Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ORADEA: În fiecare Miercuri (ora 19:00) - Turneu "Dublu" King Pong

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Bună seara!



    Inscrieri DUBLU#60 - on 2019. 11. 13. at 21:57:53

    1. Gergely Anton / Merai Janos,
    2. Andre Andrea / Halasz Peter,
    3. Pop Gabriel / Tutos Csaba,
    4. Vaida Sorin / Sabadas Dinu,
    5. Tic Ioan / Kovacs Levente,
    6. Onofrei Dan / Boitos Rodica,
    7. Cheregi Nelu / Codau Vlad,
    8. Szalay Liviu / Curpas Ioan,
    9. Balogh Attila / Cavasdan Doru,
    10. Costea Constantin / Maxim Alexandru.

    Grupe inferioare DUBLU#60

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
    1-3
    3-0
    3-1
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    7
    2
    2 SZALAY LIVIU / CURPAS IOAN ORADEA
    3-1
    3-2
    3-2
    3-1
    2-3
    3-2
    2-3
    3-2
    3-0
    7
    1
    3 BALOGH ATTILA / CAVASDAN DORU ORADEA
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    7
    3
    4 CHEREGI NELU / CODAU VLAD ORADEA
    1-3
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2-3
    0-3
    3-0
    3
    7
    5 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
    3-1
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    7
    4
    6 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    5
    7 COSTEA CONSTANTIN / MAXIM ALEX ORADEA
    2-3
    2-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    8
    8 TIC IOAN / KOVACS LEVENTE ORADEA
    0-3
    3-2
    0-3
    3-2
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    6
    9 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    2
    9
    10 ONOFREI DAN / BOITOS RODICA ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    10
    Clasament DUBLU#60

    1. Szalay Liviu / Curpas Ioan - Oradea
    2. Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
    3 -- 4
    Balogh Attila / Cavasdan Doru - Oradea
    Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
    5 -- 8
    Gergely Anton / Merai Janos - Oradea
    Tic Ioan / Kovacs Levente - Oradea
    Cheregi Nelu / Codau Vlad - Oradea
    Costea Constantin / Maxim Alexandru - Oradea
    9 -- 9
    Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
    10 -- 0v gr.inf.
    Onofrei Dan / Boitos Rodica - Oradea
    Ultima editare de King Pong Oradea; 13.nov.2019, 21:25.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

    Comentariu


    • #77
      Buna seara!

      Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	75603842_1379874605523877_62049439769952256_o.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	101,3 KB 
ID:	777218

      Inscrieri DUBLU#62 - on 2019. 11. 20. at 21:24:19

      1. Gergely Anton / Merai Janos,
      2. Boitos Rodica / Onofrei Dan,
      3. Andre Andrea / Halasz Peter,
      4. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru,
      5. Pop Gabriel / Tutos Csaba,
      6. Vaida Sorin / Sabadas Dinu,
      7. Cavasdan Doru / Roatis Ghita,
      8. Balogh Attila / Varadi Mark,
      9. Curpas Ioan / Szalay Liviu,
      10. Karacsonyi Emese / Sas Tibor,
      11. Codau Vlad / Cheregi Nelu,
      12. Costea Constantin / Craciun Calin

      Grupe inferioare DUBLU#62

      Gr.inferioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 CURPAS IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
      1-2
      1-2
      0-2
      1-2
      2-1
      1
      2 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
      2-1
      1-2
      0-2
      2-1
      0-2
      2
      4
      3 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
      2-1
      2-1
      0-2
      2-1
      2-1
      4
      2
      4 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
      2-0
      2-0
      2-0
      2-1
      1-2
      4
      1
      5 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
      2-1
      1-2
      1-2
      1-2
      0-2
      1
      6 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
      1-2
      2-0
      1-2
      2-1
      2-0
      3
      3
      Gr.inferioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      5
      1
      2 CODAU VLAD / CHEREGI NELU ORADEA
      0-2
      0-2
      2-1
      2-0
      2-1
      3
      4
      3 COSTEA CONSTANTIN / CRACIUN CALIN ORADEA
      0-2
      2-0
      2-0
      0-2
      2-0
      3
      3
      4 CAVASDAN DORU / ROATIS GHITA ORADEA
      0-2
      1-2
      0-2
      0-2
      2-0
      1
      5 KARACSONYI EMESE / SAS TIBOR ORADEA
      0-2
      0-2
      2-0
      2-0
      2-0
      3
      2
      6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
      0-2
      1-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      Eliminatorii DUBLU#62
      1. Pop Gabriel / Tutos Csaba
      -------------------- Codau Vlad / Cheregi Nelu 3-1
      8. Codau Vlad / Cheregi Nelu
      ---------------------------------------- Codau Vlad / Cheregi Nelu 3-2
      5. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
      -------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
      4. Karacsonyi Emese / Sas Tibor
      ------------------------------------------------------------ Balogh Attila / Varadi Mark 3-1
      3. Gergely Anton / Merai Janos
      -------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-0
      6. Costea Constantin / Craciun Calin
      ---------------------------------------- Balogh Attila / Varadi Mark 3-1
      7. Andre Andrea / Halasz Peter
      -------------------- Balogh Attila / Varadi Mark 3-0
      2. Balogh Attila / Varadi Mark

      Clasament DUBLU#62

      1. Balogh Attila / Varadi Mark - Oradea
      2. Codau Vlad / Cheregi Nelu - Oradea
      3 -- 4
      Gergely Anton / Merai Janos - Oradea
      Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
      5 -- 8
      Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
      Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
      Costea Constantin / Craciun Calin - Oradea
      Karacsonyi Emese / Sas Tibor - Oradea
      9 -- 11 1v gr.inf.
      Moldovan Andrei / Maxim Alexandru - Oradea
      Cavasdan Doru / Roatis Ghita - Oradea
      Curpas Ioan / Szalay Liviu - Oradea
      12 -- 0v gr.inf.
      Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea


      LIVE Finala:

      Ultima editare de King Pong Oradea; 20.nov.2019, 20:34.
      Club King Pong Oradea
      www.kingpong.ro
      0359 181 232

      Comentariu


      • #78
        Buna seara!



