Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ORADEA: În fiecare Vineri (18:00) - Turneu "Foresta" King Pong

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bună seara!

    Sărbători Fericite tuturor!

    Ziua libera a adus la turneu 44 jucători.




    Inscrieri FORESTA#169 - on 2018. 04. 06. at 19:46:44

    1. Gergely Anton - Oradea, 245 - 39,7 - E
    2. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
    3. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
    4. Craciun Calin - Oradea, 561 - 32,03 - E
    5. Cotca Dacian - Oradea, 41 - 32,01 - E
    6. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 189 - 31,2 - E
    7. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
    8. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
    9. Codau Vlad - Oradea, 171 - 28,3 - O
    10. Tanc Florin - Oradea, 265 - 28,03 - O
    11. Birtalan Laszlo - Oradea, 114 - 25,2 - O
    12. Bondar Octavian - Oradea, 1820 - 24,2 - O
    13. Curpas Ioan - Oradea, 201 - 22,23 - OW
    14. Aberle Ildiko - Oradea, 2187 - 20 - OF
    15. Pop Alexandru - Oradea, 251 - 19,41 - A
    16. Barlea Radu - Oradea, 677 - 18,5 - A
    17. Merai Janos - Oradea, 1181 - 18,5 - A
    18. Sas Tibor - Oradea, 738 - 16,53 - A
    19. Totos Ludovic - Marghita, 699 - 15,33 - A
    20. Cheregi Nelu - Oradea, 772 - 15,03 - A
    21. Varkonyi Amalia - Oradea, 629 - 14,67 - AF
    22. Pop Gabriel - Oradea, 597 - 12,93 - A
    23. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
    24. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
    25. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
    26. Seica Gheorghe - Oradea, 1243 - 7,85 - A
    27. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
    28. Ilies Alexandru Florin - Oradea, 3590 - 6 - A
    29. Dinescu Dan - Oradea, 2184 - 4,6 - A
    30. Tascianu Cristian - Oradea, 1276 - 0 - O
    31. Todor Cristian - Oradea, 1891 - 0 - A
    32. Antal Cornel - Oradea, 1895 - 0 - A
    33. Kadar Jozsef - Oradea, 2740 - 0 - A
    34. Maxim Alexandru - Oradea, 3058 - 0 - A
    35. Olar Olimpiu - Oradea, 3419 - 0 - A
    36. Moldovan Andrei - Oradea, 3663 - 0 - A
    37. Imre Flaviu - Oradea, 5002 - 0 - A
    38. Vurst Laszlo - Oradea, 5007 - 0 - A
    39. Trifan Sebastian - Oradea, 5008 - 0 - A
    40. Pop Nicolae - Oradea, 5009 - 0 - A
    41. Pallfy Zsolt - Oradea, 5010 - 0 - A
    42. Troie Calin - Oradea, 5011 - 0 - A
    43. Randis Calin - Oradea, 5012 - 0 - A
    44. Torje Sorin - Oradea, 5013 - 0 - A

    Grupe inferioare FORESTA#169

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    3
    2
    2 BARLEA RADU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    0-2
    1
    3 MERAI JANOS ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    4 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-1
    1
    3
    5 KADAR JOZSEF ORADEA
    0-2
    2-0
    0-2
    1-2
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 POP ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    2-1
    2-1
    0-2
    2
    4
    3 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    0
    4 TODOR CRISTIAN ORADEA
    0-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2
    2
    5 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    0-2
    2
    3
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    2-1
    0-2
    2-1
    2-0
    3
    3
    2 ABERLE ILDIKO ORADEA
    1-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    3 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
    2-0
    2-1
    0-2
    2-0
    3
    2
    4 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    1
    5 OLAR OLIMPIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CRACIUN CALIN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 CURPAS IOAN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    3 CHEREGI NELU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    4 ILIES ALEXANDRU FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 COTCA DACIAN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 VARKONYI AMALIA ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 DINESCU DAN ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    5 IMRE FLAVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    6 RANDIS CALIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-1
    2-1
    4
    2
    3 POP GABRIEL ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    1-2
    2
    3
    4 TANA MARIUS ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    5 VURST LASZLO ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2
    6 TORJE SORIN ORADEA
    0-2
    1-2
    2-1
    2-1
    1-2
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 TANC FLORIN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    1-2
    1
    4 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    5 TRIFAN SEBASTIAN ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    3
    6 TROIE CALIN ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-1
    0-2
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 CODAU VLAD ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 PRESECAN DORU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    5 POP NICOLAE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 PALLFY ZSOLT ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    Grupe superioare FORESTA#169

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MERAI JANOS ORADEA
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    2
    2 TODOR CRISTIAN ORADEA
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3 VAIDA SORIN ORADEA
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    1
    4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 CHEREGI NELU ORADEA
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 DINESCU DAN ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CURPAS IOAN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 VARKONYI AMALIA ORADEA
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 TORJE SORIN ORADEA
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CRACIUN CALIN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 COTCA DACIAN ORADEA
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 POP GABRIEL ORADEA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 TROIE CALIN ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 TRIFAN SEBASTIAN ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 PALLFY ZSOLT ORADEA
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 POPA OCTAVIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 CULDA ANDREI ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 KADAR JOZSEF ORADEA
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TANC FLORIN ORADEA
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    2 BALOGH ATTILA ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 POP ALEXANDRU ORADEA
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CODAU VLAD ORADEA
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 GERGELY ANTON ORADEA
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 ABERLE ILDIKO ORADEA
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    Calificati in eliminatorii - FORESTA#169
    1 Vaida Sorin Merai Janos
    2 Savu Cristian Totos Ludovic
    3 Tascianu Cristian Curpas Ioan
    4 Cotca Dacian Craciun Calin
    5 Birtalan Laszlo Bondar Octavian
    6 Popa Octavian Jurje Alex Doru
    7 Balogh Attila Tanc Florin
    8 Gergely Anton Codau Vlad
    Eliminatorii FORESTA#169
    1. Vaida Sorin
    -------------------- Vaida Sorin 3-1
    16. Tanc Florin
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
    9. Totos Ludovic
    -------------------- Gergely Anton 3-1
    8. Gergely Anton
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-0
    5. Birtalan Laszlo
    -------------------- Birtalan Laszlo 3-1
    12. Curpas Ioan
    ---------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-0
    13. Jurje Alex Doru
    -------------------- Jurje Alex Doru 3-1
    4. Cotca Dacian

    . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

    3. Tascianu Cristian
    -------------------- Tascianu Cristian 3-1
    14. Bondar Octavian
    ---------------------------------------- Tascianu Cristian 3-2
    11. Craciun Calin
    -------------------- Craciun Calin 3-1
    6. Popa Octavian
    ------------------------------------------------------------ Tascianu Cristian 3-0
    7. Balogh Attila
    -------------------- Balogh Attila 3-2
    10. Codau Vlad
    ---------------------------------------- Balogh Attila 3-2
    15. Merai Janos
    -------------------- Savu Cristian 3-1
    2. Savu Cristian


    Finala mica - FORESTA#169

    Jurje Alex Doru
    -------------------- Jurje Alex Doru 3-2
    Balogh Attila

    Clasament FORESTA#169

    1. Gergely Anton - Oradea
    2. Tascianu Cristian - Oradea
    3 -- 4
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Balogh Attila - Oradea
    5 -- 8
    Vaida Sorin - Oradea
    Craciun Calin - Oradea
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Savu Cristian - Oradea
    9 -- 16
    Totos Ludovic - Marghita
    Bondar Octavian - Oradea
    Cotca Dacian - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    Tanc Florin - Oradea
    Popa Octavian - Oradea
    Curpas Ioan - Oradea
    Merai Janos - Oradea
    17 -- 2v gr.sup.
    Todor Cristian - Oradea
    18 -- 24 1v gr.sup.
    Aberle Ildiko - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Varkonyi Amalia - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    Kadar Jozsef - Oradea
    Pallfy Zsolt - Oradea
    25 -- 32 0v gr.sup.
    Pop Alexandru - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Dinescu Dan - Oradea
    Maxim Alexandru - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    Trifan Sebastian - Oradea
    Troie Calin - Oradea
    Torje Sorin - Oradea
    33 -- 2v gr.inf.
    Vurst Laszlo - Oradea
    34 -- 37 1v gr.inf.
    Barlea Radu - Oradea
    Catuneanu George - Oradea
    Presecan Doru - Oradea
    Imre Flaviu - Oradea
    38 -- 44 0v gr.inf.
    Sas Tibor - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    Tana Marius - Oradea
    Ilies Alexandru Florin - Oradea
    Olar Olimpiu - Oradea
    Pop Nicolae - Oradea
    Randis Calin - Oradea


    LIVE Finalele:

    Ultima editare de King Pong Oradea; 06.apr.2018, 23:05.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

    Comentariu


    • Bună seara!



      Inscrieri FORESTA#170 - on 2018. 04. 20. at 20:53:15

      1. Gergely Anton - Oradea, 245 - 39,7 - E
      2. Parus Lilian - Oradea, 991 - 35 - E
      3. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
      4. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
      5. Craciun Calin - Oradea, 561 - 32,03 - E
      6. Cotca Dacian - Oradea, 41 - 32,01 - E
      7. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 189 - 31,2 - E
      8. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
      9. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
      10. Tanc Florin - Oradea, 265 - 28,03 - O
      11. Tailbot Francois - Oradea, 962 - 28 - O
      12. Birtalan Laszlo - Oradea, 114 - 25,2 - O
      13. Pasare Mihnea - Hunedoara, 2024 - 25 - O
      14. Bondar Octavian - Oradea, 1820 - 24,2 - O
      15. Curpas Ioan - Oradea, 201 - 22,23 - OW
      16. Aberle Ildiko - Oradea, 2187 - 20 - OF
      17. Merai Janos - Oradea, 1181 - 18,5 - A
      18. Sas Tibor - Oradea, 738 - 16,53 - A
      19. Cheregi Nelu - Oradea, 772 - 15,03 - A
      20. Cavasdan Doru - Oradea, 1540 - 14,85 - A
      21. Varkonyi Amalia - Oradea, 629 - 14,67 - AF
      22. Lup Silviu - Oradea, 1685 - 13,8 - A
      23. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
      24. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
      25. Cotca Diana - Oradea, 593 - 11,67 - AJF
      26. Cotca Rares - Oradea, 624 - 11 - AJ
      27. Sabau Catalin - Oradea, 1227 - 10,5 - A
      28. Boitos Vasile - Oradea, 1565 - 9 - A
      29. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
      30. Boitos Rodica - Oradea, 1669 - 8,33 - AF
      31. Seica Gheorghe - Oradea, 1243 - 7,85 - A
      32. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
      33. Dinescu Dan - Oradea, 2184 - 4,6 - A
      34. Tascianu Cristian - Oradea, 1276 - 0 - O
      35. Antal Cornel - Oradea, 1895 - 0 - A
      36. Maxim Alexandru - Oradea, 3058 - 0 - A
      37. Moldovan Andrei - Oradea, 3663 - 0 - A
      38. Pop Florin - Oradea, 3664 - 0 - A
      39. Beles Sergiu - Oradea, 5014 - 0 - A
      40. Beles George - Oradea, 5015 - 0 - A

      Grupe inferioare FORESTA#170

      Gr.inferioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 GERGELY ANTON ORADEA
      2-0
      2-1
      2-0
      2-0
      4
      1
      2 CURPAS IOAN ORADEA
      0-2
      1-2
      2-0
      2-0
      2
      3
      3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
      1-2
      2-1
      2-0
      2-1
      3
      2
      4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      2-1
      1
      4
      5 BOITOS RODICA ORADEA
      0-2
      0-2
      1-2
      1-2
      0
      6
      Gr.inferioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 PARUS LILIAN ORADEA
      2-0
      2-0
      2-0
      2-1
      4
      1
      2 ANTAL CORNEL ORADEA
      0-2
      2-0
      2-0
      2-0
      3
      2
      3 CHEREGI NELU ORADEA
      0-2
      0-2
      2-0
      2-1
      2
      3
      4 POP FLORIN ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      1-2
      0
      5 BOITOS VASILE ORADEA
      1-2
      0-2
      1-2
      2-1
      1
      4
      6
      Gr.inferioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 POPA OCTAVIAN ORADEA
      2-0
      2-1
      2-0
      2-0
      4
      1
      2 CULDA ANDREI ORADEA
      0-2
      1-2
      2-0
      1-2
      1
      4
      3 TANC FLORIN ORADEA
      1-2
      2-1
      2-0
      1-2
      2
      3
      4 VARKONYI AMALIA ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      5 CAVASDAN DORU ORADEA
      0-2
      2-1
      2-1
      2-0
      3
      2
      6
      Gr.inferioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      4
      1
      2 SAS TIBOR ORADEA
      0-2
      2-0
      1-2
      2-1
      2
      3
      3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      2-0
      1
      4
      4 PRESECAN DORU ORADEA
      0-2
      2-1
      2-0
      2-0
      3
      2
      5 COTCA RARES ORADEA
      0-2
      1-2
      0-2
      0-2
      0
      6
      Gr.inferioara nr. 5
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      4
      1
      2 MERAI JANOS ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      3 TANA MARIUS ORADEA
      0-2
      2-0
      2-0
      1-2
      2
      3
      4 DINESCU DAN ORADEA
      0-2
      2-0
      0-2
      1-2
      1
      4
      5 PASARE MIHNEA HUNEDOARA
      0-2
      2-0
      2-1
      2-1
      3
      2
      6
      Gr.inferioara nr. 6
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
      2-0
      2-1
      2-1
      2-1
      4
      1
      2 CRACIUN CALIN ORADEA
      0-2
      2-0
      2-1
      2-0
      3
      2
      3 SEICA GHEORGHE ORADEA
      1-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      4 ABERLE ILDIKO ORADEA
      1-2
      1-2
      2-0
      2-1
      2
      3
      5 COTCA DIANA ORADEA
      1-2
      0-2
      2-0
      1-2
      1
      4
      6
      Gr.inferioara nr. 7
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 BALOGH ATTILA ORADEA
      1-2
      2-0
      2-0
      2-0
      3
      2
      2 COTCA DACIAN ORADEA
      2-1
      2-0
      2-1
      2-0
      4
      1
      3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
      0-2
      0-2
      2-0
      2-0
      2
      3
      4 SABAU CATALIN ORADEA
      0-2
      1-2
      0-2
      2-0
      1
      4
      5 BELES SERGIU ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      6
      Gr.inferioara nr. 8
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 VAIDA SORIN ORADEA
      0-2
      1-2
      2-1
      2-0
      2
      3
      2 SAVU CRISTIAN ORADEA
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      4
      1
      3 LUP SILVIU ORADEA
      2-1
      0-2
      0-2
      2-0
      2
      4
      4 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
      1-2
      0-2
      2-0
      2-0
      2
      2
      5 BELES GEORGE ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      6

