Clasament după 5 etape:
1. Adrian Dobrin- 62 p
2. Raul Pascale- 56 p
3. Șencu Victor- 52 p
4. Adrian Lăzăroiu- 41 p
5. Lucian Diaconescu- 39 p
6. Flaviu Movileanu- 32 p
6. Darmaz Ion- 32 p
8. Cucu Cristin- 25 p
9. Taru Alex- 19 p
10. Paul Noragiu- 18 p
11. Adrian Brătescu- 17 p
12. Adrian Mocanu- 16 p
13. Sorin Ioan Ivan- 13 p
14. Sandu Gabriel- 10 p
15. Rusu Geanini- 8 p
16. Tudorache Constantin- 6 p
16. Alexiana Delimart- 6 p
16. Gheorghe Bica- 6 p
19. Alexandru Fluture- 2 p
19. Mihai Ionescu- 2 p
19. Emanuel Cojocaru- 2 p
19. Bivolaru Stelian- 2 p
23. Daniel Matei-1 p
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Campionatul județean de tenis de masă 2017 - Dâmbovița
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Rezultate etapa a v-a, în ordinea punctajelor:
1. Lucian Diaconescu- 18 p
2. Șencu Victor- 11 p
2. Raul Pascale- 11 p
4. Adrian Brătescu- 10 p
4. Adrian Lăzăroiu- 10 p
6. Flavius Movileanu- 6 p
6. Ion Darmaz- 6 p
6. Adrian Mocanu- 6 p
9. Cristin Cucu- 3 p
10. Gheorghe Bica- 2 p
11. Alexiana Delimart- 1 p
11. Daniel Matei- 1 p
Lasă un comentariu:
-
Clasament după 4 etape:
1. Adrian Dobrin- 62 p
2. Raul Pascale- 45 p
3. Șencu Victor- 41 p
4. Adrian Lăzăroiu- 31 p
5. Flaviu Movileanu- 26 p
5. Darmaz Ion- 26 p
7. Cucu Cristin- 22 p
8. Lucian Diaconescu- 21 p
9. Taru Alex- 19 p
10. Paul Noragiu- 18 p
11. Sorin Ioan Ivan- 13 p
12. Sandu Gabriel- 10 p
12. Adrian Mocanu- 10 p
14. Rusu Geanini- 8 p
15. Adrian Brătescu- 7 p
16. Tudorache Constantin- 6 p
17. Alexiana Delimart- 5 p
18. Gheorghe Bica- 4 p
19. Alexandru Fluture- 2 p
19. Mihai Ionescu- 2 p
19. Emanuel Cojocaru- 2 p
19. Bivolaru Stelian- 2 p
Lasă un comentariu:
-
Rezultate pentru etapa a IV-a
1. Adrian Dobrin- 20 p
2. Șencu Victor- 14 p
3. Raul Pascale- 12 p
4. Flaviu Movileanu- 10 p
5. Adrian Lăzăroiu- 8 p
6. Lucian Diaconescu- 7 p
6. Adrian Brătescu- 7 p
8. Taru Alex- 6 p
9. Cucu Cristin- 5 p
10. Darmaz Ion- 4 p
11. Adrian Mocanu- 3 p
12. Alexiana Delimart- 2 p
12. Emanuel Cojocaru- 2 p
14. Bivolaru Stelian- 1 p
Lasă un comentariu:
-
Clasament dupa primele trei etape:
1. Adrian Dobrin- 42 p
2. Raul Pascale- 33 p
3. Șencu Victor- 27 p
4. Adrian Lăzăroiu- 23 p
5. Darmaz Ion- 22 p
6. Paul Noragiu- 18 p
7. Cucu Cristin- 17 p
8. Flaviu Movileanu- 16 p
9. Lucian Diaconescu- 14 p
10. Sorin Ioan Ivan- 13 p
10. Taru Alex- 13 p
12. Sandu Gabriel- 10 p
13. Rusu Geanini- 8 p
14. Adrian Mocanu- 7 p
15. Tudorache Constantin- 6 p
16. Gheorghe Bica- 4 p
17. Alexiana Delimart- 3 p
18. Alexandru Fluture- 2 p
18. Mihai Ionescu- 2 p
20. Bivolaru Stelian- 1 p
Lasă un comentariu:
-
Clasament etapa a III-a:
1. Adrian Dobrin- 18 p
2. Paul Noragiu- 11 p
3. Raul Pascale- 10 p
4. Șencu Victor- 9 p
5. Lucian Diaconescu- 7 p
5. Darmaz Ion- 7 p
7. Tudorache Constantin- 6 p
8. Cucu Cristin- 5 p
9. Sandu Gabriel- 3 p
10. Flaviu Movileanu- 2 p
10. Taru Alex- 2 p
10. Rusu Geanini- 2 p
10. Adrian Mocanu- 2 p
14. Gheorghe Bica- 1 p
14. Bivolaru Stelian- 1 p
14. Alexiana Delimart- 1 p
Lasă un comentariu:
-
Da, etapa va fi reprogramata, voi anunta saptamana viitoare.
