Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Magic Nights - Brăila - Septembrie 2015

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Eliminatorii partea superioara a clasamentului

    1. Toma Iulian
    ------------------------- Toma Iulian 3-0
    8. Bye
    -------------------------------------------------- Toma Iulian 3-1
    5. Pavel Nicolae
    ------------------------- Bolocan Daniel 0-3
    4. Bolocan Daniel
    --------------------------------------------------------------------------- Toma Iulian 3-0
    3. Roscan Nicusor
    ------------------------- Panait Adrian 2-3
    6. Panait Adrian
    -------------------------------------------------- Panait Adrian 3-1
    7. Bye
    ------------------------- Pascu Gabriel 0-3
    2. Pascu Gabriel

    Eliminatorii partea inferioara a clasamentului

    1. Barac Adrian
    ------------------------- Barac Adrian 3-0
    8. Bye
    -------------------------------------------------- Giosan Marcel 0-3
    5. Giosan Marcel
    ------------------------- Giosan Marcel 3-1
    4. Moise Viorel
    --------------------------------------------------------------------------- Muresan Ioan 1-3
    3. Barac Andreea
    ------------------------- Muresan Ioan 0-3
    6. Muresan Ioan
    -------------------------------------------------- Muresan Ioan 3-1
    7. Bye
    ------------------------- Budescu Marian 0-3
    2. Budescu Marian
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

    Comentariu


    • #17
      Clasament Open + Amatori - Etapa a V-a

      1. Toma Iulian - Braila
      2. Panait Adrian - Braila
      3 -- 4
      Bolocan Daniel - Braila
      Pascu Gabriel - Braila
      5 -- 6
      Roscan Nicusor - Braila
      Pavel Nicolae - Braila
      7. Muresan Ioan - Galati
      8. Giosan Marcel - Galati
      9 -- 10
      Budescu Marian - Galati
      Barac Adrian - Braila
      11 -- 12
      Barac Andreea - Braila
      Moise Viorel - Braila
      13 -- 0v gr.inf.
      Morun Marian - Braila
      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

      Comentariu


      • #18
        Clasament pe puncte Septembrie 2015 - Etapa V
        Loc Nume și Prenume Localitatea
        V
        VI
        VII
        VIII
        Total
        1 Toma Iulian Brăila
        15
        15
        2 Panait Adrian Brăila
        12
        12
        3 Pascu Gabriel Brăila
        11
        11
        4 Bolocan Daniel Brăila
        10
        10
        5 Roșcan Nicușor Brăila
        9
        9
        6 Pavel Nicolae Brăila
        9
        9
        7 Giosan Marcel Galați
        9
        9
        8 Muresan Ioan Brăila
        8
        8
        9 Budescu Marian Galați
        8
        8
        10 Barac Andreea Brăila
        5
        5
        11 Barac Adrian Brăila
        5
        5
        12 Moise Viorel Brăila
        5
        5
        13 Morun Marian Brăila
        4
        4
        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

        Comentariu


        • #19
          Magic Knights!

          Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

          Comentariu


          • #20
            Multumim Marcel

            Comentariu


            • #21
              Inscrieri Open + Amatori - Etapa a VI-a - on 10.09.2015 at 19:43:37

              1. Chiscop Bogdan, Galati - 134 - 21,47 - OJ
              2. Patap Vladimir, Braila - 1090 - 20 - O
              3. Dobrila Petru, Braila - 695 - 17,3 - A
              4. Dimache Maria, Braila - 1200 - 14,4 - A
              5. Bolocan Daniel, Braila - 778 - 12,6 - A
              6. Roscan Nicusor, Braila - 747 - 11,7 - A
              7. Pavel Nicolae, Braila - 851 - 11,1 - A
              8. Panait Adrian, Braila - 459 - 10,78 - AW
              9. Muresan Ioan, Galati - 550 - 10,6 - AW
              10. Ilie Octavel, Braila - 1118 - 10,5 - A
              11. Barac Andreea, Braila - 680 - 10,43 - AF
              12. Pascu Gabriel, Braila - 676 - 10,4 - AW
              13. Apostu Ionel, Braila - 959 - 9,67 - A
              14. Anghel Adrian, Braila - 889 - 9,52 - A
              15. Barac Adrian, Braila - 1993 - 8 - A
              16. Moise Viorel, Braila - 1098 - 6,65 - A
              17. Dimache Marian, Braila - 2711 - 0 - A
              18. Harmanescu Petrus, Braila - nou - 0 - A
              19. Ene Costica, Braila - nou - 0 - A
              Ultima editare de marcelgiosan; 10.sep.2015, 18:43.
              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

