Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ORADEA: În fiecare Miercuri (ora 19:00) - Turneu "Dublu" King Pong

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Turneu Dublu#14: Finala: Savu Cristian/Szalay Liviu vs. Balogh Attila/Sabadâș Dinu



    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

    Comentariu


    • #17
      Turneu Dublu#15: Finala: Balogh Attila/Sabadâș Dinu vs. Vaida Sorin/Codău Vlad

      Club King Pong Oradea
      www.kingpong.ro
      0359 181 232

      Comentariu


      • #18
        Turneu Dublu#16: Finala: Balogh Attila/Sabadâș Dinu vs. Savu Cristian/Szalay Liviu: 3-2



        Ultima editare de King Pong Oradea; 26.dec.2018, 20:24.
        Club King Pong Oradea
        www.kingpong.ro
        0359 181 232

        Comentariu


        • #19
          Clasamentul dupa 16 etape:

          Club King Pong Oradea
          www.kingpong.ro
          0359 181 232

          Comentariu


          • #20
            Bună seara!

            Etapa#17

            Grupe inferioare TRN FORESTA#204

            Gr.inferioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 BALOGH A. / SABADAS D. ORADEA
            3-1
            3-0
            3-0
            3-1
            4
            1
            2 CODAU V. / MOLDOVAN A. ORADEA
            1-3
            1-3
            1-3
            1-3
            0
            3 GERGELY A. / MERAI J. ORADEA
            0-3
            3-1
            2-3
            3-2
            2
            3
            4 POP G. / TÜTÖS CS. ORADEA
            0-3
            3-1
            3-2
            3-0
            3
            2
            5 FABIAN W. / VARKONYI A. ORADEA
            1-3
            3-1
            2-3
            0-3
            1
            4
            6
            Gr.inferioara nr. 2
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 VAIDA S. / CURPAS I. ORADEA
            3-1
            0-3
            3-1
            3-0
            3-1
            4
            1
            2 COSTEA C. / BONDAR O. ORADEA
            1-3
            3-1
            1-3
            3-1
            3-1
            3
            3
            3 CHEREGI N. / ANDREE A. ORADEA
            3-0
            1-3
            0-3
            1-3
            1-3
            1
            4 TIC I. / SZALAY L. ORADEA
            1-3
            3-1
            3-0
            3-0
            3-0
            4
            2
            5 CAVASDAN D. / CULDA A. ORADEA
            0-3
            1-3
            3-1
            0-3
            1-3
            1
            6 VURST L. / KADAR J. ORADEA
            1-3
            1-3
            3-1
            0-3
            3-1
            2
            4




            Club King Pong Oradea
            www.kingpong.ro
            0359 181 232

            Comentariu


            • #21
              Bună seara!



              Grupe inferioare TRN DUBLU#18

              Gr.inferioara nr. 2
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 VAIDA SORIN / CODAU VLAD ORADEA
              3-2
              3-0
              3-0
              3-0
              4
              1
              2 HALASZ PETER / ANDRE ANDREA ORADEA
              2-3
              3-0
              3-1
              3-0
              3
              2
              3 COSTEA C. / CATUNEANU G. ORADEA
              0-3
              0-3
              2-3
              3-2
              1
              4
              4 TIC IOAN / CURPAS IOAN ORADEA
              0-3
              1-3
              3-2
              3-0
              2
              3
              5 VURST LASZLO / KADAR JOZSEF ORADEA
              0-3
              0-3
              2-3
              0-3
              0
              6
              Gr.inferioara nr. 1
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 SAVU CRISTIAN / SZALAY LIVIU ORADEA
              1-3
              3-1
              3-0
              3-2
              3-0
              4
              2
              2 BALOGH ATTILA / SABADAS DINU ORADEA
              3-1
              3-0
              3-1
              3-0
              3-0
              5
              1
              3 BIRTALAN LASZLO / CHEREGI NELU ORADEA
              1-3
              0-3
              3-1
              3-0
              3-0
              3
              3
              4 POP GABRIEL / ROATIS GHEORGHE ORADEA
              0-3
              1-3
              1-3
              3-0
              3-1
              2
              4
              5 BOITOS RODICA / PRESECAN DORU ORADEA
              2-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              6 VARKONYI AMALIA / FRANCISKA ORADEA
              0-3
              0-3
              0-3
              1-3
              3-0
              1



              Ultima editare de King Pong Oradea; 16.ian.2019, 21:07.
              Club King Pong Oradea
              www.kingpong.ro
              0359 181 232

              Comentariu


              • #22
                Bună seara!

