Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

REȘIȚA-ORAVIȚA: Campionatul "Cupa Veteranilor" tenis de masă 2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • REȘIȚA-ORAVIȚA: Campionatul "Cupa Veteranilor" tenis de masă 2018

    Campionatul De Tenis de Masa al Judetului Caraș-Severin "Cupa Veteranilor"

    Locația: Sala de sport a Școlii Generale nr. 7 Reșița și sala de sport a Școlii Generale Romul Ladea din Oravița;

    Concursul se desfășoară pe 11-12 etape/an, în medie câte o etapă în fiecare lună, numai în ziua de duminică.

    Pot participa jucători din județul Caraș-Severin insă, cu acordul organizatorilor din Reșița și Oravița, pot participa și jucători din alte județe dar cu angajamentul acestora de a participa la minim 6 etape.

    Prima etapă din anul 2018 se va desfășura în data de 14.01.2018, cu începere de la ora 10.00, la Reșița.

    Înscrierile la etape se fac în ziua concursului, până la începerea acestuia.

    Concursul se organizează pe două categorii: SIMPLU și DUBLU, pe 4-6 grupe inferioare din care se califică primii patru (în funcție de numărul de participanți). Apoi se organizează 4-6 grupe superioare de cate 4 dupa o schema trasă la sorți din care se califică primii doi.

    După grupele superioare urmează eliminatorii care se stabilesc printr-o schemă prestabilită.

    Ordinea în grupele inferioare se stabilește prin tragere la sorți, după clasamentul anului trecut pentru prima etapă iar la următoarele etape dupa clasamentul la zi din anul 2018.

    Regulamentul după care se desfășoară Campionatul este cel discutat și aprobat la sfârșitul anului pentru anul viitor.

    Fiecare etapă se poate desfășura pe 6 mese aprobate ITTF, în funcție de numărul de participanți.

    Premierea se face la sfârșitul Campionatului, dupa clasamentul general: locurile 1-3 cupe, diplome, medalii și premii în bani. De la locurile 4 în jos fiecare participant la minim 5 etape primeste cate o diploma și un premiu surpriză pentru participare.

    Punctarea la fiecare etapă se face cu câte un punct, în ordine crescătoare, de la ultimul participant (care primește 1 punct) până la primul. Departajarea se face conform regulamentului Campionatului.
    Ultima editare de Johnny Erasure; 15.ian.2018, 13:28.
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

  • #2
    Astăzi a avut loc prima etapă a Cupei Veteranilor. Concursul a fost structurat pe 4 grupe inferioare iar apoi au fost 4 grupe superioare.

    Clasamentul la simplu este următorul:

    Nume, prenume Localitate Punctaj
    1. Verdeț Adrian Oravița 23p
    2. Pârvu Nicolae Reșița 22p
    3. Puț Gabriel Oravița 21p
    4. Turburan Ion Reșița 20p
    5. Degianschi Obrad Reșița 19p
    6. Creinicean Liviu Oravița 18p
    7. Drinceanu Lilian Oravița 17p
    8. Balmez Dorel Oravița 16p
    9. Murgu Ioan Oravița 15p
    10. Creșneac Mihail Reșița 14p
    11. Venter Liviu Reșița 13p
    12. Vuca Adrian Berzovia 12p
    13. Tamșa Titus Reșița 11p
    14. Munteanu Constantin Reșița 10p
    15. Csaky Tiberiu Reșița 9p
    16. Ciublea Vichente Oravița 8p
    17. Gottvald Alfred Bocșa 7p
    18. Manu Nicolae Reșița 6p
    19. Lungu Marius Oravița 5p
    20. Craiovan Victor Reșița 4p
    21. Cioveie Marian Oravița 3p
    22. Mureșan Ovidiu Caransebeș 2p
    23. Pleavă Gheorghe Oravița 1p

    La simplu au fost 23 de concurenți.

    La dublu au participat 8 echipe însă se punctează doar primele 4 locuri. Clasamentul la dublu este urmatorul:

    1. Pârvu Nicolae + Sorescu Deian 4p
    2. Verdeț Adrian + Creinicean Liviu 3p
    3. Drinceanu Lilian + Lungu Marius 2p
    4. Csaky Tiberiu + Venter Liviu 1p
    Ultima editare de Johnny Erasure; 15.ian.2018, 08:21.
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

    Comentariu


    • #3
      http://radioresita.ro/279322/seniori...natul-judetean
      Blade: Mizutani ZLC
      FH Nittaku Fastarc G1
      BH Xiom Sigma II Euro

      Comentariu


      • #4
        Inscrieri Etapa I - on 2/1/2018 at 11:20:59 AM

        1. Parvu Nicolae, Resita, 650 - 40 - OE
        2. Put Gabriel, Oravita, 9 - 39.57 - OE
        3. Verdet Adrian, Oravita, 15 - 34.96 - OE
        4. Creinicean Liviu, Oravita, 52 - 33.56 - OE
        5. Turburan Ion, Resita, 260 - 27.5 - O
        6. Drinceanu Lilian, Oravita, 114 - 27.17 - O
        7. Murgu Ioan, Oravita, 136 - 26.35 - O
        8. Ciublea Vichente, Oravita, 344 - 25.33 - O
        9. Vuca Adrian, Berzovia, 409 - 25 - O
        10. Lungu Marius, Oravita, 163 - 24.43 - O
        11. Degianschi Obrad, Resita, 248 - 23.21 - O
        12. Csaky Tiberiu, Resita, 305 - 22.46 - O
        13. Balmez Dorel, Oravita, 1095 - 22 - O
        14. Venter Liviu, Resita, 834 - 20.67 - O
        15. Cresneac Mihail, Resita, 651 - 19.75 - A
        16. Munteanu Constantin, Resita, 604 - 19.6 - A
        17. Gottvald Alfred, Bocsa, 1527 - 18.75 - A
        18. Manu Nicolae, Resita, 1200 - 18 - A
        19. Cioveie Marian, Oravita, 325 - 16.83 - A
        20. Craiovan Victor, Resita, 662 - 14.28 - A
        21. Pleava Gheorghe, Oravita, 1287 - 14 - A
        22. Muresan Ovidiu, Caransebes, 1872 - 13 - A
        23. Tamsa Titus, Resita, 1077 - 12.67 - A


        Grupe inferioare Etapa I
        1 Put Gabriel Lungu Marius Csaky Tiberiu Vuca Adrian Balmez Dorel Muresan Ovidiu
        2 Murgu Ioan Turburan Ion Ciublea Vichente Cresneac Mihail Pleava Gheorghe Gottvald Alfred
        3 Verdet Adrian Drinceanu Lilian Parvu Nicolae Manu Nicolae Tamsa Titus Cioveie Marian
        4 Venter Liviu Creinicean Liviu Degianschi Obrad Munteanu Constantin Craiovan Victor

