Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ORADEA: În fiecare Vineri (ora 18:00) - Turneu "Foresta" King Pong

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • King Pong Oradea
    a răspuns
    Buna ziua!



    Inscrieri - 2021. 01. 16. / 18:24:33 - v4.3 / cls_2020-aug

    1. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
    2. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
    3. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
    4. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
    5. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
    6. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
    7. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
    8. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
    9. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
    10. Totos Ludovic, Marghita, 770 - 29,65 - O
    11. Popa Octavian, Oradea, 559 - 29,3 - O
    12. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
    13. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
    14. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
    15. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
    16. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
    17. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
    18. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
    19. Maghiar Alin, Oradea, 1257 - 10,87 - A
    20. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
    21. Birtalan Attila, Crasna, 1397 - 5,74 - H
    22. Aberle Ildiko, Oradea, 3202 - 0 - AF
    23. Gazsi Adam, Marghita, 3484 - 0
    24. Marc Ioan, Oradea, 3621 - 0
    25. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
    26. Muresan Ionut, Oradea, 6009 - 0
    27. Ionascu Cosmin, Oradea, 6018 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 SAVU CRISTIAN - Oradea
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 SABADAS DINU - Oradea
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    2
    3 SABAU LIVIU - Oradea
    1-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2
    4
    4 BIRTALAN LASZLO - Oradea
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2
    3
    5 MAGHIAR ALIN - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    6 -
    X
    Gr.inferioara nr. 2 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 BALOGH ATTILA - Oradea
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    2 TIC IOAN - Oradea
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    1
    3 POP GABRIEL - Oradea
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    4 ABERLE ILDIKO - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1
    4
    5 GAZSI ADAM - Marghita
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    6 -
    X
    Gr.inferioara nr. 3 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 PARUS LILIAN - Oradea
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 CODAU VLAD - Oradea
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    2
    3 SAS TIBOR - Oradea
    0-2
    1-2
    1-2
    2-0
    1
    4
    4 KOVACS LEVENTE - Oradea
    0-2
    0-2
    2-1
    2-1
    2
    3
    5 BIRTALAN ATTILA - Crasna
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    6 -
    X
    Gr.inferioara nr. 4 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 VAIDA SORIN - Oradea
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 HALASZ PETER - Oradea
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 TODOR CRISTIAN - Oradea
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    4 TOTOS LUDOVIC - Marghita
    0-2
    1-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2
    3
    5 MURESAN IONUT - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    6 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    X
    Gr.inferioara nr. 5 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 POPA OCTAVIAN - Oradea
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 FABIAN WILHELM - Oradea
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    5 IONASCU COSMIN - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1
    6 MARC IOAN - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    Gr.superioara nr. 1 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 SAVU CRISTIAN - Oradea
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 CODAU VLAD - Oradea
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 POP GABRIEL - Oradea
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4 TODOR CRISTIAN - Oradea
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 2 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 TIC IOAN - Oradea
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 HALASZ PETER - Oradea
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    3 KOVACS LEVENTE - Oradea
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4 FABIAN WILHELM - Oradea
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    X
    Gr.superioara nr. 3 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 PARUS LILIAN - Oradea
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 TOTOS LUDOVIC - Marghita
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4 SABAU LIVIU - Oradea
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    X
    Gr.superioara nr. 4 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 VAIDA SORIN - Oradea
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
    2 SABADAS DINU - Oradea
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    3 POPA OCTAVIAN - Oradea
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    1
    4 ABERLE ILDIKO - Oradea
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 5 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BALOGH ATTILA - Oradea
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 SAS TIBOR - Oradea
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    X
    X
    Eliminatorii

    1. Savu Cristian
    -------------------- Savu Cristian 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Savu Cristian 3-0
    9. Halasz Peter
    -------------------- Tailbot Francois 1-3
    8. Tailbot Francois
    -------------------------------------------------- Jurje Alex Doru 2-3
    5. Jurje Alex Doru
    -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
    12. Bye
    ----------------------------------- Jurje Alex Doru 3-1
    13. Bye
    -------------------- Popa Octavian 0-3
    4. Popa Octavian
    ----------------------------------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-2
    3. Parus Lilian
    -------------------- Parus Lilian 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Parus Lilian 3-2
    11. Bye
    -------------------- Balogh Attila 0-3
    6. Balogh Attila
    -------------------------------------------------- Parus Lilian 3-2
    7. Vaida Sorin
    -------------------- Codau Vlad 2-3
    10. Codau Vlad
    ----------------------------------- Codau Vlad 3-0
    15. Bye
    -------------------- Tic Ioan 0-3
    2. Tic Ioan

    3rd place -

    Savu Cristian
    ------------------------- Savu Cristian 3-2
    Codau Vlad

    Clasament

    1. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    2. Parus Lilian - Oradea
    3. Savu Cristian - Oradea
    4. Codau Vlad - Oradea
    5 -- 8
    Popa Octavian - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    Tailbot Francois - Oradea
    Tic Ioan - Oradea
    9 -- 10
    Vaida Sorin - Oradea
    Halasz Peter - Oradea
    11 -- 2v gr.sup.
    Sabadas Dinu - Oradea
    12 -- 15 1v gr.sup.
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Sabau Liviu - Oradea
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Totos Ludovic - Marghita
    Sas Tibor - Oradea
    Kovacs Levente - Oradea
    Aberle Ildiko - Oradea
    Todor Cristian - Oradea
    21 -- 2v gr.inf.
    Muresan Ionut - Oradea
    22 -- 1v gr.inf.
    Ionascu Cosmin - Oradea
    23 -- 27 0v gr.inf.
    Maghiar Alin - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    Birtalan Attila - Crasna
    Gazsi Adam - Marghita
    Marc Ioan - Oradea


    FINALA LIVE:

    Jurje Alex vs. Parus Lilian:

    https://www.facebook.com/clubkingpon...9829820389556/
    Ultima editare de King Pong Oradea; 16.ian.2021, 20:45.

    Lasă un comentariu:


  • King Pong Oradea
    a răspuns
    Bună seara!



    Inscrieri - 2021. 01. 09. / 18:18:36 - v4.3 / cls_2020-aug

    1. Roman Bogdan, Arad, 11 - 44,25 - E
    2. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
    3. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
    4. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
    5. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
    6. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
    7. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
    8. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
    9. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
    10. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
    11. Popa Octavian, Oradea, 559 - 29,3 - O
    12. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
    13. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
    14. Cavasdan Doru, Oradea, 865 - 24,15 - O
    15. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
    16. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
    17. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
    18. Costea Constantin, Oradea, 1038 - 18,9 - A
    19. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
    20. Cheregi Nelu, Oradea, 1182 - 14,6 - A
    21. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
    22. Maghiar Alin, Oradea, 1257 - 10,87 - A
    23. Gligor Paul, Arad, 704 - 10,2 - A
    24. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
    25. Seica Gheorghe, Oradea, 1499 - 6,03 - H
    26. Neamt Doru, Arad, 1801 - 0 - AW
    27. Palfi Zsolt, Oradea, 2440 - 0 - A
    28. Vonhaz Stefan, Oradea, 3098 - 0
    29. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
    30. Varadi Mark, Oradea, 6002 - 0
    31. Varadi Geza, Oradea, 6017 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 ROMAN BOGDAN - Arad
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 SABAU LIVIU - Oradea
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    3 POP GABRIEL - Oradea
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    4 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1
    4
    5 SEICA GHEORGHE - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    6 -
    X
    Gr.inferioara nr. 2 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 SAVU CRISTIAN - Oradea
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    1
    2 SZALAY LIVIU - Oradea
    2-1
    0-2
    2-0
    1-2
    2
    3
    3 SAS TIBOR - Oradea
    1-2
    2-0
    1-2
    0-2
    1
    4 CHEREGI NELU - Oradea
    0-2
    0-2
    2-1
    1-2
    1
    4
    5 NEAMT DORU - Arad
    0-2
    2-1
    2-0
    2-1
    3
    2
    6 -
    X
    Gr.inferioara nr. 3 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 BALOGH ATTILA - Oradea
    2-0
    2-1
    2-0
    0-2
    3
    2
    2 SABADAS DINU - Oradea
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    4
    3 CAVASDAN DORU - Oradea
    1-2
    2-0
    1-2
    1-2
    1
    3
    4 FABIAN WILHELM - Oradea
    0-2
    0-2
    2-1
    0-2
    1
    5 VONHAZ STEFAN - Oradea
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    1
    6 -
    X
    Gr.inferioara nr. 4 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 PARUS LILIAN - Oradea
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    2
    2 TIC IOAN - Oradea
    2-0
    2-1
    0-2
    2-0
    3
    1
    3 TODOR CRISTIAN - Oradea
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    4 KOVACS LEVENTE - Oradea
    0-2
    2-0
    0-2
    2-1
    2
    4
    5 GLIGOR PAUL - Arad
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    6 -
    X
    Gr.inferioara nr. 5 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 VAIDA SORIN - Oradea
    2-0
    2-0
    1-2
    2-0
    3
    2
    2 CODAU VLAD - Oradea
    0-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2
    3
    3 VARADI MARK - Oradea
    0-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2
    4
    4 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
    2-1
    2-0
    1-2
    2-1
    3
    1
    5 MAGHIAR ALIN - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    6 -
    X
    Gr.inferioara nr. 6 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
    2-1
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 HALASZ PETER - Oradea
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    3
    3 POPA OCTAVIAN - Oradea
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    4 BIRTALAN LASZLO - Oradea
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2
    4
    5 PALFI ZSOLT - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1
    6 VARADI GEZA - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    0
    X
    Gr.superioara nr. 1 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 ROMAN BOGDAN - Arad
    3-0
    2-3
    1
    1
    2 TODOR CRISTIAN - Oradea
    0-3
    3-2
    1
    3 CODAU VLAD - Oradea
    3-2
    2-3
    1
    2
    X
    Gr.superioara nr. 2 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 SAVU CRISTIAN - Oradea
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 CAVASDAN DORU - Oradea
    0-3
    0-3
    0
    3 HALASZ PETER - Oradea
    1-3
    3-0
    1
    2
    X
    Gr.superioara nr. 3 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 VONHAZ STEFAN - Oradea
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 SZALAY LIVIU - Oradea
    3-0
    1-3
    1
    1
    3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
    0-3
    3-1
    1
    X
    Gr.superioara nr. 4 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 TIC IOAN - Oradea
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 POP GABRIEL - Oradea
    1-3
    0-3
    0
    3 VARADI MARK - Oradea
    1-3
    3-0
    1
    2
    X
    Gr.superioara nr. 5 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
    3-0
    0-3
    1
    1
    2 SABAU LIVIU - Oradea
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 KOVACS LEVENTE - Oradea
    3-0
    1-3
    1
    X
    Gr.superioara nr. 6 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 POPA OCTAVIAN - Oradea
    1-3
    3-2
    1
    2 NEAMT DORU - Arad
    3-1
    0-3
    1
    2
    3 SABADAS DINU - Oradea
    2-3
    3-0
    1
    1
    X
    Gr.superioara nr. 7 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
    1-3
    3-0
    1
    2
    2 BALOGH ATTILA - Oradea
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 CHEREGI NELU - Oradea
    0-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 8 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 VAIDA SORIN - Oradea
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 PARUS LILIAN - Oradea
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
    0-3
    0-3
    0
    Eliminatorii