                DUBLU #19: 10 echipe

                Gr.inferioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 SZALAY LIVIU / SAVU CRISTIAN ORADEA
                3-1
                3-1
                3-1
                3-0
                4
                1
                2 HALASZ PETER / ANDRE ANDREA ORADEA
                1-3
                3-1
                0-3
                3-1
                2
                4
                3 BIRTALAN LASZLO / CHEREGI NELU ORADEA
                1-3
                1-3
                3-1
                3-1
                2
                3
                4 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
                1-3
                3-0
                1-3
                3-0
                2
                2
                5 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEX ORADEA
                0-3
                1-3
                1-3
                0-3
                0
                6
                Gr.inferioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 SABADAS DINU / BALOGH ATTILA ORADEA
                1-3
                3-0
                3-0
                3-0
                3
                2
                2 CODAU VLAD / VAIDA SORIN ORADEA
                3-1
                3-0
                3-0
                3-0
                4
                1
                3 TIC IOAN / CURPAS IOAN ORADEA
                0-3
                0-3
                3-0
                3-1
                2
                3
                4 CATUNEANU GEORGE / PRESECAN DORU ORADEA
                0-3
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                5 VARKONYI AMALIA / FRANCISKA ORADEA
                0-3
                0-3
                1-3
                3-0
                1
                4
                6
                1-1. Savu Cristian / Szalay Liviu
                -------------------- Savu Cristian / Szalay Liviu 3-0
                2-4. Varkonyi Amalia / Franciska
                ---------------------------------------- Savu Cristian / Szalay Liviu 3-2
                1-3. Birtalan Laszlo / Cheregi Nelu
                -------------------- Balogh Attila / Sabadas Dinu 3-0
                2-2. Balogh Attila / Sabadas Dinu
                ------------------------------------------------------------ Savu Cristian / Szalay Liviu 3-1
                1-2. Pop Gabriel / Tütős Csaba
                -------------------- Tic Ioan / Curpas Ioan 3-1
                2-3. Tic Ioan / Curpas Ioan
                ---------------------------------------- Tic Ioan / Curpas Ioan 3-1
                1-4. Halasz Peter / Andre Andrea
                -------------------- Codau Vlad / Vaida Sorin 3-1
                2-1. Codau Vlad / Vaida Sorin




                Ultima editare de King Pong Oradea; 23.ian.2019, 21:01.
                Club King Pong Oradea
                www.kingpong.ro
                0359 181 232

                Comentariu


                • #23
                  Buna seara!

                  Inscrieri TRN DUBLU#20 - on 2019. 01. 30. at 21:08:50

                  1. Costea Constantin / Bondar Octavian, Oradea,
                  2. Cavasda Doru / Boitos Rodica, Oradea,
                  3. Tic Ioan / Curpas Ioan, Oradea,
                  4. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo, Oradea,
                  5. Andre Andrea / Halasz Peter, Oradea,
                  6. Codau Vlad / Vaida Sorin, Oradea,
                  7. Balogh Attila / Sabadas Dinu, Oradea,
                  8. Parus Lilian / Culda Andrei, Oradea,
                  9. Savu Cristian / Szalay Liviu, Oradea,
                  10. Pop Gabriel / Moldovan Andrei, Oradea.

                  Grupe inferioare TRN DUBLU#20

                  Gr.inferioara nr. 1
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 SAVU CRISTIAN / SZALAY LIVIU ORADEA
                  3-1
                  3-1
                  3-1
                  3-0
                  4
                  1
                  2 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                  1-3
                  3-1
                  1-3
                  3-1
                  2
                  3
                  3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
                  1-3
                  1-3
                  2-3
                  3-0
                  1
                  4
                  4 TIC IOAN / CURPAS IOAN ORADEA
                  1-3
                  3-1
                  3-2
                  3-0
                  3
                  2
                  5 POP GABRIEL / MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  6
                  Gr.inferioara nr. 2
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 BALOGH ATTILA / SABADAS DINU ORADEA
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  4
                  1
                  2 CODAU VLAD / VAIDA SORIN ORADEA
                  1-3
                  3-0
                  3-1
                  3-0
                  3
                  2
                  3 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  3-0
                  1
                  4
                  4 PARUS LILIAN / CULDA ANDREI ORADEA
                  0-3
                  1-3
                  3-1
                  3-2
                  2
                  3
                  5 CAVASDA DORU / BOITOS RODICA ORADEA
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  2-3
                  0
                  6
                  Eliminatorii TRN DUBLU#20
                  1. Savu Cristian / Szalay Liviu
                  -------------------- Savu Cristian / Szalay Liviu 3-1
                  8. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
                  ---------------------------------------- Savu Cristian / Szalay Liviu 3-1
                  5. Costea Constantin / Bondar Octavian
                  -------------------- Costea Constantin / Bondar Octavian 3-2
                  4. Codau Vlad / Vaida Sorin
                  ------------------------------------------------------------ Balogh Attila / Sabadas Dinu 3-2
                  3. Tic Ioan / Curpas Ioan
                  -------------------- Parus Lilian / Culda Andrei 3-2
                  6. Parus Lilian / Culda Andrei
                  ---------------------------------------- Balogh Attila / Sabadas Dinu 3-0
                  7. Andre Andrea / Halasz Peter
                  -------------------- Balogh Attila / Sabadas Dinu 3-1
                  2. Balogh Attila / Sabadas Dinu


                  Clasament TRN DUBLU#20

                  1. Balogh Attila / Sabadas Dinu - Oradea
                  2. Savu Cristian / Szalay Liviu - Oradea
                  3 -- 4
                  Costea Constantin / Bondar Octavian - Oradea
                  Parus Lilian / Culda Andrei - Oradea
                  5 -- 8
                  Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
                  Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
                  Codau Vlad / Vaida Sorin - Oradea
                  Tic Ioan / Curpas Ioan - Oradea
                  9 -- 10 0v gr.inf.
                  Cavasda Doru / Boitos Rodica - Oradea
                  Pop Gabriel / Moldovan Andrei - Oradea




                  Ultima editare de King Pong Oradea; 30.ian.2019, 20:56.
                  Club King Pong Oradea
                  www.kingpong.ro
                  0359 181 232

                  Comentariu


                  • #24
                    Bună seara!



