Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

GALAȚI: În fiecare Luni (ora 18:00) - Turneu "Activ"

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #91
    Grupe inferioare 06.07.2020
    1 Anghele Cristinel Picioroga Lucian Botez Alex Giosan Marcel
    2 Hulpan Cristian Botezatu Onelus Golomoz Bogdan Albu Gheorghe
    3 Lovin Eusebiu Budescu Marian Blehoianu Laurentiu Istrate Lucretiu
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #92
      Gr.inferioara nr. 1 - 06.07.2020
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 ANGHELE CRISTINEL Galati
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 PICIOROGA LUCIAN Galati
      2-3
      3-1
      3-2
      2
      2
      3 BOTEZ ALEX Galati
      1-3
      1-3
      0-3
      0
      4
      4 GIOSAN MARCEL Galati
      0-3
      2-3
      3-0
      1
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - 06.07.2020
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 HULPAN CRISTIAN Galati
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      2 BOTEZATU ONELUS Galati
      3-0
      3-2
      3-1
      3
      1
      3 GOLOMOZ BOGDAN Galati
      2-3
      2-3
      3-0
      1
      3
      4 ALBU GHEORGHE Galati
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - 06.07.2020
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 LOVIN EUSEBIU Comanesti
      3-0
      3-0
      3-2
      3
      1
      2 BUDESCU MARIAN Galati
      0-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      3 BLEHOIANU LAURENTIU Galati
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      4
      4 ISTRATE LUCRETIU Galati
      2-3
      1-3
      3-1
      1
      3
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #93
        Eliminatorii 44018

        1. Anghele Cristinel
        -------------------- Anghele Cristinel 3-0
        16. Bye
        ----------------------------------- Istrate Lucretiu 2-3
        9. Botez Alex
        -------------------- Istrate Lucretiu 1-3
        8. Istrate Lucretiu
        -------------------------------------------------- Budescu Marian 0-3
        5. Budescu Marian
        -------------------- Budescu Marian 3-0
        12. Albu Gheorghe
        ----------------------------------- Budescu Marian 3-1
        13. Golomoz Bogdan
        -------------------- Picioroga Lucian 1-3
        4. Picioroga Lucian
        ----------------------------------------------------------------- Botezatu Onelus 0-3
        3. Lovin Eusebiu
        -------------------- Lovin Eusebiu 3-0
        14. Bye
        ----------------------------------- Lovin Eusebiu 3-0
        11. Blehoianu Laurentiu
        -------------------- Hulpan Cristian 1-3
        6. Hulpan Cristian
        -------------------------------------------------- Botezatu Onelus 0-3
        7. Giosan Marcel
        -------------------- Giosan Marcel 3-0
        10. Bye
        ----------------------------------- Botezatu Onelus 0-3
        15. Bye
        -------------------- Botezatu Onelus 0-3
        2. Botezatu Onelus
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • #94
          Clasament 06.07.2020

          1. Botezatu Onelus - Galati
          2. Budescu Marian - Galati
          3 -- 4
          Lovin Eusebiu - Comanesti
          Istrate Lucretiu - Galati
          5 -- 8
          Giosan Marcel - Galati
          Picioroga Lucian - Galati
          Hulpan Cristian - Galati
          Anghele Cristinel - Galati
          9 -- 12
          Albu Gheorghe - Galati
          Botez Alex - Galati
          Golomoz Bogdan - Galati
          Blehoianu Laurentiu - Galati
          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • #95
            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

            Comentariu


            • #96
              Inscrieri 13.07.2020 - 13.07.2020 / 23:19:57 - v4.2 / cls_2020-iul

              1. Istrate Lucretiu, Galati, 854 - 22,63 - O
              2. Picioroga Lucian, Galati, 1694 - 22,3 - O
              3. Ceobotaru Daniel, Galati, 643 - 18,18 - A
              4. Anghele Cristinel, Galati, 1114 - 18 - AW
              5. Giosan Marcel, Galati, 697 - 13,21 - A
              6. Blehoianu Laurentiu, Galati, 2042 - 10,85 - A
              7. Tiboaca Daniel, Galati, 1605 - 5,5 - H
              8. Albu Gheorghe, Galati, 2201 - 0
              9. Botez Alex, Galati, 6002 - 0
              10. Petrin Mitica, Galati, 6003 - 0
              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