    1. Roman Bogdan
    -------------------- Roman Bogdan 3-0
    16. Vonhaz Stefan
    ----------------------------------- Vaida Sorin 2-3
    9. Neamt Doru
    -------------------- Vaida Sorin 0-3
    8. Vaida Sorin
    -------------------------------------------------- Tailbot Francois 1-3
    5. Costea Constantin
    -------------------- Tailbot Francois 0-3
    12. Tailbot Francois
    ----------------------------------- Tailbot Francois 3-1
    13. Halasz Peter
    -------------------- Tic Ioan 0-3
    4. Tic Ioan
    ----------------------------------------------------------------- Tailbot Francois 3-2
    3. Szalay Liviu
    -------------------- Codau Vlad 0-3
    14. Codau Vlad
    ----------------------------------- Parus Lilian 2-3
    11. Parus Lilian
    -------------------- Parus Lilian 3-2
    6. Sabadas Dinu
    -------------------------------------------------- Parus Lilian 3-1
    7. Balogh Attila
    -------------------- Balogh Attila 3-2
    10. Sabau Liviu
    ----------------------------------- Savu Cristian 1-3
    15. Varadi Mark
    -------------------- Savu Cristian 1-3
    2. Savu Cristian

    Clasament

    1. Tailbot Francois - Oradea
    2. Parus Lilian - Oradea
    3. Savu Cristian - Oradea
    4. Vaida Sorin - Oradea
    5 -- 8
    Tic Ioan - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    Roman Bogdan - Arad
    9 -- 16
    Costea Constantin - Oradea
    Sabadas Dinu - Oradea
    Varadi Mark - Oradea
    Neamt Doru - Arad
    Halasz Peter - Oradea
    Szalay Liviu - Oradea
    Sabau Liviu - Oradea
    Vonhaz Stefan - Oradea
    17 -- 20 1v gr.sup.
    Popa Octavian - Oradea
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Kovacs Levente - Oradea
    Todor Cristian - Oradea
    21 -- 24 0v gr.sup.
    Cavasdan Doru - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    25 -- 27 1v gr.inf.
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    Palfi Zsolt - Oradea
    28 -- 31 0v gr.inf.
    Maghiar Alin - Oradea
    Gligor Paul - Arad
    Seica Gheorghe - Oradea
    Varadi Geza - Oradea


    FINALA LIVE:

    Tailbot Francois vs. Parus Lilian 3-2

    https://www.facebook.com/clubkingpon...0386651436963/ X
    Ultima editare de King Pong Oradea; 09.ian.2021, 20:55.

    Lasă un comentariu:


  • King Pong Oradea
    a răspuns
    Buna seara!

    FORESTA#291. Sfârșit senzon 6, premiere TOP10-2020. Început sezon 7!!!




    Inscrieri - 2021. 01. 02. / 17:52:44 - v4.3 / cls_2020-aug

    1. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
    2. Craciun Calin, Oradea, 76 - 37,4 - E
    3. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
    4. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
    5. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
    6. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
    7. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
    8. Merai Janos, Oradea, 711 - 31,8 - O
    9. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
    10. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
    11. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
    12. Totos Ludovic, Marghita, 770 - 29,65 - O
    13. Popa Octavian, Oradea, 559 - 29,3 - O
    14. Lup Silviu, Oradea, 707 - 24,93 - O
    15. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
    16. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
    17. Cavasdan Doru, Oradea, 865 - 24,15 - O
    18. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
    19. Curpas Ioan, Oradea, 450 - 21,13 - OW
    20. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
    21. Costea Constantin, Oradea, 1038 - 18,9 - A
    22. Boros Mihaly, Crasna, 1080 - 13,3 - A
    23. Seica Gheorghe, Oradea, 1499 - 6,03 - H
    24. Vlaicu Daniel, Marghita, 2634 - 5,55 - H
    25. Palfi Zsolt, Oradea, 2440 - 0 - A
    26. Vonhaz Stefan, Oradea, 3098 - 0
    27. Aberle Ildiko, Oradea, 3202 - 0 - AF
    28. Zatyko Erik, Oradea, 4178 - 0
    29. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
    30. Volvovics Adrian, Oradea, 6012 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 SAVU CRISTIAN - Oradea
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    1
    2 SABAU LIVIU - Oradea
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    3 MERAI JANOS - Oradea
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    2
    4 ABERLE ILDIKO - Oradea
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    5 SEICA GHEORGHE - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    X
    Gr.inferioara nr. 2 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 BALOGH ATTILA - Oradea
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    4
    1
    2 SZALAY LIVIU - Oradea
    0-2
    2-1
    2-1
    0-2
    2
    3
    3 SAS TIBOR - Oradea
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0
    4 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
    0-2
    1-2
    2-0
    0-2
    1
    4
    5 VONHAZ STEFAN - Oradea
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    X
    Gr.inferioara nr. 3 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 VAIDA SORIN - Oradea
    2-0
    2-0
    2-0
    1-2
    3
    1
    2 SABADAS DINU - Oradea
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    3 CAVASDAN DORU - Oradea
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    4 CURPAS IOAN - Oradea
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2
    3
    5 PALFI ZSOLT - Oradea
    2-1
    0-2
    2-0
    0-2
    2
    4
    X
    Gr.inferioara nr. 4 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    2
    2 CRACIUN CALIN - Oradea
    2-1
    2-0
    0-2
    2-0
    3
    1
    3 TODOR CRISTIAN - Oradea
    1-2
    0-2
    2-1
    2-1
    2
    3
    4 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
    0-2
    2-0
    1-2
    2-0
    2
    4
    5 VLAICU DANIEL - Marghita
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    X
    Gr.inferioara nr. 5 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 TIC IOAN - Oradea
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    2
    3 LUP SILVIU - Oradea
    0-2
    1-2
    2-0
    2-1
    2
    3
    4 BIRTALAN LASZLO - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    5 BOROS MIHALY - Crasna
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    X
    Gr.inferioara nr. 6 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 HALASZ PETER - Oradea
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    2
    2 CODAU VLAD - Oradea
    2-1
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    1
    3 POPA OCTAVIAN - Oradea
    2-1
    0-2
    0-2
    2-0
    2
    4
    4 TOTOS LUDOVIC - Marghita
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    5 ZATYKO ERIK - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.superioara nr. 1 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 SAVU CRISTIAN - Oradea
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 TODOR CRISTIAN - Oradea
    1-3
    1-3
    0
    3 LUP SILVIU - Oradea
    0-3
    3-1
    1
    2
    X
    Gr.superioara nr. 2 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 BALOGH ATTILA - Oradea
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 CURPAS IOAN - Oradea
    1-3
    3-2
    1
    2
    3 TOTOS LUDOVIC - Marghita
    0-3
    2-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 3 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 VAIDA SORIN - Oradea
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 SZALAY LIVIU - Oradea
    0-3
    1-3
    0
    3 POPA OCTAVIAN - Oradea
    2-3
    3-1
    1
    2
    X
    Gr.superioara nr. 4 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 CRACIUN CALIN - Oradea
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 SABAU LIVIU - Oradea
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
    1-3
    2-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 5 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 MERAI JANOS - Oradea
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
    2-3
    2-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 6 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 CODAU VLAD - Oradea
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 VONHAZ STEFAN - Oradea
    2-3
    1-3
    0
    3 PALFI ZSOLT - Oradea
    0-3
    3-1
    1
    2
    X
    Gr.superioara nr. 7 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 HALASZ PETER - Oradea
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 SABADAS DINU - Oradea
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
    1-3
    1-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 8 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 TIC IOAN - Oradea
    0-3
    3-1
    1
    2
    2 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 ABERLE ILDIKO - Oradea
    1-3
    0-3
    0
    Eliminatorii

    1. Savu Cristian
    -------------------- Savu Cristian 3-1
    16. Popa Octavian
    ----------------------------------- Jurje Alex Doru 1-3
    9. Palfi Zsolt
    -------------------- Jurje Alex Doru 1-3
    8. Jurje Alex Doru
    -------------------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-0
    5. Tailbot Francois
    -------------------- Tailbot Francois 3-1
    12. Sabadas Dinu
    ----------------------------------- Tailbot Francois 3-0
    13. Curpas Ioan
    -------------------- Craciun Calin 0-3
    4. Craciun Calin
    ----------------------------------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-0
    3. Vaida Sorin
    -------------------- Vaida Sorin 3-0
    14. Lup Silviu
    ----------------------------------- Tic Ioan 2-3
    11. Tic Ioan
    -------------------- Tic Ioan 3-0
    6. Codau Vlad
    -------------------------------------------------- Tic Ioan 3-2
    7. Halasz Peter
    -------------------- Halasz Peter 3-0
    10. Merai Janos
    ----------------------------------- Balogh Attila 0-3
    15. Sabau Liviu
    -------------------- Balogh Attila 1-3
    2. Balogh Attila

    3rd place -

    Tailbot Francois
    ------------------------- Balogh Attila 2-3
    Balogh Attila

    Clasament

    1. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    2. Tic Ioan - Oradea
    3. Balogh Attila - Oradea
    4. Tailbot Francois - Oradea
    5 -- 8
    Savu Cristian - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    Halasz Peter - Oradea
    Craciun Calin - Oradea
    9 -- 16
    Palfi Zsolt - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    Sabau Liviu - Oradea
    Sabadas Dinu - Oradea
    Popa Octavian - Oradea
    Lup Silviu - Oradea
    Merai Janos - Oradea
    Curpas Ioan - Oradea
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Szalay Liviu - Oradea
    Totos Ludovic - Marghita
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Costea Constantin - Oradea
    Vonhaz Stefan - Oradea
    Aberle Ildiko - Oradea
    Todor Cristian - Oradea
    Volvovics Adrian - Oradea
    25 -- 30 0v gr.inf.
    Cavasdan Doru - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    Boros Mihaly - Crasna
    Seica Gheorghe - Oradea
    Vlaicu Daniel - Marghita
    Zatyko Erik - Oradea



    FINALA LIVE: Tic Ioan vs. Jurje Alex

    https://www.facebook.com/clubkingpon...8005109094437/ X
    X
    Ultima editare de King Pong Oradea; 02.ian.2021, 20:17.

    Lasă un comentariu:


  • King Pong Oradea
    a răspuns
    Mulțumim tuturor care ne-ați ales în 2020. Vă așteptăm cu drag și în 2021!

    Köszönjük mindenkinek, hogy minket választottak 2020-ban. Várjuk önöket 2021-ben is!

    Lasă un comentariu:


  • King Pong Oradea
    a răspuns
    Clasament sezon #6 by KING PONG

    Dupa Etapa #39 (#290) - 26.12.2020

    Numar total jucatori pana in prezent sezon 5/Total:131/346

    #Sezon 6 NOI Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 6 - DEC #Total general Nume Prenume
    Puncte sezon 6
    Patricipari Sez6 max 40
    Nr. locuri ocupate: I / II / III
    1
    0
    1
    3
    Savu Cristian
    823
    34
    13/5/4
    2
    0
    2
    2
    Balogh Attila
    810
    35
    7/6/5
    3
    0
    3
    1
    Gergely Anton
    636
    21
    7/8/3
    5
    1
    4
    5
    Parus Lilian
    620
    32
    3/4/6
    4
    -1
    5
    4
    Vaida Sorin
    619
    38
    1/1/2
    7
    1
    6
    9
    Jurje Alex
    560
    24
    2/3/5
    6
    -1
    7
    6
    Tailbot Francois
    555
    29
    2/3/4
    8
    0
    8
    21
    Halasz Peter
    424
    34
    0/0/0
    11
    2
    9
    10
    Codau Vlad
    422
    27
    0/2/1
    10
    0
    10
    7
    Tic Ioan
    401
    29
    0/1/2
    9
    -2
    11
    14
    Craciun Calin
    364
    22
    1/2/3
    13
    1
    12
    16
    Sabadas Dinu
    295
    33
    0/0/0
    12
    -1
    13
    8
    Tascianu Cristi
    268
    15
    0/2/2
    14
    0
    14
    18
    Szalay Liviu
    245
    28
    0/0/0
    17
    2
    15
    35
    Sabau Liviu
    179
    37
    0/0/0
    15
    -1
    16
    23
    Merai Janos
    176
    27
    0/0/0
    18
    1
    17
    31
    Pop Gabriel
    164
    39
    0/0/0
    19
    1
    18
    24
    Sas Tibor
    158
    32
    0/0/0
    22
    3
    19
    40
    Cavasdan Doru
    154
    24
    0/0/0
    16
    -4
    20
    38
    Horvath Tibor
    151
    7
    0/0/1
    20
    -1
    21
    30
    Bondar Octavian
    135
    12
    0/0/1
    21
    -1
    22
    49
    Saceleanu Bogdan
    112
    4
    1/2/0
    23
    0
    23
    25
    Culda Andrei
    107
    23
    0/0/0
    35
    11
    24
    32
    Todor Cristian
    104
    16
    0/0/0
    24
    -1
    25
    48
    Varadi Mark
    96
    9
    0/0/0
    25
    -1
    26
    39
    Lup Silviu
    95
    12
    0/0/0
    29
    2
    27
    15
    Popa Octavian
    94
    9
    0/0/0
    30
    2
    28
    50
    Totos Ludovic
    89
    16
    0/0/0
    31
    2
    29
    13
    Birtalan Laszlo
    85
    20
    0/0/0
    28
    -2
    30
    37
    Costea Constantin
    85
    20
    0/0/0
    33
    2
    31
    69
    Kovacs Levente
    81
    27
    0/0/0
    26
    -6
    32
    20
    Simu Marius
    77
    9
    0/0/0
    27
    -6
    33
    45
    Tütös Csaba
    74
    15
    0/0/0
    40
    6
    34
    27
    Fabian Wilhelm
    69
    19
    0/0/0
    43
    8
    35
    106
    Petrus Florin
    67
    2
    2/0/0
    32
    -4
    36
    36
    Catuneanu George
    65
    12
    0/0/0
    36
    -1
    37
    29
    Cheregi Nelu
    62
    24
    0/0/0
    34
    -4
    38
    12
    Tanc Florin
    59
    9
    0/0/0
    37
    -2
    39
    19
    Curpas Ioan
    57
    9
    0/0/0
    38
    -2
    40
    52
    Moldovan Andrei
    57
    35
    0/0/0
    39
    -2
    41
    34
    Bondar Leontin
    46
    3
    0/0/0
    41
    -1
    42
    55
    Pop Florin
    38
    20
    0/0/0
    42
    -1
    43
    22
    Antal Cornel
    34
    9
    0/0/0
    44
    0
    44
    41
    Varkonyi Amalia
    33
    20
    0/0/0
    61
    0
    61
    131
    Volvovics Adrian
    30
    6
    0/0/0
    45
    -1
    46
    42
    Onofrei Dan
    28
    9
    0/0/0
    47
    0
    47
    63
    André Andrea
    28
    12
    0/0/0
    56
    8
    48
    43
    Aberle Ildiko
    27
    12
    0/0/0
    46
    -3
    49
    75
    Cioflan Nelutu
    26
    7
    0/0/0
    48
    -2
    50
    66
    Guias Cristian
    24
    12
    0/0/0
    49
    -2
    51
    46
    Maxim Alexandru
    23
    5
    0/0/0
    60
    8
    52
    57
    Seica Gheorghe
    23
    16
    0/0/0
    50
    -3
    53
    112
    Vonhaz Stefan
    22
    5
    0/0/0
    51
    -3
    54
    65
    Kornya Tamas
    21
    4
    0/0/0
    58
    3
    55
    26
    Birtalan Robert
    20
    2
    0/0/0
    52
    -4
    56
    11
    Cotca Dacian
    20
    3
    0/0/0
    53
    -4
    57
    89
    Kornya Adam
    20
    4
    0/0/0
    0
    NEW
    58
    170
    Daneliuc Gabi
    19
    1
    0/0/0
    54
    -5
    59
    95
    Papp Attila
    19
    4
    0/0/0
    55
    -5
    60
    62
    Roatis Gheorghe
    19
    6
    0/0/0
    57
    -4
    61
    76
    Maghiar Alin
    18
    9
    0/0/0
    62
    0
    62
    79
    Palfi Zsolt
    17
    8
    0/0/0
    66
    3
    63
    82
    Pop George
    14
    7
    0/0/0
    59
    -5
    64
    70
    Boitos Rodica
    14
    9
    0/0/0
    63
    -2
    65
    134
    Handlery Viktor
    14
    11
    0/0/0
    64
    -2
    66
    129
    Kimpan Jozsef
    11
    6
    0/0/0
    0
    NEW
    67
    170
    Avram Darie
    10
    1
    0/0/0
    65
    -3
    68
    91
    Sarca Ovidiu
    9
    1
    0/0/0
    81
    12
    69
    146
    Boros Mihaly
    9
    2
    0/0/0
    67
    -3
    70
    135
    Erdelyi Mark
    8
    1
    0/0/0
    73
    2
    71
    60
    Toma Cristian
    8
    3
    0/0/0
    79
    7
    72
    168
    Gazsi Adam
    8
    4
    0/0/0
    68
    -5
    73
    101
    Blaga Mircea
    8
    5
    0/0/0
    75
    1
    74
    164
    Zatyko Erik
    8
    8
    0/0/0
    69
    -6
    75
    33
    Barlea Radu
    7
    3
    0/0/0
    73
    -2
    75
    162
    Tigaroi Florin
    7
    3
    0/0/0
    70
    -6
    76
    53
    Presecan Doru
    6
    2
    0/0/0
    0
    NEW
    76
    104
    Moka Iuliu
    6
    2
    0/0/0
    70
    -6
    76
    136
    Marc Ioan
    6
    2
    0/0/0
    71
    -6
    77
    147
    Darie Gabriel
    5
    1
    0/0/0
    72
    -6
    78
    120
    Olar Olimpiu
    4
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    78
    143
    Giurgiu Cornel
    4
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    78
    165
    Margin Lucian
    4
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    78
    170
    Oprea Alexandru
    4
    1
    0/0/0
    72
    -6
    78
    161
    Almajanu Sergiu
    4
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    78
    170
    Breje Marin
    4
    1
    0/0/0
    72
    -6
    78
    161
    Horvath Sandor
    4
    1
    0/0/0
    73
    -6
    79
    59
    Ghile Ioan
    4
    2
    0/0/0
    73
    -6
    79
    64
    Pop Alexandru
    4
    2
    0/0/0
    73
    -6
    79
    73
    Dinescu Dan
    4
    2
    0/0/0
    73
    -6
    79
    114
    Pop Gheorghe
    4
    2
    0/0/0
    73
    -6
    79
    125
    Culda Florin
    4
    2
    0/0/0
    73
    -6
    79
    162
    Mance Mario
    4
    2
    0/0/0
    73
    -6
    79
    162
    Zamfir Codrin
    4
    2
    0/0/0
    74
    -6
    80
    160
    Matyi Laszlo
    4
    3
    0/0/0
    76
    -5
    81
    111
    Popet Doru
    3
    1
    0/0/0
    76
    -5
    81
    154
    Vlaicu Daniel
    3
    1
    0/0/0
    77
    -5
    82
    118
    Trip Darius
    3
    2
    0/0/0
    78
    -5
    83
    126
    Cazan Catalin
    3
    3
    0/0/0
    78
    -6
    84
    126
    Negrea Liviu
    3
    3
    0/0/0
    79
    -6
    85
    92
    Micle Dan
    2
    1
    0/0/0
    79
    -6
    85
    107
    Torje Sorin
    2
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    85
    170
    Giurgiu Camelia
    2
    1
    0/0/0
    79
    -6
    85
    168
    Pirvu Cornel
    2
    1
    0/0/0
    79
    -6
    85
    168
    Staniloiu Marc
    2
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    85
    170
    Halasz Laszlo
    2
    1
    0/0/0
    81
    -5
    86
    169
    Badescu Lucian
    2
    2
    0/0/0
    80
    -6
    86
    169
    Brisan Razvan
    2
    2
    0/0/0
    0
    NEW
    86
    170
    Darabont Laszlo
    2
    2
    0/0/0
    80
    -6
    86
    169
    Hamza Vince
    2
    2
    0/0/0
    81
    -5
    86
    170
    Orban Marius
    2
    2
    0/0/0
    80
    -6
    86
    169
    Sav Adrian
    2
    2
    0/0/0
    81
    -6
    87
    51
    Tana Marius
    1
    1
    0/0/0
    81
    -6
    87
    78
    Rus Nicolae
    1
    1
    0/0/0
    81
    -6
    87
    137
    Baciu Cristian
    1
    1
    0/0/0
    81
    -6
    87
    168
    Muresan Ionut
    1
    1
    0/0/0
    81
    -6
    87
    169
    Voios Ioan
    1
    1
    0/0/0
    81
    -6
    87
    170
    Birtalan Attila
    1
    1
    0/0/0
    81
    -6
    87
    170
    Blanaru Razvan
    1
    1
    0/0/0
    81
    -6
    87
    170
    Boros Eva
    1
    1
    0/0/0
    81
    -6
    87
    170
    Budeanu Mihai
    1
    1
    0/0/0
    81
    -6
    87
    170
    Ghent Dorin
    1
    1
    0/0/0
    81
    -6
    87
    170
    Griga Cristian
    1
    1
    0/0/0
    81
    -6
    87
    170
    Herdean Gheorghe
    1
    1
    0/0/0
    81
    -6
    87
    170
    Kiss Mark
    1
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    87
    170
    Muresan Carmen
    1
    1
    0/0/0
    81
    -6
    87
    170
    Neagu Cristian
    1
    1
    0/0/0
    81
    -6
    87
    170
    Orban Alexandru
    1
    1
    0/0/0
    81
    -6
    87
    170
    Panaitescu Leonard
    1
    1
    0/0/0
    81
    -6
    87
    170
    Todea Sofia
    1
    1
    0/0/0
    81
    -6
    87
    170
    Zatyko Krisztian
    1
    1
    0/0/0

    Lasă un comentariu:


  • King Pong Oradea
    a răspuns
    Bună seara!




    Inscrieri - 2020. 12. 26. / 20:35:18 - v4.3 / cls_2020-aug

    1. Petrus Florin, Zalau, 26 - 43,67 - E
    2. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
    3. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
    4. Craciun Calin, Oradea, 76 - 37,4 - E
    5. Daneliuc Gabi, Selimbar, 19 - 37,32 - EW
    6. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
    7. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
    8. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
    9. Merai Janos, Oradea, 711 - 31,8 - O
    10. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
    11. Birtalan Robert, Oradea, 602 - 30,05 - O
    12. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
    13. Totos Ludovic, Marghita, 770 - 29,65 - O
    14. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
    15. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
    16. Cavasdan Doru, Oradea, 865 - 24,15 - O
    17. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
    18. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
    19. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
    20. Breje Marin, Zalau, 951 - 18,6 - A
    21. Varkonyi Amalia, Oradea, 1088 - 15,63 - AF
    22. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
    23. Cheregi Nelu, Oradea, 1182 - 14,6 - A
    24. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
    25. Muresan Carmen, Zalau, 1411 - 10,4 - AF
    26. Seica Gheorghe, Oradea, 1499 - 6,03 - H
    27. Giurgiu Camelia, Oradea, 3960 - 5 - HF
    28. Handlery Viktor, Oradea, 2395 - 4,5 - H
    29. Toma Cristian, Oradea, 2438 - 0 - A
    30. Aberle Ildiko, Oradea, 3202 - 0 - AF
    31. Gazsi Adam, Marghita, 3484 - 0
    32. Zatyko Erik, Oradea, 4178 - 0
    33. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
    34. Volvovics Adrian, Oradea, 6012 - 0
    35. Giurgiu Cornel, Oradea, 6014 - 0
    36. Avram Darie, Sibiu, 6015 - 0
    37. Margin Lucian, Oradea, 6016 - 0