                    Inscrieri TRN DUBLU#21 - on 2019. 02. 06. at 21:14:07

                    1. Costea Constantin / Bondar Octavian, Oradea
                    2. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo, Oradea
                    3. Balogh Attila / Sabadas Dinu, Oradea
                    4. Tic Ioan / Boitos Rodica, Oradea
                    5. Varkonyi Amalia / Franciska, Oradea
                    6. Roatis Gheorghe / Pop Alexandru, Oradea
                    7. Cavasdan Doru / Lup Silviu, Oradea
                    8. Pop Gabriel / Tutos Csaba, Oradea
                    9. Halasz Peter / Andre Andrea, Oradea
                    10. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru, Oradea
                    11. Vaida Sorin / Szalay Liviu, Oradea
                    12. Cioflan Ioan / Sabau Liviu, Oradea

                    Grupe inferioare TRN DUBLU#21

                    Gr.inferioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 BALOGH ATTILA / SABADAS DINU ORADEA
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    5
                    1
                    2 HALASZ PETER / ANDRE ANDREA ORADEA
                    0-3
                    3-2
                    2-3
                    3-1
                    2-3
                    2
                    3
                    3 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
                    0-3
                    2-3
                    3-2
                    3-1
                    0-3
                    2
                    4
                    4 TIC IOAN / BOITOS RODICA ORADEA
                    0-3
                    3-2
                    2-3
                    2-3
                    0-3
                    1
                    5 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
                    0-3
                    1-3
                    1-3
                    3-2
                    3-1
                    2
                    6 CIOFLAN IOAN / SABAU LIVIU ORADEA
                    0-3
                    3-2
                    3-0
                    3-0
                    1-3
                    3
                    2
                    Gr.inferioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 VAIDA SORIN / SZALAY LIVIU ORADEA
                    3-2
                    0-3
                    2-3
                    3-0
                    3-0
                    3
                    4
                    2 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                    2-3
                    3-2
                    3-0
                    3-1
                    3-2
                    4
                    1
                    3 CAVASDAN DORU / LUP SILVIU ORADEA
                    3-0
                    2-3
                    3-1
                    3-0
                    3-1
                    4
                    2
                    4 ROATIS GHEORGHE / POP ALEXANDRU ORADEA
                    3-2
                    0-3
                    1-3
                    3-2
                    3-1
                    3
                    3
                    5 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                    0-3
                    1-3
                    0-3
                    2-3
                    1-3
                    0
                    6 VARKONYI AMALIA / FRANCISKA ORADEA
                    0-3
                    2-3
                    1-3
                    1-3
                    3-1
                    1
                    Eliminatorii TRN DUBLU#21
                    1. Balogh Attila / Sabadas Dinu
                    -------------------- Vaida Sorin / Szalay Liviu 3-1
                    8. Vaida Sorin / Szalay Liviu
                    ---------------------------------------- Cavasdan Doru / Lup Silviu 3-2
                    5. Halasz Peter / Andre Andrea
                    -------------------- Cavasdan Doru / Lup Silviu 3-2
                    4. Cavasdan Doru / Lup Silviu
                    ------------------------------------------------------------ Cavasdan Doru / Lup Silviu 3-0
                    3. Cioflan Ioan / Sabau Liviu
                    -------------------- Cioflan Ioan / Sabau Liviu 3-2
                    6. Roatis Gheorghe / Pop Alexandru
                    ---------------------------------------- Costea Constantin / Bondar Octavian 3-1
                    7. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
                    -------------------- Costea Constantin / Bondar Octavian 3-2
                    2. Costea Constantin / Bondar Octavian

                    Finala mica - TRN DUBLU#21

                    Vaida Sorin / Szalay Liviu
                    -------------------- Vaida Sorin / Szalay Liviu 3-
                    Cioflan Ioan / Sabau Liviu

                    Clasament TRN DUBLU#21

                    1. Cavasdan Doru / Lup Silviu - Oradea
                    2. Costea Constantin / Bondar Octavian - Oradea
                    3 -- 4
                    Vaida Sorin / Szalay Liviu - Oradea
                    Cioflan Ioan / Sabau Liviu - Oradea
                    5 -- 8
                    Halasz Peter / Andre Andrea - Oradea
                    Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
                    Balogh Attila / Sabadas Dinu - Oradea
                    Roatis Gheorghe / Pop Alexandru - Oradea
                    9 -- 2v gr.inf.
                    Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
                    10 -- 11 1v gr.inf.
                    Tic Ioan / Boitos Rodica - Oradea
                    Varkonyi Amalia / Franciska - Oradea
                    12 -- 0v gr.inf.
                    Moldovan Andrei / Maxim Alexandru - Oradea



                    Ultima editare de King Pong Oradea; 06.feb.2019, 21:18.
                    Club King Pong Oradea
                    www.kingpong.ro
                    0359 181 232

                    Comentariu


                    • #25
                      Bună seara!



