Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Magic Nights - Brăila - Noiembrie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Magic Nights - Brăila - Noiembrie 2015

    Magic Nights - Brăila - Noiembrie 2015

    Etapa XIV - Joi 5 Noiembrie 2015
    Etapa XV - Joi 12 Noiembrie 2015
    Etapa XVI - Joi 19 Noiembrie 2015
    Etapa XVII - Joi 26 Noiembrie 2015

    LOCALITATEA: Brăila, str. Ștefan cel Mare, nr. 218;
    DATA: Joi 5, 12, 19 și 26 Octombrie 2015;
    CATEGORII: Amatori + Open;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    18.00 - 18.45 ? validare înscrieri, la 19.00 încep meciurile;
    SALA: Magic Spin Arena - În incinta CS Lipan Tenis de Masă;
    LOGISTICĂ: 4 mese Butterfly, mingi *;
    SPAȚIU DE JOC: 180 mp, aer condiționat/încălzire;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet - În așteptare GraboRocket;
    FACILITĂȚI: Garderobă;
    TAXA: 20 lei, respectiv 5 lei pentru membrii clubului ACS Magic Spin Brăila;
    Se asigură apă plată.
    CATEGORII:
    Open + Amatori - amestecat;
    SISTEMUL DE JOC:
    - Număr maxim de participanți: 24;
    - Se joacă în sistemul 3 grupe de 4 jucători la 2 mese;
    - Capi de serie grupe inferioare ? conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - În funcție de numărul de participanți se pot face grupe de 4 jucători din care se califică primii 2 pe un tablou eliminatoriu (partea superioară a clasamentului) și ultimii 2 pe un alt tablou eliminatoriu (partea inferioară a clasamentului);
    - Tablouri eliminatorii de 4, 8 sau 16;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Ordine favoriți eliminatorii ? conform număr de ordine grupe inferioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneu;
    - Locurile IV se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 3 şi 4 dintr-o grupă să nu se întâlnească decât în finala pentru mijlocul clasamentului) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneu;
    MATERIALE DE PREMIERE - ETAPA:
    Locurile 1 și 2 ? medalii + diplome;
    REGULAMENT
    Se va respecta regulamentul ITTF, FRTM și AmaTur (în ceea ce privește distincția între categorii Open/Amatori).
    Fiind un turneu de anduranță (17 etape în 2015), competiția se adresează în primul rând membrilor fideli ai clubului astfel încât prezența Open-iștilor (și la momentul actual sunt doar 4 în Brăila, dintre care 2 activi la acest turneu) se limitează la maxim 2 etape pe lună - pe 5 și 19 Octombrie, astfel încât toți Amatorii să aibă șansa lor la câștigarea etapelor, dar mai ales la câștigarea premiilor lunare și la calificarea în Play-Off.
    GRILA DE PUNCTARE
    -se acorda 4 puncte pentru fiecare participare;
    -victorie în grupe = 1 punct pentru fiecare meci câștigat;
    -calificare din grupe pe tabloul eliminatoriu principal = 2 puncte;
    -calificare din grupe pe tabloul eliminatoriu secundar = 1 punct;
    Tablou eliminatoriu principal:
    -meci câștigat în turul I = 2 puncte;
    -meci câștigat în turul II = 2 + 2 = 4 puncte;
    -meci câștigat în turul III = 4 + 2 = 6 puncte;
    -meci câștigat în turul IV (finala) = 6 + 2 = 8 puncte;
    Tablou eliminatoriu secundar:
    -meci câștigat în turul I = 1 punct;
    -meci câștigat în turul II = 1 + 1 = 2 puncte;
    -meci câștigat în turul III = 2 + 1 = 3 puncte;
    -meci câștigat în turul IV (finala) = 3 + 1 = 4 puncte;
    Bonus fidelitate:
    -prezența la toate etapele dintr-o lună = 2 puncte.
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum, telefonic sau la sală în limita locurilor disponibile;
    ORGANIZATORI:
    - Ion Marius, tel. 0725.063.355;
    - Giosan Marcel, tel. 0723.283.701;
    Facebook - ACS Magic Spin Braila

