Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TULCEA: Club de Tenis de Masă IBEROM

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Eliminatorii Amatori de fripturi
    1. Osman Metin
    -------------------- Gherasim Iulian 3-0
    8. Gherasim Iulian
    ---------------------------------------- Peiu Cosmin 3-2
    5. Peiu Cosmin
    -------------------- Peiu Cosmin 3-1
    4. Raicu Nicu
    ------------------------------------------------------------ Peiu Cosmin 3-2
    3. Ivan Adrian
    -------------------- Ivan Adrian 3-1
    6. Fedot Valentin
    ---------------------------------------- Ivan Adrian 3-2
    7. Evtei Vasile
    -------------------- Evtei Vasile 3-2
    2. Samoila Ion

    Comentariu


    • Top 10 Campion Judetean
      LOCALITATEA: Tulcea, str. Ing. Dumitru Ivanov, nr. 6;
      DATA: Sâmbăta 30 Decembrie 2017 ;
      CATEGORII: Amatori + Open;
      PREMII: Locul 1 - Cupa+Diploma;
      Plus alte surprize de sfârșit de an.
      ORA DE ÎNCEPERE:
      09.15 - 09.45 – validare înscrieri, la 10.00 încep meciurile;
      SALA: Club Tenis de Masă IBEROM;
      LOGISTICĂ: 2 mese Butterfly, 1 masa Donic, 1 masa Cornileou ,mingi de plastic***;
      SPAȚIU DE JOC: 180 mp, aer condiționat/încălzire;
      SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet;
      TAXA: 25 lei;


      SISTEMUL DE JOC:
      - Fiecare cu fiecare

      ORGANIZATORI:
      Iulian Gherasim, tel. 0769.640.103
      [B]Manea Mihaita[B]

      Grupe inferioare Open + Amatori

      Gr.inferioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9
      10
      V
      Loc
      1 MANEA MIHAITA TULCEA
      2 NECULAI ALEXANDRU TULCEA
      3 TARANU NICUSOR TULCEA
      4 GHERASIM IULIAN TULCEA
      5 TROCARU REMUS TULCEA
      6 BAIBURI LEVENT TULCEA
      7 LUCA OCTAVIAN TULCEA
      8 SAMOILA ION BABADAG
      9 OSMAN METIN TULCEA
      10 IVAN ADRIAN TULCEA
      Ultima editare de Iulian Gherasim; 21.dec.2017, 18:49.

      Comentariu


      • Cupa Iberom Dublu, Ediția a II-a
        LOCALITATEA: Tulcea, str. Ing. Dumitru Ivanov, nr. 6;
        DATA: DUMINICA 04.02.2018;
        CATEGORII: Amatori + Open;
        ORA DE ÎNCEPERE:
        12.00 - 12.45 – validare înscrieri, la 13.00 încep meciurile;
        SALA: Club Tenis de Masă IBEROM;
        LOGISTICĂ: 2 mese Butterfly, 1 masa Donic, 1 masa Cornnilleau ,mingi de plastic***;
        SPAȚIU DE JOC: 180 mp, aer condiționat/încălzire;
        SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor ;
        Premii : Locurile 1-4 - Cupe + Diplome
        TAXA:20 lei persoana ;


        SISTEMUL DE JOC:
        - Amestecat Open + Amatori – maxim 16 echipe;
        - Echipele pot fi formate în orice mod fără restricții de categorii. Pentru determinarea capilor de serie se face media celor 2 coechipieri.
        - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
        - Grupe inferioare de câte 4-6 echipe– se califică primele 4;
        - Tablou eliminatoriu de 8;
        - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
        - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

        Sistemul de joc poate suferi modificări în funcție de numărul de participanți.

        ORGANIZATOR:
        Iulian Gherasim, tel. 0769.640.103
        Ultima editare de Iulian Gherasim; 01.feb.2018, 11:26.

        Comentariu


        • Înscrieri :
          1. Gherasim Iulian & Pana Remus
          2. Anton Cristian & Chereches Sergiu
          3. Toader Nicolae & Carata Cătălin
          4. Ciocirlan Mircea & Fedot Valentin
          5. Baiburi Levent & Osman Metin
          6. Sirbu Iulian & Raicu Nicolae
          Ultima editare de Iulian Gherasim; 02.feb.2018, 16:12.

