Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ORADEA: În fiecare Miercuri (ora 19:00) - Turneu "Dublu" King Pong

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #91
    #Clasament 1-69 Evolutie (+/-/0) Feel #Clasament 1-73 Nume Prenume
    Puncte 1-73
    Patricipari Max 63
    2
    1
    1
    Balogh Attila
    641
    71
    1
    -1
    2
    Szalay Liviu
    630
    71
    3
    0
    3
    Vaida Sorin
    537
    69
    4
    0
    4
    Sabadas Dinu
    512
    63
    5
    0
    5
    Codau Vlad
    439
    56
    6
    0
    6
    Costea Contantin
    410
    57
    7
    0
    7
    Tic Ioan
    398
    56
    8
    0
    8
    Halasz Peter
    371
    60
    9
    0
    9
    Bondar Octavian
    364
    48
    10
    0
    10
    Andre Andrea
    358
    59
    11
    0
    11
    Savu Cristian
    338
    34
    13
    1
    12
    Cheregi Nelu
    337
    68
    12
    -1
    13
    Gergely Anton
    315
    32
    14
    0
    14
    Curpas Ioan
    299
    41
    15
    0
    15
    Merai Janos
    269
    27
    16
    0
    16
    Parus Lilian
    261
    31
    19
    2
    17
    Varadi Mark
    236
    27
    18
    0
    18
    Pop Gabriel
    236
    62
    17
    -2
    19
    Birtalan Laszlo
    224
    50
    21
    1
    20
    Cavasdan Doru
    205
    37
    20
    -1
    21
    Craciun Calin
    201
    23
    22
    0
    22
    Lup Silviu
    185
    22
    23
    0
    23
    Culda Andrei
    184
    31
    24
    0
    24
    Sabau Liviu
    146
    29
    25
    0
    25
    Roatis Gheorghe
    142
    38
    27
    1
    26
    Sas Tibor
    123
    21
    26
    -1
    27
    Tanc Florin
    120
    14
    29
    1
    28
    Tütös Csaba
    114
    29
    30
    1
    29
    Karacsony Emese
    111
    14
    28
    -2
    30
    Kalman Suha
    102
    11
    31
    0
    31
    Maxim Alex
    102
    37
    32
    0
    32
    Tailbot Francois
    94
    9
    45
    12
    33
    Horvath Tibor
    84
    9
    33
    -1
    34
    Boitos Rodica
    84
    49
    36
    1
    35
    Palffy Zsolt
    82
    14
    34
    -2
    36
    Moldovan Andrei
    81
    47
    37
    0
    37
    Kovacs Levente
    79
    23
    35
    -3
    38
    Pop Alexandru
    73
    14
    50
    11
    39
    Popute Remus
    72
    6
    38
    -2
    40
    Cioflan Nelu
    63
    13
    40
    -1
    41
    Onofrei Dan
    47
    28
    39
    -3
    42
    Varkonyi Amalia
    45
    14
    41
    -2
    43
    Presecan Doru
    41
    17
    42
    -2
    44
    Mandru Bogdan
    38
    3
    43
    -2
    45
    Ghile Ioan
    36
    8
    44
    -2
    46
    Catuneanu George
    35
    12
    46
    -1
    47
    Guias Cristian
    31
    10
    50
    2
    48
    Bondar Leontin
    28
    4
    47
    -2
    49
    Vurst Laszlo
    27
    9
    48
    -2
    50
    Pasare Mihnea
    26
    2
    49
    -2
    51
    Fabian Wilhelm
    25
    9
    51
    -1
    52
    Cotca Dacian
    19
    2
    52
    -1
    53
    Cotrau Calin
    14
    4
    53
    -1
    54
    Blaga Mircea
    14
    7
    54
    -1
    55
    Kadar Jozsef
    12
    4
    55
    -1
    56
    Popa Octavian
    11
    1
    56
    -1
    57
    Grigore Alex
    9
    1
    56
    -1
    57
    Udrea Valentin
    9
    1
    57
    -1
    58
    Franciska
    9
    3
    58
    -1
    59
    Griga Cristian
    9
    8
    62
    2
    60
    Badescu Lucian
    8
    8
    NEW
    61
    Popescu Cornel
    7
    1
    59
    -3
    62
    Barlea Radu
    6
    1
    59
    -3
    62
    Erdei Mark
    6
    1
    59
    -3
    62
    Nutiu Mihai
    6
    1
    59
    -3
    62
    Toma Dumitru
    6
    1
    60
    -3
    63
    Simu Marius
    6
    3
    NEW
    63
    Micle Dan
    6
    3
    61
    -3
    64
    Lit Cosmin
    6
    5
    63
    -2
    65
    Horvath Sandor
    4
    1
    64
    -1
    65
    Barbu Cristian
    4
    1
    67
    1
    66
    Pop Florin
    4
    4
    65
    -2
    67
    Torje Sorin
    3
    1
    66
    -2
    68
    Rus Nicolae
    3
    3
    67
    -1
    68
    Erdei Sorin
    3
    3
    67
    -1
    68
    Szentpeteri
    3
    3
    69
    1
    68
    Cazan Catalin
    3
    3
    68
    -1
    69
    Maghiar Alin
    2
    1
    69
    -1
    70
    Birtalan Csaba
    2
    2
    70
    0
    70
    Seica Gheorghe
    2
    2
    70
    -1
    71
    Margin Liviu
    1
    1
    70
    -1
    71
    Ratiu Adrian
    1
    1
    70
    -1
    71
    Culda Florin
    1
    1
    70
    -1
    71
    Andras Nicu
    1
    1
    70
    -1
    71
    Horvath Csaba
    1
    1
    70
    -1
    71
    Lindgren Sune
    1
    1
    NEW
    71
    Staniloiu Marc
    1
    1
    NEW
    71
    Mance Mario
    1
    1
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

