Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ORADEA: În fiecare Miercuri (ora 19:00) - Turneu "Dublu" King Pong

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #46
    Bună seara!



    Inscrieri DUBLU#37 - on 2019. 05. 29. at 20:46:29

    1. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo,
    2. Gergely Anton / Merai Janos,
    3. Codau Vlad / Andre Andrea,
    4. Tic Ioan / Vaida Sorin,
    5. Bondar Octavian / Costea Constantin,
    6. Balogh Attila / Szalay Liviu,
    7. Kovacs Levente / Boitos Rodica,
    8. Guias Cristian / Pop Gabriel,
    9. Palfi Zsolt / Halasz Peter,
    10. Cavasdan Doru / Roatis Gheorghe,
    11. Culda Andrei / Sabadas Dinu,

    Grupe inferioare DUBLU#37

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA / SZALAY LIVIU ORADEA
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    2
    2 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    0-3
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    3
    3 CULDA ANDREI / SABADAS DINU ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    5 CAVASDAN DORU / ROATIS GHEORGHE ORADEA
    0-3
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIC IOAN / VAIDA SORIN ORADEA
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 CODAU VLAD / ANDRE ANDREA ORADEA
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
    3-2
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    4
    4 PALFI ZSOLT / HALASZ PETER ORADEA
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    3
    5 GUIAS CRISTIAN / POP GABRIEL ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6 KOVACS LEVENTE / BOITOS RODICA ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0

    Eliminatorii DUBLU#37
    1. Gergely Anton / Merai Janos
    -------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-1
    8. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
    ---------------------------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-0
    5. Bondar Octavian / Costea Constantin
    -------------------- Bondar Octavian / Costea Constantin 3-1
    4. Codau Vlad / Andre Andrea
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton / Merai Janos 3-2
    3. Balogh Attila / Szalay Liviu
    -------------------- Balogh Attila / Szalay Liviu 3-0
    6. Palfi Zsolt / Halasz Peter
    ---------------------------------------- Balogh Attila / Szalay Liviu 3-1
    7. Cavasdan Doru / Roatis Gheorghe
    -------------------- Tic Ioan / Vaida Sorin 3-0
    2. Tic Ioan / Vaida Sorin

    Clasament DUBLU#37

    1. Gergely Anton / Merai Janos - Oradea
    2. Balogh Attila / Szalay Liviu - Oradea
    3 -- 4
    Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
    Tic Ioan / Vaida Sorin - Oradea
    5 -- 8
    Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
    Palfi Zsolt / Halasz Peter - Oradea
    Codau Vlad / Andre Andrea - Oradea
    Cavasdan Doru / Roatis Gheorghe - Oradea
    9 -- 1v gr.inf.
    Guias Cristian / Pop Gabriel - Oradea
    10 -- 11 0v gr.inf.
    Kovacs Levente / Boitos Rodica - Oradea
    Culda Andrei / Sabadas Dinu - Oradea



    FINALA LIVE:



    Ultima editare de King Pong Oradea; 29.mai.2019, 20:58.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

    Comentariu


    • #47
      #Clasament 1-32 Evolutie (+/-/0) Feel #Clasament 1-37 Nume Prenume
      Puncte 1-37
      Patricipari Max 37
      2
      1
      1
      Szalay Liviu
      334
      36
      1
      -1
      2
      Balogh Attila
      330
      37
      3
      0
      3
      Savu Cristian
      270
      27
      4
      0
      4
      Vaida Sorin
      269
      36
      5
      0
      5
      Sabadas Dinu
      249
      31
      6
      0
      6
      Codau Vlad
      232
      30
      7
      0
      7
      Costea Contantin
      215
      29
      8
      0
      8
      Bondar Octavian
      205
      26
      9
      0
      9
      Tic Ioan
      198
      27
      10
      0
      10
      Andre Andrea
      191
      30
      11
      0
      11
      Cheregi Nelu
      164
      36
      12
      0
      12
      Curpas Ioan
      151
      22
      14
      1
      13
      Halasz Peter
      151
      27
      13
      -1
      14
      Parus Lilian
      150
      18
      16
      1
      15
      Birtalan Laszlo
      138
      30
      17
      1
      16
      Gergely Anton
      135
      13
      15
      -2
      17
      Lup Silviu
      122
      14
      18
      0
      18
      Pop Gabriel
      114
      32
      22
      3
      19
      Merai Janos
      108
      11
      24
      4
      20
      Craciun Calin
      80
      9
      21
      0
      21
      Tanc Florin
      78
      10
      19
      -3
      22
      Kalman Suha
      75
      8
      20
      -3
      23
      Roatis Gheorghe
      75
      22
      23
      -1
      24
      Cavasdan Doru
      70
      15
      25
      0
      25
      Pop Alexandru
      68
      12
      26
      0
      26
      Culda Andrei
      61
      12
      32
      5
      27
      Palffy Zsolt
      60
      11
      28
      0
      28
      Tailbot Francois
      57
      6
      27
      -2
      29
      Maxim Alex
      55
      17
      29
      -1
      30
      Tütös Csaba
      49
      12
      31
      0
      31
      Boitos Rodica
      40
      22
      33
      1
      32
      Moldovan Andrei
      39
      24
      30
      -3
      33
      Mandru Bogdan
      38
      3
      36
      2
      34
      Sabau Liviu
      34
      12
      34
      -1
      35
      Catuneanu George
      33
      11
      35
      -1
      36
      Presecan Doru
      33
      14
      41
      4
      37
      Guias Cristian
      29
      9
      43
      5
      38
      Sas Tibor
      27
      4
      37
      -2
      39
      Cioflan Nelu
      27
      7
      38
      -2
      40
      Pasare Mihnea
      26
      2
      39
      -2
      41
      Vurst Laszlo
      26
      8
      40
      -2
      42
      Varkonyi Amalia
      25
      8
      42
      -1
      43
      Cotca Dacian
      19
      2
      44
      0
      44
      Fabian Wilhelm
      15
      4
      50
      5
      45
      Ghile Ioan
      14
      2
      56
      10
      46
      Bondar Leontin
      12
      2
      45
      -2
      47
      Kadar Jozsef
      12
      4
      46
      -2
      48
      Popa Octavian
      11
      1
      47
      -2
      49
      Grigore Alex
      9
      1
      NEW
      49
      Udrea Valentin
      9
      1
      48
      -2
      50
      Franciska
      9
      3
      49
      -2
      51
      Varadi Mark
      8
      2
      50
      -2
      52
      Barlea Radu
      6
      1
      50
      -2
      52
      Erdei Mark
      6
      1
      50
      -2
      52
      Nutiu Mihai
      6
      1
      50
      -2
      52
      Toma Dumitru
      6
      1
      50
      -3
      53
      Simu Marius
      6
      3
      54
      1
      53
      Cotrau Calin
      6
      3
      NEW
      54
      Kovacs Levente
      6
      4
      NEW
      55
      Barbu Cristian
      4
      1
      51
      -5
      56
      Onofrei Dan
      4
      2
      52
      -5
      57
      Griga Cristian
      4
      4
      53
      -5
      58
      Torje Sorin
      3
      1
      55
      -4
      59
      Erdei Sorin
      3
      3
      55
      -4
      59
      Badescu Lucian
      3
      3
      55
      -4
      59
      Blaga Mircea
      3
      3
      57
      -3
      60
      Szentpeteri
      2
      2
      57
      -3
      60
      Lit Cosmin
      2
      2
      58
      -3
      61
      Margin Liviu
      1
      1
      58
      -3
      61
      Pop Florin
      1
      1
      58
      -3
      61
      Ratiu Adrian
      1
      1
      58
      -3
      61
      Birtalan Csaba
      1
      1
      58
      -3
      61
      Rus Nicolae
      1
      1
      NEW
      61
      Culda Florin
      1
      1
      58
      -3
      61
      Seica Gheorghe
      1
      1
      Club King Pong Oradea
      www.kingpong.ro
      0359 181 232

      Comentariu


      • #48
        Buna seara!

