Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PLOIESTI: Concurs "Sport for health, health for life", Complex Tel George Junior

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • PLOIESTI: Concurs "Sport for health, health for life", Complex Tel George Junior

    Concursul "Sport for health, health for life" se adreseaza iubitorilor de tenis de masa din judetul Prahova, dar fara a se limita la aceasta zona geografica, orice doritor putand sa participe la aceasta competitie.

    Concursul se va desfasura in incinta salii Tel George Junior din Ploiesti, str. Ghe. Gr. Cantacuzino, nr. 335, langa Kaufland Vest, in fiecare vineri incepand cu ora 18.



    ORA DE ÎNCEPERE: 17.00 - 17.45 validare înscrieri; 18.00 - încep meciurile;
    LOGISTICĂ: 4 mese aprobate ITTF (plus una de rezerva), mingi *;
    SPAȚIU DE JOC: suficient
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor
    FACILITĂȚI: Vestiare, dusuri
    TAXA: 20 lei; copii sub 14 ani 10 lei;;


    CATEGORII:
    O singura categorie: IUBITORI DE MISCARE SI VOIE BUNA

    SISTEMUL DE JOC:
    - Număr maxim de participanți: 24
    - Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5)
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi
    - Grupe inferioare de 3 jucatori - dupa MP, regula sarpelui, cu permutari, daca este cazul, se califica toti 3
    - Grupe Superioare de 3 jucatori, se califica primii 2
    - Tablou Eliminatoriu


    REGULAMENT
    Se va respecta regulamentul AmaTur .

    "Organizatorul are dreptul sa refuze participarea la turneu a jucătorilor care au creat conflicte sau au absențe nemotivate."


    ORGANIZATORI:
    Marian Bogdan - 0740 955 416
    Bogdan Visan - 0729 983 041

    Prioritatea la inscrieri: forum, telefonic (SMS, WhatsApp), Facebook


    Inscrieri se pot face si pe pagina de Facebook
    https://www.facebook.com/Marian.BogdanRO/?fref=ts .


    MATERIALE DE PREMIERE: Diplome - locurile 1-8 si SURPRIZE!
    Ultima editare de Bogdan V; 18.oct.2017, 18:31.

  • #2
    PLOIESTI - Concurs "Sport for healt, health for life", Complex Tel George Junior

    xxxxx

    Comentariu


    • #3
      Se inscriu urmatorii: Mos Florin, Radu Florin,Puiu Dragos, Bivolaru Marius, Sârbu Dan, Enache Paul, Tudor Valeriu, Sorescu Mircea, Sdranca Mircea, Voicu IONUT, Marian Bogdan.

      - - - Actualizat - - -

      Are onoarea sa se inscrie Babus Liviu din Ploiesti.

      - - - Actualizat - - -

      "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
      George Bernard Shaw
      https://www.youtube.com/user/megan1RO

      Comentariu


      • #4
        Se inscrie Visan Bogdan...evident.

        Cateva instantanee de la etapa de testare:



        Domnul Victor, in persoana:

        Comentariu


        • #5
          Fotografii de la etapa trecuta:
          "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
          George Bernard Shaw
          https://www.youtube.com/user/megan1RO

          Comentariu


          • #6
            Inscrieri Open+Amatori - on 11/27/2016 at 9:19:04 PM

            1. Puiu Dragos, Urlati, 996 - 24.5 - O
            2. Mos Florin, Filipestii de Targ, 320 - 18.43 - AW
            3. Sorescu Mircea, Paulesti, 186 - 17.1 - A
            4. Marian Bogdan, Ploiesti, 152 - 16.93 - A
            5. Sarbu Dan, Ploiesti, 243 - 16.13 - AW
            6. Bivolaru Marius, Ploiesti, 172 - 16.11 - A
            7. Visan Bogdan, Targoviste, 468 - 14.09 - A
            8. Voicu Ionut, Ploiesti, 703 - 13.15 - A
            9. Babus Liviu, Ploiesti, 401 - 11.39 - A
            10. Sdranca Mircea, Ploiesti, 2168 - 7.75 - A
            11. Radu Florin, Ploiesti, 1235 - 6.92 - A
            12. Enache Paul, Ploiesti, 2239 - 6.75 - A
            13. Tudor Valeriu, Ploiesti, 4001 - 0 - A