    Comentariu


    • #92
      Bună seara!




      Inscrieri #74 - on 2020. 02. 12. at 21:45:09

      1. Codau Vlad / Cheregi Nelu, Oradea, 6009 - 0
      2. Boitos Rodica / Onofrei Dan, Oradea, 6010 - 0
      3. Andre Andrea / Sas Tibor, Oradea, 6013 - 0
      4. Balogh Attila / Varadi Mark, Oradea, 6014 - 0
      5. Popute Remus / Horvath Tibor, Oradea, 6019 - 0
      6. Halasz Peter / Craciun Calin, Oradea, 6024 - 0
      7. Pop Gabriel / Tutos Csaba, Oradea, 6027 - 0
      8. Sabau Liviu / Cioflan Nelu, Oradea, 6037 - 0
      9. Vaida Sorin / Sabadas Dinu, Oradea, 6042 - 0
      10. Szalay Liviu / Bondar Leontin, Oradea, 6047 - 0
      11. Tic Ioan / Curpas Ioan, Oradea, 6048 - 0
      12. Moldovan Andrei / Udrea Valentin, Oradea, 6049 - 0
      13. Costea Constantin / Bondar Octavian, Oradea, 6050 - 0
      14. Gergely Anton / Maxim Alexandru, Oradea

      Gr.inferioara nr. 1 - #74
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      V
      Loc
      1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
      1-2
      2-1
      0-2
      2-0
      2-0
      2-0
      4
      2
      2 CODAU VLAD / CHEREGI NELU ORADEA
      2-1
      0-2
      0-2
      0-2
      2-0
      2-1
      3
      3 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
      1-2
      2-0
      1-2
      2-0
      2-0
      2-0
      4
      3
      4 HALASZ PETER / CRACIUN CALIN ORADEA
      2-0
      2-0
      2-1
      2-0
      2-0
      2-0
      6
      1
      5 ANDRE ANDREA / SAS TIBOR ORADEA
      0-2
      2-0
      0-2
      0-2
      2-0
      2-0
      3
      4
      6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      1-2
      0
      7 MOLDOVAN ANDREI / UDREA VALENTIN ORADEA
      0-2
      1-2
      0-2
      0-2
      0-2
      2-1
      1
      Gr.inferioara nr. 2 - #74
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      V
      Loc
      1 POPUTE REMUS / HORVATH TIBOR ORADEA
      2-1
      1-2
      2-1
      2-1
      2-0
      2-0
      5
      3
      2 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
      1-2
      0-2
      0-2
      0-2
      2-0
      2-0
      2
      3 TIC IOAN / CURPAS IOAN ORADEA
      2-1
      2-0
      2-0
      1-2
      2-1
      2-0
      5
      2
      4 SZALAY LIVIU / BONDAR LEONTIN ORADEA
      1-2
      2-0
      0-2
      0-2
      2-0
      2-0
      3
      4
      5 GERGELY ANTON / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
      1-2
      2-0
      2-1
      2-0
      2-0
      2-0
      5
      1
      6 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
      0-2
      0-2
      1-2
      0-2
      0-2
      2-0
      1
      7 SABAU LIVIU / CIOFLAN NELU ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      Eliminatorii #74

