Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ORADEA: În fiecare Vineri (18:00) - Turneu "Foresta" King Pong

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Buna seara!



    Inscrieri FORESTA#235 - on 2019. 08. 16. at 23:04:17

    1. Gergely Anton, Oradea, 853 - 40,9 - E
    2. Parus Lilian, Oradea, 638 - 40,5 - E
    3. Savu Cristian, Oradea, 12 - 38,77 - E
    4. Balogh Attila, Oradea, 103 - 33,77 - E
    5. Bondar Octavian, Oradea, 944 - 33,4 - E
    6. Vaida Sorin, Oradea, 51 - 31,89 - OW
    7. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 966 - 31,55 - O
    8. Codau Vlad, Oradea, 451 - 31,53 - O
    9. Sabadas Dinu, Oradea, 671 - 29,65 - O
    10. Maxim Alexandru, Oradea, 1079 - 17,65 - A
    11. Sabau Liviu, Oradea, 1315 - 16,7 - A
    12. Cheregi Nelu, Oradea, 1012 - 16,65 - A
    13. Onofrei Dan, Oradea, 1960 - 16 - AW
    14. Toma Cristian, Oradea, 2732 - 15,1 - A
    15. Sas Tibor, Oradea, 1403 - 14,6 - A
    16. Catuneanu George, Oradea, 1296 - 13,75 - A
    17. Pop Gabriel, Oradea, 992 - 12,57 - A
    18. Roatis Gheorghe, Oradea, 1347 - 12,3 - A
    19. Ratiu Adrian, Oradea, 1361 - 9,6 - I
    20. Presecan Doru, Oradea, 1338 - 9,05 - I
    21. Kovacs Levente, Oradea, 2134 - 8,7 - I
    22. Dinescu Dan, Oradea, 1564 - 6,6 - I
    23. Seica Gheorghe, Oradea, 1351 - 6,35 - I
    24. Boitos Rodica, Oradea, 1916 - 4,5 - IF
    25. Simu Marius, Oradea, 1408 - 0
    26. Antal Cornel, Oradea, 1450 - 0 - A
    27. Horvath Tibor, Oradea, 2832 - 0 - E
    28. Horvath Csaba, Oradea, 5003 - 0

    Grupe inferioare FORESTA#235

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-0
    2-1
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    6
    1
    2 SIMU MARIUS ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    1-2
    2-1
    1-2
    3
    4
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-1
    2-1
    4
    2
    4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2
    5 SAS TIBOR ORADEA
    1-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2-0
    1-2
    3
    3
    6 BOITOS RODICA ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    7 ONOFREI DAN ORADEA
    0-2
    2-1
    1-2
    1-2
    2-1
    2-0
    3
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    6
    1
    2 CODAU VLAD ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    2
    3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    4
    5 RATIU ADRIAN ORADEA
    1-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    6 KOVACS LEVENTE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    7 HORVATH CSABA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    1-2
    5
    2
    2 SABADAS DINU ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    0-2
    2
    3 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    0-2
    3
    4
    5 ROATIS GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    6 DINESCU DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    7 HORVATH TIBOR ORADEA
    2-1
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    3
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    5
    2
    2 PARUS LILIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    2-1
    6
    1
    3 SABAU LIVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    4 POP GABRIEL ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    1-2
    2
    5 PRESECAN DORU ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    6 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    7 TOMA CRISTIAN ORADEA
    1-2
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    4
    Grupe superioare FORESTA#235

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
    2 CODAU VLAD ORADEA
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3 HORVATH TIBOR ORADEA
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    4 TOMA CRISTIAN ORADEA
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 SABAU LIVIU ORADEA
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4 SAS TIBOR ORADEA
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 SIMU MARIUS ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 RATIU ADRIAN ORADEA
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    Eliminatorii FORESTA#235
    1. Horvath Tibor
    -------------------- Horvath Tibor 3-1
    8. Jurje Alex Doru
    ---------------------------------------- Balogh Attila 3-1
    5. Balogh Attila
    -------------------- Balogh Attila 3-0
    4. Parus Lilian
    ------------------------------------------------------------ Savu Cristian 3-1
    3. Vaida Sorin
    -------------------- Gergely Anton 3-0
    6. Gergely Anton
    ---------------------------------------- Savu Cristian 3-1
    7. Catuneanu George
    -------------------- Savu Cristian 3-0
    2. Savu Cristian

    Finala mica - FORESTA#235

    Horvath Tibor
    -------------------- Gergely Anton 3-1
    Gergely Anton

    Clasament FORESTA#235

    1. Savu Cristian - Oradea
    2. Balogh Attila - Oradea
    3 -- 4
    Gergely Anton - Oradea
    Horvath Tibor - Oradea
    5 -- 8
    Catuneanu George - Oradea
    Parus Lilian - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Codau Vlad - Oradea
    Sabau Liviu - Oradea
    Ratiu Adrian - Oradea
    Simu Marius - Oradea
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Cheregi Nelu - Oradea
    Toma Cristian - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    17 -- 18 3v gr.inf.
    Bondar Octavian - Oradea
    Onofrei Dan - Oradea
    19 -- 21 2v gr.inf.
    Sabadas Dinu - Oradea
    Maxim Alexandru - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    22 -- 24 1v gr.inf.
    Roatis Gheorghe - Oradea
    Presecan Doru - Oradea
    Kovacs Levente - Oradea
    25 -- 28 0v gr.inf.
    Seica Gheorghe - Oradea
    Boitos Rodica - Oradea
    Dinescu Dan - Oradea
    Horvath Csaba - Oradea

    FINALA LIVE:


    Ultima editare de King Pong Oradea; 16.aug.2019, 22:50.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

    Comentariu


    • Bună seara!



      Inscrieri FORESTA#236 - on 2019. 08. 23. at 22:06:42

      1. Tailbot Francois, Oradea, 621 - 41,5 - E
      2. Gergely Anton, Oradea, 853 - 40,9 - E
      3. Savu Cristian, Oradea, 12 - 38,77 - E
      4. Tic Ioan, Oradea, 33 - 36,35 - E
      5. Balogh Attila, Oradea, 103 - 33,77 - E
      6. Vaida Sorin, Oradea, 51 - 31,89 - OW
      7. Codau Vlad, Oradea, 451 - 31,53 - O
      8. Sabadas Dinu, Oradea, 671 - 29,65 - O
      9. Szalay Liviu, Oradea, 85 - 29,52 - O
      10. Merai Janos, Oradea, 979 - 29,4 - O
      11. Birtalan Laszlo, Oradea, 160 - 25,22 - OW
      12. Curpas Ioan, Oradea, 144 - 24,73 - OW
      13. Lup Silviu, Oradea, 928 - 23,5 - O
      14. Halasz Peter, Oradea, 581 - 19,6 - A
      15. Varkonyi Amalia, Oradea, 1340 - 17 - AF
      16. Sabau Liviu, Oradea, 1315 - 16,7 - A
      17. Cheregi Nelu, Oradea, 1012 - 16,65 - A
      18. Onofrei Dan, Oradea, 1960 - 16 - AW
      19. Sas Tibor, Oradea, 1403 - 14,6 - A
      20. Catuneanu George, Oradea, 1296 - 13,75 - A
      21. Pop Gabriel, Oradea, 992 - 12,57 - A
      22. Kovacs Levente, Oradea, 2134 - 8,7 - I
      23. Culda Andrei, Oradea, 1430 - 8,35 - I
      24. Guias Cristian, Oradea, 1400 - 7,8 - I
      25. Rus Nicolae, Oradea, 1335 - 6,4 - I
      26. Vlaicu Daniel, Marghita, 2994 - 5,7 - I
      27. Boitos Rodica, Oradea, 1916 - 4,5 - IF
      28. Simu Marius, Oradea, 1408 - 0
      29. Andre Andrea, Oradea, 1760 - 0 - F
      30. Pop Florin, Oradea, 2780 - 0
      31. Cazan Catalin, Oradea, 5001 - 0
      32. Torje Sorin, Oradea, 5004 - 0

      Grupe inferioare FORESTA#236

      Gr.inferioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 GERGELY ANTON ORADEA
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      4
      1
      2 HALASZ PETER ORADEA
      0-2
      1-2
      2-0
      2-0
      2
      3
      3 LUP SILVIU ORADEA
      0-2
      2-1
      2-0
      2-0
      3
      2
      4 ANDRE ANDREA ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      2-0
      1
      4
      5 POP FLORIN ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      6
      Gr.inferioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 TIC IOAN ORADEA
      2-0
      2-1
      2-0
      2-0
      4
      1
      2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
      0-2
      1-2
      2-0
      2-0
      2
      3
      3 CURPAS IOAN ORADEA
      1-2
      2-1
      2-0
      2-1
      3
      2
      4 BOITOS RODICA ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      1-2
      0
      5 VARKONYI AMALIA ORADEA
      0-2
      0-2
      1-2
      2-1
      1
      4
      6
      Gr.inferioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 BALOGH ATTILA ORADEA
      2-0
      2-0
      2-1
      2-0
      4
      1
      2 SIMU MARIUS ORADEA
      0-2
      1-2
      2-0
      2-1
      2
      3
      3 MERAI JANOS ORADEA
      0-2
      2-1
      2-1
      2-0
      3
      2
      4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
      1-2
      0-2
      1-2
      0-2
      0
      5 KOVACS LEVENTE ORADEA
      0-2
      1-2
      0-2
      2-0
      1
      4
      6
      Gr.inferioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 SAVU CRISTIAN ORADEA
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      5
      1
      2 SZALAY LIVIU ORADEA
      0-2
      2-1
      2-0
      1-2
      2-0
      3
      2
      3 SABAU LIVIU ORADEA
      0-2
      1-2
      2-0
      2-0
      2-0
      3
      3
      4 SAS TIBOR ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      2-0
      2-0
      2
      4
      5 RUS NICOLAE ORADEA
      0-2
      2-1
      0-2
      0-2
      2-0
      2
      6 CAZAN CATALIN ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      Gr.inferioara nr. 5
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
      1-2
      2-0
      2-0
      2-0
      3
      2
      2 CODAU VLAD ORADEA
      2-1
      2-0
      2-0
      2-0
      4
      1
      3 CULDA ANDREI ORADEA
      0-2
      0-2
      1-2
      2-0
      1
      4
      4 CHEREGI NELU ORADEA
      0-2
      0-2
      2-1
      2-0
      2
      3
      5 TORJE SORIN ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      6
      Gr.inferioara nr. 6
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 VAIDA SORIN ORADEA
      2-1
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      5
      1
      2 SABADAS DINU ORADEA
      1-2
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      4
      2
      3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
      0-2
      0-2
      1-2
      2-0
      2-1
      2
      3
      4 POP GABRIEL ORADEA
      0-2
      0-2
      2-1
      0-2
      2-0
      2
      4
      5 ONOFREI DAN ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      2-0
      2-0
      2
      6 VLAICU DANIEL MARGHITA
      0-2
      0-2
      1-2
      0-2
      0-2
      0
      Grupe superioare FORESTA#236

      Gr.superioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 GERGELY ANTON ORADEA
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 SABAU LIVIU ORADEA
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 CHEREGI NELU ORADEA
      0-3
      0-3
      0
      4
      Gr.superioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 TIC IOAN ORADEA
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 SIMU MARIUS ORADEA
      1-3
      3-0
      1
      2
      3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
      0-3
      0-3
      0
      4
      Gr.superioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 BALOGH ATTILA ORADEA
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 POP GABRIEL ORADEA
      0-3
      0-3
      0
      4
      Gr.superioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 SAVU CRISTIAN ORADEA
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 HALASZ PETER ORADEA
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 CULDA ANDREI ORADEA
      0-3
      0-3
      0
      4
      Gr.superioara nr. 5
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 CODAU VLAD ORADEA
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 LUP SILVIU ORADEA
      1-3
      3-0
      1
      2
      3 SAS TIBOR ORADEA
      0-3
      0-3
      0
      4
      Gr.superioara nr. 6
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 VAIDA SORIN ORADEA
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 CURPAS IOAN ORADEA
      1-3
      3-0
      1
      2
      3 KOVACS LEVENTE ORADEA
      0-3
      0-3
      0
      4
      Gr.superioara nr. 7
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 SABADAS DINU ORADEA
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 MERAI JANOS ORADEA
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 VARKONYI AMALIA ORADEA
      0-3
      0-3
      0
      4
      Gr.superioara nr. 8
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
      0-3
      3-0
      1
      2
      2 SZALAY LIVIU ORADEA
      3-0
      3-1
      2
      1
      3 ANDRE ANDREA ORADEA
      0-3
      1-3
      0
      4
      Eliminatorii FORESTA#236
      1. Gergely Anton
      -------------------- Gergely Anton 3-0
      16. Birtalan Laszlo
      ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
      9. Simu Marius
      -------------------- Simu Marius 3-0
      8. Szalay Liviu
      ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
      5. Codau Vlad
      -------------------- Codau Vlad 3-2
      12. Curpas Ioan
      ---------------------------------------- Savu Cristian 3-0
      13. Merai Janos
      -------------------- Savu Cristian 3-1
      4. Savu Cristian

      . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-1

      3. Balogh Attila
      -------------------- Balogh Attila 3-1
      14. Tailbot Francois
      ---------------------------------------- Balogh Attila 3-0
      11. Halasz Peter
      -------------------- Halasz Peter 3-2
      6. Vaida Sorin
      ------------------------------------------------------------ Tic Ioan 3-1
      7. Sabadas Dinu
      -------------------- Lup Silviu 3-2
      10. Lup Silviu
      ---------------------------------------- Tic Ioan 3-0
      15. Sabau Liviu
      -------------------- Tic Ioan 3-1
      2. Tic Ioan


      Finala mica - FORESTA#236

      Savu Cristian
      -------------------- Savu Cristian 3-2
      Balogh Attila

      Clasament FORESTA#236

      1. Gergely Anton - Oradea
      2. Tic Ioan - Oradea
      3 -- 4
      Savu Cristian - Oradea
      Balogh Attila - Oradea
      5 -- 8
      Simu Marius - Oradea
      Lup Silviu - Oradea
      Codau Vlad - Oradea
      Halasz Peter - Oradea
      9 -- 16
      Birtalan Laszlo - Oradea
      Sabau Liviu - Oradea
      Merai Janos - Oradea
      Tailbot Francois - Oradea
      Szalay Liviu - Oradea
      Sabadas Dinu - Oradea
      Curpas Ioan - Oradea
      Vaida Sorin - Oradea
      17 -- 24 0v gr.sup.
      Varkonyi Amalia - Oradea
      Cheregi Nelu - Oradea
      Sas Tibor - Oradea
      Catuneanu George - Oradea
      Pop Gabriel - Oradea
      Kovacs Levente - Oradea
      Culda Andrei - Oradea
      Andre Andrea - Oradea
      25 -- 26 2v gr.inf.
      Onofrei Dan - Oradea
      Rus Nicolae - Oradea
      27 -- 32 0v gr.inf.
      Guias Cristian - Oradea
      Vlaicu Daniel - Marghita
      Boitos Rodica - Oradea
      Pop Florin - Oradea
      Cazan Catalin - Oradea
      Torje Sorin - Oradea


      FINALA LIVE:

      Ultima editare de King Pong Oradea; 23.aug.2019, 22:22.
      Club King Pong Oradea
      www.kingpong.ro
      0359 181 232

      Comentariu


      • Bună seara!



