Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ORADEA: În fiecare Joi - Turneu PingPongMania (ora 18:00)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Astazi etapa 9 din editia 8

    Grupe inferioare Open+amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 OVARI ALEX ORADEA
    1-3
    3-0
    0-3
    1-3
    1
    4
    3 SFERLEA MARIO ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 CHERMAN RADU ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    5 ANDRAS NICU ORADEA
    0-3
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    3
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 IANCAU CATALIN ORADEA
    2-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    3 CUSMIR DAN ORADEA
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    2
    4 ILEA DORIN ORADEA
    2-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    3
    5 CUSMIR RAUL ORADEA
    2-3
    3-2
    1-3
    0-3
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 SIME PAUL ORADEA
    0-3
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    3 FARCAS VASILE ORADEA
    1-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    2
    4 MOS SERGIU ORADEA
    1-3
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    3
    5 SZABO MATEI ORADEA
    1-3
    3-1
    1-3
    2-3
    1
    4
    6
    Grupe superioare Open+amatori
    1 Sferlea Alesia Ilea Dorin Mos Sergiu
    2 Sferlea Marius Andras Nicu Szabo Matei
    3 Sferlea Calin Cherman Radu Cusmir Raul
    4 Farcas Vasile Cusmir Dan Ovari Alex

    Grupe superioare Open+amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 ILEA DORIN ORADEA
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 MOS SERGIU ORADEA
    0-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 ANDRAS NICU ORADEA
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 SZABO MATEI ORADEA
    2-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SFERLEA CALIN ORADEA
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 CHERMAN RADU ORADEA
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 CUSMIR RAUL ORADEA
    1-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FARCAS VASILE ORADEA
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 CUSMIR DAN ORADEA
    3-2
    3-1
    2
    1
    3 OVARI ALEX ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    4
    Eliminatorii Open+amatori
    1. Sferlea Alesia
    -------------------- Sferlea Alesia 3-0
    8. Farcas Vasile
    ---------------------------------------- Sferlea Alesia 3-0
    5. Andras Nicu
    -------------------- Sferlea Calin 3-0
    4. Sferlea Calin
    ------------------------------------------------------------ Sferlea Alesia 3-2
    3. Cusmir Dan
    -------------------- Cherman Radu 3-2
    6. Cherman Radu
    ---------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
    7. Ilea Dorin
    -------------------- Sferlea Marius 3-2
    2. Sferlea Marius

    Clasament Open+amatori-dupa etapa 9 din editia 8

    1. Sferlea Alesia - Oradea-12P
    2. Sferlea Marius - Oradea-10P
    3 -- 4 -8P
    Sferlea Calin - Oradea
    Cherman Radu - Oradea
    5 -- 8 -6P
    Farcas Vasile - Oradea
    Ilea Dorin - Oradea
    Andras Nicu - Oradea
    Cusmir Dan - Oradea
    9 -- 12 0v gr.sup.-4P
    Ovari Alex - Oradea
    Mos Sergiu - Oradea
    Cusmir Raul - Oradea
    Szabo Matei - Oradea
    13 -- 15 0v gr.inf.-2P
    Sime Paul - Oradea
    Iancau Catalin - Oradea
    Sferlea Mario - Oradea
    Ultima editare de MariusBH; 06.iun.2019, 20:14.
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

    Comentariu


    • Astazi etapa 10 din editia 8

      Grupe inferioare Open+amatori

      Gr.inferioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 SFERLEA ALESIA ORADEA
      3-2
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 OVARI ALEX ORADEA
      2-3
      3-0
      0-3
      3-2
      2
      3
      3 SFERLEA MARIO ORADEA
      2-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      4 MARIAN ANDREI ORADEA
      0-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      2
      5 CUSMIR RAUL ORADEA
      0-3
      2-3
      3-0
      0-3
      1
      4
      6
      Gr.inferioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 SFERLEA MARIUS ORADEA
      3-2
      3-2
      3-2
      3-2
      3-2
      5
      1
      2 KOVACS TIBERIU ORADEA
      2-3
      2-3
      2-3
      3-0
      3-2
      2
      4
      3 CUSMIR DAN ORADEA
      2-3
      3-2
      2-3
      3-0
      3-1
      3
      3
      4 ANDRAS NICU ORADEA
      2-3
      3-2
      3-2
      3-1
      3-1
      4
      2
      5 CIUCIOIU RADU ORADEA
      2-3
      0-3
      0-3
      1-3
      3-2
      1
      6 SIME RAUL ORADEA
      2-3
      2-3
      1-3
      1-3
      2-3
      0
      Gr.inferioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 SIME PAUL ORADEA
      3-1
      3-1
      3-0
      3-2
      3-1
      5
      1
      2 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
      1-3
      1-3
      2-3
      1-3
      2-3
      0
      3 MOS SERGIU ORADEA
      1-3
      3-1
      2-3
      1-3
      3-0
      2
      4
      4 ILEA DORIN ORADEA
      0-3
      3-2
      3-2
      1-3
      3-2
      3
      3
      5 OMUT GHEORGHE ORADEA
      2-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      2
      6 SZABO MATEI ORADEA
      1-3
      3-2
      0-3
      2-3
      0-3
      1

