Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ORADEA: În fiecare Vineri (18:00) - Turneu "Foresta" King Pong

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Buna seara!



    Inscrieri #258 - on 2020. 01. 31. at 20:46:18

    1. Gergely Anton, Oradea, 944 - 48,1 - E
    2. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 1069 - 37,5 - E
    3. Balogh Attila, Oradea, 58 - 36,61 - E
    4. Tailbot Francois, Oradea, 703 - 36,15 - E
    5. Tic Ioan, Oradea, 45 - 35,41 - E
    6. Codau Vlad, Oradea, 218 - 34,19 - E
    7. Vaida Sorin, Oradea, 64 - 32,59 - OW
    8. Merai Janos, Oradea, 854 - 31,5 - O
    9. Sabadas Dinu, Oradea, 752 - 29,75 - O
    10. Totos Ludovic, Marghita, 764 - 28,05 - O
    11. Lup Silviu, Oradea, 748 - 24,93 - O
    12. Curpas Ioan, Oradea, 302 - 23,36 - OW
    13. Sarca Ovidiu, Marghita, 1231 - 20,6 - O
    14. Tutos Csaba, Oradea, 1356 - 19,6 - A
    15. Sabau Liviu, Oradea, 1021 - 19,55 - A
    16. Sas Tibor, Oradea, 1067 - 18,55 - A
    17. Maxim Alexandru, Oradea, 1205 - 17,65 - A
    18. Catuneanu George, Oradea, 1179 - 16,6 - A
    19. Roatis Gheorghe, Oradea, 1329 - 15,6 - A
    20. Cheregi Nelu, Oradea, 1160 - 14,1 - A
    21. Pop Gabriel, Oradea, 936 - 13,97 - A
    22. Onofrei Dan, Oradea, 1373 - 13,65 - AW
    23. Culda Andrei, Oradea, 1257 - 10,2 - A
    24. Kovacs Levente, Oradea, 1450 - 9,65 - H
    25. Moldovan Andrei, Oradea, 1323 - 8,77 - H
    26. Maghiar Alin, Oradea, 1403 - 8,4 - H
    27. Seica Gheorghe, Oradea, 1422 - 6,28 - H
    28. Savu Cristian, Oradea, 3916 - 4 - H
    29. Antal Cornel, Oradea, 1476 - 0 - A
    30. Simu Marius, Oradea, 1511 - 0
    31. Tascianu Cristian, Oradea, 1946 - 0 - O
    32. Palfi Zsolt, Oradea, 2146 - 0 - H
    33. Blaga Mircea, Oradea, 2330 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 - #258
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 CULDA ANDREI ORADEA
    1-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    2
    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    1-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1-2
    1
    4 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
    0-2
    2-0
    2-1
    2-1
    0-2
    3
    4
    5 MAGHIAR ALIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    0
    6 TUTOS CSABA ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-1
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 2 - #258
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-0
    2-1
    2-0
    0-2
    2-0
    4
    1
    2 SIMU MARIUS ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2-1
    3
    3
    3 BALOGH ATTILA ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    4 KOVACS LEVENTE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    2-1
    1
    5 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    2-0
    1-2
    0-2
    2-1
    2-1
    3
    4
    6 BLAGA MIRCEA ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    1-2
    1-2
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - #258
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    2 POP GABRIEL ORADEA
    2-0
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    1
    3 LUP SILVIU ORADEA
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    5 ONOFREI DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    6 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 4 - #258
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    1
    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    0-2
    2-0
    2-1
    2-1
    3
    2
    3 CURPAS IOAN ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2
    3
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    1-2
    1-2
    1-2
    0-2
    0
    5 ROATIS GHEORGHE ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 5 - #258
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIC IOAN ORADEA
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    3 MERAI JANOS ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    4 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    5 PALFI ZSOLT ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 6 - #258
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    1-2
    2
    3
    2 CODAU VLAD ORADEA
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    1
    3 SABAU LIVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    4 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    1-2
    1
    4
    5 SARCA OVIDIU MARGHITA
    2-1
    0-2
    2-0
    2-1
    3
    2
    Gr.superioara nr. 1 - #258
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 CURPAS IOAN ORADEA
    1-3
    1-3
    0
    3 SAS TIBOR ORADEA
    0-3
    3-1
    1
    2
    Gr.superioara nr. 2 - #258
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 SABADAS DINU ORADEA
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - #258
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POP GABRIEL ORADEA
    3-1
    1-3
    1
    2 SIMU MARIUS ORADEA
    1-3
    3-1
    1
    1
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    3-1
    1-3
    1
    2
    Gr.superioara nr. 4 - #258
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 TUTOS CSABA ORADEA
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 MERAI JANOS ORADEA
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 5 - #258
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TIC IOAN ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 CULDA ANDREI ORADEA
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 ROATIS GHEORGHE ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 6 - #258
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CODAU VLAD ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 BALOGH ATTILA ORADEA
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 ONOFREI DAN ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 7 - #258
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SARCA OVIDIU MARGHITA
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 LUP SILVIU ORADEA
    3-0
    1-3
    1
    1
    3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-3
    3-1
    1
    Gr.superioara nr. 8 - #258
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    1-3
    3-0
    1
    2
    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    3-1
    2-3
    1
    1
    3 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
    0-3
    3-2
    1
    Eliminatorii #258

    1. Savu Cristian
    --------------------Savu Cristian 3-0
    16. Antal Cornel
    -----------------------------------Savu Cristian 3-1
    9. Vaida Sorin
    --------------------Vaida Sorin 3-1
    8. Tailbot Francois
    --------------------------------------------------Savu Cristian 3-2
    5. Tic Ioan
    --------------------Tic Ioan 3-0
    12. Sarca Ovidiu
    -----------------------------------Jurje Alex Doru 3-1
    13. Balogh Attila
    --------------------Jurje Alex Doru 3-1
    4. Jurje Alex Doru
    -----------------------------------------------------------------Savu Cristian 3-1
    3. Simu Marius
    --------------------Tutos Csaba 3-2
    14. Tutos Csaba
    -----------------------------------Codau Vlad 3-1
    11. Sas Tibor
    --------------------Codau Vlad 3-1
    6. Codau Vlad
    --------------------------------------------------Codau Vlad 3-1
    7. Lup Silviu
    --------------------Tascianu Cristian 3-1
    10. Tascianu Cristian
    -----------------------------------Gergely Anton 3-2
    15. Culda Andrei
    --------------------Gergely Anton 3-1
    2. Gergely Anton

    3rd place - #258

    Jurje Alex Doru
    -------------------------Jurje Alex Doru 3-2
    Gergely Anton

    Clasament #258

    1. Savu Cristian - Oradea
    2. Codau Vlad - Oradea
    3. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    4. Gergely Anton - Oradea
    5 -- 8
    Vaida Sorin - Oradea
    Tutos Csaba - Oradea
    Tic Ioan - Oradea
    Tascianu Cristian - Oradea
    9 -- 16
    Antal Cornel - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Tailbot Francois - Oradea
    Simu Marius - Oradea
    Sarca Ovidiu - Marghita
    Lup Silviu - Oradea
    17 -- 19 1v gr.sup.
    Totos Ludovic - Marghita
    Maxim Alexandru - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    20 -- 24 0v gr.sup.
    Merai Janos - Oradea
    Sabadas Dinu - Oradea
    Curpas Ioan - Oradea
    Roatis Gheorghe - Oradea
    Onofrei Dan - Oradea
    25 -- 27 1v gr.inf.
    Catuneanu George - Oradea
    Kovacs Levente - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    28 -- 33 0v gr.inf.
    Sabau Liviu - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Maghiar Alin - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    Palfi Zsolt - Oradea
    Blaga Mircea - Oradea


    FINALA LIVE:



    Ultima editare de King Pong Oradea; 31.ian.2020, 22:49.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

    Comentariu


    • Clasament sezon #6 by KING PONG

      Dupa Etapa #8 (#25 - 01.02.2020

      Numar total jucatori pana in prezent sezon 5/Total:79/320


      #Sezon 6 DEC Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 6 - IAN #Total general Nume Prenume
      Puncte sezon 6
      Patricipari Sez6 max 8
      Nr. locuri ocupate: I / II / III
      2
      1
      1
      1
      Gergely Anton
      240
      7
      2/2/2
      1
      -1
      2
      3
      Savu Cristian
      227
      8
      3/2/1
      4
      1
      3
      11
      Jurje Alex
      153
      6
      0/0/2
      3
      -1
      4
      4
      Vaida Sorin
      146
      8
      1/0/0
      9
      4
      5
      10
      Codau Vlad
      137
      7
      0/1/0
      6
      0
      6
      6
      Tic Ioan
      120
      7
      0/0/1
      7
      0
      7
      65
      Saceleanu Bogdan
      112
      4
      1/2/0
      8
      0
      8
      17
      Sabadas Dinu
      96
      8
      0/0/0
      22
      13
      9
      2
      Balogh Attila
      95
      5
      0/0/2
      14
      4
      10
      7
      Tailbot Francois
      88
      5
      1/0/0
      5
      -6
      11
      5
      Parus Lilian
      84
      4
      0/1/0
      10
      -2
      12
      29
      Halasz Peter
      72
      6
      0/0/0
      21
      8
      13
      16
      Craciun Calin
      68
      4
      0/0/0
      13
      -1
      14
      8
      Tascianu Cristi
      64
      4
      0/0/0
      18
      3
      15
      19
      Simu Marius
      58
      6
      0/0/0
      37
      21
      16
      31
      Bondar Leontin
      46
      3
      0/0/0
      19
      2
      17
      24
      Culda Andrei
      46
      7
      0/0/0
      15
      -3
      18
      34
      Bondar Octavian
      44
      4
      0/0/0
      11
      -8
      19
      40
      Horvath Tibor
      42
      1
      0/0/0
      20
      0
      20
      33
      Catuneanu George
      42
      8
      0/0/0
      25
      4
      21
      18
      Curpas Ioan
      41
      6
      0/0/0
      17
      -5
      22
      36
      Pop Gabriel
      37
      8
      0/0/0
      12
      -11
      23
      60
      Varadi Mark
      36
      3
      0/0/0
      23
      -1
      24
      37
      Lup Silviu
      34
      4
      0/0/0
      26
      1
      25
      39
      Sabau Liviu
      34
      8
      0/0/0
      29
      3
      26
      26
      Sas Tibor
      31
      6
      0/0/0
      18
      -9
      27
      21
      Szalay Liviu
      30
      3
      0/0/0
      23
      -5
      28
      12
      Tanc Florin
      29
      4
      0/0/0
      25
      -4
      29
      22
      Merai Janos
      29
      5
      0/0/0
      27
      -3
      30
      20
      Antal Cornel
      27
      7
      0/0/0
      16
      -15
      31
      14
      Popa Octavian
      26
      2
      0/0/0
      0
      NEW
      32
      47
      Tütös Csaba
      23
      3
      0/0/0
      34
      1
      33
      59
      Totos Ludovic
      17
      5
      0/0/0
      36
      2
      34
      43
      Onofrei Dan
      17
      6
      0/0/0
      24
      -11
      35
      44
      Cavasdan Doru
      16
      4
      0/0/0
      33
      -3
      36
      75
      Kovacs Levente
      15
      5
      0/0/0
      31
      -6
      37
      28
      Cheregi Nelu
      14
      7
      0/0/0
      32
      -6
      38
      58
      Moldovan Andrei
      14
      8
      0/0/0
      34
      -5
      39
      79
      Maghiar Alin
      13
      6
      0/0/0
      0
      NEW
      40
      81
      Cioflan Nelutu
      12
      3
      0/0/0
      36
      -5
      41
      69
      Guias Cristian
      12
      5
      0/0/0
      30
      -12
      42
      66
      André Andrea
      11
      3
      0/0/0
      28
      -15
      43
      9
      Cotca Dacian
      10
      2
      0/0/0
      37
      -7
      44
      64
      Roatis Gheorghe
      10
      3
      0/0/0
      0
      NEW
      45
      98
      Sarca Ovidiu
      9
      1
      0/0/0
      36
      -10
      46
      70
      Boitos Rodica
      9
      5
      0/0/0
      28
      -19
      47
      35
      Costea Constantin
      8
      1
      0/0/0
      35
      -13
      48
      45
      Maxim Alexandru
      8
      2
      0/0/0
      33
      -16
      49
      49
      Presecan Doru
      6
      2
      0/0/0
      0
      NEW
      49
      152
      Marc Ioan
      6
      2
      0/0/0
      35
      -15
      50
      125
      Olar Olimpiu
      4
      1
      0/0/0
      0
      NEW
      51
      73
      Dinescu Dan
      4
      2
      0/0/0
      36
      -15
      51
      117
      Pop Gheorghe
      4
      2
      0/0/0
      NEW
      51
      Mance Mario
      4
      2
      0/0/0
      38
      -14
      52
      160
      Vlaicu Daniel
      3
      1
      0/0/0
      39
      -14
      53
      84
      Palfy Zsolt
      3
      2
      0/0/0
      0
      NEW
      54
      53
      Seica Gheorghe
      3
      3
      0/0/0
      40
      -14
      54
      57
      Pop Florin
      3
      3
      0/0/0
      0
      NEW
      55
      25
      Fabian Wilhelm
      2
      1
      0/0/0
      0
      NEW
      55
      61
      Pop Alexandru
      2
      1
      0/0/0
      39
      -16
      55
      108
      Torje Sorin
      2
      1
      0/0/0
      0
      NEW
      55
      119
      Trip Darius
      2
      1
      0/0/0
      39
      -16
      55
      131
      Culda Florin
      2
      1
      0/0/0
      NEW
      55
      Staniloiu Marc
      2
      1
      0/0/0
      41
      -15
      56
      38
      Varkonyi Amalia
      2
      2
      0/0/0
      40
      -16
      56
      Brisan Razvan
      2
      2
      0/0/0
      0
      NEW
      57
      48
      Tana Marius
      1
      1
      0/0/0
      41
      -16
      57
      76
      Rus Nicolae
      1
      1
      0/0/0
      0
      NEW
      57
      104
      Blaga Mircea
      1
      1
      0/0/0
      41
      -16
      57
      130
      Cazan Catalin
      1
      1
      0/0/0
      41
      -16
      57
      164
      Badescu Lucian
      1
      1
      0/0/0
      0
      NEW
      57
      164
      Voios Ioan
      1
      1
      0/0/0
      41
      -16
      57
      Blanaru Razvan
      1
      1
      0/0/0
      41
      -16
      57
      Griga Cristian
      1
      1
      0/0/0
      41
      -16
      57
      Herdean Gheorghe
      1
      1
      0/0/0
      NEW
      57
      Panaitescu Leonard
      1
      1
      0/0/0
      NEW
      57
      Budeanu Mihai
      1
      1
      0/0/0
      NEW
      57
      Kiss Mark
      1
      1
      0/0/0
      NEW
      57
      Zatyko Krisztian
      1
      1
      0/0/0
      Ultima editare de King Pong Oradea; 07.feb.2020, 16:33.
      Club King Pong Oradea
      www.kingpong.ro
      0359 181 232

      Comentariu


      • Bună seara!



