Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TULCEA: Club de Tenis de Masă IBEROM

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bran Florin & Timofei Valentin
    Dumitrache Mircea & Istrate Lucretiu
    Fedot Valentin & Ciocirlan Mircea

    Comentariu


    • Postat în original de Iulian Gherasim Vezi post
      Bran Florin & Timofei Valentin
      Dumitrache Mircea & Istrate Lucretiu
      Sigur nu este o gluma ? ))


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comentariu


      • Chiar sigur nu este o glumă???
        Chiar așa Octavian!
        Sănătate să avem!!!������✌��������

        Comentariu


        • Peiu Cosmin & Samoila Ion
          Raicu Nicolae & Sirbu Iulian

          Comentariu


          • Se retrage Mihai Zbant si joaca cu Neculai Alexandru Ovidiu Danscoi

            Comentariu


            • Inscrieri Dublu - on 11/19/2017 at 6:03:22 PM

              1. Taranu Nicusor & Pana Remus
              2. Neculai Alexandru & Danscoi Ovidiu
              3. Manea Mihaita & Luca Octavian
              4. Toader Nicolae & Baiburi Levent
              5. Gherasim Iulian & Silivestru Nicu
              6. Trocaru Remus & Carata Catalin
              7. Evtei Vasile & Ivan Adrian
              8. Osman Metin & Daanian Nicolae
              9. Pancrat Cristian & Stepanov Petre
              10.Timofei Valentin & Bran Florin
              11. Peiciu Vasile & Fedot Valentin
              12. Anton Cristian & Chereches Sergiu
              13. Sirbu Iulian & Raicu Nicolae
              14. Istrate Lucretiu & Dumitrache Mircea
              Ultima editare de Iulian Gherasim; 20.nov.2017, 11:20.

              Comentariu


              • Grupe inferioare Dublu

                Gr.inferioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                7
                V
                Loc
                1 Toader Nicolae & Baiburi Levent TULCEA
                3-2
                3-1
                3-0
                3-0
                3-1
                3-0
                6
                1
                2 Gherasim Iulian & Silivestru Nicu TULCEA
                2-3
                3-2
                3-0
                3-1
                3-0
                3-0
                5
                2
                3 Evtei Vasile & Ivan Adrian TULCEA
                1-3
                2-3
                3-0
                3-0
                3-0
                3-0
                4
                3
                4 Neculai Alexandru & Danscoi Ovidiu TULCEA
                0-3
                0-3
                0-3
                3-0
                3-0
                3-1
                3
                4
                5 Timofei Valentin & Bran Florin TULCEA
                0-3
                1-3
                0-3
                0-3
                3-2
                2-3
                1
                6 Peiciu Vasile & Fedot Valentin TULCEA
                1-3
                0-3
                0-3
                0-3
                2-3
                3-2
                1
                7 Pancrat Cristian & Stepanov Petre TULCEA
                0-3
                0-3
                0-3
                1-3
                3-2
                2-3
                1
                Gr.inferioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                7
                V
                Loc
                1 Taranu Nicusor & Pana Remus TULCEA
                0-3
                3-1
                3-1
                2-3
                3-1
                3-1
                4
                2
                2 Manea Mihaita & Luca Octavian TULCEA
                3-0
                3-0
                2-3
                3-0
                3-0
                3-0
                5
                1
                3 Trocaru Remus & Carata Catalin TULCEA
                1-3
                0-3
                3-2
                3-1
                1-3
                3-0
                3
                4
                4 Osman Metin & Damian Nicolae TULCEA
                1-3
                3-2
                2-3
                3-2
                1-3
                3-0
                3
                5 Anton Cristian & Chereches Sergiu TULCEA
                3-2
                0-3
                1-3
                2-3
                1-3
                1-3
                1
                6 Sirbu Iulian & Raicu Nicolae TULCEA
                1-3
                0-3
                3-1
                3-1
                3-1
                3-2
                4
                3
                7 Istrate Lucretiu & Dumitrache Mircea GALATI/TULCEA
                1-3
                0-3
                0-3
                0-3
                3-1
                2-3
                1
                Grupe superioare Dublu

                Gr.superioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 Toader Nicolae & Baiburi Levent TULCEA
                3-1
                3-1
                3-0
                3
                1
                2 Taranu Nicusor & Pana Remus TULCEA
                1-3
                3-0
                3-0
                2
                2
                3 Evtei Vasile & Ivan Adrian TULCEA
                1-3
                0-3
                0-3
                0
                4 Trocaru Remus & Carata Catalin TULCEA
                0-3
                0-3
                3-0
                1
                Gr.superioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 Manea Mihaita & Luca Octavian TULCEA
                2-3
                3-2
                3-0
                2
                2
                2 Gherasim Iulian & Silivestru Nicu TULCEA
                3-2
                3-0
                3-1
                3
                1
                3 Sirbu Iulian & Raicu Nicolae TULCEA
                2-3
                0-3
                3-2
                1
                4 Neculai Alexandru & Danscoi Ovidiu TULCEA
                0-3
                1-3
                2-3
                0
                Eliminatorii Dublu
                1. Toader Nicolae & Baiburi Levent
                -------------------- Toader Nicolae & Baiburi Levent 3-0
                8. Bye
                ---------------------------------------- Toader Nicolae & Baiburi Levent 3-2
                5. Bye
                -------------------- Manea Mihaita & Luca Octavian 3-0
                4. Manea Mihaita & Luca Octavian
                ------------------------------------------------------------ Taranu Nicusor & Pana Remus 3-2
                3. Taranu Nicusor & Pana Remus
                -------------------- Taranu Nicusor & Pana Remus 3-0
                6. Bye
                ---------------------------------------- Taranu Nicusor & Pana Remus 3-2
                7. Bye
                -------------------- Gherasim Iulian & Silivestru Nicu 3-0
                2. Gherasim Iulian & Silivestru Nicu
                Ultima editare de Iulian Gherasim; 20.nov.2017, 12:21.

