Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PLOIEȘTI: În fiecare Luni (ora 18:00) - Turneu "Prietenii Tenisului de Masă" Indoor Table Tennis

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Băbuș și Vișan.

    Comentariu


    • Marian Bogdan
      "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
      George Bernard Shaw
      https://www.youtube.com/user/megan1RO

      Comentariu


      • Sarbu Dan

        Comentariu


        • Voicu Ionut,ajung pe la 18.50

          Comentariu


          • Mihaila Nicolae
            Bruchiu Doru

            Comentariu


            • Inscrieri Incepatori - on 1/13/2020 at 9:28:59 PM

              1. Voicu Ionut, Ploiesti, 315 - 33.02 - E
              2. Marian Bogdan, Ploiesti, 114 - 30.82 - OW
              3. Sorescu Mircea, Paulesti, 90 - 29.57 - OW
              4. Mihaila Nicolae, Breaza, 244 - 28.64 - OW
              5. Bruchiu Doru, Ploiesti, 1183 - 24.8 - OW
              6. Visan Bogdan, Targoviste, 197 - 24.06 - O
              7. Sarbu Dan, Ploiesti, 332 - 23.72 - OW
              8. Babus Liviu, Ploiesti, 366 - 20.1 - OW
              9. Nitu Serban, Paulesti, 284 - 18.95 - AW
              10. Popescu Sorin, Ploiesti, 1046 - 16.25 - A
              11. Cojocaru Ion, Ploiesti, 1011 - 15.7 - A
              12. Ionita Cristian, Ploiesti, 1679 - 11.65 - A
              13. Lazar Alin, Breaza, 1611 - 5.7 - H
              14. Dragan Razvan, Ploiesti, 3196 - 5.4 - H
              15. Banu Dan, Ploiesti, 6001 - 0

              Comentariu


              • Gr.inferioara nr. 1 - Open
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 VOICU IONUT PLOIESTI
                2-3
                2-3
                3-1
                3-0
                2
                3
                2 BRUCHIU DORU PLOIESTI
                3-2
                2-3
                3-0
                3-0
                3
                2
                3 SARBU DAN PLOIESTI
                3-2
                3-2
                3-1
                3-0
                4
                1
                4 IONITA CRISTIAN PLOIESTI
                1-3
                0-3
                1-3
                3-1
                1
                4
                5 LAZAR ALIN BREAZA
                0-3
                0-3
                0-3
                1-3
                0
                5
                Gr.inferioara nr. 2 - Open
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
                3-1
                3-0
                3-1
                3-0
                4
                1
                2 VISAN BOGDAN TARGOVISTE
                1-3
                3-1
                3-2
                3-0
                3
                2
                3 BABUS LIVIU PLOIESTI
                0-3
                1-3
                1-3
                3-0
                1
                4
                4 COJOCARU ION PLOIESTI
                1-3
                2-3
                3-1
                3-0
                2
                3
                5 DRAGAN RAZVAN PLOIESTI
                0-3
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                5
                Gr.inferioara nr. 3 - Open
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 SORESCU MIRCEA PAULESTI
                0-3
                3-0
                3-2
                3-0
                3
                2
                2 MIHAILA NICOLAE BREAZA
                3-0
                3-0
                3-1
                3-0
                4
                1
                3 NITU SERBAN PAULESTI
                0-3
                0-3
                3-1
                3-0
                2
                3
                4 POPESCU SORIN PLOIESTI
                2-3
                1-3
                1-3
                3-1
                1
                4
                5 BANU DAN PLOIESTI
                0-3
                0-3
                0-3
                1-3
                0
                5
                Ultima editare de george60; 13.ian.2020, 21:04.