              Comentariu


              • #97
                Grupe inferioare 13.07.2020
                1 Anghele Cristinel Picioroga Lucian Petrin Mitica Tiboaca Daniel Albu Gheorghe
                2 Istrate Lucretiu Ceobotaru Daniel Giosan Marcel Blehoianu Laurentiu Botez Alex
                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • #98
                  Gr.inferioara nr. 1 - 13.07.2020
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  V
                  LOC
                  1 ANGHELE CRISTINEL Galati
                  2-3
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3
                  2
                  2 PICIOROGA LUCIAN Galati
                  3-2
                  3-1
                  3-1
                  3-1
                  4
                  1
                  3 PETRIN MITICA Galati
                  0-3
                  1-3
                  3-1
                  3-0
                  2
                  3
                  4 TIBOACA DANIEL Galati
                  0-3
                  1-3
                  1-3
                  3-1
                  1
                  4
                  5 ALBU GHEORGHE Galati
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  1-3
                  0
                  -
                  Gr.inferioara nr. 2 - 13.07.2020
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  V
                  LOC
                  1 ISTRATE LUCRETIU Galati
                  3-0
                  3-0
                  3-1
                  3-0
                  4
                  1
                  2 CEOBOTARU DANIEL Galati
                  0-3
                  3-0
                  3-2
                  2-3
                  2
                  3
                  3 GIOSAN MARCEL Galati
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  1-3
                  0
                  4 BLEHOIANU LAURENTIU Galati
                  1-3
                  2-3
                  3-1
                  3-1
                  2
                  2
                  5 BOTEZ ALEX Galati
                  0-3
                  3-2
                  3-1
                  1-3
                  2
                  4
                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                  Comentariu


                  • #99
                    Eliminatorii 13.07.2020


                    1. Picioroga Lucian
                    -------------------- Botez Alex 2-3
                    8. Botez Alex
                    ----------------------------------- Botez Alex 3-2
                    5. Petrin Mitica
                    -------------------- Petrin Mitica 3-1
                    4. Blehoianu Laurentiu
                    -------------------------------------------------- Botez Alex 3-0
                    3. Anghele Cristinel
                    -------------------- Anghele Cristinel 3-1
                    6. Ceobotaru Daniel
                    ----------------------------------- Anghele Cristinel 3-1
                    7. Tiboaca Daniel
                    -------------------- Istrate Lucretiu 0-3
                    2. Istrate Lucretiu
                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu




                    • Sent from my SM-G988B using Tapatalk
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu




                      • Sent from my SM-G988B using Tapatalk
                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                        Comentariu


                        • Clasament 13.07.2020

                          1. Botez Alex - Galati
                          2. Anghele Cristinel - Galati
                          3 -- 4
                          Petrin Mitica - Galati
                          Istrate Lucretiu - Galati
                          5 -- 8
                          Picioroga Lucian - Galati
                          Ceobotaru Daniel - Galati
                          Blehoianu Laurentiu - Galati
                          Tiboaca Daniel - Galati
                          9 -- 10 0v gr.inf.
                          Albu Gheorghe - Galati
                          Giosan Marcel - Galati
                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                          Comentariu


                          • Inscrieri Etapa XV - 20.07.2020 - 21.07.2020 / 19:24:00 - v4.2 / cls_2020-iul

                            1. Capus Giani, Galati, 122 - 29,08 - O
                            2. Stolearenco Igor, Galati, 207 - 27,41 - O
                            3. Istrate Lucretiu, Galati, 854 - 22,63 - O
                            4. Picioroga Lucian, Galati, 1694 - 22,3 - O
                            5. Anghele Cristinel, Galati, 1114 - 18 - AW
                            6. Budescu Marian, Galati, 715 - 17,68 - A
                            7. Hulpan Cristian, Galati, 650 - 13,94 - A
                            8. Mihai Gabriel, Galati, 931 - 9,62 - H
                            9. Tiboaca Daniel, Galati, 1605 - 5,5 - H
                            10. Dutu Constantin, Galati, 1833 - 5,27 - H
                            11. Albu Gheorghe, Galati, 2201 - 0
                            12. Hulpan Daniel, Galati, 4178 - 0
                            13. Botez Alex, Galati, 6002 - 0