      Grupe superioare FORESTA#170

      Gr.superioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 GERGELY ANTON ORADEA
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 PRESECAN DORU ORADEA
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      3 TANC FLORIN ORADEA
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      4 BOITOS VASILE ORADEA
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      Gr.superioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 PARUS LILIAN ORADEA
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      1
      2 PASARE MIHNEA HUNEDOARA
      0-3
      2-3
      3-1
      1
      3 SAS TIBOR ORADEA
      0-3
      3-2
      3-1
      2
      2
      4 CULDA ANDREI ORADEA
      1-3
      1-3
      1-3
      0
      Gr.superioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 POPA OCTAVIAN ORADEA
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 CRACIUN CALIN ORADEA
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 TANA MARIUS ORADEA
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      Gr.superioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      2 BALOGH ATTILA ORADEA
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 ABERLE ILDIKO ORADEA
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4 DINESCU DAN ORADEA
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Gr.superioara nr. 5
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
      3-2
      3-0
      3-1
      3
      1
      2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
      2-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      4 COTCA DIANA ORADEA
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      Gr.superioara nr. 6
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
      3-2
      0-3
      3-0
      2
      2
      2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
      2-3
      0-3
      3-0
      1
      3 VAIDA SORIN ORADEA
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      4 SABAU CATALIN ORADEA
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Gr.superioara nr. 7
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 COTCA DACIAN ORADEA
      3-0
      3-0
      3-2
      3
      1
      2 ANTAL CORNEL ORADEA
      0-3
      2-3
      3-2
      1
      3 CURPAS IOAN ORADEA
      0-3
      3-2
      1-3
      1
      4 LUP SILVIU ORADEA
      2-3
      2-3
      3-1
      1
      2
      Gr.superioara nr. 8
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 SAVU CRISTIAN ORADEA
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 CAVASDAN DORU ORADEA
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 CHEREGI NELU ORADEA
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Eliminatorii FORESTA#170
      1. Gergely Anton
      -------------------- Gergely Anton 3-1
      16. Sas Tibor
      ---------------------------------------- Gergely Anton 3-2
      9. Tailbot Francois
      -------------------- Savu Cristian 3-2
      8. Savu Cristian
      ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
      5. Jurje Alex Doru
      -------------------- Jurje Alex Doru 3-2
      12. Lup Silviu
      ---------------------------------------- Craciun Calin 3-1
      13. Craciun Calin
      -------------------- Craciun Calin 3-1
      4. Balogh Attila

      . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

      3. Popa Octavian
      -------------------- Tascianu Cristian 3-2
      14. Tascianu Cristian
      ---------------------------------------- Tascianu Cristian 3-1
      11. Tanc Florin
      -------------------- Vaida Sorin 3-1
      6. Vaida Sorin
      ------------------------------------------------------------ Tascianu Cristian 3-2
      7. Cotca Dacian
      -------------------- Cotca Dacian 3-0
      10. Cavasdan Doru
      ---------------------------------------- Parus Lilian 3-0
      15. Bondar Octavian
      -------------------- Parus Lilian 3-0
      2. Parus Lilian


      Finala mica - FORESTA#170

      Craciun Calin
      -------------------- Craciun Calin 3-1
      Parus Lilian

      Clasament FORESTA#170

      1. Gergely Anton - Oradea
      2. Tascianu Cristian - Oradea
      3 -- 4
      Craciun Calin - Oradea
      Parus Lilian - Oradea
      5 -- 8
      Savu Cristian - Oradea
      Vaida Sorin - Oradea
      Jurje Alex Doru - Almasu Mare
      Cotca Dacian - Oradea
      9 -- 16
      Sas Tibor - Oradea
      Popa Octavian - Oradea
      Balogh Attila - Oradea
      Bondar Octavian - Oradea
      Tailbot Francois - Oradea
      Tanc Florin - Oradea
      Lup Silviu - Oradea
      Cavasdan Doru - Oradea
      17 -- 25 1v gr.sup.
      Birtalan Laszlo - Oradea
      Pasare Mihnea - Hunedoara
      Curpas Ioan - Oradea
      Aberle Ildiko - Oradea
      Cheregi Nelu - Oradea
      Catuneanu George - Oradea
      Cotca Diana - Oradea
      Presecan Doru - Oradea
      Antal Cornel - Oradea
      26 -- 32 0v gr.sup.
      Culda Andrei - Oradea
      Boitos Vasile - Oradea
      Tana Marius - Oradea
      Dinescu Dan - Oradea
      Maxim Alexandru - Oradea
      Sabau Catalin - Oradea
      Moldovan Andrei - Oradea
      33 -- 40 0v gr.inf.
      Merai Janos - Oradea
      Varkonyi Amalia - Oradea
      Cotca Rares - Oradea
      Boitos Rodica - Oradea
      Seica Gheorghe - Oradea
      Pop Florin - Oradea
      Beles Sergiu - Oradea
      Beles George - Oradea


      Ultima editare de King Pong Oradea; 20.apr.2018, 23:47.
      Club King Pong Oradea
      www.kingpong.ro
      0359 181 232

      Comentariu


      • Bună seara!



        Inscrieri FORESTA#171 - on 2018. 04. 27. at 22:13:37

        1. Parus Lilian - Oradea, 991 - 35 - E
        2. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
        3. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
        4. Cotca Dacian - Oradea, 41 - 32,01 - E
        5. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 189 - 31,2 - E
        6. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
        7. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
        8. Tailbot Francois - Oradea, 962 - 28 - O
        9. Birtalan Laszlo - Oradea, 114 - 25,2 - O
        10. Bondar Octavian - Oradea, 1820 - 24,2 - O
        11. Curpas Ioan - Oradea, 201 - 22,23 - OW
        12. Pop Alexandru - Oradea, 251 - 19,41 - A
        13. Barlea Radu - Oradea, 677 - 18,5 - A
        14. Varkonyi Amalia - Oradea, 629 - 14,67 - AF
        15. Lup Silviu - Oradea, 1685 - 13,8 - A
        16. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
        17. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
        18. Cotca Diana - Oradea, 593 - 11,67 - AJF
        19. Cotca Rares - Oradea, 624 - 11 - AJ
        20. Boitos Vasile - Oradea, 1565 - 9 - A
        21. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
        22. Seica Gheorghe - Oradea, 1243 - 7,85 - A
        23. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
        24. Dinescu Dan - Oradea, 2184 - 4,6 - A
        25. Antal Cornel - Oradea, 1895 - 0 - A
        26. Simu Marius - Oradea, 2010 - 0 - A
        27. Maxim Alexandru - Oradea, 3058 - 0 - A
        28. Olar Olimpiu - Oradea, 3419 - 0 - A
        29. Moldovan Andrei - Oradea, 3663 - 0 - A
        30. Pop Florin - Oradea, 3664 - 0 - A
        31. Koca Zehra - Istambul, 5016 - 0 - A

        Grupe inferioare FORESTA#171

        Gr.inferioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 PARUS LILIAN ORADEA
        2-0
        2-1
        2-1
        2-0
        2-0
        5
        1
        2 CULDA ANDREI ORADEA
        0-2
        2-0
        1-2
        2-0
        2-0
        3
        3
        3 ANTAL CORNEL ORADEA
        1-2
        0-2
        1-2
        2-0
        2-0
        2
        4
        4 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
        1-2
        2-1
        2-1
        2-0
        2-1
        4
        2
        5 DINESCU DAN ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0
        6 OLAR OLIMPIU ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        1-2
        2-0
        1
        Gr.inferioara nr. 2
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 POPA OCTAVIAN ORADEA
        2-0
        2-0
        2-1
        2-0
        2-1
        5
        1
        2 SIMU MARIUS ORADEA
        0-2
        2-0
        2-1
        2-0
        2-0
        4
        2
        3 CURPAS IOAN ORADEA
        0-2
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        3
        3
        4 BARLEA RADU ORADEA
        1-2
        1-2
        0-2
        2-0
        2-0
        2
        4
        5 PRESECAN DORU ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0
        6 COTCA DIANA ORADEA
        1-2
        0-2
        0-2
        0-2
        2-0
        1
        Gr.inferioara nr. 3
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        V
        Loc
        1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
        2-1
        0-2
        2-0
        2-0
        0-2
        2-0
        4
        4
        2 COTCA DACIAN ORADEA
        1-2
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        5
        1
        3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
        2-0
        0-2
        2-1
        2-0
        0-2
        2-0
        4
        3
        4 LUP SILVIU ORADEA
        0-2
        0-2
        1-2
        2-0
        2-1
        2-0
        3
        5 VARKONYI AMALIA ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        2-0
        1
        6 POP ALEXANDRU ORADEA
        2-0
        0-2
        2-0
        1-2
        2-0
        2-0
        4
        2
        7 KOCA ZEHRA ISTAMBUL
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0
        Gr.inferioara nr. 4
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        4
        2
        2 SAVU CRISTIAN ORADEA
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        5
        1
        3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
        0-2
        0-2
        2-0
        2-0
        1-2
        2
        4
        4 TANA MARIUS ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        1-2
        2-1
        1
        5 POP FLORIN ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        2-1
        0-2
        1
        6 COTCA RARES ORADEA
        0-2
        0-2
        2-1
        1-2
        2-0
        2
        3
        Gr.inferioara nr. 5
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 BALOGH ATTILA ORADEA
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        5
        1
        2 VAIDA SORIN ORADEA
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        4
        2
        3 SEICA GHEORGHE ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        2-0
        0-2
        1
        4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
        0-2
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        3
        3
        5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0
        6 BOITOS VASILE ORADEA
        0-2
        0-2
        2-0
        0-2
        2-0
        2
        4
        Grupe superioare FORESTA#171

        Gr.superioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 PARUS LILIAN ORADEA
        3-0
        0-3
        3-0
        2
        2
        2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
        0-3
        3-1
        3-0
        2
        3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
        3-0
        1-3
        3-0
        2
        1
        4 BARLEA RADU ORADEA
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        Gr.superioara nr. 2
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 POPA OCTAVIAN ORADEA
        0-3
        3-0
        3-0
        2
        2
        2 VAIDA SORIN ORADEA
        3-0
        3-0
        3-1
        3
        1
        3 COTCA RARES ORADEA
        0-3
        0-3
        3-0
        1
        4 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
        0-3
        1-3
        0-3
        0
        Gr.superioara nr. 3
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 COTCA DACIAN ORADEA
        3-2
        3-1
        3-0
        3
        1
        2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
        2-3
        3-2
        3-1
        2
        2
        3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
        1-3
        2-3
        1-3
        0
        4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
        0-3
        1-3
        3-1
        1
        Gr.superioara nr. 4
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 SAVU CRISTIAN ORADEA
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        1
        2 SIMU MARIUS ORADEA
        0-3
        3-1
        3-0
        2
        2
        3 CULDA ANDREI ORADEA
        0-3
        1-3
        3-0
        1
        4 BOITOS VASILE ORADEA
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        Gr.superioara nr. 5
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 BALOGH ATTILA ORADEA
        3-0
        3-1
        3-0
        3
        1
        2 POP ALEXANDRU ORADEA
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        3 CURPAS IOAN ORADEA
        1-3
        3-0
        3-2
        2
        2
        4 ANTAL CORNEL ORADEA
        0-3
        3-0
        2-3
        1
        Eliminatorii FORESTA#171
        1. Birtalan Laszlo
        -------------------- Birtalan Laszlo 3-0
        16. Bye
        ---------------------------------------- Popa Octavian 3-0
        9. Bondar Octavian
        -------------------- Popa Octavian 3-1
        8. Popa Octavian
        ------------------------------------------------------------ Balogh Attila 3-1
        5. Balogh Attila
        -------------------- Balogh Attila 3-0
        12. Bye
        ---------------------------------------- Balogh Attila 3-2
        13. Bye
        -------------------- Savu Cristian 3-0
        4. Savu Cristian

        . -------------------------------------------------------------------------------- Balogh Attila 3-1

        3. Cotca Dacian
        -------------------- Cotca Dacian 3-0
        14. Bye
        ---------------------------------------- Curpas Ioan 3-0
        11. Bye
        -------------------- Curpas Ioan 3-0
        6. Curpas Ioan
        ------------------------------------------------------------ Vaida Sorin 3-0
        7. Simu Marius
        -------------------- Simu Marius 3-0
        10. Parus Lilian
        ---------------------------------------- Vaida Sorin 3-0
        15. Bye
        -------------------- Vaida Sorin 3-0
        2. Vaida Sorin


        Finala mica - FORESTA#171

        Popa Octavian
        -------------------- Popa Octavian 3-
        Curpas Ioan

        Clasament FORESTA#171

        1. Balogh Attila - Oradea
        2. Vaida Sorin - Oradea
        3 -- 4
        Popa Octavian - Oradea
        Curpas Ioan - Oradea
        5 -- 8
        Savu Cristian - Oradea
        Simu Marius - Oradea
        Birtalan Laszlo - Oradea
        Cotca Dacian - Oradea
        9 -- 10
        Parus Lilian - Oradea
        Bondar Octavian - Oradea
        11 -- 2v gr.sup.
        Tailbot Francois - Oradea
        12 -- 15 1v gr.sup.
        Catuneanu George - Oradea
        Culda Andrei - Oradea
        Cotca Rares - Oradea
        Antal Cornel - Oradea
        16 -- 20 0v gr.sup.
        Jurje Alex Doru - Almasu Mare
        Pop Alexandru - Oradea
        Barlea Radu - Oradea
        Boitos Vasile - Oradea
        Maxim Alexandru - Oradea
        21 -- 3v gr.inf.
        Lup Silviu - Oradea
        22 -- 27 1v gr.inf.
        Varkonyi Amalia - Oradea
        Cotca Diana - Oradea
        Seica Gheorghe - Oradea
        Tana Marius - Oradea
        Olar Olimpiu - Oradea
        Pop Florin - Oradea
        28 -- 31 0v gr.inf.
        Presecan Doru - Oradea
        Dinescu Dan - Oradea
        Moldovan Andrei - Oradea
        Koca Zehra - Istambul

        Ultima editare de King Pong Oradea; 27.apr.2018, 23:39.
        Club King Pong Oradea
        www.kingpong.ro
        0359 181 232

