 - AW
                    20. Pop Gheorghe, Marghita, 1942 - 14,8 - A
                    21. Sas Tibor, Oradea, 1248 - 14,6 - A
                    22. Catuneanu George, Oradea, 1321 - 13,75 - A
                    23. Pop Gabriel, Oradea, 929 - 12,57 - A
                    24. Culda Andrei, Oradea, 1303 - 9,4 - I
                    25. Kovacs Levente, Oradea, 1559 - 8,7 - I
                    26. Moldovan Andrei, Oradea, 1441 - 6,6 - I
                    27. Vlaicu Daniel, Marghita, 2956 - 5,7 - I
                    28. Antal Cornel, Oradea, 1390 - 0 - A
                    29. Simu Marius, Oradea, 1443 - 0
                    30. Andre Andrea, Oradea, 1651 - 0 - F
                    31. Mance Mario, Oradea, 6016 - 0

                    Gr.inferioara nr. 1 - #253
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 TIC IOAN ORADEA
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    4
                    1
                    2 ANTAL CORNEL ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    2
                    4
                    3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                    0-2
                    2-0
                    0-2
                    2-0
                    2
                    3
                    4 ANDRE ANDREA ORADEA
                    1-2
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2
                    2
                    5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    Gr.inferioara nr. 2 - #253
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    3
                    2
                    2 SZALAY LIVIU ORADEA
                    2-1
                    2-1
                    1-2
                    2-1
                    3
                    1
                    3 LUP SILVIU ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2
                    3
                    4 SAS TIBOR ORADEA
                    0-2
                    2-1
                    0-2
                    1-2
                    1
                    5 KOVACS LEVENTE ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    2-1
                    1
                    4
                    Gr.inferioara nr. 3 - #253
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 VAIDA SORIN ORADEA
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    3
                    2
                    2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    4
                    1
                    3 SABAU LIVIU ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2
                    3
                    4 CHEREGI NELU ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    5 ONOFREI DAN ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    2-0
                    1
                    4
                    Gr.inferioara nr. 4 - #253
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 PARUS LILIAN ORADEA
                    1-2
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    3
                    1
                    2 HALASZ PETER ORADEA
                    2-1
                    1-2
                    2-1
                    2-0
                    3
                    2
                    3 POP GABRIEL ORADEA
                    1-2
                    2-1
                    2-1
                    2-0
                    3
                    3
                    4 CAVASDAN DORU ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    1-2
                    2-0
                    1
                    4
                    5 POP GHEORGHE MARGHITA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    Gr.inferioara nr. 5 - #253
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 CODAU VLAD ORADEA
                    2-0
                    2-1
                    2-1
                    2-0
                    4
                    1
                    2 SIMU MARIUS ORADEA
                    0-2
                    2-0
                    1-2
                    2-0
                    2
                    2
                    3 CULDA ANDREI ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2
                    3
                    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                    1-2
                    2-1
                    0-2
                    1-2
                    1
                    5 VLAICU DANIEL MARGHITA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    1
                    4
                    Gr.inferioara nr. 6 - #253
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 SABADAS DINU ORADEA
                    1-2
                    2-0
                    1-2
                    2-1
                    2-0
                    3
                    3
                    2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                    2-1
                    2-0
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    4
                    2
                    3 COTCA DACIAN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    2
                    4
                    4 CRACIUN CALIN ORADEA
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    1-2
                    4
                    1
                    5 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
                    1-2
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    2-0
                    1
                    6 MANCE MARIO ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    0-2
                    1
                    Gr.superioara nr. 1 - #253
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 TIC IOAN ORADEA
                    3-0
                    3-1
                    2
                    1
                    2 POP GABRIEL ORADEA
                    0-3
                    2-3
                    0
                    3 CULDA ANDREI ORADEA
                    1-3
                    3-2
                    1
                    2
                    Gr.superioara nr. 2 - #253
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 SZALAY LIVIU ORADEA
                    3-0
                    0-3
                    1
                    2
                    2 SABAU LIVIU ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    0
                    3 SABADAS DINU ORADEA
                    3-0
                    3-0
                    2
                    1
                    Gr.superioara nr. 3 - #253
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                    3-0
                    3-0
                    2
                    1
                    2 LUP SILVIU ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    0
                    3 COTCA DACIAN ORADEA
                    0-3
                    3-0
                    1
                    2
                    Gr.superioara nr. 4 - #253
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 PARUS LILIAN ORADEA
                    3-0
                    3-0
                    2
                    1
                    2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                    0-3
                    3-0
                    1
                    2
                    3 VLAICU DANIEL MARGHITA
                    0-3
                    0-3
                    0
                    Gr.superioara nr. 5 - #253
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 CODAU VLAD ORADEA
                    3-0
                    3-1
                    2
                    1
                    2 ANDRE ANDREA ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    0
                    3 CAVASDAN DORU ORADEA
                    1-3
                    3-0
                    1
                    2
                    Gr.superioara nr. 6 - #253
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 CRACIUN CALIN ORADEA
                    3-0
                    3-0
                    2
                    1
                    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
                    0-3
                    3-1
                    1
                    2
                    3 ONOFREI DAN ORADEA
                    0-3
                    1-3
                    0
                    Gr.superioara nr. 7 - #253
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                    1-3
                    3-0
                    1
                    2
                    2 VAIDA SORIN ORADEA
                    3-1
                    3-2
                    2
                    1
                    3 KOVACS LEVENTE ORADEA
                    0-3
                    2-3
                    0
                    Gr.superioara nr. 8 - #253
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 SIMU MARIUS ORADEA
                    0-3
                    3-1
                    1
                    2
                    2 HALASZ PETER ORADEA
                    3-0
                    3-1
                    2
                    1
                    3 ANTAL CORNEL ORADEA
                    1-3
                    1-3
                    0
                    Eliminatorii #253

                    1. Tic Ioan
                    -------------------- Tic Ioan 3-1
                    16. Szalay Liviu
                    ----------------------------------- Tic Ioan 3-2
                    9. Bondar Octavian
                    -------------------- Halasz Peter 3-2
                    8. Halasz Peter
                    -------------------------------------------------- Savu Cristian 3-0
                    5. Codau Vlad
                    -------------------- Savu Cristian 3-2
                    12. Savu Cristian
                    ----------------------------------- Savu Cristian 3-2
                    13. Cotca Dacian
                    -------------------- Parus Lilian 3-2
                    4. Parus Lilian

                    ----------------------------------------------------------------- -

                    3. Jurje Alex Doru
                    -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
                    14. Cavasdan Doru
                    ----------------------------------- Jurje Alex Doru 3-1
                    11. Costea Constantin
                    -------------------- Craciun Calin 3-0
                    6. Craciun Calin
                    -------------------------------------------------- -
                    7. Vaida Sorin
                    -------------------- Vaida Sorin 3-1
                    10. Culda Andrei
                    ----------------------------------- Vaida Sorin 3-0
                    15. Simu Marius
                    -------------------- Sabadas Dinu 3-0
                    2. Sabadas Dinu

