Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ORADEA: În fiecare Vineri (18:00) - Turneu "Foresta" King Pong

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bună seara!

    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

    Comentariu


    • Inscrieri - 8/14/2020 / 21:28:49 - v4.3 / cls_2020-aug

      1. Gergely Anton, Oradea, 732 - 45.45 - E
      2. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41.35 - E
      3. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39.93 - E
      4. Craciun Calin, Oradea, 76 - 37.4 - E
      5. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37.09 - E
      6. Horvath Tibor, Oradea, 1617 - 36.5 - E
      7. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33.97 - E
      8. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33.11 - E
      9. Merai Janos, Oradea, 711 - 31.8 - O
      10. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31.54 - OW
      11. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24.58 - OW
      12. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22.45 - O
      13. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21.43 - OW
      14. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19.9 - A
      15. Costea Constantin, Oradea, 1038 - 18.9 - A
      16. Varkonyi Amalia, Oradea, 1088 - 15.63 - AF
      17. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15.23 - A
      18. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
      19. Culda Andrei, Oradea, 1184 - 9.78 - H
      20. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8.13 - H
      21. Tascianu Cristian, Oradea, 2009 - 0 - O
      22. Pop Florin, Oradea, 2620 - 0
      23. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW


      Gr.inferioara nr. 1 -
      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
      X1X
      X2X
      X3X
      X4X
      X5X
      X6X
      XVX
      LOC
      1 GERGELY ANTON - Oradea
      2-0
      1-2
      2-0
      2-1
      3
      1
      2 TIC IOAN - Oradea
      0-2
      2-0
      2-0
      2-0
      3
      2
      3 MERAI JANOS - Oradea
      2-1
      0-2
      2-0
      2-0
      3
      3
      4 VARKONYI AMALIA - Oradea
      0-2
      0-2
      0-2
      1-2
      0
      5 POP GABRIEL - Oradea
      1-2
      0-2
      0-2
      2-1
      1
      4
      6 -
      X
      Gr.inferioara nr. 2 -
      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
      X1X
      X2X
      X3X
      X4X
      X5X
      X6X
      XVX
      LOC
      1 PARUS LILIAN - Oradea
      2-0
      2-1
      2-1
      2-0
      2-0
      5
      1
      2 CODAU VLAD - Oradea
      0-2
      2-0
      1-2
      2-0
      1-2
      2
      4
      3 VAIDA SORIN - Oradea
      1-2
      0-2
      1-2
      2-0
      1-2
      1
      4 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
      1-2
      2-1
      2-1
      2-1
      2-1
      4
      2
      5 KOVACS LEVENTE - Oradea
      0-2
      0-2
      0-2
      1-2
      2-1
      1
      6 TODOR CRISTIAN - Oradea
      0-2
      2-1
      2-1
      1-2
      1-2
      2
      3
      X
      Gr.inferioara nr. 3 -
      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
      X1X
      X2X
      X3X
      X4X
      X5X
      X6X
      XVX
      LOC
      1 SAVU CRISTIAN - Oradea
      0-2
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      4
      2
      2 BALOGH ATTILA - Oradea
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      5
      1
      3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
      0-2
      0-2
      1-2
      0-2
      0-2
      0
      4 SAS TIBOR - Oradea
      0-2
      0-2
      2-1
      0-2
      2-1
      2
      4
      5 CULDA ANDREI - Oradea
      0-2
      0-2
      2-0
      2-0
      2-1
      3
      3
      6 POP FLORIN - Oradea
      0-2
      0-2
      2-0
      1-2
      1-2
      1
      X
      Gr.inferioara nr. 4 -
      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
      X1X
      X2X
      X3X
      X4X
      X5X
      X6X
      XVX
      LOC
      1 CRACIUN CALIN - Oradea
      2-0
      2-1
      2-1
      2-0
      2-0
      5
      1
      2 HORVATH TIBOR - Oradea
      0-2
      1-2
      1-2
      2-0
      2-0
      2
      4
      3 TASCIANU CRISTIAN - Oradea
      1-2
      2-1
      2-0
      2-0
      2-0
      4
      2
      4 SABAU LIVIU - Oradea
      1-2
      2-1
      0-2
      2-0
      2-0
      3
      3
      5 FABIAN WILHELM - Oradea
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      6 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      2-0
      1
      X
      Gr.superioara nr. 1 -
      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
      X1X
      X2X
      X3X
      X4X
      XVX
      LOC
      1 GERGELY ANTON - Oradea
      1-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      2 SAVU CRISTIAN - Oradea
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      1
      3 TODOR CRISTIAN - Oradea
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      4 HORVATH TIBOR - Oradea
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      X
      Gr.superioara nr. 2 -
      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
      X1X
      X2X
      X3X
      X4X
      XVX
      LOC
      1 PARUS LILIAN - Oradea
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 TASCIANU CRISTIAN - Oradea
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 CULDA ANDREI - Oradea
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      4 POP GABRIEL - Oradea
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      X
      Gr.superioara nr. 3 -
      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
      X1X
      X2X
      X3X
      X4X
      XVX
      LOC
      1 BALOGH ATTILA - Oradea
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 TIC IOAN - Oradea
      0-3
      3-0
      2-3
      1
      3 SABAU LIVIU - Oradea
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      4 CODAU VLAD - Oradea
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      X
      Gr.superioara nr. 4 -
      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
      X1X
      X2X
      X3X
      X4X
      XVX
      LOC
      1 CRACIUN CALIN - Oradea
      3-1
      3-2
      1-3
      2
      2
      2 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
      1-3
      2-3
      3-2
      1
      3 MERAI JANOS - Oradea
      2-3
      3-2
      2-3
      1
      4 SAS TIBOR - Oradea
      3-1
      2-3
      3-2
      2
      1
      Eliminatorii

      1. Savu Cristian
      -------------------- Savu Cristian 3-0
      8. Codau Vlad
      ----------------------------------- Savu Cristian 3-0
      5. Tascianu Cristian
      -------------------- Tascianu Cristian 3-0
      4. Sas Tibor
      -------------------------------------------------- Savu Cristian 3-1
      3. Balogh Attila
      -------------------- Gergely Anton 1-3
      6. Gergely Anton
      ----------------------------------- Parus Lilian 1-3
      7. Craciun Calin
      -------------------- Parus Lilian 0-3
      2. Parus Lilian

      3rd place -

      Tascianu Cristian
      ------------------------- Tascianu Cristian 3-2
      Gergely Anton

      Clasament

      1. Savu Cristian - Oradea
      2. Parus Lilian - Oradea
      3. Tascianu Cristian - Oradea
      4. Gergely Anton - Oradea
      5 -- 8
      Codau Vlad - Oradea
      Craciun Calin - Oradea
      Sas Tibor - Oradea
      Balogh Attila - Oradea
      9 -- 13 1v gr.sup.
      Horvath Tibor - Oradea
      Tic Ioan - Oradea
      Merai Janos - Oradea
      Costea Constantin - Oradea
      Culda Andrei - Oradea
      14 -- 16 0v gr.sup.
      Sabau Liviu - Oradea
      Pop Gabriel - Oradea
      Todor Cristian - Oradea
      17 -- 20 1v gr.inf.
      Vaida Sorin - Oradea
      Kovacs Levente - Oradea
      Moldovan Andrei - Oradea
      Pop Florin - Oradea
      21 -- 23 0v gr.inf.
      Birtalan Laszlo - Oradea
      Fabian Wilhelm - Oradea
      Varkonyi Amalia - Oradea


      FINALA: Savu Cristian vs. Parus Lilian

      https://www.facebook.com/savu.cristi...8163076344997/ X
      Ultima editare de toni; 14.aug.2020, 23:33.

      Comentariu


      • Bună seara!




        ​​​​​​
        Inscrieri - 2020. 08. 21. / 21:46:38 - v4.3 / cls_2020-aug

        1. Gergely Anton, Oradea, 732 - 45,45 - E
        2. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
        3. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
        4. Craciun Calin, Oradea, 76 - 37,4 - E
        5. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
        6. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
        7. Horvath Tibor, Oradea, 1617 - 36,5 - E
        8. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
        9. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
        10. Merai Janos, Oradea, 711 - 31,8 - O
        11. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
        12. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
        13. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
        14. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
        15. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
        16. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
        17. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
        18. Costea Constantin, Oradea, 1038 - 18,9 - A
        19. Varkonyi Amalia, Oradea, 1088 - 15,63 - AF
        20. Cioflan Ioan, Oradea, 1815 - 15,6 - A
        21. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
        22. Cheregi Nelu, Oradea, 1182 - 14,6 - A
        23. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 720 - 13,41 - A
        24. Darie Gabriel, Comanesti, 654 - 11,75 - A
        25. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
        26. Pop Florin, Oradea, 2620 - 0
        27. Matyi Laszlo, Oradea, 6001 - 0
        28. Varadi Mark, Oradea, 6002 - 0

        Gr.inferioara nr. 1 -
        Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
        X1X
        X2X
        X3X
        X4X
        X5X
        X6X
        XVX
        LOC
        1 GERGELY ANTON - Oradea
        2-0
        1-2
        2-0
        2-1
        3
        1
        2 TIC IOAN - Oradea
        0-2
        2-1
        2-0
        2-0
        3
        3
        3 VAIDA SORIN - Oradea
        2-1
        1-2
        2-0
        2-0
        3
        2
        4 CIOFLAN IOAN - Oradea
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0
        5 POP GABRIEL - Oradea
        1-2
        0-2
        0-2
        2-0
        1
        4
        6 -
        X
        Gr.inferioara nr. 2 -
        Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
        X1X
        X2X
        X3X
        X4X
        X5X
        X6X
        XVX
        LOC
        1 PARUS LILIAN - Oradea
        2-0
        2-1
        2-0
        2-1
        4
        1
        2 MERAI JANOS - Oradea
        0-2
        0-2
        2-0
        0-2
        1
        4
        3 SZALAY LIVIU - Oradea
        1-2
        2-0
        2-0
        2-0
        3
        2
        4 VARKONYI AMALIA - Oradea
        0-2
        0-2
        0-2
        2-1
        1
        5 CHEREGI NELU - Oradea
        1-2
        2-0
        0-2
        1-2
        1
        3
        6 -
        X
        Gr.inferioara nr. 3 -
        Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
        X1X
        X2X
        X3X
        X4X
        X5X
        X6X
        XVX
        LOC
        1 SAVU CRISTIAN - Oradea
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        0-2
        4
        1
        2 CODAU VLAD - Oradea
        0-2
        2-0
        1-2
        2-0
        2-0
        3
        2
        3 SABADAS DINU - Oradea
        0-2
        0-2
        2-0
        2-0
        2-1
        3
        3
        4 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
        0-2
        2-1
        0-2
        0-2
        2-1
        2
        4
        5 TIGAROI FLORIN - Cluj Napoca
        0-2
        0-2
        0-2
        2-0
        0-2
        1
        6 VARADI MARK - Oradea
        2-0
        0-2
        1-2
        1-2
        2-0
        2
        X
        Gr.inferioara nr. 4 -
        Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
        X1X
        X2X
        X3X
        X4X
        X5X
        X6X
        XVX
        LOC
        1 CRACIUN CALIN - Oradea
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        5
        1
        2 HORVATH TIBOR - Oradea
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        4
        2
        3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
        0-2
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        3
        3
        4 SAS TIBOR - Oradea
        0-2
        0-2
        0-2
        2-1
        0-2
        1
        5 DARIE GABRIEL - Comanesti
        0-2
        0-2
        0-2
        1-2
        2-1
        1
        4
        6 MATYI LASZLO - Oradea
        0-2
        0-2
        0-2
        2-0
        1-2
        1
        X
        Gr.inferioara nr. 5 -
        Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
        X1X
        X2X
        X3X
        X4X
        X5X
        X6X
        XVX
        LOC
        1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
        1-2
        2-0
        2-1
        2-0
        2-0
        4
        2
        2 BALOGH ATTILA - Oradea
        2-1
        2-0
        1-2
        2-0
        2-0
        4
        1
        3 SABAU LIVIU - Oradea
        0-2
        0-2
        1-2
        2-1
        2-0
        2
        4
        4 FABIAN WILHELM - Oradea
        1-2
        2-1
        2-1
        2-0
        2-0
        4
        3
        5 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
        0-2
        0-2
        1-2
        0-2
        0-2
        0
        6 POP FLORIN - Oradea
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        2-0
        1
        X
        Gr.superioara nr. 1 -
        Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
        X1X
        X2X
        X3X
        X4X
        XVX
        LOC
        1 GERGELY ANTON - Oradea
        3-0
        3-1
        3-0
        3
        1
        2 CODAU VLAD - Oradea
        0-3
        3-1
        3-1
        2
        2
        3 CHEREGI NELU - Oradea
        1-3
        1-3
        0-3
        0
        4 DARIE GABRIEL - Comanesti
        0-3
        1-3
        3-0
        1
        X
        Gr.superioara nr. 2 -
        Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
        X1X
        X2X
        X3X
        X4X
        XVX
        LOC
        1 PARUS LILIAN - Oradea
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        1
        2 HORVATH TIBOR - Oradea
        0-3
        3-0
        3-0
        2
        2
        3 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        4 SABAU LIVIU - Oradea
        0-3
        0-3
        3-0
        1
        X
        Gr.superioara nr. 3 -
        Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
        X1X
        X2X
        X3X
        X4X
        XVX
        LOC
        1 SAVU CRISTIAN - Oradea
        3-1
        3-0
        3-0
        3
        2 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
        1-3
        3-0
        3-0
        2
        3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
        0-3
        0-3
        2-3
        0
        4 POP GABRIEL - Oradea
        0-3
        0-3
        3-2
        1
        X
        Gr.superioara nr. 4 -
        Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
        X1X
        X2X
        X3X
        X4X
        XVX
        LOC
        1 CRACIUN CALIN - Oradea
        0-3
        3-1
        3-0
        2
        2
        2 VAIDA SORIN - Oradea
        3-0
        3-1
        3-0
        3
        1
        3 FABIAN WILHELM - Oradea
        1-3
        1-3
        2-3
        0
        4 MERAI JANOS - Oradea
        0-3
        0-3
        3-2
        1
        X
        Gr.superioara nr. 5 -
        Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
        X1X
        X2X
        X3X
        X4X
        XVX
        LOC
        1 BALOGH ATTILA - Oradea
        3-0
        3-1
        3-0
        3
        1
        2 SZALAY LIVIU - Oradea
        0-3
        1-3
        1-3
        0
        3 TIC IOAN - Oradea
        1-3
        3-1
        3-1
        2
        2
        4 SABADAS DINU - Oradea
        0-3
        3-1
        1-3
        1

        Eliminatorii

        1. Gergely Anton
        -------------------- Gergely Anton 3-0
        16. Bye
        ----------------------------------- Gergely Anton 3-2
        9. Horvath Tibor
        -------------------- Horvath Tibor 3-1
        8. Tailbot Francois
        -------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2
        5. Balogh Attila
        -------------------- Balogh Attila 3-0
        12. Bye
        ----------------------------------- Balogh Attila 3-0
        13. Bye
        -------------------- Vaida Sorin 0-3
        4. Vaida Sorin
        ----------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-1
        3. Savu Cristian
        -------------------- Savu Cristian 3-0
        14. Bye
        ----------------------------------- Savu Cristian 3-0
        11. Bye
        -------------------- Tic Ioan 0-3
        6. Tic Ioan
        -------------------------------------------------- Craciun Calin 1-3
        7. Craciun Calin
        -------------------- Craciun Calin 3-1
        10. Codau Vlad
        ----------------------------------- Craciun Calin 3-1
        15. Bye
        -------------------- Parus Lilian 0-3
        2. Parus Lilian

