Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

[ ETAPA 2 ] Liga VivaSportShop.ro 2015 Sambata 28 Februarie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    Acatrinei Lucian

    Comentariu


    • #32
      Dan Dutu

      Comentariu


      • #33
        Temisan Timotei-Bucuresti

        Comentariu


        • #34
          dan enculescu

          Comentariu


          • #35
            Dumitru Gheorghe
            Șerban Bogdan

            Comentariu


            • #36
              Ganga Alexandru

              Comentariu


              • #37
                Grupe inferioare Etapa 2

                1. Dumitru Gheorghe, Negoita Edward, Buzatu Vasile, Istrate Andrei, Birloveanu Viorel
                2. Dinca Daniel, Ganga Alexandru, Voin Doru, Luta Petre, Acatrinei Lucian
                3. Popescu Vali, Bradatan Lenuta, Oprea Luca Andrei, Tanase Horia, Timotei Timisan
                4. Zamfir Ionel, Dica Constantin, Moraru Constantin, Dumitru Traian, Manza Alex
                5. Dutu Daniel, Serban Bogdan , Tataru Petru, Dascalasu Viorel, Rapan Mihai
                6. Vranceanu Mihai, Jaouir Khaled, Pantelimon Andy, Carcei Alexandru, Filimon Bogdan
                7. Panea Ovidiu, Matei Razvan, Salariu Adrian, Botarca Daniel, Dumitrescu Cornel
                8. Constantin Teodor, Mereuta Rares, Popescu George, Velicu Bogdan, Secu Valeriu
                Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                http://www.VivaSportShop.ro

                Comentariu


                • #38
                  Grupe superioare Etapa 2

                  1. Dumitru Gheorghe, Dascalasu Viorel, Dica Constantin, Oprea Luca Andrei
                  2. Luta Petre, Filimon Bogdan, Serban Bogdan , Moraru Constantin
                  3. Popescu Vali, Panea Ovidiu, Jaouir Khaled, Tataru Petru
                  4. Zamfir Ionel, Mereuta Rares, Matei Razvan, Pantelimon Andy
                  5. Dutu Daniel, Istrate Andrei, Secu Valeriu, Botarca Daniel
                  6. Vranceanu Mihai, Dinca Daniel, Buzatu Vasile, Velicu Bogdan
                  7. Dumitrescu Cornel, Tanase Horia, Ganga Alexandru, Negoita Edward
                  8. Constantin Teodor, Dumitru Traian, Bradatan Lenuta, Voin Doru
                  Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                  http://www.VivaSportShop.ro

                  Comentariu


                  • #39
                    Eliminatorii Etapa 2
                    1 DASCALASU VIOREL,28
                    ------------------------- POPESCU VALI,3 0-3
                    16 POPESCU VALI,3
                    -------------------------------------------------- POPESCU VALI,3 3-0
                    9 LUTA PETRE,31
                    ------------------------- LUTA PETRE,31 3-2
                    8 DUMITRU TRAIAN,29

                    5 DUTU DANIEL,5
                    ------------------------- DUTU DANIEL,5 3-0
                    12 TANASE HORIA,30
                    -------------------------------------------------- DUTU DANIEL,5 3-1
                    13 VRANCEANU MIHAI,6
                    ------------------------- VRANCEANU MIHAI,6 3-0
                    4 ZAMFIR IONEL,4

                    1

                    3 PANEA OVIDIU,7
                    ------------------------- MEREUTA RARES,9 2-3
                    14 MEREUTA RARES,9
                    -------------------------------------------------- DINCA DANIEL,2 0-3
                    11 BRADATAN LENUTA,14
                    ------------------------- DINCA DANIEL,2 0-3
                    6 DINCA DANIEL,2

                    7 DUMITRESCU CORNEL,
                    ------------------------- ISTRATE ANDREI,32 2-3
                    10 ISTRATE ANDREI,32
                    -------------------------------------------------- DUMITRU GHEORGHE,1 0-3
                    15 DUMITRU GHEORGHE,1
                    ------------------------- DUMITRU GHEORGHE,1 3-2
                    2 FILIMON BOGDAN,
                    Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                    http://www.VivaSportShop.ro

                    Comentariu


                    • #40
                      Clasament Etapa 2

                      1 -- 4
                      Dinca Daniel -
                      Dutu Daniel -
                      Popescu Vali -
                      Dumitru Gheorghe -
                      5 -- 8
                      Mereuta Rares -
                      Vranceanu Mihai -
                      Luta Petre -
                      Istrate Andrei -
                      9 -- 16
                      Bradatan Lenuta -
                      Tanase Horia -
                      Dascalasu Viorel -
                      Filimon Bogdan -
                      Panea Ovidiu -
                      Zamfir Ionel -
                      Dumitru Traian -
                      Dumitrescu Cornel -
                      17 -- 24 loc 3 gr.sup.
                      Constantin Teodor -
                      Matei Razvan -
                      Serban Bogdan -
                      Negoita Edward -
                      Buzatu Vasile -
                      Oprea Luca Andrei -
                      Tataru Petru -
                      Secu Valeriu -
                      25 -- 32 loc 4 gr.sup.
                      Jaouir Khaled -
                      Dica Constantin -
                      Ganga Alexandru -
                      Voin Doru -
                      Moraru Constantin -
                      Pantelimon Andy -
                      Velicu Bogdan -
                      Botarca Daniel -
                      33 -- 36 1v gr.inf.
                      Popescu George -
                      Birloveanu Viorel -
                      Acatrinei Lucian -
                      Rapan Mihai -
                      37 -- 40 0v gr.inf.
                      Salariu Adrian -
                      Carcei Alexandru -
                      Timotei Timisan -
                      Manza Alex -



