Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Campionatul județean de tenis de masă 2017 - Dambovita

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Campionatul județean de tenis de masă 2017 - Dambovita

    Se organizează campionatul județean de tenis de masă Dâmbovița 2017, pe parcursul a 12 etape, câte una în fiecare lună calendaristică.
    Ziua de desfășurare va fi cu precădere sâmbăta de la ora 17.
    Locația: Sala de sport a liceului I. H. Rădulescu.
    În primele 11 etape se vor decerna diplome. Etapa finală, în care vor fi decernate titlurile de campion individual și pe echipe va fi în luna decembrie.
    Această competiție se desfășoară în colaborare cu Asociația sportul pentru toți și Direcția de Sport și Tineret Dâmbovița.
    Punctajul va fi următorul:
    - 1 punct pentru fiecare participare
    - 1 punct pentru fiecare victorie în grupă
    - 3 puncte pentru fiecare victorie în eliminatorii
    - 5 puncte pentru câștigătorul fiecărei ediții.
    Același sistem va fi luat în calcul și în cadrul categoriei concursului de dublu.
    Înscrierile la sală sau la tel. 0766284707 ( Alexandru ).
    Taxa de participare 10 lei.
    0766284707

  • #2
    Prima etapă, sâmbătă 14 ianuarie, ora 17.
    0766284707

    Comentariu


    • #3
      Prima etapă va fi reprogramată pe data de 12 ianuarie, ora 17.
      0766284707

      Comentariu


      • #4
        Clasament după prima etapă:



        1. Adrian Lăzăroiu- 18 p
        2. Raul Pascale- 13 p
        3. Ion Darmaz- 11 p
        4. Ioan Sorin Ivan- 9 p
        5. Flaviu Movileanu- 7 p
        6. Victor Șencu- 6 p
        7. Adrian Dobrin- 5 p
        8. Cristin Cucu- 5 p
        9. Lucian Diaconescu- 3 p
        9. Gianini Rusu- 3 p
        9. Adrian Mocanu- 3 p
        12. Gabriel Sandu- 2 p
        12. Adrian Brătescu- 2 p
        12. Taru Alex- 2 p
        15.Alexiana Delimart- 1 p
        15. Gheorghe Bica- 1 p
        15. Alexandru Safta- 1 p


        Următoarea etapă este joi 2 februarie de la ora 17.
        0766284707

        Comentariu


        • #5
          Etapa a doua se reprogramează pentru marți 14 februarie. Vă mulțumesc pentru înțelegere.
          0766284707

          Comentariu


          • #6
            De Sf. Valentin!

            Trimis de pe al meu ASUS_Z00AD folosind Tapatalk
            Blade:Butterfly Innerforce ZLC
            FH: Donic Bluefire JP 01 max
            BH:Yasaka Rakza X max

            Comentariu


            • #7
              Clasament etapa a II-a


              1. Adrian Dobrin- 19 p
              2. Șencu Victor- 12 p
              3. Raul Pascale- 10 p
              4. Taru Alex- 9 p
              5. Flaviu Movileanu- 7 p
              5. Cucu Cristin- 7 p
              5. Paul Noragiu- 7 p
              8. Adrian Lăzăroiu- 5 p
              8. Sandu Gabriel- 5 p
              10. Lucian Diaconescu- 4 p
              10. Darmaz Ion- 4 p
              10. Sorin Ioan Ivan- 4 p
              13. Rusu Geanini- 3 p
              14. Alexandru Fluture- 2 p
              15. Adrian Mocanu- 2 p
              16. Gheorghe Bica- 2 p
              16. Mihai Ionescu- 2 p
              18. Alexiana Delimart- 1 p
              0766284707

              Comentariu


              • #8
                Clasament cumulat după două etape:


                1. Adrian Dobrin- 24 p
                2. Adrian Lăzăroiu- 23 p
                2. Raul Pascale- 23 p
                4. Șencu Victor- 18 p
                5. Darmaz Ion- 15 p
                6. Flaviu Movileanu- 14 p
                7. Sorin Ioan Ivan- 13 p
                8. Cucu Cristin- 12 p
                9. Taru Alex- 11 p
                10. Paul Noragiu- 7 p
                10. Sandu Gabriel- 7 p
                10. Lucian Diaconescu- 7 p
                13. Rusu Geanini- 6 p
                14. Adrian Mocanu- 5 p
                15. Gheorghe Bica- 3 p
                16. Alexandru Fluture- 2 p
                16. Mihai Ionescu- 2 p
                16. Alexiana Delimart- 2 p


                Următoarea etapă va fi sâmbătă, 4 martie, ora 17.
                0766284707

                Comentariu


                • #9
                  Pe 4 Martie 2017 are loc A + de la Arad. Am rugamintea sa reprogramezi etapa din luna martie. Multumesc!

                  Trimis de pe al meu ASUS_Z00AD folosind Tapatalk
                  Blade:Butterfly Innerforce ZLC
                  FH: Donic Bluefire JP 01 max
                  BH:Yasaka Rakza X max

                  Comentariu


                  • #10
                    Da, etapa va fi reprogramata, voi anunta saptamana viitoare.
                    0766284707

                    Comentariu


                    • #11
                      Etapa a III-a se va desfasura joi 16 martie de la ora 17.
                      0766284707

                      Comentariu


                      • #12
                        Clasament etapa a III-a:


                        1. Adrian Dobrin- 18 p
                        2. Paul Noragiu- 11 p
                        3. Raul Pascale- 10 p
                        4. Șencu Victor- 9 p
                        5. Lucian Diaconescu- 7 p
                        5. Darmaz Ion- 7 p
                        7. Tudorache Constantin- 6 p
                        8. Cucu Cristin- 5 p
                        9. Sandu Gabriel- 3 p
                        10. Flaviu Movileanu- 2 p
                        10. Taru Alex- 2 p
                        10. Rusu Geanini- 2 p
                        10. Adrian Mocanu- 2 p
                        14. Gheorghe Bica- 1 p
                        14. Bivolaru Stelian- 1 p
                        14. Alexiana Delimart- 1 p
                        0766284707

                        Comentariu


                        • #13
                          Clasament dupa primele trei etape:

                          1. Adrian Dobrin- 42 p
                          2. Raul Pascale- 33 p
                          3. Șencu Victor- 27 p
                          4. Adrian Lăzăroiu- 23 p
                          5. Darmaz Ion- 22 p
                          6. Paul Noragiu- 18 p
                          7. Cucu Cristin- 17 p
                          8. Flaviu Movileanu- 16 p
                          9. Lucian Diaconescu- 14 p
                          10. Sorin Ioan Ivan- 13 p
                          10. Taru Alex- 13 p
                          12. Sandu Gabriel- 10 p
                          13. Rusu Geanini- 8 p
                          14. Adrian Mocanu- 7 p
                          15. Tudorache Constantin- 6 p
                          16. Gheorghe Bica- 4 p
                          17. Alexiana Delimart- 3 p
                          18. Alexandru Fluture- 2 p
                          18. Mihai Ionescu- 2 p
                          20. Bivolaru Stelian- 1 p
                          0766284707

                          Comentariu


                          • #14
                            Etapa a IV-a, sambata 1 aprilie, ora 17.
                            0766284707

                            Comentariu


                            • #15
                              Aham


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X