          Comentariu


          • 7. Taranu Nicușor & Luca Octavian
            8. Gurita Ionuț & Samoila Ion
            Ultima editare de Iulian Gherasim; 04.feb.2018, 20:46.

            Comentariu


            • 9.Trocaru Remus & Dumitrache Mircea.

              Comentariu


              • 10. Neculai Alexandru & Zbant Mihai
                11. Evtei Vasile & Caraman Ionel
                12. Baschir Cristian $ Bran Florin
                Ultima editare de Iulian Gherasim; 04.feb.2018, 20:48.

                Comentariu




                • Comentariu


                  • Comentariu


                    • Cupa Iberom Dublu, Ediția a II-a
                      LOCALITATEA: Tulcea, str. Ing. Dumitru Ivanov, nr. 6;
                      DATA: DUMINICA 18.03.2018 ;
                      CATEGORII: Amatori + Open;
                      ORA DE ÎNCEPERE:
                      12.00 - 12.15 – validare înscrieri, la 12.30 încep meciurile;
                      SALA: Club Tenis de Masă IBEROM;
                      LOGISTICĂ: 2 mese Butterfly, 1 masa Donic, 1 masa Corneliu ,mingi de plastic***;
                      SPAȚIU DE JOC: 180 mp, aer condiționat/încălzire;
                      SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet;
                      TAXA: 30 lei echipa ;
                      Se asigura gratar și băutură
                      Materiale de premiere : Locurile 1-4 :diplome


                      SISTEMUL DE JOC:
                      - Amestecat Open + Amatori – maxim 24 echipe;
                      - Echipele pot fi formate în orice mod fără restricții de categorii. Pentru determinarea capilor de serie se face media celor 2 coechipieri.
                      - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
                      - Grupe inferioare de câte 6 echipe– se califică primele 4;
                      - Tablou eliminatoriu de 16;
                      - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
                      - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

                      Sistemul de joc poate suferi modificări în funcție de numărul de participanți.

                      ORGANIZATOR:
                      Iulian Gherasim, tel. 0769.640.103

                      Comentariu


                      • Înscrieri :
                        1. Gherasim Iulian & Silivestru Nicu
                        2. Taranu Nicușor & Pana Remus
                        3. Damian Nicolae & Toader Nicolae
                        4. Manea Mihaita & Luca Octavian

                        Comentariu


                        • Inscrieri Dublu - on 3/28/2018 at 7:42:36 PM

                          1. Gherasim Iulian & Trocaru Remus , Tulcea
                          2. Taranu Nicușor & Pana Remus, Tulcea
                          3. Damian Nicolae & Toader Nicolae, Tulcea
                          4. Mihaita Manea & Octavian Luca, Tulcea
                          5. Metin Osman & Caraman Ionel
                          6. Raicu Nicolae & Sirbu Iulian, Tulcea
                          7. Cristi Anton & Catalin Carata, Tulcea
                          8. Marin Serban & Meregiu Gigi, Tulcea
                          9. Baiburi Levent & Ivan Adrian, Tulcea,
                          10. Cosmin Peiu & Ion Samoila, Babadag
                          11. Bran Florin & Valentin Timofei, Tulcea
                          12. Melnicov Vasile & Baschir Cristian, Tulcea
                          13. Pancrat Cristian & Evtei Vasile, Tulcea
                          14. Zaharencu Eugen & Dumitrache Mircea, Tulcea
                          Ultima editare de Iulian Gherasim; 28.mar.2018, 20:02.

                          Comentariu


                          • Grupe inferioare Dublu
                            1 Taranu Nicu?or & Pana Remus Melnicov Vasile & Baschir Cristian Cosmin Peiu & Ion Samoila Zaharencu Eugen & Dumitrache Mircea Gherasim Iulian & Trocaru Remus
                            2 Mihaita Manea & Octavian Luca Bran Florin & Valentin Timofei Pancrat Cristian & Evtei Vasile Cristi Anton & Catalin Carata Metin Osman & Caraman Ionel
                            3 Damian Nicolae & Toader Nicolae Raicu Nicolae & Sirbu Iulian Baiburi Levent & Ivan Adrian Marin Serban & Meregiu Gigi

