Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Magic Nights - Brăila - Octombrie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Magic Nights - Brăila - Octombrie 2015

    Magic Nights - Brăila - Octombrie 2015

    Etapa IX - Joi 1 Octombrie 2015
    Etapa X - Joi 8 Octombrie 2015
    Etapa XI - Joi 15 Octombrie 2015
    Etapa XII - Joi 22 Octombrie 2015
    Etapa XIII - Joi 29 Octombrie 2015

    LOCALITATEA: Brăila, str. Ștefan cel Mare, nr. 218;
    DATA: Joi 1, 8, 15, 22 și 29 Octombrie 2015;
    CATEGORII: Amatori + Open;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    18.00 - 18.45 – validare înscrieri, la 19.00 încep meciurile;
    SALA: Magic Spin Arena - În incinta CS Lipan Tenis de Masă;
    LOGISTICĂ: 4 mese Butterfly, mingi *;
    SPAȚIU DE JOC: 180 mp, aer condiționat/încălzire;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet - În așteptare GraboRocket;
    FACILITĂȚI: Garderobă;
    TAXA: 20 lei, respectiv 5 lei pentru membrii clubului ACS Magic Spin Brăila;
    Se asigură apă plată.
    CATEGORII:
    Open + Amatori - amestecat;
    SISTEMUL DE JOC:
    - Număr maxim de participanți: 24;
    - Se joacă în sistemul 3 grupe de 4 jucători la 2 mese;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - În funcție de numărul de participanți se pot face grupe de 4 jucători din care se califică primii 2 pe un tablou eliminatoriu (partea superioară a clasamentului) și ultimii 2 pe un alt tablou eliminatoriu (partea inferioară a clasamentului);
    - Tablouri eliminatorii de 4, 8 sau 16;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe inferioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneu;
    - Locurile IV se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 3 şi 4 dintr-o grupă să nu se întâlnească decât în finala pentru mijlocul clasamentului) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneu;
    MATERIALE DE PREMIERE - ETAPA:
    Locurile 1 și 2 – medalii + diplome;
    REGULAMENT
    Se va respecta regulamentul ITTF, FRTM și AmaTur (în ceea ce privește distincția între categorii Open/Amatori).
    Fiind un turneu de anduranță (17 etape în 2015), competiția se adresează în primul rând membrilor fideli ai clubului astfel încât prezența Open-iștilor (și la momentul actual sunt doar 7 în Brăila, dintre care 2 activi la acest turneu) se limitează la maxim 2 etape pe lună - pe 8 și 22 Octombrie, astfel încât toți Amatorii să aibă șansa lor la câștigarea etapelor, dar mai ales la câștigarea premiilor lunare și la calificarea în Play-Off.
    GRILA DE PUNCTARE
    -se acorda 4 puncte pentru fiecare participare;
    -victorie în grupe = 1 punct pentru fiecare meci câștigat;
    -calificare din grupe pe tabloul eliminatoriu principal = 2 puncte;
    -calificare din grupe pe tabloul eliminatoriu secundar = 1 punct;
    Tablou eliminatoriu principal:
    -meci câștigat în turul I = 2 puncte;
    -meci câștigat în turul II = 2 + 2 = 4 puncte;
    -meci câștigat în turul III = 4 + 2 = 6 puncte;
    -meci câștigat în turul IV (finala) = 6 + 2 = 8 puncte;
    Tablou eliminatoriu secundar:
    -meci câștigat în turul I = 1 punct;
    -meci câștigat în turul II = 1 + 1 = 2 puncte;
    -meci câștigat în turul III = 2 + 1 = 3 puncte;
    -meci câștigat în turul IV (finala) = 3 + 1 = 4 puncte;
    Bonus fidelitate:
    -prezența la toate etapele dintr-o lună = 2 puncte.
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum, telefonic sau la sală în limita locurilor disponibile;
    ORGANIZATORI:
    - Ion Marius, tel. 0725.063.355;
    - Giosan Marcel, tel. 0723.283.701;
    Facebook - ACS Magic Spin Braila

    Ultima editare de marcelgiosan; 28.sep.2015, 20:08.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  • #2
    Rezervat clasament lunar - Octombrie 2015

