Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PLOIEȘTI: În fiecare Luni (ora 18:00) - Turneu "Prietenii Tenisului de Masă" Indoor Table Tennis

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Inscrieri Elite/Open - on 11/11/2019 at 9:15:14 PM

    1. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 698 - 37.3 - E
    2. Voicu Ionut, Ploiesti, 261 - 31 - O
    3. Sorescu Mircea, Paulesti, 73 - 29.55 - OW
    4. Marian Bogdan, Ploiesti, 119 - 29.28 - OW
    5. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 341 - 25.24 - O
    6. Sarbu Dan, Ploiesti, 319 - 24.46 - OW
    7. Visan Bogdan, Targoviste, 196 - 24.24 - O
    8. Sarbu Romulus, Ploiesti, 2659 - 6.25 - I
    9. Ionita Cristian, Ploiesti, 2291 - 6 - I
    10. Vrasti Iulian, Ploiesti, 1864 - 5.85 - I
    11. Georgescu Cristian, Ploiesti, 1986 - 5.4 - I
    12. Pantelimon Alexandru, Ploiesti, 1988 - 4.8 - I
    13. Ghita Dragos, Ploiesti, 3343 - 0 - A
    14. Enache Paul, Ploiesti, 4670 - 0 - I
    15. Iordache Ion, Ploiesti, 6001 - 0

    Comentariu


    • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
      George Bernard Shaw
      https://www.youtube.com/user/megan1RO

      Comentariu


      • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
        George Bernard Shaw
        https://www.youtube.com/user/megan1RO

        Comentariu


        • Gr.inferioara nr. 1 - Elite/Open
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
          3-0
          2-3
          3-0
          3-1
          3
          2
          2 SARBU DAN PLOIESTI
          0-3
          0-3
          3-1
          3-1
          2
          3
          3 VISAN BOGDAN TARGOVISTE
          3-2
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          1
          4 VRASTI IULIAN PLOIESTI
          0-3
          1-3
          0-3
          1-3
          0
          5 GHITA DRAGOS PLOIESTI
          1-3
          1-3
          0-3
          3-1
          1
          Gr.inferioara nr. 2 - Elite/Open
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 VOICU IONUT PLOIESTI
          1-3
          3-0
          3-1
          3-0
          3
          2
          2 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS
          3-1
          3-1
          3-2
          3-2
          4
          1
          3 SARBU ROMULUS PLOIESTI
          0-3
          1-3
          3-2
          2-3
          1
          4 GEORGESCU CRISTIAN PLOIESTI
          1-3
          2-3
          2-3
          3-2
          1
          3
          5 ENACHE PAUL PLOIESTI
          0-3
          2-3
          3-2
          2-3
          1
          Gr.inferioara nr. 3 - Elite/Open
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 SORESCU MIRCEA PAULESTI
          1-3
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          2
          2 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
          3-1
          3-1
          3-0
          3-0
          4
          1
          3 IONITA CRISTIAN PLOIESTI
          0-3
          1-3
          3-1
          3-0
          2
          3
          4 PANTELIMON ALEXANDRU PLOIESTI
          0-3
          0-3
          1-3
          3-0
          1
          5 IORDACHE ION PLOIESTI
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0

          Comentariu


          • Eliminatorii Elite/Open

            1. Visan Bogdan
            -------------------- Visan Bogdan 3-0
            16. Bye
            ----------------------------------- Visan Bogdan 3-0
            9. Ionita Cristian
            -------------------- Ionita Cristian 3-1
            8. Georgescu Cristian
            -------------------------------------------------- Sorescu Mircea 3-2
            5. Voicu Ionut
            -------------------- Voicu Ionut 3-0
            12. Bye
            ----------------------------------- Sorescu Mircea 3-2
            13. Bye
            -------------------- Sorescu Mircea 3-0
            4. Sorescu Mircea

            ----------------------------------------------------------------- Marian Bogdan 3-1

