Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Concurs de tenis de masa pe echipe international!

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • liviut12
    a răspuns










    Lasă un comentariu:


  • liviut12
    a răspuns
    Iata si clasamentul final!

    1 Tic Ioan Oradea 60/5
    2 Szalay Liviu Oradea 60/5
    3 Popa Octavian Oradea 56/4
    4 Vaida Sorin Oradea 56/4
    5 Somogyi Gabor Ungaria 32/3
    6 Varady Tibor Oradea 22/4
    7 Forian Albert Ungaria 16/1
    8 Duca Petru Marghita 16/3
    9 Totos Ludovic Marghita 14/3
    10 Cavasdan Doru Oradea 14/3
    11 Roatis Ghita Oradea 14/3
    12 Birtalan Laszlo Oradea 12/1
    13 Birtalan Robert Oradea 12/1
    14 Nagy Zsolt Ungaria 12/1
    15 Moca Iuliu Marghita 10/2
    16 Pop Gabriel Oradea 10/3
    17 Sabadus Dinu Oradea 10/2
    18 Kornya Adam Salonta 8/2
    19 Kornya Tamas Salonta 8/2
    20 Szendi Csaba Ungaria 8/1
    21 Tarsoly Zoltan Ungaria 8/1
    22 Popescu Cornel Oradea 8/1
    23 Balogh Attila Oradea 8/1
    24 Cotca Dacian Oradea 8/1
    25 Malinak Istvan Ungaria 6/2
    26 Szemerszki Richard Ungaria 6/2
    27 Kiss Sandor Ungaria 6/2
    28 Peto Dalma Oradea 6/1
    29 Gardo Ferenc Sacuieni 5/2
    30 Todea Andrea Sacuieni 5/2
    31 Gacsaly Istvan Ungaria 4/1
    32 Simu Marius Oradea 4/1
    33 Pupos Gabor Ungaria 4/1
    34 Pap Jozsef Salonta 4/2
    35 Szel Akos Salonta 4/2
    36 Palfi Zsolt Oradea 4/1
    37 Otto Marghita 4/1
    38 Tutos Csaba Oradea 4/1
    39 Henrich Kevin Ungaria 4/1
    40 Marton Vivien Ungaria 4/1
    41 Helmaczi Laszlo Marghita 4/1
    42 Meszaros Peter Marghita 4/1
    43 Kovacs Zsolt Ungaria 3/2
    44 Gyorgy Istvan Ungaria 3/2
    45 Mitar Marius Sannicolau Mare 2/1
    46 Clisic Iosif Sannicolau Mare 2/1
    47 Balint Doru Alesd 2/1
    48 Ardai Arthur Oradea 2/1
    49 Nadaban Horatiu Alesd 2/1
    50 Botas Constantin Sannicolau Mare 2/1
    51 Oproi Eugen Sannicolau Mare 2/1
    52 Varadi Zsolt Ungaria 2/1
    53 Gyuricza Gergely Ungaria 2/1
    54 Lakatos Bence Ungaria 2/1

    Lasă un comentariu:


  • liviut12
    a răspuns
    La ultima etapa desfasurat la Debrecen intr-o sala noua, special doar pentru tenis de masa, s-au adunat 6 echipe. S-a jucat fiecare cu fiecare, iar clasmentul este:

    Loc 1 Szalay Liviu-Tic Ioan Oradea-16 p
    Loc 2 Somogyi Gabor-Nagy Zsolt Ungaria-12 p
    Loc 3 Vaida Sorin-Popa Octavian Oradea-8 p
    Loc 4 Duca Petru-Totos Ludovic Marghita-6 p
    Loc 5 Helmeczi Laszlo-Meszaros Peter Marghita-4 p
    Loc 6 Henrich Kevin-Marton Vivien Ungaria 4 p

    Lasă un comentariu:


  • liviut12
    a răspuns
    Urmatoarea etapa si totodata ultima se va desfasura la Debrecen intr-o sala noua in data de 30 iunie 2018, atunci se vor face premierile si pentru tot concursul (campionat).Pentru inscrieri si info 0747278743 Varadi Tibi

