Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

GALAȚI: În fiecare Luni (ora 18:00) - Turneu "Activ"

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Clasament Etapa XXIII - 14.09.2020

    1. Capus Giani - Galati
    2. Buruiana Mihai - Marasesti
    3 -- 4
    Budescu Marian - Galati
    Budea Andra - Galati
    5 -- 8
    Botez Alex - Galati
    Picioroga Lucian - Galati
    Istrate Lucretiu - Galati
    Hulpan Cristian - Galati
    9 -- 16
    Albu Gheorghe - Galati
    Mardale Radu - Galati
    Martin Cristian - Galati
    Tirdea Ionut - Tecuci
    Golomoz Bogdan - Galati
    Munteanu George - Galati
    Manea Dorinel - Tecuci
    Anghele Cristinel - Galati
    17 -- 0v gr.inf.
    Topala Alex - Galati
    darksideofthemoon apreciază asta.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • Luni vin și eu
      Ma Lin Soft
      Yasaka Rakza 7
      Xiom Yanus

      Comentariu


      • Inscrieri Etapa XXIV - 21.09.2020 - 9/21/2020 / 7:22:15 PM - v4.3 / cls_2020-iul

        1. Zarinschi Catalin, Galati, 293 - 36.12 - E
        2. Iordache Eugen, Braila, 103 - 30.85 - O
        3. Botezatu Onelus, Galati, 624 - 30.07 - O
        4. Capus Giani, Galati, 122 - 29.08 - O
        5. Gutu Victor, Galati, 1711 - 23.3 - OW
        6. Picioroga Lucian, Galati, 1694 - 22.3 - O
        7. Anghele Cristinel, Galati, 1114 - 18 - AW
        8. Budescu Marian, Galati, 715 - 17.68 - A
        9. Panait Adrian, Braila, 397 - 15.02 - AW
        10. Hulpan Cristian, Galati, 650 - 13.94 - A
        11. Giosan Marcel, Galati, 697 - 13.21 - A
        12. Budea Andra, Galati, 700 - 12.79 - AJF
        13. Serban Adi Iulian, Ramnicu Sarat, 775 - 9.52 - H
        14. Portase Daria, Galati, 979 - 7.89 - HJF
        15. Moise Viorel, Braila, 983 - 6.95 - HW
        16. Albu Gheorghe, Galati, 2201 - 0
        17. Munteanu George, Galati, 4200 - 0
        18. Golomoz Bogdan, Galati, 6001 - 0
        19. Martin Cristian, Galati, 6002 - 0
        20. Botez Alex, Galati, 6003 - 0

        Comentariu


        • Grupe inferioare Etapa XXIV - 21.09.2020
          1 Capus Giani Golomoz Bogdan Hulpan Cristian Panait Adrian Munteanu George
          2 Budescu Marian Giosan Marcel Botezatu Onelus Portase Daria Serban Adi Iulian
          3 Picioroga Lucian Anghele Cristinel Budea Andra Botez Alex Albu Gheorghe
          4 Zarinschi Catalin Gutu Victor Martin Cristian Moise Viorel Iordache Eugen
          X

