Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PLOIESTI: Campionat tenis de masa pe echipe 2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Se inscrie echipa cu numele "All Inclusive" formata din:
    Stancescu Sebastian - capitan
    Manta Viorel
    Voicu Ionut
    Retegan Cosmin

    Comentariu


    • #17
      Postat în original de Retegan Cosmin Vezi post
      Se inscrie echipa cu numele "All Inclusive" formata din:
      Stancescu Sebastian - capitan
      Manta Viorel
      Voicu Ionut
      Retegan Cosmin
      E din ce in ce mai bine☺:am plecat de la "Kataroiul de lemn" am trecut la "Plecati d'acasa" si am ajuns la "All Inclusive".😀
      FH:Butterfly-Tackinfire Drive
      BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
      BH:Stiga Energy Absorber

      Comentariu


      • #18
        Se inscrie echipa ''CSO Valenii de Munte''.Componenta echipei(numeroasa) va fi definitivata pana la inceperea primei etape a competitiei.
        Prima etapa va incepe,asa cum s a anuntat si in enuntul competitiei,DUMINICA-2 APRILIE de la ora 9.30.Se vor stabili impreuna cu toti cei inscrisi ultimele detalii ale desfasurarii competitiei,capitanii celor 8 echipe vor trage la sorti ordinea celor 7 etape ale turului competitiei urmand ca in jur de ora 10 sa inceapa meciurile primei etape.
        FH:Butterfly-Tackinfire Drive
        BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
        BH:Stiga Energy Absorber

        Comentariu


        • #19
          upload img
          "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
          George Bernard Shaw
          https://www.youtube.com/user/megan1RO

          Comentariu


          • #20
            "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
            George Bernard Shaw
            https://www.youtube.com/user/megan1RO

            Comentariu


            • #21
              Ieri,2 aprilie,a avut loc prima etapa a competitiei.La startul ei s au aliniat 8 echipe cu urmatoarea componenta:

              CSO Valenii de Munte:
              Soare Valentin(CPT)
              Ipate Virgil
              Corbu Darius
              Iorgoiu Constantin
              Panait Genu
              Iamandei Sebastian
              Florea Favian
              Trache Bogdan
              Moraru Sebastian
              Tudose Gabriel

              Tenis Club M
              Mos Florin(CPT)
              Florea Marian
              Bozga Razvan
              Moise Bianca

              RobyTON:
              Fratila Robert(CPT)
              Dinu Adrian
              Plaiasu Ion
              Badea Iulian

              Young Tigers:
              Ionita Fabian(CPT)
              Vasile Bogdan
              Tudor Valeriu
              Enache Paul

              Kataroiul de lemn:
              Acriva Marian(CPT)
              Dumitru Lazar
              Panait Constantin
              Dinu Cristian

              ALL Inclusive:
              Stancescu Sebastian(CPT)
              Manta Viorel
              Voicu Ionut
              Retegan Cosmin

              Ursii Bruni:
              Marian Bogdan(CPT)
              Bivolaru Marius
              Babus Liviu
              Visan Bogdan

              Play4Fun:
              Avram Nicolae(CPT)
              Brulea Petre
              Ionescu Victor
              Duma Gheorghe
              Rusea Gheorghe


              In urma tragerii la sorti s a stabilit programul turului competitiei:

              ETAPA 1:
              1-8:CSO Valenii de Munte -Play4Fun
              2-7:Tenis Club M-Ursii Bruni
              3-6:RobyTON-All Inclusive
              4-5:Young Tigers-Kataroiul de lemn

              ETAPA a 2 a:
              1-7:CSO Valenii de Munte-Ursii Bruni
              2-6:Tenis Club M-All Inclusive
              3-5:RobyTON-Kataroiul de lemn
              4-8:Young Tigers Play4Fun

              ETAPA a 3 a:
              1-6:CSO Valenii de Munte-All Inclusive
              2-5:Tenis Club M-Kataroiul de lemn
              3-4:RobyTON-Young Tigers
              7-8:Ursii Bruni-Play4Fun

