Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ORADEA: În fiecare Miercuri (ora 19:00) - Turneu "Dublu" King Pong

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #61
    Buna seara!



    Inscrieri DUBLU#49 - on 2019. 08. 21. at 22:03:02

    1. Gergely Anton / Merai Janos,
    2. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo,
    3. Halasz Peter / Andre Andrea,
    4. Fabian Wilhelm / Varkonyi Amalia,
    5. Tic Ioan / Szalay Liviu,
    6. Vaida Sorin / Boitos Rodica,
    7. Cavasdan Doru / Sabadas Dinu,
    8. Kovacs Levente / Pop Gabriel,
    9. Balogh Attila / Curpas Ioan,
    10. Maxim Alexandru / Sabau Liviu

    Grupe inferioare DUBLU#49

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    V
    Loc
    1 TIC IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
    1-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    7
    3
    2 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    9
    1
    3 CAVASDAN DORU / SABADAS DINU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    6
    4
    4 HALASZ PETER / ANDRE ANDREA ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    1-2
    0-2
    2-1
    2-1
    4
    5
    5 VAIDA SORIN / BOITOS RODICA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1-2
    2-1
    2
    8
    6 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    2-1
    0-2
    2-0
    1-2
    2-0
    3
    7
    7 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
    2-0
    1-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    8
    2
    8 KOVACS LEVENTE / POP GABRIEL ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    2-0
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    1-2
    1
    10
    9 MAXIM ALEXANDRU / SABAU LIVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    2-1
    2-1
    0-2
    2-1
    2-1
    4
    6
    10 FABIAN WILHELM / VARKONYI AMALIA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1-2
    1
    9
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

    Comentariu


    • #62
      Buna seara!



      Inscrieri DUBLU#50 - on 2019. 08. 28. at 21:20:02

      1. Vaida Sorin / Culda Andrei,
      2. Fabian Wilhelm / Varkonyi Amalia,
      3. Tic Ioan / Szalay Liviu,
      4. Balogh Attila / Curpas Ioan,
      5. Bondar Octavian / Costea Constantin,
      6. Sabadas Dinu / Pop Gabriel,
      7. Gergely Anton / Varadi Mark,
      8. Horvath Tibor / Horvath Csaba,
      9. Boitos Rodica / Onofrei Dan,
      10. Cheregi Nelu / Roatis Gheorghe,
      11. Andre Andrea / Halasz Peter,
      12. Parus Lilian / Sabau Liviu

      Grupe inferioare DUBLU#50

      Gr.inferioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 TIC IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
      2-0
      0-2
      2-1
      2-1
      2-0
      4
      1
      2 SABADAS DINU / POP GABRIEL ORADEA
      0-2
      2-0
      2-1
      2-1
      2-0
      4
      2
      3 VAIDA SORIN / CULDA ANDREI ORADEA
      2-0
      0-2
      0-2
      1-2
      2-0
      2
      4 GERGELY ANTON / VARADI MARK ORADEA
      1-2
      1-2
      2-0
      2-0
      2-0
      3
      3
      5 PARUS LILIAN / SABAU LIVIU ORADEA
      1-2
      1-2
      2-1
      0-2
      2-0
      2
      4
      6 HORVATH TIBOR / HORVATH CSABA ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      Gr.inferioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
      0-2
      0-2
      2-0
      2-0
      2-0
      3
      3
      2 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
      2-0
      2-1
      2-0
      2-1
      2-0
      5
      1
      3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
      2-0
      1-2
      2-1
      2-0
      1-2
      3
      2
      4 CHEREGI NELU / ROATIS GHEORGHE ORADEA
      0-2
      0-2
      1-2
      1-2
      0-2
      0
      5 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
      0-2
      1-2
      0-2
      2-1
      2-1
      2
      4
      6 FABIAN WILHELM / VARKONYI AMALIA ORADEA
      0-2
      0-2
      2-1
      2-0
      1-2
      2
      Eliminatorii DUBLU#50
      1. Tic Ioan / Szalay Liviu
      -------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-0
      8. Boitos Rodica / Onofrei Dan
      ---------------------------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-2
      5. Gergely Anton / Varadi Mark
      -------------------- Andre Andrea / Halasz Peter 3-2
      4. Andre Andrea / Halasz Peter
      ------------------------------------------------------------ Balogh Attila / Curpas Ioan 3-1
      3. Sabadas Dinu / Pop Gabriel
      -------------------- Balogh Attila / Curpas Ioan 3-0
      6. Balogh Attila / Curpas Ioan
      ---------------------------------------- Balogh Attila / Curpas Ioan 3-1
      7. Parus Lilian / Sabau Liviu
      -------------------- Parus Lilian / Sabau Liviu 3-1
      2. Bondar Octavian / Costea Constantin

      Finala mica - DUBLU#50

      Andre Andrea / Halasz Peter
      -------------------- Andre Andrea / Halasz Peter 3-
      Parus Lilian / Sabau Liviu

      Clasament DUBLU#50

      1. Balogh Attila / Curpas Ioan - Oradea
      2. Tic Ioan / Szalay Liviu - Oradea
      3 -- 4
      Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
      Parus Lilian / Sabau Liviu - Oradea
      5 -- 8
      Sabadas Dinu / Pop Gabriel - Oradea
      Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
      Gergely Anton / Varadi Mark - Oradea
      Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
      9 -- 10 2v gr.inf.
      Vaida Sorin / Culda Andrei - Oradea
      Fabian Wilhelm / Varkonyi Amalia - Oradea
      11 -- 12 0v gr.inf.
      Horvath Tibor / Horvath Csaba - Oradea
      Cheregi Nelu / Roatis Gheorghe - Oradea


      FINALA LIVE:

      Ultima editare de King Pong Oradea; 28.aug.2019, 20:39.
      Club King Pong Oradea
      www.kingpong.ro
      0359 181 232

      Comentariu


      • #63
        CLASAMENT ACTUALIZAT:

