Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Magic Nights - Brăila - August 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    Grupa inferioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TOMA IULIAN BRAILA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MURESAN IOAN GALATI
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 PANAIT ADRIAN BRAILA
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4
    4 ION MARIUS RAZVAN BRAILA
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    3
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CHISCOP BOGDAN GALATI
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 COJOCARU MITICA BRAILA
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    1
    3 STOIAN NICOLAE BRAILA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    4 CONSTANTINESCU VALENTIN BRAILA
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DOBRILA PETRU BRAILA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 SANDU MIHAI BRAILA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    3 BARAC ANDREEA BRAILA
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 MOISE VIOREL BRAILA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    5
    6
    Grupa inferioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 APOSTU IONEL BRAILA
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BOLOCAN DANIEL BRAILA
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 VASILE RAZVAN BRAILA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    4 MORUN MARIAN BRAILA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    5
    6
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #32
      Eliminatorii partea superioara a clasamentului

      1. Toma Iulian
      ------------------------- Toma Iulian 3-0
      8. Barac Andreea
      -------------------------------------------------- Toma Iulian 3-1
      5. Chiscop Bogdan
      ------------------------- Chiscop Bogdan 3-1
      4. Apostu Ionel
      --------------------------------------------------------------------------- Toma Iulian 3-0
      3. Dobrila Petru
      ------------------------- Dobrila Petru 3-0
      6. Muresan Ioan
      -------------------------------------------------- Cojocaru Mitica 2-3
      7. Bolocan Daniel
      ------------------------- Cojocaru Mitica 1-3
      2. Cojocaru Mitica


      Eliminatorii partea inferioara a clasamentului

      1. Ion Marius Razvan
      ------------------------- Ion Marius Razvan 3-2
      8. Moise Viorel
      -------------------------------------------------- Ion Marius Razvan 3-0
      5. Constantinescu Valentin
      ------------------------- Constantinescu Valentin 3-0
      4. Morun Marian
      --------------------------------------------------------------------------- Stoian Nicolae 0-3
      3. Sandu Mihai
      ------------------------- Sandu Mihai 3-0
      6. Vasile Razvan
      -------------------------------------------------- Stoian Nicolae 0-3
      7. Panait Adrian
      ------------------------- Stoian Nicolae 0-3
      2. Stoian Nicolae
      Ultima editare de marcelgiosan; 20.aug.2015, 21:41.
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #33
        Clasament Open + Amatori - Etapa a III-a

        1. Toma Iulian - Braila
        2. Cojocaru Mitica - Braila
        3 -- 4
        Chiscop Bogdan - Galati
        Dobrila Petru - Braila
        5 -- 8
        Barac Andreea - Braila
        Bolocan Daniel - Braila
        Apostu Ionel - Braila
        Muresan Ioan - Galati
        9. Stoian Nicolae - Braila
        10. Ion Marius Razvan - Braila
        11 -- 12
        Sandu Mihai - Braila
        Constantinescu Valentin - Braila
        13 -- 16
        Panait Adrian - Braila
        Moise Viorel - Braila
        Vasile Razvan - Braila
        Morun Marian - Braila
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • #34
          Clasament pe puncte August 2015 - Etapa III
          Loc Nume și Prenume Localitatea I II III IV Total
          1 Toma Iulian Brăila 15 15
          2 Cojocaru Mitica Brăila 13 13
          3 Dobrila Petru Brăila 11 11
          4 Chiscop Bogdan Galați 10 10
          5 Apostu Ionel Braila 9 9
          6 Stoian Nicolae Brăila 9 9
          7 Barac Andreea Brăila 8 8
          8 Bolocan Daniel Brăila 8 8
          9 Muresan Ioan Brăila 8 8
          10 Ion Marius Razvan Brăila 8 8
          11 Sandu Mihai Brăila 7 7
          12 Constantinescu Valentin Brăila 6 6
          13 Morun Marian Brăila 6 6
          14 Panait Adrian Brăila 5 5
          15 Moise Viorel Brăila 5 5
          16 Vasile Răzvan Brăila 5 5
          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • #35
            Va așteptăm Joi 27 August 2015 la Etapa a IV-a Magic Nights!

