Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

GALAȚI: În fiecare Luni (ora 18:00) - Turneu "Activ"

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • GALAȚI: În fiecare Luni (ora 18:00) - Turneu "Activ"

    Anunt Turneu
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  • #2
    Rezervat Clasament General

    ..................
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

    Comentariu


    • #3
      Etapa I

      .............
      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

      Comentariu


      • #4
        Etapa II

        ..........
        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

        Comentariu


        • #5
          Etapa III

          ....................
          Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

          Comentariu


          • #6
            Etapa IV

            ...................
            Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

            Comentariu


            • #7
              Etapa V

              ...................
              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

              Comentariu


              • #8
                Etapa VI

                .....................................
                Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                Comentariu


                • #9
                  Etapa VII

                  Inscrieri Open/Amatori - on 28.02.2017 at 16:46:03

                  1. Voinea Sorin, Galati, 528 - 26 - O
                  2. Zarinschi Catalin, Galati, 49 - 25,25 - O
                  3. Chiscop Bogdan, Galati, 290 - 24,58 - O
                  4. Arion Costel, Galati, 376 - 24,25 - O
                  5. Ionita Valentin, Galati, 442 - 20,25 - O
                  6. Anghele Cristinel, Galati, 798 - 19,5 - A
                  7. Uzuneanu Costica, Galati, 623 - 18,58 - AW
                  8. Ciurusnuc Costel, Galati, 268 - 17,42 - A
                  9. Mocanu Delia, Galati, 751 - 17,33 - AJF
                  10. Mitu Manuel, Galati, 843 - 16,83 - A
                  11. Florea Gigi, Galati, 263 - 16,75 - AW
                  12. Mocanu Ionut, Galati, 600 - 16,33 - A
                  13. Stolearenco Igor, Galati, 395 - 13,41 - A
                  14. Amarinei Sorin, Galati, 1344 - 8,17 - A
                  15. Vantdevara Silviu, Galati, 2015 - 7 - A
                  16. Fuica Benone, Galati, 2523 - 7 - A
                  17. Ciurusnuc Loredana, Galati, 1319 - 6,5 - AF
                  18. Staicu Adrian, Galati, 2244 - 0 - A
                  19. Carp Catalin, Galati, 2338 - 0 - A
                  20. Istrate Lucretiu, Galati, 3121 - 0 - A
                  21. Picioroga Lucian, Galati, 3122 - 0 - A
                  22. Tihi Aurelian, Galati, 4021 - 0 - A
                  23. Dumitrache Marius, Galati, 4022 - 0 - A
                  24. Mocanu Bogdan, Galati, 4023 - 0 - A
                  25. Isdraila Catalin, Galati, 4024 - 0 - A
                  26. Mihaila Aurel, Galati, 4025 - 0 - A
                  27. Grosu George, Galati, 4026 - 0 - A

                  Grupe inferioare Open/Amatori

                  Gr.inferioara nr. 1
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 ZARINSCHI CATALIN GALATI
                  3-1
                  3-2
                  3-2
                  3-0
                  4
                  1
                  2 MOCANU IONUT GALATI
                  1-3
                  3-2
                  3-1
                  3-1
                  3
                  2
                  3 AMARINEI SORIN GALATI
                  2-3
                  2-3
                  3-2
                  3-0
                  2
                  3
                  4 FLOREA GIGI GALATI
                  2-3
                  1-3
                  2-3
                  3-0
                  1
                  5 ISDRAILA CATALIN GALATI
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  6
                  Gr.inferioara nr. 2
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 CHISCOP BOGDAN GALATI
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  4
                  1
                  2 CIURUSNUC COSTEL GALATI
                  1-3
                  3-0
                  3-1
                  3-0
                  3
                  2
                  3 ISTRATE LUCRETIU GALATI
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  3-0
                  1
                  4 UZUNEANU COSTICA GALATI
                  0-3
                  1-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  5 DUMITRACHE MARIUS GALATI
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  6
                  Gr.inferioara nr. 3
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 ARION COSTEL GALATI
                  1-3
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  4
                  2
                  2 ANGHELE CRISTINEL GALATI
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  5
                  1
                  3 VANTDEVARA SILVIU GALATI
                  1-3
                  0-3
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3
                  4 PICIOROGA LUCIAN GALATI
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  5 CIURUSNUC LOREDANA GALATI
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  6 GROSU GEORGE GALATI
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  3-0
                  1
                  Gr.inferioara nr. 4
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 VOINEA SORIN GALATI
                  3-1
                  3-1
                  3-2
                  3-0
                  4
                  1
                  2 MITU MANUEL GALATI
                  1-3
                  3-0
                  1-3
                  3-0
                  2
                  3
                  3 CARP CATALIN GALATI
                  1-3
                  0-3
                  0-3
                  3-1
                  1
                  4 TIHI AURELIAN GALATI
                  2-3
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3
                  2
                  5 MOCANU BOGDAN GALATI
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  0
                  6
                  Gr.inferioara nr. 5
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 IONITA VALENTIN GALATI
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  5
                  1
                  2 STAICU ADRIAN GALATI
                  0-3
                  3-1
                  2-3
                  3-2
                  3-0
                  3
                  3
                  3 STOLEARENCO IGOR GALATI
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  3-2
                  3-0
                  2
                  4
                  4 MOCANU DELIA GALATI
                  0-3
                  3-2
                  3-0
                  3-2
                  3-0
                  4
                  2
                  5 FUICA BENONE GALATI
                  0-3
                  2-3
                  2-3
                  2-3
                  3-0
                  1
                  6 MIHAILA AUREL GALATI
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  Eliminatorii Open/Amatori