        Inscrieri #259 - on 2020. 02. 07. at 21:31:17

        1. Gergely Anton, Oradea, 944 - 48,1 - E
        2. Savu Cristian, Oradea, 20 - 39,12 - E
        3. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 1069 - 37,5 - E
        4. Balogh Attila, Oradea, 58 - 36,61 - E
        5. Tailbot Francois, Oradea, 703 - 36,15 - E
        6. Tic Ioan, Oradea, 45 - 35,41 - E
        7. Codau Vlad, Oradea, 218 - 34,19 - E
        8. Vaida Sorin, Oradea, 64 - 32,59 - OW
        9. Merai Janos, Oradea, 854 - 31,5 - O
        10. Szalay Liviu, Oradea, 79 - 30,93 - O
        11. Sabadas Dinu, Oradea, 752 - 29,75 - O
        12. Totos Ludovic, Marghita, 764 - 28,05 - O
        13. Curpas Ioan, Oradea, 302 - 23,36 - OW
        14. Tanc Florin, Oradea, 376 - 22,7 - O
        15. Halasz Peter, Oradea, 386 - 22,04 - O
        16. Tutos Csaba, Oradea, 1356 - 19,6 - A
        17. Sabau Liviu, Oradea, 1021 - 19,55 - A
        18. Costea Constantin, Oradea, 1130 - 18,9 - A
        19. Maxim Alexandru, Oradea, 1205 - 17,65 - A
        20. Kornya Tamas, Salonta, 1623 - 16,8 - A
        21. Cioflan Ioan, Oradea, 1596 - 16,7 - A
        22. Catuneanu George, Oradea, 1179 - 16,6 - A
        23. Varkonyi Amalia, Oradea, 1133 - 16,2 - AF
        24. Kornya Adam, Salonta, 1707 - 15,8 - A
        25. Cheregi Nelu, Oradea, 1160 - 14,1 - A
        26. Pop Gabriel, Oradea, 936 - 13,97 - A
        27. Onofrei Dan, Oradea, 1373 - 13,65 - AW
        28. Papp Attila, Salonta, 1896 - 11,4 - A
        29. Culda Andrei, Oradea, 1257 - 10,2 - A
        30. Kovacs Levente, Oradea, 1450 - 9,65 - H
        31. Moldovan Andrei, Oradea, 1323 - 8,77 - H
        32. Maghiar Alin, Oradea, 1403 - 8,4 - H
        33. Guias Cristian, Oradea, 1328 - 7,18 - H
        34. Seica Gheorghe, Oradea, 1422 - 6,28 - H
        35. Antal Cornel, Oradea, 1476 - 0 - A
        36. Simu Marius, Oradea, 1511 - 0
        37. Tascianu Cristian, Oradea, 1946 - 0 - O
        38. Palfi Zsolt, Oradea, 2146 - 0 - H
        39. Blaga Mircea, Oradea, 2330 - 0
        40. Pop Florin, Oradea, 2368 - 0
        41. Micle Dan, Oradea, 3351 - 0 - H

        Gr.inferioara nr. 1 - #259
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        V
        Loc
        1 GERGELY ANTON ORADEA
        2-0
        2-1
        2-1
        2-0
        2-0
        2-1
        6
        1
        2 SIMU MARIUS ORADEA
        0-2
        2-1
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        5
        2
        3 CULDA ANDREI ORADEA
        1-2
        1-2
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        4
        3
        4 ONOFREI DAN ORADEA
        1-2
        0-2
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        3
        4
        5 KOVACS LEVENTE ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        2-0
        2-0
        2
        6 BLAGA MIRCEA ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        2-0
        1
        7 VARKONYI AMALIA ORADEA
        1-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0
        Gr.inferioara nr. 2 - #259
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        V
        Loc
        1 SAVU CRISTIAN ORADEA
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        2-1
        2-1
        6
        1
        2 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        5
        2
        3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
        0-2
        0-2
        1-2
        1-2
        2-1
        2-0
        2
        4
        4 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
        0-2
        0-2
        2-1
        2-0
        2-0
        2-0
        4
        3
        5 CHEREGI NELU ORADEA
        0-2
        0-2
        2-1
        0-2
        2-1
        0-2
        2
        6 POP FLORIN ORADEA
        1-2
        0-2
        1-2
        0-2
        1-2
        1-2
        0
        7 PAPP ATTILA SALONTA
        1-2
        0-2
        0-2
        0-2
        2-0
        2-1
        2
        Gr.inferioara nr. 3 - #259
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        V
        Loc
        1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
        1-2
        2-1
        2-0
        2-0
        2-0
        1-2
        4
        3
        2 HALASZ PETER ORADEA
        2-1
        2-0
        2-0
        2-1
        2-0
        2-0
        6
        1
        3 CURPAS IOAN ORADEA
        1-2
        0-2
        2-1
        2-0
        2-0
        0-2
        3
        4
        4 TUTOS CSABA ORADEA
        0-2
        0-2
        1-2
        2-1
        2-0
        0-2
        2
        5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
        0-2
        1-2
        0-2
        1-2
        1-2
        0-2
        0
        6 SEICA GHEORGHE ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        2-1
        0-2
        1
        7 KORNYA ADAM SALONTA
        2-1
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        5
        2
        Gr.inferioara nr. 4 - #259
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        V
        Loc
        1 VAIDA SORIN ORADEA
        2-1
        2-1
        2-1
        2-0
        2-0
        1-2
        5
        3
        2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
        1-2
        2-0
        2-0
        2-1
        2-0
        2-1
        5
        1
        3 POP GABRIEL ORADEA
        1-2
        0-2
        0-2
        0-2
        2-1
        0-2
        1
        4 ANTAL CORNEL ORADEA
        1-2
        0-2
        2-0
        2-1
        2-1
        1-2
        3
        4
        5 MAGHIAR ALIN ORADEA
        0-2
        1-2
        2-0
        1-2
        2-0
        0-2
        2
        6 PALFI ZSOLT ORADEA
        0-2
        0-2
        1-2
        1-2
        0-2
        0-2
        0
        7 KORNYA TAMAS SALONTA
        2-1
        1-2
        2-0
        2-1
        2-0
        2-0
        5
        2
        Gr.inferioara nr. 5 - #259
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        V
        Loc
        1 CODAU VLAD ORADEA
        1-2
        0-2
        2-0
        2-1
        2-1
        2-0
        4
        2
        2 BALOGH ATTILA ORADEA
        2-1
        2-0
        2-1
        2-0
        2-0
        2-0
        6
        1
        3 SABAU LIVIU ORADEA
        2-0
        0-2
        0-2
        2-0
        0-2
        2-0
        3
        4
        4 MERAI JANOS ORADEA
        0-2
        1-2
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        4
        3
        5 GUIAS CRISTIAN ORADEA
        1-2
        0-2
        0-2
        0-2
        2-1
        2-0
        2
        6 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
        1-2
        0-2
        2-0
        0-2
        1-2
        0-2
        1
        7 MICLE DAN ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        2-0
        1
        Gr.inferioara nr. 6 - #259
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 TIC IOAN ORADEA
        2-1
        2-0
        0-2
        2-0
        2-0
        4
        1
        2 SABADAS DINU ORADEA
        1-2
        1-2
        2-1
        0-2
        2-0
        2
        4
        3 SZALAY LIVIU ORADEA
        0-2
        2-1
        2-0
        2-0
        2-1
        4
        2
        4 TANC FLORIN ORADEA
        2-0
        1-2
        0-2
        0-2
        2-0
        2
        5 CIOFLAN IOAN ORADEA
        0-2
        2-0
        0-2
        2-0
        0-2
        2
        3
        6 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
        0-2
        0-2
        1-2
        0-2
        2-0
        1
        Gr.superioara nr. 1 - #259
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 GERGELY ANTON ORADEA
        3-0
        3-2
        2
        1
        2 VAIDA SORIN ORADEA
        0-3
        3-0
        1
        2
        3 MERAI JANOS ORADEA
        2-3
        0-3
        0
        Gr.superioara nr. 2 - #259
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 SAVU CRISTIAN ORADEA
        3-1
        3-0
        2
        1
        2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
        1-3
        3-1
        1
        2
        3 CIOFLAN IOAN ORADEA
        0-3
        1-3
        0
        Gr.superioara nr. 3 - #259
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 HALASZ PETER ORADEA
        3-0
        3-1
        2
        1
        2 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
        0-3
        3-2
        1
        2
        3 SABADAS DINU ORADEA
        1-3
        2-3
        0
        Gr.superioara nr. 4 - #259
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
        2-3
        3-1
        1
        1
        2 CULDA ANDREI ORADEA
        3-2
        0-3
        1
        3 SABAU LIVIU ORADEA
        1-3
        3-0
        1
        2
        Gr.superioara nr. 5 - #259
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 BALOGH ATTILA ORADEA
        3-0
        3-0
        2
        1
        2 SIMU MARIUS ORADEA
        0-3
        3-0
        1
        2
        3 ANTAL CORNEL ORADEA
        0-3
        0-3
        0
        Gr.superioara nr. 6 - #259
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 TIC IOAN ORADEA
        2-3
        3-0
        1
        2
        2 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
        3-2
        3-0
        2
        1
        3 CURPAS IOAN ORADEA
        0-3
        0-3
        0
        Gr.superioara nr. 7 - #259
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 SZALAY LIVIU ORADEA
        3-0
        3-0
        2
        1
        2 KORNYA ADAM SALONTA
        0-3
        0-3
        0
        3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
        0-3
        3-0
        1
        2
        Gr.superioara nr. 8 - #259
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 CODAU VLAD ORADEA
        3-1
        3-0
        2
        1
        2 KORNYA TAMAS SALONTA
        1-3
        3-1
        1
        2
        3 ONOFREI DAN ORADEA
        0-3
        1-3
        0
        Eliminatorii #259

        1. Gergely Anton
        --------------------Gergely Anton 3-1
        16. Totos Ludovic
        -----------------------------------Gergely Anton 3-2
        9. Jurje Alex Doru
        --------------------Jurje Alex Doru 3-2
        8. Codau Vlad
        --------------------------------------------------Gergely Anton 3-0
        5. Balogh Attila
        --------------------Balogh Attila 3-1
        12. Catuneanu George
        -----------------------------------Tailbot Francois 3-2
        13. Tic Ioan
        --------------------Tailbot Francois 3-1
        4. Tailbot Francois
        -----------------------------------------------------------------Gergely Anton 3-1
        3. Halasz Peter
        --------------------Halasz Peter 3-2
        14. Simu Marius
        -----------------------------------Tascianu Cristian 3-0
        11. Kornya Tamas
        --------------------Tascianu Cristian 3-0
        6. Tascianu Cristian
        --------------------------------------------------Tascianu Cristian 3-1
        7. Szalay Liviu
        --------------------Vaida Sorin 3-0
        10. Vaida Sorin
        -----------------------------------Vaida Sorin 3-0
        15. Sabau Liviu
        --------------------Savu Cristian 3-0
        2. Savu Cristian

        3rd place - #259

        Tailbot Francois
        -------------------------Tailbot Francois 3-
        Vaida Sorin

        Clasament #259

        1. Gergely Anton - Oradea
        2. Tascianu Cristian - Oradea
        3. Tailbot Francois - Oradea
        4. Vaida Sorin - Oradea
        5 -- 8
        Jurje Alex Doru - Almasu Mare
        Halasz Peter - Oradea
        Balogh Attila - Oradea
        Savu Cristian - Oradea
        9 -- 16
        Totos Ludovic - Marghita
        Kornya Tamas - Salonta
        Tic Ioan - Oradea
        Szalay Liviu - Oradea
        Codau Vlad - Oradea
        Simu Marius - Oradea
        Catuneanu George - Oradea
        Sabau Liviu - Oradea
        17 -- 1v gr.sup.
        Culda Andrei - Oradea
        18 -- 24 0v gr.sup.
        Merai Janos - Oradea
        Sabadas Dinu - Oradea
        Curpas Ioan - Oradea
        Cioflan Ioan - Oradea
        Kornya Adam - Salonta
        Onofrei Dan - Oradea
        Antal Cornel - Oradea
        25 -- 31 2v gr.inf.
        Tanc Florin - Oradea
        Tutos Csaba - Oradea
        Cheregi Nelu - Oradea
        Papp Attila - Salonta
        Kovacs Levente - Oradea
        Maghiar Alin - Oradea
        Guias Cristian - Oradea
        32 -- 37 1v gr.inf.
        Costea Constantin - Oradea
        Maxim Alexandru - Oradea
        Pop Gabriel - Oradea
        Seica Gheorghe - Oradea
        Blaga Mircea - Oradea
        Micle Dan - Oradea
        38 -- 41 0v gr.inf.
        Varkonyi Amalia - Oradea
        Moldovan Andrei - Oradea
        Palfi Zsolt - Oradea
        Pop Florin - Oradea


        FINALA LIVE:



        Ultima editare de King Pong Oradea; 07.feb.2020, 23:17.
        Club King Pong Oradea
        www.kingpong.ro
        0359 181 232

        Comentariu


        • Bună seara!



          Inscrieri #260 - on 2020. 02. 14. at 22:06:32

          1. Gergely Anton, Oradea, 944 - 48,1 - E
          2. Parus Lilian, Oradea, 649 - 41,35 - E
          3. Savu Cristian, Oradea, 20 - 39,12 - E
          4. Craciun Calin, Oradea, 127 - 37,46 - E
          5. Balogh Attila, Oradea, 58 - 36,61 - E
          6. Tailbot Francois, Oradea, 703 - 36,15 - E
          7. Tic Ioan, Oradea, 45 - 35,41 - E
          8. Codau Vlad, Oradea, 218 - 34,19 - E
          9. Vaida Sorin, Oradea, 64 - 32,59 - OW
          10. Merai Janos, Oradea, 854 - 31,5 - O
          11. Szalay Liviu, Oradea, 79 - 30,93 - O
          12. Sabadas Dinu, Oradea, 752 - 29,75 - O
          13. Lup Silviu, Oradea, 748 - 24,93 - O
          14. Cavasdan Doru, Oradea, 970 - 24,15 - O
          15. Curpas Ioan, Oradea, 302 - 23,36 - OW
          16. Tanc Florin, Oradea, 376 - 22,7 - O
          17. Halasz Peter, Oradea, 386 - 22,04 - O
          18. Sabau Liviu, Oradea, 1021 - 19,55 - A
          19. Costea Constantin, Oradea, 1130 - 18,9 - A
          20. Sas Tibor, Oradea, 1067 - 18,55 - A
          21. Maxim Alexandru, Oradea, 1205 - 17,65 - A
          22. Cioflan Ioan, Oradea, 1596 - 16,7 - A
          23. Catuneanu George, Oradea, 1179 - 16,6 - A
          24. Cheregi Nelu, Oradea, 1160 - 14,1 - A
          25. Pop Gabriel, Oradea, 936 - 13,97 - A
          26. Onofrei Dan, Oradea, 1373 - 13,65 - AW
          27. Andre Andrea, Oradea, 1490 - 13,3 - AF
          28. Culda Andrei, Oradea, 1257 - 10,2 - A
          29. Moldovan Andrei, Oradea, 1323 - 8,77 - H
          30. Maghiar Alin, Oradea, 1403 - 8,4 - H
          31. Guias Cristian, Oradea, 1328 - 7,18 - H
          32. Boitos Rodica, Oradea, 1914 - 5,2 - HF
          33. Simu Marius, Oradea, 1511 - 0
          34. Barlea Radu, Oradea, 1893 - 0 - O
          35. Tascianu Cristian, Oradea, 1946 - 0 - O
          36. Pop Florin, Oradea, 2368 - 0
          37. Negrea Liviu, Oradea, 5033 - 0 - H
          38. Varadi Mark, Oradea, 6001 - 0