      Grupe superioare Open+amatori
      1 Sferlea Alesia Cusmir Dan Ilea Dorin
      2 Sferlea Marius Ovari Alex Mos Sergiu
      3 Sime Paul Marian Andrei Kovacs Tiberiu
      4 Omut Gheorghe Andras Nicu Cusmir Raul

      Grupe superioare Open+amatori

      Gr.superioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 SFERLEA ALESIA ORADEA
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 CUSMIR DAN ORADEA
      0-3
      3-2
      1
      2
      3 ILEA DORIN ORADEA
      0-3
      2-3
      0
      4
      Gr.superioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 SFERLEA MARIUS ORADEA
      3-2
      3-2
      2
      1
      2 OVARI ALEX ORADEA
      2-3
      3-2
      1
      2
      3 MOS SERGIU ORADEA
      2-3
      2-3
      0
      4
      Gr.superioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 SIME PAUL ORADEA
      3-2
      3-2
      2
      1
      2 MARIAN ANDREI ORADEA
      2-3
      2-3
      0
      3 KOVACS TIBERIU ORADEA
      2-3
      3-2
      1
      2
      4
      Gr.superioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 OMUT GHEORGHE ORADEA
      2-3
      1-3
      0
      2 ANDRAS NICU ORADEA
      3-2
      3-2
      2
      1
      3 CUSMIR RAUL ORADEA
      3-1
      2-3
      1
      2
      4
      Eliminatorii Open+amatori
      1. Sferlea Alesia
      -------------------- Sferlea Alesia 3-0
      8. Ovari Alex
      ---------------------------------------- Sferlea Alesia 3-0
      5. Kovacs Tiberiu
      -------------------- Andras Nicu 3-2
      4. Andras Nicu
      ------------------------------------------------------------ Sferlea Alesia 3-2
      3. Sime Paul
      -------------------- Sime Paul 3-2
      6. Cusmir Raul
      ---------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
      7. Cusmir Dan
      -------------------- Sferlea Marius 3-2
      2. Sferlea Marius
      Ultima editare de MariusBH; 13.iun.2019, 20:13.
      ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

      Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
      Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

      Comentariu


      • ,viitorul Pingpongmania Raul 1 si Raul2....

        Clasament Open+amatori-Dupa etapa 10 din ed 8

        1. Sferlea Alesia - Oradea-14P
        2. Sferlea Marius - Oradea-12P
        3 -- 4 -10P
        Andras Nicu - Oradea
        Sime Paul - Oradea
        5 -- 8 -8P
        Ovari Alex - Oradea
        Cusmir Dan - Oradea
        Kovacs Tiberiu - Oradea
        Cusmir Raul - Oradea
        9 -- 12 0v gr.sup.-6P
        Mos Sergiu - Oradea
        Ilea Dorin - Oradea
        Marian Andrei - Oradea
        Omut Gheorghe - Oradea
        13 -- 14 1v gr.inf.-4P
        Ciucioiu Radu - Oradea
        Szabo Matei - Oradea
        15 -- 17 0v gr.inf.-2P
        Zahota Bogdan - Oradea
        Sferlea Mario - Oradea
        Sime Raul - Oradea
        Ultima editare de MariusBH; 13.iun.2019, 20:15.
        ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

        Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
        Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

        Comentariu


        • CLASAMENT GENERAL 13.06.2019=dupa etapa 10 din editia 8

          NR. NUME SI PRENUME LOCALITATEA NR PUNCTE PREZENTE

          1 Sferlea Alesia ORADEA 90 7
          2 Sferlea Marius ORADEA 88 8
          3 Sferlea Calin ORADEA 66 7
          4 Andras Nicu Oradea 62 9
          5 Sime Paul ORADEA 54 8
          6 Farcas Vasile Oradea 42 6
          7 Mihuta Radu ORADEA 34 5
          8 Mos Sergiu Oradea 32 6
          9 Cherman Radu Oradea 32 4
          10 Kovacs Tiberiu Oradea 30 4
          11 Ciucioiu Radu Oradea 28 7
          12 Ghile Ioan Oradea 26 2
          13 Ilea Dorin Oradea 22 5
          14 Marian Andrei Oradea 18 4
          15 Maghiar Alin Oradea 18 3
          16 Griga Cristian ORADEA 16 2
          17 Sferlea Mario Oradea 16 8
          18 Pop Gheorghe Marghita 16 2
          19 Ovari Alexandru ORADEA 16 5
          20 Iancau Catalin Oradea 14 3
          21 Cusmir Dan Oradea 14 2
          22 Cusmir Raul Oradea 12 2
          23 Boros Andrei Oradea 12 2
          24 Suciu Dorin ORADEA 12 2
          25 Omut Gheorghe Oradea 12 2
          26 Molnar Narcis Belgia 10 1
          27 Rus Nicolae Oradea 8 1
          28 Florea Andrei Beius 8 1
          29 Szabo Matei Oradea 8 2
          30 Guias Cristian Oradea 8 1
          31 Maticas Nelutu Oradea 8 1
          32 Toth Attila Budapesta 8 1
          33 Sundas Tibi Oradea 8 1
          34 Popa Ioan Beius 6 1
          35 Horvath Ludovic Budapesta 6 1
          36 Torje Alin Oradea 4 1
          37 Debelka Vencsel Budapesta 6 1
          38 Szabo Csabi Oradea 4 1
          39 Cotut Denis Oradea 2 2
          40 Marinau Marcel Oradea 2 1
          41 Sime Raul Oradea 2 1
          42 Zahota Bogdan Oradea 2 1