        Grupe inferioare Etapa I

        Gr.inferioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 PUT GABRIEL ORAVITA
        3-0
        3-0
        3-0
        3-0
        3-0
        5
        1
        2 LUNGU MARIUS ORAVITA
        0-3
        1-3
        3-2
        0-3
        3-0
        2
        3 CSAKY TIBERIU RESITA
        0-3
        3-1
        2-3
        2-3
        3-2
        2
        3
        4 VUCA ADRIAN BERZOVIA
        0-3
        2-3
        3-2
        1-3
        3-0
        2
        4
        5 BALMEZ DOREL ORAVITA
        0-3
        3-0
        3-2
        3-1
        3-0
        4
        2
        6 MURESAN OVIDIU CARANSEBES
        0-3
        0-3
        2-3
        0-3
        0-3
        0
        Gr.inferioara nr. 2
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 MURGU IOAN ORAVITA
        3-2
        3-1
        3-0
        3-0
        3-2
        5
        1
        2 TURBURAN ION RESITA
        2-3
        3-2
        3-0
        3-0
        3-2
        4
        2
        3 CIUBLEA VICHENTE ORAVITA
        1-3
        2-3
        2-3
        3-0
        3-0
        2
        3
        4 CRESNEAC MIHAIL RESITA
        0-3
        0-3
        3-2
        3-0
        1-3
        2
        4
        5 PLEAVA GHEORGHE ORAVITA
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        1-3
        0
        6 GOTTVALD ALFRED BOCSA
        2-3
        2-3
        0-3
        3-1
        3-1
        2
        Gr.inferioara nr. 3
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 VERDET ADRIAN ORAVITA
        3-0
        1-3
        3-0
        3-0
        3-0
        4
        1
        2 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
        0-3
        3-1
        3-1
        3-0
        3-2
        4
        2
        3 PARVU NICOLAE RESITA
        3-1
        1-3
        1-3
        3-1
        3-0
        3
        3
        4 MANU NICOLAE RESITA
        0-3
        1-3
        3-1
        1-3
        3-0
        2
        5 TAMSA TITUS RESITA
        0-3
        0-3
        1-3
        3-1
        3-0
        2
        4
        6 CIOVEIE MARIAN ORAVITA
        0-3
        2-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        Gr.inferioara nr. 4
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 VENTER LIVIU RESITA
        1-3
        3-2
        0-3
        3-0
        2
        4
        2 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
        3-1
        3-1
        3-2
        3-0
        4
        1
        3 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
        2-3
        1-3
        3-2
        3-1
        2
        3
        4 MUNTEANU CONSTANTIN RESITA
        3-0
        2-3
        2-3
        3-0
        2
        2
        5 CRAIOVAN VICTOR RESITA
        0-3
        0-3
        1-3
        0-3
        0
        6

        Calificati in superioare - Etapa I
        1 Put Gabriel Balmez Dorel Csaky Tiberiu Vuca Adrian
        2 Murgu Ioan Turburan Ion Ciublea Vichente Cresneac Mihail
        3 Verdet Adrian Drinceanu Lilian Parvu Nicolae Tamsa Titus
        4 Creinicean Liviu Munteanu Constantin Degianschi Obrad Venter Liviu

        Grupe superioare Etapa I
        1 Put Gabriel Munteanu Constantin Parvu Nicolae Cresneac Mihail
        2 Murgu Ioan Balmez Dorel Degianschi Obrad Tamsa Titus
        3 Verdet Adrian Turburan Ion Csaky Tiberiu Venter Liviu
        4 Creinicean Liviu Drinceanu Lilian Ciublea Vichente Vuca Adrian

        Grupe superioare Etapa I

        Gr.superioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 PUT GABRIEL ORAVITA
        3-1
        3-2
        3-0
        3
        1
        2 MUNTEANU CONSTANTIN RESITA
        1-3
        1-3
        2-3
        0
        3 PARVU NICOLAE RESITA
        2-3
        3-1
        3-2
        2
        2
        4 CRESNEAC MIHAIL RESITA
        0-3
        3-2
        2-3
        1
        Gr.superioara nr. 2
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 MURGU IOAN ORAVITA
        2-3
        1-3
        3-1
        1
        2 BALMEZ DOREL ORAVITA
        3-2
        3-2
        1-3
        2
        1
        3 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
        3-1
        2-3
        3-1
        2
        2
        4 TAMSA TITUS RESITA
        1-3
        3-1
        1-3
        1
        Gr.superioara nr. 3
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 VERDET ADRIAN ORAVITA
        3-1
        3-1
        3-1
        3
        1
        2 TURBURAN ION RESITA
        1-3
        3-0
        3-0
        2
        2
        3 CSAKY TIBERIU RESITA
        1-3
        0-3
        1-3
        0
        4 VENTER LIVIU RESITA
        1-3
        0-3
        3-1
        1
        Gr.superioara nr. 4
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        1
        2 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
        0-3
        3-0
        3-0
        2
        2
        3 CIUBLEA VICHENTE ORAVITA
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        4 VUCA ADRIAN BERZOVIA
        0-3
        0-3
        3-0
        1

        Calificati in eliminatorii - Etapa I
        1 Put Gabriel Parvu Nicolae
        2 Balmez Dorel Degianschi Obrad
        3 Verdet Adrian Turburan Ion
        4 Creinicean Liviu Drinceanu Lilian

        Finala mica - Etapa I

        Put Gabriel
        -------------------- Put Gabriel 3-0
        Turburan Ion


        Eliminatorii Etapa I
        1. Put Gabriel
        -------------------- Put Gabriel 3-1
        8. Drinceanu Lilian
        ---------------------------------------- Parvu Nicolae 3-2
        5. Parvu Nicolae
        -------------------- Parvu Nicolae 3-0
        4. Creinicean Liviu
        ------------------------------------------------------------ Verdet Adrian 3-2
        3. Verdet Adrian
        -------------------- Verdet Adrian 3-0
        6. Degianschi Obrad
        ---------------------------------------- Verdet Adrian 3-0
        7. Turburan Ion
        -------------------- Turburan Ion 3-2
        2. Balmez Dorel


        Clasament Etapa I

        1. Verdet Adrian - Oravita
        2. Parvu Nicolae - Resita
        3 -- 4
        Put Gabriel - Oravita
        Turburan Ion - Resita
        5 -- 8
        Degianschi Obrad - Resita
        Creinicean Liviu - Oravita
        Drinceanu Lilian - Oravita
        Balmez Dorel - Oravita
        9 -- 13 1v gr.sup.
        Murgu Ioan - Oravita
        Vuca Adrian - Berzovia
        Venter Liviu - Resita
        Cresneac Mihail - Resita
        Tamsa Titus - Resita
        14 -- 16 0v gr.sup.
        Ciublea Vichente - Oravita
        Csaky Tiberiu - Resita
        Munteanu Constantin - Resita
        17 -- 19 2v gr.inf.
        Lungu Marius - Oravita
        Gottvald Alfred - Bocsa
        Manu Nicolae - Resita
        20 -- 23 0v gr.inf.
        Cioveie Marian - Oravita
        Craiovan Victor - Resita
        Pleava Gheorghe - Oravita
        Muresan Ovidiu - Caransebes

        Comentariu


        • #5
          În data de 04 februarie a avut loc a doua etapă a Campionatului Cupa Veteranilor la care au participat la simplu un numar de 24 jucători. Etapa s-a ținut la Reșița, în sala de sport a Școlii generale nr. 7.