          Comentariu


          • Gr.inferioara nr. 1 - Etapa XXIV - 21.09.2020
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            X5X
            XVX
            LOC
            1 CAPUS GIANI - Galati
            3-0
            3-0
            3-0
            3-0
            4
            1
            2 GOLOMOZ BOGDAN - Galati
            0-3
            1-3
            3-2
            3-0
            2
            3
            3 HULPAN CRISTIAN - Galati
            0-3
            3-1
            3-0
            3-0
            3
            2
            4 PANAIT ADRIAN - Braila
            0-3
            2-3
            0-3
            3-0
            1
            4
            5 MUNTEANU GEORGE - Galati
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            5
            X
            Gr.inferioara nr. 2 - Etapa XXIV - 21.09.2020
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            X5X
            XVX
            LOC
            1 BUDESCU MARIAN - Galati
            3-2
            3-2
            3-1
            3-0
            4
            1
            2 GIOSAN MARCEL - Galati
            2-3
            2-3
            3-0
            0-3
            1
            4
            3 BOTEZATU ONELUS - Galati
            2-3
            3-2
            3-0
            3-0
            3
            2
            4 PORTASE DARIA - Galati
            1-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            5
            5 SERBAN ADI IULIAN - Ramnicu Sarat
            0-3
            3-0
            0-3
            3-0
            2
            3
            X
            Gr.inferioara nr. 3 - Etapa XXIV - 21.09.2020
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            X5X
            XVX
            LOC
            1 PICIOROGA LUCIAN - Galati
            1-3
            3-0
            3-1
            3-0
            3
            2
            2 ANGHELE CRISTINEL - Galati
            3-1
            3-0
            3-0
            3-0
            4
            1
            3 BUDEA ANDRA - Galati
            0-3
            0-3
            3-2
            3-0
            2
            3
            4 BOTEZ ALEX - Galati
            1-3
            0-3
            2-3
            3-1
            1
            4
            5 ALBU GHEORGHE - Galati
            0-3
            0-3
            0-3
            1-3
            0
            5
            X
            Gr.inferioara nr. 4 - Etapa XXIV - 21.09.2020
            Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
            X1X
            X2X
            X3X
            X4X
            X5X
            XVX
            LOC
            1 ZARINSCHI CATALIN - Galati
            3-2
            3-0
            3-1
            3-1
            4
            1
            2 GUTU VICTOR - Galati
            2-3
            3-0
            3-0
            2-3
            2
            3
            3 MARTIN CRISTIAN - Galati
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            5
            4 MOISE VIOREL - Braila
            1-3
            0-3
            3-0
            0-3
            1
            4
            5 IORDACHE EUGEN - Braila
            1-3
            3-2
            3-0
            3-0
            3
            2
            X

            Comentariu


            • Eliminatorii Etapa XXIV - 21.09.2020

              1. Capus Giani
              -------------------- Capus Giani 3-0
              32. Bye
              ----------------------------------- Capus Giani 3-0
              17. Munteanu George
              -------------------- Moise Viorel 0-3
              16. Moise Viorel
              -------------------------------------------------- Capus Giani 3-1
              9. Golomoz Bogdan
              -------------------- Golomoz Bogdan 3-0
              24. Bye
              ----------------------------------- Iordache Eugen 0-3
              25. Bye
              -------------------- Iordache Eugen 0-3
              8. Iordache Eugen
              ----------------------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 1-3
              5. Hulpan Cristian
              -------------------- Hulpan Cristian 3-0
              28. Bye
              ----------------------------------- Hulpan Cristian 3-0
              21. Bye
              -------------------- Gutu Victor 0-3
              12. Gutu Victor
              -------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 2-3
              13. Panait Adrian
              -------------------- Panait Adrian 3-0
              20. Martin Cristian
              ----------------------------------- Zarinschi Catalin 0-3
              29. Bye
              -------------------- Zarinschi Catalin 0-3
              4. Zarinschi Catalin

              -------------------------------------------------------------------------------- Botezatu Onelus 0-3

              3. Anghele Cristinel
              -------------------- Anghele Cristinel 3-0
              30. Bye
              ----------------------------------- Anghele Cristinel 3-0
              19. Albu Gheorghe
              -------------------- Giosan Marcel 0-3
              14. Giosan Marcel
              -------------------------------------------------- Botezatu Onelus 0-3
              11. Budea Andra
              -------------------- Budea Andra 3-0
              22. Bye
              ----------------------------------- Botezatu Onelus 1-3
              27. Bye
              -------------------- Botezatu Onelus 0-3
              6. Botezatu Onelus
              ----------------------------------------------------------------- Botezatu Onelus 3-1
              7. Picioroga Lucian
              -------------------- Picioroga Lucian 3-0
              26. Bye
              ----------------------------------- Picioroga Lucian 3-1
              23. Bye
              -------------------- Serban Adi Iulian 0-3
              10. Serban Adi Iulian
              -------------------------------------------------- Picioroga Lucian 3-1
              15. Botez Alex
              -------------------- Botez Alex 3-0
              18. Portase Daria
              ----------------------------------- Botez Alex 3-1
              31. Bye
              -------------------- Budescu Marian 0-3
              2. Budescu Marian
              Ultima editare de petrinmitica; 21.sep.2020, 21:03.