        Comentariu


        • Clasament sezon #4 by KING PONG

          Dupa Etapa #21 (#171) - 27.04.2018

          Numar total jucatori pana in prezent sezon 4/Total:105/237


          #Sezon 4 Ian Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 4 Feb #Total general Nume Prenume
          Puncte sezon 4
          Patricipari Sez4 max 21
          Nr. locuri ocupate: I / II / III
          1
          0
          1
          1
          Gergely Anton
          616
          19
          13/3/0
          2
          0
          2
          6
          Parus Lilian
          399
          19
          0/5/3
          3
          0
          3
          8
          Popa Octavian
          374
          21
          0/1/1
          4
          0
          4
          4
          Tascianu Cristi
          373
          17
          1/2/2
          7
          2
          5
          2
          Balogh Attila
          363
          20
          1/0/3
          5
          -1
          6
          14
          Jurje Alex
          345
          14
          2/0/4
          6
          -1
          7
          7
          Tailbot Francois
          316
          16
          0/3/2
          9
          1
          8
          5
          Savu Cristian
          290
          15
          0/0/3
          8
          -1
          9
          3
          Vaida Sorin
          276
          20
          0/2/0
          11
          1
          10
          12
          Cotca Dacian
          226
          14
          0/1/1
          12
          1
          11
          16
          Craciun Calin
          208
          11
          1/1/1
          10
          -2
          12
          15
          Codau Vlad
          169
          13
          0/0/0
          23
          10
          13
          11
          Birtalan Laszlo
          120
          14
          0/0/0
          16
          2
          14
          26
          Merai Janos
          114
          16
          0/0/0
          19
          4
          15
          32
          Simu Marius
          106
          11
          0/0/0
          18
          2
          16
          24
          Sas Tibor
          103
          18
          0/0/0
          22
          5
          17
          18
          Curpas Ioan
          102
          12
          0/0/0
          13
          -5
          18
          9
          Mandru Bogdan
          101
          3
          3/0/0
          15
          -4
          19
          19
          Kalman Suha
          98
          10
          0/0/0
          14
          -6
          20
          39
          Sabadas Dinu
          92
          11
          0/0/0
          20
          -1
          21
          28
          Culda Andrei
          87
          19
          0/0/0
          21
          -1
          22
          25
          Antal Cornel
          85
          20
          0/0/0
          25
          2
          23
          10
          Tanc Florin
          82
          12
          0/0/0
          17
          -7
          24
          17
          Birtalan Robert
          79
          2
          0/2/0
          38
          13
          25
          44
          Bondar Octavian
          62
          8
          0/0/0
          24
          -2
          26
          31
          Cheregi Nelu
          62
          17
          0/0/0
          30
          3
          27
          56
          Catuneanu George
          47
          13
          0/0/0
          36
          8
          28
          68
          Lup Silviu
          39
          6
          0/0/0
          27
          -2
          29
          23
          Bondar Leontin
          39
          8
          0/0/0
          33
          3
          30
          40
          Tana Marius
          37
          16
          0/0/0
          35
          5
          30
          53
          Maxim Alexandru
          37
          16
          0/0/0
          29
          -2
          31
          46
          Kadar Jozsef
          35
          6
          0/0/0
          37
          5
          32
          21
          Barlea Radu
          35
          11
          0/0/0
          31
          -2
          33
          60
          Ilies Alexandru
          34
          16
          0/0/0
          26
          -8
          34
          52
          Kovacs Ferenc
          33
          1
          0/1/0
          28
          -7
          35
          33
          Horvath Tibor
          31
          1
          0/0/1
          34
          -2
          36
          55
          Seica Gheorghe
          30
          17
          0/0/0
          48
          11
          37
          34
          Varkonyi Amalia
          29
          8
          0/0/0
          39
          1
          38
          66
          Dinescu Dan
          28
          13
          0/0/0
          44
          5
          39
          50
          Totos Ludovic
          27
          5
          0/0/0
          43
          3
          40
          62
          Presecan Doru
          27
          15
          0/0/0
          42
          1
          41
          30
          Aberle Ildiko
          26
          7
          0/0/0
          32
          -10
          42
          36
          Onofrei Dan
          25
          6
          0/0/0
          39
          -4
          43
          65
          Sabau Catalin
          24
          11
          0/0/0
          40
          -4
          44
          20
          Fabian Wilhelm
          22
          5
          0/0/0
          50
          5
          45
          75
          Moldovan Andrei
          21
          14
          0/0/0
          0
          NEW
          46
          54
          Pop Alexandru
          20
          4
          0/0/0
          49
          2
          47
          61
          Pop Florin
          20
          10
          0/0/0
          41
          -7
          48
          90
          Boldog Zoltan
          17
          1
          0/0/0
          0
          NEW
          49
          22
          Todor Cristian
          16
          3
          0/0/0
          44
          -6
          50
          95
          Puscasu Denis
          16
          4
          0/0/0
          60
          9
          51
          91
          Cavasdan Doru
          15
          3
          0/0/0
          47
          -5
          52
          97
          Imre Flaviu
          15
          13
          0/0/0
          45
          -8
          53
          85
          Szilagyi Zsolt
          14
          6
          0/0/0
          46
          -8
          54
          27
          Popescu Cornel
          12
          1
          0/0/0
          46
          -8
          54
          102
          Ciobanu Gabriel
          12
          1
          0/0/0
          54
          -1
          55
          82
          Vurst Laszlo
          12
          5
          0/0/0
          58
          3
          55
          93
          Boitos Vasile
          12
          5
          0/0/0
          62
          6
          56
          70
          Cotca Rares
          11
          4
          0/0/0
          59
          2
          57
          42
          Toma Cristian
          10
          2
          0/0/0
          59
          2
          57
          48
          Dan Daniel
          10
          2
          0/0/0
          51
          -7
          58
          109
          Baciu Cristian
          10
          4
          0/0/0
          52
          -7
          59
          105
          Negrea Liviu
          10
          9
          0/0/0
          53
          -7
          60
          49
          Kiraly Pongrac
          9
          1
          0/0/0
          56
          -5
          61
          89
          Boitos Rodica
          9
          5
          0/0/0
          55
          -7
          62
          115
          Nedelcu Alin
          8
          3
          0/0/0
          57
          -6
          63
          47
          Cotrau Calin
          7
          3
          0/0/0
          57
          -6
          63
          58
          Popute Remus
          7
          3
          0/0/0
          0
          NEW
          63
          77
          Cotca Diana
          7
          3
          0/0/0
          59
          -5
          64
          29
          Szalay Liviu
          5
          1
          0/0/0
          59
          -5
          64
          41
          Ghile Ioan
          5
          1
          0/0/0
          0
          NEW
          64
          73
          Pop Gabriel
          5
          1
          0/0/0
          0
          NEW
          64
          120
          Palfy Zsolt
          5
          1
          0/0/0
          66
          1
          65
          104
          Olar Olimpiu
          5
          3
          0/0/0
          61
          -4
          65
          126
          Nagy Norbert
          5
          3
          0/0/0
          62
          -4
          66
          80
          Cevei Petre
          4
          1
          0/0/0
          62
          -4
          66
          92
          Trip Darius
          4
          1
          0/0/0
          0
          NEW
          66
          96
          Torje Sorin
          4
          1
          0/0/0
          62
          -4
          66
          98
          Sarca Ovidiu
          4
          1
          0/0/0
          0
          NEW
          66
          113
          Troie Calin
          4
          1
          0/0/0
          0
          NEW
          66
          125
          Trifan Sebastian
          4
          1
          0/0/0
          62
          -4
          66
          127
          Pop Sabin
          4
          1
          0/0/0
          63
          -4
          67
          113
          Simon Harry
          4
          2
          0/0/0
          0
          NEW
          68
          43
          Pasare Mihnea
          3
          1
          0/0/0
          64
          -4
          68
          125
          Patrila Cristian
          3
          1
          0/0/0
          64
          -4
          68
          131
          Mihai Emanuel
          3
          1
          0/0/0
          65
          -4
          69
          132
          Certea Timotei
          3
          2
          0/0/0
          66
          -4
          70
          103
          Erdeli Sorin
          2
          1
          0/0/0
          66
          -4
          70
          108
          Nutiu Cristian
          2
          1
          0/0/0
          66
          -4
          70
          132
          Darvasi Ibolya
          2
          1
          0/0/0
          66
          -4
          70
          134
          Vandici Radu
          2
          1
          0/0/0
          67
          -4
          71
          135
          Molnar Andrea
          2
          2
          0/0/0
          68
          -4
          72
          94
          Bals Marius
          1
          1
          0/0/0
          0
          NEW
          72
          129
          Alex Ciprian
          1
          1
          0/0/0
          68
          -4
          72
          135
          Ratiu Adrian
          1
          1
          0/0/0
          68
          -4
          72
          136
          Anton Calin
          1
          1
          0/0/0
          0
          NEW
          72
          136
          Beles George
          1
          1
          0/0/0
          0
          NEW
          72
          136
          Beles Sergiu
          1
          1
          0/0/0
          68
          -4
          72
          136
          Demian Raul
          1
          1
          0/0/0
          0
          NEW
          72
          136
          Gasca Daniel
          1
          1
          0/0/0
          68
          -4
          72
          136
          Kiraly Attila
          1
          1
          0/0/0
          0
          NEW
          72
          136
          Koca Zehra
          1
          1
          0/0/0
          68
          -4
          72
          136
          Oprea Alexandru
          1
          1
          0/0/0
          0
          NEW
          72
          136
          Pop Nicolae
          1
          1
          0/0/0
          0
          NEW
          72
          136
          Randis Calin
          1
          1
          0/0/0
          Club King Pong Oradea
          www.kingpong.ro
          0359 181 232

          Comentariu


          • Bună seara!



            Inscrieri FORESTA#172 - on 2018. 05. 04. at 22:14:53

            1. Mandru Bogdan - Hunedoara, 648 - 44 - E
            2. Gergely Anton - Oradea, 245 - 39,7 - E
            3. Parus Lilian - Oradea, 991 - 35 - E
            4. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
            5. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
            6. Craciun Calin - Oradea, 561 - 32,03 - E
            7. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
            8. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
            9. Codau Vlad - Oradea, 171 - 28,3 - O
            10. Tailbot Francois - Oradea, 962 - 28 - O
            11. Pasare Mihnea - Hunedoara, 2024 - 25 - O
            12. Sabadas Dinu - Oradea, 845 - 24,2 - O
            13. Fabian Wilhelm - Oradea, 470 - 21,2 - O
            14. Aberle Ildiko - Oradea, 2187 - 20 - OF
            15. Merai Janos - Oradea, 1181 - 18,5 - A
            16. Sas Tibor - Oradea, 738 - 16,53 - A
            17. Cheregi Nelu - Oradea, 772 - 15,03 - A
            18. Varkonyi Amalia - Oradea, 629 - 14,67 - AF
            19. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
            20. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
            21. Sabau Catalin - Oradea, 1227 - 10,5 - A
            22. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
            23. Seica Gheorghe - Oradea, 1243 - 7,85 - A
            24. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
            25. Ilies Alexandru Florin - Oradea, 3590 - 6 - A
            26. Tascianu Cristian - Oradea, 1276 - 0 - O
            27. Kadar Jozsef - Oradea, 2740 - 0 - A
            28. Pop Florin - Oradea, 3664 - 0 - A
            29. Vurst Laszlo - Oradea, 5007 - 0 - A
            30. Koca Zehra - Istanbul, 5017 - 0 - A
            31. Tokay Kenan - Istanbul, 5018 - 0 - A

            Grupe inferioare FORESTA#172

            Gr.inferioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 GERGELY ANTON ORADEA
            0-2
            1-2
            2-0
            2-0
            2-0
            3
            3
            2 CODAU VLAD ORADEA
            2-0
            1-2
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            2
            3 MERAI JANOS ORADEA
            2-1
            2-1
            2-1
            2-0
            2-0
            5
            1
            4 ILIES ALEXANDRU FLORIN ORADEA
            0-2
            0-2
            1-2
            1-2
            1-2
            0
            5 SEICA GHEORGHE ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            2-1
            2-0
            2
            4
            6 TOKAY KENAN ISTANBUL
            0-2
            0-2
            0-2
            2-1
            0-2
            1
            Gr.inferioara nr. 2
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 PARUS LILIAN ORADEA
            2-1
            2-0
            2-0
            2-0
            2-1
            5
            1
            2 CRACIUN CALIN ORADEA
            1-2
            2-1
            2-0
            2-1
            2-1
            4
            2
            3 SAS TIBOR ORADEA
            0-2
            1-2
            0-2
            2-0
            2-1
            2
            4
            4 KADAR JOZSEF ORADEA
            0-2
            0-2
            2-0
            2-1
            2-0
            3
            3
            5 VARKONYI AMALIA ORADEA
            0-2
            1-2
            0-2
            1-2
            2-0
            1
            6 PASARE MIHNEA HUNEDOARA
            1-2
            1-2
            1-2
            0-2
            0-2
            0
            Gr.inferioara nr. 3
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 POPA OCTAVIAN ORADEA
            2-0
            1-2
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            2
            2 VAIDA SORIN ORADEA
            0-2
            1-2
            2-0
            2-0
            2-0
            3
            3
            3 MANDRU BOGDAN HUNEDOARA
            2-1
            2-1
            2-0
            2-0
            2-0
            5
            1
            4 TANA MARIUS ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            2-0
            1
            5 PRESECAN DORU ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            2-0
            2-0
            2
            4
            6 KOCA ZEHRA ISTANBUL
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            Gr.inferioara nr. 4
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            5
            1
            2 SAVU CRISTIAN ORADEA
            0-2
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            2
            3 SABADAS DINU ORADEA
            0-2
            0-2
            2-1
            2-1
            2-0
            3
            3
            4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
            0-2
            0-2
            1-2
            1-2
            0-2
            0
            5 ABERLE ILDIKO ORADEA
            0-2
            0-2
            1-2
            2-1
            2-0
            2
            4
            6 VURST LASZLO ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            2-0
            0-2
            1
            Gr.inferioara nr. 5
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            7
            V
            Loc
            1 BALOGH ATTILA ORADEA
            1-2
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            2-1
            5
            2
            2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
            2-1
            2-0
            2-1
            2-1
            2-0
            2-0
            6
            1
            3 CULDA ANDREI ORADEA
            0-2
            0-2
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            4 CHEREGI NELU ORADEA
            0-2
            1-2
            0-2
            1-2
            2-0
            0-2
            1
            5 SABAU CATALIN ORADEA
            0-2
            1-2
            0-2
            2-1
            2-0
            0-2
            2
            4
            6 POP FLORIN ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            7 FABIAN WILHELM ORADEA
            1-2
            0-2
            0-2
            2-0
            2-0
            2-0
            3
            3
            Grupe superioare FORESTA#172