    Lasă un comentariu:


  • liviut12
    a răspuns
    Asa arata clasamentul dupa 4 etape:

    Loc/ Nume/Localitate/Puncte/Participari

    1 Popa Octavian Oradea 48/3
    2 Vaida Sorin Oradea 48/3
    3 Tic Ioan Oradea 44/4
    4 Szalay Liviu Oradea 44/4
    5 Varady Tibor Oradea 22/4
    6 Somogyi Gabor Ungaria 20/2
    7 Forian Albert Ungaria 16/1
    8 Cavasdan Doru Oradea 14/3
    9 Roatis Ghita Oradea 14/3
    10 Birtalan Laszlo Oradea 12/1
    11 Birtalan Robert Oradea 12/1
    12 Duca Petru Marghita 10/2
    13 Moca Iuliu Marghita 10/2
    14 Pop Gabriel Oradea 10/3
    15 Sabadus Dinu Oradea 10/2
    16 Kornya Adam Salonta 8/2
    17 Kornya Tamas Salonta 8/2
    18 Tutos Ludovic Marghita 8/2
    19 Szendi Csaba Ungaria 8/1
    20 Tarsoly Zoltan Ungaria 8/1
    21 Popescu Cornel Oradea 8/1
    22 Balogh Attila Oradea 8/1
    23 Cotca Dacian Oradea 8/1
    24 Malinak Istvan Ungaria 6/2
    25 Szemerszki Richard Ungaria 6/2
    26 Kiss Sandor Ungaria 6/2
    27 Peto Dalma Oradea 6/1
    28 Gardo Ferenc Sacuieni 5/2
    29 Todea Andrea Sacuieni 5/2
    30 Gacsaly Istvan Ungaria 4/1
    31 Simu Marius Oradea 4/1
    32 Pupos Gabor Ungaria 4/1
    33 Pap Jozsef Salonta 4/2
    34 Szel Akos Salonta 4/2
    35 Palfi Zsolt Oradea 4/1
    36 Otto Marghita 4/1
    37 Tutos Csaba Oradea 4/1
    38 Kovacs Zsolt Ungaria 3/2
    39 Gyorgy Istvan Ungaria 3/2
    40 Mitar Marius Sannicolau Mare 2/1
    41 Clisic Iosif Sannicolau Mare 2/1
    42 Balint Doru Alesd 2/1
    43 Ardai Arthur Oradea 2/1
    44 Nadaban Horatiu Alesd 2/1
    45 Botas Constantin Sannicolau Mare 2/1
    46 Oproi Eugen Sannicolau Mare 2/1
    47 Varadi Zsolt Ungaria 2/1
    48 Gyuricza Gergely Ungaria 2/1
    49 Lakatos Bence Ungaria 2/1
    Ultima editare de liviut12; 01.iul.2018, 21:54.

    Lasă un comentariu:


  • liviut12
    a răspuns
    La a patra etapa s-au prezentat 5 echipe din Oradea, ca deobicei s-a jucat fiecare cu fiecare, iar clasamentul arata astfel:

    Loc 1: Vaida Sorin-Popa Octavian- Oradea-16
    Loc 2: Szalay Liviu-Tic Ioan-Oradea-12
    Loc 3: Balogh Attila-Cotca Dacian-Oradea-8
    Loc 4: Varadi Tibi-Sabadas Dinu-Oradea-6
    Loc 5: Tutos Csaba-Pop Gabriel-Oradea-4
    Ultima editare de liviut12; 13.mai.2018, 21:39.

    Lasă un comentariu:


  • liviut12
    a răspuns
    Urmatoarea etapa se va desfasura tot la Oradea sala Tibclau din Era Park duminica 13 05 2018!

    Lasă un comentariu:


  • liviut12
    a răspuns
    Asa arata clasamenul dupa trei etape!