          P.S Total participanti [B]374[/B] jucatori!!!!!!!!!...in 8 editii....
          ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

          Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
          Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

          Comentariu


          • Astazi etapa 11 din editia 8

            Grupe inferioare Open+amatori

            Gr.inferioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 SFERLEA ALESIA ORADEA
            3-2
            3-0
            3-0
            3-1
            4
            1
            2 SFERLEA MARIO ORADEA
            2-3
            0-3
            1-3
            1-3
            0
            3 FARCAS VASILE ORADEA
            0-3
            3-0
            3-2
            3-2
            3
            2
            4 CUSMIR RAUL ORADEA
            0-3
            3-1
            2-3
            1-3
            1
            4
            5 CIUCIOIU RADU ORADEA
            1-3
            3-1
            2-3
            3-1
            2
            3
            6
            Gr.inferioara nr. 2
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 SFERLEA MARIUS ORADEA
            3-2
            3-2
            3-2
            3-2
            4
            1
            2 CUSMIR DAN ORADEA
            2-3
            3-1
            3-2
            3-1
            3
            2
            3 MOS SERGIU ORADEA
            2-3
            1-3
            2-3
            3-0
            1
            4
            4 MARIAN ANDREI ORADEA
            2-3
            2-3
            3-2
            3-0
            2
            3
            5 SZABO MATEI ORADEA
            2-3
            1-3
            0-3
            0-3
            0
            6
            Gr.inferioara nr. 3
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 SIME PAUL ORADEA
            3-0
            3-0
            3-1
            2-3
            3
            1
            2 IANCAU CATALIN ORADEA
            0-3
            3-2
            3-2
            3-0
            3
            2
            3 ILEA DORIN ORADEA
            0-3
            2-3
            3-1
            3-1
            2
            3
            4 ANDRAS NICU ORADEA
            1-3
            2-3
            1-3
            3-1
            1
            4
            5 SIME RAUL ORADEA
            3-2
            0-3
            1-3
            1-3
            1
            6
            Grupe superioare Open+amatori
            1 Sferlea Alesia Marian Andrei Ilea Dorin
            2 Sferlea Marius Ciucioiu Radu Andras Nicu
            3 Sime Paul Farcas Vasile Mos Sergiu
            4 Iancau Catalin Cusmir Dan Cusmir Raul

            Grupe superioare Open+amatori

            Gr.superioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 SFERLEA ALESIA ORADEA
            3-1
            3-0
            2
            1
            2 MARIAN ANDREI ORADEA
            1-3
            3-2
            1
            2
            3 ILEA DORIN ORADEA
            0-3
            2-3
            0
            4
            Gr.superioara nr. 2
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 SFERLEA MARIUS ORADEA
            3-2
            3-2
            2
            1
            2 CIUCIOIU RADU ORADEA
            2-3
            3-2
            1
            2
            3 ANDRAS NICU ORADEA
            2-3
            2-3
            0
            4
            Gr.superioara nr. 3
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 SIME PAUL ORADEA
            3-1
            3-1
            2
            1
            2 FARCAS VASILE ORADEA
            1-3
            3-2
            1
            2
            3 MOS SERGIU ORADEA
            1-3
            2-3
            0
            4
            Gr.superioara nr. 4
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 IANCAU CATALIN ORADEA
            2-3
            3-2
            1
            2
            2 CUSMIR DAN ORADEA
            3-2
            3-2
            2
            1
            3 CUSMIR RAUL ORADEA
            2-3
            2-3
            0
            4
            Eliminatorii Open+amatori
            1. Sferlea Alesia
            -------------------- Sferlea Alesia 3-0
            8. Ciucioiu Radu
            ---------------------------------------- Sferlea Alesia 3-2
            5. Farcas Vasile
            -------------------- Cusmir Dan 3-0
            4. Cusmir Dan
            ------------------------------------------------------------ Sferlea Alesia 3-2
            3. Sime Paul
            -------------------- Sime Paul 3-0
            6. Iancau Catalin
            ---------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
            7. Marian Andrei
            -------------------- Sferlea Marius 3-2
            2. Sferlea Marius

            Clasament Open+amatori-dupa etapa 11 din editia 8

            1. Sferlea Alesia - Oradea-14P
            2. Sferlea Marius - Oradea-12P
            3 -- 4 -10P
            Cusmir Dan - Oradea
            Sime Paul - Oradea
            5 -- 8 -8P
            Ciucioiu Radu - Oradea
            Marian Andrei - Oradea
            Farcas Vasile - Oradea
            Iancau Catalin - Oradea
            9 -- 12 0v gr.sup.-6P
            Mos Sergiu - Oradea
            Ilea Dorin - Oradea
            Andras Nicu - Oradea
            Cusmir Raul - Oradea
            13 -- 1v gr.inf.-4P
            Sime Raul - Oradea
            14 -- 15 0v gr.inf.-2P
            Sferlea Mario - Oradea
            Szabo Matei - Oradea
            Ultima editare de MariusBH; 20.iun.2019, 20:37.
            ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

            Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
            Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

            Comentariu


            • Astazi etapa 12 din editia 8

              Grupe inferioare Open+amatori

              Gr.inferioara nr. 1
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 SFERLEA ALESIA ORADEA
              3-1
              3-1
              3-2
              3-0
              4
              1
              2 CUSMIR DAN ORADEA
              1-3
              3-2
              3-2
              3-1
              3
              2
              3 FARCAS VASILE ORADEA
              1-3
              2-3
              2-3
              3-2
              1
              4
              4 MARIAN ANDREI ORADEA
              2-3
              2-3
              3-2
              3-0
              2
              3
              5 CIUCIOIU RADU ORADEA
              0-3
              1-3
              2-3
              0-3
              0
              6
              Gr.inferioara nr. 2
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 SFERLEA MARIUS ORADEA
              3-2
              3-2
              3-2
              3-2
              4
              1
              2 SFERLEA MARIO ORADEA
              2-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              3 MOS SERGIU ORADEA
              2-3
              3-0
              2-3
              3-2
              2
              3
              4 ANDRAS NICU ORADEA
              2-3
              3-0
              3-2
              3-1
              3
              2
              5 SIME RAUL ORADEA
              2-3
              3-0
              2-3
              1-3
              1
              4
              6
              Gr.inferioara nr. 3
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 SIME PAUL ORADEA
              3-2
              3-1
              3-0
              3-1
              4
              1
              2 MARINAU MARCEL ORADEA
              2-3
              2-3
              3-1
              3-1
              2
              3
              3 CHERMAN RADU ORADEA
              1-3
              3-2
              3-2
              3-1
              3
              2
              4 CUSMIR RAUL ORADEA
              0-3
              1-3
              2-3
              3-2
              1
              4
              5 SZABO MATEI ORADEA
              1-3
              1-3
              1-3
              2-3
              0
              6
              Grupe superioare Open+amatori

              Gr.superioara nr. 1
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 SFERLEA ALESIA ORADEA
              3-1
              3-0
              2
              1
              2 MOS SERGIU ORADEA
              1-3
              3-2
              1
              2
              3 MARINAU MARCEL ORADEA
              0-3
              2-3
              0
              4
              Gr.superioara nr. 2
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 SFERLEA MARIUS ORADEA
              3-2
              3-2
              2
              1
              2 MARIAN ANDREI ORADEA
              2-3
              3-1
              1
              2
              3 CUSMIR RAUL ORADEA
              2-3
              1-3
              0
              4
              Gr.superioara nr. 3
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 SIME PAUL ORADEA
              3-1
              3-2
              2
              1
              2 CUSMIR DAN ORADEA
              1-3
              3-0
              1
              2
              3 SIME RAUL ORADEA
              2-3
              0-3
              0
              4
              Gr.superioara nr. 4
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 CHERMAN RADU ORADEA
              3-2
              3-1
              2
              1
              2 ANDRAS NICU ORADEA
              2-3
              3-2
              1
              2
              3 FARCAS VASILE ORADEA
              1-3
              2-3
              0
              4
              Eliminatorii Open+amatori
              1. Sferlea Alesia
              -------------------- Sferlea Alesia 3-1
              8. Marian Andrei
              ---------------------------------------- Sferlea Alesia 3-0
              5. Cusmir Dan
              -------------------- Cherman Radu 3-2
              4. Cherman Radu
              ------------------------------------------------------------ Sferlea Alesia 3-2
              3. Sime Paul
              -------------------- Sime Paul 3-1
              6. Andras Nicu
              ---------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
              7. Mos Sergiu
              -------------------- Sferlea Marius 3-2
              2. Sferlea Marius

              Clasament Open+amatori-dupa etapa 12 din editia 8

              1. Sferlea Alesia - Oradea-12P
              2. Sferlea Marius - Oradea-10P
              3 -- 4 -8P
              Cherman Radu - Oradea
              Sime Paul - Oradea
              5 -- 8 -6P
              Marian Andrei - Oradea
              Mos Sergiu - Oradea
              Cusmir Dan - Oradea
              Andras Nicu - Oradea
              9 -- 12 0v gr.sup.-4P
              Marinau Marcel - Oradea
              Farcas Vasile - Oradea
              Cusmir Raul - Oradea
              Sime Raul - Oradea
              13 -- 15 0v gr.inf.-2P
              Sferlea Mario - Oradea
              Ciucioiu Radu - Oradea
              Szabo Matei - Oradea
              Ultima editare de MariusBH; 27.iun.2019, 20:04.
              ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

              Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
              Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