        #Clasament 1-46 Evolutie (+/-/0) Feel #Clasament 1-50 Nume Prenume
        Puncte 1-50
        Patricipari Max 50
        1
        0
        1
        Szalay Liviu
        454
        48
        2
        0
        2
        Balogh Attila
        424
        48
        3
        0
        3
        Vaida Sorin
        334
        47
        4
        0
        4
        Savu Cristian
        328
        33
        5
        0
        5
        Sabadas Dinu
        320
        40
        6
        0
        6
        Costea Contantin
        283
        38
        9
        2
        7
        Tic Ioan
        274
        36
        7
        -1
        8
        Codau Vlad
        272
        35
        8
        -1
        9
        Bondar Octavian
        254
        33
        10
        0
        10
        Andre Andrea
        242
        39
        12
        1
        11
        Gergely Anton
        219
        22
        11
        -1
        12
        Halasz Peter
        217
        38
        16
        3
        13
        Curpas Ioan
        201
        27
        13
        -1
        14
        Cheregi Nelu
        195
        45
        14
        -1
        15
        Parus Lilian
        191
        24
        15
        -1
        16
        Birtalan Laszlo
        188
        41
        18
        1
        17
        Merai Janos
        163
        17
        17
        -1
        18
        Lup Silviu
        157
        19
        19
        0
        19
        Pop Gabriel
        132
        40
        20
        0
        20
        Craciun Calin
        127
        15
        21
        0
        21
        Cavasdan Doru
        122
        23
        23
        1
        22
        Culda Andrei
        102
        20
        22
        -1
        23
        Roatis Gheorghe
        101
        29
        25
        1
        24
        Kalman Suha
        92
        10
        24
        -1
        25
        Tanc Florin
        90
        11
        31
        5
        26
        Sabau Liviu
        76
        20
        28
        1
        27
        Maxim Alex
        74
        24
        26
        -2
        28
        Palffy Zsolt
        71
        13
        27
        -2
        29
        Pop Alexandru
        68
        12
        30
        0
        30
        Varadi Mark
        60
        9
        34
        3
        31
        Boitos Rodica
        60
        30
        29
        -3
        32
        Tailbot Francois
        57
        6
        32
        -1
        33
        Moldovan Andrei
        56
        31
        33
        -1
        34
        Tütös Csaba
        54
        15
        38
        3
        35
        Sas Tibor
        44
        7
        35
        -1
        36
        Mandru Bogdan
        38
        3
        36
        -1
        37
        Presecan Doru
        36
        15
        37
        -1
        38
        Catuneanu George
        33
        11
        41
        2
        39
        Varkonyi Amalia
        32
        12
        39
        -1
        40
        Cioflan Nelu
        30
        9
        40
        -1
        41
        Guias Cristian
        29
        9
        42
        0
        42
        Pasare Mihnea
        26
        2
        43
        0
        43
        Vurst Laszlo
        26
        8
        45
        1
        44
        Fabian Wilhelm
        22
        8
        44
        -1
        45
        Cotca Dacian
        19
        2
        46
        0
        46
        Kovacs Levente
        18
        8
        54
        7
        47
        Onofrei Dan
        16
        8
        NEW
        48
        Horvath Tibor
        15
        3
        47
        -2
        49
        Ghile Ioan
        14
        2
        48
        -2
        50
        Cotrau Calin
        14
        4
        49
        -2
        51
        Bondar Leontin
        12
        2
        50
        -2
        52
        Kadar Jozsef
        12
        4
        51
        -2
        53
        Popa Octavian
        11
        1
        52
        -2
        54
        Grigore Alex
        9
        1
        52
        -2
        54
        Udrea Valentin
        9
        1
        53
        -2
        55
        Franciska
        9
        3
        55
        -1
        56
        Barlea Radu
        6
        1
        55
        -1
        56
        Erdei Mark
        6
        1
        55
        -1
        56
        Nutiu Mihai
        6
        1
        55
        -1
        56
        Toma Dumitru
        6
        1
        56
        -1
        57
        Simu Marius
        6
        3
        58
        0
        58
        Blaga Mircea
        6
        5
        57
        -2
        59
        Barbu Cristian
        4
        1
        58
        -2
        60
        Griga Cristian
        4
        4
        58
        -2
        60
        Badescu Lucian
        4
        4
        59
        -2
        61
        Torje Sorin
        3
        1
        59
        -2
        61
        Karacsony Emese
        3
        1
        60
        -2
        62
        Erdei Sorin
        3
        3
        61
        -2
        63
        Szentpeteri
        2
        2
        61
        -2
        63
        Lit Cosmin
        2
        2
        61
        -2
        63
        Pop Florin
        2
        2
        62
        -2
        64
        Margin Liviu
        1
        1
        62
        -2
        64
        Ratiu Adrian
        1
        1
        62
        -2
        64
        Birtalan Csaba
        1
        1
        62
        -2
        64
        Rus Nicolae
        1
        1
        62
        -2
        64
        Culda Florin
        1
        1
        62
        -2
        64
        Cazan Catalin
        1
        1
        62
        -2
        64
        Andras Nicu
        1
        1
        NEW
        64
        Horvath Csaba
        1
        1
        62
        -2
        64
        Seica Gheorghe
        1
        1
        Club King Pong Oradea
        www.kingpong.ro
        0359 181 232

        Comentariu


        • #64
          Buna seara!



          Inscrieri DUBLU#51 - on 2019. 09. 04. at 21:13:22

          1. Gergely Anton / Merai Janos,
          2. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo,
          3. Tic Ioan / Szalay Liviu,
          4. Balogh Attila / Curpas Ioan,
          5. Bondar Octavian / Costea Constantin,
          6. Boitos Rodica / Onofrei Dan,
          7. Andre Andrea / Halasz Peter,
          8. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru,
          9. Codau Vlad / Varadi Mark,
          10. Pop Gabriel / Tutos Csaba,
          11. Parus Lilian / Culda Andrei,
          12. Vaida Sorin / Sabadas Dinu,

          Grupe inferioare DUBLU#51

          Gr.inferioara nr. 1
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 TIC IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
          2-0
          2-0
          1-2
          2-0
          2-0
          4
          2
          2 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
          0-2
          2-0
          0-2
          2-1
          2-0
          3
          3
          3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          2-1
          2-0
          2
          4
          4 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
          2-1
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          5
          1
          5 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
          0-2
          1-2
          1-2
          0-2
          1-2
          0
          6 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          2-1
          1
          Gr.inferioara nr. 2
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
          2-0
          2-0
          1-2
          2-0
          2-0
          4
          2
          2 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
          0-2
          2-0
          1-2
          1-2
          2-0
          2
          4
          3 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
          0-2
          0-2
          2-1
          1-2
          2-0
          2
          4 CODAU VLAD / VARADI MARK ORADEA
          2-1
          2-1
          1-2
          2-1
          2-0
          4
          1
          5 PARUS LILIAN / CULDA ANDREI ORADEA
          0-2
          2-1
          2-1
          1-2
          2-0
          3
          3
          6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          Eliminatorii DUBLU#51
          1. Gergely Anton / Merai Janos
          -------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-2
          8. Balogh Attila / Curpas Ioan
          ---------------------------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-0
          5. Bondar Octavian / Costea Constantin
          -------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
          4. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
          ------------------------------------------------------------ Codau Vlad / Varadi Mark 3-1
          3. Tic Ioan / Szalay Liviu
          -------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-1
          6. Parus Lilian / Culda Andrei
          ---------------------------------------- Codau Vlad / Varadi Mark 3-1
          7. Andre Andrea / Halasz Peter
          -------------------- Codau Vlad / Varadi Mark 3-1
          2. Codau Vlad / Varadi Mark

          Finala mica - DUBLU#51

          Gergely Anton / Merai Janos
          -------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-1
          Tic Ioan / Szalay Liviu

          Clasament DUBLU#51

          1. Codau Vlad / Varadi Mark - Oradea
          2. Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
          3 -- 4
          Gergely Anton / Merai Janos - Oradea
          Tic Ioan / Szalay Liviu - Oradea
          5 -- 8
          Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
          Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
          Balogh Attila / Curpas Ioan - Oradea
          Parus Lilian / Culda Andrei - Oradea
          9 -- 2v gr.inf.
          Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
          10 -- 1v gr.inf.
          Moldovan Andrei / Maxim Alexandru - Oradea
          11 -- 12 0v gr.inf.
          Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
          Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea


          FINALA LIVE:

          Ultima editare de King Pong Oradea; 04.sep.2019, 20:50.
          Club King Pong Oradea
          www.kingpong.ro
          0359 181 232

          Comentariu


          • #65
            Buna seara!



            Inscrieri DUBLU#52 - on 2019. 09. 11. at 21:34:31

            1. Gergely Anton / Merai Janos,
            2. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo,
            3. Tic Ioan / Szalay Liviu,
            4. Balogh Attila / Curpas Ioan, Oradea,
            5. Bondar Octavian / Costea Constantin,
            6. Boitos Rodica / Onofrei Dan,
            7. Andre Andrea / Halasz Peter,
            8. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru,
            9. Codau Vlad / Varadi Mark,
            10. Pop Gabriel / Tutos Csaba,
            11. Parus Lilian / Culda Andrei,
            12. Vaida Sorin / Sabadas Dinu,
            13. Kovacs Levente / Vurst Laszlo,
            14. Cavasdan Doru / Lup Silviu

            Grupe inferioare DUBLU#52

            Gr.inferioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            7
            V
            Loc
            1 TIC IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
            1-2
            2-1
            1-2
            0-2
            2-0
            2-0
            3
            4
            2 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
            2-1
            0-2
            1-2
            0-2
            2-1
            2-0
            3
            3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
            1-2
            2-0
            0-2
            1-2
            2-1
            2-0
            3
            3
            4 CODAU VLAD / VARADI MARK ORADEA
            2-1
            2-1
            2-0
            1-2
            2-0
            2-1
            5
            2
            5 CAVASDAN DORU / LUP SILVIU ORADEA
            2-0
            2-0
            2-1
            2-1
            2-1
            2-0
            6
            1
            6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
            0-2
            1-2
            1-2
            0-2
            1-2
            2-0
            1
            7 KOVACS LEVENTE / VURST LASZLO ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            1-2
            0-2
            0-2
            0
            Gr.inferioara nr. 2
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            7
            V
            Loc
            1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
            2-0
            1-2
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            5
            1
            2 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
            0-2
            2-1
            0-2
            2-0
            2-1
            1-2
            3
            3 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
            2-1
            1-2
            1-2
            2-1
            2-0
            2-0
            4
            3
            4 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
            0-2
            2-0
            2-1
            2-0
            2-0
            2-1
            5
            2
            5 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
            0-2
            0-2
            1-2
            0-2
            2-0
            1-2
            1
            6 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
            0-2
            1-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            7 PARUS LILIAN / CULDA ANDREI ORADEA
            0-2
            2-1
            0-2
            1-2
            2-1
            2-0
            3
            4
            Eliminatorii DUBLU#52
            1. Cavasdan Doru / Lup Silviu
            -------------------- Cavasdan Doru / Lup Silviu 3-0
            8. Parus Lilian / Culda Andrei
            ---------------------------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-1
            5. Andre Andrea / Halasz Peter
            -------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-0
            4. Gergely Anton / Merai Janos
            ------------------------------------------------------------ Tic Ioan / Szalay Liviu 3-0
            3. Codau Vlad / Varadi Mark
            -------------------- Codau Vlad / Varadi Mark 3-0
            6. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
            ---------------------------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-2
            7. Tic Ioan / Szalay Liviu
            -------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-1
            2. Vaida Sorin / Sabadas Dinu