Lasă un comentariu:
-
Pe 4 Martie 2017 are loc A + de la Arad. Am rugamintea sa reprogramezi etapa din luna martie. Multumesc!
Trimis de pe al meu ASUS_Z00AD folosind Tapatalk
Lasă un comentariu:
-
Clasament cumulat după două etape:
1. Adrian Dobrin- 24 p
2. Adrian Lăzăroiu- 23 p
2. Raul Pascale- 23 p
4. Șencu Victor- 18 p
5. Darmaz Ion- 15 p
6. Flaviu Movileanu- 14 p
7. Sorin Ioan Ivan- 13 p
8. Cucu Cristin- 12 p
9. Taru Alex- 11 p
10. Paul Noragiu- 7 p
10. Sandu Gabriel- 7 p
10. Lucian Diaconescu- 7 p
13. Rusu Geanini- 6 p
14. Adrian Mocanu- 5 p
15. Gheorghe Bica- 3 p
16. Alexandru Fluture- 2 p
16. Mihai Ionescu- 2 p
16. Alexiana Delimart- 2 p
Următoarea etapă va fi sâmbătă, 4 martie, ora 17.
Lasă un comentariu:
-
Clasament etapa a II-a
1. Adrian Dobrin- 19 p
2. Șencu Victor- 12 p
3. Raul Pascale- 10 p
4. Taru Alex- 9 p
5. Flaviu Movileanu- 7 p
5. Cucu Cristin- 7 p
5. Paul Noragiu- 7 p
8. Adrian Lăzăroiu- 5 p
8. Sandu Gabriel- 5 p
10. Lucian Diaconescu- 4 p
10. Darmaz Ion- 4 p
10. Sorin Ioan Ivan- 4 p
13. Rusu Geanini- 3 p
14. Alexandru Fluture- 2 p
15. Adrian Mocanu- 2 p
16. Gheorghe Bica- 2 p
16. Mihai Ionescu- 2 p
18. Alexiana Delimart- 1 p
Lasă un comentariu:
-
De Sf. Valentin!
Trimis de pe al meu ASUS_Z00AD folosind Tapatalk
Lasă un comentariu:
-
Etapa a doua se reprogramează pentru marți 14 februarie. Vă mulțumesc pentru înțelegere.
Lasă un comentariu:
-
Clasament după prima etapă:
1. Adrian Lăzăroiu- 18 p
2. Raul Pascale- 13 p
3. Ion Darmaz- 11 p
4. Ioan Sorin Ivan- 9 p
5. Flaviu Movileanu- 7 p
6. Victor Șencu- 6 p
7. Adrian Dobrin- 5 p
8. Cristin Cucu- 5 p
9. Lucian Diaconescu- 3 p
9. Gianini Rusu- 3 p
9. Adrian Mocanu- 3 p
12. Gabriel Sandu- 2 p
12. Adrian Brătescu- 2 p
12. Taru Alex- 2 p
15.Alexiana Delimart- 1 p
15. Gheorghe Bica- 1 p
15. Alexandru Safta- 1 p
Următoarea etapă este joi 2 februarie de la ora 17.
Lasă un comentariu:
-
Prima etapă va fi reprogramată pe data de 12 ianuarie, ora 17.
Lasă un comentariu:
-
Campionatul județean de tenis de masă 2017 - Dâmbovița
Se organizează campionatul județean de tenis de masă Dâmbovița 2017, pe parcursul a 12 etape, câte una în fiecare lună calendaristică.
Ziua de desfășurare va fi cu precădere sâmbăta de la ora 17.
Locația: Sala de sport a liceului I. H. Rădulescu.
?n primele 11 etape se vor decerna diplome. Etapa finală, în care vor fi decernate titlurile de campion individual și pe echipe va fi în luna decembrie.
Această competiție se desfășoară în colaborare cu Asociația sportul pentru toți și Direcția de Sport și Tineret Dâmbovița.
Punctajul va fi următorul:
- 1 punct pentru fiecare participare
- 1 punct pentru fiecare victorie în grupă
- 3 puncte pentru fiecare victorie în eliminatorii
- 5 puncte pentru câștigătorul fiecărei ediții.
Același sistem va fi luat în calcul și în cadrul categoriei concursului de dublu.
înscrierile la sală sau la tel. 0766284707 ( Alexandru ).
Taxa de participare 10 lei.Taguri: Nimic
Who has read this thread:
Lasă un comentariu: