Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TULCEA: Club de Tenis de Masă IBEROM

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Moise Viorel
    a răspuns
    Meciurile de la masa 2 si masa3, sunt pe www.videoamatur.ro
    Vizionare placuta

    Lasă un comentariu:


  • Moise Viorel
    a răspuns
    Fotografii si meciurile de la masa 1, pe www.videoamatur.ro
    Vizionare placuta

    Lasă un comentariu:


  • Iulian Gherasim
    a răspuns
    Clasament E/O

    1. Nitu Victor - Slobozia
    2. Manea Mihaita - Tulcea
    3 -- 4
    Tiganisteanu Adrian - Constanta
    Istrate Cristian - Bucuresti
    5 -- 8
    Trocaru Remus - Tulcea
    Botezatu Onelus - Galati
    Baiburi Levent - Tulcea
    Gherasim Iulian - Tulcea
    9 -- 12
    Luca Octavian - Tulcea
    Capus Giani - Galati
    Budescu Marian - Galati
    Ghizdavescu Adrian - Navodari
    13 -- 2v gr.inf.
    Pancrat Cristian - Tulcea
    14 -- 17 1v gr.inf.
    Samoila Ion - Babadag
    Osman Metin - Tulcea
    Toader Nicolae - Tulcea
    Carata Catalin - Tulcea
    18 -- 0v gr.inf.
    Peiu Cosmin - Babadag

    Lasă un comentariu:


  • Iulian Gherasim
    a răspuns
    Finals - E/O

    Nitu Victor
    ------------------------- Nitu Victor 3-1
    Istrate Cristian
    Ultima editare de Iulian Gherasim; 17.oct.2020, 19:57.

    Lasă un comentariu:


  • Iulian Gherasim
    a răspuns
    Eliminatorii H/A

    1. Stoli Nicu
    -------------------- Stoli Nicu 3-2
    8. Rausche Valentin
    ----------------------------------- Stoli Nicu 3-1
    5. Basau Marian
    -------------------- Trandafir Catalin 1-3
    4. Trandafir Catalin
    -------------------------------------------------- Stoli Nicu 3-2
    3. Bran Florin
    -------------------- Bran Florin 3-1
    6. Maladoi George
    ----------------------------------- Bran Florin 3-1
    7. Stepanov Petre
    -------------------- Stepanov Petre 3-2
    2. Peiciu Vasile

    Clasament H/A

    1. Stoli Nicu - Tulcea
    2. Bran Florin - Tulcea
    3 -- 4
    Trandafir Catalin - Slobozia
    Stepanov Petre - Tulcea
    5 -- 8
    Rausche Valentin - Tulcea
    Maladoi George - Tulcea
    Basau Marian - Tulcea
    Peiciu Vasile - Tulcea
    9 -- 2v gr.inf.
    Moise Viorel - Braila
    10 -- 11 1v gr.inf.
    Enache Adrian - Tulcea
    Stegaru Nicolae - Tulcea
    12 -- 0v gr.inf.
    Romanescu Ilie - Tulcea

    Lasă un comentariu:


  • Iulian Gherasim
    a răspuns
    Eliminatorii E/O

    1. Nitu Victor
    -------------------- Nitu Victor 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Nitu Victor 3-2
    9. Capus Giani
    -------------------- Trocaru Remus 1-3
    8. Trocaru Remus
    -------------------------------------------------- Nitu Victor 3-1
    5. Tiganisteanu Adrian
    -------------------- Tiganisteanu Adrian 3-0
    12. Luca Octavian
    ----------------------------------- Tiganisteanu Adrian 3-1
    13. Bye
    -------------------- Baiburi Levent 0-3
    4. Baiburi Levent
    -----------------------------------------------------------------
    3. Manea Mihaita
    -------------------- Manea Mihaita 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Manea Mihaita 3-2
    11. Budescu Marian
    -------------------- Botezatu Onelus 1-3
    6. Botezatu Onelus
    -------------------------------------------------- Manea Mihaita 3-2
    7. Ghizdavescu Adrian
    -------------------- Gherasim Iulian 0-3
    10. Gherasim Iulian
    ----------------------------------- Istrate Cristian 1-3
    15. Bye
    -------------------- Istrate Cristian 0-3
    2. Istrate Cristian