            Clasament DUBLU#52

            1. Tic Ioan / Szalay Liviu - Oradea
            2. Gergely Anton / Merai Janos - Oradea
            3 -- 4
            Codau Vlad / Varadi Mark - Oradea
            Cavasdan Doru / Lup Silviu - Oradea
            5 -- 8
            Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
            Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
            Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
            Parus Lilian / Culda Andrei - Oradea
            9 -- 10 3v gr.inf.
            Balogh Attila / Curpas Ioan - Oradea
            Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
            11 -- 12 1v gr.inf.
            Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
            Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
            13 -- 14 0v gr.inf.
            Moldovan Andrei / Maxim Alexandru - Oradea
            Kovacs Levente / Vurst Laszlo - Oradea


            FINALA LIVE:

            https://www.facebook.com/clubkingpon...3724758986127/
            Ultima editare de King Pong Oradea; 11.sep.2019, 20:41.
            Club King Pong Oradea
            www.kingpong.ro
            0359 181 232

            Comentariu


            • #66
              Buna seara!



              Inscrieri DUBLU#53 - on 2019. 09. 18. at 22:11:51

              1. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo,
              2. Tic Ioan / Szalay Liviu,
              3. Balogh Attila / Curpas Ioan,
              4. Bondar Octavian / Costea Constantin,
              5. Boitos Rodica / Onofrei Dan,
              6. Parus Lilian / Sabau Liviu,
              7. Codau Vlad / Varadi Mark,
              8. Pop Gabriel / Tutos Csaba,
              9. Vaida Sorin / Sabadas Dinu,
              10. Cavasdan Doru / Lup Silviu,
              11. Sas Tibor / Karacsony Emese,
              12. Gergely Anton / Kovacs Levente,
              13. Moldovan Andrei / Rus Nicolae

              Grupe inferioare DUBLU#53

              Gr.inferioara nr. 1
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              7
              V
              Loc
              1 TIC IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
              0-2
              2-1
              2-1
              2-1
              2-0
              2-0
              5
              1
              2 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
              2-0
              2-0
              0-2
              2-1
              0-2
              2-1
              4
              4
              3 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
              1-2
              0-2
              1-2
              0-2
              0-2
              2-0
              1
              4 PARUS LILIAN / SABAU LIVIU ORADEA
              1-2
              2-0
              2-1
              2-0
              0-2
              2-0
              4
              3
              5 GERGELY ANTON / KOVACS LEVENTE ORADEA
              1-2
              1-2
              2-0
              0-2
              1-2
              2-0
              2
              6 SAS TIBOR / KARACSONY EMESE ORADEA
              0-2
              2-0
              2-0
              2-0
              2-1
              2-0
              5
              2
              7 MOLDOVAN ANDREI / RUS NICOLEA ORADEA
              0-2
              1-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0
              Gr.inferioara nr. 2
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
              2-0
              0-2
              1-2
              1-2
              2-1
              2
              2 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
              0-2
              2-1
              2-0
              2-0
              2-0
              4
              1
              3 CODAU VLAD / VARADI MARK ORADEA
              2-0
              1-2
              0-2
              2-1
              2-0
              3
              3
              4 CAVASDAN DORU / LUP SILVIU ORADEA
              2-1
              0-2
              2-0
              2-0
              2-0
              4
              2
              5 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
              2-1
              0-2
              1-2
              0-2
              2-0
              2
              4
              6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
              1-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0
              Eliminatorii DUBLU#53
              1. Tic Ioan / Szalay Liviu
              -------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-1
              8. Pop Gabriel / Tutos Csaba
              ---------------------------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-0
              5. Parus Lilian / Sabau Liviu
              -------------------- Parus Lilian / Sabau Liviu 3-2
              4. Cavasdan Doru / Lup Silviu
              ------------------------------------------------------------ Tic Ioan / Szalay Liviu 3-2
              3. Sas Tibor / Karacsony Emese
              -------------------- Sas Tibor / Karacsony Emese 3-1
              6. Codau Vlad / Varadi Mark
              ---------------------------------------- Balogh Attila / Curpas Ioan 3-1
              7. Bondar Octavian / Costea Constantin
              -------------------- Balogh Attila / Curpas Ioan 3-2
              2. Balogh Attila / Curpas Ioan

              Clasament DUBLU#53

              1. Tic Ioan / Szalay Liviu - Oradea
              2. Balogh Attila / Curpas Ioan - Oradea
              3 -- 4
              Parus Lilian / Sabau Liviu - Oradea
              Sas Tibor / Karacsony Emese - Oradea
              5 -- 8
              Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
              Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
              Cavasdan Doru / Lup Silviu - Oradea
              Codau Vlad / Varadi Mark - Oradea
              9 -- 10 2v gr.inf.
              Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
              Gergely Anton / Kovacs Levente - Oradea
              11 -- 1v gr.inf.
              Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
              12 -- 13 0v gr.inf.
              Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
              Moldovan Andrei / Rus Nicolea - Oradea


              FINALA LIVE:

              Club King Pong Oradea
              www.kingpong.ro
              0359 181 232

              Comentariu


              • #67
                Bună seara!



                Inscrieri DUBLU#54 - on 2019. 09. 25. at 20:04:18

                1. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo,
                2. Tic Ioan / Szalay Liviu,
                3. Balogh Attila / Curpas Ioan,
                4. Bondar Octavian / Costea Constantin,
                5. Boitos Rodica / Onofrei Dan,
                6. Andre Andrea / Halasz Peter,
                7. Pop Gabriel / Tutos Csaba,
                8. Vaida Sorin / Sabadas Dinu,
                9. Sas Tibor / Karacsony Emese,
                10. Kovacs Levente / Moldovan Andrei,
                11. Maxim Alexandru / Badescu Lucian,
                12. Codau Vlad / Sabau Liviu,
                13. Varadi Mark / Craciun Calin,
                14. Merai Janos / Parus Lilian

                Grupe inferioare DUBLU#54

                Gr.inferioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                7
                V
                Loc
                1 TIC IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
                2-1
                2-1
                2-0
                2-1
                2-0
                2-0
                6
                1
                2 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                1-2
                2-1
                2-0
                1-2
                2-0
                2-0
                4
                3
                3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
                1-2
                1-2
                0-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2
                4 CODAU VLAD / SABAU LIVIU ORADEA
                0-2
                0-2
                2-0
                1-2
                2-0
                2-0
                3
                4
                5 VARADI MARK / CRACIUN CALIN ORADEA
                1-2
                2-1
                2-0
                2-1
                2-0
                2-0
                5
                2
                6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                1-2
                0
                7 KOVACS LEVENTE / MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                2-1
                1
                Gr.inferioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                7
                V
                Loc
                1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
                1-2
                2-1
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                5
                2
                2 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
                2-1
                2-1
                2-1
                2-1
                2-0
                2-1
                6
                1
                3 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
                1-2
                1-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2-1
                3
                4
                4 MERAI JANOS / PARUS LILIAN ORADEA
                0-2
                1-2
                2-0
                2-0
                2-0
                2-1
                4
                3
                5 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
                0-2
                1-2
                0-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2
                6 MAXIM ALEXANDRU / BADESCU LUCIAN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                7 SAS TIBOR / KARACSONY EMESE ORADEA
                0-2
                1-2
                1-2
                1-2
                0-2
                2-0
                1
                Eliminatorii DUBLU#54
                1. Tic Ioan / Szalay Liviu
                -------------------- Tic Ioan / Szalay Liviu 3-1
                8. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
                ---------------------------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
                5. Bondar Octavian / Costea Constantin
                -------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
                4. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
                ------------------------------------------------------------ Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
                3. Varadi Mark / Craciun Calin
                -------------------- Merai Janos / Parus Lilian 3-2
                6. Merai Janos / Parus Lilian
                ---------------------------------------- Merai Janos / Parus Lilian 3-2
                7. Codau Vlad / Sabau Liviu
                -------------------- Codau Vlad / Sabau Liviu 3-0
                2. Balogh Attila / Curpas Ioan

