Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ORADEA: În fiecare Vineri (ora 18:00) - Turneu "Foresta" King Pong

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bună seara!



    Inscrieri - 2020. 11. 13. / 20:20:30 - v4.3 / cls_2020-aug

    1. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
    2. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
    3. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
    4. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
    5. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
    6. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
    7. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
    8. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
    9. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
    10. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
    11. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
    12. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
    13. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
    14. Aberle Ildiko, Oradea, 3202 - 0 - AF
    15. Zatyko Erik, Oradea, 4178 - 0
    16. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
    17. Pop George, Oradea, 5222 - 0 - H
    18. Volvovics Adrian, Oradea, 6012 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 BALOGH ATTILA - Oradea
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 SZALAY LIVIU - Oradea
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 POP GABRIEL - Oradea
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 ZATYKO ERIK - Oradea
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 POP GEORGE - Oradea
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    X
    Gr.inferioara nr. 2 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 VAIDA SORIN - Oradea
    2-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    2 CODAU VLAD - Oradea
    3-2
    3-0
    3-1
    3-2
    4
    1
    3 SAS TIBOR - Oradea
    3-1
    0-3
    1-3
    0-3
    1
    4
    4 ABERLE ILDIKO - Oradea
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    5 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
    2-3
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    3
    X
    Gr.inferioara nr. 3 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 HALASZ PETER - Oradea
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 KOVACS LEVENTE - Oradea
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    4 TODOR CRISTIAN - Oradea
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    5 -
    X
    Gr.inferioara nr. 4 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 PARUS LILIAN - Oradea
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    3
    4 FABIAN WILHELM - Oradea
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    5 -
    Eliminatorii

    1. Balogh Attila
    -------------------- Balogh Attila 2-0
    16. Sas Tibor
    ----------------------------------- Balogh Attila 2-0
    9. Moldovan Andrei
    -------------------- Halasz Peter 0-2
    8. Halasz Peter
    -------------------------------------------------- Balogh Attila 2-1
    5. Vaida Sorin
    -------------------- Vaida Sorin 2-0
    12. Szalay Liviu
    ----------------------------------- Parus Lilian 1-2
    13. Kovacs Levente
    -------------------- Parus Lilian 1-2
    4. Parus Lilian
    ----------------------------------------------------------------- Balogh Attila 3-1
    3. Tailbot Francois
    -------------------- Tailbot Francois 2-0
    14. Fabian Wilhelm
    ----------------------------------- Tailbot Francois 2-0
    11. Volvovics Adrian
    -------------------- Volvovics Adrian 2-1
    6. Pop Gabriel
    -------------------------------------------------- Tailbot Francois 2-0
    7. Jurje Alex Doru
    -------------------- Todor Cristian 0-2
    10. Todor Cristian
    ----------------------------------- Codau Vlad 0-2
    15. Pop George
    -------------------- Codau Vlad 0-2
    2. Codau Vlad

    Clasament

    1. Balogh Attila - Oradea
    2. Tailbot Francois - Oradea
    3 -- 4
    Parus Lilian - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    5 -- 8
    Halasz Peter - Oradea
    Volvovics Adrian - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    Todor Cristian - Oradea
    9 -- 16
    Sas Tibor - Oradea
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Kovacs Levente - Oradea
    Pop George - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    Szalay Liviu - Oradea
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    17 -- 2v gr.inf.
    Aberle Ildiko - Oradea
    18 -- 0v gr.inf.
    Zatyko Erik - Oradea


    FINALA LIVE:

    Balogh Attila vs. Tailbot Francois

    https://www.facebook.com/clubkingpon...3754820701989/ X
    Ultima editare de King Pong Oradea; 13.nov.2020, 21:19.
    Toza apreciază asta.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

    Comentariu


    • Buna ziua!