        3rd place -

        Balogh Attila
        ------------------------- Savu Cristian 2-3
        Savu Cristian

        Clasament

        1. Gergely Anton - Oradea
        2. Craciun Calin - Oradea
        3. Savu Cristian - Oradea
        4. Balogh Attila - Oradea
        5 -- 8
        Horvath Tibor - Oradea
        Parus Lilian - Oradea
        Tic Ioan - Oradea
        Vaida Sorin - Oradea
        9 -- 10
        Codau Vlad - Oradea
        Tailbot Francois - Oradea
        11 -- 15 1v gr.sup.
        Merai Janos - Oradea
        Sabadas Dinu - Oradea
        Sabau Liviu - Oradea
        Pop Gabriel - Oradea
        Darie Gabriel - Comanesti
        16 -- 20 0v gr.sup.
        Szalay Liviu - Oradea
        Birtalan Laszlo - Oradea
        Fabian Wilhelm - Oradea
        Costea Constantin - Oradea
        Cheregi Nelu - Oradea
        21 -- 2v gr.inf.
        Varadi Mark - Oradea
        22 -- 26 1v gr.inf.
        Sas Tibor - Oradea
        Varkonyi Amalia - Oradea
        Tigaroi Florin - Cluj Napoca
        Pop Florin - Oradea
        Matyi Laszlo - Oradea
        27 -- 28 0v gr.inf.
        Cioflan Ioan - Oradea
        Moldovan Andrei - Oradea


        FINALA LIVE: Gergely Anton vs. Craciun Calin

        https://www.facebook.com/clubkingpon...4888037716035/ X
        Ultima editare de King Pong Oradea; 21.aug.2020, 23:45.
        marcelgiosan apreciază asta.
        Club King Pong Oradea
        www.kingpong.ro
        0359 181 232

        Comentariu


        • Buna seara!

          https://www.facebook.com/clubkingpon...52459354932066

          Inscrieri - 2020. 08. 28. / 21:50:29 - v4.3 / cls_2020-aug

          1. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
          2. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
          3. Craciun Calin, Oradea, 76 - 37,4 - E
          4. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
          5. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
          6. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
          7. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
          8. Merai Janos, Oradea, 711 - 31,8 - O
          9. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
          10. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
          11. Totos Ludovic, Marghita, 770 - 29,65 - O
          12. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
          13. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
          14. Cavasdan Doru, Oradea, 865 - 24,15 - O
          15. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
          16. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
          17. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
          18. Costea Constantin, Oradea, 1038 - 18,9 - A
          19. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
          20. Cheregi Nelu, Oradea, 1182 - 14,6 - A
          21. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
          22. Boros Mihaly, Crasna, 1080 - 13,3 - A
          23. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
          24. Boitos Rodica, Oradea, 1906 - 5,3 - HF
          25. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
          26. Varadi Mark, Oradea, 6002 - 0
          27. Boros Eva, Crasna, 6003 - 0

          Gr.inferioara nr. 1 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          X5X
          X6X
          XVX
          LOC
          1 PARUS LILIAN - Oradea
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          1
          2 SABADAS DINU - Oradea
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          3
          2
          3 TOTOS LUDOVIC - Marghita
          0-2
          0-2
          2-0
          2-1
          2
          3
          4 CHEREGI NELU - Oradea
          0-2
          0-2
          0-2
          2-1
          1
          4
          5 TODOR CRISTIAN - Oradea
          0-2
          0-2
          1-2
          1-2
          0
          6 -
          X
          Gr.inferioara nr. 2 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          X5X
          X6X
          XVX
          LOC
          1 SAVU CRISTIAN - Oradea
          2-0
          2-0
          2-1
          2-0
          4
          1
          2 VAIDA SORIN - Oradea
          0-2
          1-2
          2-0
          2-0
          2
          3
          3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
          0-2
          2-1
          2-1
          2-0
          3
          2
          4 POP GABRIEL - Oradea
          1-2
          0-2
          1-2
          2-0
          1
          4
          5 BOROS MIHALY - Crasna
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          6 -
          X
          Gr.inferioara nr. 3 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          X5X
          X6X
          XVX
          LOC
          1 CRACIUN CALIN - Oradea
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          1
          2 MERAI JANOS - Oradea
          0-2
          0-2
          2-1
          2-0
          2
          3
          3 HALASZ PETER - Oradea
          0-2
          2-0
          2-1
          2-1
          3
          2
          4 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
          0-2
          1-2
          1-2
          2-1
          1
          4
          5 KOVACS LEVENTE - Oradea
          0-2
          0-2
          1-2
          1-2
          0
          6 -
          X
          Gr.inferioara nr. 4 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          X5X
          X6X
          XVX
          LOC
          1 BALOGH ATTILA - Oradea
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          5
          1
          2 TIC IOAN - Oradea
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          2
          3 CAVASDAN DORU - Oradea
          0-2
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          3
          3
          4 SAS TIBOR - Oradea
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          2-0
          2
          4
          5 BOITOS RODICA - Oradea
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          1
          6 BOROS EVA - Crasna
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          X
          Gr.inferioara nr. 5 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          X5X
          X6X
          XVX
          LOC
          1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
          2-0
          2-0
          2-0
          0-2
          2-0
          4
          2
          2 CODAU VLAD - Oradea
          0-2
          2-1
          2-0
          0-2
          2-0
          3
          3
          3 SABAU LIVIU - Oradea
          0-2
          1-2
          0-2
          1-2
          2-0
          1
          4 FABIAN WILHELM - Oradea
          0-2
          0-2
          2-0
          2-1
          2-0
          3
          4
          5 VARADI MARK - Oradea
          2-0
          2-0
          2-1
          1-2
          2-0
          4
          1
          6 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          X
          Gr.superioara nr. 1 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          XVX
          LOC
          1 PARUS LILIAN - Oradea
          3-0
          3-2
          3-2
          3
          1
          2 HALASZ PETER - Oradea
          0-3
          0-3
          3-1
          1
          3 VAIDA SORIN - Oradea
          2-3
          3-0
          3-2
          2
          2
          4 SAS TIBOR - Oradea
          2-3
          1-3
          2-3
          0
          X
          Gr.superioara nr. 2 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          XVX
          LOC
          1 SAVU CRISTIAN - Oradea
          3-1
          3-0
          3-0
          3
          1
          2 TIC IOAN - Oradea
          1-3
          3-1
          3-0
          2
          2
          3 MERAI JANOS - Oradea
          0-3
          1-3
          3-2
          1
          4 FABIAN WILHELM - Oradea
          0-3
          0-3
          2-3
          0
          X
          Gr.superioara nr. 3 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          XVX
          LOC
          1 CRACIUN CALIN - Oradea
          0-3
          3-1
          3-0
          2
          2
          2 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
          3-0
          3-1
          3-1
          3
          1
          3 CAVASDAN DORU - Oradea
          1-3
          1-3
          3-2
          1
          4 CHEREGI NELU - Oradea
          0-3
          1-3
          2-3
          0
          X
          Gr.superioara nr. 4 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          XVX
          LOC
          1 BALOGH ATTILA - Oradea
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          1
          2 SABADAS DINU - Oradea
          0-3
          2-3
          3-2
          1
          3 CODAU VLAD - Oradea
          0-3
          3-2
          3-0
          2
          2
          4 POP GABRIEL - Oradea
          0-3
          2-3
          0-3
          0
          X
          Gr.superioara nr. 5 -
          Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
          X1X
          X2X
          X3X
          X4X
          XVX
          LOC
          1 VARADI MARK - Oradea
          3-1
          3-0
          3-0
          3
          1
          2 BIRTALAN LASZLO - Oradea
          1-3
          1-3
          2-3
          0
          3 TOTOS LUDOVIC - Marghita
          0-3
          3-1
          2-3
          1
          4 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
          0-3
          3-2
          3-2
          2
          2
          Eliminatorii

          1. Parus Lilian
          -------------------- Parus Lilian 3-0
          16. Bye
          ----------------------------------- Craciun Calin 1-3
          9. Tic Ioan
          -------------------- Craciun Calin 2-3
          8. Craciun Calin
          -------------------------------------------------- Balogh Attila 0-3
          5. Varadi Mark
          -------------------- Varadi Mark 3-0
          12. Bye
          ----------------------------------- Balogh Attila 1-3
          13. Bye
          -------------------- Balogh Attila 0-3
          4. Balogh Attila
          ----------------------------------------------------------------- Savu Cristian 1-3
          3. Jurje Alex Doru
          -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
          14. Bye
          ----------------------------------- Jurje Alex Doru 3-0
          11. Bye
          -------------------- Costea Constantin 0-3
          6. Costea Constantin
          -------------------------------------------------- Savu Cristian 0-3
          7. Codau Vlad
          -------------------- Codau Vlad 3-1
          10. Vaida Sorin
          ----------------------------------- Savu Cristian 0-3
          15. Bye
          -------------------- Savu Cristian 0-3
          2. Savu Cristian

          3rd place -

          Craciun Calin
          ------------------------- Jurje Alex Doru 2-3
          Jurje Alex Doru


          Clasament

          1. Savu Cristian - Oradea
          2. Balogh Attila - Oradea
          3. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
          4. Craciun Calin - Oradea
          5 -- 8
          Codau Vlad - Oradea
          Varadi Mark - Oradea
          Costea Constantin - Oradea
          Parus Lilian - Oradea
          9 -- 10
          Tic Ioan - Oradea
          Vaida Sorin - Oradea
          11 -- 15 1v gr.sup.
          Merai Janos - Oradea
          Sabadas Dinu - Oradea
          Totos Ludovic - Marghita
          Halasz Peter - Oradea
          Cavasdan Doru - Oradea
          16 -- 20 0v gr.sup.
          Birtalan Laszlo - Oradea
          Fabian Wilhelm - Oradea
          Sas Tibor - Oradea
          Pop Gabriel - Oradea
          Cheregi Nelu - Oradea
          21 -- 22 1v gr.inf.
          Sabau Liviu - Oradea
          Boitos Rodica - Oradea
          23 -- 27 0v gr.inf.
          Kovacs Levente - Oradea
          Boros Mihaly - Crasna
          Moldovan Andrei - Oradea
          Todor Cristian - Oradea
          Boros Eva - Crasna


          FINALA LIVE:
          Balogh Attila vs. Savu Cristian

          https://www.facebook.com/savu.cristi...9371328557505/ X

          Ultima editare de King Pong Oradea; 28.aug.2020, 23:21.
          Lovetenis apreciază asta.
          Club King Pong Oradea
          www.kingpong.ro
          0359 181 232

          Comentariu


          • Buna seara!



            Inscrieri - 2020. 09. 04. / 22:16:35 - v4.3 / cls_2020-aug

            1. Gergely Anton, Oradea, 732 - 45,45 - E
            2. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
            3. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
            4. Craciun Calin, Oradea, 76 - 37,4 - E
            5. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
            6. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
            7. Horvath Tibor, Oradea, 1617 - 36,5 - E
            8. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
            9. Merai Janos, Oradea, 711 - 31,8 - O
            10. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
            11. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
            12. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
            13. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
            14. Cavasdan Doru, Oradea, 865 - 24,15 - O
            15. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
            16. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
            17. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
            18. Tutos Csaba, Oradea, 1277 - 17,95 - A
            19. Varkonyi Amalia, Oradea, 1088 - 15,63 - AF
            20. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
            21. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
            22. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
            23. Tascianu Cristian, Oradea, 2009 - 0 - O
            24. Pop Florin, Oradea, 2620 - 0
            25. Vonhaz Stefan, Oradea, 3098 - 0
            26. Cimpan Jozsef, Oradea, 6004 - 0

            Gr.inferioara nr. 1 -
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            X5X
            X6X
            XVX
            LOC
            1 GERGELY ANTON - Oradea
            2-0
            2-1
            2-0
            2-1
            4
            1
            2 VAIDA SORIN - Oradea
            0-2
            2-0
            2-0
            2-0
            3
            2
            3 SZALAY LIVIU - Oradea
            1-2
            0-2
            2-1
            2-1
            2
            3
            4 TUTOS CSABA - Oradea
            0-2
            0-2
            1-2
            2-1
            1
            4
            5 KOVACS LEVENTE - Oradea
            1-2
            0-2
            1-2
            1-2
            0
            6 -
            X
            Gr.inferioara nr. 2 -
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            X5X
            X6X
            XVX
            LOC
            1 PARUS LILIAN - Oradea
            2-1
            2-1
            2-0
            2-0
            4
            1
            2 MERAI JANOS - Oradea
            1-2
            1-2
            2-0
            2-1
            2
            3
            3 SABADAS DINU - Oradea
            1-2
            2-1
            2-0
            2-0
            3
            2
            4 VARKONYI AMALIA - Oradea
            0-2
            0-2
            0-2
            2-1
            1
            4
            5 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
            0-2
            1-2
            0-2
            1-2
            0
            6 -
            X
            Gr.inferioara nr. 3 -
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            X5X
            X6X
            XVX
            LOC
            1 SAVU CRISTIAN - Oradea
            2-1
            1-2
            2-1
            2-0
            3
            2
            2 TIC IOAN - Oradea
            1-2
            2-0
            2-0
            2-0
            3
            1
            3 TASCIANU CRISTIAN - Oradea
            2-1
            0-2
            2-1
            2-0
            3
            3
            4 BIRTALAN LASZLO - Oradea
            1-2
            0-2
            1-2
            2-1
            1
            4
            5 POP FLORIN - Oradea
            0-2
            0-2
            0-2
            1-2
            0
            6 -
            X
            Gr.inferioara nr. 4 -
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            X5X
            X6X
            XVX
            LOC
            1 CRACIUN CALIN - Oradea
            0-2
            2-0
            1-2
            1-2
            1
            2 HORVATH TIBOR - Oradea
            2-0
            1-2
            2-0
            2-0
            3
            2
            3 CAVASDAN DORU - Oradea
            0-2
            2-1
            2-1
            2-1
            3
            1
            4 SAS TIBOR - Oradea
            2-1
            0-2
            1-2
            2-1
            2
            3
            5 POP GABRIEL - Oradea
            2-1
            0-2
            1-2
            1-2
            1
            4
            6 -
            X
            Gr.inferioara nr. 5 -
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            X5X
            X6X
            XVX
            LOC
            1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
            1-2
            2-0
            0-2
            2-0
            2-0
            3
            2
            2 BALOGH ATTILA - Oradea
            2-1
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            5
            1
            3 SABAU LIVIU - Oradea
            0-2
            0-2
            2-1
            2-1
            2-0
            3
            3
            4 FABIAN WILHELM - Oradea
            2-0
            0-2
            1-2
            2-0
            0-2
            2
            4
            5 VONHAZ STEFAN - Oradea
            0-2
            0-2
            1-2
            0-2
            2-1
            1
            6 CIMPAN JOZSEF - Oradea
            0-2
            0-2
            0-2
            2-0
            1-2
            1
            X

