Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ORADEA: În fiecare Vineri (ora 18:00) - Turneu "Foresta" King Pong

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bună seara!



    Inscrieri - 2020. 11. 13. / 20:20:30 - v4.3 / cls_2020-aug

    1. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
    2. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
    3. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
    4. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
    5. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
    6. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
    7. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
    8. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
    9. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
    10. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
    11. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
    12. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
    13. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
    14. Aberle Ildiko, Oradea, 3202 - 0 - AF
    15. Zatyko Erik, Oradea, 4178 - 0
    16. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
    17. Pop George, Oradea, 5222 - 0 - H
    18. Volvovics Adrian, Oradea, 6012 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 BALOGH ATTILA - Oradea
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 SZALAY LIVIU - Oradea
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 POP GABRIEL - Oradea
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 ZATYKO ERIK - Oradea
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 POP GEORGE - Oradea
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    X
    Gr.inferioara nr. 2 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 VAIDA SORIN - Oradea
    2-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    2 CODAU VLAD - Oradea
    3-2
    3-0
    3-1
    3-2
    4
    1
    3 SAS TIBOR - Oradea
    3-1
    0-3
    1-3
    0-3
    1
    4
    4 ABERLE ILDIKO - Oradea
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    5 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
    2-3
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    3
    X
    Gr.inferioara nr. 3 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 HALASZ PETER - Oradea
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 KOVACS LEVENTE - Oradea
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    4 TODOR CRISTIAN - Oradea
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    5 -
    X
    Gr.inferioara nr. 4 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 PARUS LILIAN - Oradea
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    3
    4 FABIAN WILHELM - Oradea
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    5 -
    Eliminatorii

    1. Balogh Attila
    -------------------- Balogh Attila 2-0
    16. Sas Tibor
    ----------------------------------- Balogh Attila 2-0
    9. Moldovan Andrei
    -------------------- Halasz Peter 0-2
    8. Halasz Peter
    -------------------------------------------------- Balogh Attila 2-1
    5. Vaida Sorin
    -------------------- Vaida Sorin 2-0
    12. Szalay Liviu
    ----------------------------------- Parus Lilian 1-2
    13. Kovacs Levente
    -------------------- Parus Lilian 1-2
    4. Parus Lilian
    ----------------------------------------------------------------- Balogh Attila 3-1
    3. Tailbot Francois
    -------------------- Tailbot Francois 2-0
    14. Fabian Wilhelm
    ----------------------------------- Tailbot Francois 2-0
    11. Volvovics Adrian
    -------------------- Volvovics Adrian 2-1
    6. Pop Gabriel
    -------------------------------------------------- Tailbot Francois 2-0
    7. Jurje Alex Doru
    -------------------- Todor Cristian 0-2
    10. Todor Cristian
    ----------------------------------- Codau Vlad 0-2
    15. Pop George
    -------------------- Codau Vlad 0-2
    2. Codau Vlad

    Clasament

    1. Balogh Attila - Oradea
    2. Tailbot Francois - Oradea
    3 -- 4
    Parus Lilian - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    5 -- 8
    Halasz Peter - Oradea
    Volvovics Adrian - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    Todor Cristian - Oradea
    9 -- 16
    Sas Tibor - Oradea
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Kovacs Levente - Oradea
    Pop George - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    Szalay Liviu - Oradea
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    17 -- 2v gr.inf.
    Aberle Ildiko - Oradea
    18 -- 0v gr.inf.
    Zatyko Erik - Oradea


    FINALA LIVE:

    Balogh Attila vs. Tailbot Francois

    https://www.facebook.com/clubkingpon...3754820701989/ X
    Ultima editare de King Pong Oradea; 13.nov.2020, 21:19.
    Toza apreciază asta.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

    Comentariu


    • Buna ziua!



      Inscrieri - 2020. 11. 21. / 17:57:29 - v4.3 / cls_2020-aug

      1. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
      2. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
      3. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
      4. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
      5. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
      6. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
      7. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
      8. Merai Janos, Oradea, 711 - 31,8 - O
      9. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
      10. Totos Ludovic, Marghita, 770 - 29,65 - O
      11. Popa Octavian, Oradea, 559 - 29,3 - O
      12. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
      13. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
      14. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
      15. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
      16. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
      17. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 530 - 13,58 - A
      18. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
      19. Seica Gheorghe, Oradea, 1499 - 6,03 - H
      20. Handlery Viktor, Oradea, 2395 - 4,5 - H
      21. Aberle Ildiko, Oradea, 3202 - 0 - AF
      22. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
      23. Pop George, Oradea, 5222 - 0 - H
      24. Hamza Vince, Marghita, 6007 - 0

      Gr.inferioara nr. 1 -
      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
      X1X
      X2X
      X3X
      X4X
      X5X
      X6X
      XVX
      LOC
      1 SAVU CRISTIAN - Oradea
      1-2
      2-0
      2-1
      2-0
      2-0
      4
      2
      2 TIC IOAN - Oradea
      2-1
      2-1
      2-0
      2-0
      2-1
      5
      1
      3 CODAU VLAD - Oradea
      0-2
      1-2
      2-0
      2-0
      2-0
      3
      3
      4 KOVACS LEVENTE - Oradea
      1-2
      0-2
      0-2
      2-0
      1-2
      1
      5 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      6 ALMAJANU SERGIU - Dumbravita
      0-2
      1-2
      0-2
      2-1
      2-0
      2
      4
      X
      Gr.inferioara nr. 2 -
      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
      X1X
      X2X
      X3X
      X4X
      X5X
      X6X
      XVX
      LOC
      1 BALOGH ATTILA - Oradea
      2-0
      2-0
      2-1
      1-2
      2-0
      4
      2
      2 HALASZ PETER - Oradea
      0-2
      2-1
      0-2
      0-2
      2-0
      2
      4
      3 MERAI JANOS - Oradea
      0-2
      1-2
      0-2
      1-2
      2-0
      1
      4 POPA OCTAVIAN - Oradea
      1-2
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      4
      1
      5 TODOR CRISTIAN - Oradea
      2-1
      2-0
      2-1
      0-2
      2-0
      4
      3
      6 HAMZA VINCE - Marghita
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      X
      Gr.inferioara nr. 3 -
      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
      X1X
      X2X
      X3X
      X4X
      X5X
      X6X
      XVX
      LOC
      1 VAIDA SORIN - Oradea
      2-0
      0-2
      2-0
      2-0
      2-0
      4
      2
      2 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
      0-2
      1-2
      0-2
      2-0
      2-0
      2
      4
      3 SABAU LIVIU - Oradea
      2-0
      2-1
      2-0
      2-0
      2-0
      5
      1
      4 TOTOS LUDOVIC - Marghita
      0-2
      2-0
      0-2
      2-0
      2-0
      3
      3
      5 ABERLE ILDIKO - Oradea
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      2-0
      1
      6 POP GEORGE - Oradea
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      X
      Gr.inferioara nr. 4 -
      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
      X1X
      X2X
      X3X
      X4X
      X5X
      X6X
      XVX
      LOC
      1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      5
      1
      2 PARUS LILIAN - Oradea
      0-2
      2-0
      2-1
      2-0
      2-0
      4
      2
      3 POP GABRIEL - Oradea
      0-2
      0-2
      2-0
      2-0
      2-0
      3
      3
      4 SAS TIBOR - Oradea
      0-2
      1-2
      0-2
      2-0
      2-0
      2
      4
      5 SEICA GHEORGHE - Oradea
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      2-0
      1
      6 HANDLERY VIKTOR - Oradea
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      Gr.superioara nr. 1 -
      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
      X1X
      X2X
      X3X
      X4X
      XVX
      LOC
      1 TIC IOAN - Oradea
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 VAIDA SORIN - Oradea
      1-3
      2-3
      3-0
      1
      3 TODOR CRISTIAN - Oradea
      1-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      4 SAS TIBOR - Oradea
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      X
      Gr.superioara nr. 2 -
      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
      X1X
      X2X
      X3X
      X4X
      XVX
      LOC
      1 POPA OCTAVIAN - Oradea
      0-3
      3-2
      3-1
      2
      2
      2 PARUS LILIAN - Oradea
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 TOTOS LUDOVIC - Marghita
      2-3
      0-3
      0-3
      0
      4 ALMAJANU SERGIU - Dumbravita
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      X
      Gr.superioara nr. 3 -
      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
      X1X
      X2X
      X3X
      X4X
      XVX
      LOC
      1 SABAU LIVIU - Oradea
      2-3
      3-0
      0-3
      1
      2 SAVU CRISTIAN - Oradea
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      1
      3 POP GABRIEL - Oradea
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      4 HALASZ PETER - Oradea
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      2
      X
      Gr.superioara nr. 4 -
      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
      X1X
      X2X
      X3X
      X4X
      XVX
      LOC
      1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
      0-3
      3-2
      1-3
      1
      2 BALOGH ATTILA - Oradea
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 CODAU VLAD - Oradea
      2-3
      0-3
      1-3
      0
      4 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
      3-1
      0-3
      3-1
      2
      2
      X

      Eliminatorii

      1. Tic Ioan
      -------------------- Tic Ioan 3-1
      8. Halasz Peter
      ----------------------------------- Balogh Attila 1-3
      5. Popa Octavian
      -------------------- Balogh Attila 0-3
      4. Balogh Attila
      -------------------------------------------------- Balogh Attila 3-2
      3. Savu Cristian
      -------------------- Savu Cristian 3-1
      6. Todor Cristian
      ----------------------------------- Savu Cristian 3-2
      7. Jurje Alex Doru
      -------------------- Parus Lilian 2-3
      2. Parus Lilian

      Clasament

      1. Balogh Attila - Oradea
      2. Savu Cristian - Oradea
      3. Parus Lilian - Oradea
      4. Tic Ioan - Oradea
      5 -- 8
      Popa Octavian - Oradea
      Todor Cristian - Oradea
      Jurje Alex Doru - Almasu Mare
      Halasz Peter - Oradea
      9 -- 12 1v gr.sup.
      Tailbot Francois - Oradea
      Vaida Sorin - Oradea
      Sabau Liviu - Oradea
      Almajanu Sergiu - Dumbravita
      13 -- 16 0v gr.sup.
      Codau Vlad - Oradea
      Totos Ludovic - Marghita
      Sas Tibor - Oradea
      Pop Gabriel - Oradea
      17 -- 20 1v gr.inf.
      Merai Janos - Oradea
      Kovacs Levente - Oradea
      Seica Gheorghe - Oradea
      Aberle Ildiko - Oradea
      21 -- 24 0v gr.inf.
      Moldovan Andrei - Oradea
      Handlery Viktor - Oradea
      Pop George - Oradea
      Hamza Vince - Marghita


      FINALA LIVE:
      Balogh Attila vs. Savu Cristian

      https://www.facebook.com/clubkingpon...1522806914211/ X
      Ultima editare de King Pong Oradea; 21.nov.2020, 20:54.
      Stefy, Toza și 2 alții apreciază asta.
      Club King Pong Oradea
      www.kingpong.ro
      0359 181 232