      Inscrieri - 2020. 11. 21. / 17:57:29 - v4.3 / cls_2020-aug

      1. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
      2. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
      3. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
      4. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
      5. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
      6. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
      7. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
      8. Merai Janos, Oradea, 711 - 31,8 - O
      9. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
      10. Totos Ludovic, Marghita, 770 - 29,65 - O
      11. Popa Octavian, Oradea, 559 - 29,3 - O
      12. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
      13. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
      14. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
      15. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
      16. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
      17. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 530 - 13,58 - A
      18. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
      19. Seica Gheorghe, Oradea, 1499 - 6,03 - H
      20. Handlery Viktor, Oradea, 2395 - 4,5 - H
      21. Aberle Ildiko, Oradea, 3202 - 0 - AF
      22. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
      23. Pop George, Oradea, 5222 - 0 - H
      24. Hamza Vince, Marghita, 6007 - 0

      Gr.inferioara nr. 1 -
      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
      X1X
      X2X
      X3X
      X4X
      X5X
      X6X
      XVX
      LOC
      1 SAVU CRISTIAN - Oradea
      1-2
      2-0
      2-1
      2-0
      2-0
      4
      2
      2 TIC IOAN - Oradea
      2-1
      2-1
      2-0
      2-0
      2-1
      5
      1
      3 CODAU VLAD - Oradea
      0-2
      1-2
      2-0
      2-0
      2-0
      3
      3
      4 KOVACS LEVENTE - Oradea
      1-2
      0-2
      0-2
      2-0
      1-2
      1
      5 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      6 ALMAJANU SERGIU - Dumbravita
      0-2
      1-2
      0-2
      2-1
      2-0
      2
      4
      X
      Gr.inferioara nr. 2 -
      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
      X1X
      X2X
      X3X
      X4X
      X5X
      X6X
      XVX
      LOC
      1 BALOGH ATTILA - Oradea
      2-0
      2-0
      2-1
      1-2
      2-0
      4
      2
      2 HALASZ PETER - Oradea
      0-2
      2-1
      0-2
      0-2
      2-0
      2
      4
      3 MERAI JANOS - Oradea
      0-2
      1-2
      0-2
      1-2
      2-0
      1
      4 POPA OCTAVIAN - Oradea
      1-2
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      4
      1
      5 TODOR CRISTIAN - Oradea
      2-1
      2-0
      2-1
      0-2
      2-0
      4
      3
      6 HAMZA VINCE - Marghita
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      X
      Gr.inferioara nr. 3 -
      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
      X1X
      X2X
      X3X
      X4X
      X5X
      X6X
      XVX
      LOC
      1 VAIDA SORIN - Oradea
      2-0
      0-2
      2-0
      2-0
      2-0
      4
      2
      2 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
      0-2
      1-2
      0-2
      2-0
      2-0
      2
      4
      3 SABAU LIVIU - Oradea
      2-0
      2-1
      2-0
      2-0
      2-0
      5
      1
      4 TOTOS LUDOVIC - Marghita
      0-2
      2-0
      0-2
      2-0
      2-0
      3
      3
      5 ABERLE ILDIKO - Oradea
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      2-0
      1
      6 POP GEORGE - Oradea
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      X
      Gr.inferioara nr. 4 -
      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
      X1X
      X2X
      X3X
      X4X
      X5X
      X6X
      XVX
      LOC
      1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      5
      1
      2 PARUS LILIAN - Oradea
      0-2
      2-0
      2-1
      2-0
      2-0
      4
      2
      3 POP GABRIEL - Oradea
      0-2
      0-2
      2-0
      2-0
      2-0
      3
      3
      4 SAS TIBOR - Oradea
      0-2
      1-2
      0-2
      2-0
      2-0
      2
      4
      5 SEICA GHEORGHE - Oradea
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      2-0
      1
      6 HANDLERY VIKTOR - Oradea
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      Gr.superioara nr. 1 -
      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
      X1X
      X2X
      X3X
      X4X
      XVX
      LOC
      1 TIC IOAN - Oradea
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 VAIDA SORIN - Oradea
      1-3
      2-3
      3-0
      1
      3 TODOR CRISTIAN - Oradea
      1-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      4 SAS TIBOR - Oradea
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      X
      Gr.superioara nr. 2 -
      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
      X1X
      X2X
      X3X
      X4X
      XVX
      LOC
      1 POPA OCTAVIAN - Oradea
      0-3
      3-2
      3-1
      2
      2
      2 PARUS LILIAN - Oradea
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 TOTOS LUDOVIC - Marghita
      2-3
      0-3
      0-3
      0
      4 ALMAJANU SERGIU - Dumbravita
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      X
      Gr.superioara nr. 3 -
      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
      X1X
      X2X
      X3X
      X4X
      XVX
      LOC
      1 SABAU LIVIU - Oradea
      2-3
      3-0
      0-3
      1
      2 SAVU CRISTIAN - Oradea
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      1
      3 POP GABRIEL - Oradea
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      4 HALASZ PETER - Oradea
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      2
      X
      Gr.superioara nr. 4 -
      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
      X1X
      X2X
      X3X
      X4X
      XVX
      LOC
      1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
      0-3
      3-2
      1-3
      1
      2 BALOGH ATTILA - Oradea
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 CODAU VLAD - Oradea
      2-3
      0-3
      1-3
      0
      4 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
      3-1
      0-3
      3-1
      2
      2
      X