              Comentariu


              • #22
                Grupe inferioare Open + Amatori - Etapa a VI-a
                1 Chiscop Bogdan Panait Adrian Muresan Ioan Harmanescu Petrus Ilie Octavel
                2 Patap Vladimir Pavel Nicolae Barac Andreea Dimache Marian
                3 Dobrila Petru Roscan Nicusor Pascu Gabriel Barac Adrian Moise Viorel
                4 Dimache Maria Bolocan Daniel Apostu Ionel Anghel Adrian Ene Costica
                Ultima editare de marcelgiosan; 10.sep.2015, 18:44.
                Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                Comentariu


                • #23
                  Grupa inferioara nr. 1

                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 CHISCOP BOGDAN GALATI
                  3-0
                  3-0
                  3-1
                  3-0
                  4
                  1
                  2 PANAIT ADRIAN BRAILA
                  0-3
                  3-1
                  3-0
                  0-3
                  2
                  3
                  3 MURESAN IOAN GALATI
                  0-3
                  1-3
                  1-3
                  0-3
                  0
                  4 HARMANESCU PETRUS BRAILA
                  1-3
                  0-3
                  3-1
                  0-3
                  1
                  4
                  5 ILIE OCTAVEL BRAILA
                  0-3
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3
                  2
                  6
                  Grupa inferioara nr. 2

                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 PATAP VLADIMIR BRAILA
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3
                  1
                  2 PAVEL NICOLAE BRAILA
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  0
                  4
                  3 BARAC ANDREEA BRAILA
                  0-3
                  3-0
                  3-1
                  2
                  2
                  4 DIMACHE MARIAN BRAILA
                  0-3
                  3-1
                  1-3
                  1
                  3
                  5
                  6
                  Grupa inferioara nr. 3

                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 DOBRILA PETRU BRAILA
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  4
                  1
                  2 ROSCAN NICUSOR BRAILA
                  0-3
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3
                  2
                  3 PASCU GABRIEL BRAILA
                  0-3
                  1-3
                  1-3
                  3-0
                  1
                  4
                  4 BARAC ADRIAN BRAILA
                  0-3
                  0-3
                  3-1
                  3-0
                  2
                  3
                  5 MOISE VIOREL BRAILA
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  6
                  Grupa inferioara nr. 4

                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 DIMACHE MARIA BRAILA
                  0-3
                  0-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  3
                  2 BOLOCAN DANIEL BRAILA
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  4
                  1
                  3 APOSTU IONEL BRAILA
                  3-0
                  0-3
                  3-1
                  3-0
                  3
                  2
                  4 ANGHEL ADRIAN BRAILA
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  3-2
                  1
                  4
                  5 ENE COSTICA BRAILA
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  2-3
                  0
                  6
                  Ultima editare de marcelgiosan; 10.sep.2015, 20:36.
                  Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                  Comentariu


                  • #24
                    Eliminatorii partea superioara a clasamentului - Etapa a VI-a

                    1. Chiscop Bogdan
                    ------------------------- Chiscop Bogdan 3-0
                    8. Barac Andreea
                    -------------------------------------------------- Chiscop Bogdan 3-0
                    5. Roscan Nicusor
                    ------------------------- Roscan Nicusor 3-0
                    4. Bolocan Daniel
                    --------------------------------------------------------------------------- Patap Vladimir 1-3
                    3. Dobrila Petru
                    ------------------------- Ilie Octavel 1-3
                    6. Ilie Octavel
                    -------------------------------------------------- Patap Vladimir 0-3
                    7. Apostu Ionel
                    ------------------------- Patap Vladimir 1-3
                    2. Patap Vladimir