    Gr.inferioara nr. 1 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    X7X
    XVX
    LOC
    1 PETRUS FLORIN - Zalau
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    6
    1
    2 SABAU LIVIU - Oradea
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-1
    2-0
    5
    2
    3 POP GABRIEL - Oradea
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    3
    4 BIRTALAN ROBERT - Oradea
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1-2
    2-0
    2
    5 SEICA GHEORGHE - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    6 GIURGIU CORNEL - Oradea
    0-2
    1-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    4
    7 ZATYKO ERIK - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    X
    Gr.inferioara nr. 2 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    X7X
    XVX
    LOC
    1 SAVU CRISTIAN - Oradea
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 MERAI JANOS - Oradea
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 SAS TIBOR - Oradea
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    2-1
    2
    4
    4 ABERLE ILDIKO - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    5 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    3
    6 HANDLERY VIKTOR - Oradea
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0
    7 -
    X
    Gr.inferioara nr. 3 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    X7X
    XVX
    LOC
    1 BALOGH ATTILA - Oradea
    2-1
    2-0
    2-0
    1-2
    2-0
    4
    2
    2 SABADAS DINU - Oradea
    1-2
    2-0
    2-0
    1-2
    2-0
    3
    3
    3 CAVASDAN DORU - Oradea
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2
    4
    4 VARKONYI AMALIA - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    5 AVRAM DARIE - Sibiu
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    5
    1
    6 GAZSI ADAM - Marghita
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    1
    7 -
    X
    Gr.inferioara nr. 4 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    X7X
    XVX
    LOC
    1 VAIDA SORIN - Oradea
    2-0
    2-0
    2-0
    1-2
    2-1
    4
    1
    2 TIC IOAN - Oradea
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    2
    3 TOTOS LUDOVIC - Marghita
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4 FABIAN WILHELM - Oradea
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    2-0
    2
    4
    5 TOMA CRISTIAN - Oradea
    2-1
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    3
    3
    6 MURESAN CARMEN - Zalau
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    7 -
    X
    Gr.inferioara nr. 5 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    X7X
    XVX
    LOC
    1 PARUS LILIAN - Oradea
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 CRACIUN CALIN - Oradea
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1-2
    1
    4 CHEREGI NELU - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    0
    5 DANELIUC GABI - Selimbar
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    3
    3
    6 MARGIN LUCIAN - Oradea
    0-2
    0-2
    2-1
    2-1
    0-2
    2
    4
    7 -
    X
    Gr.inferioara nr. 6 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    X7X
    XVX
    LOC
    1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    2-1
    2-0
    2-1
    2-1
    2-0
    5
    1
    2 HALASZ PETER - Oradea
    1-2
    2-0
    1-2
    2-0
    2-1
    3
    2
    3 KOVACS LEVENTE - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    4 TODOR CRISTIAN - Oradea
    1-2
    2-1
    2-0
    0-2
    2-1
    3
    4
    5 BREJE MARIN - Zalau
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-1
    3
    3
    6 GIURGIU CAMELIA - Oradea
    0-2
    1-2
    2-0
    1-2
    1-2
    1
    7 -
    X
    Gr.superioara nr. 1 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 PETRUS FLORIN - Zalau
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 TOMA CRISTIAN - Oradea
    0-3
    0-3
    0
    3 DANELIUC GABI - Selimbar
    1-3
    3-0
    1
    2
    X
    Gr.superioara nr. 2 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 SAVU CRISTIAN - Oradea
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 SABADAS DINU - Oradea
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 BREJE MARIN - Zalau
    1-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 3 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 AVRAM DARIE - Sibiu
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
    0-3
    2-3
    0
    3 TODOR CRISTIAN - Oradea
    0-3
    3-2
    1
    2
    X
    Gr.superioara nr. 4 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 VAIDA SORIN - Oradea
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 POP GABRIEL - Oradea
    1-3
    3-2
    1
    2
    3 MARGIN LUCIAN - Oradea
    1-3
    2-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 5 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 PARUS LILIAN - Oradea
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 SABAU LIVIU - Oradea
    0-3
    2-3
    0
    3 FABIAN WILHELM - Oradea
    0-3
    3-2
    1
    2
    X
    Gr.superioara nr. 6 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 MERAI JANOS - Oradea
    1-3
    2-3
    0
    3 CAVASDAN DORU - Oradea
    1-3
    3-2
    1
    2
    X
    Gr.superioara nr. 7 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 HALASZ PETER - Oradea
    0-3
    3-1
    1
    2
    2 BALOGH ATTILA - Oradea
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 SAS TIBOR - Oradea
    1-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 8 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 CRACIUN CALIN - Oradea
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 TIC IOAN - Oradea
    3-0
    3-1
    2
    1
    3 GIURGIU CORNEL - Oradea
    0-3
    1-3
    0

    Eliminatorii

    1. Petrus Florin
    -------------------- Petrus Florin 3-1
    16. Todor Cristian
    ----------------------------------- Petrus Florin 3-2
    9. Cavasdan Doru
    -------------------- Cavasdan Doru 3-1
    8. Tic Ioan
    -------------------------------------------------- Petrus Florin 3-2
    5. Parus Lilian
    -------------------- Parus Lilian 3-1
    12. Halasz Peter
    ----------------------------------- Parus Lilian 3-2
    13. Sabadas Dinu
    -------------------- Vaida Sorin 0-3
    4. Vaida Sorin
    ----------------------------------------------------------------- Petrus Florin 3-1
    3. Avram Darie
    -------------------- Daneliuc Gabi 1-3
    14. Daneliuc Gabi
    ----------------------------------- Jurje Alex Doru 1-3
    11. Craciun Calin
    -------------------- Jurje Alex Doru 0-3
    6. Jurje Alex Doru
    -------------------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-1
    7. Balogh Attila
    -------------------- Balogh Attila 3-0
    10. Fabian Wilhelm
    ----------------------------------- Balogh Attila 3-2
    15. Pop Gabriel
    -------------------- Savu Cristian 0-3
    2. Savu Cristian

    3rd place -

    Parus Lilian
    ------------------------- Parus Lilian 3-2
    Balogh Attila

    Clasament

    1. Petrus Florin - Zalau
    2. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    3. Parus Lilian - Oradea
    4. Balogh Attila - Oradea
    5 -- 8
    Cavasdan Doru - Oradea
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Vaida Sorin - Oradea
    Savu Cristian - Oradea
    9 -- 16
    Todor Cristian - Oradea
    Craciun Calin - Oradea
    Halasz Peter - Oradea
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Tic Ioan - Oradea
    Avram Darie - Sibiu
    Sabadas Dinu - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Merai Janos - Oradea
    Sabau Liviu - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    Breje Marin - Zalau
    Toma Cristian - Oradea
    Volvovics Adrian - Oradea
    Giurgiu Cornel - Oradea
    Margin Lucian - Oradea
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Birtalan Robert - Oradea
    Totos Ludovic - Marghita
    27 -- 31 1v gr.inf.
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    Giurgiu Camelia - Oradea
    Aberle Ildiko - Oradea
    Gazsi Adam - Marghita
    32 -- 37 0v gr.inf.
    Varkonyi Amalia - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Kovacs Levente - Oradea
    Muresan Carmen - Zalau
    Handlery Viktor - Oradea
    Zatyko Erik - Oradea


    FINALA LIVE:
    Petruș Florin vs. Jurje Alex

    https://www.facebook.com/clubkingpon...2276463545744/
    Ultima editare de King Pong Oradea; 26.dec.2020, 21:12.

    Lasă un comentariu:


  • King Pong Oradea
    a răspuns
    Clubul King Pong urează tuturor Crăciun Fericit!

    A King Pong klub kiván mindenkinek Boldog Karácsonyt!

    Lasă un comentariu:


  • King Pong Oradea
    a răspuns
    Bună seara!



    Inscrieri - 2020. 12. 19. / 17:58:04 - v4.3 / cls_2020-aug

    1. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
    2. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
    3. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
    4. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
    5. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
    6. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
    7. Merai Janos, Oradea, 711 - 31,8 - O
    8. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
    9. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
    10. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
    11. Totos Ludovic, Marghita, 770 - 29,65 - O
    12. Popa Octavian, Oradea, 559 - 29,3 - O
    13. Lup Silviu, Oradea, 707 - 24,93 - O
    14. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
    15. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
    16. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
    17. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
    18. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
    19. Costea Constantin, Oradea, 1038 - 18,9 - A
    20. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
    21. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
    22. Andre Andrea, Oradea, 1520 - 13,3 - AF
    23. Seica Gheorghe, Oradea, 1499 - 6,03 - H
    24. Palfi Zsolt, Oradea, 2440 - 0 - A
    25. Gazsi Adam, Marghita, 3484 - 0
    26. Zatyko Erik, Oradea, 4178 - 0
    27. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW

    Gr.inferioara nr. 1 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 SAVU CRISTIAN - Oradea
    2-0
    2-1
    2-0
    2-1
    4
    1
    2 SABAU LIVIU - Oradea
    0-2
    2-1
    2-0
    2-1
    3
    2
    3 POP GABRIEL - Oradea
    1-2
    1-2
    2-0
    1-2
    1
    4
    4 SEICA GHEORGHE - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    5 PALFI ZSOLT - Oradea
    1-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2
    3
    X
    Gr.inferioara nr. 2 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 BALOGH ATTILA - Oradea
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 MERAI JANOS - Oradea
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    3 SAS TIBOR - Oradea
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    2
    4 ANDRE ANDREA - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    5 ZATYKO ERIK - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    X
    Gr.inferioara nr. 3 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 VAIDA SORIN - Oradea
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    3
    2
    2 SZALAY LIVIU - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    3 LUP SILVIU - Oradea
    2-1
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    1
    4 FABIAN WILHELM - Oradea
    0-2
    2-0
    1-2
    2-0
    2
    3
    5 GAZSI ADAM - Marghita
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    X
    Gr.inferioara nr. 4 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 PARUS LILIAN - Oradea
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    1
    2 SABADAS DINU - Oradea
    1-2
    2-1
    2-0
    2
    2
    3 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    4
    4 TODOR CRISTIAN - Oradea
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    3
    5 -
    X
    Gr.inferioara nr. 5 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    1
    2 CODAU VLAD - Oradea
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    2
    3 POPA OCTAVIAN - Oradea
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    3
    4 KOVACS LEVENTE - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    4
    5 -
    X
    Gr.inferioara nr. 6 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 HALASZ PETER - Oradea
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    2
    2 TIC IOAN - Oradea
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    1
    3 TOTOS LUDOVIC - Marghita
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    3
    4 BIRTALAN LASZLO - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    4
    5 -
    Gr.superioara nr. 1 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 SAVU CRISTIAN - Oradea
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 TODOR CRISTIAN - Oradea
    2-3
    2-3
    0
    3 POPA OCTAVIAN - Oradea
    0-3
    3-2
    1
    2
    X
    Gr.superioara nr. 2 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 BALOGH ATTILA - Oradea
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 FABIAN WILHELM - Oradea
    0-3
    2-3
    0
    3 TOTOS LUDOVIC - Marghita
    0-3
    3-2
    1
    2
    X
    Gr.superioara nr. 3 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 LUP SILVIU - Oradea
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 MERAI JANOS - Oradea
    2-3
    2-3
    0
    3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
    0-3
    3-2
    1
    2
    X
    Gr.superioara nr. 4 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 PARUS LILIAN - Oradea
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 PALFI ZSOLT - Oradea
    0-3
    1-3
    0
    3 KOVACS LEVENTE - Oradea
    0-3
    3-1
    1
    2
    X
    Gr.superioara nr. 5 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 SABAU LIVIU - Oradea
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
    0-3
    1-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 6 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 TIC IOAN - Oradea
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 SAS TIBOR - Oradea
    1-3
    1-3
    0
    3 SZALAY LIVIU - Oradea
    0-3
    3-1
    1
    2
    X
    Gr.superioara nr. 7 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 HALASZ PETER - Oradea
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 VAIDA SORIN - Oradea
    3-0
    3-1
    2
    1
    3 ANDRE ANDREA - Oradea
    0-3
    1-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 8 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 CODAU VLAD - Oradea
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 SABADAS DINU - Oradea
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 POP GABRIEL - Oradea
    2-3
    1-3
    0
    Eliminatorii