      Comentariu


      • Clasament sezon #6 by KING PONG

        Dupa Etapa #35 (#285) - 26.11.2020

        Numar total jucatori pana in prezent sezon 5/Total:120/339

        #Sezon 6 OCT Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 6 - NOI #Total general Nume Prenume
        Puncte sezon 6
        Patricipari Sez6 max 35
        Nr. locuri ocupate: I / II / III
        2
        1
        1
        3
        Savu Cristian
        701
        29
        11/5/3
        3
        1
        2
        2
        Balogh Attila
        671
        30
        6/5/4
        1
        -2
        3
        1
        Gergely Anton
        636
        21
        7/8/3
        4
        0
        4
        4
        Vaida Sorin
        544
        33
        1/1/2
        6
        1
        5
        5
        Parus Lilian
        517
        27
        3/4/4
        5
        -1
        6
        6
        Tailbot Francois
        500
        26
        2/3/3
        7
        0
        7
        9
        Jurje Alex
        452
        20
        1/1/5
        9
        1
        8
        21
        Halasz Peter
        358
        29
        0/0/0
        8
        -1
        9
        14
        Craciun Calin
        354
        21
        1/2/3
        10
        0
        10
        7
        Tic Ioan
        332
        24
        0/0/2
        11
        0
        11
        10
        Codau Vlad
        328
        23
        0/1/1
        12
        0
        12
        8
        Tascianu Cristi
        268
        15
        0/2/2
        13
        0
        13
        16
        Sabadas Dinu
        259
        28
        0/0/0
        14
        0
        14
        18
        Szalay Liviu
        217
        24
        0/0/0
        17
        2
        15
        23
        Merai Janos
        154
        24
        0/0/0
        15
        -1
        16
        38
        Horvath Tibor
        151
        7
        0/0/1
        18
        1
        17
        35
        Sabau Liviu
        141
        32
        0/0/0
        20
        2
        18
        31
        Pop Gabriel
        139
        34
        0/0/0
        21
        2
        19
        24
        Sas Tibor
        137
        27
        0/0/0
        16
        -4
        20
        30
        Bondar Octavian
        135
        12
        0/0/1
        19
        -2
        21
        49
        Saceleanu Bogdan
        112
        4
        1/2/0
        23
        1
        22
        40
        Cavasdan Doru
        102
        20
        0/0/0
        22
        -1
        23
        25
        Culda Andrei
        101
        21
        0/0/0
        24
        0
        24
        48
        Varadi Mark
        96
        9
        0/0/0
        26
        1
        25
        39
        Lup Silviu
        81
        11
        0/0/0
        25
        -1
        26
        20
        Simu Marius
        77
        9
        0/0/0
        28
        1
        27
        45
        Tütös Csaba
        74
        15
        0/0/0
        27
        -1
        28
        37
        Costea Constantin
        74
        18
        0/0/0
        31
        2
        29
        15
        Popa Octavian
        72
        7
        0/0/0
        29
        -1
        30
        50
        Totos Ludovic
        70
        13
        0/0/0
        33
        2
        31
        13
        Birtalan Laszlo
        67
        15
        0/0/0
        30
        -2
        32
        36
        Catuneanu George
        65
        12
        0/0/0
        37
        4
        33
        69
        Kovacs Levente
        61
        22
        0/0/0
        32
        -2
        34
        12
        Tanc Florin
        59
        9
        0/0/0
        48
        13
        35
        32
        Todor Cristian
        59
        11
        0/0/0
        35
        -1
        36
        29
        Cheregi Nelu
        58
        21
        0/0/0
        34
        -3
        37
        19
        Curpas Ioan
        57
        9
        0/0/0
        38
        0
        38
        52
        Moldovan Andrei
        54
        33
        0/0/0
        36
        -3
        39
        34
        Bondar Leontin
        46
        3
        0/0/0
        41
        1
        40
        27
        Fabian Wilhelm
        42
        14
        0/0/0
        39
        -2
        41
        55
        Pop Florin
        38
        20
        0/0/0
        40
        -2
        42
        22
        Antal Cornel
        34
        9
        0/0/0
        42
        -1
        43
        106
        Petrus Florin
        30
        1
        1/0/0
        43
        -1
        44
        41
        Varkonyi Amalia
        30
        17
        0/0/0
        44
        -1
        45
        42
        Onofrei Dan
        28
        9
        0/0/0
        45
        -1
        46
        75
        Cioflan Nelutu
        26
        7
        0/0/0
        46
        -1
        47
        63
        André Andrea
        26
        11
        0/0/0
        49
        1
        48
        66
        Guias Cristian
        24
        12
        0/0/0
        47
        -2
        49
        46
        Maxim Alexandru
        23
        5
        0/0/0
        57
        7
        50
        112
        Vonhaz Stefan
        22
        5
        0/0/0
        54
        3
        51
        65
        Kornya Tamas
        21
        4
        0/0/0
        50
        -2
        52
        11
        Cotca Dacian
        20
        3
        0/0/0
        55
        2
        53
        89
        Kornya Adam
        20
        4
        0/0/0
        56
        2
        54
        95
        Papp Attila
        19
        4
        0/0/0
        51
        -4
        55
        62
        Roatis Gheorghe
        19
        6
        0/0/0
        59
        3
        56
        43
        Aberle Ildiko
        19
        9
        0/0/0
        52
        -5
        57
        76
        Maghiar Alin
        18
        9
        0/0/0
        53
        -5
        58
        26
        Birtalan Robert
        17
        1
        0/0/0
        58
        -1
        59
        70
        Boitos Rodica
        14
        9
        0/0/0
        60
        0
        60
        57
        Seica Gheorghe
        14
        11
        0/0/0
        NEW
        61
        131
        Volvovics Adrian
        13
        2
        0/0/0
        61
        -1
        62
        79
        Palfi Zsolt
        13
        6
        0/0/0
        66
        3
        63
        134
        Handlery Viktor
        12
        9
        0/0/0
        63
        -1
        64
        129
        Kimpan Jozsef
        11
        6
        0/0/0
        62
        -3
        65
        91
        Sarca Ovidiu
        9
        1
        0/0/0
        78
        12
        66
        82
        Pop George
        9
        4
        0/0/0
        64
        -3
        67
        135
        Erdelyi Mark
        8
        1
        0/0/0
        65
        -3
        68
        101
        Blaga Mircea
        8
        5
        0/0/0
        67
        -2
        69
        33
        Barlea Radu
        7
        3
        0/0/0
        68
        -2
        70
        53
        Presecan Doru
        6
        2
        0/0/0
        68
        -2
        70
        136
        Marc Ioan
        6
        2
        0/0/0
        69
        -2
        71
        147
        Darie Gabriel
        5
        1
        0/0/0
        70
        -2
        72
        120
        Olar Olimpiu
        4
        1
        0/0/0
        70
        -2
        72
        161
        Horvath Sandor
        4
        1
        0/0/0
        NEW
        72
        161
        Almajanu Sergiu
        4
        1
        0/0/0
        71
        -2
        73
        59
        Ghile Ioan
        4
        2
        0/0/0
        71
        -2
        73
        60
        Toma Cristian
        4
        2
        0/0/0
        71
        -2
        73
        64
        Pop Alexandru
        4
        2
        0/0/0
        71
        -2
        73
        73
        Dinescu Dan
        4
        2
        0/0/0
        71
        -2
        73
        114
        Pop Gheorghe
        4
        2
        0/0/0
        71
        -2
        73
        125
        Culda Florin
        4
        2
        0/0/0
        71
        -2
        73
        162
        Mance Mario
        4
        2
        0/0/0
        71
        -2
        73
        162
        Tigaroi Florin
        4
        2
        0/0/0
        NEW
        73
        162
        Zamfir Codrin
        4
        2
        0/0/0
        72
        -2
        74
        160
        Matyi Laszlo
        4
        3
        0/0/0
        75
        0
        75
        164
        Zatyko Erik
        4
        4
        0/0/0
        73
        -3
        76
        111
        Popet Doru
        3
        1
        0/0/0
        73
        -3
        76
        154
        Vlaicu Daniel
        3
        1
        0/0/0
        74
        -3
        77
        118
        Trip Darius
        3
        2
        0/0/0
        75
        -3
        78
        126
        Cazan Catalin
        3
        3
        0/0/0
        75
        -3
        78
        126
        Negrea Liviu
        3
        3
        0/0/0
        76
        -3
        79
        92
        Micle Dan
        2
        1
        0/0/0
        76
        -3
        79
        107
        Torje Sorin
        2
        1
        0/0/0
        76
        -3
        79
        168
        Pirvu Cornel
        2
        1
        0/0/0
        76
        -3
        79
        168
        Staniloiu Marc
        2
        1
        0/0/0
        NEW
        79
        168
        Gazsi Adam
        2
        1
        0/0/0
        77
        -3
        80
        169
        Brisan Razvan
        2
        2
        0/0/0
        78
        -2
        80
        169
        Hamza Vince
        2
        2
        0/0/0
        NEW
        80
        169
        Sav Adrian
        2
        2
        0/0/0
        78
        -3
        81
        51
        Tana Marius
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        78
        Rus Nicolae
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        137
        Baciu Cristian
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        146
        Boros Mihaly
        1
        1
        0/0/0
        0
        -81
        81
        168
        Muresan Ionut
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        169
        Badescu Lucian
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        169
        Voios Ioan
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Birtalan Attila
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Blanaru Razvan
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Boros Eva
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Budeanu Mihai
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Ghent Dorin
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Griga Cristian
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Herdean Gheorghe
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Kiss Mark
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Neagu Cristian
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Orban Alexandru
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Orban Marius
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Panaitescu Leonard
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Todea Sofia
        1
        1
        0/0/0
        78
        -3
        81
        170
        Zatyko Krisztian
        1
        1
        0/0/0
        Club King Pong Oradea
        www.kingpong.ro
        0359 181 232

        Comentariu


        • Bună seara!



          Inscrieri - 2020. 11. 28. / 17:18:20 - v4.3 / cls_2020-aug

          1. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
          2. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
          3. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
          4. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
          5. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
          6. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
          7. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
          8. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
          9. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
          10. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
          11. Totos Ludovic, Marghita, 770 - 29,65 - O
          12. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
          13. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
          14. Cavasdan Doru, Oradea, 865 - 24,15 - O
          15. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
          16. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
          17. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
          18. Costea Constantin, Oradea, 1038 - 18,9 - A
          19. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
          20. Moka Iuliu, Marghita, 1843 - 15 - A
          21. Cheregi Nelu, Oradea, 1182 - 14,6 - A
          22. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
          23. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 720 - 13,41 - A
          24. Culda Andrei, Oradea, 1184 - 9,78 - H
          25. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
          26. Seica Gheorghe, Oradea, 1499 - 6,03 - H
          27. Badescu Lucian, Oradea, 2488 - 5,4 - H
          28. Halasz Laszlo, Marghita, 3145 - 0 - H
          29. Gazsi Adam, Marghita, 3484 - 0
          30. Pop George, Cluj Napoca, 3581 - 0
          31. Zatyko Erik, Oradea, 4178 - 0
          32. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
          33. Volvovics Adrian, Oradea, 6012 - 0

          Gr.inferioara nr. 1 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          X5X
          X6X
          XVX
          LOC
          1 SAVU CRISTIAN - Oradea
          2-1
          2-1
          2-1
          2-1
          4
          1
          2 SABAU LIVIU - Oradea
          1-2
          2-0
          2-0
          2-0
          3
          2
          3 POP GABRIEL - Oradea
          1-2
          0-2
          2-0
          2-0
          2
          3
          4 FABIAN WILHELM - Oradea
          1-2
          0-2
          0-2
          2-0
          1
          4
          5 SEICA GHEORGHE - Oradea
          1-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          6 -
          X
          Gr.inferioara nr. 2 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          X5X
          X6X
          XVX
          LOC
          1 BALOGH ATTILA - Oradea
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          1
          2 SZALAY LIVIU - Oradea
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          3
          2
          3 SAS TIBOR - Oradea
          0-2
          0-2
          2-1
          2-0
          2
          3
          4 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
          0-2
          0-2
          1-2
          0-2
          0
          5 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          1
          4
          6 -
          X
          Gr.inferioara nr. 3 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          X5X
          X6X
          XVX
          LOC
          1 VAIDA SORIN - Oradea
          2-1
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          1
          2 SABADAS DINU - Oradea
          1-2
          2-1
          2-0
          2-0
          3
          2
          3 CAVASDAN DORU - Oradea
          0-2
          1-2
          2-0
          2-0
          2
          3
          4 CHEREGI NELU - Oradea
          0-2
          0-2
          0-2
          1-2
          0
          5 GAZSI ADAM - Marghita
          0-2
          0-2
          0-2
          2-1
          1
          4
          6 -
          X
          Gr.inferioara nr. 4 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          X5X
          X6X
          XVX
          LOC
          1 PARUS LILIAN - Oradea
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          5
          1
          2 CODAU VLAD - Oradea
          0-2
          2-1
          0-2
          2-0
          2-0
          3
          3
          3 CULDA ANDREI - Oradea
          0-2
          1-2
          0-2
          1-2
          2-0
          1
          4 TODOR CRISTIAN - Oradea
          0-2
          2-0
          2-0
          0-2
          2-0
          3
          2
          5 TIGAROI FLORIN - Cluj Napoca
          0-2
          0-2
          2-1
          2-0
          0-2
          2
          4
          6 HALASZ LASZLO - Marghita
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          1
          X
          Gr.inferioara nr. 5 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          X5X
          X6X
          XVX
          LOC
          1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          5
          1
          2 TIC IOAN - Oradea
          0-2
          2-1
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          2
          3 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
          0-2
          1-2
          2-0
          2-0
          0-2
          2
          4
          4 KOVACS LEVENTE - Oradea
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          0-2
          1
          5 BADESCU LUCIAN - Oradea
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          6 MOKA IULIU - Marghita
          0-2
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          3
          3
          X
          Gr.inferioara nr. 6 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          X5X
          X6X
          XVX
          LOC
          1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
          2-1
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          1
          2 HALASZ PETER - Oradea
          1-2
          2-0
          2-1
          2-0
          2-0
          4
          2
          3 TOTOS LUDOVIC - Marghita
          2-0
          0-2
          0-2
          2-0
          2-0
          3
          4
          4 BIRTALAN LASZLO - Oradea
          0-2
          1-2
          2-0
          2-0
          2-0
          3
          3
          5 POP GEORGE - Cluj Napoca
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          1
          6 ZATYKO ERIK - Oradea
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          Gr.superioara nr. 1 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          XVX
          LOC
          1 SAVU CRISTIAN - Oradea
          3-1
          3-0
          2
          1
          2 CODAU VLAD - Oradea
          1-3
          3-1
          1
          2
          3 MOKA IULIU - Marghita
          0-3
          1-3
          0
          X
          Gr.superioara nr. 2 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          XVX
          LOC
          1 BALOGH ATTILA - Oradea
          3-0
          3-0
          2
          1
          2 CAVASDAN DORU - Oradea
          0-3
          3-0
          1
          2
          3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
          0-3
          0-3
          0
          X
          Gr.superioara nr. 3 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          XVX
          LOC
          1 VAIDA SORIN - Oradea
          3-2
          3-1
          2
          1
          2 SAS TIBOR - Oradea
          2-3
          0-3
          0
          3 TOTOS LUDOVIC - Marghita
          1-3
          3-0
          1
          2
          X
          Gr.superioara nr. 4 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          XVX
          LOC
          1 PARUS LILIAN - Oradea
          3-0
          3-1
          2
          1
          2 POP GABRIEL - Oradea
          0-3
          2-3
          0
          3 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
          1-3
          3-2
          1
          2
          X
          Gr.superioara nr. 5 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          XVX
          LOC
          1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
          3-2
          3-2
          2
          1
          2 SABAU LIVIU - Oradea
          2-3
          3-0
          1
          2
          3 TIGAROI FLORIN - Cluj Napoca
          2-3
          0-3
          0
          X
          Gr.superioara nr. 6 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          XVX
          LOC
          1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
          3-1
          3-0
          2
          1
          2 SZALAY LIVIU - Oradea
          1-3
          3-1
          1
          2
          3 GAZSI ADAM - Marghita
          0-3
          1-3
          0
          X
          Gr.superioara nr. 7 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          XVX
          LOC
          1 HALASZ PETER - Oradea
          3-1
          3-0
          2
          1
          2 SABADAS DINU - Oradea
          1-3
          3-1
          1
          2
          3 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
          0-3
          1-3
          0
          X
          Gr.superioara nr. 8 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          XVX
          LOC
          1 TIC IOAN - Oradea
          3-0
          3-0
          2
          1
          2 TODOR CRISTIAN - Oradea
          0-3
          3-2
          1
          2
          3 FABIAN WILHELM - Oradea
          0-3
          2-3
          0
          Eliminatorii

          1. Savu Cristian
          -------------------- Savu Cristian 3-0
          16. Totos Ludovic
          ----------------------------------- Savu Cristian 3-0
          9. Szalay Liviu
          -------------------- Tic Ioan 0-3
          8. Tic Ioan
          -------------------------------------------------- Savu Cristian 3-2
          5. Tailbot Francois
          -------------------- Tailbot Francois 3-0
          12. Sabadas Dinu
          ----------------------------------- Parus Lilian 2-3
          13. Cavasdan Doru
          -------------------- Parus Lilian 1-3
          4. Parus Lilian
          ----------------------------------------------------------------- Savu Cristian 3-2
          3. Vaida Sorin
          -------------------- Codau Vlad 2-3
          14. Codau Vlad
          ----------------------------------- Codau Vlad 3-2
          11. Todor Cristian
          -------------------- Jurje Alex Doru 1-3
          6. Jurje Alex Doru
          -------------------------------------------------- Balogh Attila 1-3
          7. Halasz Peter
          -------------------- Halasz Peter 3-2
          10. Sabau Liviu
          ----------------------------------- Balogh Attila 0-3
          15. Costea Constantin
          -------------------- Balogh Attila 0-3
          2. Balogh Attila

          Clasament

          1. Savu Cristian - Oradea
          2. Balogh Attila - Oradea
          3 -- 4
          Parus Lilian - Oradea
          Codau Vlad - Oradea
          5 -- 8
          Tic Ioan - Oradea
          Halasz Peter - Oradea
          Tailbot Francois - Oradea
          Jurje Alex Doru - Almasu Mare
          9 -- 16
          Totos Ludovic - Marghita
          Costea Constantin - Oradea
          Cavasdan Doru - Oradea
          Vaida Sorin - Oradea
          Szalay Liviu - Oradea
          Sabau Liviu - Oradea
          Sabadas Dinu - Oradea
          Todor Cristian - Oradea
          17 -- 24 0v gr.sup.
          Birtalan Laszlo - Oradea
          Fabian Wilhelm - Oradea
          Sas Tibor - Oradea
          Pop Gabriel - Oradea
          Moka Iuliu - Marghita
          Tigaroi Florin - Cluj Napoca
          Gazsi Adam - Marghita
          Volvovics Adrian - Oradea
          25 -- 28 1v gr.inf.
          Kovacs Levente - Oradea
          Culda Andrei - Oradea
          Halasz Laszlo - Marghita
          Pop George - Cluj Napoca
          29 -- 33 0v gr.inf.
          Cheregi Nelu - Oradea
          Moldovan Andrei - Oradea
          Seica Gheorghe - Oradea
          Badescu Lucian - Oradea
          Zatyko Erik - Oradea



          FINALA intre liderii clasamentului nou:
          Savu Cristian vs. Balogh Attila

          https://www.facebook.com/clubkingpon...7989177990072/ X
          X
          Ultima editare de King Pong Oradea; 28.nov.2020, 21:18.
          Toza apreciază asta.
          Club King Pong Oradea
          www.kingpong.ro
          0359 181 232

          Comentariu


          • Buna seara!