            Gr.superioara nr. 1 -
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            XVX
            LOC
            1 GERGELY ANTON - Oradea
            1-3
            3-1
            3-0
            2
            2
            2 SAVU CRISTIAN - Oradea
            3-1
            3-0
            3-0
            3
            1
            3 MERAI JANOS - Oradea
            1-3
            0-3
            3-0
            1
            4 POP GABRIEL - Oradea
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            X
            Gr.superioara nr. 2 -
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            XVX
            LOC
            1 PARUS LILIAN - Oradea
            3-1
            3-1
            3-0
            3
            1
            2 HORVATH TIBOR - Oradea
            1-3
            3-1
            3-1
            2
            2
            3 TASCIANU CRISTIAN - Oradea
            1-3
            1-3
            3-1
            1
            4 FABIAN WILHELM - Oradea
            0-3
            1-3
            1-3
            0
            X
            Gr.superioara nr. 3 -
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            XVX
            LOC
            1 TIC IOAN - Oradea
            1-3
            3-0
            3-0
            2
            2
            2 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
            3-1
            3-1
            3-1
            3
            1
            3 SAS TIBOR - Oradea
            0-3
            1-3
            3-2
            1
            4 TUTOS CSABA - Oradea
            0-3
            1-3
            2-3
            0
            X
            Gr.superioara nr. 4 -
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            XVX
            LOC
            1 CAVASDAN DORU - Oradea
            0-3
            3-0
            3-0
            2
            2
            2 VAIDA SORIN - Oradea
            3-0
            3-0
            3-2
            3
            1
            3 SABAU LIVIU - Oradea
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            4 VARKONYI AMALIA - Oradea
            0-3
            2-3
            3-0
            1
            X
            Gr.superioara nr. 5 -
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            XVX
            LOC
            1 BALOGH ATTILA - Oradea
            3-1
            3-1
            3-1
            3
            1
            2 SABADAS DINU - Oradea
            1-3
            2-3
            3-1
            1
            3 SZALAY LIVIU - Oradea
            1-3
            3-2
            3-2
            2
            2
            4 BIRTALAN LASZLO - Oradea
            1-3
            1-3
            2-3
            0

            Eliminatorii

            1. Savu Cristian
            -------------------- Savu Cristian 3-0
            16. Bye
            ----------------------------------- Horvath Tibor 2-3
            9. Horvath Tibor
            -------------------- Horvath Tibor 3-0
            8. Tic Ioan
            -------------------------------------------------- Balogh Attila 2-3
            5. Balogh Attila
            -------------------- Balogh Attila 3-0
            12. Bye
            ----------------------------------- Balogh Attila 3-1
            13. Bye
            -------------------- Vaida Sorin 0-3
            4. Vaida Sorin
            ----------------------------------------------------------------- Balogh Attila 3-2
            3. Tailbot Francois
            -------------------- Tailbot Francois 3-0
            14. Bye
            ----------------------------------- Szalay Liviu 2-3
            11. Bye
            -------------------- Szalay Liviu 0-3
            6. Szalay Liviu
            -------------------------------------------------- Gergely Anton 1-3
            7. Cavasdan Doru
            -------------------- Gergely Anton 1-3
            10. Gergely Anton
            ----------------------------------- Gergely Anton 3-0
            15. Bye
            -------------------- Parus Lilian 0-3
            2. Parus Lilian

            3rd place -

            Horvath Tibor
            ------------------------- Horvath Tibor 3-2
            Szalay Liviu

            Clasament

            1. Balogh Attila - Oradea
            2. Gergely Anton - Oradea
            3. Horvath Tibor - Oradea
            4. Szalay Liviu - Oradea
            5 -- 8
            Vaida Sorin - Oradea
            Parus Lilian - Oradea
            Savu Cristian - Oradea
            Tailbot Francois - Oradea
            9 -- 10
            Cavasdan Doru - Oradea
            Tic Ioan - Oradea
            11 -- 15 1v gr.sup.
            Merai Janos - Oradea
            Sabadas Dinu - Oradea
            Sas Tibor - Oradea
            Varkonyi Amalia - Oradea
            Tascianu Cristian - Oradea
            16 -- 20 0v gr.sup.
            Birtalan Laszlo - Oradea
            Sabau Liviu - Oradea
            Fabian Wilhelm - Oradea
            Tutos Csaba - Oradea
            Pop Gabriel - Oradea
            21 -- 23 1v gr.inf.
            Craciun Calin - Oradea
            Vonhaz Stefan - Oradea
            Cimpan Jozsef - Oradea
            24 -- 26 0v gr.inf.
            Kovacs Levente - Oradea
            Moldovan Andrei - Oradea
            Pop Florin - Oradea


            FINALA LIVE: Gergely Anton vs. Balogh Attila
            https://www.facebook.com/gergely.toni/videos/3365704596806015/

            https://youtu.be/7gPbS0hA7QY


            X
            Ultima editare de King Pong Oradea; 04.sep.2020, 23:40.
            Club King Pong Oradea
            www.kingpong.ro
            0359 181 232

            Comentariu


            • Bună seara!



              Inscrieri - 2020. 09. 11. / 22:05:28 - v4.3 / cls_2020-aug

              1. Gergely Anton, Oradea, 732 - 45,45 - E
              2. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
              3. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
              4. Craciun Calin, Oradea, 76 - 37,4 - E
              5. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
              6. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
              7. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
              8. Horvath Tibor, Oradea, 1617 - 36,5 - E
              9. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
              10. Merai Janos, Oradea, 711 - 31,8 - O
              11. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
              12. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
              13. Birtalan Robert, Oradea, 602 - 30,05 - O
              14. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
              15. Popa Octavian, Oradea, 559 - 29,3 - O
              16. Bondar Octavian, Oradea, 1863 - 29,1 - O
              17. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
              18. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
              19. Cavasdan Doru, Oradea, 865 - 24,15 - O
              20. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
              21. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
              22. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
              23. Orban Alexandru, Lugoj, 379 - 18,77 - A
              24. Varkonyi Amalia, Oradea, 1088 - 15,63 - AF
              25. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
              26. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
              27. Andre Andrea, Oradea, 1520 - 13,3 - AF
              28. Orban Marius, Lugoj, 941 - 6,87 - H
              29. Handlery Viktor, Oradea, 2395 - 4,5 - H
              30. Pop Florin, Oradea, 2620 - 0
              31. Aberle Ildiko, Oradea, 3202 - 0 - AF
              32. Varadi Mark, Oradea, 6002 - 0
              33. Horvath Sandor, Oradea, 6006 - 0

              Gr.inferioara nr. 1 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              X5X
              X6X
              XVX
              LOC
              1 GERGELY ANTON - Oradea
              0-2
              2-1
              2-0
              2-1
              3
              3
              2 SZALAY LIVIU - Oradea
              2-0
              1-2
              2-0
              2-1
              3
              1
              3 BIRTALAN ROBERT - Oradea
              1-2
              2-1
              2-0
              2-1
              3
              2
              4 VARKONYI AMALIA - Oradea
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0
              5 KOVACS LEVENTE - Oradea
              1-2
              1-2
              1-2
              2-0
              1
              4
              6 -
              X
              Gr.inferioara nr. 2 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              X5X
              X6X
              XVX
              LOC
              1 PARUS LILIAN - Oradea
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              4
              1
              2 VAIDA SORIN - Oradea
              0-2
              0-2
              2-0
              2-0
              2
              3
              3 POPA OCTAVIAN - Oradea
              0-2
              2-0
              2-0
              2-0
              3
              2
              4 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
              0-2
              0-2
              0-2
              1-2
              0
              5 POP GABRIEL - Oradea
              0-2
              0-2
              0-2
              2-1
              1
              4
              6 -
              X
              Gr.inferioara nr. 3 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              X5X
              X6X
              XVX
              LOC
              1 SAVU CRISTIAN - Oradea
              2-0
              2-1
              2-0
              2-0
              4
              1
              2 MERAI JANOS - Oradea
              0-2
              1-2
              2-0
              2-0
              2
              3
              3 SABADAS DINU - Oradea
              1-2
              2-1
              2-0
              2-0
              3
              2
              4 SAS TIBOR - Oradea
              0-2
              0-2
              0-2
              2-0
              1
              4
              5 ANDRE ANDREA - Oradea
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0
              6 -
              X
              Gr.inferioara nr. 4 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              X5X
              X6X
              XVX
              LOC
              1 CRACIUN CALIN - Oradea
              1-2
              2-1
              2-0
              2-0
              2-0
              4
              2
              2 TIC IOAN - Oradea
              2-1
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              5
              1
              3 BONDAR OCTAVIAN - Oradea
              1-2
              0-2
              1-2
              2-0
              2-0
              2
              3
              4 FABIAN WILHELM - Oradea
              0-2
              0-2
              2-1
              2-1
              0-2
              2
              5 ORBAN MARIUS - Lugoj
              0-2
              0-2
              0-2
              1-2
              0-2
              0
              6 HORVATH SANDOR - Oradea
              0-2
              0-2
              0-2
              2-0
              2-0
              2
              4
              X
              Gr.inferioara nr. 5 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              X5X
              X6X
              XVX
              LOC
              1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
              2-0
              2-0
              2-0
              0-2
              2-0
              4
              2
              2 HORVATH TIBOR - Oradea
              0-2
              2-1
              0-2
              2-1
              2-0
              3
              4
              3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
              0-2
              1-2
              0-2
              1-2
              2-0
              1
              4 SABAU LIVIU - Oradea
              0-2
              2-0
              2-0
              0-2
              2-0
              3
              3
              5 VARADI MARK - Oradea
              2-0
              1-2
              2-1
              2-0
              2-0
              4
              1
              6 HANDLERY VIKTOR - Oradea
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0
              X
              Gr.inferioara nr. 6 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              X4X
              X5X
              X6X
              XVX
              LOC
              1 BALOGH ATTILA - Oradea
              1-2
              2-0
              2-1
              2-0
              2-0
              4
              2
              2 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
              2-1
              1-2
              2-0
              2-0
              2-1
              4
              1
              3 HALASZ PETER - Oradea
              0-2
              2-1
              1-2
              2-1
              2-0
              3
              3
              4 CAVASDAN DORU - Oradea
              1-2
              0-2
              2-1
              0-2
              2-0
              2
              5 POP FLORIN - Oradea
              0-2
              0-2
              1-2
              2-0
              2-0
              2
              4
              6 ABERLE ILDIKO - Oradea
              0-2
              1-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0
              X


              Gr.superioara nr. 1 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              XVX
              LOC
              1 SZALAY LIVIU - Oradea
              3-1
              3-0
              2
              1
              2 BONDAR OCTAVIAN - Oradea
              1-3
              1-3
              0
              3 SABAU LIVIU - Oradea
              0-3
              3-1
              1
              2
              X
              Gr.superioara nr. 2 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              XVX
              LOC
              1 PARUS LILIAN - Oradea
              3-1
              3-0
              2
              1
              2 MERAI JANOS - Oradea
              1-3
              2-3
              0
              3 HALASZ PETER - Oradea
              0-3
              3-2
              1
              2
              X
              Gr.superioara nr. 3 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              XVX
              LOC
              1 SAVU CRISTIAN - Oradea
              3-2
              3-0
              2
              1
              2 VAIDA SORIN - Oradea
              2-3
              3-0
              1
              2
              3 POP FLORIN - Oradea
              0-3
              0-3
              0
              X
              Gr.superioara nr. 4 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              XVX
              LOC
              1 TIC IOAN - Oradea
              0-3
              3-2
              1
              2 GERGELY ANTON - Oradea
              3-0
              0-3
              1
              2
              3 HORVATH TIBOR - Oradea
              2-3
              3-0
              1
              1
              X
              Gr.superioara nr. 5 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              XVX
              LOC
              1 VARADI MARK - Oradea
              0-3
              3-1
              1
              2
              2 BIRTALAN ROBERT - Oradea
              3-0
              3-0
              2
              1
              3 HORVATH SANDOR - Oradea
              1-3
              0-3
              0
              X
              Gr.superioara nr. 6 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              XVX
              LOC
              1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
              3-0
              3-0
              2
              1
              2 POPA OCTAVIAN - Oradea
              0-3
              3-1
              1
              2
              3 SAS TIBOR - Oradea
              0-3
              1-3
              0
              X
              Gr.superioara nr. 7 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              XVX
              LOC
              1 BALOGH ATTILA - Oradea
              3-0
              3-0
              2
              1
              2 SABADAS DINU - Oradea
              0-3
              3-0
              1
              2
              3 POP GABRIEL - Oradea
              0-3
              0-3
              0
              X
              Gr.superioara nr. 8 -
              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
              X1X
              X2X
              X3X
              XVX
              LOC
              1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
              3-0
              3-2
              2
              1
              2 CRACIUN CALIN - Oradea
              0-3
              3-0
              1
              2
              3 KOVACS LEVENTE - Oradea
              2-3
              0-3
              0

              Eliminatorii

              1. Szalay Liviu
              -------------------- Vaida Sorin 0-3
              16. Vaida Sorin
              ----------------------------------- Tailbot Francois 0-3
              9. Popa Octavian
              -------------------- Tailbot Francois 2-3
              8. Tailbot Francois
              -------------------------------------------------- Tailbot Francois 3-1
              5. Birtalan Robert
              -------------------- Birtalan Robert 3-2
              12. Sabadas Dinu
              ----------------------------------- Horvath Tibor 2-3
              13. Halasz Peter
              -------------------- Horvath Tibor 2-3
              4. Horvath Tibor
              ----------------------------------------------------------------- Savu Cristian 2-3
              3. Savu Cristian
              -------------------- Savu Cristian 3-0
              14. Sabau Liviu
              ----------------------------------- Savu Cristian 3-0
              11. Craciun Calin
              -------------------- Jurje Alex Doru 1-3
              6. Jurje Alex Doru
              -------------------------------------------------- Savu Cristian 3-2
              7. Balogh Attila
              -------------------- Balogh Attila 3-0
              10. Varadi Mark
              ----------------------------------- Gergely Anton 2-3
              15. Gergely Anton
              -------------------- Gergely Anton 3-1
              2. Parus Lilian

              3rd place -

              Horvath Tibor
              ------------------------- Gergely Anton 1-3
              Gergely Anton

              Clasament

              1. Savu Cristian - Oradea
              2. Tailbot Francois - Oradea
              3. Gergely Anton - Oradea
              4. Horvath Tibor - Oradea
              5 -- 8
              Jurje Alex Doru - Almasu Mare
              Vaida Sorin - Oradea
              Balogh Attila - Oradea
              Birtalan Robert - Oradea
              9 -- 16
              Sabau Liviu - Oradea
              Popa Octavian - Oradea
              Parus Lilian - Oradea
              Halasz Peter - Oradea
              Craciun Calin - Oradea
              Szalay Liviu - Oradea
              Varadi Mark - Oradea
              Sabadas Dinu - Oradea
              17 -- 1v gr.sup.
              Tic Ioan - Oradea
              18 -- 24 0v gr.sup.
              Merai Janos - Oradea
              Bondar Octavian - Oradea
              Sas Tibor - Oradea
              Pop Gabriel - Oradea
              Kovacs Levente - Oradea
              Pop Florin - Oradea
              Horvath Sandor - Oradea
              25 -- 26 2v gr.inf.
              Cavasdan Doru - Oradea
              Fabian Wilhelm - Oradea
              27 -- 1v gr.inf.
              Birtalan Laszlo - Oradea
              28 -- 33 0v gr.inf.
              Orban Alexandru - Lugoj
              Varkonyi Amalia - Oradea
              Andre Andrea - Oradea
              Orban Marius - Lugoj
              Handlery Viktor - Oradea
              Aberle Ildiko - Oradea

              FINALA LIVE: Savu Cristian vs. Tailbot Francois

              https://www.facebook.com/savu.cristi...0470467447591/

              X
              Ultima editare de King Pong Oradea; 11.sep.2020, 23:54.
              Club King Pong Oradea
              www.kingpong.ro
              0359 181 232

              Comentariu


              • Bună seara!



