Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Magic Nights - Brăila - Octombrie 2015

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    Sa ne trăiți domnule Marcel !!!!!

    Comentariu


    • #32
      Rares Constantinescu
      Toma Andrei
      Panait Adrian
      Morun Marian
      Roscan Nicusor
      Pavel Nicolae
      Stoian Nicolae
      Bolocan Daniel
      Apostu Ionel
      Dobrila Petru
      Anghel Adrian

      Comentariu


      • #33
        Din Galati - Muresan Ioan si Stolearenco Igor

        Comentariu


        • #34
          Sandu Mihai - Braila.

          Comentariu


          • #35
            Grupe inferioare Magic Nights Etapa a XI-a
            1 Constantinescu Rares Pavel Nicolae Toma Andrei
            2 Dobrila Petru Chirila Laurentiu Muresan Ioan Sandu Mihai
            3 Roscan Nicusor Panait Adrian Anghel Adrian Pascu Gabriel
            4 Bolocan Daniel Stolearenco Igor Stoian Nicolae Morun Marian
            Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

            Comentariu


            • #36
              Grupa inferioara nr. 1

              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 CONSTANTINESCU RARES BRAILA
              3-0
              3-0
              2
              1
              2 PAVEL NICOLAE BRAILA
              0-3
              3-2
              1
              2
              3 TOMA ANDREI BRAILA
              0-3
              2-3
              0
              3
              4
              Grupa inferioara nr. 2

              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 DOBRILA PETRU BRAILA
              3-0
              3-0
              3-2
              3
              1
              2 CHIRILA LAURENTIU BRAILA
              0-3
              3-1
              1-3
              1
              3
              3 MURESAN IOAN GALATI
              0-3
              1-3
              0-3
              0
              4
              4 SANDU MIHAI BRAILA
              2-3
              3-1
              3-0
              2
              2
              Grupa inferioara nr. 3

              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 ROSCAN NICUSOR BRAILA
              3-0
              3-1
              3-0
              3
              1
              2 PANAIT ADRIAN BRAILA
              0-3
              3-0
              3-0
              2
              2
              3 ANGHEL ADRIAN BRAILA
              1-3
              0-3
              1-3
              0
              4
              4 PASCU GABRIEL BRAILA
              0-3
              0-3
              3-1
              1
              3
              Grupa inferioara nr. 4

              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 BOLOCAN DANIEL BRAILA
              0-3
              3-0
              3-2
              2
              2
              2 STOLEARENCO IGOR GALATI
              3-0
              3-0
              3-0
              3
              1
              3 STOIAN NICOLAE BRAILA
              0-3
              0-3
              3-0
              1
              3
              4 MORUN MARIAN BRAILA
              2-3
              0-3
              0-3
              0
              4
              Ultima editare de marcelgiosan; 15.oct.2015, 20:36.
              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

              Comentariu


              • #37
                Eliminatorii Magic Nights - Partea superioara a clasamentului Etapa a XI-a

                1. Constantinescu Rares
                ------------------------- Constantinescu Rares 3-0
                8. Panait Adrian
                -------------------------------------------------- Constantinescu Rares 3-1
                5. Sandu Mihai
                ------------------------- Stolearenco Igor 1-3
                4. Stolearenco Igor
                --------------------------------------------------------------------------- Constantinescu Rares 3-2
                3. Roscan Nicusor
                ------------------------- Roscan Nicusor 3-1
                6. Pavel Nicolae
                -------------------------------------------------- Dobrila Petru 0-3
                7. Bolocan Daniel
                ------------------------- Dobrila Petru 1-3
                2. Dobrila Petru


                Eliminatorii Magic Nights - Partea inferioara a clasamentului Etapa a XI-a

                1. Toma Andrei
                ------------------------- Toma Andrei 3-0
                8. Bye
                -------------------------------------------------- Stoian Nicolae 0-3
                5. Morun Marian
                ------------------------- Stoian Nicolae 0-3
                4. Stoian Nicolae
                --------------------------------------------------------------------------- Muresan Ioan 0-3
                3. Pascu Gabriel
                ------------------------- Muresan Ioan 2-3
                6. Muresan Ioan
                -------------------------------------------------- Muresan Ioan 3-0
                7. Anghel Adrian
                ------------------------- Anghel Adrian 3-0
                2. Chirila Laurentiu
                Ultima editare de marcelgiosan; 15.oct.2015, 21:41.
                Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                Comentariu


                • #38
                  Clasament Magic Nights Etapa a XI-a

                  1.
                  Constantinescu Rares - Braila
                  2. Dobrila Petru - Braila
                  3 -- 4
                  Stolearenco Igor - Galati
                  Roscan Nicusor - Braila
                  5 -- 8
                  Panait Adrian - Braila
                  Bolocan Daniel - Braila
                  Sandu Mihai - Braila
                  Pavel Nicolae - Braila
                  09.
                  Muresan Ioan - Galati
                  10.
                  Stoian Nicolae - Braila
                  11 -- 12
                  Anghel Adrian - Braila
                  Toma Andrei - Braila
                  13 -- 15
                  Pascu Gabriel - Braila
                  Morun Marian - Braila
                  Chirila Laurentiu - Braila
                  Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                  Comentariu


                  • #39
                    Cand aveți timp adunați si rezultatele ultimei etape la cel al lunii in curs ???
                    Mulțumim.