        DUBLU #38



        Inscrieri DUBLU#38 - on 2019. 06. 05. at 21:09:27

        1. Costea Constantin / Bondar Octavian,
        2. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo,
        3. Kovacs Levente / Sabau Liviu,
        4. Tic Ioan / Vaida Sorin,
        5. Balogh Attila / Szalay Liviu,
        6. Palfi Zsolt / Halasz Peter,
        7. Codau Vlad / Cotrau Calin,
        8. Pop Gabriel / Roatis Gheorghe,
        9. Pop Florin / Cazan Calin,
        10. Sabadas Dinu / Boitos Rodica,

        Grupe inferioare DUBLU#38

        Gr.inferioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 BALOGH ATTILA / SZALAY LIVIU ORADEA
        3-0
        3-0
        3-1
        3-0
        4
        1
        2 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
        0-3
        3-1
        0-3
        3-1
        2
        3
        3 SABADAS DINU / BOITOS RODICA ORADEA
        0-3
        1-3
        0-3
        3-1
        1
        4
        4 PALFI ZSOLT / HALASZ PETER ORADEA
        1-3
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        2
        5 POP GABRIEL / ROATIS GHEORGHE ORADEA
        0-3
        1-3
        1-3
        0-3
        0
        6
        Gr.inferioara nr. 2
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 TIC IOAN / VAIDA SORIN ORADEA
        3-0
        3-0
        3-0
        3-0
        4
        1
        2 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
        0-3
        3-2
        3-0
        3-2
        3
        2
        3 CODAU VLAD / COTRAU CALIN ORADEA
        0-3
        2-3
        3-2
        3-1
        2
        3
        4 KOVACS LEVENTE / SABAU LIVIU ORADEA
        0-3
        0-3
        2-3
        3-0
        1
        4
        5 POP FLORIN / CAZAN CALIN ORADEA
        0-3
        2-3
        1-3
        0-3
        0
        6
        Eliminatorii DUBLU#38
        1.Balogh Attila / Szalay Liviu
        --------------------Balogh Attila / Szalay Liviu3-0
        8.Kovacs Levente / Sabau Liviu
        ----------------------------------------Balogh Attila / Szalay Liviu3-1
        5.Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
        --------------------Costea Constantin / Bondar Octavian3-0
        4.Costea Constantin / Bondar Octavian
        ------------------------------------------------------------Tic Ioan / Vaida Sorin3-0
        3.Palfi Zsolt / Halasz Peter
        --------------------Codau Vlad / Cotrau Calin3-0
        6.Codau Vlad / Cotrau Calin
        ----------------------------------------Tic Ioan / Vaida Sorin3-1
        7.Sabadas Dinu / Boitos Rodica
        --------------------Tic Ioan / Vaida Sorin3-0
        2.Tic Ioan / Vaida Sorin


        Clasament DUBLU#38

        1. Tic Ioan / Vaida Sorin - Oradea
        2. Balogh Attila / Szalay Liviu - Oradea
        3 -- 4
        Codau Vlad / Cotrau Calin - Oradea
        Costea Constantin / Bondar Octavian - Oradea
        5 -- 8
        Sabadas Dinu / Boitos Rodica - Oradea
        Kovacs Levente / Sabau Liviu - Oradea
        Palfi Zsolt / Halasz Peter - Oradea
        Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
        9 -- 10 0v gr.inf.
        Pop Gabriel / Roatis Gheorghe - Oradea
        Pop Florin / Cazan Calin - Oradea


        Ultima editare de King Pong Oradea; 05.iun.2019, 20:50.
        Club King Pong Oradea
        www.kingpong.ro
        0359 181 232

        Comentariu


        • #49
          Bună seara!



          Grupe inferioare DUBLU#39SE

          Gr.inferioara nr. 1
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 GERGELY ANTON / COTRAU CALIN ORADEA
          2-0
          2-1
          2-1
          0-2
          0-2
          3
          3
          2 HALASZ PETER / SABADAS DINU ORADEA
          0-2
          2-0
          2-1
          0-2
          0-2
          2
          4
          3 BALOGH ATTILA / ROATIS GHEORGHE ORADEA
          1-2
          0-2
          1-2
          2-1
          1-2
          1
          4 CODAU VLAD / BOITOS RODICA ORADEA
          1-2
          1-2
          2-1
          0-2
          0-2
          1
          5 TIC IOAN / PALFFY ZSOLT ORADEA
          2-0
          2-0
          1-2
          2-0
          0-2
          3
          2
          6 PARUS LILIAN / MERAI JANOS ORADEA
          2-0
          2-0
          2-1
          2-0
          2-0
          5
          1
          Gr.inferioara nr. 2
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 SAVU CRISTIAN / CHEREGI NELU ORADEA
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          2-1
          4
          2
          2 CRACIUN CALIN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
          2-0
          1-2
          2-0
          2-0
          2-1
          4
          1
          3 BIRTALAN LASZLO / CAVASDAN DORU ORADEA
          0-2
          2-1
          2-0
          2-1
          2-1
          4
          3
          4 BONDAR OCTAVIAN / KOVACS LEVENTE ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          5 VAIDA SORIN / MOLDOVAN ANDREI ORADEA
          0-2
          0-2
          1-2
          1-2
          0
          6 SZALAY LIVIU / ANDRE ANDREA ORADEA
          1-2
          1-2
          1-2
          2-0
          2-1
          2
          4
          Eliminatorii DUBLU#39SE
          1. Parus Lilian / Merai Janos
          -------------------- Szalay Liviu / Andre Andrea 3-1
          8. Szalay Liviu / Andre Andrea
          ---------------------------------------- Savu Cristian / Cheregi Nelu 3-1
          5. Gergely Anton / Cotrau Calin
          -------------------- Savu Cristian / Cheregi Nelu 3-1
          4. Savu Cristian / Cheregi Nelu
          ------------------------------------------------------------ Savu Cristian / Cheregi Nelu 3-2
          3. Tic Ioan / Palffy Zsolt
          -------------------- Tic Ioan / Palffy Zsolt 3-1
          6. Birtalan Laszlo / Cavasdan Doru
          ---------------------------------------- Craciun Calin / Costea Constantin 3-1
          7. Halasz Peter / Sabadas Dinu
          -------------------- Craciun Calin / Costea Constantin 3-1
          2. Craciun Calin / Costea Constantin

          Finala mica - DUBLU#39SE

          Szalay Liviu / Andre Andrea
          -------------------- Tic Ioan / Palffy Zsolt 3-1
          Tic Ioan / Palffy Zsolt

          Clasament DUBLU#39SE

          1. Savu Cristian / Cheregi Nelu - Oradea
          2. Craciun Calin / Costea Constantin - Oradea
          3 -- 4
          Tic Ioan / Palffy Zsolt - Oradea
          Szalay Liviu / Andre Andrea - Oradea
          5 -- 8
          Gergely Anton / Cotrau Calin - Oradea
          Halasz Peter / Sabadas Dinu - Oradea
          Birtalan Laszlo / Cavasdan Doru - Oradea
          Parus Lilian / Merai Janos - Oradea
          9 -- 10 1v gr.inf.
          Balogh Attila / Roatis Gheorghe - Oradea
          Codau Vlad / Boitos Rodica - Oradea
          11 -- 12 0v gr.inf.
          Bondar Octavian / Kovacs Levente - Oradea
          Vaida Sorin / Moldovan Andrei - Oradea



          Ultima editare de King Pong Oradea; 12.iun.2019, 21:02.
          Club King Pong Oradea
          www.kingpong.ro
          0359 181 232

          Comentariu


          • #50
            Bună seara!