                      Clasament grupa consolare
                      1.Acatrinei Lucian
                      2.Minza Alex
                      3.Salariu Adrian
                      4.Rapan Mihai
                      5. Carcei Alexandru
                      Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                      http://www.VivaSportShop.ro

                      Comentariu


                      • #41
                        Multumim frumos Mihai Vranceanu,multumim frumos Viva sport pentru organizare si gazduire!!
                        Postat în original de VivaSportClub Vezi post
                        Clasament Etapa 2

                        1 -- 4
                        Dinca Daniel -
                        Dutu Daniel -
                        Popescu Vali -
                        Dumitru Gheorghe -
                        5 -- 8
                        Mereuta Rares -
                        Vranceanu Mihai -
                        Luta Petre -
                        Istrate Andrei -
                        9 -- 16
                        Bradatan Lenuta -
                        Tanase Horia -
                        Dascalasu Viorel -
                        Filimon Bogdan -
                        Panea Ovidiu -
                        Zamfir Ionel -
                        Dumitru Traian -
                        Dumitrescu Cornel -
                        17 -- 24 loc 3 gr.sup.
                        Constantin Teodor -
                        Matei Razvan -
                        Serban Bogdan -
                        Negoita Edward -
                        Buzatu Vasile -
                        Oprea Luca Andrei -
                        Tataru Petru -
                        Secu Valeriu -
                        25 -- 32 loc 4 gr.sup.
                        Jaouir Khaled -
                        Dica Constantin -
                        Ganga Alexandru -
                        Voin Doru -
                        Moraru Constantin -
                        Pantelimon Andy -
                        Velicu Bogdan -
                        Botarca Daniel -
                        33 -- 36 1v gr.inf.
                        Popescu George -
                        Birloveanu Viorel -
                        Acatrinei Lucian -
                        Rapan Mihai -
                        37 -- 40 0v gr.inf.
                        Salariu Adrian -
                        Carcei Alexandru -
                        Timotei Timisan -
                        Manza Alex -



                        Clasament grupa consolare
                        1.Acatrinei Lucian
                        2.Minza Alex
                        3.Salariu Adrian
                        4.Rapan Mihai
                        5. Carcei Alexandru

                        Comentariu


                        • #42
                          Clasament Etapa 2 cu puncte obtinute

                          1 -- 4
                          Dinca Daniel -28
                          Dutu Daniel - 23
                          Popescu Vali - 17
                          Dumitru Gheorghe -16
                          5 -- 8
                          Mereuta Rares - 13
                          Vranceanu Mihai - 14
                          Luta Petre - 14
                          Istrate Andrei -13
                          9 -- 16
                          Bradatan Lenuta -10
                          Tanase Horia - 11
                          Dascalasu Viorel -11
                          Filimon Bogdan - 12
                          Panea Ovidiu - 11
                          Zamfir Ionel - 13
                          Dumitru Traian - 12
                          Dumitrescu Cornel -13
                          17 -- 24 loc 3 gr.sup.
                          Constantin Teodor - 9
                          Matei Razvan - 8
                          Serban Bogdan -7
                          Negoita Edward - 7
                          Buzatu Vasile - 7
                          Oprea Luca Andrei -7
                          Tataru Petru - 7
                          Secu Valeriu - 8
                          25 -- 32 loc 4 gr.sup.
                          Jaouir Khaled - 8
                          Dica Constantin -7
                          Ganga Alexandru -6
                          Voin Doru - 6
                          Moraru Constantin -6
                          Pantelimon Andy - 6
                          Velicu Bogdan - 6
                          Botarca Daniel - 6
                          33 -- 36 1v gr.inf.
                          Popescu George -5
                          Birloveanu Viorel - 5
                          Acatrinei Lucian - 5
                          Rapan Mihai - 5
                          37 -- 40 0v gr.inf.
                          Salariu Adrian -4
                          Carcei Alexandru -4
                          Timotei Timisan - 4
                          Manza Alex -4

                          Comentariu


                          • #43
                            Pentru compartament nesportiv repetat la masa de joc si fata de adversari, Dutu Daniel primeste un ultim avertisment, la prima abatere cat de minora urmand a i se retrage dreptul de participare la orice competitie organizata de VivaSport sau de mine.

                            Comentariu

                            Cine a citit topicul
                            Procesare...
                            X