    1. Savu Cristian
    -------------------- Savu Cristian 3-0
    16. Birtalan Laszlo
    ----------------------------------- Savu Cristian 3-2
    9. Szalay Liviu
    -------------------- Codau Vlad 0-3
    8. Codau Vlad
    -------------------------------------------------- Jurje Alex Doru 1-3
    5. Jurje Alex Doru
    -------------------- Jurje Alex Doru 3-2
    12. Halasz Peter
    ----------------------------------- Jurje Alex Doru 3-2
    13. Totos Ludovic
    -------------------- Parus Lilian 1-3
    4. Parus Lilian
    ----------------------------------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-2
    3. Lup Silviu
    -------------------- Lup Silviu 3-2
    14. Popa Octavian
    ----------------------------------- Tic Ioan 2-3
    11. Sabadas Dinu
    -------------------- Tic Ioan 2-3
    6. Tic Ioan
    -------------------------------------------------- Tic Ioan 3-2
    7. Vaida Sorin
    -------------------- Vaida Sorin 3-1
    10. Sabau Liviu
    ----------------------------------- Vaida Sorin 3-0
    15. Kovacs Levente
    -------------------- Balogh Attila 0-3
    2. Balogh Attila

    Clasament

    1. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    2. Tic Ioan - Oradea
    3 -- 4
    Savu Cristian - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    5 -- 8
    Parus Lilian - Oradea
    Lup Silviu - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    9 -- 16
    Halasz Peter - Oradea
    Sabadas Dinu - Oradea
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Sabau Liviu - Oradea
    Totos Ludovic - Marghita
    Popa Octavian - Oradea
    Szalay Liviu - Oradea
    Kovacs Levente - Oradea
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Merai Janos - Oradea
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    Costea Constantin - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    Andre Andrea - Oradea
    Palfi Zsolt - Oradea
    Todor Cristian - Oradea
    25 -- 27 0v gr.inf.
    Seica Gheorghe - Oradea
    Gazsi Adam - Marghita
    Zatyko Erik - Oradea


    FINALA LIVE:
    Jurje Alex vs. Tic Ioan:

    https://www.facebook.com/clubkingpon...4962028198068/
    https://www.facebook.com/clubkingpon...2948564542975/X
    X
    Ultima editare de King Pong Oradea; 19.dec.2020, 20:40.

    Lasă un comentariu:


  • King Pong Oradea
    a răspuns
    Bună ziua!



    Inscrieri - 2020. 12. 12. / 17:10:54 - v4.3 / cls_2020-aug

    1. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
    2. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
    3. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
    4. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
    5. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
    6. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
    7. Merai Janos, Oradea, 711 - 31,8 - O
    8. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
    9. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
    10. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
    11. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
    12. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
    13. Cavasdan Doru, Oradea, 865 - 24,15 - O
    14. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
    15. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
    16. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
    17. Orban Alexandru, Lugoj, 379 - 18,77 - A
    18. Varkonyi Amalia, Oradea, 1088 - 15,63 - AF
    19. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
    20. Cheregi Nelu, Oradea, 1182 - 14,6 - A
    21. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
    22. Boros Mihaly, Crasna, 1080 - 13,3 - A
    23. Culda Andrei, Oradea, 1184 - 9,78 - H
    24. Orban Marius, Lugoj, 941 - 6,87 - H
    25. Seica Gheorghe, Oradea, 1499 - 6,03 - H
    26. Handlery Viktor, Oradea, 2395 - 4,5 - H
    27. Palfi Zsolt, Oradea, 2440 - 0 - A
    28. Aberle Ildiko, Oradea, 3202 - 0 - AF
    29. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
    30. Pop George, Oradea, 5222 - 0 - H
    31. Volvovics Adrian, Oradea, 6012 - 0
    32. Darabont Laszlo, Oradea, 6013 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 SAVU CRISTIAN - Oradea
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 SABAU LIVIU - Oradea
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3 POP GABRIEL - Oradea
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    1
    3
    4 SEICA GHEORGHE - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    4
    5 BOROS MIHALY - Crasna
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2
    2
    6 -
    X
    Gr.inferioara nr. 2 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 BALOGH ATTILA - Oradea
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 MERAI JANOS - Oradea
    0-2
    2-1
    2-0
    0-2
    2
    2
    3 SAS TIBOR - Oradea
    0-2
    1-2
    2-0
    2-1
    2
    3
    4 ABERLE ILDIKO - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    5 PALFI ZSOLT - Oradea
    0-2
    2-0
    1-2
    0-2
    1
    6 -
    X
    Gr.inferioara nr. 3 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 VAIDA SORIN - Oradea
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    1
    2 SZALAY LIVIU - Oradea
    0-2
    1-2
    2-1
    2-1
    2
    3
    3 CAVASDAN DORU - Oradea
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    2
    4 VARKONYI AMALIA - Oradea
    1-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0
    5 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    6 -
    X
    Gr.inferioara nr. 4 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 PARUS LILIAN - Oradea
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 SABADAS DINU - Oradea
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    2
    3 CULDA ANDREI - Oradea
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    4 FABIAN WILHELM - Oradea
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2
    3
    5 ORBAN MARIUS - Lugoj
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    6 -
    X
    Gr.inferioara nr. 5 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
    2-0
    2-0
    2-0
    1-2
    2-0
    4
    2
    2 CODAU VLAD - Oradea
    0-2
    2-0
    2-0
    1-2
    2-0
    3
    3
    3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
    0-2
    0-2
    2-1
    1-2
    2-0
    2
    4
    4 CHEREGI NELU - Oradea
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    2-0
    1
    5 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
    2-1
    2-1
    2-1
    2-1
    2-0
    5
    1
    6 DARABONT LASZLO - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    X
    Gr.inferioara nr. 6 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 HALASZ PETER - Oradea
    1-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    3
    2 TIC IOAN - Oradea
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 KOVACS LEVENTE - Oradea
    0-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    4
    4 TODOR CRISTIAN - Oradea
    2-0
    0-2
    1-2
    2-0
    2-1
    3
    2
    5 POP GEORGE - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    6 HANDLERY VIKTOR - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    Gr.superioara nr. 1 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 SAVU CRISTIAN - Oradea
    3-0
    1-3
    1
    2
    2 FABIAN WILHELM - Oradea
    0-3
    1-3
    0
    3 CODAU VLAD - Oradea
    3-1
    3-1
    2
    1
    X
    Gr.superioara nr. 2 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 BALOGH ATTILA - Oradea
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 SZALAY LIVIU - Oradea
    1-3
    1-3
    0
    3 HALASZ PETER - Oradea
    1-3
    3-1
    1
    2
    X
    Gr.superioara nr. 3 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 VAIDA SORIN - Oradea
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 SAS TIBOR - Oradea
    0-3
    2-3
    0
    3 KOVACS LEVENTE - Oradea
    0-3
    3-2
    1
    2
    X
    Gr.superioara nr. 4 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 PARUS LILIAN - Oradea
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 POP GABRIEL - Oradea
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
    1-3
    1-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 5 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 BOROS MIHALY - Crasna
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 CULDA ANDREI - Oradea
    2-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 6 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 TIC IOAN - Oradea
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 MERAI JANOS - Oradea
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
    0-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 7 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 TODOR CRISTIAN - Oradea
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 CAVASDAN DORU - Oradea
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 ABERLE ILDIKO - Oradea
    1-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 8 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 SABADAS DINU - Oradea
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 SEICA GHEORGHE - Oradea
    0-3
    0-3
    0
    Eliminatorii

    1. Codau Vlad
    -------------------- Codau Vlad 3-0
    16. Kovacs Levente
    ----------------------------------- Codau Vlad 3-2
    9. Merai Janos
    -------------------- Merai Janos 3-2
    8. Sabadas Dinu
    -------------------------------------------------- Codau Vlad 3-1
    5. Volvovics Adrian
    -------------------- Cavasdan Doru 1-3
    12. Cavasdan Doru
    ----------------------------------- Halasz Peter 1-3
    13. Halasz Peter
    -------------------- Halasz Peter 3-1
    4. Parus Lilian
    ----------------------------------------------------------------- Balogh Attila 1-3
    3. Vaida Sorin
    -------------------- Savu Cristian 2-3
    14. Savu Cristian
    ----------------------------------- Tailbot Francois 1-3
    11. Tailbot Francois
    -------------------- Tailbot Francois 3-1
    6. Tic Ioan
    -------------------------------------------------- Balogh Attila 2-3
    7. Todor Cristian
    -------------------- Todor Cristian 3-0
    10. Boros Mihaly
    ----------------------------------- Balogh Attila 0-3
    15. Pop Gabriel
    -------------------- Balogh Attila 0-3
    2. Balogh Attila

    Clasament

    1. Balogh Attila - Oradea
    2. Codau Vlad - Oradea
    3 -- 4
    Tailbot Francois - Oradea
    Halasz Peter - Oradea
    5 -- 8
    Todor Cristian - Oradea
    Merai Janos - Oradea
    Savu Cristian - Oradea
    Cavasdan Doru - Oradea
    9 -- 16
    Pop Gabriel - Oradea
    Kovacs Levente - Oradea
    Tic Ioan - Oradea
    Parus Lilian - Oradea
    Boros Mihaly - Crasna
    Sabadas Dinu - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    Volvovics Adrian - Oradea
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Szalay Liviu - Oradea
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    Orban Alexandru - Lugoj
    Culda Andrei - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    Aberle Ildiko - Oradea
    25 -- 3v gr.inf.
    Sabau Liviu - Oradea
    26 -- 28 1v gr.inf.
    Cheregi Nelu - Oradea
    Palfi Zsolt - Oradea
    Pop George - Oradea
    29 -- 32 0v gr.inf.
    Varkonyi Amalia - Oradea
    Orban Marius - Lugoj
    Handlery Viktor - Oradea
    Darabont Laszlo - Oradea


    FINALA LIVE: BALOGH ATTILA vs. CODAU VLAD 3-1


    X
    Ultima editare de King Pong Oradea; 12.dec.2020, 20:46.

    Lasă un comentariu:


  • King Pong Oradea
    a răspuns
    Buna seara!