          Gr.inferioara nr. 1 - #260
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          7
          V
          Loc
          1 GERGELY ANTON ORADEA
          2-1
          2-1
          2-1
          2-0
          2-0
          2-0
          6
          1
          2 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
          1-2
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          5
          2
          3 SIMU MARIUS ORADEA
          1-2
          0-2
          2-0
          0-2
          2-0
          2-0
          3
          4
          4 ONOFREI DAN ORADEA
          1-2
          0-2
          0-2
          1-2
          2-0
          2-0
          2
          5 CAVASDAN DORU ORADEA
          0-2
          0-2
          2-0
          2-1
          2-0
          2-1
          4
          3
          6 NEGREA LIVIU ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          7 BARLEA RADU ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          1-2
          2-0
          1
          Gr.inferioara nr. 2 - #260
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          7
          V
          Loc
          1 SAVU CRISTIAN ORADEA
          2-0
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          5
          1
          2 CRACIUN CALIN ORADEA
          0-2
          2-0
          1-2
          2-0
          2-1
          2-0
          4
          3
          3 CULDA ANDREI ORADEA
          2-0
          0-2
          2-0
          2-0
          1-2
          0-2
          3
          4
          4 MERAI JANOS ORADEA
          0-2
          2-1
          0-2
          2-0
          2-0
          2-1
          4
          2
          5 CHEREGI NELU ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          2-1
          1-2
          1
          6 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
          0-2
          1-2
          2-1
          0-2
          1-2
          2-0
          2
          7 SABAU LIVIU ORADEA
          0-2
          0-2
          2-0
          1-2
          2-1
          0-2
          2
          Gr.inferioara nr. 3 - #260
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 VAIDA SORIN ORADEA
          2-1
          2-0
          2-1
          2-0
          2-0
          5
          1
          2 HALASZ PETER ORADEA
          1-2
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          2
          3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
          0-2
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          3
          3
          4 TANC FLORIN ORADEA
          1-2
          0-2
          0-2
          2-0
          2-0
          2
          4
          5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          2-1
          1
          6 POP FLORIN ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          1-2
          0
          Gr.inferioara nr. 4 - #260
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 CODAU VLAD ORADEA
          0-2
          2-1
          0-2
          2-0
          2-1
          3
          3
          2 PARUS LILIAN ORADEA
          2-0
          2-1
          2-0
          2-0
          2-0
          5
          1
          3 CURPAS IOAN ORADEA
          1-2
          1-2
          0-2
          2-0
          0-2
          1
          4 SZALAY LIVIU ORADEA
          2-0
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          2
          5 MAGHIAR ALIN ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          6 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
          1-2
          0-2
          2-0
          0-2
          2-0
          2
          4
          Gr.inferioara nr. 5 - #260
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 TIC IOAN ORADEA
          2-1
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          5
          1
          2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
          1-2
          2-1
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          2
          3 POP GABRIEL ORADEA
          0-2
          1-2
          2-1
          2-0
          2-0
          3
          3
          4 SAS TIBOR ORADEA
          0-2
          0-2
          1-2
          0-2
          2-0
          1
          5 CIOFLAN IOAN ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          2-0
          2
          4
          6 BOITOS RODICA ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          Gr.inferioara nr. 6 - #260
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 SABADAS DINU ORADEA
          0-2
          2-1
          1-2
          2-0
          2-1
          3
          4
          2 BALOGH ATTILA ORADEA
          2-0
          1-2
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          2
          3 VARADI MARK ORADEA
          1-2
          2-1
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          1
          4 LUP SILVIU ORADEA
          2-1
          0-2
          0-2
          2-0
          2-0
          3
          3
          5 GUIAS CRISTIAN ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          2-1
          1
          6 ANDRE ANDREA ORADEA
          1-2
          0-2
          0-2
          0-2
          1-2
          0
          Gr.superioara nr. 1 - #260
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 GERGELY ANTON ORADEA
          3-0
          3-0
          2
          1
          2 CODAU VLAD ORADEA
          0-3
          3-1
          1
          2
          3 POP GABRIEL ORADEA
          0-3
          1-3
          0
          Gr.superioara nr. 2 - #260
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 SAVU CRISTIAN ORADEA
          3-0
          3-0
          2
          1
          2 CATUNEANU GEORGE ORADEA
          0-3
          0-3
          0
          3 LUP SILVIU ORADEA
          0-3
          3-0
          1
          2
          Gr.superioara nr. 3 - #260
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 VAIDA SORIN ORADEA
          2-3
          3-0
          1
          2
          2 CRACIUN CALIN ORADEA
          3-2
          3-0
          2
          1
          3 SABADAS DINU ORADEA
          0-3
          0-3
          0
          Gr.superioara nr. 4 - #260
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 PARUS LILIAN ORADEA
          3-0
          3-0
          2
          1
          2 CAVASDAN DORU ORADEA
          0-3
          3-0
          1
          2
          3 CIOFLAN IOAN ORADEA
          0-3
          0-3
          0
          Gr.superioara nr. 5 - #260
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 TIC IOAN ORADEA
          3-1
          3-0
          2
          1
          2 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
          1-3
          3-0
          1
          2
          3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
          0-3
          0-3
          0
          Gr.superioara nr. 6 - #260
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 VARADI MARK ORADEA
          3-1
          3-2
          2
          1
          2 MERAI JANOS ORADEA
          1-3
          3-0
          1
          2
          3 TANC FLORIN ORADEA
          2-3
          0-3
          0
          Gr.superioara nr. 7 - #260
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 BALOGH ATTILA ORADEA
          3-0
          3-1
          2
          1
          2 HALASZ PETER ORADEA
          0-3
          3-0
          1
          2
          3 CULDA ANDREI ORADEA
          1-3
          0-3
          0
          Gr.superioara nr. 8 - #260
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
          1-3
          3-0
          1
          2
          2 SZALAY LIVIU ORADEA
          3-1
          3-0
          2
          1
          3 SIMU MARIUS ORADEA
          0-3
          0-3
          0
          Eliminatorii #260

          1. Gergely Anton
          --------------------Gergely Anton 3-1
          16. Vaida Sorin
          -----------------------------------Gergely Anton 3-2
          9. Merai Janos
          --------------------Merai Janos 3-2
          8. Szalay Liviu
          --------------------------------------------------Gergely Anton 3-2
          5. Tic Ioan
          --------------------Tic Ioan 3-0
          12. Lup Silviu
          -----------------------------------Tic Ioan 3-2
          13. Halasz Peter
          --------------------Halasz Peter 3-0
          4. Parus Lilian
          -----------------------------------------------------------------Savu Cristian 3-2
          3. Craciun Calin
          --------------------Tascianu Cristian 3-2
          14. Tascianu Cristian
          -----------------------------------Tascianu Cristian 3-0
          11. Tailbot Francois
          --------------------Tailbot Francois 3-0
          6. Varadi Mark
          --------------------------------------------------Savu Cristian 3-1
          7. Balogh Attila
          --------------------Balogh Attila 3-1
          10. Codau Vlad
          -----------------------------------Savu Cristian 3-0
          15. Cavasdan Doru
          --------------------Savu Cristian 3-1
          2. Savu Cristian

          3rd place - #260

          Tic Ioan
          -------------------------Tascianu Cristian 3-1
          Tascianu Cristian

          Clasament #260

          1. Savu Cristian - Oradea
          2. Gergely Anton - Oradea
          3. Tascianu Cristian - Oradea
          4. Tic Ioan - Oradea
          5 -- 8
          Balogh Attila - Oradea
          Merai Janos - Oradea
          Tailbot Francois - Oradea
          Halasz Peter - Oradea
          9 -- 16
          Cavasdan Doru - Oradea
          Vaida Sorin - Oradea
          Craciun Calin - Oradea
          Lup Silviu - Oradea
          Codau Vlad - Oradea
          Szalay Liviu - Oradea
          Varadi Mark - Oradea
          Parus Lilian - Oradea
          17 -- 24 0v gr.sup.
          Sabadas Dinu - Oradea
          Tanc Florin - Oradea
          Costea Constantin - Oradea
          Cioflan Ioan - Oradea
          Catuneanu George - Oradea
          Pop Gabriel - Oradea
          Culda Andrei - Oradea
          Simu Marius - Oradea
          25 -- 27 2v gr.inf.
          Sabau Liviu - Oradea
          Maxim Alexandru - Oradea
          Onofrei Dan - Oradea
          28 -- 33 1v gr.inf.
          Curpas Ioan - Oradea
          Sas Tibor - Oradea
          Cheregi Nelu - Oradea
          Moldovan Andrei - Oradea
          Guias Cristian - Oradea
          Barlea Radu - Oradea
          34 -- 38 0v gr.inf.
          Andre Andrea - Oradea
          Maghiar Alin - Oradea
          Boitos Rodica - Oradea
          Pop Florin - Oradea
          Negrea Liviu - Oradea



          FINALA LIVE:



          Ultima editare de King Pong Oradea; 14.feb.2020, 23:00.
          Club King Pong Oradea
          www.kingpong.ro
          0359 181 232

          Comentariu


          • Bună seara!



            Inscrieri E+O - on 21/02/2020 at 23:53:12 - v3.0 / cls_2020-feb

            1. Parus Lilian, Oradea, 657 - 41.35 - E
            2. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 1077 - 37.5 - E
            3. Craciun Calin, Oradea, 89 - 37.34 - E
            4. Cotca Dacian, Oradea, 631 - 36.15 - E
            5. Tailbot Francois, Oradea, 719 - 36.15 - E
            6. Vaida Sorin, Oradea, 67 - 32.23 - OW
            7. Popa Octavian, Oradea, 666 - 30.03 - O
            8. Sabadas Dinu, Oradea, 875 - 29.75 - O
            9. Totos Ludovic, Marghita, 894 - 27.5 - O
            10. Lup Silviu, Oradea, 832 - 25.7 - O
            11. Cavasdan Doru, Oradea, 990 - 24.15 - O
            12. Curpas Ioan, Oradea, 307 - 23.36 - OW
            13. Halasz Peter, Oradea, 327 - 23.04 - O
            14. Tanc Florin, Oradea, 382 - 22.7 - O
            15. Tutos Csaba, Oradea, 1359 - 19.6 - A
            16. Sabau Liviu, Oradea, 1016 - 19.55 - A
            17. Costea Constantin, Oradea, 1147 - 18.9 - A
            18. Pop Alexandru, Oradea, 734 - 18.78 - A
            19. Sas Tibor, Oradea, 1057 - 18.55 - A
            20. Catuneanu George, Oradea, 1143 - 16.6 - A
            21. Roatis Gheorghe, Oradea, 1283 - 15.6 - A
            22. Onofrei Dan, Oradea, 1375 - 13.65 - AW
            23. Andre Andrea, Oradea, 1511 - 13.3 - AF
            24. Pop Gabriel, Oradea, 977 - 13.07 - A
            25. Cheregi Nelu, Oradea, 1284 - 12.35 - A
            26. Pirvu Cornel, Moinesti, 1308 - 10.63 - A
            27. Culda Andrei, Oradea, 1175 - 10.13 - A
            28. Kovacs Levente, Oradea, 1460 - 9.65 - H
            29. Moldovan Andrei, Oradea, 1337 - 8.77 - H
            30. Guias Cristian, Oradea, 1407 - 7.57 - H
            31. Seica Gheorghe, Oradea, 1468 - 6.57 - H
            32. Tascianu Cristian, Oradea, 1988 - 0 - O
            33. Barlea Radu, Oradea, 2256 - 0 - O
            34. Pop Florin, Oradea, 2413 - 0
            35. Negrea Liviu, Oradea, 6001
            36. Baciu Cristian, Oradea, 6002
            37. Ghent Dorin, Oradea, 6003

            Gr.inferioara nr. 1 - E+O
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
            1-2
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            1
            2 LUP SILVIU ORADEA
            2-1
            2-1
            2-0
            0-2
            2-0
            4
            3
            3 SABAU LIVIU ORADEA
            0-2
            1-2
            2-0
            1-2
            2-0
            2
            4
            4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            5 COTCA DACIAN ORADEA
            0-2
            2-0
            2-1
            2-0
            2-0
            4
            2
            6 BARLEA RADU ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            2-0
            0-2
            1
            Gr.inferioara nr. 2 - E+O
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 VAIDA SORIN ORADEA
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            1-2
            4
            2
            2 POP GABRIEL ORADEA
            0-2
            1-2
            2-1
            1-2
            0-2
            1
            3 SAS TIBOR ORADEA
            0-2
            2-1
            2-1
            2-0
            1-2
            3
            3
            4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
            0-2
            1-2
            1-2
            0-2
            0-2
            0
            5 ROATIS GHEORGHE ORADEA
            0-2
            2-1
            0-2
            2-0
            0-2
            2
            4
            6 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
            2-1
            2-0
            2-1
            2-0
            2-0
            5
            1
            Gr.inferioara nr. 3 - E+O
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            7
            V
            Loc
            1 SABADAS DINU ORADEA
            2-1
            1-2
            2-0
            2-1
            2-0
            2-0
            5
            2
            2 CURPAS IOAN ORADEA
            1-2
            1-2
            2-0
            2-1
            2-0
            2-0
            4
            3
            3 TANC FLORIN ORADEA
            2-1
            2-1
            2-0
            2-1
            2-0
            2-0
            6
            1
            4 CHEREGI NELU ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            2-0
            2-0
            2
            5 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
            1-2
            1-2
            1-2
            2-0
            2-0
            2-0
            3
            4
            6 GHENT DORIN ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            7 ANDRE ANDREA ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            2-0
            1
            Gr.inferioara nr. 4 - E+O
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 PARUS LILIAN ORADEA
            2-1
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            5
            1
            2 CATUNEANU GEORGE ORADEA
            1-2
            1-2
            1-2
            2-0
            2-1
            2
            4
            3 POPA OCTAVIAN ORADEA
            0-2
            2-1
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            2
            4 KOVACS LEVENTE ORADEA
            0-2
            2-1
            0-2
            2-0
            2-0
            3
            3
            5 PIRVU CORNEL MOINESTI
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            2-0
            1
            6 SEICA GHEORGHE ORADEA
            0-2
            1-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            Gr.inferioara nr. 5 - E+O
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 HALASZ PETER ORADEA
            2-1
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            5
            1
            2 CULDA ANDREI ORADEA
            1-2
            1-2
            0-2
            2-1
            2-0
            2
            4
            3 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
            0-2
            2-1
            0-2
            2-1
            2-0
            3
            3
            4 CAVASDAN DORU ORADEA
            0-2
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            2
            5 POP FLORIN ORADEA
            0-2
            1-2
            1-2
            0-2
            2-0
            1
            6 NEGREA LIVIU ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            Gr.inferioara nr. 6 - E+O
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 CRACIUN CALIN ORADEA
            2-0
            2-1
            2-1
            2-0
            2-0
            5
            1
            2 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
            0-2
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            2
            3 TUTOS CSABA ORADEA
            1-2
            0-2
            2-0
            2-1
            2-0
            3
            3
            4 ONOFREI DAN ORADEA
            1-2
            0-2
            0-2
            2-0
            2-0
            2
            4
            5 POP ALEXANDRU ORADEA
            0-2
            0-2
            1-2
            0-2
            2-0
            1
            6 BACIU CRISTIAN ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            Gr.superioara nr. 1 - E+O
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
            3-0
            3-2
            2
            1
            2 KOVACS LEVENTE ORADEA
            0-3
            0-3
            0
            3 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
            2-3
            3-0
            1
            2
            Gr.superioara nr. 2 - E+O
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
            3-1
            3-0
            2
            1
            2 CURPAS IOAN ORADEA
            1-3
            3-1
            1
            2
            3 TUTOS CSABA ORADEA
            0-3
            1-3
            0
            Gr.superioara nr. 3 - E+O
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 TANC FLORIN ORADEA
            3-2
            3-2
            2
            1
            2 SAS TIBOR ORADEA
            2-3
            3-2
            1
            2
            3 ONOFREI DAN ORADEA
            2-3
            2-3
            0
            Gr.superioara nr. 4 - E+O
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 PARUS LILIAN ORADEA
            3-0
            3-0
            2
            1
            2 LUP SILVIU ORADEA
            0-3
            3-0
            1
            2
            3 CULDA ANDREI ORADEA
            0-3
            0-3
            0
            Gr.superioara nr. 5 - E+O
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 HALASZ PETER ORADEA
            3-2
            3-2
            2
            1
            2 COTCA DACIAN ORADEA
            2-3
            3-1
            1
            2
            3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
            2-3
            1-3
            0
            Gr.superioara nr. 6 - E+O
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 CRACIUN CALIN ORADEA
            2-3
            3-0
            1
            2
            2 VAIDA SORIN ORADEA
            3-2
            3-1
            2
            1
            3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
            0-3
            1-3
            0
            Gr.superioara nr. 7 - E+O
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
            3-0
            3-0
            2
            1
            2 SABADAS DINU ORADEA
            0-3
            3-0
            1
            2
            3 ROATIS GHEORGHE ORADEA
            0-3
            0-3
            0
            Gr.superioara nr. 8 - E+O
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 CAVASDAN DORU ORADEA
            0-3
            3-1
            1
            2 POPA OCTAVIAN ORADEA
            3-0
            1-3
            1
            1
            3 SABAU LIVIU ORADEA
            1-3
            3-1
            1
            2
            Eliminatorii E+O