              ETAPA a 4 a:
              1-5:CSO Valenii de Munte-Kataroiul de lemn
              2-4:Tenis Club M-Young Tigers
              3-8:RobyTON-Play4Fun
              6-7:All Inclusive-Ursii Bruni

              ETAPA a 5 a:
              1-4:CSO Valenii de Munte-Young Tigers
              2-3:Tenis Club M-RobyTON
              5-7:Kataroiul de lemn-Ursii Bruni
              6-8:All Inclusive-Play4Fun

              ETAPA a 6 a:
              1-3:CSO Valenii de Munte-RobyTON
              4-7:Young Tigers-Ursii Bruni
              2-8:Tenis Club M-Play4Fun
              5-6:Kataroiul de lemn-All Inclusive

              ETAPA a 7 a:
              1-2:CSO Valenii de Munte-Tenis Club M
              3-7:RobyTON-Ursii Bruni
              5-8:Kataroiul de lemn-Play4Fun
              4-6:Young Tigers-All Inclusive


              Multumesc tuturor celor ce s au inscris si au ales sa sprijine aceasta competitive si in special domnului Ionescu Victor,gazda acestei competitii,proprietarul salii TEL GEORGE JUNIOR.Sa ne vedem cu bine la urmatoarera etapa,pana atunci spor la antrenamente!
              FH:Butterfly-Tackinfire Drive
              BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
              BH:Stiga Energy Absorber

              Comentariu


              • #22
                "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                George Bernard Shaw
                https://www.youtube.com/user/megan1RO

                Comentariu


                • #23
                  imag
                  "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                  George Bernard Shaw
                  https://www.youtube.com/user/megan1RO

                  Comentariu


                  • #24
                    Rezultate etapa 1:

                    CSO Valenii de Munte-Play4Fun : 4-6
                    Tenis Club M-Ursii Bruni : 3-7
                    RobyTON-All Inclusive : 5-5
                    Young Tigers-Kataroiul de lemn : 5-5

                    Ursii Bruni-2p
                    Play4Fun-2p
                    RobyTON-1p
                    Young Tigers-1p
                    Kataroiul de lemn-1p
                    All Inclusive-1p
                    CSO Valenii-0p
                    Tenis Club M-0p
                    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                    BH:Stiga Energy Absorber

                    Comentariu


                    • #25
                      Am inteles ca astia de la "Ursii bruni" ar vrea sa pastreze denumirea initiala, "Plecati d'acasa", ca-i mai aproape de realitate...oricum, "Ursi" sunt vreo 2-3, dar "bruni" nu mai e niciunul, doar albi si cheliosi sau ambele.

                      Comentariu


                      • #26
                        Cand am facut biletelele pentru tragerea la sorti asa va trecusem apoi s au razgandit si au zis ca dupa numarul de kg e mai indicat ''Ursii Bruni''
                        FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                        BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                        BH:Stiga Energy Absorber

                        Comentariu


                        • #27
                          Postat în original de ADN Vezi post
                          Cand am facut biletelele pentru tragerea la sorti asa va trecusem apoi s au razgandit si au zis ca dupa numarul de kg e mai indicat ''Ursii Bruni''
                          Dacă nu are bruni în echipă, zi-le "Urșii nebruni"...neb(r) uni.... Nu contează, ceva cu urși să fie...
                          Ultima editare de Johnny Plaiasu; 04.apr.2017, 12:46.
                          FH: XIOM OMEGA IV PRO max
                          Blade: KAZAK
                          BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.2 mm

                          Comentariu


                          • #28
                            Postat în original de ADN Vezi post
                            Ieri,2 aprilie,a avut loc prima etapa a competitiei.La startul ei s au aliniat 8 echipe cu urmatoarea componenta:

                            CSO Valenii de Munte:
                            Soare Valentin(CPT)
                            Ipate Virgil
                            Corbu Darius
                            Iorgoiu Constantin
                            Panait Genu
                            Iamandei Sebastian
                            Florea Favian
                            Trache Bogdan
                            Moraru Sebastian
                            Tudose Gabriel