    FIIIND UN TURNEU DE CASA AM DECIS SA JOACE FINALA ISTRATE CRISTIAN IN LOCUL LUI MANEA MIHAITA DEOARECE MANEA A TREBUIT SA PLECE LA SERVICIU IN TURA DE NOAPTE

    Lasă un comentariu:


  • Iulian Gherasim
    a răspuns
    Gr.inferioara nr. 1 - E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 NITU VICTOR SLOBOZIA
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    1
    2 LUCA OCTAVIAN TULCEA
    3-1
    0-3
    2-3
    3-2
    2-3
    2
    4
    3 BOTEZATU ONELUS GALATI
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 SAMOILA ION BABADAG
    1-3
    3-2
    0-3
    0-3
    0-3
    1
    5 GHIZDAVESCU ADRIAN NAVODARI
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    6 PANCRAT CRISTIAN TULCEA
    2-3
    3-2
    0-3
    3-0
    0-3
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIGANISTEANU ADRIAN CONSTANTA
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    2
    2 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 TROCARU REMUS TULCEA
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    3
    4 PEIU COSMIN BABADAG
    1-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    5 OSMAN METIN TULCEA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    6 BUDESCU MARIAN GALATI
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BAIBURI LEVENT TULCEA
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    2 MANEA MIHAITA TULCEA
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    3-2
    4
    1
    3 GHERASIM IULIAN TULCEA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    4 CAPUS GIANI GALATI
    0-3
    3-1
    3-1
    1-3
    3-0
    3
    3
    5 TOADER NICOLAE TULCEA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    6 CARATA CATALIN TULCEA
    1-3
    2-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    Ultima editare de Iulian Gherasim; 17.oct.2020, 18:57.

    Lasă un comentariu:


  • Iulian Gherasim
    a răspuns
    Inscrieri E/O - 10/18/2020 / 7:18:20 PM - v4.1 / cls_2020-apr
    1. Nitu Victor, Slobozia, 331 - 39.93 - EL
    2. Tiganisteanu Adrian, Constanta, 565 - 33.97 - E
    3. Baiburi Levent, Tulcea, 133 - 33.56 - E
    4. Manea Mihaita, Tulcea, 412 - 32.63 - O
    5. Istrate Cristian, Bucuresti, 61 - 31.43 - OW
    6. Luca Octavian, Tulcea, 330 - 31.1 - O
    7. Botezatu Onelus, Galati, 624 - 30.07 - O
    8. Trocaru Remus, Tulcea, 152 - 30.04 - O
    9. Gherasim Iulian, Tulcea, 89 - 29.28 - O
    10. Capus Giani, Galati, 116 - 29.08 - O
    11. Peiu Cosmin, Babadag, 295 - 28.05 - O
    12. Samoila Ion, Babadag, 164 - 27.76 - O
    13. Ghizdavescu Adrian, Navodari, 400 - 27.15 - O
    14. Osman Metin, Tulcea, 236 - 26.74 - O
    15. Toader Nicolae, Tulcea, 761 - 23.33 - O
    16. Carata Catalin, Tulcea, 632 - 20.1 - OW
    17. Pancrat Cristian, Tulcea, 628 - 20.08 - O
    18. Budescu Marian, Galati, 700 - 17.68 - A

    Lasă un comentariu:


  • Iulian Gherasim
    a răspuns
    Inscrieri H/A - 10/18/2020 / 1:19:35 PM - v4.1 / cls_2020-apr

