Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Magic Nights - Brăila - Noiembrie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Clasament pe puncte Noiembrie 2015 - Etapa XIV
    Loc Nume și Prenume Localitatea
    XIV
    XV
    XVI
    XVII
    Total
    1 Constantinescu Rareș Brăila
    15
    15
    2 Bolocan Daniel Brăila
    14
    14
    3 Roșcan Nicușor Brăila
    10
    10
    4 Silviu Dumitru Cluj Napoca
    10
    10
    5 Apostu Ionel Brăila
    9
    9
    6 Giosan Marcel Galati
    9
    9
    7 Pavel Nicolae Brăila
    8
    8
    8 Anghel Adrian Brăila
    8
    8
    9 Stoian Nicolae Brăila
    8
    8
    10 Chirila Laurentiu Brăila
    8
    8
    11 Panait Adrian Brăila
    7
    7
    12 Dimache Maria Brăila
    7
    7
    13 Dobrilă Petru Brăila
    6
    6
    14 Pascu Gabriel Brăila
    5
    5
    15 Vasile Răzvan Brăila
    5
    5
    16 Toma Andrei Brăila
    5
    5
    17 Morun Marian Brăila
    4
    4
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

    Comentariu


    • #17
      Deci pana la urma cum ramane cu participarea la aceasta competiție ?
      Mersi si astept raspuns.

      Comentariu


      • #18
        Întrucât turneul începe târziu si se termina si mai târziu clubul a decis sa rămână un turneu dedicat doar adulților.

        Comentariu


        • #19
          Am inteles , mersi frumos .
          Respect.

          Comentariu


          • #20
            Inscrieri Magic Nights - Etapa a XVI-a - on 19.11.2015 at 18:29:35

            1. Toma Iulian, Braila - 70 - 24,81 - OW
            2. Dimache Maria, Braila - 1248 - 11,88 - A
            3. Constantinescu Rares, Braila - 402 - 11,85 - AJ
            4. Bolocan Daniel, Braila - 735 - 10,81 - A
            5. Panait Adrian, Braila - 419 - 10,73 - AW
            6. Roscan Nicusor, Braila - 759 - 9,94 - A
            7. Pavel Nicolae, Braila - 855 - 9,31 - A
            8. Anghel Adrian, Braila - 1035 - 7,75 - A
            9. Stoian Nicolae, Braila - 931 - 7 - A
            10. Toma Andrei, Braila - 918 - 6,15 - AJ
            11. Vasile Razvan, Braila - 1110 - 4,75 - AJ
            12. Chirila Laurentiu, Braila - 1986 - 0 - A
            13. Avramides George, Braila - 3142 - 0 - A
            14. Popescu Cristi, Braila - 3145 - 0 - A
            Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

            Comentariu


            • #21
              Grupa inferioara nr. 1

              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 TOMA IULIAN BRAILA
              3-0
              3-1
              3-0
              3
              1
              2 CONSTANTINESCU RARES BRAILA
              0-3
              2-3
              3-0
              1
              3
              3 STOIAN NICOLAE BRAILA
              1-3
              3-2
              3-0
              2
              2
              4 AVRAMIDES GEORGE BRAILA
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              4
              5
              6
              Grupa inferioara nr. 2

              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 DIMACHE MARIA BRAILA
              0-3
              2-3
              3-0
              1
              3
              2 ROSCAN NICUSOR BRAILA
              3-0
              3-0
              3-0
              3
              1
              3 TOMA ANDREI BRAILA
              3-2
              0-3
              3-0
              2
              2
              4 POPESCU CRISTI BRAILA
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              4
              5
              6
              Grupa inferioara nr. 3

              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 BOLOCAN DANIEL BRAILA
              3-0
              3-1
              2
              1
              2 PAVEL NICOLAE BRAILA
              0-3
              3-1
              1
              2
              3 VASILE RAZVAN BRAILA
              1-3
              1-3
              0
              3
              4
              5
              6
              Grupa inferioara nr. 4

              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 PANAIT ADRIAN BRAILA
              3-2
              3-2
              2
              1
              2 ANGHEL ADRIAN BRAILA
              2-3
              0-3
              0
              3
              3 CHIRILA LAURENTIU BRAILA
              2-3
              3-0
              1
              2
              4
              5
              6
              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

              Comentariu


              • #22
                Eliminatorii Magic Nights - Partea superioara a clasamentului - Etapa a XVI-a

                1. Toma Iulian
                ------------------------- Toma Iulian 3-0
                8. Chirila Laurentiu
                -------------------------------------------------- Toma Iulian 3-1
                5. Stoian Nicolae
                ------------------------- Stoian Nicolae 3-0
                4. Panait Adrian
                --------------------------------------------------------------------------- Toma Iulian 3-0
                3. Bolocan Daniel
                ------------------------- Bolocan Daniel 3-0
                6. Toma Andrei
                -------------------------------------------------- Roscan Nicusor 1-3
                7. Pavel Nicolae
                ------------------------- Roscan Nicusor 1-3
                2. Roscan Nicusor


                Eliminatorii Magic Nights - Partea inferioara a clasamentului - Etapa a XVI-a

                1. Constantinescu Rares
                ------------------------- Constantinescu Rares 3-0
                8. Bye
                -------------------------------------------------- Constantinescu Rares 3-0
                5. Avramides George
                ------------------------- Avramides George 3-2
                4. Anghel Adrian
                --------------------------------------------------------------------------- Constantinescu Rares 3-0
                3. Vasile Razvan
                ------------------------- Popescu Cristi 0-3
                6. Popescu Cristi
                -------------------------------------------------- Dimache Maria 0-3
                7. Bye
                ------------------------- Dimache Maria 0-3
                2. Dimache Maria
                Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                Comentariu


                • #23
                  Clasament Magic Nights - Etapa a XVI-a

                  1. Toma Iulian - Braila
                  2. Roscan Nicusor - Braila
                  3 -- 4

                  Stoian Nicolae - Braila
                  Bolocan Daniel - Braila
                  5 -- 8
                  Chirila Laurentiu - Braila
                  Pavel Nicolae - Braila
                  Panait Adrian - Braila
                  Toma Andrei - Braila
                  9. Constantinescu Rares - Braila
                  10. Dimache Maria - Braila
                  11 -- 12

                  Avramides George - Braila
                  Popescu Cristi - Braila
                  13 -- 14
                  Anghel Adrian - Braila
                  Vasile Razvan - Braila
                  Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                  Comentariu


                  • #24
                    Clasament pe puncte Noiembrie 2015 - Etapa XVI
                    Loc Nume și Prenume Localitatea
                    XIV
                    XV
                    XVI
                    XVII
                    Total
                    1 Toma Iulian Brăila
                    15
                    15
                    2 Roșcan Nicușor Brăila
                    13
                    13
                    3 Bolocan Daniel Brăila
                    10
                    10
                    4 Stoian Nicolae Brăila
                    10
                    10
                    5 Constantinescu Rareș Brăila
                    9
                    9
                    6 Panait Adrian Brăila
                    8
                    8
                    7 Dimache Maria Brăila
                    8
                    8
                    8 Toma Andrei Brăila
                    8
                    8
                    9 Pavel Nicolae Brăila
                    7
                    7
                    10 Chirila Laurentiu Brăila
                    7
                    7
                    11 Avramides George Brăila
                    6
                    6
                    12 Anghel Adrian Brăila
                    5
                    5
                    13 Popescu Cristi Brăila
                    5
                    5
                    14 Vasile Răzvan Brăila
                    4
                    4
                    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                    Comentariu


                    • #25
                      Inscrieri Magic Nights - Etapa a XVII-a - on 26.11.2015 at 23:52:41

                      1. Giosan Marcel, Galati - 308 - 12,85 - A
                      2. Dimache Maria, Braila - 1248 - 11,88 - A
                      3. Constantinescu Rares, Braila - 402 - 11,85 - AJ
                      4. Bolocan Daniel, Braila - 735 - 10,81 - A
                      5. Panait Adrian, Braila - 419 - 10,73 - AW
                      6. Roscan Nicusor, Braila - 759 - 9,94 - A
                      7. Pavel Nicolae, Braila - 855 - 9,31 - A
                      8. Barac Andreea, Braila - 714 - 9,17 - AF
                      9. Anghel Adrian, Braila - 1035 - 7,75 - A
                      10. Stoian Nicolae, Braila - 931 - 7 - A
                      11. Toma Andrei, Braila - 918 - 6,15 - AJ
                      12. Vasile Razvan, Braila - 1110 - 4,75 - AJ
                      13. Morun Marian, Braila - 1296 - 3,25 - A
                      14. Chirila Laurentiu, Braila - 1986 - 0 - A
                      15. Marin Cristi, Braila - 3146 - 0 - A
                      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                      Comentariu


                      • #26
                        Grupe inferioare Magic Nights - Etapa a XVII-a
                        1 Giosan Marcel Barac Andreea Anghel Adrian Chirila Laurentiu
                        2 Dimache Maria Pavel Nicolae Stoian Nicolae
                        3 Constantinescu Rares Roscan Nicusor Toma Andrei Marin Cristi
                        4 Bolocan Daniel Panait Adrian Vasile Razvan Morun Marian
                        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                        Comentariu


                        • #27
                          Grupa inferioara nr. 1

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 GIOSAN MARCEL GALATI
                          2-3
                          3-2
                          3-0
                          2
                          2
                          2 BARAC ANDREEA BRAILA
                          3-2
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          3 ANGHEL ADRIAN BRAILA
                          2-3
                          0-3
                          3-1
                          1
                          3
                          4 CHIRILA LAURENTIU BRAILA
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          0
                          4
                          5
                          6
                          Grupa inferioara nr. 2