                            Tenis Club M
                            Mos Florin(CPT)
                            Florea Marian
                            Bozga Razvan
                            Moise Bianca

                            RobyTON:
                            Fratila Robert(CPT)
                            Dinu Adrian
                            Plaiasu Ion
                            Badea Iulian

                            Young Tigers:
                            Ionita Fabian(CPT)
                            Vasile Bogdan
                            Tudor Valeriu
                            Enache Paul

                            Kataroiul de lemn:
                            Acriva Marian(CPT)
                            Dumitru Lazar
                            Panait Constantin
                            Dinu Cristian

                            ALL Inclusive:
                            Stancescu Sebastian(CPT)
                            Manta Viorel
                            Voicu Ionut
                            Retegan Cosmin

                            Ursii Bruni:
                            Marian Bogdan(CPT)
                            Bivolaru Marius
                            Babus Liviu
                            Visan Bogdan

                            Play4Fun:
                            Avram Nicolae(CPT)
                            Brulea Petre
                            Ionescu Victor
                            Duma Gheorghe
                            Rusea Gheorghe


                            In urma tragerii la sorti s a stabilit programul turului competitiei:

                            ETAPA 1:
                            1-8:CSO Valenii de Munte -Play4Fun
                            2-7:Tenis Club M-Ursii Bruni
                            3-6:RobyTON-All Inclusive
                            4-5:Young Tigers-Kataroiul de lemn

                            ETAPA a 2 a:
                            1-7:CSO Valenii de Munte-Ursii Bruni
                            2-6:Tenis Club M-All Inclusive
                            3-5:RobyTON-Kataroiul de lemn
                            4-8:Young Tigers Play4Fun

                            ETAPA a 3 a:
                            1-6:CSO Valenii de Munte-All Inclusive
                            2-5:Tenis Club M-Kataroiul de lemn
                            3-4:RobyTON-Young Tigers
                            7-8:Ursii Bruni-Play4Fun

                            ETAPA a 4 a:
                            1-5:CSO Valenii de Munte-Kataroiul de lemn
                            2-4:Tenis Club M-Young Tigers
                            3-8:RobyTON-Play4Fun
                            6-7:All Inclusive-Ursii Bruni

                            ETAPA a 5 a:
                            1-4:CSO Valenii de Munte-Young Tigers
                            2-3:Tenis Club M-RobyTON
                            5-7:Kataroiul de lemn-Ursii Bruni
                            6-8:All Inclusive-Play4Fun

                            ETAPA a 6 a:
                            1-3:CSO Valenii de Munte-RobyTON
                            4-7:Young Tigers-Ursii Bruni
                            2-8:Tenis Club M-Play4Fun
                            5-6:Kataroiul de lemn-All Inclusive

                            ETAPA a 7 a:
                            1-2:CSO Valenii de Munte-Tenis Club M
                            3-7:RobyTON-Ursii Bruni
                            5-8:Kataroiul de lemn-Play4Fun
                            4-6:Young Tigers-All Inclusive


                            Multumesc tuturor celor ce s au inscris si au ales sa sprijine aceasta competitive si in special domnului Ionescu Victor,gazda acestei competitii,proprietarul salii TEL GEORGE JUNIOR.Sa ne vedem cu bine la urmatoarera etapa,pana atunci spor la antrenamente!
                            Echipa se numeste CSO TELEAJENUL VALENII DE MUNTE,iar Iamandei Sebastian,Trache Bogdan,Florea Flavian nu ai participa la competitii,as dori sa introduc pe Moraru Sebastian si Huidu Stefan.
                            YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

                            Comentariu


                            • #29
                              Postat în original de ADN Vezi post
                              Ieri,2 aprilie,a avut loc prima etapa a competitiei.La startul ei s au aliniat 8 echipe cu urmatoarea componenta:

                              CSO Valenii de Munte:
                              Soare Valentin(CPT)
                              Ipate Virgil
                              Corbu Darius
                              Iorgoiu Constantin
                              Panait Genu
                              Iamandei Sebastian
                              Florea Favian
                              Trache Bogdan
                              Moraru Sebastian
                              Tudose Gabriel