      1. Halasz Peter / Craciun Calin
      --------------------Halasz Peter / Craciun Calin 3-1
      8. Szalay Liviu / Bondar Leontin
      -----------------------------------Halasz Peter / Craciun Calin 3-2
      5. Costea Constantin / Bondar Octavian
      --------------------Tic Ioan / Curpas Ioan 3-2
      4. Tic Ioan / Curpas Ioan
      --------------------------------------------------Gergely Anton / Maxim Alexandru 3-2
      3. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
      --------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-1
      6. Popute Remus / Horvath Tibor
      -----------------------------------Gergely Anton / Maxim Alexandru 3-2
      7. Andre Andrea / Sas Tibor
      --------------------Gergely Anton / Maxim Alexandru 3-1
      2. Gergely Anton / Maxim Alexandru

      Clasament #74

      1. Gergely Anton / Maxim Alexandru - Oradea
      2. Halasz Peter / Craciun Calin - Oradea
      3. Tic Ioan / Curpas Ioan - Oradea
      4. Popute Remus / Horvath Tibor - Oradea
      5 -- 8
      Andre Andrea / Sas Tibor - Oradea
      Szalay Liviu / Bondar Leontin - Oradea
      Costea Constantin / Bondar Octavian - Oradea
      Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
      9 -- 3v gr.inf.
      Codau Vlad / Cheregi Nelu - Oradea
      10 -- 2v gr.inf.
      Balogh Attila / Varadi Mark - Oradea
      11 -- 12 1v gr.inf.
      Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
      Moldovan Andrei / Udrea Valentin - Oradea
      13 -- 14 0v gr.inf.
      Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
      Sabau Liviu / Cioflan Nelu - Oradea



      Finala LIVE:

      Ultima editare de King Pong Oradea; 12.feb.2020, 20:59.
      Club King Pong Oradea
      www.kingpong.ro
      0359 181 232

      Comentariu


      • #93
        Bună seara!



        Inscrieri #74 - on 2020. 02. 19. at 21:17:57

        1. Boitos Rodica / Onofrei Dan
        2. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru
        3. Popute Remus / Horvath Tibor
        4. Pop Gabriel / Tutos Csaba
        5. Andre Andrea / Halasz Peter
        6. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
        7. Tic Ioan / Curpas Ioan
        8. Balogh Attila / Costea Constantin
        9. Cheregi Nelu / Roatis Gheorghe
        10. Merai Janos / Karacsony Emese
        11. Craciun Calin / Cioflan Nelu
        12. Parus Lilian / Sabau Liviu
        13. Szalay Liviu / Tanc Florin

        Gr.inferioara nr. 1 - #74
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        V
        Loc
        1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        2-1
        2-0
        5
        1
        2 SZALAY LIVIU / TANC FLORIN ORADEA
        2-0
        2-0
        0-2
        0-2
        2-0
        2-1
        4
        3
        3 TIC IOAN / CURPAS IOAN ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        2-0
        2-0
        2-1
        3
        4
        4 PARUS LILIAN / SABAU LIVIU ORADEA
        0-2
        2-0
        2-0
        2-1
        2-0
        2-0
        5
        2
        5 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
        0-2
        2-0
        0-2
        1-2
        2-1
        0-2
        2
        6 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
        1-2
        0-2
        0-2
        0-2
        1-2
        2-0
        1
        7 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
        0-2
        1-2
        1-2
        0-2
        2-0
        0-2
        1
        Gr.inferioara nr. 2 - #74
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 BALOGH ATTILA / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        2-1
        5
        1
        2 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
        0-2
        2-1
        0-2
        1-2
        2-1
        2
        4
        3 CHEREGI NELU / ROATIS GHEORGHE ORADEA
        0-2
        1-2
        2-1
        0-2
        0-2
        1
        4 MERAI JANOS / KARACSONY EMESE ORADEA
        0-2
        2-0
        1-2
        2-0
        2-1
        3
        2
        5 POPUTE REMUS / HORVATH TIBOR ORADEA
        0-2
        2-1
        2-0
        0-2
        2-1
        3
        3
        6 CRACIUN CALIN / CIOFLAN NELU ORADEA
        1-2
        1-2
        2-0
        1-2
        1-2
        1
        Eliminatorii #74