                  1. Zarinschi Catalin
                  ------------------------- Zarinschi Catalin 3-0
                  16. Bye
                  -------------------------------------------------- Tihi Aurelian 0-3
                  9. Tihi Aurelian
                  ------------------------- Tihi Aurelian 3-0
                  8. Arion Costel
                  --------------------------------------------------------------------------- Ionita Valentin 0-3
                  5. Ionita Valentin
                  ------------------------- Ionita Valentin 3-0
                  12. Amarinei Sorin
                  -------------------------------------------------- Ionita Valentin 3-0
                  13.
                  ------------------------- Chiscop Bogdan 0-3
                  4. Chiscop Bogdan

                  . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Ionita Valentin 3-0

                  3. Anghele Cristinel
                  ------------------------- Anghele Cristinel 3-0
                  14. Stolearenco Igor
                  -------------------------------------------------- Mitu Manuel 0-3
                  11. Mitu Manuel
                  ------------------------- Mitu Manuel 3-0
                  6. Mocanu Ionut
                  --------------------------------------------------------------------------- Mitu Manuel 3-0
                  7. Ciurusnuc Costel
                  ------------------------- Mocanu Delia 0-3
                  10. Mocanu Delia
                  -------------------------------------------------- Voinea Sorin 0-3
                  15. Staicu Adrian
                  ------------------------- Voinea Sorin 0-3
                  2. Voinea Sorin

                  Eliminatorii Consolare

                  1. Isdraila Catalin
                  ------------------------- Isdraila Catalin 3-0
                  8. Fuica Benone
                  -------------------------------------------------- Grosu George 0-3
                  5. Grosu George
                  ------------------------- Grosu George 3-0
                  4. Mocanu Bogdan
                  --------------------------------------------------------------------------- Grosu George 3-0
                  3. Carp Catalin
                  ------------------------- Picioroga Lucian 0-3
                  6. Picioroga Lucian
                  -------------------------------------------------- Istrate Lucretiu 0-3
                  7. Florea Gigi
                  ------------------------- Istrate Lucretiu 0-3
                  2. Istrate Lucretiu

                  Clasament Open/Amatori

                  1. Ionita Valentin - Galati
                  2. Mitu Manuel - Galati
                  3 -- 4
                  Tihi Aurelian - Galati
                  Voinea Sorin - Galati
                  5 -- 8
                  Chiscop Bogdan - Galati
                  Anghele Cristinel - Galati
                  Zarinschi Catalin - Galati
                  Mocanu Delia - Galati
                  9 -- 14
                  Arion Costel - Galati
                  Ciurusnuc Costel - Galati
                  Mocanu Ionut - Galati
                  Stolearenco Igor - Galati
                  Amarinei Sorin - Galati
                  Staicu Adrian - Galati
                  15 -- 3v gr.inf.
                  Vantdevara Silviu - Galati
                  16 -- 17 2v gr.inf.
                  Uzuneanu Costica - Galati
                  Picioroga Lucian - Galati
                  18 -- 22 1v gr.inf.
                  Florea Gigi - Galati
                  Fuica Benone - Galati
                  Carp Catalin - Galati
                  Istrate Lucretiu - Galati
                  Grosu George - Galati
                  23 -- 27 0v gr.inf.
                  Ciurusnuc Loredana - Galati
                  Dumitrache Marius - Galati
                  Mocanu Bogdan - Galati
                  Mihaila Aurel - Galati
                  Isdraila Catalin - Galati

                  Clasament Turneu Consolare

                  1. Grosu George - Galati
                  2. Istrate Lucretiu - Galati
                  3 -- 4
                  Isdraila Catalin - Galati
                  Picioroga Lucian - Galati
                  5 -- 8
                  Florea Gigi - Galati
                  Fuica Benone - Galati
                  Carp Catalin - Galati
                  Mocanu Bogdan - Galati
                  Ultima editare de marcelgiosan; 28.feb.2017, 15:55.
                  Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                  Comentariu