                      Inscrieri TRN DUBLU#22 - on 2019. 02. 13. at 21:02:00

                      1. Costea Constantin / Bondar Octavian, Oradea
                      2. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo, Oradea
                      3. Balogh Attila / Sabadas Dinu, Oradea
                      4. Savu Cristian / Szalay Liviu, Oradea
                      5. Halasz Peter / Andre Andrea, Oradea
                      6. Vaida Sorin / Codau Vlad, Oradea
                      7. Guias Cristian / Pop Gabriel, Oradea
                      8. Tic Ioan / Roatis Gheorghe, Oradea
                      9. Craciun Calin / Culda Andrei, Oradea
                      10. Griga Cristian / Szentpeteri, Oradea
                      11. Boitos Rodica / Parus Lilian, Oradea
                      12. Pop Alexandru / Moldovan Andrei, Oradea

                      Grupe inferioare TRN DUBLU#22

                      Gr.inferioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 SAVU CRISTIAN / SZALAY LIVIU ORADEA
                      2-3
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3-1
                      4
                      1
                      2 HALASZ PETER / ANDRE ANDREA ORADEA
                      3-2
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      1-3
                      2
                      3 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                      2-3
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      4
                      2
                      4 TIC IOAN / ROATIS GHEORGHE ORADEA
                      0-3
                      3-0
                      0-3
                      3-0
                      3-1
                      3
                      3
                      5 POP ALEXANDRU / MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      6 CRACIUN CALIN / CULDA ANDREI ORADEA
                      1-3
                      3-1
                      0-3
                      1-3
                      3-0
                      2
                      4
                      Gr.inferioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 BALOGH ATTILA / SABADAS DINU ORADEA
                      3-1
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      5
                      1
                      2 VAIDA SORIN / CODAU VLAD ORADEA
                      1-3
                      3-0
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      4
                      2
                      3 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
                      1-3
                      0-3
                      3-0
                      3-1
                      3-2
                      3
                      3
                      4 BOITOS RODICA / PARUS LILIAN ORADEA
                      0-3
                      2-3
                      0-3
                      2-3
                      3-0
                      1
                      5 GUIAS CRISTIAN / POP GABRIEL ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      3-2
                      3-1
                      2
                      4
                      6 GRIGA CRISTIAN / SZENTPETERI ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      2-3
                      0-3
                      1-3
                      0
                      Eliminatorii TRN DUBLU#22
                      1. Savu Cristian / Szalay Liviu
                      -------------------- Savu Cristian / Szalay Liviu 3-1
                      8. Guias Cristian / Pop Gabriel
                      ---------------------------------------- Vaida Sorin / Codau Vlad 3-2
                      5. Tic Ioan / Roatis Gheorghe
                      -------------------- Vaida Sorin / Codau Vlad 3-0
                      4. Vaida Sorin / Codau Vlad
                      ------------------------------------------------------------ Balogh Attila / Sabadas Dinu 3-1
                      3. Costea Constantin / Bondar Octavian
                      -------------------- Costea Constantin / Bondar Octavian 3-0
                      6. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
                      ---------------------------------------- Balogh Attila / Sabadas Dinu 3-1
                      7. Craciun Calin / Culda Andrei
                      -------------------- Balogh Attila / Sabadas Dinu 3-0
                      2. Balogh Attila / Sabadas Dinu

                      Finala mica - TRN DUBLU#22

                      Savu Cristian / Szalay Liviu
                      -------------------- Savu Cristian / Szalay Liviu 3-1
                      Costea Constantin / Bondar Octavian

                      Clasament TRN DUBLU#22

                      1. Balogh Attila / Sabadas Dinu - Oradea
                      2. Vaida Sorin / Codau Vlad - Oradea
                      3 -- 4
                      Savu Cristian / Szalay Liviu - Oradea
                      Costea Constantin / Bondar Octavian - Oradea
                      5 -- 8
                      Craciun Calin / Culda Andrei - Oradea
                      Tic Ioan / Roatis Gheorghe - Oradea
                      Guias Cristian / Pop Gabriel - Oradea
                      Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
                      9 -- 2v gr.inf.
                      Halasz Peter / Andre Andrea - Oradea
                      10 -- 1v gr.inf.
                      Boitos Rodica / Parus Lilian - Oradea
                      11 -- 12 0v gr.inf.
                      Griga Cristian / Szentpeteri - Oradea
                      Pop Alexandru / Moldovan Andrei - Oradea


                      Ultima editare de King Pong Oradea; 13.feb.2019, 21:01.
                      Club King Pong Oradea
                      www.kingpong.ro
                      0359 181 232

                      Comentariu


                      • #26
                        Buna seara!