        Inscrieri DUBLU#63 - on 2019. 11. 27. at 21:25:24

        1. Boitos Rodica / Onofrei Dan,
        2. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru,
        3. Pop Gabriel / Tutos Csaba,
        4. Vaida Sorin / Sabadas Dinu,
        5. Tic Ioan / Kovacs Levente,
        6. Balogh Attila / Varadi Mark,
        7. Codau Vlad / Cheregi Nelu,
        8. Szalay Liviu / Roatis Gheorghe,
        9. Tanc Florin / Tailbot Francois,
        10. Costea Constantin / Bondar Octavian,
        11. Craciun Calin / Halasz Peter

        Grupe inferioare DUBLU#63

        Gr.inferioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
        2-1
        2-1
        2-1
        2-0
        4
        1
        2 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
        1-2
        2-1
        2-0
        0-2
        2
        3
        3 CODAU VLAD / CHEREGI NELU ORADEA
        1-2
        1-2
        0-2
        0-2
        0
        4 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
        1-2
        0-2
        2-0
        0-2
        1
        4
        5 TANC FLORIN / TAILBOT FRANCOIS ORADEA
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        3
        2
        6
        Gr.inferioara nr. 2
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
        0-2
        0-2
        2-0
        2-0
        2-1
        3
        3
        2 SZALAY LIVIU / ROATIS GHEORGHE ORADEA
        2-0
        2-1
        0-2
        2-0
        2-0
        4
        1
        3 CRACIUN CALIN / HALASZ PETER ORADEA
        2-0
        1-2
        2-1
        2-0
        2-1
        4
        2
        4 TIC IOAN / KOVACS LEVENTE ORADEA
        0-2
        2-0
        1-2
        2-0
        2-1
        3
        4
        5 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0
        6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
        1-2
        0-2
        1-2
        1-2
        2-0
        1
        Eliminatorii DUBLU#63
        1. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
        -------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
        8. Tic Ioan / Kovacs Levente
        ---------------------------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-2
        5. Balogh Attila / Varadi Mark
        -------------------- Craciun Calin / Halasz Peter 3-2
        4. Craciun Calin / Halasz Peter
        ------------------------------------------------------------ Tanc Florin / Tailbot Francois 3-1
        3. Tanc Florin / Tailbot Francois
        -------------------- Tanc Florin / Tailbot Francois 3-0
        6. Costea Constantin / Bondar Octavian
        ---------------------------------------- Tanc Florin / Tailbot Francois 3-0
        7. Pop Gabriel / Tutos Csaba
        -------------------- Pop Gabriel / Tutos Csaba 3-0
        2. Szalay Liviu / Roatis Gheorghe

        Clasament DUBLU#63

        1. Tanc Florin / Tailbot Francois - Oradea
        2. Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
        3 -- 4
        Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
        Craciun Calin / Halasz Peter - Oradea
        5 -- 8
        Costea Constantin / Bondar Octavian - Oradea
        Tic Ioan / Kovacs Levente - Oradea
        Szalay Liviu / Roatis Gheorghe - Oradea
        Balogh Attila / Varadi Mark - Oradea
        9 -- 1v gr.inf.
        Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
        10 -- 11 0v gr.inf.
        Moldovan Andrei / Maxim Alexandru - Oradea
        Codau Vlad / Cheregi Nelu - Oradea


        FINALA LIVE:

        Ultima editare de King Pong Oradea; 27.nov.2019, 20:52.
        Club King Pong Oradea
        www.kingpong.ro
        0359 181 232

        Comentariu


        • #79
          #Clasament 1-59 Evolutie (+/-/0) Feel #Clasament 1-63 Nume Prenume
          Puncte 1-63
          Patricipari Max 63
          1
          0
          1
          Szalay Liviu
          560
          61
          2
          0
          2
          Balogh Attila
          536
          61
          3
          0
          3
          Vaida Sorin
          466
          60
          4
          0
          4
          Sabadas Dinu
          452
          53
          5
          0
          5
          Codau Vlad
          375
          48
          6
          0
          6
          Costea Contantin
          360
          50
          7
          0
          7
          Tic Ioan
          349
          46
          8
          0
          8
          Savu Cristian
          328
          33
          11
          2
          9
          Andre Andrea
          318
          50
          9
          -1
          10
          Bondar Octavian
          316
          42
          10
          -1
          11
          Gergely Anton
          315
          32
          12
          0
          12
          Halasz Peter
          304
          50
          13
          0
          13
          Curpas Ioan
          278
          37
          15
          1
          14
          Cheregi Nelu
          275
          58
          14
          -1
          15
          Merai Janos
          269
          27
          16
          0
          16
          Parus Lilian
          242
          29
          17
          0
          17
          Birtalan Laszlo
          220
          48
          19
          1
          18
          Pop Gabriel
          185
          53
          21
          2
          19
          Craciun Calin
          178
          21
          18
          -2
          20
          Lup Silviu
          176
          21
          20
          -1
          21
          Cavasdan Doru
          165
          30
          23
          1
          22
          Varadi Mark
          158
          20
          22
          -1
          23
          Culda Andrei
          158
          27
          24
          0
          24
          Sabau Liviu
          127
          25
          25
          0
          25
          Roatis Gheorghe
          120
          34
          26
          0
          26
          Sas Tibor
          104
          15
          28
          1
          27
          Tanc Florin
          101
          12
          27
          -1
          28
          Kalman Suha
          92
          10
          29
          0
          29
          Maxim Alex
          90
          31
          32
          2
          30
          Tütös Csaba
          88
          24
          30
          -1
          31
          Tailbot Francois
          84
          8
          33
          1
          32
          Boitos Rodica
          74
          42
          31
          -2
          33
          Palffy Zsolt
          71
          13
          31
          -2
          33
          Pop Alexandru
          71
          13
          34
          0
          34
          Moldovan Andrei
          69
          38
          35
          0
          35
          Karacsony Emese
          59
          8
          37
          1
          36
          Cioflan Nelu
          50
          11
          41
          4
          37
          Kovacs Levente
          46
          17
          36
          -2
          38
          Varkonyi Amalia
          45
          14
          38
          -1
          39
          Presecan Doru
          39
          16
          39
          -1
          40
          Mandru Bogdan
          38
          3
          42
          1
          41
          Onofrei Dan
          37
          21
          40
          -2
          42
          Catuneanu George
          33
          11
          43
          0
          43
          Ghile Ioan
          32
          6
          44
          0
          44
          Guias Cristian
          31
          10
          45
          0
          45
          Vurst Laszlo
          27
          9
          46
          0
          46
          Pasare Mihnea
          26
          2
          47
          0
          47
          Fabian Wilhelm
          25
          9
          48
          0
          48
          Cotca Dacian
          19
          2
          49
          0
          49
          Horvath Tibor
          15
          3
          50
          0
          50
          Cotrau Calin
          14
          4
          51
          0
          51
          Blaga Mircea
          14
          7
          52
          0
          52
          Bondar Leontin
          12
          2
          53
          0
          53
          Kadar Jozsef
          12
          4
          54
          0
          54
          Popa Octavian
          11
          1
          55
          0
          55
          Grigore Alex
          9
          1
          56
          1
          55
          Udrea Valentin
          9
          1
          57
          1
          56
          Franciska
          9
          3
          58
          1
          57
          Griga Cristian
          9
          8
          59
          1
          58
          Barlea Radu
          6
          1
          59
          1
          58
          Erdei Mark
          6
          1
          59
          1
          58
          Nutiu Mihai
          6
          1
          59
          1
          58
          Toma Dumitru
          6
          1
          60
          1
          59
          Simu Marius
          6
          3
          61
          1
          60
          Lit Cosmin
          6
          5
          62
          1
          61
          Badescu Lucian
          6
          6
          63
          1
          62
          Barbu Cristian
          4
          1
          64
          1
          63
          Torje Sorin
          3
          1
          65
          1
          64
          Erdei Sorin
          3
          3
          65
          1
          64
          Pop Florin
          3
          3
          65
          1
          64
          Szentpeteri
          3
          3
          66
          1
          65
          Maghiar Alin
          2
          1
          67
          1
          66
          Birtalan Csaba
          2
          2
          67
          1
          66
          Rus Nicolae
          2
          2
          67
          1
          66
          Cazan Catalin
          2
          2
          68
          1
          67
          Margin Liviu
          1
          1
          68
          1
          67
          Ratiu Adrian
          1
          1
          68
          1
          67
          Culda Florin
          1
          1
          68
          1
          67
          Andras Nicu
          1
          1
          68
          1
          67
          Horvath Csaba
          1
          1
          68
          1
          67
          Lindgren Sune
          1
          1
          68
          1
          67
          Seica Gheorghe
          1
          1
          Club King Pong Oradea
          www.kingpong.ro
          0359 181 232

          Comentariu


          • #80
            Bună seara!



