Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

GALAȚI: În fiecare Luni (ora 18:00) - Turneu "Activ"

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    Etapa XIII- grupe superioare

    Grupe superioare Open/Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ZARINSCHI CATALIN GALATI
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 MITU MANUEL GALATI
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3 CIURUSNUC COSTEL GALATI
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 LAZAR TIBERIU GALATI
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VOINEA SORIN GALATI
    3-2
    1-3
    2-3
    1
    2 ARION COSTEL GALATI
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    2
    3 ANGHELE CRISTINEL GALATI
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    4 BOTEZATU ONELUS GALATI
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    1

    Comentariu


    • #32
      Etapa XIII - eliminatorii

      Eliminatorii Open/Amatori
      1. Zarinschi Catalin
      ------------------------- Zarinschi Catalin 3-0
      8. Bye
      -------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 3-0
      5. Bye
      ------------------------- Arion Costel 0-3
      4. Arion Costel
      --------------------------------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 3-2
      3. Ciurusnuc Costel
      ------------------------- Ciurusnuc Costel 3-0
      6. Bye
      -------------------------------------------------- Ciurusnuc Costel 3-2
      7. Bye
      ------------------------- Botezatu Onelus 0-3
      2. Botezatu Onelus

      Comentariu


      • #33
        Etapa XIII - clasament

        Clasament Open/Amatori

        1. Zarinschi Catalin - Galati
        2. Ciurusnuc Costel - Galati
        3 -- 4
        Arion Costel - Galati
        Botezatu Onelus - Galati
        5 -- 7 1v gr.sup.
        Voinea Sorin - Galati
        Anghele Cristinel - Galati
        Mitu Manuel - Galati
        8 -- 0v gr.sup.
        Lazar Tiberiu - Galati
        9 -- 2v gr.inf.
        Hulpan Cristian - Galati
        10 -- 13 1v gr.inf.
        Staicu Adrian - Galati
        Carp Catalin - Galati
        Oprea Sorin - Galati
        Mihaila Aurel - Galati
        14 -- 17 0v gr.inf.
        Giosan Marcel - Galati
        Dutu Constantin - Galati
        Vantdevara Silviu - Galati
        Fuica Benone - Galati

        Comentariu


        • #34
          Etapa XIV - inscrieri

          Inscrieri Open/amatori - on 4/11/2017 at 1:30:03 PM

          1. Zarinschi Catalin, Galati, 61 - 25.11 - O
          2. Arion Costel, Galati, 484 - 24.33 - O
          3. Botezatu Onelus, Galati, 894 - 24.25 - O
          4. Voinea Sorin, Galati, 703 - 24 - O
          5. Anghele Cristinel, Galati, 806 - 19.5 - A
          6. Ciurusnuc Costel, Galati, 298 - 17.92 - A
          7. Mitu Manuel, Galati, 1023 - 17.75 - A
          8. Gutu Victor, Galati, 1059 - 16.92 - AW
          9. Stolearenco Igor, Galati, 416 - 13.78 - A
          10. Dutu Constantin, Galati, 1120 - 8.38 - A
          11. Vantdevara Silviu, Galati, 2076 - 7 - A
          12. Ciurusnuc Loredana, Galati, 1294 - 6.38 - AF
          13. Staicu Adrian, Galati, 2309 - 0 - A
          14. Carp Catalin, Galati, 2419 - 0 - A
          15. Picioroga Lucian, Galati, 3237 - 0 - A
          16. Albu Gheorghe, Galati, 4014 - 0 - A
          17. Lazar Tiberiu, Galati, 4015 - 0 - A
          18. Dumitrache Marius , Galati, 4016 - 0 - A
          19. Dumitrache Marius jR., Galati, 4017 - 0 - A
          20. Mihaila Aurel, Galati, 4018 - 0 - A
          21. Badache Deea, Galati, 4020 - 0 - A
          22. Ceobotaru Daniel, Galati, 4025 - 0 - A
          23. Hulpan Cristi, Galati, 4026 - 0 - A
          24. Fuica Benone, Galati, 4027 - 0 - A
          25. Buhlea George, Galati, 4028 - 0 - A
          26. Legrand Alain, Galati, 4029 - 0 - A
          27. Mocanu Elena Delia, Galati, 4031 - 0 - A