              Comentariu


              • Clasament Etapa XXIV - 21.09.2020

                1. Botezatu Onelus - Galati
                2. Zarinschi Catalin - Galati
                3 -- 4
                Picioroga Lucian - Galati
                Capus Giani - Galati
                5 -- 8
                Anghele Cristinel - Galati
                Hulpan Cristian - Galati
                Botez Alex - Galati
                Iordache Eugen - Braila
                9 -- 16
                Budea Andra - Galati
                Panait Adrian - Braila
                Serban Adi Iulian - Ramnicu Sarat
                Moise Viorel - Braila
                Giosan Marcel - Galati
                Gutu Victor - Galati
                Budescu Marian - Galati
                Golomoz Bogdan - Galati
                17 -- 20
                Portase Daria - Galati
                Martin Cristian - Galati
                Munteanu George - Galati
                Albu Gheorghe - Galati

                Comentariu


                • Etapa XXV - 28.09.2020

                  Inscrieri Etapa XXV - 28.09.2020 - 28.09.2020 / 22:36:55 - v4.3 / cls_2020-aug

                  1. Zarinschi Catalin, Galati, 294 - 36,12 - E
                  2. Voinea Sorin, Galati, 1451 - 33 - EW
                  3. Capus Giani, Galati, 125 - 29,08 - O
                  4. Ceobotaru Daniel, Galati, 634 - 18,18 - A
                  5. Anghele Cristinel, Galati, 1124 - 18 - AW
                  6. Budescu Marian, Galati, 719 - 17,68 - A
                  7. Hulpan Cristian, Galati, 661 - 13,94 - A
                  8. Giosan Marcel, Galati, 701 - 13,21 - A
                  9. Budea Andra, Galati, 703 - 12,79 - AJF
                  10. Mihai Gabriel, Galati, 939 - 9,62 - H
                  11. Albu Gheorghe, Galati, 2214 - 0
                  12. Eliade Adrian, Marasti, 2701 - 0
                  13. Botez Alex, Galati, 6001 - 0
                  14. Martin Cristian, Galati, 6003 - 0
                  15. Golomoz Bogdan, Galati, 6005 - 0
                  16. Gheorghita Denisa, Galati, 6006 - 0

                  Grupe inferioare Etapa XXV - 28.09.2020
                  1 Anghele Cristinel Budescu Marian Botez Alex Albu Gheorghe
                  2 Zarinschi Catalin Budea Andra Golomoz Bogdan Martin Cristian
                  3 Voinea Sorin Ceobotaru Daniel Giosan Marcel Gheorghita Denisa
                  4 Capus Giani Hulpan Cristian Eliade Adrian Mihai Gabriel
                  X
                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                  Comentariu


                  • Gr.inferioara nr. 1 - Etapa XXV - 28.09.2020
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    XVX
                    LOC
                    1 ANGHELE CRISTINEL - Galati
                    1-3
                    0-3
                    3-0
                    1
                    2 BUDESCU MARIAN - Galati
                    3-1
                    3-2
                    2-3
                    2
                    1
                    3 BOTEZ ALEX - Galati
                    3-0
                    2-3
                    3-0
                    2
                    2
                    4 ALBU GHEORGHE - Galati
                    0-3
                    3-2
                    0-3
                    1
                    X
                    Gr.inferioara nr. 2 - Etapa XXV - 28.09.2020
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    XVX
                    LOC
                    1 ZARINSCHI CATALIN - Galati
                    3-1
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 BUDEA ANDRA - Galati
                    1-3
                    3-2
                    3-0
                    2
                    2
                    3 GOLOMOZ BOGDAN - Galati
                    0-3
                    2-3
                    3-0
                    1
                    4 MARTIN CRISTIAN - Galati
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    X
                    Gr.inferioara nr. 3 - Etapa XXV - 28.09.2020
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    XVX
                    LOC
                    1 VOINEA SORIN - Galati
                    3-1
                    3-1
                    3-2
                    3
                    1
                    2 CEOBOTARU DANIEL - Galati
                    1-3
                    2-3
                    2-3
                    0
                    3 GIOSAN MARCEL - Galati
                    1-3
                    3-2
                    3-0
                    2
                    2
                    4 GHEORGHITA DENISA - Galati
                    2-3
                    3-2
                    0-3
                    1
                    X
                    Gr.inferioara nr. 4 - Etapa XXV - 28.09.2020
                    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                    X1X
                    X2X
                    X3X
                    X4X
                    XVX
                    LOC
                    1 CAPUS GIANI - Galati
                    1-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    2 HULPAN CRISTIAN - Galati
                    3-1
                    3-1
                    1-3
                    2
                    1
                    3 ELIADE ADRIAN - Marasti
                    0-3
                    1-3
                    3-0
                    1
                    4 MIHAI GABRIEL - Galati
                    0-3
                    3-1
                    0-3
                    1
                    X
                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu


                    • Grupa Principală - Etapa XXV - 28.09.2020
                      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                      X1X
                      X2X
                      X3X
                      X4X
                      X5X
                      X6X
                      X7X
                      X8X
                      XVX
                      LOC
                      1 HULPAN CRISTIAN - Galati
                      3-1
                      0-3
                      3-0
                      2-3
                      3-2
                      2-3
                      3-1
                      4
                      3
                      2 CAPUS GIANI - Galati
                      1-3
                      1-3
                      3-0
                      3-0
                      3-2
                      2-3
                      3-1
                      4
                      4
                      3 ZARINSCHI CATALIN - Galati
                      3-0
                      3-1
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      0-3
                      0-3
                      5
                      2
                      4 BUDEA ANDRA - Galati
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      3-0
                      2-3
                      0-3
                      3-1
                      2
                      7
                      5 BOTEZ ALEX - Galati
                      3-2
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      2-3
                      0-3
                      0-3
                      1
                      8
                      6 BUDESCU MARIAN - Galati
                      2-3
                      2-3
                      0-3
                      3-2
                      3-2
                      0-3
                      2-3
                      2
                      6
                      7 VOINEA SORIN - Galati
                      3-2
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3-1
                      7
                      1
                      8 GIOSAN MARCEL - Galati
                      1-3
                      1-3
                      3-0
                      1-3
                      3-0
                      3-2
                      1-3
                      3
                      5
                      X

                      Grupa Secundara - Etapa XXV - 28.09.2020
                      Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                      X1X
                      X2X
                      X3X
                      X4X
                      X5X
                      X6X
                      X7X
                      X8X
                      XVX
                      LOC
                      1 ELIADE ADRIAN - Marasti
                      3-0
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3-2
                      2-3
                      3-0
                      6
                      1
                      2 MIHAI GABRIEL - Galati
                      0-3
                      1-3
                      3-0
                      3-0
                      3-2
                      1-3
                      3-0
                      4
                      4
                      3 GOLOMOZ BOGDAN - Galati
                      1-3
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      6
                      2
                      4 MARTIN CRISTIAN - Galati
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      3-1
                      0-3
                      3-1
                      3
                      5
                      5 ANGHELE CRISTINEL - Galati
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      0-3
                      0-3
                      1
                      7
                      6 ALBU GHEORGHE - Galati
                      2-3
                      2-3
                      1-3
                      1-3
                      0-3
                      1-3
                      3-0
                      1
                      8
                      7 CEOBOTARU DANIEL - Galati
                      3-2
                      3-1
                      0-3
                      3-0
                      3-0
                      3-1
                      2-3
                      5
                      3
                      8 GHEORGHITA DENISA - Galati
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      3-0
                      0-3
                      3-2
                      2
                      6
                      P.S.
                      Rezultatele vor mai fi verificate o dată mâine de Mitică, pentru acuratețe.X
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • Clasament Etapa XXV - 28.09.2020

                        1. Voinea Sorin - Galati
                        2. Zarinschi Catalin - Galati
                        3. Hulpan Cristian - Galati
                        4. Capus Giani - Galati
                        5. Giosan Marcel - Galati
                        6. Budescu Marian - Galati
                        7. Budea Andra - Galati
                        8. Botez Alex - Galati
                        9. Eliade Adrian - Marasti
                        10. Golomoz Bogdan - Galati
                        11. Ceobotaru Daniel - Galati
                        12. Mihai Gabriel - Galati
                        13. Martin Cristian - Galati
                        14. Gheorghita Denisa - Galati
                        15. Anghele Cristinel - Galati
                        16. Albu Gheorghe - Galati
                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                        Comentariu


                        • Rezervat Etapa XXVI:
                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                          Comentariu


                          • Inscrieri Etapa XXVII - 12.10.2020 - 14.10.2020 / 23:46:58 - v4.3 / cls_2020-aug

                            1. Zarinschi Catalin, Galati, 294 - 36,12 - E
                            2. Istrate Lucretiu, Galati, 861 - 22,63 - O
                            3. Anghele Cristinel, Galati, 1124 - 18 - AW
                            4. Budescu Marian, Galati, 719 - 17,68 - A
                            5. Hulpan Cristian, Galati, 661 - 13,94 - A
                            6. Giosan Marcel, Galati, 701 - 13,21 - A
                            7. Budea Andra, Galati, 703 - 12,79 - AJF
                            8. Mihai Gabriel, Galati, 939 - 9,62 - H
                            9. Portase Daria, Galati, 993 - 7,89 - HJF
                            10. Avram Ionut, Galati, 1597 - 5,8 - H
                            11. Dutu Constantin, Galati, 1854 - 5,27 - H
                            12. Albu Gheorghe, Galati, 2214 - 0
                            13. Botez Alex, Galati, 6001 - 0
                            14. Martin Cristian, Galati, 6003 - 0
                            15. Gheorghita Denisa, Galati, 6006 - 0