            Comentariu


            • #7
              free photo hosting

              - - - Actualizat - - -

              https://www.youtube.com/user/megan1R..._as=subscriber

              - - - Actualizat - - -

              Clasament AmaTur Prahova:
              http://www.amatur.ro/tenisdemasa/cls...=&jud=PH&=&=&=

              - - - Actualizat - - -



              - - - Actualizat - - -

              image hosting

              - - - Actualizat - - -

              Balanescu Boby din PLOIESTI !
              Ultima editare de Marian Bogdan; 27.nov.2016, 21:18.
              "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
              George Bernard Shaw
              https://www.youtube.com/user/megan1RO

              Comentariu


              • #8
                Actualizare inscrieri:

                Inscrieri Open+Amatori - on 11/28/2016 at 12:31:26 PM

                1. Puiu Dragos, Urlati, 1004 - 24.5 - O
                2. Mos Florin, Filipestii de Targ, 444 - 17.71 - AW
                3. Marian Bogdan, Ploiesti, 161 - 17.2 - A
                4. Sorescu Mircea, Paulesti, 213 - 17.1 - A
                5. Bivolaru Marius, Ploiesti, 195 - 16.48 - A
                6. Sarbu Dan, Ploiesti, 248 - 16.43 - AW
                7. Voicu Ionut, Ploiesti, 627 - 13.33 - A
                8. Visan Bogdan, Targoviste, 530 - 13 - A
                9. Babus Liviu, Ploiesti, 420 - 11.48 - A
                10. Sdranca Mircea, Ploiesti, 1246 - 10.25 - A
                11. Enache Paul, Ploiesti, 1645 - 6 - A
                12. Radu Florin, Ploiesti, 1425 - 4.75 - A
                13. Balanescu Boby, Ploiesti, 2240 - 0 - A
                14. Tudor Valeriu, Ploiesti, 4001 - 0 - A

                - - - Actualizat - - -

                Se inscrie Stancescu Sebastian.

                Inscrieri Open+Amatori - on 11/28/2016 at 4:00:53 PM

                1. Puiu Dragos, Urlati, 1004 - 24.5 - O
                2. Mos Florin, Filipestii de Targ, 444 - 17.71 - AW
                3. Marian Bogdan, Ploiesti, 161 - 17.2 - A
                4. Sorescu Mircea, Paulesti, 213 - 17.1 - A
                5. Bivolaru Marius, Ploiesti, 195 - 16.48 - A
                6. Sarbu Dan, Ploiesti, 248 - 16.43 - AW
                7. Voicu Ionut, Ploiesti, 627 - 13.33 - A
                8. Visan Bogdan, Targoviste, 530 - 13 - A
                9. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 333 - 12.79 - A
                10. Babus Liviu, Ploiesti, 420 - 11.48 - A
                11. Sdranca Mircea, Ploiesti, 1246 - 10.25 - A
                12. Enache Paul, Ploiesti, 1645 - 6 - A
                13. Radu Florin, Ploiesti, 1425 - 4.75 - A
                14. Balanescu Boby, Ploiesti, 2240 - 0 - A
                15. Tudor Valeriu, Ploiesti, 4001 - 0 - A

                - - - Actualizat - - -

                Lista inscrieri:

                Inscrieri Open+Amatori - on 11/28/2016 at 6:19:23 PM

                1. Puiu Dragos, Urlati, 1004 - 24.5 - O
                2. Mos Florin, Filipestii de Targ, 444 - 17.71 - AW
                3. Marian Bogdan, Ploiesti, 161 - 17.2 - A
                4. Sorescu Mircea, Paulesti, 213 - 17.1 - A
                5. Bivolaru Marius, Ploiesti, 195 - 16.48 - A
                6. Sarbu Dan, Ploiesti, 248 - 16.43 - AW
                7. Barbatel Eduard, Ploiesti, 275 - 15.4 - A
                8. Visan Bogdan, Targoviste, 530 - 13 - A
                9. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 333 - 12.79 - A
                10. Babus Liviu, Ploiesti, 420 - 11.48 - A
                11. Enache Paul, Ploiesti, 1645 - 6 - A
                12. Radu Florin, Ploiesti, 1425 - 4.75 - A
                13. Radulescu Catalin, Ploiesti, 2560 - 4.75 - A
                14. Ionita Fabian, Ploiesti, 2790 - 2.75 - A
                15. Moise Bianca, Filipestii de Targ, 1628 - 0 - AF
                16. Balanescu Boby, Ploiesti, 2240 - 0 - A
                17. Tudor Valeriu, Ploiesti, 4001 - 0 - A
                18. Alexandru Leonard, Ploiesti, 4002 - 0 - A
                19. Savca Mihail, Ploiesti, 4003 - 0 - A
                20. Vasile Bogdan, Ploiesti, 4004 - 0 - A
                21. Dunca Paul, Ploiesti, 4005 - 0 - A
                22. Boca Dumitru, Ploiesti, 4006 - 0 - A
                23. Nicolae Ionut, Ploiesti, 4007 - 0 - A
                24. Gradinescu Dan, Ploiesti, 4008 - 0 - A
                25. Badea Iulian, Filipesti de Targ, 4009 - 0 - A

                - - - Actualizat - - -

                Grupe inferioare:

                Grupe inferioare Open+Amatori

                Gr.inferioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 PUIU DRAGOS URLATI
                2 RADU FLORIN PLOIESTI
                3 RADULESCU CATALIN PLOIESTI
                4 GRADINESCU DAN PLOIESTI
                5 BADEA IULIAN FILIPESTI DE TARG
                6
                Gr.inferioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 MOS FLORIN FILIPESTII DE TARG
                2 ENACHE PAUL PLOIESTI
                3 IONITA FABIAN PLOIESTI
                4 NICOLAE IONUT PLOIESTI
                5
                6
                Gr.inferioara nr. 3
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
                2 BABUS LIVIU PLOIESTI
                3 MOISE BIANCA FILIPESTII DE TARG
                4 BOCA DUMITRU PLOIESTI
                5
                6
                Gr.inferioara nr. 4
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 SORESCU MIRCEA PAULESTI
                2 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                3 BALANESCU BOBY PLOIESTI
                4 DUNCA PAUL PLOIESTI
                5
                6
                Gr.inferioara nr. 5
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
                2 VISAN BOGDAN TARGOVISTE
                3 TUDOR VALERIU PLOIESTI
                4 VASILE BOGDAN PLOIESTI
                5
                6
                Gr.inferioara nr. 6
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 SARBU DAN PLOIESTI
                2 BARBATEL EDUARD PLOIESTI
                3 ALEXANDRU LEONARD PLOIESTI
                4 SAVCA MIHAIL PLOIESTI
                5
                6

                Comentariu


                • #9
                  image hosting

                  - - - Actualizat - - -

                  image hosting sites
                  "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                  George Bernard Shaw
                  https://www.youtube.com/user/megan1RO

                  Comentariu


                  • #10
                    Grupe inferioare Open+Amatori

                    Gr.inferioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 PUIU DRAGOS URLATI
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    4
                    1
                    2 RADU FLORIN PLOIESTI
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    5
                    3 RADULESCU CATALIN PLOIESTI
                    0-3
                    3-0
                    0-3
                    0-3
                    1
                    4
                    4 GRADINESCU DAN PLOIESTI
                    0-3
                    3-0
                    3-0
                    0-3
                    2
                    3
                    5 BADEA IULIAN FILIPESTI DE TARG
                    0-3
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3
                    2
                    6
                    Gr.inferioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 MOS FLORIN FILIPESTII DE TARG
                    3-0
                    3-1
                    3-0
                    3
                    1
                    2 ENACHE PAUL PLOIESTI
                    0-3
                    0-3
                    1-3
                    0
                    4
                    3 IONITA FABIAN PLOIESTI
                    1-3
                    3-0
                    3-2
                    2
                    2
                    4 NICOLAE IONUT PLOIESTI
                    0-3
                    3-1
                    2-3
                    1
                    3
                    5
                    6
                    Gr.inferioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
                    3-1
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 BABUS LIVIU PLOIESTI
                    1-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    3 MOISE BIANCA FILIPESTII DE TARG
                    0-3
                    0-3
                    3-0
                    1
                    3
                    4 BOCA DUMITRU PLOIESTI
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    4
                    5
                    6
                    Gr.inferioara nr. 4
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 SORESCU MIRCEA PAULESTI
                    3-2
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                    2-3
                    2-3
                    3-0
                    1
                    3
                    3 BALANESCU BOBY PLOIESTI
                    0-3
                    3-2
                    3-0
                    2
                    2
                    4 DUNCA PAUL PLOIESTI
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    4
                    5
                    6
                    Gr.inferioara nr. 5
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 VISAN BOGDAN TARGOVISTE
                    0-3
                    3-0
                    3-1
                    2
                    2
                    3 TUDOR VALERIU PLOIESTI
                    0-3
                    0-3
                    2-3
                    0
                    4
                    4 VASILE BOGDAN PLOIESTI
                    0-3
                    1-3
                    3-2
                    1
                    3
                    5
                    6
                    Gr.inferioara nr. 6
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 SARBU DAN PLOIESTI
                    3-2
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 BARBATEL EDUARD PLOIESTI
                    2-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    3 ALEXANDRU LEONARD PLOIESTI
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    4
                    4 SAVCA MIHAIL PLOIESTI
                    0-3
                    0-3
                    3-0
                    1
                    3
                    5
                    6