    Magic Nights - Clasament Octombrie 2015
    Loc Nume și Prenume Localitatea
    IX
    X
    XI
    XII
    XIII
    Bonus
    Total
    1 Constantinescu Rareș Brăila
    16
    8
    14
    7
    11
    2
    58
    2 Roșcan Nicușor Brăila
    9
    10
    11
    8
    15
    2
    55
    3 Sandu Mihai Brăila
    11
    11
    8
    9
    10
    2
    51
    4 Bolocan Daniel Brăila
    11
    9
    8
    8
    12
    2
    50
    5 Dobrila Petru Brăila
    13
    11
    13
    7
    0
    44
    6 Stoian Nicolae Brăila
    9
    8
    8
    7
    10
    2
    44
    7 Panait Adrian Brăila
    8
    8
    8
    8
    7
    2
    41
    8 Pavel Nicolae Brăila
    10
    7
    7
    5
    8
    2
    39
    9 Zarinschi Cătălin Galați
    0
    17
    0
    13
    0
    30
    10 Ion Marius Brăila
    0
    11
    0
    16
    0
    27
    11 Mureșan Ioan Galați
    0
    9
    8
    8
    0
    25
    12 Toma Andrei Brăila
    8
    5
    6
    5
    0
    24
    13 David Mădălina Bârlad
    0
    14
    0
    10
    0
    24
    14 Arion Costel Mărășești
    0
    13
    0
    11
    0
    24
    15 Stolearenco Igor Galați
    0
    0
    11
    9
    0
    20
    16 Pascu Gabriel Brăila
    0
    8
    6
    5
    0
    19
    17 Chirilă Laurențiu Brăila
    0
    0
    6
    8
    4
    18
    18 Anghel Adrian Brăila
    6
    5
    6
    0
    0
    17
    19 Wischegg Robert Galați
    0
    0
    0
    17
    0
    17
    20 Fuică Benone Galați
    0
    8
    0
    8
    0
    16
    21 Morun Marian Brăila
    4
    4
    4
    0
    4
    16
    22 Giosan Marcel Galați
    0
    8
    0
    0
    8
    16
    23 Pleșoianu Daniel Brăila
    0
    6
    0
    0
    8
    14
    24
    Pizlaru Ionel Focșani
    0
    0
    0
    13
    0
    13
    25 Toma Iulian Brăila
    0
    11
    0
    0
    0
    11
    26 Patap Vladimir Brăila
    0
    0
    0
    11
    0
    11
    27 Cojocaru Mitică Brăila
    0
    0
    0
    10
    0
    10
    28 Hanganu George Focșani
    0
    0
    0
    10
    0
    10
    29 Chiscop Bogdan Brăila
    0
    4
    0
    4
    0
    8
    30 Apostu Ionel Brăila
    0
    0
    0
    8
    0
    8
    31 Moise Viorel Brăila
    7
    0
    0
    0
    0
    7
    32 Ciurușniuc Costel Galați
    0
    0
    0
    6
    0
    6
    33 Pușcă Sergiu Brăila
    0
    0
    0
    5
    0
    5
    34
    Hulpan Cristian Galați
    0
    0
    0
    5
    0
    5
    35 Rujan Adrian Galați
    0
    0
    0
    5
    0
    5
    36 Toma Florin Brăila
    0
    0
    0
    0
    5
    5
    37 Mindu Radu Galați
    0
    4
    0
    0
    0
    4
    38 Avramides George Brăila
    4
    0
    0
    0
    0
    4
    Ultima editare de marcelgiosan; 29.oct.2015, 22:37.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

    Comentariu


    • #3
      Rezervat înscrieri și clasament Etapa IX

      Inscrieri Magic Nights Etapa a IX-a - on 01.10.2015 at 19:30:23

      1. Sandu Mihai, Braila - 757 - 15,13 - A
      2. Bolocan Daniel, Braila - 803 - 12,6 - A
      3. Roscan Nicusor, Braila - 768 - 11,7 - A
      4. Panait Adrian, Braila - 461 - 11,11 - AW
      5. Pavel Nicolae, Braila - 882 - 11,1 - A
      6. Constantinescu Rares, Braila - 482 - 10,96 - AJ
      7. Anghel Adrian, Braila - 921 - 9,52 - A
      8. Stoian Nicolae, Braila - 922 - 8,5 - A
      9. Toma Andrei, Braila - 951 - 7,52 - AJ
      10. Moise Viorel, Braila - 1053 - 6,52 - A
      11. Morun Marian, Braila - 1269 - 5 - A
      12. Avramides George, Braila - 3124 - 0 - A

      Clasament Magic Nights Etapa a IX-a

      1. Constantinescu Rares - Braila
      2. Dobrila Petru - Braila
      3 -- 4
      Pavel Nicolae - Braila
      Bolocan Daniel - Braila
      5 -- 6
      Roscan Nicusor - Braila
      Toma Andrei - Braila
      7. Sandu Mihai - Braila
      8. Stoian Nicolae - Braila
      9 -- 10
      Moise Viorel - Braila
      Panait Adrian - Braila
      11 -- 13
      Anghel Adrian - Braila
      Morun Marian - Braila
      Avramides George - Braila
      Ultima editare de marcelgiosan; 06.oct.2015, 09:41.
      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

      Comentariu


      • #4
        Rezervat înscrieri și clasament Etapa X

        Inscrieri Magic Nights Etapa a X-a - on 09.10.2015 at 9:37:49

        1. Ion Marius, Braila - 13 - 28,86 - OL
        2. Toma Iulian, Braila - 75 - 23,75 - OW
        3. Zarinschi Catalin, Galati - 103 - 20,57 - O
        4. Chiscop Bogdan, Galati - 94 - 20,38 - OJ
        5. Arion Costel, Marasesti - 112 - 19,41 - O
        6. David Madalina, Barlad - 349 - 16,79 - ALF
        7. Dobrila Petru, Braila - 705 - 14,83 - A
        8. Giosan Marcel, Galati - 304 - 12,53 - A
        9. Sandu Mihai, Braila - 749 - 11,95 - A
        10. Panait Adrian, Braila - 401 - 10,55 - AW
        11. Constantinescu Rares, Braila - 416 - 10,54 - AJ
        12. Bolocan Daniel, Braila - 789 - 10,03 - A
        13. Roscan Nicusor, Braila - 758 - 9,18 - A
        14. Muresan Ioan, Galati - 528 - 9,14 - AW
        15. Pascu Gabriel, Braila - 674 - 8,75 - AW
        16. Pavel Nicolae, Braila - 873 - 8,53 - A
        17. Anghel Adrian, Braila - 1018 - 7,1 - A
        18. Stoian Nicolae, Braila - 916 - 6,5 - A
        19. Fuica Benone, Galati - 1337 - 5,55 - A
        20. Toma Andrei, Braila - 947 - 5,53 - AJ
        21. Morun Marian, Braila - 1254 - 2,75 - A
        22. Plesoianu Daniel, Braila - 3076 - 0 - A
        23. Mindu Radu, Galati - nou - 0 - A

        Clasament Magic Nights Etapa a X-a

        1. Zarinschi Catalin - Galati
        2. David Madalina - Barlad
        3 -- 4
        Ion Marius - Braila
        Arion Costel - Marasesti
        5 -- 8
        Dobrila Petru - Braila
        Roscan Nicusor - Braila
        Toma Iulian - Braila
        Sandu Mihai - Braila
        9 -- 12
        Giosan Marcel - Galati
        Panait Adrian - Braila
        Constantinescu Rares - Braila
        Fuica Benone - Galati
        13. Bolocan Daniel - Braila
        14. Muresan Ioan - Galati
        15 -- 16
        Stoian Nicolae - Braila
        Pascu Gabriel - Braila
        17 -- 20
        Morun Marian - Braila
        Plesoianu Daniel - Braila
        Pavel Nicolae - Braila
        Toma Andrei - Braila
        21 -- 23
        Chiscop Bogdan - Galati
        Anghel Adrian - Braila
        Mindu Radu - Galati
        Ultima editare de marcelgiosan; 09.oct.2015, 08:38.
        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