        Inscrieri FORESTA#237 - on 2019. 08. 30. at 21:43:17

        1. Tailbot Francois, Oradea, 621 - 41,5 - E
        2. Gergely Anton, Oradea, 853 - 40,9 - E
        3. Tic Ioan, Oradea, 33 - 36,35 - E
        4. Balogh Attila, Oradea, 103 - 33,77 - E
        5. Bondar Octavian, Oradea, 944 - 33,4 - E
        6. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 966 - 31,55 - O
        7. Codau Vlad, Oradea, 451 - 31,53 - O
        8. Sabadas Dinu, Oradea, 671 - 29,65 - O
        9. Merai Janos, Oradea, 979 - 29,4 - O
        10. Totos Ludovic, Marghita, 889 - 28,05 - O
        11. Curpas Ioan, Oradea, 144 - 24,73 - OW
        12. Cavasdan Doru, Oradea, 974 - 23,5 - O
        13. Sabau Liviu, Oradea, 1315 - 16,7 - A
        14. Cheregi Nelu, Oradea, 1012 - 16,65 - A
        15. Costea Constantin, Oradea, 1200 - 16,25 - A
        16. Onofrei Dan, Oradea, 1960 - 16 - AW
        17. Sas Tibor, Oradea, 1403 - 14,6 - A
        18. Catuneanu George, Oradea, 1296 - 13,75 - A
        19. Pop Gabriel, Oradea, 992 - 12,57 - A
        20. Presecan Doru, Oradea, 1338 - 9,05 - I
        21. Culda Andrei, Oradea, 1430 - 8,35 - I
        22. Guias Cristian, Oradea, 1400 - 7,8 - I
        23. Simu Marius, Oradea, 1408 - 0
        24. Tutos Csaba, Oradea, 2368 - 0 - I
        25. Pop Florin, Oradea, 2780 - 0
        26. Horvath Tibor, Oradea, 2832 - 0 - E
        27. Blaga Mircea, Oradea, 2865 - 0
        28. Varadi Mark, Oradea, 5005 - 0

        Grupe inferioare FORESTA#237

        Gr.inferioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        V
        Loc
        1 GERGELY ANTON ORADEA
        2-0
        2-0
        1-2
        2-0
        2-0
        2-0
        5
        1
        2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        0-2
        4
        3
        3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
        0-2
        0-2
        1-2
        2-0
        2-1
        1-2
        2
        4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
        2-1
        0-2
        2-1
        2-1
        1-2
        0-2
        3
        4
        5 POP GABRIEL ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        1-2
        2-0
        1-2
        1
        6 POP FLORIN ORADEA
        0-2
        0-2
        1-2
        2-1
        0-2
        0-2
        1
        7 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
        0-2
        2-0
        2-1
        2-0
        2-1
        2-0
        5
        2
        Gr.inferioara nr. 2
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        V
        Loc
        1 TIC IOAN ORADEA
        2-0
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        5
        2
        2 SIMU MARIUS ORADEA
        0-2
        2-0
        2-1
        1-2
        1-2
        2-0
        3
        4
        3 CURPAS IOAN ORADEA
        2-0
        0-2
        2-1
        2-0
        2-1
        2-0
        5
        1
        4 CULDA ANDREI ORADEA
        0-2
        1-2
        1-2
        1-2
        2-0
        2-0
        2
        5 CHEREGI NELU ORADEA
        0-2
        2-1
        0-2
        2-1
        2-1
        2-0
        4
        3
        6 VARADI MARK ORADEA
        0-2
        2-1
        1-2
        0-2
        1-2
        2-0
        2
        7 BLAGA MIRCEA ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0
        Gr.inferioara nr. 3
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        V
        Loc
        1 BALOGH ATTILA ORADEA
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        6
        1
        2 CODAU VLAD ORADEA
        0-2
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        0-2
        3
        4
        3 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        5
        2
        4 SABAU LIVIU ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        1-2
        0-2
        0-2
        0
        5 SAS TIBOR ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        2-1
        2-1
        0-2
        2
        6 PRESECAN DORU ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        2-0
        1-2
        1
        7 HORVATH TIBOR ORADEA
        0-2
        2-0
        0-2
        2-0
        2-0
        3
        3
        Gr.inferioara nr. 4
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        V
        Loc
        1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
        2-1
        2-1
        2-1
        2-1
        2-1
        2-0
        6
        1
        2 SABADAS DINU ORADEA
        1-2
        1-2
        2-1
        2-0
        2-0
        2-0
        4
        3
        3 MERAI JANOS ORADEA
        1-2
        2-1
        2-0
        2-0
        2-0
        2-1
        5
        2
        4 CAVASDAN DORU ORADEA
        1-2
        1-2
        0-2
        1-2
        2-1
        2-0
        2
        4
        5 TUTOS CSABA ORADEA
        1-2
        0-2
        0-2
        2-1
        2-1
        1-2
        2
        6 GUIAS CRISTIAN ORADEA
        1-2
        0-2
        0-2
        1-2
        1-2
        0-2
        0
        7 ONOFREI DAN ORADEA
        0-2
        0-2
        1-2
        0-2
        2-1
        2-0
        2
        Grupe superioare FORESTA#237

        Gr.superioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 GERGELY ANTON ORADEA
        2-3
        3-1
        3-0
        2
        1
        2 TIC IOAN ORADEA
        3-2
        1-3
        3-1
        2
        3 HORVATH TIBOR ORADEA
        1-3
        3-1
        3-0
        2
        2
        4 CAVASDAN DORU ORADEA
        0-3
        1-3
        0-3
        0
        Gr.superioara nr. 2
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 CURPAS IOAN ORADEA
        1-3
        0-3
        3-2
        1
        2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
        3-1
        3-1
        3-0
        3
        1
        3 SABADAS DINU ORADEA
        3-0
        1-3
        3-1
        2
        2
        4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
        2-3
        0-3
        1-3
        0
        Gr.superioara nr. 3
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 BALOGH ATTILA ORADEA
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        1
        2 MERAI JANOS ORADEA
        0-3
        3-2
        3-1
        2
        2
        3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
        0-3
        2-3
        3-2
        1
        4 SIMU MARIUS ORADEA
        0-3
        1-3
        2-3
        0
        Gr.superioara nr. 4
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
        3-0
        3-2
        2-3
        2
        2
        2 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
        0-3
        3-2
        0-3
        1
        3 CHEREGI NELU ORADEA
        2-3
        2-3
        0-3
        0
        4 CODAU VLAD ORADEA
        3-2
        3-0
        3-0
        3
        1
        Eliminatorii FORESTA#237
        1. Gergely Anton
        -------------------- Gergely Anton 3-0
        8. Sabadas Dinu
        ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
        5. Merai Janos
        -------------------- Codau Vlad 3-1
        4. Codau Vlad
        ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
        3. Balogh Attila
        -------------------- Horvath Tibor 3-1
        6. Horvath Tibor
        ---------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-2
        7. Tailbot Francois
        -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
        2. Jurje Alex Doru

        Finala mica - FORESTA#237

        Codau Vlad
        -------------------- Codau Vlad 3-0
        Horvath Tibor

        Clasament FORESTA#237

        1. Gergely Anton - Oradea
        2. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
        3 -- 4
        Codau Vlad - Oradea
        Horvath Tibor - Oradea
        5 -- 8
        Sabadas Dinu - Oradea
        Tailbot Francois - Oradea
        Merai Janos - Oradea
        Balogh Attila - Oradea
        9 -- 2v gr.sup.
        Tic Ioan - Oradea
        10 -- 12 1v gr.sup.
        Totos Ludovic - Marghita
        Curpas Ioan - Oradea
        Costea Constantin - Oradea
        13 -- 16 0v gr.sup.
        Cavasdan Doru - Oradea
        Cheregi Nelu - Oradea
        Catuneanu George - Oradea
        Simu Marius - Oradea
        17 -- 22 2v gr.inf.
        Bondar Octavian - Oradea
        Onofrei Dan - Oradea
        Sas Tibor - Oradea
        Culda Andrei - Oradea
        Tutos Csaba - Oradea
        Varadi Mark - Oradea
        23 -- 25 1v gr.inf.
        Pop Gabriel - Oradea
        Presecan Doru - Oradea
        Pop Florin - Oradea
        26 -- 28 0v gr.inf.
        Sabau Liviu - Oradea
        Guias Cristian - Oradea
        Blaga Mircea - Oradea


        FINALA LIVE:



        Ultima editare de King Pong Oradea; 30.aug.2019, 22:28.
        Club King Pong Oradea
        www.kingpong.ro
        0359 181 232

        Comentariu


        • Bună seara!



          Inscrieri FORESTA#238 - on 2019. 09. 06. at 20:56:08

          1. Tailbot Francois, Oradea, 621 - 41,5 - E
          2. Gergely Anton, Oradea, 853 - 40,9 - E
          3. Craciun Calin, Oradea, 221 - 37,98 - E
          4. Tic Ioan, Oradea, 33 - 36,35 - E
          5. Vaida Sorin, Oradea, 51 - 31,89 - OW
          6. Codau Vlad, Oradea, 451 - 31,53 - O
          7. Cotca Dacian, Oradea, 457 - 30,08 - O
          8. Sabadas Dinu, Oradea, 671 - 29,65 - O
          9. Szalay Liviu, Oradea, 85 - 29,52 - O
          10. Merai Janos, Oradea, 979 - 29,4 - O
          11. Fabian Wilhelm, Oradea, 869 - 25,65 - OW
          12. Birtalan Laszlo, Oradea, 160 - 25,22 - OW
          13. Kornya Tamas, Salonta, 1795 - 23,7 - O
          14. Lup Silviu, Oradea, 928 - 23,5 - O
          15. Cavasdan Doru, Oradea, 974 - 23,5 - O
          16. Tanc Florin, Oradea, 328 - 22,76 - O
          17. Kornya Adam, Salonta, 2001 - 18 - A
          18. Maxim Alexandru, Oradea, 1079 - 17,65 - A
          19. Sabau Liviu, Oradea, 1315 - 16,7 - A
          20. Cheregi Nelu, Oradea, 1012 - 16,65 - A
          21. Costea Constantin, Oradea, 1200 - 16,25 - A
          22. Onofrei Dan, Oradea, 1960 - 16 - AW
          23. Sas Tibor, Oradea, 1403 - 14,6 - A
          24. Papp Attila, Salonta, 2136 - 14,1 - A
          25. Catuneanu George, Oradea, 1296 - 13,75 - A
          26. Pop Gabriel, Oradea, 992 - 12,57 - A
          27. Roatis Gheorghe, Oradea, 1347 - 12,3 - A
          28. Darie Gabriel, Comanesti, 608 - 11,24 - A
          29. Presecan Doru, Oradea, 1338 - 9,05 - I
          30. Kovacs Levente, Oradea, 2134 - 8,7 - I
          31. Culda Andrei, Oradea, 1430 - 8,35 - I
          32. Guias Cristian, Oradea, 1400 - 7,8 - I
          33. Moldovan Andrei, Oradea, 1536 - 6 - I
          34. Boitos Rodica, Oradea, 1916 - 4,5 - IF
          35. Simu Marius, Oradea, 1408 - 0
          36. Antal Cornel, Oradea, 1450 - 0 - A
          37. Andre Andrea, Oradea, 1760 - 0 - F
          38. Tutos Csaba, Oradea, 2368 - 0 - I
          39. Pop Florin, Oradea, 2780 - 0
          40. Varadi Mark, Oradea, 5005 - 0
          41. Gal Tiberiu, Oradea, 5006 - 0
          42. Popa Bogdan, Oradea, 5007 - 0

          Grupe inferioare FORESTA#238

          Gr.inferioara nr. 1
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 GERGELY ANTON ORADEA
          2-1
          2-1
          2-0
          2-0
          4
          1
          2 CAVASDAN DORU ORADEA
          1-2
          0-2
          2-1
          2-0
          2
          3
          3 CULDA ANDREI ORADEA
          1-2
          2-0
          2-0
          2-0
          3
          2
          4 BOITOS RODICA ORADEA
          0-2
          1-2
          0-2
          0-2
          0
          5 POP FLORIN ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          1
          4
          6
          Gr.inferioara nr. 2
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 TIC IOAN ORADEA
          2-0
          2-1
          2-0
          2-0
          4
          1
          2 MERAI JANOS ORADEA
          0-2
          2-0
          1-2
          2-1
          2
          3
          3 SABAU LIVIU ORADEA
          1-2
          0-2
          0-2
          2-0
          1
          4
          4 VARADI MARK ORADEA
          0-2
          2-1
          2-0
          2-0
          3
          2
          5 ANDRE ANDREA ORADEA
          0-2
          1-2
          0-2
          0-2
          0
          6
          Gr.inferioara nr. 3
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
          2-0
          2-1
          2-0
          2-1
          4
          1
          2 LUP SILVIU ORADEA
          0-2
          0-2
          2-0
          2-1
          2
          3
          3 CRACIUN CALIN ORADEA
          1-2
          2-0
          2-0
          2-1
          3
          2
          4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          5 FABIAN WILHELM ORADEA
          1-2
          1-2
          1-2
          2-0
          1
          4
          6
          Gr.inferioara nr. 4
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 VAIDA SORIN ORADEA
          0-2
          2-0
          2-0
          2-1
          3
          1
          2 TANC FLORIN ORADEA
          2-0
          0-2
          2-0
          0-2
          2
          4
          3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
          0-2
          2-0
          0-2
          2-1
          2
          2
          4 PRESECAN DORU ORADEA
          0-2
          0-2
          2-0
          0-2
          1
          5 PAPP ATTILA SALONTA
          1-2
          2-0
          1-2
          2-0
          2
          3
          6
          Gr.inferioara nr. 5
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 COTCA DACIAN ORADEA
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          5
          1
          2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
          0-2
          2-0
          0-2
          2-0
          2-1
          3
          3
          3 POP GABRIEL ORADEA
          0-2
          0-2
          2-0
          2-0
          0-2
          2
          4 KORNYA TAMAS SALONTA
          0-2
          2-0
          0-2
          2-0
          2-0
          3
          2
          5 GAL TIBERIU ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          6 KOVACS LEVENTE ORADEA
          0-2
          1-2
          2-0
          0-2
          2-0
          2
          4
          Gr.inferioara nr. 6
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 SABADAS DINU ORADEA
          2-0
          2-0
          2-1
          2-0
          4
          1
          2 ANTAL CORNEL ORADEA
          0-2
          1-2
          2-1
          0-2
          1
          4
          3 CHEREGI NELU ORADEA
          0-2
          2-1
          2-0
          1-2
          2
          3
          4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
          1-2
          1-2
          0-2
          0-2
          0
          5 KORNYA ADAM SALONTA
          0-2
          2-0
          2-1
          2-0
          3
          2
          6
          Gr.inferioara nr. 7
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 CODAU VLAD ORADEA
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          5
          1
          2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
          0-2
          2-0
          2-0
          2-1
          2-0
          4
          2
          3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
          0-2
          0-2
          1-2
          0-2
          2-0
          1
          4 ROATIS GHEORGHE ORADEA
          0-2
          0-2
          2-1
          1-2
          2-0
          2
          4
          5 ONOFREI DAN ORADEA
          0-2
          1-2
          2-0
          2-1
          0-2
          2
          3
          6 DARIE GABRIEL COMANESTI
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          1
          Gr.inferioara nr. 8
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 SZALAY LIVIU ORADEA
          0-2
          2-0
          2-1
          2-0
          3
          2
          2 SIMU MARIUS ORADEA
          2-0
          1-2
          2-0
          2-0
          3
          1
          3 SAS TIBOR ORADEA
          0-2
          2-1
          2-0
          2-0
          3
          3
          4 TUTOS CSABA ORADEA
          1-2
          0-2
          0-2
          2-0
          1
          4
          5 POPA BOGDAN ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          6
          Grupe superioare FORESTA#238

          Gr.superioara nr. 1
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 GERGELY ANTON ORADEA
          2-3
          3-0
          3-1
          2
          1
          2 VARADI MARK ORADEA
          3-2
          1-3
          0-3
          1
          3 LUP SILVIU ORADEA
          0-3
          3-1
          0-3
          1
          4 TANC FLORIN ORADEA
          1-3
          3-0
          3-0
          2
          2
          Gr.superioara nr. 2
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 TIC IOAN ORADEA
          3-1
          3-0
          3-0
          3
          1
          2 CRACIUN CALIN ORADEA
          1-3
          3-0
          3-0
          2
          2
          3 PAPP ATTILA SALONTA
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          4 KOVACS LEVENTE ORADEA
          0-3
          0-3
          3-0
          1
          Gr.superioara nr. 3
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
          3-0
          1-3
          3-2
          2
          2
          2 CATUNEANU GEORGE ORADEA
          0-3
          2-3
          3-2
          1
          3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
          3-1
          3-2
          3-1
          3
          1
          4 ANTAL CORNEL ORADEA
          2-3
          2-3
          1-3
          0
          Gr.superioara nr. 4
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 VAIDA SORIN ORADEA
          3-1
          3-0
          3-0
          3
          1
          2 KORNYA TAMAS SALONTA
          1-3
          3-0
          3-0
          2
          2
          3 CHEREGI NELU ORADEA
          0-3
          0-3
          3-1
          1
          4 ROATIS GHEORGHE ORADEA
          0-3
          0-3
          1-3
          0
          Gr.superioara nr. 5
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 COTCA DACIAN ORADEA
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          1
          2 KORNYA ADAM SALONTA
          0-3
          3-0
          3-2
          2
          2
          3 ONOFREI DAN ORADEA
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          4 TUTOS CSABA ORADEA
          0-3
          2-3
          3-0
          1
          Gr.superioara nr. 6
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 SABADAS DINU ORADEA
          3-1
          3-1
          3-0
          3
          1
          2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
          1-3
          2-3
          3-0
          1
          3 SAS TIBOR ORADEA
          1-3
          3-2
          3-1
          2
          2
          4 POP FLORIN ORADEA
          0-3
          0-3
          1-3
          0
          Gr.superioara nr. 7
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 CODAU VLAD ORADEA
          3-0
          3-0
          3-1
          3
          2 SZALAY LIVIU ORADEA
          0-3
          3-2
          3-2
          2
          1
          3 CAVASDAN DORU ORADEA
          0-3
          2-3
          0-3
          0
          4 SABAU LIVIU ORADEA
          1-3
          2-3
          3-0
          1
          2
          Gr.superioara nr. 8
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 SIMU MARIUS ORADEA
          3-0
          1-3
          3-0
          2
          2
          2 CULDA ANDREI ORADEA
          0-3
          1-3
          3-0
          1
          3 MERAI JANOS ORADEA
          3-1
          3-1
          3-0
          3
          1
          4 FABIAN WILHELM ORADEA
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          Eliminatorii FORESTA#238
          1. Gergely Anton
          -------------------- Gergely Anton 3-0
          16. Sas Tibor
          ---------------------------------------- Gergely Anton 3-2
          9. Sabau Liviu
          -------------------- Merai Janos 3-0
          8. Merai Janos
          ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-0
          5. Cotca Dacian
          -------------------- Tailbot Francois 3-2
          12. Tailbot Francois
          ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-1
          13. Craciun Calin
          -------------------- Craciun Calin 3-2
          4. Vaida Sorin

          . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-1

          3. Costea Constantin
          -------------------- Simu Marius 3-1
          14. Simu Marius
          ---------------------------------------- Kornya Tamas 3-2
          11. Kornya Tamas
          -------------------- Kornya Tamas 3-1
          6. Sabadas Dinu
          ------------------------------------------------------------ Tic Ioan 3-1
          7. Szalay Liviu
          -------------------- Szalay Liviu 3-0
          10. Kornya Adam
          ---------------------------------------- Tic Ioan 3-1
          15. Tanc Florin
          -------------------- Tic Ioan 3-1
          2. Tic Ioan


          Finala mica - FORESTA#238

          Tailbot Francois
          -------------------- Tailbot Francois 3-1
          Kornya Tamas

          Clasament FORESTA#238

          1. Gergely Anton - Oradea
          2. Tic Ioan - Oradea
          3 -- 4
          Tailbot Francois - Oradea
          Kornya Tamas - Salonta
          5 -- 8
          Merai Janos - Oradea
          Szalay Liviu - Oradea
          Craciun Calin - Oradea
          Simu Marius - Oradea
          9 -- 16
          Sas Tibor - Oradea
          Tanc Florin - Oradea
          Cotca Dacian - Oradea
          Sabadas Dinu - Oradea
          Sabau Liviu - Oradea
          Kornya Adam - Salonta
          Vaida Sorin - Oradea
          Costea Constantin - Oradea
          17 -- 3v gr.sup.
          Codau Vlad - Oradea
          18 -- 25 1v gr.sup.
          Birtalan Laszlo - Oradea
          Lup Silviu - Oradea
          Cheregi Nelu - Oradea
          Catuneanu George - Oradea
          Kovacs Levente - Oradea
          Culda Andrei - Oradea
          Tutos Csaba - Oradea
          Varadi Mark - Oradea
          26 -- 32 0v gr.sup.
          Fabian Wilhelm - Oradea
          Cavasdan Doru - Oradea
          Onofrei Dan - Oradea
          Roatis Gheorghe - Oradea
          Antal Cornel - Oradea
          Pop Florin - Oradea
          Papp Attila - Salonta
          33 -- 2v gr.inf.
          Pop Gabriel - Oradea
          34 -- 36 1v gr.inf.
          Maxim Alexandru - Oradea
          Darie Gabriel - Comanesti
          Presecan Doru - Oradea
          37 -- 42 0v gr.inf.
          Guias Cristian - Oradea
          Moldovan Andrei - Oradea
          Boitos Rodica - Oradea
          Andre Andrea - Oradea
          Gal Tiberiu - Oradea
          Popa Bogdan - Oradea


          FINALA LIVE:



          Ultima editare de King Pong Oradea; 06.sep.2019, 23:10.
          Club King Pong Oradea
          www.kingpong.ro
          0359 181 232

          Comentariu


          • Buna seara!



            Inscrieri FORESTA#239 I+A - on 2019. 09. 13. at 23:39:18

            1. Maxim Alexandru, Oradea, 966 - 17,65 - A
            2. Varkonyi Amalia, Oradea, 1280 - 17 - AF
            3. Onofrei Dan, Oradea, 1924 - 16 - AW
            4. Pop Gabriel, Oradea, 958 - 12,57 - A
            5. Ratiu Adrian, Oradea, 1379 - 9,6 - I
            6. Presecan Doru, Oradea, 1335 - 9,05 - I
            7. Kovacs Levente, Oradea, 1753 - 8,7 - I
            8. Culda Andrei, Oradea, 1402 - 8,35 - I
            9. Guias Cristian, Oradea, 1428 - 7,8 - I
            10. Moldovan Andrei, Oradea, 1541 - 6 - I
            11. Antal Cornel, Oradea, 1444 - 0 - A
            12. Simu Marius, Oradea, 1445 - 0
            13. Andre Andrea, Oradea, 1769 - 0 - F
            14. Tutos Csaba, Oradea, 2334 - 0 - I
            15. Gal Tiberiu, Oradea, 5001 - 0
            16. Popa Bogdan, Oradea, 5002 - 0
            17. Parus Stefan, Oradea, 5003 - 0

            Inscrieri FORESTA#239 O+E - on 2019. 09. 13. at 23:39:28

            1. Tailbot Francois, Oradea, 616 - 41,5 - E
            2. Gergely Anton, Oradea, 844 - 40,9 - E
            3. Parus Lilian, Oradea, 757 - 40,5 - E
            4. Savu Cristian, Oradea, 17 - 38,74 - E
            5. Tic Ioan, Oradea, 34 - 36,07 - E
            6. Balogh Attila, Oradea, 106 - 33,77 - E
            7. Vaida Sorin, Oradea, 50 - 32,22 - OW
            8. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 882 - 31,55 - O
            9. Codau Vlad, Oradea, 454 - 31,53 - O
            10. Sabadas Dinu, Oradea, 686 - 29,65 - O
            11. Merai Janos, Oradea, 967 - 29,4 - O
            12. Szalay Liviu, Oradea, 88 - 29,36 - O
            13. Totos Ludovic, Marghita, 892 - 28,05 - O
            14. Nagy Iosif, Arad, 173 - 27,57 - OW
            15. Birtalan Laszlo, Oradea, 174 - 24,14 - OW
            16. Lup Silviu, Oradea, 928 - 23,5 - O
            17. Cavasdan Doru, Oradea, 968 - 23,5 - O
            18. Tanc Florin, Oradea, 334 - 22,76 - O
            19. Halasz Peter, Oradea, 595 - 19,6 - A
            20. Sabau Liviu, Oradea, 1333 - 16,7 - A
            21. Costea Constantin, Oradea, 1191 - 16,25 - A
            22. Sas Tibor, Oradea, 1263 - 14,6 - A
            23. Prundaru Horia, Arad, 4117 - 0 - E
            24. Varadi Mark, Oradea, 5001 - 0
            25. Vonhaz Julia, Oradea, 5002 - 0
            26. Vonhaz Stefan, Oradea, 5003 - 0

            Grupe inferioare FORESTA#239 I+A

            Gr.inferioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
            3-2
            3-2
            1-3
            3-0
            3
            2
            2 PRESECAN DORU ORADEA
            2-3
            2-3
            0-3
            0-3
            0
            3 KOVACS LEVENTE ORADEA
            2-3
            3-2
            0-3
            3-0
            2
            3
            4 SIMU MARIUS ORADEA
            3-1
            3-0
            3-0
            3-0
            4
            1
            5 ANDRE ANDREA ORADEA
            0-3
            3-0
            0-3
            0-3
            1
            4
            6
            Gr.inferioara nr. 2
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 VARKONYI AMALIA ORADEA
            3-1
            3-2
            1-3
            3-0
            3-1
            4
            2
            2 RATIU ADRIAN ORADEA
            1-3
            1-3
            2-3
            3-0
            3-0
            2
            3 GUIAS CRISTIAN ORADEA
            2-3
            3-1
            2-3
            3-0
            3-0
            3
            3
            4 ANTAL CORNEL ORADEA
            3-1
            3-2
            3-2
            3-0
            3-0
            5
            1
            5 GAL TIBERIU ORADEA
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            3-0
            1
            4
            6 PARUS STEFAN ORADEA
            1-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            Gr.inferioara nr. 3
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 ONOFREI DAN ORADEA
            2-3
            0-3
            3-2
            2-3
            3-0
            2
            4
            2 POP GABRIEL ORADEA
            3-2
            0-3
            3-0
            3-2
            3-0
            4
            3
            3 CULDA ANDREI ORADEA
            3-0
            3-0
            3-0
            1-3
            3-0
            4
            2
            4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
            2-3
            0-3
            0-3
            0-3
            3-1
            1
            5 TUTOS CSABA ORADEA
            3-2
            2-3
            3-1
            3-0
            3-0
            4
            1
            6 POPA BOGDAN ORADEA
            0-3
            0-3
            0-3
            1-3
            0-3
            0
            Grupe inferioare FORESTA#239 O+E

            Gr.inferioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            7
            V
            Loc
            1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
            0-3
            3-1
            3-1
            3-0
            3-1
            3-0
            5
            2
            2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
            3-0
            3-2
            3-0
            3-2
            3-0
            3-0
            6
            1
            3 CODAU VLAD ORADEA
            1-3
            2-3
            3-0
            3-0
            1-3
            3-0
            3
            4
            4 BIRTALAN LASZLO ORADEA
            1-3
            0-3
            0-3
            3-0
            2-3
            1
            5 CAVASDAN DORU ORADEA
            0-3
            2-3
            0-3
            0-3
            3-0
            3-2
            2
            6 VARADI MARK ORADEA
            1-3
            0-3
            3-1
            3-2
            0-3
            3-0
            3
            3
            7 VONHAZ JULIA ORADEA
            0-3
            0-3
            0-3
            2-3
            0-3
            0
            Gr.inferioara nr. 2
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            7
            V
            Loc
            1 GERGELY ANTON ORADEA
            3-0
            3-1
            3-0
            3-0
            0-3
            3-0
            5
            2
            2 VAIDA SORIN ORADEA
            0-3
            0-3
            3-0
            3-2
            1-3
            3-1
            3
            4
            3 SABADAS DINU ORADEA
            1-3
            3-0
            3-2
            3-0
            1-3
            3-0
            4
            3
            4 LUP SILVIU ORADEA
            0-3
            0-3
            2-3
            3-0
            0-3
            3-1
            2
            5 TANC FLORIN ORADEA
            0-3
            2-3
            0-3
            0-3
            0-3
            3-0
            1
            6 PRUNDARU HORIA ARAD
            3-0
            3-1
            3-1
            3-0
            3-0
            3-0
            6
            1
            7 VONHAZ STEFAN ORADEA
            0-3
            1-3
            0-3
            1-3
            0-3
            0-3
            0
            Gr.inferioara nr. 3
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 PARUS LILIAN ORADEA
            3-0
            3-0
            3-0
            3-0
            3-0
            5
            1
            2 BALOGH ATTILA ORADEA
            0-3
            3-0
            3-0
            3-2
            3-1
            4
            2
            3 MERAI JANOS ORADEA
            0-3
            0-3
            1-3
            3-2
            1-3
            1
            4 NAGY IOSIF ARAD
            0-3
            0-3
            3-1
            3-1
            3-2
            3
            3
            5 HALASZ PETER ORADEA
            0-3
            2-3
            2-3
            1-3
            3-2
            1
            6 SAS TIBOR ORADEA
            0-3
            1-3
            3-1
            2-3
            2-3
            1
            4
            Gr.inferioara nr. 4
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 SAVU CRISTIAN ORADEA
            3-1
            3-1
            3-1
            3-0
            3-0
            5
            1
            2 TIC IOAN ORADEA
            1-3
            3-0
            3-1
            3-0
            3-0
            4
            2
            3 SZALAY LIVIU ORADEA
            1-3
            0-3
            0-3
            3-0
            3-0
            2
            4
            4 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
            1-3
            1-3
            3-0
            3-2
            3-2
            3
            3
            5 SABAU LIVIU ORADEA
            0-3
            0-3
            0-3
            2-3
            3-0
            1
            6 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
            0-3
            0-3
            0-3
            2-3
            0-3
            0
            Grupe superioare FORESTA#239 I+A

            Gr.superioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 SIMU MARIUS ORADEA
            3-0
            3-1
            2
            1
            2 GUIAS CRISTIAN ORADEA
            0-3
            0-3
            0
            3 POP GABRIEL ORADEA
            1-3
            3-0
            1
            2
            4
            Gr.superioara nr. 2
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 ANTAL CORNEL ORADEA
            3-0
            3-0
            2
            1
            2 KOVACS LEVENTE ORADEA
            0-3
            0-3
            0
            3 ONOFREI DAN ORADEA
            0-3
            3-0
            1
            2
            4
            Gr.superioara nr. 3
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 TUTOS CSABA ORADEA
            3-1
            3-0
            2
            1
            2 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
            1-3
            3-1
            1
            2
            3 GAL TIBERIU ORADEA
            0-3
            1-3
            0
            4
            Gr.superioara nr. 4
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 CULDA ANDREI ORADEA
            1-3
            0-3
            0
            2 VARKONYI AMALIA ORADEA
            3-1
            3-1
            2
            1
            3 ANDRE ANDREA ORADEA
            3-0
            1-3
            1
            2
            4
            Grupe superioare FORESTA#239 O+E

            Gr.superioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
            2-3
            2-3
            2-3
            0
            2 GERGELY ANTON ORADEA
            3-2
            3-0
            3-1
            3
            1
            3 NAGY IOSIF ARAD
            3-2
            0-3
            2-3
            1
            4 SZALAY LIVIU ORADEA
            3-2
            1-3
            3-2
            2
            2
            Gr.superioara nr. 2
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 PRUNDARU HORIA ARAD
            3-0
            3-0
            3-0
            3
            1
            2 BALOGH ATTILA ORADEA
            0-3
            3-1
            3-2
            2
            2
            3 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
            0-3
            1-3
            0-3
            0
            4 CODAU VLAD ORADEA
            0-3
            2-3
            3-0
            1
            Gr.superioara nr. 3
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 PARUS LILIAN ORADEA
            2-3
            3-1
            2-3
            1
            2 TIC IOAN ORADEA
            3-2
            3-1
            3-0
            3
            1
            3 VARADI MARK ORADEA
            1-3
            1-3
            2-3
            0
            4 VAIDA SORIN ORADEA
            3-2
            0-3
            3-2
            2
            2
            Gr.superioara nr. 4
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 SAVU CRISTIAN ORADEA
            3-0
            3-0
            3-0
            3
            1
            2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
            0-3
            3-1
            3-0
            2
            2
            3 SABADAS DINU ORADEA
            0-3
            1-3
            3-0
            1
            4 SAS TIBOR ORADEA
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            Ultima editare de King Pong Oradea; 13.sep.2019, 22:41.
            Club King Pong Oradea
            www.kingpong.ro
            0359 181 232

            Comentariu




            • Clasament FORESTA#239 I+A

              1. Simu Marius - Oradea
              2. Andre Andrea - Oradea
              3 -- 4
              Pop Gabriel - Oradea
              Varkonyi Amalia - Oradea
              5 -- 8
              Onofrei Dan - Oradea
              Tutos Csaba - Oradea
              Maxim Alexandru - Oradea
              Antal Cornel - Oradea
              9 -- 12 0v gr.sup.
              Kovacs Levente - Oradea
              Culda Andrei - Oradea
              Guias Cristian - Oradea
              Gal Tiberiu - Oradea
              13 -- 2v gr.inf.
              Ratiu Adrian - Oradea
              14 -- 1v gr.inf.
              Moldovan Andrei - Oradea
              15 -- 17 0v gr.inf.
              Presecan Doru - Oradea
              Popa Bogdan - Oradea
              Parus Stefan - Oradea



              Clasament FORESTA#239 O+E

              1. Prundaru Horia - Arad
              2. Gergely Anton - Oradea
              3 -- 4
              Savu Cristian - Oradea
              Tic Ioan - Oradea
              5 -- 8
              Szalay Liviu - Oradea
              Balogh Attila - Oradea
              Vaida Sorin - Oradea
              Tailbot Francois - Oradea
              9 -- 12 1v gr.sup.
              Parus Lilian - Oradea
              Codau Vlad - Oradea
              Sabadas Dinu - Oradea
              Nagy Iosif - Arad
              13 -- 16 0v gr.sup.
              Jurje Alex Doru - Almasu Mare
              Totos Ludovic - Marghita
              Sas Tibor - Oradea
              Varadi Mark - Oradea
              17 -- 18 2v gr.inf.
              Lup Silviu - Oradea
              Cavasdan Doru - Oradea
              19 -- 23 1v gr.inf.
              Merai Janos - Oradea
              Birtalan Laszlo - Oradea
              Tanc Florin - Oradea
              Halasz Peter - Oradea
              Sabau Liviu - Oradea
              24 -- 26 0v gr.inf.
              Costea Constantin - Oradea
              Vonhaz Julia - Oradea
              Vonhaz Stefan - Oradea
              Ultima editare de King Pong Oradea; 15.sep.2019, 11:09.
              Club King Pong Oradea
              www.kingpong.ro
              0359 181 232

              Comentariu


              • Buna seara!



