Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TULCEA: Club de Tenis de Masă IBEROM

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Inscrieri Amatori\Incepatori - on 5/3/2018 at 9:06:56 AM

    1. Carata Catalin - Tulcea, 422 - 15.93 - A
    2. Bran Florin - Tulcea, 1124 - 9.03 - I
    3. Samoila Catalin - Babadag, 3092 - 7.2 - I
    4. Nicolae Gabriel - Babadag, 1468 - 7.1 - I
    5. Gurita Ionut - Babadag, 1418 - 6.23 - I
    6. Raicu Nicolae - Tulcea, 3086 - 0 - A
    7. Enache Adrian - Tulcea, 4066 - 0 - A
    8. Radu Stefan - Tulcea, 5001 - 0 - A

    Comentariu


    • Comsa George-Alexandru ; Amatori\Incepatori

      Comentariu


      • Danalache Daniel - Constanța - Amatori/Incepatori
        Stepanov Petre - Tulcea - Amatori/Începători
        Dima Andrei - Tulcea - Amatori/Începători

        Comentariu


        • Andrei Ionuț - Cristian - Tulcea.
          Amatori/Începători.

          Comentariu


          • Sirbu Iulian - Tulcea

            Comentariu


            • InscrieriAmatori/Incepatori - on 5/4/2018 at 10:26:47 AM

              1. Danalache Daniel, Navodari, 791 - 16.63 - A
              2. Carata Catalin, Tulcea, 422 - 15.93 - A
              3. Bran Florin, Tulcea, 1124 - 9.03 - I
              4. Samoila Catalin, Babadag, 3092 - 7.2 - I
              5. Nicolae Gabriel, Babadag, 1468 - 7.1 - I
              6. Gurita Ionut, Babadag, 1418 - 6.23 - I
              7. Stepanov Petre, Tulcea, 2026 - 0 - A
              8. Raicu Nicolae, Tulcea, 3086 - 0 - A
              9. Dima Andrei, Tulcea, 3874 - 0 - A
              10. Enache Adrian, Tulcea, 4066 - 0 - A
              11. Sirbu Iulian, Tulcea, 5001 - 0 - A
              12. Andrei Ionut-Cristian, Tulcea, 5002 - 0 - A
              13. Comsa George-Alexandru, Tulcea, 5003 - 0 - A
              14. Radu Stefan, Tulcea, 5004 - 0 - A
              15. Panctat Cristian, Tulcea, 587 - 16 - A
              16. Geileanu Rares-Cristian, Tulcea, 5003 - 0 - A
              Ultima editare de Iulian Gherasim; 04.mai.2018, 20:48.

              Comentariu


              • Inscrieri Open/Elite - on 5/5/2018 at 6:49:49 PM

                1. Manea Mihaita - Tulcea, 214 - 30 - E
                2. Gherasim Iulian - Tulcea, 113 - 27.88 - O
                3. Trocaru Remus - Tulcea, 116 - 27.3 - O
                4. Baiburi Levent - Tulcea, 221 - 27 - O
                5. Toader Nicolae - Tulcea, 465 - 24.65 - O
                6. Peiu Cosmin - Babadag, 238 - 24.19 - O
                7. Samoila Ion - Babadag, 278 - 21.97 - O
                8. Luca Octavian - Tulcea, 236 - 21.58 - O
                9. Firica Lucian - Constanta, 654 - 20.53 - O
                10. Silivestru Nicu - Tulcea, 289 - 19.36 - A
                11. Osman Metin - Tulcea, 547 - 19.2 - A
                12. Pana Remus - Tulcea, 775 - 19 - AW
                13. Evtei Vasile - Tulcea, 1032 - 18 - A
                14. Ivan Adrian - Tulcea, 437 - 17.28 - A
                Ultima editare de Iulian Gherasim; 06.mai.2018, 09:24.

                Comentariu


                • Inscrieri Amatori - on 5/5/2018 at 12:02:51 PM

                  1. Danalache Daniel, Navodari, 791 - 16.63 - A
                  2. Pancrat Cristian, Tulcea, 1172 - 16 - A
                  3. Carata Catalin, Tulcea, 422 - 15.93 - A
                  4. Meregiu Gheorghe, Tulcea, 1611 - 15.4 - A
                  5. Bran Florin, Tulcea, 1124 - 9.03 - I
                  6. Gurita Ionut, Babadag, 1418 - 6.23 - I
                  7. Raicu Nicolae, Tulcea, 3086 - 0 - A
                  8. Dima Andrei, Tulcea, 3874 - 0 - A
                  9. Enache Adrian, Tulcea, 4066 - 0 - A
                  10. Sirbu Iulian, Tulcea, 5001 - 0 - A
                  11. Andrei Ionut-Cristian, Tulcea, 5002 - 0 - A
                  12. Comsa George-Alexandru, Tulcea, 5003 - 0 - A
                  13. Radu Stefan, Tulcea, 5004 - 0 - A
                  14. Geileanu Rares Cristian, Tulcea, 5005 - 0 - A