            Inscrieri DUBLU#64 - on 2019. 12. 04. at 21:52:17

            1. Andre Andrea / Halasz Peter,
            2. Tic Ioan / Kovacs Levente,
            3. Balogh Attila / Varadi Mark,
            4. Curpas Ioan / Szalay Liviu,
            5. Codau Vlad / Cheregi Nelu,
            6. Tanc Florin / Tailbot Francois,
            7. Costea Constantin / Bondar Octavian,
            8. Vaida Sorin / Pop Gabriel,
            9. Sabadas Dinu / Sabau Liviu,
            10. Cavasdan Doru / Tutos Csaba

            Grupe inferioare DUBLU#64

            Gr.inferioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            7
            8
            9
            10
            V
            Loc
            1 CURPAS IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
            0-2
            1-2
            1-2
            2-0
            0-2
            1-2
            2-1
            1-2
            1-2
            2
            9
            2 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
            2-0
            2-0
            2-0
            2-1
            2-0
            2-0
            2-0
            2-1
            1-2
            8
            2
            3 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
            2-1
            0-2
            2-0
            2-1
            2-0
            2-1
            2-0
            2-0
            1-2
            7
            3
            4 VAIDA SORIN / POP GABRIEL ORADEA
            2-1
            0-2
            0-2
            1-2
            0-2
            2-1
            2-0
            2-1
            0-2
            4
            6
            5 CODAU VLAD / CHEREGI NELU ORADEA
            0-2
            1-2
            1-2
            2-1
            2-0
            2-1
            2-1
            2-1
            1-2
            5
            4
            6 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
            2-0
            0-2
            0-2
            2-0
            0-2
            2-1
            2-1
            2-0
            1-2
            5
            5
            7 SABADAS DINU / SABAU LIVIU ORADEA
            2-1
            0-2
            1-2
            1-2
            1-2
            1-2
            2-0
            2-0
            2-1
            4
            7
            8 TIC IOAN / KOVACS LEVENTE ORADEA
            1-2
            0-2
            0-2
            0-2
            1-2
            1-2
            0-2
            0-2
            1-2
            0
            10
            9 CAVASDAN DORU / TUTOS CSABA ORADEA
            2-1
            1-2
            0-2
            1-2
            1-2
            0-2
            0-2
            2-0
            1-2
            2
            8
            10 TANC FLORIN / TAILBOT FRANCOIS ORADEA
            2-1
            2-1
            2-1
            2-0
            2-1
            2-1
            1-2
            2-1
            2-1
            8
            1
            Club King Pong Oradea
            www.kingpong.ro
            0359 181 232

            Comentariu


            • #81
              Bună seara!



              Inscrieri DUBLU#65 - on 2019. 12. 11. at 20:54:07

              1. Boitos Rodica / Onofrei Dan,
              2. Andre Andrea / Halasz Peter,
              3. Pop Gabriel / Tutos Csaba,
              4. Tic Ioan / Kovacs Levente,
              5. Cavasdan Doru / Roatis Ghita,
              6. Balogh Attila / Varadi Mark,
              7. Curpas Ioan / Szalay Liviu,
              8. Codau Vlad / Cheregi Nelu,
              9. Costea Constantin / Bondar Octavian,
              10. Birtalan Laszlo / Moldovan Andrei,
              11. Sabadas Dinu / Ghile Ioan,
              12. Vaida Sorin / Bondar Leontin

              Grupe inferioare DUBLU#65

              Gr.inferioara nr. 1
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 CURPAS IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
              1-2
              2-1
              2-0
              1-2
              1-2
              2
              2 CODAU VLAD / CHEREGI NELU ORADEA
              2-1
              1-2
              1-2
              2-1
              2-0
              3
              3
              3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
              1-2
              2-1
              2-0
              2-0
              2-0
              4
              1
              4 TIC IOAN / KOVACS LEVENTE ORADEA
              0-2
              2-1
              0-2
              2-0
              2-0
              3
              2
              5 CAVASDAN DORU / ROATIS GHITA ORADEA
              2-1
              1-2
              0-2
              0-2
              2-0
              2
              4
              6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
              2-1
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              1
              Gr.inferioara nr. 2
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              5
              1
              2 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
              0-2
              2-0
              2-1
              2-0
              2-1
              4
              2
              3 SABADAS DINU / GHILE IOAN ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              2-0
              2-1
              2
              4 VAIDA SORIN / BONDAR LEONTIN ORADEA
              0-2
              1-2
              2-0
              0-2
              2-0
              2
              3
              5 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              2-0
              2-0
              2
              4
              6 BIRTALAN LASZLO / MOLDOVAN ANDREI ORADEA
              0-2
              1-2
              1-2
              0-2
              0-2
              0
              Eliminatorii DUBLU#65
              1. Andre Andrea / Halasz Peter
              -------------------- Andre Andrea / Halasz Peter 3-2
              8. Pop Gabriel / Tutos Csaba
              ---------------------------------------- Codau Vlad / Cheregi Nelu 3-1
              5. Codau Vlad / Cheregi Nelu
              -------------------- Codau Vlad / Cheregi Nelu 3-1
              4. Costea Constantin / Bondar Octavian
              ------------------------------------------------------------ Codau Vlad / Cheregi Nelu 3-0
              3. Tic Ioan / Kovacs Levente
              -------------------- Vaida Sorin / Bondar Leontin 3-1
              6. Vaida Sorin / Bondar Leontin
              ---------------------------------------- Balogh Attila / Varadi Mark 3-2
              7. Cavasdan Doru / Roatis Ghita
              -------------------- Balogh Attila / Varadi Mark 3-1
              2. Balogh Attila / Varadi Mark

              Finala mica - DUBLU#65

              Andre Andrea / Halasz Peter
              -------------------- Vaida Sorin / Bondar Leontin 3-2
              Vaida Sorin / Bondar Leontin


              Finala LIVE:

              Ultima editare de King Pong Oradea; 11.dec.2019, 20:42.
              Club King Pong Oradea
              www.kingpong.ro
              0359 181 232

              Comentariu


              • #82
                Buna seara!