            Constantinescu Valentin - Brăila;
            Moise Viorel - Brăila;
            Toma Andrei - Brăila;
            Barac Andreea - Brăila;
            Vasile Răzvan - Brăila;
            Chiscop Bogdan - Galați;
            Giosan Marcel - Galați;
            Bolocan Daniel - Brăila.
            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

            Comentariu


            • #36
              Muresan Ioan - Galati

              - - - Actualizat - - -

              Budescu Marian - Galati

              Comentariu


              • #37
                Inscrieri Open + Amatori - Etapa a IV-a - on 27.08.2015 at 23:50:29

                1. Chiscop Bogdan, Galati - 212 - 18,58 - OJ
                2. Zarinschi Catalin, Galati - 243 - 18,03 - O
                3. Dobrila Petru, Braila - 799 - 18 - O
                4. Patap Vladimir, Braila - 883 - 17,33 - A
                5. Giosan Marcel, Galati - 304 - 12,1 - A
                6. Dimache Maria, Braila - 1733 - 12 - A
                7. Apostu Ionel, Braila - 767 - 10,75 - A
                8. Bolocan Daniel, Braila - 953 - 10,67 - A
                9. Roscan Nicusor, Braila - 768 - 10,5 - A
                10. Panait Adrian, Braila - 505 - 9,83 - AW
                11. Muresan Ioan, Galati - 612 - 9,71 - AW
                12. Anghel Adrian, Braila - 981 - 9,5 - A
                13. Enache Sorin, Braila - 1196 - 8,67 - A
                14. Stoian Nicolae, Braila - 836 - 8,5 - A
                15. Pavel Nicolae, Braila - 965 - 8,5 - A
                16. Budescu Marian, Galati - 584 - 8,45 - A
                17. Barac Andreea, Braila - 901 - 7,4 - AF
                18. Predescu Adrian, Braila - 1143 - 6,75 - A
                19. Toma Andrei, Braila - 956 - 6,6 - AJ
                20. Moise Viorel, Braila - 1267 - 5,67 - A
                21. Vasile Razvan, Braila - 1223 - 5,33 - AJ
                22. Morun Marian, Braila - 1204 - 5 - A
                23. Barac Adrian, Braila - 3101 - 0 - A
                24. Harmanescu Petrus, Braila - nou - 0 - A
                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • #38
                  Grupe inferioare Open + Amatori - Etapa a IV-a
                  1 Chiscop Bogdan Enache Sorin Stoian Nicolae Harmanescu Petrus
                  2 Zarinschi Catalin Anghel Adrian Pavel Nicolae Barac Adrian
                  3 Dobrila Petru Muresan Ioan Dimache Maria Morun Marian
                  4 Patap Vladimir Panait Adrian Budescu Marian Vasile Razvan
                  5 Giosan Marcel Roscan Nicusor Barac Andreea Moise Viorel
                  6 Apostu Ionel Bolocan Daniel Predescu Adrian Toma Andrei
                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                  Comentariu


                  • #39
                    Grupa inferioara nr. 1

                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 CHISCOP BOGDAN GALATI
                    3-0
                    3-1
                    3-0
                    3
                    1
                    2 ENACHE SORIN BRAILA
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    4
                    3 STOIAN NICOLAE BRAILA
                    1-3
                    3-0
                    3-1
                    2
                    2
                    4 HARMANESCU PETRUS BRAILA
                    0-3
                    3-0
                    1-3
                    1
                    3
                    5
                    6
                    Grupa inferioara nr. 2

                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 ZARINSCHI CATALIN GALATI
                    3-0
                    3-1
                    3-0
                    3
                    1
                    2 ANGHEL ADRIAN BRAILA
                    0-3
                    0-3
                    3-0
                    1
                    3
                    3 PAVEL NICOLAE BRAILA
                    1-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    4 BARAC ADRIAN BRAILA
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    4
                    5
                    6
                    Grupa inferioara nr. 3

                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 DOBRILA PETRU BRAILA
                    3-2
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 MURESAN IOAN GALATI
                    2-3
                    3-2
                    3-0
                    2
                    2
                    3 DIMACHE MARIA BRAILA
                    0-3
                    2-3
                    3-0
                    1
                    3
                    4 MORUN MARIAN BRAILA
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    4
                    5
                    6
                    Grupa inferioara nr. 4

                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 PATAP VLADIMIR BRAILA
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 PANAIT ADRIAN BRAILA
                    0-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    3 BUDESCU MARIAN GALATI
                    0-3
                    0-3
                    3-0
                    1
                    3
                    4 VASILE RAZVAN BRAILA
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    4
                    5
                    6
                    Grupa inferioara nr. 5

                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 GIOSAN MARCEL GALATI
                    1-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    2 ROSCAN NICUSOR BRAILA
                    3-1
                    3-2
                    3-0
                    3
                    1
                    3 BARAC ANDREEA BRAILA
                    0-3
                    2-3
                    3-0
                    1
                    3
                    4 MOISE VIOREL BRAILA
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    4
                    5
                    6
                    Grupa inferioara nr. 6

                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 APOSTU IONEL BRAILA
                    2-3
                    3-0
                    3-1
                    2
                    2
                    2 BOLOCAN DANIEL BRAILA
                    3-2
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    3 PREDESCU ADRIAN BRAILA
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    4
                    4 TOMA ANDREI BRAILA
                    1-3
                    0-3
                    3-0
                    1
                    3
                    5
                    6
                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu


                    • #40
                      Eliminatorii partea superioara a clasamentului

                      1. Chiscop Bogdan
                      ------------------------- Chiscop Bogdan 3-0
                      16. Bye
                      -------------------------------------------------- Chiscop Bogdan 3-0
                      9. Pavel Nicolae
                      ------------------------- Muresan Ioan 2-3
                      8. Muresan Ioan
                      --------------------------------------------------------------------------- Chiscop Bogdan 3-2
                      5. Roscan Nicusor
                      ------------------------- Roscan Nicusor 3-0
                      12. Apostu Ionel
                      -------------------------------------------------- Patap Vladimir 0--3
                      13. Bye
                      ------------------------- Patap Vladimir 0-3
                      4. Patap Vladimir

                      . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 1-3

                      3. Dobrila Petru
                      ------------------------- Dobrila Petru 3-0
                      14. Bye
                      -------------------------------------------------- Dobrila Petru 3-0
                      11. Giosan Marcel
                      ------------------------- Bolocan Daniel 0-3
                      6. Bolocan Daniel
                      --------------------------------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 0-3
                      7. Stoian Nicolae
                      ------------------------- Stoian Nicolae 3-1
                      10. Panait Adrian
                      -------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 0-3
                      15. Bye
                      ------------------------- Zarinschi Catalin 0-3
                      2. Zarinschi Catalin

                      Eliminatorii partea inferioara a clasamentului

                      1. Harmanescu Petrus
                      ------------------------- Harmanescu Petrus 3-0
                      16. Bye
                      -------------------------------------------------- Barac Adrian 0-3
                      9. Barac Adrian
                      ------------------------- Barac Adrian 3-0
                      8. Morun Marian
                      --------------------------------------------------------------------------- Barac Andreea 0-3
                      5. Barac Andreea
                      ------------------------- Barac Andreea 3-0
                      12. Predescu Adrian
                      -------------------------------------------------- Barac Andreea 3-1
                      13. Bye
                      ------------------------- Budescu Marian 0-3
                      4. Budescu Marian

                      . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Barac Andreea 3-0

                      3. Dimache Maria
                      ------------------------- Dimache Maria 3-0
                      14. Bye
                      -------------------------------------------------- Dimache Maria 3-2
                      11. Enache Sorin
                      ------------------------- Toma Andrei 0-3
                      6. Toma Andrei
                      --------------------------------------------------------------------------- Vasile Razvan 0-3
                      7. Moise Viorel
                      ------------------------- Vasile Razvan 1-3
                      10. Vasile Razvan
                      -------------------------------------------------- Vasile Razvan 3-2
                      15. Bye
                      ------------------------- Anghel Adrian 0-3
                      2. Anghel Adrian
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • #41
                        Clasament Open + Amatori - Etapa a IV-a

                        1. Zarinschi Catalin - Galati
                        2. Chiscop Bogdan - Galati
                        3 -- 4
                        Dobrila Petru - Braila
                        Patap Vladimir - Braila
                        5 -- 8
                        Stoian Nicolae - Braila
                        Muresan Ioan - Galati
                        Bolocan Daniel - Braila
                        Roscan Nicusor - Braila
                        9 -- 12
                        Giosan Marcel - Galati
                        Panait Adrian - Braila
                        Apostu Ionel - Braila
                        Pavel Nicolae - Braila
                        13. Barac Andreea - Braila
                        14. Vasile Razvan - Braila
                        15 -- 16
                        Barac Adrian - Braila
                        Dimache Maria - Braila
                        17 -- 20
                        Budescu Marian - Galati
                        Anghel Adrian - Braila
                        Harmanescu Petrus - Braila
                        Toma Andrei - Braila
                        21 -- 24
                        Predescu Adrian - Braila
                        Enache Sorin - Braila
                        Morun Marian - Braila
                        Moise Viorel - Braila
                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                        Comentariu