                Inscrieri FORESTA#240 - on 2019. 09. 19. at 21:31:49

                1. Gergely Anton, Oradea, 844 - 40,9 - E
                2. Savu Cristian, Oradea, 17 - 38,74 - E
                3. Tic Ioan, Oradea, 34 - 36,07 - E
                4. Balogh Attila, Oradea, 106 - 33,77 - E
                5. Bondar Octavian, Oradea, 865 - 33,4 - E
                6. Grigore Alexandru, Campina, 47 - 33,15 - E
                7. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 882 - 31,55 - O
                8. Codau Vlad, Oradea, 454 - 31,53 - O
                9. Sabadas Dinu, Oradea, 686 - 29,65 - O
                10. Merai Janos, Oradea, 967 - 29,4 - O
                11. Birtalan Laszlo, Oradea, 174 - 24,14 - OW
                12. Cavasdan Doru, Oradea, 968 - 23,5 - O
                13. Halasz Peter, Oradea, 595 - 19,6 - A
                14. Sabau Liviu, Oradea, 1333 - 16,7 - A
                15. Cheregi Nelu, Oradea, 993 - 16,65 - A
                16. Costea Constantin, Oradea, 1191 - 16,25 - A
                17. Sas Tibor, Oradea, 1263 - 14,6 - A
                18. Catuneanu George, Oradea, 1299 - 13,75 - A
                19. Pop Gabriel, Oradea, 958 - 12,57 - A
                20. Roatis Gheorghe, Oradea, 1344 - 12,3 - A
                21. Maghiar Alin, Oradea, 1434 - 10,5 - A
                22. Ratiu Adrian, Oradea, 1379 - 9,6 - I
                23. Kovacs Levente, Oradea, 1753 - 8,7 - I
                24. Guias Cristian, Oradea, 1428 - 7,8 - I
                25. Dinescu Dan, Oradea, 1588 - 6,6 - I
                26. Rus Nicolae, Oradea, 1403 - 6,4 - I
                27. Seica Gheorghe, Oradea, 1390 - 6,35 - I
                28. Moldovan Andrei, Oradea, 1541 - 6 - I
                29. Antal Cornel, Oradea, 1444 - 0 - A
                30. Simu Marius, Oradea, 1445 - 0
                31. Andre Andrea, Oradea, 1769 - 0 - F
                32. Pop Florin, Oradea, 2743 - 0
                33. Cazan Catalin, Oradea, 5004 - 0

                Grupe inferioare FORESTA#240

                Gr.inferioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 GERGELY ANTON ORADEA
                2-0
                2-0
                2-1
                2-0
                4
                1
                2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                0-2
                1-2
                2-0
                2-0
                2
                3
                3 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                0-2
                2-1
                2-0
                2-0
                3
                2
                4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                1-2
                0-2
                0-2
                2-1
                1
                4
                5 SEICA GHEORGHE ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                1-2
                0
                6
                Gr.inferioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 TIC IOAN ORADEA
                2-1
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                1
                2 ANTAL CORNEL ORADEA
                1-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2
                3
                3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                0-2
                2-0
                2-1
                2-0
                3
                2
                4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                0-2
                0-2
                1-2
                2-0
                1
                4
                5 ANDRE ANDREA ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                6
                Gr.inferioara nr. 3
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 BALOGH ATTILA ORADEA
                2-1
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                1
                2 HALASZ PETER ORADEA
                1-2
                2-0
                2-1
                2-0
                3
                2
                3 MERAI JANOS ORADEA
                0-2
                0-2
                2-1
                2-0
                2
                3
                4 ROATIS GHEORGHE ORADEA
                0-2
                1-2
                1-2
                2-0
                1
                4
                5 MAGHIAR ALIN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                6
                Gr.inferioara nr. 4
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                2-0
                2-1
                2-0
                2-0
                2-0
                5
                1
                2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                0-2
                2-1
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                2
                3 CAVASDAN DORU ORADEA
                1-2
                1-2
                2-1
                2-0
                2-0
                3
                3
                4 SAS TIBOR ORADEA
                0-2
                0-2
                1-2
                2-0
                2-0
                2
                4
                5 RATIU ADRIAN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                6 POP FLORIN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                1
                Gr.inferioara nr. 5
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
                2-0
                2-1
                2-0
                2-0
                2-1
                5
                1
                2 SIMU MARIUS ORADEA
                0-2
                1-2
                2-0
                2-0
                2-0
                3
                3
                3 SABAU LIVIU ORADEA
                1-2
                2-1
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                2
                4 CHEREGI NELU ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2
                4
                5 DINESCU DAN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                1-2
                0
                6 CAZAN CATALIN ORADEA
                1-2
                0-2
                0-2
                0-2
                2-1
                1
                Gr.inferioara nr. 6
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 SABADAS DINU ORADEA
                2-0
                2-0
                0-2
                2-0
                2-0
                4
                1
                2 CODAU VLAD ORADEA
                0-2
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                2
                3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                0-2
                0-2
                2-1
                2-0
                2-0
                3
                3
                4 POP GABRIEL ORADEA
                2-0
                0-2
                1-2
                2-0
                2-0
                3
                4
                5 KOVACS LEVENTE ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                1
                6 RUS NICOLAE ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                Grupe superioare FORESTA#240

                Gr.superioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 GERGELY ANTON ORADEA
                3-1
                3-0
                2
                1
                2 CAVASDAN DORU ORADEA
                1-3
                0-3
                0
                3 SIMU MARIUS ORADEA
                0-3
                3-0
                1
                2
                4
                Gr.superioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 TIC IOAN ORADEA
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 MERAI JANOS ORADEA
                0-3
                3-1
                1
                2
                3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                0-3
                1-3
                0
                4
                Gr.superioara nr. 3
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 BALOGH ATTILA ORADEA
                3-1
                3-0
                2
                1
                2 ANTAL CORNEL ORADEA
                1-3
                0-3
                0
                3 POP GABRIEL ORADEA
                0-3
                3-0
                1
                2
                4
                Gr.superioara nr. 4
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                0-3
                3-1
                1
                2
                3 CHEREGI NELU ORADEA
                0-3
                1-3
                0
                4
                Gr.superioara nr. 5
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
                3-1
                3-2
                2
                1
                2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                1-3
                3-1
                1
                2
                3 SAS TIBOR ORADEA
                2-3
                1-3
                0
                4
                Gr.superioara nr. 6
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 SABADAS DINU ORADEA
                0-3
                3-0
                1
                2
                2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                3-0
                3-0
                2
                1
                3 ROATIS GHEORGHE ORADEA
                0-3
                0-3
                0
                4
                Gr.superioara nr. 7
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 CODAU VLAD ORADEA
                2-3
                3-0
                1
                2
                2 HALASZ PETER ORADEA
                3-2
                3-0
                2
                1
                3 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                0-3
                0-3
                0
                4
                Gr.superioara nr. 8
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 SABAU LIVIU ORADEA
                0-3
                3-1
                1
                2
                2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                3-0
                3-0
                2
                1
                3 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                1-3
                0-3
                0
                4
                Eliminatorii FORESTA#240
                1. Gergely Anton
                -------------------- Gergely Anton 3-0
                16. Pop Gabriel
                ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
                9. Sabadas Dinu
                -------------------- Sabadas Dinu 3-1
                8. Birtalan Laszlo
                ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-2
                5. Grigore Alexandru
                -------------------- Grigore Alexandru 3-1
                12. Merai Janos
                ---------------------------------------- Savu Cristian 3-2
                13. Codau Vlad
                -------------------- Savu Cristian 3-0
                4. Savu Cristian

                . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

                3. Balogh Attila
                -------------------- Balogh Attila 3-0
                14. Costea Constantin
                ---------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-2
                11. Jurje Alex Doru
                -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
                6. Bondar Octavian
                ------------------------------------------------------------ Jurje Alex Doru 3-0
                7. Halasz Peter
                -------------------- Sabau Liviu 3-1
                10. Sabau Liviu
                ---------------------------------------- Sabau Liviu 3-2
                15. Simu Marius
                -------------------- Tic Ioan 3-1
                2. Tic Ioan


                Finala mica - FORESTA#240

                Savu Cristian
                -------------------- Savu Cristian 3-0
                Sabau Liviu

                Clasament FORESTA#240

                1. Gergely Anton - Oradea
                2. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                3 -- 4
                Savu Cristian - Oradea
                Sabau Liviu - Oradea
                5 -- 8
                Sabadas Dinu - Oradea
                Balogh Attila - Oradea
                Grigore Alexandru - Campina
                Tic Ioan - Oradea
                9 -- 16
                Pop Gabriel - Oradea
                Bondar Octavian - Oradea
                Codau Vlad - Oradea
                Halasz Peter - Oradea
                Birtalan Laszlo - Oradea
                Costea Constantin - Oradea
                Merai Janos - Oradea
                Simu Marius - Oradea
                17 -- 24 0v gr.sup.
                Cavasdan Doru - Oradea
                Cheregi Nelu - Oradea
                Sas Tibor - Oradea
                Catuneanu George - Oradea
                Roatis Gheorghe - Oradea
                Guias Cristian - Oradea
                Moldovan Andrei - Oradea
                Antal Cornel - Oradea
                25 -- 27 1v gr.inf.
                Kovacs Levente - Oradea
                Pop Florin - Oradea
                Cazan Catalin - Oradea
                28 -- 33 0v gr.inf.
                Maghiar Alin - Oradea
                Ratiu Adrian - Oradea
                Dinescu Dan - Oradea
                Andre Andrea - Oradea
                Rus Nicolae - Oradea
                Seica Gheorghe - Oradea


                FINALA LIVE:



                Ultima editare de King Pong Oradea; 19.sep.2019, 22:38.
                Club King Pong Oradea
                www.kingpong.ro
                0359 181 232

                Comentariu


                • Clasament sezon #5 by KING PONG

                  Dupa Etapa #37 (#237) - 30.08.2019

                  Numar total jucatori pana in prezent sezon 5/Total:118/289


                  #Sezon 5 AUG Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 5 SEPT #Total general Nume Prenume
                  Puncte sezon 5
                  Patricipari Sez5 max 37
                  Nr. locuri ocupate: I / II / III
                  1
                  0
                  1
                  1
                  Gergely Anton
                  1027
                  32
                  19/7/2
                  2
                  0
                  2
                  6
                  Tic Ioan
                  835
                  34
                  1/4/11
                  3
                  0
                  3
                  2
                  Balogh Attila
                  760
                  32
                  2/1/8
                  4
                  0
                  4
                  3
                  Savu Cristian
                  686
                  22
                  8/7/3
                  5
                  0
                  5
                  8
                  Tailbot Francois
                  583
                  28
                  1/5/1
                  6
                  0
                  6
                  4
                  Vaida Sorin
                  544
                  35
                  0/1/2
                  7
                  0
                  7
                  5
                  Parus Lilian
                  484
                  19
                  3/5/2
                  8
                  0
                  8
                  9
                  Cotca Dacian
                  420
                  24
                  0/2/0
                  10
                  1
                  9
                  12
                  Codau Vlad
                  388
                  24
                  0/0/0
                  9
                  -1
                  10
                  18
                  Sabadas Dinu
                  372
                  36
                  1/1/2
                  12
                  1
                  11
                  21
                  Simu Marius
                  292
                  28
                  0/0/0
                  11
                  -1
                  12
                  20
                  Szalay Liviu
                  289
                  24
                  0/0/0
                  14
                  1
                  13
                  33
                  Halasz Peter
                  285
                  29
                  0/0/0
                  13
                  -1
                  14
                  10
                  Birtalan Laszlo
                  268
                  28
                  0/0/1
                  17
                  2
                  15
                  11
                  Tanc Florin
                  235
                  18
                  0/1/1
                  15
                  -1
                  16
                  19
                  Antal Cornel
                  233
                  26
                  0/0/1
                  22
                  5
                  17
                  13
                  Jurje Alex
                  227
                  12
                  0/0/1
                  16
                  -2
                  18
                  35
                  Costea Constantin
                  226
                  30
                  1/1/0
                  18
                  -1
                  19
                  36
                  Lup Silviu
                  205
                  22
                  0/1/1
                  23
                  3
                  20
                  23
                  Merai Janos
                  193
                  25
                  0/2/0
                  21
                  0
                  21
                  17
                  Curpas Ioan
                  191
                  24
                  0/0/0
                  19
                  -3
                  22
                  7
                  Tascianu Cristi
                  189
                  11
                  1/0/0
                  20
                  -3
                  23
                  32
                  Bondar Octavian
                  185
                  17
                  0/0/0
                  25
                  1
                  24
                  46
                  Sabau Liviu
                  172
                  30
                  0/1/0
                  26
                  1
                  25
                  26
                  Culda Andrei
                  172
                  32
                  0/0/0
                  28
                  2
                  26
                  34
                  Catuneanu George
                  168
                  33
                  0/0/0
                  24
                  -3
                  27
                  44
                  Cavasdan Doru
                  165
                  21
                  0/0/0
                  29
                  1
                  28
                  41
                  Pop Gabriel
                  156
                  34
                  0/0/1
                  27
                  -2
                  29
                  16
                  Craciun Calin
                  151
                  11
                  0/0/2
                  30
                  0
                  30
                  28
                  Cheregi Nelu
                  148
                  32
                  1/0/0
                  31
                  0
                  31
                  45
                  Maxim Alexandru
                  134
                  21
                  1/0/0
                  32
                  0
                  32
                  27
                  Sas Tibor
                  125
                  22
                  0/0/0
                  35
                  2
                  33
                  55
                  Ratiu Adrian
                  103
                  25
                  0/0/0
                  33
                  -1
                  34
                  14
                  Popa Octavian
                  97
                  8
                  0/0/0
                  34
                  -1
                  35
                  54
                  Tütös Csaba
                  94
                  16
                  0/1/0
                  36
                  0
                  36
                  57
                  Sabau Catalin
                  72
                  10
                  0/0/0
                  37
                  0
                  37
                  63
                  Roatis Gheorghe
                  70
                  16
                  0/0/0
                  38
                  0
                  38
                  69
                  Guias Cristian
                  68
                  35
                  0/0/0
                  73
                  34
                  39
                  38
                  Horvath Tibor
                  58
                  3
                  0/0/0
                  40
                  0
                  40
                  50
                  Presecan Doru
                  58
                  25
                  0/0/0
                  41
                  0
                  41
                  61
                  Moldovan Andrei
                  57
                  28
                  0/0/0
                  39
                  -3
                  42
                  79
                  Kornya Tamas
                  55
                  5
                  0/0/0
                  46
                  3
                  43
                  76
                  Cioflan Nelutu
                  54
                  8
                  0/0/0
                  42
                  -2
                  44
                  24
                  Kalman Suha
                  53
                  5
                  0/0/0
                  50
                  5
                  45
                  72
                  André Andrea
                  53
                  14
                  0/0/0
                  43
                  -3
                  46
                  56
                  Seica Gheorghe
                  53
                  29
                  0/0/0
                  45
                  -2
                  47
                  67
                  Varadi Mark
                  48
                  6
                  0/0/0
                  44
                  -4
                  48
                  80
                  Maghiar Alin
                  47
                  25
                  0/0/0
                  47
                  -2
                  49
                  66
                  Boitos Rodica
                  47
                  28
                  0/0/0
                  48
                  -2
                  50
                  22
                  Birtalan Robert
                  46
                  4
                  0/0/0
                  61
                  10
                  51
                  90
                  Kovacs Levente
                  41
                  14
                  0/0/0
                  53
                  1
                  52
                  37
                  Varkonyi Amalia
                  41
                  15
                  1/0/0
                  49
                  -4
                  53
                  91
                  Lahtinen Jorma
                  38
                  1
                  0/0/0
                  56
                  2
                  54
                  59
                  Pop Florin
                  37
                  21
                  0/0/0
                  51
                  -4
                  55
                  60
                  Pop Alexandru
                  36
                  7
                  0/0/0
                  52
                  -4
                  56
                  25
                  Fabian Wilhelm
                  36
                  10
                  0/0/0
                  58
                  1
                  57
                  70
                  Dinescu Dan
                  34
                  23
                  0/0/1
                  54
                  -4
                  58
                  97
                  Zifcsak Ludovik
                  33
                  2
                  0/0/0
                  55
                  -4
                  59
                  58
                  Kadar Jozsef
                  33
                  4
                  0/1/0
                  60
                  0
                  60
                  64
                  Totos Ludovic
                  32
                  6
                  0/0/1
                  57
                  -4
                  61
                  83
                  Palfy Zsolt
                  32
                  8
                  0/0/0
                  59
                  -3
                  62
                  15
                  Mandru Bogdan
                  29
                  1
                  0/0/0
                  63
                  0
                  63
                  75
                  Rus Nicolae
                  20
                  9
                  0/0/0
                  62
                  -2
                  64
                  62
                  Cotrau Calin
                  19
                  6
                  1/0/0
                  80
                  15
                  65
                  42
                  Onofrei Dan
                  17
                  7
                  0/0/0
                  67
                  1
                  66
                  29
                  Barlea Radu
                  16
                  5
                  0/0/0
                  64
                  -3
                  67
                  110
                  Blaga Mircea
                  16
                  7
                  0/0/0
                  65
                  -3
                  68
                  119
                  Papp Attila
                  13
                  5
                  0/0/0
                  66
                  -3
                  69
                  47
                  Tana Marius
                  13
                  9
                  0/0/0
                  71
                  1
                  70
                  120
                  Pop Gheorghe
                  12
                  4
                  0/0/0
                  68
                  -3
                  71
                  30
                  Bondar Leontin
                  11
                  3
                  0/0/0
                  69
                  -3
                  72
                  126
                  Kornya Adam
                  11
                  5
                  0/0/0
                  72
                  -1
                  73
                  128
                  De Long
                  11
                  7
                  0/0/0
                  70
                  -4
                  74
                  85
                  Cevei Petre
                  10
                  3
                  0/0/0
                  81
                  6
                  75
                  53
                  Toma Cristian
                  9
                  2
                  0/0/0
                  74
                  -2
                  76
                  68
                  Dan Daniel
                  8
                  2
                  0/0/0
                  75
                  -2
                  77
                  92
                  Vurst Laszlo
                  7
                  2
                  0/0/0
                  76
                  -2
                  78
                  141
                  Csőrsz Zoltan
                  6
                  1
                  0/0/0
                  78
                  -1
                  79
                  103
                  Torje Sorin
                  6
                  2
                  0/0/0
                  77
                  -3
                  80
                  78
                  Pop George
                  6
                  5
                  0/0/0
                  83
                  2
                  81
                  135
                  Cazan Catalin
                  6
                  6
                  0/0/0
                  78
                  -4
                  82
                  146
                  Marc Ioan
                  5
                  1
                  0/0/0
                  79
                  -4
                  83
                  134
                  Torje Alin
                  5
                  2
                  0/0/0
                  81
                  -3
                  84
                  150
                  Moka Iuliu
                  4
                  1
                  0/0/0
                  81
                  -3
                  84
                  150
                  Nicu Andras
                  4
                  1
                  0/0/0
                  82
                  -3
                  85
                  149
                  Barna Ciprian
                  4
                  3
                  0/0/0
                  84
                  -2
                  86
                  154
                  Erdelyi Mark
                  3
                  1
                  0/0/0
                  85
                  -2
                  87
                  155
                  Vlaicu Daniel
                  3
                  2
                  0/0/0
                  85
                  -3
                  88
                  88
                  Cotca Rares
                  2
                  1
                  0/0/0
                  85
                  -3
                  88
                  89
                  Micle Dan
                  2
                  1
                  0/0/0
                  85
                  -3
                  88
                  157
                  Dobrai Balazs
                  2
                  1
                  0/0/0
                  85
                  -3
                  88
                  157
                  Salagean Sergiu
                  2
                  1
                  0/0/0
                  85
                  -3
                  88
                  157
                  Szel Akos
                  2
                  1
                  0/0/0
                  86
                  -3
                  89
                  65
                  Vaida Octav
                  1
                  1
                  0/0/0
                  86
                  -3
                  89
                  77
                  Ilies Alexandru
                  1
                  1
                  0/0/0
                  86
                  -3
                  89
                  96
                  Cotca Diana
                  1
                  1
                  0/0/0
                  86
                  -3
                  89
                  100
                  Szilagyi Zsolt
                  1
                  1
                  0/0/0
                  86
                  -3
                  89
                  108
                  Imre Flaviu
                  1
                  1
                  0/0/0
                  86
                  -3
                  89
                  122
                  Troie Calin
                  1
                  1
                  0/0/0
                  86
                  -3
                  89
                  155
                  Cotrau Andrei
                  1
                  1
                  0/0/0
                  86
                  -3
                  89
                  155
                  Varadi Geza
                  1
                  1
                  0/0/0
                  86
                  -3
                  89
                  158
                  Macavei Sergiu
                  1
                  1
                  0/0/0
                  86
                  -3
                  89
                  158
                  Nechita Victor
                  1
                  1
                  0/0/0
                  86
                  -3
                  89
                  159
                  Balazshazi Alexandru
                  1
                  1
                  0/0/0
                  86
                  15
                  71
                  159
                  Ilea Calin
                  1
                  1
                  0/0/0
                  86
                  -3
                  89
                  159
                  Ionescu Laura
                  1
                  1
                  0/0/0
                  86
                  -3
                  89
                  159
                  Matyi Laszlo
                  1
                  1
                  0/0/0
                  86
                  -3
                  89
                  159
                  Mirze Sergiu
                  1
                  1
                  0/0/0
                  86
                  -3
                  89
                  159
                  Monem Samar
                  1
                  1
                  0/0/0
                  86
                  -3
                  89
                  159
                  Pantea Ovidiu
                  1
                  1
                  0/0/0
                  86
                  -3
                  89
                  159
                  Puscas Ciprian
                  1
                  1
                  0/0/0
                  86
                  -3
                  89
                  159
                  Roponcea Gabriel
                  1
                  1
                  0/0/0
                  86
                  -3
                  89
                  159
                  Shakey Gumaa
                  1
                  1
                  0/0/0
                  86
                  -3
                  89
                  159
                  Szekeres Laszlo
                  1
                  1
                  0/0/0
                  86
                  -3
                  89
                  159
                  Terme Lucian
                  1
                  1
                  0/0/0
                  NEW
                  89
                  159
                  Barabancea Lili
                  1
                  1
                  //
                  NEW
                  89
                  159
                  Gurgu Ieremia
                  1
                  1
                  //
                  NEW
                  89
                  159
                  Horvath Csaba
                  1
                  1
                  //
                  Club King Pong Oradea
                  www.kingpong.ro
                  0359 181 232