            Gr.superioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 MERAI JANOS ORADEA
            0-3
            2-3
            3-0
            1
            2 SAVU CRISTIAN ORADEA
            3-0
            3-0
            3-0
            3
            1
            3 VAIDA SORIN ORADEA
            3-2
            0-3
            3-2
            2
            2
            4 SAS TIBOR ORADEA
            0-3
            0-3
            2-3
            0
            Gr.superioara nr. 2
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 PARUS LILIAN ORADEA
            3-0
            3-0
            3-0
            3
            1
            2 BALOGH ATTILA ORADEA
            0-3
            3-0
            3-0
            2
            2
            3 SABADAS DINU ORADEA
            0-3
            0-3
            3-2
            1
            4 PRESECAN DORU ORADEA
            0-3
            0-3
            2-3
            0
            Gr.superioara nr. 3
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 MANDRU BOGDAN HUNEDOARA
            3-1
            3-0
            3-0
            3
            1
            2 CODAU VLAD ORADEA
            1-3
            3-2
            3-1
            2
            2
            3 FABIAN WILHELM ORADEA
            0-3
            2-3
            1-3
            0
            4 ABERLE ILDIKO ORADEA
            0-3
            1-3
            3-1
            1
            Gr.superioara nr. 4
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
            0-3
            2-3
            3-0
            1
            2 CRACIUN CALIN ORADEA
            3-0
            2-3
            3-0
            2
            2
            3 GERGELY ANTON ORADEA
            3-2
            3-2
            3-0
            3
            1
            4 SABAU CATALIN ORADEA
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            Gr.superioara nr. 5
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
            3-1
            3-0
            3-0
            3
            1
            2 POPA OCTAVIAN ORADEA
            1-3
            3-0
            3-0
            2
            2
            3 KADAR JOZSEF ORADEA
            0-3
            0-3
            3-0
            1
            4 SEICA GHEORGHE ORADEA
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            Eliminatorii FORESTA#172
            1. Savu Cristian
            -------------------- Savu Cristian 3-0
            16. Bye
            ---------------------------------------- Savu Cristian 3-0
            9. Codau Vlad
            -------------------- Balogh Attila 3-0
            8. Balogh Attila
            ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-2
            5. Tailbot Francois
            -------------------- Tailbot Francois 3-0
            12. Bye
            ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
            13. Bye
            -------------------- Gergely Anton 3-0
            4. Gergely Anton

            . -------------------------------------------------------------------------------- Mandru Bogdan 3-1

            3. Mandru Bogdan
            -------------------- Mandru Bogdan 3-0
            14. Bye
            ---------------------------------------- Mandru Bogdan 3-0
            11. Bye
            -------------------- Popa Octavian 3-0
            6. Popa Octavian
            ------------------------------------------------------------ Mandru Bogdan 3-0
            7. Craciun Calin
            -------------------- Vaida Sorin 3-1
            10. Vaida Sorin
            ---------------------------------------- Vaida Sorin 3-2
            15. Bye
            -------------------- Parus Lilian 3-0
            2. Parus Lilian


            Finala mica - FORESTA#172

            Savu Cristian
            -------------------- Savu Cristian 3-
            Vaida Sorin

            Clasament FORESTA#172

            1. Mandru Bogdan - Hunedoara
            2. Gergely Anton - Oradea
            3 -- 4
            Savu Cristian - Oradea
            Vaida Sorin - Oradea
            5 -- 8
            Popa Octavian - Oradea
            Tailbot Francois - Oradea
            Balogh Attila - Oradea
            Parus Lilian - Oradea
            9 -- 10
            Craciun Calin - Oradea
            Codau Vlad - Oradea
            11 -- 15 1v gr.sup.
            Sabadas Dinu - Oradea
            Aberle Ildiko - Oradea
            Merai Janos - Oradea
            Tascianu Cristian - Oradea
            Kadar Jozsef - Oradea
            16 -- 20 0v gr.sup.
            Fabian Wilhelm - Oradea
            Sas Tibor - Oradea
            Presecan Doru - Oradea
            Seica Gheorghe - Oradea
            Sabau Catalin - Oradea
            21 -- 4v gr.inf.
            Culda Andrei - Oradea
            22 -- 26 1v gr.inf.
            Cheregi Nelu - Oradea
            Varkonyi Amalia - Oradea
            Tana Marius - Oradea
            Vurst Laszlo - Oradea
            Tokay Kenan - Istanbul
            27 -- 31 0v gr.inf.
            Pasare Mihnea - Hunedoara
            Catuneanu George - Oradea
            Ilies Alexandru Florin - Oradea
            Pop Florin - Oradea
            Koca Zehra - Istanbul

            Ultima editare de King Pong Oradea; 04.mai.2018, 23:22.
            Club King Pong Oradea
            www.kingpong.ro
            0359 181 232

            Comentariu


            • Bună seara!



              Inscrieri FORESTA#173 - on 2018. 05. 11. at 21:35:45

              1. Gergely Anton - Oradea, 245 - 39,7 - E
              2. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
              3. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
              4. Cotca Dacian - Oradea, 41 - 32,01 - E
              5. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 189 - 31,2 - E
              6. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
              7. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
              8. Codau Vlad - Oradea, 171 - 28,3 - O
              9. Tanc Florin - Oradea, 265 - 28,03 - O
              10. Tailbot Francois - Oradea, 962 - 28 - O
              11. Birtalan Laszlo - Oradea, 114 - 25,2 - O
              12. Sabadas Dinu - Oradea, 845 - 24,2 - O
              13. Bondar Octavian - Oradea, 1820 - 24,2 - O
              14. Toma Cristian - Oradea, 846 - 19,67 - A
              15. Pop Alexandru - Oradea, 251 - 19,41 - A
              16. Merai Janos - Oradea, 1181 - 18,5 - A
              17. Sas Tibor - Oradea, 738 - 16,53 - A
              18. Costea Constantin - Oradea, 2484 - 15 - A
              19. Varkonyi Amalia - Oradea, 629 - 14,67 - AF
              20. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
              21. Ghile Ioan - Oradea, 719 - 12 - A
              22. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
              23. Cotca Diana - Oradea, 593 - 11,67 - AJF
              24. Cotca Rares - Oradea, 624 - 11 - AJ
              25. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
              26. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
              27. Tascianu Cristian - Oradea, 1276 - 0 - O
              28. Antal Cornel - Oradea, 1895 - 0 - A
              29. Simu Marius - Oradea, 2010 - 0 - A
              30. Pop Florin - Oradea, 3664 - 0 - A
              31. Patrila Cristian - Oradea, 5019 - 0 - A

              Grupe inferioare FORESTA#173

              Gr.inferioara nr. 1
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              7
              V
              Loc
              1 GERGELY ANTON ORADEA
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              6
              1
              2 CODAU VLAD ORADEA
              0-2
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              2-1
              5
              2
              3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
              0-2
              0-2
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              4
              3
              4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              2-0
              0-2
              0-2
              1
              5 TANA MARIUS ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0
              6 GHILE IOAN ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              2-0
              2-0
              1-2
              2
              7 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
              0-2
              1-2
              0-2
              2-0
              2-0
              2-1
              3
              4
              Gr.inferioara nr. 2
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 POPA OCTAVIAN ORADEA
              2-1
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              5
              1
              2 COTCA DACIAN ORADEA
              1-2
              2-0
              2-0
              2-1
              2-1
              4
              2
              3 MERAI JANOS ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              2-0
              2-1
              2
              4
              4 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
              0-2
              0-2
              2-0
              2-1
              2-1
              3
              3
              5 VARKONYI AMALIA ORADEA
              0-2
              1-2
              0-2
              1-2
              0-2
              0
              6 PATRILA CRISTIAN ORADEA
              0-2
              1-2
              1-2
              1-2
              2-0
              1
              Gr.inferioara nr. 3
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              5
              1
              2 VAIDA SORIN ORADEA
              0-2
              1-2
              1-2
              2-0
              2-0
              2
              4
              3 SIMU MARIUS ORADEA
              0-2
              2-1
              0-2
              2-0
              2-0
              3
              3
              4 TANC FLORIN ORADEA
              0-2
              2-1
              2-0
              2-1
              2-0
              4
              2
              5 PRESECAN DORU ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              1-2
              2-0
              1
              6 COTCA DIANA ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0
              Gr.inferioara nr. 4
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 BALOGH ATTILA ORADEA
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              5
              1
              2 SAVU CRISTIAN ORADEA
              0-2
              2-1
              2-0
              2-0
              2-1
              4
              2
              3 SAS TIBOR ORADEA
              0-2
              1-2
              0-2
              2-0
              2-0
              2
              4
              4 ANTAL CORNEL ORADEA
              0-2
              0-2
              2-0
              2-0
              2-0
              3
              3
              5 POP ALEXANDRU ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0
              6 TOMA CRISTIAN ORADEA
              0-2
              1-2
              0-2
              0-2
              2-0
              1
              Gr.inferioara nr. 5
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
              1-2
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              4
              2
              2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
              2-1
              2-0
              1-2
              2-1
              2-0
              4
              1
              3 SABADAS DINU ORADEA
              0-2
              0-2
              2-0
              2-0
              2-0
              3
              3
              4 CULDA ANDREI ORADEA
              0-2
              2-1
              0-2
              2-0
              2-0
              3
              4
              5 POP FLORIN ORADEA
              0-2
              1-2
              0-2
              0-2
              2-1
              1
              6 COTCA RARES ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              1-2
              0
              Grupe superioare FORESTA#173

              Gr.superioara nr. 1
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 GERGELY ANTON ORADEA
              3-1
              3-0
              3-2
              3
              1
              2 SAVU CRISTIAN ORADEA
              1-3
              3-2
              3-0
              2
              2
              3 SIMU MARIUS ORADEA
              0-3
              2-3
              3-0
              1
              4 MERAI JANOS ORADEA
              2-3
              0-3
              0-3
              0
              Gr.superioara nr. 2
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 POPA OCTAVIAN ORADEA
              0-3
              3-0
              1-3
              1
              2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
              3-0
              3-0
              2-3
              2
              2
              3 ANTAL CORNEL ORADEA
              0-3
              0-3
              3-1
              1
              4 VAIDA SORIN ORADEA
              3-1
              3-2
              1-3
              2
              1
              Gr.superioara nr. 3
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
              3-1
              3-0
              3-0
              3
              1
              2 CODAU VLAD ORADEA
              1-3
              3-0
              3-0
              2
              2
              3 SABADAS DINU ORADEA
              0-3
              0-3
              3-2
              1
              4 SAS TIBOR ORADEA
              0-3
              0-3
              2-3
              0
              Gr.superioara nr. 4
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 BALOGH ATTILA ORADEA
              3-0
              3-2
              3-0
              3
              1
              2 COTCA DACIAN ORADEA
              0-3
              3-1
              3-0
              2
              2
              3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
              2-3
              1-3
              3-0
              1
              4 CULDA ANDREI ORADEA
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              Gr.superioara nr. 5
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
              3-2
              3-1
              3-0
              3
              1
              2 TANC FLORIN ORADEA
              2-3
              3-1
              3-1
              2
              2
              3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
              1-3
              1-3
              3-2
              1
              4 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
              0-3
              1-3
              2-3
              0
              Eliminatorii FORESTA#173
              1. Gergely Anton
              -------------------- Gergely Anton 3-0
              16. Bye
              ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
              9. Jurje Alex Doru
              -------------------- Jurje Alex Doru 3-2
              8. Codau Vlad
              ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
              5. Tailbot Francois
              -------------------- Tailbot Francois 3-0
              12. Bye
              ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-0
              13. Bye
              -------------------- Balogh Attila 3-0
              4. Balogh Attila

              . -------------------------------------------------------------------------------- Tascianu Cristian 3-2

              3. Tascianu Cristian
              -------------------- Tascianu Cristian 3-0
              14. Bye
              ---------------------------------------- Tascianu Cristian 3-0
              11. Bye
              -------------------- Tanc Florin 3-0
              6. Tanc Florin
              ------------------------------------------------------------ Tascianu Cristian 3-2
              7. Cotca Dacian
              -------------------- Savu Cristian 3-0
              10. Savu Cristian
              ---------------------------------------- Savu Cristian 3-2
              15. Bye
              -------------------- Vaida Sorin 3-0
              2. Vaida Sorin


              Finala mica - FORESTA#173

              Tailbot Francois
              -------------------- Savu Cristian 3-2
              Savu Cristian

              Clasament FORESTA#173

              1. Tascianu Cristian - Oradea
              2. Gergely Anton - Oradea
              3 -- 4
              Savu Cristian - Oradea
              Tailbot Francois - Oradea
              5 -- 8
              Tanc Florin - Oradea
              Jurje Alex Doru - Almasu Mare
              Vaida Sorin - Oradea
              Balogh Attila - Oradea
              9 -- 10
              Cotca Dacian - Oradea
              Codau Vlad - Oradea
              11 -- 16 1v gr.sup.
              Popa Octavian - Oradea
              Birtalan Laszlo - Oradea
              Sabadas Dinu - Oradea
              Bondar Octavian - Oradea
              Antal Cornel - Oradea
              Simu Marius - Oradea
              17 -- 20 0v gr.sup.
              Merai Janos - Oradea
              Sas Tibor - Oradea
              Costea Constantin - Oradea
              Culda Andrei - Oradea
              21 -- 2v gr.inf.
              Ghile Ioan - Oradea
              22 -- 26 1v gr.inf.
              Toma Cristian - Oradea
              Catuneanu George - Oradea
              Presecan Doru - Oradea
              Pop Florin - Oradea
              Patrila Cristian - Oradea
              27 -- 31 0v gr.inf.
              Pop Alexandru - Oradea
              Varkonyi Amalia - Oradea
              Cotca Diana - Oradea
              Cotca Rares - Oradea
              Tana Marius - Oradea


              LIVE:


              Ultima editare de King Pong Oradea; 12.mai.2018, 00:07.
              Club King Pong Oradea
              www.kingpong.ro
              0359 181 232

              Comentariu


              • Bună seara!