    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

  • #2
    Rezervat clasament lunar - Noiembrie 2015

    Clasament pe puncte Noiembrie 2015
    Loc Nume și Prenume Localitatea XIV XV XVI XVII Bonus Total
    1 Constantinescu Rareș Brăila 14 15 9 15 2 53
    2 Bolocan Daniel Brăila 10 14 10 13 2 47
    3 Roșcan Nicușor Brăila 9 10 13 9 2 41
    4 Pavel Nicolae Brăila 11 8 7 10 2 36
    5 Stoian Nicolae Brăila 7 8 10 7 2 32
    6 Panait Adrian Brăila 8 7 8 8 2 31
    7 Anghel Adrian Brăila 7 8 5 7 2 27
    8 Toma Andrei Brăila 5 5 8 8 2 26
    9 Vasile Răzvan Brăila 8 5 4 8 2 25
    10 Toma Iulian Brăila 5 0 15 0 20
    11 Chirila Laurentiu Brăila 0 8 7 5 20
    12 Dimache Maria Brăila 0 7 8 4 19
    13
    Apostu Ionel Brăila 8 9 0 0 17
    14 Giosan Marcel Galati 0 9 0 8 17
    15 Dobrilă Petru Brăila 9 6 0 0 15
    16 Morun Marian Brăila 5 4 0 6 15
    17
    Patap Valdimir Brăila 14 0 0 0 14
    18
    Pascu Gabriel Brăila 8 5 0 0 13
    19
    Barac Andreea Brăila 0 0 0 11 11
    20
    Silviu Dumitru Cluj Napoca 0 10 0 0 10
    21
    Marin Cristi Brăila 0 0 5 5 10
    22
    Rujan Adrian Brăila 6 0 0 0 6
    23
    Avramides George Brăila 0 0 6 0 6
    Ultima editare de marcelgiosan; 27.nov.2015, 00:31.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #3
      Rezervat înscrieri și clasament Etapa XIV

      Inscrieri Magic Nights - Etapa a XIV-a - on 05.11.2015 at 19:17:59

      1. Toma Iulian, Braila - 70 - 24,81 - OW
      2. Patap Vladimir, Braila - 988 - 18 - A
      3. Dobrila Petru, Braila - 663 - 15,56 - A
      4. Constantinescu Rares, Braila - 402 - 11,85 - AJ
      5. Bolocan Daniel, Braila - 735 - 10,81 - A
      6. Panait Adrian, Braila - 419 - 10,73 - AW
      7. Roscan Nicusor, Braila - 759 - 9,94 - A
      8. Pascu Gabriel, Braila - 668 - 9,46 - AW
      9. Pavel Nicolae, Braila - 855 - 9,31 - A
      10. Apostu Ionel, Braila - 953 - 7,92 - A
      11. Anghel Adrian, Braila - 1035 - 7,75 - A
      12. Stoian Nicolae, Braila - 931 - 7 - A
      13. Toma Andrei, Braila - 918 - 6,15 - AJ
      14. Vasile Razvan, Braila - 1110 - 4,75 - AJ
      15. Morun Marian, Braila - 1296 - 3,25 - A
      16. Rujan Adrian, Braila - 2812 - 0 - A

      Clasament Magic Nights - Etapa a XIV-a

      1. Patap Vladimir - Braila
      2.
      Constantinescu Rares - Braila
      3 -- 4
      Bolocan Daniel - Braila
      Pavel Nicolae - Braila
      5 -- 8
      Pascu Gabriel - Braila
      Apostu Ionel - Braila
      Dobrila Petru - Braila
      Panait Adrian - Braila
      9. Vasile Razvan - Braila
      10.
      Roscan Nicusor - Braila
      11 -- 12
      Stoian Nicolae - Braila
      Anghel Adrian - Braila
      13 -- 16
      Rujan Adrian - Braila
      Toma Andrei - Braila
      Morun Marian - Braila
      Toma Iulian - Braila
      Ultima editare de marcelgiosan; 05.nov.2015, 22:17.
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #4
        Rezervat înscrieri și clasament Etapa XV

        Inscrieri Magic Nights - Etapa a XV-a - on 13.11.2015 at 2:26:01

        1. Dobrila Petru, Braila - 663 - 15,56 - A
        2. Giosan Marcel, Galati - 308 - 12,85 - A
        3. Dimache Maria, Braila - 1248 - 11,88 - A
        4. Constantinescu Rares, Braila - 402 - 11,85 - AJ
        5. Bolocan Daniel, Braila - 735 - 10,81 - A
        6. Panait Adrian, Braila - 419 - 10,73 - AW
        7. Roscan Nicusor, Braila - 759 - 9,94 - A
        8. Pascu Gabriel, Braila - 668 - 9,46 - AW
        9. Pavel Nicolae, Braila - 855 - 9,31 - A
        10. Apostu Ionel, Braila - 953 - 7,92 - A
        11. Anghel Adrian, Braila - 1035 - 7,75 - A
        12. Stoian Nicolae, Braila - 931 - 7 - A
        13. Toma Andrei, Braila - 918 - 6,15 - AJ
        14. Vasile Razvan, Braila - 1110 - 4,75 - AJ
        15. Morun Marian, Braila - 1296 - 3,25 - A
        16. Chirila Laurentiu, Braila - 1986 - 0 - A
        17. Silviu Dumitru, Cluj Napoca - 3144 - 0 - A


        Clasament Magic Nights - Etapa a XV-a

        1.

        Constantinescu Rares - Braila
        2. Bolocan Daniel - Braila
        3 -- 4

        Roscan Nicusor - Braila
        Silviu Dumitru - Cluj Napoca
        5 -- 8
        Anghel Adrian - Braila
        Chirila Laurentiu - Braila
        Pavel Nicolae - Braila
        Giosan Marcel - Galati
        09.
        Apostu Ionel - Braila
        10.
        Stoian Nicolae - Braila
        11 -- 12

        Panait Adrian - Braila
        Vasile Razvan - Braila
        13 -- 16
        Pascu Gabriel - Braila
        Morun Marian - Braila
        Toma Andrei - Braila
        Dobrila Petru - Braila
        17 -- 3v gr.inf.
        Dimache Maria - Braila
        Ultima editare de marcelgiosan; 13.nov.2015, 02:26.
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • #5
          Rezervat înscrieri și clasament Etapa XVI

          Inscrieri Magic Nights - Etapa a XVI-a - on 19.11.2015 at 18:29:35

          1. Toma Iulian, Braila - 70 - 24,81 - OW
          2. Dimache Maria, Braila - 1248 - 11,88 - A
          3. Constantinescu Rares, Braila - 402 - 11,85 - AJ
          4. Bolocan Daniel, Braila - 735 - 10,81 - A
          5. Panait Adrian, Braila - 419 - 10,73 - AW
          6. Roscan Nicusor, Braila - 759 - 9,94 - A
          7. Pavel Nicolae, Braila - 855 - 9,31 - A
          8. Anghel Adrian, Braila - 1035 - 7,75 - A
          9. Stoian Nicolae, Braila - 931 - 7 - A
          10. Toma Andrei, Braila - 918 - 6,15 - AJ
          11. Vasile Razvan, Braila - 1110 - 4,75 - AJ
          12. Chirila Laurentiu, Braila - 1986 - 0 - A
          13. Avramides George, Braila - 3142 - 0 - A
          14. Popescu Cristi, Braila - 3145 - 0 - A

          Clasament Magic Nights - Etapa a XVI-a

          1. Toma Iulian - Braila
          2. Roscan Nicusor - Braila
          3 -- 4

          Stoian Nicolae - Braila
          Bolocan Daniel - Braila
          5 -- 8
          Chirila Laurentiu - Braila
          Pavel Nicolae - Braila
          Panait Adrian - Braila
          Toma Andrei - Braila
          9. Constantinescu Rares - Braila
          10. Dimache Maria - Braila
          11 -- 12

          Avramides George - Braila
          Popescu Cristi - Braila
          13 -- 14
          Anghel Adrian - Braila
          Vasile Razvan - Braila
          Ultima editare de marcelgiosan; 21.nov.2015, 12:50.
          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • #6
            Rezervat înscrieri și clasament Etapa XVII

            ....................
            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

            Comentariu


            • #7
              Grupe inferioare Magic Nights - Etapa a XIV-a
              1 Toma Iulian Pascu Gabriel Pavel Nicolae Rujan Adrian
              2 Patap Vladimir Roscan Nicusor Apostu Ionel Morun Marian
              3 Dobrila Petru Panait Adrian Anghel Adrian Vasile Razvan
              4 Constantinescu Rares Bolocan Daniel Stoian Nicolae Toma Andrei
              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

              Comentariu


              • #8
                Grupa inferioara nr. 1

                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 TOMA IULIAN BRAILA
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                4
                2 PASCU GABRIEL BRAILA
                3-0
                1-3
                3-0
                2
                2
                3 PAVEL NICOLAE BRAILA
                3-0
                3-1
                3-0
                3
                1
                4 RUJAN ADRIAN BRAILA
                3-0
                0-3
                0-3
                1
                3
                5
                6
                Grupa inferioara nr. 2

                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 PATAP VLADIMIR BRAILA
                3-0
                2-3
                3-0
                2
                1
                2 ROSCAN NICUSOR BRAILA
                0-3
                3-2
                3-0
                2
                3
                3 APOSTU IONEL BRAILA
                3-2
                2-3
                3-1
                2
                2
                4 MORUN MARIAN BRAILA
                0-3
                0-3
                1-3
                0
                4
                5
                6
                Grupa inferioara nr. 3

                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 DOBRILA PETRU BRAILA
                3-1
                3-0
                3-0
                3
                1
                2 PANAIT ADRIAN BRAILA
                1-3
                3-1
                3-0
                2
                2
                3 ANGHEL ADRIAN BRAILA
                0-3
                1-3
                3-2
                1
                3
                4 VASILE RAZVAN BRAILA
                0-3
                0-3
                2-3
                0
                4
                5
                6
                Grupa inferioara nr. 4

                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 CONSTANTINESCU RARES BRAILA
                3-1
                3-0
                3-1
                3
                1
                2 BOLOCAN DANIEL BRAILA
                1-3
                3-1
                3-0
                2
                2
                3 STOIAN NICOLAE BRAILA
                0-3
                1-3
                3-0
                1
                3
                4 TOMA ANDREI BRAILA
                1-3
                0-3
                0-3
                0
                4
                5
                6
                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • #9
                  Eliminatorii Magic Nights - Partea superioară a clasamentului - Etapa a XIV-a

                  1. Pavel Nicolae
                  ------------------------- Pavel Nicolae 3-2
                  8. Panait Adrian
                  -------------------------------------------------- Constantinescu Rares 0-3
                  5. Apostu Ionel
                  ------------------------- Constantinescu Rares 2-3
                  4. Constantinescu Rares
                  --------------------------------------------------------------------------- Patap Vladimir 0-3
                  3. Dobrila Petru
                  ------------------------- Bolocan Daniel 2-3
                  6. Bolocan Daniel
                  -------------------------------------------------- Patap Vladimir 2-3
                  7. Pascu Gabriel
                  ------------------------- Patap Vladimir 0-3
                  2. Patap Vladimir