            Inscrieri DUBLU#40 - on 2019. 06. 19. at 21:03:10

            1. Gergely Anton / Merai Janos, Oradea,
            2. Vaida Sorin / Pop Gabriel, Oradea,
            3. Costea Constantin / Bondar Octavian, Oradea,
            4. Craciun Calin / Boitos Rodica, Oradea,
            5. Moldovan Andrei / Varadi Mark, Oradea,
            6. Cavasdan Doru / Lup Silviu, Oradea,
            7. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo, Oradea,
            8. Blaga Mircea / Andras Nicu, Oradea,
            9. Parus Lilian / Culda Andrei, Oradea,
            10. Halasz Peter / Palffy Zsolt, Oradea,
            11. Szalay Liviu / Sabadas Dinu, Oradea,


            Grupe inferioare DUBLU#40

            Gr.inferioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 SZALAY LIVIU / SABADAS DINU ORADEA
            3-2
            2-3
            3-2
            3-0
            3
            2 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
            2-3
            0-3
            0-3
            3-0
            1
            3 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
            3-2
            3-0
            3-0
            3-1
            4
            4 CAVASDAN DORU / LUP SILVIU ORADEA
            2-3
            3-0
            0-3
            3-0
            2
            5 CRACIUN CALIN / BOITOS RODICA ORADEA
            0-3
            0-3
            1-3
            0-3
            0
            6
            Gr.inferioara nr. 2
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
            3-1
            1-3
            3-0
            3-0
            3-0
            4
            2
            2 VAIDA SORIN / POP GABRIEL ORADEA
            1-3
            1-3
            3-2
            3-0
            3-0
            3
            3
            3 PARUS LILIAN / CULDA ANDREI ORADEA
            3-1
            3-1
            1-3
            3-1
            3-0
            4
            1
            4 HALASZ PETER / PALFFY ZSOLT ORADEA
            0-3
            2-3
            3-1
            3-1
            3-0
            3
            4
            5 MOLDOVAN ANDREI / VARADI MARK ORADEA
            0-3
            0-3
            1-3
            1-3
            3-0
            1
            6 BLAGA MIRCEA / ANDRAS NICU ORADEA
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            Eliminatorii DUBLU#40
            1. Gergely Anton / Merai Janos
            -------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-1
            8. Halasz Peter / Palffy Zsolt
            ---------------------------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-0
            5. Cavasdan Doru / Lup Silviu
            -------------------- Costea Constantin / Bondar Octavian 3-2
            4. Costea Constantin / Bondar Octavian
            ------------------------------------------------------------ Gergely Anton / Merai Janos 3-1
            3. Szalay Liviu / Sabadas Dinu
            -------------------- Szalay Liviu / Sabadas Dinu 3-0
            6. Vaida Sorin / Pop Gabriel
            ---------------------------------------- Szalay Liviu / Sabadas Dinu 3-0
            7. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
            -------------------- Parus Lilian / Culda Andrei 3-2
            2. Parus Lilian / Culda Andrei

            Finala mica - DUBLU#40

            Costea Constantin / Bondar Octavian
            -------------------- Costea Constantin / Bondar Octavian 3-0
            Parus Lilian / Culda Andrei

            Clasament DUBLU#40

            1. Gergely Anton / Merai Janos - Oradea
            2. Szalay Liviu / Sabadas Dinu - Oradea
            3 -- 4
            Costea Constantin / Bondar Octavian - Oradea
            Parus Lilian / Culda Andrei - Oradea
            5 -- 8
            Halasz Peter / Palffy Zsolt - Oradea
            Vaida Sorin / Pop Gabriel - Oradea
            Cavasdan Doru / Lup Silviu - Oradea
            Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
            9 -- 1v gr.inf.
            Moldovan Andrei / Varadi Mark - Oradea
            10 -- 11 0v gr.inf.
            Craciun Calin / Boitos Rodica - Oradea
            Blaga Mircea / Andras Nicu - Oradea


            Finala LIVE:



            Ultima editare de King Pong Oradea; 19.iun.2019, 21:05.
            Club King Pong Oradea
            www.kingpong.ro
            0359 181 232

            Comentariu


            • #51
              Buna seara!



              Inscrieri DUBLU#41 - on 2019. 06. 26. at 21:48:40

              1. Gergely Anton / Merai Janos, Oradea,
              2. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo, Oradea,
              3. Balogh Attila / Szalay Liviu, Oradea,
              4. Tic Ioan / Vaida Sorin, Oradea,
              5. Pop Gabriel / Tutos Csaba, Oradea,
              6. Savu Cristian / Kalman Suha, Oradea,
              7. Halasz Peter / Andre Andrea, Oradea,
              8. Craciun Calin / Varadi Mark, Oradea,
              9. Sabadas Dinu / Cavasdan Doru, Oradea,
              10. Culda Andrei /Onofrei Dan, Oradea.

              Grupe inferioare DUBLU#41

              Gr.inferioara
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              7
              8
              9
              10
              V
              Loc
              1 BALOGH ATTILA / SZALAY LIVIU ORADEA
              1-2
              1-2
              2-0
              2-0
              2-0
              1-2
              2-0
              2-1
              2-0
              6
              3
              2 TIC IOAN / VAIDA SORIN ORADEA
              2-1
              1-2
              0-2
              0-2
              2-1
              0-2
              2-1
              2-1
              2-0
              5
              4
              3 SAVU CRISTIAN / KALMAN SUHA ORADEA
              2-1
              2-1
              2-0
              2-0
              2-1
              2-1
              2-0
              1-2
              2-0
              8
              1
              4 HALASZ PETER / ANDRE ANDREA ORADEA
              0-2
              2-0
              0-2
              1-2
              0-2
              0-2
              2-1
              1-2
              2-0
              3
              8
              5 SABADAS DINU / CAVASDAN DORU ORADEA
              0-2
              2-0
              0-2
              2-1
              0-2
              0-2
              2-0
              0-2
              2-0
              4
              6
              6 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
              0-2
              1-2
              1-2
              2-0
              2-0
              0-2
              1-2
              1-2
              2-0
              3
              7
              7 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
              2-1
              2-0
              1-2
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              8
              2
              8 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
              0-2
              1-2
              0-2
              1-2
              0-2
              2-1
              0-2
              2-0
              1-2
              2
              9
              9 CRACIUN CALIN / VARADI MARK ORADEA
              1-2
              1-2
              2-1
              2-1
              2-0
              2-1
              0-2
              0-2
              2-0
              5
              5
              10 CULDA ANDREI /ONOFREI DAN ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              2-1
              0-2
              1
              10
              Echipa câștigătoare:

              Ultima editare de King Pong Oradea; 26.iun.2019, 21:04.
              Club King Pong Oradea
              www.kingpong.ro
              0359 181 232

              Comentariu


              • #52
                Buna seara!