            3. Marian Bogdan
            -------------------- Marian Bogdan 3-0
            14. Bye
            ----------------------------------- Marian Bogdan 3-1
            11. Bye
            -------------------- Cudalbu Ciprian 3-0
            6. Cudalbu Ciprian
            -------------------------------------------------- Marian Bogdan 3-2
            7. Sarbu Dan
            -------------------- Sarbu Dan 3-0
            10. Bye
            ----------------------------------- Iorgoiu Constantin 3-1
            15. Bye
            -------------------- Iorgoiu Constantin 3-0
            2. Iorgoiu Constantin

            Comentariu


            • Clasament Elite/Open

              1. Marian Bogdan - Ploiesti
              2. Sorescu Mircea - Paulesti
              3 -- 4
              Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
              Visan Bogdan - Targoviste
              5 -- 8
              Cudalbu Ciprian - Ploiesti
              Voicu Ionut - Ploiesti
              Sarbu Dan - Ploiesti
              Ionita Cristian - Ploiesti
              9 -- 9
              Georgescu Cristian - Ploiesti

              Comentariu


              • Gr.superioara nr. 1 - AMATORI
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 GHITA DRAGOS PLOIESTI
                3-0
                3-1
                2
                1
                2 IORDACHE ION PLOIESTI
                0-3
                0-3
                0
                3 SARBU ROMULUS PLOIESTI
                1-3
                3-0
                1
                2
                Gr.superioara nr. 2 - AMATORI
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 ENACHE PAUL PLOIESTI
                1-3
                3-2
                1
                2 PANTELIMON ALEXANDRU PLOIESTI
                3-1
                2-3
                1
                1
                3 VRASTI IULIAN PLOIESTI
                2-3
                3-2
                1
                2

                Comentariu


                • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                  George Bernard Shaw
                  https://www.youtube.com/user/megan1RO

                  Comentariu


                  • Eliminatorii AMATORI

                    1. Ghita Dragos
                    -------------------- Ghita Dragos 3-0
                    8. Bye
                    ----------------------------------- Ghita Dragos 3-0
                    5. Loc 3 Gr.X
                    -------------------- Vrasti Iulian 3-0
                    4. Vrasti Iulian
                    -------------------------------------------------- Ghita Dragos 3-2
                    3. Sarbu Romulus
                    -------------------- Sarbu Romulus 3-0
                    6. Loc 3 Gr.X
                    ----------------------------------- Pantelimon Alexandru 3-0
                    7. Bye
                    -------------------- Pantelimon Alexandru 3-0
                    2. Pantelimon Alexandru

                    Comentariu


                    • Clasament AMATORI

                      1. Ghita Dragos - Ploiesti
                      2. Pantelimon Alexandru - Ploiesti
                      3 -- 4
                      Vrasti Iulian - Ploiesti
                      Sarbu Romulus - Ploiesti
                      5 -- 6 1v gr.sup.
                      Enache Paul - Ploiesti
                      Iordache Ion - Ploiesti

                      Comentariu


                      • Clasamentul editiei a XII-a dupa etapa a VIII-a:

                        https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

                        Primele locuri inainte de ultimile doua etape ale editiei :

                        OPEN
                        Loc 1 - MARIAN BOGDAN - 96 puncte
                        Loc 2 - SORESCU MIRCEA - 66 puncte
                        Loc 3 - SARBU DAN - 62 puncte

                        AVANSATI
                        Loc 1 - GHITA DRAGOS - 51 puncte
                        Loc 2 - NITU SERBAN - 43 puncte
                        Loc 3 - BABUS LIVIU - 42 puncte
                        Ultima editare de george60; 12.nov.2019, 10:53.

                        Comentariu


                        • Pt etapa de azi se inscriu:
                          Ghita Dragos
                          Sorescu Mircea
                          Nitu Serban
                          Georgescu Cristian
                          Gheorghe Dragos

                          Comentariu


                          • Cojocaru Ion
                            Banu Dan

                            Comentariu


                            • Eparu Leontin

                              Comentariu


                              • Ionita Cristian
                                Ene Florin
                                Iordache Ion

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X