            1. Jurje Alex Doru
            --------------------Jurje Alex Doru 3-
            16. Curpas Ioan
            -----------------------------------Jurje Alex Doru 3-0
            9. Craciun Calin
            --------------------Craciun Calin 3-0
            8. Popa Octavian
            --------------------------------------------------Jurje Alex Doru 3-1
            5. Halasz Peter
            --------------------Sas Tibor 2-3
            12. Sas Tibor
            -----------------------------------Parus Lilian 2-3
            13. Sabadas Dinu
            --------------------Parus Lilian 0-3
            4. Parus Lilian
            -----------------------------------------------------------------Tailbot Francois 2-3
            3. Tanc Florin
            --------------------Tanc Florin 3-2
            14. Totos Ludovic
            -----------------------------------Vaida Sorin 0-3
            11. Sabau Liviu
            --------------------Vaida Sorin 0-3
            6. Vaida Sorin
            --------------------------------------------------Tailbot Francois 2-3
            7. Tascianu Cristian
            --------------------Tascianu Cristian 3-2
            10. Cotca Dacian
            -----------------------------------Tailbot Francois 1-3
            15. Lup Silviu
            --------------------Tailbot Francois 1-3
            2. Tailbot Francois

            3rd place - E+O

            Parus Lilian
            -------------------------Vaida Sorin -3
            Vaida Sorin

            Clasament E+O

            1. Tailbot Francois - Oradea
            2. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
            3. Vaida Sorin - Oradea
            4. Parus Lilian - Oradea
            5 -- 8
            Tascianu Cristian - Oradea
            Craciun Calin - Oradea
            Tanc Florin - Oradea
            Sas Tibor - Oradea
            9 -- 16
            Lup Silviu - Oradea
            Curpas Ioan - Oradea
            Sabau Liviu - Oradea
            Sabadas Dinu - Oradea
            Cotca Dacian - Oradea
            Popa Octavian - Oradea
            Totos Ludovic - Marghita
            Halasz Peter - Oradea
            17 -- 1v gr.sup.
            Cavasdan Doru - Oradea
            18 -- 24 0v gr.sup.
            Tutos Csaba - Oradea
            Costea Constantin - Oradea
            Catuneanu George - Oradea
            Roatis Gheorghe - Oradea
            Onofrei Dan - Oradea
            Culda Andrei - Oradea
            Kovacs Levente - Oradea
            25 -- 2v gr.inf.
            Cheregi Nelu - Oradea
            26 -- 31 1v gr.inf.
            Pop Alexandru - Oradea
            Andre Andrea - Oradea
            Pop Gabriel - Oradea
            Pirvu Cornel - Moinesti
            Barlea Radu - Oradea
            Pop Florin - Oradea
            32 -- 37 0v gr.inf.
            Moldovan Andrei - Oradea
            Guias Cristian - Oradea
            Seica Gheorghe - Oradea
            Negrea Liviu - Oradea
            Baciu Cristian - Oradea
            Ghent Dorin - Oradea


            FINALA:

            Ultima editare de King Pong Oradea; 21.feb.2020, 23:13.
            Club King Pong Oradea
            www.kingpong.ro
            0359 181 232

            Comentariu


            • Clasament sezon #6 by KING PONG

              Dupa Etapa #8 (#261) - 06.03.2020

              Numar total jucatori pana in prezent sezon 5/Total:88/322


              #Sezon 6 FEB Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 6 - MART #Total general Nume Prenume
              Puncte sezon 6
              Patricipari Sez6 max 11
              Nr. locuri ocupate: I / II / III
              1
              0
              1
              1
              Gergely Anton
              318
              9
              3/3/2
              2
              0
              2
              3
              Savu Cristian
              286
              10
              4/2/1
              4
              1
              3
              4
              Vaida Sorin
              229
              11
              1/0/1
              3
              -1
              4
              10
              Jurje Alex
              210
              8
              0/1/2
              10
              5
              5
              7
              Tailbot Francois
              183
              8
              2/0/1
              6
              0
              6
              6
              Tic Ioan
              166
              9
              0/0/1
              14
              7
              7
              8
              Tascianu Cristi
              159
              7
              0/1/1
              5
              -3
              8
              9
              Codau Vlad
              158
              9
              0/1/0
              9
              0
              9
              2
              Balogh Attila
              135
              7
              0/0/2
              11
              1
              10
              5
              Parus Lilian
              128
              6
              0/1/0
              12
              1
              11
              26
              Halasz Peter
              122
              9
              0/0/0
              8
              -4
              12
              17
              Sabadas Dinu
              114
              11
              0/0/0
              7
              -6
              13
              47
              Saceleanu Bogdan
              112
              4
              1/2/0
              13
              -1
              14
              15
              Craciun Calin
              97
              6
              0/0/0
              15
              0
              15
              19
              Simu Marius
              73
              8
              0/0/0
              20
              4
              16
              32
              Catuneanu George
              61
              11
              0/0/0
              17
              0
              17
              23
              Culda Andrei
              59
              10
              0/0/0
              25
              7
              18
              38
              Sabau Liviu
              58
              11
              0/0/0
              21
              2
              19
              18
              Curpas Ioan
              57
              9
              0/0/0
              28
              8
              20
              12
              Tanc Florin
              55
              7
              0/0/0
              24
              3
              21
              34
              Lup Silviu
              54
              6
              0/0/0
              29
              7
              22
              22
              Merai Janos
              52
              7
              0/0/0
              26
              3
              23
              24
              Sas Tibor
              52
              8
              0/0/0
              27
              3
              24
              21
              Szalay Liviu
              51
              5
              0/0/0
              16
              -9
              25
              30
              Bondar Leontin
              46
              3
              0/0/0
              23
              -3
              26
              52
              Varadi Mark
              46
              4
              0/0/0
              22
              -5
              27
              35
              Pop Gabriel
              45
              11
              0/0/0
              18
              -10
              28
              33
              Bondar Octavian
              44
              4
              0/0/0
              19
              -10
              29
              39
              Horvath Tibor
              42
              1
              0/0/0
              33
              3
              30
              53
              Totos Ludovic
              38
              7
              0/0/0
              31
              0
              31
              14
              Popa Octavian
              36
              3
              0/0/0
              35
              3
              32
              42
              Cavasdan Doru
              31
              6
              0/0/0
              30
              -3
              33
              20
              Antal Cornel
              31
              8
              0/0/0
              32
              -2
              34
              48
              Tütös Csaba
              30
              5
              0/0/0
              34
              -1
              35
              41
              Onofrei Dan
              28
              9
              0/0/0
              36
              0
              36
              74
              Kovacs Levente
              22
              7
              0/0/0
              37
              0
              37
              29
              Cheregi Nelu
              22
              10
              0/0/0
              43
              5
              38
              11
              Cotca Dacian
              20
              3
              0/0/0
              40
              1
              39
              75
              Cioflan Nelutu
              20
              5
              0/0/0
              47
              7
              40
              37
              Costea Constantin
              18
              4
              0/0/0
              41
              0
              41
              67
              Guias Cristian
              18
              8
              0/0/0
              38
              -4
              42
              57
              Moldovan Andrei
              18
              11
              0/0/0
              39
              -4
              43
              77
              Maghiar Alin
              17
              8
              0/0/0
              44
              0
              44
              63
              Roatis Gheorghe
              14
              4
              0/0/0
              42
              -3
              45
              66
              André Andrea
              14
              5
              0/0/0
              48
              2
              46
              45
              Maxim Alexandru
              13
              4
              0/0/0
              0
              -47
              47
              68
              Kornya Tamas
              11
              1
              0/0/0
              46
              -2
              48
              69
              Boitos Rodica
              10
              6
              0/0/0
              45
              -4
              49
              90
              Sarca Ovidiu
              9
              1
              0/0/0
              54
              4
              50
              58
              Pop Florin
              7
              6
              0/0/0
              49
              -2
              51
              50
              Presecan Doru
              6
              2
              0/0/0
              49
              -2
              51
              132
              Marc Ioan
              6
              2
              0/0/0
              54
              2
              52
              56
              Seica Gheorghe
              6
              5
              0/0/0
              0
              -53
              53
              103
              Kornya Adam
              4
              1
              0/0/0
              50
              -3
              53
              119
              Olar Olimpiu
              4
              1
              0/0/0
              0
              -54
              54
              31
              Barlea Radu
              4
              2
              0/0/0
              55
              1
              54
              62
              Pop Alexandru
              4
              2
              0/0/0
              51
              -3
              54
              72
              Dinescu Dan
              4
              2
              0/0/0
              51
              -3
              54
              113
              Pop Gheorghe
              4
              2
              0/0/0
              51
              -3
              54
              157
              Mance Mario
              4
              2
              0/0/0
              53
              -2
              55
              82
              Palfy Zsolt
              4
              3
              0/0/0
              0
              -56
              56
              109
              Papp Attila
              3
              1
              0/0/0
              52
              -4
              56
              150
              Vlaicu Daniel
              3
              1
              0/0/0
              57
              0
              57
              104
              Blaga Mircea
              3
              2
              0/0/0
              56
              -2
              58
              40
              Varkonyi Amalia
              3
              3
              0/0/0
              55
              -4
              59
              27
              Fabian Wilhelm
              2
              1
              0/0/0
              0
              -59
              59
              91
              Micle Dan
              2
              1
              0/0/0
              55
              -4
              59
              105
              Torje Sorin
              2
              1
              0/0/0
              55
              -4
              59
              117
              Trip Darius
              2
              1
              0/0/0
              55
              -4
              59
              128
              Culda Florin
              2
              1
              0/0/0
              55
              -4
              59
              163
              Staniloiu Marc
              2
              1
              0/0/0
              NEW
              59
              163
              Pirvu Cornel
              2
              1
              0/0/0
              0
              -60
              60
              126
              Negrea Liviu
              2
              2
              0/0/0
              56
              -4
              60
              164
              Brisan Razvan
              2
              2
              0/0/0
              57
              -4
              61
              49
              Tana Marius
              1
              1
              0/0/0
              57
              -4
              61
              78
              Rus Nicolae
              1
              1
              0/0/0
              57
              -4
              61
              129
              Cazan Catalin
              1
              1
              0/0/0
              0
              -61
              61
              133
              Baciu Cristian
              1
              1
              0/0/0
              57
              -4
              61
              164
              Badescu Lucian
              1
              1
              0/0/0
              57
              -4
              61
              164
              Voios Ioan
              1
              1
              0/0/0
              57
              -4
              61
              165
              Blanaru Razvan
              1
              1
              0/0/0
              57
              -4
              61
              165
              Budeanu Mihai
              1
              1
              0/0/0
              57
              -4
              61
              165
              Griga Cristian
              1
              1
              0/0/0
              57
              -4
              61
              165
              Herdean Gheorghe
              1
              1
              0/0/0
              57
              -4
              61
              165
              Kiss Mark
              1
              1
              0/0/0
              57
              -4
              61
              165
              Panaitescu Leonard
              1
              1
              0/0/0
              NEW
              61
              165
              Ghent Dorin
              1
              1
              0/0/0
              57
              -4
              61
              165
              Zatyko Krisztian
              1
              1
              0/0/0
              Ultima editare de King Pong Oradea; 06.mar.2020, 17:58.
              Club King Pong Oradea
              www.kingpong.ro
              0359 181 232

              Comentariu


              • Bună seara!





                Inscrieri #262 - on 2020. 03. 06. at 20:37:37 - v3.0 / cls_2020-mar

                1. Parus Lilian, Oradea, 579 - 41,35 - E
                2. Savu Cristian, Oradea, 17 - 40,07 - E
                3. Craciun Calin, Oradea, 87 - 37,4 - E
                4. Tailbot Francois, Oradea, 620 - 37,2 - E
                5. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 892 - 37 - E
                6. Balogh Attila, Oradea, 78 - 36,63 - E
                7. Horvath Tibor, Oradea, 1630 - 36,5 - E
                8. Codau Vlad, Oradea, 171 - 34,06 - E
                9. Tic Ioan, Oradea, 54 - 33,64 - E
                10. Vaida Sorin, Oradea, 101 - 31,87 - OW
                11. Merai Janos, Oradea, 759 - 31,8 - O
                12. Szalay Liviu, Oradea, 132 - 30,8 - O
                13. Sabadas Dinu, Oradea, 769 - 29,75 - O
                14. Totos Ludovic, Marghita, 785 - 29,65 - O
                15. Lup Silviu, Oradea, 748 - 24,93 - O
                16. Cavasdan Doru, Oradea, 881 - 24,15 - O
                17. Halasz Peter, Oradea, 336 - 23,44 - O
                18. Maxim Alexandru, Oradea, 1003 - 23,2 - O
                19. Sabau Liviu, Oradea, 909 - 22,45 - O
                20. Tanc Florin, Oradea, 360 - 22,2 - O
                21. Fabian Wilhelm, Oradea, 924 - 21,43 - OW
                22. Costea Constantin, Oradea, 1069 - 18,9 - A
                23. Tutos Csaba, Oradea, 1311 - 17,95 - A
                24. Roatis Gheorghe, Oradea, 1201 - 17,85 - A
                25. Catuneanu George, Oradea, 1172 - 16,6 - A
                26. Varkonyi Amalia, Oradea, 1101 - 15,63 - AF
                27. Pop Gabriel, Oradea, 984 - 15,23 - A
                28. Antal Cornel, Oradea, 1344 - 15 - A
                29. Cheregi Nelu, Oradea, 1203 - 14,6 - A
                30. Andre Andrea, Oradea, 1546 - 13,3 - AF
                31. Maghiar Alin, Oradea, 1288 - 10,87 - A
                32. Culda Andrei, Oradea, 1134 - 9,78 - H
                33. Moldovan Andrei, Oradea, 1298 - 8,13 - H
                34. Guias Cristian, Oradea, 1363 - 7,18 - H
                35. Seica Gheorghe, Oradea, 1600 - 6,03 - H
                36. Simu Marius, Oradea, 1569 - 0
                37. Palfi Zsolt, Oradea, 2217 - 0 - A
                38. Pop Florin, Oradea, 2615 - 0
                39. Todea Sofia, Sacuieni, 6001 - 0