                Clasament DUBLU#54

                1. Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
                2. Merai Janos / Parus Lilian - Oradea
                3 -- 4
                Tic Ioan / Szalay Liviu - Oradea
                Codau Vlad / Sabau Liviu - Oradea
                5 -- 8
                Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
                Varadi Mark / Craciun Calin - Oradea
                Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
                Balogh Attila / Curpas Ioan - Oradea
                9 -- 10 2v gr.inf.
                Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
                Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
                11 -- 12 1v gr.inf.
                Sas Tibor / Karacsony Emese - Oradea
                Kovacs Levente / Moldovan Andrei - Oradea
                13 -- 14 0v gr.inf.
                Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
                Maxim Alexandru / Badescu Lucian - Oradea


                FINALA LIVE:

                Ultima editare de King Pong Oradea; 25.sep.2019, 21:03.
                Club King Pong Oradea
                www.kingpong.ro
                0359 181 232

                Comentariu


                • #68
                  Bună seara!



                  Inscrieri DUBLU#55 - on 2019. 10. 02. at 21:13:02

                  1. Gergely Anton / Merai Janos,
                  2. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo,
                  3. Balogh Attila / Curpas Ioan,
                  4. Boitos Rodica / Onofrei Dan,
                  5. Andre Andrea / Halasz Peter,
                  6. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru,
                  7. Pop Gabriel / Tutos Csaba,
                  8. Vaida Sorin / Sabadas Dinu,
                  9. Sas Tibor / Karacsony Emese,
                  10. Codau Vlad / Sabau Liviu,
                  11. Costea Constantin / Culda Andrei,
                  12. Szalay Liviu / Varadi Mark,
                  13. Pop Florin / Cazan Catalin,
                  14. Tic Ioan / Kovacs Levente,
                  15. Griga Cristian / Lit Cosmin

                  Grupe inferioare DUBLU#55

                  Gr.inferioara nr. 1
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  7
                  V
                  Loc
                  1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
                  2-1
                  2-0
                  1-2
                  2-0
                  2-0
                  0-2
                  4
                  3
                  2 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
                  1-2
                  2-0
                  1-2
                  1-2
                  2-0
                  2-1
                  3
                  4
                  3 COSTEA CONSTANTIN / CULDA ANDREI ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  2-1
                  2-1
                  2-0
                  0-2
                  3
                  4 CODAU VLAD / SABAU LIVIU ORADEA
                  2-1
                  2-1
                  1-2
                  2-1
                  2-0
                  1-2
                  4
                  2
                  5 TIC IOAN / KOVACS LEVENTE ORADEA
                  0-2
                  2-1
                  1-2
                  1-2
                  2-0
                  1-2
                  2
                  6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  1-2
                  0
                  7 SAS TIBOR / KARACSONY EMESE ORADEA
                  2-0
                  1-2
                  2-0
                  2-1
                  2-1
                  2-1
                  5
                  1
                  Gr.inferioara nr. 2
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  7
                  8
                  V
                  Loc
                  1 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
                  2-0
                  0-2
                  0-2
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  5
                  3
                  2 SZALAY LIVIU / VARADI MARK ORADEA
                  0-2
                  2-0
                  1-2
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  5
                  2
                  3 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
                  2-0
                  0-2
                  0-2
                  2-1
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  5
                  4
                  4 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
                  2-0
                  2-1
                  2-0
                  2-0
                  2-1
                  2-0
                  2-0
                  7
                  1
                  5 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  1-2
                  0-2
                  0-2
                  2-1
                  2-1
                  2
                  6 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  1-2
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  3
                  7 GRIGA CRISTIAN / LIT COSMIN ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  1-2
                  0-2
                  2-1
                  1
                  8 POP FLORIN / CAZAN CATALIN ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  1-2
                  0-2
                  1-2
                  0
                  Eliminatorii DUBLU#55
                  1. Sas Tibor / Karacsony Emese
                  -------------------- Sas Tibor / Karacsony Emese 3-2
                  8. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
                  ---------------------------------------- Sas Tibor / Karacsony Emese 3-2
                  5. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
                  -------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-0
                  4. Szalay Liviu / Varadi Mark
                  ------------------------------------------------------------ Sas Tibor / Karacsony Emese 3-2
                  3. Codau Vlad / Sabau Liviu
                  -------------------- Balogh Attila / Curpas Ioan 3-2
                  6. Balogh Attila / Curpas Ioan
                  ---------------------------------------- Balogh Attila / Curpas Ioan 3-0
                  7. Andre Andrea / Halasz Peter
                  -------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-0
                  2. Gergely Anton / Merai Janos

                  Finala mica - DUBLU#55

                  Vaida Sorin / Sabadas Dinu
                  -------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-2
                  Gergely Anton / Merai Janos

                  Clasament DUBLU#55

                  1. Sas Tibor / Karacsony Emese - Oradea
                  2. Balogh Attila / Curpas Ioan - Oradea
                  3 -- 4
                  Gergely Anton / Merai Janos - Oradea
                  Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
                  5 -- 8
                  Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
                  Codau Vlad / Sabau Liviu - Oradea
                  Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
                  Szalay Liviu / Varadi Mark - Oradea
                  9 -- 10 3v gr.inf.
                  Moldovan Andrei / Maxim Alexandru - Oradea
                  Costea Constantin / Culda Andrei - Oradea
                  11 -- 12 2v gr.inf.
                  Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
                  Tic Ioan / Kovacs Levente - Oradea
                  13 -- 1v gr.inf.
                  Griga Cristian / Lit Cosmin - Oradea
                  14 -- 15 0v gr.inf.
                  Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
                  Pop Florin / Cazan Catalin - Oradea


                  FINALA LIVE:

                  Ultima editare de King Pong Oradea; 02.oct.2019, 21:20.
                  Club King Pong Oradea
                  www.kingpong.ro
                  0359 181 232

                  Comentariu


                  • #69
                    Bună seara!



                    Inscrieri DUBLU#56 - on 2019. 10. 09. at 21:42:42

                    1. Gergely Anton / Merai Janos, Oradea, 5002 - 0
                    2. Balogh Attila / Curpas Ioan, Oradea, 5018 - 0
                    3. Bondar Octavian / Costea Constantin, Oradea, 5020 - 0
                    4. Vaida Sorin / Sabadas Dinu, Oradea, 5032 - 0
                    5. Ghile Ioan / Sune Lindgren, Oradea / Sweden, 5049 - 0
                    6. Tutos Csaba / Culda Andrei, Oradea, 5050 - 0
                    7. Cheregi Nelu / Varadi Mark, Oradea, 5051 - 0
                    8. Codau Vlad / Onbofrei Dan, Oradea, 5052 - 0
                    9. Kovacs Levente / Andre Andrea, Oradea, 5053 - 0
                    10. Cavasdan Doru / Pop Gabriel, Oradea, 5054 - 0
                    11. Birtalan Laszlo / Birtalan Csaba, Oradea / Hungary, 5055 - 0
                    12. Tic Ioan / Halasz Peter, Oradea, 5056 - 0
                    13. Karacsonyi Emese / Szalay Liviu, Oradea, 5057 - 0
                    14. Fabian Wilhelm / Pop Alexandru, Oradea, 5058 - 0