                  Eliminatorii Magic Nights - Partea inferioară a clasamentului - Etapa a XIV-a

                  1. Rujan Adrian
                  ------------------------- Vasile Razvan 0-3
                  8. Vasile Razvan
                  -------------------------------------------------- Vasile Razvan 3-2
                  5. Morun Marian
                  ------------------------- Stoian Nicolae 1-3
                  4. Stoian Nicolae
                  --------------------------------------------------------------------------- Vasile Razvan 3-0
                  3. Anghel Adrian
                  ------------------------- Anghel Adrian 3-0
                  6. Toma Iulian
                  -------------------------------------------------- Roscan Nicusor 0-3
                  7. Toma Andrei
                  ------------------------- Roscan Nicusor 0-3
                  2. Roscan Nicusor
                  Ultima editare de marcelgiosan; 05.nov.2015, 22:08.
                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                  Comentariu


                  • #10
                    Clasament Magic Nights - Etapa a XIV-a

                    1. Patap Vladimir - Braila
                    2.
                    Constantinescu Rares - Braila
                    3 -- 4
                    Bolocan Daniel - Braila
                    Pavel Nicolae - Braila
                    5 -- 8
                    Pascu Gabriel - Braila
                    Apostu Ionel - Braila
                    Dobrila Petru - Braila
                    Panait Adrian - Braila
                    9. Vasile Razvan - Braila
                    10.
                    Roscan Nicusor - Braila
                    11 -- 12
                    Stoian Nicolae - Braila
                    Anghel Adrian - Braila
                    13 -- 16
                    Rujan Adrian - Braila
                    Toma Andrei - Braila
                    Morun Marian - Braila
                    Toma Iulian - Braila
                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu


                    • #11
                      Inscrieri Magic Nights - Etapa a XV-a - on 13.11.2015 at 2:17:25

                      1. Dobrila Petru, Braila - 663 - 15,56 - A
                      2. Giosan Marcel, Galati - 308 - 12,85 - A
                      3. Dimache Maria, Braila - 1248 - 11,88 - A
                      4. Constantinescu Rares, Braila - 402 - 11,85 - AJ
                      5. Bolocan Daniel, Braila - 735 - 10,81 - A
                      6. Panait Adrian, Braila - 419 - 10,73 - AW
                      7. Roscan Nicusor, Braila - 759 - 9,94 - A
                      8. Pascu Gabriel, Braila - 668 - 9,46 - AW
                      9. Pavel Nicolae, Braila - 855 - 9,31 - A
                      10. Apostu Ionel, Braila - 953 - 7,92 - A
                      11. Anghel Adrian, Braila - 1035 - 7,75 - A
                      12. Stoian Nicolae, Braila - 931 - 7 - A
                      13. Toma Andrei, Braila - 918 - 6,15 - AJ
                      14. Vasile Razvan, Braila - 1110 - 4,75 - AJ
                      15. Morun Marian, Braila - 1296 - 3,25 - A
                      16. Chirila Laurentiu, Braila - 1986 - 0 - A
                      17. Silviu Dumitru, Cluj Napoca - 3144 - 0 - A
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • #12
                        Grupe inferioare Magic Nights - Etapa a XV-a
                        1 Dobrila Petru Roscan Nicusor Pascu Gabriel Silviu Dumitru
                        2 Giosan Marcel Panait Adrian Pavel Nicolae Morun Marian
                        3 Dimache Maria Bolocan Daniel Apostu Ionel Vasile Razvan Anghel Adrian
                        4 Constantinescu Rares Chirila Laurentiu Stoian Nicolae Toma Andrei
                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                        Comentariu


                        • #13
                          Grupa inferioara nr. 1

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 DOBRILA PETRU BRAILA
                          0-3
                          3-0
                          3-2
                          2
                          3
                          2 ROSCAN NICUSOR BRAILA
                          3-0
                          3-0
                          2-3
                          2
                          1
                          3 PASCU GABRIEL BRAILA
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          0
                          4
                          4 SILVIU DUMITRU CLUJ NAPOCA
                          2-3
                          3-2
                          3-1
                          2
                          2
                          5
                          6
                          Grupa inferioara nr. 2