                Inscrieri - 2020. 09. 18. / 21:41:07 - v4.3 / cls_2020-aug

                1. Gergely Anton, Oradea, 732 - 45,45 - E
                2. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
                3. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
                4. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
                5. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
                6. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
                7. Horvath Tibor, Oradea, 1617 - 36,5 - E
                8. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
                9. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
                10. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
                11. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
                12. Popa Octavian, Oradea, 559 - 29,3 - O
                13. Lup Silviu, Oradea, 707 - 24,93 - O
                14. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
                15. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
                16. Cavasdan Doru, Oradea, 865 - 24,15 - O
                17. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
                18. Costea Constantin, Oradea, 1038 - 18,9 - A
                19. Kornya Tamas, Salonta, 1704 - 16,8 - A
                20. Kornya Adam, Salonta, 1570 - 15,8 - A
                21. Varkonyi Amalia, Oradea, 1088 - 15,63 - AF
                22. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
                23. Cheregi Nelu, Oradea, 1182 - 14,6 - A
                24. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
                25. Papp Attila, Salonta, 1970 - 11,4 - A
                26. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
                27. Seica Gheorghe, Oradea, 1499 - 6,03 - H
                28. Handlery Viktor, Oradea, 2395 - 4,5 - H
                29. Pop Florin, Oradea, 2620 - 0
                30. Vonhaz Stefan, Oradea, 3098 - 0
                31. Aberle Ildiko, Oradea, 3202 - 0 - AF
                32. Cimpan Jozsef, Oradea, 6004 - 0
                33. Hamza Vince, Marghita, 6007 - 0
                34. Neagu Cristian, Oradea, 6008 - 0

                Gr.inferioara nr. 1 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                X5X
                X6X
                XVX
                LOC
                1 GERGELY ANTON - Oradea
                2-1
                2-1
                2-0
                1-2
                3
                1
                2 POPA OCTAVIAN - Oradea
                1-2
                2-0
                2-0
                2-0
                3
                2
                3 LUP SILVIU - Oradea
                1-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2
                3
                4 KOVACS LEVENTE - Oradea
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                5 PAPP ATTILA - Salonta
                2-1
                0-2
                0-2
                2-0
                2
                4
                6 -
                X
                Gr.inferioara nr. 2 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                X5X
                X6X
                XVX
                LOC
                1 PARUS LILIAN - Oradea
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                1
                2 SABADAS DINU - Oradea
                0-2
                2-0
                2-0
                2-0
                3
                2
                3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
                0-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2
                3
                4 CHEREGI NELU - Oradea
                0-2
                0-2
                0-2
                2-1
                1
                4
                5 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
                0-2
                0-2
                0-2
                1-2
                0
                6 -
                X
                Gr.inferioara nr. 3 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                X5X
                X6X
                XVX
                LOC
                1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                2-1
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                5
                1
                2 SZALAY LIVIU - Oradea
                1-2
                1-2
                2-1
                2-1
                2-0
                3
                3
                3 HALASZ PETER - Oradea
                0-2
                2-1
                2-1
                2-0
                2-0
                4
                2
                4 POP GABRIEL - Oradea
                0-2
                1-2
                1-2
                2-0
                2-0
                2
                4
                5 SEICA GHEORGHE - Oradea
                0-2
                1-2
                0-2
                0-2
                2-0
                1
                6 NEAGU CRISTIAN - Oradea
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                X
                Gr.inferioara nr. 4 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                X5X
                X6X
                XVX
                LOC
                1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                5
                1
                2 VAIDA SORIN - Oradea
                0-2
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                2
                3 CAVASDAN DORU - Oradea
                0-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2-0
                3
                3
                4 VARKONYI AMALIA - Oradea
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                5 POP FLORIN - Oradea
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                2-1
                2
                4
                6 CIMPAN JOZSEF - Oradea
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                1-2
                1
                X
                Gr.inferioara nr. 5 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                X5X
                X6X
                XVX
                LOC
                1 BALOGH ATTILA - Oradea
                2-1
                1-2
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                1
                2 TIC IOAN - Oradea
                1-2
                2-0
                2-1
                2-0
                2-0
                4
                2
                3 SABAU LIVIU - Oradea
                2-1
                0-2
                0-2
                2-0
                2-0
                3
                4
                4 KORNYA ADAM - Salonta
                0-2
                1-2
                2-0
                2-0
                2-0
                3
                3
                5 HANDLERY VIKTOR - Oradea
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                1
                6 HAMZA VINCE - Marghita
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                X
                Gr.inferioara nr. 6 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                X4X
                X5X
                X6X
                XVX
                LOC
                1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
                0-2
                2-0
                2-1
                2-0
                2-0
                4
                2
                2 HORVATH TIBOR - Oradea
                2-0
                2-1
                1-2
                2-0
                2-0
                4
                1
                3 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
                0-2
                1-2
                2-1
                0-2
                2-0
                2
                4
                4 KORNYA TAMAS - Salonta
                1-2
                2-1
                1-2
                1-2
                2-0
                2
                5 VONHAZ STEFAN - Oradea
                0-2
                0-2
                2-0
                2-1
                0-2
                2
                3
                6 ABERLE ILDIKO - Oradea
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                1
                X

                Gr.superioara nr. 1 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                XVX
                LOC
                1 GERGELY ANTON - Oradea
                3-0
                3-2
                2
                1
                2 CAVASDAN DORU - Oradea
                0-3
                3-0
                1
                2
                3 KORNYA ADAM - Salonta
                2-3
                0-3
                0
                X
                Gr.superioara nr. 2 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                XVX
                LOC
                1 PARUS LILIAN - Oradea
                3-0
                3-2
                2
                1
                2 SZALAY LIVIU - Oradea
                0-3
                3-0
                1
                2
                3 VONHAZ STEFAN - Oradea
                2-3
                0-3
                0
                X
                Gr.superioara nr. 3 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                XVX
                LOC
                1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                3-0
                3-1
                2
                1
                2 BIRTALAN LASZLO - Oradea
                0-3
                2-3
                0
                3 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
                1-3
                3-2
                1
                2
                X
                Gr.superioara nr. 4 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                XVX
                LOC
                1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
                3-1
                3-0
                2
                1
                2 LUP SILVIU - Oradea
                1-3
                3-1
                1
                2
                3 SABAU LIVIU - Oradea
                0-3
                1-3
                0
                X
                Gr.superioara nr. 5 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                XVX
                LOC
                1 BALOGH ATTILA - Oradea
                3-1
                3-0
                2
                1
                2 POPA OCTAVIAN - Oradea
                1-3
                3-1
                1
                2
                3 POP FLORIN - Oradea
                0-3
                1-3
                0
                X
                Gr.superioara nr. 6 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                XVX
                LOC
                1 HORVATH TIBOR - Oradea
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 SABADAS DINU - Oradea
                0-3
                1-3
                0
                3 POP GABRIEL - Oradea
                0-3
                3-1
                1
                2
                X
                Gr.superioara nr. 7 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                XVX
                LOC
                1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
                3-2
                3-1
                2
                1
                2 HALASZ PETER - Oradea
                2-3
                3-0
                1
                2
                3 CHEREGI NELU - Oradea
                1-3
                0-3
                0
                X
                Gr.superioara nr. 8 -
                Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                X1X
                X2X
                X3X
                XVX
                LOC
                1 TIC IOAN - Oradea
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 VAIDA SORIN - Oradea
                0-3
                3-0
                1
                2
                3 PAPP ATTILA - Salonta
                0-3
                0-3
                0
                Eliminatorii

                1. Gergely Anton
                -------------------- Gergely Anton 3-0
                16. Costea Constantin
                ----------------------------------- Gergely Anton 3-1
                9. Pop Gabriel
                -------------------- Tic Ioan 1-3
                8. Tic Ioan
                -------------------------------------------------- Gergely Anton 3-0
                5. Balogh Attila
                -------------------- Balogh Attila 3-2
                12. Halasz Peter
                ----------------------------------- Balogh Attila 3-2
                13. Szalay Liviu
                -------------------- Tailbot Francois 0-3
                4. Tailbot Francois
                ----------------------------------------------------------------- Parus Lilian 0-3
                3. Savu Cristian
                -------------------- Savu Cristian 3-0
                14. Cavasdan Doru
                ----------------------------------- Savu Cristian 3-2
                11. Vaida Sorin
                -------------------- Horvath Tibor 0-3
                6. Horvath Tibor
                -------------------------------------------------- Parus Lilian 2-3
                7. Jurje Alex Doru
                -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
                10. Popa Octavian
                ----------------------------------- Parus Lilian 2-3
                15. Lup Silviu
                -------------------- Parus Lilian 1-3
                2. Parus Lilian

                Clasament

                1. Parus Lilian - Oradea
                2. Gergely Anton - Oradea
                3 -- 4
                Savu Cristian - Oradea
                Balogh Attila - Oradea
                5 -- 8
                Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                Tic Ioan - Oradea
                Horvath Tibor - Oradea
                Tailbot Francois - Oradea
                9 -- 16
                Lup Silviu - Oradea
                Costea Constantin - Oradea
                Cavasdan Doru - Oradea
                Halasz Peter - Oradea
                Popa Octavian - Oradea
                Pop Gabriel - Oradea
                Vaida Sorin - Oradea
                Szalay Liviu - Oradea
                17 -- 24 0v gr.sup.
                Sabadas Dinu - Oradea
                Birtalan Laszlo - Oradea
                Sabau Liviu - Oradea
                Kornya Adam - Salonta
                Cheregi Nelu - Oradea
                Papp Attila - Salonta
                Pop Florin - Oradea
                Vonhaz Stefan - Oradea
                25 -- 2v gr.inf.
                Kornya Tamas - Salonta
                26 -- 29 1v gr.inf.
                Seica Gheorghe - Oradea
                Handlery Viktor - Oradea
                Aberle Ildiko - Oradea
                Cimpan Jozsef - Oradea
                30 -- 34 0v gr.inf.
                Varkonyi Amalia - Oradea
                Kovacs Levente - Oradea
                Moldovan Andrei - Oradea
                Hamza Vince - Marghita
                Neagu Cristian - Oradea


                FINALA LIVE: Gergely Anton vs. Parus Lilian:

                https://www.facebook.com/clubkingpon...6969413206922/ X
                Ultima editare de King Pong Oradea; 19.sep.2020, 00:00.
                Toza și marcelgiosan apreciază asta.
                Club King Pong Oradea
                www.kingpong.ro
                0359 181 232

                Comentariu


                • Bună seara!



                  Inscrieri - 2020. 09. 25. / 20:48:09 - v4.3 / cls_2020-aug

                  1. Gergely Anton, Oradea, 732 - 45,45 - E
                  2. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
                  3. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
                  4. Craciun Calin, Oradea, 76 - 37,4 - E
                  5. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
                  6. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
                  7. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
                  8. Popet Doru, Timisoara, 441 - 33,35 - EW
                  9. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
                  10. Merai Janos, Oradea, 711 - 31,8 - O
                  11. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
                  12. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
                  13. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
                  14. Totos Ludovic, Marghita, 770 - 29,65 - O
                  15. Bondar Octavian, Oradea, 1863 - 29,1 - O
                  16. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
                  17. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
                  18. Cavasdan Doru, Oradea, 865 - 24,15 - O
                  19. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
                  20. Tanc Florin, Oradea, 391 - 21,61 - O
                  21. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
                  22. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
                  23. Costea Constantin, Oradea, 1038 - 18,9 - A
                  24. Varkonyi Amalia, Oradea, 1088 - 15,63 - AF
                  25. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
                  26. Ghile Ioan, Oradea, 2351 - 15 - A
                  27. Cheregi Nelu, Oradea, 1182 - 14,6 - A
                  28. Andre Andrea, Oradea, 1520 - 13,3 - AF
                  29. Culda Andrei, Oradea, 1184 - 9,78 - H
                  30. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
                  31. Guias Cristian, Oradea, 1337 - 7,18 - H
                  32. Handlery Viktor, Oradea, 2395 - 4,5 - H
                  33. Tascianu Cristian, Oradea, 2009 - 0 - O
                  34. Blaga Mircea, Oradea, 2322 - 0
                  35. Pop Florin, Oradea, 2620 - 0
                  36. Zatyko Erik, Oradea, 4178 - 0