          Clasamentul etapei a II - a este următorul:

          Nume, prenume Localitate Punctaj
          1. Sorescu Deian Reșița 24p
          2. Verdeț Adrian Oravița 23p
          3. Pârvu Nicolae Reșița 22p
          4. Oprea Adrian Lugoj 21p
          5. Vereș Francisc Oravița 20p
          6. Degianschi Obrad Reșița 19p
          7. Turburan Ion Reșița 18p
          8. Puț Gabriel Oravița 17p
          9. Balmez Dorel Oravița 16p
          10. Drinceanu Lilian Oravița 15p
          11. Poenaru Alin Reșița 14p
          12. Manu Nicolae Reșița 13p
          13. Crenicean Liviu Oravița 12p
          14. Csaky Tiberiu Reșița 11p
          15. Lungu Marius Oravița 10p
          16. Vuca Adrian Berzovia 9p
          17. Creșneac Mihail Reșița 8p
          18. Craiovan Victor Reșița 7p
          19. Munteanu Constantin Reșița 6p
          20. Tamșa Titus Reșița 5p
          21. Ciublea Vichente Oravița 4p
          22. Venter Liviu Reșița 3p
          23. Simion Dan Reșița 2p
          24. Cioveie Marian Oravița 1p

          La dublu au participat 7 echipe însă se punctează doar primele 4 locuri. Clasamentul etapei a II-a la dublu este următorul:

          1. Pârvu Nicolae + Sorescu Deian 4p
          2. Puț Gabriel + Cioveie Marian 3p
          3. Verdeț Adrian + Creinicean Liviu 2p
          4. Drinceanu Lilian + Lungu Marius 1p

          Urmatoarea etapă va avea loc duminică 18 februarie și se va tine tot la Reșița.
          Ultima editare de Johnny Erasure; 12.feb.2018, 11:53.
          Blade: Mizutani ZLC
          FH Nittaku Fastarc G1
          BH Xiom Sigma II Euro

          Comentariu


          • #6
            Inscrieri Etapa a II-a - on 2/12/2018 at 4:08:12 PM

            1. Sorescu Deian, Resita, 174 - 44.4 - OEL
            2. Parvu Nicolae, Resita, 650 - 40 - OE
            3. Put Gabriel, Oravita, 9 - 39.57 - OE
            4. Verdet Adrian, Oravita, 15 - 34.96 - OE
            5. Creinicean Liviu, Oravita, 52 - 33.56 - OE
            6. Oprea Adrian, Lugoj, 64 - 31.39 - OE
            7. Turburan Ion, Resita, 260 - 27.5 - O
            8. Drinceanu Lilian, Oravita, 114 - 27.17 - O
            9. Veres Francisc, Oravita, 87 - 26.03 - O
            10. Ciublea Vichente, Oravita, 344 - 25.33 - O
            11. Vuca Adrian, Berzovia, 409 - 25 - O
            12. Lungu Marius, Oravita, 163 - 24.43 - O
            13. Degianschi Obrad, Resita, 248 - 23.21 - O
            14. Csaky Tiberiu, Resita, 305 - 22.46 - O
            15. Balmez Dorel, Oravita, 1095 - 22 - O
            16. Venter Liviu, Resita, 834 - 20.67 - O
            17. Cresneac Mihail, Resita, 651 - 19.75 - A
            18. Munteanu Constantin, Resita, 604 - 19.6 - A
            19. Poenar Alin, Resita, 1025 - 18 - A
            20. Manu Nicolae, Resita, 1200 - 18 - A
            21. Cioveie Marian, Oravita, 325 - 16.83 - A
            22. Craiovan Victor, Resita, 662 - 14.28 - A
            23. Tamsa Titus, Resita, 1077 - 12.67 - A
            24. Simion Dan, Resita, 1381 - 8 - A


            Grupe inferioare Etapa a II-a
            1 Verdet Adrian Creinicean Liviu Venter Liviu Munteanu Constantin Lungu Marius Oprea Adrian
            2 Put Gabriel Degianschi Obrad Vuca Adrian Manu Nicolae Craiovan Victor Simion Dan
            3 Turburan Ion Balmez Dorel Cresneac Mihail Csaky Tiberiu Cioveie Marian Sorescu Deian
            4 Parvu Nicolae Drinceanu Lilian Tamsa Titus Ciublea Vichente Poenar Alin Veres Francisc

            Grupe inferioare Etapa a II-a

            Gr.inferioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 VERDET ADRIAN ORAVITA
            2-3
            3-0
            3-1
            3-0
            3-0
            4
            2
            2 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
            3-2
            3-2
            3-1
            3-0
            3-2
            5
            1
            3 VENTER LIVIU RESITA
            0-3
            2-3
            0-3
            3-1
            2-3
            1
            4 MUNTEANU CONSTANTIN RESITA
            1-3
            1-3
            3-0
            1-3
            1-3
            1
            5 LUNGU MARIUS ORAVITA
            0-3
            0-3
            1-3
            3-1
            3-2
            2
            3
            6 OPREA ADRIAN LUGOJ
            0-3
            2-3
            3-2
            3-1
            2-3
            2
            4
            Gr.inferioara nr. 2
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 PUT GABRIEL ORAVITA
            3-0
            3-2
            3-2
            3-1
            3-1
            5
            1
            2 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
            0-3
            1-3
            3-0
            3-1
            3-2
            3
            2
            3 VUCA ADRIAN BERZOVIA
            2-3
            3-1
            1-3
            3-2
            3-0
            3
            3
            4 MANU NICOLAE RESITA
            2-3
            0-3
            3-1
            3-0
            3-1
            3
            4
            5 CRAIOVAN VICTOR RESITA
            1-3
            1-3
            2-3
            0-3
            3-0
            1
            6 SIMION DAN RESITA
            1-3
            2-3
            0-3
            1-3
            0-3
            0
            Gr.inferioara nr. 3
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 TURBURAN ION RESITA
            1-3
            3-1
            0-3
            3-0
            1-3
            2
            4
            2 BALMEZ DOREL ORAVITA
            3-1
            3-2
            3-2
            3-0
            2-3
            4
            2
            3 CRESNEAC MIHAIL RESITA
            1-3
            2-3
            2-3
            3-0
            0-3
            1
            4 CSAKY TIBERIU RESITA
            3-0
            2-3
            3-2
            3-0
            0-3
            3
            3
            5 CIOVEIE MARIAN ORAVITA
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            6 SORESCU DEIAN RESITA
            3-1
            3-2
            3-0
            3-0
            3-0
            5
            1
            Gr.inferioara nr. 4
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 PARVU NICOLAE RESITA
            3-0
            3-0
            3-1
            3-1
            3-1
            5
            1
            2 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
            0-3
            3-0
            3-2
            3-1
            3-1
            4
            2
            3 TAMSA TITUS RESITA
            0-3
            0-3
            3-2
            1-3
            0-3
            1
            4 CIUBLEA VICHENTE ORAVITA
            1-3
            2-3
            2-3
            3-2
            0-3
            1
            5 POENAR ALIN RESITA
            1-3
            1-3
            3-1
            2-3
            3-2
            2
            3
            6 VERES FRANCISC ORAVITA
            1-3
            1-3
            3-0
            3-0
            2-3
            2
            4