    Loc/ Nume/Localitate/Puncte/Participari

    1 Tic Ioan Oradea 32/3
    2 Szalay Liviu Oradea 32/3
    3 Popa Octavian Oradea 32/2
    4 Vaida Sorin Oradea 32/2
    5 Somogyi Gabor Ungaria 20/2
    6 Forian Albert Ungaria 16/1
    7 Varady Tibor Oradea 16/3
    8 Cavasdan Doru Oradea 14/3
    9 Roatis Ghita Oradea 14/3
    10 Birtalan Laszlo Oradea 12/1
    11 Birtalan Robert Oradea 12/1
    12 Duca Petru Marghita 10/2
    13 Moca Iuliu Marghita 10/2
    14 Kornya Adam Salonta 8/2
    15 Kornya Tamas Salonta 8/2
    16 Tutos Ludovic Marghita 8/2
    17 Szendi Csaba Ungaria 8/1
    18 Tarsoly Zoltan Ungaria 8/1
    19 Popescu Cornel Oradea 8/1
    20 Malinak Istvan Ungaria 6/2
    21 Szemerszki Richard Ungaria 6/2
    22 Kiss Sandor Ungaria 6/2
    23 Peto Dalma Oradea 6/1
    24 Pop Gabriel Oradea 6/2
    25 Gardo Ferenc Sacuieni 5/2
    26 Todea Andrea Sacuieni 5/2
    27 Gacsaly Istvan Ungaria 4/1
    28 Simu Marius Oradea 4/1
    29 Sabadus Dinu Oradea 4/1
    30 Pupos Gabor Ungaria 4/1
    31 Pap Jozsef Salonta 4/2
    32 Szel Akos Salonta 4/2
    33 Palfi Zsolt Oradea 4/1
    34 Otto Marghita 4/1
    35 Kovacs Zsolt Ungaria 3/2
    36 Gyorgy Istvan Ungaria 3/2
    37 Mitar Marius Sannicolau Mare 2/1
    38 Clisic Iosif Sannicolau Mare 2/1
    39 Balint Doru Alesd 2/1
    40 Ardai Arthur Oradea 2/1
    41 Nadaban Horatiu Alesd 2/1
    42 Botas Constantin Sannicolau Mare 2/1
    43 Oproi Eugen Sannicolau Mare 2/1
    44 Varadi Zsolt Ungaria 2/1
    45 Gyuricza Gergely Ungaria 2/1
    46 Lakatos Bence Ungaria 2/1
    Ultima editare de liviut12; 06.mai.2018, 22:27.

    Lasă un comentariu:


  • liviut12
    a răspuns
    La a treia etapa s-au prezentat 7 echipe din Oradea , Marghita si Sacuieni, s-a jucat fiecare cu fiecare,iar clasamentul final este:



    Loc 1: Vaida Sorin-Popa Octavian-Oradea-16
    Loc 2:Tic Ioan-Szalay Liviu-Oradea-12
    Loc 3: Varadi Tibor-Popescu Cornel-Oradea-8
    Loc 4: Roatis Ghita-Cavasdan Doru-Oradea-6
    Loc 5: Pop Gabriel-Otto-Oradea-Marghita-4
    Loc 6: Duca Peter-Moka Iuliu-Marghita-4
    Loc 7: Gardo Ferenc-Todea Andrea-Sacuieni-4
    Ultima editare de liviut12; 30.apr.2018, 22:05.

    Lasă un comentariu:


  • liviut12
    a răspuns
    Urmatoarea etapa 29 aprilie 2018 la Oradea sala Tibclau!

    Lasă un comentariu:


  • liviut12
    a răspuns
    Poze de la etapa din Debrecen.




    Lasă un comentariu:


  • liviut12
    a răspuns
    Asa arata clasmentul dupa cele doua etape:

    Loc/Nume/Localitate/Puncte/Participari.