      Eliminatorii

      1. Tic Ioan
      -------------------- Tic Ioan 3-1
      8. Halasz Peter
      ----------------------------------- Balogh Attila 1-3
      5. Popa Octavian
      -------------------- Balogh Attila 0-3
      4. Balogh Attila
      -------------------------------------------------- Balogh Attila 3-2
      3. Savu Cristian
      -------------------- Savu Cristian 3-1
      6. Todor Cristian
      ----------------------------------- Savu Cristian 3-2
      7. Jurje Alex Doru
      -------------------- Parus Lilian 2-3
      2. Parus Lilian

      Clasament

      1. Balogh Attila - Oradea
      2. Savu Cristian - Oradea
      3. Parus Lilian - Oradea
      4. Tic Ioan - Oradea
      5 -- 8
      Popa Octavian - Oradea
      Todor Cristian - Oradea
      Jurje Alex Doru - Almasu Mare
      Halasz Peter - Oradea
      9 -- 12 1v gr.sup.
      Tailbot Francois - Oradea
      Vaida Sorin - Oradea
      Sabau Liviu - Oradea
      Almajanu Sergiu - Dumbravita
      13 -- 16 0v gr.sup.
      Codau Vlad - Oradea
      Totos Ludovic - Marghita
      Sas Tibor - Oradea
      Pop Gabriel - Oradea
      17 -- 20 1v gr.inf.
      Merai Janos - Oradea
      Kovacs Levente - Oradea
      Seica Gheorghe - Oradea
      Aberle Ildiko - Oradea
      21 -- 24 0v gr.inf.
      Moldovan Andrei - Oradea
      Handlery Viktor - Oradea
      Pop George - Oradea
      Hamza Vince - Marghita


      FINALA LIVE:
      Balogh Attila vs. Savu Cristian

      https://www.facebook.com/clubkingpon...1522806914211/ X
      Ultima editare de King Pong Oradea; 21.nov.2020, 20:54.
      Stefy, Toza și 2 alții apreciază asta.
      Club King Pong Oradea
      www.kingpong.ro
      0359 181 232