                  Gr.inferioara nr. 1 -
                  Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                  X1X
                  X2X
                  X3X
                  X4X
                  X5X
                  X6X
                  XVX
                  LOC
                  1 GERGELY ANTON - Oradea
                  2-1
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  2-1
                  5
                  1
                  2 SZALAY LIVIU - Oradea
                  1-2
                  0-2
                  1-2
                  2-0
                  2-0
                  2
                  4
                  3 TOTOS LUDOVIC - Marghita
                  0-2
                  2-0
                  1-2
                  2-0
                  0-2
                  2
                  3
                  4 TANC FLORIN - Oradea
                  0-2
                  2-1
                  2-1
                  2-1
                  2-1
                  4
                  2
                  5 GHILE IOAN - Oradea
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  1-2
                  2-0
                  1
                  6 SABAU LIVIU - Oradea
                  1-2
                  0-2
                  2-0
                  1-2
                  0-2
                  1
                  X
                  Gr.inferioara nr. 2 -
                  Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                  X1X
                  X2X
                  X3X
                  X4X
                  X5X
                  X6X
                  XVX
                  LOC
                  1 PARUS LILIAN - Oradea
                  0-2
                  0-2
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  3
                  3
                  2 VAIDA SORIN - Oradea
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  5
                  1
                  3 SABADAS DINU - Oradea
                  2-0
                  0-2
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  4
                  2
                  4 VARKONYI AMALIA - Oradea
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  2-0
                  1
                  5 CHEREGI NELU - Oradea
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  2-0
                  2-1
                  2
                  4
                  6 POP FLORIN - Oradea
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  1-2
                  0
                  X
                  Gr.inferioara nr. 3 -
                  Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                  X1X
                  X2X
                  X3X
                  X4X
                  X5X
                  X6X
                  XVX
                  LOC
                  1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  2-1
                  2-0
                  5
                  1
                  2 MERAI JANOS - Oradea
                  0-2
                  1-2
                  2-1
                  2-1
                  2-0
                  3
                  3
                  3 BONDAR OCTAVIAN - Oradea
                  0-2
                  2-1
                  2-1
                  2-0
                  2-1
                  4
                  2
                  4 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
                  0-2
                  1-2
                  1-2
                  2-0
                  2-0
                  2
                  4
                  5 ANDRE ANDREA - Oradea
                  1-2
                  1-2
                  0-2
                  0-2
                  2-0
                  1
                  6 ZATYKO ERIK - Oradea
                  0-2
                  0-2
                  1-2
                  0-2
                  0-2
                  0
                  X
                  Gr.inferioara nr. 4 -
                  Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                  X1X
                  X2X
                  X3X
                  X4X
                  X5X
                  X6X
                  XVX
                  LOC
                  1 CRACIUN CALIN - Oradea
                  0-2
                  0-2
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  3
                  3
                  2 TIC IOAN - Oradea
                  2-0
                  1-2
                  2-1
                  2-0
                  2-0
                  4
                  2
                  3 TASCIANU CRISTIAN - Oradea
                  2-0
                  2-1
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  5
                  1
                  4 BIRTALAN LASZLO - Oradea
                  0-2
                  1-2
                  0-2
                  2-1
                  2-0
                  2
                  4
                  5 CULDA ANDREI - Oradea
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  1-2
                  2-0
                  1
                  6 BLAGA MIRCEA - Oradea
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0
                  X
                  Gr.inferioara nr. 5 -
                  Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                  X1X
                  X2X
                  X3X
                  X4X
                  X5X
                  X6X
                  XVX
                  LOC
                  1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
                  2-0
                  2-0
                  2-1
                  2-0
                  1-2
                  4
                  1
                  2 POPET DORU - Timisoara
                  0-2
                  0-2
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  3
                  2
                  3 HALASZ PETER - Oradea
                  0-2
                  2-0
                  2-1
                  0-2
                  2-0
                  3
                  4
                  4 SAS TIBOR - Oradea
                  1-2
                  0-2
                  1-2
                  0-2
                  2-1
                  1
                  5 FABIAN WILHELM - Oradea
                  0-2
                  0-2
                  2-0
                  2-0
                  2-1
                  3
                  3
                  6 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
                  2-1
                  0-2
                  0-2
                  1-2
                  1-2
                  1
                  X
                  Gr.inferioara nr. 6 -
                  Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                  X1X
                  X2X
                  X3X
                  X4X
                  X5X
                  X6X
                  XVX
                  LOC
                  1 BALOGH ATTILA - Oradea
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  5
                  1
                  2 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
                  0-2
                  2-0
                  1-2
                  2-0
                  2-0
                  3
                  2
                  3 CAVASDAN DORU - Oradea
                  0-2
                  0-2
                  2-1
                  2-0
                  2-0
                  3
                  4
                  4 POP GABRIEL - Oradea
                  0-2
                  2-1
                  1-2
                  2-0
                  2-0
                  3
                  3
                  5 GUIAS CRISTIAN - Oradea
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  2-0
                  1
                  6 HANDLERY VIKTOR - Oradea
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0
                  Gr.superioara nr. 1 -
                  Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                  X1X
                  X2X
                  X3X
                  XVX
                  LOC
                  1 GERGELY ANTON - Oradea
                  3-2
                  3-1
                  2
                  1
                  2 CRACIUN CALIN - Oradea
                  2-3
                  3-1
                  1
                  2
                  3 FABIAN WILHELM - Oradea
                  1-3
                  1-3
                  0
                  X
                  Gr.superioara nr. 2 -
                  Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                  X1X
                  X2X
                  X3X
                  XVX
                  LOC
                  1 VAIDA SORIN - Oradea
                  3-0
                  3-0
                  2
                  1
                  2 MERAI JANOS - Oradea
                  0-3
                  3-2
                  1
                  2
                  3 POP GABRIEL - Oradea
                  0-3
                  2-3
                  0
                  X
                  Gr.superioara nr. 3 -
                  Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                  X1X
                  X2X
                  X3X
                  XVX
                  LOC
                  1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                  3-0
                  3-0
                  2
                  1
                  2 PARUS LILIAN - Oradea
                  0-3
                  3-1
                  1
                  2
                  3 CAVASDAN DORU - Oradea
                  0-3
                  1-3
                  0
                  X
                  Gr.superioara nr. 4 -
                  Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                  X1X
                  X2X
                  X3X
                  XVX
                  LOC
                  1 TASCIANU CRISTIAN - Oradea
                  3-0
                  3-0
                  2
                  1
                  2 TOTOS LUDOVIC - Marghita
                  0-3
                  3-0
                  1
                  2
                  3 HALASZ PETER - Oradea
                  0-3
                  0-3
                  0
                  X
                  Gr.superioara nr. 5 -
                  Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                  X1X
                  X2X
                  X3X
                  XVX
                  LOC
                  1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
                  3-0
                  3-1
                  2
                  1
                  2 TANC FLORIN - Oradea
                  0-3
                  2-3
                  0
                  3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
                  1-3
                  3-2
                  1
                  2
                  X
                  Gr.superioara nr. 6 -
                  Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                  X1X
                  X2X
                  X3X
                  XVX
                  LOC
                  1 BALOGH ATTILA - Oradea
                  3-1
                  3-0
                  2
                  1
                  2 SABADAS DINU - Oradea
                  1-3
                  3-1
                  1
                  2
                  3 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
                  0-3
                  1-3
                  0
                  X
                  Gr.superioara nr. 7 -
                  Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                  X1X
                  X2X
                  X3X
                  XVX
                  LOC
                  1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
                  3-1
                  3-1
                  2
                  1
                  2 BONDAR OCTAVIAN - Oradea
                  1-3
                  3-2
                  1
                  2
                  3 CHEREGI NELU - Oradea
                  1-3
                  2-3
                  0
                  X
                  Gr.superioara nr. 8 -
                  Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                  X1X
                  X2X
                  X3X
                  XVX
                  LOC
                  1 POPET DORU - Timisoara
                  0-3
                  2-3
                  0
                  2 TIC IOAN - Oradea
                  3-0
                  3-0
                  2
                  1
                  3 SZALAY LIVIU - Oradea
                  3-2
                  0-3
                  1
                  2
                  Eliminatorii

                  1. Gergely Anton
                  -------------------- Gergely Anton 3-1
                  16. Parus Lilian
                  ----------------------------------- Gergely Anton 3-0
                  9. Sabadas Dinu
                  -------------------- Sabadas Dinu 3-2
                  8. Tic Ioan
                  -------------------------------------------------- Gergely Anton 3-1
                  5. Tailbot Francois
                  -------------------- Tailbot Francois 3-0
                  12. Bondar Octavian
                  ----------------------------------- Tailbot Francois 3-1
                  13. Merai Janos
                  -------------------- Tascianu Cristian 1-3
                  4. Tascianu Cristian
                  ----------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2
                  3. Savu Cristian
                  -------------------- Craciun Calin 2-3
                  14. Craciun Calin
                  ----------------------------------- Balogh Attila 1-3
                  11. Szalay Liviu
                  -------------------- Balogh Attila 0-3
                  6. Balogh Attila
                  -------------------------------------------------- Balogh Attila 3-0
                  7. Jurje Alex Doru
                  -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
                  10. Birtalan Laszlo
                  ----------------------------------- Jurje Alex Doru 3-1
                  15. Totos Ludovic
                  -------------------- Vaida Sorin 0-3
                  2. Vaida Sorin

                  3rd place -

                  Tailbot Francois
                  ------------------------- Jurje Alex Doru 0-3
                  Jurje Alex Doru

                  Clasament

                  1. Gergely Anton - Oradea
                  2. Balogh Attila - Oradea
                  3. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                  4. Tailbot Francois - Oradea
                  5 -- 8
                  Sabadas Dinu - Oradea
                  Craciun Calin - Oradea
                  Vaida Sorin - Oradea
                  Tascianu Cristian - Oradea
                  9 -- 16
                  Parus Lilian - Oradea
                  Szalay Liviu - Oradea
                  Birtalan Laszlo - Oradea
                  Bondar Octavian - Oradea
                  Tic Ioan - Oradea
                  Savu Cristian - Oradea
                  Totos Ludovic - Marghita
                  Merai Janos - Oradea
                  17 -- 24 0v gr.sup.
                  Popet Doru - Timisoara
                  Halasz Peter - Oradea
                  Cavasdan Doru - Oradea
                  Tanc Florin - Oradea
                  Fabian Wilhelm - Oradea
                  Costea Constantin - Oradea
                  Pop Gabriel - Oradea
                  Cheregi Nelu - Oradea
                  25 -- 32 1v gr.inf.
                  Sabau Liviu - Oradea
                  Sas Tibor - Oradea
                  Varkonyi Amalia - Oradea
                  Ghile Ioan - Oradea
                  Andre Andrea - Oradea
                  Culda Andrei - Oradea
                  Moldovan Andrei - Oradea
                  Guias Cristian - Oradea
                  33 -- 36 0v gr.inf.
                  Handlery Viktor - Oradea
                  Blaga Mircea - Oradea
                  Pop Florin - Oradea
                  Zatyko Erik - Oradea

                  FINALA LIVE:
                  https://www.facebook.com/100000995230218/videos/3430367003673107/?extid=E2laK1igFV2loUM2





                  X


                  X
                  Ultima editare de King Pong Oradea; 25.sep.2020, 23:23.
                  Toza apreciază asta.
                  Club King Pong Oradea
                  www.kingpong.ro
                  0359 181 232

                  Comentariu


                  • Bună seara!



                    Inscrieri - 2020. 10. 02. / 21:03:58 - v4.3 / cls_2020-aug

                    1. Gergely Anton, Oradea, 732 - 45,45 - E
                    2. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
                    3. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
                    4. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
                    5. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
                    6. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
                    7. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
                    8. Merai Janos, Oradea, 711 - 31,8 - O
                    9. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
                    10. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
                    11. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
                    12. Totos Ludovic, Marghita, 770 - 29,65 - O
                    13. Bondar Octavian, Oradea, 1863 - 29,1 - O
                    14. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
                    15. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
                    16. Cavasdan Doru, Oradea, 865 - 24,15 - O
                    17. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
                    18. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
                    19. Costea Constantin, Oradea, 1038 - 18,9 - A
                    20. Varkonyi Amalia, Oradea, 1088 - 15,63 - AF
                    21. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
                    22. Ghile Ioan, Oradea, 2351 - 15 - A
                    23. Cheregi Nelu, Oradea, 1182 - 14,6 - A
                    24. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
                    25. Culda Andrei, Oradea, 1184 - 9,78 - H
                    26. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
                    27. Seica Gheorghe, Oradea, 1499 - 6,03 - H
                    28. Handlery Viktor, Oradea, 2395 - 4,5 - H
                    29. Pop Florin, Oradea, 2620 - 0
                    30. Vonhaz Stefan, Oradea, 3098 - 0
                    31. Aberle Ildiko, Oradea, 3202 - 0 - AF
                    32. Matyi Laszlo, Oradea, 6001 - 0
                    33. Varadi Mark, Oradea, 6002 - 0

                    Gr.inferioara nr. 1 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    X5X
                    X6X
                    XVX
                    LOC
                    1 GERGELY ANTON - Oradea
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    5
                    1
                    2 SABADAS DINU - Oradea
                    1-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    3
                    3
                    3 BONDAR OCTAVIAN - Oradea
                    0-2
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    0-2
                    3
                    2
                    4 CHEREGI NELU - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2
                    4
                    5 GHILE IOAN - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    1
                    6 HANDLERY VIKTOR - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    0-2
                    0-2
                    1
                    X
                    Gr.inferioara nr. 2 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    X5X
                    X6X
                    XVX
                    LOC
                    1 PARUS LILIAN - Oradea
                    2-1
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    4
                    1
                    2 TOTOS LUDOVIC - Marghita
                    1-2
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    2
                    3
                    3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
                    1-2
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    3
                    2
                    4 KOVACS LEVENTE - Oradea
                    0-2
                    1-2
                    1-2
                    2-1
                    1
                    4
                    5 SEICA GHEORGHE - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0
                    6 -
                    X
                    Gr.inferioara nr. 3 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    X5X
                    X6X
                    XVX
                    LOC
                    1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    1
                    2 SZALAY LIVIU - Oradea
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    3
                    2
                    3 HALASZ PETER - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2
                    3
                    4 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    1
                    4
                    5 POP FLORIN - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    6 -
                    X
                    Gr.inferioara nr. 4 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    X5X
                    X6X
                    XVX
                    LOC
                    1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    1
                    2 VAIDA SORIN - Oradea
                    0-2
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    3
                    2
                    3 SABAU LIVIU - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    4 POP GABRIEL - Oradea
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2
                    3
                    5 VONHAZ STEFAN - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    0-2
                    1
                    4
                    6 -
                    X
                    Gr.inferioara nr. 5 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    X5X
                    X6X
                    XVX
                    LOC
                    1 BALOGH ATTILA - Oradea
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    5
                    1
                    2 MERAI JANOS - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    2-1
                    3
                    4
                    3 CAVASDAN DORU - Oradea
                    0-2
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    0-2
                    3
                    3
                    4 VARKONYI AMALIA - Oradea
                    0-2
                    1-2
                    1-2
                    2-0
                    1-2
                    1
                    5 MATYI LASZLO - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    6 CULDA ANDREI - Oradea
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    3
                    2
                    X
                    Gr.inferioara nr. 6 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    X5X
                    X6X
                    XVX
                    LOC
                    1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    4
                    2
                    2 CODAU VLAD - Oradea
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    5
                    1
                    3 VARADI MARK - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2
                    4
                    4 SAS TIBOR - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-1
                    2-1
                    3
                    3
                    5 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    1-2
                    0
                    6 ABERLE ILDIKO - Oradea
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    2-1
                    1
                    Gr.superioara nr. 1 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    XVX
                    LOC
                    1 GERGELY ANTON - Oradea
                    3-1
                    3-1
                    2
                    1
                    2 POP GABRIEL - Oradea
                    1-3
                    1-3
                    0
                    3 CAVASDAN DORU - Oradea
                    1-3
                    3-1
                    1
                    2
                    X
                    Gr.superioara nr. 2 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    XVX
                    LOC
                    1 PARUS LILIAN - Oradea
                    3-1
                    3-1
                    2
                    1
                    2 HALASZ PETER - Oradea
                    1-3
                    3-1
                    1
                    2
                    3 SAS TIBOR - Oradea
                    1-3
                    1-3
                    0
                    X
                    Gr.superioara nr. 3 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    XVX
                    LOC
                    1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                    3-1
                    3-0
                    2
                    1
                    2 TOTOS LUDOVIC - Marghita
                    1-3
                    1-3
                    0
                    3 VARADI MARK - Oradea
                    0-3
                    3-1
                    1
                    2
                    X
                    Gr.superioara nr. 4 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    XVX
                    LOC
                    1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
                    1-3
                    3-1
                    1
                    2
                    2 SABADAS DINU - Oradea
                    3-1
                    2-3
                    1
                    1
                    3 MERAI JANOS - Oradea
                    1-3
                    3-2
                    1
                    X
                    Gr.superioara nr. 5 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    XVX
                    LOC
                    1 BALOGH ATTILA - Oradea
                    3-0
                    3-0
                    2
                    1
                    2 BONDAR OCTAVIAN - Oradea
                    0-3
                    3-0
                    1
                    2
                    3 VONHAZ STEFAN - Oradea
                    0-3
                    0-3
                    0
                    X
                    Gr.superioara nr. 6 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    XVX
                    LOC
                    1 CODAU VLAD - Oradea
                    3-0
                    3-0
                    2
                    1
                    2 BIRTALAN LASZLO - Oradea
                    0-3
                    3-0
                    1
                    2
                    3 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
                    0-3
                    0-3
                    0
                    X
                    Gr.superioara nr. 7 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    XVX
                    LOC
                    1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
                    3-2
                    3-1
                    2
                    1
                    2 SZALAY LIVIU - Oradea
                    2-3
                    3-1
                    1
                    2
                    3 KOVACS LEVENTE - Oradea
                    1-3
                    1-3
                    0
                    X
                    Gr.superioara nr. 8 -
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    XVX
                    LOC
                    1 CULDA ANDREI - Oradea
                    1-3
                    3-1
                    1
                    2
                    2 VAIDA SORIN - Oradea
                    3-1
                    3-0
                    2
                    1
                    3 CHEREGI NELU - Oradea
                    1-3
                    0-3
                    0
                    X
                    Eliminatorii