                  Grupe inferioare Amatori
                  1 Danalache Daniel Meregiu Gheorghe Bran Florin Dima Andrei Enache Adrian Comsa George-alexandru Radu Stefan
                  2 Pancrat Cristian Carata Catalin Gurita Ionut Raicu Nicolae Sirbu Iulian Andrei Ionut-cristian Geileanu Rares Cristian

                  Comentariu


                  • Grupe inferioare Amatori

                    Gr.inferioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    7
                    V
                    Loc
                    1 DANALACHE DANIEL NAVODARI
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3-1
                    3-0
                    6
                    1
                    2 MEREGIU GHEORGHE TULCEA
                    0-3
                    1-3
                    3-0
                    3-0
                    1-3
                    3-0
                    3
                    4
                    3 BRAN FLORIN TULCEA
                    0-3
                    3-1
                    3-0
                    3-2
                    1-3
                    3-0
                    4
                    3
                    4 DIMA ANDREI TULCEA
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    5 ENACHE ADRIAN TULCEA
                    0-3
                    0-3
                    2-3
                    3-0
                    0-3
                    3-0
                    2
                    5
                    6 COMSA GEORGE-ALEXANDRU TULCEA
                    1-3
                    3-1
                    3-1
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    5
                    2
                    7 RADU STEFAN TULCEA
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    3-0
                    0-3
                    0-3
                    1
                    6
                    Gr.inferioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    7
                    V
                    Loc
                    1 PANCRAT CRISTIAN TULCEA
                    3-2
                    3-0
                    3-0
                    1-3
                    3-0
                    3-0
                    5
                    1
                    2 CARATA CATALIN TULCEA
                    2-3
                    3-2
                    3-2
                    3-2
                    3-2
                    3-0
                    5
                    2
                    3 GURITA IONUT BABADAG
                    0-3
                    2-3
                    0-3
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3
                    5
                    4 RAICU NICOLAE TULCEA
                    0-3
                    2-3
                    3-0
                    1-3
                    3-0
                    3-0
                    3
                    4
                    5 SIRBU IULIAN TULCEA
                    3-1
                    2-3
                    0-3
                    3-1
                    3-0
                    3-0
                    4
                    3
                    6 ANDREI IONUT-CRISTIAN TULCEA
                    0-3
                    2-3
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    3-0
                    1
                    6
                    7 GEILEANU RARES CRISTIAN TULCEA
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    Ultima editare de Iulian Gherasim; 05.mai.2018, 12:23.

                    Comentariu


                    • Grupe superioare Amatori

                      Gr.superioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 DANALACHE DANIEL NAVODARI
                      3-2
                      3-0
                      2
                      1
                      2 RAICU NICOLAE TULCEA
                      2-3
                      3-0
                      1
                      2
                      3 ENACHE ADRIAN TULCEA
                      0-3
                      0-3
                      0
                      4
                      Gr.superioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 PANCRAT CRISTIAN TULCEA
                      3-1
                      3-2
                      2
                      1
                      2 MEREGIU GHEORGHE TULCEA
                      1-3
                      2-3
                      0
                      3 GURITA IONUT BABADAG
                      2-3
                      3-2
                      1
                      2
                      4
                      Gr.superioara nr. 3
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 CARATA CATALIN TULCEA
                      3-0
                      3-0
                      2
                      1
                      2 BRAN FLORIN TULCEA
                      0-3
                      3-1
                      1
                      2
                      3 ANDREI IONUT-CRISTIAN TULCEA
                      0-3
                      1-3
                      0
                      4
                      Gr.superioara nr. 4
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 COMSA GEORGE-ALEXANDRU TULCEA
                      3-2
                      3-0
                      2
                      1
                      2 SIRBU IULIAN TULCEA
                      2-3
                      3-0
                      1
                      2
                      3 RADU STEFAN TULCEA
                      0-3
                      0-3
                      0
                      4
                      Ultima editare de Iulian Gherasim; 05.mai.2018, 13:26.

                      Comentariu


                      • Eliminatorii Amatori
                        1. Danalache Daniel
                        ------------------------- Danalache Daniel 3-1
                        8. Gurita Ionut
                        -------------------------------------------------- Danalache Daniel 3-0
                        5. Bran Florin
                        ------------------------- Bran Florin 3-1
                        4. Comsa George-Alexandru
                        --------------------------------------------------------------------------- Danalache Daniel 3-2
                        3. Carata Catalin
                        ------------------------- Carata Catalin 3-1
                        6. Sirbu Iulian
                        -------------------------------------------------- Carata Catalin 3-0
                        7. Raicu Nicolae
                        ------------------------- Raicu Nicolae 3-2
                        2. Pancrat Cristian
                        Ultima editare de Iulian Gherasim; 05.mai.2018, 18:53.

                        Comentariu


                        • Grupe inferioare Open/Elite

                          Gr.inferioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          7
                          V
                          Loc
                          1 MANEA MIHAITA TULCEA
                          3-0
                          3-1
                          3-0
                          2-3
                          3-0
                          3-1
                          5
                          1
                          2 BAIBURI LEVENT TULCEA
                          0-3
                          1-3
                          3-1
                          3-2
                          1-3
                          2
                          3 TOADER NICOLAE TULCEA
                          1-3
                          3-1
                          3-0
                          3-2
                          0-3
                          0-3
                          3
                          3
                          4 SAMOILA ION BABADAG
                          0-3
                          1-3
                          0-3
                          0-3
                          3-1
                          3-2
                          2
                          4
                          5 SILIVESTRU NICU TULCEA
                          3-2
                          2-3
                          2-3
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          4
                          2
                          6 EVTEI VASILE TULCEA
                          0-3
                          3-1
                          3-0
                          1-3
                          0-3
                          2
                          7 IVAN ADRIAN TULCEA
                          1-3
                          3-0
                          2-3
                          0-3
                          1
                          Gr.inferioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          7
                          V
                          Loc
                          1 GHERASIM IULIAN TULCEA
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          3-1
                          1-3
                          0-3
                          4
                          1
                          2 TROCARU REMUS TULCEA
                          1-3
                          2-3
                          3-1
                          3-1
                          3-0
                          1-3
                          3
                          3
                          3 PEIU COSMIN BABADAG
                          0-3
                          3-2
                          0-3
                          1-3
                          1-3
                          1-3
                          1
                          4 LUCA OCTAVIAN TULCEA
                          0-3
                          1-3
                          3-0
                          0-3
                          3-1
                          3-1
                          3
                          4
                          5 OSMAN METIN TULCEA
                          1-3
                          1-3
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          3-2
                          4
                          2
                          6 PANA REMUS TULCEA
                          3-1
                          0-3
                          3-1
                          1-3
                          0-3
                          3-0
                          3
                          7 FIRICA LUCIAN CONSTANTA
                          3-0
                          3-1
                          3-1
                          1-3
                          2-3
                          0-3
                          3
                          Calificati in eliminatorii - Open/Elite
                          1 Manea Mihaita Silivestru Nicu Toader Nicolae Samoila Ion
                          2 Gherasim Iulian Osman Metin Trocaru Remus Luca Octavian
                          Ultima editare de Iulian Gherasim; 05.mai.2018, 18:56.

                          Comentariu


                          • Eliminatorii Open / Elite
                            1. Manea Mihaita
                            ------------------------- Luca Octavian 2-3
                            8. Luca Octavian
                            -------------------------------------------------- Osman Metin 2-3
                            5. Toader Nicolae
                            ------------------------- Osman Metin 0-3
                            4. Osman Metin
                            --------------------------------------------------------------------------- Trocaru Remus 1-3
                            3. Silivestru Nicu
                            ------------------------- Trocaru Remus 0-3
                            6. Trocaru Remus
                            -------------------------------------------------- Trocaru Remus 3-0
                            7. Samoila Ion
                            ------------------------- Samoila Ion 3-0
                            2. Gherasim Iulian
                            Ultima editare de Iulian Gherasim; 05.mai.2018, 19:20.

                            Comentariu


                            • Clasament Amatori

                              1. Danalache Daniel - Navodari
                              2. Carata Catalin - Tulcea
                              3 -- 4
                              Bran Florin - Tulcea
                              Raicu Nicolae - Tulcea
                              5 -- 8
                              Gurita Ionut - Babadag
                              Sirbu Iulian - Tulcea
                              Comsa George-Alexandru - Tulcea
                              Pancrat Cristian - Tulcea
                              9 -- 12 0v gr.sup.
                              Meregiu Gheorghe - Tulcea
                              Enache Adrian - Tulcea
                              Andrei Ionut-Cristian - Tulcea
                              Radu Stefan - Tulcea
                              13 -- 14 0v gr.inf.
                              Dima Andrei - Tulcea
                              Geileanu Rares Cristian - Tulcea

                              Comentariu


                              • Clasament Open / Elite

                                1. Trocaru Remus - Tulcea
                                2. Osman Metin - Tulcea
                                3 -- 4
                                Samoila Ion - Babadag
                                Luca Octavian - Tulcea
                                5 -- 8
                                Silivestru Nicu - Tulcea
                                Toader Nicolae - Tulcea
                                Gherasim Iulian - Tulcea
                                Manea Mihaita - Tulcea
                                9 -- 3v gr.inf.
                                Pana Remus - Tulcea
                                10 -- 11 2v gr.inf.
                                Baiburi Levent - Tulcea
                                Evtei Vasile - Tulcea
                                12 -- 13 1v gr.inf.
                                Peiu Cosmin - Babadag
                                Ivan Adrian - Tulcea

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X