    Inscrieri - 2020. 12. 05. / 18:13:12 - v4.3 / cls_2020-aug

    1. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
    2. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
    3. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
    4. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
    5. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
    6. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
    7. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
    8. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
    9. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
    10. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
    11. Moka Iuliu, Marghita, 770 - 29,65 - O
    12. Popa Octavian, Oradea, 559 - 29,3 - O
    13. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
    14. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
    15. Cavasdan Doru, Oradea, 865 - 24,15 - O
    16. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
    17. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
    18. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
    19. Varkonyi Amalia, Oradea, 1088 - 15,63 - AF
    20. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
    21. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
    22. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
    23. Seica Gheorghe, Oradea, 1499 - 6,03 - H
    24. Aberle Ildiko, Oradea, 3202 - 0 - AF
    25. Zatyko Erik, Oradea, 4178 - 0
    26. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
    27. Pop George, Oradea, 5222 - 0 - H
    28. Volvovics Adrian, Oradea, 6012 - 0
    29. Darabont Laszlo, Oradea, 6013 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 SAVU CRISTIAN - Oradea
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 POP GABRIEL - Oradea
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1
    4
    3 SAS TIBOR - Oradea
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    4 ABERLE ILDIKO - Oradea
    0-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2
    3
    5 SEICA GHEORGHE - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    X
    Gr.inferioara nr. 2 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 BALOGH ATTILA - Oradea
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    4
    1
    2 SABAU LIVIU - Oradea
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    1
    4
    3 CAVASDAN DORU - Oradea
    0-2
    2-0
    2-0
    0-2
    2
    3
    4 VARKONYI AMALIA - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    5 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    2
    X
    Gr.inferioara nr. 3 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 VAIDA SORIN - Oradea
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 SZALAY LIVIU - Oradea
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    3 HALASZ PETER - Oradea
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    2
    4 FABIAN WILHELM - Oradea
    0-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2
    3
    5 POP GEORGE - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    X
    Gr.inferioara nr. 4 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 PARUS LILIAN - Oradea
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    3
    2
    2 SABADAS DINU - Oradea
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    3 POPA OCTAVIAN - Oradea
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    4 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    5 ZATYKO ERIK - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    X
    Gr.inferioara nr. 5 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    3
    2
    2 CODAU VLAD - Oradea
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    3 MOKA IULIU - Marghita
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2
    3
    4 TODOR CRISTIAN - Oradea
    1-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1
    4
    5 DARABONT LASZLO - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    X
    Gr.inferioara nr. 6 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    1
    2 TIC IOAN - Oradea
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    2
    3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
    0-2
    0-2
    2-1
    1
    3
    4 KOVACS LEVENTE - Oradea
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    4
    5 -
    Gr.superioara nr. 1 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 SAVU CRISTIAN - Oradea
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 SABADAS DINU - Oradea
    0-3
    2-3
    0
    3 MOKA IULIU -
    0-3
    3-2
    1
    2
    X
    Gr.superioara nr. 2 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 BALOGH ATTILA - Oradea
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 FABIAN WILHELM - Oradea
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
    1-3
    2-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 3 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 VAIDA SORIN - Oradea
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 CAVASDAN DORU - Oradea
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 KOVACS LEVENTE - Oradea
    1-3
    1-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 4 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 POPA OCTAVIAN - Oradea
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 ABERLE ILDIKO - Oradea
    1-3
    1-3
    0
    3 TODOR CRISTIAN - Oradea
    0-3
    3-1
    1
    2
    X
    Gr.superioara nr. 5 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 CODAU VLAD - Oradea
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 SAS TIBOR - Oradea
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
    0-3
    1-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 6 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
    0-3
    0-3
    0
    3 SZALAY LIVIU - Oradea
    0-3
    3-0
    1
    2
    X
    Gr.superioara nr. 7 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 TIC IOAN - Oradea
    3-0
    0-3
    1
    2
    2 HALASZ PETER - Oradea
    0-3
    3-1
    1
    3 SABAU LIVIU - Oradea
    3-0
    1-3
    1
    1
    X
    Gr.superioara nr. 8 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
    2-3
    3-1
    1
    2
    2 PARUS LILIAN - Oradea
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 POP GABRIEL - Oradea
    1-3
    0-3
    0

    Eliminatorii

    1. Savu Cristian
    -------------------- Savu Cristian 3-0
    16. Cavasdan Doru
    ----------------------------------- Savu Cristian 3-0
    9. Szalay Liviu
    -------------------- Parus Lilian 0-3
    8. Parus Lilian
    -------------------------------------------------- Savu Cristian 3-2
    5. Codau Vlad
    -------------------- Codau Vlad 3-2
    12. Tic Ioan
    ----------------------------------- Codau Vlad 3-0
    13. Fabian Wilhelm
    -------------------- Popa Octavian 0-3
    4. Popa Octavian
    ----------------------------------------------------------------- Savu Cristian 3-2
    3. Vaida Sorin
    -------------------- Vaida Sorin 3-1
    14. Moka Iuliu
    ----------------------------------- Jurje Alex Doru 2-3
    11. Tailbot Francois
    -------------------- Jurje Alex Doru 1-3
    6. Jurje Alex Doru
    -------------------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-1
    7. Sabau Liviu
    -------------------- Sabau Liviu 3-1
    10. Sas Tibor
    ----------------------------------- Balogh Attila 0-3
    15. Todor Cristian
    -------------------- Balogh Attila 1-3
    2. Balogh Attila

    Clasament

    1. Savu Cristian - Oradea
    2. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    3. Balogh Attila - Oradea
    4. Codau Vlad - Oradea
    5 -- 8
    Parus Lilian - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    Sabau Liviu - Oradea
    Popa Octavian - Oradea
    9 -- 15
    Cavasdan Doru - Oradea
    Tailbot Francois - Oradea
    Todor Cristian - Oradea
    Tic Ioan - Oradea
    Szalay Liviu - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    Fabian Wilhelm - Oradea
    16 -- 17 1v gr.sup.
    Moka Iuliu - Marghita
    Halasz Peter - Oradea
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Sabadas Dinu - Oradea
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    Kovacs Levente - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    Aberle Ildiko - Oradea
    Volvovics Adrian - Oradea
    25 -- 29 0v gr.inf.
    Varkonyi Amalia - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    Zatyko Erik - Oradea
    Pop George - Oradea
    Darabont Laszlo - Oradea


    FINALA LIVE:
    Savu Cristian vs. Jurje Alex Doru

    https://www.facebook.com/clubkingpon...0066441466138/ X
    X
    Ultima editare de King Pong Oradea; 05.dec.2020, 20:23.

    Lasă un comentariu:


  • King Pong Oradea
    a răspuns
    Bună seara!



    Inscrieri - 2020. 11. 28. / 17:18:20 - v4.3 / cls_2020-aug

    1. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
    2. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
    3. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
    4. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
    5. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
    6. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
    7. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
    8. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
    9. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
    10. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
    11. Totos Ludovic, Marghita, 770 - 29,65 - O
    12. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
    13. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
    14. Cavasdan Doru, Oradea, 865 - 24,15 - O
    15. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
    16. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
    17. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
    18. Costea Constantin, Oradea, 1038 - 18,9 - A
    19. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
    20. Moka Iuliu, Marghita, 1843 - 15 - A
    21. Cheregi Nelu, Oradea, 1182 - 14,6 - A
    22. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
    23. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 720 - 13,41 - A
    24. Culda Andrei, Oradea, 1184 - 9,78 - H
    25. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
    26. Seica Gheorghe, Oradea, 1499 - 6,03 - H
    27. Badescu Lucian, Oradea, 2488 - 5,4 - H
    28. Halasz Laszlo, Marghita, 3145 - 0 - H
    29. Gazsi Adam, Marghita, 3484 - 0
    30. Pop George, Cluj Napoca, 3581 - 0
    31. Zatyko Erik, Oradea, 4178 - 0
    32. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
    33. Volvovics Adrian, Oradea, 6012 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 SAVU CRISTIAN - Oradea
    2-1
    2-1
    2-1
    2-1
    4
    1
    2 SABAU LIVIU - Oradea
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    3 POP GABRIEL - Oradea
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    4 FABIAN WILHELM - Oradea
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    5 SEICA GHEORGHE - Oradea
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 -
    X
    Gr.inferioara nr. 2 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 BALOGH ATTILA - Oradea
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 SZALAY LIVIU - Oradea
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    3 SAS TIBOR - Oradea
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2
    3
    4 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    5 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    6 -
    X
    Gr.inferioara nr. 3 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 VAIDA SORIN - Oradea
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 SABADAS DINU - Oradea
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    2
    3 CAVASDAN DORU - Oradea
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    4 CHEREGI NELU - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    5 GAZSI ADAM - Marghita
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1
    4
    6 -
    X
    Gr.inferioara nr. 4 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 PARUS LILIAN - Oradea
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 CODAU VLAD - Oradea
    0-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    3
    3 CULDA ANDREI - Oradea
    0-2
    1-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1
    4 TODOR CRISTIAN - Oradea
    0-2
    2-0
    2-0
    0-2
    2-0
    3
    2
    5 TIGAROI FLORIN - Cluj Napoca
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    0-2
    2
    4
    6 HALASZ LASZLO - Marghita
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    X
    Gr.inferioara nr. 5 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 TIC IOAN - Oradea
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    0-2
    2
    4
    4 KOVACS LEVENTE - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    5 BADESCU LUCIAN - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 MOKA IULIU - Marghita
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    X
    Gr.inferioara nr. 6 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    2-1
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 HALASZ PETER - Oradea
    1-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 TOTOS LUDOVIC - Marghita
    2-0
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    4
    4 BIRTALAN LASZLO - Oradea
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    5 POP GEORGE - Cluj Napoca
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    6 ZATYKO ERIK - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.superioara nr. 1 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 SAVU CRISTIAN - Oradea
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 CODAU VLAD - Oradea
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 MOKA IULIU - Marghita
    0-3
    1-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 2 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 BALOGH ATTILA - Oradea
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 CAVASDAN DORU - Oradea
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
    0-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 3 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 VAIDA SORIN - Oradea
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 SAS TIBOR - Oradea
    2-3
    0-3
    0
    3 TOTOS LUDOVIC - Marghita
    1-3
    3-0
    1
    2
    X
    Gr.superioara nr. 4 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 PARUS LILIAN - Oradea
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 POP GABRIEL - Oradea
    0-3
    2-3
    0
    3 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
    1-3
    3-2
    1
    2
    X
    Gr.superioara nr. 5 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 SABAU LIVIU - Oradea
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 TIGAROI FLORIN - Cluj Napoca
    2-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 6 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 SZALAY LIVIU - Oradea
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 GAZSI ADAM - Marghita
    0-3
    1-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 7 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 HALASZ PETER - Oradea
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 SABADAS DINU - Oradea
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
    0-3
    1-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 8 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    XVX
    LOC
    1 TIC IOAN - Oradea
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 TODOR CRISTIAN - Oradea
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 FABIAN WILHELM - Oradea
    0-3
    2-3
    0
    Eliminatorii

    1. Savu Cristian
    -------------------- Savu Cristian 3-0
    16. Totos Ludovic
    ----------------------------------- Savu Cristian 3-0
    9. Szalay Liviu
    -------------------- Tic Ioan 0-3
    8. Tic Ioan
    -------------------------------------------------- Savu Cristian 3-2
    5. Tailbot Francois
    -------------------- Tailbot Francois 3-0
    12. Sabadas Dinu
    ----------------------------------- Parus Lilian 2-3
    13. Cavasdan Doru
    -------------------- Parus Lilian 1-3
    4. Parus Lilian
    ----------------------------------------------------------------- Savu Cristian 3-2
    3. Vaida Sorin
    -------------------- Codau Vlad 2-3
    14. Codau Vlad
    ----------------------------------- Codau Vlad 3-2
    11. Todor Cristian
    -------------------- Jurje Alex Doru 1-3
    6. Jurje Alex Doru
    -------------------------------------------------- Balogh Attila 1-3
    7. Halasz Peter
    -------------------- Halasz Peter 3-2
    10. Sabau Liviu
    ----------------------------------- Balogh Attila 0-3
    15. Costea Constantin
    -------------------- Balogh Attila 0-3
    2. Balogh Attila

    Clasament

    1. Savu Cristian - Oradea
    2. Balogh Attila - Oradea
    3 -- 4
    Parus Lilian - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    5 -- 8
    Tic Ioan - Oradea
    Halasz Peter - Oradea
    Tailbot Francois - Oradea
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    9 -- 16
    Totos Ludovic - Marghita
    Costea Constantin - Oradea
    Cavasdan Doru - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    Szalay Liviu - Oradea
    Sabau Liviu - Oradea
    Sabadas Dinu - Oradea
    Todor Cristian - Oradea
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    Moka Iuliu - Marghita
    Tigaroi Florin - Cluj Napoca
    Gazsi Adam - Marghita
    Volvovics Adrian - Oradea
    25 -- 28 1v gr.inf.
    Kovacs Levente - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Halasz Laszlo - Marghita
    Pop George - Cluj Napoca
    29 -- 33 0v gr.inf.
    Cheregi Nelu - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    Badescu Lucian - Oradea
    Zatyko Erik - Oradea



    FINALA intre liderii clasamentului nou:
    Savu Cristian vs. Balogh Attila

    https://www.facebook.com/clubkingpon...7989177990072/ X
    X
    Ultima editare de King Pong Oradea; 28.nov.2020, 21:18.