                        • #42
                          Clasament pe puncte August 2015 - Etapa IV
                          Loc Nume și Prenume Localitatea
                          I
                          II
                          III
                          IV
                          Total
                          1 Zarinschi Catalin Galați
                          17
                          17
                          2 Chiscop Bogdan Galați
                          15
                          15
                          3 Dobrila Petru Brăila
                          13
                          13
                          4 Patap Vladimir Brăila
                          13
                          13
                          5 Bolocan Daniel Brăila
                          11
                          11
                          6 Roșcan Nicușor Brăila
                          11
                          11
                          7 Stoian Nicolae Brăila
                          10
                          10
                          8 Barac Andreea Brăila
                          10
                          10
                          9 Muresan Ioan Brăila
                          10
                          10
                          10 Apostu Ionel Braila
                          8
                          8
                          11 Panait Adrian Brăila
                          8
                          8
                          12 Vasile Răzvan Brăila
                          8
                          8
                          13 Dimache Maria Brăila
                          8
                          8
                          14 Pavel Nicolae Brăila
                          8
                          8
                          15 Giosan Marcel Galați
                          8
                          8
                          16 Budescu Marian Galați
                          7
                          7
                          17 Anghel Adrian Brăila
                          7
                          7
                          18 Barac Adrian Brăila
                          7
                          7
                          19 Toma Andrei Brăila
                          7
                          7
                          20 Moise Viorel Brăila
                          5
                          5
                          21 Hărmănescu Petruș Brăila
                          5
                          5
                          22 Predescu Adrian Brăila
                          4
                          4
                          23 Enache Sorin Brăila
                          4
                          4
                          24 Morun Marian Brăila
                          4
                          4
                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                          Comentariu


                          • #43
                            Magic Nights - Clasament August 2015
                            Loc Nume și Prenume Localitatea
                            I
                            II
                            III
                            IV
                            Bonus
                            Total
                            1 Bolocan Daniel Brăila
                            9
                            9
                            8
                            11
                            2
                            39
                            2 Chiscop Bogdan Galați
                            13
                            0
                            10
                            15
                            38
                            3 Dobrila Petru Brăila
                            11
                            0
                            11
                            13
                            35
                            4 Panait Adrian Brăila
                            8
                            9
                            5
                            8
                            2
                            32
                            5 Roscan Nicusor Brăila
                            8
                            12
                            0
                            11
                            31
                            6 Toma Iulian Brăila
                            0
                            15
                            15
                            0
                            30
                            7 Zarinschi Catalin Galați
                            0
                            13
                            0
                            17
                            30
                            8 Patap Vladimir Brăila
                            15
                            0
                            0
                            13
                            28
                            9 Muresan Ioan Galați
                            0
                            8
                            8
                            10
                            26
                            10 Moise Viorel Brăila
                            8
                            5
                            5
                            5
                            2
                            25
                            11 Giosan Marcel Galați
                            8
                            7
                            0
                            8
                            23
                            12 Dimache Maria Brăila
                            7
                            7
                            0
                            8
                            22
                            13 Constantinescu Rares Brăila
                            11
                            8
                            0
                            0
                            19
                            14 Anghel Adrian Brăila
                            7
                            5
                            0
                            7
                            19
                            15 Vasile Razvan Brăila
                            6
                            0
                            5
                            8
                            19
                            16 Stoian Nicolae Brăila
                            0
                            0
                            9
                            10
                            19
                            17 Barac Andreea Brăila
                            0
                            0
                            8
                            10
                            18
                            18 Constantinescu Valentin Brăila
                            6
                            5
                            6
                            0
                            17
                            19 Apostu Ionel Brăila
                            0
                            0
                            9
                            8
                            17
                            20 Morun Marian Brăila
                            6
                            0
                            6
                            4
                            16
                            21 Pavel Nicolae Brăila
                            0
                            8
                            0
                            8
                            16
                            22 Cojocaru Mitică Brăila
                            0
                            0
                            13
                            0
                            13
                            23 Toma Andrei Brăila
                            0
                            6
                            0
                            7
                            13
                            24 Miculescu Alexandru Piatra Neamț
                            0
                            11
                            0
                            0
                            11
                            25 Predescu Adrian Brăila
                            6
                            0
                            0
                            4
                            10
                            26 Ilie Octavel Braila
                            0
                            9
                            0
                            0
                            9
                            27 Ion Marius Răzvan Brăila
                            0
                            0
                            8
                            0
                            8
                            28 Sandu Mihai Brăila
                            0
                            0
                            7
                            0
                            7
                            29 Budescu Marian Galați
                            0
                            0
                            0
                            7
                            7
                            30 Barac Adrian Brăila
                            0
                            0
                            0
                            7
                            7
                            31 Constantinescu Radu Brăila
                            5
                            0
                            0
                            0
                            5
                            32 Hărmănescu Petruș Brăila
                            0
                            0
                            0
                            5
                            5
                            33 Mincior Vicentiu Brăila
                            0
                            4
                            0
                            0
                            4
                            34 Enache Sorin Brăila
                            0
                            0
                            0
                            4
                            4
                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                            Comentariu


                            • #44
                              Câștigătorul lunii August 2015 în Clasamentul pe puncte primește titlul:

                              Wizard of The Magic Nights - August 2015 și va fi premiat etapa viitoare cu o plachetă personalizată. Felicitări!

                              Bolocan Daniel - Braila
                              Ultima editare de marcelgiosan; 28.aug.2015, 13:47.
                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                              Comentariu


                              • #45
                                Magic Knights!

                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X