                    Finala mica - #253

                    Tic Ioan
                    -------------------- Tic Ioan 3-
                    Jurje Alex Doru

                    Clasament #253

                    1. Vaida Sorin - Oradea
                    2. Savu Cristian - Oradea
                    3. Tic Ioan - Oradea
                    4. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                    5 -- 8
                    Sabadas Dinu - Oradea
                    Parus Lilian - Oradea
                    Halasz Peter - Oradea
                    Craciun Calin - Oradea
                    9 -- 16
                    Culda Andrei - Oradea
                    Codau Vlad - Oradea
                    Szalay Liviu - Oradea
                    Cavasdan Doru - Oradea
                    Simu Marius - Oradea
                    Cotca Dacian - Oradea
                    Bondar Octavian - Oradea
                    Costea Constantin - Oradea
                    17 -- 24 0v gr.sup.
                    Lup Silviu - Oradea
                    Sabau Liviu - Oradea
                    Onofrei Dan - Oradea
                    Pop Gabriel - Oradea
                    Kovacs Levente - Oradea
                    Vlaicu Daniel - Marghita
                    Antal Cornel - Oradea
                    Andre Andrea - Oradea
                    25 -- 28 1v gr.inf.
                    Totos Ludovic - Marghita
                    Sas Tibor - Oradea
                    Catuneanu George - Oradea
                    Mance Mario - Oradea
                    29 -- 31 0v gr.inf.
                    Cheregi Nelu - Oradea
                    Pop Gheorghe - Marghita
                    Moldovan Andrei - Oradea


                    FINALA LIVE:



                    Ultima editare de King Pong Oradea; 20.dec.2019, 23:57.
                    Club King Pong Oradea
                    www.kingpong.ro
                    0359 181 232

                    Comentariu


                    • Buna seara!



                      Inscrieri #254 - on 2019. 12. 27. at 19:40:26

                      1. Parus Lilian, Oradea, 768 - 40,5 - E
                      2. Savu Cristian, Oradea, 17 - 38,76 - E
                      3. Tic Ioan, Oradea, 34 - 35,65 - E
                      4. Codau Vlad, Oradea, 307 - 32,78 - O
                      5. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 31,8 - OW
                      6. Szalay Liviu, Oradea, 78 - 30,08 - O
                      7. Popa Octavian, Oradea, 713 - 29,85 - O
                      8. Sabadas Dinu, Oradea, 701 - 29,65 - O
                      9. Merai Janos, Oradea, 959 - 29,4 - O
                      10. Curpas Ioan, Oradea, 175 - 25,11 - OW
                      11. Lup Silviu, Oradea, 922 - 23,5 - O
                      12. Cavasdan Doru, Oradea, 932 - 23,5 - O
                      13. Tanc Florin, Oradea, 436 - 22,59 - O
                      14. Halasz Peter, Oradea, 434 - 20,01 - O
                      15. Maxim Alexandru, Oradea, 964 - 17,65 - A
                      16. Varkonyi Amalia, Oradea, 1257 - 17 - AF
                      17. Sabau Liviu, Oradea, 1343 - 16,7 - A
                      18. Cheregi Nelu, Oradea, 982 - 16,65 - A
                      19. Onofrei Dan, Oradea, 1621 - 16 - AW
                      20. Sas Tibor, Oradea, 1248 - 14,6 - A
                      21. Catuneanu George, Oradea, 1321 - 13,75 - A
                      22. Pop Gabriel, Oradea, 929 - 12,57 - A
                      23. Roatis Gheorghe, Oradea, 1354 - 12,3 - A
                      24. Maghiar Alin, Oradea, 1447 - 10,5 - A
                      25. Culda Andrei, Oradea, 1303 - 9,4 - I
                      26. Presecan Doru, Oradea, 1421 - 9,05 - I
                      27. Guias Cristian, Oradea, 1330 - 7,2 - I
                      28. Moldovan Andrei, Oradea, 1441 - 6,6 - I
                      29. Rus Nicolae, Oradea, 1261 - 6,37 - I
                      30. Boitos Rodica, Oradea, 2053 - 4,5 - IF
                      31. Badescu Lucian, Oradea, 3790 - 4 - I
                      32. Gergely Anton, Oradea, 1280 - 0 - E
                      33. Antal Cornel, Oradea, 1390 - 0 - A
                      34. Simu Marius, Oradea, 1443 - 0
                      35. Tascianu Cristian, Oradea, 1533 - 0 - O
                      36. Andre Andrea, Oradea, 1651 - 0 - F
                      37. Horvath Tibor, Oradea, 2788 - 0 - E
                      38. Varadi Mark, Oradea, 6011 - 0
                      39. Brisan Razvan, Oradea, 6013 - 0
                      40. Torje Sorin, Oradea, 6017 - 0
                      41. Zatyko Krisztian, Oradea, 6018 - 0
                      42. Kiss Mark, Oradea, 6019 - 0
                      43. Budurean Mihai, Oradea, 6020 - 0
                      44. Olar Olimpiu, Oradea, 6021 - 0
                      45. Culda Florin, Oradea, 6022 - 0