                  • #10
                    Etapa VIII - Inscrieri

                    Inscrieri open+amatori - on 2/27/2017 at 8:55:39 PM

                    1. Voinea Sorin, Galati, 541 - 26 - O
                    2. Zarinschi Catalin, Galati, 45 - 25.25 - O
                    3. Chiscop Bogdan, Galati, 349 - 24.58 - O
                    4. Arion Costel, Galati, 391 - 24.25 - O
                    5. Anghele Cristinel, Galati, 831 - 19.5 - A
                    6. Ciurusnuc Costel, Galati, 278 - 17.42 - A
                    7. Mitu Manuel, Galati, 862 - 16.83 - A
                    8. Budescu Marian, Galati, 695 - 12.19 - A
                    9. Giosan Marcel, Galati, 449 - 12 - A
                    10. Hulpan Cristian, Galati, 1545 - 9 - A
                    11. Amarinei Sorin, Galati, 1189 - 8.17 - AW
                    12. Dutu Constantin, Galati, 1100 - 8.13 - A
                    13. Vantdevara Silviu, Galati, 2057 - 7 - A
                    14. Fuica Benone, Galati, 2585 - 7 - A
                    15. Staicu Adrian, Galati, 2305 - 0 - A
                    16. Carp Catalin, Galati, 2405 - 0 - A
                    17. Oprea Sorin, Galati, 2406 - 0 - A
                    18. Istrate Lucretiu, Galati, 3210 - 0 - A
                    19. Picioroga Lucian, Galati, 3211 - 0 - A
                    20. Dumitrache Marius, Galati, 4002 - 0 - A
                    21. Mihaila Aurel, Galati, 4003 - 0 - A
                    22. Grosu George, Galati, 4005 - 0 - A
                    23. Dumtrache Marius jr, Galati, 4007 - 0 - A
                    24. Arion Adrian, Galati, 4008 - 0 - A
                    25. Blefoianu Laurentiu, Galati, 4009 - 0 - A
                    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                    Comentariu


                    • #11
                      Etapa VIII - Grupe inferioare

                      Grupe inferioare open+amatori

                      Gr.inferioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 VOINEA SORIN GALATI
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3-1
                      4
                      1
                      2 HULPAN CRISTIAN GALATI
                      1-3
                      3-0
                      3-0
                      3-1
                      3
                      2
                      3 AMARINEI SORIN GALATI
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      3-1
                      2
                      3
                      4 DUMITRACHE MARIUS GALATI
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      3-1
                      1
                      5 MIHAILA AUREL GALATI
                      1-3
                      1-3
                      1-3
                      1-3
                      0
                      6
                      Gr.inferioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 ZARINSCHI CATALIN GALATI
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      4
                      1
                      2 GIOSAN MARCEL GALATI
                      1-3
                      3-2
                      2-3
                      1-3
                      1
                      3 DUTU CONSTANTIN GALATI
                      0-3
                      2-3
                      0-3
                      1-3
                      0
                      4 PICIOROGA LUCIAN GALATI
                      0-3
                      3-2
                      3-0
                      3-1
                      3
                      2
                      5 GROSU GEORGE GALATI
                      0-3
                      3-1
                      3-1
                      1-3
                      2
                      3
                      6
                      Gr.inferioara nr. 3
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 CHISCOP BOGDAN GALATI
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      4
                      1
                      2 BUDESCU MARIAN GALATI
                      0-3
                      2-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      2
                      3 VANTDEVARA SILVIU GALATI
                      0-3
                      3-2
                      2-3
                      3-0
                      2
                      3
                      4 ISTRATE LUCRETIU GALATI
                      0-3
                      1-3
                      3-2
                      3-1
                      2
                      5 DUMTRACHE MARIUS JR GALATI
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      0
                      6
                      Gr.inferioara nr. 4
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 ARION COSTEL GALATI
                      2-3
                      3-1
                      3-2
                      3-0
                      3
                      1
                      2 MITU MANUEL GALATI
                      3-2
                      3-1
                      3-0
                      3-1
                      4
                      2
                      3 FUICA BENONE GALATI
                      1-3
                      1-3
                      3-0
                      1-3
                      1
                      4 OPREA SORIN GALATI
                      2-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      5 BLEFOIANU LAURENTIU GALATI
                      0-3
                      1-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      3
                      6
                      Gr.inferioara nr. 5
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 ANGHELE CRISTINEL GALATI
                      3-1
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      4
                      1
                      2 CIURUSNUC COSTEL GALATI
                      1-3
                      2-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      3
                      3 STAICU ADRIAN GALATI
                      2-3
                      3-2
                      3-1
                      3-0
                      3
                      2
                      4 CARP CATALIN GALATI
                      0-3
                      1-3
                      1-3
                      3-0
                      1
                      5 ARION ADRIAN GALATI
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      6
                      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                      Comentariu