                Gr.inferioara nr. 1 - #262
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                7
                V
                Loc
                1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                2-1
                6
                1
                2 SIMU MARIUS ORADEA
                0-2
                2-1
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                5
                2
                3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                0-2
                1-2
                2-1
                1-2
                2-1
                2-0
                3
                4
                4 ANTAL CORNEL ORADEA
                0-2
                0-2
                1-2
                0-2
                2-1
                2-0
                2
                5 TUTOS CSABA ORADEA
                0-2
                0-2
                2-1
                2-0
                0-2
                2-0
                3
                3
                6 FABIAN WILHELM ORADEA
                0-2
                0-2
                1-2
                1-2
                2-0
                2-0
                2
                7 TODEA SOFIA SACUIENI
                1-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                Gr.inferioara nr. 2 - #262
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                7
                V
                Loc
                1 VAIDA SORIN ORADEA
                1-2
                2-0
                2-1
                2-1
                2-0
                2-0
                5
                2
                2 CRACIUN CALIN ORADEA
                2-1
                2-0
                2-1
                2-0
                2-0
                2-0
                6
                1
                3 CULDA ANDREI ORADEA
                0-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2-0
                2-1
                4
                3
                4 CAVASDAN DORU ORADEA
                1-2
                1-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2-1
                3
                4
                5 CHEREGI NELU ORADEA
                1-2
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                2-1
                2
                6 SEICA GHEORGHE ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                7 VARKONYI AMALIA ORADEA
                0-2
                0-2
                1-2
                1-2
                1-2
                2-0
                1
                Gr.inferioara nr. 3 - #262
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                7
                V
                Loc
                1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                2-0
                2-0
                1-2
                2-1
                2-0
                2-0
                5
                2
                2 SABADAS DINU ORADEA
                0-2
                2-0
                0-2
                2-1
                2-0
                2-0
                4
                3
                3 SABAU LIVIU ORADEA
                0-2
                0-2
                2-0
                2-1
                2-1
                2-0
                4
                4
                4 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
                2-1
                2-0
                0-2
                2-0
                2-0
                2-0
                5
                1
                5 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                1-2
                1-2
                1-2
                0-2
                1-2
                0-2
                0
                6 POP FLORIN ORADEA
                0-2
                0-2
                1-2
                0-2
                2-1
                0-2
                1
                7 PALFI ZSOLT ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2
                Gr.inferioara nr. 4 - #262
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                1-2
                2-0
                1-2
                2-0
                2-0
                3
                2
                2 HALASZ PETER ORADEA
                2-1
                2-0
                1-2
                2-0
                0-2
                3
                4
                3 TANC FLORIN ORADEA
                0-2
                0-2
                1-2
                0-2
                0-2
                0
                4 HORVATH TIBOR ORADEA
                2-1
                2-1
                2-1
                2-0
                2-0
                5
                1
                5 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                0-2
                0-2
                2-0
                0-2
                0-2
                1
                6 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                0-2
                2-0
                2-0
                0-2
                2-0
                3
                3
                Gr.inferioara nr. 5 - #262
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 TIC IOAN ORADEA
                0-2
                2-0
                2-1
                2-0
                2-0
                4
                2
                2 PARUS LILIAN ORADEA
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                5
                1
                3 LUP SILVIU ORADEA
                0-2
                0-2
                2-0
                2-1
                2-1
                3
                3
                4 POP GABRIEL ORADEA
                1-2
                0-2
                0-2
                2-0
                2-1
                2
                4
                5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                0-2
                0-2
                1-2
                0-2
                0-2
                0
                6 ANDRE ANDREA ORADEA
                0-2
                0-2
                1-2
                1-2
                2-0
                1
                Gr.inferioara nr. 6 - #262
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 CODAU VLAD ORADEA
                0-2
                2-0
                0-2
                2-0
                2-0
                3
                3
                2 BALOGH ATTILA ORADEA
                2-0
                2-0
                2-1
                2-0
                2-0
                5
                1
                3 MERAI JANOS ORADEA
                0-2
                0-2
                1-2
                2-0
                2-0
                2
                4
                4 SZALAY LIVIU ORADEA
                2-0
                1-2
                2-1
                2-0
                2-0
                4
                2
                5 MAGHIAR ALIN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                6 ROATIS GHEORGHE ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                1
                Ultima editare de King Pong Oradea; 06.mar.2020, 20:33.
                Club King Pong Oradea
                www.kingpong.ro
                0359 181 232

                Comentariu


                • Calificati in eliminatorii - #262
                  1 Savu Cristian Maxim Alexandru
                  2 Sabadas Dinu Codau Vlad
                  3 Merai Janos Totos Ludovic
                  4 Horvath Tibor Pop Gabriel
                  5 Parus Lilian Halasz Peter
                  6 Vaida Sorin Balogh Attila
                  7 Jurje Alex Doru Szalay Liviu
                  8 Tic Ioan Tailbot Francois
                  Eliminatorii #262

                  1. Savu Cristian
                  --------------------Savu Cristian 3-0
                  16. Szalay Liviu
                  -----------------------------------Balogh Attila 0-3
                  9. Balogh Attila
                  --------------------Balogh Attila 3-0
                  8. Tic Ioan
                  --------------------------------------------------Parus Lilian 1-3
                  5. Parus Lilian
                  --------------------Parus Lilian 3-0
                  12. Totos Ludovic
                  -----------------------------------Parus Lilian 3-1
                  13. Codau Vlad
                  --------------------Horvath Tibor 1-3
                  4. Horvath Tibor
                  -----------------------------------------------------------------Parus Lilian 3-1
                  3. Merai Janos
                  --------------------Halasz Peter 1-3
                  14. Halasz Peter
                  -----------------------------------Vaida Sorin 0-3
                  11. Maxim Alexandru
                  --------------------Vaida Sorin 0-3
                  6. Vaida Sorin
                  --------------------------------------------------Vaida Sorin 3-1
                  7. Jurje Alex Doru
                  --------------------Jurje Alex Doru 3-0
                  10. Pop Gabriel
                  -----------------------------------Tailbot Francois 1-3
                  15. Tailbot Francois
                  --------------------Tailbot Francois 3-2
                  2. Sabadas Dinu

                  Clasament #262

                  1. Parus Lilian - Oradea
                  2. Vaida Sorin - Oradea
                  3 -- 4
                  Balogh Attila - Oradea
                  Tailbot Francois - Oradea
                  5 -- 8
                  Horvath Tibor - Oradea
                  Halasz Peter - Oradea
                  Savu Cristian - Oradea
                  Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                  9 -- 16
                  Totos Ludovic - Marghita
                  Maxim Alexandru - Oradea
                  Tic Ioan - Oradea
                  Sabadas Dinu - Oradea
                  Codau Vlad - Oradea
                  Merai Janos - Oradea
                  Szalay Liviu - Oradea
                  Pop Gabriel - Oradea
                  17 -- 1v gr.sup.
                  Craciun Calin - Oradea
                  18 -- 24 0v gr.sup.
                  Lup Silviu - Oradea
                  Cavasdan Doru - Oradea
                  Sabau Liviu - Oradea
                  Tutos Csaba - Oradea
                  Catuneanu George - Oradea
                  Culda Andrei - Oradea
                  Simu Marius - Oradea
                  25 -- 28 2v gr.inf.
                  Fabian Wilhelm - Oradea
                  Antal Cornel - Oradea
                  Cheregi Nelu - Oradea
                  Palfi Zsolt - Oradea
                  29 -- 33 1v gr.inf.
                  Roatis Gheorghe - Oradea
                  Varkonyi Amalia - Oradea
                  Andre Andrea - Oradea
                  Guias Cristian - Oradea
                  Pop Florin - Oradea
                  34 -- 39 0v gr.inf.
                  Tanc Florin - Oradea
                  Costea Constantin - Oradea
                  Maghiar Alin - Oradea
                  Moldovan Andrei - Oradea
                  Seica Gheorghe - Oradea
                  Todea Sofia - Sacuieni


                  FINALA:

                  Ultima editare de King Pong Oradea; 06.mar.2020, 23:24.
                  Club King Pong Oradea
                  www.kingpong.ro
                  0359 181 232

                  Comentariu


                  • Buna seara!

                    Am reinceput in sfarsit activitatea sportiva!!! ❤️

                    Cu restrictiile necesare, cu numar mai mic de jucatori, dar cu aceasi pasiune!
                    Inscrieri #264 - on 2020. 06. 19. at 21:35:36 - v3.0 / cls_2020-mar
                    1. Savu Cristian, Oradea, 17 - 40,07 - E
                    2. Tailbot Francois, Oradea, 620 - 37,2 - E
                    3. Balogh Attila, Oradea, 78 - 36,63 - E
                    4. Codau Vlad, Oradea, 171 - 34,06 - E
                    5. Vaida Sorin, Oradea, 101 - 31,87 - OW
                    6. Szalay Liviu, Oradea, 132 - 30,8 - O
                    7. Sabadas Dinu, Oradea, 769 - 29,75 - O
                    8. Popa Octavian, Oradea, 632 - 29,3 - O
                    9. Bondar Octavian, Oradea, 1635 - 29,1 - O
                    10. Lup Silviu, Oradea, 748 - 24,93 - O
                    11. Halasz Peter, Oradea, 336 - 23,44 - O
                    12. Sabau Liviu, Oradea, 909 - 22,45 - O
                    13. Sas Tibor, Oradea, 996 - 19,9 - A
                    14. Costea Constantin, Oradea, 1069 - 18,9 - A
                    15. Tutos Csaba, Oradea, 1311 - 17,95 - A
                    16. Roatis Gheorghe, Oradea, 1201 - 17,85 - A
                    17. Pop Gabriel, Oradea, 984 - 15,23 - A
                    18. Cheregi Nelu, Oradea, 1203 - 14,6 - A
                    19. Culda Andrei, Oradea, 1134 - 9,78 - H
                    20. Moldovan Andrei, Oradea, 1298 - 8,13 - H
                    21. Boitos Rodica, Oradea, 1914 - 5,3 - HF
                    22. Tascianu Cristian, Oradea, 2020 - 0 - O
                    23. Pop Florin, Oradea, 2615 - 0
                    24. Trip Darius, Oradea, 3175 - 0
                    25. Culda Florin, Oradea, 6002 - 0
                    Gr.inferioara nr. 1 - #264
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    7
                    V
                    Loc
                    [tr][td]1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    5
                    1
                    [tr][td]2 POPA OCTAVIAN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    3
                    3
                    [tr][td]3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                    0-2
                    2-0
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    3
                    2
                    [tr][td]4 ROATIS GHEORGHE ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    1-2
                    2-1
                    2
                    [tr][td]5 CIOFLAN IOAN ORADEA
                    [tr][td]6 POP FLORIN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    2
                    4
                    [tr][td]7 TRIP DARIUS ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    0
                    Gr.inferioara nr. 2 - #264
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    7
                    V
                    Loc
                    [tr][td]1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                    2-0
                    1-2
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    5
                    1
                    [tr][td]2 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    4
                    3
                    [tr][td]3 SABADAS DINU ORADEA
                    2-1
                    2-0
                    0-2
                    2-0
                    1-2
                    2-0
                    4
                    2
                    [tr][td]4 LUP SILVIU ORADEA
                    1-2
                    1-2
                    2-0
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    3
                    [tr][td]5 TUTOS CSABA ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    3
                    4
                    [tr][td]6 POP GABRIEL ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    1-2
                    0-2
                    1-2
                    1
                    [tr][td]7 CULDA FLORIN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    1
                    Gr.inferioara nr. 3 - #264
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    [tr][td]1 BALOGH ATTILA ORADEA
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    5
                    1
                    [tr][td]2 SZALAY LIVIU ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    3
                    3
                    [tr][td]3 HALASZ PETER ORADEA
                    1-2
                    2-0
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    3
                    2
                    [tr][td]4 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    3
                    4
                    [tr][td]5 CHEREGI NELU ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    2-0
                    1
                    [tr][td]6 BOITOS RODICA ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    0
                    Gr.inferioara nr. 4 - #264
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    [tr][td]1 CODAU VLAD ORADEA
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    5
                    1
                    [tr][td]2 VAIDA SORIN ORADEA
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    2-1
                    4
                    2
                    [tr][td]3 SABAU LIVIU ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-1
                    2
                    4
                    [tr][td]4 SAS TIBOR ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    3
                    3
                    [tr][td]5 CULDA ANDREI ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0
                    [tr][td]6 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                    1-2
                    1-2
                    1-2
                    0-2
                    2-1
                    1
                    Gr.superioara nr. 1 - #264
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    [tr][td]1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    [tr][td]2 VAIDA SORIN ORADEA
                    0-3
                    3-1
                    3-0
                    2
                    2
                    [tr][td]3 SZALAY LIVIU ORADEA
                    0-3
                    1-3
                    3-0
                    1
                    [tr][td]4 TUTOS CSABA ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    Gr.superioara nr. 2 - #264
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    [tr][td]1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                    3-2
                    3-0
                    3-1
                    3
                    1
                    [tr][td]2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                    2-3
                    3-2
                    3-2
                    2
                    2
                    [tr][td]3 SAS TIBOR ORADEA
                    0-3
                    2-3
                    2-3
                    0
                    [tr][td]4 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                    1-3
                    2-3
                    3-2
                    1
                    Gr.superioara nr. 3 - #264
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    [tr][td]1 BALOGH ATTILA ORADEA
                    0-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    [tr][td]2 SABADAS DINU ORADEA
                    3-0
                    3-1
                    3-0
                    3
                    1
                    [tr][td]3 POPA OCTAVIAN ORADEA
                    0-3
                    1-3
                    3-1
                    1
                    [tr][td]4 SABAU LIVIU ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    1-3
                    0
                    Gr.superioara nr. 4 - #264
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    [tr][td]1 CODAU VLAD ORADEA
                    3-1
                    3-1
                    3-1
                    3
                    1
                    [tr][td]2 HALASZ PETER ORADEA
                    1-3
                    0-3
                    3-1
                    1
                    [tr][td]3 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                    1-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    [tr][td]4 POP FLORIN ORADEA
                    1-3
                    1-3
                    0-3
                    0
                    Eliminatorii #264
                    1. Savu Cristian
                    --------------------Savu Cristian 3-2
                    8. Balogh Attila
                    -----------------------------------Savu Cristian 3-0
                    5. Bondar Octavian
                    --------------------Codau Vlad 0-3
                    4. Codau Vlad
                    --------------------------------------------------Savu Cristian 3-0
                    3. Sabadas Dinu
                    --------------------Vaida Sorin 2-3
                    6. Vaida Sorin
                    -----------------------------------Tailbot Francois 2-3
                    7. Tascianu Cristian
                    --------------------Tailbot Francois 1-3
                    2. Tailbot Francois
                    Clasament #264
                    1. Savu Cristian - Oradea
                    2. Tailbot Francois - Oradea
                    3 -- 4
                    Codau Vlad - Oradea
                    Vaida Sorin - Oradea
                    5 -- 8
                    Balogh Attila - Oradea
                    Tascianu Cristian - Oradea
                    Bondar Octavian - Oradea
                    Sabadas Dinu - Oradea
                    9 -- 12 1v gr.sup.
                    Szalay Liviu - Oradea
                    Popa Octavian - Oradea
                    Halasz Peter - Oradea
                    Costea Constantin - Oradea
                    13 -- 16 0v gr.sup.
                    Sabau Liviu - Oradea
                    Sas Tibor - Oradea
                    Tutos Csaba - Oradea
                    Pop Florin - Oradea
                    17 -- 3v gr.inf.
                    Lup Silviu - Oradea
                    18 -- 2v gr.inf.
                    Roatis Gheorghe - Oradea
                    19 -- 22 1v gr.inf.
                    Pop Gabriel - Oradea
                    Cheregi Nelu - Oradea
                    Moldovan Andrei - Oradea
                    Culda Florin - Oradea
                    23 -- 25 0v gr.inf.
                    Culda Andrei - Oradea
                    Boitos Rodica - Oradea
                    Trip Darius - Oradea
                    FINALA LIVE:




                    Ultima editare de King Pong Oradea; 19.iun.2020, 23:00.
                    gabi.pop și patraulea1980 apreciază asta.
                    Club King Pong Oradea
                    www.kingpong.ro
                    0359 181 232

                    Comentariu


                    • Buna seara!