                        Era timpul sa actualizez si clasamentul la DUBLU, si era timpul sa fac varinta mai clara si detaliata. Iata:


                        #Clasament 1-16 Evolutie (+/-/0) Feel #Clasament 1-22 Nume Prenume
                        Puncte 1-22
                        Patricipari Max 22
                        1
                        0
                        1
                        Balogh Attila
                        195
                        22
                        2
                        0
                        2
                        Szalay Liviu
                        185
                        22
                        3
                        0
                        3
                        Savu Cristian
                        161
                        17
                        4
                        0
                        4
                        Codau Vlad
                        155
                        18
                        6
                        1
                        5
                        Sabadas Dinu
                        151
                        17
                        5
                        -1
                        6
                        Vaida Sorin
                        151
                        21
                        12
                        5
                        7
                        Costea Contantin
                        112
                        16
                        9
                        1
                        8
                        Bondar Octavian
                        108
                        14
                        10
                        1
                        9
                        Cheregi Nelu
                        101
                        21
                        7
                        -3
                        10
                        Parus Lilian
                        99
                        12
                        11
                        0
                        11
                        Andre Andrea
                        95
                        16
                        13
                        1
                        12
                        Halasz Peter
                        92
                        16
                        8
                        -5
                        13
                        Lup Silviu
                        86
                        10
                        15
                        1
                        14
                        Curpas Ioan
                        82
                        13
                        16
                        1
                        15
                        Birtalan Laszlo
                        80
                        16
                        14
                        -2
                        16
                        Gergely Anton
                        72
                        7
                        27
                        10
                        17
                        Tic Ioan
                        58
                        12
                        22
                        4
                        18
                        Pop Gabriel
                        55
                        17
                        20
                        1
                        19
                        Roatis Gheorghe
                        50
                        11
                        18
                        -2
                        20
                        Merai Janos
                        49
                        5
                        17
                        -4
                        21
                        Kalman Suha
                        44
                        5
                        19
                        -3
                        22
                        Mandru Bogdan
                        38
                        3
                        21
                        -2
                        23
                        Pop Alexandru
                        35
                        7
                        31
                        7
                        24
                        Cavasdan Doru
                        32
                        8
                        24
                        -1
                        25
                        Presecan Doru
                        28
                        12
                        25
                        -1
                        26
                        Moldovan Andrei
                        28
                        15
                        23
                        -4
                        27
                        Pasare Mihnea
                        26
                        2
                        29
                        1
                        28
                        Vurst Laszlo
                        26
                        8
                        28
                        -1
                        29
                        Craciun Calin
                        25
                        3
                        38
                        8
                        30
                        Tütös Csaba
                        25
                        6
                        39
                        8
                        31
                        Varkonyi Amalia
                        25
                        8
                        30
                        -2
                        32
                        Boitos Rodica
                        25
                        14
                        26
                        -7
                        33
                        Tanc Florin
                        22
                        4
                        32
                        -2
                        34
                        Guias Cristian
                        22
                        6
                        35
                        0
                        35
                        Catuneanu George
                        20
                        7
                        NEW
                        36
                        Culda Andrei
                        15
                        3
                        41
                        4
                        37
                        Fabian Wilhelm
                        15
                        4
                        33
                        -5
                        38
                        Tailbot Francois
                        14
                        2
                        34
                        -5
                        39
                        Palffy Zsolt
                        13
                        2
                        36
                        -4
                        40
                        Sas Tibor
                        12
                        2
                        46
                        5
                        41
                        Kadar Jozsef
                        12
                        4
                        37
                        -5
                        42
                        Popa Octavian
                        11
                        1
                        42
                        -1
                        43
                        Maxim Alex
                        11
                        8
                        53
                        9
                        44
                        Sabau Liviu
                        10
                        2
                        40
                        -5
                        45
                        Grigore Alex
                        9
                        1
                        NEW
                        45
                        Cioflan Nelu
                        9
                        1
                        NEW
                        46
                        Franciska
                        9
                        3
                        43
                        -4
                        47
                        Cotca Dacian
                        8
                        1
                        44
                        -4
                        48
                        Barlea Radu
                        6
                        1
                        44
                        -4
                        48
                        Erdei Mark
                        6
                        1
                        44
                        -4
                        48
                        Ghile Ioan
                        6
                        1
                        44
                        -4
                        48
                        Nutiu Mihai
                        6
                        1
                        44
                        -4
                        48
                        Toma Dumitru
                        6
                        1
                        44
                        -4
                        48
                        Varadi Mark
                        6
                        1
                        45
                        -4
                        49
                        Simu Marius
                        6
                        3
                        47
                        -3
                        50
                        Onofrei Dan
                        4
                        2
                        48
                        -3
                        51
                        Torje Sorin
                        3
                        1
                        49
                        -3
                        52
                        Cotrau Calin
                        3
                        2
                        50
                        -3
                        53
                        Erdei Sorin
                        3
                        3
                        51
                        -3
                        54
                        Bondar Leontin
                        2
                        1
                        52
                        -3
                        55
                        Badescu
                        2
                        2
                        52
                        -3
                        55
                        Blaga Mircea
                        2
                        2
                        53
                        -2
                        55
                        Griga Cristian
                        2
                        2
                        53
                        -3
                        56
                        Lit Cosmin
                        1
                        1
                        53
                        -3
                        56
                        Margin Liviu
                        1
                        1
                        53
                        -3
                        56
                        Pop Florin
                        1
                        1
                        53
                        -3
                        56
                        Ratiu Adrian
                        1
                        1
                        53
                        NEW
                        56
                        Szentpeteri
                        1
                        1
                        Ultima editare de King Pong Oradea; 19.feb.2019, 17:55.
                        Club King Pong Oradea
                        www.kingpong.ro
                        0359 181 232

                        Comentariu


                        • #27
                          Bună seara!