                    Grupe inferioare DUBLU#56

                    Gr.inferioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    7
                    V
                    Loc
                    1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
                    2-1
                    0-2
                    1-2
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    3
                    4
                    2 TIC IOAN / HALASZ PETER ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    3
                    3 KARACSONYI EMESE / SZALAY LIVIU ORADEA
                    2-0
                    2-0
                    1-2
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    5
                    2
                    4 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
                    2-1
                    2-0
                    2-1
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    5
                    1
                    5 CHEREGI NELU / VARADI MARK ORADEA
                    2-1
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    4
                    3
                    6 TUTOS CSABA / CULDA ANDREI ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    1-2
                    0-2
                    2-0
                    1
                    7 GHILE IOAN / SUNE LINDGREN ORADEA / SWEDEN
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    0
                    Gr.inferioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    7
                    V
                    Loc
                    1 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
                    2-1
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    6
                    1
                    2 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                    1-2
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    5
                    2
                    3 CODAU VLAD / ONBOFREI DAN ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    2-0
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    3
                    4
                    4 KOVACS LEVENTE / ANDRE ANDREA ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    1-2
                    1
                    5 CAVASDAN DORU / POP GABRIEL ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    2-1
                    4
                    3
                    6 BIRTALAN LASZLO / BIRTALAN CSABA ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    0
                    7 FABIAN WILHELM / POP ALEXANDRU ORADEA
                    1-2
                    1-2
                    0-2
                    2-1
                    1-2
                    2-0
                    2
                    Eliminatorii DUBLU#56
                    1. Gergely Anton / Merai Janos
                    -------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-0
                    8. Codau Vlad / Onbofrei Dan
                    ---------------------------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-1
                    5. Cheregi Nelu / Varadi Mark
                    -------------------- Bondar Octavian / Costea Constantin 3-2
                    4. Bondar Octavian / Costea Constantin
                    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton / Merai Janos 3-0
                    3. Karacsonyi Emese / Szalay Liviu
                    -------------------- Karacsonyi Emese / Szalay Liviu 3-0
                    6. Cavasdan Doru / Pop Gabriel
                    ---------------------------------------- Karacsonyi Emese / Szalay Liviu 3-2
                    7. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
                    -------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-0
                    2. Balogh Attila / Curpas Ioan

                    Clasament DUBLU#56

                    1. Gergely Anton / Merai Janos - Oradea
                    2. Karacsonyi Emese / Szalay Liviu - Oradea
                    3 -- 4
                    Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
                    Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
                    5 -- 8
                    Codau Vlad / Onbofrei Dan - Oradea
                    Cavasdan Doru / Pop Gabriel - Oradea
                    Cheregi Nelu / Varadi Mark - Oradea
                    Balogh Attila / Curpas Ioan - Oradea
                    9 -- 3v gr.inf.
                    Tic Ioan / Halasz Peter - Oradea
                    10 -- 2v gr.inf.
                    Fabian Wilhelm / Pop Alexandru - Oradea
                    11 -- 12 1v gr.inf.
                    Tutos Csaba / Culda Andrei - Oradea
                    Kovacs Levente / Andre Andrea - Oradea
                    13 -- 14 0v gr.inf.
                    Ghile Ioan / Sune Lindgren - Oradea / Sweden
                    Birtalan Laszlo / Birtalan Csaba - Oradea


                    Ultima editare de King Pong Oradea; 09.oct.2019, 21:02.
                    Club King Pong Oradea
                    www.kingpong.ro
                    0359 181 232

                    Comentariu


                    • #70
                      Bună seara!


                      Inscrieri DUBLU#57 - on 2019. 10. 16. at 21:21:31

                      1. Balogh Attila / Curpas Ioan,
                      2. Bondar Octavian / Costea Constantin,
                      3. Andre Andrea / Halasz Peter,
                      4. Vaida Sorin / Sabadas Dinu,
                      5. Sas Tibor / Karacsony Emese,
                      6. Griga Cristian / Lit Cosmin,
                      7. Guias Cristian / Maghiar Alin,
                      8. Onofrei Dan / Boitos Rodica,
                      9. Cavasdan Doru / Roatis Ghita,
                      10. Cheregi Nelu / Szalay Liviu,
                      11. Pop Gabriel / Ghile Ioan,
                      12. Codau Vlad / Varkonyi Amalia

                      Grupe inferioare DUBLU#57

                      Gr.inferioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      2
                      2 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                      2-1
                      2-0
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      4
                      1
                      3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      2-1
                      2-0
                      3
                      3
                      4 CAVASDAN DORU / ROATIS GHITA ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      3
                      4
                      5 POP GABRIEL / GHILE IOAN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      2-0
                      1
                      6 GRIGA CRISTIAN / LIT COSMIN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      Gr.inferioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 CHEREGI NELU / SZALAY LIVIU ORADEA
                      2-1
                      1-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      3
                      4
                      2 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
                      1-2
                      2-1
                      2-1
                      2-1
                      2-0
                      4
                      1
                      3 CODAU VLAD / VARKONYI AMALIA ORADEA
                      2-1
                      1-2
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      3
                      3
                      4 SAS TIBOR / KARACSONY EMESE ORADEA
                      2-0
                      1-2
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      4
                      2
                      5 ONOFREI DAN / BOITOS RODICA ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      0
                      6 GUIAS CRISTIAN / MAGHIAR ALIN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      1
                      Eliminatorii DUBLU#57
                      1. Bondar Octavian / Costea Constantin
                      -------------------- Bondar Octavian / Costea Constantin 3-0
                      8. Cheregi Nelu / Szalay Liviu
                      ---------------------------------------- Andre Andrea / Halasz Peter 3-0
                      5. Andre Andrea / Halasz Peter
                      -------------------- Andre Andrea / Halasz Peter 3-2
                      4. Sas Tibor / Karacsony Emese
                      ------------------------------------------------------------ Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
                      3. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
                      -------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
                      6. Codau Vlad / Varkonyi Amalia
                      ---------------------------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
                      7. Cavasdan Doru / Roatis Ghita
                      -------------------- Balogh Attila / Curpas Ioan 3-1
                      2. Balogh Attila / Curpas Ioan

                      Clasament DUBLU#57

                      1. Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
                      2. Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
                      3 -- 4
                      Balogh Attila / Curpas Ioan - Oradea
                      Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
                      5 -- 8
                      Codau Vlad / Varkonyi Amalia - Oradea
                      Sas Tibor / Karacsony Emese - Oradea
                      Cavasdan Doru / Roatis Ghita - Oradea
                      Cheregi Nelu / Szalay Liviu - Oradea
                      9 -- 10 1v gr.inf.
                      Guias Cristian / Maghiar Alin - Oradea
                      Pop Gabriel / Ghile Ioan - Oradea
                      11 -- 12 0v gr.inf.
                      Griga Cristian / Lit Cosmin - Oradea
                      Onofrei Dan / Boitos Rodica - Oradea

                      FINALA:

                      Ultima editare de King Pong Oradea; 16.oct.2019, 20:56.
                      Club King Pong Oradea
                      www.kingpong.ro
                      0359 181 232