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 GIOSAN MARCEL GALATI
                          3-0
                          3-0
                          3-1
                          3
                          1
                          2 PANAIT ADRIAN BRAILA
                          0-3
                          1-3
                          3-2
                          1
                          3
                          3 PAVEL NICOLAE BRAILA
                          0-3
                          3-1
                          3-0
                          2
                          2
                          4 MORUN MARIAN BRAILA
                          1-3
                          2-3
                          0-3
                          0
                          4
                          5
                          6
                          Grupa inferioara nr. 3

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 DIMACHE MARIA BRAILA
                          0-3
                          3-2
                          3-1
                          3-2
                          3
                          2 BOLOCAN DANIEL BRAILA
                          3-0
                          3-1
                          3-1
                          3-2
                          4
                          1
                          3 APOSTU IONEL BRAILA
                          2-3
                          1-3
                          3-0
                          2-3
                          1
                          3
                          4 VASILE RAZVAN BRAILA
                          1-3
                          1-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          4
                          5 ANGHEL ADRIAN BRAILA
                          2-3
                          2-3
                          3-2
                          3-0
                          2
                          2
                          6
                          Grupa inferioara nr. 4

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 CONSTANTINESCU RARES BRAILA
                          3-0
                          3-1
                          3-0
                          3
                          1
                          2 CHIRILA LAURENTIU BRAILA
                          0-3
                          3-1
                          3-0
                          2
                          2
                          3 STOIAN NICOLAE BRAILA
                          1-3
                          1-3
                          3-0
                          1
                          3
                          4 TOMA ANDREI BRAILA
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          4
                          5
                          6
                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                          Comentariu


                          • #14
                            Eliminatorii Magic Nights - Partea superioara a clasamentului - Etapa a XV-a

                            1. Roscan Nicusor
                            ------------------------- Roscan Nicusor 3-1
                            8. Pavel Nicolae
                            -------------------------------------------------- Constantinescu Rares 2-3
                            5. Anghel Adrian
                            ------------------------- Constantinescu Rares 1-3
                            4. Constantinescu Rares
                            --------------------------------------------------------------------------- Constantinescu Rares 3-1
                            3. Bolocan Daniel
                            ------------------------- Bolocan Daniel 3-1
                            6. Chirila Laurentiu
                            -------------------------------------------------- Bolocan Daniel 3-0
                            7. Silviu Dumitru
                            ------------------------- Silviu Dumitru 3-1
                            2. Giosan Marcel


                            Eliminatorii Magic Nights - Partea inferioara a clasamentului - Etapa a XV-a

                            1. Dobrila Petru
                            ------------------------- Vasile Razvan 0-3
                            8. Vasile Razvan
                            -------------------------------------------------- Stoian Nicolae 0-3
                            5. Morun Marian
                            ------------------------- Stoian Nicolae 0-3
                            4. Stoian Nicolae
                            --------------------------------------------------------------------------- Apostu Ionel 0-3
                            3. Apostu Ionel
                            ------------------------- Apostu Ionel 3-1
                            6. Pascu Gabriel
                            -------------------------------------------------- Apostu Ionel 3-0
                            7. Toma Andrei
                            ------------------------- Panait Adrian 0-3
                            2. Panait Adrian
                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                            Comentariu


                            • #15
                              Clasament Magic Nights - Etapa a XV-a

                              1.

                              Constantinescu Rares - Braila
                              2. Bolocan Daniel - Braila
                              3 -- 4

                              Roscan Nicusor - Braila
                              Silviu Dumitru - Cluj Napoca
                              5 -- 8
                              Anghel Adrian - Braila
                              Chirila Laurentiu - Braila
                              Pavel Nicolae - Braila
                              Giosan Marcel - Galati
                              09.
                              Apostu Ionel - Braila
                              10.
                              Stoian Nicolae - Braila
                              11 -- 12

                              Panait Adrian - Braila
                              Vasile Razvan - Braila
                              13 -- 16
                              Pascu Gabriel - Braila
                              Morun Marian - Braila
                              Toma Andrei - Braila
                              Dobrila Petru - Braila
                              17 -- 3v gr.inf.
                              Dimache Maria - Braila
                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X