                Comentariu


                • Clasament Dublu

                  1. Taranu Nicusor & Pana Remus
                  2. Toader Nicolae & Baiburi Levent
                  3 -- 4
                  Gherasim Iulian & Silivestru Nicu
                  Manea Mihaita & Luca Octavian
                  5 -- 6 1v gr.sup.
                  Trocaru Remus & Carata Catalin - Tulcea
                  Sirbu Iulian & Raicu Nicolae- Tulcea
                  7 -- 8 0v gr.sup.
                  Neculai Alexandru & Danscoi Ovidiu - Tulcea
                  Evtei Vasile & Ivan Adrian - Tulcea
                  9 -- 3v gr.inf.
                  Osman Metin & Damian Nicolae - Tulcea
                  10 -- 2v gr.inf.
                  Pancrat Cristian & Stepanov Petre- Tulcea
                  11 -- 13 1v gr.inf.
                  Timofei Valentin & Bran Florin- Tulcea
                  Anton Cristian & Chereches Sergiu- Tulcea
                  Istrate Lucretiu & Dumitrache Mircea- Galati/Tulcea
                  14 -- 0v gr.inf.
                  Peiciu Vasile & Fedot Valentin- Tulcea

                  Comentariu


                  • ptr in f corecta peiciu -pancrat 3-2 nu 2-3

                    Comentariu


                    • Postat în original de fedot Vezi post
                      ptr in f corecta peiciu -pancrat 3-2 nu 2-3
                      Mulțumesc, voi corecta

                      Comentariu


                      • Finala Dublu



                        Comentariu


                        • Cupa Gratare si Tenis
                          LOCALITATEA: Tulcea, str. Ing. Dumitru Ivanov, nr. 6;
                          DATA: Vineri 01 Decembrie 2017 ;
                          CATEGORII: Amatori + Open;
                          PREMII: Locurile 1-4 - diplome;
                          ORA DE ÎNCEPERE:
                          13.00 - 13.45 – validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile;
                          SALA: Club Tenis de Masă IBEROM;
                          LOGISTICĂ: 2 mese Butterfly, 1 masa Donic, 1 masa Corneliu ,mingi de plastic***;
                          SPAȚIU DE JOC: 180 mp, aer condiționat/încălzire;
                          SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet;
                          TAXA: 10 lei;


                          SISTEMUL DE JOC:
                          - Amestecat Open + Amatori – maxim 24 jucatori;
                          - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
                          - Grupe inferioare de câte 6 jucatori– se califică primii 4;
                          - Tablou eliminatoriu de 16;
                          - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
                          - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

                          Sistemul de joc poate suferi modificări în funcție de numărul de participanți.

                          ORGANIZATOR:
                          Iulian Gherasim, tel. 0769.640.103
                          Coordonator principal gratar : Samoila Ion
                          Ultima editare de Iulian Gherasim; 30.nov.2017, 12:02.

                          Comentariu


                          • Gherasim Iulian
                            Osman Metin
                            Samoila Ion
                            Peiu Cosmin

                            Comentariu


                            • Grupe inferioare Amatori de fripturi

                              Gr.inferioara nr. 1
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              7
                              V
                              Loc
                              1 EVTEI VASILE TULCEA
                              2-3
                              2-3
                              1-3
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3
                              4
                              2 PEIU COSMIN BABADAG
                              3-2
                              1-3
                              1-3
                              3-1
                              3-0
                              3-0
                              4
                              3
                              3 OSMAN METIN TULCEA
                              3-2
                              3-1
                              3-1
                              3-0
                              3-1
                              3-0
                              6
                              1
                              4 IVAN ADRIAN TULCEA
                              3-1
                              3-1
                              1-3
                              3-2
                              3-0
                              3-0
                              5
                              2
                              5 PEICIU VASILE TULCEA
                              0-3
                              1-3
                              0-3
                              2-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              6 GURITA IONUT BABADAG
                              0-3
                              0-3
                              1-3
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              7 BOZUC PAUL TULCEA
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              3-0
                              1
                              Gr.inferioara nr. 2
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              7
                              8
                              V
                              Loc
                              1 MANEA MIHAITA TULCEA
                              3-2
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              7
                              2 GHERASIM IULIAN TULCEA
                              2-3
                              3-2
                              3-2
                              3-2
                              1-3
                              3-0
                              2-3
                              4
                              4
                              3 SAMOILA ION BABADAG
                              0-3
                              2-3
                              3-2
                              3-2
                              3-2
                              3-0
                              3-1
                              5
                              1
                              4 CARATA CATALIN TULCEA
                              0-3
                              2-3
                              2-3
                              3-0
                              2-3
                              3-0
                              3-2
                              3
                              5 BRAN FLORIN TULCEA
                              0-3
                              2-3
                              2-3
                              0-3
                              1-3
                              3-0
                              0-3
                              1
                              6 FEDOT VALENTIN TULCEA
                              0-3
                              3-1
                              2-3
                              3-2
                              3-1
                              3-0
                              2-3
                              4
                              3
                              7 DAMIANOV BOGDAN BABADAG
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              8 RAICU NICU TULCEA
                              0-3
                              3-2
                              1-3
                              2-3
                              3-0
                              3-2
                              3-0
                              4
                              2
                              Ultima editare de Iulian Gherasim; 01.dec.2017, 19:40.

                              Comentariu


                              • Se joaca in sistemul amestecat - o parte la gratar si o parte la masa (de mancat)

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X