                    Grupe superioare Open+Amatori

                    Gr.superioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 PUIU DRAGOS URLATI
                    2 BABUS LIVIU PLOIESTI
                    3 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                    4 ENACHE PAUL PLOIESTI
                    Gr.superioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 MOS FLORIN FILIPESTII DE TARG
                    2 BALANESCU BOBY PLOIESTI
                    3 VASILE BOGDAN PLOIESTI
                    4 BOCA DUMITRU PLOIESTI
                    Gr.superioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
                    2 VISAN BOGDAN TARGOVISTE
                    3 SAVCA MIHAIL PLOIESTI
                    4 DUNCA PAUL PLOIESTI
                    Gr.superioara nr. 4
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 SORESCU MIRCEA PAULESTI
                    2 BARBATEL EDUARD PLOIESTI
                    3 GRADINESCU DAN PLOIESTI
                    4 TUDOR VALERIU PLOIESTI
                    Gr.superioara nr. 5
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
                    2 BADEA IULIAN FILIPESTI DE TARG
                    3 NICOLAE IONUT PLOIESTI
                    4 ALEXANDRU LEONARD PLOIESTI
                    Gr.superioara nr. 6
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 SARBU DAN PLOIESTI
                    2 IONITA FABIAN PLOIESTI
                    3 MOISE BIANCA FILIPESTII DE TARG
                    4 RADULESCU CATALIN PLOIESTI

                    Comentariu


                    • #11
                      Hai ai nostri!
                      "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

                      Comentariu


                      • #12
                        Grupe superioare Open+Amatori

                        Gr.superioara nr. 1
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 PUIU DRAGOS URLATI
                        3-0
                        3-1
                        3-0
                        3
                        1
                        2 BABUS LIVIU PLOIESTI
                        0-3
                        3-1
                        3-0
                        2
                        2
                        3 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                        1-3
                        1-3
                        3-1
                        1
                        4 ENACHE PAUL PLOIESTI
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        0
                        Gr.superioara nr. 2
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 MOS FLORIN FILIPESTII DE TARG
                        3-0
                        3-0
                        3-1
                        3
                        1
                        2 BALANESCU BOBY PLOIESTI
                        0-3
                        3-0
                        3-0
                        2
                        2
                        3 VASILE BOGDAN PLOIESTI
                        0-3
                        0-3
                        3-2
                        1
                        4 BOCA DUMITRU PLOIESTI
                        1-3
                        0-3
                        2-3
                        0
                        Gr.superioara nr. 3
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        3
                        1
                        2 VISAN BOGDAN TARGOVISTE
                        1-3
                        3-1
                        3-0
                        2
                        2
                        3 SAVCA MIHAIL PLOIESTI
                        0-3
                        1-3
                        0
                        4 DUNCA PAUL PLOIESTI
                        0-3
                        0-3
                        0
                        Gr.superioara nr. 4
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 SORESCU MIRCEA PAULESTI
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3
                        1
                        2 BARBATEL EDUARD PLOIESTI
                        0-3
                        3-0
                        3-0
                        2
                        2
                        3 GRADINESCU DAN PLOIESTI
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        4 TUDOR VALERIU PLOIESTI
                        0-3
                        0-3
                        3-0
                        1
                        Gr.superioara nr. 5
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3
                        1
                        2 BADEA IULIAN FILIPESTI DE TARG
                        0-3
                        3-0
                        3-0
                        2
                        2
                        3 NICOLAE IONUT PLOIESTI
                        0-3
                        0-3
                        3-1
                        1
                        4 ALEXANDRU LEONARD PLOIESTI
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        0
                        Gr.superioara nr. 6
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 SARBU DAN PLOIESTI
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3
                        1
                        2 IONITA FABIAN PLOIESTI
                        0-3
                        3-2
                        3-1
                        2
                        2
                        3 MOISE BIANCA FILIPESTII DE TARG
                        0-3
                        2-3
                        3-1
                        1
                        4 RADULESCU CATALIN PLOIESTI
                        0-3
                        1-3
                        1-3
                        0

