Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Concurs table tennis mania editia a ii a, bucuresti tot tenis arena 27 august

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Concurs table tennis mania editia a ii a, bucuresti tot tenis arena 27 august

    ETAPA II a concursului TABLE TENNIS MANIA


    LOCALITATEA: BUCUREŞTI - TOP TENIS ARENA (http://www.toptenis.ro/)
    DATA: 27 august 2016
    ADRESA+INDICAŢII ACCES: Staţia de metrou Semănătoarea, în incinta SemaParc
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,30 - Până se termină (18,00)
    ORĂ DE ÎNCEPERE A TURNEULUI: 10,00 - Până se termină (18,00)
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Nelimitat
    NR MESE: În funcţie de numărul participanţilor .
    SPAŢIU DE JOC: foarte bun, suprafaţa de joc: Gerflor Taraflex Table Tennis
    INDICATII DE ACCES: de la Staţia de metrou Petrache Poenaru (fosta Semănătoarea) se merge pe cheiul Dâmboviţei spre Grozăveşti (Carrefour Orhideea) aprox 50m, până la strada care intra în SEMA PARC cu bariere auto. Se urmăresc panourile indicatoare cu direcţia.
    FACILITĂŢI: Vestiare şi duşuri , garderobă, minibar complet,
    SISTEM DE JOC:
    - Grupe inferioare de câte 6(7) jucători cu eventuale modificări în funcţie de numărul de participanţi – se califică toţi cei 6 jucători după cum urmează:
    OPEN - Primii 2 din grupă
    AVANSAŢI - Următorii 2 din grupă (locurile 3 şi 4)
    ÎNCEPĂTORI - Ultimii 2 din grupă (joc de consolare)
    - Grupe superioare de câte 5 (sau 4) jucători – se califică primii 2;
    - Eliminatorii.
    - Finala mică nu se mai joacă fiincă vor fi două locuri 3
    MATERIAL DE PREMIERE: Medalii şi Diplome pentru locurile 1,2 si 3 de la OPEN ŞI AMATORI. Începătorii vor juca de consolare între ei fără a fi premiaţi.
    TOMBOLĂ: Vor exista trei trageri la sorţi în care toţi jucătorii participanţi pot câştiga un antrenament gratuit (sau o oră gratis la sala Top Tenis cu prietenii) în funcţie de ce doreşte fiecare.
    ÎNSCRIERI: Pe forum, pe grupul TABLE TENNIS MANIA de pe facebook, la comentarii pe blog; La numele de Secu Valeriu Pe facebook sau TEODOR URSU
    TAXA PARTICIPARE: 20 Lei
    TAXA COPII SUB 14 ANI: 15 Lei
    Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare.


    Turneul TT Mania va respecta Regulamentul de joc aprobat de ITTF si FRTM.
    ORGANIZATORI: TEODOR URSU ŞI SECU VALERIU

  • #2
    Din Bucuresti : Teodor Ursu
    Liviu soso
    Secu Valeriu
    Dumitrescu ionut

    Comentariu


    • #3
      Danila Eugeniu, Tolan Ilie
      Blade: Xiom Feel HX PRO
      FH: Donic Bluestorm Z1
      BH: Gewo Nexxus EL PRO

      Comentariu


      • #4
        Maruna Eusebiu
        Eduard Fetea
        Cristi Manea
        Vulcea Dumitra din bucuresti

        Comentariu


        • #5
          Claudiu Paraschiv si Ciocau Viorel din Bucuresti
          Blade: - Andro Temper Tech FH: Rasanter R47 , BH: Tenergy 64

          Comentariu


          • #6
            Se înscrie jucătorul
            Băluţă Silviu , din Bucureşti.

            Comentariu


            • #7
              Cristian Niculae din Bucuresti
              Blade: - Andro Temper Tech FH: Rasanter R47 , BH: Tenergy 64

              Comentariu


              • #8
                Lita Gabriel, Bucuresti

                Comentariu


                • #9
                  Mihnea Dumitrescu din București
                  Blade: - Andro Temper Tech FH: Rasanter R47 , BH: Tenergy 64

                  Comentariu


                  • #10
                    Multumim tuturor participantilor

                    Numar de participanti 26 si anume:

                    Secu Valeriu
                    Catalin Bolea
                    Laurentiu Podoreanu
                    Mihnea Dumitrescu
                    Gabriel Lita
                    Liviu Popa
                    Toma luca

                    Teodor Ursu
                    Gigi Spin
                    Ragalie Nicolae
                    Ciocau Viorel
                    Alex Milea
                    Vasile Moca

                    Costin Motoroi
                    Ionascu Gabriel
                    Claudiu Catana
                    Cristian Nicolae
                    Mirica Rares
                    Silvian Pasoveanu

                    Dena Cornel
                    Baluta Silviu
                    Enciu Marcel
                    Claudiu Paraschiv
                    Sursilov Constantin
                    Toma Catalin
                    Acu Paul

                    - - - Actualizat - - -

                    Grupe inferioare




                    - - - Actualizat - - -

                    GRUPE SUPERIOARE OPEN




                    - - - Actualizat - - -

                    Grupe superioare Amatori




                    - - - Actualizat - - -

                    Grupe superioare incepatori




                    - - - Actualizat - - -

                    Semifinale OPEN

                    Costin Motoroi - Catalin Bolea 2-3

                    Ragalie Nicolae - Dena Cornel 1-3

                    Finala Open

                    Dena Cornel - Catalin Bolea 3-0


                    Semifinale Amatori

                    Mirica Rares - Ionascu Gabriel 3-0

                    Ciocau Viorel - Ursu Teodor 1-3

                    Finala Amatori

                    Teodor Ursu - Mirica Rares 3-0

                    Semifinale Incepatori

                    Sursilov Constantin - Toma Catalin 3-0

                    Laurentiu P - Enciu Marcel 3-1

                    Finala Incepatori

                    Sursilov C. - Laurentiu P 3-2

                    - - - Actualizat - - -

                    Clasament Open

                    1. Dena Cornel
                    2. Catalin Bolea
                    3--4
                    Costin Motoroi
                    Ragalie Nicolae
                    5--8
                    Secu Valeriu
                    Gigi Spin
                    Baluta Silviu
                    Catana Claudiu

                    Clasament Amatori
                    1. Teodor Ursu
                    2. Minica Rares
                    3--4
                    Ionascu Gabriel
                    Ciocau Viorel
                    5--8
                    Claudiu Paraschiv
                    Acu Paul
                    Liviu Popa
                    Gabriel Lita

                    Clasament Incepatori
                    1. Constantin Sursilov
                    2. Laurentiu Podoreanu
                    3--4
                    Toma Catalin
                    Enciu Marcel
                    5--10
                    Silvian Pasoveanu
                    Mihnea dumitrescu
                    Toma Luca
                    Cristian Nicolae
                    Alex Milea
                    Vasile Moca

                    Comentariu

                    Cine a citit topicul
                    Procesare...
                    X