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 DIMACHE MARIA BRAILA
                          0-3
                          0-3
                          0
                          3
                          2 PAVEL NICOLAE BRAILA
                          3-0
                          3-2
                          2
                          1
                          3 STOIAN NICOLAE BRAILA
                          3-0
                          2-3
                          1
                          2
                          4
                          5
                          6
                          Grupa inferioara nr. 3

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 CONSTANTINESCU RARES BRAILA
                          3-1
                          3-1
                          3-0
                          3
                          1
                          2 ROSCAN NICUSOR BRAILA
                          1-3
                          1-3
                          3-0
                          1
                          3
                          3 TOMA ANDREI BRAILA
                          1-3
                          3-1
                          3-1
                          2
                          2
                          4 MARIN CRISTI BRAILA
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          0
                          4
                          5
                          6
                          Grupa inferioara nr. 4

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 BOLOCAN DANIEL BRAILA
                          3-0
                          3-1
                          3-1
                          3
                          1
                          2 PANAIT ADRIAN BRAILA
                          0-3
                          3-0
                          3-1
                          2
                          2
                          3 VASILE RAZVAN BRAILA
                          1-3
                          0-3
                          3-1
                          1
                          3
                          4 MORUN MARIAN BRAILA
                          1-3
                          1-3
                          1-3
                          0
                          4
                          5
                          6
                          Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                          Comentariu


                          • #28
                            Eliminatorii Magic Nights - Parte superioară clasament - Etapa a XVII-a

                            1. Barac Andreea
                            ------------------------- Barac Andreea 3-1
                            8. Stoian Nicolae
                            -------------------------------------------------- Bolocan Daniel 2-3
                            5. Toma Andrei
                            ------------------------- Bolocan Daniel 1-3
                            4. Bolocan Daniel
                            --------------------------------------------------------------------------- Constantinescu Rares 0-3
                            3. Constantinescu Rares
                            ------------------------- Constantinescu Rares 3-2
                            6. Giosan Marcel
                            -------------------------------------------------- Constantinescu Rares 3-0
                            7. Panait Adrian
                            ------------------------- Pavel Nicolae 2-3
                            2. Pavel Nicolae

                            Eliminatorii Magic Nights - Parte inferioara clasament - Etapa a XVII-a

                            1. Anghel Adrian
                            ------------------------- Anghel Adrian 3-0
                            8. Bye
                            -------------------------------------------------- Vasile Razvan 1-3
                            5. Marin Cristi
                            ------------------------- Vasile Razvan 0-3
                            4. Vasile Razvan
                            --------------------------------------------------------------------------- Roscan Nicusor 0-3
                            3. Roscan Nicusor
                            ------------------------- Roscan Nicusor 3-1
                            6. Chirila Laurentiu
                            -------------------------------------------------- Roscan Nicusor 3-0
                            7. Morun Marian
                            ------------------------- Morun Marian 3-0
                            2. Dimache Maria
                            Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                            Comentariu


                            • #29
                              Clasament Magic Nights - Etapa a XVII-a

                              1.
                              Constantinescu Rares - Braila
                              2. Bolocan Daniel - Braila
                              3 -- 4

                              Pavel Nicolae - Braila
                              Barac Andreea - Braila
                              5 -- 8
                              Giosan Marcel - Galati
                              Toma Andrei - Braila
                              Panait Adrian - Braila
                              Stoian Nicolae - Braila
                              9.
                              Roscan Nicusor - Braila
                              10. Vasile Razvan - Braila
                              11 -- 12
                              Morun Marian - Braila
                              Anghel Adrian - Braila
                              13 -- 15
                              Chirila Laurentiu - Braila
                              Marin Cristi - Braila
                              Dimache Maria - Braila
                              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                              Comentariu


                              • #30
                                Clasament pe puncte Noiembrie 2015 - Etapa XVII
                                Loc Nume și Prenume Localitatea
                                XIV
                                XV
                                XVI
                                XVII
                                Total
                                1 Constantinescu Rareș Brăila
                                15
                                15
                                2 Bolocan Daniel Brăila
                                13
                                13
                                3 Barac Andreea Brăila
                                11
                                11
                                4 Pavel Nicolae Brăila
                                10
                                10
                                5 Roșcan Nicușor Brăila
                                9
                                9
                                6 Panait Adrian Brăila
                                8
                                8
                                7 Toma Andrei Brăila
                                8
                                8
                                8 Vasile Răzvan Brăila
                                8
                                8
                                9 Giosan Marcel Galati
                                8
                                8
                                10 Stoian Nicolae Brăila
                                7
                                7
                                11 Anghel Adrian Brăila
                                7
                                7
                                12 Marin Cristi Brăila
                                6
                                6
                                13 Chirila Laurentiu Brăila
                                5
                                5
                                14 Morun Marian Brăila
                                5
                                5
                                15 Dimache Maria Brăila
                                4
                                4
                                Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X