                Inscrieri DUBLU#66 - on 2019. 12. 18. at 22:25:32

                1. Savu Cristian / Kalman Suha,
                2. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo,
                3. Sabadas Dinu / Pop Gabriel,
                4. Boitos Rodica / Onofrei Dan,
                5. Andre Andrea / Halasz Peter,
                6. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru,
                7. Tic Ioan / Kovacs Levente,
                8. Balogh Attila / Cavasdan Doru,
                9. Costea Constantin / Bondar Octavian,
                10. Szalay Liviu / Karacsony Emese

                Grupe inferioare DUBLU#66

                Gr.inferioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                7
                8
                9
                10
                V
                Loc
                1 BALOGH ATTILA / CAVASDAN DORU ORADEA
                2-1
                0-2
                0-2
                1-2
                2-1
                0-2
                2-0
                2-1
                2-0
                5
                4
                2 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                1-2
                1-2
                2-1
                1-2
                0-2
                0-2
                2-1
                2-0
                2-0
                4
                5
                3 SABADAS DINU / POP GABRIEL ORADEA
                2-0
                2-1
                2-1
                1-2
                2-0
                1-2
                2-1
                2-0
                2-0
                7
                3
                4 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
                2-0
                1-2
                1-2
                0-2
                2-1
                0-2
                1-2
                2-0
                2-0
                4
                7
                5 SZALAY LIVIU / KARACSONY EMESE ORADEA
                2-1
                2-1
                2-1
                2-0
                2-1
                1-2
                2-0
                2-0
                2-0
                8
                2
                6 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
                1-2
                2-0
                0-2
                1-2
                1-2
                1-2
                1-2
                2-0
                2-0
                3
                8
                7 SAVU CRISTIAN / KALMAN SUHA ORADEA
                2-0
                2-0
                2-1
                2-0
                2-1
                2-1
                0-2
                2-0
                2-0
                8
                1
                8 TIC IOAN / KOVACS LEVENTE ORADEA
                0-2
                1-2
                1-2
                2-1
                0-2
                2-1
                2-0
                1-2
                2-0
                4
                6
                9 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                1-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                2-1
                2-0
                2
                9
                10 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                10
                Câștigătorii:

                Club King Pong Oradea
                www.kingpong.ro
                0359 181 232

                Comentariu


                • #83
                  Buna seara!



                  Inscrieri DUBLU#67 - on 2019. 12. 26. at 21:29:10

                  1. Vaida Sorin / Culda Andrei,
                  2. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru,
                  3. Tic Ioan / Halasz Peter,
                  4. Balogh Attila / Varadi Mark,
                  5. Szalay Liviu / Karacsony Emese,
                  6. Cheregi Nelu / Sabadas Dinu,
                  7. Sas Tibor / Sabau Liviu,
                  8. Horvath Tibor / Horvath Sandor

                  Grupe inferioare DUBLU#67

                  Gr.inferioara
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  7
                  8
                  V
                  Loc
                  1 CHEREGI NELU / SABADAS DINU ORADEA
                  3-1
                  3-1
                  2-3
                  0-3
                  3-0
                  1-3
                  1-3
                  3
                  6
                  2 SAS TIBOR / SABAU LIVIU ORADEA
                  1-3
                  1-3
                  0-3
                  1-3
                  3-0
                  1-3
                  0-3
                  1
                  7
                  3 TIC IOAN / HALASZ PETER ORADEA
                  1-3
                  3-1
                  3-2
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3-1
                  6
                  1
                  4 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
                  3-2
                  3-0
                  2-3
                  3-1
                  3-0
                  3-1
                  3-0
                  6
                  2
                  5 VAIDA SORIN / CULDA ANDREI ORADEA
                  3-0
                  3-1
                  0-3
                  1-3
                  3-0
                  3-1
                  0-3
                  4
                  4
                  6 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  8
                  7 HORVATH TIBOR / HORVATH SANDOR ORADEA
                  3-1
                  3-1
                  0-3
                  1-3
                  1-3
                  3-0
                  0-3
                  3
                  5
                  8 SZALAY LIVIU / KARACSONY EMESE ORADEA
                  3-1
                  3-0
                  1-3
                  0-3
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  5
                  3
                  Club King Pong Oradea
                  www.kingpong.ro
                  0359 181 232

                  Comentariu


                  • #84
                    Buna seara!

                    Inscrieri DUBLU#68 - on 2020. 01. 03. at 22:42:27

                    1. Andre Andrea / Halasz Peter,
                    2. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru,
                    3. Pop Gabriel / Tutos Csaba,
                    4. Tic Ioan / Kovacs Levente,
                    5. Onofrei Dan / Boitos Rodica,
                    6. Szalay Liviu / Karacsony Emese,
                    7. Codau Vlad / Sabadas Dinu,
                    8. Vaida Sorin / Sas Tibor,
                    9. Balogh Attila / Popute Remus,
                    10. Cheregi Nelu / Culda Andrei

                    Grupe inferioare DUBLU#68

                    Gr.inferioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    7
                    8
                    9
                    10
                    V
                    Loc
                    1 CODAU VLAD / SABADAS DINU ORADEA
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    1-2
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    7
                    1
                    2 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
                    2-1
                    2-1
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    0-2
                    2-0
                    2-1
                    2-1
                    6
                    6
                    3 SZALAY LIVIU / KARACSONY EMESE ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    7
                    2
                    4 VAIDA SORIN / SAS TIBOR ORADEA
                    0-2
                    2-0
                    0-2
                    2-1
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    7
                    3
                    5 BALOGH ATTILA / POPUTE REMUS ORADEA
                    1-2
                    2-1
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    6
                    4
                    6 CHEREGI NELU / CULDA ANDREI ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    0-2
                    1-2
                    1
                    9
                    7 TIC IOAN / KOVACS LEVENTE ORADEA
                    2-1
                    2-0
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    6
                    5
                    8 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2
                    7
                    9 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1
                    10
                    10 ONOFREI DAN / BOITOS RODICA ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2
                    8
                    Club King Pong Oradea
                    www.kingpong.ro
                    0359 181 232

                    Comentariu


                    • #85
                      Buna seara!



