Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Concurs de tenis de masa pe echipe international!

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Asa arata clasamentul dupa 4 etape:

    Loc/ Nume/Localitate/Puncte/Participari

    1 Popa Octavian Oradea 48/3
    2 Vaida Sorin Oradea 48/3
    3 Tic Ioan Oradea 44/4
    4 Szalay Liviu Oradea 44/4
    5 Varady Tibor Oradea 22/4
    6 Somogyi Gabor Ungaria 20/2
    7 Forian Albert Ungaria 16/1
    8 Cavasdan Doru Oradea 14/3
    9 Roatis Ghita Oradea 14/3
    10 Birtalan Laszlo Oradea 12/1
    11 Birtalan Robert Oradea 12/1
    12 Duca Petru Marghita 10/2
    13 Moca Iuliu Marghita 10/2
    14 Pop Gabriel Oradea 10/3
    15 Sabadus Dinu Oradea 10/2
    16 Kornya Adam Salonta 8/2
    17 Kornya Tamas Salonta 8/2
    18 Tutos Ludovic Marghita 8/2
    19 Szendi Csaba Ungaria 8/1
    20 Tarsoly Zoltan Ungaria 8/1
    21 Popescu Cornel Oradea 8/1
    22 Balogh Attila Oradea 8/1
    23 Cotca Dacian Oradea 8/1
    24 Malinak Istvan Ungaria 6/2
    25 Szemerszki Richard Ungaria 6/2
    26 Kiss Sandor Ungaria 6/2
    27 Peto Dalma Oradea 6/1
    28 Gardo Ferenc Sacuieni 5/2
    29 Todea Andrea Sacuieni 5/2
    30 Gacsaly Istvan Ungaria 4/1
    31 Simu Marius Oradea 4/1
    32 Pupos Gabor Ungaria 4/1
    33 Pap Jozsef Salonta 4/2
    34 Szel Akos Salonta 4/2
    35 Palfi Zsolt Oradea 4/1
    36 Otto Marghita 4/1
    37 Tutos Csaba Oradea 4/1
    38 Kovacs Zsolt Ungaria 3/2
    39 Gyorgy Istvan Ungaria 3/2
    40 Mitar Marius Sannicolau Mare 2/1
    41 Clisic Iosif Sannicolau Mare 2/1
    42 Balint Doru Alesd 2/1
    43 Ardai Arthur Oradea 2/1
    44 Nadaban Horatiu Alesd 2/1
    45 Botas Constantin Sannicolau Mare 2/1
    46 Oproi Eugen Sannicolau Mare 2/1
    47 Varadi Zsolt Ungaria 2/1
    48 Gyuricza Gergely Ungaria 2/1
    49 Lakatos Bence Ungaria 2/1
    Ultima editare de liviut12; 01.iul.2018, 21:54.

    Comentariu


    • #17
      Urmatoarea etapa si totodata ultima se va desfasura la Debrecen intr-o sala noua in data de 30 iunie 2018, atunci se vor face premierile si pentru tot concursul (campionat).Pentru inscrieri si info 0747278743 Varadi Tibi

      Comentariu


      • #18
        La ultima etapa desfasurat la Debrecen intr-o sala noua, special doar pentru tenis de masa, s-au adunat 6 echipe. S-a jucat fiecare cu fiecare, iar clasmentul este:

        Loc 1 Szalay Liviu-Tic Ioan Oradea-16 p
        Loc 2 Somogyi Gabor-Nagy Zsolt Ungaria-12 p
        Loc 3 Vaida Sorin-Popa Octavian Oradea-8 p
        Loc 4 Duca Petru-Totos Ludovic Marghita-6 p
        Loc 5 Helmeczi Laszlo-Meszaros Peter Marghita-4 p
        Loc 6 Henrich Kevin-Marton Vivien Ungaria 4 p

        Comentariu


        • #19
          Iata si clasamentul final!

          1 Tic Ioan Oradea 60/5
          2 Szalay Liviu Oradea 60/5
          3 Popa Octavian Oradea 56/4
          4 Vaida Sorin Oradea 56/4
          5 Somogyi Gabor Ungaria 32/3
          6 Varady Tibor Oradea 22/4
          7 Forian Albert Ungaria 16/1
          8 Duca Petru Marghita 16/3
          9 Totos Ludovic Marghita 14/3
          10 Cavasdan Doru Oradea 14/3
          11 Roatis Ghita Oradea 14/3
          12 Birtalan Laszlo Oradea 12/1
          13 Birtalan Robert Oradea 12/1
          14 Nagy Zsolt Ungaria 12/1
          15 Moca Iuliu Marghita 10/2
          16 Pop Gabriel Oradea 10/3
          17 Sabadus Dinu Oradea 10/2
          18 Kornya Adam Salonta 8/2
          19 Kornya Tamas Salonta 8/2
          20 Szendi Csaba Ungaria 8/1
          21 Tarsoly Zoltan Ungaria 8/1
          22 Popescu Cornel Oradea 8/1
          23 Balogh Attila Oradea 8/1
          24 Cotca Dacian Oradea 8/1
          25 Malinak Istvan Ungaria 6/2
          26 Szemerszki Richard Ungaria 6/2
          27 Kiss Sandor Ungaria 6/2
          28 Peto Dalma Oradea 6/1
          29 Gardo Ferenc Sacuieni 5/2
          30 Todea Andrea Sacuieni 5/2
          31 Gacsaly Istvan Ungaria 4/1
          32 Simu Marius Oradea 4/1
          33 Pupos Gabor Ungaria 4/1
          34 Pap Jozsef Salonta 4/2
          35 Szel Akos Salonta 4/2
          36 Palfi Zsolt Oradea 4/1
          37 Otto Marghita 4/1
          38 Tutos Csaba Oradea 4/1
          39 Henrich Kevin Ungaria 4/1
          40 Marton Vivien Ungaria 4/1
          41 Helmaczi Laszlo Marghita 4/1
          42 Meszaros Peter Marghita 4/1
          43 Kovacs Zsolt Ungaria 3/2
          44 Gyorgy Istvan Ungaria 3/2
          45 Mitar Marius Sannicolau Mare 2/1
          46 Clisic Iosif Sannicolau Mare 2/1
          47 Balint Doru Alesd 2/1
          48 Ardai Arthur Oradea 2/1
          49 Nadaban Horatiu Alesd 2/1
          50 Botas Constantin Sannicolau Mare 2/1
          51 Oproi Eugen Sannicolau Mare 2/1
          52 Varadi Zsolt Ungaria 2/1
          53 Gyuricza Gergely Ungaria 2/1
          54 Lakatos Bence Ungaria 2/1

          Comentariu


          • #20










            Comentariu

            Cine a citit topicul
            Procesare...
            X