      Comentariu


      • Clasament sezon #6 by KING PONG

        Dupa Etapa #35 (#285) - 26.11.2020

        Numar total jucatori pana in prezent sezon 5/Total:120/339

        #Sezon 6 OCT Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 6 - NOI #Total general Nume Prenume
        Puncte sezon 6
        Patricipari Sez6 max 35
        Nr. locuri ocupate: I / II / III
        2
        1
        1
        3
        Savu Cristian
        701
        29
        11/5/3
        3
        1
        2
        2
        Balogh Attila
        671
        30
        6/5/4
        1
        -2
        3
        1
        Gergely Anton
        636
        21
        7/8/3
        4
        0
        4
        4
        Vaida Sorin
        544
        33
        1/1/2
        6
        1
        5
        5
        Parus Lilian
        517
        27
        3/4/4
        5
        -1
        6
        6
        Tailbot Francois
        500
        26
        2/3/3
        7
        0
        7
        9
        Jurje Alex
        452
        20
        1/1/5
        9
        1
        8
        21
        Halasz Peter
        358
        29
        0/0/0
        8
        -1
        9
        14
        Craciun Calin
        354
        21
        1/2/3
        10
        0
        10
        7
        Tic Ioan
        332
        24
        0/0/2
        11
        0
        11
        10
        Codau Vlad
        328
        23
        0/1/1
        12
        0
        12
        8
        Tascianu Cristi
        268
        15
        0/2/2
        13
        0
        13
        16
        Sabadas Dinu
        259
        28
        0/0/0
        14
        0
        14
        18
        Szalay Liviu
        217
        24
        0/0/0
        17
        2
        15
        23
        Merai Janos
        154
        24
        0/0/0
        15
        -1
        16
        38
        Horvath Tibor
        151
        7
        0/0/1
        18
        1
        17
        35
        Sabau Liviu
        141
        32
        0/0/0
        20
        2
        18
        31
        Pop Gabriel
        139
        34
        0/0/0
        21
        2
        19
        24
        Sas Tibor
        137
        27
        0/0/0
        16
        -4
        20
        30
        Bondar Octavian
        135
        12
        0/0/1
        19
        -2
        21
        49
        Saceleanu Bogdan
        112
        4
        1/2/0
        23
        1
        22
        40
        Cavasdan Doru
        102
        20
        0/0/0
        22
        -1
        23
        25
        Culda Andrei
        101
        21
        0/0/0
        24
        0
        24
        48
        Varadi Mark
        96
        9
        0/0/0
        26
        1
        25
        39
        Lup Silviu
        81
        11
        0/0/0
        25
        -1
        26
        20
        Simu Marius
        77
        9
        0/0/0
        28
        1
        27
        45
        Tütös Csaba
        74
        15
        0/0/0
        27
        -1
        28
        37
        Costea Constantin
        74
        18
        0/0/0
        31
        2
        29
        15
        Popa Octavian
        72
        7
        0/0/0
        29
        -1
        30
        50
        Totos Ludovic
        70
        13
        0/0/0
        33
        2
        31
        13
        Birtalan Laszlo
        67
        15
        0/0/0
        30
        -2
        32
        36
        Catuneanu George
        65
        12
        0/0/0
        37
        4
        33
        69
        Kovacs Levente
        61
        22
        0/0/0
        32
        -2
        34
        12
        Tanc Florin
        59
        9
        0/0/0
        48
        13
        35
        32
        Todor Cristian
        59
        11
        0/0/0
        35
        -1
        36
        29
        Cheregi Nelu
        58
        21
        0/0/0
        34
        -3
        37
        19
        Curpas Ioan
        57
        9
        0/0/0
        38
        0
        38
        52
        Moldovan Andrei
        54
        33
        0/0/0
        36
        -3
        39
        34
        Bondar Leontin
        46
        3
        0/0/0
        41
        1
        40
        27
        Fabian Wilhelm
        42
        14
        0/0/0
        39
        -2
        41
        55
        Pop Florin
        38
        20
        0/0/0
        40
        -2
        42
        22
        Antal Cornel
        34
        9
        0/0/0
        42
        -1
        43
        106
        Petrus Florin
        30
        1
        1/0/0
        43
        -1
        44
        41
        Varkonyi Amalia
        30
        17
        0/0/0
        44
        -1
        45
        42
        Onofrei Dan
        28
        9
        0/0/0
        45
        -1
        46
        75
        Cioflan Nelutu
        26
        7
        0/0/0
        46
        -1
        47
        63
        André Andrea
        26
        11
        0/0/0
        49
        1
        48
        66
        Guias Cristian
        24
        12
        0/0/0
        47
        -2
        49
        46
        Maxim Alexandru
        23
        5
        0/0/0
        57
        7
        50
        112
        Vonhaz Stefan
        22
        5
        0/0/0
        54
        3
        51
        65
        Kornya Tamas
        21
        4
        0/0/0
        50
        -2
        52
        11
        Cotca Dacian
        20
        3
        0/0/0
        55
        2
        53
        89
        Kornya Adam
        20
        4
        0/0/0
        56
        2
        54
        95
        Papp Attila
        19
        4
        0/0/0
        51
        -4
        55
        62
        Roatis Gheorghe
        19
        6
        0/0/0
        59
        3
        56
        43
        Aberle Ildiko
        19
        9
        0/0/0
        52
        -5
        57
        76
        Maghiar Alin
        18
        9
        0/0/0
        53
        -5
        58
        26
        Birtalan Robert
        17
        1
        0/0/0
        58
        -1
        59
        70
        Boitos Rodica
        14
        9
        0/0/0
        60
        0
        60
        57
        Seica Gheorghe
        14
        11
        0/0/0
        NEW
        61
        131
        Volvovics Adrian
        13
        2
        0/0/0
        61
        -1
        62
        79
        Palfi Zsolt
        13
        6
        0/0/0
        66
        3
        63
        134
        Handlery Viktor
        12
        9
        0/0/0
        63
        -1
        64
        129
        Kimpan Jozsef
        11
        6
        0/0/0
        62
        -3
        65
        91
        Sarca Ovidiu
        9
        1
        0/0/0
        78
        12
        66
        82
        Pop George
        9
        4
        0/0/0
        64
        -3
        67
        135
        Erdelyi Mark
        8
        1
        0/0/0
        65
        -3
        68
        101
        Blaga Mircea
        8
        5
        0/0/0
        67
        -2
        69
        33
        Barlea Radu
        7
        3
        0/0/0
        68
        -2
        70
        53
        Presecan Doru
        6
        2
        0/0/0
        68
        -2
        70
        136
        Marc Ioan
        6
        2
        0/0/0
        69
        -2
        71
        147
        Darie Gabriel
        5
        1
        0/0/0
        70
        -2
        72
        120
        Olar Olimpiu
        4
        1
        0/0/0
        70
        -2
        72
        161
        Horvath Sandor
        4
        1
        0/0/0
        NEW
        72
        161
        Almajanu Sergiu
        4
        1
        0/0/0
        71
        -2
        73
        59
        Ghile Ioan
        4
        2
        0/0/0
        71
        -2
        73
        60
        Toma Cristian
        4
        2
        0/0/0
        71
        -2
        73
        64
        Pop Alexandru
        4
        2
        0/0/0
        71
        -2
        73
        73
        Dinescu Dan
        4
        2
        0/0/0
        71
        -2
        73
        114
        Pop Gheorghe
        4
        2
        0/0/0
        71
        -2
        73
        125
        Culda Florin
        4
        2
        0/0/0
        71
        -2
        73
        162
        Mance Mario
        4
        2
        0/0/0
        71
        -2
        73
        162
        Tigaroi Florin
        4
        2
        0/0/0
        NEW
        73
        162
        Zamfir Codrin
        4
        2
        0/0/0
        72
        -2
        74
        160
        Matyi Laszlo
        4
        3
        0/0/0
        75
        0
        75
        164
        Zatyko Erik
        4
        4
        0/0/0
        73
        -3
        76
        111
        Popet Doru
        3
        1
        0/0/0
        73
        -3
        76
        154
        Vlaicu Daniel
        3
        1
        0/0/0
        74
        -3
        77
        118
        Trip Darius
        3
        2
        0/0/0
        75
        -3
        78
        126
        Cazan Catalin
        3
        3
        0/0/0
        75
        -3
        78
        126
        Negrea Liviu
        3
        3
        0/0/0
        76
        -3
        79
        92
        Micle Dan
        2
        1
        0/0/0
        76
        -3
        79
        107
        Torje Sorin
        2
        1
        0/0/0
        76
        -3
        79
        168
        Pirvu Cornel
        2
        1
        0/0/0
        76
        -3
        79
        168
        Staniloiu Marc
        2
        1
        0/0/0
        NEW
        79
        168
        Gazsi Adam
        2
        1
        0/0/0
        77
        -3
        80
        169
        Brisan Razvan
        2
        2
        0/0/0
        78
        -2
        80
        169
        Hamza Vince
        2
        2
        0/0/0
        NEW
        80
        169
        Sav Adrian
        2
        2
        0/0/0
        78
        -3
        81
        51
        Tana Marius
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        78
        Rus Nicolae
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        137
        Baciu Cristian
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        146
        Boros Mihaly
        1
        1
        0/0/0
        0
        -81
        81
        168
        Muresan Ionut
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        169
        Badescu Lucian
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        169
        Voios Ioan
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Birtalan Attila
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Blanaru Razvan
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Boros Eva
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Budeanu Mihai
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Ghent Dorin
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Griga Cristian
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Herdean Gheorghe
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Kiss Mark
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Neagu Cristian
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Orban Alexandru
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Orban Marius
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Panaitescu Leonard
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Todea Sofia
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Zatyko Krisztian
        1
        1
        0/0/0
        Club King Pong Oradea
        www.kingpong.ro
        0359 181 232

        Comentariu


        • Bună seara!



          Inscrieri - 2020. 11. 28. / 17:18:20 - v4.3 / cls_2020-aug

          1. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
          2. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
          3. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
          4. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
          5. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
          6. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
          7. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
          8. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
          9. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
          10. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
          11. Totos Ludovic, Marghita, 770 - 29,65 - O
          12. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
          13. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
          14. Cavasdan Doru, Oradea, 865 - 24,15 - O
          15. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
          16. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
          17. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
          18. Costea Constantin, Oradea, 1038 - 18,9 - A
          19. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
          20. Moka Iuliu, Marghita, 1843 - 15 - A
          21. Cheregi Nelu, Oradea, 1182 - 14,6 - A
          22. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
          23. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 720 - 13,41 - A
          24. Culda Andrei, Oradea, 1184 - 9,78 - H
          25. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
          26. Seica Gheorghe, Oradea, 1499 - 6,03 - H
          27. Badescu Lucian, Oradea, 2488 - 5,4 - H
          28. Halasz Laszlo, Marghita, 3145 - 0 - H
          29. Gazsi Adam, Marghita, 3484 - 0
          30. Pop George, Cluj Napoca, 3581 - 0
          31. Zatyko Erik, Oradea, 4178 - 0
          32. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
          33. Volvovics Adrian, Oradea, 6012 - 0