                      Inscrieri - on 2020. 01. 08. at 20:42:26

                      1. Tic Ioan / Kovacs Levente,
                      2. Codau Vlad / Cheregi Nelu,
                      3. Boitos Rodica / Onofrei Dan,
                      4. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru,
                      5. Cavasdan Doru / Lup Silviu,
                      6. Andre Andrea / Sas Tibor,
                      7. Balogh Attila / Varadi Mark,
                      8. Vaida Sorin / Tanc Florin,
                      9. Parus Lilian / Culda Andrei,
                      10. Bondar Octavian / Costea Constantin,
                      11. Ghile Ioan / Rus Nicolae,
                      12. Popute Remus / Horvath Tibor,
                      13. Pop Gabriel / Sabadas Dinu,
                      14. Roatis Gheorghe / Pop Alexandru,
                      15. Szalay Liviu / Karacsonyi Emese,
                      16. Presecan Doru / Catuneanu George,
                      17. Halasz Peter / Craciun Calin

                      Gr.inferioara nr. 1 -
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      V
                      Loc
                      1 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
                      2-1
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      1-2
                      6
                      1
                      2 POP GABRIEL / SABADAS DINU ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      2-0
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      0-2
                      2
                      3 SZALAY LIVIU / KARACSONYI EMESE ORADEA
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      6
                      2
                      4 ANDRE ANDREA / SAS TIBOR ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      0-2
                      2-0
                      2
                      5 PARUS LILIAN / CULDA ANDREI ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      1-2
                      2-0
                      2-1
                      2-1
                      1-2
                      4
                      4
                      6 ROATIS GHEORGHE / POP ALEXANDRU ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      0-2
                      1-2
                      1-2
                      2-0
                      0-2
                      2
                      7 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      1-2
                      0-2
                      1-2
                      1
                      8 POPUTE REMUS / HORVATH TIBOR ORADEA
                      2-1
                      2-0
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2-1
                      5
                      3
                      Gr.inferioara nr. 2 -
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      9
                      V
                      Loc
                      1 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                      2-1
                      2-0
                      1-2
                      2-1
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      2-1
                      7
                      2
                      2 CODAU VLAD / CHEREGI NELU ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      3 VAIDA SORIN / TANC FLORIN ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      2-1
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      5
                      4
                      4 HALASZ PETER / CRACIUN CALIN ORADEA
                      2-1
                      2-0
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      7
                      1
                      5 TIC IOAN / KOVACS LEVENTE ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      2-0
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      2-1
                      0-2
                      3
                      6 CAVASDAN DORU / LUP SILVIU ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      2-1
                      0-2
                      2-1
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      6
                      3
                      7 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      2-1
                      1-2
                      1
                      8 GHILE IOAN / RUS NICOLAE ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      1
                      9 PRESECAN DORU / CATUNEANU GEORGE ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      0-2
                      2-1
                      0-2
                      2
                      Eliminatorii

                      1. Balogh Attila / Varadi Mark
                      --------------------Balogh Attila / Varadi Mark 3-0
                      8. Vaida Sorin / Tanc Florin
                      -----------------------------------Balogh Attila / Varadi Mark 3-1
                      5. Popute Remus / Horvath Tibor
                      --------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-1
                      4. Bondar Octavian / Costea Constantin
                      --------------------------------------------------Balogh Attila / Varadi Mark 3-2
                      3. Szalay Liviu / Karacsonyi Emese
                      --------------------Szalay Liviu / Karacsonyi Emese 3-1
                      6. Cavasdan Doru / Lup Silviu
                      -----------------------------------Halasz Peter / Craciun Calin 3-1
                      7. Parus Lilian / Culda Andrei
                      --------------------Halasz Peter / Craciun Calin 3-0
                      2. Halasz Peter / Craciun Calin

                      Clasament

                      1. Balogh Attila / Varadi Mark - Oradea
                      2. Halasz Peter / Craciun Calin - Oradea
                      3 -- 4
                      Popute Remus / Horvath Tibor - Oradea
                      Szalay Liviu / Karacsonyi Emese - Oradea
                      5 -- 8
                      Vaida Sorin / Tanc Florin - Oradea
                      Parus Lilian / Culda Andrei - Oradea
                      Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
                      Cavasdan Doru / Lup Silviu - Oradea
                      9 -- 4v gr.inf.
                      Codau Vlad / Cheregi Nelu - Oradea
                      10 -- 3v gr.inf.
                      Tic Ioan / Kovacs Levente - Oradea
                      11 -- 14 2v gr.inf.
                      Andre Andrea / Sas Tibor - Oradea
                      Pop Gabriel / Sabadas Dinu - Oradea
                      Roatis Gheorghe / Pop Alexandru - Oradea
                      Presecan Doru / Catuneanu George - Oradea
                      15 -- 17 1v gr.inf.
                      Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
                      Moldovan Andrei / Maxim Alexandru - Oradea
                      Ghile Ioan / Rus Nicolae - Oradea


                      FINALA LIVE:

                      Ultima editare de King Pong Oradea; 08.ian.2020, 21:11.
                      Club King Pong Oradea
                      www.kingpong.ro
                      0359 181 232

