Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TULCEA: Club de Tenis de Masă IBEROM

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Cand este urmatorul concurs?
    si vis pacem para bellum!

    Comentariu


    • #17
      Cupa Iberom, Ediția a IV-a - Duminică 23.10.2016

      LOCALITATEA: Tulcea, str. Ing. Dumitru Ivanov, nr. 6;
      CATEGORII: Amatori + Open;
      ORA DE ÎNCEPERE:
      13.00 - 13.45 ? validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile;
      SALA: Club Tenis de Masă IBEROM;
      LOGISTICĂ: 3 mese Butterfly, mingi *;
      SPAȚIU DE JOC: 150 mp, aer condiționat/încălzire;
      SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet;
      TAXA: 10 lei;
      CATEGORII:
      Open + Amatori - amestecat;
      SISTEMUL DE JOC:
      - Număr maxim de participanți: 18;
      - Se joacă în sistemul 3 grupe de 6 jucători la 3 mese;
      - Capi de serie grupe inferioare ? conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
      - Tablou eliminatoriu de 16;
      - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
      - Ordine favoriți eliminatorii ? conform număr de ordine grupe inferioare;
      REGULAMENT
      Se va respecta regulamentul ITTF, FRTM și AmaTur (în ceea ce privește distincția între categorii Open/Amatori).
      ORGANIZATORI:
      Iulian Gherasim, tel. 0769.640.103;
      Luca Octavian, tel. 0747.681.033

      Comentariu


      • #18
        Inscrieri OPEN +AVANSATI - on 10/23/2016 at 2:43:24 PM

        1. Taranu Nicusor, Tulcea, 485 - 19.88 - O
        2. Samoila Ion, Babadag, 203 - 16.7 - A
        3. Peiu Cosmin, Babadag, 314 - 16.19 - A
        4. Gherasim Iulian, Tulcea, 285 - 14.7 - A
        5. Luca Octavian, Tulcea, 392 - 14.39 - A
        6. Silivestru Nicu, Tulcea, 393 - 14.38 - A
        7. Ivan Adrian, Tulcea, 475 - 14.25 - A
        8. Petcu Liviu, Tulcea, 1060 - 12.67 - A
        9. Carata Catalin, Tulcea, 493 - 11.75 - A
        10. Toader Nicolae, Tulcea, 708 - 10.95 - A
        11. Anton Cristian, Tulcea, 666 - 10.46 - A
        12. Baiburi Levent, Tulcea, 1205 - 9.5 - A
        13. Fedot Valentin, Tulcea, 940 - 8.75 - A
        14. Peiciu Vasile, Tulcea, 1891 - 8.75 - A
        15. Chereches Sergiu, Tulcea, 1347 - 6.58 - A
        16. Pancrat Cristian, Tulcea, 1529 - 6 - A
        17. Suster Andrei Manuel, Tulcea, 1469 - 4.08 - A
        18. Deaconu Alexandru Cristian, Tulcea, 1689 - 0 - A
        Ultima editare de Iulian Gherasim; 23.oct.2016, 13:45.

        Comentariu


        • #19
          Grupe inferioare OPEN +AVANSATI
          1 Taranu Nicusor Silivestru Nicu Carata Catalin Baiburi Levent Fedot Valentin Peiciu Vasile
          2 Samoila Ion Luca Octavian Ivan Adrian Toader Nicolae Deaconu Alexandru Cristian Suster Andrei Manuel
          3 Peiu Cosmin Gherasim Iulian Petcu Liviu Anton Cristian Chereches Sergiu Pancrat Cristian
          Grupe inferioare OPEN +AVANSATI