                    1. Gergely Anton
                    -------------------- Gergely Anton 3-1
                    16. Varadi Mark
                    ----------------------------------- Gergely Anton 3-0
                    9. Birtalan Laszlo
                    -------------------- Vaida Sorin 0-3
                    8. Vaida Sorin
                    -------------------------------------------------- Gergely Anton 3-0
                    5. Balogh Attila
                    -------------------- Balogh Attila 3-2
                    12. Szalay Liviu
                    ----------------------------------- Balogh Attila 3-2
                    13. Halasz Peter
                    -------------------- Halasz Peter 3-0
                    4. Sabadas Dinu
                    ----------------------------------------------------------------- Savu Cristian 0-3
                    3. Savu Cristian
                    -------------------- Savu Cristian 3-0
                    14. Cavasdan Doru
                    ----------------------------------- Savu Cristian 3-1
                    11. Culda Andrei
                    -------------------- Codau Vlad 1-3
                    6. Codau Vlad
                    -------------------------------------------------- Savu Cristian 3-0
                    7. Jurje Alex Doru
                    -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
                    10. Bondar Octavian
                    ----------------------------------- Jurje Alex Doru 3-1
                    15. Tailbot Francois
                    -------------------- Tailbot Francois 3-2
                    2. Parus Lilian

                    Clasament

                    1. Savu Cristian - Oradea
                    2. Gergely Anton - Oradea
                    3 -- 4
                    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                    Balogh Attila - Oradea
                    5 -- 8
                    Codau Vlad - Oradea
                    Vaida Sorin - Oradea
                    Tailbot Francois - Oradea
                    Halasz Peter - Oradea
                    9 -- 16
                    Cavasdan Doru - Oradea
                    Varadi Mark - Oradea
                    Bondar Octavian - Oradea
                    Szalay Liviu - Oradea
                    Culda Andrei - Oradea
                    Birtalan Laszlo - Oradea
                    Parus Lilian - Oradea
                    Sabadas Dinu - Oradea
                    17 -- 1v gr.sup.
                    Merai Janos - Oradea
                    18 -- 24 0v gr.sup.
                    Totos Ludovic - Marghita
                    Sas Tibor - Oradea
                    Pop Gabriel - Oradea
                    Cheregi Nelu - Oradea
                    Kovacs Levente - Oradea
                    Moldovan Andrei - Oradea
                    Vonhaz Stefan - Oradea
                    25 -- 28 1v gr.inf.
                    Varkonyi Amalia - Oradea
                    Ghile Ioan - Oradea
                    Handlery Viktor - Oradea
                    Aberle Ildiko - Oradea
                    29 -- 33 0v gr.inf.
                    Sabau Liviu - Oradea
                    Costea Constantin - Oradea
                    Seica Gheorghe - Oradea
                    Pop Florin - Oradea
                    Matyi Laszlo - Oradea



                    FINALA LIVE:

                    https://www.facebook.com/savu.cristi...7273142433990/ X

                    Ultima editare de King Pong Oradea; 02.oct.2020, 23:32.
                    Florin DFL apreciază asta.
                    Club King Pong Oradea
                    www.kingpong.ro
                    0359 181 232

                    Comentariu


                    • Bună seara!



                      Inscrieri - 2020. 10. 09. / 22:05:22 - v4.3 / cls_2020-aug

                      1. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
                      2. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
                      3. Craciun Calin, Oradea, 76 - 37,4 - E
                      4. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
                      5. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
                      6. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
                      7. Merai Janos, Oradea, 711 - 31,8 - O
                      8. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
                      9. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
                      10. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
                      11. Bondar Octavian, Oradea, 1863 - 29,1 - O
                      12. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
                      13. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
                      14. Cavasdan Doru, Oradea, 865 - 24,15 - O
                      15. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
                      16. Costea Constantin, Oradea, 1038 - 18,9 - A
                      17. Varkonyi Amalia, Oradea, 1088 - 15,63 - AF
                      18. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
                      19. Cheregi Nelu, Oradea, 1182 - 14,6 - A
                      20. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
                      21. Culda Andrei, Oradea, 1184 - 9,78 - H
                      22. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
                      23. Handlery Viktor, Oradea, 2395 - 4,5 - H
                      24. Pop Florin, Oradea, 2620 - 0
                      25. Vonhaz Stefan, Oradea, 3098 - 0
                      26. Aberle Ildiko, Oradea, 3202 - 0 - AF
                      27. Zatyko Erik, Oradea, 4178 - 0
                      28. Pop George, Oradea, 5222 - 0 - H
                      29. Cimpan Jozsef, Oradea, 6004 - 0

                      Gr.inferioara nr. 1 -
                      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                      X1X
                      X2X
                      X3X
                      X4X
                      X5X
                      X6X
                      XVX
                      LOC
                      1 PARUS LILIAN - Oradea
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-1
                      4
                      1
                      2 SABADAS DINU - Oradea
                      0-2
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      3
                      2
                      3 BONDAR OCTAVIAN - Oradea
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      3
                      4 CULDA ANDREI - Oradea
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      2-1
                      1
                      4
                      5 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
                      1-2
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      0
                      6 -
                      X
                      Gr.inferioara nr. 2 -
                      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                      X1X
                      X2X
                      X3X
                      X4X
                      X5X
                      X6X
                      XVX
                      LOC
                      1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-1
                      2-1
                      5
                      1
                      2 SZALAY LIVIU - Oradea
                      1-2
                      2-1
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      4
                      2
                      3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      2-0
                      0-2
                      1
                      4 CHEREGI NELU - Oradea
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      2-1
                      3
                      3
                      5 CIMPAN JOZSEF - Oradea
                      1-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      1
                      6 KOVACS LEVENTE - Oradea
                      1-2
                      0-2
                      2-0
                      1-2
                      0-2
                      1
                      4
                      X
                      Gr.inferioara nr. 3 -
                      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                      X1X
                      X2X
                      X3X
                      X4X
                      X5X
                      X6X
                      XVX
                      LOC
                      1 CRACIUN CALIN - Oradea
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      2
                      2 VAIDA SORIN - Oradea
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      5
                      1
                      3 HALASZ PETER - Oradea
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      3
                      3
                      4 POP GABRIEL - Oradea
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      2-1
                      2-0
                      2
                      4
                      5 POP FLORIN - Oradea
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      1
                      6 ZATYKO ERIK - Oradea
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      X
                      Gr.inferioara nr. 4 -
                      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                      X1X
                      X2X
                      X3X
                      X4X
                      X5X
                      X6X
                      XVX
                      LOC
                      1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
                      2-1
                      2-0
                      2-1
                      2-1
                      2-0
                      5
                      1
                      2 MERAI JANOS - Oradea
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      2
                      3 CAVASDAN DORU - Oradea
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      3
                      3
                      4 VARKONYI AMALIA - Oradea
                      1-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      1
                      5 VONHAZ STEFAN - Oradea
                      1-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      4
                      6 POP GEORGE - Oradea
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      X
                      Gr.inferioara nr. 5 -
                      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                      X1X
                      X2X
                      X3X
                      X4X
                      X5X
                      X6X
                      XVX
                      LOC
                      1 BALOGH ATTILA - Oradea
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      4
                      2
                      2 CODAU VLAD - Oradea
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      5
                      1
                      3 SAS TIBOR - Oradea
                      1-2
                      1-2
                      2-0
                      0-2
                      2-0
                      2
                      3
                      4 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      5 ABERLE ILDIKO - Oradea
                      1-2
                      0-2
                      2-0
                      0-2
                      2-0
                      2
                      4
                      6 HANDLERY VIKTOR - Oradea
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      X

                      Gr.superioara nr. 1 -
                      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                      X1X
                      X2X
                      X3X
                      X4X
                      XVX
                      LOC
                      1 PARUS LILIAN - Oradea
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      2 CRACIUN CALIN - Oradea
                      0-3
                      3-1
                      3-1
                      2
                      2
                      3 CHEREGI NELU - Oradea
                      0-3
                      1-3
                      1-3
                      0
                      4 VONHAZ STEFAN - Oradea
                      0-3
                      1-3
                      3-1
                      1
                      X
                      Gr.superioara nr. 2 -
                      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                      X1X
                      X2X
                      X3X
                      X4X
                      XVX
                      LOC
                      1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                      3-0
                      3-0
                      3-2
                      3
                      1
                      2 MERAI JANOS - Oradea
                      0-3
                      1-3
                      3-1
                      1
                      3 HALASZ PETER - Oradea
                      0-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      2
                      4 ABERLE ILDIKO - Oradea
                      2-3
                      1-3
                      0-3
                      0
                      X
                      Gr.superioara nr. 3 -
                      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                      X1X
                      X2X
                      X3X
                      X4X
                      XVX
                      LOC
                      1 VAIDA SORIN - Oradea
                      1-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      2
                      2 BALOGH ATTILA - Oradea
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      3 CAVASDAN DORU - Oradea
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      4 CULDA ANDREI - Oradea
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      1
                      X
                      Gr.superioara nr. 4 -
                      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                      X1X
                      X2X
                      X3X
                      X4X
                      XVX
                      LOC
                      1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
                      3-0
                      3-2
                      3-0
                      3
                      1
                      2 SABADAS DINU - Oradea
                      0-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      2
                      3 SAS TIBOR - Oradea
                      2-3
                      0-3
                      1-3
                      0
                      4 KOVACS LEVENTE - Oradea
                      0-3
                      0-3
                      3-1
                      1
                      X
                      Gr.superioara nr. 5 -
                      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                      X1X
                      X2X
                      X3X
                      X4X
                      XVX
                      LOC
                      1 CODAU VLAD - Oradea
                      3-1
                      3-1
                      3-1
                      3
                      1
                      2 SZALAY LIVIU - Oradea
                      1-3
                      3-1
                      3-1
                      2
                      2
                      3 BONDAR OCTAVIAN - Oradea
                      1-3
                      1-3
                      3-1
                      1
                      4 POP GABRIEL - Oradea
                      1-3
                      1-3
                      1-3
                      0

                      Eliminatorii

                      1. Parus Lilian
                      -------------------- Parus Lilian 3-0
                      16. Bye
                      ----------------------------------- Parus Lilian 3-2
                      9. Halasz Peter
                      -------------------- Halasz Peter 3-1
                      8. Vaida Sorin
                      -------------------------------------------------- Parus Lilian 3-1
                      5. Codau Vlad
                      -------------------- Codau Vlad 3-0
                      12. Bye
                      ----------------------------------- Tailbot Francois 1-3
                      13. Bye
                      -------------------- Tailbot Francois 0-3
                      4. Tailbot Francois
                      ----------------------------------------------------------------- Balogh Attila 2-3
                      3. Balogh Attila
                      -------------------- Balogh Attila 3-0
                      14. Bye
                      ----------------------------------- Balogh Attila 3-1
                      11. Bye
                      -------------------- Szalay Liviu 0-3
                      6. Szalay Liviu
                      -------------------------------------------------- Balogh Attila 3-1
                      7. Sabadas Dinu
                      -------------------- Craciun Calin 2-3
                      10. Craciun Calin
                      ----------------------------------- Craciun Calin 3-2
                      15. Bye
                      -------------------- Savu Cristian 0-3
                      2. Savu Cristian

                      Clasament

                      1. Balogh Attila - Oradea
                      2. Parus Lilian - Oradea
                      3 -- 4
                      Craciun Calin - Oradea
                      Tailbot Francois - Oradea
                      5 -- 8
                      Szalay Liviu - Oradea
                      Halasz Peter - Oradea
                      Savu Cristian - Oradea
                      Codau Vlad - Oradea
                      9 -- 10
                      Sabadas Dinu - Oradea
                      Vaida Sorin - Oradea
                      11 -- 15 1v gr.sup.
                      Merai Janos - Oradea
                      Bondar Octavian - Oradea
                      Kovacs Levente - Oradea
                      Culda Andrei - Oradea
                      Vonhaz Stefan - Oradea
                      16 -- 20 0v gr.sup.
                      Cavasdan Doru - Oradea
                      Sas Tibor - Oradea
                      Pop Gabriel - Oradea
                      Cheregi Nelu - Oradea
                      Aberle Ildiko - Oradea
                      21 -- 2v gr.inf.
                      Costea Constantin - Oradea
                      22 -- 25 1v gr.inf.
                      Birtalan Laszlo - Oradea
                      Varkonyi Amalia - Oradea
                      Pop Florin - Oradea
                      Cimpan Jozsef - Oradea
                      26 -- 29 0v gr.inf.
                      Moldovan Andrei - Oradea
                      Handlery Viktor - Oradea
                      Zatyko Erik - Oradea
                      Pop George - Oradea


                      FINALA LIVE: Balogh Attila vs. Parus Lilian

                      https://www.facebook.com/clubkingpon...8221255612143/ X
                      Ultima editare de King Pong Oradea; 10.oct.2020, 00:03.
                      Toza, marcelgiosan și 2 alții apreciază asta.
                      Club King Pong Oradea
                      www.kingpong.ro
                      0359 181 232

                      Comentariu


                      • Buna seara!


