Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Campionatul județean de tenis de masă 2017 - Dambovita

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • tzarualex
    a răspuns
    Clasament după 5 etape:

    1. Adrian Dobrin- 62 p
    2. Raul Pascale- 56 p
    3. Șencu Victor- 52 p
    4. Adrian Lăzăroiu- 41 p

    5. Lucian Diaconescu- 39 p
    6. Flaviu Movileanu- 32 p
    6. Darmaz Ion- 32 p
    8. Cucu Cristin- 25 p
    9. Taru Alex- 19 p
    10. Paul Noragiu- 18 p

    11. Adrian Brătescu- 17 p

    12. Adrian Mocanu- 16 p
    13. Sorin Ioan Ivan- 13 p
    14. Sandu Gabriel- 10 p
    15. Rusu Geanini- 8 p
    16. Tudorache Constantin- 6 p
    16. Alexiana Delimart- 6 p
    16. Gheorghe Bica- 6 p
    19. Alexandru Fluture- 2 p
    19. Mihai Ionescu- 2 p
    19. Emanuel Cojocaru- 2 p
    19. Bivolaru Stelian- 2 p
    23. Daniel Matei-1 p

    Lasă un comentariu:


  • tzarualex
    a răspuns
    Rezultate etapa a v-a, īn ordinea punctajelor:

    1. Lucian Diaconescu- 18 p
    2. Șencu Victor- 11 p
    2. Raul Pascale- 11 p
    4. Adrian Brătescu- 10 p
    4. Adrian Lăzăroiu- 10 p
    6. Flavius Movileanu- 6 p
    6. Ion Darmaz- 6 p
    6. Adrian Mocanu- 6 p
    9. Cristin Cucu- 3 p
    10. Gheorghe Bica- 2 p
    11. Alexiana Delimart- 1 p
    11. Daniel Matei- 1 p

    Lasă un comentariu:


  • darmaz ion
    a răspuns
    Alex anunță și la sală ,că aici se uită puțini!

    Lasă un comentariu:


  • tzarualex
    a răspuns
    Etapa a V-a, joi 18 mai.

    Lasă un comentariu:


  • tzarualex
    a răspuns
    Clasament după 4 etape:



    1. Adrian Dobrin- 62 p
    2. Raul Pascale- 45 p
    3. Șencu Victor- 41 p
    4. Adrian Lăzăroiu- 31 p
    5. Flaviu Movileanu- 26 p
    5. Darmaz Ion- 26 p
    7. Cucu Cristin- 22 p
    8. Lucian Diaconescu- 21 p
    9. Taru Alex- 19 p
    10. Paul Noragiu- 18 p
    11. Sorin Ioan Ivan- 13 p
    12. Sandu Gabriel- 10 p
    12. Adrian Mocanu- 10 p
    14. Rusu Geanini- 8 p
    15. Adrian Brătescu- 7 p
    16. Tudorache Constantin- 6 p
    17. Alexiana Delimart- 5 p
    18. Gheorghe Bica- 4 p
    19. Alexandru Fluture- 2 p
    19. Mihai Ionescu- 2 p
    19. Emanuel Cojocaru- 2 p
    19. Bivolaru Stelian- 2 p

    Lasă un comentariu:


  • tzarualex
    a răspuns
    Rezultate pentru etapa a IV-a



    1. Adrian Dobrin- 20 p
    2. Șencu Victor- 14 p
    3. Raul Pascale- 12 p
    4. Flaviu Movileanu- 10 p
    5. Adrian Lăzăroiu- 8 p
    6. Lucian Diaconescu- 7 p
    6. Adrian Brătescu- 7 p
    8. Taru Alex- 6 p
    9. Cucu Cristin- 5 p
    10. Darmaz Ion- 4 p
    11. Adrian Mocanu- 3 p
    12. Alexiana Delimart- 2 p
    12. Emanuel Cojocaru- 2 p
    14. Bivolaru Stelian- 1 p

    Lasă un comentariu:


  • darmaz ion
    a răspuns
    Cumva e vreo păcăleală!?

    Lasă un comentariu:


  • Victor Sencu
    a răspuns
    Aham


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • tzarualex
    a răspuns
    Etapa a IV-a, sambata 1 aprilie, ora 17.

    Lasă un comentariu:


  • tzarualex
    a răspuns
    Clasament dupa primele trei etape:

    1. Adrian Dobrin- 42 p
    2. Raul Pascale- 33 p
    3. Șencu Victor- 27 p
    4. Adrian Lăzăroiu- 23 p
    5. Darmaz Ion- 22 p
    6. Paul Noragiu- 18 p
    7. Cucu Cristin- 17 p
    8. Flaviu Movileanu- 16 p
    9. Lucian Diaconescu- 14 p
    10. Sorin Ioan Ivan- 13 p
    10. Taru Alex- 13 p
    12. Sandu Gabriel- 10 p
    13. Rusu Geanini- 8 p
    14. Adrian Mocanu- 7 p
    15. Tudorache Constantin- 6 p
    16. Gheorghe Bica- 4 p
    17. Alexiana Delimart- 3 p
    18. Alexandru Fluture- 2 p
    18. Mihai Ionescu- 2 p
    20. Bivolaru Stelian- 1 p

    Lasă un comentariu:


  • tzarualex
    a răspuns
    Clasament etapa a III-a:


    1. Adrian Dobrin- 18 p
    2. Paul Noragiu- 11 p
    3. Raul Pascale- 10 p
    4. Șencu Victor- 9 p
    5. Lucian Diaconescu- 7 p
    5. Darmaz Ion- 7 p
    7. Tudorache Constantin- 6 p
    8. Cucu Cristin- 5 p
    9. Sandu Gabriel- 3 p
    10. Flaviu Movileanu- 2 p
    10. Taru Alex- 2 p
    10. Rusu Geanini- 2 p
    10. Adrian Mocanu- 2 p
    14. Gheorghe Bica- 1 p
    14. Bivolaru Stelian- 1 p
    14. Alexiana Delimart- 1 p

    Lasă un comentariu:


  • tzarualex
    a răspuns
    Etapa a III-a se va desfasura joi 16 martie de la ora 17.

    Lasă un comentariu:


  • tzarualex
    a răspuns
    Da, etapa va fi reprogramata, voi anunta saptamana viitoare.

    Lasă un comentariu:


  • ivamaistru
    a răspuns
    Pe 4 Martie 2017 are loc A + de la Arad. Am rugamintea sa reprogramezi etapa din luna martie. Multumesc!

    Trimis de pe al meu ASUS_Z00AD folosind Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • tzarualex
    a răspuns
    Clasament cumulat după două etape:


    1. Adrian Dobrin- 24 p
    2. Adrian Lăzăroiu- 23 p
    2. Raul Pascale- 23 p
    4. Șencu Victor- 18 p
    5. Darmaz Ion- 15 p
    6. Flaviu Movileanu- 14 p
    7. Sorin Ioan Ivan- 13 p
    8. Cucu Cristin- 12 p
    9. Taru Alex- 11 p
    10. Paul Noragiu- 7 p
    10. Sandu Gabriel- 7 p
    10. Lucian Diaconescu- 7 p
    13. Rusu Geanini- 6 p
    14. Adrian Mocanu- 5 p
    15. Gheorghe Bica- 3 p
    16. Alexandru Fluture- 2 p
    16. Mihai Ionescu- 2 p
    16. Alexiana Delimart- 2 p


    Următoarea etapă va fi sāmbătă, 4 martie, ora 17.

    Lasă un comentariu:

Cine a citit topicul
Procesare...
X