                Inscrieri FORESTA#174 - on 2018. 05. 18. at 22:31:22

                1. Savu Cristian - Oradea, 23 - 33,9 - E
                2. Parus Lilian - Oradea, 675 - 33,9 - E
                3. Tailbot Francois - Oradea, 711 - 33,75 - E
                4. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 130 - 33,28 - E
                5. Cotca Dacian - Oradea, 68 - 32,88 - E
                6. Popa Octavian - Oradea, 153 - 32,6 - E
                7. Vaida Sorin - Oradea, 35 - 32,33 - EW
                8. Balogh Attila - Oradea, 186 - 31,63 - E
                9. Barlea Radu - Oradea, 1338 - 27 - O
                10. Tanc Florin - Oradea, 284 - 26,82 - O
                11. Birtalan Laszlo - Oradea, 115 - 25,57 - O
                12. Sabadas Dinu - Oradea, 733 - 24,15 - O
                13. Bondar Leontin - Oradea, 1028 - 23,5 - O
                14. Aberle Ildiko - Oradea, 1248 - 20 - OF
                15. Totos Ludovic - Marghita, 679 - 17,6 - A
                16. Cheregi Nelu - Oradea, 743 - 15,93 - A
                17. Antal Cornel - Oradea, 1534 - 14 - A
                18. Catuneanu George - Oradea, 1182 - 13,65 - A
                19. Lup Silviu - Oradea, 1500 - 13,2 - A
                20. Culda Andrei - Oradea, 1281 - 11,65 - A
                21. Presecan Doru - Oradea, 1102 - 9 - I
                22. Tana Marius - Oradea, 1217 - 6,55 - I
                23. Dinescu Dan - Oradea, 1702 - 5,2 - I
                24. Tascianu Cristian - Oradea, 1286 - 0 - O
                25. Pop Florin - Oradea, 2389 - 0 - A
                26. Simu Marius - Oradea, 2390 - 0 - A

                Grupe inferioare FORESTA#174

                Gr.inferioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                7
                V
                Loc
                1 PARUS LILIAN ORADEA
                2-1
                1-2
                2-1
                2-1
                2-0
                2-0
                5
                2
                2 VAIDA SORIN ORADEA
                1-2
                1-2
                2-0
                2-1
                2-0
                2-0
                4
                3
                3 COTCA DACIAN ORADEA
                2-1
                2-1
                2-0
                2-1
                2-0
                2-1
                6
                1
                4 CHEREGI NELU ORADEA
                1-2
                0-2
                0-2
                0-2
                2-1
                1-2
                1
                5 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                1-2
                1-2
                1-2
                2-0
                2-1
                1-2
                2
                6 PRESECAN DORU ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                1-2
                1-2
                0-2
                0
                7 ABERLE ILDIKO ORADEA
                0-2
                0-2
                1-2
                2-1
                2-1
                2-0
                3
                4
                Gr.inferioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                7
                V
                Loc
                1 POPA OCTAVIAN ORADEA
                2-0
                2-0
                1-2
                2-0
                2-0
                2-0
                5
                2
                2 SAVU CRISTIAN ORADEA
                0-2
                2-0
                0-2
                2-1
                2-0
                2-0
                4
                3
                3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2-0
                3
                4
                4 TANC FLORIN ORADEA
                2-1
                2-0
                2-0
                0-2
                2-1
                2-0
                5
                1
                5 LUP SILVIU ORADEA
                0-2
                1-2
                0-2
                2-0
                0-2
                2-0
                2
                6 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
                0-2
                0-2
                0-2
                1-2
                2-0
                2-0
                2
                7 POP FLORIN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                Gr.inferioara nr. 3
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                1-2
                2-1
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                2
                2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                2-1
                2-1
                2-1
                2-0
                2-0
                5
                1
                3 SIMU MARIUS ORADEA
                1-2
                1-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2
                4
                4 ANTAL CORNEL ORADEA
                0-2
                1-2
                2-0
                1-2
                2-0
                2
                3
                5 BONDAR LEONTIN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                2-1
                2-0
                2
                6 DINESCU DAN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                Gr.inferioara nr. 4
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 BALOGH ATTILA ORADEA
                0-2
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                2
                2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                2-1
                5
                1
                3 SABADAS DINU ORADEA
                0-2
                0-2
                2-1
                2-0
                2-0
                3
                3
                4 CULDA ANDREI ORADEA
                0-2
                0-2
                1-2
                2-1
                2-1
                2
                4
                5 TANA MARIUS ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                1-2
                0-2
                0
                6 BARLEA RADU ORADEA
                0-2
                1-2
                0-2
                1-2
                2-0
                1
                Grupe superioare FORESTA#174

                Gr.superioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 COTCA DACIAN ORADEA
                3-1
                3-0
                3-0
                3
                1
                2 BALOGH ATTILA ORADEA
                1-3
                3-1
                1-3
                1
                3 ANTAL CORNEL ORADEA
                0-3
                1-3
                0-3
                0
                4 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                0-3
                3-1
                3-0
                2
                2
                Gr.superioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 TANC FLORIN ORADEA
                1-3
                2-3
                2-3
                0
                2 PARUS LILIAN ORADEA
                3-1
                3-0
                3-0
                3
                1
                3 SABADAS DINU ORADEA
                3-2
                0-3
                2-3
                1
                4 SIMU MARIUS ORADEA
                3-2
                0-3
                3-2
                2
                2
                Gr.superioara nr. 3
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                3-1
                3-2
                3-0
                3
                1
                2 POPA OCTAVIAN ORADEA
                1-3
                1-3
                3-1
                1
                3 VAIDA SORIN ORADEA
                2-3
                3-1
                3-0
                2
                2
                4 CULDA ANDREI ORADEA
                0-3
                1-3
                0-3
                0
                Gr.superioara nr. 4
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                0-3
                3-0
                3-1
                2
                2
                2 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                3-0
                3-1
                3-1
                3
                1
                3 SAVU CRISTIAN ORADEA
                0-3
                1-3
                2-3
                0
                4 ABERLE ILDIKO ORADEA
                1-3
                1-3
                3-2
                1
                Eliminatorii FORESTA#174
                1. Cotca Dacian
                -------------------- Vaida Sorin 3-1
                8. Vaida Sorin
                ---------------------------------------- Tascianu Cristian 3-0
                5. Simu Marius
                -------------------- Tascianu Cristian 3-0
                4. Tascianu Cristian
                ------------------------------------------------------------ Tailbot Francois 3-2
                3. Tailbot Francois
                -------------------- Tailbot Francois 3-0
                6. Birtalan Laszlo
                ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-0
                7. Jurje Alex Doru
                -------------------- Jurje Alex Doru 3-2
                2. Parus Lilian

                Finala mica - FORESTA#174

                Vaida Sorin
                -------------------- Jurje Alex Doru 3-2
                Jurje Alex Doru

                Clasament FORESTA#174

                1. Tailbot Francois - Oradea
                2. Tascianu Cristian - Oradea
                3 -- 4
                Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                Vaida Sorin - Oradea
                5 -- 8
                Birtalan Laszlo - Oradea
                Simu Marius - Oradea
                Parus Lilian - Oradea
                Cotca Dacian - Oradea
                9 -- 12 1v gr.sup.
                Popa Octavian - Oradea
                Balogh Attila - Oradea
                Sabadas Dinu - Oradea
                Aberle Ildiko - Oradea
                13 -- 16 0v gr.sup.
                Tanc Florin - Oradea
                Antal Cornel - Oradea
                Culda Andrei - Oradea
                Savu Cristian - Oradea
                17 -- 20 2v gr.inf.
                Bondar Leontin - Oradea
                Totos Ludovic - Marghita
                Catuneanu George - Oradea
                Lup Silviu - Oradea
                21 -- 22 1v gr.inf.
                Barlea Radu - Oradea
                Cheregi Nelu - Oradea
                23 -- 26 0v gr.inf.
                Presecan Doru - Oradea
                Tana Marius - Oradea
                Dinescu Dan - Oradea
                Pop Florin - Oradea

                Ultima editare de King Pong Oradea; 18.mai.2018, 23:56.
                Club King Pong Oradea
                www.kingpong.ro
                0359 181 232

                Comentariu


                • Bună seara!



                  Inscrieri FORESTA#175 - on 2018. 05. 25. at 22:46:29

                  1. Gergely Anton - Oradea, 170 - 40,9 - E
                  2. Savu Cristian - Oradea, 23 - 33,9 - E
                  3. Parus Lilian - Oradea, 675 - 33,9 - E
                  4. Tic Ioan - Oradea, 53 - 33,55 - E
                  5. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 130 - 33,28 - E
                  6. Cotca Dacian - Oradea, 68 - 32,88 - E
                  7. Popa Octavian - Oradea, 153 - 32,6 - E
                  8. Vaida Sorin - Oradea, 35 - 32,33 - EW
                  9. Balogh Attila - Oradea, 186 - 31,63 - E
                  10. Bondar Octavian - Oradea, 890 - 29,3 - O
                  11. Codau Vlad - Oradea, 213 - 29,15 - O
                  12. Barlea Radu - Oradea, 1338 - 27 - O
                  13. Tanc Florin - Oradea, 284 - 26,82 - O
                  14. Birtalan Laszlo - Oradea, 115 - 25,57 - O
                  15. Fabian Wilhelm - Oradea, 645 - 23,37 - O
                  16. Cristea Virgil - Cugir, 529 - 16,73 - A
                  17. Cheregi Nelu - Oradea, 743 - 15,93 - A
                  18. Antal Cornel - Oradea, 1534 - 14 - A
                  19. Culda Andrei - Oradea, 1281 - 11,65 - A
                  20. Sabau Catalin - Oradea, 830 - 10,83 - A
                  21. Tana Marius - Oradea, 1217 - 6,55 - I
                  22. Dinescu Dan - Oradea, 1702 - 5,2 - I
                  23. Tascianu Cristian - Oradea, 1286 - 0 - O
                  24. Pop Florin - Oradea, 2389 - 0 - A
                  25. Simu Marius - Oradea, 2390 - 0 - A

                  Grupe inferioare FORESTA#175

                  Gr.inferioara nr. 1
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  7
                  V
                  Loc
                  1 GERGELY ANTON ORADEA
                  2-1
                  2-1
                  2-1
                  2-1
                  1-2
                  2-1
                  5
                  2
                  2 VAIDA SORIN ORADEA
                  1-2
                  0-2
                  2-0
                  2-1
                  2-1
                  2-0
                  4
                  4
                  3 COTCA DACIAN ORADEA
                  1-2
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  0-2
                  2-0
                  4
                  3
                  4 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                  1-2
                  0-2
                  0-2
                  2-0
                  0-2
                  2-0
                  2
                  5 CHEREGI NELU ORADEA
                  1-2
                  1-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  2-0
                  1
                  6 TIC IOAN ORADEA
                  2-1
                  1-2
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  5
                  1
                  7 CRISTEA VIRGIL CUGIR
                  1-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0
                  Gr.inferioara nr. 2
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 PARUS LILIAN ORADEA
                  0-2
                  1-2
                  0-2
                  2-0
                  2-0
                  2
                  4
                  2 SAVU CRISTIAN ORADEA
                  2-0
                  1-2
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  4
                  2
                  3 CODAU VLAD ORADEA
                  2-1
                  2-1
                  2-1
                  2-0
                  2-0
                  5
                  1
                  4 TANC FLORIN ORADEA
                  2-0
                  0-2
                  1-2
                  2-0
                  2-0
                  3
                  3
                  5 TANA MARIUS ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  2-1
                  1
                  6 POP FLORIN ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  1-2
                  0
                  Gr.inferioara nr. 3
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 POPA OCTAVIAN ORADEA
                  0-2
                  2-0
                  2-1
                  2-0
                  2-1
                  4
                  2
                  2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                  2-0
                  2-1
                  2-0
                  2-0
                  2-1
                  5
                  1
                  3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                  0-2
                  1-2
                  0-2
                  1-2
                  2-1
                  1
                  4 ANTAL CORNEL ORADEA
                  1-2
                  0-2
                  2-0
                  2-0
                  1-2
                  2
                  3
                  5 BARLEA RADU ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  2-1
                  0-2
                  2-0
                  2
                  4
                  6 FABIAN WILHELM ORADEA
                  1-2
                  1-2
                  1-2
                  2-1
                  0-2
                  1
                  Gr.inferioara nr. 4
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                  0-2
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  2-1
                  4
                  2
                  2 BALOGH ATTILA ORADEA
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  2-1
                  5
                  1
                  3 SIMU MARIUS ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  2-1
                  2-0
                  2-1
                  3
                  3
                  4 CULDA ANDREI ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  1-2
                  2-0
                  2-0
                  2
                  4
                  5 DINESCU DAN ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0
                  6 SABAU CATALIN ORADEA
                  1-2
                  1-2
                  1-2
                  0-2
                  2-0
                  1
                  Grupe superioare FORESTA#175

                  Gr.superioara nr. 1
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 TIC IOAN ORADEA
                  1-3
                  3-1
                  2-3
                  1
                  2 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                  3-1
                  3-0
                  2-3
                  2
                  2
                  3 ANTAL CORNEL ORADEA
                  1-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  4 PARUS LILIAN ORADEA
                  3-2
                  3-2
                  3-0
                  3
                  1
                  Gr.superioara nr. 2
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 CODAU VLAD ORADEA
                  2-3
                  3-2
                  3-2
                  2
                  2
                  2 GERGELY ANTON ORADEA
                  3-2
                  3-1
                  3-0
                  3
                  1
                  3 SIMU MARIUS ORADEA
                  2-3
                  1-3
                  3-0
                  1
                  4 BARLEA RADU ORADEA
                  2-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  Gr.superioara nr. 3
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                  0-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  2
                  2 SAVU CRISTIAN ORADEA
                  3-0
                  3-2
                  3-0
                  3
                  1
                  3 COTCA DACIAN ORADEA
                  0-3
                  2-3
                  3-0
                  1
                  4 CULDA ANDREI ORADEA
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  Gr.superioara nr. 4
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 BALOGH ATTILA ORADEA
                  3-0
                  0-3
                  3-1
                  2
                  2
                  2 POPA OCTAVIAN ORADEA
                  0-3
                  3-0
                  0-3
                  1
                  3 TANC FLORIN ORADEA
                  3-0
                  0-3
                  3-1
                  2
                  1
                  4 VAIDA SORIN ORADEA
                  1-3
                  3-0
                  1-3
                  1
                  Eliminatorii FORESTA#175
                  1. Parus Lilian
                  -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
                  8. Jurje Alex Doru
                  ---------------------------------------- Codau Vlad 3-0
                  5. Codau Vlad
                  -------------------- Codau Vlad 3-1
                  4. Tanc Florin
                  ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
                  3. Savu Cristian
                  -------------------- Savu Cristian 3-0
                  6. Balogh Attila
                  ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
                  7. Tascianu Cristian
                  -------------------- Gergely Anton 3-1
                  2. Gergely Anton

                  Finala mica - FORESTA#175

                  Jurje Alex Doru
                  -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
                  Savu Cristian

                  Clasament FORESTA#175

                  1. Gergely Anton - Oradea
                  2. Codau Vlad - Oradea
                  3 -- 4
                  Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                  Savu Cristian - Oradea
                  5 -- 8
                  Tascianu Cristian - Oradea
                  Tanc Florin - Oradea
                  Parus Lilian - Oradea
                  Balogh Attila - Oradea
                  9 -- 13 1v gr.sup.
                  Tic Ioan - Oradea
                  Cotca Dacian - Oradea
                  Popa Octavian - Oradea
                  Vaida Sorin - Oradea
                  Simu Marius - Oradea
                  14 -- 16 0v gr.sup.
                  Barlea Radu - Oradea
                  Antal Cornel - Oradea
                  Culda Andrei - Oradea
                  17 -- 2v gr.inf.
                  Bondar Octavian - Oradea
                  18 -- 22 1v gr.inf.
                  Birtalan Laszlo - Oradea
                  Fabian Wilhelm - Oradea
                  Cheregi Nelu - Oradea
                  Sabau Catalin - Oradea
                  Tana Marius - Oradea
                  23 -- 25 0v gr.inf.
                  Cristea Virgil - Cugir
                  Dinescu Dan - Oradea
                  Pop Florin - Oradea




                  Ultima editare de King Pong Oradea; 25.mai.2018, 22:45.
                  Club King Pong Oradea
                  www.kingpong.ro
                  0359 181 232

                  Comentariu


                  • Bună seara!



                    Inscrieri FORESTA#176 - on 2018. 06. 01. at 20:50:59

                    1. Savu Cristian - Oradea, 23 - 33,9 - E
                    2. Parus Lilian - Oradea, 675 - 33,9 - E
                    3. Tailbot Francois - Oradea, 711 - 33,75 - E
                    4. Tic Ioan - Oradea, 53 - 33,55 - E
                    5. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 130 - 33,28 - E
                    6. Popa Octavian - Oradea, 153 - 32,6 - E
                    7. Vaida Sorin - Oradea, 35 - 32,33 - EW
                    8. Balogh Attila - Oradea, 186 - 31,63 - E
                    9. Craciun Calin - Oradea, 282 - 31,58 - E
                    10. Codau Vlad - Oradea, 213 - 29,15 - O
                    11. Sabadas Dinu - Oradea, 733 - 24,15 - O
                    12. Sas Tibor - Oradea, 764 - 16,73 - A
                    13. Antal Cornel - Oradea, 1534 - 14 - A
                    14. Catuneanu George - Oradea, 1182 - 13,65 - A
                    15. Culda Andrei - Oradea, 1281 - 11,65 - A
                    16. Sabau Catalin - Oradea, 830 - 10,83 - A
                    17. Presecan Doru - Oradea, 1102 - 9 - I
                    18. Ratiu Adrian - Oradea, 2809 - 8,5 - I
                    19. Pop Florin - Oradea, 2389 - 0 - A
                    20. Simu Marius - Oradea, 2390 - 0 - A
                    21. Vladut Radu - Oradea, 5002 - 0 - A
                    22. Filip Adelin - Oradea, 5003 - 0 - A

                    Grupe inferioare FORESTA#176

                    Gr.inferioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 PARUS LILIAN ORADEA
                    1-2
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    2
                    2 CRACIUN CALIN ORADEA
                    2-1
                    2-1
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    5
                    1
                    3 CODAU VLAD ORADEA
                    1-2
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    3
                    3
                    4 PRESECAN DORU ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    1
                    5 SABAU CATALIN ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2
                    4
                    6 VLADUT RADU ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    Gr.inferioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    5
                    1
                    2 VAIDA SORIN ORADEA
                    0-2
                    2-1
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    4
                    2
                    3 SIMU MARIUS ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    3
                    3
                    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                    1-2
                    1-2
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2
                    4
                    5 POP FLORIN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    1
                    6 FILIP ADELIN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0
                    Gr.inferioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 BALOGH ATTILA ORADEA
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    1
                    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    3
                    2
                    3 SAS TIBOR ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    4 ANTAL CORNEL ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2
                    3
                    5 RATIU ADRIAN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    0-2
                    1
                    4
                    6
                    Gr.inferioara nr. 4
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    4
                    1
                    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                    0-2
                    2-1
                    2-1
                    1-2
                    2
                    3
                    3 SABADAS DINU ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    1-2
                    1
                    4
                    4 CULDA ANDREI ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    5 TIC IOAN ORADEA
                    1-2
                    2-1
                    2-1
                    2-0
                    3
                    2
                    6
                    Grupe superioare FORESTA#176

                    Gr.superioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 CRACIUN CALIN ORADEA
                    2-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    2 TIC IOAN ORADEA
                    3-2
                    3-2
                    3-0
                    3
                    1
                    3 ANTAL CORNEL ORADEA
                    0-3
                    2-3
                    3-2
                    1
                    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    2-3
                    0
                    Gr.superioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
                    1-3
                    1-3
                    3-1
                    1
                    2 PARUS LILIAN ORADEA
                    3-1
                    3-2
                    3-1
                    3
                    1
                    3 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                    3-1
                    2-3
                    3-0
                    2
                    2
                    4 RATIU ADRIAN ORADEA
                    1-3
                    1-3
                    0-3
                    0
                    Gr.superioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 BALOGH ATTILA ORADEA
                    0-3
                    3-1
                    3-1
                    2
                    1
                    2 VAIDA SORIN ORADEA
                    3-0
                    0-3
                    0-3
                    1
                    3 CODAU VLAD ORADEA
                    1-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    4 SABADAS DINU ORADEA
                    1-3
                    3-0
                    0-3
                    1
                    Gr.superioara nr. 4
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                    2-3
                    3-1
                    3-0
                    2
                    2
                    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
                    3-2
                    3-2
                    3-0
                    3
                    1
                    3 SIMU MARIUS ORADEA
                    1-3
                    2-3
                    3-0
                    1
                    4 SABAU CATALIN ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    Eliminatorii FORESTA#176
                    1. Tic Ioan
                    -------------------- Tailbot Francois 3-1
                    8. Tailbot Francois
                    ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-2
                    5. Codau Vlad
                    -------------------- Savu Cristian 3-2
                    4. Savu Cristian
                    ------------------------------------------------------------ Tailbot Francois 3-2
                    3. Balogh Attila
                    -------------------- Balogh Attila 3-0
                    6. Jurje Alex Doru
                    ---------------------------------------- Balogh Attila 3-2
                    7. Craciun Calin
                    -------------------- Craciun Calin 3-1
                    2. Parus Lilian

                    Finala mica - FORESTA#176

                    Savu Cristian
                    -------------------- Craciun Calin 3-2
                    Craciun Calin

                    Clasament FORESTA#176

                    1. Tailbot Francois - Oradea
                    2. Balogh Attila - Oradea
                    3 -- 4
                    Craciun Calin - Oradea
                    Savu Cristian - Oradea
                    5 -- 8
                    Tic Ioan - Oradea
                    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                    Parus Lilian - Oradea
                    Codau Vlad - Oradea
                    9 -- 13 1v gr.sup.
                    Popa Octavian - Oradea
                    Vaida Sorin - Oradea
                    Sabadas Dinu - Oradea
                    Antal Cornel - Oradea
                    Simu Marius - Oradea
                    14 -- 16 0v gr.sup.
                    Catuneanu George - Oradea
                    Sabau Catalin - Oradea
                    Ratiu Adrian - Oradea
                    17 -- 18 1v gr.inf.
                    Presecan Doru - Oradea
                    Pop Florin - Oradea
                    19 -- 22 0v gr.inf.
                    Sas Tibor - Oradea
                    Culda Andrei - Oradea
                    Vladut Radu - Oradea
                    Filip Adelin - Oradea

                    Ultima editare de King Pong Oradea; 02.iun.2018, 00:38.
                    Club King Pong Oradea
                    www.kingpong.ro
                    0359 181 232

                    Comentariu


                    • Bună seara!



                      Inscrieri FORESTA#177 - on 2018. 06. 08. at 22:02:18

                      1. Gergely Anton - Oradea, 170 - 40,9 - E
                      2. Savu Cristian - Oradea, 23 - 33,9 - E
                      3. Parus Lilian - Oradea, 675 - 33,9 - E
                      4. Tailbot Francois - Oradea, 711 - 33,75 - E
                      5. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 130 - 33,28 - E
                      6. Cotca Dacian - Oradea, 68 - 32,88 - E
                      7. Popa Octavian - Oradea, 153 - 32,6 - E
                      8. Vaida Sorin - Oradea, 35 - 32,33 - EW
                      9. Balogh Attila - Oradea, 186 - 31,63 - E
                      10. Codau Vlad - Oradea, 213 - 29,15 - O
                      11. Barlea Radu - Oradea, 1338 - 27 - O
                      12. Tanc Florin - Oradea, 284 - 26,82 - O
                      13. Merai Janos - Oradea, 863 - 26,3 - O
                      14. Birtalan Laszlo - Oradea, 115 - 25,57 - O
                      15. Curpas Ioan - Oradea, 205 - 24,73 - OW
                      16. Sabadas Dinu - Oradea, 733 - 24,15 - O
                      17. Fabian Wilhelm - Oradea, 645 - 23,37 - O
                      18. Pop Alexandru - Oradea, 263 - 20,07 - O
                      19. Cheregi Nelu - Oradea, 743 - 15,93 - A
                      20. Catuneanu George - Oradea, 1182 - 13,65 - A
                      21. Culda Andrei - Oradea, 1281 - 11,65 - A
                      22. Presecan Doru - Oradea, 1102 - 9 - I
                      23. Tana Marius - Oradea, 1217 - 6,55 - I
                      24. Tascianu Cristian - Oradea, 1286 - 0 - O
                      25. Pop Florin - Oradea, 2389 - 0 - A
                      26. Vladut Radu - Oradea, 5002 - 0 - A
                      27. Filip Adelin - Oradea, 5003 - 0 - A
                      28. Szilagyi Zsolt - Oradea, 5004 - 0 - A
                      29. Palffy Zsolt - Oradea, 5005 - 0 - A

                      Grupe inferioare FORESTA#177

                      Gr.inferioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 GERGELY ANTON ORADEA
                      2-1
                      2-1
                      2-1
                      2-0
                      4
                      1
                      2 COTCA DACIAN ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2
                      3
                      3 CODAU VLAD ORADEA
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      3
                      2
                      4 TANA MARIUS ORADEA
                      1-2
                      1-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      5 BARLEA RADU ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      1
                      4
                      6
                      Gr.inferioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 PARUS LILIAN ORADEA
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      5
                      1
                      2 VAIDA SORIN ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      4
                      2
                      3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                      1-2
                      1-2
                      2-1
                      2-1
                      2-1
                      3
                      3
                      4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      1-2
                      2-0
                      1
                      5 FABIAN WILHELM ORADEA
                      1-2
                      1-2
                      1-2
                      2-1
                      2-0
                      2
                      4
                      6 VLADUT RADU ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      Gr.inferioara nr. 3
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 POPA OCTAVIAN ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      3
                      3
                      2 SAVU CRISTIAN ORADEA
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      5
                      1
                      3 MERAI JANOS ORADEA
                      2-1
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      4
                      2
                      4 CHEREGI NELU ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      4
                      5 PRESECAN DORU ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      0
                      6 FILIP ADELIN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      1
                      Gr.inferioara nr. 4
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                      2-0
                      2-0
                      2-1
                      2-1
                      2-0
                      5
                      1
                      2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      3
                      3
                      3 CURPAS IOAN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      2-1
                      0-2
                      2
                      4 TANC FLORIN ORADEA
                      1-2
                      2-1
                      1-2
                      2-1
                      2-0
                      3
                      2
                      5 POP ALEXANDRU ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      1-2
                      1-2
                      1-2
                      0
                      6 PALFFY ZSOLT ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      0-2
                      2-1
                      2
                      4
                      Gr.inferioara nr. 5
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 BALOGH ATTILA ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      2
                      2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-1
                      5
                      1
                      3 SABADAS DINU ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      2-0
                      2-1
                      2
                      3
                      4 CULDA ANDREI ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2
                      4
                      5 POP FLORIN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      1-2
                      0-2
                      0
                      6 SZILAGYI ZSOLT ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      2-0
                      1
                      Grupe superioare FORESTA#177

                      Gr.superioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 GERGELY ANTON ORADEA
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      2 TANC FLORIN ORADEA
                      2-3
                      1-3
                      0
                      3 POPA OCTAVIAN ORADEA
                      0-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      2
                      4 FABIAN WILHELM ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0
                      Gr.superioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 PARUS LILIAN ORADEA
                      3-0
                      3-2
                      3-0
                      3
                      1
                      2 BALOGH ATTILA ORADEA
                      0-3
                      2-3
                      3-0
                      1
                      3 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                      2-3
                      3-2
                      3-0
                      2
                      2
                      4 CHEREGI NELU ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      Gr.superioara nr. 3
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                      3-0
                      3-2
                      3-0
                      3
                      1
                      2 CODAU VLAD ORADEA
                      0-3
                      3-1
                      3-1
                      2
                      2
                      3 SABADAS DINU ORADEA
                      2-3
                      1-3
                      3-0
                      1
                      4 PALFFY ZSOLT ORADEA
                      0-3
                      1-3
                      0-3
                      0
                      Gr.superioara nr. 4
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      2 VAIDA SORIN ORADEA
                      0-3
                      3-2
                      3-0
                      2
                      2
                      3 COTCA DACIAN ORADEA
                      0-3
                      2-3
                      3-2
                      1
                      4 CULDA ANDREI ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      2-3
                      0
                      Gr.superioara nr. 5
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                      3-0
                      3-1
                      3-0
                      3
                      1
                      2 MERAI JANOS ORADEA
                      0-3
                      3-2
                      3-0
                      2
                      2
                      3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                      1-3
                      2-3
                      3-1
                      1
                      4 BARLEA RADU ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      0
                      Eliminatorii FORESTA#177
                      1. Gergely Anton
                      -------------------- Gergely Anton 3-0
                      16. Bye
                      ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
                      9. Codau Vlad
                      -------------------- Tailbot Francois 3-0
                      8. Tailbot Francois
                      ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-2
                      5. Jurje Alex Doru
                      -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
                      12. Bye
                      ---------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-2
                      13. Bye
                      -------------------- Tascianu Cristian 3-0
                      4. Tascianu Cristian

                      . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

                      3. Savu Cristian
                      -------------------- Savu Cristian 3-0
                      14. Bye
                      ---------------------------------------- Savu Cristian 3-0
                      11. Bye
                      -------------------- Merai Janos 3-0
                      6. Merai Janos
                      ------------------------------------------------------------ Savu Cristian 3-2
                      7. Vaida Sorin
                      -------------------- Vaida Sorin 3-0
                      10. Popa Octavian
                      ---------------------------------------- Parus Lilian 3-0
                      15. Bye
                      -------------------- Parus Lilian 3-0
                      2. Parus Lilian



                      Finala mica - FORESTA#177

                      Jurje Alex Doru
                      -------------------- Parus Lilian 3-0
                      Parus Lilian

                      Clasament FORESTA#177

                      1. Gergely Anton - Oradea
                      2. Savu Cristian - Oradea
                      3 -- 4
                      Parus Lilian - Oradea
                      Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                      5 -- 8
                      Tailbot Francois - Oradea
                      Merai Janos - Oradea
                      Vaida Sorin - Oradea
                      Tascianu Cristian - Oradea
                      9 -- 10
                      Popa Octavian - Oradea
                      Codau Vlad - Oradea
                      11 -- 14 1v gr.sup.
                      Cotca Dacian - Oradea
                      Balogh Attila - Oradea
                      Birtalan Laszlo - Oradea
                      Sabadas Dinu - Oradea
                      15 -- 20 0v gr.sup.
                      Barlea Radu - Oradea
                      Tanc Florin - Oradea
                      Fabian Wilhelm - Oradea
                      Cheregi Nelu - Oradea
                      Culda Andrei - Oradea
                      Palffy Zsolt - Oradea
                      21 -- 2v gr.inf.
                      Curpas Ioan - Oradea
                      22 -- 24 1v gr.inf.
                      Catuneanu George - Oradea
                      Filip Adelin - Oradea
                      Szilagyi Zsolt - Oradea
                      25 -- 29 0v gr.inf.
                      Pop Alexandru - Oradea
                      Presecan Doru - Oradea
                      Tana Marius - Oradea
                      Pop Florin - Oradea
                      Vladut Radu - Oradea

                      Ultima editare de King Pong Oradea; 08.iun.2018, 23:32.
                      Club King Pong Oradea
                      www.kingpong.ro
                      0359 181 232