                      Grupe inferioare #254
                      1 Gergely Anton Parus Lilian Sabau Liviu Varkonyi Amalia Antal Cornel
                      2 Savu Cristian Maxim Alexandru Cheregi Nelu Badescu Lucian Simu Marius
                      3 Tic Ioan Halasz Peter Onofrei Dan Boitos Rodica Tascianu Cristian
                      4 Codau Vlad Tanc Florin Sas Tibor Rus Nicolae Andre Andrea Culda Florin
                      5 Vaida Sorin Cavasdan Doru Catuneanu George Moldovan Andrei Horvath Tibor Brisan Razvan
                      6 Szalay Liviu Lup Silviu Pop Gabriel Guias Cristian Varadi Mark Budurean Mihai
                      7 Popa Octavian Curpas Ioan Roatis Gheorghe Presecan Doru Torje Sorin Kiss Mark
                      8 Sabadas Dinu Merai Janos Maghiar Alin Culda Andrei Olar Olimpiu Zatyko Krisztian
                      Gr.inferioara nr. 1 - #254
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 GERGELY ANTON ORADEA
                      1-2
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      3
                      2
                      2 PARUS LILIAN ORADEA
                      2-1
                      2-1
                      2-1
                      2-0
                      4
                      1
                      3 SABAU LIVIU ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      1-2
                      1
                      4
                      4 VARKONYI AMALIA ORADEA
                      1-2
                      1-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      5 ANTAL CORNEL ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2
                      3
                      Gr.inferioara nr. 2 - #254
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      4
                      1
                      2 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      2-1
                      0-2
                      2
                      3
                      3 CHEREGI NELU ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      2-0
                      1-2
                      1
                      4
                      4 BADESCU LUCIAN ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      5 SIMU MARIUS ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      3
                      2
                      Gr.inferioara nr. 3 - #254
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 TIC IOAN ORADEA
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      1
                      2 HALASZ PETER ORADEA
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      0-2
                      2
                      3
                      3 ONOFREI DAN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      0
                      4 BOITOS RODICA ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      0-2
                      1
                      4
                      5 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      3
                      2
                      Gr.inferioara nr. 4 - #254
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 CODAU VLAD ORADEA
                      2-1
                      2-1
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      5
                      1
                      2 TANC FLORIN ORADEA
                      1-2
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      2
                      3 SAS TIBOR ORADEA
                      1-2
                      1-2
                      2-0
                      1-2
                      2-0
                      2
                      4
                      4 RUS NICOLAE ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      5 ANDRE ANDREA ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      3
                      3
                      6 CULDA FLORIN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      0-2
                      1
                      Gr.inferioara nr. 5 - #254
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 VAIDA SORIN ORADEA
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      1-2
                      2-0
                      4
                      2
                      2 CAVASDAN DORU ORADEA
                      1-2
                      2-1
                      2-0
                      0-2
                      2-0
                      3
                      3
                      3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      1-2
                      2-0
                      2
                      4
                      4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      1
                      5 HORVATH TIBOR ORADEA
                      2-1
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      5
                      1
                      6 BRISAN RAZVAN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      Gr.inferioara nr. 6 - #254
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 SZALAY LIVIU ORADEA
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      5
                      1
                      2 LUP SILVIU ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      1-2
                      2-0
                      3
                      3
                      3 POP GABRIEL ORADEA
                      1-2
                      1-2
                      2-0
                      0-2
                      2-0
                      2
                      4
                      4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      1
                      5 VARADI MARK ORADEA
                      1-2
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      2
                      6 BUDUREAN MIHAI ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      Gr.inferioara nr. 7 - #254
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 POPA OCTAVIAN ORADEA
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      5
                      1
                      2 CURPAS IOAN ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      3
                      3
                      3 ROATIS GHEORGHE ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      4
                      2
                      4 PRESECAN DORU ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      4
                      5 TORJE SORIN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      1
                      6 KISS MARK ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      Gr.inferioara nr. 8 - #254
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 SABADAS DINU ORADEA
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      1
                      2 MERAI JANOS ORADEA
                      2-1
                      2-1
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      4
                      3
                      3 MAGHIAR ALIN ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      1-2
                      1-2
                      2-0
                      1
                      4 CULDA ANDREI ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      2-1
                      2-1
                      2-0
                      4
                      2
                      5 OLAR OLIMPIU ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      1-2
                      2-0
                      2
                      4
                      6 ZATYKO KRISZTIAN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      Gr.superioara nr. 1 - #254
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 PARUS LILIAN ORADEA
                      3-2
                      3-0
                      3-1
                      3
                      1
                      2 TANC FLORIN ORADEA
                      2-3
                      3-2
                      3-1
                      2
                      2
                      3 HALASZ PETER ORADEA
                      0-3
                      2-3
                      3-2
                      1
                      4 CHEREGI NELU ORADEA
                      1-3
                      1-3
                      2-3
                      0
                      Gr.superioara nr. 2 - #254
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                      3-2
                      3-0
                      3-2
                      3
                      1
                      2 VAIDA SORIN ORADEA
                      2-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      2
                      3 ANDRE ANDREA ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      3-2
                      1
                      4 BOITOS RODICA ORADEA
                      2-3
                      0-3
                      2-3
                      0
                      Gr.superioara nr. 3 - #254
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 TIC IOAN ORADEA
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      2 VARADI MARK ORADEA
                      0-3
                      3-0
                      3-2
                      2
                      2
                      3 CAVASDAN DORU ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      1
                      4 SAS TIBOR ORADEA
                      0-3
                      2-3
                      0-3
                      0
                      Gr.superioara nr. 4 - #254
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 CODAU VLAD ORADEA
                      3-0
                      3-1
                      3-1
                      3
                      1
                      2 ROATIS GHEORGHE ORADEA
                      0-3
                      1-3
                      0-3
                      0
                      3 LUP SILVIU ORADEA
                      1-3
                      3-1
                      3-1
                      2
                      2
                      4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                      1-3
                      3-0
                      1-3
                      1
                      Gr.superioara nr. 5 - #254
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 HORVATH TIBOR ORADEA
                      3-0
                      3-2
                      3-0
                      3
                      1
                      2 CULDA ANDREI ORADEA
                      0-3
                      1-3
                      3-2
                      1
                      3 CURPAS IOAN ORADEA
                      2-3
                      3-1
                      0-3
                      1
                      4 POP GABRIEL ORADEA
                      0-3
                      2-3
                      3-0
                      1
                      2
                      Gr.superioara nr. 6 - #254
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 SZALAY LIVIU ORADEA
                      0-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      2
                      2 GERGELY ANTON ORADEA
                      3-0
                      3-2
                      3-0
                      3
                      1
                      3 MERAI JANOS ORADEA
                      1-3
                      2-3
                      3-1
                      1
                      4 PRESECAN DORU ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      0
                      Gr.superioara nr. 7 - #254
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 POPA OCTAVIAN ORADEA
                      3-1
                      3-1
                      3-0
                      3
                      1
                      2 SIMU MARIUS ORADEA
                      1-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      2
                      3 ANTAL CORNEL ORADEA
                      1-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      4 OLAR OLIMPIU ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      1
                      Gr.superioara nr. 8 - #254
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 SABADAS DINU ORADEA
                      3-2
                      3-0
                      3-2
                      3
                      1
                      2 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                      2-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      2
                      3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      1
                      4 SABAU LIVIU ORADEA
                      2-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      Eliminatorii #254

                      1. Parus Lilian
                      -------------------- Parus Lilian 3-2
                      16. Szalay Liviu
                      ----------------------------------- Parus Lilian 3-1
                      9. Varadi Mark
                      -------------------- Sabadas Dinu 3-1
                      8. Sabadas Dinu
                      -------------------------------------------------- Parus Lilian 3-2
                      5. Horvath Tibor
                      -------------------- Horvath Tibor 3-0
                      12. Simu Marius
                      ----------------------------------- Horvath Tibor 3-0
                      13. Vaida Sorin
                      -------------------- Vaida Sorin 3-1
                      4. Codau Vlad

                      ----------------------------------------------------------------- Savu Cristian 3-0

                      3. Tic Ioan
                      -------------------- Tic Ioan 3-0
                      14. Tascianu Cristian
                      ----------------------------------- Gergely Anton 3-2
                      11. Tanc Florin
                      -------------------- Gergely Anton 3-2
                      6. Gergely Anton
                      -------------------------------------------------- Savu Cristian 3-1
                      7. Popa Octavian
                      -------------------- Popa Octavian 3-2
                      10. Lup Silviu
                      ----------------------------------- Savu Cristian 3-0
                      15. Pop Gabriel
                      -------------------- Savu Cristian 3-0
                      2. Savu Cristian