                Grupe inferioare DUBLU#42

                Gr.inferioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                7
                8
                9
                10
                V
                Loc
                1 SAVU CRISTIAN / SZALAY LIVIU ORADEA
                1-2
                0-2
                2-0
                2-1
                0-2
                2-1
                2-0
                1-2
                2-0
                5
                5
                2 BALOGH ATTILA / BIRTALAN LASZLO ORADEA
                2-1
                2-0
                2-1
                2-1
                1-2
                2-0
                2-0
                1-2
                2-1
                7
                3
                3 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                2-0
                0-2
                2-0
                2-1
                0-2
                2-0
                2-0
                0-2
                2-1
                6
                4
                4 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
                0-2
                1-2
                0-2
                2-1
                0-2
                1-2
                1-2
                1-2
                0-2
                1
                10
                5 CODAU VLAD / LUP SILVIU ORADEA
                1-2
                1-2
                1-2
                1-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                6
                6 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
                2-0
                2-1
                2-0
                2-0
                2-0
                1-2
                2-0
                2-0
                2-0
                8
                1
                7 PARUS LILIAN / KOVACS LEVENTE ORADEA
                1-2
                0-2
                0-2
                2-1
                0-2
                2-1
                2-1
                0-2
                2-1
                4
                7
                8 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                2-1
                0-2
                0-2
                1-2
                0-2
                2-1
                2
                8
                9 VARADI MARK / CRACIUN CALIN ORADEA
                2-1
                2-1
                2-0
                2-1
                0-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2-1
                7
                2
                10 SABAU LIVIU / CIOFLAN IOAN ORADEA
                0-2
                1-2
                1-2
                2-0
                0-2
                0-2
                1-2
                1-2
                1-2
                1
                9
                Ultima editare de King Pong Oradea; 03.iul.2019, 20:58.
                Club King Pong Oradea
                www.kingpong.ro
                0359 181 232

                Comentariu


                • #53
                  Bună seara!



                  Inscrieri DUBLU#43 - on 2019. 07. 10. at 21:59:27

                  1. Costea Constantin / Bondar Octavian,
                  2. Cavasdan Doru / Lup Silviu,
                  3. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo,
                  4. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru,
                  5. Savu Cristian / Szalay Liviu,
                  6. Balogh Attila / Curpas Ioan,
                  7. Vaida Sorin / Culda Andrei,
                  8. Sabadas Dinu / Halasz Peter,
                  9. Roatis Gheorghe / Andre Andrea,
                  10. Onofrei Dan / Boitos Rodica,
                  11. Parus Lilian / Sabau Liviu

                  Grupe inferioare DUBLU#43

                  Gr.inferioara nr. 1
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
                  2-0
                  0-2
                  2-1
                  2-0
                  3
                  1
                  2 SABADAS DINU / HALASZ PETER ORADEA
                  0-2
                  2-0
                  1-2
                  2-0
                  2
                  3
                  3 ROATIS GHEORGHE / ANDRE ANDREA ORADEA
                  2-0
                  0-2
                  0-2
                  2-0
                  2
                  4
                  4 CAVASDAN DORU / LUP SILVIU ORADEA
                  1-2
                  2-1
                  2-0
                  2-1
                  3
                  2
                  5 ONOFREI DAN / BOITOS RODICA ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  1-2
                  0
                  6
                  Gr.inferioara nr. 2
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 SAVU CRISTIAN / SZALAY LIVIU ORADEA
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  2-1
                  2-0
                  5
                  1
                  2 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  1-2
                  0
                  3 VAIDA SORIN / CULDA ANDREI ORADEA
                  0-2
                  2-0
                  2-1
                  1-2
                  2-0
                  3
                  3
                  4 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
                  0-2
                  2-0
                  1-2
                  0-2
                  1-2
                  1
                  5 PARUS LILIAN / SABAU LIVIU ORADEA
                  1-2
                  2-0
                  2-1
                  2-0
                  2-0
                  4
                  2
                  6 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                  0-2
                  2-1
                  0-2
                  2-1
                  0-2
                  2
                  4
                  Eliminatorii DUBLU#43
                  1. Balogh Attila / Curpas Ioan
                  -------------------- Balogh Attila / Curpas Ioan 3-0
                  8. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru
                  ---------------------------------------- Sabadas Dinu / Halasz Peter 3-0
                  5. Sabadas Dinu / Halasz Peter
                  -------------------- Sabadas Dinu / Halasz Peter 3-2
                  4. Parus Lilian / Sabau Liviu
                  ------------------------------------------------------------ Savu Cristian / Szalay Liviu 3-1
                  3. Cavasdan Doru / Lup Silviu
                  -------------------- Vaida Sorin / Culda Andrei 3-2
                  6. Vaida Sorin / Culda Andrei
                  ---------------------------------------- Savu Cristian / Szalay Liviu 3-2
                  7. Roatis Gheorghe / Andre Andrea
                  -------------------- Savu Cristian / Szalay Liviu 3-0
                  2. Savu Cristian / Szalay Liviu

                  Clasament DUBLU#43

                  1. Savu Cristian / Szalay Liviu - Oradea
                  2. Sabadas Dinu / Halasz Peter - Oradea
                  3 -- 4
                  Vaida Sorin / Culda Andrei - Oradea
                  Balogh Attila / Curpas Ioan - Oradea
                  5 -- 8
                  Roatis Gheorghe / Andre Andrea - Oradea
                  Parus Lilian / Sabau Liviu - Oradea
                  Cavasdan Doru / Lup Silviu - Oradea
                  Moldovan Andrei / Maxim Alexandru - Oradea
                  9 -- 1v gr.inf.
                  Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
                  10 -- 11 0v gr.inf.
                  Costea Constantin / Bondar Octavian - Oradea
                  Onofrei Dan / Boitos Rodica - Oradea


                  FINALA LIVE:

                  https://www.facebook.com/clubkingpon...8330605551484/

                  https://www.facebook.com/savu.cristi...7076706453637/
                  Club King Pong Oradea
                  www.kingpong.ro
                  0359 181 232