                              Tenis Club M
                              Mos Florin(CPT)
                              Florea Marian
                              Bozga Razvan
                              Moise Bianca

                              RobyTON:
                              Fratila Robert(CPT)
                              Dinu Adrian
                              Plaiasu Ion
                              Badea Iulian

                              Young Tigers:
                              Ionita Fabian(CPT)
                              Vasile Bogdan
                              Tudor Valeriu
                              Enache Paul

                              Kataroiul de lemn:
                              Acriva Marian(CPT)
                              Dumitru Lazar
                              Panait Constantin
                              Dinu Cristian

                              ALL Inclusive:
                              Stancescu Sebastian(CPT)
                              Manta Viorel
                              Voicu Ionut
                              Retegan Cosmin

                              Ursii Bruni:
                              Marian Bogdan(CPT)
                              Bivolaru Marius
                              Babus Liviu
                              Visan Bogdan

                              Play4Fun:
                              Avram Nicolae(CPT)
                              Brulea Petre
                              Ionescu Victor
                              Duma Gheorghe
                              Rusea Gheorghe


                              In urma tragerii la sorti s a stabilit programul turului competitiei:

                              ETAPA 1:
                              1-8:CSO Valenii de Munte -Play4Fun
                              2-7:Tenis Club M-Ursii Bruni
                              3-6:RobyTON-All Inclusive
                              4-5:Young Tigers-Kataroiul de lemn

                              ETAPA a 2 a:
                              1-7:CSO Valenii de Munte-Ursii Bruni
                              2-6:Tenis Club M-All Inclusive
                              3-5:RobyTON-Kataroiul de lemn
                              4-8:Young Tigers Play4Fun

                              ETAPA a 3 a:
                              1-6:CSO Valenii de Munte-All Inclusive
                              2-5:Tenis Club M-Kataroiul de lemn
                              3-4:RobyTON-Young Tigers
                              7-8:Ursii Bruni-Play4Fun

                              ETAPA a 4 a:
                              1-5:CSO Valenii de Munte-Kataroiul de lemn
                              2-4:Tenis Club M-Young Tigers
                              3-8:RobyTON-Play4Fun
                              6-7:All Inclusive-Ursii Bruni

                              ETAPA a 5 a:
                              1-4:CSO Valenii de Munte-Young Tigers
                              2-3:Tenis Club M-RobyTON
                              5-7:Kataroiul de lemn-Ursii Bruni
                              6-8:All Inclusive-Play4Fun

                              ETAPA a 6 a:
                              1-3:CSO Valenii de Munte-RobyTON
                              4-7:Young Tigers-Ursii Bruni
                              2-8:Tenis Club M-Play4Fun
                              5-6:Kataroiul de lemn-All Inclusive

                              ETAPA a 7 a:
                              1-2:CSO Valenii de Munte-Tenis Club M
                              3-7:RobyTON-Ursii Bruni
                              5-8:Kataroiul de lemn-Play4Fun
                              4-6:Young Tigers-All Inclusive


                              Multumesc tuturor celor ce s au inscris si au ales sa sprijine aceasta competitive si in special domnului Ionescu Victor,gazda acestei competitii,proprietarul salii TEL GEORGE JUNIOR.Sa ne vedem cu bine la urmatoarera etapa,pana atunci spor la antrenamente!
                              Echipa se numeste CSO TELEAJENUL VALENII DE MUNTE,iar Iamandei Sebastian,Trache Bogdan,Florea Flavian nu mai participa la competitii,as dori sa introduc pe Moraru Sebastian si Huidu Stefan.
                              YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

                              Comentariu


                              • #30
                                Ok,o sa modific numele echipei,Moraru Sebastian era in lista,o sa l adaug si pe Huidu Stefan.
                                Multumesc inca o data pentru inscrierea echipei si pentru sprijinul acordat.
                                FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                                BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                                BH:Stiga Energy Absorber

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X