                      Comentariu


                      • #86
                        #Clasament 1-63 Evolutie (+/-/0) Feel #Clasament 1-69 Nume Prenume
                        Puncte 1-63
                        Patricipari Max 63
                        1
                        0
                        1
                        Szalay Liviu
                        604
                        61
                        2
                        0
                        2
                        Balogh Attila
                        594
                        61
                        3
                        0
                        3
                        Vaida Sorin
                        503
                        60
                        4
                        0
                        4
                        Sabadas Dinu
                        482
                        53
                        5
                        0
                        5
                        Codau Vlad
                        408
                        48
                        6
                        0
                        6
                        Costea Contantin
                        389
                        50
                        7
                        0
                        7
                        Tic Ioan
                        378
                        46
                        12
                        4
                        8
                        Halasz Peter
                        353
                        50
                        10
                        1
                        9
                        Bondar Octavian
                        345
                        42
                        9
                        -1
                        10
                        Andre Andrea
                        345
                        50
                        8
                        -3
                        11
                        Savu Cristian
                        338
                        33
                        11
                        -1
                        12
                        Gergely Anton
                        315
                        32
                        14
                        1
                        13
                        Cheregi Nelu
                        306
                        58
                        13
                        -1
                        14
                        Curpas Ioan
                        283
                        37
                        15
                        0
                        15
                        Merai Janos
                        269
                        27
                        16
                        0
                        16
                        Parus Lilian
                        251
                        29
                        17
                        0
                        17
                        Birtalan Laszlo
                        224
                        48
                        18
                        0
                        18
                        Pop Gabriel
                        210
                        53
                        22
                        3
                        19
                        Varadi Mark
                        202
                        20
                        19
                        -1
                        20
                        Craciun Calin
                        194
                        21
                        21
                        0
                        21
                        Cavasdan Doru
                        190
                        30
                        20
                        -2
                        22
                        Lup Silviu
                        185
                        21
                        23
                        0
                        23
                        Culda Andrei
                        174
                        27
                        24
                        0
                        24
                        Sabau Liviu
                        133
                        25
                        25
                        0
                        25
                        Roatis Gheorghe
                        128
                        34
                        27
                        1
                        26
                        Tanc Florin
                        120
                        12
                        26
                        -1
                        27
                        Sas Tibor
                        116
                        15
                        28
                        0
                        28
                        Kalman Suha
                        102
                        10
                        30
                        1
                        29
                        Tütös Csaba
                        101
                        24
                        35
                        5
                        30
                        Karacsony Emese
                        98
                        8
                        29
                        -2
                        31
                        Maxim Alex
                        95
                        31
                        31
                        -1
                        32
                        Tailbot Francois
                        94
                        8
                        32
                        -1
                        33
                        Boitos Rodica
                        81
                        42
                        34
                        0
                        34
                        Moldovan Andrei
                        75
                        38
                        33
                        -2
                        35
                        Pop Alexandru
                        73
                        13
                        33
                        -3
                        36
                        Palffy Zsolt
                        71
                        13
                        37
                        0
                        37
                        Kovacs Levente
                        67
                        17
                        36
                        -2
                        38
                        Cioflan Nelu
                        50
                        11
                        38
                        -1
                        39
                        Varkonyi Amalia
                        45
                        14
                        41
                        1
                        40
                        Onofrei Dan
                        44
                        21
                        39
                        -2
                        41
                        Presecan Doru
                        41
                        16
                        40
                        -2
                        42
                        Mandru Bogdan
                        38
                        3
                        43
                        0
                        43
                        Ghile Ioan
                        36
                        6
                        42
                        -2
                        44
                        Catuneanu George
                        35
                        11
                        49
                        4
                        45
                        Horvath Tibor
                        34
                        3
                        44
                        -2
                        46
                        Guias Cristian
                        31
                        10
                        45
                        -2
                        47
                        Vurst Laszlo
                        27
                        9
                        46
                        -2
                        48
                        Pasare Mihnea
                        26
                        2
                        47
                        -2
                        49
                        Fabian Wilhelm
                        25
                        9
                        NEW
                        50
                        Popute Remus
                        22
                        0
                        52
                        2
                        50
                        Bondar Leontin
                        22
                        2
                        48
                        -3
                        51
                        Cotca Dacian
                        19
                        2
                        50
                        -2
                        52
                        Cotrau Calin
                        14
                        4
                        51
                        -2
                        53
                        Blaga Mircea
                        14
                        7
                        53
                        -1
                        54
                        Kadar Jozsef
                        12
                        4
                        54
                        -1
                        55
                        Popa Octavian
                        11
                        1
                        55
                        -1
                        56
                        Grigore Alex
                        9
                        1
                        55
                        -1
                        56
                        Udrea Valentin
                        9
                        1
                        56
                        -1
                        57
                        Franciska
                        9
                        3
                        57
                        -1
                        58
                        Griga Cristian
                        9
                        8
                        58
                        -1
                        59
                        Barlea Radu
                        6
                        1
                        58
                        -1
                        59
                        Erdei Mark
                        6
                        1
                        58
                        -1
                        59
                        Nutiu Mihai
                        6
                        1
                        58
                        -1
                        59
                        Toma Dumitru
                        6
                        1
                        59
                        -1
                        60
                        Simu Marius
                        6
                        3
                        60
                        -1
                        61
                        Lit Cosmin
                        6
                        5
                        61
                        -1
                        62
                        Badescu Lucian
                        6
                        6
                        NEW
                        63
                        Horvath Sandor
                        4
                        0
                        62
                        -2
                        64
                        Barbu Cristian
                        4
                        1
                        63
                        -2
                        65
                        Torje Sorin
                        3
                        1
                        66
                        0
                        66
                        Rus Nicolae
                        3
                        2
                        64
                        -3
                        67
                        Erdei Sorin
                        3
                        3
                        64
                        -3
                        67
                        Pop Florin
                        3
                        3
                        64
                        -3
                        67
                        Szentpeteri
                        3
                        3
                        65
                        -3
                        68
                        Maghiar Alin
                        2
                        1
                        66
                        -3
                        69
                        Birtalan Csaba
                        2
                        2
                        66
                        -3
                        69
                        Cazan Catalin
                        2
                        2
                        67
                        -3
                        70
                        Margin Liviu
                        1
                        1
                        67
                        -3
                        70
                        Ratiu Adrian
                        1
                        1
                        67
                        -3
                        70
                        Culda Florin
                        1
                        1
                        67
                        -3
                        70
                        Andras Nicu
                        1
                        1
                        67
                        -3
                        70
                        Horvath Csaba
                        1
                        1
                        67
                        -3
                        70
                        Lindgren Sune
                        1
                        1
                        67
                        -3
                        70
                        Seica Gheorghe
                        1
                        1
                        Club King Pong Oradea
                        www.kingpong.ro
                        0359 181 232

                        Comentariu


                        • #87
                          Buna seara!



                          Inscrieri - on 2020. 01. 15. at 20:43:56

                          1. Tic Ioan / Kovacs Levente,
                          2. Codau Vlad / Cheregi Nelu,
                          3. Bondar Octavian / Costea Constantin,
                          4. Popute Remus / Horvath Tibor,
                          5. Szalay Liviu / Karacsonyi Emese,
                          6. Halasz Peter / Craciun Calin,
                          7. Cavasdan Doru / Roatis Gheorghe,
                          8. Sas Tibor / Sabadas Dinu,
                          9. Pop Gabriel / Tutos Csaba,
                          10. Andre Andrea / Micle Dan,
                          11. Badescu Lucian / Moldovan Andrei,
                          12. Vaida Sorin / Popescu Cornel,
                          13. Balogh Attila / Curpas Ioan,
                          14. Mance Mario George / Staniloiu Marc

                          Gr.inferioara nr. 1 -
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          7
                          V
                          Loc
                          1 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
                          2-0
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          1-2
                          4
                          2
                          2 SAS TIBOR / SABADAS DINU ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          2-0
                          2-1
                          0-2
                          2
                          3 HALASZ PETER / CRACIUN CALIN ORADEA
                          2-1
                          2-1
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          0-2
                          4
                          3
                          4 TIC IOAN / KOVACS LEVENTE ORADEA
                          0-2
                          2-0
                          2-1
                          2-1
                          2-0
                          1-2
                          4
                          4
                          5 ANDRE ANDREA / MICLE DAN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          0-2
                          1
                          6 BADESCU LUCIAN / MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          7 POPUTE REMUS / HORVATH TIBOR ORADEA
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          6
                          1
                          Gr.inferioara nr. 2 -
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          7
                          V
                          Loc
                          1 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                          2-1
                          2-0
                          1-2
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          5
                          2
                          2 CODAU VLAD / CHEREGI NELU ORADEA
                          1-2
                          2-1
                          1-2
                          1-2
                          0-2
                          2-0
                          2
                          3 VAIDA SORIN / POPESCU CORNEL ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          3
                          3
                          4 SZALAY LIVIU / KARACSONYI EMESE ORADEA
                          2-1
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          6
                          1
                          5 CAVASDAN DORU / ROATIS GHEORGHE ORADEA
                          0-2
                          2-1
                          1-2
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          2
                          6 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
                          1-2
                          2-0
                          0-2
                          0-2
                          2-1
                          2-0
                          3
                          4
                          7 MANCE MARIO GEORGE / STANILOIU MARC ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          Eliminatorii

                          1. Popute Remus / Horvath Tibor
                          --------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-0
                          8. Pop Gabriel / Tutos Csaba
                          -----------------------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-0
                          5. Halasz Peter / Craciun Calin
                          --------------------Bondar Octavian / Costea Constantin 3-2
                          4. Bondar Octavian / Costea Constantin
                          --------------------------------------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-2
                          3. Balogh Attila / Curpas Ioan
                          --------------------Balogh Attila / Curpas Ioan 3-0
                          6. Vaida Sorin / Popescu Cornel
                          -----------------------------------Balogh Attila / Curpas Ioan 3-0
                          7. Tic Ioan / Kovacs Levente
                          --------------------Tic Ioan / Kovacs Levente 3-2
                          2. Szalay Liviu / Karacsonyi Emese