            Calificati in superioare - Etapa a II-a
            1 Creinicean Liviu Verdet Adrian Lungu Marius Oprea Adrian
            2 Put Gabriel Degianschi Obrad Vuca Adrian Manu Nicolae
            3 Sorescu Deian Balmez Dorel Csaky Tiberiu Turburan Ion
            4 Parvu Nicolae Drinceanu Lilian Poenar Alin Veres Francisc

            Grupe superioare Etapa a II-a
            1 Creinicean Liviu Degianschi Obrad Poenar Alin Turburan Ion
            2 Put Gabriel Balmez Dorel Lungu Marius Veres Francisc
            3 Sorescu Deian Drinceanu Lilian Vuca Adrian Oprea Adrian
            4 Parvu Nicolae Verdet Adrian Csaky Tiberiu Manu Nicolae

            Grupe superioare Etapa a II-a

            Gr.superioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
            2-3
            2-3
            0-3
            0
            2 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
            3-2
            3-0
            3-1
            3
            1
            3 POENAR ALIN RESITA
            3-2
            0-3
            0-3
            1
            4 TURBURAN ION RESITA
            3-0
            1-3
            3-0
            2
            2
            Gr.superioara nr. 2
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 PUT GABRIEL ORAVITA
            3-0
            3-0
            3-0
            3
            1
            2 BALMEZ DOREL ORAVITA
            0-3
            3-0
            1-3
            1
            3 LUNGU MARIUS ORAVITA
            0-3
            0-3
            2-3
            0
            4 VERES FRANCISC ORAVITA
            0-3
            3-1
            3-2
            2
            2
            Gr.superioara nr. 3
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 SORESCU DEIAN RESITA
            3-0
            3-0
            3-0
            3
            1
            2 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
            0-3
            3-2
            2-3
            1
            3 VUCA ADRIAN BERZOVIA
            0-3
            2-3
            0-3
            0
            4 OPREA ADRIAN LUGOJ
            0-3
            3-2
            3-0
            2
            2
            Gr.superioara nr. 4
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 PARVU NICOLAE RESITA
            3-2
            3-1
            3-0
            3
            1
            2 VERDET ADRIAN ORAVITA
            2-3
            3-0
            3-0
            2
            2
            3 CSAKY TIBERIU RESITA
            1-3
            0-3
            0-3
            0
            4 MANU NICOLAE RESITA
            0-3
            0-3
            3-0
            1

            Calificati in eliminatorii - Etapa a II-a
            1 Degianschi Obrad Turburan Ion
            2 Put Gabriel Veres Francisc
            3 Sorescu Deian Oprea Adrian
            4 Parvu Nicolae Verdet Adrian

            Eliminatorii Etapa a II-a
            1. Degianschi Obrad
            -------------------- Verdet Adrian 3-0
            8. Verdet Adrian
            ---------------------------------------- Verdet Adrian 3-0
            5. Turburan Ion
            -------------------- Parvu Nicolae 3-0
            4. Parvu Nicolae
            ------------------------------------------------------------ Sorescu Deian 3-1
            3. Sorescu Deian
            -------------------- Sorescu Deian 3-0
            6. Veres Francisc
            ---------------------------------------- Sorescu Deian 3-1
            7. Oprea Adrian
            -------------------- Oprea Adrian 3-1
            2. Put Gabriel


            Clasament Etapa a II-a

            1. Sorescu Deian - Resita
            2. Verdet Adrian - Oravita
            3 -- 4
            Parvu Nicolae - Resita
            Oprea Adrian - Lugoj
            5 -- 8
            Veres Francisc - Oravita
            Degianschi Obrad - Resita
            Turburan Ion - Resita
            Put Gabriel - Oravita
            9 -- 12 1v gr.sup.
            Drinceanu Lilian - Oravita
            Balmez Dorel - Oravita
            Poenar Alin - Resita
            Manu Nicolae - Resita
            13 -- 16 0v gr.sup.
            Creinicean Liviu - Oravita
            Vuca Adrian - Berzovia
            Lungu Marius - Oravita
            Csaky Tiberiu - Resita
            17 -- 22 1v gr.inf.
            Ciublea Vichente - Oravita
            Venter Liviu - Resita
            Cresneac Mihail - Resita
            Munteanu Constantin - Resita
            Craiovan Victor - Resita
            Tamsa Titus - Resita
            23 -- 24 0v gr.inf.
            Cioveie Marian - Oravita
            Simion Dan - Resita

            Comentariu


            • #7
              CLASAMENT GENERAL DUPA DOUA ETAPE:

              LOCUL NUMELE SI PRENUMELE Puncte
              1. VERDEŢ ADRIAN 46
              2. PÂRVU NICOLAE 44
              3. PUŢ GABRIEL 38
              4. TURBURAN ION 38
              5. DEGIANSCHI OBRAD 38
              6. DRINCEANU LILIAN 32
              7. BALMEZ DOREL 32
              8. CRENICEAN LIVIU 30
              9. SORESCU DEIAN 24
              10. CREŞNEAC MIHAIL 22
              11. OPREA ADRIAN 21
              12. VUCA ADRIAN 21
              13. VEREŞ FRANCISC 20
              14. CSAKY TIBERIU 20
              15. MANU NICOLAE 19
              16. VENTER LIVIU 16
              17. TAMŞA TITUS 16
              18. MUNTEANU CONSTANTIN 16
              19. MURGU IOAN 15
              20. LUNGU MARIUS 15
              21. POENAR ALIN 14
              22. CIUBLEA VICHENTE 12
              23. CRAIOVAN VICTOR 11
              24. CIOVEIE MARIAN 4
              25. MUREŞAN OVIDIU 2
              26. SIMION DAN 2
              27. PLEAVA GHEORGHE 1