                            Grupe inferioare Etapa XXVII - 12.10.2020
                            1 Zarinschi Catalin Istrate Lucretiu Botez Alex Avram Ionut Dutu Constantin
                            2 Anghele Cristinel Budescu Marian Giosan Marcel Portase Daria Gheorghita Denisa
                            3 Budea Andra Hulpan Cristian Mihai Gabriel Albu Gheorghe Martin Cristian
                            X
                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                            Comentariu


                            • Gr.inferioara nr. 1 - Etapa XXVII - 12.10.2020
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              X5X
                              XVX
                              LOC
                              1 ZARINSCHI CATALIN - Galati
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              4
                              1
                              2 ISTRATE LUCRETIU - Galati
                              0-3
                              3-2
                              3-0
                              3-0
                              3
                              2
                              3 BOTEZ ALEX - Galati
                              0-3
                              2-3
                              3-0
                              3-2
                              2
                              3
                              4 AVRAM IONUT - Galati
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              3-1
                              1
                              4
                              5 DUTU CONSTANTIN - Galati
                              0-3
                              0-3
                              2-3
                              1-3
                              0
                              5
                              X
                              Gr.inferioara nr. 2 - Etapa XXVII - 12.10.2020
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              X5X
                              XVX
                              LOC
                              1 ANGHELE CRISTINEL - Galati
                              3-2
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              4
                              1
                              2 BUDESCU MARIAN - Galati
                              2-3
                              3-0
                              3-1
                              3-0
                              3
                              2
                              3 GIOSAN MARCEL - Galati
                              0-3
                              0-3
                              3-2
                              3-0
                              2
                              3
                              4 PORTASE DARIA - Galati
                              0-3
                              1-3
                              2-3
                              3-0
                              1
                              4
                              5 GHEORGHITA DENISA - Galati
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              5
                              X
                              Gr.inferioara nr. 3 - Etapa XXVII - 12.10.2020
                              Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
                              X1X
                              X2X
                              X3X
                              X4X
                              X5X
                              XVX
                              LOC
                              1 BUDEA ANDRA - Galati
                              1-3
                              3-2
                              3-0
                              3-0
                              3
                              2
                              2 HULPAN CRISTIAN - Galati
                              3-1
                              3-2
                              3-0
                              3-0
                              4
                              1
                              3 MIHAI GABRIEL - Galati
                              2-3
                              2-3
                              3-1
                              3-1
                              2
                              3
                              4 ALBU GHEORGHE - Galati
                              0-3
                              0-3
                              1-3
                              3-0
                              1
                              4
                              5 MARTIN CRISTIAN - Galati
                              0-3
                              0-3
                              1-3
                              0-3
                              0
                              5
                              X
                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                              Comentariu


                              • Eliminatorii Etapa XXVI - 12.10.2020

                                1. Zarinschi Catalin
                                -------------------- Zarinschi Catalin 3-0
                                16. Bye
                                ----------------------------------- Zarinschi Catalin 3-1
                                9. Albu Gheorghe
                                -------------------- Giosan Marcel 1-3
                                8. Giosan Marcel
                                -------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 3-0
                                5. Budea Andra
                                -------------------- Budea Andra 3-0
                                12. Dutu Constantin
                                ----------------------------------- Budea Andra 3-2
                                13. Mihai Gabriel
                                -------------------- Budescu Marian 0-3
                                4. Budescu Marian
                                ----------------------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 3-0
                                3. Hulpan Cristian
                                -------------------- Hulpan Cristian 3-0
                                14. Gheorghita Denisa
                                ----------------------------------- Hulpan Cristian 3-1
                                11. Portase Daria
                                -------------------- Botez Alex 0-3
                                6. Botez Alex
                                -------------------------------------------------- Istrate Lucretiu 1-3
                                7. Istrate Lucretiu
                                -------------------- Istrate Lucretiu 3-0
                                10. Martin Cristian
                                ----------------------------------- Istrate Lucretiu 3-0
                                15. Avram Ionut
                                -------------------- Anghele Cristinel 0-3
                                2. Anghele Cristinel
                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X