                          3rd place -

                          Bondar Octavian / Costea Constantin
                          -------------------------Tic Ioan / Kovacs Levente 3-0
                          Tic Ioan / Kovacs Levente

                          Clasament

                          1. Popute Remus / Horvath Tibor - Oradea
                          2. Balogh Attila / Curpas Ioan - Oradea
                          3. Tic Ioan / Kovacs Levente - Oradea
                          4. Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
                          5 -- 8
                          Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
                          Vaida Sorin / Popescu Cornel - Oradea
                          Szalay Liviu / Karacsonyi Emese - Oradea
                          Halasz Peter / Craciun Calin - Oradea
                          9 -- 11 2v gr.inf.
                          Codau Vlad / Cheregi Nelu - Oradea
                          Cavasdan Doru / Roatis Gheorghe - Oradea
                          Sas Tibor / Sabadas Dinu - Oradea
                          12 -- 1v gr.inf.
                          Andre Andrea / Micle Dan - Oradea
                          13 -- 14 0v gr.inf.
                          Badescu Lucian / Moldovan Andrei - Oradea
                          Mance Mario George / Staniloiu Marc - Oradea


                          FINALA LIVE:

                          Ultima editare de King Pong Oradea; 15.ian.2020, 21:12.
                          Club King Pong Oradea
                          www.kingpong.ro
                          0359 181 232

                          Comentariu


                          • #88
                            Buna seara!



                            Inscrieri - on 2020. 01. 22. at 20:54:53

                            1. Codau Vlad / Cheregi Nelu
                            2. Boitos Rodica / Onofrei Dan
                            3. Balogh Attila / Varadi Mark
                            4. Bondar Octavian / Costea Constantin
                            5. Popute Remus / Horvath Tibor
                            6. Sas Tibor / Micle Dan, Oradea, 6033 - 0
                            7. Roatis Gheorghe / Palffy Zsolt
                            8. Vaida Sorin / Pop Gabriel
                            9. Tic Ioan / Moldovan Andrei
                            10. Sabau Liviu / Cioflan Nelu
                            11. Szalay Liviu / Sabadas Dinu
                            12. Pop Florin / Cazan Calin
                            13. Andre Andrea / Halasz Peter

                            Gr.inferioara nr. 1 -
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            7
                            V
                            Loc
                            1 SZALAY LIVIU / SABADAS DINU ORADEA
                            2-1
                            1-2
                            2-1
                            2-0
                            2-1
                            2-0
                            5
                            1
                            2 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                            1-2
                            2-0
                            2-1
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            5
                            2
                            3 VAIDA SORIN / POP GABRIEL ORADEA
                            2-1
                            0-2
                            2-0
                            1-2
                            2-1
                            2-0
                            4
                            4
                            4 TIC IOAN / MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                            1-2
                            1-2
                            0-2
                            0-2
                            2-1
                            2-0
                            2
                            5 SABAU LIVIU / CIOFLAN NELU ORADEA
                            0-2
                            1-2
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            4
                            3
                            6 SAS TIBOR / MICLE DAN ORADEA
                            1-2
                            0-2
                            1-2
                            1-2
                            0-2
                            2-0
                            1
                            7 POP FLORIN / CAZAN CALIN ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0
                            Gr.inferioara nr. 2 -
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-1
                            4
                            2
                            2 POPUTE REMUS / HORVATH TIBOR ORADEA
                            2-0
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            5
                            1
                            3 CODAU VLAD / CHEREGI NELU ORADEA
                            0-2
                            1-2
                            2-0
                            0-2
                            2-0
                            2
                            4
                            4 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            2-1
                            2-0
                            2
                            5 ROATIS GHEORGHE / PALFFY ZSOLT ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            1-2
                            2-1
                            2
                            3
                            6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
                            1-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            1-2
                            0
                            Eliminatorii

                            1. Szalay Liviu / Sabadas Dinu
                            --------------------Codau Vlad / Cheregi Nelu 3-1
                            8. Codau Vlad / Cheregi Nelu
                            -----------------------------------Balogh Attila / Varadi Mark 3-1
                            5. Sabau Liviu / Cioflan Nelu
                            --------------------Balogh Attila / Varadi Mark 3-1
                            4. Balogh Attila / Varadi Mark
                            --------------------------------------------------Balogh Attila / Varadi Mark 3-2
                            3. Bondar Octavian / Costea Constantin
                            --------------------Roatis Gheorghe / Palffy Zsolt 3-2
                            6. Roatis Gheorghe / Palffy Zsolt
                            -----------------------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-0
                            7. Vaida Sorin / Pop Gabriel
                            --------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-1
                            2. Popute Remus / Horvath Tibor

                            Clasament

                            1. Balogh Attila / Varadi Mark - Oradea
                            2. Popute Remus / Horvath Tibor - Oradea
                            3 -- 4
                            Codau Vlad / Cheregi Nelu - Oradea
                            Roatis Gheorghe / Palffy Zsolt - Oradea
                            5 -- 8
                            Sabau Liviu / Cioflan Nelu - Oradea
                            Vaida Sorin / Pop Gabriel - Oradea
                            Szalay Liviu / Sabadas Dinu - Oradea
                            Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
                            9 -- 10 2v gr.inf.
                            Tic Ioan / Moldovan Andrei - Oradea
                            Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
                            11 -- 1v gr.inf.
                            Sas Tibor / Micle Dan - Oradea
                            12 -- 13 0v gr.inf.
                            Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
                            Pop Florin / Cazan Calin - Oradea


                            FINALA LIVE:

                            Ultima editare de King Pong Oradea; 22.ian.2020, 20:54.
                            Club King Pong Oradea
                            www.kingpong.ro
                            0359 181 232

                            Comentariu


                            • #89
                              Buna seara!



                              Inscrieri #72 - on 2020. 01. 29. at 19:43:37

                              1. Codau Vlad / Cheregi Nelu
                              2. Boitos Rodica / Onofrei Dan
                              3. Balogh Attila / Varadi Mark
                              4. Popute Remus / Horvath Tibor
                              5. Pop Gabriel / Tutos Csaba
                              6. Badescu Lucian / Moldovan Andrei
                              7. Andre Andrea / Halasz Peter
                              8. Karacsonyi Emese / Szalay Liviu
                              9. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
                              10. Cavasdan Doru / Maxim Alexandru
                              11. Micle Dan / Costea Constantin
                              12. Sas Tibor / Tic Ioan