            Inscrieri - 2020. 12. 05. / 18:13:12 - v4.3 / cls_2020-aug

            1. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
            2. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
            3. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
            4. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
            5. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
            6. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
            7. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
            8. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
            9. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
            10. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
            11. Moka Iuliu, Marghita, 770 - 29,65 - O
            12. Popa Octavian, Oradea, 559 - 29,3 - O
            13. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
            14. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
            15. Cavasdan Doru, Oradea, 865 - 24,15 - O
            16. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
            17. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
            18. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
            19. Varkonyi Amalia, Oradea, 1088 - 15,63 - AF
            20. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
            21. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
            22. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
            23. Seica Gheorghe, Oradea, 1499 - 6,03 - H
            24. Aberle Ildiko, Oradea, 3202 - 0 - AF
            25. Zatyko Erik, Oradea, 4178 - 0
            26. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
            27. Pop George, Oradea, 5222 - 0 - H
            28. Volvovics Adrian, Oradea, 6012 - 0
            29. Darabont Laszlo, Oradea, 6013 - 0

            Gr.inferioara nr. 1 -
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            X5X
            XVX
            LOC
            1 SAVU CRISTIAN - Oradea
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            1
            2 POP GABRIEL - Oradea
            0-2
            0-2
            1-2
            2-0
            1
            4
            3 SAS TIBOR - Oradea
            0-2
            2-0
            2-0
            2-0
            3
            2
            4 ABERLE ILDIKO - Oradea
            0-2
            2-1
            0-2
            2-0
            2
            3
            5 SEICA GHEORGHE - Oradea
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            X
            Gr.inferioara nr. 2 -
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            X5X
            XVX
            LOC
            1 BALOGH ATTILA - Oradea
            2-0
            2-0
            2-0
            2-1
            4
            1
            2 SABAU LIVIU - Oradea
            0-2
            0-2
            2-0
            1-2
            1
            4
            3 CAVASDAN DORU - Oradea
            0-2
            2-0
            2-0
            0-2
            2
            3
            4 VARKONYI AMALIA - Oradea
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            5 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
            1-2
            2-1
            2-0
            2-0
            3
            2
            X
            Gr.inferioara nr. 3 -
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            X5X
            XVX
            LOC
            1 VAIDA SORIN - Oradea
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            1
            2 SZALAY LIVIU - Oradea
            0-2
            1-2
            0-2
            2-0
            1
            4
            3 HALASZ PETER - Oradea
            0-2
            2-1
            2-0
            2-0
            3
            2
            4 FABIAN WILHELM - Oradea
            0-2
            2-0
            0-2
            2-0
            2
            3
            5 POP GEORGE - Oradea
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            X
            Gr.inferioara nr. 4 -
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            X5X
            XVX
            LOC
            1 PARUS LILIAN - Oradea
            2-0
            1-2
            2-0
            2-0
            3
            2
            2 SABADAS DINU - Oradea
            0-2
            0-2
            2-0
            2-0
            2
            3
            3 POPA OCTAVIAN - Oradea
            2-1
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            1
            4 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
            0-2
            0-2
            0-2
            2-0
            1
            4
            5 ZATYKO ERIK - Oradea
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            X
            Gr.inferioara nr. 5 -
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            X5X
            XVX
            LOC
            1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
            0-2
            2-0
            2-1
            2-0
            3
            2
            2 CODAU VLAD - Oradea
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            1
            3 MOKA IULIU - Marghita
            0-2
            0-2
            2-1
            2-0
            2
            3
            4 TODOR CRISTIAN - Oradea
            1-2
            0-2
            1-2
            2-0
            1
            4
            5 DARABONT LASZLO - Oradea
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            X
            Gr.inferioara nr. 6 -
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            X5X
            XVX
            LOC
            1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
            2-1
            2-0
            2-0
            3
            1
            2 TIC IOAN - Oradea
            1-2
            2-0
            2-0
            2
            2
            3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
            0-2
            0-2
            2-1
            1
            3
            4 KOVACS LEVENTE - Oradea
            0-2
            0-2
            1-2
            0
            4
            5 -
            Gr.superioara nr. 1 -
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            XVX
            LOC
            1 SAVU CRISTIAN - Oradea
            3-0
            3-0
            2
            1
            2 SABADAS DINU - Oradea
            0-3
            2-3
            0
            3 MOKA IULIU -
            0-3
            3-2
            1
            2
            X
            Gr.superioara nr. 2 -
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            XVX
            LOC
            1 BALOGH ATTILA - Oradea
            3-0
            3-1
            2
            1
            2 FABIAN WILHELM - Oradea
            0-3
            3-2
            1
            2
            3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
            1-3
            2-3
            0
            X
            Gr.superioara nr. 3 -
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            XVX
            LOC
            1 VAIDA SORIN - Oradea
            3-0
            3-1
            2
            1
            2 CAVASDAN DORU - Oradea
            0-3
            3-1
            1
            2
            3 KOVACS LEVENTE - Oradea
            1-3
            1-3
            0
            X
            Gr.superioara nr. 4 -
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            XVX
            LOC
            1 POPA OCTAVIAN - Oradea
            3-1
            3-0
            2
            1
            2 ABERLE ILDIKO - Oradea
            1-3
            1-3
            0
            3 TODOR CRISTIAN - Oradea
            0-3
            3-1
            1
            2
            X
            Gr.superioara nr. 5 -
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            XVX
            LOC
            1 CODAU VLAD - Oradea
            3-0
            3-0
            2
            1
            2 SAS TIBOR - Oradea
            0-3
            3-1
            1
            2
            3 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
            0-3
            1-3
            0
            X
            Gr.superioara nr. 6 -
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            XVX
            LOC
            1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
            3-0
            3-0
            2
            1
            2 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
            0-3
            0-3
            0
            3 SZALAY LIVIU - Oradea
            0-3
            3-0
            1
            2
            X
            Gr.superioara nr. 7 -
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            XVX
            LOC
            1 TIC IOAN - Oradea
            3-0
            0-3
            1
            2
            2 HALASZ PETER - Oradea
            0-3
            3-1
            1
            3 SABAU LIVIU - Oradea
            3-0
            1-3
            1
            1
            X
            Gr.superioara nr. 8 -
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            XVX
            LOC
            1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
            2-3
            3-1
            1
            2
            2 PARUS LILIAN - Oradea
            3-2
            3-0
            2
            1
            3 POP GABRIEL - Oradea
            1-3
            0-3
            0

            Eliminatorii

            1. Savu Cristian
            -------------------- Savu Cristian 3-0
            16. Cavasdan Doru
            ----------------------------------- Savu Cristian 3-0
            9. Szalay Liviu
            -------------------- Parus Lilian 0-3
            8. Parus Lilian
            -------------------------------------------------- Savu Cristian 3-2
            5. Codau Vlad
            -------------------- Codau Vlad 3-2
            12. Tic Ioan
            ----------------------------------- Codau Vlad 3-0
            13. Fabian Wilhelm
            -------------------- Popa Octavian 0-3
            4. Popa Octavian
            ----------------------------------------------------------------- Savu Cristian 3-2
            3. Vaida Sorin
            -------------------- Vaida Sorin 3-1
            14. Moka Iuliu
            ----------------------------------- Jurje Alex Doru 2-3
            11. Tailbot Francois
            -------------------- Jurje Alex Doru 1-3
            6. Jurje Alex Doru
            -------------------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-1
            7. Sabau Liviu
            -------------------- Sabau Liviu 3-1
            10. Sas Tibor
            ----------------------------------- Balogh Attila 0-3
            15. Todor Cristian
            -------------------- Balogh Attila 1-3
            2. Balogh Attila

            Clasament

            1. Savu Cristian - Oradea
            2. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
            3. Balogh Attila - Oradea
            4. Codau Vlad - Oradea
            5 -- 8
            Parus Lilian - Oradea
            Vaida Sorin - Oradea
            Sabau Liviu - Oradea
            Popa Octavian - Oradea
            9 -- 15
            Cavasdan Doru - Oradea
            Tailbot Francois - Oradea
            Todor Cristian - Oradea
            Tic Ioan - Oradea
            Szalay Liviu - Oradea
            Sas Tibor - Oradea
            Fabian Wilhelm - Oradea
            16 -- 17 1v gr.sup.
            Moka Iuliu - Marghita
            Halasz Peter - Oradea
            18 -- 24 0v gr.sup.
            Sabadas Dinu - Oradea
            Birtalan Laszlo - Oradea
            Pop Gabriel - Oradea
            Kovacs Levente - Oradea
            Moldovan Andrei - Oradea
            Aberle Ildiko - Oradea
            Volvovics Adrian - Oradea
            25 -- 29 0v gr.inf.
            Varkonyi Amalia - Oradea
            Seica Gheorghe - Oradea
            Zatyko Erik - Oradea
            Pop George - Oradea
            Darabont Laszlo - Oradea


            FINALA LIVE:
            Savu Cristian vs. Jurje Alex Doru

            https://www.facebook.com/clubkingpon...0066441466138/ X
            X
            Ultima editare de King Pong Oradea; 05.dec.2020, 20:23.
            Toza și marcelgiosan apreciază asta.
            Club King Pong Oradea
            www.kingpong.ro
            0359 181 232

            Comentariu


            • Bună ziua!



              Inscrieri - 2020. 12. 12. / 17:10:54 - v4.3 / cls_2020-aug

              1. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
              2. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
              3. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
              4. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
              5. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
              6. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
              7. Merai Janos, Oradea, 711 - 31,8 - O
              8. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
              9. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
              10. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
              11. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
              12. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
              13. Cavasdan Doru, Oradea, 865 - 24,15 - O
              14. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
              15. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
              16. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
              17. Orban Alexandru, Lugoj, 379 - 18,77 - A
              18. Varkonyi Amalia, Oradea, 1088 - 15,63 - AF
              19. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
              20. Cheregi Nelu, Oradea, 1182 - 14,6 - A
              21. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
              22. Boros Mihaly, Crasna, 1080 - 13,3 - A
              23. Culda Andrei, Oradea, 1184 - 9,78 - H
              24. Orban Marius, Lugoj, 941 - 6,87 - H
              25. Seica Gheorghe, Oradea, 1499 - 6,03 - H
              26. Handlery Viktor, Oradea, 2395 - 4,5 - H
              27. Palfi Zsolt, Oradea, 2440 - 0 - A
              28. Aberle Ildiko, Oradea, 3202 - 0 - AF
              29. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
              30. Pop George, Oradea, 5222 - 0 - H
              31. Volvovics Adrian, Oradea, 6012 - 0
              32. Darabont Laszlo, Oradea, 6013 - 0

