Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TULCEA: Club de Tenis de Masă IBEROM

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu Dublu '' Cupa Familia Gherasim''
    LOCALITATEA: Tulcea, str. Ing. Dumitru Ivanov, nr. 6;
    DATA: Duminica 22.07.2018 ;
    Materiale de premiere :
    Locurile 1-4 :diplome
    Se asigura : Apa, Șpriț, Ceva la grătar și voie buna!
    ORA DE ÎNCEPERE:
    13.30 - 13.45 – validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile;
    SALA: Club Tenis de Masă IBEROM;
    LOGISTICĂ: 2 mese Butterfly, 1 masa Donic, 1 masa Corneliu ,mingi de plastic***;
    SPAȚIU DE JOC: 180 mp, aer condiționat/încălzire;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor;
    TAXA: 0 lei (face cinste ginerica)
    CATEGORII:
    Dublu - fără restricții de categorii

    REGULAMENT :
    Se va respecta regulamentul ITTF, FRTM și AmaTur (în ceea ce privește distincția între categorii Open/Amatori).
    ORGANIZATOR:
    Iulian Gherasim, tel. 0769.640.103
    ORGANIZATORI TEHNICI:
    Rareș, Bogdan și Floriana
    Ultima editare de Iulian Gherasim; 13.iul.2018, 21:24.

    Comentariu


    • Se inscrie la cuvânt familia Silivestru...Nicu și Raluca
      Așteptăm și alte provocări

      Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

      Comentariu


      • Țăranu Nicușor - Carată Cătălin
        Văd că nu aveți curaj să vă cuplati cu amatorii sau începătorii. Cuplajul între openisti si elitisti va asigura locul 1.
        Ultima editare de catalincrt; 13.iul.2018, 21:28.

        Comentariu


        • Oricum prima echipa se știe : joaca Nasul cu Finul, degeaba ai postat înainte Cătălin

          Comentariu


          • Postat în original de catalincrt Vezi post
            Văd că nu aveți curaj să vă cuplati cu amatorii sau începătorii. Cuplajul între openisti si elitisti va asigura locul 1.
            Cătălin, pana acum nu s-au înscris doi de la Open sau Elite cu Open. Dar dacă se vor înscrie te asigur ca nu vor câștiga. Cine poate să vă bată pe tine și Nicu Țăranu?
            Și oricum eu încerc sa fac '' ciorba de potroace'' după nunta - bine, având în vedere ca nu știu sa fac ciorba, voi face grătar. Sper doar sa ne simțim bine.

            Comentariu


            • in cazul in care ma inscriu la concurs as dori sa ma inscriu cu FLORI SI ATUNCI SA VAD CINE ARE TUPEUL SA NE BATA MAI ALES NASUL CU FINUL

              Comentariu


              • Se retrage Țăranu Nicușor
                În acest caz mă retrag și eu până găsesc un alt partener de dublu.

                Comentariu


                • Va așteptam la Club, vom face pe loc echipele.

                  Comentariu


                  • Cupa Iberom, Ediția a XVIII-a
                    LOCALITATEA: Tulcea, str. Ing. Dumitru Ivanov, nr. 6;
                    DATA: Sâmbăta 22.09.2018 ; ora 10.00
                    Materiale de premiere :
                    Toate categoriile amestecate - cupe + diplome

                    CATEGORII: Amatori/Începători/Open/Elite;
                    ORA DE ÎNCEPERE:
                    Amatori/Începători/Open/Elite :
                    09.30 - 09.45 – validare înscrieri, la 10.00 încep meciurile;
                    SALA: Club Tenis de Masă IBEROM;
                    LOGISTICĂ: 2 mese Butterfly, 1 masa Donic, 1 masa Corneliu ,mingi de plastic***;
                    SPAȚIU DE JOC: 180 mp, aer condiționat/încălzire;
                    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor;
                    TAXA: 20 lei, copii sub 14 ani: 10 lei;
                    CATEGORII:
                    Amatori/Începători/Open/Elite ;

                    SISTEMUL DE JOC:
                    - Amatori/Începători/Open/Elite – maxim 24 ;
                    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
                    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători – se califică primii 4;
                    - Grupe superioare de 3 jucători - se califica primii care
                    - Tablou eliminatoriu de 8;
                    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare ;
                    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
                    REGULAMENT :
                    Se va respecta regulamentul ITTF, FRTM și AmaTur (în ceea ce privește distincția între categorii Open/Amatori).
                    ORGANIZATOR:
                    Iulian Gherasim, tel. 0769.640.103

                    Categoriilor și sistemul de joc pot suferi modificări în funcție de numărul de înscrieri.
                    Ultima editare de Iulian Gherasim; 22.sep.2018, 14:43.

                    Comentariu


                    • Silivestru Nicu
                      Gherasim Iulian
                      Calota Cristian
                      Bozuc Paul
                      Raizi Lucian
                      Anton Cristian
                      Ultima editare de Iulian Gherasim; 23.sep.2018, 08:20.

                      Comentariu


                      • Enache Adrian
                        Ivan Adrian
                        Pancrat Cristian
                        Remus Pană
                        Baiburi Levent
                        Ultima editare de Iulian Gherasim; 20.sep.2018, 13:38.

                        Comentariu


                        • Osman Metin

                          Comentariu


                          • Inscrieri ALL - on 9/22/2018 at 12:43:48 PM

                            1. Baiburi Levent, Tulcea, 204 - 34.1 - E
                            2. Gherasim Iulian, Tulcea, 70 - 29.1 - O
                            3. Silivestru Nicu, Tulcea, 324 - 21.48 - O
                            4. Pana Remus, Tulcea, 924 - 21.2 - OW
                            5. Osman Metin, Tulcea, 348 - 20.37 - O
                            6. Ivan Adrian, Tulcea, 541 - 20.3 - O
                            7. Timofei Valentin, Tulcea, 1163 - 13.53 - A
                            8. Anton Cristian, Tulcea, 999 - 13.5 - A
                            9. Bran Florin, Tulcea, 907 - 11.63 - A
                            10. Peiciu Vasile, Tulcea, 1208 - 10 - A
                            11. Pancrat Cristian, Tulcea, 1272 - 7.5 - I
                            12. Bozuc Paul, Tulcea, 1853 - 6.1 - I
                            13. Calota Cristian, Tulcea, 2301 - 6.1 - I
                            14. Enache Adrian, Tulcea, 1570 - 5.5 - I
                            15. Raizi Lucian, Tulcea, 3070 - 0 - A

                            Comentariu


                            • Gr.inferioara nr. 1 - ALL
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 BAIBURI LEVENT TULCEA
                              3-0
                              3-1
                              3-2
                              3-0
                              4
                              1
                              2 IVAN ADRIAN TULCEA
                              0-3
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3
                              2
                              3 ANTON CRISTIAN TULCEA
                              1-3
                              0-3
                              3-0
                              3-1
                              2
                              3
                              4 BOZUC PAUL TULCEA
                              2-3
                              0-3
                              0-3
                              1-3
                              0
                              5 CALOTA CRISTIAN TULCEA
                              0-3
                              0-3
                              1-3
                              3-1
                              1
                              4
                              Gr.inferioara nr. 2 - ALL
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 GHERASIM IULIAN TULCEA
                              2-3
                              3-2
                              3-0
                              3-0
                              3
                              2
                              2 OSMAN METIN TULCEA
                              3-2
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              4
                              1
                              3 TIMOFEI VALENTIN TULCEA
                              2-3
                              0-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              3
                              4 PANCRAT CRISTIAN TULCEA
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              5 ENACHE ADRIAN TULCEA
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              3-0
                              1
                              4
                              Gr.inferioara nr. 3 - ALL
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 SILIVESTRU NICU TULCEA
                              0-3
                              3-2
                              3-0
                              3-0
                              3
                              2
                              2 PANA REMUS TULCEA
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              4
                              1
                              3 BRAN FLORIN TULCEA
                              2-3
                              0-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              3
                              4 PEICIU VASILE TULCEA
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              3-0
                              1
                              4
                              5 RAIZI LUCIAN TULCEA
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0

                              Comentariu


                              • Gr.superioara nr. 1 - ALL
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 BAIBURI LEVENT TULCEA
                                3-1
                                3-0
                                2
                                1
                                2 TIMOFEI VALENTIN TULCEA
                                1-3
                                3-0
                                1
                                2
                                3 BRAN FLORIN TULCEA
                                0-3
                                0-3
                                0
                                Gr.superioara nr. 2 - ALL
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 OSMAN METIN TULCEA
                                3-0
                                3-0
                                2
                                1
                                2 ANTON CRISTIAN TULCEA
                                0-3
                                3-0
                                1
                                2
                                3 PEICIU VASILE TULCEA
                                0-3
                                0-3
                                0
                                Gr.superioara nr. 3 - ALL
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 PANA REMUS TULCEA
                                3-2
                                3-0
                                2
                                1
                                2 IVAN ADRIAN TULCEA
                                2-3
                                3-0
                                1
                                2
                                3 ENACHE ADRIAN TULCEA
                                0-3
                                0-3
                                0
                                Gr.superioara nr. 4 - ALL
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 SILIVESTRU NICU TULCEA
                                1-3
                                3-0
                                1
                                2
                                2 GHERASIM IULIAN TULCEA
                                3-1
                                3-0
                                2
                                1
                                3 CALOTA CRISTIAN TULCEA
                                0-3
                                0-3
                                0
                                Ultima editare de Iulian Gherasim; 22.sep.2018, 12:20.

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X