              Comentariu


              • Astazi etapa 13 din editia 8

                Grupe inferioare Open+amatori

                Gr.inferioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 SFERLEA ALESIA ORADEA
                3-0
                3-0
                3-1
                3-1
                4
                1
                2 CUSMIR DAN ORADEA
                0-3
                3-1
                3-2
                3-1
                3
                2
                3 FARCAS VASILE ORADEA
                0-3
                1-3
                2-3
                2-3
                0
                4 MARIAN ANDREI ORADEA
                1-3
                2-3
                3-2
                3-1
                2
                3
                5 CIUCIOIU RADU ORADEA
                1-3
                1-3
                3-2
                1-3
                1
                4
                6
                Gr.inferioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 SFERLEA MARIUS ORADEA
                3-2
                3-2
                3-2
                3-2
                4
                1
                2 GRIGA CRISTIAN ORADEA
                2-3
                3-0
                2-3
                3-0
                2
                3
                3 ILEA DORIN ORADEA
                2-3
                0-3
                0-3
                2-3
                0
                4 ANDRAS NICU ORADEA
                2-3
                3-2
                3-0
                3-2
                3
                2
                5 SIME RAUL ORADEA
                2-3
                0-3
                3-2
                2-3
                1
                4
                6
                Gr.inferioara nr. 3
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 SIME PAUL ORADEA
                3-2
                3-1
                3-2
                3-1
                3-1
                5
                1
                2 SFERLEA MARIO ORADEA
                2-3
                0-3
                0-3
                2-3
                1-3
                0
                3 MOS SERGIU ORADEA
                1-3
                3-0
                2-3
                3-2
                3-2
                3
                3
                4 CHERMAN RADU ORADEA
                2-3
                3-0
                3-2
                3-0
                3-2
                4
                2
                5 CUSMIR RAUL ORADEA
                1-3
                3-2
                2-3
                0-3
                2-3
                1
                6 SZABO MATEI ORADEA
                1-3
                3-1
                2-3
                2-3
                3-2
                2
                4
                Grupe superioare Open+amatori
                1 Sferlea Alesia Griga Cristian Mos Sergiu
                2 Sferlea Marius Marian Andrei Szabo Matei
                3 Sime Paul Cusmir Dan Sime Raul
                4 Cherman Radu Andras Nicu Ciucioiu Radu
                Grupe superioare Open+amatori

                Gr.superioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 SFERLEA ALESIA ORADEA
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 GRIGA CRISTIAN ORADEA
                0-3
                3-1
                1
                2
                3 MOS SERGIU ORADEA
                0-3
                1-3
                0
                4
                Gr.superioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 SFERLEA MARIUS ORADEA
                3-2
                3-2
                2
                1
                2 MARIAN ANDREI ORADEA
                2-3
                3-1
                1
                2
                3 SZABO MATEI ORADEA
                2-3
                1-3
                0
                4
                Gr.superioara nr. 3
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 SIME PAUL ORADEA
                3-2
                3-2
                2
                1
                2 CUSMIR DAN ORADEA
                2-3
                3-0
                1
                2
                3 SIME RAUL ORADEA
                2-3
                0-3
                0
                4
                Gr.superioara nr. 4
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 CHERMAN RADU ORADEA
                2-3
                3-0
                1
                2
                2 ANDRAS NICU ORADEA
                3-2
                3-2
                2
                1
                3 CIUCIOIU RADU ORADEA
                0-3
                2-3
                0
                4
                https://www.facebook.com/felix.mario.7568

                Marti ne-a vizitat dl Claudiu Andone din Cugir cu care am avut niste meciuri foarte tari.....


                Eliminatorii Open+amatori
                1. Sferlea Alesia
                -------------------- Sferlea Alesia 3-1
                8. Marian Andrei
                ---------------------------------------- Sferlea Alesia 3-0
                5. Cusmir Dan
                -------------------- Andras Nicu 3-2
                4. Andras Nicu
                ------------------------------------------------------------ Sferlea Alesia 3-2
                3. Sime Paul
                -------------------- Griga Cristian 3-0
                6. Griga Cristian
                ---------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
                7. Cherman Radu
                -------------------- Sferlea Marius 3-2
                2. Sferlea Marius

                Clasament Open+amatori-dupa etapa 13 din editia 8

                1. Sferlea Alesia - Oradea-14P
                2. Sferlea Marius - Oradea-12P
                3 -- 4 -10P
                Andras Nicu - Oradea
                Griga Cristian - Oradea
                5 -- 8 -8P
                Marian Andrei - Oradea
                Cherman Radu - Oradea
                Cusmir Dan - Oradea
                Sime Paul - Oradea
                9 -- 12 0v gr.sup.-6P
                Mos Sergiu - Oradea
                Ciucioiu Radu - Oradea
                Szabo Matei - Oradea
                Sime Raul - Oradea
                13 -- 1v gr.inf.-4P
                Cusmir Raul - Oradea
                14 -- 16 0v gr.inf.-2P
                Sferlea Mario - Oradea
                Farcas Vasile - Oradea
                Ilea Dorin - Oradea
                Ultima editare de MariusBH; 04.iul.2019, 20:47.
                ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

                Comentariu


                • Astazi etapa 14 din editia 8


                  Ne pregatim de superturneul din 21 iulie de la Lugoj unde vor fi jucatori din Danemarca ,Australia etc......