              Gr.inferioara nr. 1 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              X5X
              X6X
              XVX
              LOC
              1 SAVU CRISTIAN - Oradea
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              4
              1
              2 SABAU LIVIU - Oradea
              0-2
              2-0
              2-0
              2-0
              3
              3 POP GABRIEL - Oradea
              0-2
              0-2
              2-0
              1-2
              1
              3
              4 SEICA GHEORGHE - Oradea
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0
              4
              5 BOROS MIHALY - Crasna
              0-2
              0-2
              2-1
              2-0
              2
              2
              6 -
              X
              Gr.inferioara nr. 2 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              X5X
              X6X
              XVX
              LOC
              1 BALOGH ATTILA - Oradea
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              4
              1
              2 MERAI JANOS - Oradea
              0-2
              2-1
              2-0
              0-2
              2
              2
              3 SAS TIBOR - Oradea
              0-2
              1-2
              2-0
              2-1
              2
              3
              4 ABERLE ILDIKO - Oradea
              0-2
              0-2
              0-2
              2-0
              1
              4
              5 PALFI ZSOLT - Oradea
              0-2
              2-0
              1-2
              0-2
              1
              6 -
              X
              Gr.inferioara nr. 3 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              X5X
              X6X
              XVX
              LOC
              1 VAIDA SORIN - Oradea
              2-0
              2-0
              2-1
              2-0
              4
              1
              2 SZALAY LIVIU - Oradea
              0-2
              1-2
              2-1
              2-1
              2
              3
              3 CAVASDAN DORU - Oradea
              0-2
              2-1
              2-0
              2-0
              3
              2
              4 VARKONYI AMALIA - Oradea
              1-2
              1-2
              0-2
              0-2
              0
              5 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
              0-2
              1-2
              0-2
              2-0
              1
              4
              6 -
              X
              Gr.inferioara nr. 4 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              X5X
              X6X
              XVX
              LOC
              1 PARUS LILIAN - Oradea
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              4
              1
              2 SABADAS DINU - Oradea
              0-2
              2-1
              2-0
              2-0
              3
              2
              3 CULDA ANDREI - Oradea
              0-2
              1-2
              0-2
              2-0
              1
              4
              4 FABIAN WILHELM - Oradea
              0-2
              0-2
              2-0
              2-1
              2
              3
              5 ORBAN MARIUS - Lugoj
              0-2
              0-2
              0-2
              1-2
              0
              6 -
              X
              Gr.inferioara nr. 5 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              X5X
              X6X
              XVX
              LOC
              1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
              2-0
              2-0
              2-0
              1-2
              2-0
              4
              2
              2 CODAU VLAD - Oradea
              0-2
              2-0
              2-0
              1-2
              2-0
              3
              3
              3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
              0-2
              0-2
              2-1
              1-2
              2-0
              2
              4
              4 CHEREGI NELU - Oradea
              0-2
              0-2
              1-2
              1-2
              2-0
              1
              5 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
              2-1
              2-1
              2-1
              2-1
              2-0
              5
              1
              6 DARABONT LASZLO - Oradea
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0
              X
              Gr.inferioara nr. 6 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              X5X
              X6X
              XVX
              LOC
              1 HALASZ PETER - Oradea
              1-2
              2-0
              0-2
              2-0
              2-0
              3
              3
              2 TIC IOAN - Oradea
              2-1
              2-1
              2-0
              2-0
              2-0
              5
              1
              3 KOVACS LEVENTE - Oradea
              0-2
              1-2
              2-1
              2-0
              2-0
              3
              4
              4 TODOR CRISTIAN - Oradea
              2-0
              0-2
              1-2
              2-0
              2-1
              3
              2
              5 POP GEORGE - Oradea
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              2-0
              1
              6 HANDLERY VIKTOR - Oradea
              0-2
              0-2
              0-2
              1-2
              0-2
              0
              Gr.superioara nr. 1 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              XVX
              LOC
              1 SAVU CRISTIAN - Oradea
              3-0
              1-3
              1
              2
              2 FABIAN WILHELM - Oradea
              0-3
              1-3
              0
              3 CODAU VLAD - Oradea
              3-1
              3-1
              2
              1
              X
              Gr.superioara nr. 2 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              XVX
              LOC
              1 BALOGH ATTILA - Oradea
              3-1
              3-1
              2
              1
              2 SZALAY LIVIU - Oradea
              1-3
              1-3
              0
              3 HALASZ PETER - Oradea
              1-3
              3-1
              1
              2
              X
              Gr.superioara nr. 3 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              XVX
              LOC
              1 VAIDA SORIN - Oradea
              3-0
              3-0
              2
              1
              2 SAS TIBOR - Oradea
              0-3
              2-3
              0
              3 KOVACS LEVENTE - Oradea
              0-3
              3-2
              1
              2
              X
              Gr.superioara nr. 4 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              XVX
              LOC
              1 PARUS LILIAN - Oradea
              3-1
              3-1
              2
              1
              2 POP GABRIEL - Oradea
              1-3
              3-1
              1
              2
              3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
              1-3
              1-3
              0
              X
              Gr.superioara nr. 5 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              XVX
              LOC
              1 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
              3-0
              3-2
              2
              1
              2 BOROS MIHALY - Crasna
              0-3
              3-0
              1
              2
              3 CULDA ANDREI - Oradea
              2-3
              0-3
              0
              X
              Gr.superioara nr. 6 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              XVX
              LOC
              1 TIC IOAN - Oradea
              3-1
              3-0
              2
              1
              2 MERAI JANOS - Oradea
              1-3
              3-0
              1
              2
              3 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
              0-3
              0-3
              0
              X
              Gr.superioara nr. 7 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              XVX
              LOC
              1 TODOR CRISTIAN - Oradea
              3-2
              3-1
              2
              1
              2 CAVASDAN DORU - Oradea
              2-3
              3-0
              1
              2
              3 ABERLE ILDIKO - Oradea
              1-3
              0-3
              0
              X
              Gr.superioara nr. 8 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              XVX
              LOC
              1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
              2-3
              3-0
              1
              2
              2 SABADAS DINU - Oradea
              3-2
              3-0
              2
              1
              3 SEICA GHEORGHE - Oradea
              0-3
              0-3
              0
              Eliminatorii

              1. Codau Vlad
              -------------------- Codau Vlad 3-0
              16. Kovacs Levente
              ----------------------------------- Codau Vlad 3-2
              9. Merai Janos
              -------------------- Merai Janos 3-2
              8. Sabadas Dinu
              -------------------------------------------------- Codau Vlad 3-1
              5. Volvovics Adrian
              -------------------- Cavasdan Doru 1-3
              12. Cavasdan Doru
              ----------------------------------- Halasz Peter 1-3
              13. Halasz Peter
              -------------------- Halasz Peter 3-1
              4. Parus Lilian
              ----------------------------------------------------------------- Balogh Attila 1-3
              3. Vaida Sorin
              -------------------- Savu Cristian 2-3
              14. Savu Cristian
              ----------------------------------- Tailbot Francois 1-3
              11. Tailbot Francois
              -------------------- Tailbot Francois 3-1
              6. Tic Ioan
              -------------------------------------------------- Balogh Attila 2-3
              7. Todor Cristian
              -------------------- Todor Cristian 3-0
              10. Boros Mihaly
              ----------------------------------- Balogh Attila 0-3
              15. Pop Gabriel
              -------------------- Balogh Attila 0-3
              2. Balogh Attila

              Clasament

              1. Balogh Attila - Oradea
              2. Codau Vlad - Oradea
              3 -- 4
              Tailbot Francois - Oradea
              Halasz Peter - Oradea
              5 -- 8
              Todor Cristian - Oradea
              Merai Janos - Oradea
              Savu Cristian - Oradea
              Cavasdan Doru - Oradea
              9 -- 16
              Pop Gabriel - Oradea
              Kovacs Levente - Oradea
              Tic Ioan - Oradea
              Parus Lilian - Oradea
              Boros Mihaly - Crasna
              Sabadas Dinu - Oradea
              Vaida Sorin - Oradea
              Volvovics Adrian - Oradea
              17 -- 24 0v gr.sup.
              Szalay Liviu - Oradea
              Birtalan Laszlo - Oradea
              Fabian Wilhelm - Oradea
              Sas Tibor - Oradea
              Orban Alexandru - Lugoj
              Culda Andrei - Oradea
              Seica Gheorghe - Oradea
              Aberle Ildiko - Oradea
              25 -- 3v gr.inf.
              Sabau Liviu - Oradea
              26 -- 28 1v gr.inf.
              Cheregi Nelu - Oradea
              Palfi Zsolt - Oradea
              Pop George - Oradea
              29 -- 32 0v gr.inf.
              Varkonyi Amalia - Oradea
              Orban Marius - Lugoj
              Handlery Viktor - Oradea
              Darabont Laszlo - Oradea


              FINALA LIVE: BALOGH ATTILA vs. CODAU VLAD 3-1


              X
              Ultima editare de King Pong Oradea; 12.dec.2020, 20:46.
              Toza și Kralizec apreciază asta.
              Club King Pong Oradea
              www.kingpong.ro
              0359 181 232

              Comentariu


              • Bună seara!



                Inscrieri - 2020. 12. 19. / 17:58:04 - v4.3 / cls_2020-aug

                1. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
                2. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
                3. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
                4. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
                5. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
                6. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
                7. Merai Janos, Oradea, 711 - 31,8 - O
                8. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
                9. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
                10. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
                11. Totos Ludovic, Marghita, 770 - 29,65 - O
                12. Popa Octavian, Oradea, 559 - 29,3 - O
                13. Lup Silviu, Oradea, 707 - 24,93 - O
                14. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
                15. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
                16. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
                17. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
                18. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
                19. Costea Constantin, Oradea, 1038 - 18,9 - A
                20. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
                21. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
                22. Andre Andrea, Oradea, 1520 - 13,3 - AF
                23. Seica Gheorghe, Oradea, 1499 - 6,03 - H
                24. Palfi Zsolt, Oradea, 2440 - 0 - A
                25. Gazsi Adam, Marghita, 3484 - 0
                26. Zatyko Erik, Oradea, 4178 - 0
                27. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW

                Gr.inferioara nr. 1 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                X5X
                XVX
                LOC
                1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                2-0
                2-1
                2-0
                2-1
                4
                1
                2 SABAU LIVIU - Oradea
                0-2
                2-1
                2-0
                2-1
                3
                2
                3 POP GABRIEL - Oradea
                1-2
                1-2
                2-0
                1-2
                1
                4
                4 SEICA GHEORGHE - Oradea
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                5 PALFI ZSOLT - Oradea
                1-2
                1-2
                2-1
                2-0
                2
                3
                X
                Gr.inferioara nr. 2 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                X5X
                XVX
                LOC
                1 BALOGH ATTILA - Oradea
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                1
                2 MERAI JANOS - Oradea
                0-2
                1-2
                2-0
                2-0
                2
                3
                3 SAS TIBOR - Oradea
                0-2
                2-1
                2-0
                2-0
                3
                2
                4 ANDRE ANDREA - Oradea
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                1
                4
                5 ZATYKO ERIK - Oradea
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                X
                Gr.inferioara nr. 3 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                X5X
                XVX
                LOC
                1 VAIDA SORIN - Oradea
                2-0
                1-2
                2-0
                2-0
                3
                2
                2 SZALAY LIVIU - Oradea
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                1
                4
                3 LUP SILVIU - Oradea
                2-1
                2-0
                2-1
                2-0
                4
                1
                4 FABIAN WILHELM - Oradea
                0-2
                2-0
                1-2
                2-0
                2
                3
                5 GAZSI ADAM - Marghita
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                X
                Gr.inferioara nr. 4 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                X5X
                XVX
                LOC
                1 PARUS LILIAN - Oradea
                2-1
                2-0
                2-0
                3
                1
                2 SABADAS DINU - Oradea
                1-2
                2-1
                2-0
                2
                2
                3 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
                0-2
                1-2
                0-2
                0
                4
                4 TODOR CRISTIAN - Oradea
                0-2
                0-2
                2-0
                1
                3
                5 -
                X
                Gr.inferioara nr. 5 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                X5X
                XVX
                LOC
                1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
                2-1
                2-0
                2-0
                3
                1
                2 CODAU VLAD - Oradea
                1-2
                2-0
                2-0
                2
                2
                3 POPA OCTAVIAN - Oradea
                0-2
                0-2
                2-0
                1
                3
                4 KOVACS LEVENTE - Oradea
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                4
                5 -
                X
                Gr.inferioara nr. 6 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                X5X
                XVX
                LOC
                1 HALASZ PETER - Oradea
                0-2
                2-0
                2-0
                2
                2
                2 TIC IOAN - Oradea
                2-0
                2-0
                2-0
                3
                1
                3 TOTOS LUDOVIC - Marghita
                0-2
                0-2
                2-0
                1
                3
                4 BIRTALAN LASZLO - Oradea
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                4
                5 -
                Gr.superioara nr. 1 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                XVX
                LOC
                1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                3-2
                3-0
                2
                1
                2 TODOR CRISTIAN - Oradea
                2-3
                2-3
                0
                3 POPA OCTAVIAN - Oradea
                0-3
                3-2
                1
                2
                X
                Gr.superioara nr. 2 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                XVX
                LOC
                1 BALOGH ATTILA - Oradea
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 FABIAN WILHELM - Oradea
                0-3
                2-3
                0
                3 TOTOS LUDOVIC - Marghita
                0-3
                3-2
                1
                2
                X
                Gr.superioara nr. 3 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                XVX
                LOC
                1 LUP SILVIU - Oradea
                3-2
                3-0
                2
                1
                2 MERAI JANOS - Oradea
                2-3
                2-3
                0
                3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
                0-3
                3-2
                1
                2
                X
                Gr.superioara nr. 4 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                XVX
                LOC
                1 PARUS LILIAN - Oradea
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 PALFI ZSOLT - Oradea
                0-3
                1-3
                0
                3 KOVACS LEVENTE - Oradea
                0-3
                3-1
                1
                2
                X
                Gr.superioara nr. 5 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                XVX
                LOC
                1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
                3-1
                3-0
                2
                1
                2 SABAU LIVIU - Oradea
                1-3
                3-1
                1
                2
                3 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
                0-3
                1-3
                0
                X
                Gr.superioara nr. 6 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                XVX
                LOC
                1 TIC IOAN - Oradea
                3-1
                3-0
                2
                1
                2 SAS TIBOR - Oradea
                1-3
                1-3
                0
                3 SZALAY LIVIU - Oradea
                0-3
                3-1
                1
                2
                X
                Gr.superioara nr. 7 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                XVX
                LOC
                1 HALASZ PETER - Oradea
                0-3
                3-0
                1
                2
                2 VAIDA SORIN - Oradea
                3-0
                3-1
                2
                1
                3 ANDRE ANDREA - Oradea
                0-3
                1-3
                0
                X
                Gr.superioara nr. 8 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                XVX
                LOC
                1 CODAU VLAD - Oradea
                3-2
                3-2
                2
                1
                2 SABADAS DINU - Oradea
                2-3
                3-1
                1
                2
                3 POP GABRIEL - Oradea
                2-3
                1-3
                0
                Eliminatorii

                1. Savu Cristian
                -------------------- Savu Cristian 3-0
                16. Birtalan Laszlo
                ----------------------------------- Savu Cristian 3-2
                9. Szalay Liviu
                -------------------- Codau Vlad 0-3
                8. Codau Vlad
                -------------------------------------------------- Jurje Alex Doru 1-3
                5. Jurje Alex Doru
                -------------------- Jurje Alex Doru 3-2
                12. Halasz Peter
                ----------------------------------- Jurje Alex Doru 3-2
                13. Totos Ludovic
                -------------------- Parus Lilian 1-3
                4. Parus Lilian
                ----------------------------------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-2
                3. Lup Silviu
                -------------------- Lup Silviu 3-2
                14. Popa Octavian
                ----------------------------------- Tic Ioan 2-3
                11. Sabadas Dinu
                -------------------- Tic Ioan 2-3
                6. Tic Ioan
                -------------------------------------------------- Tic Ioan 3-2
                7. Vaida Sorin
                -------------------- Vaida Sorin 3-1
                10. Sabau Liviu
                ----------------------------------- Vaida Sorin 3-0
                15. Kovacs Levente
                -------------------- Balogh Attila 0-3
                2. Balogh Attila

                Clasament

                1. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                2. Tic Ioan - Oradea
                3 -- 4
                Savu Cristian - Oradea
                Vaida Sorin - Oradea
                5 -- 8
                Parus Lilian - Oradea
                Lup Silviu - Oradea
                Codau Vlad - Oradea
                Balogh Attila - Oradea
                9 -- 16
                Halasz Peter - Oradea
                Sabadas Dinu - Oradea
                Birtalan Laszlo - Oradea
                Sabau Liviu - Oradea
                Totos Ludovic - Marghita
                Popa Octavian - Oradea
                Szalay Liviu - Oradea
                Kovacs Levente - Oradea
                17 -- 24 0v gr.sup.
                Merai Janos - Oradea
                Fabian Wilhelm - Oradea
                Sas Tibor - Oradea
                Costea Constantin - Oradea
                Pop Gabriel - Oradea
                Andre Andrea - Oradea
                Palfi Zsolt - Oradea
                Todor Cristian - Oradea
                25 -- 27 0v gr.inf.
                Seica Gheorghe - Oradea
                Gazsi Adam - Marghita
                Zatyko Erik - Oradea


                FINALA LIVE:
                Jurje Alex vs. Tic Ioan:

                https://www.facebook.com/clubkingpon...4962028198068/
                https://www.facebook.com/clubkingpon...2948564542975/X
                X
                Ultima editare de King Pong Oradea; 19.dec.2020, 20:40.
                Toza apreciază asta.
                Club King Pong Oradea
                www.kingpong.ro
                0359 181 232

                Comentariu


                • Clubul King Pong urează tuturor Crăciun Fericit!