          Gr.inferioara nr. 1
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 TARANU NICUSOR TULCEA
          3-0
          3-1
          3-0
          3-0
          3-0
          5
          1
          2 SILIVESTRU NICU TULCEA
          0-3
          3-0
          3-1
          3-1
          3-0
          4
          2
          3 CARATA CATALIN TULCEA
          1-3
          0-3
          0-3
          0-3
          3-0
          1
          4 BAIBURI LEVENT TULCEA
          0-3
          1-3
          3-0
          3-2
          3-0
          3
          3
          5 FEDOT VALENTIN TULCEA
          0-3
          1-3
          3-0
          2-3
          2-3
          1
          4
          6 PEICIU VASILE TULCEA
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          3-2
          1
          Gr.inferioara nr. 2
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 SAMOILA ION BABADAG
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          3-1
          5
          1
          2 LUCA OCTAVIAN TULCEA
          0-3
          2-3
          2-3
          3-0
          3-0
          2
          4
          3 IVAN ADRIAN TULCEA
          0-3
          3-2
          0-3
          3-0
          3-0
          3
          3
          4 TOADER NICOLAE TULCEA
          0-3
          3-2
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          2
          5 DEACONU ALEXANDRU CRISTIAN TULCEA
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          6 SUSTER ANDREI MANUEL TULCEA
          1-3
          0-3
          0-3
          0-3
          3-0
          1
          Gr.inferioara nr. 3
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 PEIU COSMIN BABADAG
          1-3
          3-1
          3-2
          3-0
          3-0
          4
          2
          2 GHERASIM IULIAN TULCEA
          3-1
          3-1
          3-0
          1-3
          3-0
          4
          1
          3 PETCU LIVIU TULCEA
          1-3
          1-3
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          3
          4 ANTON CRISTIAN TULCEA
          2-3
          0-3
          0-3
          3-1
          3-2
          2
          4
          5 CHERECHES SERGIU TULCEA
          0-3
          3-1
          0-3
          1-3
          3-0
          2
          6 PANCRAT CRISTIAN TULCEA
          0-3
          0-3
          0-3
          2-3
          0-3
          0
          Eliminatorii OPEN +AVANSATI
          1. Bye
          ------------------------- Samoila Ion 0-3
          16. Samoila Ion
          -------------------------------------------------- Samoila Ion 3-1
          9. Petcu Liviu
          ------------------------- Petcu Liviu 3-1
          8. Luca Octavian
          --------------------------------------------------------------------------- Taranu Nicolae 1-3
          5. Silivestru Nicu
          ------------------------- Silivestru Nicu 3-0
          12. Anton Cristian
          -------------------------------------------------- Taranu Nicolae 0-3
          13. Bye
          ------------------------- Taranu Nicolae 0-3
          4. Taranu Nicolae

          . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Taranu Nicolae 3-0

          3. Gherasim Iulian
          ------------------------- Gherasim Iulian 3-0
          14. Bye
          -------------------------------------------------- Gherasim Iulian 3-1
          11. Ivan Adrian
          ------------------------- Ivan Adrian 3-0
          6. Fedot Valentin
          --------------------------------------------------------------------------- Gherasim Iulian 3-2
          7. Peiu Cosmin
          ------------------------- Peiu Cosmin 3-0
          10. Baiburi Levent
          -------------------------------------------------- Toader Nicolae 0-3
          15. Bye
          ------------------------- Toader Nicolae 0-3
          2. Toader Nicolae
          Ultima editare de Iulian Gherasim; 23.oct.2016, 18:27.

          Comentariu


          • #20
            Baiburi Levent
            Gherasim Iulian
            Luca Octavian

            Comentariu


            • #21
              Carată Cătălin
              Peiciu Vasile

              Comentariu


              • #22
                Deaconu Alexandru Cristian
                si vis pacem para bellum!

                Comentariu


                • #23
                  Toader Nicolae
                  Pancrat Cristian
                  Anton Cristian
                  Chereches Sergiu
                  Ultima editare de Iulian Gherasim; 21.oct.2016, 14:03.

                  Comentariu


                  • #24
                    Bafta Carata Catalin

                    Comentariu


                    • #25
                      Eliminatorii OPEN +AVANSATI
                      1. Bye
                      ------------------------- Samoila Ion 0-3
                      16. Samoila Ion
                      -------------------------------------------------- Samoila Ion 3-1
                      9. Petcu Liviu
                      ------------------------- Petcu Liviu 3-1
                      8. Luca Octavian
                      --------------------------------------------------------------------------- Taranu Nicolae 1-3
                      5. Silivestru Nicu
                      ------------------------- Silivestru Nicu 3-0
                      12. Anton Cristian
                      -------------------------------------------------- Taranu Nicolae 0-3
                      13. Bye
                      ------------------------- Taranu Nicolae 0-3
                      4. Taranu Nicolae