          Comentariu


          • #35
            Etapa XIV - grupe inferioare

            Grupe inferioare Open/amatori

            Gr.inferioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 ZARINSCHI CATALIN GALATI
            3-0
            3-0
            3-0
            3-0
            4
            1
            2 CARP CATALIN GALATI
            0-3
            0-3
            3-0
            3-2
            2
            3
            3 BOTEZATU ONELUS GALATI
            0-3
            3-0
            3-0
            3-0
            3
            2
            4 DUMITRACHE MARIUS JR. GALATI
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            5 STOLEARENCO IGOR GALATI
            0-3
            2-3
            0-3
            3-0
            1
            6
            Gr.inferioara nr. 2
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 VOINEA SORIN GALATI
            3-0
            3-1
            3-0
            3
            1
            2 VANTDEVARA SILVIU GALATI
            0-3
            2-3
            3-2
            1
            3 FUICA BENONE GALATI
            1-3
            3-2
            3-0
            2
            2
            4 LAZAR TIBERIU GALATI
            0-3
            2-3
            0-3
            0
            5
            6
            Gr.inferioara nr. 3
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 ARION COSTEL GALATI
            3-1
            3-2
            3-0
            3
            1
            2 STAICU ADRIAN GALATI
            1-3
            3-0
            3-1
            2
            2
            3 DUMITRACHE MARIUS GALATI
            2-3
            0-3
            0-3
            0
            4 LEGRAND ALAIN GALATI
            0-3
            1-3
            3-0
            1
            5
            6
            Gr.inferioara nr. 4
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 MITU MANUEL GALATI
            3-1
            3-2
            3-0
            3
            1
            2 HULPAN CRISTI GALATI
            1-3
            2-3
            3-1
            1
            3 PICIOROGA LUCIAN GALATI
            2-3
            3-2
            3-0
            2
            2
            4 CIURUSNUC LOREDANA GALATI
            0-3
            1-3
            0-3
            0
            5
            6
            Gr.inferioara nr. 5
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 ANGHELE CRISTINEL GALATI
            3-0
            3-0
            3-0
            3-0
            4
            1
            2 BADACHE DEEA GALATI
            0-3
            3-0
            3-0
            3-0
            3
            2
            3 BUHLEA GEORGE GALATI
            0-3
            0-3
            3-1
            1
            3
            4 ALBU GHEORGHE GALATI
            0-3
            0-3
            3-2
            1
            5 DUTU CONSTANTIN GALATI
            0-3
            0-3
            1-3
            2-3
            0
            6
            Gr.inferioara nr. 6
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 CIURUSNUC COSTEL GALATI
            2-3
            2-3
            3-0
            3-0
            2
            3
            2 GUTU VICTOR GALATI
            3-2
            3-1
            3-0
            3-0
            4
            1
            3 MOCANU ELENA Delia GALATI
            3-2
            1-3
            3-0
            3-0
            3
            2
            4 MIHAILA AUREL GALATI
            0-3
            0-3
            0-3
            3-1
            1
            5 CEOBOTARU DANIEL GALATI
            0-3
            0-3
            0-3
            1-3
            0
            6

            Comentariu


            • #36
              Etapa XIV- eliminatorii

              Eliminatorii Open/amatori
              1. Zarinschi Catalin
              -------------------- Zarinschi Catalin 3-0
              16. Bye
              ---------------------------------------- Mocanu Elena Delia 3-2
              9. Staicu Adrian
              -------------------- Mocanu Elena Delia 3-0
              8. Mocanu Elena Delia
              ------------------------------------------------------------ Mocanu Elena Delia 3-1
              5. Anghele Cristinel
              -------------------- Anghele Cristinel 3-0
              12. Fuica Benone
              ---------------------------------------- Mitu Manuel 3-1
              13. Carp Catalin
              -------------------- Mitu Manuel 3-0
              4. Mitu Manuel

              . -------------------------------------------------------------------------------- Mocanu Elena Delia 3-1