                            Grupe inferioare Etapa XV - 20.07.2020
                            1 Capus Giani Istrate Lucretiu Hulpan Cristian Botez Alex
                            2 Anghele Cristinel Stolearenco Igor Mihai Gabriel Hulpan Daniel
                            3 Picioroga Lucian Tiboaca Daniel Budescu Marian Albu Gheorghe Dutu Constantin
                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                            Comentariu


                            • Gr.inferioara nr. 1 - Etapa XV - 20.07.2020
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              V
                              LOC
                              1 CAPUS GIANI Galati
                              3-2
                              3-2
                              3-2
                              3
                              1
                              2 ISTRATE LUCRETIU Galati
                              2-3
                              3-0
                              3-2
                              2
                              2
                              3 HULPAN CRISTIAN Galati
                              2-3
                              0-3
                              3-1
                              1
                              3
                              4 BOTEZ ALEX Galati
                              2-3
                              2-3
                              1-3
                              0
                              4
                              5
                              -
                              Gr.inferioara nr. 2 - Etapa XV - 20.07.2020
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              V
                              LOC
                              1 ANGHELE CRISTINEL Galati
                              3-0
                              2-3
                              3-0
                              2
                              1
                              2 STOLEARENCO IGOR Galati
                              0-3
                              3-1
                              3-1
                              2
                              2
                              3 MIHAI GABRIEL Galati
                              3-2
                              1-3
                              3-1
                              2
                              3
                              4 HULPAN DANIEL Galati
                              0-3
                              1-3
                              1-3
                              0
                              4
                              5
                              -
                              Gr.inferioara nr. 3 - Etapa XV - 20.07.2020
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              V
                              LOC
                              1 PICIOROGA LUCIAN Galati
                              3-0
                              1-3
                              3-0
                              3-0
                              3
                              2
                              2 TIBOACA DANIEL Galati
                              0-3
                              1-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              3
                              3 BUDESCU MARIAN Galati
                              3-1
                              3-1
                              3-0
                              3-1
                              4
                              1
                              4 ALBU GHEORGHE Galati
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              3-1
                              1
                              4
                              5 DUTU CONSTANTIN Galati
                              0-3
                              0-3
                              1-3
                              1-3
                              0
                              5
                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                              Comentariu


                              • Eliminatorii Etapa XV - 20.07.2020

                                1. Capus Giani
                                -------------------- Capus Giani 3-0
                                16. Bye
                                ----------------------------------- Capus Giani 3-2
                                9. Albu Gheorghe
                                -------------------- Mihai Gabriel 1-3
                                8. Mihai Gabriel
                                -------------------------------------------------- Capus Giani 3-1
                                5. Picioroga Lucian
                                -------------------- Picioroga Lucian 3-1
                                12. Botez Alex
                                ----------------------------------- Stolearenco Igor 1-3
                                13. Dutu Constantin
                                -------------------- Stolearenco Igor 1-3
                                4. Stolearenco Igor
                                ----------------------------------------------------------------- Capus Giani 3-0
                                3. Budescu Marian
                                -------------------- Budescu Marian 3-0
                                14. Bye
                                ----------------------------------- Istrate Lucretiu 1-3
                                11. Hulpan Daniel
                                -------------------- Istrate Lucretiu 1-3
                                6. Istrate Lucretiu
                                -------------------------------------------------- Istrate Lucretiu 3-1
                                7. Tiboaca Daniel
                                -------------------- Hulpan Cristian 1-3
                                10. Hulpan Cristian
                                ----------------------------------- Hulpan Cristian 3-0
                                15. Bye
                                -------------------- Anghele Cristinel 0-3
                                2. Anghele Cristinel
                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X