                  A King Pong klub kiván mindenkinek Boldog Karácsonyt!

                  slywolf apreciază asta.
                  Club King Pong Oradea
                  www.kingpong.ro
                  0359 181 232

                  Comentariu


                  • Bună seara!




                    Inscrieri - 2020. 12. 26. / 20:35:18 - v4.3 / cls_2020-aug

                    1. Petrus Florin, Zalau, 26 - 43,67 - E
                    2. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
                    3. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
                    4. Craciun Calin, Oradea, 76 - 37,4 - E
                    5. Daneliuc Gabi, Selimbar, 19 - 37,32 - EW
                    6. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
                    7. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
                    8. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
                    9. Merai Janos, Oradea, 711 - 31,8 - O
                    10. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
                    11. Birtalan Robert, Oradea, 602 - 30,05 - O
                    12. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
                    13. Totos Ludovic, Marghita, 770 - 29,65 - O
                    14. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
                    15. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
                    16. Cavasdan Doru, Oradea, 865 - 24,15 - O
                    17. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
                    18. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
                    19. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
                    20. Breje Marin, Zalau, 951 - 18,6 - A
                    21. Varkonyi Amalia, Oradea, 1088 - 15,63 - AF
                    22. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
                    23. Cheregi Nelu, Oradea, 1182 - 14,6 - A
                    24. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
                    25. Muresan Carmen, Zalau, 1411 - 10,4 - AF
                    26. Seica Gheorghe, Oradea, 1499 - 6,03 - H
                    27. Giurgiu Camelia, Oradea, 3960 - 5 - HF
                    28. Handlery Viktor, Oradea, 2395 - 4,5 - H
                    29. Toma Cristian, Oradea, 2438 - 0 - A
                    30. Aberle Ildiko, Oradea, 3202 - 0 - AF
                    31. Gazsi Adam, Marghita, 3484 - 0
                    32. Zatyko Erik, Oradea, 4178 - 0
                    33. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
                    34. Volvovics Adrian, Oradea, 6012 - 0
                    35. Giurgiu Cornel, Oradea, 6014 - 0
                    36. Avram Darie, Sibiu, 6015 - 0
                    37. Margin Lucian, Oradea, 6016 - 0


                    Gr.inferioara nr. 1 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    X5X
                    X6X
                    X7X
                    XVX
                    LOC
                    1 PETRUS FLORIN - Zalau
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    6
                    1
                    2 SABAU LIVIU - Oradea
                    0-2
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    5
                    2
                    3 POP GABRIEL - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    4
                    3
                    4 BIRTALAN ROBERT - Oradea
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    2-0
                    1-2
                    2-0
                    2
                    5 SEICA GHEORGHE - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    1
                    6 GIURGIU CORNEL - Oradea
                    0-2
                    1-2
                    1-2
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    3
                    4
                    7 ZATYKO ERIK - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    X
                    Gr.inferioara nr. 2 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    X5X
                    X6X
                    X7X
                    XVX
                    LOC
                    1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    5
                    1
                    2 MERAI JANOS - Oradea
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    2
                    3 SAS TIBOR - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    1-2
                    2-1
                    2
                    4
                    4 ABERLE ILDIKO - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    1
                    5 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    3
                    3
                    6 HANDLERY VIKTOR - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    7 -
                    X
                    Gr.inferioara nr. 3 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    X5X
                    X6X
                    X7X
                    XVX
                    LOC
                    1 BALOGH ATTILA - Oradea
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    1-2
                    2-0
                    4
                    2
                    2 SABADAS DINU - Oradea
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    1-2
                    2-0
                    3
                    3
                    3 CAVASDAN DORU - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    0-2
                    2-0
                    2
                    4
                    4 VARKONYI AMALIA - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    5 AVRAM DARIE - Sibiu
                    2-1
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    5
                    1
                    6 GAZSI ADAM - Marghita
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    1-2
                    1
                    7 -
                    X
                    Gr.inferioara nr. 4 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    X5X
                    X6X
                    X7X
                    XVX
                    LOC
                    1 VAIDA SORIN - Oradea
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    1-2
                    2-1
                    4
                    1
                    2 TIC IOAN - Oradea
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    4
                    2
                    3 TOTOS LUDOVIC - Marghita
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2
                    4 FABIAN WILHELM - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    1-2
                    2-0
                    2
                    4
                    5 TOMA CRISTIAN - Oradea
                    2-1
                    1-2
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    3
                    3
                    6 MURESAN CARMEN - Zalau
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    7 -
                    X
                    Gr.inferioara nr. 5 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    X5X
                    X6X
                    X7X
                    XVX
                    LOC
                    1 PARUS LILIAN - Oradea
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    5
                    1
                    2 CRACIUN CALIN - Oradea
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    2
                    3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    0-2
                    1-2
                    1
                    4 CHEREGI NELU - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    1-2
                    0
                    5 DANELIUC GABI - Selimbar
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    3
                    3
                    6 MARGIN LUCIAN - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    2-1
                    0-2
                    2
                    4
                    7 -
                    X
                    Gr.inferioara nr. 6 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    X5X
                    X6X
                    X7X
                    XVX
                    LOC
                    1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
                    2-1
                    2-0
                    2-1
                    2-1
                    2-0
                    5
                    1
                    2 HALASZ PETER - Oradea
                    1-2
                    2-0
                    1-2
                    2-0
                    2-1
                    3
                    2
                    3 KOVACS LEVENTE - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    0
                    4 TODOR CRISTIAN - Oradea
                    1-2
                    2-1
                    2-0
                    0-2
                    2-1
                    3
                    4
                    5 BREJE MARIN - Zalau
                    1-2
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    2-1
                    3
                    3
                    6 GIURGIU CAMELIA - Oradea
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    1-2
                    1-2
                    1
                    7 -
                    X
                    Gr.superioara nr. 1 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    XVX
                    LOC
                    1 PETRUS FLORIN - Zalau
                    3-0
                    3-1
                    2
                    1
                    2 TOMA CRISTIAN - Oradea
                    0-3
                    0-3
                    0
                    3 DANELIUC GABI - Selimbar
                    1-3
                    3-0
                    1
                    2
                    X
                    Gr.superioara nr. 2 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    XVX
                    LOC
                    1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                    3-0
                    3-1
                    2
                    1
                    2 SABADAS DINU - Oradea
                    0-3
                    3-0
                    1
                    2
                    3 BREJE MARIN - Zalau
                    1-3
                    0-3
                    0
                    X
                    Gr.superioara nr. 3 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    XVX
                    LOC
                    1 AVRAM DARIE - Sibiu
                    3-0
                    3-0
                    2
                    1
                    2 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
                    0-3
                    2-3
                    0
                    3 TODOR CRISTIAN - Oradea
                    0-3
                    3-2
                    1
                    2
                    X
                    Gr.superioara nr. 4 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    XVX
                    LOC
                    1 VAIDA SORIN - Oradea
                    3-1
                    3-1
                    2
                    1
                    2 POP GABRIEL - Oradea
                    1-3
                    3-2
                    1
                    2
                    3 MARGIN LUCIAN - Oradea
                    1-3
                    2-3
                    0
                    X
                    Gr.superioara nr. 5 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    XVX
                    LOC
                    1 PARUS LILIAN - Oradea
                    3-0
                    3-0
                    2
                    1
                    2 SABAU LIVIU - Oradea
                    0-3
                    2-3
                    0
                    3 FABIAN WILHELM - Oradea
                    0-3
                    3-2
                    1
                    2
                    X
                    Gr.superioara nr. 6 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    XVX
                    LOC
                    1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
                    3-1
                    3-1
                    2
                    1
                    2 MERAI JANOS - Oradea
                    1-3
                    2-3
                    0
                    3 CAVASDAN DORU - Oradea
                    1-3
                    3-2
                    1
                    2
                    X
                    Gr.superioara nr. 7 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    XVX
                    LOC
                    1 HALASZ PETER - Oradea
                    0-3
                    3-1
                    1
                    2
                    2 BALOGH ATTILA - Oradea
                    3-0
                    3-0
                    2
                    1
                    3 SAS TIBOR - Oradea
                    1-3
                    0-3
                    0
                    X
                    Gr.superioara nr. 8 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    XVX
                    LOC
                    1 CRACIUN CALIN - Oradea
                    0-3
                    3-0
                    1
                    2
                    2 TIC IOAN - Oradea
                    3-0
                    3-1
                    2
                    1
                    3 GIURGIU CORNEL - Oradea
                    0-3
                    1-3
                    0

                    Eliminatorii

                    1. Petrus Florin
                    -------------------- Petrus Florin 3-1
                    16. Todor Cristian
                    ----------------------------------- Petrus Florin 3-2
                    9. Cavasdan Doru
                    -------------------- Cavasdan Doru 3-1
                    8. Tic Ioan
                    -------------------------------------------------- Petrus Florin 3-2
                    5. Parus Lilian
                    -------------------- Parus Lilian 3-1
                    12. Halasz Peter
                    ----------------------------------- Parus Lilian 3-2
                    13. Sabadas Dinu
                    -------------------- Vaida Sorin 0-3
                    4. Vaida Sorin
                    ----------------------------------------------------------------- Petrus Florin 3-1
                    3. Avram Darie
                    -------------------- Daneliuc Gabi 1-3
                    14. Daneliuc Gabi
                    ----------------------------------- Jurje Alex Doru 1-3
                    11. Craciun Calin
                    -------------------- Jurje Alex Doru 0-3
                    6. Jurje Alex Doru
                    -------------------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-1
                    7. Balogh Attila
                    -------------------- Balogh Attila 3-0
                    10. Fabian Wilhelm
                    ----------------------------------- Balogh Attila 3-2
                    15. Pop Gabriel
                    -------------------- Savu Cristian 0-3
                    2. Savu Cristian

                    3rd place -

                    Parus Lilian
                    ------------------------- Parus Lilian 3-2
                    Balogh Attila

                    Clasament

                    1. Petrus Florin - Zalau
                    2. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                    3. Parus Lilian - Oradea
                    4. Balogh Attila - Oradea
                    5 -- 8
                    Cavasdan Doru - Oradea
                    Daneliuc Gabi - Selimbar
                    Vaida Sorin - Oradea
                    Savu Cristian - Oradea
                    9 -- 16
                    Todor Cristian - Oradea
                    Craciun Calin - Oradea
                    Halasz Peter - Oradea
                    Fabian Wilhelm - Oradea
                    Tic Ioan - Oradea
                    Avram Darie - Sibiu
                    Sabadas Dinu - Oradea
                    Pop Gabriel - Oradea
                    17 -- 24 0v gr.sup.
                    Merai Janos - Oradea
                    Sabau Liviu - Oradea
                    Sas Tibor - Oradea
                    Breje Marin - Zalau
                    Toma Cristian - Oradea
                    Volvovics Adrian - Oradea
                    Giurgiu Cornel - Oradea
                    Margin Lucian - Oradea
                    25 -- 26 2v gr.inf.
                    Birtalan Robert - Oradea
                    Totos Ludovic - Marghita
                    27 -- 31 1v gr.inf.
                    Birtalan Laszlo - Oradea
                    Seica Gheorghe - Oradea
                    Giurgiu Camelia - Oradea
                    Aberle Ildiko - Oradea
                    Gazsi Adam - Marghita
                    32 -- 37 0v gr.inf.
                    Varkonyi Amalia - Oradea
                    Cheregi Nelu - Oradea
                    Kovacs Levente - Oradea
                    Muresan Carmen - Zalau
                    Handlery Viktor - Oradea
                    Zatyko Erik - Oradea


                    FINALA LIVE:
                    Petruș Florin vs. Jurje Alex

                    https://www.facebook.com/clubkingpon...2276463545744/
                    Ultima editare de King Pong Oradea; 26.dec.2020, 21:12.
                    slywolf și Toza apreciază asta.
                    Club King Pong Oradea
                    www.kingpong.ro
                    0359 181 232