        Comentariu


        • #5
          Rezervat înscrieri și clasament Etapa XI

          Inscrieri Magic Nights Etapa a XI-a - on 15.10.2015 at 20:42:40

          1. Dobrila Petru, Braila - 705 - 14,83 - A
          2. Sandu Mihai, Braila - 749 - 11,95 - A
          3. Stolearenco Igor, Galati - 440 - 10,57 - A
          4. Panait Adrian, Braila - 401 - 10,55 - AW
          5. Constantinescu Rares, Braila - 416 - 10,54 - AJ
          6. Bolocan Daniel, Braila - 789 - 10,03 - A
          7. Roscan Nicusor, Braila - 758 - 9,18 - A
          8. Muresan Ioan, Galati - 528 - 9,14 - AW
          9. Pascu Gabriel, Braila - 674 - 8,75 - AW
          10. Pavel Nicolae, Braila - 873 - 8,53 - A
          11. Anghel Adrian, Braila - 1018 - 7,1 - A
          12. Stoian Nicolae, Braila - 916 - 6,5 - A
          13. Toma Andrei, Braila - 947 - 5,53 - AJ
          14. Morun Marian, Braila - 1254 - 2,75 - A
          15. Chirila Laurentiu, Braila - 2686 - 0 - A

          Clasament Magic Nights Etapa a XI-a

          1.
          Constantinescu Rares - Braila
          2. Dobrila Petru - Braila
          3 -- 4
          Stolearenco Igor - Galati
          Roscan Nicusor - Braila
          5 -- 8
          Panait Adrian - Braila
          Bolocan Daniel - Braila
          Sandu Mihai - Braila
          Pavel Nicolae - Braila
          09.
          Muresan Ioan - Galati
          10.
          Stoian Nicolae - Braila
          11 -- 12
          Anghel Adrian - Braila
          Toma Andrei - Braila
          13 -- 15
          Pascu Gabriel - Braila
          Morun Marian - Braila
          Chirila Laurentiu - Braila
          Ultima editare de marcelgiosan; 29.oct.2015, 21:44.
          Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

          Comentariu


          • #6
            Rezervat înscrieri și clasament Etapa XII

            Inscrieri Open + Amatori - on 29.10.2015 at 16:49:17

            1. Ion Marius, Braila - 13 - 28,86 - OL
            2. Wischegg Robert, Galati - 21 - 25,94 - O
            3. Pizlaru Ionel, Focsani - 102 - 23,64 - O
            4. Zarinschi Catalin, Galati - 103 - 20,57 - O
            5. Chiscop Bogdan, Galati - 94 - 20,38 - OJ
            6. Arion Costel, Marasesti - 112 - 19,41 - O
            7. Patap Vladimir, Braila - 1095 - 17,5 - A
            8. David Madalina, Barlad - 349 - 16,79 - ALF
            9. Ciurusniuc Costel, Galati - 350 - 15,35 - A
            10. Dobrila Petru, Braila - 705 - 14,83 - A
            11. Pusca Sergiu, Braila - 993 - 13 - A
            12. Sandu Mihai, Braila - 749 - 11,95 - A
            13. Cojocaru Mitica, Braila - 1327 - 11 - A
            14. Stolearenco Igor, Galati - 440 - 10,57 - A
            15. Panait Adrian, Braila - 401 - 10,55 - AW
            16. Constantinescu Rares, Braila - 416 - 10,54 - AJ
            17. Hanganu George, Focsani - 435 - 10,2 - A
            18. Bolocan Daniel, Braila - 789 - 10,03 - A
            19. Roscan Nicusor, Braila - 758 - 9,18 - A
            20. Muresan Ioan, Galati - 528 - 9,14 - AW
            21. Pascu Gabriel, Braila - 674 - 8,75 - AW
            22. Pavel Nicolae, Braila - 873 - 8,53 - A
            23. Hulpan Cristian, Galati - 1646 - 8,25 - A
            24. Apostu Ionel, Braila - 981 - 7,42 - A
            25. Stoian Nicolae, Braila - 916 - 6,5 - A
            26. Fuica Benone, Galati - 1337 - 5,55 - A
            27. Toma Andrei, Braila - 947 - 5,53 - AJ
            28. Chirila Laurentiu, Braila - 2686 - 0 - A
            29. Rujan Adrian, Braila - nou - 0 - A