                      . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Taranu Nicolae 3-0

                      3. Gherasim Iulian
                      ------------------------- Gherasim Iulian 3-0
                      14. Bye
                      -------------------------------------------------- Gherasim Iulian 3-1
                      11. Ivan Adrian
                      ------------------------- Ivan Adrian 3-0
                      6. Fedot Valentin
                      --------------------------------------------------------------------------- Gherasim Iulian 3-2
                      7. Peiu Cosmin
                      ------------------------- Peiu Cosmin 3-0
                      10. Baiburi Levent
                      -------------------------------------------------- Toader Nicolae 0-3
                      15. Bye
                      ------------------------- Toader Nicolae 0-3
                      2. Toader Nicolae
                      Finala mica - OPEN +AVANSATI

                      Samoila Ion
                      ------------------------- Toader Nicolae 2-3
                      Toader Nicolae


                      Clasament OPEN +AVANSATI
                      1
                      Taranu Nicusor
                      2
                      Gherasim Iulian
                      3
                      Toader Nicolae
                      4
                      Samoila Ion
                      5-8
                      Petcu Liviu
                      Peiu Cosmin
                      Ivan Adrian
                      Silivestru Nicolae
                      9-12
                      Anton Cristian
                      Luca Octavian
                      Fedot Valentin
                      Baiburi Levent
                      13 -- 2v gr.inf.
                      Chereches Sergiu - Tulcea
                      14 -- 16 1v gr.inf.
                      Carata Catalin - Tulcea
                      Suster Andrei Manuel - Tulcea
                      Peiciu Vasile - Tulcea
                      17 -- 18 0v gr.inf.
                      Pancrat Cristian - Tulcea
                      Deaconu Alexandru Cristian - Tulcea
                      Ultima editare de Iulian Gherasim; 23.oct.2016, 19:03.

                      Comentariu


                      • #26
                        Cupa Iberom, Ediția a V-a - Duminică 30.10.2016

                        LOCALITATEA: Tulcea, str. Ing. Dumitru Ivanov, nr. 6;
                        CATEGORII: Amatori + Open;
                        ORA DE ÎNCEPERE:
                        13.00 - 13.45 – validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile;
                        SALA: Club Tenis de Masă IBEROM;
                        LOGISTICĂ: 3 mese Butterfly, mingi *;
                        SPAȚIU DE JOC: 150 mp, aer condiționat/încălzire;
                        SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet;
                        TAXA: 10 lei;
                        CATEGORII:
                        Open + Amatori - amestecat;
                        SISTEMUL DE JOC:
                        - Număr maxim de participanți: 18;
                        - Se joacă în sistemul 3 grupe de 6 jucători la 3 mese;
                        - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
                        - Tablou eliminatoriu de 16;
                        - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
                        - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe inferioare;
                        REGULAMENT
                        Se va respecta regulamentul ITTF, FRTM și AmaTur (în ceea ce privește distincția între categorii Open/Amatori).
                        ORGANIZATOR:
                        Iulian Gherasim, tel. 0769.640.103.

                        Comentariu


                        • #27
                          Inscrieri OPEN +AVANSATI - on 10/30/2016 at 11:01:37 AM

                          1. Samoila Ion, Babadag, 203 - 16.7 - A
                          2. Peiu Cosmin, Babadag, 314 - 16.19 - A
                          3. Trocaru Remus, Tulcea, 627 - 16.19 - A
                          4. Gherasim Iulian, Tulcea, 285 - 14.7 - A
                          5. Luca Octavian, Tulcea, 392 - 14.39 - A
                          6. Ivan Adrian, Tulcea, 475 - 14.25 - A
                          7. Petcu Liviu, Tulcea, 1060 - 12.67 - A
                          8. Toader Nicolae, Tulcea, 708 - 10.95 - A
                          9. Baiburi Levent, Tulcea, 1205 - 9.5 - A
                          10. Peiciu Vasile, Tulcea, 1891 - 8.75 - A
                          11. Branisteanu Iulian, Tulcea, 2129 - 8.75 - A
                          12. Pancrat Cristian, Tulcea, 1529 - 6 - A
                          Ultima editare de Iulian Gherasim; 30.oct.2016, 10:01.