        1. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
        --------------------Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
        8. Andre Andrea / Halasz Peter
        -----------------------------------Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-0
        5. Szalay Liviu / Tanc Florin
        --------------------Szalay Liviu / Tanc Florin 3-1
        4. Merai Janos / Karacsony Emese
        --------------------------------------------------Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-2
        3. Parus Lilian / Sabau Liviu
        --------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-0
        6. Popute Remus / Horvath Tibor
        -----------------------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-2
        7. Tic Ioan / Curpas Ioan
        --------------------Balogh Attila / Costea Constantin 3-2
        2. Balogh Attila / Costea Constantin

        3rd place - #74

        Szalay Liviu / Tanc Florin
        -------------------------Balogh Attila / Costea Constantin 3-2
        Balogh Attila / Costea Constantin

        Clasament #74

        1. Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
        2. Popute Remus / Horvath Tibor - Oradea
        3. Balogh Attila / Costea Constantin - Oradea
        4. Szalay Liviu / Tanc Florin - Oradea
        5 -- 8
        Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
        Parus Lilian / Sabau Liviu - Oradea
        Tic Ioan / Curpas Ioan - Oradea
        Merai Janos / Karacsony Emese - Oradea
        9 -- 2v gr.inf.
        Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
        10 -- 13 1v gr.inf.
        Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
        Moldovan Andrei / Maxim Alexandru - Oradea
        Cheregi Nelu / Roatis Gheorghe - Oradea
        Craciun Calin / Cioflan Nelu - Oradea


        Ultima editare de King Pong Oradea; 19.feb.2020, 20:56.
        Club King Pong Oradea
        www.kingpong.ro
        0359 181 232

        Comentariu


        • #94
          Bună seara!
          Club King Pong Oradea
          www.kingpong.ro
          0359 181 232

          Comentariu


          • #95
            Bună seara!



            Inscrieri #76 - on 2020. 02. 26. at 21:08:01

            1. Codau Vlad / Cheregi Nelu
            2. Andre Andrea / Sas Tibor
            3. Parus Lilian / Culda Andrei
            4. Popute Remus / Horvath Tibor
            5. Cavasdan Doru / Roatis Gheorghe
            6. Balogh Attila / Curpas Ioan
            7. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
            8. Costea Constantin / Bondar Octavian
            9. Merai Janos / Karacsony Emese
            10. Craciun Calin / Cioflan Nelu
            11. Tic Ioan / Antal Cornel
            12. Pop Gabriel / Moldovan Andrei
            13. Szalay Liviu / Halasz Peter
            14. Sabau Liviu / Badescu Lucian

            Gr.inferioara nr. 1 - #76
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            7
            V
            Loc
            1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
            1-2
            2-1
            2-0
            2-1
            2-0
            2-1
            5
            1
            2 CODAU VLAD / CHEREGI NELU ORADEA
            2-1
            0-2
            1-2
            1-2
            2-0
            2-0
            3
            3 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
            1-2
            2-0
            0-2
            2-1
            2-0
            1-2
            3
            4
            4 PARUS LILIAN / CULDA ANDREI ORADEA
            0-2
            2-1
            2-0
            1-2
            2-0
            1-2
            3
            3
            5 MERAI JANOS / KARACSONY EMESE ORADEA
            1-2
            2-1
            1-2
            2-1
            2-0
            1-2
            3
            6 POP GABRIEL / MOLDOVAN ANDREI ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            7 CRACIUN CALIN / CIOFLAN NELU ORADEA
            1-2
            0-2
            2-1
            2-1
            2-1
            2-0
            4
            2
            Gr.inferioara nr. 2 - #76
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            7
            V
            Loc
            1 SZALAY LIVIU / HALASZ PETER ORADEA
            0-2
            2-0
            2-1
            2-1
            1-2
            2-0
            4
            2
            2 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
            2-0
            2-1
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            6
            1
            3 ANDRE ANDREA / SAS TIBOR ORADEA
            0-2
            1-2
            1-2
            1-2
            2-0
            2-1
            2
            4 POPUTE REMUS / HORVATH TIBOR ORADEA
            1-2
            0-2
            2-1
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            3
            5 TIC IOAN / ANTAL CORNEL ORADEA
            1-2
            0-2
            2-1
            0-2
            1-2
            2-1
            2
            6 CAVASDAN DORU / ROATIS GHEORGHE ORADEA
            2-1
            0-2
            0-2
            0-2
            2-1
            2-0
            3
            4
            7 SABAU LIVIU / BADESCU LUCIAN ORADEA
            0-2
            0-2
            1-2
            0-2
            1-2
            0-2
            0
            Eliminatorii #76