              Comentariu


              • #8
                La dublu, clasamentul general dupa doua etape este urmatorul:

                LOCUL NUMELE SI PRENUMELE Puncte
                1. Pârvu Nicolae + Sorescu Deian 8
                2. Verdeț Adrian + Creinicean Liviu 5
                3. Drinceanu Lilian + Lungu Marius 3
                4. Puț Gabriel + Cioveie Marian 3
                5. Csaky Tiberiu + Venter Liviu 1

                Urmatoarea etapa se va desfasura in data de 18 Februarie la Resita. Grupele inferioare se vor stabili prin tragere la sorti in ordinea clasamentului general la zi, adica cel dupa doua etape.
                Primul criteriu de departajare in clasamentul general la punctaje egale este varsta participantilor: cel mai tanar este clasat cel mai bine.
                Blade: Mizutani ZLC
                FH Nittaku Fastarc G1
                BH Xiom Sigma II Euro

                Comentariu


                • #9
                  Primul criteriu de departajare în clasamentul general pe etape la acelaşi număr de puncte, este cel care a avut o clasare mai bună într-o etapă indiferent care din ele.Ce ai menţionat în postul anterior cu departajarea în funcţie de vârstă la puncte egale este în clasamentul general de la sfârşitul anului.Cel mai în vârstă are întâietate deoarece se numeşte ,,Cupa VETERANILOR".

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de Tibby Vezi post
                    Primul criteriu de departajare în clasamentul general pe etape la acelaşi număr de puncte, este cel care a avut o clasare mai bună într-o etapă indiferent care din ele.Ce ai menţionat în postul anterior cu departajarea în funcţie de vârstă la puncte egale este în clasamentul general de la sfârşitul anului.Cel mai în vârstă are întâietate deoarece se numeşte ,,Cupa VETERANILOR".
                    Bine ai venit Tibi! Ce bine îți stă ca organizator.
                    Gata, îți predau ștafeta.
                    Blade: Mizutani ZLC
                    FH Nittaku Fastarc G1
                    BH Xiom Sigma II Euro

                    Comentariu


                    • #11
                      Inscrieri Etapa a III-a - on 2/21/2018 at 3:02:43 PM

                      1. Sorescu Deian, Resita, 174 - 44.4 - OEL
                      2. Parvu Nicolae, Resita, 650 - 40 - OE
                      3. Put Gabriel, Oravita, 9 - 39.57 - OE
                      4. Verdet Adrian, Oravita, 15 - 34.96 - OE
                      5. Creinicean Liviu, Oravita, 52 - 33.56 - OE
                      6. Turburan Ion, Resita, 260 - 27.5 - O
                      7. Drinceanu Lilian, Oravita, 114 - 27.17 - O
                      8. Murgu Ioan, Oravita, 136 - 26.35 - O
                      9. Veres Francisc, Oravita, 87 - 26.03 - O
                      10. Ciublea Vichente, Oravita, 344 - 25.33 - O
                      11. Lungu Marius, Oravita, 163 - 24.43 - O
                      12. Degianschi Obrad, Resita, 248 - 23.21 - O
                      13. Csaky Tiberiu, Resita, 305 - 22.46 - O
                      14. Balmez Dorel, Oravita, 1095 - 22 - O
                      15. Venter Liviu, Resita, 834 - 20.67 - O
                      16. Munteanu Constantin, Resita, 604 - 19.6 - A
                      17. Poenar Alin, Resita, 1025 - 18 - A
                      18. Cioveie Marian, Oravita, 325 - 16.83 - A
                      19. Pleava Gheorghe, Oravita, 1287 - 14 - A
                      20. Tamsa Titus, Resita, 1077 - 12.67 - A


                      Grupe inferioare Etapa a III-a
                      1 Parvu Nicolae Balmez Dorel Venter Liviu Munteanu Constantin Cioveie Marian
                      2 Put Gabriel Degianschi Obrad Csaky Tiberiu Tamsa Titus Poenar Alin
                      3 Turburan Ion Drinceanu Lilian Veres Francisc Lungu Marius Ciublea Vichente
                      4 Verdet Adrian Creinicean Liviu Sorescu Deian Murgu Ioan Pleava Gheorghe

                      Grupe inferioare Etapa a III-a

                      Gr.inferioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 PARVU NICOLAE RESITA
                      3-2
                      3-1
                      3-2
                      3-0
                      4
                      1
                      2 BALMEZ DOREL ORAVITA
                      2-3
                      3-2
                      3-1
                      3-0
                      3
                      2
                      3 VENTER LIVIU RESITA
                      1-3
                      2-3
                      3-1
                      3-1
                      2
                      3
                      4 MUNTEANU CONSTANTIN RESITA
                      2-3
                      1-3
                      1-3
                      3-0
                      1
                      5 CIOVEIE MARIAN ORAVITA
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      0-3
                      0
                      4
                      6
                      Gr.inferioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 PUT GABRIEL ORAVITA
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      4
                      1
                      2 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
                      0-3
                      2-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      2
                      3 CSAKY TIBERIU RESITA
                      0-3
                      3-2
                      1-3
                      3-2
                      2
                      4
                      4 TAMSA TITUS RESITA
                      0-3
                      1-3
                      3-1
                      3-2
                      2
                      3
                      5 POENAR ALIN RESITA
                      0-3
                      0-3
                      2-3
                      2-3
                      0
                      6
                      Gr.inferioara nr. 3
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 TURBURAN ION RESITA
                      3-0
                      3-1
                      3-0
                      3-2
                      4
                      1
                      2 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
                      0-3
                      3-0
                      3-2
                      3-1
                      3
                      2
                      3 VERES FRANCISC ORAVITA
                      1-3
                      0-3
                      2-3
                      3-1
                      1
                      3
                      4 LUNGU MARIUS ORAVITA
                      0-3
                      2-3
                      3-2
                      2-3
                      1
                      4
                      5 CIUBLEA VICHENTE ORAVITA
                      2-3
                      1-3
                      1-3
                      3-2
                      1
                      6
                      Gr.inferioara nr. 4
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 VERDET ADRIAN ORAVITA
                      3-0
                      0-3
                      3-0
                      3-0
                      3
                      2
                      2 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
                      0-3
                      0-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      3
                      3 SORESCU DEIAN RESITA
                      3-0
                      3-0
                      3-1
                      3-2
                      4
                      1
                      4 MURGU IOAN ORAVITA
                      0-3
                      1-3
                      1-3
                      3-2
                      1
                      4
                      5 PLEAVA GHEORGHE ORAVITA
                      0-3
                      0-3
                      2-3
                      2-3
                      0
                      6