    Lasă un comentariu:


  • King Pong Oradea
    a răspuns
    Clasament sezon #6 by KING PONG

    Dupa Etapa #35 (#285) - 26.11.2020

    Numar total jucatori pana in prezent sezon 5/Total:120/339

    #Sezon 6 OCT Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 6 - NOI #Total general Nume Prenume
    Puncte sezon 6
    Patricipari Sez6 max 35
    Nr. locuri ocupate: I / II / III
    2
    1
    1
    3
    Savu Cristian
    701
    29
    11/5/3
    3
    1
    2
    2
    Balogh Attila
    671
    30
    6/5/4
    1
    -2
    3
    1
    Gergely Anton
    636
    21
    7/8/3
    4
    0
    4
    4
    Vaida Sorin
    544
    33
    1/1/2
    6
    1
    5
    5
    Parus Lilian
    517
    27
    3/4/4
    5
    -1
    6
    6
    Tailbot Francois
    500
    26
    2/3/3
    7
    0
    7
    9
    Jurje Alex
    452
    20
    1/1/5
    9
    1
    8
    21
    Halasz Peter
    358
    29
    0/0/0
    8
    -1
    9
    14
    Craciun Calin
    354
    21
    1/2/3
    10
    0
    10
    7
    Tic Ioan
    332
    24
    0/0/2
    11
    0
    11
    10
    Codau Vlad
    328
    23
    0/1/1
    12
    0
    12
    8
    Tascianu Cristi
    268
    15
    0/2/2
    13
    0
    13
    16
    Sabadas Dinu
    259
    28
    0/0/0
    14
    0
    14
    18
    Szalay Liviu
    217
    24
    0/0/0
    17
    2
    15
    23
    Merai Janos
    154
    24
    0/0/0
    15
    -1
    16
    38
    Horvath Tibor
    151
    7
    0/0/1
    18
    1
    17
    35
    Sabau Liviu
    141
    32
    0/0/0
    20
    2
    18
    31
    Pop Gabriel
    139
    34
    0/0/0
    21
    2
    19
    24
    Sas Tibor
    137
    27
    0/0/0
    16
    -4
    20
    30
    Bondar Octavian
    135
    12
    0/0/1
    19
    -2
    21
    49
    Saceleanu Bogdan
    112
    4
    1/2/0
    23
    1
    22
    40
    Cavasdan Doru
    102
    20
    0/0/0
    22
    -1
    23
    25
    Culda Andrei
    101
    21
    0/0/0
    24
    0
    24
    48
    Varadi Mark
    96
    9
    0/0/0
    26
    1
    25
    39
    Lup Silviu
    81
    11
    0/0/0
    25
    -1
    26
    20
    Simu Marius
    77
    9
    0/0/0
    28
    1
    27
    45
    Tütös Csaba
    74
    15
    0/0/0
    27
    -1
    28
    37
    Costea Constantin
    74
    18
    0/0/0
    31
    2
    29
    15
    Popa Octavian
    72
    7
    0/0/0
    29
    -1
    30
    50
    Totos Ludovic
    70
    13
    0/0/0
    33
    2
    31
    13
    Birtalan Laszlo
    67
    15
    0/0/0
    30
    -2
    32
    36
    Catuneanu George
    65
    12
    0/0/0
    37
    4
    33
    69
    Kovacs Levente
    61
    22
    0/0/0
    32
    -2
    34
    12
    Tanc Florin
    59
    9
    0/0/0
    48
    13
    35
    32
    Todor Cristian
    59
    11
    0/0/0
    35
    -1
    36
    29
    Cheregi Nelu
    58
    21
    0/0/0
    34
    -3
    37
    19
    Curpas Ioan
    57
    9
    0/0/0
    38
    0
    38
    52
    Moldovan Andrei
    54
    33
    0/0/0
    36
    -3
    39
    34
    Bondar Leontin
    46
    3
    0/0/0
    41
    1
    40
    27
    Fabian Wilhelm
    42
    14
    0/0/0
    39
    -2
    41
    55
    Pop Florin
    38
    20
    0/0/0
    40
    -2
    42
    22
    Antal Cornel
    34
    9
    0/0/0
    42
    -1
    43
    106
    Petrus Florin
    30
    1
    1/0/0
    43
    -1
    44
    41
    Varkonyi Amalia
    30
    17
    0/0/0
    44
    -1
    45
    42
    Onofrei Dan
    28
    9
    0/0/0
    45
    -1
    46
    75
    Cioflan Nelutu
    26
    7
    0/0/0
    46
    -1
    47
    63
    André Andrea
    26
    11
    0/0/0
    49
    1
    48
    66
    Guias Cristian
    24
    12
    0/0/0
    47
    -2
    49
    46
    Maxim Alexandru
    23
    5
    0/0/0
    57
    7
    50
    112
    Vonhaz Stefan
    22
    5
    0/0/0
    54
    3
    51
    65
    Kornya Tamas
    21
    4
    0/0/0
    50
    -2
    52
    11
    Cotca Dacian
    20
    3
    0/0/0
    55
    2
    53
    89
    Kornya Adam
    20
    4
    0/0/0
    56
    2
    54
    95
    Papp Attila
    19
    4
    0/0/0
    51
    -4
    55
    62
    Roatis Gheorghe
    19
    6
    0/0/0
    59
    3
    56
    43
    Aberle Ildiko
    19
    9
    0/0/0
    52
    -5
    57
    76
    Maghiar Alin
    18
    9
    0/0/0
    53
    -5
    58
    26
    Birtalan Robert
    17
    1
    0/0/0
    58
    -1
    59
    70
    Boitos Rodica
    14
    9
    0/0/0
    60
    0
    60
    57
    Seica Gheorghe
    14
    11
    0/0/0
    NEW
    61
    131
    Volvovics Adrian
    13
    2
    0/0/0
    61
    -1
    62
    79
    Palfi Zsolt
    13
    6
    0/0/0
    66
    3
    63
    134
    Handlery Viktor
    12
    9
    0/0/0
    63
    -1
    64
    129
    Kimpan Jozsef
    11
    6
    0/0/0
    62
    -3
    65
    91
    Sarca Ovidiu
    9
    1
    0/0/0
    78
    12
    66
    82
    Pop George
    9
    4
    0/0/0
    64
    -3
    67
    135
    Erdelyi Mark
    8
    1
    0/0/0
    65
    -3
    68
    101
    Blaga Mircea
    8
    5
    0/0/0
    67
    -2
    69
    33
    Barlea Radu
    7
    3
    0/0/0
    68
    -2
    70
    53
    Presecan Doru
    6
    2
    0/0/0
    68
    -2
    70
    136
    Marc Ioan
    6
    2
    0/0/0
    69
    -2
    71
    147
    Darie Gabriel
    5
    1
    0/0/0
    70
    -2
    72
    120
    Olar Olimpiu
    4
    1
    0/0/0
    70
    -2
    72
    161
    Horvath Sandor
    4
    1
    0/0/0
    NEW
    72
    161
    Almajanu Sergiu
    4
    1
    0/0/0
    71
    -2
    73
    59
    Ghile Ioan
    4
    2
    0/0/0
    71
    -2
    73
    60
    Toma Cristian
    4
    2
    0/0/0
    71
    -2
    73
    64
    Pop Alexandru
    4
    2
    0/0/0
    71
    -2
    73
    73
    Dinescu Dan
    4
    2
    0/0/0
    71
    -2
    73
    114
    Pop Gheorghe
    4
    2
    0/0/0
    71
    -2
    73
    125
    Culda Florin
    4
    2
    0/0/0
    71
    -2
    73
    162
    Mance Mario
    4
    2
    0/0/0
    71
    -2
    73
    162
    Tigaroi Florin
    4
    2
    0/0/0
    NEW
    73
    162
    Zamfir Codrin
    4
    2
    0/0/0
    72
    -2
    74
    160
    Matyi Laszlo
    4
    3
    0/0/0
    75
    0
    75
    164
    Zatyko Erik
    4
    4
    0/0/0
    73
    -3
    76
    111
    Popet Doru
    3
    1
    0/0/0
    73
    -3
    76
    154
    Vlaicu Daniel
    3
    1
    0/0/0
    74
    -3
    77
    118
    Trip Darius
    3
    2
    0/0/0
    75
    -3
    78
    126
    Cazan Catalin
    3
    3
    0/0/0
    75
    -3
    78
    126
    Negrea Liviu
    3
    3
    0/0/0
    76
    -3
    79
    92
    Micle Dan
    2
    1
    0/0/0
    76
    -3
    79
    107
    Torje Sorin
    2
    1
    0/0/0
    76
    -3
    79
    168
    Pirvu Cornel
    2
    1
    0/0/0
    76
    -3
    79
    168
    Staniloiu Marc
    2
    1
    0/0/0
    NEW
    79
    168
    Gazsi Adam
    2
    1
    0/0/0
    77
    -3
    80
    169
    Brisan Razvan
    2
    2
    0/0/0
    78
    -2
    80
    169
    Hamza Vince
    2
    2
    0/0/0
    NEW
    80
    169
    Sav Adrian
    2
    2
    0/0/0
    78
    -3
    81
    51
    Tana Marius
    1
    1
    0/0/0
    78
    -3
    81
    78
    Rus Nicolae
    1
    1
    0/0/0
    78
    -3
    81
    137
    Baciu Cristian
    1
    1
    0/0/0
    78
    -3
    81
    146
    Boros Mihaly
    1
    1
    0/0/0
    0
    -81
    81
    168
    Muresan Ionut
    1
    1
    0/0/0
    78
    -3
    81
    169
    Badescu Lucian
    1
    1
    0/0/0
    78
    -3
    81
    169
    Voios Ioan
    1
    1
    0/0/0
    78
    -3
    81
    170
    Birtalan Attila
    1
    1
    0/0/0
    78
    -3
    81
    170
    Blanaru Razvan
    1
    1
    0/0/0
    78
    -3
    81
    170
    Boros Eva
    1
    1
    0/0/0
    78
    -3
    81
    170
    Budeanu Mihai
    1
    1
    0/0/0
    78
    -3
    81
    170
    Ghent Dorin
    1
    1
    0/0/0
    78
    -3
    81
    170
    Griga Cristian
    1
    1
    0/0/0
    78
    -3
    81
    170
    Herdean Gheorghe
    1
    1
    0/0/0
    78
    -3
    81
    170
    Kiss Mark
    1
    1
    0/0/0
    78
    -3
    81
    170
    Neagu Cristian
    1
    1
    0/0/0
    78
    -3
    81
    170
    Orban Alexandru
    1
    1
    0/0/0
    78
    -3
    81
    170
    Orban Marius
    1
    1
    0/0/0
    78
    -3
    81
    170
    Panaitescu Leonard
    1
    1
    0/0/0
    78
    -3
    81
    170
    Todea Sofia
    1
    1
    0/0/0
    78
    -3
    81
    170
    Zatyko Krisztian
    1
    1
    0/0/0

    Lasă un comentariu:


  • King Pong Oradea
    a răspuns
    Buna ziua!