              3. Arion Costel
              -------------------- Arion Costel 3-0
              14. Buhlea George
              ---------------------------------------- Arion Costel 3-2
              11. Botezatu Onelus
              -------------------- Gutu Victor 3-1
              6. Gutu Victor
              ------------------------------------------------------------ Arion Costel 3-1
              7. Badache Deea
              -------------------- Badache Deea 3-0
              10. Picioroga Lucian
              ---------------------------------------- Badache Deea 3-2
              15. Ciurusnuc Costel
              -------------------- Voinea Sorin 3-0
              2. Voinea Sorin

              Comentariu


              • #37
                Etapa XIV- clasament final

                Clasament Open/amatori

                1. Mocanu ELENA Delia - Galati
                2. Arion Costel - Galati
                3 -- 4
                Mitu Manuel - Galati
                Badache Deea - Galati
                5 -- 8
                Zarinschi Catalin - Galati
                Gutu Victor - Galati
                Anghele Cristinel - Galati
                Voinea Sorin - Galati
                9 -- 15
                Botezatu Onelus - Galati
                Ciurusnuc Costel - Galati
                Staicu Adrian - Galati
                Carp Catalin - Galati
                Picioroga Lucian - Galati
                Fuica Benone - Galati
                Buhlea George - Galati
                16 -- 21 1v gr.inf.
                Stolearenco Igor - Galati
                Vantdevara Silviu - Galati
                Albu Gheorghe - Galati
                Mihaila Aurel - Galati
                Hulpan Cristi - Galati
                Legrand Alain - Galati
                22 -- 27 0v gr.inf.
                Dutu Constantin - Galati
                Ciurusnuc Loredana - Galati
                Lazar Tiberiu - Galati
                Dumitrache Marius - Galati
                Dumitrache Marius jR. - Galati
                Ceobotaru Daniel - Galati

                Comentariu


                • #38
                  Etapa XV - inscrieri

                  Inscrieri Open/amatori - on 4/19/2017 at 12:20:36 PM

                  1. Constantinescu Rares, Braila, 115 - 25.67 - OJ
                  2. Zarinschi Catalin, Galati, 61 - 25.11 - O
                  3. Arion Costel, Galati, 484 - 24.33 - O
                  4. Botezatu Onelus, Galati, 894 - 24.25 - O
                  5. Voinea Sorin, Galati, 703 - 24 - O
                  6. Chiscop Bogdan, Galati, 404 - 22.58 - O
                  7. Anghele Cristinel, Galati, 806 - 19.5 - A
                  8. Ciurusnuc Costel, Galati, 298 - 17.92 - A
                  9. Mitu Manuel, Galati, 1023 - 17.75 - A
                  10. Gutu Victor, Galati, 1059 - 16.92 - AW
                  11. Stolearenco Igor, Galati, 416 - 13.78 - A
                  12. Budescu Marian, Galati, 693 - 13.44 - A
                  13. Panait Adrian, Braila, 417 - 13.39 - AW
                  14. Dutu Constantin, Galati, 1120 - 8.38 - A
                  15. Vantdevara Silviu, Galati, 2076 - 7 - A
                  16. Staicu Adrian, Galati, 2309 - 0 - A
                  17. Istrate Lucretiu, Galati, 3236 - 0 - A
                  18. Picioroga Lucian, Galati, 3237 - 0 - A
                  19. Lazar Tiberiu, Galati, 4015 - 0 - A
                  20. Dumitrache Marius , Galati, 4016 - 0 - A
                  21. Dumitrache Marius jR., Galati, 4017 - 0 - A
                  22. Mihaila Aurel, Galati, 4018 - 0 - A
                  23. Ceobotaru Daniel, Galati, 4025 - 0 - A
                  24. Hulpan Cristi, Galati, 4026 - 0 - A