                      Calificati in superioare - Etapa a III-a
                      1 Parvu Nicolae Balmez Dorel Venter Liviu Cioveie Marian
                      2 Put Gabriel Degianschi Obrad Tamsa Titus Csaky Tiberiu
                      3 Turburan Ion Drinceanu Lilian Veres Francisc Lungu Marius
                      4 Sorescu Deian Verdet Adrian Creinicean Liviu Murgu Ioan

                      Grupe superioare Etapa a III-a
                      1 Parvu Nicolae Verdet Adrian Veres Francisc Csaky Tiberiu
                      2 Put Gabriel Balmez Dorel Creinicean Liviu Lungu Marius
                      3 Turburan Ion Degianschi Obrad Venter Liviu Murgu Ioan
                      4 Sorescu Deian Drinceanu Lilian Tamsa Titus Cioveie Marian

                      Grupe superioare Etapa a III-a

                      Gr.superioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 PARVU NICOLAE RESITA
                      1-3
                      3-0
                      3-1
                      2
                      2
                      2 VERDET ADRIAN ORAVITA
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      3 VERES FRANCISC ORAVITA
                      0-3
                      0-3
                      2-3
                      0
                      4 CSAKY TIBERIU RESITA
                      1-3
                      0-3
                      3-2
                      1
                      Gr.superioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 PUT GABRIEL ORAVITA
                      3-0
                      2-3
                      3-1
                      2
                      2
                      2 BALMEZ DOREL ORAVITA
                      0-3
                      2-3
                      1-3
                      0
                      3 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
                      3-2
                      3-2
                      3-1
                      3
                      1
                      4 LUNGU MARIUS ORAVITA
                      1-3
                      3-1
                      1-3
                      1
                      Gr.superioara nr. 3
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 TURBURAN ION RESITA
                      3-1
                      3-1
                      2-3
                      2
                      2
                      2 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
                      1-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      3 VENTER LIVIU RESITA
                      1-3
                      3-0
                      0-3
                      1
                      4 MURGU IOAN ORAVITA
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      Gr.superioara nr. 4
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 SORESCU DEIAN RESITA
                      3-2
                      3-2
                      3-1
                      3
                      1
                      2 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
                      2-3
                      3-0
                      3-1
                      2
                      2
                      3 TAMSA TITUS RESITA
                      2-3
                      0-3
                      3-0
                      1
                      4 CIOVEIE MARIAN ORAVITA
                      1-3
                      1-3
                      0-3
                      0

                      Calificati in eliminatorii - Etapa a III-a
                      1 Verdet Adrian Parvu Nicolae
                      2 Creinicean Liviu Put Gabriel
                      3 Murgu Ioan Turburan Ion
                      4 Sorescu Deian Drinceanu Lilian

                      Finala mica - Etapa a III-a

                      Verdet Adrian
                      -------------------- Verdet Adrian 3-1
                      Drinceanu Lilian


                      Eliminatorii Etapa a III-a
                      1. Verdet Adrian
                      -------------------- Verdet Adrian 3-1
                      8. Put Gabriel
                      ---------------------------------------- Sorescu Deian 3-1
                      5. Turburan Ion
                      -------------------- Sorescu Deian 3-1
                      4. Sorescu Deian
                      ------------------------------------------------------------ Sorescu Deian 3-2
                      3. Murgu Ioan
                      -------------------- Drinceanu Lilian 3-0
                      6. Drinceanu Lilian
                      ---------------------------------------- Parvu Nicolae 3-0
                      7. Parvu Nicolae
                      -------------------- Parvu Nicolae 3-0
                      2. Creinicean Liviu


                      Clasament Etapa a III-a

                      1. Sorescu Deian - Resita
                      2. Parvu Nicolae - Resita
                      3 -- 4
                      Verdet Adrian - Oravita
                      Drinceanu Lilian - Oravita
                      5 -- 8
                      Turburan Ion - Resita
                      Creinicean Liviu - Oravita
                      Put Gabriel - Oravita
                      Murgu Ioan - Oravita
                      9 -- 12 1v gr.sup.
                      Lungu Marius - Oravita
                      Csaky Tiberiu - Resita
                      Venter Liviu - Resita
                      Tamsa Titus - Resita
                      13 -- 15 0v gr.sup.
                      Veres Francisc - Oravita
                      Degianschi Obrad - Resita
                      Balmez Dorel - Oravita
                      16 -- 17 1v gr.inf.
                      Ciublea Vichente - Oravita
                      Munteanu Constantin - Resita
                      18 -- 20 0v gr.inf.
                      Poenar Alin - Resita
                      Cioveie Marian - Oravita
                      Pleava Gheorghe - Oravita

                      Comentariu


                      • #12
                        CLASAMENT GENERAL DUPA TREI ETAPE:

                        LOCUL NUMELE SI PRENUMELE Puncte
                        1. VERDEŢ ADRIAN 64
                        2. PÂRVU NICOLAE 63
                        3. TURBURAN ION 54
                        4. PUŢ GABRIEL 52
                        5. DRINCEANU LILIAN 49
                        6. CRENICEAN LIVIU 45
                        7. SORESCU DEIAN 44
                        8. DEGIANSCHI OBRAD 43
                        9. BALMEZ DOREL 40
                        10. CSAKY TIBERIU 29
                        11. MURGU IOAN 28
                        12. TAMŞA TITUS 28
                        13. VEREŞ FRANCISC 27
                        14. LUNGU MARIUS 26
                        15. VENTER LIVIU 26
                        16. CREŞNEAC MIHAIL 22
                        17. OPREA ADRIAN 21
                        18. VUCA ADRIAN 21
                        19. MANU NICOLAE 19
                        20. MUNTEANU CONSTANTIN 19
                        21. CIUBLEA VICHENTE 16
                        22. POENAR ALIN 15
                        23. CRAIOVAN VICTOR 11
                        24. CIOVEIE MARIAN 10
                        25. PLEAVA GHEORGHE 3
                        26. MUREŞAN OVIDIU 2
                        27. SIMION DAN 2

                        Comentariu


                        • #13
                          La dublu au fost 6 echipe iar clasamentul pentru primele patru este următorul:
                          1. Pârvu Nicolae + Sorescu Deian 4p
                          2. Verdeț Adrian + Creinicean Liviu 3p
                          3. Drinceanu Lilian + Lungu Marius 2p
                          4. Puţ Gabriel + Cioveie Marian 1p

                          Clasamentul general la dublu după trei etape este următorul:

                          Locul NUMELE SI PRENUMELE Puncte
                          1. Pârvu Nicolae + Sorescu Deian 12
                          2. Verdeț Adrian + Creinicean Liviu 8
                          3. Drinceanu Lilian + Lungu Marius 5
                          4. Puț Gabriel + Cioveie Marian 4
                          5. Csaky Tiberiu + Venter Liviu 1

                          Următoarea etapă (a-IV-a),se va desfăşura la Reşiţa pe data de 11.03.2018.Grupele inferioare se vor stabili prin tragere la sorţi în ordinea clasamentului general la zi, după cele trei etape desfăşurate.
                          Ultima editare de Tibby; 21.feb.2018, 17:02.