                      Comentariu


                      • Clasament sezon #4 by KING PONG

                        Dupa Etapa #27 (#177) - 08.06.2018

                        Numar total jucatori pana in prezent sezon 4/Total:111/240


                        #Sezon 4 Apr Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 4 Feb #Total general Nume Prenume
                        Puncte sezon 4
                        Patricipari Sez4 max 27
                        Nr. locuri ocupate: I / II / III
                        1
                        0
                        1
                        1
                        Gergely Anton
                        730
                        23
                        15/5/0
                        2
                        0
                        2
                        6
                        Parus Lilian
                        479
                        24
                        0/5/4
                        4
                        1
                        3
                        4
                        Tascianu Cristi
                        462
                        22
                        2/3/2
                        6
                        2
                        4
                        14
                        Jurje Alex
                        445
                        19
                        2/0/6
                        5
                        0
                        5
                        2
                        Balogh Attila
                        439
                        26
                        1/1/3
                        7
                        1
                        6
                        7
                        Tailbot Francois
                        423
                        21
                        2/3/2
                        8
                        1
                        7
                        5
                        Savu Cristian
                        421
                        21
                        0/1/5
                        3
                        -5
                        8
                        8
                        Popa Octavian
                        417
                        27
                        0/1/1
                        9
                        0
                        9
                        3
                        Vaida Sorin
                        367
                        26
                        0/2/0
                        10
                        0
                        10
                        11
                        Cotca Dacian
                        257
                        18
                        0/1/1
                        11
                        0
                        11
                        16
                        Craciun Calin
                        236
                        13
                        1/1/2
                        12
                        0
                        12
                        15
                        Codau Vlad
                        228
                        18
                        0/1/0
                        13
                        0
                        13
                        12
                        Birtalan Laszlo
                        145
                        18
                        0/0/0
                        14
                        0
                        14
                        26
                        Merai Janos
                        138
                        19
                        0/0/0
                        15
                        0
                        15
                        31
                        Simu Marius
                        133
                        15
                        0/0/0
                        18
                        2
                        16
                        9
                        Mandru Bogdan
                        132
                        4
                        4/0/0
                        23
                        6
                        17
                        10
                        Tanc Florin
                        119
                        16
                        0/0/0
                        20
                        2
                        18
                        36
                        Sabadas Dinu
                        116
                        16
                        0/0/0
                        16
                        -3
                        19
                        24
                        Sas Tibor
                        112
                        21
                        0/0/0
                        21
                        1
                        20
                        27
                        Culda Andrei
                        107
                        25
                        0/0/0
                        17
                        -4
                        21
                        18
                        Curpas Ioan
                        105
                        13
                        0/0/0
                        22
                        0
                        22
                        25
                        Antal Cornel
                        102
                        24
                        0/0/0
                        19
                        -4
                        23
                        19
                        Kalman Suha
                        98
                        10
                        0/0/0
                        24
                        0
                        24
                        17
                        Birtalan Robert
                        79
                        2
                        0/2/0
                        26
                        1
                        25
                        32
                        Cheregi Nelu
                        72
                        21
                        0/0/0
                        25
                        -1
                        26
                        44
                        Bondar Octavian
                        70
                        10
                        0/0/0
                        27
                        0
                        27
                        51
                        Catuneanu George
                        58
                        18
                        0/0/0
                        32
                        4
                        28
                        21
                        Barlea Radu
                        45
                        14
                        0/0/0
                        30
                        1
                        29
                        40
                        Tana Marius
                        44
                        21
                        0/0/0
                        28
                        -2
                        30
                        66
                        Lup Silviu
                        42
                        7
                        0/0/0
                        29
                        -2
                        31
                        23
                        Bondar Leontin
                        42
                        9
                        0/0/0
                        31
                        -1
                        32
                        46
                        Kadar Jozsef
                        40
                        7
                        0/0/0
                        30
                        -3
                        33
                        56
                        Maxim Alexandru
                        37
                        16
                        0/0/0
                        40
                        6
                        34
                        57
                        Presecan Doru
                        37
                        20
                        0/0/0
                        41
                        6
                        35
                        28
                        Aberle Ildiko
                        36
                        9
                        0/0/0
                        33
                        -3
                        36
                        61
                        Ilies Alexandru
                        35
                        17
                        0/0/0
                        36
                        -1
                        37
                        55
                        Seica Gheorghe
                        34
                        18
                        0/0/0
                        34
                        -4
                        38
                        53
                        Kovacs Ferenc
                        33
                        1
                        0/1/0
                        43
                        4
                        39
                        59
                        Sabau Catalin
                        33
                        14
                        0/0/0
                        44
                        4
                        40
                        20
                        Fabian Wilhelm
                        32
                        8
                        0/0/0
                        37
                        -4
                        41
                        33
                        Varkonyi Amalia
                        32
                        10
                        0/0/0
                        35
                        -7
                        42
                        34
                        Horvath Tibor
                        31
                        1
                        0/0/1
                        39
                        -4
                        43
                        50
                        Totos Ludovic
                        30
                        6
                        0/0/0
                        38
                        -6
                        44
                        63
                        Dinescu Dan
                        30
                        15
                        0/0/0
                        47
                        2
                        45
                        58
                        Pop Florin
                        28
                        16
                        0/0/0
                        42
                        -4
                        46
                        37
                        Onofrei Dan
                        25
                        6
                        0/0/0
                        46
                        -1
                        47
                        54
                        Pop Alexandru
                        22
                        6
                        0/0/0
                        45
                        -3
                        48
                        76
                        Moldovan Andrei
                        21
                        14
                        0/0/0
                        48
                        -1
                        49
                        89
                        Boldog Zoltan
                        17
                        1
                        0/0/0
                        0
                        NEW
                        50
                        13
                        Tic Ioan
                        16
                        2
                        0/0/0
                        49
                        -2
                        51
                        22
                        Todor Cristian
                        16
                        3
                        0/0/0
                        50
                        -2
                        52
                        94
                        Puscasu Denis
                        16
                        4
                        0/0/0
                        53
                        0
                        53
                        81
                        Szilagyi Zsolt
                        16
                        7
                        0/0/0
                        51
                        -3
                        54
                        90
                        Cavasdan Doru
                        15
                        3
                        0/0/0
                        52
                        -3
                        55
                        96
                        Imre Flaviu
                        15
                        13
                        0/0/0
                        55
                        -1
                        56
                        80
                        Vurst Laszlo
                        14
                        6
                        0/0/0
                        54
                        -3
                        57
                        29
                        Popescu Cornel
                        12
                        1
                        0/0/0
                        54
                        -3
                        57
                        101
                        Ciobanu Gabriel
                        12
                        1
                        0/0/0
                        57
                        -1
                        58
                        42
                        Toma Cristian
                        12
                        3
                        0/0/0
                        56
                        -3
                        59
                        69
                        Cotca Rares
                        12
                        5
                        0/0/0
                        55
                        -4
                        59
                        92
                        Boitos Vasile
                        12
                        5
                        0/0/0
                        57
                        -3
                        60
                        48
                        Dan Daniel
                        10
                        2
                        0/0/0
                        58
                        -3
                        61
                        107
                        Baciu Cristian
                        10
                        4
                        0/0/0
                        59
                        -3
                        62
                        104
                        Negrea Liviu
                        10
                        9
                        0/0/0
                        60
                        -3
                        63
                        49
                        Kiraly Pongrac
                        9
                        1
                        0/0/0
                        64
                        0
                        64
                        106
                        Palfy Zsolt
                        9
                        2
                        0/0/0
                        61
                        -4
                        65
                        88
                        Boitos Rodica
                        9
                        5
                        0/0/0
                        64
                        -2
                        66
                        41
                        Ghile Ioan
                        8
                        2
                        0/0/0
                        62
                        -5
                        67
                        114
                        Nedelcu Alin
                        8
                        3
                        0/0/0
                        63
                        -5
                        68
                        75
                        Cotca Diana
                        8
                        4
                        0/0/0
                        63
                        -7
                        70
                        47
                        Cotrau Calin
                        7
                        3
                        0/0/0
                        63
                        -6
                        69
                        62
                        Popute Remus
                        7
                        3
                        0/0/0
                        64
                        -7
                        71
                        30
                        Szalay Liviu
                        5
                        1
                        0/0/0
                        64
                        -7
                        71
                        73
                        Pop Gabriel
                        5
                        1
                        0/0/0
                        68
                        -4
                        72
                        115
                        Patrila Cristian
                        5
                        2
                        0/0/0
                        65
                        -8
                        73
                        103
                        Olar Olimpiu
                        5
                        3
                        0/0/0
                        65
                        -8
                        73
                        123
                        Nagy Norbert
                        5
                        3
                        0/0/0
                        0
                        NEW
                        74
                        72
                        Costea Constantin
                        4
                        1
                        0/0/0
                        66
                        -8
                        74
                        79
                        Cevei Petre
                        4
                        1
                        0/0/0
                        66
                        -8
                        74
                        91
                        Trip Darius
                        4
                        1
                        0/0/0
                        66
                        -8
                        74
                        95
                        Torje Sorin
                        4
                        1
                        0/0/0
                        66
                        -8
                        74
                        97
                        Sarca Ovidiu
                        4
                        1
                        0/0/0
                        66
                        -8
                        74
                        112
                        Troie Calin
                        4
                        1
                        0/0/0
                        66
                        -8
                        74
                        122
                        Trifan Sebastian
                        4
                        1
                        0/0/0
                        66
                        -8
                        74
                        124
                        Pop Sabin
                        4
                        1
                        0/0/0
                        68
                        -7
                        75
                        43
                        Pasare Mihnea
                        4
                        2
                        0/0/0
                        67
                        -8
                        75
                        112
                        Simon Harry
                        4
                        2
                        0/0/0
                        72
                        -3
                        75
                        123
                        Ratiu Adrian
                        4
                        2
                        0/0/0
                        68
                        -8
                        76
                        128
                        Mihai Emanuel
                        3
                        1
                        0/0/0
                        0
                        NEW
                        77
                        109
                        Filip Adelin
                        3
                        2
                        0/0/0
                        69
                        -8
                        77
                        129
                        Certea Timotei
                        3
                        2
                        0/0/0
                        70
                        -8
                        78
                        102
                        Erdeli Sorin
                        2
                        1
                        0/0/0
                        70
                        -8
                        78
                        106
                        Nutiu Cristian
                        2
                        1
                        0/0/0
                        70
                        -8
                        78
                        129
                        Darvasi Ibolya
                        2
                        1
                        0/0/0
                        NEW
                        78
                        131
                        Tokay Kenan
                        2
                        1
                        0/0/0
                        70
                        -8
                        78
                        131
                        Vandici Radu
                        2
                        1
                        0/0/0
                        72
                        -7
                        79
                        132
                        Koca Zehra
                        2
                        2
                        0/0/0
                        71
                        -8
                        79
                        132
                        Molnar Andrea
                        2
                        2
                        0/0/0
                        NEW
                        79
                        132
                        Vladut Radu
                        2
                        2
                        0/0/0
                        72
                        -8
                        80
                        93
                        Bals Marius
                        1
                        1
                        0/0/0
                        72
                        -8
                        80
                        126
                        Alex Ciprian
                        1
                        1
                        0/0/0
                        72
                        -8
                        80
                        133
                        Anton Calin
                        1
                        1
                        0/0/0
                        72
                        -8
                        80
                        133
                        Beles George
                        1
                        1
                        0/0/0
                        72
                        -8
                        80
                        133
                        Beles Sergiu
                        1
                        1
                        0/0/0
                        NEW
                        80
                        133
                        Cristea Virgil
                        1
                        1
                        0/0/0
                        72
                        -8
                        80
                        133
                        Demian Raul
                        1
                        1
                        0/0/0
                        72
                        -8
                        80
                        133
                        Gasca Daniel
                        1
                        1
                        0/0/0
                        72
                        -8
                        80
                        133
                        Kiraly Attila
                        1
                        1
                        0/0/0
                        72
                        -8
                        80
                        133
                        Oprea Alexandru
                        1
                        1
                        0/0/0
                        72
                        -8
                        80
                        133
                        Pop Nicolae
                        1
                        1
                        0/0/0
                        72
                        -8
                        80
                        133
                        Randis Calin
                        1
                        1
                        0/0/0
                        Ultima editare de King Pong Oradea; 10.iun.2018, 23:57.
                        Club King Pong Oradea
                        www.kingpong.ro
                        0359 181 232

                        Comentariu


                        • Bună seara!



                          Inscrieri FORESTA#178 - on 2018. 06. 15. at 22:40:25

                          1. Gergely Anton - Oradea, 170 - 40,9 - E
                          2. Parus Lilian - Oradea, 675 - 33,9 - E
                          3. Tic Ioan - Oradea, 53 - 33,55 - E
                          4. Vaida Sorin - Oradea, 35 - 32,33 - EW
                          5. Balogh Attila - Oradea, 186 - 31,63 - E
                          6. Szalay Liviu - Oradea, 84 - 31,2 - E
                          7. Codau Vlad - Oradea, 213 - 29,15 - O
                          8. Tanc Florin - Oradea, 284 - 26,82 - O
                          9. Merai Janos - Oradea, 863 - 26,3 - O
                          10. Roatis Gheorghe - Oradea, 1043 - 18,4 - A
                          11. Cavasdan Doru - Oradea, 1215 - 17,7 - A
                          12. Sas Tibor - Oradea, 764 - 16,73 - A
                          13. Cheregi Nelu - Oradea, 743 - 15,93 - A
                          14. Antal Cornel - Oradea, 1534 - 14 - A
                          15. Catuneanu George - Oradea, 1182 - 13,65 - A
                          16. Lup Silviu - Oradea, 1500 - 13,2 - A
                          17. Culda Andrei - Oradea, 1281 - 11,65 - A
                          18. Boitos Rodica - Oradea, 1457 - 10,5 - AF
                          19. Presecan Doru - Oradea, 1102 - 9 - I
                          20. Ratiu Adrian - Oradea, 2809 - 8,5 - I
                          21. Tana Marius - Oradea, 1217 - 6,55 - I
                          22. Pop Florin - Oradea, 2389 - 0 - A
                          23. Simu Marius - Oradea, 2390 - 0 - A
                          24. Vladut Radu - Oradea, 5002 - 0 - A
                          25. Filip Adelin - Oradea, 5003 - 0 - A
                          26. Szilagyi Zsolt - Oradea, 5004 - 0 - A
                          27. Palffy Zsolt - Oradea, 5005 - 0 - A