                  Comentariu


                  • #39
                    Etapa XV - grupe inferioare

                    Grupe inferioare Open/amatori

                    Gr.inferioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 ZARINSCHI CATALIN GALATI
                    3-2
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 GUTU VICTOR GALATI
                    2-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    3 CEOBOTARU DANIEL GALATI
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    4 DUMITRACHE MARIUS GALATI
                    0-3
                    0-3
                    3-0
                    1
                    5
                    6
                    Gr.inferioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 VOINEA SORIN GALATI
                    3-0
                    3-2
                    3-1
                    3
                    1
                    2 BUDESCU MARIAN GALATI
                    0-3
                    1-3
                    3-2
                    1
                    3
                    3 CONSTANTINESCU RARES BRAILA
                    2-3
                    3-1
                    3-1
                    2
                    2
                    4 LAZAR TIBERIU GALATI
                    1-3
                    2-3
                    1-3
                    0
                    5
                    6
                    Gr.inferioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 ARION COSTEL GALATI
                    3-2
                    3-0
                    3-1
                    3
                    1
                    2 CIURUSNUC COSTEL GALATI
                    2-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    3 VANTDEVARA SILVIU GALATI
                    0-3
                    0-3
                    2-3
                    0
                    4 PANAIT ADRIAN BRAILA
                    1-3
                    0-3
                    3-2
                    1
                    3
                    5
                    6
                    Gr.inferioara nr. 4
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 MITU MANUEL GALATI
                    3-1
                    1-3
                    3-0
                    2
                    2
                    2 ISTRATE LUCRETIU GALATI
                    1-3
                    0-3
                    3-0
                    1
                    3
                    3 BOTEZATU ONELUS GALATI
                    3-1
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    4 DUTU CONSTANTIN GALATI
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    5
                    6
                    Gr.inferioara nr. 5
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 ANGHELE CRISTINEL GALATI
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 HULPAN CRISTI GALATI
                    0-3
                    0-3
                    3-0
                    1
                    3 STOLEARENCO IGOR GALATI
                    0-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    4 DUMITRACHE MARIUS JR. GALATI
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    5
                    6
                    Gr.inferioara nr. 6
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 CHISCOP BOGDAN GALATI
                    3-0
                    3-2
                    3-0
                    3
                    1
                    2 STAICU ADRIAN GALATI
                    0-3
                    3-0
                    3-1
                    2
                    2
                    3 PICIOROGA LUCIAN GALATI
                    2-3
                    0-3
                    3-0
                    1
                    3
                    4 MIHAILA AUREL GALATI
                    0-3
                    1-3
                    0-3
                    0
                    5
                    6

                    Comentariu


                    • #40
                      Etapa XV - ELIMINATORII

                      Eliminatorii Open/amatori
                      1. Zarinschi Catalin
                      -------------------- Zarinschi Catalin 3-1
                      16. Picioroga Lucian
                      ---------------------------------------- Zarinschi Catalin 3-2
                      9. Ciurusnuc Costel
                      -------------------- Staicu Adrian 3-2
                      8. Staicu Adrian
                      ------------------------------------------------------------ Zarinschi Catalin 3-1
                      5. Anghele Cristinel
                      -------------------- Constantinescu Rares 3-1
                      12. Constantinescu Rares
                      ---------------------------------------- Constantinescu Rares 3-0
                      13. Budescu Marian
                      -------------------- Botezatu Onelus 3-1
                      4. Botezatu Onelus

                      . -------------------------------------------------------------------------------- Voinea Sorin 3-2

                      3. Arion Costel
                      -------------------- Arion Costel 3-0
                      14. Panait Adrian
                      ---------------------------------------- Chiscop Bogdan 3-2
                      11. Gutu Victor
                      -------------------- Chiscop Bogdan 3-1
                      6. Chiscop Bogdan
                      ------------------------------------------------------------ Voinea Sorin 3-1
                      7. Stolearenco Igor
                      -------------------- Stolearenco Igor 3-1
                      10. Mitu Manuel
                      ---------------------------------------- Voinea Sorin 3-0
                      15. Istrate Lucretiu
                      -------------------- Voinea Sorin 3-0
                      2. Voinea Sorin