          Gr.inferioara nr. 1 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          X5X
          X6X
          XVX
          LOC
          1 SAVU CRISTIAN - Oradea
          2-1
          2-1
          2-1
          2-1
          4
          1
          2 SABAU LIVIU - Oradea
          1-2
          2-0
          2-0
          2-0
          3
          2
          3 POP GABRIEL - Oradea
          1-2
          0-2
          2-0
          2-0
          2
          3
          4 FABIAN WILHELM - Oradea
          1-2
          0-2
          0-2
          2-0
          1
          4
          5 SEICA GHEORGHE - Oradea
          1-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          6 -
          X
          Gr.inferioara nr. 2 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          X5X
          X6X
          XVX
          LOC
          1 BALOGH ATTILA - Oradea
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          1
          2 SZALAY LIVIU - Oradea
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          3
          2
          3 SAS TIBOR - Oradea
          0-2
          0-2
          2-1
          2-0
          2
          3
          4 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
          0-2
          0-2
          1-2
          0-2
          0
          5 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          1
          4
          6 -
          X
          Gr.inferioara nr. 3 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          X5X
          X6X
          XVX
          LOC
          1 VAIDA SORIN - Oradea
          2-1
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          1
          2 SABADAS DINU - Oradea
          1-2
          2-1
          2-0
          2-0
          3
          2
          3 CAVASDAN DORU - Oradea
          0-2
          1-2
          2-0
          2-0
          2
          3
          4 CHEREGI NELU - Oradea
          0-2
          0-2
          0-2
          1-2
          0
          5 GAZSI ADAM - Marghita
          0-2
          0-2
          0-2
          2-1
          1
          4
          6 -
          X
          Gr.inferioara nr. 4 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          X5X
          X6X
          XVX
          LOC
          1 PARUS LILIAN - Oradea
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          5
          1
          2 CODAU VLAD - Oradea
          0-2
          2-1
          0-2
          2-0
          2-0
          3
          3
          3 CULDA ANDREI - Oradea
          0-2
          1-2
          0-2
          1-2
          2-0
          1
          4 TODOR CRISTIAN - Oradea
          0-2
          2-0
          2-0
          0-2
          2-0
          3
          2
          5 TIGAROI FLORIN - Cluj Napoca
          0-2
          0-2
          2-1
          2-0
          0-2
          2
          4
          6 HALASZ LASZLO - Marghita
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          1
          X
          Gr.inferioara nr. 5 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          X5X
          X6X
          XVX
          LOC
          1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          5
          1
          2 TIC IOAN - Oradea
          0-2
          2-1
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          2
          3 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
          0-2
          1-2
          2-0
          2-0
          0-2
          2
          4
          4 KOVACS LEVENTE - Oradea
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          0-2
          1
          5 BADESCU LUCIAN - Oradea
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          6 MOKA IULIU - Marghita
          0-2
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          3
          3
          X
          Gr.inferioara nr. 6 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          X5X
          X6X
          XVX
          LOC
          1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
          2-1
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          1
          2 HALASZ PETER - Oradea
          1-2
          2-0
          2-1
          2-0
          2-0
          4
          2
          3 TOTOS LUDOVIC - Marghita
          2-0
          0-2
          0-2
          2-0
          2-0
          3
          4
          4 BIRTALAN LASZLO - Oradea
          0-2
          1-2
          2-0
          2-0
          2-0
          3
          3
          5 POP GEORGE - Cluj Napoca
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          1
          6 ZATYKO ERIK - Oradea
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          Gr.superioara nr. 1 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          XVX
          LOC
          1 SAVU CRISTIAN - Oradea
          3-1
          3-0
          2
          1
          2 CODAU VLAD - Oradea
          1-3
          3-1
          1
          2
          3 MOKA IULIU - Marghita
          0-3
          1-3
          0
          X
          Gr.superioara nr. 2 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          XVX
          LOC
          1 BALOGH ATTILA - Oradea
          3-0
          3-0
          2
          1
          2 CAVASDAN DORU - Oradea
          0-3
          3-0
          1
          2
          3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
          0-3
          0-3
          0
          X
          Gr.superioara nr. 3 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          XVX
          LOC
          1 VAIDA SORIN - Oradea
          3-2
          3-1
          2
          1
          2 SAS TIBOR - Oradea
          2-3
          0-3
          0
          3 TOTOS LUDOVIC - Marghita
          1-3
          3-0
          1
          2
          X
          Gr.superioara nr. 4 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          XVX
          LOC
          1 PARUS LILIAN - Oradea
          3-0
          3-1
          2
          1
          2 POP GABRIEL - Oradea
          0-3
          2-3
          0
          3 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
          1-3
          3-2
          1
          2
          X
          Gr.superioara nr. 5 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          XVX
          LOC
          1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
          3-2
          3-2
          2
          1
          2 SABAU LIVIU - Oradea
          2-3
          3-0
          1
          2
          3 TIGAROI FLORIN - Cluj Napoca
          2-3
          0-3
          0
          X
          Gr.superioara nr. 6 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          XVX
          LOC
          1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
          3-1
          3-0
          2
          1
          2 SZALAY LIVIU - Oradea
          1-3
          3-1
          1
          2
          3 GAZSI ADAM - Marghita
          0-3
          1-3
          0
          X
          Gr.superioara nr. 7 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          XVX
          LOC
          1 HALASZ PETER - Oradea
          3-1
          3-0
          2
          1
          2 SABADAS DINU - Oradea
          1-3
          3-1
          1
          2
          3 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
          0-3
          1-3
          0
          X
          Gr.superioara nr. 8 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          XVX
          LOC
          1 TIC IOAN - Oradea
          3-0
          3-0
          2
          1
          2 TODOR CRISTIAN - Oradea
          0-3
          3-2
          1
          2
          3 FABIAN WILHELM - Oradea
          0-3
          2-3
          0
          Eliminatorii