                      Comentariu


                      • #71
                        #Clasament 1-50 Evolutie (+/-/0) Feel #Clasament 1-57 Nume Prenume
                        Puncte 1-57
                        Patricipari Max 57
                        1
                        0
                        1
                        Szalay Liviu
                        530
                        55
                        2
                        0
                        2
                        Balogh Attila
                        483
                        55
                        3
                        0
                        3
                        Vaida Sorin
                        406
                        54
                        5
                        1
                        4
                        Sabadas Dinu
                        392
                        47
                        8
                        3
                        5
                        Codau Vlad
                        336
                        42
                        6
                        0
                        6
                        Costea Contantin
                        332
                        45
                        7
                        0
                        7
                        Tic Ioan
                        330
                        42
                        4
                        -4
                        8
                        Savu Cristian
                        328
                        33
                        9
                        0
                        9
                        Bondar Octavian
                        299
                        39
                        10
                        0
                        10
                        Andre Andrea
                        279
                        45
                        11
                        0
                        11
                        Gergely Anton
                        272
                        27
                        13
                        1
                        12
                        Curpas Ioan
                        260
                        34
                        12
                        -1
                        13
                        Halasz Peter
                        256
                        44
                        14
                        0
                        14
                        Cheregi Nelu
                        235
                        52
                        15
                        0
                        15
                        Parus Lilian
                        228
                        28
                        17
                        1
                        16
                        Merai Janos
                        226
                        22
                        16
                        -1
                        17
                        Birtalan Laszlo
                        216
                        47
                        18
                        0
                        18
                        Lup Silviu
                        176
                        21
                        19
                        0
                        19
                        Pop Gabriel
                        156
                        47
                        21
                        1
                        20
                        Cavasdan Doru
                        154
                        27
                        20
                        -1
                        21
                        Craciun Calin
                        134
                        16
                        22
                        0
                        22
                        Culda Andrei
                        121
                        24
                        30
                        7
                        23
                        Varadi Mark
                        113
                        15
                        26
                        2
                        24
                        Sabau Liviu
                        107
                        23
                        23
                        -2
                        25
                        Roatis Gheorghe
                        107
                        30
                        24
                        -2
                        26
                        Kalman Suha
                        92
                        10
                        25
                        -2
                        27
                        Tanc Florin
                        90
                        11
                        27
                        -1
                        28
                        Maxim Alex
                        82
                        28
                        35
                        6
                        29
                        Sas Tibor
                        78
                        11
                        28
                        -2
                        30
                        Palffy Zsolt
                        71
                        13
                        29
                        -1
                        30
                        Pop Alexandru
                        71
                        13
                        34
                        3
                        31
                        Tütös Csaba
                        71
                        21
                        31
                        -1
                        32
                        Boitos Rodica
                        66
                        36
                        33
                        1
                        32
                        Moldovan Andrei
                        66
                        36
                        32
                        -1
                        33
                        Tailbot Francois
                        57
                        6
                        61
                        27
                        34
                        Karacsony Emese
                        50
                        6
                        36
                        1
                        35
                        Mandru Bogdan
                        38
                        3
                        39
                        3
                        36
                        Varkonyi Amalia
                        38
                        13
                        37
                        0
                        37
                        Presecan Doru
                        36
                        15
                        38
                        0
                        38
                        Catuneanu George
                        33
                        11
                        41
                        2
                        39
                        Guias Cristian
                        31
                        10
                        40
                        0
                        40
                        Cioflan Nelu
                        30
                        9
                        46
                        5
                        41
                        Kovacs Levente
                        29
                        13
                        47
                        5
                        42
                        Onofrei Dan
                        29
                        15
                        43
                        0
                        43
                        Vurst Laszlo
                        27
                        9
                        42
                        -2
                        44
                        Pasare Mihnea
                        26
                        2
                        44
                        -1
                        45
                        Fabian Wilhelm
                        25
                        9
                        45
                        -1
                        46
                        Cotca Dacian
                        19
                        2
                        49
                        2
                        47
                        Ghile Ioan
                        17
                        4
                        48
                        0
                        48
                        Horvath Tibor
                        15
                        3
                        50
                        1
                        49
                        Cotrau Calin
                        14
                        4
                        51
                        1
                        50
                        Bondar Leontin
                        12
                        2
                        52
                        1
                        51
                        Kadar Jozsef
                        12
                        4
                        53
                        1
                        52
                        Popa Octavian
                        11
                        1
                        54
                        1
                        53
                        Grigore Alex
                        9
                        1
                        54
                        1
                        53
                        Udrea Valentin
                        9
                        1
                        55
                        1
                        54
                        Franciska
                        9
                        3
                        60
                        5
                        55
                        Griga Cristian
                        7
                        6
                        56
                        0
                        56
                        Barlea Radu
                        6
                        1
                        56
                        0
                        56
                        Erdei Mark
                        6
                        1
                        56
                        0
                        56
                        Nutiu Mihai
                        6
                        1
                        56
                        0
                        56
                        Toma Dumitru
                        6
                        1
                        57
                        0
                        57
                        Simu Marius
                        6
                        3
                        58
                        0
                        58
                        Blaga Mircea
                        6
                        5
                        63
                        4
                        59
                        Lit Cosmin
                        5
                        4
                        60
                        0
                        60
                        Badescu Lucian
                        5
                        5
                        59
                        -2
                        61
                        Barbu Cristian
                        4
                        1
                        61
                        -1
                        62
                        Torje Sorin
                        3
                        1
                        62
                        -1
                        63
                        Erdei Sorin
                        3
                        3
                        63
                        0
                        63
                        Pop Florin
                        3
                        3
                        NEW
                        64
                        Maghiar Alin
                        2
                        1
                        63
                        -2
                        65
                        Szentpeteri
                        2
                        2
                        64
                        -1
                        65
                        Birtalan Csaba
                        2
                        2
                        64
                        -1
                        65
                        Rus Nicolae
                        2
                        2
                        64
                        -1
                        65
                        Cazan Catalin
                        2
                        2
                        64
                        -2
                        66
                        Margin Liviu
                        1
                        1
                        64
                        -2
                        66
                        Ratiu Adrian
                        1
                        1
                        64
                        -2
                        66
                        Culda Florin
                        1
                        1
                        64
                        -2
                        66
                        Andras Nicu
                        1
                        1
                        64
                        -2
                        66
                        Horvath Csaba
                        1
                        1
                        NEW
                        66
                        Lindgren Sune
                        1
                        1
                        64
                        -2
                        66
                        Seica Gheorghe
                        1
                        1
                        Club King Pong Oradea
                        www.kingpong.ro
                        0359 181 232

                        Comentariu


                        • #72
                          Bună seara!



                          Inscrieri DUBLU#58 - on 2019. 10. 23. at 21:05:19

                          1. Gergely Anton / Merai Janos,
                          2. Bondar Octavian / Costea Constantin,
                          3. Boitos Rodica / Onofrei Dan,
                          4. Andre Andrea / Halasz Peter,
                          5. Vaida Sorin / Sabadas Dinu,
                          6. Codau Vlad / Varkonyi Amalia,
                          7. Craciun Calin / Culda Andrei,
                          8. Cheregi Nelu / Ghile Ioan,
                          9. Szalay Liviu / Sas Tibor,
                          10. Tic Ioan / Roatis Gheorghe,
                          11. Griga Cristian / Szentpeteri Nicolae,
                          12. Balogh Attila / Varadi Mark,
                          13. Pop Gabriel / Blaga Mircea

                          Grupe inferioare DUBLU#58

                          Gr.inferioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          7
                          V
                          Loc
                          1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
                          2-1
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          6
                          1
                          2 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
                          1-2
                          2-1
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          2
                          3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
                          1-2
                          1-2
                          2-1
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          3
                          4
                          4 TIC IOAN / ROATIS GHEORGHE ORADEA
                          0-2
                          2-1
                          1-2
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          3
                          5 CRACIUN CALIN / CULDA ANDREI ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          3
                          6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          1
                          7 GRIGA CRISTIAN / SZENTPETERI NICOLAE ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          Gr.inferioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                          0-2
                          2-0
                          0-2
                          2-1
                          1-2
                          2
                          2 SZALAY LIVIU / SAS TIBOR ORADEA
                          2-0
                          0-2
                          2-0
                          1-2
                          1-2
                          2
                          3 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          1
                          4 CODAU VLAD / VARKONYI AMALIA ORADEA
                          2-0
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          2-1
                          3
                          2
                          5 CHEREGI NELU / GHILE IOAN ORADEA
                          1-2
                          2-1
                          0-2
                          0-2
                          2-1
                          2
                          3
                          6 POP GABRIEL / BLAGA MIRCEA ORADEA
                          2-1
                          2-1
                          0-2
                          1-2
                          1-2
                          2
                          4
                          Eliminatorii DUBLU#58
                          1. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
                          -------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-0
                          8. Pop Gabriel / Blaga Mircea
                          ---------------------------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-2
                          5. Craciun Calin / Culda Andrei
                          -------------------- Craciun Calin / Culda Andrei 3-2
                          4. Codau Vlad / Varkonyi Amalia
                          ------------------------------------------------------------ Balogh Attila / Varadi Mark 3-0
                          3. Balogh Attila / Varadi Mark
                          -------------------- Balogh Attila / Varadi Mark 3-0
                          6. Cheregi Nelu / Ghile Ioan
                          ---------------------------------------- Balogh Attila / Varadi Mark 3-1
                          7. Andre Andrea / Halasz Peter
                          -------------------- Andre Andrea / Halasz Peter 3-2
                          2. Gergely Anton / Merai Janos

                          Finala mica - DUBLU#58

                          Craciun Calin / Culda Andrei
                          -------------------- Craciun Calin / Culda Andrei 3-0
                          Andre Andrea / Halasz Peter


                          Clasament DUBLU#58

                          1. Balogh Attila / Varadi Mark - Oradea
                          2. Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
                          3 -- 4
                          Craciun Calin / Culda Andrei - Oradea
                          Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
                          5 -- 8
                          Cheregi Nelu / Ghile Ioan - Oradea
                          Pop Gabriel / Blaga Mircea - Oradea
                          Codau Vlad / Varkonyi Amalia - Oradea
                          Gergely Anton / Merai Janos - Oradea
                          9 -- 3v gr.inf.
                          Tic Ioan / Roatis Gheorghe - Oradea
                          10 -- 11 2v gr.inf.
                          Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
                          Szalay Liviu / Sas Tibor - Oradea
                          12 -- 1v gr.inf.
                          Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
                          13 -- 0v gr.inf.
                          Griga Cristian / Szentpeteri Nicolae - Oradea



                          FINALA LIVE:

                          Ultima editare de King Pong Oradea; 23.oct.2019, 20:42.
                          Club King Pong Oradea
                          www.kingpong.ro
                          0359 181 232

                          Comentariu


                          • #73
                            Bună seara!