                      Inscrieri #265 - 2020. 07. 03. / 20:33:25 - v4.1 / cls_2020-apr

                      1. Craciun Calin, Oradea, 91 - 37,4 - E
                      2. Tailbot Francois, Oradea, 579 - 37,2 - E
                      3. Balogh Attila, Oradea, 68 - 37,09 - E
                      4. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 852 - 37 - E
                      5. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
                      6. Merai Janos, Oradea, 723 - 31,8 - O
                      7. Vaida Sorin, Oradea, 96 - 31,54 - OW
                      8. Szalay Liviu, Oradea, 121 - 30,8 - O
                      9. Sabadas Dinu, Oradea, 735 - 29,75 - O
                      10. Totos Ludovic, Marghita, 750 - 29,65 - O
                      11. Bondar Octavian, Oradea, 1832 - 29,1 - O
                      12. Lup Silviu, Oradea, 715 - 24,93 - O
                      13. Halasz Peter, Oradea, 274 - 24,57 - O
                      14. Sabau Liviu, Oradea, 870 - 22,45 - O
                      15. Sas Tibor, Oradea, 953 - 19,9 - A
                      16. Costea Constantin, Oradea, 1030 - 18,9 - A
                      17. Tutos Csaba, Oradea, 1409 - 17,95 - A
                      18. Pop Gabriel, Oradea, 934 - 15,23 - A
                      19. Andre Andrea, Oradea, 1500 - 13,3 - AF
                      20. Culda Andrei, Oradea, 1101 - 9,78 - H
                      21. Moldovan Andrei, Oradea, 1257 - 8,13 - H
                      22. Boitos Rodica, Oradea, 1874 - 5,3 - HF
                      23. Negrea Liviu, Oradea, 4038 - 4 - H
                      24. Tascianu Cristian, Oradea, 1979 - 0 - O
                      25. Pop Florin, Oradea, 2575 - 0
                      26. Blaga Mircea, Oradea, 2746 - 0
                      27. Barlea Radu, Oradea, 2780 - 0 - O
                      28. Aberle Ildiko, Oradea, 4506 - 0 - AF
                      29. Varadi Mark, Oradea, 6001 - 0
                      30. Erdei Mark, Oradea, 6002 - 0

                      Gr.inferioara nr. 1 - #265
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 CRACIUN CALIN ORADEA
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      1
                      2 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                      1-2
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      3
                      2
                      3 HALASZ PETER ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      1
                      4
                      4 LUP SILVIU ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      2-1
                      2-0
                      2
                      3
                      5 POP FLORIN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      6
                      -
                      Gr.inferioara nr. 2 - #265
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      3
                      2
                      2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-1
                      4
                      1
                      3 SABAU LIVIU ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      3
                      4 NEGREA LIVIU ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      0
                      5 BLAGA MIRCEA ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      2-1
                      1
                      4
                      6
                      -
                      Gr.inferioara nr. 3 - #265
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 BALOGH ATTILA ORADEA
                      2-0
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      3
                      1
                      2 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      3
                      3
                      3 SAS TIBOR ORADEA
                      2-1
                      1-2
                      2-0
                      2-1
                      3
                      2
                      4 BOITOS RODICA ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      0
                      5 BARLEA RADU ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      2-1
                      1
                      4
                      6
                      -
                      Gr.inferioara nr. 4 - #265
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      1
                      2 SABADAS DINU ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      3
                      3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      1-2
                      2-1
                      2
                      2
                      4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2
                      4
                      5 ABERLE ILDIKO ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      0
                      6
                      -
                      Gr.inferioara nr. 5 - #265
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 TIC IOAN ORADEA
                      2-0
                      2-1
                      1-2
                      2-0
                      3
                      2
                      2 SZALAY LIVIU ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      0-2
                      1-2
                      1
                      3
                      3 TUTOS CSABA ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      1
                      4
                      4 VARADI MARK ORADEA
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      1
                      5 CULDA ANDREI ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      0-2
                      0-2
                      1
                      6
                      -
                      Gr.inferioara nr. 6 - #265
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 MERAI JANOS ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2-1
                      3
                      2
                      2 VAIDA SORIN ORADEA
                      2-0
                      2-0
                      1-2
                      2-0
                      3
                      1
                      3 POP GABRIEL ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      1
                      4
                      4 ERDEI MARK ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      2-1
                      0-2
                      2
                      3
                      5 ANDRE ANDREA ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      1
                      6
                      Gr.superioara nr. 1 - #265
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 CRACIUN CALIN ORADEA
                      3-1
                      3-2
                      2
                      1
                      2 SABADAS DINU ORADEA
                      1-3
                      2-3
                      0
                      3 SZALAY LIVIU ORADEA
                      2-3
                      3-2
                      1
                      2
                      4
                      -
                      Gr.superioara nr. 2 - #265
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                      3-2
                      3-2
                      2
                      1
                      2 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
                      2-3
                      2-3
                      0
                      3 ERDEI MARK ORADEA
                      2-3
                      3-2
                      1
                      2
                      4
                      -
                      Gr.superioara nr. 3 - #265
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 BALOGH ATTILA ORADEA
                      3-0
                      3-0
                      2
                      1
                      2 SABAU LIVIU ORADEA
                      0-3
                      3-0
                      1
                      2
                      3 POP GABRIEL ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0
                      4
                      -
                      Gr.superioara nr. 4 - #265
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                      3-0
                      3-0
                      2
                      1
                      2 LUP SILVIU ORADEA
                      0-3
                      1-3
                      0
                      3 TUTOS CSABA ORADEA
                      0-3
                      3-1
                      1
                      2
                      4
                      -
                      Gr.superioara nr. 5 - #265
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 VARADI MARK ORADEA
                      2-3
                      3-2
                      1
                      2
                      2 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                      3-2
                      3-0
                      2
                      1
                      3 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                      2-3
                      0-3
                      0
                      4
                      -
                      Gr.superioara nr. 6 - #265
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 VAIDA SORIN ORADEA
                      1-3
                      3-1
                      1
                      2
                      2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                      3-1
                      3-0
                      2
                      1
                      3 BARLEA RADU ORADEA
                      1-3
                      0-3
                      0
                      4
                      -
                      Gr.superioara nr. 7 - #265
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 MERAI JANOS ORADEA
                      3-0
                      3-0
                      2
                      1
                      2 SAS TIBOR ORADEA
                      0-3
                      3-0
                      1
                      2
                      3 BLAGA MIRCEA ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0
                      4
                      -
                      Gr.superioara nr. 8 - #265
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 TIC IOAN ORADEA
                      3-0
                      3-2
                      2
                      1
                      2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                      0-3
                      2-3
                      0
                      3 HALASZ PETER ORADEA
                      2-3
                      3-2
                      1
                      2
                      4
                      Eliminatorii #265

                      1. Craciun Calin
                      -------------------- Craciun Calin 3-0
                      16. Sabau Liviu
                      ----------------------------------- Craciun Calin 3-0
                      9. Vaida Sorin
                      -------------------- Tic Ioan 2-3
                      8. Tic Ioan
                      -------------------------------------------------- Craciun Calin 3-2
                      5. Tascianu Cristian
                      -------------------- Tascianu Cristian 3-0
                      12. Sas Tibor
                      ----------------------------------- Jurje Alex Doru 0-3
                      13. Erdei Mark
                      -------------------- Jurje Alex Doru 0-3
                      4. Jurje Alex Doru
                      ----------------------------------------------------------------- Balogh Attila 2-3
                      3. Balogh Attila
                      -------------------- Balogh Attila 3-1
                      14. Szalay Liviu
                      ----------------------------------- Balogh Attila 3-1
                      11. Halasz Peter
                      -------------------- Halasz Peter 3-1
                      6. Tailbot Francois
                      -------------------------------------------------- Balogh Attila 3-1
                      7. Merai Janos
                      -------------------- Varadi Mark 2-3
                      10. Varadi Mark
                      ----------------------------------- Bondar Octavian 2-3
                      15. Tutos Csaba
                      -------------------- Bondar Octavian 2-3
                      2. Bondar Octavian


                      Clasament #265

                      1. Balogh Attila - Oradea
                      2. Craciun Calin - Oradea
                      3 -- 4
                      Bondar Octavian - Oradea
                      Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                      5 -- 8
                      Halasz Peter - Oradea
                      Tic Ioan - Oradea
                      Varadi Mark - Oradea
                      Tascianu Cristian - Oradea
                      9 -- 16
                      Szalay Liviu - Oradea
                      Sabau Liviu - Oradea
                      Tutos Csaba - Oradea
                      Erdei Mark - Oradea
                      Tailbot Francois - Oradea
                      Vaida Sorin - Oradea
                      Merai Janos - Oradea
                      Sas Tibor - Oradea
                      17 -- 24 0v gr.sup.
                      Sabadas Dinu - Oradea
                      Totos Ludovic - Marghita
                      Lup Silviu - Oradea
                      Costea Constantin - Oradea
                      Pop Gabriel - Oradea
                      Moldovan Andrei - Oradea
                      Blaga Mircea - Oradea
                      Barlea Radu - Oradea
                      25 -- 26 1v gr.inf.
                      Andre Andrea - Oradea
                      Culda Andrei - Oradea
                      27 -- 30 0v gr.inf.
                      Boitos Rodica - Oradea
                      Negrea Liviu - Oradea
                      Pop Florin - Oradea
                      Aberle Ildiko - Oradea




                      Finala LIVE: Balogh Attila vs. Craciun Calin

                      https://www.facebook.com/clubkingpon...5199158118599/
                      Ultima editare de King Pong Oradea; 03.iul.2020, 22:19.
                      Club King Pong Oradea
                      www.kingpong.ro
                      0359 181 232

                      Comentariu


                      • Bună seara!









                        Inscrieri #266 - 2020. 07. 10. / 21:09:09 - v4.1 / cls_2020-apr

                        1. Gergely Anton, Oradea, 724 - 45,45 - E
                        2. Parus Lilian, Oradea, 529 - 41,35 - E
                        3. Craciun Calin, Oradea, 91 - 37,4 - E
                        4. Tailbot Francois, Oradea, 579 - 37,2 - E
                        5. Balogh Attila, Oradea, 68 - 37,09 - E
                        6. Merai Janos, Oradea, 723 - 31,8 - O
                        7. Vaida Sorin, Oradea, 96 - 31,54 - OW
                        8. Szalay Liviu, Oradea, 121 - 30,8 - O
                        9. Sabadas Dinu, Oradea, 735 - 29,75 - O
                        10. Bondar Octavian, Oradea, 1832 - 29,1 - O
                        11. Birtalan Laszlo, Oradea, 281 - 24,58 - OW
                        12. Halasz Peter, Oradea, 274 - 24,57 - O
                        13. Cavasdan Doru, Oradea, 842 - 24,15 - O
                        14. Sabau Liviu, Oradea, 870 - 22,45 - O
                        15. Fabian Wilhelm, Oradea, 885 - 21,43 - OW
                        16. Sas Tibor, Oradea, 953 - 19,9 - A
                        17. Costea Constantin, Oradea, 1030 - 18,9 - A
                        18. Tutos Csaba, Oradea, 1409 - 17,95 - A
                        19. Varkonyi Amalia, Oradea, 1064 - 15,63 - AF
                        20. Pop Gabriel, Oradea, 934 - 15,23 - A
                        21. Moldovan Andrei, Oradea, 1257 - 8,13 - H
                        22. Pop Florin, Oradea, 2575 - 0
                        23. Blaga Mircea, Oradea, 2746 - 0
                        24. Aberle Ildiko, Oradea, 4506 - 0 - AF
                        25. Todor Cristian, Oradea, 4730 - 0 - AW

                        Gr.inferioara nr. 1 - #266
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 GERGELY ANTON ORADEA
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        1
                        2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                        0-2
                        2-0
                        2-1
                        2-1
                        3
                        2
                        3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        2-1
                        1
                        4
                        4 POP GABRIEL ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2
                        3
                        5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        1-2
                        0-2
                        0
                        6
                        -
                        Gr.inferioara nr. 2 - #266
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 PARUS LILIAN ORADEA
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        1
                        2 SABADAS DINU ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        2-0
                        2-1
                        2
                        3
                        3 HALASZ PETER ORADEA
                        0-2
                        2-1
                        2-0
                        2-1
                        3
                        2
                        4 VARKONYI AMALIA ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        2-1
                        1
                        4
                        5 POP FLORIN ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        1-2
                        1-2
                        0
                        6
                        -
                        Gr.inferioara nr. 3 - #266
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 CRACIUN CALIN ORADEA
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        1
                        2 SZALAY LIVIU ORADEA
                        1-2
                        2-0
                        0-2
                        2-0
                        2
                        3
                        3 CAVASDAN DORU ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        2-1
                        2-0
                        2
                        4
                        4 TUTOS CSABA ORADEA
                        0-2
                        2-0
                        1-2
                        2-0
                        2
                        2
                        5 BLAGA MIRCEA ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        6
                        -
                        Gr.inferioara nr. 4 - #266
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                        2-1
                        2-0
                        2-1
                        2-0
                        4
                        1
                        2 VAIDA SORIN ORADEA
                        1-2
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        3
                        2
                        3 SABAU LIVIU ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        0-2
                        2-0
                        1
                        4
                        4 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                        1-2
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2
                        3
                        5 ABERLE ILDIKO ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        6
                        -
                        Gr.inferioara nr. 5 - #266
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 BALOGH ATTILA ORADEA
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        1
                        2 MERAI JANOS ORADEA
                        0-2
                        2-1
                        2-0
                        2-1
                        3
                        2
                        3 FABIAN WILHELM ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        0-2
                        2-1
                        1
                        4 SAS TIBOR ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        0-2
                        1
                        4
                        5 TODOR CRISTIAN ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        1-2
                        2-0
                        1
                        3
                        6
                        Gr.superioara nr. 1 - #266
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 GERGELY ANTON ORADEA
                        3-1
                        3-1
                        3-0
                        3
                        1
                        2 VAIDA SORIN ORADEA
                        1-3
                        3-0
                        3-1
                        2
                        2
                        3 SZALAY LIVIU ORADEA
                        1-3
                        0-3
                        3-2
                        1
                        4 VARKONYI AMALIA ORADEA
                        0-3
                        1-3
                        2-3
                        0
                        -
                        Gr.superioara nr. 2 - #266
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 PARUS LILIAN ORADEA
                        3-0
                        3-0
                        3-2
                        3
                        1
                        2 MERAI JANOS ORADEA
                        0-3
                        3-1
                        2-3
                        1
                        3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                        0-3
                        1-3
                        1-3
                        0
                        4 CAVASDAN DORU ORADEA
                        2-3
                        3-2
                        3-1
                        2
                        2
                        -
                        Gr.superioara nr. 3 - #266
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 CRACIUN CALIN ORADEA
                        3-0
                        3-0
                        3-1
                        3
                        1
                        2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                        0-3
                        3-2
                        1-3
                        1
                        3 TODOR CRISTIAN ORADEA
                        0-3
                        2-3
                        3-1
                        1
                        2
                        4 SABAU LIVIU ORADEA
                        1-3
                        3-1
                        1-3
                        1
                        -
                        Gr.superioara nr. 4 - #266
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                        3-1
                        3-2
                        3-0
                        3
                        1
                        2 HALASZ PETER ORADEA
                        1-3
                        3-1
                        3-1
                        2
                        2
                        3 POP GABRIEL ORADEA
                        2-3
                        1-3
                        3-0
                        1
                        4 SAS TIBOR ORADEA
                        0-3
                        1-3
                        0-3
                        0
                        -
                        Gr.superioara nr. 5 - #266
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 BALOGH ATTILA ORADEA
                        3-0
                        3-2
                        3-0
                        3
                        1
                        2 TUTOS CSABA ORADEA
                        0-3
                        1-3
                        3-0
                        1
                        3 SABADAS DINU ORADEA
                        2-3
                        3-1
                        3-0
                        2
                        2
                        4 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        Eliminatorii #266

                        Eliminatorii #266

                        1. Gergely Anton
                        -------------------- Gergely Anton 3-0
                        16. Bye
                        ----------------------------------- Gergely Anton 3-1
                        9. Cavasdan Doru
                        -------------------- Cavasdan Doru 3-0
                        8. Todor Cristian
                        -------------------------------------------------- Gergely Anton 3-1
                        5. Balogh Attila
                        -------------------- Balogh Attila 3-0
                        12. Bye
                        ----------------------------------- Balogh Attila 3-1
                        13. Bye
                        -------------------- Tailbot Francois 0-3
                        4. Tailbot Francois
                        ----------------------------------------------------------------- Craciun Calin 0-3
                        3. Craciun Calin
                        -------------------- Craciun Calin 3-0
                        14. Bye
                        ----------------------------------- Craciun Calin 3-0
                        11. Bye
                        -------------------- Sabadas Dinu 0-3
                        6. Sabadas Dinu
                        -------------------------------------------------- Craciun Calin 3-1
                        7. Halasz Peter
                        -------------------- Halasz Peter 3-0
                        10. Vaida Sorin
                        ----------------------------------- Halasz Peter 3-1
                        15. Bye
                        -------------------- Parus Lilian 0-3
                        2. Parus Lilian

                        3rd place - #266

                        Balogh Attila
                        ------------------------- Balogh Attila 3-0
                        Halasz Peter

                        Clasament #266

                        1. Craciun Calin - Oradea
                        2. Gergely Anton - Oradea
                        3. Balogh Attila - Oradea
                        4. Halasz Peter - Oradea
                        5 -- 8
                        Sabadas Dinu - Oradea
                        Cavasdan Doru - Oradea
                        Tailbot Francois - Oradea
                        Parus Lilian - Oradea
                        9 -- 10
                        Vaida Sorin - Oradea
                        Todor Cristian - Oradea
                        11 -- 16 1v gr.sup.
                        Merai Janos - Oradea
                        Szalay Liviu - Oradea
                        Bondar Octavian - Oradea
                        Sabau Liviu - Oradea
                        Tutos Csaba - Oradea
                        Pop Gabriel - Oradea
                        17 -- 20 0v gr.sup.
                        Birtalan Laszlo - Oradea
                        Sas Tibor - Oradea
                        Costea Constantin - Oradea
                        Varkonyi Amalia - Oradea
                        21 -- 1v gr.inf.
                        Fabian Wilhelm - Oradea
                        22 -- 25 0v gr.inf.
                        Moldovan Andrei - Oradea
                        Pop Florin - Oradea
                        Blaga Mircea - Oradea
                        Aberle Ildiko - Oradea



                        FINALA LIVE: Gergely Anton vs. Craciun Calin

                        https://www.facebook.com/clubkingpon...4007766160775/
                        Ultima editare de King Pong Oradea; 10.iul.2020, 22:30.
                        Club King Pong Oradea
                        www.kingpong.ro
                        0359 181 232

                        Comentariu


                        • Bună seara!