                      • #12
                        Etapa VIII - Eliminatorii Consolare

                        Eliminatorii open+amatori

                        1. Dumitrache Marius
                        ------------------------- Dumitrache Marius 3-0
                        16. Bye
                        -------------------------------------------------- Dutu Constantin 0-3
                        9. Dutu Constantin
                        ------------------------- Dutu Constantin 3-0
                        8. Dumtrache Marius Jr
                        --------------------------------------------------------------------------- Fuica Benone 0-3
                        5. Carp Catalin
                        ------------------------- Carp Catalin 3-0
                        12. Bye
                        -------------------------------------------------- Fuica Benone 1-3
                        13. Bye
                        ------------------------- Fuica Benone 0-3
                        4. Fuica Benone

                        . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Istrate Lucretiu 0-3

                        3. Istrate Lucretiu
                        ------------------------- Istrate Lucretiu 3-0
                        14. Bye
                        -------------------------------------------------- Istrate Lucretiu 3-0
                        11. Bye
                        ------------------------- Arion Adrian 0-3
                        6. Arion Adrian
                        --------------------------------------------------------------------------- Istrate Lucretiu 3-2
                        7. Oprea Sorin
                        ------------------------- Oprea Sorin 3-0
                        10. Mihaila Aurel
                        -------------------------------------------------- Giosan Marcel 2-3
                        15. Bye
                        ------------------------- Giosan Marcel 0-3
                        2. Giosan Marcel
                        Ultima editare de marcelgiosan; 27.feb.2017, 20:55.
                        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                        Comentariu


                        • #13
                          Etapa VIII - Tablou eliminatoriu

                          Eliminatorii open+amatori

                          1. Voinea Sorin
                          ------------------------- Voinea Sorin 3-0
                          16. Bye
                          -------------------------------------------------- Voinea Sorin 3-0
                          9. Picioroga Lucian
                          ------------------------- Picioroga Lucian 3-2
                          8. Budescu Marian
                          --------------------------------------------------------------------------- Anghele Cristinel 2-3
                          5. Anghele Cristinel
                          ------------------------- Anghele Cristinel 3-0
                          12. Grosu George
                          -------------------------------------------------- Anghele Cristinel 3-2
                          13. Vantdevara Silviu
                          ------------------------- Arion Costel 2-3
                          4. Arion Costel

                          . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 2-3

                          3. Chiscop Bogdan
                          ------------------------- Chiscop Bogdan 3-0
                          14. Blefoianu Laurentiu
                          -------------------------------------------------- Chiscop Bogdan 3-1
                          11. Amarinei Sorin
                          ------------------------- Staicu Adrian 0-3
                          6. Staicu Adrian
                          --------------------------------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 1-3
                          7. Mitu Manuel
                          ------------------------- Mitu Manuel 3-0
                          10. Hulpan Cristian
                          -------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 1-3
                          15. Ciurusnuc Costel
                          ------------------------- Zarinschi Catalin 0-3
                          2. Zarinschi Catalin
                          Ultima editare de marcelgiosan; 27.feb.2017, 21:13.
                          Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                          Comentariu


                          • #14
                            Etapa VIII - Consolare

                            Clasament open+amatori

                            1. Istrate Lucretiu - Galati
                            2. Fuica Benone - Galati
                            3 -- 4
                            Giosan Marcel - Galati
                            Dutu Constantin - Galati
                            5 -- 8
                            Arion Adrian - Galati
                            Carp Catalin - Galati
                            Oprea Sorin - Galati
                            Dumitrache Marius - Galati
                            9 -- 10
                            Mihaila Aurel - Galati
                            Dumtrache Marius jr - Galati
                            Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                            Comentariu


                            • #15
                              Etapa VIII - Clasament

                              Clasament open+amatori

                              1. Zarinschi Catalin - Galati
                              2. Anghele Cristinel - Galati
                              3 -- 4
                              Chiscop Bogdan - Galati
                              Voinea Sorin - Galati
                              5 -- 8
                              Mitu Manuel - Galati
                              Arion Costel - Galati
                              Staicu Adrian - Galati
                              Picioroga Lucian - Galati
                              9 -- 15
                              Ciurusnuc Costel - Galati
                              Budescu Marian - Galati
                              Hulpan Cristian - Galati
                              Amarinei Sorin - Galati
                              Vantdevara Silviu - Galati
                              Grosu George - Galati
                              Blefoianu Laurentiu - Galati
                              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X