                      Clasament #254

                      1. Savu Cristian - Oradea
                      2. Parus Lilian - Oradea
                      3. Gergely Anton - Oradea
                      4. Horvath Tibor - Oradea
                      5 -- 8
                      Popa Octavian - Oradea
                      Sabadas Dinu - Oradea
                      Tic Ioan - Oradea
                      Vaida Sorin - Oradea
                      9 -- 16
                      Pop Gabriel - Oradea
                      Szalay Liviu - Oradea
                      Tanc Florin - Oradea
                      Simu Marius - Oradea
                      Lup Silviu - Oradea
                      Varadi Mark - Oradea
                      Tascianu Cristian - Oradea
                      Codau Vlad - Oradea
                      17 -- 25 1v gr.sup.
                      Merai Janos - Oradea
                      Curpas Ioan - Oradea
                      Cavasdan Doru - Oradea
                      Halasz Peter - Oradea
                      Maxim Alexandru - Oradea
                      Catuneanu George - Oradea
                      Culda Andrei - Oradea
                      Andre Andrea - Oradea
                      Olar Olimpiu - Oradea
                      26 -- 32 0v gr.sup.
                      Sabau Liviu - Oradea
                      Cheregi Nelu - Oradea
                      Sas Tibor - Oradea
                      Roatis Gheorghe - Oradea
                      Presecan Doru - Oradea
                      Boitos Rodica - Oradea
                      Antal Cornel - Oradea
                      33 -- 37 1v gr.inf.
                      Maghiar Alin - Oradea
                      Guias Cristian - Oradea
                      Moldovan Andrei - Oradea
                      Torje Sorin - Oradea
                      Culda Florin - Oradea
                      38 -- 45 0v gr.inf.
                      Varkonyi Amalia - Oradea
                      Onofrei Dan - Oradea
                      Rus Nicolae - Oradea
                      Badescu Lucian - Oradea
                      Brisan Razvan - Oradea
                      Zatyko Krisztian - Oradea
                      Kiss Mark - Oradea
                      Budurean Mihai - Oradea


                      FINALA LIVE:



                      Ultima editare de King Pong Oradea; 28.dec.2019, 00:36.
                      Club King Pong Oradea
                      www.kingpong.ro
                      0359 181 232