                      Comentariu


                      • #41
                        Etapa XV - clasament final

                        Clasament Open/amatori

                        1. Voinea Sorin - Galati
                        2. Zarinschi Catalin - Galati
                        3 -- 4
                        Chiscop Bogdan - Galati
                        Constantinescu Rares - Braila
                        5 -- 8
                        Stolearenco Igor - Galati
                        Staicu Adrian - Galati
                        Arion Costel - Galati
                        Botezatu Onelus - Galati
                        9 -- 16
                        Istrate Lucretiu - Galati
                        Picioroga Lucian - Galati
                        Gutu Victor - Galati
                        Anghele Cristinel - Galati
                        Mitu Manuel - Galati
                        Ciurusnuc Costel - Galati
                        Panait Adrian - Braila
                        Budescu Marian - Galati
                        17 -- 18 1v gr.inf.
                        Dumitrache Marius - Galati
                        Hulpan Cristi - Galati
                        19 -- 24 0v gr.inf.
                        Dutu Constantin - Galati
                        Vantdevara Silviu - Galati
                        Lazar Tiberiu - Galati
                        Dumitrache Marius jR. - Galati
                        Mihaila Aurel - Galati
                        Ceobotaru Daniel - Galati

                        Comentariu


                        • #42
                          Etapa - XVIII -inscrieri

                          Inscrieri Open/amatori - on 5/9/2017 at 3:14:34 PM

                          1. Zarinschi Catalin, Galati, 61 - 25.11 - O
                          2. Arion Costel, Galati, 484 - 24.33 - O
                          3. Ionita Valentin, Galati, 349 - 24.25 - O
                          4. Voinea Sorin, Galati, 703 - 24 - O
                          5. Chiscop Bogdan, Galati, 404 - 22.58 - O
                          6. Anghele Cristinel, Galati, 806 - 19.5 - A
                          7. Ciurusnuc Costel, Galati, 298 - 17.92 - A
                          8. Mitu Manuel, Galati, 1023 - 17.75 - A
                          9. Gutu Victor, Galati, 1059 - 16.92 - AW
                          10. Stolearenco Igor, Galati, 416 - 13.78 - A
                          11. Budescu Marian, Galati, 693 - 13.44 - A
                          12. Dutu Constantin, Galati, 1120 - 8.38 - A
                          13. Vantdevara Silviu, Galati, 2076 - 7 - A
                          14. Carp Catalin, Galati, 2419 - 0 - A
                          15. Oprea Sorin, Galati, 2420 - 0 - A
                          16. Istrate Lucretiu, Galati, 3236 - 0 - A
                          17. Picioroga Lucian, Galati, 3237 - 0 - A
                          18. Albu Gheorghe, Galati, 4014 - 0 - A
                          19. Lazar Tiberiu, Galati, 4015 - 0 - A
                          20. Dumitrache Marius , Galati, 4016 - 0 - A
                          21. Mihaila Aurel, Galati, 4018 - 0 - A
                          22. Ceobotaru Daniel, Galati, 4025 - 0 - A
                          23. Hulpan Cristi, Galati, 4026 - 0 - A
                          24. Fuica Benone, Galati, 4027 - 0 - A
                          25. Blefoianu Laurentiu, Galati, 4032 - 0 - A