                        Comentariu


                        • #13
                          https://www.facebook.com/bogdanmaria...21971924500730
                          "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                          George Bernard Shaw
                          https://www.youtube.com/user/megan1RO

                          Comentariu


                          • #14
                            Concursul a inceput la 18:30 si s-a terminat la 22:30.

                            Felicitari tuturor participantilor!

                            Eliminatorii Open+Amatori
                            1. Puiu Dragos
                            ------------------------- Puiu Dragos 3-0
                            16. Bye
                            -------------------------------------------------- Puiu Dragos 3-0
                            9. Visan Bogdan
                            ------------------------- Ionita Fabian 0-3
                            8. Ionita Fabian
                            --------------------------------------------------------------------------- Puiu Dragos 3-0
                            5. Bivolaru Marius
                            ------------------------- Bivolaru Marius 3-0
                            12. Balanescu Boby
                            -------------------------------------------------- Bivolaru Marius 3-1
                            13. Bye
                            ------------------------- Sorescu Mircea 0-3
                            4. Sorescu Mircea

                            . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Puiu Dragos 3-0

                            3. Marian Bogdan
                            ------------------------- Marian Bogdan 3-0
                            14. Bye
                            -------------------------------------------------- Marian Bogdan 3-0
                            11. Babus Liviu
                            ------------------------- Babus Liviu 3-2
                            6. Sarbu Dan
                            --------------------------------------------------------------------------- Marian Bogdan 3-0
                            7. Badea Iulian
                            ------------------------- Barbatel Eduard 0-3
                            10. Barbatel Eduard
                            -------------------------------------------------- Barbatel Eduard 3-0
                            15. Bye
                            ------------------------- Mos Florin 0-3
                            2. Mos Florin


                            Clasament Open+Amatori

                            1. Puiu Dragos - Urlati
                            2. Marian Bogdan - Ploiesti
                            3 -- 4
                            Bivolaru Marius - Ploiesti
                            Barbatel Eduard - Ploiesti
                            5 -- 8
                            Ionita Fabian - Ploiesti
                            Babus Liviu - Ploiesti
                            Sorescu Mircea - Paulesti
                            Mos Florin - Filipestii de Targ
                            9 -- 12
                            Sarbu Dan - Ploiesti
                            Visan Bogdan - Targoviste
                            Balanescu Boby - Ploiesti
                            Badea Iulian - Filipesti de Targ
                            13 -- 17 1v gr.sup.
                            Stancescu Sebastian - Ploiesti
                            Moise Bianca - Filipestii de Targ
                            Tudor Valeriu - Ploiesti
                            Vasile Bogdan - Ploiesti
                            Nicolae Ionut - Ploiesti
                            18 -- 20 0v gr.sup.
                            Radulescu Catalin - Ploiesti
                            Savca Mihail - Ploiesti
                            Gradinescu Dan - Ploiesti
                            21 -- 25 0v gr.inf.
                            Enache Paul - Ploiesti
                            Radu Florin - Ploiesti
                            Alexandru Leonard - Ploiesti
                            Dunca Paul - Ploiesti
                            Boca Dumitru - Ploiesti

                            Comentariu


                            • #15
                              Felicitari tuturor participantilor,foarte buna organizare,bravo premiantilor,cinste invinsilor!

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X