                            Număr record de echipe azi, 16!!!



                            Inscrieri DUBLU#59 - on 2019. 10. 30. at 19:45:25

                            1. Gergely Anton / Merai Janos,
                            2. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo,
                            3. Bondar Octavian / Costea Constantin,
                            4. Andre Andrea / Halasz Peter,
                            5. Vaida Sorin / Sabadas Dinu,
                            6. Tic Ioan / Kovacs Levente,
                            7. Griga Cristian / Lit Cosmin,
                            8. Onofrei Dan / Boitos Rodica,
                            9. Balogh Attila / Varadi Mark,
                            10. Codau Vlad / Presecan Doru,
                            11. Sabau Liviu / Cioflan Nelu,
                            12. Sas Tibor / Parus Lilian,
                            13. Badescu Lucian / Blaga Mircea,
                            14. Culda Andrei / Tailbot Francios,
                            15. Pop Gabriel / Szalay Liviu,
                            16. Ghile Ioan / Craciun Calin

                            Grupe inferioare DUBLU#59

                            Gr.inferioara nr. 1
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            7
                            8
                            V
                            Loc
                            1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
                            2-0
                            2-0
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            6
                            1
                            2 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
                            0-2
                            2-1
                            2-1
                            2-0
                            1-2
                            2-1
                            2-0
                            5
                            3
                            3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
                            0-2
                            1-2
                            2-1
                            1-2
                            1-2
                            2-1
                            2-0
                            3
                            4 CODAU VLAD / PRESECAN DORU ORADEA
                            2-0
                            1-2
                            1-2
                            1-2
                            0-2
                            1-2
                            2-0
                            2
                            5 TIC IOAN / KOVACS LEVENTE ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            2-1
                            2-1
                            1-2
                            0-2
                            2-0
                            3
                            6 GHILE IOAN / CRACIUN CALIN ORADEA
                            0-2
                            2-1
                            2-1
                            2-0
                            2-1
                            0-2
                            2-0
                            5
                            2
                            7 SABAU LIVIU / CIOFLAN NELU ORADEA
                            0-2
                            1-2
                            1-2
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            4
                            4
                            8 BADESCU LUCIAN / BLAGA MIRCEA ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0
                            Gr.inferioara nr. 2
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            7
                            8
                            V
                            Loc
                            1 POP GABRIEL / SZALAY LIVIU ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            1-2
                            2-0
                            2-0
                            2
                            2 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                            2-0
                            0-2
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            2-1
                            2-0
                            6
                            1
                            3 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            1-2
                            1-2
                            2-0
                            2-0
                            5
                            4
                            4 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
                            2-0
                            1-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            3
                            5 SAS TIBOR / PARUS LILIAN ORADEA
                            2-0
                            0-2
                            2-1
                            2-0
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            6
                            2
                            6 CULDA ANDREI / TAILBOT FRANCIOS ORADEA
                            2-1
                            0-2
                            2-1
                            2-0
                            1-2
                            2-0
                            2-0
                            5
                            3
                            7 ONOFREI DAN / BOITOS RODICA ORADEA
                            0-2
                            1-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            1
                            8 GRIGA CRISTIAN / LIT COSMIN ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0
                            Eliminatorii DUBLU#59
                            1. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
                            -------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-1
                            8. Gergely Anton / Merai Janos
                            ---------------------------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-1
                            5. Balogh Attila / Varadi Mark
                            -------------------- Sas Tibor / Parus Lilian 3-2
                            4. Sas Tibor / Parus Lilian
                            ------------------------------------------------------------ Culda Andrei / Tailbot Francios 3-2
                            3. Ghile Ioan / Craciun Calin
                            -------------------- Culda Andrei / Tailbot Francios 3-0
                            6. Culda Andrei / Tailbot Francios
                            ---------------------------------------- Culda Andrei / Tailbot Francios 3-1
                            7. Sabau Liviu / Cioflan Nelu
                            -------------------- Sabau Liviu / Cioflan Nelu 3-1
                            2. Bondar Octavian / Costea Constantin

                            Finala mica - DUBLU#59

                            Sas Tibor / Parus Lilian
                            -------------------- Sas Tibor / Parus Lilian 3-1
                            Sabau Liviu / Cioflan Nelu

                            Clasament DUBLU#59

                            1. Culda Andrei / Tailbot Francios - Oradea
                            2. Gergely Anton / Merai Janos - Oradea
                            3 -- 4
                            Sas Tibor / Parus Lilian - Oradea
                            Sabau Liviu / Cioflan Nelu - Oradea
                            5 -- 8
                            Ghile Ioan / Craciun Calin - Oradea
                            Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
                            Balogh Attila / Varadi Mark - Oradea
                            Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
                            9 -- 11 3v gr.inf.
                            Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
                            Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
                            Tic Ioan / Kovacs Levente - Oradea
                            12 -- 13 2v gr.inf.
                            Codau Vlad / Presecan Doru - Oradea
                            Pop Gabriel / Szalay Liviu - Oradea
                            14 -- 1v gr.inf.
                            Onofrei Dan / Boitos Rodica - Oradea
                            15 -- 16 0v gr.inf.
                            Griga Cristian / Lit Cosmin - Oradea
                            Badescu Lucian / Blaga Mircea - Oradea



                            FINALA LIVE:

                            Gergely Anton / Merai Janos vs. Tailbot Francios / Culda Andrei

                            Ultima editare de King Pong Oradea; 30.oct.2019, 21:33.
                            Club King Pong Oradea
                            www.kingpong.ro
                            0359 181 232

                            Comentariu


                            • #74
                              Buna seara!



                              Inscrieri DUBLU#60 - on 2019. 11. 06. at 21:14:26

                              1. Gergely Anton / Merai Janos,
                              2. Andre Andrea / Halasz Peter,
                              3. Vaida Sorin / Sabadas Dinu,
                              4. Sas Tibor / Karacsony Emese,
                              5. Onofrei Dan / Boitos Rodica,
                              6. Cavasdan Doru / Roatis Ghita,
                              7. Craciun Calin / Culda Andrei,
                              8. Balogh Attila / Varadi Mark,
                              9. Sabau Liviu / Cioflan Nelu,
                              10. Cheregi Nelu / Codau Vlad,
                              11. Pop Gabriel / Kovacs Levente,
                              12. Szalay Liviu / Curpas Ioan

                              Grupe inferioare DUBLU#60

                              Gr.inferioara nr. 1
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
                              2-0
                              2-0
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              5
                              1
                              2 CHEREGI NELU / CODAU VLAD ORADEA
                              0-2
                              1-2
                              0-2
                              2-0
                              2-1
                              2
                              4
                              3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
                              0-2
                              2-1
                              0-2
                              2-0
                              2-1
                              3
                              3
                              4 CRACIUN CALIN / CULDA ANDREI ORADEA
                              1-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              4
                              2
                              5 POP GABRIEL / KOVACS LEVENTE ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              1
                              6 ONOFREI DAN / BOITOS RODICA ORADEA
                              0-2
                              1-2
                              1-2
                              0-2
                              0-2
                              0
                              Gr.inferioara nr. 2
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 SZALAY LIVIU / CURPAS IOAN ORADEA
                              1-2
                              0-2
                              2-1
                              2-1
                              2-0
                              3
                              3
                              2 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
                              2-1
                              0-2
                              2-1
                              2-0
                              1-2
                              3
                              2
                              3 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
                              2-0
                              2-0
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              5
                              1
                              4 CAVASDAN DORU / ROATIS GHITA ORADEA
                              1-2
                              1-2
                              1-2
                              0-2
                              0-2
                              0
                              5 SABAU LIVIU / CIOFLAN NELU ORADEA
                              1-2
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              2-1
                              2
                              4
                              6 SAS TIBOR / KARACSONY EMESE ORADEA
                              0-2
                              2-1
                              0-2
                              2-0
                              1-2
                              2
                              Eliminatorii DUBLU#60
                              1. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
                              -------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-0
                              8. Sabau Liviu / Cioflan Nelu
                              ---------------------------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
                              5. Andre Andrea / Halasz Peter
                              -------------------- Andre Andrea / Halasz Peter 3-1
                              4. Balogh Attila / Varadi Mark
                              ------------------------------------------------------------ Cheregi Nelu / Codau Vlad 3-2
                              3. Craciun Calin / Culda Andrei
                              -------------------- Craciun Calin / Culda Andrei 3-1
                              6. Szalay Liviu / Curpas Ioan
                              ---------------------------------------- Cheregi Nelu / Codau Vlad 3-1
                              7. Cheregi Nelu / Codau Vlad
                              -------------------- Cheregi Nelu / Codau Vlad 3-1
                              2. Gergely Anton / Merai Janos