                  Grupe inferioare Open+amatori

                  Gr.inferioara nr. 1
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 SFERLEA MARIUS ORADEA
                  3-2
                  3-2
                  3-2
                  3-2
                  4
                  1
                  2 FARCAS VASILE ORADEA
                  2-3
                  3-2
                  3-1
                  3-2
                  3
                  2
                  3 MOS SERGIU ORADEA
                  2-3
                  2-3
                  3-1
                  3-2
                  2
                  3
                  4 CUSMIR RAUL ORADEA
                  2-3
                  1-3
                  1-3
                  2-3
                  0
                  5 CIUCIOIU RADU ORADEA
                  2-3
                  2-3
                  2-3
                  3-2
                  1
                  4
                  6
                  Gr.inferioara nr. 2
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 SFERLEA CALIN ORADEA
                  3-0
                  3-0
                  3-2
                  3-1
                  4
                  1
                  2 CUSMIR DAN ORADEA
                  0-3
                  3-0
                  3-2
                  3-1
                  3
                  2
                  3 ILEA DORIN ORADEA
                  0-3
                  0-3
                  2-3
                  1-3
                  0
                  4 MARIAN ANDREI ORADEA
                  2-3
                  2-3
                  3-2
                  3-2
                  2
                  3
                  5 OMUT GHEORGHE ORADEA
                  1-3
                  1-3
                  3-1
                  2-3
                  1
                  4
                  6
                  Gr.inferioara nr. 3
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 SIME PAUL ORADEA
                  3-2
                  2-3
                  3-0
                  3-2
                  3
                  2
                  2 SFERLEA MARIO ORADEA
                  2-3
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  0
                  3 CHERMAN RADU ORADEA
                  3-2
                  3-0
                  3-1
                  3-0
                  4
                  1
                  4 ANDRAS NICU ORADEA
                  0-3
                  3-0
                  1-3
                  3-0
                  2
                  3
                  5 SIME RAUL ORADEA
                  2-3
                  3-1
                  0-3
                  0-3
                  1
                  4
                  6
                  Grupe superioare Open+amatori
                  1 Sferlea Marius Marian Andrei Andras Nicu
                  2 Sferlea Calin Mos Sergiu Sime Raul
                  3 Cherman Radu Farcas Vasile Omut Gheorghe
                  4 Sime Paul Cusmir Dan Ciucioiu Radu
                  Grupe superioare Open+amatori

                  Gr.superioara nr. 1
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 SFERLEA MARIUS ORADEA
                  3-2
                  3-2
                  2
                  1
                  2 MARIAN ANDREI ORADEA
                  2-3
                  2-3
                  0
                  3 ANDRAS NICU ORADEA
                  2-3
                  3-2
                  1
                  2
                  4
                  Gr.superioara nr. 2
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 SFERLEA CALIN ORADEA
                  3-0
                  3-2
                  2
                  1
                  2 MOS SERGIU ORADEA
                  0-3
                  3-2
                  1
                  2
                  3 SIME RAUL ORADEA
                  2-3
                  2-3
                  0
                  4
                  Gr.superioara nr. 3
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 CHERMAN RADU ORADEA
                  3-2
                  3-1
                  2
                  1
                  2 FARCAS VASILE ORADEA
                  2-3
                  3-2
                  1
                  2
                  3 OMUT GHEORGHE ORADEA
                  1-3
                  2-3
                  0
                  4
                  Gr.superioara nr. 4
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 SIME PAUL ORADEA
                  3-2
                  3-0
                  2
                  1
                  2 CUSMIR DAN ORADEA
                  2-3
                  3-1
                  1
                  2
                  3 CIUCIOIU RADU ORADEA
                  0-3
                  1-3
                  0
                  4
                  Eliminatorii Open+amatori
                  1. Sferlea Marius
                  -------------------- Sferlea Marius 3-2
                  8. Mos Sergiu
                  ---------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
                  5. Farcas Vasile
                  -------------------- Sime Paul 3-2
                  4. Sime Paul
                  ------------------------------------------------------------ Sferlea Marius 3-2
                  3. Cherman Radu
                  -------------------- Cherman Radu 3-2
                  6. Cusmir Dan
                  ---------------------------------------- Sferlea Calin 3-0
                  7. Andras Nicu
                  -------------------- Sferlea Calin 3-0
                  2. Sferlea Calin


                  Clasament Open+amatori-dupa etapa 14 din editia 8

                  1. Sferlea Marius - Oradea-12P
                  2. Sferlea Calin - Oradea-10P
                  3 -- 4 -8P
                  Sime Paul - Oradea
                  Cherman Radu - Oradea
                  5 -- 8 -6P
                  Mos Sergiu - Oradea
                  Andras Nicu - Oradea
                  Farcas Vasile - Oradea
                  Cusmir Dan - Oradea
                  9 -- 12 0v gr.sup.-4P
                  Marian Andrei - Oradea
                  Ciucioiu Radu - Oradea
                  Omut Gheorghe - Oradea
                  Sime Raul - Oradea
                  13 -- 15 0v gr.inf.-2P
                  Sferlea Mario - Oradea
                  Ilea Dorin - Oradea
                  Cusmir Raul - Oradea
                  Ultima editare de MariusBH; 11.iul.2019, 20:23.
                  ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                  Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                  Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