    1. Bran Florin, Tulcea, 733 - 12.99 - A
    2. Trandafir Catalin, Slobozia, 783 - 12 - A
    3. Enache Adrian, Tulcea, 1088 - 7.27 - H
    4. Moise Viorel, Braila, 981 - 6.95 - HW
    5. Stepanov Petre, Tulcea, 1401 - 6.07 - H
    6. Rausche Valentin, Tulcea, 1942 - 5.55 - H
    7. Peiciu Vasile, Tulcea, 1701 - 5.4 - H
    8. Basau Marian, Tulcea, 1997 - 4.8 - H
    9. Stoli Nicu, Tulcea, 3017 - 0
    10. Maladoi George, Tulcea, 3038 - 0
    11. Stegaru Nicolae , Tulcea, 6004 - 0
    12. Romanescu Ilie, Tulcea, 6005 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 - H/A/E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BRAN FLORIN TULCEA
    3-0
    3-2
    3-1
    1-3
    3-0
    4
    2
    2 MOISE VIOREL BRAILA
    0-3
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    3 STEPANOV PETRE TULCEA
    2-3
    3-1
    1-3
    0-3
    3-1
    2
    4
    4 BASAU MARIAN TULCEA
    1-3
    2-3
    3-1
    0-3
    3-2
    2
    3
    5 STOLI NICU TULCEA
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    6 ROMANESCU ILIE TULCEA
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - H/A/E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TRANDAFIR CATALIN SLOBOZIA
    3-0
    3-2
    0-3
    3-0
    3-1
    4
    2
    2 ENACHE ADRIAN TULCEA
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3 RAUSCHE VALENTIN TULCEA
    2-3
    3-0
    3-2
    1-3
    2-3
    2
    4
    4 PEICIU VASILE TULCEA
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    1
    5 MALADOI GEORGE TULCEA
    0-3
    3-2
    3-1
    0-3
    3-1
    3
    3
    6 STEGARU NICOLAE TULCEA
    1-3
    1-3
    3-2
    0-3
    1-3
    1
    Ultima editare de Iulian Gherasim; 17.oct.2020, 18:58.

    Lasă un comentariu:


  • Iulian Gherasim
    a răspuns
    Postat în original de lus76 Vezi post
    Grupele, să vedem grupele!!!
    Dacă nu sunt absenți vom avea următoarele grupe :

    Grupa 1
    1 Nițu Victor
    2 Luca Octavian
    3 Botezatu Oneluș
    4 Samoila Ion
    5 Ghizdavescu Adrian
    6 Pancrat Cristian
    Grupa 2
    1 Tiganisteanu Adrian
    2 Istrate Cristian
    3 Trocaru Remus
    4 Peiu Cosmin
    5 Osman Metin
    6 Budescu Marian
    Grupa 3
    1 Baiburi Levent
    2 Manea Mihăiță
    3 Gherasim Iulian
    4 Capus Giani
    5 Toader Nicolae
    6 Carata Catalin

    Lasă un comentariu:


  • manea mihaita
    a răspuns
    Trandafir Cătălin /avansați /Slobozia

    Lasă un comentariu:


  • lus76
    a răspuns
    Grupele, să vedem grupele!!!
    Prieteni, mă bucur că ne revedem după atata pauză

    PS: prietenul meu Budescu ,fagăduiește că in orice și oricare grupă va cadea, o va câștiga!!!

    M-am simțit dator să vă atentionez și să vă informez că nu e de glumit cu el când e nervos!!!)

    Lasă un comentariu:


  • Iulian Gherasim
    a răspuns
    Avansați/Hobby

    1 Stepanov Petre
    2 Moise Viorel
    3 Stoli Nicu
    4 Enache Adrian
    5 Bran Florin
    6 Rausche Valentin
    7 Maladoi George
    8 Peiciu Vasile
    9 Basau Marian
    10 Stegaru Nicolae
    11 Romanescu Ilie
    12 Neacșu Alexandru
    Ultima editare de Iulian Gherasim; 15.oct.2020, 22:28.

    Lasă un comentariu:


  • Iulian Gherasim
    a răspuns
    Înscrieri Open/Elite

    1 Nițu Victor 39.93
    2 Tiganisteanu Adrian 33.97
    3 Baiburi Levent 33.56
    4 Manea Mihăiță 32.63
    5 Istrate Cristian 31.43
    6 Luca Octavian 31.1
    7 Botezatu Oneluș 30.07
    8 Trocaru Remus 30.04
    9 Gherasim Iulian 29.28
    10 Capus Giani 29.08
    11 Peiu Cosmin 28.05
    12 Samoila Ion 27.76
    13 Ghizdavescu Adrian 27.15
    14 Osman Metin 26.74
    15 Toader Nicolae 23.33
    16 Carata Catalin 20.1
    17 Pancrat Cristian 20.08
    18 Budescu Marian 17.62

    Lista de asteptare

    1 Neculai Alexandru
    2 Silivestru Nicu
    3 Bivolaru Marius
    4 Evtei Vasile
    ​​
    Ultima editare de Iulian Gherasim; 15.oct.2020, 12:31.

    Lasă un comentariu:


  • Cristian Istrate
    a răspuns
    Salutare, Marius Bivolaru open.

    Lasă un comentariu:

Procesare...
X