Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu Final Magic Nights - Brăila - Play Off 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu Final Magic Nights - Brăila - Play Off 2015

    Turneu Final Magic Nights - Brăila - Play Off 10.12.2015

    LOCALITATEA: Brăila, str. Ștefan cel Mare, nr. 218;
    DATA: Joi 10 Decembrie 2015;
    CATEGORII: Amatori + Open;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    18.00 - 18.15 ? validare înscrieri, la 18.30 încep meciurile;
    SALA: Magic Spin Arena - În incinta CS Lipan Tenis de Masă;
    LOGISTICĂ: 4 mese Butterfly, mingi *;
    SPAȚIU DE JOC: 180 mp, aer condiționat/încălzire;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet;
    FACILITĂȚI: Garderobă;
    TAXA: Gratuit;
    CATEGORII:
    Open + Amatori;
    SISTEMUL DE JOC AMATORI:
    - Număr maxim de participanți: 12;
    - Grupe de 4 jucători;
    - Capi de serie grupe inferioare ? conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Se vor face 3 grupe de 4 jucători din care se califică primii 2 pe un tablou eliminatoriu (partea superioară a clasamentului) și ultimii 2 pe un alt tablou eliminatoriu (partea inferioară a clasamentului);
    - Tablouri eliminatorii de 8;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Ordine favoriți eliminatorii ? conform număr de ordine grupe inferioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneu;
    - Locurile IV se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 3 şi 4 dintr-o grupă să nu se întâlnească decât în finala pentru mijlocul clasamentului) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneu;
    MATERIALE DE PREMIERE - PLAY OFF:
    Locurile 1 și 2 ? cupe + diplome;
    Locurile 3 și 4 ? medalii + diplome;
    SISTEMUL DE JOC OPEN:
    - Număr maxim de participanți: 4;
    - Grupă de 4 jucători - tur/retur;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    MATERIALE DE PREMIERE - PLAY OFF:
    Locurile 1 și 2 ? cupe + diplome;
    Locurile 3 și 4 ? medalii + diplome;
    REGULAMENT
    Se va respecta regulamentul ITTF, FRTM și AmaTur (în ceea ce privește distincția între categorii Open/Amatori).
    CONFIRMAREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum, telefonic sau la sală;
    ORGANIZATORI:
    - Ion Marius, tel. 0725.063.355;
    - Giosan Marcel, tel. 0723.283.701;



    ACS Magic Spin Brăila - Facebook
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  • #2
    Rezervat înscrieri

    Inscrieri Turneu Final Magic Nights - Play Off Open - on 02.12.2015 at 7:27:45

    1. Toma Iulian, Braila - 71 - 25,03 - OW - Confirmat!
    2. Chiscop Bogdan, Galati - 83 - 22,55 - OJ - Confirmat!
    3. Zarinschi Catalin, Galati - 100 - 21,58 - O - Confirmat!
    4. Patap Vladimir, Braila - 996 - 18,5 - A - Confirmat!


    P.S. Chiar dacă momentan Patap Vladimir nu mai are medie de Open, ținând cont de valoare și de prezența constantă în Concursul Magic Nights ca și Open-ist, la Turneul Final va participa la categoria Open.

    Inscrieri Turneu Final Magic Nights - Play Off Amatori - on 09.12.2015 at 5:09:10

    1. Sandu Mihai, Braila - 660 - 13 - A - Confirmat!
    2. Giosan Marcel, Galati - 314 - 12,94 - A - Confirmat!
    3. Constantinescu Rares, Braila - 401 - 12,75 - AJ - Confirmat!
    4. Bolocan Daniel, Braila - 697 - 12,31 - A - Confirmat!
    5. Roscan Nicusor, Braila - 718 - 11,44 - A - Confirmat!
    6. Panait Adrian, Braila - 421 - 11,13 - AW - Confirmat!
    7. Pavel Nicolae, Braila - 802 - 10,31 - A - Confirmat!
    8. Muresan Ioan, Galati - 538 - 10,03 - AW - Confirmat!
    9. Stoian Nicolae, Braila - 900 - 8,5 - A - Confirmat!
    10. Anghel Adrian, Braila - 1139 - 6,5 - A - Confirmat!
    11. Toma Andrei, Braila - 940 - 6,15 - AJ - Confirmat!
    12. Morun Marian, Braila - 1410 - 3 - A - Confirmat!