                          Grupe inferioare TRN DUBLU#23

                          Gr.inferioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 BALOGH ATTILA / ANDRE ANDREA ORADEA
                          2-3
                          2-3
                          3-1
                          3-0
                          2-3
                          2
                          3
                          2 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                          3-2
                          0-3
                          3-2
                          3-1
                          3-1
                          4
                          2
                          3 SAVU CRISTIAN / KALMAN SUHA ORADEA
                          3-2
                          3-0
                          3-0
                          3-1
                          3-0
                          5
                          1
                          4 PARUS LILIAN / BOITOS RODICA ORADEA
                          1-3
                          2-3
                          0-3
                          3-2
                          1-3
                          1
                          4
                          5 POP ALEXANDRU / ROATIS GHEORGHE ORADEA
                          0-3
                          1-3
                          1-3
                          2-3
                          0-3
                          0
                          6 SABAU LIVIU / CIOFLAN NELU ORADEA
                          3-2
                          1-3
                          0-3
                          3-1
                          3-0
                          3
                          Gr.inferioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 TIC IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          3-1
                          3-1
                          5
                          1
                          2 VAIDA SORIN / CURPAS IOAN ORADEA
                          1-3
                          3-1
                          3-0
                          2-3
                          3-1
                          3
                          2
                          3 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
                          0-3
                          1-3
                          3-1
                          3-1
                          3-1
                          3
                          3
                          4 CODAU VLAD / CULDA ANDREI ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          0-3
                          2-3
                          0
                          5 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
                          1-3
                          3-2
                          1-3
                          3-0
                          3-0
                          3
                          4
                          6 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                          1-3
                          1-3
                          1-3
                          3-2
                          0-3
                          1

                          Eliminatorii TRN DUBLU#23
                          1. Savu Cristian / Kalman Suha
                          -------------------- Savu Cristian / Kalman Suha 3-0
                          8. Pop Gabriel / Tutos Csaba
                          ---------------------------------------- Savu Cristian / Kalman Suha 3-1
                          5. Balogh Attila / Andre Andrea
                          -------------------- Balogh Attila / Andre Andrea 3-0
                          4. Vaida Sorin / Curpas Ioan
                          ------------------------------------------------------------ Savu Cristian / Kalman Suha 3-2
                          3. Costea Constantin / Bondar Octavian
                          -------------------- Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo 3-0
                          6. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
                          ---------------------------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-1
                          7. Parus Lilian / Boitos Rodica
                          -------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-0
                          2. Tic Ioan / Szalay Liviu

                          Finala mica - TRN DUBLU#23

                          Balogh Attila / Andre Andrea
                          -------------------- Balogh Attila / Andre Andrea 3-0
                          Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo

                          Clasament TRN DUBLU#23

                          1. Savu Cristian / Kalman Suha - Oradea
                          2. Tic Ioan / Szalay Liviu - Oradea
                          3 -- 4
                          Balogh Attila / Andre Andrea - Oradea
                          Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
                          5 -- 8
                          Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
                          Parus Lilian / Boitos Rodica - Oradea
                          Vaida Sorin / Curpas Ioan - Oradea
                          Costea Constantin / Bondar Octavian - Oradea
                          9 -- 3v gr.inf.
                          Sabau Liviu / Cioflan Nelu - Oradea
                          10 -- 1v gr.inf.
                          Moldovan Andrei / Maxim Alexandru - Oradea
                          11 -- 12 0v gr.inf.
                          Codau Vlad / Culda Andrei - Oradea
                          Pop Alexandru / Roatis Gheorghe - Oradea


                          Ultima editare de King Pong Oradea; 20.feb.2019, 21:29.
                          Club King Pong Oradea
                          www.kingpong.ro
                          0359 181 232

                          Comentariu


                          • #28
                            Bună seara!



                            Inscrieri TRN DUBLU#24 - on 2019. 02. 27. at 21:51:40

                            1. Costea Constantin / Bondar Octavian, Oradea
                            2. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo, Oradea
                            3. Griga Cristian / Szentpeteri, Oradea
                            4. Tic Ioan / Szalay Liviu, Oradea
                            5. Codau Vlad / Culda Andrei, Oradea
                            6. Sabau Liviu / Cioflan Nelu, Oradea
                            7. Balogh Attila / Curpas Ioan, Oradea
                            8. Parus Lilian / Andre Andrea, Oradea
                            9. Pop Gabriel / Halasz Peter, Oradea
                            10. Lup Silviu / Cavasdan Doru, Oradea
                            11. Vaida Sorin / Pop Alexandru, Oradea
                            12. Sabadas Dinu / Moldovan Andrei, Oradea