                  Comentariu


                  • Astazi etapa 15 din editia 8

                    Grupe inferioare Open+amatori

                    Gr.inferioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
                    3-1
                    3-1
                    3-0
                    3-0
                    4
                    1
                    2 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                    1-3
                    3-1
                    3-1
                    3-0
                    3
                    2
                    3 CUSMIR DAN ORADEA
                    1-3
                    1-3
                    2-3
                    3-2
                    1
                    4
                    4 ANDRAS NICU ORADEA
                    0-3
                    1-3
                    3-2
                    3-2
                    2
                    3
                    5 CIUCIOIU RADU ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    2-3
                    2-3
                    0
                    6
                    Gr.inferioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
                    3-2
                    3-2
                    3-2
                    3-2
                    4
                    1
                    2 SIME PAUL ORADEA
                    2-3
                    3-2
                    3-0
                    2-3
                    2
                    3
                    3 SFERLEA MARIO ORADEA
                    2-3
                    2-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    4 CUSMIR RAUL ORADEA
                    2-3
                    0-3
                    3-0
                    2-3
                    1
                    4
                    5 HORVATH VILMOSC CANADA
                    2-3
                    3-2
                    3-0
                    3-2
                    3
                    2
                    6
                    Gr.inferioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 SFERLEA CALIN ORADEA
                    3-1
                    3-0
                    3-0
                    3-1
                    3-2
                    5
                    1
                    2 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
                    1-3
                    1-3
                    0-3
                    0-3
                    1-3
                    0
                    3 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                    0-3
                    3-1
                    3-2
                    3-2
                    3-2
                    4
                    2
                    4 ILEA DORIN ORADEA
                    0-3
                    3-0
                    2-3
                    3-1
                    2-3
                    2
                    4
                    5 SIME RAUL ORADEA
                    1-3
                    3-0
                    2-3
                    1-3
                    2-3
                    1
                    6 KOMORNIC LASZLO ORADEA
                    2-3
                    3-1
                    2-3
                    3-2
                    3-2
                    3
                    3
                    Grupe superioare Open+amatori
                    1 Sferlea Alesia Sime Paul Komornic Laszlo
                    2 Sferlea Marius Andras Nicu Ilea Dorin
                    3 Sferlea Calin Maxim Alexandru Cusmir Raul
                    4 Moldovan Andrei Horvath Vilmosc Cusmir Dan
                    Grupe superioare Open+amatori

                    Gr.superioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 SFERLEA ALESIA ORADEA
                    3-0
                    3-1
                    2
                    1
                    2 SIME PAUL ORADEA
                    0-3
                    3-2
                    1
                    2
                    3 KOMORNIC LASZLO ORADEA
                    1-3
                    2-3
                    0
                    4
                    Gr.superioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 SFERLEA MARIUS ORADEA
                    3-2
                    3-2
                    2
                    1
                    2 ANDRAS NICU ORADEA
                    2-3
                    3-2
                    1
                    2
                    3 ILEA DORIN ORADEA
                    2-3
                    2-3
                    0
                    4
                    Gr.superioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 SFERLEA CALIN ORADEA
                    3-0
                    3-1
                    2
                    1
                    2 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                    0-3
                    3-0
                    1
                    2
                    3 CUSMIR RAUL ORADEA
                    1-3
                    0-3
                    0
                    4
                    Gr.superioara nr. 4
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                    3-2
                    3-2
                    2
                    1
                    2 HORVATH VILMOSC CANADA
                    2-3
                    3-2
                    1
                    2
                    3 CUSMIR DAN ORADEA
                    2-3
                    2-3
                    0
                    4
                    Eliminatorii Open+amatori
                    1. Sferlea Alesia
                    -------------------- Sferlea Alesia 3-2
                    8. Maxim Alexandru
                    ---------------------------------------- Sferlea Alesia 3-2
                    5. Andras Nicu
                    -------------------- Andras Nicu 3-0
                    4. Moldovan Andrei
                    ------------------------------------------------------------ Sferlea Alesia 3-2
                    3. Sferlea Calin
                    -------------------- Sferlea Calin 3-0
                    6. Sime Paul
                    ---------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
                    7. Horvath Vilmosc
                    -------------------- Sferlea Marius 3-2
                    2. Sferlea Marius

                    Clasament Open+amatori-dupa etapa 15 din editia 8

                    1. Sferlea Alesia - Oradea-14P
                    2. Sferlea Marius - Oradea-12P
                    3 -- 4 -10P
                    Andras Nicu - Oradea
                    Sferlea Calin - Oradea
                    5 -- 8 -8P
                    Maxim Alexandru - Oradea
                    Horvath Vilmosc - Canada
                    Moldovan Andrei - Oradea
                    Sime Paul - Oradea
                    9 -- 12 0v gr.sup.-6P
                    Cusmir Dan - Oradea
                    Ilea Dorin - Oradea
                    Cusmir Raul - Oradea
                    Komornic Laszlo-Oradea
                    13 -- 1v gr.inf.-4P
                    Sime Raul - Oradea
                    14 -- 16 0v gr.inf.-2P
                    Zahota Bogdan - Oradea
                    Sferlea Mario - Oradea
                    Ciucioiu Radu - Oradea
                    Ultima editare de MariusBH; 19.iul.2019, 13:09.
                    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

                    Comentariu


                    • Astazi etapa 16 din editia 8,ultimul antrenament inaintea turneului A de sambata. Dupa care din 1 august intram in vacanta.


