Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PLOIEȘTI: În fiecare Luni (ora 18:00) - Turneu "Prietenii Tenisului de Masă" Indoor Table Tennis

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • PLOIEȘTI: În fiecare Luni (ora 18:00) - Turneu "Prietenii Tenisului de Masă" Indoor Table Tennis


    CONCURS ORGANIZAT DE “INDOOR TABLE TENNIS” STR. VALENI NR. 141 IN FIECARE LUNI INCEPAND CU ORELE 18.

    “PRIETENII TENISULUI DE MASA” SE DORESTE A FI O “PROVOCARE” A PRACTICANTILOR ACESTUI SPORT MINUNAT LA PARTIDE “AMICALE”, DAR SI LA PREGATIREA IN ATMOSFERA DE CONCURS PT AMATURURILE DE LA SFARSITUL SAPTAMANII.

    ORA DE INCEPERE : 18.00
    LOGISTICA : 6 MESE DONIC PERSSON 25
    CATEGORII: OPEN SI AVANSATI
    SISTEMUL DE JOC:
    - NR. MAX. DE PARTICIPANTI : 30
    - CAPI DE SERIE IN INFERIOARE : CONFORM CU MP DATA DE CLASAMENTUL AMATUR LA ZI
    - GRUPE INFERIOARE DE 5 SAU 4 DUPA MP, REGULA SARPELUI, SE CALIFICA PRIMII 2 LA OPEN SI URMATORII 2 LA AVANSATI
    - GRUPE SUPERIOARE DE 3 SAU 4, SE CALIFICA PRIMII 2 SAU 3, SAU DIRECT ELIMINATORII
    - ELIMINATORII : CONFORM SCHEMEI
    REGULAMENT : REGULAMENTUL AMATUR IN VIGOARE
    PREMII : DUPA 10 ETAPE - LOCURILE I-III LA AMBELE CATEGORII - CUPE SI DIPLOME

    Organizatori : George Iancu - 0744576977
    Bogdan Visan - 0729983041
    Ultima editare de george60; 17.oct.2018, 17:44.

  • #2
    Irimia Marian
    MX-P / R&B / MX-S
    "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

    Comentariu


    • #3
      Bozga Lucian.
      Bozga Razvan.
      Fratila Robert.

      Comentariu


      • #4
        Se mai inscriu:
        Eparu Leontin
        Pascu Cristi
        Sarbu Dan

        Comentariu


        • #5
          Stancescu Sebastian - Ploiesti

          Comentariu


          • #6
            Cobeanu Marius, Breaza.

            Comentariu


            • #7
              Ghita Dragos
              Radu Florin
              Popescu Sorin
              Ultima editare de george60; 14.mar.2017, 19:29.

              Comentariu


              • #8
                Barbatel Eduard

                Comentariu


                • #9
                  Ivan Valentin

                  Comentariu


                  • #10
                    Tudorel Irimia - Ploiesti

                    Comentariu


                    • #11
                      Vasile Cristi

                      Comentariu


                      • #12
                        Se inscrie și Babus Liviu

                        Trimis de pe al meu D2403 folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • #13
                          Grupe inferioare Open+Avansati

                          Gr.inferioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 MIHAILA NICOLAE BREAZA
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          4
                          1
                          2 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
                          0-3
                          2-3
                          3-0
                          3-1
                          2
                          3
                          3 SARBU DAN PLOIESTI
                          0-3
                          3-2
                          3-0
                          3-0
                          3
                          2
                          4 IRIMIA MARIAN PLOIESTI
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          5
                          5 PASCU CRISTIAN PLOIESTI
                          0-3
                          1-3
                          0-3
                          3-0
                          1
                          4
                          6
                          Gr.inferioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 BARBATEL EDUARD PLOIESTI
                          2-3
                          3-2
                          3-0
                          3-0
                          3
                          2
                          2 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
                          3-2
                          3-1
                          3-2
                          3-0
                          4
                          1
                          3 VISAN BOGDAN TARGOVISTE
                          2-3
                          1-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          3
                          4 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
                          0-3
                          2-3
                          0-3
                          3-0
                          1
                          4
                          5 VASILE CRISTI PLOIESTI
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          5
                          6
                          Gr.inferioara nr. 3
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 IVAN VALENTIN CAMPINA
                          3-1
                          3-2
                          3-0
                          3-0
                          4
                          1
                          2 COBEANU MARIUS BREAZA
                          1-3
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3
                          2
                          3 BABUS LIVIU PLOIESTI
                          2-3
                          0-3
                          3-0
                          3-1
                          2
                          3
                          4 EPARU LEONTIN PLOIESTI
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          2-3
                          0
                          5
                          5 IRIMIA TUDOREL PLOIESTI
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          3-2
                          1
                          4
                          6
                          Gr.inferioara nr. 4
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 SORESCU MIRCEA PAULESTI
                          2-3
                          3-1
                          3-1
                          2
                          2
                          2 MANTA VIOREL BAICOI
                          3-2
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          3 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                          1-3
                          0-3
                          1-3
                          0
                          4
                          4 POPESCU SORIN PLOIESTI
                          1-3
                          0-3
                          3-1
                          1
                          3
                          5
                          6