                  Comentariu


                  • Buna seara!



                    Inscrieri FORESTA#241 - on 2019. 09. 27. at 21:49:38

                    1. Tailbot Francois, Oradea, 616 - 41,5 - E
                    2. Gergely Anton, Oradea, 844 - 40,9 - E
                    3. Tic Ioan, Oradea, 34 - 36,07 - E
                    4. Balogh Attila, Oradea, 106 - 33,77 - E
                    5. Vaida Sorin, Oradea, 50 - 32,22 - OW
                    6. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 882 - 31,55 - O
                    7. Sabadas Dinu, Oradea, 686 - 29,65 - O
                    8. Merai Janos, Oradea, 967 - 29,4 - O
                    9. Szalay Liviu, Oradea, 88 - 29,36 - O
                    10. Totos Ludovic, Marghita, 892 - 28,05 - O
                    11. Fabian Wilhelm, Oradea, 961 - 26,5 - OW
                    12. Curpas Ioan, Oradea, 157 - 25,09 - OW
                    13. Lup Silviu, Oradea, 928 - 23,5 - O
                    14. Halasz Peter, Oradea, 595 - 19,6 - A
                    15. Maxim Alexandru, Oradea, 966 - 17,65 - A
                    16. Varkonyi Amalia, Oradea, 1280 - 17 - AF
                    17. Sabau Liviu, Oradea, 1333 - 16,7 - A
                    18. Costea Constantin, Oradea, 1191 - 16,25 - A
                    19. Onofrei Dan, Oradea, 1924 - 16 - AW
                    20. Pop Gheorghe, Marghita, 1946 - 14,8 - A
                    21. Sas Tibor, Oradea, 1263 - 14,6 - A
                    22. Catuneanu George, Oradea, 1299 - 13,75 - A
                    23. Boros Mihaly, Crasna, 1441 - 13 - A
                    24. Pop Gabriel, Oradea, 958 - 12,57 - A
                    25. Dimeny Alex, Crasna, 1635 - 10,5 - A
                    26. Barabancea Lili, Iasi, 662 - 9,83 - IF
                    27. Ratiu Adrian, Oradea, 1379 - 9,6 - I
                    28. Presecan Doru, Oradea, 1335 - 9,05 - I
                    29. Kovacs Levente, Oradea, 1753 - 8,7 - I
                    30. Culda Andrei, Oradea, 1402 - 8,35 - I
                    31. Guias Cristian, Oradea, 1428 - 7,8 - I
                    32. Rus Nicolae, Oradea, 1403 - 6,4 - I
                    33. Moldovan Andrei, Oradea, 1541 - 6 - I
                    34. Antal Cornel, Oradea, 1444 - 0 - A
                    35. Simu Marius, Oradea, 1445 - 0
                    36. Seres Szaby, Crasna, 1535 - 0
                    37. Kiss Attila, Crasna, 2525 - 0
                    38. Pop Florin, Oradea, 2743 - 0
                    39. Varadi Mark, Oradea, 5001 - 0
                    40. Olar Olimpiu, Oradea, 5005 - 0

                    Grupe inferioare FORESTA#241

                    Gr.inferioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    7
                    V
                    Loc
                    1 GERGELY ANTON ORADEA
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    6
                    1
                    2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    5
                    2
                    3 LUP SILVIU ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    3
                    4 PRESECAN DORU ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0
                    5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    1-2
                    2-1
                    2
                    6 DIMENY ALEX CRASNA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    3
                    4
                    7 BARABANCEA LILI IASI
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    1-2
                    0-2
                    1
                    Gr.inferioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 TIC IOAN ORADEA
                    1-2
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    3
                    2
                    2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    5
                    1
                    3 MERAI JANOS ORADEA
                    2-1
                    0-2
                    2-1
                    0-2
                    2-0
                    3
                    4
                    4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    5 VARADI MARK ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    3
                    3
                    6 BOROS MIHALY CRASNA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    1-2
                    1
                    Gr.inferioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    7
                    V
                    Loc
                    1 BALOGH ATTILA ORADEA
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    6
                    1
                    2 ANTAL CORNEL ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    3
                    3 CURPAS IOAN ORADEA
                    1-2
                    2-1
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    4
                    2
                    4 RATIU ADRIAN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    0-2
                    0-2
                    2
                    5 KOVACS LEVENTE ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    1-2
                    1
                    6 OLAR OLIMPIU ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    0-2
                    1-2
                    1
                    7 SERES SZABY CRASNA
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    2-1
                    2-1
                    3
                    4
                    Gr.inferioara nr. 4
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    7
                    V
                    Loc
                    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    6
                    1
                    2 HALASZ PETER ORADEA
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    5
                    2
                    3 SABAU LIVIU ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    4
                    3
                    4 SAS TIBOR ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    3
                    4
                    5 VARKONYI AMALIA ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2
                    6 POP GHEORGHE MARGHITA
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    1
                    7 KISS ATTILA CRASNA
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    Gr.inferioara nr. 5
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    7
                    V
                    Loc
                    1 VAIDA SORIN ORADEA
                    2-0
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    5
                    1
                    2 SZALAY LIVIU ORADEA
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    1-2
                    2-1
                    4
                    2
                    3 CULDA ANDREI ORADEA
                    2-0
                    1-2
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    3
                    4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    2-1
                    2-1
                    0-2
                    3
                    4
                    5 POP FLORIN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    1-2
                    0
                    6 ONOFREI DAN ORADEA
                    0-2
                    2-1
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    3
                    7 RUS NICOLAE ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    2-0
                    2-1
                    0-2
                    2
                    Gr.inferioara nr. 6
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 SABADAS DINU ORADEA
                    2-0
                    2-1
                    0-2
                    1-2
                    2-1
                    3
                    1
                    2 SIMU MARIUS ORADEA
                    0-2
                    2-0
                    2-1
                    1-2
                    2-0
                    3
                    2
                    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    1-2
                    1-2
                    1-2
                    0
                    4 POP GABRIEL ORADEA
                    2-0
                    1-2
                    2-1
                    0-2
                    1-2
                    2
                    4
                    5 FABIAN WILHELM ORADEA
                    2-1
                    2-1
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    5
                    6 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
                    1-2
                    0-2
                    2-1
                    2-1
                    0-2
                    2
                    3
                    Eliminatorii FORESTA#241
                    1. Gergely Anton
                    -------------------- Gergely Anton 3-1
                    16. Varadi Mark
                    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
                    9. Simu Marius
                    -------------------- Simu Marius 3-2
                    8. Szalay Liviu
                    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
                    5. Vaida Sorin
                    -------------------- Vaida Sorin 3-1
                    12. Sabadas Dinu
                    ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-0
                    13. Totos Ludovic
                    -------------------- Tailbot Francois 3-0
                    4. Tailbot Francois

                    . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-0

                    3. Balogh Attila
                    -------------------- Balogh Attila 3-0
                    14. Culda Andrei
                    ---------------------------------------- Balogh Attila 3-2
                    11. Lup Silviu
                    -------------------- Tic Ioan 3-0
                    6. Tic Ioan
                    ------------------------------------------------------------ Balogh Attila 3-0
                    7. Merai Janos
                    -------------------- Halasz Peter 3-1
                    10. Halasz Peter
                    ---------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-2
                    15. Costea Constantin
                    -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
                    2. Jurje Alex Doru


                    Finala mica - FORESTA#241

                    Tailbot Francois
                    -------------------- Tailbot Francois 3-1
                    Jurje Alex Doru

                    Clasament FORESTA#241

                    1. Gergely Anton - Oradea
                    2. Balogh Attila - Oradea
                    3 -- 4
                    Tailbot Francois - Oradea
                    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                    5 -- 8
                    Simu Marius - Oradea
                    Tic Ioan - Oradea
                    Vaida Sorin - Oradea
                    Halasz Peter - Oradea
                    9 -- 16
                    Varadi Mark - Oradea
                    Culda Andrei - Oradea
                    Totos Ludovic - Marghita
                    Costea Constantin - Oradea
                    Szalay Liviu - Oradea
                    Lup Silviu - Oradea
                    Sabadas Dinu - Oradea
                    Merai Janos - Oradea
                    17 -- 1v gr.sup.
                    Sas Tibor - Oradea
                    18 -- 24 0v gr.sup.
                    Curpas Ioan - Oradea
                    Maxim Alexandru - Oradea
                    Sabau Liviu - Oradea
                    Pop Gabriel - Oradea
                    Dimeny Alex - Crasna
                    Antal Cornel - Oradea
                    Seres Szaby - Crasna
                    25 -- 5v gr.inf.
                    Fabian Wilhelm - Oradea
                    26 -- 3v gr.inf.
                    Onofrei Dan - Oradea
                    27 -- 30 2v gr.inf.
                    Varkonyi Amalia - Oradea
                    Ratiu Adrian - Oradea
                    Moldovan Andrei - Oradea
                    Rus Nicolae - Oradea
                    31 -- 35 1v gr.inf.
                    Pop Gheorghe - Marghita
                    Boros Mihaly - Crasna
                    Barabancea Lili - Iasi
                    Kovacs Levente - Oradea
                    Olar Olimpiu - Oradea
                    36 -- 40 0v gr.inf.
                    Catuneanu George - Oradea
                    Presecan Doru - Oradea
                    Guias Cristian - Oradea
                    Kiss Attila - Crasna
                    Pop Florin - Oradea


                    FINALA LIVE:



                    Ultima editare de King Pong Oradea; 27.sep.2019, 23:09.
                    Club King Pong Oradea
                    www.kingpong.ro
                    0359 181 232