                          Comentariu


                          • #14
                            Inscrieri Etapa a IV-a - on 3/23/2018 at 4:01:47 PM

                            1. Sorescu Deian, Resita, 174 - 44.4 - OEL
                            2. Parvu Nicolae, Resita, 650 - 40 - OE
                            3. Put Gabriel, Oravita, 9 - 39.57 - OE
                            4. Verdet Adrian, Oravita, 15 - 34.96 - OE
                            5. Creinicean Liviu, Oravita, 52 - 33.56 - OE
                            6. Oprea Adrian, Lugoj, 64 - 31.39 - OE
                            7. Turburan Ion, Resita, 260 - 27.5 - O
                            8. Drinceanu Lilian, Oravita, 114 - 27.17 - O
                            9. Murgu Ioan, Oravita, 136 - 26.35 - O
                            10. Veres Francisc, Oravita, 87 - 26.03 - O
                            11. Ciublea Vichente, Oravita, 344 - 25.33 - O
                            12. Vuca Adrian, Berzovia, 409 - 25 - O
                            13. Lungu Marius, Oravita, 163 - 24.43 - O
                            14. Degianschi Obrad, Resita, 248 - 23.21 - O
                            15. Csaky Tiberiu, Resita, 305 - 22.46 - O
                            16. Balmez Dorel, Oravita, 1095 - 22 - O
                            17. Cornianu Sebastian, Baile Herculane, 1358 - 21.5 - O
                            18. Venter Liviu, Resita, 834 - 20.67 - O
                            19. Belba Caius Petrica, Baile Herculane, 1429 - 19.5 - A
                            20. Poenar Alin, Resita, 1025 - 18 - A
                            21. Manu Nicolae, Resita, 1200 - 18 - A
                            22. Cioveie Marian, Oravita, 325 - 16.83 - A
                            23. Craiovan Victor, Resita, 662 - 14.28 - A
                            24. Pleava Gheorghe, Oravita, 1287 - 14 - A
                            25. Tamsa Titus, Resita, 1077 - 12.67 - A
                            26. Lita Daniel, Oravita, 2175 - 10 - A
                            27. Cioveie Bogdan, Oravita, 5001 - 0 - A
                            28. Murgu Ciprian, Oravita, 5002 - 0 - A


                            Grupe inferioare Etapa a IV-a
                            1 Put Gabriel Degianschi Obrad Tamsa Titus Lungu Marius Manu Nicolae Craiovan Victor Lita Daniel
                            2 Verdet Adrian Sorescu Deian Balmez Dorel Oprea Adrian Ciublea Vichente Murgu Ciprian Cornianu Sebastian
                            3 Turburan Ion Creinicean Liviu Csaky Tiberiu Venter Liviu Vuca Adrian Cioveie Marian Belba Caius Petrica
                            4 Parvu Nicolae Drinceanu Lilian Murgu Ioan Veres Francisc Poenar Alin Pleava Gheorghe Cioveie Bogdan

                            Grupe inferioare Etapa a IV-a

                            Gr.inferioara nr. 1
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            7
                            V
                            Loc
                            1 PUT GABRIEL ORAVITA
                            3-0
                            3-0
                            3-1
                            3-2
                            3-0
                            3-0
                            6
                            1
                            2 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
                            0-3
                            3-1
                            3-1
                            3-2
                            2-3
                            3-0
                            4
                            2
                            3 TAMSA TITUS RESITA
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            3-1
                            3-0
                            2
                            4 LUNGU MARIUS ORAVITA
                            1-3
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            4
                            3
                            5 MANU NICOLAE RESITA
                            2-3
                            2-3
                            3-0
                            0-3
                            3-1
                            3-0
                            3
                            4
                            6 CRAIOVAN VICTOR RESITA
                            0-3
                            3-2
                            1-3
                            0-3
                            1-3
                            3-1
                            2
                            7 LITA DANIEL ORAVITA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            Gr.inferioara nr. 2
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            7
                            V
                            Loc
                            1 VERDET ADRIAN ORAVITA
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            6
                            1
                            2 SORESCU DEIAN RESITA
                            1-3
                            3-0
                            2-3
                            3-0
                            3-0
                            3-2
                            4
                            2
                            3 BALMEZ DOREL ORAVITA
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            1-3
                            3
                            3
                            4 OPREA ADRIAN LUGOJ
                            0-3
                            3-2
                            0-3
                            2-3
                            3-0
                            3-0
                            3
                            4
                            5 CIUBLEA VICHENTE ORAVITA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            3-2
                            3-0
                            2-3
                            2
                            6 MURGU CIPRIAN ORAVITA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            7 CORNIANU SEBASTIAN BAILE HERCULANE
                            0-3
                            2-3
                            3-1
                            0-3
                            3-2
                            3-0
                            3
                            Gr.inferioara nr. 3
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            7
                            V
                            Loc
                            1 TURBURAN ION RESITA
                            0-3
                            3-0
                            2-3
                            3-1
                            3-1
                            3-0
                            4
                            4
                            2 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
                            3-0
                            3-0
                            0-3
                            2-3
                            3-0
                            3-1
                            4
                            2
                            3 CSAKY TIBERIU RESITA
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            3-0
                            3-2
                            3-0
                            3
                            4 VENTER LIVIU RESITA
                            3-2
                            3-0
                            3-1
                            2-3
                            3-1
                            3-0
                            5
                            1
                            5 VUCA ADRIAN BERZOVIA
                            1-3
                            3-2
                            0-3
                            3-2
                            3-0
                            3-1
                            4
                            3
                            6 CIOVEIE MARIAN ORAVITA
                            1-3
                            0-3
                            2-3
                            1-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            7 BELBA CAIUS PETRICA BAILE HERCULANE
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            3-1
                            1
                            Gr.inferioara nr. 4
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            7
                            V
                            Loc
                            1 PARVU NICOLAE RESITA
                            1-3
                            3-1
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            5
                            1
                            2 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
                            3-1
                            1-3
                            1-3
                            3-1
                            3-1
                            3-1
                            4
                            4
                            3 MURGU IOAN ORAVITA
                            1-3
                            3-1
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            4
                            3
                            4 VERES FRANCISC ORAVITA
                            1-3
                            3-1
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            5
                            2
                            5 POENAR ALIN RESITA
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            3-2
                            3-0
                            2
                            6 PLEAVA GHEORGHE ORAVITA
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            2-3
                            3-1
                            1
                            7 CIOVEIE BOGDAN ORAVITA
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            0