                    Comentariu


                    • Clasament sezon #6 by KING PONG

                      Dupa Etapa #39 (#290) - 26.12.2020

                      Numar total jucatori pana in prezent sezon 5/Total:131/346

                      #Sezon 6 NOI Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 6 - DEC #Total general Nume Prenume
                      Puncte sezon 6
                      Patricipari Sez6 max 40
                      Nr. locuri ocupate: I / II / III
                      1
                      0
                      1
                      3
                      Savu Cristian
                      823
                      34
                      13/5/4
                      2
                      0
                      2
                      2
                      Balogh Attila
                      810
                      35
                      7/6/5
                      3
                      0
                      3
                      1
                      Gergely Anton
                      636
                      21
                      7/8/3
                      5
                      1
                      4
                      5
                      Parus Lilian
                      620
                      32
                      3/4/6
                      4
                      -1
                      5
                      4
                      Vaida Sorin
                      619
                      38
                      1/1/2
                      7
                      1
                      6
                      9
                      Jurje Alex
                      560
                      24
                      2/3/5
                      6
                      -1
                      7
                      6
                      Tailbot Francois
                      555
                      29
                      2/3/4
                      8
                      0
                      8
                      21
                      Halasz Peter
                      424
                      34
                      0/0/0
                      11
                      2
                      9
                      10
                      Codau Vlad
                      422
                      27
                      0/2/1
                      10
                      0
                      10
                      7
                      Tic Ioan
                      401
                      29
                      0/1/2
                      9
                      -2
                      11
                      14
                      Craciun Calin
                      364
                      22
                      1/2/3
                      13
                      1
                      12
                      16
                      Sabadas Dinu
                      295
                      33
                      0/0/0
                      12
                      -1
                      13
                      8
                      Tascianu Cristi
                      268
                      15
                      0/2/2
                      14
                      0
                      14
                      18
                      Szalay Liviu
                      245
                      28
                      0/0/0
                      17
                      2
                      15
                      35
                      Sabau Liviu
                      179
                      37
                      0/0/0
                      15
                      -1
                      16
                      23
                      Merai Janos
                      176
                      27
                      0/0/0
                      18
                      1
                      17
                      31
                      Pop Gabriel
                      164
                      39
                      0/0/0
                      19
                      1
                      18
                      24
                      Sas Tibor
                      158
                      32
                      0/0/0
                      22
                      3
                      19
                      40
                      Cavasdan Doru
                      154
                      24
                      0/0/0
                      16
                      -4
                      20
                      38
                      Horvath Tibor
                      151
                      7
                      0/0/1
                      20
                      -1
                      21
                      30
                      Bondar Octavian
                      135
                      12
                      0/0/1
                      21
                      -1
                      22
                      49
                      Saceleanu Bogdan
                      112
                      4
                      1/2/0
                      23
                      0
                      23
                      25
                      Culda Andrei
                      107
                      23
                      0/0/0
                      35
                      11
                      24
                      32
                      Todor Cristian
                      104
                      16
                      0/0/0
                      24
                      -1
                      25
                      48
                      Varadi Mark
                      96
                      9
                      0/0/0
                      25
                      -1
                      26
                      39
                      Lup Silviu
                      95
                      12
                      0/0/0
                      29
                      2
                      27
                      15
                      Popa Octavian
                      94
                      9
                      0/0/0
                      30
                      2
                      28
                      50
                      Totos Ludovic
                      89
                      16
                      0/0/0
                      31
                      2
                      29
                      13
                      Birtalan Laszlo
                      85
                      20
                      0/0/0
                      28
                      -2
                      30
                      37
                      Costea Constantin
                      85
                      20
                      0/0/0
                      33
                      2
                      31
                      69
                      Kovacs Levente
                      81
                      27
                      0/0/0
                      26
                      -6
                      32
                      20
                      Simu Marius
                      77
                      9
                      0/0/0
                      27
                      -6
                      33
                      45
                      Tütös Csaba
                      74
                      15
                      0/0/0
                      40
                      6
                      34
                      27
                      Fabian Wilhelm
                      69
                      19
                      0/0/0
                      43
                      8
                      35
                      106
                      Petrus Florin
                      67
                      2
                      2/0/0
                      32
                      -4
                      36
                      36
                      Catuneanu George
                      65
                      12
                      0/0/0
                      36
                      -1
                      37
                      29
                      Cheregi Nelu
                      62
                      24
                      0/0/0
                      34
                      -4
                      38
                      12
                      Tanc Florin
                      59
                      9
                      0/0/0
                      37
                      -2
                      39
                      19
                      Curpas Ioan
                      57
                      9
                      0/0/0
                      38
                      -2
                      40
                      52
                      Moldovan Andrei
                      57
                      35
                      0/0/0
                      39
                      -2
                      41
                      34
                      Bondar Leontin
                      46
                      3
                      0/0/0
                      41
                      -1
                      42
                      55
                      Pop Florin
                      38
                      20
                      0/0/0
                      42
                      -1
                      43
                      22
                      Antal Cornel
                      34
                      9
                      0/0/0
                      44
                      0
                      44
                      41
                      Varkonyi Amalia
                      33
                      20
                      0/0/0
                      61
                      0
                      61
                      131
                      Volvovics Adrian
                      30
                      6
                      0/0/0
                      45
                      -1
                      46
                      42
                      Onofrei Dan
                      28
                      9
                      0/0/0
                      47
                      0
                      47
                      63
                      André Andrea
                      28
                      12
                      0/0/0
                      56
                      8
                      48
                      43
                      Aberle Ildiko
                      27
                      12
                      0/0/0
                      46
                      -3
                      49
                      75
                      Cioflan Nelutu
                      26
                      7
                      0/0/0
                      48
                      -2
                      50
                      66
                      Guias Cristian
                      24
                      12
                      0/0/0
                      49
                      -2
                      51
                      46
                      Maxim Alexandru
                      23
                      5
                      0/0/0
                      60
                      8
                      52
                      57
                      Seica Gheorghe
                      23
                      16
                      0/0/0
                      50
                      -3
                      53
                      112
                      Vonhaz Stefan
                      22
                      5
                      0/0/0
                      51
                      -3
                      54
                      65
                      Kornya Tamas
                      21
                      4
                      0/0/0
                      58
                      3
                      55
                      26
                      Birtalan Robert
                      20
                      2
                      0/0/0
                      52
                      -4
                      56
                      11
                      Cotca Dacian
                      20
                      3
                      0/0/0
                      53
                      -4
                      57
                      89
                      Kornya Adam
                      20
                      4
                      0/0/0
                      0
                      NEW
                      58
                      170
                      Daneliuc Gabi
                      19
                      1
                      0/0/0
                      54
                      -5
                      59
                      95
                      Papp Attila
                      19
                      4
                      0/0/0
                      55
                      -5
                      60
                      62
                      Roatis Gheorghe
                      19
                      6
                      0/0/0
                      57
                      -4
                      61
                      76
                      Maghiar Alin
                      18
                      9
                      0/0/0
                      62
                      0
                      62
                      79
                      Palfi Zsolt
                      17
                      8
                      0/0/0
                      66
                      3
                      63
                      82
                      Pop George
                      14
                      7
                      0/0/0
                      59
                      -5
                      64
                      70
                      Boitos Rodica
                      14
                      9
                      0/0/0
                      63
                      -2
                      65
                      134
                      Handlery Viktor
                      14
                      11
                      0/0/0
                      64
                      -2
                      66
                      129
                      Kimpan Jozsef
                      11
                      6
                      0/0/0
                      0
                      NEW
                      67
                      170
                      Avram Darie
                      10
                      1
                      0/0/0
                      65
                      -3
                      68
                      91
                      Sarca Ovidiu
                      9
                      1
                      0/0/0
                      81
                      12
                      69
                      146
                      Boros Mihaly
                      9
                      2
                      0/0/0
                      67
                      -3
                      70
                      135
                      Erdelyi Mark
                      8
                      1
                      0/0/0
                      73
                      2
                      71
                      60
                      Toma Cristian
                      8
                      3
                      0/0/0
                      79
                      7
                      72
                      168
                      Gazsi Adam
                      8
                      4
                      0/0/0
                      68
                      -5
                      73
                      101
                      Blaga Mircea
                      8
                      5
                      0/0/0
                      75
                      1
                      74
                      164
                      Zatyko Erik
                      8
                      8
                      0/0/0
                      69
                      -6
                      75
                      33
                      Barlea Radu
                      7
                      3
                      0/0/0
                      73
                      -2
                      75
                      162
                      Tigaroi Florin
                      7
                      3
                      0/0/0
                      70
                      -6
                      76
                      53
                      Presecan Doru
                      6
                      2
                      0/0/0
                      0
                      NEW
                      76
                      104
                      Moka Iuliu
                      6
                      2
                      0/0/0
                      70
                      -6
                      76
                      136
                      Marc Ioan
                      6
                      2
                      0/0/0
                      71
                      -6
                      77
                      147
                      Darie Gabriel
                      5
                      1
                      0/0/0
                      72
                      -6
                      78
                      120
                      Olar Olimpiu
                      4
                      1
                      0/0/0
                      0
                      NEW
                      78
                      143
                      Giurgiu Cornel
                      4
                      1
                      0/0/0
                      0
                      NEW
                      78
                      165
                      Margin Lucian
                      4
                      1
                      0/0/0
                      0
                      NEW
                      78
                      170
                      Oprea Alexandru
                      4
                      1
                      0/0/0
                      72
                      -6
                      78
                      161
                      Almajanu Sergiu
                      4
                      1
                      0/0/0
                      0
                      NEW
                      78
                      170
                      Breje Marin
                      4
                      1
                      0/0/0
                      72
                      -6
                      78
                      161
                      Horvath Sandor
                      4
                      1
                      0/0/0
                      73
                      -6
                      79
                      59
                      Ghile Ioan
                      4
                      2
                      0/0/0
                      73
                      -6
                      79
                      64
                      Pop Alexandru
                      4
                      2
                      0/0/0
                      73
                      -6
                      79
                      73
                      Dinescu Dan
                      4
                      2
                      0/0/0
                      73
                      -6
                      79
                      114
                      Pop Gheorghe
                      4
                      2
                      0/0/0
                      73
                      -6
                      79
                      125
                      Culda Florin
                      4
                      2
                      0/0/0
                      73
                      -6
                      79
                      162
                      Mance Mario
                      4
                      2
                      0/0/0
                      73
                      -6
                      79
                      162
                      Zamfir Codrin
                      4
                      2
                      0/0/0
                      74
                      -6
                      80
                      160
                      Matyi Laszlo
                      4
                      3
                      0/0/0
                      76
                      -5
                      81
                      111
                      Popet Doru
                      3
                      1
                      0/0/0
                      76
                      -5
                      81
                      154
                      Vlaicu Daniel
                      3
                      1
                      0/0/0
                      77
                      -5
                      82
                      118
                      Trip Darius
                      3
                      2
                      0/0/0
                      78
                      -5
                      83
                      126
                      Cazan Catalin
                      3
                      3
                      0/0/0
                      78
                      -6
                      84
                      126
                      Negrea Liviu
                      3
                      3
                      0/0/0
                      79
                      -6
                      85
                      92
                      Micle Dan
                      2
                      1
                      0/0/0
                      79
                      -6
                      85
                      107
                      Torje Sorin
                      2
                      1
                      0/0/0
                      0
                      NEW
                      85
                      170
                      Giurgiu Camelia
                      2
                      1
                      0/0/0
                      79
                      -6
                      85
                      168
                      Pirvu Cornel
                      2
                      1
                      0/0/0
                      79
                      -6
                      85
                      168
                      Staniloiu Marc
                      2
                      1
                      0/0/0
                      0
                      NEW
                      85
                      170
                      Halasz Laszlo
                      2
                      1
                      0/0/0
                      81
                      -5
                      86
                      169
                      Badescu Lucian
                      2
                      2
                      0/0/0
                      80
                      -6
                      86
                      169
                      Brisan Razvan
                      2
                      2
                      0/0/0
                      0
                      NEW
                      86
                      170
                      Darabont Laszlo
                      2
                      2
                      0/0/0
                      80
                      -6
                      86
                      169
                      Hamza Vince
                      2
                      2
                      0/0/0
                      81
                      -5
                      86
                      170
                      Orban Marius
                      2
                      2
                      0/0/0
                      80
                      -6
                      86
                      169
                      Sav Adrian
                      2
                      2
                      0/0/0
                      81
                      -6
                      87
                      51
                      Tana Marius
                      1
                      1
                      0/0/0
                      81
                      -6
                      87
                      78
                      Rus Nicolae
                      1
                      1
                      0/0/0
                      81
                      -6
                      87
                      137
                      Baciu Cristian
                      1
                      1
                      0/0/0
                      81
                      -6
                      87
                      168
                      Muresan Ionut
                      1
                      1
                      0/0/0
                      81
                      -6
                      87
                      169
                      Voios Ioan
                      1
                      1
                      0/0/0
                      81
                      -6
                      87
                      170
                      Birtalan Attila
                      1
                      1
                      0/0/0
                      81
                      -6
                      87
                      170
                      Blanaru Razvan
                      1
                      1
                      0/0/0
                      81
                      -6
                      87
                      170
                      Boros Eva
                      1
                      1
                      0/0/0
                      81
                      -6
                      87
                      170
                      Budeanu Mihai
                      1
                      1
                      0/0/0
                      81
                      -6
                      87
                      170
                      Ghent Dorin
                      1
                      1
                      0/0/0
                      81
                      -6
                      87
                      170
                      Griga Cristian
                      1
                      1
                      0/0/0
                      81
                      -6
                      87
                      170
                      Herdean Gheorghe
                      1
                      1
                      0/0/0
                      81
                      -6
                      87
                      170
                      Kiss Mark
                      1
                      1
                      0/0/0
                      0
                      NEW
                      87
                      170
                      Muresan Carmen
                      1
                      1
                      0/0/0
                      81
                      -6
                      87
                      170
                      Neagu Cristian
                      1
                      1
                      0/0/0
                      81
                      -6
                      87
                      170
                      Orban Alexandru
                      1
                      1
                      0/0/0
                      81
                      -6
                      87
                      170
                      Panaitescu Leonard
                      1
                      1
                      0/0/0
                      81
                      -6
                      87
                      170
                      Todea Sofia
                      1
                      1
                      0/0/0
                      81
                      -6
                      87
                      170
                      Zatyko Krisztian
                      1
                      1
                      0/0/0
                      Club King Pong Oradea
                      www.kingpong.ro
                      0359 181 232

                      Comentariu


                      • Mulțumim tuturor care ne-ați ales în 2020. Vă așteptăm cu drag și în 2021!

                        Köszönjük mindenkinek, hogy minket választottak 2020-ban. Várjuk önöket 2021-ben is!

                        Club King Pong Oradea
                        www.kingpong.ro
                        0359 181 232

                        Comentariu


                        • Buna seara!

                          FORESTA#291. Sfârșit senzon 6, premiere TOP10-2020. Început sezon 7!!!