                    Eliminatorii partea inferioara a clasamentului - Etapa a VI-a

                    1. Panait Adrian
                    ------------------------- Panait Adrian 3-0
                    16. Bye
                    -------------------------------------------------- Panait Adrian 3-2
                    9. Moise Viorel
                    ------------------------- Pascu Gabriel 2-3
                    8. Pascu Gabriel
                    --------------------------------------------------------------------------- Panait Adrian 3-0
                    5. Pavel Nicolae
                    ------------------------- Pavel Nicolae 3-0
                    12. Bye
                    -------------------------------------------------- Pavel Nicolae 3-1
                    13. Bye
                    ------------------------- Dimache Maria 0-3
                    4. Dimache Maria

                    . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Panait Adrian 3-0

                    3. Barac Adrian
                    ------------------------- Barac Adrian 3-0
                    14. Bye
                    -------------------------------------------------- Barac Adrian 3-1
                    11. Harmanescu Petrus
                    ------------------------- Anghel Adrian 0-3
                    6. Anghel Adrian
                    --------------------------------------------------------------------------- Muresan Ioan 1-3
                    7. Muresan Ioan
                    ------------------------- Muresan Ioan 3-0
                    10. Ene Costica
                    -------------------------------------------------- Muresan Ioan 3-1
                    15. Bye
                    ------------------------- Dimache Marian 0-3
                    2. Dimache Marian
                    Ultima editare de marcelgiosan; 10.sep.2015, 22:45.
                    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                    Comentariu


                    • #25
                      Clasament Open + Amatori - Etapa a VI-a

                      1. Patap Vladimir - Braila
                      2. Chiscop Bogdan - Galati
                      3 -- 4
                      Ilie Octavel - Braila
                      Roscan Nicusor - Braila
                      5 -- 8
                      Apostu Ionel - Braila
                      Barac Andreea - Braila
                      Dobrila Petru - Braila
                      Bolocan Daniel - Braila
                      09. Panait Adrian - Braila
                      10. Muresan Ioan - Galati
                      11 -- 12
                      Pavel Nicolae - Braila
                      Barac Adrian - Braila
                      13 -- 16
                      Pascu Gabriel - Braila
                      Dimache Marian - Braila
                      Dimache Maria - Braila
                      Anghel Adrian - Braila
                      17 -- 19
                      Moise Viorel - Braila
                      Harmanescu Petrus - Braila
                      Ene Costica - Braila
                      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                      Comentariu


                      • #26
                        Clasament pe puncte Septembrie 2015 - Etapa VI
                        Loc Nume și Prenume Localitatea
                        V
                        VI
                        VII
                        VIII
                        Total
                        1 Patap Vladimir Brăila
                        15
                        15
                        2 Chiscop Bogdan Galați
                        14
                        14
                        3 Ilie Octăvel Brăila
                        11
                        11
                        4
                        Roșcan Nicușor Brăila
                        11
                        11
                        5 Panait Adrian Brăila
                        11
                        11
                        6 Dobrilă Petru Brăila
                        10
                        10
                        7 Bolocan Daniel Brăila
                        10
                        10
                        8 Apostu Ionel Brăila
                        9
                        9
                        9 Barac Adrian Brăila
                        9
                        9
                        10 Barac Andreea Brăila
                        8
                        8
                        11 Mureșan Ioan Galați
                        8
                        8
                        12 Dimache Maria Brăila
                        8
                        8
                        13 Pavel Nicolae Brăila
                        7
                        7
                        14 Pascu Gabriel Brăila
                        7
                        7
                        15 Dimache Marian Brăila
                        7
                        7
                        16 Anghel Adrian Brăila
                        7
                        7
                        17 Moise Viorel Brăila
                        5
                        5
                        18 Hărmănescu Petruș Brăila
                        5
                        5
                        19 Ene Costică Brăila
                        4
                        4
                        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                        Comentariu


                        • #27
                          Vă așteptăm azi la Etapa a VII-a a Turneului săptămânal "Magic Nights"!