                    Comentariu


                    • Clasament sezon #5 by KING PONG

                      Dupa Etapa #41 (#241) - 27.09.2019

                      Numar total jucatori pana in prezent sezon 5/Total:132/301


                      #Sezon 5 SEPT Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 5 OCT #Total general Nume Prenume
                      Puncte sezon 5
                      Patricipari Sez5 max 41
                      Nr. locuri ocupate: I / II / III
                      1
                      0
                      1
                      1
                      Gergely Anton
                      1167
                      36
                      22/8/2
                      2
                      0
                      2
                      6
                      Tic Ioan
                      936
                      38
                      1/5/11
                      3
                      0
                      3
                      2
                      Balogh Attila
                      829
                      35
                      2/2/8
                      4
                      0
                      4
                      3
                      Savu Cristian
                      741
                      24
                      8/7/5
                      5
                      0
                      5
                      8
                      Tailbot Francois
                      674
                      31
                      1/5/3
                      6
                      0
                      6
                      4
                      Vaida Sorin
                      588
                      38
                      0/1/2
                      7
                      0
                      7
                      5
                      Parus Lilian
                      489
                      20
                      3/5/2
                      8
                      0
                      8
                      9
                      Cotca Dacian
                      431
                      25
                      0/2/0
                      10
                      1
                      9
                      18
                      Sabadas Dinu
                      415
                      40
                      0/0/0
                      9
                      -1
                      10
                      12
                      Codau Vlad
                      408
                      27
                      1/1/2
                      11
                      0
                      11
                      21
                      Simu Marius
                      359
                      32
                      1/0/0
                      12
                      0
                      12
                      20
                      Szalay Liviu
                      333
                      27
                      0/0/0
                      13
                      0
                      13
                      33
                      Halasz Peter
                      316
                      32
                      0/0/1
                      17
                      3
                      14
                      13
                      Jurje Alex
                      300
                      15
                      0/2/1
                      14
                      -1
                      15
                      10
                      Birtalan Laszlo
                      284
                      31
                      0/0/0
                      18
                      2
                      16
                      35
                      Costea Constantin
                      257
                      34
                      0/1/1
                      16
                      -1
                      17
                      19
                      Antal Cornel
                      255
                      30
                      1/1/0
                      15
                      -3
                      18
                      11
                      Tanc Florin
                      248
                      20
                      0/0/1
                      20
                      1
                      19
                      23
                      Merai Janos
                      235
                      29
                      0/0/0
                      19
                      -1
                      20
                      36
                      Lup Silviu
                      223
                      25
                      1/0/0
                      24
                      3
                      21
                      46
                      Sabau Liviu
                      221
                      34
                      0/0/0
                      21
                      -1
                      22
                      17
                      Curpas Ioan
                      197
                      25
                      0/0/0
                      23
                      0
                      23
                      32
                      Bondar Octavian
                      194
                      18
                      0/2/0
                      25
                      1
                      24
                      26
                      Culda Andrei
                      191
                      35
                      0/1/0
                      22
                      -3
                      25
                      7
                      Tascianu Cristi
                      189
                      11
                      0/0/1
                      28
                      2
                      26
                      41
                      Pop Gabriel
                      189
                      38
                      0/0/1
                      26
                      -1
                      27
                      34
                      Catuneanu George
                      177
                      36
                      0/0/0
                      27
                      0
                      27
                      44
                      Cavasdan Doru
                      175
                      24
                      0/0/2
                      29
                      1
                      28
                      16
                      Craciun Calin
                      172
                      12
                      0/0/1
                      30
                      1
                      29
                      28
                      Cheregi Nelu
                      156
                      34
                      1/0/0
                      31
                      1
                      30
                      45
                      Maxim Alexandru
                      151
                      24
                      1/0/0
                      32
                      1
                      31
                      27
                      Sas Tibor
                      150
                      26
                      0/0/0
                      33
                      1
                      32
                      55
                      Ratiu Adrian
                      110
                      28
                      0/0/0
                      35
                      2
                      33
                      54
                      Tütös Csaba
                      108
                      18
                      0/0/0
                      34
                      0
                      34
                      14
                      Popa Octavian
                      97
                      8
                      0/1/0
                      42
                      7
                      35
                      79
                      Kornya Tamas
                      94
                      6
                      0/0/0
                      37
                      1
                      36
                      63
                      Roatis Gheorghe
                      77
                      18
                      0/0/0
                      38
                      1
                      37
                      69
                      Guias Cristian
                      77
                      39
                      0/0/0
                      36
                      -2
                      38
                      57
                      Sabau Catalin
                      72
                      10
                      0/0/0
                      45
                      6
                      39
                      72
                      André Andrea
                      71
                      17
                      0/1/0
                      47
                      7
                      40
                      67
                      Varadi Mark
                      67
                      9
                      0/0/0
                      41
                      0
                      41
                      61
                      Moldovan Andrei
                      66
                      32
                      0/0/0
                      40
                      -2
                      42
                      50
                      Presecan Doru
                      62
                      28
                      0/0/0
                      39
                      -4
                      43
                      38
                      Horvath Tibor
                      58
                      3
                      0/0/0
                      52
                      8
                      44
                      37
                      Varkonyi Amalia
                      58
                      17
                      0/0/0
                      43
                      -2
                      45
                      76
                      Cioflan Nelutu
                      54
                      8
                      0/0/0
                      51
                      5
                      46
                      90
                      Kovacs Levente
                      54
                      18
                      0/0/0
                      46
                      -1
                      47
                      56
                      Seica Gheorghe
                      54
                      30
                      0/0/0
                      44
                      -4
                      48
                      24
                      Kalman Suha
                      53
                      5
                      0/0/0
                      48
                      -1
                      49
                      80
                      Maghiar Alin
                      48
                      26
                      0/0/0
                      49
                      -1
                      50
                      66
                      Boitos Rodica
                      48
                      29
                      0/0/0
                      50
                      -1
                      51
                      22
                      Birtalan Robert
                      46
                      4
                      0/0/0
                      60
                      8
                      52
                      64
                      Totos Ludovic
                      46
                      8
                      0/0/1
                      56
                      3
                      53
                      25
                      Fabian Wilhelm
                      45
                      12
                      0/0/0
                      54
                      0
                      54
                      59
                      Pop Florin
                      44
                      24
                      0/0/0
                      53
                      -2
                      55
                      91
                      Lahtinen Jorma
                      38
                      1
                      1/0/0
                      55
                      -1
                      56
                      60
                      Pop Alexandru
                      36
                      7
                      0/1/0
                      57
                      0
                      57
                      70
                      Dinescu Dan
                      35
                      24
                      0/0/0
                      65
                      7
                      58
                      42
                      Onofrei Dan
                      34
                      10
                      0/0/0
                      58
                      -1
                      59
                      97
                      Zifcsak Ludovik
                      33
                      2
                      0/0/1
                      59
                      -1
                      60
                      58
                      Kadar Jozsef
                      33
                      4
                      0/0/0
                      61
                      0
                      61
                      83
                      Palfy Zsolt
                      32
                      8
                      0/0/0
                      62
                      0
                      62
                      15
                      Mandru Bogdan
                      29
                      1
                      1/0/0
                      0
                      -63
                      63
                      94
                      Prundaru Horia
                      26
                      1
                      1/0/0
                      63
                      -1
                      64
                      75
                      Rus Nicolae
                      24
                      11
                      0/0/0
                      72
                      7
                      65
                      126
                      Kornya Adam
                      22
                      6
                      0/0/0
                      64
                      -2
                      66
                      62
                      Cotrau Calin
                      19
                      6
                      0/0/0
                      66
                      -1
                      67
                      105
                      Grigore Alexandru
                      17
                      1
                      0/0/0
                      68
                      0
                      68
                      119
                      Papp Attila
                      17
                      6
                      0/0/0
                      66
                      -3
                      69
                      29
                      Barlea Radu
                      16
                      5
                      0/0/0
                      67
                      -3
                      70
                      110
                      Blaga Mircea
                      16
                      7
                      0/0/0
                      70
                      -1
                      71
                      120
                      Pop Gheorghe
                      14
                      5
                      0/0/0
                      69
                      -3
                      72
                      47
                      Tana Marius
                      13
                      9
                      0/0/0
                      71
                      -2
                      73
                      30
                      Bondar Leontin
                      11
                      3
                      0/0/0
                      73
                      -1
                      74
                      128
                      De Long
                      11
                      7
                      0/0/0
                      74
                      -1
                      75
                      85
                      Cevei Petre
                      10
                      3
                      0/0/0
                      75
                      -1
                      76
                      53
                      Toma Cristian
                      9
                      2
                      0/0/0
                      76
                      -1
                      77
                      68
                      Dan Daniel
                      8
                      2
                      0/0/0
                      81
                      3
                      78
                      135
                      Cazan Catalin
                      8
                      7
                      0/0/0
                      77
                      -2
                      79
                      92
                      Vurst Laszlo
                      7
                      2
                      0/0/0
                      78
                      -2
                      80
                      141
                      Csőrsz Zoltan
                      6
                      1
                      0/0/0
                      67
                      -13
                      80
                      106
                      Seres Szabolcs
                      6
                      1
                      0/0/0
                      68
                      -12
                      80
                      107
                      Dimeny Sandor
                      6
                      1
                      0/0/0
                      79
                      -2
                      81
                      103
                      Torje Sorin
                      6
                      2
                      0/0/0
                      80
                      -2
                      82
                      78
                      Pop George
                      6
                      5
                      0/0/0
                      82
                      -1
                      83
                      146
                      Marc Ioan
                      5
                      1
                      0/0/0
                      65
                      -18
                      83
                      104
                      Nagy Iosif
                      5
                      1
                      0/0/0
                      83
                      -1
                      84
                      134
                      Torje Alin
                      5
                      2
                      0/0/0
                      60
                      -24
                      84
                      99
                      Gal Tiberiu
                      5
                      2
                      0/0/0
                      84
                      -1
                      85
                      150
                      Moka Iuliu
                      4
                      1
                      0/0/0
                      84
                      -1
                      85
                      150
                      Nicu Andras
                      4
                      1
                      0/0/0
                      85
                      -1
                      86
                      149
                      Barna Ciprian
                      4
                      3
                      0/0/0
                      86
                      -1
                      87
                      154
                      Erdelyi Mark
                      3
                      1
                      0/0/0
                      89
                      1
                      88
                      159
                      Barabancea Lili
                      3
                      2
                      0/0/0
                      87
                      -1
                      88
                      155
                      Vlaicu Daniel
                      3
                      2
                      0/0/0
                      88
                      -1
                      89
                      88
                      Cotca Rares
                      2
                      1
                      0/0/0
                      88
                      -1
                      89
                      89
                      Micle Dan
                      2
                      1
                      0/0/0
                      0
                      -89
                      89
                      123
                      Olar Olimpiu
                      2
                      1
                      0/0/0
                      88
                      -1
                      89
                      157
                      Dobrai Balazs
                      2
                      1
                      0/0/0
                      88
                      -1
                      89
                      157
                      Salagean Sergiu
                      2
                      1
                      0/0/0
                      88
                      -1
                      89
                      157
                      Szel Akos
                      2
                      1
                      0/0/0
                      61
                      -28
                      89
                      100
                      Darie Gabriel
                      2
                      1
                      0/0/0
                      NEW
                      89
                      108
                      Boros Mihaly
                      2
                      1
                      0/0/0
                      59
                      -31
                      90
                      98
                      Popa Bogdan
                      2
                      2
                      0/0/0
                      89
                      -2
                      91
                      65
                      Vaida Octav
                      1
                      1
                      0/0/0
                      89
                      -2
                      91
                      77
                      Ilies Alexandru
                      1
                      1
                      0/0/0
                      89
                      -2
                      91
                      96
                      Cotca Diana
                      1
                      1
                      0/0/0
                      89
                      -2
                      91
                      100
                      Szilagyi Zsolt
                      1
                      1
                      0/0/0
                      89
                      -2
                      91
                      108
                      Imre Flaviu
                      1
                      1
                      0/0/0
                      89
                      -2
                      91
                      122
                      Troie Calin
                      1
                      1
                      0/0/0
                      89
                      -2
                      91
                      155
                      Cotrau Andrei
                      1
                      1
                      0/0/0
                      89
                      -2
                      91
                      155
                      Varadi Geza
                      1
                      1
                      0/0/0
                      89
                      -2
                      91
                      158
                      Macavei Sergiu
                      1
                      1
                      0/0/0
                      89
                      -2
                      91
                      158
                      Nechita Victor
                      1
                      1
                      0/0/0
                      89
                      -2
                      91
                      159
                      Balazshazi Alexandru
                      1
                      1
                      0/0/0
                      89
                      -2
                      91
                      159
                      Gurgu Ieremia
                      1
                      1
                      0/0/0
                      89
                      -2
                      91
                      159
                      Horvath Csaba
                      1
                      1
                      0/0/0
                      71
                      0
                      71
                      159
                      Ilea Calin
                      1
                      1
                      0/0/0
                      89
                      -2
                      91
                      159
                      Ionescu Laura
                      1
                      1
                      0/0/0
                      89
                      -2
                      91
                      159
                      Matyi Laszlo
                      1
                      1
                      0/0/0
                      89
                      -2
                      91
                      159
                      Mirze Sergiu
                      1
                      1
                      0/0/0
                      89
                      -2
                      91
                      159
                      Monem Samar
                      1
                      1
                      0/0/0
                      89
                      -2
                      91
                      159
                      Pantea Ovidiu
                      1
                      1
                      0/0/0
                      89
                      -2
                      91
                      159
                      Puscas Ciprian
                      1
                      1
                      0/0/0
                      89
                      -2
                      91
                      159
                      Roponcea Gabriel
                      1
                      1
                      0/0/0
                      89
                      -2
                      91
                      159
                      Shakey Gumaa
                      1
                      1
                      0/0/0
                      89
                      -2
                      91
                      159
                      Szekeres Laszlo
                      1
                      1
                      0/0/0
                      89
                      -2
                      91
                      159
                      Terme Lucian
                      1
                      1
                      0/0/0
                      Club King Pong Oradea
                      www.kingpong.ro
                      0359 181 232

                      Comentariu


                      • Bună seara!



                        Inscrieri FORESTA#242 - on 2019. 10. 04. at 21:32:51

                        1. Tailbot Francois, Oradea, 616 - 41,5 - E
                        2. Gergely Anton, Oradea, 844 - 40,9 - E
                        3. Parus Lilian, Oradea, 757 - 40,5 - E
                        4. Savu Cristian, Oradea, 17 - 38,74 - E
                        5. Craciun Calin, Oradea, 283 - 38,2 - E
                        6. Balogh Attila, Oradea, 106 - 33,77 - E
                        7. Vaida Sorin, Oradea, 50 - 32,22 - OW
                        8. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 882 - 31,55 - O
                        9. Codau Vlad, Oradea, 454 - 31,53 - O
                        10. Cotca Dacian, Oradea, 456 - 30,08 - O
                        11. Popa Octavian, Oradea, 713 - 29,85 - O
                        12. Sabadas Dinu, Oradea, 686 - 29,65 - O
                        13. Merai Janos, Oradea, 967 - 29,4 - O
                        14. Szalay Liviu, Oradea, 88 - 29,36 - O
                        15. Curpas Ioan, Oradea, 157 - 25,09 - OW
                        16. Birtalan Laszlo, Oradea, 174 - 24,14 - OW
                        17. Halasz Peter, Oradea, 595 - 19,6 - A
                        18. Varkonyi Amalia, Oradea, 1280 - 17 - AF
                        19. Sabau Liviu, Oradea, 1333 - 16,7 - A
                        20. Cheregi Nelu, Oradea, 993 - 16,65 - A
                        21. Onofrei Dan, Oradea, 1924 - 16 - AW
                        22. Sas Tibor, Oradea, 1263 - 14,6 - A
                        23. Catuneanu George, Oradea, 1299 - 13,75 - A
                        24. Pop Gabriel, Oradea, 958 - 12,57 - A
                        25. Barabancea Lili, Iasi, 662 - 9,83 - IF
                        26. Ratiu Adrian, Oradea, 1379 - 9,6 - I
                        27. Kovacs Levente, Oradea, 1753 - 8,7 - I
                        28. Culda Andrei, Oradea, 1402 - 8,35 - I
                        29. Dinescu Dan, Oradea, 1588 - 6,6 - I
                        30. Seica Gheorghe, Oradea, 1390 - 6,35 - I
                        31. Antal Cornel, Oradea, 1444 - 0 - A
                        32. Simu Marius, Oradea, 1445 - 0
                        33. Ghile Ioan, Oradea, 4358 - 0 - A
                        34. Moka Iuliu, Marghita, 4391 - 0 - A