                          Grupe superioare Avansati

                          Gr.superioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
                          0-3
                          3-0
                          3-1
                          2
                          3
                          2 POPESCU SORIN PLOIESTI
                          3-0
                          3-0
                          1-3
                          2
                          1
                          3 IRIMIA TUDOREL PLOIESTI
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          0
                          4 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
                          1-3
                          3-1
                          3-1
                          2
                          2
                          Gr.superioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 VISAN BOGDAN TARGOVISTE
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          2 BABUS LIVIU PLOIESTI
                          0-3
                          3-1
                          3-0
                          2
                          2
                          3 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                          0-3
                          1-3
                          1-3
                          0
                          4 PASCU CRISTIAN PLOIESTI
                          0-3
                          0-3
                          3-1
                          1
                          3

                          Eliminatorii Avansati

                          1. Popescu Sorin
                          ------------------------- Popescu Sorin 3-0
                          8. Bye
                          -------------------------------------------------- Marian Bogdan 0-3
                          5. Marian Bogdan
                          ------------------------- Marian Bogdan 3-1
                          4. Babus Liviu
                          --------------------------------------------------------------------------- Visan Bogdan 2-3
                          3. Cudalbu Ciprian
                          ------------------------- Cudalbu Ciprian 3-0
                          6. Pascu Cristian
                          -------------------------------------------------- Visan Bogdan 0-3
                          7. Bye
                          ------------------------- Visan Bogdan 0-3
                          2. Visan Bogdan




                          Clasament Avansati

                          1. Visan Bogdan - Targoviste
                          2. Marian Bogdan - Ploiesti
                          3 -- 4
                          Cudalbu Ciprian - Ploiesti
                          Popescu Sorin - Ploiesti
                          5 -- 6
                          Babus Liviu - Ploiesti
                          Pascu Cristian - Ploiesti
                          7 --8 0v gr.sup.
                          Irimia Tudorel - Ploiesti
                          Stancescu Sebastian - Ploiesti
                          9 --11 0v gr.inf.
                          Eparu Leontin - Ploiesti
                          Irimia Marian - Ploiesti
                          Vasile Cristi - Ploiesti





                          Grupe superioare Open

                          Gr.superioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 MIHAILA NICOLAE BREAZA
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          2 MANTA VIOREL BAICOI
                          3-0
                          2-3
                          3-0
                          2
                          2
                          3 COBEANU MARIUS BREAZA
                          3-0
                          3-2
                          3-0
                          3
                          1
                          4 BARBATEL EDUARD PLOIESTI
                          3-0
                          0-3
                          0-3
                          1
                          3
                          Gr.superioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
                          3-0
                          2-3
                          0-3
                          1
                          3
                          2 IVAN VALENTIN CAMPINA
                          0-3
                          2-3
                          3-2
                          1
                          3 SORESCU MIRCEA PAULESTI
                          3-2
                          3-2
                          3-2
                          3
                          1
                          4 SARBU DAN PLOIESTI
                          3-0
                          2-3
                          2-3
                          1
                          2
                          Eliminatorii Open
                          1. Cobeanu Marius
                          ------------------------- Cobeanu Marius 3-0
                          8. Bye
                          -------------------------------------------------- Cobeanu Marius 3-0
                          5. Barbatel Eduard
                          ------------------------- Sarbu Dan 1-3
                          4. Sarbu Dan
                          --------------------------------------------------------------------------- Manta Viorel 0-3
                          3. Manta Viorel
                          ------------------------- Manta Viorel 3-2
                          6. Bivolaru Marius
                          -------------------------------------------------- Manta Viorel 3-1
                          7. Bye
                          ------------------------- Sorescu Mircea 0-3
                          2. Sorescu Mircea



                          Clasament Open

                          1. Manta Viorel - Baicoi
                          2. Cobeanu Marius - Breaza
                          3 -- 4
                          Sorescu Mircea - Paulesti
                          Sarbu Dan - Ploiesti
                          5 -- 6
                          Bivolaru Marius - Ploiesti
                          Barbatel Eduard - Ploiesti
                          7 -- 1v gr.sup.
                          Ivan Valentin - Campina
                          8 -- 0v gr.sup.
                          Mihaila Nicolae - Breaza

                          Comentariu


                          • #14
                            Multumim, George!

                            Comentariu


                            • #15
                              Multumesc si eu tuturor dar in special tie Bogdane pt sprijinul logistic (de ieri dar si de duminica) !
                              Felicitari castigatorilor primei etape ! In scurt timp o sa postez sistemul de punctaj (perfectibil la sugestiile
                              voastre).
                              IERI AM VAZUT CU ADEVARAT PRIETENI AI TENISULUI DE MASA (cu sfaturi realmente utile date adversarului de joc !!!!),
                              PRIETENI SI IN AFARA COMPETITIEI , PRIETENI ... CE MAI ! VA MULTUMESC !!!

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X