                          Inscrieri - 2021. 01. 02. / 17:52:44 - v4.3 / cls_2020-aug

                          1. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
                          2. Craciun Calin, Oradea, 76 - 37,4 - E
                          3. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
                          4. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
                          5. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
                          6. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
                          7. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
                          8. Merai Janos, Oradea, 711 - 31,8 - O
                          9. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
                          10. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
                          11. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
                          12. Totos Ludovic, Marghita, 770 - 29,65 - O
                          13. Popa Octavian, Oradea, 559 - 29,3 - O
                          14. Lup Silviu, Oradea, 707 - 24,93 - O
                          15. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
                          16. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
                          17. Cavasdan Doru, Oradea, 865 - 24,15 - O
                          18. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
                          19. Curpas Ioan, Oradea, 450 - 21,13 - OW
                          20. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
                          21. Costea Constantin, Oradea, 1038 - 18,9 - A
                          22. Boros Mihaly, Crasna, 1080 - 13,3 - A
                          23. Seica Gheorghe, Oradea, 1499 - 6,03 - H
                          24. Vlaicu Daniel, Marghita, 2634 - 5,55 - H
                          25. Palfi Zsolt, Oradea, 2440 - 0 - A
                          26. Vonhaz Stefan, Oradea, 3098 - 0
                          27. Aberle Ildiko, Oradea, 3202 - 0 - AF
                          28. Zatyko Erik, Oradea, 4178 - 0
                          29. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
                          30. Volvovics Adrian, Oradea, 6012 - 0

                          Gr.inferioara nr. 1 -
                          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                          X1X
                          X2X
                          X3X
                          X4X
                          X5X
                          XVX
                          LOC
                          1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                          2-0
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          4
                          1
                          2 SABAU LIVIU - Oradea
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2
                          3
                          3 MERAI JANOS - Oradea
                          0-2
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          3
                          2
                          4 ABERLE ILDIKO - Oradea
                          1-2
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          1
                          4
                          5 SEICA GHEORGHE - Oradea
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          X
                          Gr.inferioara nr. 2 -
                          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                          X1X
                          X2X
                          X3X
                          X4X
                          X5X
                          XVX
                          LOC
                          1 BALOGH ATTILA - Oradea
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-1
                          4
                          1
                          2 SZALAY LIVIU - Oradea
                          0-2
                          2-1
                          2-1
                          0-2
                          2
                          3
                          3 SAS TIBOR - Oradea
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          4 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          0-2
                          1
                          4
                          5 VONHAZ STEFAN - Oradea
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          3
                          2
                          X
                          Gr.inferioara nr. 3 -
                          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                          X1X
                          X2X
                          X3X
                          X4X
                          X5X
                          XVX
                          LOC
                          1 VAIDA SORIN - Oradea
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          1-2
                          3
                          1
                          2 SABADAS DINU - Oradea
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          3
                          2
                          3 CAVASDAN DORU - Oradea
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          0
                          4 CURPAS IOAN - Oradea
                          0-2
                          0-2
                          2-1
                          2-0
                          2
                          3
                          5 PALFI ZSOLT - Oradea
                          2-1
                          0-2
                          2-0
                          0-2
                          2
                          4
                          X
                          Gr.inferioara nr. 4 -
                          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                          X1X
                          X2X
                          X3X
                          X4X
                          X5X
                          XVX
                          LOC
                          1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
                          1-2
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          3
                          2
                          2 CRACIUN CALIN - Oradea
                          2-1
                          2-0
                          0-2
                          2-0
                          3
                          1
                          3 TODOR CRISTIAN - Oradea
                          1-2
                          0-2
                          2-1
                          2-1
                          2
                          3
                          4 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
                          0-2
                          2-0
                          1-2
                          2-0
                          2
                          4
                          5 VLAICU DANIEL - Marghita
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          0
                          X
                          Gr.inferioara nr. 5 -
                          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                          X1X
                          X2X
                          X3X
                          X4X
                          X5X
                          XVX
                          LOC
                          1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          1
                          2 TIC IOAN - Oradea
                          0-2
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          3
                          2
                          3 LUP SILVIU - Oradea
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          2-1
                          2
                          3
                          4 BIRTALAN LASZLO - Oradea
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          1
                          4
                          5 BOROS MIHALY - Crasna
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          0
                          X
                          Gr.inferioara nr. 6 -
                          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                          X1X
                          X2X
                          X3X
                          X4X
                          X5X
                          XVX
                          LOC
                          1 HALASZ PETER - Oradea
                          1-2
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2
                          2
                          2 CODAU VLAD - Oradea
                          2-1
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          4
                          1
                          3 POPA OCTAVIAN - Oradea
                          2-1
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          2
                          4
                          4 TOTOS LUDOVIC - Marghita
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2
                          3
                          5 ZATYKO ERIK - Oradea
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          Gr.superioara nr. 1 -
                          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                          X1X
                          X2X
                          X3X
                          XVX
                          LOC
                          1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                          3-1
                          3-0
                          2
                          1
                          2 TODOR CRISTIAN - Oradea
                          1-3
                          1-3
                          0
                          3 LUP SILVIU - Oradea
                          0-3
                          3-1
                          1
                          2
                          X
                          Gr.superioara nr. 2 -
                          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                          X1X
                          X2X
                          X3X
                          XVX
                          LOC
                          1 BALOGH ATTILA - Oradea
                          3-1
                          3-0
                          2
                          1
                          2 CURPAS IOAN - Oradea
                          1-3
                          3-2
                          1
                          2
                          3 TOTOS LUDOVIC - Marghita
                          0-3
                          2-3
                          0
                          X
                          Gr.superioara nr. 3 -
                          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                          X1X
                          X2X
                          X3X
                          XVX
                          LOC
                          1 VAIDA SORIN - Oradea
                          3-0
                          3-2
                          2
                          1
                          2 SZALAY LIVIU - Oradea
                          0-3
                          1-3
                          0
                          3 POPA OCTAVIAN - Oradea
                          2-3
                          3-1
                          1
                          2
                          X
                          Gr.superioara nr. 4 -
                          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                          X1X
                          X2X
                          X3X
                          XVX
                          LOC
                          1 CRACIUN CALIN - Oradea
                          3-0
                          3-1
                          2
                          1
                          2 SABAU LIVIU - Oradea
                          0-3
                          3-2
                          1
                          2
                          3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
                          1-3
                          2-3
                          0
                          X
                          Gr.superioara nr. 5 -
                          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                          X1X
                          X2X
                          X3X
                          XVX
                          LOC
                          1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
                          3-2
                          3-2
                          2
                          1
                          2 MERAI JANOS - Oradea
                          2-3
                          3-2
                          1
                          2
                          3 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
                          2-3
                          2-3
                          0
                          X
                          Gr.superioara nr. 6 -
                          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                          X1X
                          X2X
                          X3X
                          XVX
                          LOC
                          1 CODAU VLAD - Oradea
                          3-2
                          3-0
                          2
                          1
                          2 VONHAZ STEFAN - Oradea
                          2-3
                          1-3
                          0
                          3 PALFI ZSOLT - Oradea
                          0-3
                          3-1
                          1
                          2
                          X
                          Gr.superioara nr. 7 -
                          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                          X1X
                          X2X
                          X3X
                          XVX
                          LOC
                          1 HALASZ PETER - Oradea
                          3-0
                          3-1
                          2
                          1
                          2 SABADAS DINU - Oradea
                          0-3
                          3-1
                          1
                          2
                          3 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
                          1-3
                          1-3
                          0
                          X
                          Gr.superioara nr. 8 -
                          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                          X1X
                          X2X
                          X3X
                          XVX
                          LOC
                          1 TIC IOAN - Oradea
                          0-3
                          3-1
                          1
                          2
                          2 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
                          3-0
                          3-0
                          2
                          1
                          3 ABERLE ILDIKO - Oradea
                          1-3
                          0-3
                          0
                          Eliminatorii

                          1. Savu Cristian
                          -------------------- Savu Cristian 3-1
                          16. Popa Octavian
                          ----------------------------------- Jurje Alex Doru 1-3
                          9. Palfi Zsolt
                          -------------------- Jurje Alex Doru 1-3
                          8. Jurje Alex Doru
                          -------------------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-0
                          5. Tailbot Francois
                          -------------------- Tailbot Francois 3-1
                          12. Sabadas Dinu
                          ----------------------------------- Tailbot Francois 3-0
                          13. Curpas Ioan
                          -------------------- Craciun Calin 0-3
                          4. Craciun Calin
                          ----------------------------------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-0
                          3. Vaida Sorin
                          -------------------- Vaida Sorin 3-0
                          14. Lup Silviu
                          ----------------------------------- Tic Ioan 2-3
                          11. Tic Ioan
                          -------------------- Tic Ioan 3-0
                          6. Codau Vlad
                          -------------------------------------------------- Tic Ioan 3-2
                          7. Halasz Peter
                          -------------------- Halasz Peter 3-0
                          10. Merai Janos
                          ----------------------------------- Balogh Attila 0-3
                          15. Sabau Liviu
                          -------------------- Balogh Attila 1-3
                          2. Balogh Attila

                          3rd place -

                          Tailbot Francois
                          ------------------------- Balogh Attila 2-3
                          Balogh Attila

                          Clasament

                          1. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                          2. Tic Ioan - Oradea
                          3. Balogh Attila - Oradea
                          4. Tailbot Francois - Oradea
                          5 -- 8
                          Savu Cristian - Oradea
                          Vaida Sorin - Oradea
                          Halasz Peter - Oradea
                          Craciun Calin - Oradea
                          9 -- 16
                          Palfi Zsolt - Oradea
                          Codau Vlad - Oradea
                          Sabau Liviu - Oradea
                          Sabadas Dinu - Oradea
                          Popa Octavian - Oradea
                          Lup Silviu - Oradea
                          Merai Janos - Oradea
                          Curpas Ioan - Oradea
                          17 -- 24 0v gr.sup.
                          Szalay Liviu - Oradea
                          Totos Ludovic - Marghita
                          Birtalan Laszlo - Oradea
                          Costea Constantin - Oradea
                          Vonhaz Stefan - Oradea
                          Aberle Ildiko - Oradea
                          Todor Cristian - Oradea
                          Volvovics Adrian - Oradea
                          25 -- 30 0v gr.inf.
                          Cavasdan Doru - Oradea
                          Sas Tibor - Oradea
                          Boros Mihaly - Crasna
                          Seica Gheorghe - Oradea
                          Vlaicu Daniel - Marghita
                          Zatyko Erik - Oradea



                          FINALA LIVE: Tic Ioan vs. Jurje Alex

                          https://www.facebook.com/clubkingpon...8005109094437/ X
                          X
                          Ultima editare de King Pong Oradea; 02.ian.2021, 20:17.
                          Toza apreciază asta.
                          Club King Pong Oradea
                          www.kingpong.ro
                          0359 181 232

                          Comentariu


                          • Bună seara!



                            Inscrieri - 2021. 01. 09. / 18:18:36 - v4.3 / cls_2020-aug

                            1. Roman Bogdan, Arad, 11 - 44,25 - E
                            2. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
                            3. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
                            4. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
                            5. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
                            6. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
                            7. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
                            8. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
                            9. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
                            10. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
                            11. Popa Octavian, Oradea, 559 - 29,3 - O
                            12. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
                            13. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
                            14. Cavasdan Doru, Oradea, 865 - 24,15 - O
                            15. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
                            16. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
                            17. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
                            18. Costea Constantin, Oradea, 1038 - 18,9 - A
                            19. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
                            20. Cheregi Nelu, Oradea, 1182 - 14,6 - A
                            21. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
                            22. Maghiar Alin, Oradea, 1257 - 10,87 - A
                            23. Gligor Paul, Arad, 704 - 10,2 - A
                            24. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
                            25. Seica Gheorghe, Oradea, 1499 - 6,03 - H
                            26. Neamt Doru, Arad, 1801 - 0 - AW
                            27. Palfi Zsolt, Oradea, 2440 - 0 - A
                            28. Vonhaz Stefan, Oradea, 3098 - 0
                            29. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
                            30. Varadi Mark, Oradea, 6002 - 0
                            31. Varadi Geza, Oradea, 6017 - 0

                            Gr.inferioara nr. 1 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            X4X
                            X5X
                            X6X
                            XVX
                            LOC
                            1 ROMAN BOGDAN - Arad
                            2-0
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            4
                            1
                            2 SABAU LIVIU - Oradea
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            3
                            2
                            3 POP GABRIEL - Oradea
                            1-2
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2
                            3
                            4 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            2-1
                            1
                            4
                            5 SEICA GHEORGHE - Oradea
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            1-2
                            0
                            6 -
                            X
                            Gr.inferioara nr. 2 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            X4X
                            X5X
                            X6X
                            XVX
                            LOC
                            1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                            1-2
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            3
                            1
                            2 SZALAY LIVIU - Oradea
                            2-1
                            0-2
                            2-0
                            1-2
                            2
                            3
                            3 SAS TIBOR - Oradea
                            1-2
                            2-0
                            1-2
                            0-2
                            1
                            4 CHEREGI NELU - Oradea
                            0-2
                            0-2
                            2-1
                            1-2
                            1
                            4
                            5 NEAMT DORU - Arad
                            0-2
                            2-1
                            2-0
                            2-1
                            3
                            2
                            6 -
                            X
                            Gr.inferioara nr. 3 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            X4X
                            X5X
                            X6X
                            XVX
                            LOC
                            1 BALOGH ATTILA - Oradea
                            2-0
                            2-1
                            2-0
                            0-2
                            3
                            2
                            2 SABADAS DINU - Oradea
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            0-2
                            1
                            4
                            3 CAVASDAN DORU - Oradea
                            1-2
                            2-0
                            1-2
                            1-2
                            1
                            3
                            4 FABIAN WILHELM - Oradea
                            0-2
                            0-2
                            2-1
                            0-2
                            1
                            5 VONHAZ STEFAN - Oradea
                            2-0
                            2-0
                            2-1
                            2-0
                            4
                            1
                            6 -
                            X
                            Gr.inferioara nr. 4 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            X4X
                            X5X
                            X6X
                            XVX
                            LOC
                            1 PARUS LILIAN - Oradea
                            0-2
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            3
                            2
                            2 TIC IOAN - Oradea
                            2-0
                            2-1
                            0-2
                            2-0
                            3
                            1
                            3 TODOR CRISTIAN - Oradea
                            1-2
                            1-2
                            2-0
                            2-0
                            2
                            3
                            4 KOVACS LEVENTE - Oradea
                            0-2
                            2-0
                            0-2
                            2-1
                            2
                            4
                            5 GLIGOR PAUL - Arad
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            1-2
                            0
                            6 -
                            X
                            Gr.inferioara nr. 5 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            X4X
                            X5X
                            X6X
                            XVX
                            LOC
                            1 VAIDA SORIN - Oradea
                            2-0
                            2-0
                            1-2
                            2-0
                            3
                            2
                            2 CODAU VLAD - Oradea
                            0-2
                            2-1
                            0-2
                            2-0
                            2
                            3
                            3 VARADI MARK - Oradea
                            0-2
                            1-2
                            2-1
                            2-0
                            2
                            4
                            4 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
                            2-1
                            2-0
                            1-2
                            2-1
                            3
                            1
                            5 MAGHIAR ALIN - Oradea
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            1-2
                            0
                            6 -
                            X
                            Gr.inferioara nr. 6 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            X4X
                            X5X
                            X6X
                            XVX
                            LOC
                            1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
                            2-1
                            1-2
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            4
                            2
                            2 HALASZ PETER - Oradea
                            1-2
                            0-2
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            3
                            3
                            3 POPA OCTAVIAN - Oradea
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            5
                            1
                            4 BIRTALAN LASZLO - Oradea
                            0-2
                            1-2
                            0-2
                            2-0
                            2-1
                            2
                            4
                            5 PALFI ZSOLT - Oradea
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            2-1
                            1
                            6 VARADI GEZA - Oradea
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            1-2
                            1-2
                            0
                            X
                            Gr.superioara nr. 1 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            XVX
                            LOC
                            1 ROMAN BOGDAN - Arad
                            3-0
                            2-3
                            1
                            1
                            2 TODOR CRISTIAN - Oradea
                            0-3
                            3-2
                            1
                            3 CODAU VLAD - Oradea
                            3-2
                            2-3
                            1
                            2
                            X
                            Gr.superioara nr. 2 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            XVX
                            LOC
                            1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                            3-0
                            3-1
                            2
                            1
                            2 CAVASDAN DORU - Oradea
                            0-3
                            0-3
                            0
                            3 HALASZ PETER - Oradea
                            1-3
                            3-0
                            1
                            2
                            X
                            Gr.superioara nr. 3 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            XVX
                            LOC
                            1 VONHAZ STEFAN - Oradea
                            0-3
                            3-0
                            1
                            2
                            2 SZALAY LIVIU - Oradea
                            3-0
                            1-3
                            1
                            1
                            3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
                            0-3
                            3-1
                            1
                            X
                            Gr.superioara nr. 4 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            XVX
                            LOC
                            1 TIC IOAN - Oradea
                            3-1
                            3-1
                            2
                            1
                            2 POP GABRIEL - Oradea
                            1-3
                            0-3
                            0
                            3 VARADI MARK - Oradea
                            1-3
                            3-0
                            1
                            2
                            X
                            Gr.superioara nr. 5 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            XVX
                            LOC
                            1 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
                            3-0
                            0-3
                            1
                            1
                            2 SABAU LIVIU - Oradea
                            0-3
                            3-1
                            1
                            2
                            3 KOVACS LEVENTE - Oradea
                            3-0
                            1-3
                            1
                            X
                            Gr.superioara nr. 6 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            XVX
                            LOC
                            1 POPA OCTAVIAN - Oradea
                            1-3
                            3-2
                            1
                            2 NEAMT DORU - Arad
                            3-1
                            0-3
                            1
                            2
                            3 SABADAS DINU - Oradea
                            2-3
                            3-0
                            1
                            1
                            X
                            Gr.superioara nr. 7 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            XVX
                            LOC
                            1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
                            1-3
                            3-0
                            1
                            2
                            2 BALOGH ATTILA - Oradea
                            3-1
                            3-0
                            2
                            1
                            3 CHEREGI NELU - Oradea
                            0-3
                            0-3
                            0
                            X
                            Gr.superioara nr. 8 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            XVX
                            LOC
                            1 VAIDA SORIN - Oradea
                            3-1
                            3-0
                            2
                            1
                            2 PARUS LILIAN - Oradea
                            1-3
                            3-0
                            1
                            2
                            3 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Eliminatorii