                        Grupe inferioare FORESTA#242

                        Gr.inferioara nr. 1
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 GERGELY ANTON ORADEA
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        5
                        1
                        2 HALASZ PETER ORADEA
                        1-2
                        1-2
                        1-2
                        2-1
                        2-1
                        2
                        4
                        3 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                        0-2
                        2-1
                        2-0
                        2-1
                        2-1
                        4
                        2
                        4 SAS TIBOR ORADEA
                        0-2
                        2-1
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        3
                        3
                        5 RATIU ADRIAN ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        1-2
                        0-2
                        2-0
                        1
                        6 GHILE IOAN ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        1-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        Gr.inferioara nr. 2
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 BALOGH ATTILA ORADEA
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        1
                        2 SZALAY LIVIU ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        2-0
                        2-1
                        2
                        3
                        3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                        0-2
                        2-1
                        2-0
                        0-2
                        2
                        4
                        4 CHEREGI NELU ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        5 POPA OCTAVIAN ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2
                        2
                        6
                        Gr.inferioara nr. 3
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        1
                        2 SIMU MARIUS ORADEA
                        0-2
                        2-1
                        0-2
                        2-0
                        2
                        3
                        3 ANTAL CORNEL ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        0-2
                        2-0
                        1
                        4
                        4 CRACIUN CALIN ORADEA
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        3
                        2
                        5 VARKONYI AMALIA ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        6
                        Gr.inferioara nr. 4
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        5
                        1
                        2 CODAU VLAD ORADEA
                        0-2
                        2-0
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        4
                        2
                        3 MERAI JANOS ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        3
                        3
                        4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2
                        4
                        5 KOVACS LEVENTE ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        6 MOKA IULIU MARGHITA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        1
                        Gr.inferioara nr. 5
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 VAIDA SORIN ORADEA
                        2-0
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        1
                        2 SABADAS DINU ORADEA
                        0-2
                        2-0
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        4
                        2
                        3 SABAU LIVIU ORADEA
                        2-1
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        3
                        4 POP GABRIEL ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2
                        4
                        5 SEICA GHEORGHE ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        6 BARABANCEA LILI IASI
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        1
                        Gr.inferioara nr. 6
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 PARUS LILIAN ORADEA
                        2-0
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        1
                        2 COTCA DACIAN ORADEA
                        0-2
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        3
                        3 CURPAS IOAN ORADEA
                        2-1
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        2
                        4 CULDA ANDREI ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        2-1
                        2-1
                        2
                        4
                        5 DINESCU DAN ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        1-2
                        0
                        6 ONOFREI DAN ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        2-1
                        1
                        Grupe superioare FORESTA#242

                        Gr.superioara nr. 1
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 GERGELY ANTON ORADEA
                        3-2
                        3-0
                        2
                        1
                        2 MERAI JANOS ORADEA
                        2-3
                        3-0
                        1
                        2
                        3 SABAU LIVIU ORADEA
                        0-3
                        0-3
                        0
                        4
                        Gr.superioara nr. 2
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 BALOGH ATTILA ORADEA
                        3-0
                        3-0
                        2
                        1
                        2 SIMU MARIUS ORADEA
                        0-3
                        1-3
                        0
                        3 COTCA DACIAN ORADEA
                        0-3
                        3-1
                        1
                        2
                        4
                        Gr.superioara nr. 3
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                        3-1
                        3-0
                        2
                        1
                        2 SZALAY LIVIU ORADEA
                        1-3
                        2-3
                        0
                        3 CULDA ANDREI ORADEA
                        0-3
                        3-2
                        1
                        2
                        4
                        Gr.superioara nr. 4
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                        3-2
                        3-0
                        2
                        1
                        2 SAS TIBOR ORADEA
                        2-3
                        0-3
                        0
                        3 POP GABRIEL ORADEA
                        0-3
                        3-0
                        1
                        2
                        4
                        Gr.superioara nr. 5
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 VAIDA SORIN ORADEA
                        1-3
                        3-0
                        1
                        2
                        2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                        3-1
                        3-0
                        2
                        1
                        3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                        0-3
                        0-3
                        0
                        4
                        Gr.superioara nr. 6
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 PARUS LILIAN ORADEA
                        3-0
                        3-0
                        2
                        1
                        2 POPA OCTAVIAN ORADEA
                        0-3
                        3-1
                        1
                        2
                        3 ANTAL CORNEL ORADEA
                        0-3
                        1-3
                        0
                        4
                        Gr.superioara nr. 7
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 CURPAS IOAN ORADEA
                        2-3
                        3-2
                        1
                        2
                        2 CRACIUN CALIN ORADEA
                        3-2
                        3-1
                        2
                        1
                        3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                        2-3
                        1-3
                        0
                        4
                        Gr.superioara nr. 8
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 SABADAS DINU ORADEA
                        1-3
                        3-0
                        1
                        2
                        2 CODAU VLAD ORADEA
                        3-1
                        3-0
                        2
                        1
                        3 HALASZ PETER ORADEA
                        0-3
                        0-3
                        0
                        4
                        Eliminatorii FORESTA#242
                        1. Gergely Anton
                        -------------------- Gergely Anton 3-0
                        16. Cotca Dacian
                        ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
                        9. Culda Andrei
                        -------------------- Codau Vlad 3-1
                        8. Codau Vlad
                        ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
                        5. Jurje Alex Doru
                        -------------------- Curpas Ioan 3-2
                        12. Curpas Ioan
                        ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-0
                        13. Popa Octavian
                        -------------------- Tailbot Francois 3-1
                        4. Tailbot Francois

                        . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-0

                        3. Savu Cristian
                        -------------------- Savu Cristian 3-0
                        14. Merai Janos
                        ---------------------------------------- Savu Cristian 3-0
                        11. Pop Gabriel
                        -------------------- Parus Lilian 3-0
                        6. Parus Lilian
                        ------------------------------------------------------------ Savu Cristian 3-2
                        7. Craciun Calin
                        -------------------- Craciun Calin 3-0
                        10. Vaida Sorin
                        ---------------------------------------- Balogh Attila 3-1
                        15. Sabadas Dinu
                        -------------------- Balogh Attila 3-0
                        2. Balogh Attila


                        Finala mica - FORESTA#242

                        Tailbot Francois
                        -------------------- Tailbot Francois 3-2
                        Balogh Attila

                        Clasament FORESTA#242

                        1. Gergely Anton - Oradea
                        2. Savu Cristian - Oradea
                        3 -- 4
                        Tailbot Francois - Oradea
                        Balogh Attila - Oradea
                        5 -- 8
                        Codau Vlad - Oradea
                        Parus Lilian - Oradea
                        Curpas Ioan - Oradea
                        Craciun Calin - Oradea
                        9 -- 16
                        Cotca Dacian - Oradea
                        Merai Janos - Oradea
                        Popa Octavian - Oradea
                        Sabadas Dinu - Oradea
                        Culda Andrei - Oradea
                        Pop Gabriel - Oradea
                        Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                        Vaida Sorin - Oradea
                        17 -- 24 0v gr.sup.
                        Szalay Liviu - Oradea
                        Birtalan Laszlo - Oradea
                        Halasz Peter - Oradea
                        Sabau Liviu - Oradea
                        Sas Tibor - Oradea
                        Catuneanu George - Oradea
                        Antal Cornel - Oradea
                        Simu Marius - Oradea
                        25 -- 28 1v gr.inf.
                        Barabancea Lili - Iasi
                        Ratiu Adrian - Oradea
                        Onofrei Dan - Oradea
                        Moka Iuliu - Marghita
                        29 -- 34 0v gr.inf.
                        Varkonyi Amalia - Oradea
                        Cheregi Nelu - Oradea
                        Kovacs Levente - Oradea
                        Dinescu Dan - Oradea
                        Seica Gheorghe - Oradea
                        Ghile Ioan - Oradea



                        FINALA LIVE:




                        Ultima editare de King Pong Oradea; 04.oct.2019, 22:48.
                        Club King Pong Oradea
                        www.kingpong.ro
                        0359 181 232

                        Comentariu


                        • Bună seara!



                          Inscrieri FORESTA#243 - on 2019. 10. 10. at 22:14:20

                          1. Tailbot Francois, Oradea, 616 - 41,5 - E
                          2. Gergely Anton, Oradea, 844 - 40,9 - E
                          3. Savu Cristian, Oradea, 17 - 38,74 - E
                          4. Tic Ioan, Oradea, 34 - 36,07 - E
                          5. Balogh Attila, Oradea, 106 - 33,77 - E
                          6. Vaida Sorin, Oradea, 50 - 32,22 - OW
                          7. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 882 - 31,55 - O
                          8. Codau Vlad, Oradea, 454 - 31,53 - O
                          9. Sabadas Dinu, Oradea, 686 - 29,65 - O
                          10. Merai Janos, Oradea, 967 - 29,4 - O
                          11. Szalay Liviu, Oradea, 88 - 29,36 - O
                          12. Totos Ludovic, Marghita, 892 - 28,05 - O
                          13. Fabian Wilhelm, Oradea, 961 - 26,5 - OW
                          14. Birtalan Laszlo, Oradea, 174 - 24,14 - OW
                          15. Halasz Peter, Oradea, 595 - 19,6 - A
                          16. Pop Alexandru, Oradea, 656 - 17,26 - A
                          17. Varkonyi Amalia, Oradea, 1280 - 17 - AF
                          18. Sabau Liviu, Oradea, 1333 - 16,7 - A
                          19. Cheregi Nelu, Oradea, 993 - 16,65 - A
                          20. Costea Constantin, Oradea, 1191 - 16,25 - A
                          21. Catuneanu George, Oradea, 1299 - 13,75 - A
                          22. Pop Gabriel, Oradea, 958 - 12,57 - A
                          23. Presecan Doru, Oradea, 1335 - 9,05 - I
                          24. Kovacs Levente, Oradea, 1753 - 8,7 - I
                          25. Culda Andrei, Oradea, 1402 - 8,35 - I
                          26. Guias Cristian, Oradea, 1428 - 7,8 - I
                          27. Dinescu Dan, Oradea, 1588 - 6,6 - I
                          28. Moldovan Andrei, Oradea, 1541 - 6 - I
                          29. Boitos Rodica, Oradea, 2080 - 4,5 - IF
                          30. Andre Andrea, Oradea, 1769 - 0 - F
                          31. Pop Florin, Oradea, 2743 - 0

                          Grupe inferioare FORESTA#243

                          Gr.inferioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 GERGELY ANTON ORADEA
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          1
                          2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2
                          3
                          3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                          0-2
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          3
                          2
                          4 VARKONYI AMALIA ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          2-1
                          1
                          4
                          5 BOITOS RODICA ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          0
                          6
                          Gr.inferioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 TIC IOAN ORADEA
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2-1
                          3
                          2
                          2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                          2-1
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          4
                          1
                          3 MERAI JANOS ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2
                          3
                          4 PRESECAN DORU ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          5 KOVACS LEVENTE ORADEA
                          1-2
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          1
                          4
                          6
                          Gr.inferioara nr. 3
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 BALOGH ATTILA ORADEA
                          1-2
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2
                          4
                          2 HALASZ PETER ORADEA
                          2-1
                          2-0
                          2-1
                          1-2
                          3
                          2
                          3 SABAU LIVIU ORADEA
                          2-1
                          0-2
                          2-0
                          1-2
                          2
                          3
                          4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          5 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
                          0-2
                          2-1
                          2-1
                          2-0
                          3
                          1
                          6
                          Gr.inferioara nr. 4
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          3
                          2
                          2 SZALAY LIVIU ORADEA
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          2-1
                          4
                          1
                          3 CULDA ANDREI ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          2-1
                          1-2
                          1
                          4
                          4 ANDRE ANDREA ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          0
                          5 FABIAN WILHELM ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          2-1
                          2-0
                          2
                          3
                          6
                          Gr.inferioara nr. 5
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          2-1
                          4
                          1
                          2 CODAU VLAD ORADEA
                          1-2
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          3
                          2
                          3 POP GABRIEL ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2
                          3
                          4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          0
                          5 POP FLORIN ORADEA
                          1-2
                          0-2
                          0-2
                          2-1
                          1
                          4
                          6
                          Gr.inferioara nr. 6
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 VAIDA SORIN ORADEA
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          5
                          1
                          2 SABADAS DINU ORADEA
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          4
                          2
                          3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          1
                          4 CHEREGI NELU ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          3
                          3
                          5 POP ALEXANDRU ORADEA
                          1-2
                          1-2
                          2-0
                          1-2
                          2-0
                          2
                          4
                          6 DINESCU DAN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          Grupe superioare FORESTA#243

                          Gr.superioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 GERGELY ANTON ORADEA
                          3-1
                          3-0
                          2
                          1
                          2 FABIAN WILHELM ORADEA
                          1-3
                          2-3
                          0
                          3 POP GABRIEL ORADEA
                          0-3
                          3-2
                          1
                          2
                          4
                          Gr.superioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                          1-3
                          3-1
                          1
                          2
                          2 SABAU LIVIU ORADEA
                          3-1
                          3-0
                          2
                          1
                          3 CHEREGI NELU ORADEA
                          1-3
                          0-3
                          0
                          4
                          Gr.superioara nr. 3
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
                          3-2
                          3-1
                          2
                          1
                          2 MERAI JANOS ORADEA
                          2-3
                          3-1
                          1
                          2
                          3 POP ALEXANDRU ORADEA
                          1-3
                          1-3
                          0
                          4
                          Gr.superioara nr. 4
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 SZALAY LIVIU ORADEA
                          2-3
                          3-0
                          1
                          2
                          2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                          3-2
                          3-0
                          2
                          1
                          3 POP FLORIN ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          0
                          4
                          Gr.superioara nr. 5
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                          3-0
                          3-1
                          2
                          1
                          2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          0
                          3 CULDA ANDREI ORADEA
                          1-3
                          3-0
                          1
                          2
                          4
                          Gr.superioara nr. 6
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 VAIDA SORIN ORADEA
                          3-2
                          3-1
                          2
                          1
                          2 TIC IOAN ORADEA
                          2-3
                          0-3
                          0
                          3 BALOGH ATTILA ORADEA
                          1-3
                          3-0
                          1
                          2
                          4
                          Gr.superioara nr. 7
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 SABADAS DINU ORADEA
                          3-2
                          3-1
                          2
                          1
                          2 HALASZ PETER ORADEA
                          2-3
                          3-0
                          1
                          2
                          3 KOVACS LEVENTE ORADEA
                          1-3
                          0-3
                          0
                          4
                          Gr.superioara nr. 8
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 CODAU VLAD ORADEA
                          2-3
                          3-0
                          1
                          2
                          2 SAVU CRISTIAN ORADEA
                          3-2
                          3-0
                          2
                          1
                          3 VARKONYI AMALIA ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          0
                          4
                          Eliminatorii FORESTA#243
                          1. Gergely Anton
                          -------------------- Gergely Anton 3-1
                          16. Merai Janos
                          ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
                          9. Jurje Alex Doru
                          -------------------- Savu Cristian 3-0
                          8. Savu Cristian
                          ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-0
                          5. Tailbot Francois
                          -------------------- Tailbot Francois 3-0
                          12. Halasz Peter
                          ---------------------------------------- Balogh Attila 3-0
                          13. Balogh Attila
                          -------------------- Balogh Attila 3-0
                          4. Birtalan Laszlo

                          . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-1

                          3. Totos Ludovic
                          -------------------- Pop Gabriel 3-2
                          14. Pop Gabriel
                          ---------------------------------------- Vaida Sorin 3-0
                          11. Szalay Liviu
                          -------------------- Vaida Sorin 3-0
                          6. Vaida Sorin
                          ------------------------------------------------------------ Codau Vlad 3-2
                          7. Sabadas Dinu
                          -------------------- Sabadas Dinu 3-0
                          10. Culda Andrei
                          ---------------------------------------- Codau Vlad 3-0
                          15. Codau Vlad
                          -------------------- Codau Vlad 3-1
                          2. Sabau Liviu


                          Finala mica - FORESTA#243

                          Balogh Attila
                          -------------------- Balogh Attila 3-0
                          Vaida Sorin

                          Clasament FORESTA#243

                          1. Gergely Anton - Oradea
                          2. Codau Vlad - Oradea
                          3 -- 4
                          Balogh Attila - Oradea
                          Vaida Sorin - Oradea
                          5 -- 8
                          Savu Cristian - Oradea
                          Sabadas Dinu - Oradea
                          Tailbot Francois - Oradea
                          Pop Gabriel - Oradea
                          9 -- 16
                          Merai Janos - Oradea
                          Sabau Liviu - Oradea
                          Birtalan Laszlo - Oradea
                          Szalay Liviu - Oradea
                          Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                          Culda Andrei - Oradea
                          Halasz Peter - Oradea
                          Totos Ludovic - Marghita
                          17 -- 24 0v gr.sup.
                          Tic Ioan - Oradea
                          Fabian Wilhelm - Oradea
                          Pop Alexandru - Oradea
                          Varkonyi Amalia - Oradea
                          Cheregi Nelu - Oradea
                          Costea Constantin - Oradea
                          Kovacs Levente - Oradea
                          Pop Florin - Oradea
                          25 -- 1v gr.inf.
                          Catuneanu George - Oradea
                          26 -- 31 0v gr.inf.
                          Presecan Doru - Oradea
                          Guias Cristian - Oradea
                          Dinescu Dan - Oradea
                          Moldovan Andrei - Oradea
                          Boitos Rodica - Oradea
                          Andre Andrea - Oradea


                          FINALA LIVE:



                          Ultima editare de King Pong Oradea; 10.oct.2019, 22:26.
                          Club King Pong Oradea
                          www.kingpong.ro
                          0359 181 232

                          Comentariu


                          • Bună seara!