                              Gr.inferioara nr. 1 - #72
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              2-1
                              2-0
                              5
                              1
                              2 CODAU VLAD / CHEREGI NELU ORADEA
                              1-2
                              0-2
                              1-2
                              2-0
                              2-0
                              2
                              3
                              3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
                              0-2
                              2-0
                              2-1
                              2-1
                              2-1
                              4
                              2
                              4 MICLE DAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                              0-2
                              2-1
                              1-2
                              0-2
                              2-0
                              2
                              5 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
                              1-2
                              0-2
                              1-2
                              2-0
                              2-0
                              2
                              4
                              6 BADESCU LUCIAN / MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              0-2
                              0-2
                              0
                              Gr.inferioara nr. 2 - #72
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 POPUTE REMUS / HORVATH TIBOR ORADEA
                              0-2
                              2-0
                              2-1
                              1-2
                              2-0
                              3
                              3
                              2 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
                              2-0
                              2-0
                              2-1
                              2-0
                              2-1
                              5
                              1
                              3 KARACSONYI EMESE / SZALAY LIVIU ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              0-2
                              2-0
                              2
                              4
                              4 SAS TIBOR / TIC IOAN ORADEA
                              1-2
                              1-2
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2
                              5 CAVASDAN DORU / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                              2-1
                              0-2
                              2-0
                              0-2
                              2-1
                              3
                              2
                              6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
                              0-2
                              1-2
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              0
                              Eliminatorii #72

                              1. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
                              --------------------Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
                              8. Karacsonyi Emese / Szalay Liviu
                              -----------------------------------Codau Vlad / Cheregi Nelu 3-0
                              5. Codau Vlad / Cheregi Nelu
                              --------------------Codau Vlad / Cheregi Nelu 3-2
                              4. Cavasdan Doru / Maxim Alexandru
                              --------------------------------------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-0
                              3. Andre Andrea / Halasz Peter
                              --------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-0
                              6. Popute Remus / Horvath Tibor
                              -----------------------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-1
                              7. Pop Gabriel / Tutos Csaba
                              --------------------Balogh Attila / Varadi Mark 3-0
                              2. Balogh Attila / Varadi Mark

                              3rd place - #72

                              Vaida Sorin / Sabadas Dinu
                              -------------------------Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
                              Balogh Attila / Varadi Mark

                              Clasament #72

                              1. Popute Remus / Horvath Tibor - Oradea
                              2. Codau Vlad / Cheregi Nelu - Oradea
                              3. Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
                              4. Balogh Attila / Varadi Mark - Oradea
                              5 -- 8
                              Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
                              Cavasdan Doru / Maxim Alexandru - Oradea
                              Karacsonyi Emese / Szalay Liviu - Oradea
                              Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
                              9 -- 10 2v gr.inf.
                              Micle Dan / Costea Constantin - Oradea
                              Sas Tibor / Tic Ioan - Oradea
                              11 -- 12 0v gr.inf.
                              Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
                              Badescu Lucian / Moldovan Andrei - Oradea


                              FINALA LIVE:

                              Ultima editare de King Pong Oradea; 29.ian.2020, 20:27.
                              Club King Pong Oradea
                              www.kingpong.ro
                              0359 181 232

                              Comentariu


                              • #90
                                Bună seara!



                                Inscrieri #73 - on 2020. 02. 05. at 20:56:10

                                1. Codau Vlad / Cheregi Nelu
                                2. Boitos Rodica / Onofrei Dan
                                3. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru
                                4. Balogh Attila / Varadi Mark
                                5. Parus Lilian / Culda Andrei
                                6. Popute Remus / Horvath Tibor
                                7. Sabau Liviu / Cioflan Nelu
                                8. Andre Andrea / Halasz Peter
                                9. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
                                10. Pop Gabriel / Cavasdan Doru
                                11. Szalay Liviu / Bondar Leontin
                                12. Tic Ioan / Curpas Ioan

                                Gr.inferioara nr. 1 - #73
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
                                0-2
                                2-0
                                2-0
                                2-0
                                2-0
                                4
                                1
                                2 CODAU VLAD / CHEREGI NELU ORADEA
                                2-0
                                2-1
                                0-2
                                0-2
                                2-0
                                3
                                4
                                3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
                                0-2
                                1-2
                                0-2
                                1-2
                                2-1
                                1
                                4 PARUS LILIAN / CULDA ANDREI ORADEA
                                0-2
                                2-0
                                2-0
                                2-0
                                2-0
                                4
                                2
                                5 POP GABRIEL / CAVASDAN DORU ORADEA
                                0-2
                                2-0
                                2-1
                                0-2
                                2-0
                                3
                                3
                                6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
                                0-2
                                0-2
                                1-2
                                0-2
                                0-2
                                0
                                Gr.inferioara nr. 2 - #73
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                V
                                Loc
                                1 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
                                2-0
                                2-0
                                1-2
                                2-0
                                2-0
                                4
                                1
                                2 POPUTE REMUS / HORVATH TIBOR ORADEA
                                0-2
                                2-1
                                2-1
                                2-0
                                2-1
                                4
                                2
                                3 TIC IOAN / CURPAS IOAN ORADEA
                                0-2
                                1-2
                                2-1
                                1-2
                                2-0
                                2
                                4 SZALAY LIVIU / BONDAR LEONTIN ORADEA
                                2-1
                                1-2
                                1-2
                                2-1
                                2-0
                                3
                                3
                                5 SABAU LIVIU / CIOFLAN NELU ORADEA
                                0-2
                                0-2
                                2-1
                                1-2
                                2-1
                                2
                                4
                                6 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                                0-2
                                1-2
                                0-2
                                0-2
                                1-2
                                0
                                Eliminatorii #73

                                1. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
                                --------------------Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-2
                                8. Sabau Liviu / Cioflan Nelu
                                -----------------------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-1
                                5. Pop Gabriel / Cavasdan Doru
                                --------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-1
                                4. Popute Remus / Horvath Tibor
                                --------------------------------------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-0
                                3. Parus Lilian / Culda Andrei
                                --------------------Parus Lilian / Culda Andrei 3-2
                                6. Szalay Liviu / Bondar Leontin
                                -----------------------------------Balogh Attila / Varadi Mark 3-1
                                7. Codau Vlad / Cheregi Nelu
                                --------------------Balogh Attila / Varadi Mark 3-1
                                2. Balogh Attila / Varadi Mark

                                3rd place - #73

                                Vaida Sorin / Sabadas Dinu
                                -------------------------Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-0
                                Parus Lilian / Culda Andrei

                                Clasament #73

                                1. Popute Remus / Horvath Tibor - Oradea
                                2. Balogh Attila / Varadi Mark - Oradea
                                3. Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
                                4. Parus Lilian / Culda Andrei - Oradea
                                5 -- 8
                                Pop Gabriel / Cavasdan Doru - Oradea
                                Codau Vlad / Cheregi Nelu - Oradea
                                Sabau Liviu / Cioflan Nelu - Oradea
                                Szalay Liviu / Bondar Leontin - Oradea
                                9 -- 2v gr.inf.
                                Tic Ioan / Curpas Ioan - Oradea
                                10 -- 1v gr.inf.
                                Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
                                11 -- 12 0v gr.inf.
                                Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
                                Moldovan Andrei / Maxim Alexandru - Oradea


                                FINALA LIVE:

                                Ultima editare de King Pong Oradea; 05.feb.2020, 20:31.
                                Club King Pong Oradea
                                www.kingpong.ro
                                0359 181 232

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X