                      Grupe inferioare Open+amatori

                      Gr.inferioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 SFERLEA MARIUS ORADEA
                      3-2
                      3-2
                      3-2
                      3-2
                      4
                      1
                      2 CUSMIR DAN ORADEA
                      2-3
                      3-2
                      3-1
                      3-0
                      3
                      2
                      3 ILEA DORIN ORADEA
                      2-3
                      2-3
                      3-1
                      3-1
                      2
                      3
                      4 SZABO MATEI ORADEA
                      2-3
                      1-3
                      1-3
                      3-1
                      1
                      4
                      5 SIME RAUL ORADEA
                      2-3
                      0-3
                      1-3
                      1-3
                      0
                      6
                      Gr.inferioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 POP GHEORGHE MARGHITA
                      3-0
                      3-2
                      3-2
                      3-2
                      4
                      1
                      2 SFERLEA MARIO ORADEA
                      0-3
                      1-3
                      1-3
                      0-3
                      0
                      3 MARIAN ANDREI ORADEA
                      2-3
                      3-1
                      3-1
                      2-3
                      2
                      3
                      4 OMUT GHEORGHE ORADEA
                      2-3
                      3-1
                      1-3
                      1-3
                      1
                      4
                      5 HORVATH VILMOSC CANADA
                      2-3
                      3-0
                      3-2
                      3-1
                      3
                      2
                      6
                      Gr.inferioara nr. 3
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 SIME PAUL ORADEA
                      3-1
                      3-1
                      3-2
                      3-2
                      3-1
                      5
                      1
                      2 ZAHOTA BOGDAN ORADEA
                      1-3
                      3-2
                      1-3
                      0-3
                      0-3
                      1
                      3 CUSMIR RAUL ORADEA
                      1-3
                      2-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      4 CIUCIOIU RADU ORADEA
                      2-3
                      3-1
                      3-0
                      0-3
                      0-3
                      2
                      4
                      5 KOMORNIC LASZLO ORADEA
                      2-3
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3-1
                      4
                      2
                      6 SZABO ZOLTAN ORADEA
                      1-3
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      1-3
                      3
                      3

                      Calificati in superioare - Open+amatori
                      1 Sferlea Marius Cusmir Dan Ilea Dorin Szabo Matei
                      2 Pop Gheorghe Horvath Vilmosc Marian Andrei Omut Gheorghe
                      3 Sime Paul Komornic Laszlo Szabo Zoltan Ciucioiu Radu
                      Grupe superioare Open+amatori

                      Gr.superioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 SFERLEA MARIUS ORADEA
                      3-2
                      3-2
                      2
                      1
                      2 MARIAN ANDREI ORADEA
                      2-3
                      3-1
                      1
                      2
                      3 SZABO ZOLTAN ORADEA
                      2-3
                      1-3
                      0
                      4
                      Gr.superioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 POP GHEORGHE MARGHITA
                      3-2
                      3-2
                      2
                      1
                      2 ILEA DORIN ORADEA
                      2-3
                      3-2
                      1
                      2
                      3 CIUCIOIU RADU ORADEA
                      2-3
                      2-3
                      0
                      4
                      Gr.superioara nr. 3
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 SIME PAUL ORADEA
                      3-2
                      3-1
                      2
                      1
                      2 CUSMIR DAN ORADEA
                      2-3
                      3-1
                      1
                      2
                      3 OMUT GHEORGHE ORADEA
                      1-3
                      1-3
                      0
                      4
                      Gr.superioara nr. 4
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 KOMORNIC LASZLO ORADEA
                      2-3
                      3-0
                      1
                      2
                      2 HORVATH VILMOSC CANADA
                      3-2
                      3-1
                      2
                      1
                      3 SZABO MATEI ORADEA
                      0-3
                      1-3
                      0
                      4
                      Ultima editare de MariusBH; 25.iul.2019, 19:56.
                      ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                      Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                      Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

                      Comentariu




                      • Eliminatorii Open+amatori
                        1. Sferlea Marius
                        -------------------- Sferlea Marius 3-2
                        8. Ilea Dorin
                        ---------------------------------------- Sferlea Marius 3-2
                        5. Cusmir Dan
                        -------------------- Cusmir Dan 3-2
                        4. Horvath Vilmosc
                        ------------------------------------------------------------ Sferlea Marius 3-2
                        3. Sime Paul
                        -------------------- Sime Paul 3-2
                        6. Komornic Laszlo
                        ---------------------------------------- Sime Paul 3-1
                        7. Marian Andrei
                        -------------------- Pop Gheorghe 3-2
                        2. Pop Gheorghe
                        Clasament Open+amatori

                        1. Sferlea Marius - Oradea
                        2. Sime Paul - Oradea
                        3 -- 4
                        Cusmir Dan - Oradea
                        Pop Gheorghe - Marghita
                        5 -- 8
                        Ilea Dorin - Oradea
                        Horvath Vilmosc - Canada
                        Marian Andrei - Oradea
                        Komornic Laszlo-Oradea
                        9 -- 12 0v gr.sup.
                        Ciucioiu Radu - Oradea
                        Omut Gheorghe - Oradea
                        Szabo Matei - Oradea
                        Szabo Zoltan-Oradea
                        13 -- 1v gr.inf.
                        Zahota Bogdan - Oradea
                        14 -- 16 0v gr.inf.
                        Sferlea Mario - Oradea
                        Cusmir Raul - Oradea
                        Sime Raul - Oradea
                        Ultima editare de MariusBH; 25.iul.2019, 20:51.
                        ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                        Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                        Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.” Heinrich Heine

                        Comentariu

                        Cine a citit topicul
                        Procesare...
                        X