                  Comentariu


                  • #54
                    #Clasament 1-37 Evolutie (+/-/0) Feel #Clasament 1-41 Nume Prenume
                    Puncte 1-41
                    Patricipari Max 41
                    1
                    0
                    1
                    Szalay Liviu
                    361
                    39
                    2
                    0
                    2
                    Balogh Attila
                    347
                    39
                    4
                    1
                    3
                    Vaida Sorin
                    292
                    39
                    3
                    -1
                    4
                    Savu Cristian
                    280
                    28
                    5
                    0
                    5
                    Sabadas Dinu
                    269
                    34
                    6
                    0
                    6
                    Codau Vlad
                    240
                    31
                    7
                    0
                    7
                    Costea Contantin
                    232
                    31
                    8
                    0
                    8
                    Bondar Octavian
                    222
                    28
                    9
                    0
                    9
                    Tic Ioan
                    215
                    29
                    10
                    0
                    10
                    Andre Andrea
                    194
                    31
                    11
                    0
                    11
                    Cheregi Nelu
                    179
                    39
                    13
                    1
                    12
                    Halasz Peter
                    165
                    30
                    14
                    1
                    13
                    Parus Lilian
                    159
                    19
                    16
                    2
                    14
                    Gergely Anton
                    155
                    15
                    15
                    0
                    15
                    Birtalan Laszlo
                    153
                    33
                    12
                    -4
                    16
                    Curpas Ioan
                    151
                    22
                    19
                    2
                    17
                    Merai Janos
                    128
                    13
                    17
                    -1
                    18
                    Lup Silviu
                    128
                    15
                    18
                    -1
                    19
                    Pop Gabriel
                    123
                    35
                    20
                    0
                    20
                    Craciun Calin
                    87
                    11
                    22
                    1
                    21
                    Kalman Suha
                    85
                    9
                    24
                    2
                    22
                    Cavasdan Doru
                    81
                    17
                    21
                    -2
                    23
                    Tanc Florin
                    78
                    10
                    23
                    -1
                    24
                    Roatis Gheorghe
                    76
                    23
                    27
                    2
                    25
                    Palffy Zsolt
                    71
                    13
                    26
                    0
                    26
                    Culda Andrei
                    71
                    14
                    25
                    -2
                    27
                    Pop Alexandru
                    68
                    12
                    28
                    0
                    28
                    Tailbot Francois
                    57
                    6
                    29
                    0
                    29
                    Maxim Alex
                    55
                    17
                    30
                    0
                    30
                    Tütös Csaba
                    51
                    13
                    31
                    0
                    31
                    Boitos Rodica
                    46
                    24
                    32
                    0
                    32
                    Moldovan Andrei
                    41
                    25
                    34
                    1
                    33
                    Sabau Liviu
                    39
                    13
                    33
                    -1
                    34
                    Mandru Bogdan
                    38
                    3
                    35
                    0
                    35
                    Catuneanu George
                    33
                    11
                    36
                    0
                    36
                    Presecan Doru
                    33
                    14
                    37
                    0
                    37
                    Guias Cristian
                    29
                    9
                    38
                    0
                    38
                    Sas Tibor
                    27
                    4
                    39
                    0
                    39
                    Cioflan Nelu
                    27
                    7
                    40
                    0
                    40
                    Pasare Mihnea
                    26
                    2
                    41
                    0
                    41
                    Vurst Laszlo
                    26
                    8
                    42
                    0
                    42
                    Varkonyi Amalia
                    25
                    8
                    43
                    0
                    43
                    Cotca Dacian
                    19
                    2
                    51
                    7
                    44
                    Varadi Mark
                    16
                    4
                    44
                    -1
                    45
                    Fabian Wilhelm
                    15
                    4
                    45
                    -1
                    46
                    Ghile Ioan
                    14
                    2
                    53
                    6
                    47
                    Cotrau Calin
                    14
                    4
                    46
                    -2
                    48
                    Bondar Leontin
                    12
                    2
                    47
                    -2
                    49
                    Kadar Jozsef
                    12
                    4
                    48
                    -2
                    50
                    Popa Octavian
                    11
                    1
                    54
                    3
                    51
                    Kovacs Levente
                    11
                    5
                    49
                    -3
                    52
                    Grigore Alex
                    9
                    1
                    49
                    -3
                    52
                    Udrea Valentin
                    9
                    1
                    50
                    -3
                    53
                    Franciska
                    9
                    3
                    52
                    -2
                    54
                    Barlea Radu
                    6
                    1
                    52
                    -2
                    54
                    Erdei Mark
                    6
                    1
                    52
                    -2
                    54
                    Nutiu Mihai
                    6
                    1
                    52
                    -2
                    54
                    Toma Dumitru
                    6
                    1
                    53
                    -2
                    55
                    Simu Marius
                    6
                    3
                    56
                    0
                    56
                    Onofrei Dan
                    5
                    3
                    55
                    -2
                    57
                    Barbu Cristian
                    4
                    1
                    57
                    -1
                    58
                    Griga Cristian
                    4
                    4
                    59
                    1
                    58
                    Blaga Mircea
                    4
                    4
                    58
                    -1
                    59
                    Torje Sorin
                    3
                    1
                    59
                    -1
                    60
                    Erdei Sorin
                    3
                    3
                    59
                    -1
                    60
                    Badescu Lucian
                    3
                    3
                    60
                    -1
                    61
                    Szentpeteri
                    2
                    2
                    60
                    -1
                    61
                    Lit Cosmin
                    2
                    2
                    61
                    0
                    61
                    Pop Florin
                    2
                    2
                    61
                    -1
                    62
                    Margin Liviu
                    1
                    1
                    61
                    -1
                    62
                    Ratiu Adrian
                    1
                    1
                    61
                    -1
                    62
                    Birtalan Csaba
                    1
                    1
                    61
                    -1
                    62
                    Rus Nicolae
                    1
                    1
                    61
                    -1
                    62
                    Culda Florin
                    1
                    1
                    NEW
                    62
                    Cazan Catalin
                    1
                    1
                    NEW
                    62
                    Andras Nicu
                    1
                    1
                    61
                    -1
                    62
                    Seica Gheorghe
                    1
                    1
                    Club King Pong Oradea
                    www.kingpong.ro
                    0359 181 232

                    Comentariu


                    • #55
                      Bună seara!



                      Inscrieri DUBLU#44 - on 2019. 07. 17. at 20:48:22

                      1. Costea Constantin / Bondar Octavian,
                      2. Cavasdan Doru / Lup Silviu,
                      3. Craciun Calin / Varadi Mark,
                      4. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru,
                      5. Savu Cristian / Szalay Liviu,
                      6. Balogh Attila / Birtalan Laszlo,
                      7. Andre Andrea / Halasz Peter,
                      8. Vaida Sorin / Culda Andrei,
                      9. Onofrei Dan / Boitos Rodica,
                      10. Sas Tibor / Karacsony Emese,
                      11. Fabian Wilhelm / Varkonyi Amalia,
                      12. Tic Ioan / Roatis Gheorghe

                      Grupe inferioare DUBLU#44

                      Gr.inferioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 SAVU CRISTIAN / SZALAY LIVIU ORADEA
                      2-1
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      2-1
                      5
                      1
                      2 VAIDA SORIN / CULDA ANDREI ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      2-1
                      2
                      4
                      3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      0-2
                      3
                      2
                      4 CRACIUN CALIN / VARADI MARK ORADEA
                      1-2
                      2-1
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      3
                      3
                      5 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      6 SAS TIBOR / KARACSONY EMESE ORADEA
                      1-2
                      1-2
                      2-0
                      0-2
                      2-0
                      2
                      Gr.inferioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 BALOGH ATTILA / BIRTALAN LASZLO ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      4
                      2
                      2 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      5
                      1
                      3 TIC IOAN / ROATIS GHEORGHE ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      2-1
                      2
                      4
                      4 CAVASDAN DORU / LUP SILVIU ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      3
                      3
                      5 ONOFREI DAN / BOITOS RODICA ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      6 FABIAN WILHELM / VARKONYI AMALIA ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      2-0
                      1
                      Eliminatorii DUBLU#44
                      1. Savu Cristian / Szalay Liviu
                      -------------------- Savu Cristian / Szalay Liviu 3-0
                      8. Tic Ioan / Roatis Gheorghe
                      ---------------------------------------- Craciun Calin / Varadi Mark 3-1
                      5. Craciun Calin / Varadi Mark
                      -------------------- Craciun Calin / Varadi Mark 3-0
                      4. Balogh Attila / Birtalan Laszlo
                      ------------------------------------------------------------ Craciun Calin / Varadi Mark 3-1
                      3. Andre Andrea / Halasz Peter
                      -------------------- Cavasdan Doru / Lup Silviu 3-1
                      6. Cavasdan Doru / Lup Silviu
                      ---------------------------------------- Cavasdan Doru / Lup Silviu 3-0
                      7. Vaida Sorin / Culda Andrei
                      -------------------- Costea Constantin / Bondar Octavian 3-2
                      2. Costea Constantin / Bondar Octavian