                              Clasament DUBLU#60

                              1. Cheregi Nelu / Codau Vlad - Oradea
                              2. Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
                              3 -- 4
                              Craciun Calin / Culda Andrei - Oradea
                              Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
                              5 -- 8
                              Gergely Anton / Merai Janos - Oradea
                              Sabau Liviu / Cioflan Nelu - Oradea
                              Szalay Liviu / Curpas Ioan - Oradea
                              Balogh Attila / Varadi Mark - Oradea
                              9 -- 2v gr.inf.
                              Sas Tibor / Karacsony Emese - Oradea
                              10 -- 1v gr.inf.
                              Pop Gabriel / Kovacs Levente - Oradea
                              11 -- 12 0v gr.inf.
                              Onofrei Dan / Boitos Rodica - Oradea
                              Cavasdan Doru / Roatis Ghita - Oradea


                              FINALA LIVE:

                              Ultima editare de King Pong Oradea; 06.nov.2019, 20:48.
                              Club King Pong Oradea
                              www.kingpong.ro
                              0359 181 232

                              Comentariu


                              • #75
                                #Clasament 1-57 Evolutie (+/-/0) Feel #Clasament 1-59 Nume Prenume
                                Puncte 1-59
                                Patricipari Max 59
                                1
                                0
                                1
                                Szalay Liviu
                                536
                                57
                                2
                                0
                                2
                                Balogh Attila
                                504
                                57
                                3
                                0
                                3
                                Vaida Sorin
                                426
                                56
                                4
                                0
                                4
                                Sabadas Dinu
                                412
                                49
                                5
                                0
                                5
                                Codau Vlad
                                346
                                44
                                6
                                0
                                6
                                Costea Contantin
                                343
                                47
                                7
                                0
                                7
                                Tic Ioan
                                338
                                44
                                8
                                0
                                8
                                Savu Cristian
                                328
                                33
                                9
                                0
                                9
                                Bondar Octavian
                                310
                                41
                                11
                                1
                                10
                                Gergely Anton
                                294
                                29
                                10
                                -1
                                11
                                Andre Andrea
                                294
                                47
                                13
                                1
                                12
                                Halasz Peter
                                271
                                46
                                12
                                -1
                                13
                                Curpas Ioan
                                260
                                34
                                16
                                2
                                14
                                Merai Janos
                                248
                                24
                                14
                                -1
                                15
                                Cheregi Nelu
                                246
                                54
                                15
                                -1
                                16
                                Parus Lilian
                                242
                                29
                                17
                                0
                                17
                                Birtalan Laszlo
                                220
                                48
                                18
                                0
                                18
                                Lup Silviu
                                176
                                21
                                19
                                0
                                19
                                Pop Gabriel
                                166
                                49
                                20
                                0
                                20
                                Cavasdan Doru
                                154
                                27
                                21
                                0
                                21
                                Craciun Calin
                                153
                                18
                                22
                                0
                                22
                                Culda Andrei
                                148
                                26
                                23
                                0
                                23
                                Varadi Mark
                                134
                                17
                                24
                                0
                                24
                                Sabau Liviu
                                121
                                24
                                25
                                0
                                25
                                Roatis Gheorghe
                                111
                                31
                                29
                                3
                                26
                                Sas Tibor
                                95
                                13
                                26
                                -1
                                27
                                Kalman Suha
                                92
                                10
                                27
                                -1
                                28
                                Tanc Florin
                                90
                                11
                                28
                                -1
                                29
                                Maxim Alex
                                82
                                28
                                33
                                3
                                30
                                Tailbot Francois
                                73
                                7
                                30
                                -1
                                31
                                Palffy Zsolt
                                71
                                13
                                30
                                -1
                                31
                                Pop Alexandru
                                71
                                13
                                31
                                -1
                                32
                                Tütös Csaba
                                71
                                21
                                32
                                -1
                                33
                                Boitos Rodica
                                70
                                38
                                32
                                -2
                                34
                                Moldovan Andrei
                                66
                                36
                                34
                                -1
                                35
                                Karacsony Emese
                                50
                                6
                                36
                                0
                                36
                                Varkonyi Amalia
                                45
                                14
                                40
                                3
                                37
                                Cioflan Nelu
                                44
                                10
                                37
                                -1
                                38
                                Presecan Doru
                                39
                                16
                                35
                                -4
                                39
                                Mandru Bogdan
                                38
                                3
                                38
                                -2
                                40
                                Catuneanu George
                                33
                                11
                                41
                                0
                                41
                                Kovacs Levente
                                33
                                14
                                42
                                0
                                42
                                Onofrei Dan
                                33
                                17
                                47
                                4
                                43
                                Ghile Ioan
                                32
                                6
                                39
                                -5
                                44
                                Guias Cristian
                                31
                                10
                                43
                                -2
                                45
                                Vurst Laszlo
                                27
                                9
                                44
                                -2
                                46
                                Pasare Mihnea
                                26
                                2
                                45
                                -2
                                47
                                Fabian Wilhelm
                                25
                                9
                                46
                                -2
                                48
                                Cotca Dacian
                                19
                                2
                                48
                                -1
                                49
                                Horvath Tibor
                                15
                                3
                                49
                                -1
                                50
                                Cotrau Calin
                                14
                                4
                                58
                                7
                                51
                                Blaga Mircea
                                14
                                7
                                50
                                -2
                                52
                                Bondar Leontin
                                12
                                2
                                51
                                -2
                                53
                                Kadar Jozsef
                                12
                                4
                                52
                                -2
                                54
                                Popa Octavian
                                11
                                1
                                53
                                -2
                                55
                                Grigore Alex
                                9
                                1
                                53
                                -3
                                56
                                Udrea Valentin
                                9
                                1
                                54
                                -3
                                57
                                Franciska
                                9
                                3
                                55
                                -3
                                58
                                Griga Cristian
                                9
                                8
                                56
                                -3
                                59
                                Barlea Radu
                                6
                                1
                                56
                                -3
                                59
                                Erdei Mark
                                6
                                1
                                56
                                -3
                                59
                                Nutiu Mihai
                                6
                                1
                                56
                                -3
                                59
                                Toma Dumitru
                                6
                                1
                                57
                                -3
                                60
                                Simu Marius
                                6
                                3
                                59
                                -2
                                61
                                Lit Cosmin
                                6
                                5
                                60
                                -2
                                62
                                Badescu Lucian
                                6
                                6
                                61
                                -2
                                63
                                Barbu Cristian
                                4
                                1
                                62
                                -2
                                64
                                Torje Sorin
                                3
                                1
                                63
                                -2
                                65
                                Erdei Sorin
                                3
                                3
                                63
                                -2
                                65
                                Pop Florin
                                3
                                3
                                65
                                0
                                65
                                Szentpeteri
                                3
                                3
                                64
                                -2
                                66
                                Maghiar Alin
                                2
                                1
                                65
                                -2
                                67
                                Birtalan Csaba
                                2
                                2
                                65
                                -2
                                67
                                Rus Nicolae
                                2
                                2
                                65
                                -2
                                67
                                Cazan Catalin
                                2
                                2
                                66
                                -2
                                68
                                Margin Liviu
                                1
                                1
                                66
                                -2
                                68
                                Ratiu Adrian
                                1
                                1
                                66
                                -2
                                68
                                Culda Florin
                                1
                                1
                                66
                                -2
                                68
                                Andras Nicu
                                1
                                1
                                66
                                -2
                                68
                                Horvath Csaba
                                1
                                1
                                66
                                -2
                                68
                                Lindgren Sune
                                1
                                1
                                66
                                -2
                                68
                                Seica Gheorghe
                                1
                                1
                                Club King Pong Oradea
                                www.kingpong.ro
                                0359 181 232

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X