                    Comentariu


                    • #40
                      Etapa a XII

                      Grupe inferioare Open + Amatori
                      1 Ion Marius Stolearenco Igor Panait Adrian Rujan Adrian Chirila Laurentiu
                      2 Wischegg Robert Cojocaru Mitica Constantinescu Rares Toma Andrei
                      3 Pizlaru Ionel Sandu Mihai Muresan Ioan Pavel Nicolae
                      4 Zarinschi Catalin Pusca Sergiu Bolocan Daniel Stoian Nicolae
                      5 Chiscop Bogdan Dobrila Petru Hanganu George Apostu Ionel
                      6 Arion Costel Ciurusniuc Costel Roscan Nicusor Hulpan Cristian
                      7 Patap Vladimir David Madalina Pascu Gabriel Fuica Benone
                      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                      Comentariu


                      • #41
                        Etapa a XII-a

                        Grupa inferioara nr. 1

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 ION MARIUS BRAILA
                        3-0
                        3-2
                        3-0
                        3-0
                        4
                        1
                        2 STOLEARENCO IGOR GALATI
                        0-3
                        3-0
                        3-0
                        3-1
                        3
                        2
                        3 PANAIT ADRIAN BRAILA
                        2-3
                        0-3
                        3-1
                        0-3
                        1
                        4
                        4 RUJAN ADRIAN BRAILA
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        0-3
                        0
                        5
                        5 CHIRILA LAURENTIU BRAILA
                        0-3
                        1-3
                        3-0
                        3-0
                        2
                        3
                        6
                        Grupa inferioara nr. 2

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 WISCHEGG ROBERT GALATI
                        3-0
                        3-2
                        3-0
                        3
                        1
                        2 COJOCARU MITICA BRAILA
                        0-3
                        3-0
                        3-0
                        2
                        2
                        3 CONSTANTINESCU RARES BRAILA
                        2-3
                        0-3
                        3-1
                        1
                        3
                        4 TOMA ANDREI BRAILA
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        0
                        4
                        5
                        6
                        Grupa inferioara nr. 3

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 PIZLARU IONEL FOCSANI
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3
                        1
                        2 SANDU MIHAI BRAILA
                        0-3
                        2-3
                        3-1
                        1
                        3
                        3 MURESAN IOAN GALATI
                        0-3
                        3-2
                        3-1
                        2
                        2
                        4 PAVEL NICOLAE BRAILA
                        0-3
                        1-3
                        1-3
                        0
                        4
                        5
                        6
                        Grupa inferioara nr. 4

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 ZARINSCHI CATALIN GALATI
                        3-2
                        3-0
                        3-2
                        3
                        1
                        2 PUSCA SERGIU BRAILA
                        2-3
                        1-3
                        2-3
                        0
                        4
                        3 BOLOCAN DANIEL BRAILA
                        0-3
                        3-1
                        3-0
                        2
                        2
                        4 STOIAN NICOLAE BRAILA
                        2-3
                        3-2
                        0-3
                        1
                        3
                        5
                        6
                        Grupa inferioara nr. 5

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 CHISCOP BOGDAN GALATI
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        4
                        2 DOBRILA PETRU BRAILA
                        3-0
                        3-0
                        3-1
                        3
                        1
                        3 HANGANU GEORGE FOCSANI
                        3-0
                        0-3
                        0-3
                        1
                        3
                        4 APOSTU IONEL BRAILA
                        3-0
                        1-3
                        3-0
                        2
                        2
                        5
                        6
                        Grupa inferioara nr. 6

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 ARION COSTEL MARASESTI
                        3-1
                        3-2
                        3-1
                        3
                        1
                        2 CIURUSNIUC COSTEL GALATI
                        1-3
                        1-3
                        3-1
                        1
                        3
                        3 ROSCAN NICUSOR BRAILA
                        2-3
                        3-1
                        3-1
                        2
                        2
                        4 HULPAN CRISTIAN GALATI
                        1-3
                        1-3
                        1-3
                        0
                        4
                        5
                        6
                        Grupa inferioara nr. 7

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 PATAP VLADIMIR BRAILA
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3
                        1
                        2 DAVID MADALINA BARLAD
                        0-3
                        3-0
                        3-0
                        2
                        2
                        3 PASCU GABRIEL BRAILA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        3
                        4 FUICA BENONE GALATI
                        0-3
                        0-3
                        3-0
                        1
                        4
                        5
                        6
                        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                        Comentariu