                        Inscrieri - 2020. 10. 16. / 21:58:00 - v4.3 / cls_2020-aug

                        1. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
                        2. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
                        3. Craciun Calin, Oradea, 76 - 37,4 - E
                        4. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
                        5. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
                        6. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
                        7. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
                        8. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
                        9. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
                        10. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
                        11. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
                        12. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
                        13. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
                        14. Tutos Csaba, Oradea, 1277 - 17,95 - A
                        15. Varkonyi Amalia, Oradea, 1088 - 15,63 - AF
                        16. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
                        17. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
                        18. Culda Andrei, Oradea, 1184 - 9,78 - H
                        19. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
                        20. Seica Gheorghe, Oradea, 1499 - 6,03 - H
                        21. Handlery Viktor, Oradea, 2395 - 4,5 - H
                        22. Tascianu Cristian, Oradea, 2009 - 36 - E
                        23. Zatyko Erik, Oradea, 4178 - 0
                        24. Cimpan Jozsef, Oradea, 6004 - 0

                        Gr.inferioara nr. 1 -
                        Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                        X1X
                        X2X
                        X3X
                        X4X
                        X5X
                        X6X
                        XVX
                        LOC
                        1 PARUS LILIAN - Oradea
                        2-1
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        5
                        1
                        2 CODAU VLAD - Oradea
                        1-2
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        2
                        3 VAIDA SORIN - Oradea
                        1-2
                        1-2
                        2-0
                        2-1
                        2-0
                        3
                        3
                        4 VARKONYI AMALIA - Oradea
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        0
                        5 POP GABRIEL - Oradea
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2
                        4
                        6 CIMPAN JOZSEF - Oradea
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        2-1
                        0-2
                        1
                        X
                        Gr.inferioara nr. 2 -
                        Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                        X1X
                        X2X
                        X3X
                        X4X
                        X5X
                        X6X
                        XVX
                        LOC
                        1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                        1-2
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        2
                        2 TASCIANU CRISTIAN - Oradea
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        2-1
                        2-0
                        5
                        1
                        3 SZALAY LIVIU - Oradea
                        1-2
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2
                        4
                        4 TUTOS CSABA - Oradea
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        1-2
                        2-0
                        2
                        3
                        5 KOVACS LEVENTE - Oradea
                        0-2
                        1-2
                        0-2
                        2-1
                        2-0
                        2
                        6 ZATYKO ERIK - Oradea
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        X
                        Gr.inferioara nr. 3 -
                        Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                        X1X
                        X2X
                        X3X
                        X4X
                        X5X
                        X6X
                        XVX
                        LOC
                        1 CRACIUN CALIN - Oradea
                        2-1
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        2
                        2 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
                        1-2
                        2-0
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        4
                        1
                        3 HALASZ PETER - Oradea
                        2-1
                        0-2
                        2-0
                        2-1
                        2-0
                        4
                        3
                        4 SAS TIBOR - Oradea
                        0-2
                        1-2
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        1
                        5 CULDA ANDREI - Oradea
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2
                        4
                        6 HANDLERY VIKTOR - Oradea
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        X
                        Gr.inferioara nr. 4 -
                        Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                        X1X
                        X2X
                        X3X
                        X4X
                        X5X
                        X6X
                        XVX
                        LOC
                        1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
                        0-2
                        2-0
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        3
                        3
                        2 BALOGH ATTILA - Oradea
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        5
                        1
                        3 SABAU LIVIU - Oradea
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        2-1
                        2-0
                        2
                        4
                        4 FABIAN WILHELM - Oradea
                        2-1
                        0-2
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        4
                        2
                        5 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        0-2
                        0
                        6 SEICA GHEORGHE - Oradea
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        X

                        Gr.superioara nr. 1 -
                        Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                        X1X
                        X2X
                        X3X
                        X4X
                        XVX
                        LOC
                        1 PARUS LILIAN - Oradea
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        3
                        1
                        2 CRACIUN CALIN - Oradea
                        1-3
                        3-1
                        3-0
                        2
                        2
                        3 TUTOS CSABA - Oradea
                        0-3
                        1-3
                        3-0
                        1
                        4 SABAU LIVIU - Oradea
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        X
                        Gr.superioara nr. 2 -
                        Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                        X1X
                        X2X
                        X3X
                        X4X
                        XVX
                        LOC
                        1 TASCIANU CRISTIAN - Oradea
                        3-1
                        3-0
                        3-1
                        3
                        1
                        2 FABIAN WILHELM - Oradea
                        1-3
                        0-3
                        3-1
                        1
                        3 HALASZ PETER - Oradea
                        0-3
                        3-0
                        3-0
                        2
                        2
                        4 POP GABRIEL - Oradea
                        1-3
                        1-3
                        0-3
                        0
                        X
                        Gr.superioara nr. 3 -
                        Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                        X1X
                        X2X
                        X3X
                        X4X
                        XVX
                        LOC
                        1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
                        1-3
                        3-1
                        3-0
                        2
                        2
                        2 CODAU VLAD - Oradea
                        3-1
                        0-3
                        3-0
                        2
                        3 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
                        1-3
                        3-0
                        3-2
                        2
                        1
                        4 SZALAY LIVIU - Oradea
                        0-3
                        0-3
                        2-3
                        0
                        X
                        Gr.superioara nr. 4 -
                        Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                        X1X
                        X2X
                        X3X
                        X4X
                        XVX
                        LOC
                        1 BALOGH ATTILA - Oradea
                        3-0
                        3-2
                        3-0
                        3
                        1
                        2 SAVU CRISTIAN - Oradea
                        0-3
                        2-3
                        3-0
                        1
                        3 VAIDA SORIN - Oradea
                        2-3
                        3-2
                        3-0
                        2
                        2
                        4 CULDA ANDREI - Oradea
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        Eliminatorii

                        1. Parus Lilian
                        -------------------- Jurje Alex Doru 1-3
                        8. Jurje Alex Doru
                        ----------------------------------- Jurje Alex Doru 3-0
                        5. Halasz Peter
                        -------------------- Balogh Attila 0-3
                        4. Balogh Attila
                        -------------------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-2
                        3. Tailbot Francois
                        -------------------- Tailbot Francois 3-0
                        6. Craciun Calin
                        ----------------------------------- Tascianu Cristian 2-3
                        7. Vaida Sorin
                        -------------------- Tascianu Cristian 2-3
                        2. Tascianu Cristian

                        Clasament

                        1. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                        2. Tascianu Cristian - Oradea
                        3 -- 4
                        Balogh Attila - Oradea
                        Tailbot Francois - Oradea
                        5 -- 8
                        Parus Lilian - Oradea
                        Vaida Sorin - Oradea
                        Halasz Peter - Oradea
                        Craciun Calin - Oradea
                        9 -- 2v gr.sup.
                        Codau Vlad - Oradea
                        10 -- 12 1v gr.sup.
                        Savu Cristian - Oradea
                        Fabian Wilhelm - Oradea
                        Tutos Csaba - Oradea
                        13 -- 16 0v gr.sup.
                        Szalay Liviu - Oradea
                        Sabau Liviu - Oradea
                        Pop Gabriel - Oradea
                        Culda Andrei - Oradea
                        17 -- 2v gr.inf.
                        Kovacs Levente - Oradea
                        18 -- 19 1v gr.inf.
                        Sas Tibor - Oradea
                        Cimpan Jozsef - Oradea
                        20 -- 24 0v gr.inf.
                        Varkonyi Amalia - Oradea
                        Moldovan Andrei - Oradea
                        Seica Gheorghe - Oradea
                        Handlery Viktor - Oradea
                        Zatyko Erik - Oradea


                        FINALA LIVE: Jurje Alex vs. Tascianu Cristian

                        https://www.facebook.com/clubkingpon...2672316808476/ X
                        Ultima editare de King Pong Oradea; 16.oct.2020, 23:35.
                        patraulea1980, Toza și 2 alții apreciază asta.
                        Club King Pong Oradea
                        www.kingpong.ro
                        0359 181 232

                        Comentariu


                        • Clasament sezon #6 by KING PONG

                          Dupa Etapa #30 (#280) - 19.10.2020

                          Numar total jucatori pana in prezent sezon 5/Total:114/334

                          #Sezon 6 MAR Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 6 - OCT #Total general Nume Prenume
                          Puncte sezon 6
                          Patricipari Sez6 max 30
                          Nr. locuri ocupate: I / II / III
                          1
                          0
                          1
                          1
                          Gergely Anton
                          636
                          21
                          7/8/3
                          2
                          0
                          2
                          3
                          Savu Cristian
                          620
                          26
                          10/3/3
                          9
                          6
                          3
                          2
                          Balogh Attila
                          552
                          25
                          3/3/4
                          3
                          -1
                          4
                          4
                          Vaida Sorin
                          476
                          29
                          1/1/1
                          5
                          0
                          5
                          6
                          Tailbot Francois
                          438
                          21
                          2/2/2
                          10
                          4
                          6
                          5
                          Parus Lilian
                          415
                          22
                          2/4/1
                          4
                          -3
                          7
                          9
                          Jurje Alex
                          405
                          16
                          1/1/5
                          14
                          6
                          8
                          14
                          Craciun Calin
                          354
                          21
                          1/2/3
                          11
                          2
                          9
                          22
                          Halasz Peter
                          317
                          24
                          0/0/0
                          6
                          -4
                          10
                          7
                          Tic Ioan
                          289
                          21
                          0/0/2
                          8
                          -3
                          11
                          10
                          Codau Vlad
                          270
                          18
                          0/1/1
                          7
                          -5
                          12
                          8
                          Tascianu Cristi
                          268
                          15
                          0/2/2
                          12
                          -1
                          13
                          16
                          Sabadas Dinu
                          251
                          27
                          0/0/0
                          24
                          10
                          14
                          18
                          Szalay Liviu
                          175
                          20
                          0/0/0
                          29
                          14
                          15
                          36
                          Horvath Tibor
                          151
                          7
                          0/0/1
                          28
                          12
                          16
                          30
                          Bondar Octavian
                          135
                          12
                          0/0/1
                          22
                          5
                          17
                          23
                          Merai Janos
                          129
                          21
                          0/0/0
                          18
                          0
                          18
                          38
                          Sabau Liviu
                          121
                          28
                          0/0/0
                          13
                          -6
                          19
                          49
                          Saceleanu Bogdan
                          112
                          4
                          1/2/0
                          27
                          7
                          20
                          31
                          Pop Gabriel
                          110
                          29
                          0/0/0
                          23
                          2
                          21
                          25
                          Sas Tibor
                          109
                          22
                          0/0/0
                          17
                          -5
                          22
                          24
                          Culda Andrei
                          98
                          19
                          0/0/0
                          32
                          9
                          23
                          40
                          Cavasdan Doru
                          97
                          18
                          0/0/0
                          26
                          2
                          24
                          48
                          Varadi Mark
                          96
                          9
                          0/0/0
                          15
                          -10
                          25
                          20
                          Simu Marius
                          77
                          9
                          0/0/0
                          21
                          -5
                          26
                          37
                          Lup Silviu
                          74
                          10
                          0/0/0
                          40
                          13
                          27
                          35
                          Costea Constantin
                          74
                          18
                          0/0/0
                          34
                          6
                          28
                          46
                          Tütös Csaba
                          70
                          14
                          0/0/0
                          30
                          1
                          29
                          50
                          Totos Ludovic
                          67
                          12
                          0/0/0
                          16
                          -14
                          30
                          34
                          Catuneanu George
                          65
                          12
                          0/0/0
                          31
                          0
                          31
                          15
                          Popa Octavian
                          60
                          6
                          0/0/0
                          20
                          -12
                          32
                          12
                          Tanc Florin
                          59
                          9
                          0/0/0
                          0
                          NEW
                          33
                          13
                          Birtalan Laszlo
                          59
                          14
                          0/0/0
                          19
                          -15
                          34
                          19
                          Curpas Ioan
                          57
                          9
                          0/0/0
                          37
                          2
                          35
                          29
                          Cheregi Nelu
                          48
                          18
                          0/0/0
                          25
                          -11
                          36
                          33
                          Bondar Leontin
                          46
                          3
                          0/0/0
                          36
                          -1
                          37
                          70
                          Kovacs Levente
                          44
                          17
                          0/0/0
                          42
                          4
                          38
                          53
                          Moldovan Andrei
                          44
                          28
                          0/0/0
                          50
                          11
                          39
                          55
                          Pop Florin
                          38
                          20
                          0/0/0
                          33
                          -7
                          40
                          21
                          Antal Cornel
                          34
                          9
                          0/0/0
                          59
                          18
                          41
                          27
                          Fabian Wilhelm
                          31
                          11
                          0/0/0
                          NEW
                          42
                          106
                          Petrus Florin
                          30
                          1
                          1/0/0
                          58
                          15
                          43
                          41
                          Varkonyi Amalia
                          30
                          17
                          0/0/0
                          35
                          -9
                          44
                          42
                          Onofrei Dan
                          28
                          9
                          0/0/0
                          39
                          -6
                          45
                          75
                          Cioflan Nelutu
                          26
                          7
                          0/0/0
                          45
                          -1
                          46
                          63
                          André Andrea
                          26
                          11
                          0/0/0
                          46
                          -1
                          47
                          45
                          Maxim Alexandru
                          23
                          5
                          0/0/0
                          0
                          NEW
                          48
                          39
                          Todor Cristian
                          22
                          6
                          0/0/0
                          41
                          -8
                          49
                          66
                          Guias Cristian
                          22
                          10
                          0/0/0
                          38
                          -12
                          50
                          11
                          Cotca Dacian
                          20
                          3
                          0/0/0
                          44
                          -7
                          51
                          62
                          Roatis Gheorghe
                          19
                          6
                          0/0/0
                          43
                          -9
                          52
                          76
                          Maghiar Alin
                          18
                          9
                          0/0/0
                          0
                          NEW
                          53
                          26
                          Birtalan Robert
                          17
                          1
                          0/0/0
                          47
                          -7
                          54
                          68
                          Kornya Tamas
                          17
                          3
                          0/0/0
                          53
                          -2
                          55
                          94
                          Kornya Adam
                          16
                          3
                          0/0/0
                          56
                          0
                          56
                          99
                          Papp Attila
                          15
                          3
                          0/0/0
                          0
                          NEW
                          57
                          125
                          Vonhaz Stefan
                          14
                          4
                          0/0/0
                          48
                          -10
                          58
                          69
                          Boitos Rodica
                          14
                          9
                          0/0/0
                          0
                          NEW
                          59
                          43
                          Aberle Ildiko
                          11
                          6
                          0/0/0
                          52
                          -8
                          60
                          58
                          Seica Gheorghe
                          11
                          9
                          0/0/0
                          55
                          -6
                          61
                          81
                          Palfy Zsolt
                          10
                          5
                          0/0/0
                          49
                          -13
                          62
                          90
                          Sarca Ovidiu
                          9
                          1
                          0/0/0
                          0
                          NEW
                          63
                          134
                          Kimpan Jozsef
                          9
                          5
                          0/0/0
                          0
                          NEW
                          64
                          135
                          Erdelyi Mark
                          8
                          1
                          0/0/0
                          57
                          NEW
                          65
                          101
                          Blaga Mircea
                          8
                          5
                          0/0/0
                          -66
                          66
                          147
                          Handlery Viktor
                          8
                          6
                          0/0/0
                          54
                          -13
                          67
                          32
                          Barlea Radu
                          7
                          3
                          0/0/0
                          51
                          -17
                          68
                          52
                          Presecan Doru
                          6
                          2
                          0/0/0
                          51
                          -17
                          68
                          136
                          Marc Ioan
                          6
                          2
                          0/0/0
                          0
                          NEW
                          69
                          148
                          Darie Gabriel
                          5
                          1
                          0/0/0
                          53
                          -17
                          70
                          120
                          Olar Olimpiu
                          4
                          1
                          0/0/0
                          -70
                          70
                          161
                          Horvath Sandor
                          4
                          1
                          0/0/0
                          0
                          NEW
                          71
                          59
                          Ghile Ioan
                          4
                          2
                          0/0/0
                          0
                          NEW
                          71
                          60
                          Toma Cristian
                          4
                          2
                          0/0/0
                          54
                          -17
                          71
                          64
                          Pop Alexandru
                          4
                          2
                          0/0/0
                          54
                          -17
                          71
                          73
                          Dinescu Dan
                          4
                          2
                          0/0/0
                          54
                          -17
                          71
                          114
                          Pop Gheorghe
                          4
                          2
                          0/0/0
                          59
                          -12
                          71
                          126
                          Culda Florin
                          4
                          2
                          0/0/0
                          54
                          -17
                          71
                          162
                          Mance Mario
                          4
                          2
                          0/0/0
                          -71
                          71
                          162
                          Tigaroi Florin
                          4
                          2
                          0/0/0
                          0
                          NEW
                          72
                          160
                          Matyi Laszlo
                          4
                          3
                          0/0/0
                          0
                          -73
                          73
                          111
                          Popet Doru
                          3
                          1
                          0/0/0
                          56
                          -17
                          73
                          154
                          Vlaicu Daniel
                          3
                          1
                          0/0/0
                          59
                          -15
                          74
                          118
                          Trip Darius
                          3
                          2
                          0/0/0
                          61
                          -14
                          75
                          127
                          Cazan Catalin
                          3
                          3
                          0/0/0
                          60
                          -15
                          75
                          128
                          Negrea Liviu
                          3
                          3
                          0/0/0
                          NEW
                          75
                          167
                          Zatyko Erik
                          3
                          3
                          0/0/0
                          59
                          -17
                          76
                          91
                          Micle Dan
                          2
                          1
                          0/0/0
                          59
                          -17
                          76
                          107
                          Torje Sorin
                          2
                          1
                          0/0/0
                          59
                          -17
                          76
                          168
                          Pirvu Cornel
                          2
                          1
                          0/0/0
                          59
                          -17
                          76
                          168
                          Staniloiu Marc
                          2
                          1
                          0/0/0
                          60
                          -17
                          77
                          169
                          Brisan Razvan
                          2
                          2
                          0/0/0
                          61
                          -17
                          78
                          51
                          Tana Marius
                          1
                          1
                          0/0/0
                          61
                          -17
                          78
                          78
                          Rus Nicolae
                          1
                          1
                          0/0/0
                          0
                          NEW
                          78
                          84
                          Pop George
                          1
                          1
                          0/0/0
                          61
                          -17
                          78
                          137
                          Baciu Cristian
                          1
                          1
                          0/0/0
                          0
                          NEW
                          78
                          146
                          Boros Mihaly
                          1
                          1
                          0/0/0
                          61
                          -17
                          78
                          169
                          Badescu Lucian
                          1
                          1
                          0/0/0
                          61
                          -17
                          78
                          169
                          Voios Ioan
                          1
                          1
                          0/0/0
                          NEW
                          78
                          170
                          Birtalan Attila
                          1
                          1
                          0/0/0
                          61
                          -17
                          78
                          170
                          Blanaru Razvan
                          1
                          1
                          0/0/0
                          NEW
                          78
                          170
                          Boros Eva
                          1
                          1
                          0/0/0
                          61
                          -17
                          78
                          170
                          Budeanu Mihai
                          1
                          1
                          0/0/0
                          61
                          -17
                          78
                          170
                          Ghent Dorin
                          1
                          1
                          0/0/0
                          61
                          -17
                          78
                          170
                          Griga Cristian
                          1
                          1
                          0/0/0
                          NEW
                          78
                          170
                          Hamza Vince
                          1
                          1
                          0/0/0
                          61
                          -17
                          78
                          170
                          Herdean Gheorghe
                          1
                          1
                          0/0/0
                          61
                          -17
                          78
                          170
                          Kiss Mark
                          1
                          1
                          0/0/0
                          NEW
                          78
                          170
                          Neagu Cristian
                          1
                          1
                          0/0/0
                          NEW
                          78
                          170
                          Orban Alexandru
                          1
                          1
                          0/0/0
                          NEW
                          78
                          170
                          Orban Marius
                          1
                          1
                          0/0/0
                          61
                          -17
                          78
                          170
                          Panaitescu Leonard
                          1
                          1
                          0/0/0
                          NEW
                          78
                          170
                          Todea Sofia
                          1
                          1
                          0/0/0
                          61
                          -17
                          78
                          170
                          Zatyko Krisztian
                          1
                          1
                          0/0/0
                          Club King Pong Oradea
                          www.kingpong.ro
                          0359 181 232