    Inscrieri - 2020. 11. 21. / 17:57:29 - v4.3 / cls_2020-aug

    1. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
    2. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
    3. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
    4. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
    5. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
    6. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
    7. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
    8. Merai Janos, Oradea, 711 - 31,8 - O
    9. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
    10. Totos Ludovic, Marghita, 770 - 29,65 - O
    11. Popa Octavian, Oradea, 559 - 29,3 - O
    12. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
    13. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
    14. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
    15. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
    16. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
    17. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 530 - 13,58 - A
    18. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
    19. Seica Gheorghe, Oradea, 1499 - 6,03 - H
    20. Handlery Viktor, Oradea, 2395 - 4,5 - H
    21. Aberle Ildiko, Oradea, 3202 - 0 - AF
    22. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
    23. Pop George, Oradea, 5222 - 0 - H
    24. Hamza Vince, Marghita, 6007 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 SAVU CRISTIAN - Oradea
    1-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 TIC IOAN - Oradea
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    5
    1
    3 CODAU VLAD - Oradea
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 KOVACS LEVENTE - Oradea
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    1
    5 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 ALMAJANU SERGIU - Dumbravita
    0-2
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2
    4
    X
    Gr.inferioara nr. 2 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 BALOGH ATTILA - Oradea
    2-0
    2-0
    2-1
    1-2
    2-0
    4
    2
    2 HALASZ PETER - Oradea
    0-2
    2-1
    0-2
    0-2
    2-0
    2
    4
    3 MERAI JANOS - Oradea
    0-2
    1-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1
    4 POPA OCTAVIAN - Oradea
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    5 TODOR CRISTIAN - Oradea
    2-1
    2-0
    2-1
    0-2
    2-0
    4
    3
    6 HAMZA VINCE - Marghita
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    X
    Gr.inferioara nr. 3 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 VAIDA SORIN - Oradea
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    3 SABAU LIVIU - Oradea
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    4 TOTOS LUDOVIC - Marghita
    0-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    3
    5 ABERLE ILDIKO - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    6 POP GEORGE - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    X
    Gr.inferioara nr. 4 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    XVX
    LOC
    1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 PARUS LILIAN - Oradea
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 POP GABRIEL - Oradea
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 SAS TIBOR - Oradea
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    5 SEICA GHEORGHE - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    6 HANDLERY VIKTOR - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.superioara nr. 1 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 TIC IOAN - Oradea
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 VAIDA SORIN - Oradea
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    3 TODOR CRISTIAN - Oradea
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 SAS TIBOR - Oradea
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 2 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 POPA OCTAVIAN - Oradea
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    2 PARUS LILIAN - Oradea
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 TOTOS LUDOVIC - Marghita
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4 ALMAJANU SERGIU - Dumbravita
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    X
    Gr.superioara nr. 3 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 SABAU LIVIU - Oradea
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    2 SAVU CRISTIAN - Oradea
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 POP GABRIEL - Oradea
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 HALASZ PETER - Oradea
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
    X
    Gr.superioara nr. 4 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    2 BALOGH ATTILA - Oradea
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 CODAU VLAD - Oradea
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    4 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    2
    X

    Eliminatorii

    1. Tic Ioan
    -------------------- Tic Ioan 3-1
    8. Halasz Peter
    ----------------------------------- Balogh Attila 1-3
    5. Popa Octavian
    -------------------- Balogh Attila 0-3
    4. Balogh Attila
    -------------------------------------------------- Balogh Attila 3-2
    3. Savu Cristian
    -------------------- Savu Cristian 3-1
    6. Todor Cristian
    ----------------------------------- Savu Cristian 3-2
    7. Jurje Alex Doru
    -------------------- Parus Lilian 2-3
    2. Parus Lilian

    Clasament

    1. Balogh Attila - Oradea
    2. Savu Cristian - Oradea
    3. Parus Lilian - Oradea
    4. Tic Ioan - Oradea
    5 -- 8
    Popa Octavian - Oradea
    Todor Cristian - Oradea
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Halasz Peter - Oradea
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Tailbot Francois - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    Sabau Liviu - Oradea
    Almajanu Sergiu - Dumbravita
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Codau Vlad - Oradea
    Totos Ludovic - Marghita
    Sas Tibor - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    17 -- 20 1v gr.inf.
    Merai Janos - Oradea
    Kovacs Levente - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    Aberle Ildiko - Oradea
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Moldovan Andrei - Oradea
    Handlery Viktor - Oradea
    Pop George - Oradea
    Hamza Vince - Marghita


    FINALA LIVE:
    Balogh Attila vs. Savu Cristian

    https://www.facebook.com/clubkingpon...1522806914211/ X
    Ultima editare de King Pong Oradea; 21.nov.2020, 20:54.

    Lasă un comentariu:


  • King Pong Oradea
    a răspuns
    Bună seara!



    Inscrieri - 2020. 11. 13. / 20:20:30 - v4.3 / cls_2020-aug

    1. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
    2. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
    3. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
    4. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
    5. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
    6. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
    7. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
    8. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
    9. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
    10. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
    11. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
    12. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
    13. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
    14. Aberle Ildiko, Oradea, 3202 - 0 - AF
    15. Zatyko Erik, Oradea, 4178 - 0
    16. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
    17. Pop George, Oradea, 5222 - 0 - H
    18. Volvovics Adrian, Oradea, 6012 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 BALOGH ATTILA - Oradea
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 SZALAY LIVIU - Oradea
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 POP GABRIEL - Oradea
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 ZATYKO ERIK - Oradea
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 POP GEORGE - Oradea
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    X
    Gr.inferioara nr. 2 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 VAIDA SORIN - Oradea
    2-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    2 CODAU VLAD - Oradea
    3-2
    3-0
    3-1
    3-2
    4
    1
    3 SAS TIBOR - Oradea
    3-1
    0-3
    1-3
    0-3
    1
    4
    4 ABERLE ILDIKO - Oradea
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    5 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
    2-3
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    3
    X
    Gr.inferioara nr. 3 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 HALASZ PETER - Oradea
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 KOVACS LEVENTE - Oradea
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    4 TODOR CRISTIAN - Oradea
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    5 -
    X
    Gr.inferioara nr. 4 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 PARUS LILIAN - Oradea
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    3
    4 FABIAN WILHELM - Oradea
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    5 -
    Eliminatorii

    1. Balogh Attila
    -------------------- Balogh Attila 2-0
    16. Sas Tibor
    ----------------------------------- Balogh Attila 2-0
    9. Moldovan Andrei
    -------------------- Halasz Peter 0-2
    8. Halasz Peter
    -------------------------------------------------- Balogh Attila 2-1
    5. Vaida Sorin
    -------------------- Vaida Sorin 2-0
    12. Szalay Liviu
    ----------------------------------- Parus Lilian 1-2
    13. Kovacs Levente
    -------------------- Parus Lilian 1-2
    4. Parus Lilian
    ----------------------------------------------------------------- Balogh Attila 3-1
    3. Tailbot Francois
    -------------------- Tailbot Francois 2-0
    14. Fabian Wilhelm
    ----------------------------------- Tailbot Francois 2-0
    11. Volvovics Adrian
    -------------------- Volvovics Adrian 2-1
    6. Pop Gabriel
    -------------------------------------------------- Tailbot Francois 2-0
    7. Jurje Alex Doru
    -------------------- Todor Cristian 0-2
    10. Todor Cristian
    ----------------------------------- Codau Vlad 0-2
    15. Pop George
    -------------------- Codau Vlad 0-2
    2. Codau Vlad

    Clasament

    1. Balogh Attila - Oradea
    2. Tailbot Francois - Oradea
    3 -- 4
    Parus Lilian - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    5 -- 8
    Halasz Peter - Oradea
    Volvovics Adrian - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    Todor Cristian - Oradea
    9 -- 16
    Sas Tibor - Oradea
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Kovacs Levente - Oradea
    Pop George - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    Szalay Liviu - Oradea
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    17 -- 2v gr.inf.
    Aberle Ildiko - Oradea
    18 -- 0v gr.inf.
    Zatyko Erik - Oradea


    FINALA LIVE:

    Balogh Attila vs. Tailbot Francois

    https://www.facebook.com/clubkingpon...3754820701989/ X
    Ultima editare de King Pong Oradea; 13.nov.2020, 21:19.

    Lasă un comentariu:


  • King Pong Oradea
    a răspuns
    Bună seara!



    Inscrieri - 2020. 11. 06. / 22:13:05 - v4.3 / cls_2020-aug

    1. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
    2. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
    3. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
    4. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
    5. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
    6. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
    7. Cavasdan Doru, Oradea, 865 - 24,15 - O
    8. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
    9. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
    10. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
    11. Cheregi Nelu, Oradea, 1182 - 14,6 - A
    12. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
    13. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
    14. Handlery Viktor, Oradea, 2395 - 4,5 - H
    15. Palfi Zsolt, Oradea, 2440 - 0 - A
    16. Aberle Ildiko, Oradea, 3202 - 0 - AF
    17. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
    18. Zamfir Codrin, Oradea, 6010 - 0
    19. Sav Adrian, Oradea, 6011 - 0
    20. Volvovics Adrian, Oradea, 6012 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 BALOGH ATTILA - Oradea
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 POP GABRIEL - Oradea
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    3 SAS TIBOR - Oradea
    0-2
    2-1
    2-1
    2-1
    3
    2
    4 PALFI ZSOLT - Oradea
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1
    4
    5 HANDLERY VIKTOR - Oradea
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    X
    Gr.inferioara nr. 2 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
    2-1
    2-1
    2-1
    2-0
    4
    1
    2 SABAU LIVIU - Oradea
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    3
    3 CAVASDAN DORU - Oradea
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    4 ABERLE ILDIKO - Oradea
    1-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2
    2
    5 ZAMFIR CODRIN - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    4
    X
    Gr.inferioara nr. 3 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 PARUS LILIAN - Oradea
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    1
    2 SZALAY LIVIU - Oradea
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    3 CHEREGI NELU - Oradea
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    3
    2
    4 TODOR CRISTIAN - Oradea
    1-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1
    4
    5 SAV ADRIAN - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    X
    Gr.inferioara nr. 4 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 HALASZ PETER - Oradea
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    2 CODAU VLAD - Oradea
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    4
    1
    3 KOVACS LEVENTE - Oradea
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    4 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    5 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
    0-2
    1-2
    0-2
    2-1
    1
    4
    X
    Gr.superioara nr. 1 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 BALOGH ATTILA - Oradea
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 CHEREGI NELU - Oradea
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3 SABAU LIVIU - Oradea
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    4 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 2 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 HALASZ PETER - Oradea
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    3 SZALAY LIVIU - Oradea
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 PALFI ZSOLT - Oradea
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 3 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 PARUS LILIAN - Oradea
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 SAS TIBOR - Oradea
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 KOVACS LEVENTE - Oradea
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4 ZAMFIR CODRIN - Oradea
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 4 -
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 CODAU VLAD - Oradea
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 ABERLE ILDIKO - Oradea
    1-3
    3-1
    0-3
    1
    3 POP GABRIEL - Oradea
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4 TODOR CRISTIAN - Oradea
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    X

    Eliminatorii

    1. Balogh Attila
    -------------------- Balogh Attila 3-0
    8. Sas Tibor
    ----------------------------------- Balogh Attila 3-0
    5. Szalay Liviu
    -------------------- Codau Vlad 1-3
    4. Codau Vlad
    -------------------------------------------------- Parus Lilian 2-3
    3. Parus Lilian
    -------------------- Parus Lilian 3-0
    6. Sabau Liviu
    ----------------------------------- Parus Lilian 3-1
    7. Todor Cristian
    -------------------- Tailbot Francois 1-3
    2. Tailbot Francois

    Clasament

    1. Parus Lilian - Oradea
    2. Balogh Attila - Oradea
    3 -- 4
    Tailbot Francois - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    5 -- 8
    Sabau Liviu - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    Todor Cristian - Oradea
    Szalay Liviu - Oradea
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Halasz Peter - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Kovacs Levente - Oradea
    Aberle Ildiko - Oradea
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Pop Gabriel - Oradea
    Palfi Zsolt - Oradea
    Zamfir Codrin - Oradea
    Volvovics Adrian - Oradea
    17 -- 3v gr.inf.
    Cavasdan Doru - Oradea
    18 -- 20 0v gr.inf.
    Moldovan Andrei - Oradea
    Handlery Viktor - Oradea
    Sav Adrian - Oradea


    FINALA LIVE:
    Balogh Attila vs. Parus Lilian 2-3

    https://www.facebook.com/clubkingpon...4010962853706/
    Ultima editare de King Pong Oradea; 06.nov.2020, 22:48.

    Lasă un comentariu:

Procesare...
X