Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Magic Nights - Brăila - Octombrie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Postat în original de cule Vezi post
    Marcel, un video daca ai cu Rares Constantinescu, pune-l aici..mersi
    Nu am. Dar poate-i facem unul joi.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

    Comentariu


    • #17
      Din Galati - Muresan Ioan

      Comentariu


      • #18
        David Madalina-Barlad
        Constantinescu Rares-Braila
        Panait Adrian-Braila
        Roscan Nicusor-Braila
        Pavel Nicolae-Braila

        Comentariu


        • #19
          Arion Costel - Mărășești;
          Giosan Marcel - Galați.
          Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

          Comentariu


          • #20
            Sandu Mihai - Braila.

            Comentariu


            • #21
              Grupe inferioare Magic Nights - Etapa a X-a
              1 Ion Marius Bolocan Daniel Roscan Nicusor
              2 Toma Iulian Constantinescu Rares Muresan Ioan
              3 Zarinschi Catalin Panait Adrian Pascu Gabriel Mindu Radu
              4 Chiscop Bogdan Sandu Mihai Pavel Nicolae Benone Fuica
              5 Arion Costel Giosan Marcel Stoian Nicolae Plesoianu Daniel
              6 David Madalina Dobrila Petru Toma Andrei Morun Marian
              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

              Comentariu


              • #22
                Grupa inferioara nr. 1

                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 ION MARIUS BRAILA
                3-1
                1-3
                1
                2
                2 BOLOCAN DANIEL BRAILA
                1-3
                2-3
                0
                3
                3 ROSCAN NICUSOR BRAILA
                3-1
                3-2
                2
                1
                4
                Grupa inferioara nr. 2

                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 TOMA IULIAN BRAILA
                3-1
                3-0
                3-0
                3
                1
                2 CONSTANTINESCU RARES BRAILA
                1-3
                3-0
                3-0
                2
                2
                3 MURESAN IOAN GALATI
                0-3
                0-3
                3-0
                1
                3
                4 ANGHEL ADRIAN BRAILA
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                4
                Grupa inferioara nr. 3

                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 ZARINSCHI CATALIN GALATI
                3-0
                3-2
                3-0
                3
                1
                2 PANAIT ADRIAN BRAILA
                0-3
                3-0
                3-0
                2
                2
                3 PASCU GABRIEL BRAILA
                2-3
                0-3
                3-0
                1
                3
                4 MINDU RADU GALATI
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                4
                Grupa inferioara nr. 4

                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 CHISCOP BOGDAN GALATI
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                4
                2 SANDU MIHAI BRAILA
                3-0
                3-1
                3-1
                3
                1
                3 PAVEL NICOLAE BRAILA
                3-0
                1-3
                1-3
                1
                3
                4 FUICA BENONE GALATI
                3-0
                1-3
                3-1
                2
                2
                Grupa inferioara nr. 5

                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 ARION COSTEL MARASESTI
                3-0
                3-1
                3-0
                3
                1
                2 GIOSAN MARCEL GALATI
                0-3
                3-1
                3-2
                2
                2
                3 STOIAN NICOLAE BRAILA
                1-3
                1-3
                3-0
                1
                3
                4 PLESOIANU DANIEL BRAILA
                0-3
                2-3
                0-3
                0
                4
                Grupa inferioara nr. 6

                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 DAVID MADALINA BARLAD
                2-3
                3-0
                3-0
                2
                2
                2 DOBRILA PETRU BRAILA
                3-2
                3-0
                3-1
                3
                1
                3 TOMA ANDREI BRAILA
                0-3
                0-3
                3-0
                1
                3
                4 MORUN MARIAN BRAILA
                0-3
                1-3
                0-3
                0
                4
                Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                Comentariu


                • #23
                  Eliminatorii Magic Nights - Partea superioară a clasamentului Etapa a X-a

                  1. Roscan Nicusor
                  ------------------------- Roscan Nicusor 3-0
                  16. Bye
                  -------------------------------------------------- David Madalina 0-3
                  9. Panait Adrian
                  ------------------------- David Madalina 0-3
                  8. David Madalina
                  --------------------------------------------------------------------------- David Madalina 3-2
                  5. Arion Costel
                  ------------------------- Arion Costel 3-1
                  12. Constantinescu Rares
                  -------------------------------------------------- Arion Costel 3-1
                  13. Bye
                  ------------------------- Sandu Mihai 0-3
                  4. Sandu Mihai

                  . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 2-3

                  3. Zarinschi Catalin
                  ------------------------- Zarinschi Catalin 3-0
                  14. Bye
                  -------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 3-0
                  11. Fuica Benone
                  ------------------------- Dobrila Petru 0-3
                  6. Dobrila Petru
                  --------------------------------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 3-0
                  7. Ion Marius
                  ------------------------- Ion Marius 3-1
                  10. Giosan Marcel
                  -------------------------------------------------- Ion Marius 3-0
                  15. Bye
                  ------------------------- Toma Iulian 0-3
                  2. Toma Iulian

                  Eliminatorii Magic Nights - Partea inferioară a clasamentului Etapa a X-a

                  1. Bolocan Daniel
                  ------------------------- Bolocan Daniel 3-0
                  16. Bye
                  -------------------------------------------------- Bolocan Daniel 3-0
                  9. Morun Marian
                  ------------------------- Morun Marian 3-0
                  8. Bye
                  --------------------------------------------------------------------------- Bolocan Daniel 3-1
                  5. Stoian Nicolae
                  ------------------------- Stoian Nicolae 3-0
                  12. Mindu Radu
                  -------------------------------------------------- Stoian Nicolae 3-1
                  13. Anghel Adrian
                  ------------------------- Pavel Nicolae 0-3
                  4. Pavel Nicolae

                  . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Bolocan Daniel 3-1

                  3. Pascu Gabriel
                  ------------------------- Pascu Gabriel 3-0
                  14. Bye
                  -------------------------------------------------- Pascu Gabriel 3-0
                  11. Bye
                  ------------------------- Toma Andrei 0-3
                  6. Toma Andrei
                  --------------------------------------------------------------------------- Muresan Ioan 2-3
                  7. Plesoianu Daniel
                  ------------------------- Plesoianu Daniel 3-0
                  10. Chiscop Bogdan
                  -------------------------------------------------- Muresan Ioan 0-3
                  15. Bye
                  ------------------------- Muresan Ioan 0-3
                  2. Muresan Ioan
                  Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                  Comentariu


                  • #24
                    Clasament Magic Nights Etapa a X-a

                    1. Zarinschi Catalin - Galati
                    2. David Madalina - Barlad
                    3 -- 4
                    Ion Marius - Braila
                    Arion Costel - Marasesti
                    5 -- 8
                    Dobrila Petru - Braila
                    Roscan Nicusor - Braila
                    Toma Iulian - Braila
                    Sandu Mihai - Braila
                    9 -- 12
                    Giosan Marcel - Galati
                    Panait Adrian - Braila
                    Constantinescu Rares - Braila
                    Fuica Benone - Galati
                    13. Bolocan Daniel - Braila
                    14. Muresan Ioan - Galati
                    15 -- 16
                    Stoian Nicolae - Braila
                    Pascu Gabriel - Braila
                    17 -- 20
                    Morun Marian - Braila
                    Plesoianu Daniel - Braila
                    Pavel Nicolae - Braila
                    Toma Andrei - Braila
                    21 -- 23
                    Chiscop Bogdan - Galati
                    Anghel Adrian - Braila
                    Mindu Radu - Galati
                    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                    Comentariu


                    • #25
                      Clasament pe puncte Octombrie 2015 - Etapa X
                      Loc Nume și Prenume Localitatea
                      IX
                      X
                      XI
                      XII
                      Total
                      1 Zarinschi Cătălin Galați
                      17
                      17
                      2 David Mădălina Bârlad
                      14
                      14
                      3 Arion Costel Mărășești
                      13
                      13
                      4 Dobrila Petru Brăila
                      11
                      11
                      5 Sandu Mihai Brăila
                      11
                      11
                      6 Ion Marius Brăila
                      11
                      11
                      7 Toma Iulian Brăila
                      11
                      11
                      8 Roșcan Nicușor Brăila
                      10
                      10
                      9 Bolocan Daniel Brăila
                      9
                      9
                      10 Mureșan Ioan Galați
                      9
                      9
                      11 Constantinescu Rareș Brăila
                      8
                      8
                      12 Stoian Nicolae Brăila
                      8
                      8
                      13 Panait Adrian Brăila
                      8
                      8
                      14 Giosan Marcel Galați
                      8
                      8
                      15 Fuică Benone Galați
                      8
                      8
                      16 Pascu Gabriel Brăila
                      8
                      8
                      17 Pavel Nicolae Brăila
                      7
                      7
                      18 Pleșoianu Daniel Brăila
                      6
                      6
                      19 Toma Andrei Brăila
                      5
                      5
                      20 Anghel Adrian Brăila
                      5
                      5
                      21 Morun Marian Brăila
                      4
                      4
                      22 Chiscop Bogdan Brăila
                      4
                      4
                      23 Mindu Radu Galați
                      4
                      4
                      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                      Comentariu


                      • #26
                        Magic Pictures







                        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                        Comentariu


                        • #27
                          Iarasi torturi si sapmanie ,si de tenis cand mai aveti timp?
                          Vad ca fiecare se ocupa de cate ceva .

                          Madalina si Marcel taie-nparte bunatati ,
                          Marius barman de era acum la toti
                          Nea Nicu sigur-l angaja administrator,
                          Sa imparta caisata ,sa o guste si Nea Victor.

                          Domnul Toma ii ghiftuit,
                          Si s-apuca de citit .
                          Radu, cu priviri patrunzatoare,
                          N-are stare,sta-n picioare

                          Rares este de neoprit,
                          Nu la tenis,v-ati gandit
                          Ci la tortul mare atragator
                          Care sta pe masa triumfator.

                          EMI
                          Ultima editare de Zosim1; 09.oct.2015, 10:47.

                          Comentariu


                          • #28
                            Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                            Clasament Magic Nights Etapa a X-a

                            1. Zarinschi Catalin - Galati
                            2. David Madalina - Barlad
                            3 -- 4
                            Ion Marius - Braila
                            Arion Costel - Marasesti
                            5 -- 8
                            Dobrila Petru - Braila
                            Roscan Nicusor - Braila
                            Toma Iulian - Braila
                            Sandu Mihai - Braila
                            9 -- 12
                            Giosan Marcel - Galati
                            Panait Adrian - Braila
                            Constantinescu Rares - Braila
                            Fuica Benone - Galati
                            13. Bolocan Daniel - Braila
                            14. Muresan Ioan - Galati
                            15 -- 16
                            Stoian Nicolae - Braila
                            Pascu Gabriel - Braila
                            17 -- 20
                            Morun Marian - Braila
                            Plesoianu Daniel - Braila
                            Pavel Nicolae - Braila
                            Toma Andrei - Braila
                            21 -- 23
                            Chiscop Bogdan - Galati
                            Anghel Adrian - Braila
                            Mindu Radu - Galati
                            Ne bucuram sa constatam ca turneul de joi seara incet,incet i-a amploare.Pe 22 octombrie il transformam in turneu B.

                            Comentariu


                            • #29
                              Ps:Promit sa ma antrenez si cu stanga sa castig turneul data viitoare!

                              Comentariu


                              • #30
                                La multi ani domnului mare maetru Amatul Giosan Marcel . Dulcegariile ne -au fost servite de sarbatorit... Adica Marcel . Multumim...

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X