                          Comentariu


                          • Bună seara!



                            Inscrieri - 2020. 10. 23. / 20:24:36 - v4.3 / cls_2020-aug

                            1. Parus Lilian, Oradea, 526 - 41,35 - E
                            2. Savu Cristian, Oradea, 14 - 39,93 - E
                            3. Tailbot Francois, Oradea, 603 - 37,2 - E
                            4. Balogh Attila, Oradea, 69 - 37,09 - E
                            5. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 834 - 37 - E
                            6. Codau Vlad, Oradea, 153 - 33,97 - E
                            7. Tic Ioan, Oradea, 51 - 33,11 - E
                            8. Merai Janos, Oradea, 711 - 31,8 - O
                            9. Vaida Sorin, Oradea, 99 - 31,54 - OW
                            10. Szalay Liviu, Oradea, 106 - 30,8 - O
                            11. Sabadas Dinu, Oradea, 717 - 29,75 - O
                            12. Birtalan Laszlo, Oradea, 259 - 24,58 - OW
                            13. Halasz Peter, Oradea, 278 - 24,57 - O
                            14. Cavasdan Doru, Oradea, 865 - 24,15 - O
                            15. Sabau Liviu, Oradea, 879 - 22,45 - O
                            16. Fabian Wilhelm, Oradea, 830 - 21,43 - OW
                            17. Sas Tibor, Oradea, 952 - 19,9 - A
                            18. Tutos Csaba, Oradea, 1277 - 17,95 - A
                            19. Kornya Tamas, Salonta, 1704 - 16,8 - A
                            20. Kornya Adam, Salonta, 1570 - 15,8 - A
                            21. Pop Gabriel, Oradea, 954 - 15,23 - A
                            22. Cheregi Nelu, Oradea, 1182 - 14,6 - A
                            23. Kovacs Levente, Oradea, 1250 - 14 - A
                            24. Papp Attila, Salonta, 1970 - 11,4 - A
                            25. Culda Andrei, Oradea, 1184 - 9,78 - H
                            26. Moldovan Andrei, Oradea, 1248 - 8,13 - H
                            27. Guias Cristian, Oradea, 1337 - 7,18 - H
                            28. Seica Gheorghe, Oradea, 1499 - 6,03 - H
                            29. Vonhaz Stefan, Oradea, 3098 - 0
                            30. Todor Cristian, Oradea, 4796 - 0 - AW
                            31. Cimpan Jozsef, Oradea, 6004 - 0
                            32. Muresan Ionut, Oradea, 6009 - 0

                            Gr.inferioara nr. 1 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            X4X
                            X5X
                            X6X
                            XVX
                            LOC
                            1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                            2-0
                            0-2
                            2-1
                            2-0
                            3
                            1
                            2 MERAI JANOS - Oradea
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            3
                            2
                            3 SABAU LIVIU - Oradea
                            2-0
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            2
                            4
                            4 TODOR CRISTIAN - Oradea
                            1-2
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2
                            3
                            5 GUIAS CRISTIAN - Oradea
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0
                            6 -
                            X
                            Gr.inferioara nr. 2 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            X4X
                            X5X
                            X6X
                            XVX
                            LOC
                            1 BALOGH ATTILA - Oradea
                            2-0
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            4
                            1
                            2 SZALAY LIVIU - Oradea
                            0-2
                            2-0
                            1-2
                            2-0
                            2
                            2
                            3 POP GABRIEL - Oradea
                            1-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0
                            4
                            4 FABIAN WILHELM - Oradea
                            0-2
                            2-1
                            2-0
                            0-2
                            2
                            5 KORNYA TAMAS - Salonta
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2
                            3
                            6 -
                            X
                            Gr.inferioara nr. 3 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            X4X
                            X5X
                            X6X
                            XVX
                            LOC
                            1 VAIDA SORIN - Oradea
                            2-1
                            2-1
                            2-0
                            1-2
                            3
                            1
                            2 SABADAS DINU - Oradea
                            1-2
                            2-0
                            2-1
                            2-0
                            3
                            2
                            3 SAS TIBOR - Oradea
                            1-2
                            0-2
                            2-1
                            2-1
                            2
                            3
                            4 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
                            0-2
                            1-2
                            1-2
                            1-2
                            0
                            5 KORNYA ADAM - Salonta
                            2-1
                            0-2
                            1-2
                            2-1
                            2
                            4
                            6 -
                            X
                            Gr.inferioara nr. 4 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            X4X
                            X5X
                            X6X
                            XVX
                            LOC
                            1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-1
                            4
                            1
                            2 CODAU VLAD - Oradea
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2-1
                            3
                            2
                            3 CULDA ANDREI - Oradea
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0
                            4 KOVACS LEVENTE - Oradea
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            1-2
                            1
                            4
                            5 PAPP ATTILA - Salonta
                            1-2
                            1-2
                            2-0
                            2-1
                            2
                            3
                            6 -
                            X
                            Gr.inferioara nr. 5 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            X4X
                            X5X
                            X6X
                            XVX
                            LOC
                            1 PARUS LILIAN - Oradea
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            5
                            1
                            2 TIC IOAN - Oradea
                            1-2
                            2-1
                            2-0
                            0-2
                            2-0
                            3
                            3
                            3 CAVASDAN DORU - Oradea
                            0-2
                            1-2
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2
                            4 CHEREGI NELU - Oradea
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            1-2
                            2-0
                            2
                            4
                            5 VONHAZ STEFAN - Oradea
                            0-2
                            2-0
                            0-2
                            2-1
                            2-0
                            3
                            2
                            6 MURESAN IONUT - Oradea
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0
                            X
                            Gr.inferioara nr. 6 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            X4X
                            X5X
                            X6X
                            XVX
                            LOC
                            1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            5
                            1
                            2 HALASZ PETER - Oradea
                            1-2
                            1-2
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            3
                            2
                            3 TUTOS CSABA - Oradea
                            0-2
                            2-1
                            1-2
                            2-0
                            2-0
                            3
                            3
                            4 BIRTALAN LASZLO - Oradea
                            0-2
                            0-2
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            3
                            4
                            5 SEICA GHEORGHE - Oradea
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0
                            6 CIMPAN JOZSEF - Oradea
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            1
                            X
                            Gr.superioara nr. 1 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            XVX
                            LOC
                            1 SAVU CRISTIAN - Oradea
                            3-0
                            3-1
                            2
                            1
                            2 PAPP ATTILA - Salonta
                            0-3
                            0-3
                            0
                            3 TIC IOAN - Oradea
                            1-3
                            3-0
                            1
                            2
                            X
                            Gr.superioara nr. 2 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            XVX
                            LOC
                            1 BALOGH ATTILA - Oradea
                            3-0
                            3-1
                            2
                            1
                            2 SAS TIBOR - Oradea
                            0-3
                            3-0
                            1
                            2
                            3 TUTOS CSABA - Oradea
                            1-3
                            0-3
                            0
                            X
                            Gr.superioara nr. 3 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            XVX
                            LOC
                            1 VAIDA SORIN - Oradea
                            3-2
                            3-0
                            2
                            1
                            2 KORNYA TAMAS - Salonta
                            2-3
                            0-3
                            0
                            3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
                            0-3
                            3-0
                            1
                            2
                            X
                            Gr.superioara nr. 4 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            XVX
                            LOC
                            1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
                            3-1
                            3-1
                            2
                            1
                            2 TODOR CRISTIAN - Oradea
                            1-3
                            3-2
                            1
                            2
                            3 CHEREGI NELU - Oradea
                            1-3
                            2-3
                            0
                            X
                            Gr.superioara nr. 5 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            XVX
                            LOC
                            1 PARUS LILIAN - Oradea
                            3-0
                            3-0
                            2
                            1
                            2 MERAI JANOS - Oradea
                            0-3
                            3-0
                            1
                            2
                            3 KOVACS LEVENTE - Oradea
                            0-3
                            0-3
                            0
                            X
                            Gr.superioara nr. 6 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            XVX
                            LOC
                            1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
                            3-0
                            3-0
                            2
                            1
                            2 SZALAY LIVIU - Oradea
                            0-3
                            3-0
                            1
                            2
                            3 KORNYA ADAM - Salonta
                            0-3
                            0-3
                            0
                            X
                            Gr.superioara nr. 7 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            XVX
                            LOC
                            1 HALASZ PETER - Oradea
                            3-2
                            3-1
                            2
                            1
                            2 SABADAS DINU - Oradea
                            2-3
                            3-0
                            1
                            2
                            3 POP GABRIEL - Oradea
                            1-3
                            0-3
                            0
                            X
                            Gr.superioara nr. 8 -
                            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                            X1X
                            X2X
                            X3X
                            XVX
                            LOC
                            1 VONHAZ STEFAN - Oradea
                            1-3
                            3-0
                            1
                            2
                            2 CODAU VLAD - Oradea
                            3-1
                            3-0
                            2
                            1
                            3 SABAU LIVIU - Oradea
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Eliminatorii

                            1. Savu Cristian
                            -------------------- Savu Cristian 3-2
                            16. Birtalan Laszlo
                            ----------------------------------- Savu Cristian 3-2
                            9. Szalay Liviu
                            -------------------- Codau Vlad 0-3
                            8. Codau Vlad
                            -------------------------------------------------- Savu Cristian 3-0
                            5. Parus Lilian
                            -------------------- Parus Lilian 3-1
                            12. Sabadas Dinu
                            ----------------------------------- Parus Lilian 3-2
                            13. Sas Tibor
                            -------------------- Tailbot Francois 0-3
                            4. Tailbot Francois
                            ----------------------------------------------------------------- Balogh Attila 1-3
                            3. Vaida Sorin
                            -------------------- Vaida Sorin 3-2
                            14. Tic Ioan
                            ----------------------------------- Vaida Sorin 3-2
                            11. Vonhaz Stefan
                            -------------------- Jurje Alex Doru 0-3
                            6. Jurje Alex Doru
                            -------------------------------------------------- Balogh Attila 1-3
                            7. Halasz Peter
                            -------------------- Merai Janos 2-3
                            10. Merai Janos
                            ----------------------------------- Balogh Attila 0-3
                            15. Todor Cristian
                            -------------------- Balogh Attila 0-3
                            2. Balogh Attila

                            Clasament

                            1. Balogh Attila - Oradea
                            2. Savu Cristian - Oradea
                            3. Parus Lilian - Oradea
                            4. Vaida Sorin - Oradea
                            5 -- 8
                            Merai Janos - Oradea
                            Codau Vlad - Oradea
                            Tailbot Francois - Oradea
                            Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                            9 -- 16
                            Todor Cristian - Oradea
                            Birtalan Laszlo - Oradea
                            Sabadas Dinu - Oradea
                            Tic Ioan - Oradea
                            Halasz Peter - Oradea
                            Szalay Liviu - Oradea
                            Sas Tibor - Oradea
                            Vonhaz Stefan - Oradea
                            17 -- 24 0v gr.sup.
                            Sabau Liviu - Oradea
                            Tutos Csaba - Oradea
                            Kornya Tamas - Salonta
                            Kornya Adam - Salonta
                            Pop Gabriel - Oradea
                            Cheregi Nelu - Oradea
                            Kovacs Levente - Oradea
                            Papp Attila - Salonta
                            25 -- 26 2v gr.inf.
                            Cavasdan Doru - Oradea
                            Fabian Wilhelm - Oradea
                            27 -- 1v gr.inf.
                            Cimpan Jozsef - Oradea
                            28 -- 32 0v gr.inf.
                            Culda Andrei - Oradea
                            Moldovan Andrei - Oradea
                            Guias Cristian - Oradea
                            Seica Gheorghe - Oradea
                            Muresan Ionut - Oradea


                            YOUTUBE:



                            FINALA LIVE:
                            Savu Cristian vs. Balogh Attila:

                            https://www.facebook.com/savu.cristi...4428314051806/X:
                            Ultima editare de King Pong Oradea; 24.oct.2020, 00:08.
                            Toza apreciază asta.
                            Club King Pong Oradea
                            www.kingpong.ro
                            0359 181 232

                            Comentariu

                            Procesare...
                            X