                      Comentariu


                      • Clasament sezon #5 FINAL by KING PONG

                        Dupa Etapa #50 (#250) - 29.11.2019

                        Numar total jucatori pana in prezent sezon 5/Total:143/310


                        #Sezon 5 NOI Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 5 FINAL #Total general Nume Prenume
                        Puncte sezon 5
                        Patricipari Sez5 max 50
                        Nr. locuri ocupate: I / II / III
                        1
                        0
                        1
                        1
                        Gergely Anton
                        1408
                        44
                        29/8/2
                        2
                        0
                        2
                        6
                        Tic Ioan
                        1074
                        45
                        1/6/12
                        3
                        0
                        3
                        2
                        Balogh Attila
                        1035
                        44
                        2/2/12
                        4
                        0
                        4
                        3
                        Savu Cristian
                        861
                        32
                        8/9/5
                        5
                        0
                        5
                        7
                        Tailbot Francois
                        812
                        37
                        2/5/4
                        6
                        0
                        6
                        4
                        Vaida Sorin
                        722
                        47
                        0/1/3
                        7
                        0
                        7
                        5
                        Parus Lilian
                        591
                        25
                        4/6/2
                        8
                        0
                        8
                        10
                        Codau Vlad
                        571
                        36
                        1/3/3
                        9
                        0
                        9
                        17
                        Sabadas Dinu
                        512
                        49
                        0/0/0
                        10
                        0
                        10
                        9
                        Cotca Dacian
                        470
                        30
                        0/2/0
                        11
                        0
                        11
                        19
                        Simu Marius
                        417
                        38
                        1/0/1
                        12
                        0
                        12
                        29
                        Halasz Peter
                        414
                        41
                        0/0/1
                        13
                        0
                        13
                        11
                        Jurje Alex
                        412
                        22
                        0/3/1
                        14
                        0
                        14
                        21
                        Szalay Liviu
                        367
                        31
                        0/0/0
                        16
                        1
                        15
                        20
                        Antal Cornel
                        339
                        37
                        0/0/2
                        17
                        1
                        16
                        12
                        Tanc Florin
                        311
                        27
                        0/0/0
                        15
                        -2
                        17
                        13
                        Birtalan Laszlo
                        297
                        34
                        2/1/0
                        18
                        0
                        18
                        35
                        Costea Constantin
                        294
                        39
                        0/1/1
                        21
                        2
                        19
                        39
                        Sabau Liviu
                        273
                        43
                        0/0/1
                        19
                        -1
                        20
                        22
                        Merai Janos
                        272
                        36
                        1/0/0
                        26
                        5
                        21
                        16
                        Craciun Calin
                        264
                        17
                        0/0/0
                        20
                        -2
                        22
                        37
                        Lup Silviu
                        263
                        30
                        0/0/0
                        22
                        -1
                        23
                        36
                        Pop Gabriel
                        260
                        47
                        1/0/0
                        24
                        0
                        24
                        24
                        Culda Andrei
                        244
                        42
                        0/1/0
                        23
                        -2
                        25
                        18
                        Curpas Ioan
                        228
                        28
                        0/0/1
                        27
                        1
                        26
                        33
                        Catuneanu George
                        214
                        42
                        0/0/1
                        28
                        1
                        27
                        8
                        Tascianu Cristi
                        211
                        12
                        0/2/0
                        25
                        -3
                        28
                        34
                        Bondar Octavian
                        205
                        19
                        0/0/0
                        29
                        0
                        29
                        44
                        Cavasdan Doru
                        196
                        27
                        0/0/2
                        30
                        0
                        30
                        28
                        Cheregi Nelu
                        188
                        43
                        1/0/0
                        31
                        0
                        31
                        26
                        Sas Tibor
                        169
                        30
                        0/0/0
                        32
                        0
                        32
                        45
                        Maxim Alexandru
                        160
                        27
                        1/0/0
                        33
                        0
                        33
                        47
                        Tütös Csaba
                        142
                        22
                        0/0/0
                        34
                        0
                        34
                        52
                        Ratiu Adrian
                        128
                        35
                        0/0/0
                        67
                        32
                        35
                        65
                        Saceleanu Bogdan
                        127
                        5
                        0/0/0
                        36
                        0
                        36
                        67
                        Kornya Tamas
                        117
                        7
                        0/0/0
                        35
                        -2
                        37
                        14
                        Popa Octavian
                        106
                        9
                        0/2/0
                        43
                        5
                        38
                        60
                        Varadi Mark
                        95
                        13
                        0/0/0
                        39
                        0
                        39
                        66
                        André Andrea
                        91
                        23
                        0/1/0
                        37
                        -3
                        40
                        69
                        Guias Cristian
                        91
                        46
                        0/1/0
                        38
                        -3
                        41
                        64
                        Roatis Gheorghe
                        89
                        22
                        0/0/0
                        41
                        -1
                        42
                        58
                        Moldovan Andrei
                        85
                        39
                        0/0/0
                        40
                        -3
                        43
                        49
                        Presecan Doru
                        83
                        31
                        0/0/0
                        49
                        5
                        44
                        59
                        Totos Ludovic
                        73
                        12
                        0/0/0
                        42
                        -3
                        45
                        62
                        Sabau Catalin
                        72
                        10
                        0/0/0
                        45
                        -1
                        46
                        75
                        Kovacs Levente
                        71
                        24
                        0/0/0
                        44
                        -3
                        47
                        38
                        Varkonyi Amalia
                        69
                        22
                        0/0/1
                        46
                        -2
                        48
                        53
                        Seica Gheorghe
                        68
                        38
                        0/0/0
                        53
                        4
                        49
                        57
                        Pop Florin
                        60
                        30
                        0/0/0
                        47
                        -3
                        50
                        40
                        Horvath Tibor
                        58
                        3
                        0/0/0
                        52
                        1
                        51
                        25
                        Fabian Wilhelm
                        57
                        17
                        0/0/0
                        53
                        1
                        52
                        79
                        Maghiar Alin
                        56
                        29
                        0/0/0
                        51
                        -2
                        53
                        70
                        Boitos Rodica
                        55
                        32
                        0/0/0
                        48
                        -6
                        54
                        81
                        Cioflan Nelutu
                        54
                        8
                        0/0/0
                        50
                        -5
                        55
                        27
                        Kalman Suha
                        53
                        5
                        0/0/0
                        57
                        1
                        56
                        61
                        Pop Alexandru
                        51
                        9
                        0/0/0
                        55
                        -2
                        57
                        43
                        Onofrei Dan
                        50
                        16
                        0/1/0
                        54
                        -4
                        58
                        23
                        Birtalan Robert
                        46
                        4
                        0/0/0
                        56
                        -3
                        59
                        73
                        Dinescu Dan
                        42
                        29
                        0/0/0
                        58
                        -2
                        60
                        93
                        Lahtinen Jorma
                        38
                        1
                        0/0/0
                        64
                        3
                        61
                        94
                        Fritea Raul
                        38
                        2
                        0/1/0
                        59
                        -3
                        62
                        84
                        Palfy Zsolt
                        37
                        9
                        1/0/0
                        62
                        -1
                        63
                        30
                        Barlea Radu
                        34
                        7
                        0/0/0
                        59
                        -5
                        64
                        100
                        Zifcsak Ludovik
                        33
                        2
                        0/1/0
                        61
                        -4
                        65
                        63
                        Kadar Jozsef
                        33
                        4
                        0/0/0
                        75
                        10
                        65
                        101
                        Moka Iuliu
                        33
                        4
                        0/0/0
                        63
                        -3
                        66
                        15
                        Mandru Bogdan
                        29
                        1
                        0/0/1
                        64
                        -3
                        67
                        80
                        Prundaru Horia
                        26
                        1
                        0/0/0
                        66
                        -2
                        68
                        107
                        Kornya Adam
                        26
                        7
                        1/0/0
                        68
                        -1
                        69
                        104
                        Blaga Mircea
                        25
                        12
                        0/0/0
                        65
                        -5
                        70
                        76
                        Rus Nicolae
                        24
                        11
                        1/0/0
                        71
                        0
                        71
                        112
                        Papp Attila
                        22
                        7
                        0/0/1
                        NEW
                        72
                        113
                        Daroti Florin
                        21
                        1
                        0/0/0
                        69
                        -4
                        73
                        68
                        Cotrau Calin
                        19
                        6
                        0/0/0
                        73
                        -1
                        74
                        117
                        Pop Gheorghe
                        18
                        6
                        0/0/0
                        70
                        -5
                        75
                        118
                        Grigore Alexandru
                        17
                        1
                        0/0/0
                        74
                        -2
                        76
                        48
                        Tana Marius
                        17
                        13
                        0/0/0
                        72
                        -5
                        77
                        31
                        Bondar Leontin
                        14
                        4
                        0/0/0
                        76
                        -2
                        78
                        133
                        De Long
                        11
                        7
                        0/0/0
                        77
                        -2
                        79
                        72
                        Dan Daniel
                        10
                        3
                        0/0/0
                        77
                        -2
                        79
                        88
                        Cevei Petre
                        10
                        3
                        0/0/0
                        78
                        -2
                        80
                        56
                        Toma Cristian
                        9
                        2
                        0/0/0
                        79
                        -2
                        81
                        130
                        Cazan Catalin
                        9
                        8
                        0/0/0
                        80
                        -2
                        82
                        95
                        Vurst Laszlo
                        7
                        2
                        0/0/0
                        80
                        -2
                        82
                        142
                        Boros Mihaly
                        7
                        2
                        0/0/0
                        81
                        -2
                        83
                        147
                        Csőrsz Zoltan
                        6
                        1
                        0/0/0
                        81
                        -2
                        83
                        147
                        Dimeny Sandor
                        6
                        1
                        0/0/0
                        81
                        -2
                        83
                        147
                        Seres Szabolcs
                        6
                        1
                        0/0/0
                        82
                        -2
                        84
                        108
                        Torje Sorin
                        6
                        2
                        0/0/0
                        83
                        -2
                        85
                        83
                        Pop George
                        6
                        5
                        0/0/0
                        88
                        3
                        85
                        145
                        Barna Ciprian
                        6
                        5
                        0/0/0
                        84
                        -2
                        86
                        152
                        Marc Ioan
                        5
                        1
                        0/0/0
                        84
                        -2
                        86
                        152
                        Nagy Iosif
                        5
                        1
                        0/0/0
                        85
                        -2
                        87
                        139
                        Torje Alin
                        5
                        2
                        0/0/0
                        85
                        -2
                        87
                        153
                        Gal Tiberiu
                        5
                        2
                        0/0/0
                        86
                        -2
                        88
                        154
                        Barabancea Lili
                        5
                        3
                        0/0/0
                        87
                        -2
                        89
                        155
                        Nicu Andras
                        4
                        1
                        0/0/0
                        NEW
                        89
                        155
                        Leric David
                        4
                        1
                        0/0/0
                        91
                        1
                        90
                        98
                        Sarca Ovidiu
                        4
                        2
                        0/0/0
                        83
                        -8
                        91
                        157
                        Ardelean Titus Pascal
                        4
                        3
                        0/0/0
                        89
                        -3
                        92
                        159
                        Erdelyi Mark
                        3
                        1
                        0/0/0
                        90
                        -3
                        93
                        54
                        Ghile Ioan
                        3
                        2
                        0/0/0
                        93
                        0
                        93
                        154
                        Cotrau Andrei
                        3
                        2
                        0/0/0
                        90
                        -3
                        93
                        160
                        Vlaicu Daniel
                        3
                        2
                        0/0/0
                        NEW
                        93
                        160
                        Kimpan Jozsef
                        3
                        2
                        0/0/0
                        91
                        -3
                        94
                        91
                        Cotca Rares
                        2
                        1
                        0/0/0
                        91
                        -3
                        94
                        92
                        Micle Dan
                        2
                        1
                        0/0/0
                        91
                        -3
                        94
                        125
                        Olar Olimpiu
                        2
                        1
                        0/0/0
                        91
                        -3
                        94
                        162
                        Darie Gabriel
                        2
                        1
                        0/0/0
                        91
                        -3
                        94
                        162
                        Dobrai Balazs
                        2
                        1
                        0/0/0
                        91
                        -3
                        94
                        162
                        Salagean Sergiu
                        2
                        1
                        0/0/0
                        91
                        -3
                        94
                        162
                        Szel Akos
                        2
                        1
                        0/0/0
                        92
                        -3
                        95
                        163
                        Popa Bogdan
                        2
                        2
                        0/0/0
                        93
                        -2
                        95
                        163
                        Florescu Mirela
                        2
                        2
                        0/0/0
                        93
                        -2
                        95
                        163
                        Florescu Titus
                        2
                        2
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        71
                        Vaida Octav
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        82
                        Ilies Alexandru
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        99
                        Cotca Diana
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        103
                        Szilagyi Zsolt
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        115
                        Imre Flaviu
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        128
                        Troie Calin
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        160
                        Varadi Geza
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        163
                        Macavei Sergiu
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        163
                        Nechita Victor
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        164
                        Balazshazi Alexandru
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        164
                        Gurgu Ieremia
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        164
                        Horvath Csaba
                        1
                        1
                        0/0/0
                        71
                        0
                        71
                        164
                        Ilea Calin
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        164
                        Ionescu Laura
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        164
                        Kiss Attila
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        164
                        Matyi Laszlo
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        164
                        Mirze Sergiu
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        164
                        Monem Samar
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        164
                        Pantea Ovidiu
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        164
                        Parus Stefan
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        164
                        Puscas Ciprian
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        164
                        Roponcea Gabriel
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        164
                        Shakey Gumaa
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        164
                        Szekeres Laszlo
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        164
                        Terme Lucian
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        164
                        Vonhaz Julia
                        1
                        1
                        0/0/0
                        93
                        -3
                        96
                        164
                        Vonhaz Stefan
                        1
                        1
                        0/0/0
                        ABS
                        164
                        Moka Raul
                        1
                        1
                        0/0/0
                        Club King Pong Oradea
                        www.kingpong.ro
                        0359 181 232

                        Comentariu


                        • Clasament sezon #6 by KING PONG

                          Dupa Etapa #4 (#254) - 27.12.2019

                          Numar total jucatori pana in prezent sezon 5/Total:61/314


                          #Sezon 6 - IANUARIE Nume Prenume
                          Puncte sezon 6
                          Patricipari Sez6 max 4
                          Nr. locuri ocupate: I / II / III
                          1
                          Savu Cristian
                          111
                          4
                          1/2/0
                          2
                          Gergely Anton
                          101
                          3
                          1/0/2
                          3
                          Vaida Sorin
                          90
                          4
                          1/0/0
                          4
                          Jurje Alex
                          83
                          3
                          0/0/1
                          5
                          Parus Lilian
                          75
                          3
                          0/1/0
                          6
                          Tic Ioan
                          75
                          4
                          0/0/1
                          7
                          Saceleanu Bogdan
                          59
                          2
                          1/1/0
                          8
                          Sabadas Dinu
                          55
                          4
                          0/0/0
                          9
                          Codau Vlad
                          51
                          4
                          0/0/0
                          10
                          Halasz Peter
                          44
                          4
                          0/0/0
                          11
                          Horvath Tibor
                          42
                          1
                          0/0/0
                          12
                          Varadi Mark
                          36
                          3
                          0/0/0
                          13
                          Tascianu Cristi
                          27
                          2
                          0/0/0
                          14
                          Tailbot Francois
                          24
                          2
                          0/0/0
                          15
                          Bondar Octavian
                          24
                          3
                          0/0/0
                          16
                          Popa Octavian
                          23
                          1
                          0/0/0
                          17
                          Pop Gabriel
                          21
                          4
                          0/0/0
                          18
                          Simu Marius
                          20
                          2
                          0/0/0
                          18
                          Szalay Liviu
                          20
                          2
                          0/0/0
                          19
                          Culda Andrei
                          20
                          3
                          0/0/0
                          20
                          Catuneanu George
                          17
                          4
                          0/0/0
                          21
                          Craciun Calin
                          16
                          1
                          0/0/0
                          22
                          Balogh Attila
                          16
                          2
                          0/0/0
                          23
                          Tanc Florin
                          15
                          2
                          0/0/0
                          23
                          Lup Silviu
                          15
                          2
                          0/0/0
                          24
                          Cavasdan Doru
                          15
                          3
                          0/0/0
                          25
                          Curpas Ioan
                          12
                          2
                          0/0/0
                          25
                          Merai Janos
                          12
                          2
                          0/0/0
                          26
                          Sabau Liviu
                          10
                          4
                          0/0/0
                          27
                          Antal Cornel
                          9
                          3
                          0/0/0
                          28
                          Cotca Dacian
                          8
                          1
                          0/0/0
                          28
                          Costea Constantin
                          8
                          1
                          0/0/0
                          29
                          Sas Tibor
                          8
                          3
                          0/0/0
                          30
                          André Andrea
                          7
                          2
                          0/0/0
                          31
                          Cheregi Nelu
                          7
                          3
                          0/0/0
                          32
                          Moldovan Andrei
                          7
                          4
                          0/0/0
                          33
                          Presecan Doru
                          6
                          2
                          0/0/0
                          33
                          Kovacs Levente
                          6
                          2
                          0/0/0
                          34
                          Totos Ludovic
                          5
                          2
                          0/0/0
                          34
                          Maghiar Alin
                          5
                          2
                          0/0/0
                          35
                          Maxim Alexandru
                          4
                          1
                          0/0/0
                          35
                          Olar Olimpiu
                          4
                          1
                          0/0/0
                          36
                          Onofrei Dan
                          4
                          2
                          0/0/0
                          36
                          Guias Cristian
                          4
                          2
                          0/0/0
                          36
                          Boitos Rodica
                          4
                          2
                          0/0/0
                          36
                          Pop Gheorghe
                          4
                          2
                          0/0/0
                          37
                          Bondar Leontin
                          3
                          1
                          0/0/0
                          37
                          Roatis Gheorghe
                          3
                          1
                          0/0/0
                          38
                          Vlaicu Daniel
                          3
                          1
                          0/0/0
                          39
                          Palfy Zsolt
                          2
                          1
                          0/0/0
                          39
                          Torje Sorin
                          2
                          1
                          0/0/0
                          39
                          Culda Florin
                          2
                          1
                          0/0/0
                          40
                          Pop Florin
                          2
                          2
                          0/0/0
                          40
                          Brisan Razvan
                          2
                          2
                          0/0/0
                          41
                          Varkonyi Amalia
                          1
                          1
                          0/0/0
                          41
                          Rus Nicolae
                          1
                          1
                          0/0/0
                          41
                          Cazan Catalin
                          1
                          1
                          0/0/0
                          41
                          Badescu Lucian
                          1
                          1
                          0/0/0
                          41
                          Blanaru Razvan
                          1
                          1
                          0/0/0
                          41
                          Griga Cristian
                          1
                          1
                          0/0/0
                          41
                          Herdean Gheorghe
                          1
                          1
                          0/0/0
                          Club King Pong Oradea
                          www.kingpong.ro
                          0359 181 232

                          Comentariu


                          • Buna seara!