                      Finala mica - DUBLU#44

                      Savu Cristian / Szalay Liviu
                      -------------------- Savu Cristian / Szalay Liviu 3-0
                      Costea Constantin / Bondar Octavian

                      Clasament DUBLU#44

                      1. Craciun Calin / Varadi Mark - Oradea
                      2. Cavasdan Doru / Lup Silviu - Oradea
                      3 -- 4
                      Savu Cristian / Szalay Liviu - Oradea
                      Costea Constantin / Bondar Octavian - Oradea
                      5 -- 8
                      Balogh Attila / Birtalan Laszlo - Oradea
                      Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
                      Tic Ioan / Roatis Gheorghe - Oradea
                      Vaida Sorin / Culda Andrei - Oradea
                      9 -- 2v gr.inf.
                      Sas Tibor / Karacsony Emese - Oradea
                      10 -- 1v gr.inf.
                      Fabian Wilhelm / Varkonyi Amalia - Oradea
                      11 -- 12 0v gr.inf.
                      Moldovan Andrei / Maxim Alexandru - Oradea
                      Onofrei Dan / Boitos Rodica - Oradea


                      Ultima editare de King Pong Oradea; 17.iul.2019, 20:39.
                      Club King Pong Oradea
                      www.kingpong.ro
                      0359 181 232

                      Comentariu


                      • #56
                        Bună seara!



                        Inscrieri DUBLU#45 - on 2019. 07. 24. at 21:58:40

                        1. Costea Constantin / Bondar Octavian,
                        2. Cavasdan Doru / Lup Silviu,
                        3. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru,
                        4. Balogh Attila / Birtalan Laszlo,
                        5. Andre Andrea / Halasz Peter,
                        6. Parus Lilian / Sabau Liviu,
                        7. Vaida Sorin /Presecan Doru,
                        8. Tic Ioan / Szalay Liviu,
                        9. Boitos Rodica / Roatis Gheorghe,
                        10. Gergely Anton / Varadi Mark

                        Grupe inferioare DUBLU#45

                        Gr.inferioara nr. 1
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        7
                        8
                        9
                        10
                        V
                        Loc
                        1 BALOGH ATTILA / BIRTALAN LASZLO ORADEA
                        2-0
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        6
                        5
                        2 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        0-2
                        2-1
                        2-1
                        3
                        7
                        3 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                        2-0
                        2-0
                        1-2
                        2-0
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2-1
                        1-2
                        6
                        3
                        4 TIC IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
                        2-0
                        2-0
                        2-1
                        2-1
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2-1
                        2-0
                        8
                        2
                        5 CAVASDAN DORU / LUP SILVIU ORADEA
                        2-1
                        2-0
                        0-2
                        1-2
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        6
                        4
                        6 GERGELY ANTON / VARADI MARK ORADEA
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2-1
                        2-0
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        2-1
                        8
                        1
                        7 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        1-2
                        1-2
                        0
                        10
                        8 PARUS LILIAN / SABAU LIVIU ORADEA
                        0-2
                        2-0
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        2-1
                        2-0
                        3
                        6
                        9 VAIDA SORIN /PRESECAN DORU ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        1-2
                        1-2
                        0-2
                        0-2
                        2-1
                        1-2
                        2-0
                        2
                        8
                        10 BOITOS RODICA / ROATIS GHEORGHE ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        2-1
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        2-1
                        0-2
                        0-2
                        2
                        9
                        Club King Pong Oradea
                        www.kingpong.ro
                        0359 181 232

                        Comentariu


                        • #57
                          Bună seara!



                          Inscrieri DUBLU#46 - on 2019. 07. 31. at 21:59:45

                          1. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo,
                          2. Parus Lilian / Culda Andrei,
                          3. Pop Gabriel / Tutos Csaba,
                          4. Halasz Peter / Andre Andrea,
                          5. Craciun Calin / Varadi Mark,
                          6. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru,
                          7. Savu Cristian / Szalay Liviu,
                          8. Sabau Liviu / Cioflan Ioan,
                          9. Balogh Attila / Curpas Ioan,
                          10. Codau Vlad / Costea Constantin,
                          11. Cavasdan Doru / Roatis Gheorghe,
                          12. Gergely Anton / Sabadas Dinu,
                          13. Vaida Sorin / Tanc Florin,
                          14. Tic Ioan / Badescu Lucian,

                          Grupe inferioare DUBLU#46

                          Gr.inferioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          7
                          V
                          Loc
                          1 SAVU CRISTIAN / SZALAY LIVIU ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          3
                          2 GERGELY ANTON / SABADAS DINU ORADEA
                          2-0
                          1-2
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          5
                          2
                          3 VAIDA SORIN / TANC FLORIN ORADEA
                          2-0
                          2-1
                          1-2
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          5
                          1
                          4 PARUS LILIAN / CULDA ANDREI ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          4
                          5 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          0
                          6 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          7 SABAU LIVIU / CIOFLAN IOAN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          Gr.inferioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          7
                          V
                          Loc
                          1 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
                          2-0
                          2-0
                          2-1
                          1-2
                          1-2
                          2-0
                          4
                          3
                          2 CODAU VLAD / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          5
                          1
                          3 HALASZ PETER / ANDRE ANDREA ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          2-1
                          1-2
                          2-1
                          2-0
                          3
                          4 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
                          1-2
                          0-2
                          1-2
                          2-1
                          0-2
                          2-0
                          2
                          5 CAVASDAN DORU / ROATIS GHEORGHE ORADEA
                          2-1
                          0-2
                          2-1
                          1-2
                          0-2
                          2-0
                          3
                          4
                          6 CRACIUN CALIN / VARADI MARK ORADEA
                          2-1
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          2
                          7 TIC IOAN / BADESCU LUCIAN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          Eliminatorii DUBLU#46
                          1. Vaida Sorin / Tanc Florin
                          -------------------- Vaida Sorin / Tanc Florin 3-0
                          8. Cavasdan Doru / Roatis Gheorghe
                          ---------------------------------------- Savu Cristian / Szalay Liviu 3-0
                          5. Savu Cristian / Szalay Liviu
                          -------------------- Savu Cristian / Szalay Liviu 3-2
                          4. Craciun Calin / Varadi Mark
                          ------------------------------------------------------------ Savu Cristian / Szalay Liviu 3-0
                          3. Gergely Anton / Sabadas Dinu
                          -------------------- Gergely Anton / Sabadas Dinu 3-1
                          6. Balogh Attila / Curpas Ioan
                          ---------------------------------------- Gergely Anton / Sabadas Dinu 3-0
                          7. Parus Lilian / Culda Andrei
                          -------------------- Codau Vlad / Costea Constantin 3-2
                          2. Codau Vlad / Costea Constantin

                          Finala mica - DUBLU#46

                          Vaida Sorin / Tanc Florin
                          -------------------- Vaida Sorin / Tanc Florin 3-2
                          Codau Vlad / Costea Constantin