                          Comentariu


                          • #43
                            Etapa XVIII - grupe inferioare

                            Grupe inferioare Open/amatori

                            Gr.inferioara nr. 1
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 ZARINSCHI CATALIN GALATI
                            3-0
                            3-1
                            3-1
                            3
                            1
                            2 BUDESCU MARIAN GALATI
                            0-3
                            3-1
                            1-3
                            1
                            3
                            3 LAZAR TIBERIU GALATI
                            1-3
                            1-3
                            1-3
                            0
                            4 FUICA BENONE GALATI
                            1-3
                            3-1
                            3-1
                            2
                            2
                            5
                            6
                            Gr.inferioara nr. 2
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 VOINEA SORIN GALATI
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            4
                            1
                            2 HULPAN CRISTI GALATI
                            0-3
                            1-3
                            3-0
                            3-2
                            2
                            3
                            3 ISTRATE LUCRETIU GALATI
                            0-3
                            3-1
                            3-2
                            3-1
                            3
                            2
                            4 CARP CATALIN GALATI
                            0-3
                            0-3
                            2-3
                            3-2
                            1
                            5 BLEFOIANU LAURENTIU GALATI
                            0-3
                            2-3
                            1-3
                            2-3
                            0
                            6
                            Gr.inferioara nr. 3
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 ARION COSTEL GALATI
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 STOLEARENCO IGOR GALATI
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            3 VANTDEVARA SILVIU GALATI
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            3
                            4 ALBU GHEORGHE GALATI
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            5
                            6
                            Gr.inferioara nr. 4
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 CHISCOP BOGDAN GALATI
                            3-2
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 GUTU VICTOR GALATI
                            2-3
                            3-1
                            3-0
                            2
                            2
                            3 DUMITRACHE MARIUS GALATI
                            0-3
                            1-3
                            2-3
                            0
                            4 DUTU CONSTANTIN GALATI
                            0-3
                            0-3
                            3-2
                            1
                            5
                            6
                            Gr.inferioara nr. 5
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 MITU MANUEL GALATI
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            2 IONITA VALENTIN GALATI
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            3 MIHAILA AUREL GALATI
                            0-3
                            0-3
                            3-1
                            1
                            4 CEOBOTARU DANIEL GALATI
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            5
                            6
                            Gr.inferioara nr. 6
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 ANGHELE CRISTINEL GALATI
                            1-3
                            3-1
                            3-0
                            2
                            2
                            2 CIURUSNUC COSTEL GALATI
                            3-1
                            3-1
                            3-0
                            3
                            1
                            3 PICIOROGA LUCIAN GALATI
                            1-3
                            1-3
                            3-1
                            1
                            3
                            4 OPREA SORIN GALATI
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            5
                            6

                            Comentariu


                            • #44
                              Etapa XVIII - eliminatorii

                              Eliminatorii Open/amatori
                              1. Ciurusnuc Costel
                              -------------------- Ciurusnuc Costel 3-1
                              16. Fuica Benone
                              ---------------------------------------- Ciurusnuc Costel 3-2
                              9. Stolearenco Igor
                              -------------------- Mitu Manuel 3-1
                              8. Mitu Manuel
                              ------------------------------------------------------------ Voinea Sorin 3-0
                              5. Chiscop Bogdan
                              -------------------- Chiscop Bogdan 3-0
                              12. Hulpan Cristi
                              ---------------------------------------- Voinea Sorin 3-0
                              13. Vantdevara Silviu
                              -------------------- Voinea Sorin 3-0
                              4. Voinea Sorin

                              . -------------------------------------------------------------------------------- Voinea Sorin 3-2

                              3. Zarinschi Catalin
                              -------------------- Zarinschi Catalin 3-0
                              14. Picioroga Lucian
                              ---------------------------------------- Arion Costel 3-1
                              11. Budescu Marian
                              -------------------- Arion Costel 3-1
                              6. Arion Costel
                              ------------------------------------------------------------ Arion Costel 3-1
                              7. Istrate Lucretiu
                              -------------------- Gutu Victor 3-1
                              10. Gutu Victor
                              ---------------------------------------- Gutu Victor 3-1
                              15. Anghele Cristinel
                              -------------------- Ionita Valentin 3-0
                              2. Ionita Valentin

                              Comentariu


                              • #45
                                Etapa XVIII - clasament

                                Clasament Open/amatori

                                1. Voinea Sorin - Galati
                                2. Arion Costel - Galati
                                3 -- 4
                                Ciurusnuc Costel - Galati
                                Gutu Victor - Galati
                                5 -- 8
                                Chiscop Bogdan - Galati
                                Zarinschi Catalin - Galati
                                Mitu Manuel - Galati
                                Ionita Valentin - Galati
                                9 -- 16
                                Vantdevara Silviu - Galati
                                Budescu Marian - Galati
                                Fuica Benone - Galati
                                Istrate Lucretiu - Galati
                                Hulpan Cristi - Galati
                                Picioroga Lucian - Galati
                                Stolearenco Igor - Galati
                                Anghele Cristinel - Galati
                                17 -- 19 1v gr.inf.
                                Dutu Constantin - Galati
                                Carp Catalin - Galati
                                Mihaila Aurel - Galati
                                20 -- 25 0v gr.inf.
                                Oprea Sorin - Galati
                                Albu Gheorghe - Galati
                                Lazar Tiberiu - Galati
                                Dumitrache Marius - Galati
                                Ceobotaru Daniel - Galati
                                Blefoianu Laurentiu - Galati

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X