            Clasament Magic Nights - Etapa a XII-a

            1. Wischegg Robert - Galati
            2. Ion Marius - Braila
            3 -- 4
            Pizlaru Ionel - Focsani
            Zarinschi Catalin - Galati
            5 -- 8
            Patap Vladimir - Braila
            Cojocaru Mitica - Braila
            Arion Costel - Marasesti
            David Madalina - Barlad
            9 -- 14
            Stolearenco Igor - Galati
            Muresan Ioan - Galati
            Dobrila Petru - Braila
            Roscan Nicusor - Braila
            Bolocan Daniel - Braila
            Apostu Ionel - Braila
            15.
            Hanganu George - Focsani
            16. Sandu Mihai - Braila
            17 -- 18
            Fuica Benone - Galati
            Panait Adrian - Braila
            19 -- 22
            Stoian Nicolae - Braila
            Ciurusniuc Costel - Galati
            Chirila Laurentiu - Braila
            Constantinescu Rares - Braila
            23 -- 29
            Chiscop Bogdan - Galati
            Pascu Gabriel - Braila
            Pavel Nicolae - Braila
            Toma Andrei - Braila
            Pusca Sergiu - Braila
            Hulpan Cristian - Galati
            Rujan Adrian - Braila
            30.
            Stan Mihai - Galați (N)
            Ultima editare de marcelgiosan; 29.oct.2015, 15:49.
            Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

            Comentariu


            • #7
              Rezervat înscrieri și clasament Etapa XIII

              Inscrieri Magic Nights Etapa a XIII-a - on 29.10.2015 at 22:26:20

              1. Giosan Marcel, Galati - 304 - 12,53 - A
              2. Sandu Mihai, Braila - 749 - 11,95 - A
              3. Panait Adrian, Braila - 401 - 10,55 - AW
              4. Constantinescu Rares, Braila - 416 - 10,54 - AJ
              5. Bolocan Daniel, Braila - 789 - 10,03 - A
              6. Roscan Nicusor, Braila - 758 - 9,18 - A
              7. Pavel Nicolae, Braila - 873 - 8,53 - A
              8. Stoian Nicolae, Braila - 916 - 6,5 - A
              9. Morun Marian, Braila - 1254 - 2,75 - A
              10. Chirila Laurentiu, Braila - 2686 - 0 - A
              11. Plesoianu Daniel, Braila - 3076 - 0 - A
              12. Toma Florin, Braila - nou - 0 - A

              Clasament Magic Nights Etapa a XIII-a

              1.
              Roscan Nicusor - Braila
              2. Bolocan Daniel - Braila
              3 -- 4
              Sandu Mihai - Braila
              Constantinescu Rares - Braila
              5 -- 6
              Plesoianu Daniel - Braila
              Giosan Marcel - Galati
              7.
              Stoian Nicolae - Braila
              8.
              Pavel Nicolae - Braila
              9 -- 10
              Panait Adrian - Braila
              Morun Marian - Braila
              11 -- 12
              Toma Florin - Braila
              Chirila Laurentiu - Braila
              Ultima editare de marcelgiosan; 29.oct.2015, 21:43.
              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

              Comentariu


              • #8
                Sandu Mihai - Braila - Etapa IX.

                Comentariu


                • #9
                  Inscrieri Magic Nights Etapa a IX-a - on 01.10.2015 at 19:30:23

                  1. Sandu Mihai, Braila - 757 - 15,13 - A
                  2. Bolocan Daniel, Braila - 803 - 12,6 - A
                  3. Roscan Nicusor, Braila - 768 - 11,7 - A
                  4. Panait Adrian, Braila - 461 - 11,11 - AW
                  5. Pavel Nicolae, Braila - 882 - 11,1 - A
                  6. Constantinescu Rares, Braila - 482 - 10,96 - AJ
                  7. Anghel Adrian, Braila - 921 - 9,52 - A
                  8. Stoian Nicolae, Braila - 922 - 8,5 - A
                  9. Toma Andrei, Braila - 951 - 7,52 - AJ
                  10. Moise Viorel, Braila - 1053 - 6,52 - A
                  11. Morun Marian, Braila - 1269 - 5 - A
                  12. Avramides George, Braila - 3124 - 0 - A
                  Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                  Comentariu


                  • #10
                    Grupe inferioare Magic Nights Etapa a IX-a
                    1 Sandu Mihai Constantinescu Rares Anghel Adrian Avramides George
                    2 Bolocan Daniel Pavel Nicolae Stoian Nicolae Morun Marian
                    3 Roscan Nicusor Panait Adrian Toma Andrei Moise Viorel
                    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                    Comentariu