                            Comentariu


                            • Grupe inferioare Dublu

                              Gr.inferioara nr. 1
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 TARANU NICUȘOR & PANA REMUS TULCEA
                              3-0
                              3-2
                              3-1
                              3-2
                              4
                              1
                              2 MELNICOV VASILE & BASCHIR CRISTIAN TULCEA
                              0-3
                              3-1
                              2-3
                              0-3
                              1
                              3
                              3 COSMIN PEIU & ION SAMOILA TULCEA
                              2-3
                              1-3
                              3-1
                              0-3
                              1
                              4
                              4 ZAHARENCU EUGEN & DUMITRACHE MIRCEA TULCEA
                              1-3
                              3-2
                              1-3
                              0-3
                              1
                              5 GHERASIM IULIAN & TROCARU REMUS TULCEA
                              2-3
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3
                              2
                              6
                              Gr.inferioara nr. 2
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 MIHAITA MANEA & OCTAVIAN LUCA TULCEA
                              3-0
                              3-1
                              3-0
                              3-2
                              4
                              1
                              2 BRAN FLORIN & VALENTIN TIMOFEI TULCEA
                              0-3
                              2-3
                              1-3
                              3-1
                              1
                              4
                              3 PANCRAT CRISTIAN & EVTEI VASILE TULCEA
                              1-3
                              3-2
                              3-2
                              3-0
                              3
                              2
                              4 CRISTI ANTON & CATALIN CARATA TULCEA
                              0-3
                              3-1
                              2-3
                              3-2
                              2
                              3
                              5 METIN OSMAN & CARAMAN IONEL TULCEA
                              2-3
                              1-3
                              0-3
                              2-3
                              0
                              6
                              Gr.inferioara nr. 3
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 DAMIAN NICOLAE & TOADER NICOLAE TULCEA
                              3-1
                              2-3
                              3-1
                              2
                              2
                              2 RAICU NICOLAE & SIRBU IULIAN TULCEA
                              1-3
                              0-3
                              3-0
                              1
                              3
                              3 BAIBURI LEVENT & IVAN ADRIAN TULCEA
                              3-2
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              4 MARIN SERBAN & MEREGIU GIGI TULCEA
                              1-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              4
                              5
                              6

                              Comentariu


                              • Eliminatorii Dublu
                                1. Taranu Nicușor & Pana Remus
                                -------------------- Taranu Nicușor & Pana Remus 3-0
                                16. Bye
                                ---------------------------------------- Taranu Nicușor & Pana Remus 3-1
                                9. Pancrat Cristian & Evtei Vasile
                                -------------------- Pancrat Cristian & Evtei Vasile 3-0
                                8. Marin Serban & Meregiu Gigi
                                ------------------------------------------------------------ Baiburi Levent & Ivan Adrian 3-2
                                5. Cristi Anton & Catalin Carata
                                -------------------- Raicu Nicolae & Sirbu Iulian 3-2
                                12. Raicu Nicolae & Sirbu Iulian
                                ---------------------------------------- Baiburi Levent & Ivan Adrian 3-0
                                13. Bye
                                -------------------- Baiburi Levent & Ivan Adrian 3-0
                                4. Baiburi Levent & Ivan Adrian

                                . -------------------------------------------------------------------------------- Baiburi Levent & Ivan Adrian 3-2

                                3. Gherasim Iulian & Trocaru Remus
                                -------------------- Gherasim Iulian & Trocaru Remus 3-0
                                14. Bye
                                ---------------------------------------- Damian Nicolae & Toader Nicolae 3-2
                                11. Damian Nicolae & Toader Nicolae
                                -------------------- Damian Nicolae & Toader Nicolae 3-2
                                6. Cosmin Peiu & Ion Samoila
                                ------------------------------------------------------------ Mihaita Manea & Octavian Luca 3-0
                                7. Melnicov Vasile & Baschir Cristian
                                -------------------- Melnicov Vasile & Baschir Cristian 3-1
                                10. Bran Florin & Valentin Timofei
                                ---------------------------------------- Mihaita Manea & Octavian Luca 3-2
                                15. Bye
                                -------------------- Mihaita Manea & Octavian Luca 3-0
                                2. Mihaita Manea & Octavian Luca

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X