                            Calificati in superioare - Etapa a IV-a
                            1 Put Gabriel Degianschi Obrad Lungu Marius Manu Nicolae
                            2 Verdet Adrian Sorescu Deian Balmez Dorel Oprea Adrian
                            3 Venter Liviu Creinicean Liviu Vuca Adrian Turburan Ion
                            4 Parvu Nicolae Veres Francisc Murgu Ioan Drinceanu Lilian

                            Grupe superioare Etapa a IV-a
                            1 Put Gabriel Creinicean Liviu Balmez Dorel Drinceanu Lilian
                            2 Verdet Adrian Veres Francisc Vuca Adrian Manu Nicolae
                            3 Venter Liviu Degianschi Obrad Murgu Ioan Oprea Adrian
                            4 Parvu Nicolae Sorescu Deian Lungu Marius Turburan Ion

                            Grupe superioare Etapa a IV-a

                            Gr.superioara nr. 1
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 PUT GABRIEL ORAVITA
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
                            1-3
                            3-0
                            3-1
                            2
                            2
                            3 BALMEZ DOREL ORAVITA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            4 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
                            0-3
                            1-3
                            3-0
                            1
                            Gr.superioara nr. 2
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 VERDET ADRIAN ORAVITA
                            3-2
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 VERES FRANCISC ORAVITA
                            2-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            3 VUCA ADRIAN BERZOVIA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            4 MANU NICOLAE RESITA
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            Gr.superioara nr. 3
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 VENTER LIVIU RESITA
                            3-1
                            3-2
                            2-3
                            2
                            1
                            2 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
                            1-3
                            3-1
                            3-0
                            2
                            2
                            3 MURGU IOAN ORAVITA
                            2-3
                            1-3
                            0-3
                            0
                            4 OPREA ADRIAN LUGOJ
                            3-2
                            0-3
                            3-0
                            2
                            Gr.superioara nr. 4
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 PARVU NICOLAE RESITA
                            3-2
                            3-2
                            3-1
                            3
                            1
                            2 SORESCU DEIAN RESITA
                            2-3
                            3-0
                            3-1
                            2
                            2
                            3 LUNGU MARIUS ORAVITA
                            2-3
                            0-3
                            3-2
                            1
                            4 TURBURAN ION RESITA
                            1-3
                            1-3
                            2-3
                            0

                            Calificati in eliminatorii - Etapa a IV-a
                            1 Put Gabriel Creinicean Liviu
                            2 Verdet Adrian Veres Francisc
                            3 Venter Liviu Degianschi Obrad
                            4 Parvu Nicolae Sorescu Deian

                            Eliminatorii Etapa a IV-a
                            1. Put Gabriel
                            -------------------- Put Gabriel 3-1
                            8. Veres Francisc
                            ---------------------------------------- Parvu Nicolae 3-2
                            5. Degianschi Obrad
                            -------------------- Parvu Nicolae 3-1
                            4. Parvu Nicolae
                            ------------------------------------------------------------ Verdet Adrian 3-0
                            3. Venter Liviu
                            -------------------- Sorescu Deian 3-0
                            6. Sorescu Deian
                            ---------------------------------------- Verdet Adrian 3-0
                            7. Creinicean Liviu
                            -------------------- Verdet Adrian 3-1
                            2. Verdet Adrian


                            Finala mica - Etapa a IV-a

                            Put Gabriel
                            -------------------- Sorescu Deian 3-2
                            Sorescu Deian


                            Clasament Etapa a IV-a

                            1. Verdet Adrian - Oravita
                            2. Parvu Nicolae - Resita
                            3 -- 4
                            Sorescu Deian - Resita
                            Put Gabriel - Oravita
                            5 -- 8
                            Creinicean Liviu - Oravita
                            Degianschi Obrad - Resita
                            Venter Liviu - Resita
                            Veres Francisc - Oravita
                            9 -- 2v gr.sup.
                            Oprea Adrian - Lugoj
                            10 -- 12 1v gr.sup.
                            Drinceanu Lilian - Oravita
                            Lungu Marius - Oravita
                            Manu Nicolae - Resita
                            13 -- 16 0v gr.sup.
                            Turburan Ion - Resita
                            Murgu Ioan - Oravita
                            Vuca Adrian - Berzovia
                            Balmez Dorel - Oravita
                            17 -- 18 3v gr.inf.
                            Csaky Tiberiu - Resita
                            Cornianu Sebastian - Baile Herculane
                            19 -- 22 2v gr.inf.
                            Ciublea Vichente - Oravita
                            Poenar Alin - Resita
                            Craiovan Victor - Resita
                            Tamsa Titus - Resita
                            23 -- 24 1v gr.inf.
                            Belba Caius Petrica - Baile Herculane
                            Pleava Gheorghe - Oravita
                            25 -- 28 0v gr.inf.
                            Cioveie Marian - Oravita
                            Lita Daniel - Oravita
                            Cioveie Bogdan - Oravita
                            Murgu Ciprian - Oravita

                            Comentariu


                            • #15
                              CLASAMENT GENERAL DUPA PATRU ETAPE:

                              LOCUL NUMELE SI PRENUMELE Puncte
                              1. VERDEŢ ADRIAN 92
                              2. PÂRVU NICOLAE 90
                              3. PUŢ GABRIEL 77
                              4. SORESCU DEIAN 70
                              5. TURBURAN ION 70
                              6. CRENICEAN LIVIU 69
                              7. DRINCEANU LILIAN 68
                              8. DEGIANSCHI OBRAD 66
                              9. BALMEZ DOREL 54
                              10. VEREŞ FRANCISC 48
                              11. VENTER LIVIU 48
                              12. LUNGU MARIUS 44
                              13. MURGU IOAN 43
                              14. OPREA ADRIAN 41
                              15. CSAKY TIBERIU 40
                              16. TAMŞA TITUS 38
                              17. MANU NICOLAE 36
                              18. VUCA ADRIAN 34
                              19. POENAR ALIN 24
                              20. CIUBLEA VICHENTE 24
                              21. CREŞNEAC MIHAIL 22
                              22. MUNTEANU CONSTANTIN 19
                              23. CRAIOVAN VICTOR 18
                              24. CIOVEIE MARIAN 14
                              25. CORNIANU SEBASTIAN 12
                              26. PLEAVA GHEORGHE 9
                              27. BELBA CAIUS 5
                              28. CIOVEIE BOGDAN 3
                              29. MUREŞAN OVIDIU 2
                              30. SIMION DAN 2
                              31. LIŢĂ DANIEL 2

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X