    1 Tic Ioan Oradea 20 / 2
    2 Szalay Liviu Oradea 20 / 2
    3 Somogyi Gabor Ungaria 20 / 2
    4 Popa Octavian Oradea 16 / 1
    5 Vaida Sorin Oradea 16 / 1
    6 Forian Albert Ungaria 16 / 1
    7 Birtalan Laszlo Oradea 12 / 1
    8 Birtalan Robert Oradea 12 / 1
    9 Kornya Adam Salonta 8 / 2
    10 Kornya Tamas Salonta 8 / 2
    11 Cavasdan Doru Oradea 8 / 2
    12 Tutos Ludovic Marghita 8 / 2
    13 Varady Tibor Oradea 8 / 2
    14 Roatis Ghita Oradea 8 / 2
    15 Szendi Csaba Ungaria 8 / 1
    16 Tarsoly Zoltan Ungaria 8 / 1
    17 Malinak Istvan Ungaria 6 / 2
    18 Duca Petru Marghita 6 / 2
    19 Moca Iuliu Marghita 6 / 2
    20 Szemerszki Richard Ungaria 6 / 2
    21 Kiss Sandor Ungaria 6 / 2
    22 Peto Dalma Oradea 6 / 1
    23 Gacsaly Istvan Ungaria 4 / 2
    24 Simu Marius Oradea 4 / 1
    25 Sabadus Dinu Oradea 4 / 1
    26 Pupos Gabor Ungaria 4 / 1
    27 Pap Jozsef Salonta 4 / 2
    28 Szel Akos Salonta 4 / 2
    29 Palfi Zsolt Oradea 4 / 1
    30 Kovacs Zsolt Ungaria 3 / 2
    31 Gyorgy Istvan Ungaria 3 / 2
    32 Mitar Marius Sannicolau Mare 2 / 1
    33 Clisic Iosif Sannicolau Mare 2 / 1
    34 Balint Doru Alesd 2 / 1
    35 Pop Gabriel Oradea 2 / 1
    36 Ardai Arthur Oradea 2 / 1
    37 Nadaban Horatiu Alesd 2 / 1
    38 Botas Constantin Sannicolau Mare 2 / 1
    39 Oproi Eugen Sannicolau Mare 2 / 1
    40 Varadi Zsolt Ungaria 2 / 1
    41 Gyuricza Gergely Ungaria 2 / 1
    42 Lakatos Bence Ungaria 2 / 1
    43 Gardo Ferenc Sacuieni 1 / 1
    44 Todea Andrea Sacuieni 1 / 1
    Ultima editare de liviut12; 08.mar.2018, 23:16.

    Lasă un comentariu:


  • liviut12
    a răspuns
    Astazi s-a desfasursat a doua etapa campionatului in localitatea Debrecen. S-au prezentat 13 echpe din Romania si Ungaria. Echipele au fost impartite in 4 grupe, dupa care toate echipele s-au calificat pe tabloul eliminatoriu, iar clasamentul final este:

    Loc 1: SOMOGYI Gábor-FÓRIÁN Albert-Ungaria-16
    Loc 2: SZALAY Liviu-TIC Ioan-Oradea-Oradea-12
    Loc 3: SZENDI Csaba-TARSOLY Zoltán-Ungaria-8
    Loc 4: VÁRADI Tibor-PETŐ Dalma-Oradea-6
    Loc 5-8: SZEMERSZKI Richárd-KISS Sándor-Ungaria-4
    Loc 5-8: TŐTŐS Lajos-PÁLFI Zsolt-Marghita-Oradea-4
    Loc 5-8: ROATIS Ghica-CAVASDAN-Doru-Oradea-4
    Loc 5-8: DUKA Péter-MOKA Gyula-Marghita-4
    Loc 9-13: MALINÁK Stefán-VÁRADI Zsolt-Ungaria-2
    Loc 9-13: KORNYA Ádám-KORNYA Tamás-Salonta-2
    Loc 9-13: GYURICZA Gergely-LAKATOS Bence-Ungaria-2
    Loc 9-13: GYÖRGY István-KOVÁCS Zsolt-Ungaria-2
    Loc 9-13: PAP József-SZÉL-Ákos-Salonta-2

    Lasă un comentariu:


  • liviut12
    a răspuns
    Urmatoarea etapa se va desfasura la Debrecen in data de 3 martie 2018!
    Ultima editare de liviut12; 16.feb.2018, 21:29.

    Lasă un comentariu:


  • liviut12
    a răspuns
    Poze de la concurs!
    Cupa BMW G.W.P. & Opel West Oradea

    Lasă un comentariu:

Cine a citit topicul
Procesare...
X