                            Inscrieri 18.10.2019 - on 2019. 10. 18. at 22:06:02

                            1. Tailbot Francois, Oradea, 621 - 41,5 - E
                            2. Parus Lilian, Oradea, 768 - 40,5 - E
                            3. Savu Cristian, Oradea, 17 - 38,76 - E
                            4. Craciun Calin, Oradea, 212 - 38,62 - E
                            5. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu, 302 - 38,08 - E
                            6. Balogh Attila, Oradea, 105 - 33,77 - E
                            7. Codau Vlad, Oradea, 307 - 32,78 - O
                            8. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 31,8 - OW
                            9. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 906 - 31,55 - O
                            10. Szalay Liviu, Oradea, 78 - 30,08 - O
                            11. Sabadas Dinu, Oradea, 701 - 29,65 - O
                            12. Merai Janos, Oradea, 959 - 29,4 - O
                            13. Curpas Ioan, Oradea, 175 - 25,11 - OW
                            14. Lup Silviu, Oradea, 922 - 23,5 - O
                            15. Cavasdan Doru, Oradea, 932 - 23,5 - O
                            16. Tanc Florin, Oradea, 436 - 22,59 - O
                            17. Halasz Peter, Oradea, 434 - 20,01 - O
                            18. Varkonyi Amalia, Oradea, 1257 - 17 - AF
                            19. Sabau Liviu, Oradea, 1343 - 16,7 - A
                            20. Cheregi Nelu, Oradea, 982 - 16,65 - A
                            21. Costea Constantin, Oradea, 1192 - 16,25 - A
                            22. Onofrei Dan, Oradea, 1621 - 16 - AW
                            23. Catuneanu George, Oradea, 1321 - 13,75 - A
                            24. Pop Gabriel, Oradea, 929 - 12,57 - A
                            25. Roatis Gheorghe, Oradea, 1354 - 12,3 - A
                            26. Ratiu Adrian, Oradea, 1374 - 9,6 - I
                            27. Guias Cristian, Oradea, 1330 - 7,2 - I
                            28. Moldovan Andrei, Oradea, 1441 - 6,6 - I
                            29. Seica Gheorghe, Oradea, 1401 - 6,35 - I
                            30. Gergely Anton, Oradea, 1280 - 0 - E
                            31. Antal Cornel, Oradea, 1390 - 0 - A
                            32. Pop Florin, Oradea, 2742 - 0
                            33. Blaga Mircea, Oradea, 2822 - 0
                            34. Ghile Ioan, Oradea, 4399 - 0 - A
                            35. Florescu Mirela, Oradea, 6003 - 0
                            36. Florescu Titus, Oradea, 6004 - 0

                            Gr.inferioara nr. 1 - 18.10.2019
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 GERGELY ANTON ORADEA
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            1-2
                            4
                            2
                            2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                            0-2
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            0-2
                            3
                            3
                            3 ANTAL CORNEL ORADEA
                            0-2
                            1-2
                            2-0
                            2-1
                            0-2
                            2
                            4
                            4 ROATIS GHEORGHE ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            1-2
                            1
                            5 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            1-2
                            0-2
                            0-2
                            0
                            6 SACELEANU BOGDAN TARGU JIU
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            2-1
                            2-0
                            5
                            1
                            Gr.inferioara nr. 2 - 18.10.2019
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 BALOGH ATTILA ORADEA
                            0-2
                            2-0
                            1-2
                            2-0
                            2-0
                            3
                            2
                            2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            1-2
                            2-1
                            4
                            1
                            3 MERAI JANOS ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            2-1
                            1-2
                            2-1
                            2
                            4
                            4 RATIU ADRIAN ORADEA
                            2-1
                            0-2
                            1-2
                            0-2
                            0-2
                            1
                            5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                            0-2
                            2-1
                            2-1
                            2-0
                            1-2
                            3
                            3
                            6 TANC FLORIN ORADEA
                            0-2
                            1-2
                            1-2
                            2-0
                            2-1
                            2
                            Gr.inferioara nr. 3 - 18.10.2019
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                            2-1
                            0-2
                            1-2
                            2-1
                            2-0
                            3
                            4
                            2 HALASZ PETER ORADEA
                            1-2
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            4
                            1
                            3 LUP SILVIU ORADEA
                            2-0
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            4
                            2
                            4 CHEREGI NELU ORADEA
                            2-1
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            3
                            3
                            5 VARKONYI AMALIA ORADEA
                            1-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            1
                            6 FLORESCU TITUS ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0
                            Gr.inferioara nr. 4 - 18.10.2019
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                            2-0
                            2-0
                            1-2
                            2-0
                            2-0
                            4
                            1
                            2 SZALAY LIVIU ORADEA
                            0-2
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            4
                            2
                            3 SABAU LIVIU ORADEA
                            0-2
                            1-2
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            3
                            3
                            4 CRACIUN CALIN ORADEA
                            2-1
                            0-2
                            1-2
                            2-0
                            2-0
                            3
                            4
                            5 SEICA GHEORGHE ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            1
                            6 FLORESCU MIRELA ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0
                            Gr.inferioara nr. 5 - 18.10.2019
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 VAIDA SORIN ORADEA
                            0-2
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            4
                            2
                            2 CODAU VLAD ORADEA
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            5
                            1
                            3 CURPAS IOAN ORADEA
                            1-2
                            0-2
                            2-1
                            2-1
                            2-0
                            3
                            3
                            4 POP GABRIEL ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            1-2
                            2-1
                            2-0
                            2
                            4
                            5 POP FLORIN ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            1-2
                            1-2
                            1-2
                            0
                            6 GHILE IOAN ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            2-1
                            1
                            Gr.inferioara nr. 6 - 18.10.2019
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 PARUS LILIAN ORADEA
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-1
                            2-0
                            5
                            1
                            2 SABADAS DINU ORADEA
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2-1
                            2-0
                            4
                            2
                            3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            1-2
                            2-0
                            2-0
                            2
                            4
                            4 CAVASDAN DORU ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            3
                            3
                            5 ONOFREI DAN ORADEA
                            1-2
                            1-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0
                            6 BLAGA MIRCEA ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            1
                            Gr.superioara nr. 1 - 18.10.2019
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 SACELEANU BOGDAN TARGU JIU
                            3-0
                            3-1
                            2
                            1
                            2 SABAU LIVIU ORADEA
                            0-3
                            2-3
                            0
                            3 CURPAS IOAN ORADEA
                            1-3
                            3-2
                            1
                            2
                            Gr.superioara nr. 2 - 18.10.2019
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                            3-0
                            3-0
                            2
                            1
                            2 CHEREGI NELU ORADEA
                            0-3
                            1-3
                            0
                            3 CAVASDAN DORU ORADEA
                            0-3
                            3-1
                            1
                            2
                            Gr.superioara nr. 3 - 18.10.2019
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 HALASZ PETER ORADEA
                            3-0
                            3-0
                            2
                            1
                            2 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            0
                            3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                            0-3
                            3-0
                            1
                            2
                            Gr.superioara nr. 4 - 18.10.2019
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                            3-1
                            3-1
                            2
                            1
                            2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                            1-3
                            3-0
                            1
                            2
                            3 POP GABRIEL ORADEA
                            1-3
                            0-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 5 - 18.10.2019
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 CODAU VLAD ORADEA
                            1-3
                            2-3
                            0
                            2 GERGELY ANTON ORADEA
                            3-1
                            3-0
                            2
                            1
                            3 CRACIUN CALIN ORADEA
                            3-2
                            0-3
                            1
                            2
                            Gr.superioara nr. 6 - 18.10.2019
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 PARUS LILIAN ORADEA
                            3-1
                            3-1
                            2
                            1
                            2 BALOGH ATTILA ORADEA
                            1-3
                            3-2
                            1
                            2
                            3 SAVU CRISTIAN ORADEA
                            1-3
                            2-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 7 - 18.10.2019
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 SABADAS DINU ORADEA
                            3-2
                            3-0
                            2
                            1
                            2 LUP SILVIU ORADEA
                            2-3
                            3-0
                            1
                            2
                            3 MERAI JANOS ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 8 - 18.10.2019
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 VAIDA SORIN ORADEA
                            3-1
                            3-1
                            2
                            1
                            2 SZALAY LIVIU ORADEA
                            1-3
                            3-0
                            1
                            2
                            3 ANTAL CORNEL ORADEA
                            1-3
                            0-3
                            0
                            Eliminatorii 18.10.2019

                            1. Saceleanu Bogdan
                            -------------------- Saceleanu Bogdan 3-0
                            16. Catuneanu George
                            ----------------------------------- Vaida Sorin 3-1
                            9. Balogh Attila
                            -------------------- Vaida Sorin 3-1
                            8. Vaida Sorin
                            -------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2
                            5. Gergely Anton
                            -------------------- Gergely Anton 3-0
                            12. Cavasdan Doru
                            ----------------------------------- Gergely Anton 3-1
                            13. Lup Silviu
                            -------------------- Lup Silviu 3-2
                            4. Tailbot Francois

                            ----------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-1

                            3. Halasz Peter
                            -------------------- Szalay Liviu 3-0
                            14. Szalay Liviu
                            ----------------------------------- Parus Lilian 3-1
                            11. Craciun Calin
                            -------------------- Parus Lilian 3-1
                            6. Parus Lilian
                            -------------------------------------------------- Parus Lilian 3-0
                            7. Sabadas Dinu
                            -------------------- Sabadas Dinu 3-1
                            10. Costea Constantin
                            ----------------------------------- Jurje Alex Doru 3-2
                            15. Curpas Ioan
                            -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
                            2. Jurje Alex Doru

                            Clasament 18.10.2019

                            1. Gergely Anton - Oradea
                            2. Parus Lilian - Oradea
                            3 -- 4
                            Vaida Sorin - Oradea
                            Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                            5 -- 8
                            Lup Silviu - Oradea
                            Szalay Liviu - Oradea
                            Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
                            Sabadas Dinu - Oradea
                            9 -- 16
                            Cavasdan Doru - Oradea
                            Craciun Calin - Oradea
                            Balogh Attila - Oradea
                            Curpas Ioan - Oradea
                            Tailbot Francois - Oradea
                            Halasz Peter - Oradea
                            Catuneanu George - Oradea
                            Costea Constantin - Oradea
                            17 -- 24 0v gr.sup.
                            Savu Cristian - Oradea
                            Codau Vlad - Oradea
                            Merai Janos - Oradea
                            Sabau Liviu - Oradea
                            Cheregi Nelu - Oradea
                            Pop Gabriel - Oradea
                            Moldovan Andrei - Oradea
                            Antal Cornel - Oradea
                            25 -- 2v gr.inf.
                            Tanc Florin - Oradea
                            26 -- 31 1v gr.inf.
                            Varkonyi Amalia - Oradea
                            Roatis Gheorghe - Oradea
                            Ratiu Adrian - Oradea
                            Seica Gheorghe - Oradea
                            Blaga Mircea - Oradea
                            Ghile Ioan - Oradea
                            32 -- 36 0v gr.inf.
                            Onofrei Dan - Oradea
                            Guias Cristian - Oradea
                            Pop Florin - Oradea
                            Florescu Mirela - Oradea
                            Florescu Titus - Oradea


                            FINALA LIVE:



                            Ultima editare de King Pong Oradea; 18.oct.2019, 22:54.
                            Club King Pong Oradea
                            www.kingpong.ro
                            0359 181 232

                            Comentariu


                            • Bună seara!



                              http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...dea-25-10-2019
                              Ultima editare de King Pong Oradea; 31.oct.2019, 20:50.
                              Club King Pong Oradea
                              www.kingpong.ro
                              0359 181 232

                              Comentariu


                              • Bună seara!



                                Inscrieri #246 - on 2019. 10. 31. at 21:51:11

                                1. Savu Cristian, Oradea, 17 - 38,76 - E
                                2. Tic Ioan, Oradea, 34 - 35,65 - E
                                3. Balogh Attila, Oradea, 105 - 33,77 - E
                                4. Bondar Octavian, Oradea, 870 - 33,4 - E
                                5. Codau Vlad, Oradea, 307 - 32,78 - O
                                6. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 31,8 - OW
                                7. Sabadas Dinu, Oradea, 701 - 29,65 - O
                                8. Merai Janos, Oradea, 959 - 29,4 - O
                                9. Tanc Florin, Oradea, 436 - 22,59 - O
                                10. Bondar Leontin, Oradea, 1187 - 22,4 - O
                                11. Halasz Peter, Oradea, 434 - 20,01 - O
                                12. Sabau Liviu, Oradea, 1343 - 16,7 - A
                                13. Cheregi Nelu, Oradea, 982 - 16,65 - A
                                14. Pop Gabriel, Oradea, 929 - 12,57 - A
                                15. Kovacs Levente, Oradea, 1559 - 8,7 - I
                                16. Guias Cristian, Oradea, 1330 - 7,2 - I
                                17. Dinescu Dan, Oradea, 1598 - 6,6 - I
                                18. Seica Gheorghe, Oradea, 1401 - 6,35 - I
                                19. Gergely Anton, Oradea, 1280 - 0 - E
                                20. Antal Cornel, Oradea, 1390 - 0 - A
                                21. Simu Marius, Oradea, 1443 - 0
                                22. Andre Andrea, Oradea, 1651 - 0 - F

                                Gr.inferioara nr. 1 - #246
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 GERGELY ANTON ORADEA
                                3-0
                                3-2
                                3-0
                                3-0
                                4
                                1
                                2 SIMU MARIUS ORADEA
                                0-3
                                1-3
                                3-2
                                3-0
                                2
                                3
                                3 HALASZ PETER ORADEA
                                2-3
                                3-1
                                3-0
                                3-1
                                3
                                2
                                4 CHEREGI NELU ORADEA
                                0-3
                                2-3
                                0-3
                                3-0
                                1
                                4
                                5 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                0-3
                                0
                                Gr.inferioara nr. 2 - #246
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 TIC IOAN ORADEA
                                1-3
                                3-0
                                3-1
                                3-0
                                3
                                2
                                2 CODAU VLAD ORADEA
                                3-1
                                3-0
                                3-1
                                3-1
                                4
                                1
                                3 ANTAL CORNEL ORADEA
                                0-3
                                0-3
                                2-3
                                3-1
                                1
                                4
                                4 POP GABRIEL ORADEA
                                1-3
                                1-3
                                3-2
                                3-0
                                2
                                3
                                5 ANDRE ANDREA ORADEA
                                0-3
                                1-3
                                1-3
                                0-3
                                0
                                Gr.inferioara nr. 3 - #246
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 BALOGH ATTILA ORADEA
                                3-1
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                5
                                1
                                2 SABADAS DINU ORADEA
                                1-3
                                2-3
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                3
                                3
                                3 TANC FLORIN ORADEA
                                1-3
                                3-2
                                3-2
                                3-1
                                3-0
                                4
                                2
                                4 SABAU LIVIU ORADEA
                                0-3
                                1-3
                                2-3
                                3-0
                                3-0
                                2
                                4
                                5 KOVACS LEVENTE ORADEA
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                0-3
                                3-0
                                1
                                6 DINESCU DAN ORADEA
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0
                                Gr.inferioara nr. 4 - #246
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                                3-1
                                3-0
                                2-3
                                3-0
                                3-0
                                4
                                2
                                2 VAIDA SORIN ORADEA
                                1-3
                                3-0
                                2-3
                                3-0
                                2-3
                                2
                                4
                                3 MERAI JANOS ORADEA
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                3-0
                                2-3
                                1
                                4 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                                3-2
                                3-2
                                3-0
                                3-0
                                3-1
                                5
                                1
                                5 SEICA GHEORGHE ORADEA
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0
                                6 BONDAR LEONTIN ORADEA
                                0-3
                                3-2
                                3-2
                                1-3
                                3-0
                                3
                                3
                                Gr.superioara nr. 1 - #246
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 GERGELY ANTON ORADEA
                                0-3
                                3-1
                                3-0
                                2
                                2
                                2 SAVU CRISTIAN ORADEA
                                3-0
                                3-1
                                3-0
                                3
                                1
                                3 SABADAS DINU ORADEA
                                1-3
                                1-3
                                3-1
                                1
                                4 ANTAL CORNEL ORADEA
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                0
                                Gr.superioara nr. 2 - #246
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 CODAU VLAD ORADEA
                                3-0
                                3-0
                                3-2
                                3
                                1
                                2 HALASZ PETER ORADEA
                                0-3
                                3-0
                                3-2
                                2
                                2
                                3 BONDAR LEONTIN ORADEA
                                0-3
                                0-3
                                2-3
                                0
                                4 SABAU LIVIU ORADEA
                                2-3
                                2-3
                                3-2
                                1
                                Gr.superioara nr. 3 - #246
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 BALOGH ATTILA ORADEA
                                3-2
                                3-0
                                3-0
                                3
                                1
                                2 TIC IOAN ORADEA
                                2-3
                                3-1
                                3-0
                                2
                                2
                                3 SIMU MARIUS ORADEA