                          Inscrieri Magic Knights Etapa a VII-a - on 17.09.2015 at 23:36:50

                          1. Patap Vladimir, Braila - 1090 - 20 - O
                          2. Zarinschi Catalin, Galati - 179 - 19,31 - O
                          3. Arion Costel, Marasesti - 188 - 18,56 - O
                          4. Dobrila Petru, Braila - 695 - 17,3 - A
                          5. Giosan Marcel, Galati - 316 - 12,75 - A
                          6. Bolocan Daniel, Braila - 778 - 12,6 - A
                          7. Roscan Nicusor, Braila - 747 - 11,7 - A
                          8. Pavel Nicolae, Braila - 851 - 11,1 - A
                          9. Panait Adrian, Braila - 459 - 10,78 - AW
                          10. Constantinescu Rares, Braila - 480 - 10,73 - AJ
                          11. Muresan Ioan, Galati - 550 - 10,6 - AW
                          12. Pascu Gabriel, Braila - 676 - 10,4 - AW
                          13. Anghel Adrian, Braila - 889 - 9,52 - A
                          14. Stoian Nicolae, Braila - 890 - 8,5 - A
                          15. Vasile Razvan, Braila - 1074 - 6,4 - AJ
                          16. Dimache Marian, Braila - 2711 - 0 - A
                          Ultima editare de marcelgiosan; 17.sep.2015, 22:37.
                          Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                          Comentariu


                          • #28
                            Grupe inferioare Magic Knights Etapa a VII-a
                            1 Patap Vladimir Pavel Nicolae Panait Adrian Dimache Marian
                            2 Zarinschi Catalin Roscan Nicusor Constantinescu Rares Vasile Razvan
                            3 Arion Costel Bolocan Daniel Muresan Ioan Stoian Nicolae
                            4 Dobrila Petru Giosan Marcel Pascu Gabriel Anghel Adrian
                            Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                            Comentariu


                            • #29
                              Grupa inferioara nr. 1

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 PATAP VLADIMIR BRAILA
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              2 PAVEL NICOLAE BRAILA
                              0-3
                              3-2
                              2-3
                              1
                              3
                              3 PANAIT ADRIAN BRAILA
                              0-3
                              2-3
                              3-1
                              1
                              2
                              4 DIMACHE MARIAN BRAILA
                              0-3
                              3-2
                              1-3
                              1
                              4
                              5
                              6
                              Grupa inferioara nr. 2

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 ZARINSCHI CATALIN GALATI
                              3-1
                              3-1
                              3-0
                              3
                              1
                              2 ROSCAN NICUSOR BRAILA
                              1-3
                              3-0
                              3-2
                              2
                              2
                              3 CONSTANTINESCU RARES BRAILA
                              1-3
                              0-3
                              3-0
                              1
                              3
                              4 VASILE RAZVAN BRAILA
                              0-3
                              2-3
                              0-3
                              0
                              4
                              5
                              6
                              Grupa inferioara nr. 3

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 ARION COSTEL MARASESTI
                              3-0
                              3-1
                              3-0
                              3
                              1
                              2 BOLOCAN DANIEL BRAILA
                              0-3
                              3-0
                              3-2
                              2
                              2
                              3 MURESAN IOAN GALATI
                              1-3
                              0-3
                              2-3
                              0
                              4
                              4 STOIAN NICOLAE BRAILA
                              0-3
                              2-3
                              3-2
                              1
                              3
                              5
                              6
                              Grupa inferioara nr. 4

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 DOBRILA PETRU BRAILA
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              2 GIOSAN MARCEL GALATI
                              0-3
                              3-0
                              3-1
                              2
                              2
                              3 PASCU GABRIEL BRAILA
                              0-3
                              0-3
                              1-3
                              0
                              4
                              4 ANGHEL ADRIAN BRAILA
                              0-3
                              1-3
                              3-1
                              1
                              3
                              5
                              6
                              Ultima editare de marcelgiosan; 17.sep.2015, 22:48.
                              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                              Comentariu


                              • #30
                                Calificati in eliminatorii partea superioară a clasamentului - Magic Knights Etapa a VII-a
                                1 Patap Vladimir Panait Adrian
                                2 Zarinschi Catalin Roscan Nicusor
                                3 Arion Costel Bolocan Daniel
                                4 Dobrila Petru Giosan Marcel
                                Calificati in eliminatorii partea inferioară a clasamentului - Magic Knights Etapa a VII-a
                                1 Dimache Marian Pavel Nicolae
                                2 Constantinescu Rares Vasile Razvan
                                3 Stoian Nicolae Muresan Ioan
                                4 Anghel Adrian Pascu Gabriel
                                Ultima editare de marcelgiosan; 17.sep.2015, 22:50.
                                Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X