    P.S. Dobrilă Petru nu poate fi prezent pe data de 10.12.2015, în consecință se califică următorul de pe listă: Pascu Gabriel sau Morun Marian.
    Deoarece amândoi au acumulat 56 de puncte se propune un meci de baraj pentru calificarea în faza finală. Pascu Gabriel - Morun Marian 0-3
    Ultima editare de marcelgiosan; 09.dec.2015, 04:10.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

    Comentariu


    • #3
      Rezervat clasament Play Off

      Clasament Turneu Final Magic Nights - Play Off Open

      1. Toma Iulian - Braila
      2. Chiscop Bogdan - Galati
      3. Patap Vladimir - Braila
      4. Zarinschi Catalin - Galati


      Clasament Turneu Final Magic Nights - Play Off Amatori

      1. Sandu Mihai - Braila
      2. Bolocan Daniel - Braila
      3 -- 4
      Roscan Nicusor - Braila
      Muresan Ioan - Galati
      Pavel Nicolae - Braila
      Stoian Nicolae - Braila
      7. Panait Adrian - Braila
      8. Morun Marian - Braila
      9 -- 10
      Giosan Marcel - Galati
      Toma Andrei - Braila
      11 -- 12
      Anghel Adrian - Braila
      Constantinescu Rares - Braila
      Ultima editare de marcelgiosan; 11.dec.2015, 09:20.
      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

      Comentariu


      • #4
        Sandu Mihai vine.

        Comentariu


        • #5
          Rares Constantinescu -confirma

          Comentariu


          • #6
            Panait Adrian-confirm participarea.

            Comentariu


            • #7
              Da, o sa vin si eu. Aducem si majorete?
              Iulian Toma

              Comentariu


              • #8
                Dobrila Petru lipsește pe data de 10,iar Bolocan Daniel confirma.

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de Ion Marius Vezi post
                  Dobrila Petru lipsește pe data de 10.
                  Următorii jucători se află la egalitate de puncte - 56: Pascu Gabriel sau Morun Marian.
                  Se propune un meci de baraj pentru calificarea în faza finală.
                  Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                  Comentariu


                  • #10
                    Marcel daca trebuie sa facem un mic FIGHT tenisistic cu dnul Morun e ok . Deocamdata am o mica problema la genunchi...Deci marti rezolvam ...Poate comfirma si calificatii, cine stie poate nu e nevoie...Consideratie

                    Comentariu


                    • #11
                      Muresan Ioan - confirma

                      Comentariu


                      • #12
                        Confirmă:
                        Chiscop Bogdan
                        Zarinschi Cătălin
                        Patap Vladimir
                        .
                        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                        Comentariu


                        • #13
                          Meciul dintre Morun si Pascu a fost câștigat de Morun,care se alătura celor 11 jucatori.Toti ceilalți confirma prezenta la turneu.

                          Comentariu


                          • #14
                            Grupe inferioare Turneu Final Magic Nights - Play Off Open
                            1 Toma Iulian Chiscop Bogdan Zarinschi Catalin Patap Vladimir
                            Grupe inferioare Turneu Final Magic Nights - Play Off Amatori
                            1 Sandu Mihai Panait Adrian Pavel Nicolae Morun Marian
                            2 Giosan Marcel Roscan Nicusor Muresan Ioan Toma Andrei
                            3 Constantinescu Rares Bolocan Daniel Stoian Nicolae Anghel Adrian
                            Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                            Comentariu


                            • #15
                              Grupa inferioara nr. 1

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 SANDU MIHAI BRAILA
                              3-1
                              3-2
                              3-0
                              3
                              1
                              2 PANAIT ADRIAN BRAILA
                              1-3
                              0-3
                              3-1
                              1
                              3
                              3 PAVEL NICOLAE BRAILA
                              2-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              2
                              4 MORUN MARIAN BRAILA
                              0-3
                              1-3
                              0-3
                              0
                              4
                              5
                              6
                              Grupa inferioara nr. 2

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 GIOSAN MARCEL GALATI
                              0-3
                              0-3
                              1-3
                              0
                              4
                              2 ROSCAN NICUSOR BRAILA
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              3 MURESAN IOAN GALATI
                              3-0
                              0-3
                              3-2
                              2
                              2
                              4 TOMA ANDREI BRAILA
                              3-1
                              0-3
                              2-3
                              1
                              3
                              5
                              6
                              Grupa inferioara nr. 3

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 CONSTANTINESCU RARES BRAILA
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              4
                              2 BOLOCAN DANIEL BRAILA
                              3-0
                              3-1
                              3-0
                              3
                              1
                              3 STOIAN NICOLAE BRAILA
                              3-0
                              1-3
                              3-0
                              2
                              2
                              4 ANGHEL ADRIAN BRAILA
                              3-0
                              0-3
                              0-3
                              1
                              3
                              5
                              6
                              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X