                            Inscrieri - on 2020. 01. 10. at 23:22:02

                            1. Gergely Anton, Oradea, 944 - 48,1 - E
                            2. Parus Lilian, Oradea, 649 - 41,35 - E
                            3. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu, 248 - 38,94 - E
                            4. Craciun Calin, Oradea, 127 - 37,46 - E
                            5. Balogh Attila, Oradea, 58 - 36,61 - E
                            6. Tailbot Francois, Oradea, 703 - 36,15 - E
                            7. Cotca Dacian, Oradea, 746 - 36,15 - E
                            8. Tic Ioan, Oradea, 45 - 35,41 - E
                            9. Codau Vlad, Oradea, 218 - 34,19 - E
                            10. Vaida Sorin, Oradea, 64 - 32,59 - OW
                            11. Sabadas Dinu, Oradea, 752 - 29,75 - O
                            12. Curpas Ioan, Oradea, 302 - 23,36 - OW
                            13. Tanc Florin, Oradea, 376 - 22,7 - O
                            14. Halasz Peter, Oradea, 386 - 22,04 - O
                            15. Bondar Leontin, Oradea, 1408 - 19,7 - A
                            16. Tutos Csaba, Oradea, 1356 - 19,6 - A
                            17. Sabau Liviu, Oradea, 1021 - 19,55 - A
                            18. Sas Tibor, Oradea, 1067 - 18,55 - A
                            19. Cioflan Ioan, Oradea, 1596 - 16,7 - A
                            20. Catuneanu George, Oradea, 1179 - 16,6 - A
                            21. Varkonyi Amalia, Oradea, 1133 - 16,2 - AF
                            22. Cheregi Nelu, Oradea, 1160 - 14,1 - A
                            23. Pop Gabriel, Oradea, 936 - 13,97 - A
                            24. Onofrei Dan, Oradea, 1373 - 13,65 - AW
                            25. Culda Andrei, Oradea, 1257 - 10,2 - A
                            26. Kovacs Levente, Oradea, 1450 - 9,65 - H
                            27. Moldovan Andrei, Oradea, 1323 - 8,77 - H
                            28. Maghiar Alin, Oradea, 1403 - 8,4 - H
                            29. Dinescu Dan, Oradea, 1481 - 7,77 - H
                            30. Guias Cristian, Oradea, 1328 - 7,18 - H
                            31. Seica Gheorghe, Oradea, 1422 - 6,28 - H
                            32. Boitos Rodica, Oradea, 1914 - 5,2 - HF
                            33. Savu Cristi, Bucuresti, 3916 - 4 - H
                            34. Antal Cornel, Oradea, 1476 - 0 - A
                            35. Simu Marius, Oradea, 1511 - 0
                            36. Trip Darius, Oradea, 6002 - 0
                            37. Marc Ioan, Oradea, 6003 - 0

                            Gr.inferioara nr. 1 -
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            7
                            V
                            Loc
                            1 SAVU CRISTI BUCURESTI
                            2-0
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            6
                            1
                            2 SIMU MARIUS ORADEA
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            5
                            2
                            3 CULDA ANDREI ORADEA
                            1-2
                            0-2
                            2-0
                            0-2
                            2-0
                            1-2
                            2
                            4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            1-2
                            0-2
                            0-2
                            0
                            5 KOVACS LEVENTE ORADEA
                            0-2
                            1-2
                            2-0
                            2-1
                            1-2
                            0-2
                            2
                            4
                            6 MARC IOAN ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            2-1
                            0-2
                            2
                            7 TUTOS CSABA ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            4
                            3
                            Gr.inferioara nr. 2 -
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 GERGELY ANTON ORADEA
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-1
                            5
                            1
                            2 POP GABRIEL ORADEA
                            0-2
                            2-0
                            1-2
                            2-0
                            1-2
                            2
                            4
                            3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            3
                            2
                            4 CHEREGI NELU ORADEA
                            0-2
                            2-1
                            0-2
                            1-2
                            0-2
                            1
                            5 MAGHIAR ALIN ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            2-1
                            0-2
                            1
                            6 CIOFLAN IOAN ORADEA
                            1-2
                            2-1
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            3
                            3
                            Gr.inferioara nr. 3 -
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 VAIDA SORIN ORADEA
                            2
                            2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                            3
                            3 CRACIUN CALIN ORADEA
                            1
                            4 SAS TIBOR ORADEA
                            5 ONOFREI DAN ORADEA
                            4
                            6 TRIP DARIUS ORADEA
                            Gr.inferioara nr. 4 -
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 PARUS LILIAN ORADEA
                            2-0
                            2-0
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            5
                            1
                            2 CODAU VLAD ORADEA
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            4
                            2
                            3 BALOGH ATTILA ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            3
                            3
                            4 COTCA DACIAN ORADEA
                            1-2
                            0-2
                            0-2
                            1-2
                            2-0
                            1
                            5 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            2-1
                            2-1
                            2
                            4
                            6 SEICA GHEORGHE ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            1-2
                            0
                            Gr.inferioara nr. 5 -
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 TIC IOAN ORADEA
                            2-1
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            5
                            1
                            2 HALASZ PETER ORADEA
                            1-2
                            2-1
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            4
                            2
                            3 TANC FLORIN ORADEA
                            1-2
                            1-2
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            3
                            3
                            4 SABAU LIVIU ORADEA
                            0-2
                            1-2
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2
                            4
                            5 BOITOS RODICA ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0
                            6 DINESCU DAN ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            1
                            Gr.inferioara nr. 6 -
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 SACELEANU BOGDAN TARGU JIU
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            3
                            2
                            2 SABADAS DINU ORADEA
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            5
                            1
                            3 CURPAS IOAN ORADEA
                            2-0
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            2-1
                            2
                            4 ANTAL CORNEL ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            2-1
                            2-0
                            3
                            3
                            5 BONDAR LEONTIN ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            1-2
                            2-0
                            2
                            4
                            6 VARKONYI AMALIA ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            1-2
                            0-2
                            0-2
                            0
                            Gr.superioara nr. 1 -
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 SAVU CRISTI BUCURESTI
                            1-3
                            3-0
                            1
                            2
                            2 BALOGH ATTILA ORADEA
                            3-1
                            3-0
                            2
                            1
                            3 TANC FLORIN ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 2 -
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 GERGELY ANTON ORADEA
                            2-3
                            3-0
                            1
                            2
                            2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                            3-2
                            3-1
                            2
                            1
                            3 ANTAL CORNEL ORADEA
                            0-3
                            1-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 3 -
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 CRACIUN CALIN ORADEA
                            3-0
                            3-0
                            2
                            1
                            2 CIOFLAN IOAN ORADEA
                            0-3
                            1-3
                            0
                            3 BONDAR LEONTIN ORADEA
                            0-3
                            3-1
                            1
                            2
                            Gr.superioara nr. 4 -
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 PARUS LILIAN ORADEA
                            3-1
                            3-0
                            2
                            1
                            2 TUTOS CSABA ORADEA
                            1-3
                            0-3
                            0
                            3 SABAU LIVIU ORADEA
                            0-3
                            3-0
                            1
                            2
                            Gr.superioara nr. 5 -
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 TIC IOAN ORADEA
                            3-2
                            3-0
                            2
                            1
                            2 SIMU MARIUS ORADEA
                            2-3
                            3-1
                            1
                            2
                            3 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                            0-3
                            1-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 6 -
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 SABADAS DINU ORADEA
                            3-0
                            3-1
                            2
                            1
                            2 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                            0-3
                            3-0
                            1
                            2
                            3 ONOFREI DAN ORADEA
                            1-3
                            0-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 7 -
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 SACELEANU BOGDAN TARGU JIU
                            3-1
                            3-0
                            2
                            1
                            2 VAIDA SORIN ORADEA
                            1-3
                            3-0
                            1
                            2
                            3 POP GABRIEL ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 8 -
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 HALASZ PETER ORADEA
                            2-3
                            3-1
                            1
                            2
                            2 CODAU VLAD ORADEA
                            3-2
                            3-0
                            2
                            1
                            3 KOVACS LEVENTE ORADEA
                            1-3
                            0-3
                            0
                            Calificati in eliminatorii -
                            1 Balogh Attila Savu Cristi
                            2 Tailbot Francois Gergely Anton
                            3 Craciun Calin Bondar Leontin
                            4 Parus Lilian Sabau Liviu
                            5 Tic Ioan Simu Marius
                            6 Sabadas Dinu Catuneanu George
                            7 Saceleanu Bogdan Vaida Sorin
                            8 Codau Vlad Halasz Peter
                            FINALA LIVE:

                            Eliminatorii

                            1. Balogh Attila
                            --------------------Balogh Attila 3-0
                            16. Bondar Leontin
                            -----------------------------------Balogh Attila 3-2
                            9. Vaida Sorin
                            --------------------Codau Vlad 3-2
                            8. Codau Vlad
                            --------------------------------------------------Gergely Anton 3-0
                            5. Tic Ioan
                            --------------------Tic Ioan 3-0
                            12. Catuneanu George
                            -----------------------------------Gergely Anton 3-0
                            13. Gergely Anton
                            --------------------Gergely Anton 3-2
                            4. Parus Lilian
                            -----------------------------------------------------------------Gergely Anton 3-0
                            3. Craciun Calin
                            --------------------Craciun Calin 3-1
                            14. Simu Marius
                            -----------------------------------Craciun Calin 3-0
                            11. Halasz Peter
                            --------------------Halasz Peter 3-1
                            6. Sabadas Dinu
                            --------------------------------------------------Saceleanu Bogdan 3-1
                            7. Saceleanu Bogdan
                            --------------------Saceleanu Bogdan 3-1
                            10. Sabau Liviu
                            -----------------------------------Saceleanu Bogdan 3-1
                            15. Savu Cristi
                            --------------------Tailbot Francois 3-2
                            2. Tailbot Francois

                            3rd place -

                            Balogh Attila
                            -------------------------Balogh Attila 3-0
                            Craciun Calin

                            Clasament

                            1. Gergely Anton - Oradea
                            2. Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
                            3. Balogh Attila - Oradea
                            4. Craciun Calin - Oradea
                            5 -- 8
                            Tic Ioan - Oradea
                            Tailbot Francois - Oradea
                            Codau Vlad - Oradea
                            Halasz Peter - Oradea
                            9 -- 16
                            Parus Lilian - Oradea
                            Sabau Liviu - Oradea
                            Bondar Leontin - Oradea
                            Simu Marius - Oradea
                            Catuneanu George - Oradea
                            Savu Cristi - Bucuresti
                            Vaida Sorin - Oradea
                            Sabadas Dinu - Oradea
                            17 -- 24 0v gr.sup.
                            Tanc Florin - Oradea
                            Tutos Csaba - Oradea
                            Cioflan Ioan - Oradea
                            Pop Gabriel - Oradea
                            Onofrei Dan - Oradea
                            Kovacs Levente - Oradea
                            Guias Cristian - Oradea
                            Antal Cornel - Oradea
                            25 -- 27 2v gr.inf.
                            Curpas Ioan - Oradea
                            Culda Andrei - Oradea
                            Marc Ioan - Oradea
                            28 -- 31 1v gr.inf.
                            Cotca Dacian - Oradea
                            Cheregi Nelu - Oradea
                            Maghiar Alin - Oradea
                            Dinescu Dan - Oradea
                            32 -- 35 0v gr.inf.
                            Varkonyi Amalia - Oradea
                            Moldovan Andrei - Oradea
                            Seica Gheorghe - Oradea
                            Boitos Rodica - Oradea




                            Ultima editare de King Pong Oradea; 10.ian.2020, 23:34.
                            Club King Pong Oradea
                            www.kingpong.ro
                            0359 181 232

                            Comentariu


                            • Bună seara!



                              Inscrieri - on 2020. 01. 17. at 21:30:15

                              1. Gergely Anton, Oradea, 944 - 48,1 - E
                              2. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu, 248 - 38,94 - E
                              3. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 1069 - 37,5 - E
                              4. Craciun Calin, Oradea, 127 - 37,46 - E
                              5. Tailbot Francois, Oradea, 703 - 36,15 - E
                              6. Vaida Sorin, Oradea, 64 - 32,59 - OW
                              7. Merai Janos, Oradea, 854 - 31,5 - O
                              8. Sabadas Dinu, Oradea, 752 - 29,75 - O
                              9. Bondar Octavian, Oradea, 1400 - 29,1 - O
                              10. Totos Ludovic, Marghita, 764 - 28,05 - O
                              11. Lup Silviu, Oradea, 748 - 24,93 - O
                              12. Curpas Ioan, Oradea, 302 - 23,36 - OW
                              13. Tanc Florin, Oradea, 376 - 22,7 - O
                              14. Fabian Wilhelm, Oradea, 943 - 20,9 - OW
                              15. Sabau Liviu, Oradea, 1021 - 19,55 - A
                              16. Sas Tibor, Oradea, 1067 - 18,55 - A
                              17. Cioflan Ioan, Oradea, 1596 - 16,7 - A
                              18. Catuneanu George, Oradea, 1179 - 16,6 - A
                              19. Cheregi Nelu, Oradea, 1160 - 14,1 - A
                              20. Pop Gabriel, Oradea, 936 - 13,97 - A
                              21. Onofrei Dan, Oradea, 1373 - 13,65 - AW
                              22. Andre Andrea, Oradea, 1490 - 13,3 - AF
                              23. Culda Andrei, Oradea, 1257 - 10,2 - A
                              24. Kovacs Levente, Oradea, 1450 - 9,65 - H
                              25. Moldovan Andrei, Oradea, 1323 - 8,77 - H
                              26. Maghiar Alin, Oradea, 1403 - 8,4 - H
                              27. Guias Cristian, Oradea, 1328 - 7,18 - H
                              28. Tana Marius, Oradea, 1727 - 7,1