                          Clasament DUBLU#46

                          1. Savu Cristian / Szalay Liviu - Oradea
                          2. Gergely Anton / Sabadas Dinu - Oradea
                          3 -- 4
                          Vaida Sorin / Tanc Florin - Oradea
                          Codau Vlad / Costea Constantin - Oradea
                          5 -- 8
                          Craciun Calin / Varadi Mark - Oradea
                          Balogh Attila / Curpas Ioan - Oradea
                          Cavasdan Doru / Roatis Gheorghe - Oradea
                          Parus Lilian / Culda Andrei - Oradea
                          9 -- 3v gr.inf.
                          Halasz Peter / Andre Andrea - Oradea
                          10 -- 2v gr.inf.
                          Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
                          11 -- 14 0v gr.inf.
                          Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
                          Moldovan Andrei / Maxim Alexandru - Oradea
                          Sabau Liviu / Cioflan Ioan - Oradea
                          Tic Ioan / Badescu Lucian - Oradea

                          FINALA:



                          Ultima editare de King Pong Oradea; 31.iul.2019, 21:04.
                          Club King Pong Oradea
                          www.kingpong.ro
                          0359 181 232

                          Comentariu


                          • #58
                            CLASAMENT ACTUALIZAT:

                            #Clasament 1-41 Evolutie (+/-/0) Feel #Clasament 1-46 Nume Prenume
                            Puncte 1-46
                            Patricipari Max 46
                            1
                            0
                            1
                            Szalay Liviu
                            411
                            44
                            2
                            0
                            2
                            Balogh Attila
                            383
                            44
                            3
                            0
                            3
                            Vaida Sorin
                            322
                            43
                            4
                            0
                            4
                            Savu Cristian
                            321
                            32
                            5
                            0
                            5
                            Sabadas Dinu
                            292
                            36
                            7
                            1
                            6
                            Costea Contantin
                            270
                            36
                            6
                            -1
                            7
                            Codau Vlad
                            257
                            33
                            8
                            0
                            8
                            Bondar Octavian
                            248
                            32
                            9
                            0
                            9
                            Tic Ioan
                            231
                            32
                            10
                            0
                            10
                            Andre Andrea
                            214
                            36
                            12
                            1
                            11
                            Halasz Peter
                            189
                            35
                            14
                            2
                            12
                            Gergely Anton
                            188
                            18
                            11
                            -2
                            13
                            Cheregi Nelu
                            183
                            41
                            13
                            -1
                            14
                            Parus Lilian
                            181
                            23
                            15
                            0
                            15
                            Birtalan Laszlo
                            177
                            38
                            16
                            0
                            16
                            Curpas Ioan
                            167
                            24
                            18
                            1
                            17
                            Lup Silviu
                            157
                            19
                            17
                            -1
                            18
                            Merai Janos
                            138
                            14
                            19
                            0
                            19
                            Pop Gabriel
                            124
                            36
                            20
                            0
                            20
                            Craciun Calin
                            115
                            14
                            22
                            1
                            21
                            Cavasdan Doru
                            112
                            21
                            24
                            2
                            22
                            Roatis Gheorghe
                            97
                            27
                            26
                            3
                            23
                            Culda Andrei
                            93
                            17
                            23
                            -1
                            24
                            Tanc Florin
                            90
                            11
                            21
                            -4
                            25
                            Kalman Suha
                            85
                            9
                            25
                            -1
                            26
                            Palffy Zsolt
                            71
                            13
                            27
                            0
                            27
                            Pop Alexandru
                            68
                            12
                            29
                            1
                            28
                            Maxim Alex
                            67
                            22
                            28
                            -1
                            29
                            Tailbot Francois
                            57
                            6
                            44
                            14
                            30
                            Varadi Mark
                            54
                            8
                            33
                            2
                            31
                            Sabau Liviu
                            53
                            17
                            32
                            0
                            32
                            Moldovan Andrei
                            53
                            30
                            30
                            -3
                            33
                            Tütös Csaba
                            52
                            14
                            31
                            -3
                            34
                            Boitos Rodica
                            50
                            27
                            34
                            -1
                            35
                            Mandru Bogdan
                            38
                            3
                            36
                            0
                            36
                            Presecan Doru
                            36
                            15
                            35
                            -2
                            37
                            Catuneanu George
                            33
                            11
                            38
                            0
                            38
                            Sas Tibor
                            30
                            5
                            39
                            0
                            39
                            Cioflan Nelu
                            30
                            9
                            37
                            -3
                            40
                            Guias Cristian
                            29
                            9
                            42
                            1
                            41
                            Varkonyi Amalia
                            27
                            9
                            40
                            -2
                            42
                            Pasare Mihnea
                            26
                            2
                            41
                            -2
                            43
                            Vurst Laszlo
                            26
                            8
                            43
                            -1
                            44
                            Cotca Dacian
                            19
                            2
                            45
                            0
                            45
                            Fabian Wilhelm
                            17
                            5
                            51
                            5
                            46
                            Kovacs Levente
                            15
                            6
                            46
                            -1
                            47
                            Ghile Ioan
                            14
                            2
                            47
                            -1
                            48
                            Cotrau Calin
                            14
                            4
                            48
                            -1
                            49
                            Bondar Leontin
                            12
                            2
                            49
                            -1
                            50
                            Kadar Jozsef
                            12
                            4
                            50
                            -1
                            51
                            Popa Octavian
                            11
                            1
                            52
                            0
                            52
                            Grigore Alex
                            9
                            1
                            52
                            0
                            52
                            Udrea Valentin
                            9
                            1
                            53
                            0
                            53
                            Franciska
                            9
                            3
                            56
                            2
                            54
                            Onofrei Dan
                            7
                            5
                            54
                            -1
                            55
                            Barlea Radu
                            6
                            1
                            54
                            -1
                            55
                            Erdei Mark
                            6
                            1
                            54
                            -1
                            55
                            Nutiu Mihai
                            6
                            1
                            54
                            -1
                            55
                            Toma Dumitru
                            6
                            1
                            55
                            -1
                            56
                            Simu Marius
                            6
                            3
                            57
                            0
                            57
                            Barbu Cristian
                            4
                            1
                            58
                            0
                            58
                            Griga Cristian
                            4
                            4
                            58
                            0
                            58
                            Blaga Mircea
                            4
                            4
                            60
                            2
                            58
                            Badescu Lucian
                            4
                            4
                            59
                            0
                            59
                            Torje Sorin
                            3
                            1
                            NEW
                            59
                            Karacsony Emese
                            3
                            1
                            60
                            0
                            60
                            Erdei Sorin
                            3
                            3
                            61
                            0
                            61
                            Szentpeteri
                            2
                            2
                            61
                            0
                            61
                            Lit Cosmin
                            2
                            2
                            61
                            0
                            61
                            Pop Florin
                            2
                            2
                            62
                            0
                            62
                            Margin Liviu
                            1
                            1
                            62
                            0
                            62
                            Ratiu Adrian
                            1
                            1
                            62
                            0
                            62
                            Birtalan Csaba
                            1
                            1
                            62
                            0
                            62
                            Rus Nicolae
                            1
                            1
                            62
                            0
                            62
                            Culda Florin
                            1
                            1
                            62
                            0
                            62
                            Cazan Catalin
                            1
                            1
                            62
                            0
                            62
                            Andras Nicu
                            1
                            1
                            62
                            0
                            62
                            Seica Gheorghe
                            1
                            1
                            Club King Pong Oradea
                            www.kingpong.ro
                            0359 181 232

                            Comentariu


                            • #59
                              Bună seara!