                            Grupe inferioare TRN DUBLU#24

                            Gr.inferioara nr. 1
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
                            3-1
                            3-0
                            3-2
                            3-0
                            3-0
                            5
                            1
                            2 PARUS LILIAN / ANDRE ANDREA ORADEA
                            1-3
                            3-1
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            4
                            2
                            3 VAIDA SORIN / POP ALEXANDRU ORADEA
                            0-3
                            1-3
                            3-1
                            3-1
                            3-1
                            3
                            3
                            4 POP GABRIEL / HALASZ PETER ORADEA
                            2-3
                            1-3
                            1-3
                            2-3
                            3-0
                            1
                            5 CODAU VLAD / CULDA ANDREI ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            3-2
                            3-1
                            2
                            4
                            6 GRIGA CRISTIAN / SZENTPETERI ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            Gr.inferioara nr. 2
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 TIC IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
                            3-2
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            5
                            1
                            2 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                            2-3
                            3-2
                            3-2
                            3-1
                            3-2
                            4
                            2
                            3 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
                            0-3
                            2-3
                            2-3
                            2-3
                            1-3
                            0
                            4 SABADAS DINU / MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                            0-3
                            2-3
                            3-2
                            0-3
                            1-3
                            1
                            5 LUP SILVIU / CAVASDAN DORU ORADEA
                            0-3
                            1-3
                            3-2
                            3-0
                            3-0
                            3
                            3
                            6 SABAU LIVIU / CIOFLAN NELU ORADEA
                            0-3
                            2-3
                            3-1
                            3-1
                            0-3
                            2
                            4
                            Eliminatorii TRN DUBLU#24
                            1. Balogh Attila / Curpas Ioan
                            -------------------- Balogh Attila / Curpas Ioan 3-0
                            8. Sabau Liviu / Cioflan Nelu
                            ---------------------------------------- Balogh Attila / Curpas Ioan 3-1
                            5. Vaida Sorin / Pop Alexandru
                            -------------------- Costea Constantin / Bondar Octavian 3-0
                            4. Costea Constantin / Bondar Octavian
                            ------------------------------------------------------------ Balogh Attila / Curpas Ioan 3-2
                            3. Parus Lilian / Andre Andrea
                            -------------------- Lup Silviu / Cavasdan Doru 3-2
                            6. Lup Silviu / Cavasdan Doru
                            ---------------------------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-1
                            7. Codau Vlad / Culda Andrei
                            -------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-1
                            2. Tic Ioan / Szalay Liviu

                            Finala mica - TRN DUBLU#24

                            Costea Constantin / Bondar Octavian
                            -------------------- Costea Constantin / Bondar Octavian 3-
                            Lup Silviu / Cavasdan Doru

                            Clasament TRN DUBLU#24

                            1. Balogh Attila / Curpas Ioan - Oradea
                            2. Tic Ioan / Szalay Liviu - Oradea
                            3 -- 4
                            Costea Constantin / Bondar Octavian - Oradea
                            Lup Silviu / Cavasdan Doru - Oradea
                            5 -- 8
                            Sabau Liviu / Cioflan Nelu - Oradea
                            Codau Vlad / Culda Andrei - Oradea
                            Vaida Sorin / Pop Alexandru - Oradea
                            Parus Lilian / Andre Andrea - Oradea
                            9 -- 10 1v gr.inf.
                            Pop Gabriel / Halasz Peter - Oradea
                            Sabadas Dinu / Moldovan Andrei - Oradea
                            11 -- 12 0v gr.inf.
                            Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
                            Griga Cristian / Szentpeteri - Oradea


                            Ultima editare de King Pong Oradea; 27.feb.2019, 21:24.
                            Club King Pong Oradea
                            www.kingpong.ro
                            0359 181 232

                            Comentariu


                            • #29
                              Buna seara!

                              Inscrieri TRN DUBLU#25 - on 2019. 03. 06. at 21:27:55

                              1. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
                              2. Pop Gabriel / Tutos Csaba
                              3. Sabau Liviu / Cioflan Nelu
                              4. Balogh Attila / Curpas Ioan
                              5. Costea Constantin / Andre Andreea
                              6. Vaida Sorin / Cavasdan Doru
                              7. Boitos Rodica / Roatis Ghoerghe
                              8. Tailbot Francois / Tanc Florin
                              9. Griga Cristian / Lit Cosmin
                              10. Presecan Doru / Catuneanu George
                              11. Sabadas Dinu / Maxim Alexandru
                              12. Tic Ioan / Pop Alexandru