                          Inscrieri #267 - 2020. 07. 17. / 20:58:50 - v4.1 / cls_2020-apr

                          1. Gergely Anton, Oradea, 724 - 45,45 - E
                          2. Petrus Florin, Zalau, 26 - 43,67 - E
                          3. Parus Lilian, Oradea, 529 - 41,35 - E
                          4. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
                          5. Craciun Calin, Oradea, 91 - 37,4 - E
                          6. Balogh Attila, Oradea, 68 - 37,09 - E
                          7. Codau Vlad, Oradea, 154 - 33,97 - E
                          8. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
                          9. Merai Janos, Oradea, 723 - 31,8 - O
                          10. Vaida Sorin, Oradea, 96 - 31,54 - OW
                          11. Szalay Liviu, Oradea, 121 - 30,8 - O
                          12. Sabadas Dinu, Oradea, 735 - 29,75 - O
                          13. Birtalan Laszlo, Oradea, 281 - 24,58 - OW
                          14. Halasz Peter, Oradea, 274 - 24,57 - O
                          15. Sabau Liviu, Oradea, 870 - 22,45 - O
                          16. Sas Tibor, Oradea, 953 - 19,9 - A
                          17. Costea Constantin, Oradea, 1030 - 18,9 - A
                          18. Tutos Csaba, Oradea, 1409 - 17,95 - A
                          19. Kornya Tamas, Salonta, 1675 - 16,8 - A
                          20. Kornya Adam, Salonta, 1747 - 15,8 - A
                          21. Varkonyi Amalia, Oradea, 1064 - 15,63 - AF
                          22. Pop Gabriel, Oradea, 934 - 15,23 - A
                          23. Andre Andrea, Oradea, 1500 - 13,3 - AF
                          24. Papp Attila, Salonta, 1936 - 11,4 - A
                          25. Culda Andrei, Oradea, 1101 - 9,78 - H
                          26. Moldovan Andrei, Oradea, 1257 - 8,13 - H
                          27. Birtalan Attila, Crasna, 1363 - 5,74 - H
                          28. Tascianu Cristian, Oradea, 1979 - 0 - O
                          29. Pop Florin, Oradea, 2575 - 0
                          30. Todor Cristian, Oradea, 4730 - 0 - AW

                          Gr.inferioara nr. 1 - #267
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 GERGELY ANTON ORADEA
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          1
                          2 SABADAS DINU ORADEA
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          2-1
                          3
                          2
                          3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          2-1
                          2-0
                          2
                          3
                          4 SAS TIBOR ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          2-1
                          1
                          4
                          5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          1-2
                          0
                          6
                          -
                          Gr.inferioara nr. 2 - #267
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 PETRUS FLORIN ZALAU
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          3
                          2
                          2 SZALAY LIVIU ORADEA
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          1
                          3 SABAU LIVIU ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          1
                          4
                          4 CULDA ANDREI ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          2-1
                          2-0
                          2
                          3
                          5 POP FLORIN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          6
                          -
                          Gr.inferioara nr. 3 - #267
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 PARUS LILIAN ORADEA
                          2-1
                          2-1
                          2-1
                          2-0
                          4
                          1
                          2 VAIDA SORIN ORADEA
                          1-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          3 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                          1-2
                          2-0
                          0-2
                          2-1
                          2
                          4
                          4 PAPP ATTILA SALONTA
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          1-2
                          2
                          2
                          5 TODOR CRISTIAN ORADEA
                          0-2
                          2-0
                          1-2
                          2-1
                          2
                          3
                          6
                          -
                          Gr.inferioara nr. 4 - #267
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          3
                          1
                          2 MERAI JANOS ORADEA
                          2-1
                          1-2
                          2-0
                          0-2
                          2
                          2
                          3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                          0-2
                          2-1
                          0-2
                          2-0
                          2
                          4
                          4 KORNYA ADAM SALONTA
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          2
                          3
                          5 ANDRE ANDREA ORADEA
                          0-2
                          2-0
                          0-2
                          0-2
                          1
                          6
                          -
                          Gr.inferioara nr. 5 - #267
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 CRACIUN CALIN ORADEA
                          2-1
                          2-1
                          2-1
                          2-1
                          4
                          1
                          2 TIC IOAN ORADEA
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          3
                          2
                          3 TUTOS CSABA ORADEA
                          1-2
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          1
                          4
                          4 VARKONYI AMALIA ORADEA
                          1-2
                          0-2
                          2-1
                          2-0
                          2
                          3
                          5 BIRTALAN ATTILA CRASNA
                          1-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          6
                          -
                          Gr.inferioara nr. 6 - #267
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 BALOGH ATTILA ORADEA
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-1
                          4
                          1
                          2 CODAU VLAD ORADEA
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          2-1
                          3
                          2
                          3 KORNYA TAMAS SALONTA
                          0-2
                          0-2
                          2-1
                          0-2
                          1
                          4
                          4 POP GABRIEL ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          0
                          5 HALASZ PETER ORADEA
                          1-2
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2
                          3
                          6
                          Gr.superioara nr. 1 - #267
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 GERGELY ANTON ORADEA
                          3-2
                          3-1
                          2
                          1
                          2 KORNYA ADAM SALONTA
                          2-3
                          3-1
                          1
                          2
                          3 VARKONYI AMALIA ORADEA
                          1-3
                          1-3
                          0
                          4
                          -
                          Gr.superioara nr. 2 - #267
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 SZALAY LIVIU ORADEA
                          3-0
                          0-3
                          1
                          2
                          2 TODOR CRISTIAN ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          0
                          3 HALASZ PETER ORADEA
                          3-0
                          3-0
                          2
                          1
                          4
                          -
                          Gr.superioara nr. 3 - #267
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 PARUS LILIAN ORADEA
                          3-1
                          3-1
                          2
                          1
                          2 CULDA ANDREI ORADEA
                          1-3
                          3-1
                          1
                          2
                          3 KORNYA TAMAS SALONTA
                          1-3
                          1-3
                          0
                          4
                          -
                          Gr.superioara nr. 4 - #267
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                          3-0
                          3-1
                          2
                          1
                          2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                          0-3
                          3-2
                          1
                          2
                          3 TUTOS CSABA ORADEA
                          1-3
                          2-3
                          0
                          4
                          -
                          Gr.superioara nr. 5 - #267
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 CRACIUN CALIN ORADEA
                          3-1
                          3-1
                          2
                          1
                          2 SABADAS DINU ORADEA
                          1-3
                          3-2
                          1
                          2
                          3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                          1-3
                          2-3
                          0
                          4
                          -
                          Gr.superioara nr. 6 - #267
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 BALOGH ATTILA ORADEA
                          0-3
                          3-2
                          1
                          2
                          2 PETRUS FLORIN ZALAU
                          3-0
                          3-0
                          2
                          1
                          3 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                          2-3
                          0-3
                          0
                          4
                          -
                          Gr.superioara nr. 7 - #267
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 CODAU VLAD ORADEA
                          3-1
                          3-0
                          2
                          1
                          2 PAPP ATTILA SALONTA
                          1-3
                          3-2
                          1
                          2
                          3 SABAU LIVIU ORADEA
                          0-3
                          2-3
                          0
                          4
                          -
                          Gr.superioara nr. 8 - #267
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 TIC IOAN ORADEA
                          3-0
                          3-0
                          2
                          1
                          2 MERAI JANOS ORADEA
                          0-3
                          3-0
                          1
                          2
                          3 SAS TIBOR ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          0
                          4
                          Eliminatorii #267

                          1. Gergely Anton
                          -------------------- Gergely Anton 3-2
                          16. Culda Andrei
                          ----------------------------------- Gergely Anton 3-2
                          9. Balogh Attila
                          -------------------- Balogh Attila 3-2
                          8. Tic Ioan
                          -------------------------------------------------- Gergely Anton 3-0
                          5. Craciun Calin
                          -------------------- Craciun Calin 3-0
                          12. Papp Attila
                          ----------------------------------- Craciun Calin 3-0
                          13. Szalay Liviu
                          -------------------- Savu Cristian 2-3
                          4. Savu Cristian
                          ----------------------------------------------------------------- Petrus Florin 1-3
                          3. Parus Lilian
                          -------------------- Parus Lilian 3-2
                          14. Kornya Adam
                          ----------------------------------- Petrus Florin 0-3
                          11. Merai Janos
                          -------------------- Petrus Florin 0-3
                          6. Petrus Florin
                          -------------------------------------------------- Petrus Florin 3-0
                          7. Codau Vlad
                          -------------------- Sabadas Dinu 2-3
                          10. Sabadas Dinu
                          ----------------------------------- Halasz Peter 2-3
                          15. Birtalan Laszlo
                          -------------------- Halasz Peter 2-3
                          2. Halasz Peter

                          3rd place - #267

                          Craciun Calin
                          ------------------------- Craciun Calin 3-0
                          Halasz Peter

                          Clasament #267

                          1. Petrus Florin - Zalau
                          2. Gergely Anton - Oradea
                          3. Craciun Calin - Oradea
                          4. Halasz Peter - Oradea
                          5 -- 8
                          Parus Lilian - Oradea
                          Balogh Attila - Oradea
                          Savu Cristian - Oradea
                          Sabadas Dinu - Oradea
                          9 -- 16
                          Merai Janos - Oradea
                          Culda Andrei - Oradea
                          Papp Attila - Salonta
                          Birtalan Laszlo - Oradea
                          Kornya Adam - Salonta
                          Tic Ioan - Oradea
                          Szalay Liviu - Oradea
                          Codau Vlad - Oradea
                          17 -- 24 0v gr.sup.
                          Sabau Liviu - Oradea
                          Sas Tibor - Oradea
                          Costea Constantin - Oradea
                          Tutos Csaba - Oradea
                          Kornya Tamas - Salonta
                          Varkonyi Amalia - Oradea
                          Tascianu Cristian - Oradea
                          Todor Cristian - Oradea
                          25 -- 1v gr.inf.
                          Andre Andrea - Oradea
                          26 -- 30 0v gr.inf.
                          Vaida Sorin - Oradea
                          Pop Gabriel - Oradea
                          Moldovan Andrei - Oradea
                          Birtalan Attila - Crasna
                          Pop Florin - Oradea


                          FINALA LIVE: Gergely Anton vs. Petrus Florin

                          https://www.facebook.com/clubkingpon...9503060363195/
                          Ultima editare de King Pong Oradea; 17.iul.2020, 22:13.
                          Club King Pong Oradea
                          www.kingpong.ro
                          0359 181 232

                          Comentariu


                          • Bună seara!



                            Inscrieri - 2020. 07. 23. / 20:57:52 - v4.3 / cls_2020-iul

                            1. Gergely Anton, Oradea, 726 - 45,45 - E
                            2. Parus Lilian, Oradea, 530 - 41,35 - E
                            3. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
                            4. Craciun Calin, Oradea, 74 - 37,4 - E
                            5. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
                            6. Merai Janos, Oradea, 719 - 31,8 - O
                            7. Vaida Sorin, Oradea, 98 - 31,54 - OW
                            8. Sabadas Dinu, Oradea, 712 - 29,75 - O
                            9. Bondar Octavian, Oradea, 1842 - 29,1 - O
                            10. Birtalan Laszlo, Oradea, 281 - 24,58 - OW
                            11. Halasz Peter, Oradea, 271 - 24,57 - O
                            12. Cavasdan Doru, Oradea, 859 - 24,15 - O
                            13. Sabau Liviu, Oradea, 876 - 22,45 - O
                            14. Costea Constantin, Oradea, 1033 - 18,9 - A
                            15. Tutos Csaba, Oradea, 1272 - 17,95 - A
                            16. Pop Gabriel, Oradea, 929 - 15,23 - A
                            17. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
                            18. Andre Andrea, Oradea, 1504 - 13,3 - AF
                            19. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
                            20. Palfi Zsolt, Oradea, 2414 - 0 - A
                            21. Pop Florin, Oradea, 2585 - 0
                            22. Cazan Catalin, Oradea, 6001 - 0

                            Gr.inferioara nr. 1 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            X4X
                            X5X
                            X6X
                            XVX
                            LOC
                            1 GERGELY ANTON - Oradea
                            2-1
                            1-2
                            2-0
                            2-1
                            3
                            2
                            2 SABADAS DINU - Oradea
                            1-2
                            0-2
                            2-1
                            2-0
                            2
                            3
                            3 BONDAR OCTAVIAN - Oradea
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            4
                            1
                            4 POP GABRIEL - Oradea
                            0-2
                            1-2
                            0-2
                            1-2
                            0
                            5 ANDRE ANDREA - Oradea
                            1-2
                            0-2
                            0-2
                            2-1
                            1
                            4
                            6 -
                            X
                            Gr.inferioara nr. 2 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            X4X
                            X5X
                            X6X
                            XVX
                            LOC
                            1 PARUS LILIAN - Oradea
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-1
                            5
                            1
                            2 VAIDA SORIN - Oradea
                            0-2
                            2-0
                            2-1
                            2-0
                            2-1
                            4
                            2
                            3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2
                            4
                            4 TUTOS CSABA - Oradea
                            0-2
                            1-2
                            2-0
                            1-2
                            2-1
                            2
                            3
                            5 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            2-1
                            2-1
                            2
                            6 KOVACS LEVENTE - Oradea
                            1-2
                            1-2
                            0-2
                            1-2
                            1-2
                            0
                            X
                            Gr.inferioara nr. 3 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            X4X
                            X5X
                            X6X
                            XVX
                            LOC
                            1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            4
                            1
                            2 BALOGH ATTILA - Oradea
                            1-2
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            3
                            2
                            3 HALASZ PETER - Oradea
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2
                            3
                            4 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            1-2
                            0
                            5 POP FLORIN - Oradea
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            2-1
                            1
                            4
                            6 -
                            X
                            Gr.inferioara nr. 4 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            X4X
                            X5X
                            X6X
                            XVX
                            LOC
                            1 CRACIUN CALIN - Oradea
                            2-1
                            2-1
                            2-0
                            2-1
                            2-0
                            5
                            1
                            2 MERAI JANOS - Oradea
                            1-2
                            2-1
                            2-1
                            1-2
                            2-0
                            3
                            3
                            3 CAVASDAN DORU - Oradea
                            1-2
                            1-2
                            1-2
                            2-1
                            2-0
                            2
                            4 SABAU LIVIU - Oradea
                            0-2
                            1-2
                            2-1
                            1-2
                            2-0
                            2
                            4
                            5 PALFI ZSOLT - Oradea
                            1-2
                            2-1
                            1-2
                            2-1
                            2-0
                            3
                            2
                            6 CAZAN CATALIN - Oradea
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0
                            Gr.superioara nr. 1 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            X4X
                            XVX
                            LOC
                            1 BONDAR OCTAVIAN - Oradea
                            3-1
                            3-2
                            3-1
                            3
                            1
                            2 PALFI ZSOLT - Oradea
                            1-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            3 HALASZ PETER - Oradea
                            2-3
                            3-0
                            3-1
                            2
                            2
                            4 BIRTALAN LASZLO - Oradea
                            1-3
                            3-1
                            1-3
                            1
                            X
                            Gr.superioara nr. 2 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            X4X
                            XVX
                            LOC
                            1 PARUS LILIAN - Oradea
                            0-3
                            3-1
                            3-0
                            2
                            2
                            2 GERGELY ANTON - Oradea
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            3
                            1
                            3 MERAI JANOS - Oradea
                            1-3
                            1-3
                            0-3
                            0
                            4 POP FLORIN - Oradea
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            X
                            Gr.superioara nr. 3 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            X4X
                            XVX
                            LOC
                            1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            3
                            1
                            2 VAIDA SORIN - Oradea
                            0-3
                            3-2
                            3-0
                            2
                            2
                            3 SABADAS DINU - Oradea
                            1-3
                            2-3
                            3-2
                            1
                            4 SABAU LIVIU - Oradea
                            0-3
                            0-3
                            2-3
                            0
                            X
                            Gr.superioara nr. 4 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            X4X
                            XVX
                            LOC
                            1 CRACIUN CALIN - Oradea
                            1-3
                            3-0
                            3-1
                            2
                            2
                            2 BALOGH ATTILA - Oradea
                            3-1
                            3-0
                            3-1
                            3
                            1
                            3 TUTOS CSABA - Oradea
                            0-3
                            0-3
                            3-2
                            1
                            4 ANDRE ANDREA - Oradea
                            1-3
                            1-3
                            2-3
                            0
                            X
                            Eliminatorii