                        • #42
                          Etapa a XII-a

                          Eliminatorii Open + Amatori - Partea superioara a clasamentului

                          1. Ion Marius
                          ------------------------- Ion Marius 3-0
                          16. Bye
                          -------------------------------------------------- Ion Marius 3-0
                          9. Roscan Nicusor
                          ------------------------- Cojocaru Mitica 0-3
                          8. Cojocaru Mitica
                          --------------------------------------------------------------------------- Ion Marius 3-1
                          5. Dobrila Petru
                          ------------------------- David Madalina 0-3
                          12. David Madalina
                          -------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 0-3
                          13. Muresan Ioan
                          ------------------------- Zarinschi Catalin 1-3
                          4. Zarinschi Catalin

                          . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Wischegg Robert 1-3

                          3. Pizlaru Ionel
                          ------------------------- Pizlaru Ionel 3-0
                          14. Bolocan Daniel
                          -------------------------------------------------- Pizlaru Ionel 3-2
                          11. Stolearenco Igor
                          ------------------------- Arion Costel 1-3
                          6. Arion Costel
                          --------------------------------------------------------------------------- Wischegg Robert 2-3
                          7. Patap Vladimir
                          ------------------------- Patap Vladimir 3-0
                          10. Apostu Ionel
                          -------------------------------------------------- Wischegg Robert 1-3
                          15. Bye
                          ------------------------- Wischegg Robert 0-3
                          2. Wischegg Robert


                          Eliminatorii Open + Amatori - Partea inferioara a clasamentului

                          1. Chirila Laurentiu
                          ------------------------- Chirila Laurentiu 3-0
                          16. Bye
                          -------------------------------------------------- Fuica Benone 0-3
                          9. Fuica Benone
                          ------------------------- Fuica Benone 3-0
                          8. Pavel Nicolae
                          --------------------------------------------------------------------------- Hanganu George 1-3
                          5. Hanganu George
                          ------------------------- Hanganu George 3-0
                          12. Hulpan Cristian
                          -------------------------------------------------- Hanganu George 3-2
                          13. Toma Andrei
                          ------------------------- Stoian Nicolae 0-3
                          4. Stoian Nicolae

                          . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Hanganu George 3-2

                          3. Sandu Mihai
                          ------------------------- Sandu Mihai 3-0
                          14. Pusca Sergiu
                          -------------------------------------------------- Sandu Mihai 3-0
                          11. Chiscop Bogdan
                          ------------------------- Ciurusniuc Costel 0-3
                          6. Ciurusniuc Costel
                          --------------------------------------------------------------------------- Sandu Mihai 3-2
                          7. Pascu Gabriel
                          ------------------------- Panait Adrian 0-3
                          10. Panait Adrian
                          -------------------------------------------------- Panait Adrian 3-0
                          15. Rujan Adrian
                          ------------------------- Constantinescu Rares 0-3
                          2. Constantinescu Rares
                          Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                          Comentariu


                          • #43
                            Etapa a XII-a

                            Clasament Magic Nights - Etapa a XII-a

                            1. Wischegg Robert - Galati
                            2. Ion Marius - Braila
                            3 -- 4
                            Pizlaru Ionel - Focsani
                            Zarinschi Catalin - Galati
                            5 -- 8
                            Patap Vladimir - Braila
                            Cojocaru Mitica - Braila
                            Arion Costel - Marasesti
                            David Madalina - Barlad
                            9 -- 14
                            Stolearenco Igor - Galati
                            Muresan Ioan - Galati
                            Dobrila Petru - Braila
                            Roscan Nicusor - Braila
                            Bolocan Daniel - Braila
                            Apostu Ionel - Braila
                            15.
                            Hanganu George - Focsani
                            16. Sandu Mihai - Braila
                            17 -- 18
                            Fuica Benone - Galati
                            Panait Adrian - Braila
                            19 -- 22
                            Stoian Nicolae - Braila
                            Ciurusniuc Costel - Galati
                            Chirila Laurentiu - Braila
                            Constantinescu Rares - Braila
                            23 -- 29
                            Chiscop Bogdan - Galati
                            Pascu Gabriel - Braila
                            Pavel Nicolae - Braila
                            Toma Andrei - Braila
                            Pusca Sergiu - Braila
                            Hulpan Cristian - Galati
                            Rujan Adrian - Braila
                            30.
                            Stan Mihai - Galați (N)
                            Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                            Comentariu


                            • #44
                              Vă așteptăm azi 29.10.2015 la Etapa a XIII-a Magic Nights.
                              Azi 13 este cu noroc.
                              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                              Comentariu


                              • #45
                                Sandu Mihai - Braila - etapa XIII.

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X