                              Grupe inferioare TRN DUBLU#25

                              Gr.inferioara nr. 1
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
                              3-1
                              3-1
                              3-1
                              3-1
                              3-0
                              5
                              1
                              2 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
                              1-3
                              1-3
                              3-1
                              2-3
                              3-1
                              2
                              4
                              3 SABADAS DINU / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                              1-3
                              3-1
                              3-0
                              3-1
                              3-0
                              4
                              2
                              4 BOITOS RODICA / ROATIS GHOERGHE ORADEA
                              1-3
                              1-3
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              5 TAILBOT FRANCOIS / TANC FLORIN ORADEA
                              1-3
                              3-2
                              1-3
                              3-0
                              3-1
                              3
                              3
                              6 SABAU LIVIU / CIOFLAN NELU ORADEA
                              0-3
                              1-3
                              0-3
                              3-0
                              1-3
                              1
                              Gr.inferioara nr. 2
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 COSTEA CONSTANTIN / ANDRE ANDREEA ORADEA
                              2-3
                              3-2
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              4
                              1
                              2 VAIDA SORIN / CAVASDAN DORU ORADEA
                              3-2
                              2-3
                              3-1
                              3-0
                              3-1
                              4
                              3
                              3 TIC IOAN / POP ALEXANDRU ORADEA
                              2-3
                              3-2
                              3-0
                              3-2
                              3-0
                              4
                              2
                              4 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
                              0-3
                              1-3
                              0-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              4
                              5 PRESECAN DORU / CATUNEANU GEORGE ORADEA
                              0-3
                              0-3
                              2-3
                              0-3
                              3-0
                              1
                              6 GRIGA CRISTIAN / LIT COSMIN ORADEA
                              0-3
                              1-3
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              Eliminatorii TRN DUBLU#25
                              1. Balogh Attila / Curpas Ioan
                              -------------------- Balogh Attila / Curpas Ioan 3-0
                              8. Pop Gabriel / Tutos Csaba
                              ---------------------------------------- Tailbot Francois / Tanc Florin 3-2
                              5. Tailbot Francois / Tanc Florin
                              -------------------- Tailbot Francois / Tanc Florin 3-0
                              4. Tic Ioan / Pop Alexandru
                              ------------------------------------------------------------ Tailbot Francois / Tanc Florin 3-2
                              3. Sabadas Dinu / Maxim Alexandru
                              -------------------- Sabadas Dinu / Maxim Alexandru 3-2
                              6. Vaida Sorin / Cavasdan Doru
                              ---------------------------------------- Costea Constantin / Andre Andreea 3-2
                              7. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
                              -------------------- Costea Constantin / Andre Andreea 3-2
                              2. Costea Constantin / Andre Andreea

                              Finala mica - TRN DUBLU#25

                              Balogh Attila / Curpas Ioan
                              -------------------- Sabadas Dinu / Maxim Alexandru 3-1
                              Sabadas Dinu / Maxim Alexandru




                              Ultima editare de King Pong Oradea; 06.mar.2019, 21:03.
                              Club King Pong Oradea
                              www.kingpong.ro
                              0359 181 232

                              Comentariu


                              • #30
                                Buna seara!

                                Inscrieri TRN DUBLU#26 - on 2019. 03. 13. at 21:28:40

                                1. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
                                2. Pop Gabriel / Tutos Csaba
                                3. Savu Cristian / Kalman Suha
                                4. Tic Ioan / Szalay Liviu
                                5. Vaida Sorin / Curpas Ioan
                                6. Sabau Liviu / Cioflan Nelu
                                7. Sabadas Dinu / Andree Andrea
                                8. Balogh Attila / Craciun Calin
                                9. Halasz Peter / Roatis Gheorghe

                                TRN DUBLU#26


                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                7
                                8
                                9
                                V
                                Loc
                                1 SABADAS DINU / ANDREE ANDREA ORADEA
                                0-2
                                1-2
                                0-2
                                1-2
                                2-0
                                1-2
                                2-0
                                2-1
                                3
                                6
                                2 TIC IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
                                2-0
                                2-0
                                1-2
                                2-0
                                2-1
                                2-0
                                2-0
                                2-0
                                7
                                2
                                3 VAIDA SORIN / CURPAS IOAN ORADEA
                                2-1
                                0-2
                                0-2
                                1-2
                                1-2
                                2-0
                                2-1
                                2-0
                                4
                                4
                                4 BALOGH ATTILA / CRACIUN CALIN ORADEA
                                2-0
                                2-1
                                2-0
                                2-0
                                2-0
                                2-0
                                2-0
                                2-0
                                8
                                1
                                5 SAVU CRISTIAN / KALMAN SUHA ORADEA
                                2-1
                                0-2
                                2-1
                                0-2
                                2-0
                                2-0
                                1-2
                                2-1
                                5
                                3
                                6 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
                                0-2
                                1-2
                                2-1
                                0-2
                                0-2
                                1-2
                                2-0
                                0-2
                                2
                                8
                                7 HALASZ PETER / ROATIS GHEORGHE ORADEA
                                2-1
                                0-2
                                0-2
                                0-2
                                0-2
                                2-1
                                1-2
                                2-1
                                3
                                5
                                8 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
                                0-2
                                0-2
                                1-2
                                0-2
                                2-1
                                0-2
                                2-1
                                1-2
                                2
                                9
                                9 SABAU LIVIU / CIOFLAN NELU ORADEA
                                1-2
                                0-2
                                0-2
                                0-2
                                1-2
                                2-0
                                1-2
                                2-1
                                2
                                7
                                Ultima editare de King Pong Oradea; 14.mar.2019, 16:50.
                                Club King Pong Oradea
                                www.kingpong.ro
                                0359 181 232

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X