                          Comentariu


                          • #28
                            Grupe inferioare OPEN +AVANSATI

                            Gr.inferioara nr. 1
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 SAMOILA ION BABADAG
                            1-3
                            3-2
                            3-2
                            3-1
                            3
                            3
                            2 IVAN ADRIAN TULCEA
                            3-1
                            2-3
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            3 PETCU LIVIU TULCEA
                            2-3
                            3-2
                            3-2
                            3-1
                            3
                            2
                            4 BRANISTEANU IULIAN TULCEA
                            2-3
                            0-3
                            2-3
                            3-0
                            1
                            4
                            5 PANCRAT CRISTIAN TULCEA
                            1-3
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0
                            6
                            Gr.inferioara nr. 2
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 TROCARU REMUS TULCEA
                            3-2
                            3-2
                            3-2
                            3-0
                            3-0
                            5
                            1
                            2 GHERASIM IULIAN TULCEA
                            2-3
                            0-3
                            2-3
                            3-2
                            3-0
                            2
                            4
                            3 TOADER NICOLAE TULCEA
                            2-3
                            3-0
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            3
                            3
                            4 SIRBU IULIAN TULCEA
                            2-3
                            3-2
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            4
                            2
                            5 STEFANOV PETRE TULCEA
                            0-3
                            2-3
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            6 PANCRAT ADRIAN TULCEA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Gr.inferioara nr. 3
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 BAIBURI LEVENT TULCEA
                            3-1
                            3-1
                            3-0
                            0-3
                            3
                            2
                            2 PANA REMUS TULCEA
                            1-3
                            3-0
                            2-3
                            3-0
                            2
                            4
                            3 PEICIU VASILE TULCEA
                            1-3
                            0-3
                            2-3
                            0-3
                            0
                            4 ANTON CRISTIAN TULCEA
                            0-3
                            3-2
                            3-2
                            1-3
                            2
                            3
                            5 IACOBLEV MARIUS TULCEA
                            3-0
                            0-3
                            3-0
                            3-1
                            3
                            1
                            6
                            Eliminatorii OPEN +AVANSATI
                            1. Bye
                            ------------------------- Baiburi Levent 0-3
                            16. Baiburi Levent
                            -------------------------------------------------- Baiburi Levent 3-2
                            9. Petcu Liviu
                            ------------------------- Petcu Liviu 3-2
                            8. Pana Remus
                            --------------------------------------------------------------------------- Trocaru Remus 0-3
                            5. Anton Cristian
                            ------------------------- Branisteanu Iulian 2-3
                            12. Branisteanu Iulian
                            -------------------------------------------------- Trocaru Remus 0-3
                            13. Bye
                            ------------------------- Trocaru Remus 0-3
                            4. Trocaru Remus

                            . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Trocaru Remus 3-1

                            3. Iacoblev Marius
                            ------------------------- Iacoblev Marius 3-0
                            14. Bye
                            -------------------------------------------------- Gherasim Iulian 1-3
                            11. Sarbu Iulian
                            ------------------------- Gherasim Iulian 0-3
                            6. Gherasim Iulian
                            --------------------------------------------------------------------------- Samoila Ion 2-3
                            7. Toader Nicolae
                            ------------------------- Samoila Ion 0-3
                            10. Samoila Ion
                            -------------------------------------------------- Samoila Ion 3-0
                            15. Bye
                            ------------------------- Ivan Adrian 0-3
                            2. Ivan Adrian

                            Finala mica - OPEN +AVANSATI

                            Baiburi Levent
                            ------------------------- Baiburi Levent 3-1
                            Gherasim Iulian
                            Ultima editare de Iulian Gherasim; 30.oct.2016, 18:11.

                            Comentariu


                            • #29
                              Peiu Cosmin
                              Samoila Ion
                              Gherasim Iulian
                              Toader Nicolae
                              Șerban Marian

                              Comentariu


                              • #30
                                Trocaru Remus
                                Peiciu Vasile.
                                Mulțumesc.

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X