                Comentariu


                • Gr.superioara nr. 1 - Open
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 SARBU DAN PLOIESTI
                  3-1
                  2-3
                  1
                  2
                  2 POPESCU SORIN PLOIESTI
                  1-3
                  0-3
                  0
                  3 BABUS LIVIU PLOIESTI
                  3-2
                  3-0
                  2
                  1
                  Gr.superioara nr. 2 - Open
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
                  3-1
                  3-0
                  2
                  1
                  2 NITU SERBAN PAULESTI
                  1-3
                  3-1
                  1
                  2
                  3 IONITA CRISTIAN PLOIESTI
                  0-3
                  1-3
                  0
                  Gr.superioara nr. 3 - Open
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 MIHAILA NICOLAE BREAZA
                  3-0
                  3-0
                  2
                  1
                  2 COJOCARU ION PLOIESTI
                  0-3
                  3-0
                  1
                  2
                  3 LAZAR ALIN BREAZA
                  0-3
                  0-3
                  0
                  Gr.superioara nr. 4 - Open
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 SORESCU MIRCEA PAULESTI
                  3-1
                  3-0
                  2
                  1
                  2 VOICU IONUT PLOIESTI
                  1-3
                  3-0
                  1
                  2
                  3 DRAGAN RAZVAN PLOIESTI
                  0-3
                  0-3
                  0
                  Gr.superioara nr. 5 - Open
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 VISAN BOGDAN TARGOVISTE
                  3-0
                  3-0
                  2
                  1
                  2 BRUCHIU DORU PLOIESTI
                  0-3
                  3-0
                  1
                  2
                  3 BANU DAN PLOIESTI
                  0-3
                  0-3
                  0
                  Ultima editare de george60; 13.ian.2020, 21:05.

                  Comentariu


                  • Eliminatorii Incepatori

                    1. Popescu Sorin
                    -------------------- Popescu Sorin 3-0
                    8. Bye
                    ----------------------------------- Popescu Sorin 3-2
                    5. Lazar Alin
                    -------------------- Lazar Alin 3-0
                    4. Dragan Razvan
                    -------------------------------------------------- Ionita Cristian 3-0
                    3. Banu Dan
                    -------------------- Banu Dan 3-0
                    6. Bye
                    ----------------------------------- Ionita Cristian 3-0
                    7. Bye
                    -------------------- Ionita Cristian 3-0
                    2. Ionita Cristian

                    Comentariu


                    • Clasament Incepatori

                      1. Ionita Cristian - Ploiesti
                      2. Popescu Sorin - Ploiesti
                      3 -- 4
                      Banu Dan - Ploiesti
                      Lazar Alin - Breaza
                      5
                      Dragan Razvan - Ploiesti

                      Comentariu


                      • Eliminatorii Open

                        1. Babus Liviu
                        -------------------- Babus Liviu 3-0
                        16. Bye
                        ----------------------------------- Babus Liviu 3-1
                        9. Nitu Serban
                        -------------------- Cojocaru Ion 3-0
                        8. Cojocaru Ion
                        -------------------------------------------------- Sorescu Mircea 3-2
                        5. Visan Bogdan
                        -------------------- Visan Bogdan 3-0
                        12. Bye
                        ----------------------------------- Sorescu Mircea 3-0
                        13. Bye
                        -------------------- Sorescu Mircea 3-0
                        4. Sorescu Mircea

                        ----------------------------------------------------------------- Sorescu Mircea 3-1

                        3. Mihaila Nicolae
                        -------------------- Mihaila Nicolae 3-0
                        14. Bye
                        ----------------------------------- Voicu Ionut 3-1
                        11. Bye
                        -------------------- Voicu Ionut 3-0
                        6. Voicu Ionut
                        -------------------------------------------------- Bruchiu Doru 3-2
                        7. Bruchiu Doru
                        -------------------- Bruchiu Doru 3-1
                        10. Sarbu Dan
                        ----------------------------------- Bruchiu Doru 3-0
                        15. Bye
                        -------------------- Marian Bogdan 3-0
                        2. Marian Bogdan

                        Comentariu


                        • Clasament Open

                          1. Sorescu Mircea - Paulesti
                          2. Bruchiu Doru - Ploiesti
                          3 -- 4
                          Babus Liviu - Ploiesti
                          Voicu Ionut - Ploiesti
                          5 -- 8
                          Visan Bogdan - Targoviste
                          Marian Bogdan - Ploiesti
                          Cojocaru Ion - Ploiesti
                          Mihaila Nicolae - Breaza
                          9 -- 10
                          Sarbu Dan - Ploiesti
                          Nitu Serban - Paulesti

                          Comentariu


                          • Etapa a VII-a se va disputa luni 20.01.2020 de la 18:30 !

                            Comentariu


                            • Nitu Serban

                              Comentariu


                              • Banu Dan

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X