                          Grupe inferioare FORESTA#178

                          Gr.inferioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          7
                          V
                          Loc
                          1 GERGELY ANTON ORADEA
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          5
                          1
                          2 TANC FLORIN ORADEA
                          0-2
                          2-1
                          2-1
                          2-1
                          0-2
                          2-0
                          4
                          2
                          3 SAS TIBOR ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          3
                          4 PRESECAN DORU ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2-1
                          3
                          4
                          5 POP FLORIN ORADEA
                          2-1
                          1-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          1
                          6 RATIU ADRIAN ORADEA
                          0-2
                          2-0
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          2-1
                          3
                          7 ROATIS GHEORGHE ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          1-2
                          1
                          Gr.inferioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          7
                          V
                          Loc
                          1 PARUS LILIAN ORADEA
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          6
                          1
                          2 SIMU MARIUS ORADEA
                          1-2
                          2-0
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          3
                          3 CULDA ANDREI ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          2-1
                          2-1
                          2-0
                          3
                          4
                          4 LUP SILVIU ORADEA
                          0-2
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          1-2
                          2-0
                          4
                          2
                          5 SZILAGYI ZSOLT ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          0-2
                          2-1
                          1
                          6 SZALAY LIVIU ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          3
                          7 FILIP ADELIN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          0
                          Gr.inferioara nr. 3
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          7
                          V
                          Loc
                          1 BALOGH ATTILA ORADEA
                          2-0
                          1-2
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          5
                          2
                          2 MERAI JANOS ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          3
                          4
                          3 ANTAL CORNEL ORADEA
                          2-1
                          2-1
                          2-0
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          5
                          1
                          4 TANA MARIUS ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          0-2
                          1
                          5 TIC IOAN ORADEA
                          1-2
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          5
                          3
                          6 BOITOS RODICA ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          7 VLADUT RADU ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          0-2
                          2-0
                          2
                          Gr.inferioara nr. 4
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 VAIDA SORIN ORADEA
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          2
                          2 CODAU VLAD ORADEA
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          5
                          1
                          3 CHEREGI NELU ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          1-2
                          0
                          4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          0-2
                          2-1
                          2
                          4
                          5 CAVASDAN DORU ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          3
                          3
                          6 PALFFY ZSOLT ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          2-1
                          1-2
                          0-2
                          1
                          Grupe superioare FORESTA#178

                          Gr.superioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 GERGELY ANTON ORADEA
                          3-0
                          3-2
                          3-0
                          3
                          1
                          2 VAIDA SORIN ORADEA
                          0-3
                          1-3
                          3-0
                          1
                          3 TIC IOAN ORADEA
                          2-3
                          3-1
                          3-1
                          2
                          2
                          4 CULDA ANDREI ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          0
                          Gr.superioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 PARUS LILIAN ORADEA
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          2 TANC FLORIN ORADEA
                          0-3
                          1-3
                          0-3
                          0
                          3 CAVASDAN DORU ORADEA
                          0-3
                          3-1
                          0-3
                          1
                          4 MERAI JANOS ORADEA
                          0-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          2
                          Gr.superioara nr. 3
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 ANTAL CORNEL ORADEA
                          2-3
                          1-3
                          0-3
                          0
                          2 LUP SILVIU ORADEA
                          3-2
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          3 SAS TIBOR ORADEA
                          3-1
                          0-3
                          2-3
                          1
                          4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                          3-0
                          0-3
                          3-2
                          2
                          2
                          Gr.superioara nr. 4
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 CODAU VLAD ORADEA
                          3-0
                          3-2
                          3-1
                          3
                          2
                          2 BALOGH ATTILA ORADEA
                          0-3
                          3-2
                          3-1
                          2
                          1
                          3 SIMU MARIUS ORADEA
                          2-3
                          2-3
                          3-0
                          1
                          4 PRESECAN DORU ORADEA
                          1-3
                          1-3
                          0-3
                          0
                          Eliminatorii FORESTA#178
                          1. Gergely Anton
                          -------------------- Gergely Anton 3-1
                          8. Merai Janos
                          ---------------------------------------- Gergely Anton 3-2
                          5. Catuneanu George
                          -------------------- Balogh Attila 3-0
                          4. Balogh Attila
                          ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-2
                          3. Lup Silviu
                          -------------------- Tic Ioan 3-0
                          6. Tic Ioan
                          ---------------------------------------- Tic Ioan 3-1
                          7. Codau Vlad
                          -------------------- Parus Lilian 3-1
                          2. Parus Lilian

                          Finala mica - FORESTA#178

                          Balogh Attila
                          -------------------- Balogh Attila 3-2
                          Parus Lilian

                          Clasament FORESTA#178

                          1. Gergely Anton - Oradea
                          2. Tic Ioan - Oradea
                          3 -- 4
                          Balogh Attila - Oradea
                          Parus Lilian - Oradea
                          5 -- 8
                          Merai Janos - Oradea
                          Lup Silviu - Oradea
                          Catuneanu George - Oradea
                          Codau Vlad - Oradea
                          9 -- 12 1v gr.sup.
                          Vaida Sorin - Oradea
                          Cavasdan Doru - Oradea
                          Sas Tibor - Oradea
                          Simu Marius - Oradea
                          13 -- 16 0v gr.sup.
                          Tanc Florin - Oradea
                          Antal Cornel - Oradea
                          Culda Andrei - Oradea
                          Presecan Doru - Oradea
                          17 -- 18 3v gr.inf.
                          Szalay Liviu - Oradea
                          Ratiu Adrian - Oradea
                          19 -- 2v gr.inf.
                          Vladut Radu - Oradea
                          20 -- 24 1v gr.inf.
                          Tana Marius - Oradea
                          Pop Florin - Oradea
                          Roatis Gheorghe - Oradea
                          Szilagyi Zsolt - Oradea
                          Palffy Zsolt - Oradea
                          25 -- 27 0v gr.inf.
                          Cheregi Nelu - Oradea
                          Boitos Rodica - Oradea
                          Filip Adelin - Oradea




                          Ultima editare de King Pong Oradea; 15.iun.2018, 23:09.
                          Club King Pong Oradea
                          www.kingpong.ro
                          0359 181 232

                          Comentariu


                          • ATENTIE!!!

                            Saptamana viitoare:

                            https://business.facebook.com/events/216912102250892/
                            Club King Pong Oradea
                            www.kingpong.ro
                            0359 181 232

                            Comentariu


                            • Bună seara!



                              Inscrieri TRN FORESTA#179 - on 2018. 06. 29. at 22:51:02

                              1. Mandru Bogdan - Hunedoara, 753 - 44 - E
                              2. Gergely Anton - Oradea, 169 - 40,9 - E
                              3. Savu Cristian - Oradea, 25 - 33,9 - E
                              4. Parus Lilian - Oradea, 679 - 33,9 - E
                              5. Tic Ioan - Oradea, 51 - 33,77 - E
                              6. Vaida Sorin - Oradea, 34 - 32,56 - EW
                              7. Szalay Liviu - Oradea, 85 - 31,2 - E
                              8. Kalman Suha - Oradea, 486 - 29,37 - OF
                              9. Bondar Octavian - Oradea, 898 - 29,3 - O
                              10. Codau Vlad - Oradea, 223 - 29,15 - O
                              11. Tanc Florin - Oradea, 289 - 26,82 - O
                              12. Birtalan Laszlo - Oradea, 115 - 25,57 - O
                              13. Curpas Ioan - Oradea, 218 - 24,43 - OW
                              14. Sabadas Dinu - Oradea, 726 - 24,15 - O
                              15. Bondar Leontin - Oradea, 1036 - 23,5 - O
                              16. Fabian Wilhelm - Oradea, 648 - 23,37 - O
                              17. Roatis Gheorghe - Oradea, 1053 - 18,4 - A
                              18. Pop Gabriel - Oradea, 662 - 14,02 - A
                              19. Catuneanu George - Oradea, 1180 - 13,65 - A
                              20. Boitos Rodica - Oradea, 1457 - 10,5 - AF
                              21. Ratiu Adrian - Oradea, 2805 - 8,5 - I
                              22. Tana Marius - Oradea, 1214 - 6,55 - I
                              23. Tascianu Cristian - Oradea, 1525 - 0 - O
                              24. Simu Marius - Oradea, 2390 - 0 - A
                              25. Tutos Csaba - Marghita, 2643 - 0 - A
                              26. Pop Florin - Oradea, 2881 - 0 - A
                              27. Cotrau Andrei - Oradea, 5004 - 0 - A
                              28. Dubere David - Oradea, 5005 - 0 - A
                              29. Torje Alin - Oradea, 5006 - 0 - A

                              Grupe inferioare TRN FORESTA#179

                              Gr.inferioara nr. 1
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              7
                              V
                              Loc
                              1 GERGELY ANTON ORADEA
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              6
                              1
                              2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              0-2
                              3
                              3
                              3 SIMU MARIUS ORADEA
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              5
                              2
                              4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2-1
                              3
                              4
                              5 TANA MARIUS ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              0-2
                              1-2
                              0-2
                              0
                              6 RATIU ADRIAN ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              2-1
                              2-0
                              2
                              7 TUTOS CSABA MARGHITA
                              0-2
                              2-0
                              0-2
                              1-2
                              2-0
                              0-2
                              2
                              Gr.inferioara nr. 2
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              7
                              8
                              V
                              Loc
                              1 PARUS LILIAN ORADEA
                              2-1
                              2-0
                              1-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-1
                              6
                              2
                              2 CODAU VLAD ORADEA
                              1-2
                              1-2
                              2-0
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              5
                              3
                              3 MANDRU BOGDAN HUNEDOARA
                              0-2
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              6
                              1
                              4 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                              2-1
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              0-2
                              2-0
                              0-2
                              3
                              5 BONDAR LEONTIN ORADEA
                              0-2
                              1-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2
                              6 SZALAY LIVIU ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              4
                              4
                              7 DUBERE DAVID ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0
                              8 POP GABRIEL ORADEA
                              1-2
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              2
                              Gr.inferioara nr. 3
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              7
                              V
                              Loc
                              1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              6
                              1
                              2 VAIDA SORIN ORADEA
                              1-2
                              2-1
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              3
                              4
                              3 TANC FLORIN ORADEA
                              0-2
                              1-2
                              2-0
                              2-0
                              2-1
                              2-0
                              4
                              2
                              4 KALMAN SUHA ORADEA
                              0-2
                              2-0
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              4
                              5 FABIAN WILHELM ORADEA
                              0-2
                              2-0
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              2-1
                              3
                              3
                              6 BOITOS RODICA ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0
                              7 COTRAU ANDREI ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              2-0
                              1
                              Gr.inferioara nr. 4
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              7
                              V
                              Loc
                              1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              6
                              1
                              2 ROATIS GHEORGHE ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              2-0
                              0-2
                              2-1
                              2
                              3 SABADAS DINU ORADEA
                              0-2
                              2-0
                              1-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              4
                              2
                              4 CURPAS IOAN ORADEA
                              0-2
                              2-1
                              2-1
                              2-0
                              1-2
                              2-1
                              4
                              3
                              5 POP FLORIN ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              0
                              6 TIC IOAN ORADEA
                              0-2
                              2-0
                              0-2
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              4
                              4
                              7 TORJE ALIN ORADEA
                              0-2
                              1-2
                              0-2
                              1-2
                              2-1
                              0-2
                              1
                              Grupe superioare TRN FORESTA#179

                              Gr.superioara nr. 1
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 GERGELY ANTON ORADEA
                              2-3
                              3-0
                              3-1
                              2
                              2
                              2 SABADAS DINU ORADEA
                              3-2
                              3-0
                              3-2
                              3
                              1
                              3 FABIAN WILHELM ORADEA
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              4 SZALAY LIVIU ORADEA
                              1-3
                              2-3
                              3-0
                              1
                              Gr.superioara nr. 2
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 MANDRU BOGDAN HUNEDOARA
                              3-1
                              3-1
                              3-1
                              3
                              1
                              2 SIMU MARIUS ORADEA
                              1-3
                              3-1
                              3-0
                              2
                              2
                              3 CURPAS IOAN ORADEA
                              1-3
                              1-3
                              2-3
                              0
                              4 VAIDA SORIN ORADEA
                              1-3
                              0-3
                              3-2
                              1
                              Gr.superioara nr. 3
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                              1-3
                              3-0
                              0-3
                              1
                              2 PARUS LILIAN ORADEA
                              3-1
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                              0-3
                              0-3
                              3-1
                              1
                              4 TIC IOAN ORADEA
                              3-0
                              0-3
                              1-3
                              1
                              2
                              Gr.superioara nr. 4
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                              3-0
                              3-1
                              3-0
                              3
                              1
                              2 TANC FLORIN ORADEA
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              3 CODAU VLAD ORADEA
                              1-3
                              3-0
                              3-2
                              2
                              2
                              4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                              0-3
                              3-0
                              2-3
                              1
                              Eliminatorii TRN FORESTA#179
                              1. Sabadas Dinu
                              -------------------- Tic Ioan 3-1
                              8. Tic Ioan
                              ---------------------------------------- Savu Cristian 3-1
                              5. Simu Marius
                              -------------------- Savu Cristian 3-0
                              4. Savu Cristian
                              ------------------------------------------------------------ Savu Cristian 3-1
                              3. Parus Lilian
                              -------------------- Parus Lilian 3-1
                              6. Codau Vlad
                              ---------------------------------------- Mandru Bogdan 3-1
                              7. Gergely Anton
                              -------------------- Mandru Bogdan 3-2
                              2. Mandru Bogdan

                              Finala mica - TRN FORESTA#179

                              Tic Ioan
                              -------------------- Parus Lilian 3-2
                              Parus Lilian

                              Clasament TRN FORESTA#179

                              1. Savu Cristian - Oradea
                              2. Mandru Bogdan - Hunedoara
                              3 -- 4
                              Parus Lilian - Oradea
                              Tic Ioan - Oradea
                              5 -- 8
                              Simu Marius - Oradea
                              Gergely Anton - Oradea
                              Codau Vlad - Oradea
                              Sabadas Dinu - Oradea
                              9 -- 13 1v gr.sup.
                              Vaida Sorin - Oradea
                              Szalay Liviu - Oradea
                              Birtalan Laszlo - Oradea
                              Catuneanu George - Oradea
                              Tascianu Cristian - Oradea
                              14 -- 16 0v gr.sup.
                              Tanc Florin - Oradea
                              Fabian Wilhelm - Oradea
                              Curpas Ioan - Oradea
                              17 -- 4v gr.inf.
                              Kalman Suha - Oradea
                              18 -- 3v gr.inf.
                              Bondar Octavian - Oradea
                              19 -- 23 2v gr.inf.
                              Bondar Leontin - Oradea
                              Roatis Gheorghe - Oradea
                              Pop Gabriel - Oradea
                              Ratiu Adrian - Oradea
                              Tutos Csaba - Marghita
                              24 -- 25 1v gr.inf.
                              Cotrau Andrei - Oradea
                              Torje Alin - Oradea
                              26 -- 29 0v gr.inf.
                              Boitos Rodica - Oradea
                              Tana Marius - Oradea
                              Pop Florin - Oradea
                              Dubere David - Oradea

                              Ultima editare de King Pong Oradea; 30.iun.2018, 00:33.
                              Club King Pong Oradea
                              www.kingpong.ro
                              0359 181 232

                              Comentariu