                    • #11
                      Grupa inferioara nr. 1

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 SANDU MIHAI BRAILA
                      1-3
                      3-0
                      3-0
                      0-3
                      2
                      2 CONSTANTINESCU RARES BRAILA
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      4
                      1
                      3 ANGHEL ADRIAN BRAILA
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      0-3
                      0
                      4 AVRAMIDES GEORGE BRAILA
                      0-3
                      0-3
                      3-1
                      0-3
                      1
                      5 DOBRILA PETRU BRAILA
                      3-0
                      0-3
                      3-0
                      3-0
                      3
                      2
                      6
                      Grupa inferioara nr. 2

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 BOLOCAN DANIEL BRAILA
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      2 PAVEL NICOLAE BRAILA
                      0-3
                      3-1
                      3-1
                      2
                      2
                      3 STOIAN NICOLAE BRAILA
                      0-3
                      1-3
                      3-1
                      1
                      4 MORUN MARIAN BRAILA
                      0-3
                      1-3
                      1-3
                      0
                      5
                      6
                      Grupa inferioara nr. 3

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 ROSCAN NICUSOR BRAILA
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      2 PANAIT ADRIAN BRAILA
                      1-3
                      2-3
                      3-0
                      1
                      3
                      3 TOMA ANDREI BRAILA
                      0-3
                      3-2
                      3-1
                      2
                      2
                      4 MOISE VIOREL BRAILA
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      0
                      4
                      5
                      6
                      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                      Comentariu


                      • #12
                        Eliminatorii partea superioara a clasamentului Magic Nights Etapa a IX-a

                        1. Constantinescu Rares
                        ------------------------- Constantinescu Rares 3-0
                        8. Bye
                        -------------------------------------------------- Constantinescu Rares 3-0
                        5. Pavel Nicolae
                        ------------------------- Pavel Nicolae 3-2
                        4. Toma Andrei
                        --------------------------------------------------------------------------- Constantinescu Rares 3-2
                        3. Roscan Nicusor
                        ------------------------- Dobrila Petru 0-3
                        6. Dobrila Petru
                        -------------------------------------------------- Dobrila Petru 3-2
                        7. Bye
                        ------------------------- Bolocan Daniel 0-3
                        2. Bolocan Daniel


                        Eliminatorii partea inferioara a clasamentului Magic Nights Etapa a IX-a

                        1. Sandu Mihai
                        ------------------------- Sandu Mihai 3-0
                        8. Bye
                        -------------------------------------------------- Sandu Mihai 3-0
                        5. Moise Viorel
                        ------------------------- Moise Viorel 3-0
                        4. Morun Marian
                        --------------------------------------------------------------------------- Sandu Mihai 3-0
                        3. Panait Adrian
                        ------------------------- Panait Adrian 3-0
                        6. Avramides George
                        -------------------------------------------------- Stoian Nicolae 1-3
                        7. Anghel Adrian
                        ------------------------- Stoian Nicolae 0-3
                        2. Stoian Nicolae
                        Ultima editare de marcelgiosan; 01.oct.2015, 21:30.
                        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                        Comentariu


                        • #13
                          Clasament Magic Nights Etapa a IX-a

                          1. Constantinescu Rares - Braila
                          2. Dobrila Petru - Braila
                          3 -- 4
                          Pavel Nicolae - Braila
                          Bolocan Daniel - Braila
                          5 -- 6
                          Roscan Nicusor - Braila
                          Toma Andrei - Braila
                          7. Sandu Mihai - Braila
                          8. Stoian Nicolae - Braila
                          9 -- 10
                          Moise Viorel - Braila
                          Panait Adrian - Braila
                          11 -- 13
                          Anghel Adrian - Braila
                          Morun Marian - Braila
                          Avramides George - Braila
                          Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                          Comentariu


                          • #14
                            Se pare ca joia aceasta o sa fie un mega-turneu.Se anunta un pic mai multi jucatori.
                            1.Ion Marius-Braila
                            2.Chiscop Bogdan-Galati
                            3.Gaitan Tiberiu-Braila
                            4.Patap Vladimir-Braila
                            5.Toma Iulian-Braila
                            6.Zarinschi Catalin-Galati
                            7.Panait Adrian-Braila
                            8.Morun Marian-Braila
                            9.Moise Viorel-Braila

                            Comentariu


                            • #15
                              Marcel, un video daca ai cu Rares Constantinescu, pune-l aici..mersi
                              Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                              Pe spate: Tenergy 80
                              Pe fata.: Tenergy 64

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X