          1. Savu Cristian
          -------------------- Savu Cristian 3-0
          16. Totos Ludovic
          ----------------------------------- Savu Cristian 3-0
          9. Szalay Liviu
          -------------------- Tic Ioan 0-3
          8. Tic Ioan
          -------------------------------------------------- Savu Cristian 3-2
          5. Tailbot Francois
          -------------------- Tailbot Francois 3-0
          12. Sabadas Dinu
          ----------------------------------- Parus Lilian 2-3
          13. Cavasdan Doru
          -------------------- Parus Lilian 1-3
          4. Parus Lilian
          ----------------------------------------------------------------- Savu Cristian 3-2
          3. Vaida Sorin
          -------------------- Codau Vlad 2-3
          14. Codau Vlad
          ----------------------------------- Codau Vlad 3-2
          11. Todor Cristian
          -------------------- Jurje Alex Doru 1-3
          6. Jurje Alex Doru
          -------------------------------------------------- Balogh Attila 1-3
          7. Halasz Peter
          -------------------- Halasz Peter 3-2
          10. Sabau Liviu
          ----------------------------------- Balogh Attila 0-3
          15. Costea Constantin
          -------------------- Balogh Attila 0-3
          2. Balogh Attila

          Clasament

          1. Savu Cristian - Oradea
          2. Balogh Attila - Oradea
          3 -- 4
          Parus Lilian - Oradea
          Codau Vlad - Oradea
          5 -- 8
          Tic Ioan - Oradea
          Halasz Peter - Oradea
          Tailbot Francois - Oradea
          Jurje Alex Doru - Almasu Mare
          9 -- 16
          Totos Ludovic - Marghita
          Costea Constantin - Oradea
          Cavasdan Doru - Oradea
          Vaida Sorin - Oradea
          Szalay Liviu - Oradea
          Sabau Liviu - Oradea
          Sabadas Dinu - Oradea
          Todor Cristian - Oradea
          17 -- 24 0v gr.sup.
          Birtalan Laszlo - Oradea
          Fabian Wilhelm - Oradea
          Sas Tibor - Oradea
          Pop Gabriel - Oradea
          Moka Iuliu - Marghita
          Tigaroi Florin - Cluj Napoca
          Gazsi Adam - Marghita
          Volvovics Adrian - Oradea
          25 -- 28 1v gr.inf.
          Kovacs Levente - Oradea
          Culda Andrei - Oradea
          Halasz Laszlo - Marghita
          Pop George - Cluj Napoca
          29 -- 33 0v gr.inf.
          Cheregi Nelu - Oradea
          Moldovan Andrei - Oradea
          Seica Gheorghe - Oradea
          Badescu Lucian - Oradea
          Zatyko Erik - Oradea



          FINALA intre liderii clasamentului nou:
          Savu Cristian vs. Balogh Attila

          https://www.facebook.com/clubkingpon...7989177990072/ X
          X
          Ultima editare de King Pong Oradea; 28.nov.2020, 21:18.
          Toza apreciază asta.
          Club King Pong Oradea
          www.kingpong.ro
          0359 181 232

          Comentariu

          Procesare...
          X