                            1. Roman Bogdan
                            -------------------- Roman Bogdan 3-0
                            16. Vonhaz Stefan
                            ----------------------------------- Vaida Sorin 2-3
                            9. Neamt Doru
                            -------------------- Vaida Sorin 0-3
                            8. Vaida Sorin
                            -------------------------------------------------- Tailbot Francois 1-3
                            5. Costea Constantin
                            -------------------- Tailbot Francois 0-3
                            12. Tailbot Francois
                            ----------------------------------- Tailbot Francois 3-1
                            13. Halasz Peter
                            -------------------- Tic Ioan 0-3
                            4. Tic Ioan
                            ----------------------------------------------------------------- Tailbot Francois 3-2
                            3. Szalay Liviu
                            -------------------- Codau Vlad 0-3
                            14. Codau Vlad
                            ----------------------------------- Parus Lilian 2-3
                            11. Parus Lilian
                            -------------------- Parus Lilian 3-2
                            6. Sabadas Dinu
                            -------------------------------------------------- Parus Lilian 3-1
                            7. Balogh Attila
                            -------------------- Balogh Attila 3-2
                            10. Sabau Liviu
                            ----------------------------------- Savu Cristian 1-3
                            15. Varadi Mark
                            -------------------- Savu Cristian 1-3
                            2. Savu Cristian

                            Clasament

                            1. Tailbot Francois - Oradea
                            2. Parus Lilian - Oradea
                            3. Savu Cristian - Oradea
                            4. Vaida Sorin - Oradea
                            5 -- 8
                            Tic Ioan - Oradea
                            Codau Vlad - Oradea
                            Balogh Attila - Oradea
                            Roman Bogdan - Arad
                            9 -- 16
                            Costea Constantin - Oradea
                            Sabadas Dinu - Oradea
                            Varadi Mark - Oradea
                            Neamt Doru - Arad
                            Halasz Peter - Oradea
                            Szalay Liviu - Oradea
                            Sabau Liviu - Oradea
                            Vonhaz Stefan - Oradea
                            17 -- 20 1v gr.sup.
                            Popa Octavian - Oradea
                            Birtalan Laszlo - Oradea
                            Kovacs Levente - Oradea
                            Todor Cristian - Oradea
                            21 -- 24 0v gr.sup.
                            Cavasdan Doru - Oradea
                            Pop Gabriel - Oradea
                            Cheregi Nelu - Oradea
                            Moldovan Andrei - Oradea
                            25 -- 27 1v gr.inf.
                            Fabian Wilhelm - Oradea
                            Sas Tibor - Oradea
                            Palfi Zsolt - Oradea
                            28 -- 31 0v gr.inf.
                            Maghiar Alin - Oradea
                            Gligor Paul - Arad
                            Seica Gheorghe - Oradea
                            Varadi Geza - Oradea


                            FINALA LIVE:

                            Tailbot Francois vs. Parus Lilian 3-2

                            https://www.facebook.com/clubkingpon...0386651436963/ X
                            Ultima editare de King Pong Oradea; 09.ian.2021, 20:55.
                            alandala și Toza apreciază asta.
                            Club King Pong Oradea
                            www.kingpong.ro
                            0359 181 232

                            Comentariu


                            • Buna ziua!



                              Inscrieri - 2021. 01. 16. / 18:24:33 - v4.3 / cls_2020-aug

                              1. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
                              2. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
                              3. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
                              4. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
                              5. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
                              6. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
                              7. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
                              8. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
                              9. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
                              10. Totos Ludovic, Marghita, 770 - 29,65 - O
                              11. Popa Octavian, Oradea, 559 - 29,3 - O
                              12. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
                              13. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
                              14. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
                              15. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
                              16. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
                              17. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
                              18. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
                              19. Maghiar Alin, Oradea, 1257 - 10,87 - A
                              20. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
                              21. Birtalan Attila, Crasna, 1397 - 5,74 - H
                              22. Aberle Ildiko, Oradea, 3202 - 0 - AF
                              23. Gazsi Adam, Marghita, 3484 - 0
                              24. Marc Ioan, Oradea, 3621 - 0
                              25. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
                              26. Muresan Ionut, Oradea, 6009 - 0
                              27. Ionascu Cosmin, Oradea, 6018 - 0

                              Gr.inferioara nr. 1 -
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              X5X
                              X6X
                              XVX
                              LOC
                              1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                              2-0
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              4
                              1
                              2 SABADAS DINU - Oradea
                              0-2
                              1-2
                              2-0
                              2-0
                              2
                              2
                              3 SABAU LIVIU - Oradea
                              1-2
                              2-1
                              0-2
                              2-0
                              2
                              4
                              4 BIRTALAN LASZLO - Oradea
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              2-1
                              2
                              3
                              5 MAGHIAR ALIN - Oradea
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              0
                              6 -
                              X
                              Gr.inferioara nr. 2 -
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              X5X
                              X6X
                              XVX
                              LOC
                              1 BALOGH ATTILA - Oradea
                              1-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              3
                              2
                              2 TIC IOAN - Oradea
                              2-1
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              4
                              1
                              3 POP GABRIEL - Oradea
                              0-2
                              1-2
                              2-0
                              2-0
                              2
                              3
                              4 ABERLE ILDIKO - Oradea
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              2-1
                              1
                              4
                              5 GAZSI ADAM - Marghita
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              0
                              6 -
                              X
                              Gr.inferioara nr. 3 -
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              X5X
                              X6X
                              XVX
                              LOC
                              1 PARUS LILIAN - Oradea
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              4
                              1
                              2 CODAU VLAD - Oradea
                              1-2
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              3
                              2
                              3 SAS TIBOR - Oradea
                              0-2
                              1-2
                              1-2
                              2-0
                              1
                              4
                              4 KOVACS LEVENTE - Oradea
                              0-2
                              0-2
                              2-1
                              2-1
                              2
                              3
                              5 BIRTALAN ATTILA - Crasna
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              0
                              6 -
                              X
                              Gr.inferioara nr. 4 -
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              X5X
                              X6X
                              XVX
                              LOC
                              1 VAIDA SORIN - Oradea
                              2-0
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              5
                              1
                              2 HALASZ PETER - Oradea
                              0-2
                              2-0
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              4
                              2
                              3 TODOR CRISTIAN - Oradea
                              1-2
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2
                              4
                              4 TOTOS LUDOVIC - Marghita
                              0-2
                              1-2
                              2-0
                              0-2
                              2-0
                              2
                              3
                              5 MURESAN IONUT - Oradea
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2
                              6 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0
                              X
                              Gr.inferioara nr. 5 -
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              X5X
                              X6X
                              XVX
                              LOC
                              1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              5
                              1
                              2 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              4
                              2
                              3 POPA OCTAVIAN - Oradea
                              0-2
                              0-2
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              3
                              3
                              4 FABIAN WILHELM - Oradea
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              2-0
                              2-0
                              2
                              4
                              5 IONASCU COSMIN - Oradea
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              2-1
                              1
                              6 MARC IOAN - Oradea
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              0
                              Gr.superioara nr. 1 -
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              XVX
                              LOC
                              1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                              3-1
                              3-0
                              3-1
                              3
                              1
                              2 CODAU VLAD - Oradea
                              1-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              2
                              3 POP GABRIEL - Oradea
                              0-3
                              0-3
                              3-2
                              1
                              4 TODOR CRISTIAN - Oradea
                              1-3
                              0-3
                              2-3
                              0
                              X
                              Gr.superioara nr. 2 -
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              XVX
                              LOC
                              1 TIC IOAN - Oradea
                              3-2
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              2 HALASZ PETER - Oradea
                              2-3
                              3-1
                              3-2
                              2
                              2
                              3 KOVACS LEVENTE - Oradea
                              0-3
                              1-3
                              1-3
                              0
                              4 FABIAN WILHELM - Oradea
                              0-3
                              2-3
                              3-1
                              1
                              X
                              Gr.superioara nr. 3 -
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              XVX
                              LOC
                              1 PARUS LILIAN - Oradea
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              2 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
                              0-3
                              3-2
                              3-0
                              2
                              2
                              3 TOTOS LUDOVIC - Marghita
                              0-3
                              2-3
                              0-3
                              0
                              4 SABAU LIVIU - Oradea
                              0-3
                              0-3
                              3-0
                              1
                              X
                              Gr.superioara nr. 4 -
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              XVX
                              LOC
                              1 VAIDA SORIN - Oradea
                              3-1
                              0-3
                              3-0
                              2
                              2
                              2 SABADAS DINU - Oradea
                              1-3
                              3-2
                              3-2
                              2
                              3 POPA OCTAVIAN - Oradea
                              3-0
                              2-3
                              3-0
                              2
                              1
                              4 ABERLE ILDIKO - Oradea
                              0-3
                              2-3
                              0-3
                              0
                              X
                              Gr.superioara nr. 5 -
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              XVX
                              LOC
                              1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
                              3-1
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              2 BALOGH ATTILA - Oradea
                              1-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              2
                              3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
                              0-3
                              0-3
                              3-1
                              1
                              4 SAS TIBOR - Oradea
                              0-3
                              0-3
                              1-3
                              0
                              X
                              X
                              Eliminatorii

                              1. Savu Cristian
                              -------------------- Savu Cristian 3-0
                              16. Bye
                              ----------------------------------- Savu Cristian 3-0
                              9. Halasz Peter
                              -------------------- Tailbot Francois 1-3
                              8. Tailbot Francois
                              -------------------------------------------------- Jurje Alex Doru 2-3
                              5. Jurje Alex Doru
                              -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
                              12. Bye
                              ----------------------------------- Jurje Alex Doru 3-1
                              13. Bye
                              -------------------- Popa Octavian 0-3
                              4. Popa Octavian
                              ----------------------------------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-2
                              3. Parus Lilian
                              -------------------- Parus Lilian 3-0
                              14. Bye
                              ----------------------------------- Parus Lilian 3-2
                              11. Bye
                              -------------------- Balogh Attila 0-3
                              6. Balogh Attila
                              -------------------------------------------------- Parus Lilian 3-2
                              7. Vaida Sorin
                              -------------------- Codau Vlad 2-3
                              10. Codau Vlad
                              ----------------------------------- Codau Vlad 3-0
                              15. Bye
                              -------------------- Tic Ioan 0-3
                              2. Tic Ioan

                              3rd place -

                              Savu Cristian
                              ------------------------- Savu Cristian 3-2
                              Codau Vlad

                              Clasament

                              1. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                              2. Parus Lilian - Oradea
                              3. Savu Cristian - Oradea
                              4. Codau Vlad - Oradea
                              5 -- 8
                              Popa Octavian - Oradea
                              Balogh Attila - Oradea
                              Tailbot Francois - Oradea
                              Tic Ioan - Oradea
                              9 -- 10
                              Vaida Sorin - Oradea
                              Halasz Peter - Oradea
                              11 -- 2v gr.sup.
                              Sabadas Dinu - Oradea
                              12 -- 15 1v gr.sup.
                              Birtalan Laszlo - Oradea
                              Sabau Liviu - Oradea
                              Fabian Wilhelm - Oradea
                              Pop Gabriel - Oradea
                              16 -- 20 0v gr.sup.
                              Totos Ludovic - Marghita
                              Sas Tibor - Oradea
                              Kovacs Levente - Oradea
                              Aberle Ildiko - Oradea
                              Todor Cristian - Oradea
                              21 -- 2v gr.inf.
                              Muresan Ionut - Oradea
                              22 -- 1v gr.inf.
                              Ionascu Cosmin - Oradea
                              23 -- 27 0v gr.inf.
                              Maghiar Alin - Oradea
                              Moldovan Andrei - Oradea
                              Birtalan Attila - Crasna
                              Gazsi Adam - Marghita
                              Marc Ioan - Oradea


                              FINALA LIVE:

                              Jurje Alex vs. Parus Lilian:

                              https://www.facebook.com/clubkingpon...9829820389556/
                              Ultima editare de King Pong Oradea; 16.ian.2021, 20:45.
                              Toza apreciază asta.
                              Club King Pong Oradea
                              www.kingpong.ro
                              0359 181 232

                              Comentariu