                            1. Bondar Octavian
                            -------------------- Bondar Octavian 3-0
                            8. Vaida Sorin
                            ----------------------------------- Parus Lilian 0-3
                            5. Parus Lilian
                            -------------------- Parus Lilian 3-0
                            4. Balogh Attila
                            -------------------------------------------------- Savu Cristian 0-3
                            3. Savu Cristian
                            -------------------- Savu Cristian 3-1
                            6. Halasz Peter
                            ----------------------------------- Savu Cristian 3-0
                            7. Craciun Calin
                            -------------------- Craciun Calin 3-2
                            2. Gergely Anton

                            3rd place -

                            Bondar Octavian
                            ------------------------- Craciun Calin 0-3
                            Craciun Calin

                            Clasament

                            1. Savu Cristian - Oradea
                            2. Parus Lilian - Oradea
                            3. Craciun Calin - Oradea
                            4. Bondar Octavian - Oradea
                            5 -- 8
                            Halasz Peter - Oradea
                            Balogh Attila - Oradea
                            Gergely Anton - Oradea
                            Vaida Sorin - Oradea
                            9 -- 12 1v gr.sup.
                            Sabadas Dinu - Oradea
                            Birtalan Laszlo - Oradea
                            Tutos Csaba - Oradea
                            Pop Florin - Oradea
                            13 -- 16 0v gr.sup.
                            Merai Janos - Oradea
                            Sabau Liviu - Oradea
                            Andre Andrea - Oradea
                            Palfi Zsolt - Oradea
                            17 -- 18 2v gr.inf.
                            Cavasdan Doru - Oradea
                            Moldovan Andrei - Oradea
                            19 -- 22 0v gr.inf.
                            Costea Constantin - Oradea
                            Pop Gabriel - Oradea
                            Kovacs Levente - Oradea
                            Cazan Catalin - Oradea



                            FINALA LIVE:

                            https://www.facebook.com/savu.cristi...1854074642564/ X


                            Ultima editare de King Pong Oradea; 23.iul.2020, 22:01.
                            Club King Pong Oradea
                            www.kingpong.ro
                            0359 181 232

                            Comentariu


                            • Bună seara!



                              Inscrieri - 2020. 07. 31. / 21:31:32 - v4.3 / cls_2020-iul

                              1. Gergely Anton, Oradea, 726 - 45,45 - E
                              2. Parus Lilian, Oradea, 530 - 41,35 - E
                              3. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
                              4. Craciun Calin, Oradea, 74 - 37,4 - E
                              5. Tailbot Francois, Oradea, 594 - 37,2 - E
                              6. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
                              7. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
                              8. Vaida Sorin, Oradea, 98 - 31,54 - OW
                              9. Szalay Liviu, Oradea, 105 - 30,8 - O
                              10. Sabadas Dinu, Oradea, 712 - 29,75 - O
                              11. Birtalan Laszlo, Oradea, 281 - 24,58 - OW
                              12. Halasz Peter, Oradea, 271 - 24,57 - O
                              13. Cavasdan Doru, Oradea, 859 - 24,15 - O
                              14. Sabau Liviu, Oradea, 876 - 22,45 - O
                              15. Fabian Wilhelm, Oradea, 815 - 21,43 - OW
                              16. Costea Constantin, Oradea, 1033 - 18,9 - A
                              17. Varkonyi Amalia, Oradea, 1053 - 15,63 - AF
                              18. Pop Gabriel, Oradea, 929 - 15,23 - A
                              19. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
                              20. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 716 - 13,41 - A
                              21. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
                              22. Toma Cristian, Oradea, 3099 - 0 - A
                              23. Todor Cristian, Oradea, 4754 - 0 - AW
                              24. Cazan Catalin, Oradea, 6001 - 0
                              25. Cimpan Jozsef, Oradea, 6002 - 0

                              Gr.inferioara nr. 1 -
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              X5X
                              XVX
                              LOC
                              1 GERGELY ANTON - Oradea
                              2-1
                              1-2
                              2-1
                              2-1
                              3
                              2
                              2 SABADAS DINU - Oradea
                              1-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              3
                              1
                              3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
                              2-1
                              0-2
                              2-1
                              2-0
                              3
                              3
                              4 KOVACS LEVENTE - Oradea
                              1-2
                              0-2
                              1-2
                              0-2
                              0
                              5 TIGAROI FLORIN - Cluj Napoca
                              1-2
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              1
                              4
                              X
                              Gr.inferioara nr. 2 -
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              X5X
                              XVX
                              LOC
                              1 PARUS LILIAN - Oradea
                              2-1
                              1-2
                              2-0
                              2-0
                              3
                              2
                              2 SZALAY LIVIU - Oradea
                              1-2
                              2-0
                              0-2
                              2-0
                              2
                              4
                              3 HALASZ PETER - Oradea
                              2-1
                              0-2
                              2-1
                              2-0
                              3
                              1
                              4 POP GABRIEL - Oradea
                              0-2
                              2-0
                              1-2
                              2-0
                              2
                              3
                              5 CAZAN CATALIN - Oradea
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0
                              X
                              Gr.inferioara nr. 3 -
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              X5X
                              XVX
                              LOC
                              1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              4
                              1
                              2 VAIDA SORIN - Oradea
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              3
                              2
                              3 CAVASDAN DORU - Oradea
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2
                              3
                              4 VARKONYI AMALIA - Oradea
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0
                              5 TOMA CRISTIAN - Oradea
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              1
                              4
                              X
                              Gr.inferioara nr. 4 -
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              X5X
                              XVX
                              LOC
                              1 CRACIUN CALIN - Oradea
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              2-1
                              4
                              1
                              2 TIC IOAN - Oradea
                              1-2
                              2-0
                              2-1
                              2-1
                              3
                              2
                              3 SABAU LIVIU - Oradea
                              0-2
                              0-2
                              2-1
                              2-0
                              2
                              3
                              4 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
                              0-2
                              1-2
                              1-2
                              1-2
                              0
                              5 TODOR CRISTIAN - Oradea
                              1-2
                              1-2
                              0-2
                              2-1
                              1
                              4
                              X
                              Gr.inferioara nr. 5 -
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              X5X
                              XVX
                              LOC
                              1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
                              0-2
                              2-0
                              2-1
                              2-0
                              3
                              2
                              2 BALOGH ATTILA - Oradea
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              4
                              1
                              3 FABIAN WILHELM - Oradea
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              2-0
                              1
                              4
                              4 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
                              1-2
                              0-2
                              2-1
                              2-1
                              2
                              3
                              5 CIMPAN JOZSEF - Oradea
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              0
                              X
                              Gr.superioara nr. 1 -
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              XVX
                              LOC
                              1 SABADAS DINU - Oradea
                              3-2
                              3-0
                              3-1
                              3
                              1
                              2 VAIDA SORIN - Oradea
                              2-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              2
                              3 POP GABRIEL - Oradea
                              0-3
                              0-3
                              2-3
                              0
                              4 TODOR CRISTIAN - Oradea
                              1-3
                              0-3
                              3-2
                              1
                              X
                              Gr.superioara nr. 2 -
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              XVX
                              LOC
                              1 HALASZ PETER - Oradea
                              3-2
                              3-1
                              3-0
                              3
                              1
                              2 TIC IOAN - Oradea
                              2-3
                              3-2
                              3-2
                              2
                              2
                              3 CAVASDAN DORU - Oradea
                              1-3
                              2-3
                              3-2
                              1
                              4 FABIAN WILHELM - Oradea
                              0-3
                              2-3
                              2-3
                              0
                              X
                              Gr.superioara nr. 3 -
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              XVX
                              LOC
                              1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                              3-1
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              2 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
                              1-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              2
                              3 SABAU LIVIU - Oradea
                              0-3
                              0-3
                              0
                              4 TIGAROI FLORIN - Cluj Napoca
                              0-3
                              0-3
                              0
                              X
                              Gr.superioara nr. 4 -
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              XVX
                              LOC
                              1 CRACIUN CALIN - Oradea
                              2-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              2
                              2 GERGELY ANTON - Oradea
                              3-2
                              3-0
                              3-1
                              3
                              1
                              3 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
                              0-3
                              0-3
                              1-3
                              0
                              4 SZALAY LIVIU - Oradea
                              0-3
                              1-3
                              3-1
                              1
                              X
                              Gr.superioara nr. 5 -
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              XVX
                              LOC
                              1 BALOGH ATTILA - Oradea
                              3-2
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              2 PARUS LILIAN - Oradea
                              2-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              2
                              3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
                              0-3
                              0-3
                              3-2
                              1
                              4 TOMA CRISTIAN - Oradea
                              0-3
                              0-3
                              2-3
                              0
                              Eliminatorii

                              1. Sabadas Dinu
                              -------------------- Sabadas Dinu 3-0
                              16. Bye
                              ----------------------------------- Tic Ioan 2-3
                              9. Tic Ioan
                              -------------------- Tic Ioan 3-0
                              8. Tailbot Francois
                              -------------------------------------------------- Gergely Anton 2-3
                              5. Balogh Attila
                              -------------------- Balogh Attila 3-0
                              12. Bye
                              ----------------------------------- Gergely Anton 1-3
                              13. Bye
                              -------------------- Gergely Anton 0-3
                              4. Gergely Anton
                              ----------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-1
                              3. Savu Cristian
                              -------------------- Savu Cristian 3-0
                              14. Bye
                              ----------------------------------- Savu Cristian 3-1
                              11. Bye
                              -------------------- Parus Lilian 0-3
                              6. Parus Lilian
                              -------------------------------------------------- Savu Cristian 3-0
                              7. Craciun Calin
                              -------------------- Vaida Sorin 2-3
                              10. Vaida Sorin
                              ----------------------------------- Vaida Sorin 3-1
                              15. Bye
                              -------------------- Halasz Peter 0-3
                              2. Halasz Peter

                              Clasament

                              1. Gergely Anton - Oradea
                              2. Savu Cristian - Oradea
                              3 -- 4
                              Tic Ioan - Oradea
                              Vaida Sorin - Oradea
                              5 -- 8
                              Balogh Attila - Oradea
                              Parus Lilian - Oradea
                              Sabadas Dinu - Oradea
                              Halasz Peter - Oradea
                              9 -- 10
                              Tailbot Francois - Oradea
                              Craciun Calin - Oradea
                              11 -- 14 1v gr.sup.
                              Szalay Liviu - Oradea
                              Birtalan Laszlo - Oradea
                              Cavasdan Doru - Oradea
                              Todor Cristian - Oradea
                              15 -- 20 0v gr.sup.
                              Sabau Liviu - Oradea
                              Fabian Wilhelm - Oradea
                              Pop Gabriel - Oradea
                              Tigaroi Florin - Cluj Napoca
                              Moldovan Andrei - Oradea
                              Toma Cristian - Oradea
                              21 -- 25 0v gr.inf.
                              Costea Constantin - Oradea
                              Varkonyi Amalia - Oradea
                              Kovacs Levente - Oradea
                              Cazan Catalin - Oradea
                              Cimpan Jozsef - Oradea


                              FINALA LIVE: Savu Cristian vs. Gergely Anton

                              https://www.facebook.com/savu.cristi...7610767400228/ X

                              Ultima editare de King Pong Oradea; 31.iul.2020, 22:22.
                              marcelgiosan apreciază asta.
                              Club King Pong Oradea
                              www.kingpong.ro
                              0359 181 232

                              Comentariu


                              • Bună seara!



                                Inscrieri - 2020. 08. 07. / 21:33:44 - v4.3 / cls_2020-aug

                                1. Gergely Anton, Oradea, 732 - 45,45 - E
                                2. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
                                3. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
                                4. Craciun Calin, Oradea, 76 - 37,4 - E
                                5. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
                                6. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
                                7. Merai Janos, Oradea, 711 - 31,8 - O
                                8. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
                                9. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
                                10. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
                                11. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
                                12. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
                                13. Cavasdan Doru, Oradea, 865 - 24,15 - O
                                14. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
                                15. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
                                16. Tutos Csaba, Oradea, 1277 - 17,95 - A
                                17. Varkonyi Amalia, Oradea, 1088 - 15,63 - AF
                                18. Cioflan Ioan, Oradea, 1815 - 15,6 - A
                                19. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
                                20. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
                                21. Tascianu Cristian, Oradea, 2009 - 0 - O
                                22. Toma Cristian, Oradea, 2438 - 0 - A
                                23. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
                                24. Matyi Laszlo, Oradea, 6001 - 0

                                Gr.inferioara nr. 1 -
                                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                                X1X
                                X2X
                                X3X
                                X4X
                                X5X
                                X6X
                                XVX
                                LOC
                                1 GERGELY ANTON - Oradea
                                2-0
                                1-2
                                2-0
                                2-0
                                2-1
                                4
                                1
                                2 VAIDA SORIN - Oradea
                                0-2
                                2-0
                                2-0
                                2-1
                                2-0
                                4
                                2
                                3 SABADAS DINU - Oradea
                                2-1
                                0-2
                                2-0
                                2-1
                                2-0
                                4
                                3
                                4 VARKONYI AMALIA - Oradea
                                0-2
                                0-2
                                0-2
                                2-0
                                0-2
                                1
                                5 POP GABRIEL - Oradea
                                0-2
                                1-2
                                1-2
                                0-2
                                0-2
                                0
                                6 CIOFLAN IOAN - Oradea
                                1-2
                                0-2
                                0-2
                                2-0
                                2-0
                                2
                                4
                                X
                                Gr.inferioara nr. 2 -
                                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                                X1X
                                X2X
                                X3X
                                X4X
                                X5X
                                X6X
                                XVX
                                LOC
                                1 PARUS LILIAN - Oradea
                                2-1
                                2-1
                                2-1
                                2-1
                                2-0
                                5
                                1
                                2 MERAI JANOS - Oradea
                                1-2
                                2-1
                                1-2
                                2-0
                                1-2
                                2
                                3
                                3