                              Inscrieri DUBLU#47 - on 2019. 08. 07. at 20:57:54

                              1. Sas Tibor / Horvath Tibor,
                              2. Gergely Anton / Merai Janos,
                              3. Codau Vlad / Costea Constantin,
                              4. Vaida Sorin / Culda Andrei,
                              5. Curpas Ioan / Craciun Calin,
                              6. Savu Cristian / Kalman Suha,
                              7. Moldovan Andrei / Pop Gabriel,
                              8. Balogh Attila / Sabadas Dinu,
                              9. Blaga Mircea / Kovacs Levente,
                              10. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo,
                              11. Halasz Peter / Andre Andrea,
                              12. Fabian Wilhelm / Varkonyi Amalia,
                              13. Onofrei Dan / Maxim Alexandru,
                              14. Tic Ioan / Szalay Liviu, Oradea.

                              Grupe inferioare DUBLU#47

                              Gr.inferioara nr. 1
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              7
                              V
                              Loc
                              1 BALOGH ATTILA / SABADAS DINU ORADEA
                              2-0
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              5
                              2
                              2 VAIDA SORIN / CULDA ANDREI ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              1-2
                              2-0
                              1
                              3 SAVU CRISTIAN / KALMAN SUHA ORADEA
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-1
                              6
                              1
                              4 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
                              0-2
                              2-0
                              0-2
                              2-0
                              2-1
                              2-0
                              4
                              3
                              5 CURPAS IOAN / CRACIUN CALIN ORADEA
                              0-2
                              2-1
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              3
                              4
                              6 ONOFREI DAN / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                              0-2
                              2-1
                              0-2
                              1-2
                              0-2
                              1-2
                              1
                              7 BLAGA MIRCEA / KOVACS LEVENTE ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              0-2
                              0-2
                              2-1
                              1
                              Gr.inferioara nr. 2
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              7
                              V
                              Loc
                              1 TIC IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
                              2-0
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              1-2
                              5
                              2
                              2 CODAU VLAD / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                              0-2
                              2-0
                              2-1
                              2-0
                              2-1
                              0-2
                              4
                              3
                              3 HALASZ PETER / ANDRE ANDREA ORADEA
                              1-2
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              0-2
                              3
                              4
                              4 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
                              0-2
                              1-2
                              0-2
                              1-2
                              2-0
                              2-1
                              2
                              5 MOLDOVAN ANDREI / POP GABRIEL ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              2-1
                              2-0
                              0-2
                              2
                              6 FABIAN WILHELM / VARKONYI AMALIA ORADEA
                              0-2
                              1-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0
                              7 SAS TIBOR / HORVATH TIBOR ORADEA
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              1-2
                              2-0
                              2-0
                              5
                              1
                              Eliminatorii DUBLU#47
                              1. Savu Cristian / Kalman Suha
                              -------------------- Halasz Peter / Andre Andrea 3-1
                              8. Halasz Peter / Andre Andrea
                              ---------------------------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-1
                              5. Gergely Anton / Merai Janos
                              -------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-0
                              4. Tic Ioan / Szalay Liviu
                              ------------------------------------------------------------ Tic Ioan / Szalay Liviu 3-2
                              3. Balogh Attila / Sabadas Dinu
                              -------------------- Balogh Attila / Sabadas Dinu 3-1
                              6. Codau Vlad / Costea Constantin
                              ---------------------------------------- Balogh Attila / Sabadas Dinu 3-1
                              7. Curpas Ioan / Craciun Calin
                              -------------------- Curpas Ioan / Craciun Calin 3-0
                              2. Sas Tibor / Horvath Tibor

                              Finala mica - DUBLU#47

                              Halasz Peter / Andre Andrea
                              -------------------- Curpas Ioan / Craciun Calin 3-2
                              Curpas Ioan / Craciun Calin

                              Clasament DUBLU#47

                              1. Tic Ioan / Szalay Liviu - Oradea
                              2. Balogh Attila / Sabadas Dinu - Oradea
                              3 -- 4
                              Curpas Ioan / Craciun Calin - Oradea
                              Halasz Peter / Andre Andrea - Oradea
                              5 -- 8
                              Gergely Anton / Merai Janos - Oradea
                              Codau Vlad / Costea Constantin - Oradea
                              Sas Tibor / Horvath Tibor - Oradea
                              Savu Cristian / Kalman Suha - Oradea
                              9 -- 10 2v gr.inf.
                              Moldovan Andrei / Pop Gabriel - Oradea
                              Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
                              11 -- 13 1v gr.inf.
                              Vaida Sorin / Culda Andrei - Oradea
                              Blaga Mircea / Kovacs Levente - Oradea
                              Onofrei Dan / Maxim Alexandru - Oradea
                              14 -- 0v gr.inf.
                              Fabian Wilhelm / Varkonyi Amalia - Oradea


                              FINALA LIVE:

                              Ultima editare de King Pong Oradea; 07.aug.2019, 21:02.
                              Club King Pong Oradea
                              www.kingpong.ro
                              0359 181 232

                              Comentariu


                              • #60
                                Buna seara!



                                Inscrieri DUBLU#48 - on 2019. 08. 14. at 22:36:31

                                1. Sas Tibor / Horvath Tibor,
                                2. Gergely Anton / Merai Janos,
                                3. Vaida Sorin / Culda Andrei,
                                4. Balogh Attila / Sabadas Dinu,
                                5. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo,
                                6. Tic Ioan / Szalay Liviu,
                                7. Pop Gabriel / Tutos Csaba,
                                8. Cavasdan Doru / Roatis Gheorghe,
                                9. Onofrei Dan / Boitos Rodica,
                                10. Codau Vlad / Sabau Liviu.

                                Grupe inferioare DUBLU#48

                                Gr.inferioara nr. 1
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                7
                                8
                                9
                                10
                                V
                                Loc
                                1 BALOGH ATTILA / SABADAS DINU ORADEA
                                3-0
                                3-1
                                3-0
                                0-3
                                0-3
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                2-3
                                6
                                5
                                2 TIC IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
                                0-3
                                3-0
                                3-0
                                3-2
                                3-2
                                3-0
                                3-1
                                3-0
                                3-2
                                8
                                1
                                3 VAIDA SORIN / CULDA ANDREI ORADEA
                                1-3
                                0-3
                                3-1
                                1-3
                                2-3
                                3-2
                                3-1
                                3-0
                                0-3
                                4
                                6
                                4 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                0-3
                                3-2
                                3-2
                                3-1
                                3-1
                                1-3
                                4
                                7
                                5 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
                                3-0
                                2-3
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3-2
                                3-0
                                3-1
                                8
                                2
                                6 CODAU VLAD / SABAU LIVIU ORADEA
                                3-0
                                2-3
                                3-2
                                2-3
                                0-3
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                3-2
                                6
                                3
                                7 CAVASDAN DORU / ROATIS GHEORGHE ORADEA
                                0-3
                                0-3
                                2-3
                                2-3
                                0-3
                                1-3
                                3-2
                                3-2
                                0-3
                                2
                                8
                                8 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
                                0-3
                                1-3
                                1-3
                                1-3
                                2-3
                                0-3
                                2-3
                                3-1
                                1-3
                                1
                                9
                                9 ONOFREI DAN / BOITOS RODICA ORADEA
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                0-3
                                0-3
                                2-3
                                1-3
                                0-3
                                0
                                10
                                10 SAS TIBOR / HORVATH TIBOR ORADEA
                                3-2
                                2-3
                                3-0
                                3-1
                                1-3
                                2-3
                                3-0
                                3-1
                                3-0
                                6
                                4
                                Ultima editare de King Pong Oradea; 14.aug.2019, 21:40.
                                Club King Pong Oradea
                                www.kingpong.ro
                                0359 181 232

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X