            1. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
            --------------------Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-0
            8. Cavasdan Doru / Roatis Gheorghe
            -----------------------------------Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
            5. Parus Lilian / Culda Andrei
            --------------------Parus Lilian / Culda Andrei 3-2
            4. Szalay Liviu / Halasz Peter
            --------------------------------------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-1
            3. Craciun Calin / Cioflan Nelu
            --------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-2
            6. Popute Remus / Horvath Tibor
            -----------------------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-1
            7. Costea Constantin / Bondar Octavian
            --------------------Costea Constantin / Bondar Octavian 3-2
            2. Balogh Attila / Curpas Ioan

            Clasament #76

            1. Popute Remus / Horvath Tibor - Oradea
            2. Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
            3 -- 4
            Costea Constantin / Bondar Octavian - Oradea
            Parus Lilian / Culda Andrei - Oradea
            5 -- 8
            Craciun Calin / Cioflan Nelu - Oradea
            Cavasdan Doru / Roatis Gheorghe - Oradea
            Balogh Attila / Curpas Ioan - Oradea
            Szalay Liviu / Halasz Peter - Oradea
            9 -- 10 3v gr.inf.
            Codau Vlad / Cheregi Nelu - Oradea
            Merai Janos / Karacsonyi Emese - Oradea

            11 -- 12 2v gr.inf.
            Andre Andrea / Sas Tibor - Oradea
            Tic Ioan / Antal Cornel - Oradea

            13 -- 14 0v gr.inf.
            Pop Gabriel / Moldovan Andrei - Oradea
            Sabau Liviu / Badescu Lucian - Oradea





            Finala LIVE:

            Ultima editare de King Pong Oradea; 03.mar.2020, 19:50.
            Club King Pong Oradea
            www.kingpong.ro
            0359 181 232

            Comentariu


            • #96
              #Clasament 1-73 Evolutie (+/-/0) Feel #Clasament 1-76 Nume Prenume
              Puncte 1-76
              Patricipari Max 76
              1
              0
              1
              Balogh Attila
              662
              74
              2
              0
              2
              Szalay Liviu
              655
              74
              3
              0
              3
              Vaida Sorin
              570
              72
              4
              0
              4
              Sabadas Dinu
              545
              66
              5
              0
              5
              Codau Vlad
              447
              58
              6
              0
              6
              Costea Contantin
              440
              60
              7
              0
              7
              Tic Ioan
              420
              59
              8
              0
              8
              Halasz Peter
              398
              63
              9
              0
              9
              Bondar Octavian
              383
              50
              10
              0
              10
              Andre Andrea
              375
              62
              12
              1
              11
              Cheregi Nelu
              347
              71
              11
              -1
              12
              Savu Cristian
              338
              34
              13
              0
              13
              Gergely Anton
              329
              33
              14
              0
              14
              Curpas Ioan
              325
              44
              15
              0
              15
              Merai Janos
              280
              29
              16
              0
              16
              Parus Lilian
              280
              33
              18
              1
              17
              Pop Gabriel
              242
              65
              17
              -1
              18
              Varadi Mark
              239
              28
              19
              0
              19
              Birtalan Laszlo
              224
              50
              21
              1
              20
              Craciun Calin
              223
              26
              20
              -1
              21
              Cavasdan Doru
              212
              38
              23
              1
              22
              Culda Andrei
              196
              32
              22
              -1
              23
              Lup Silviu
              185
              22
              24
              0
              24
              Sabau Liviu
              155
              32
              25
              0
              25
              Roatis Gheorghe
              151
              40
              26
              0
              26
              Sas Tibor
              133
              23
              27
              0
              27
              Tanc Florin
              131
              15
              33
              5
              28
              Horvath Tibor
              122
              12
              29
              0
              29
              Karacsony Emese
              122
              16
              28
              -2
              30
              Tütös Csaba
              119
              31
              31
              0
              31
              Maxim Alex
              118
              39
              39
              7
              32
              Popute Remus
              110
              9
              30
              -3
              33
              Kalman Suha
              102
              11
              32
              -2
              34
              Tailbot Francois
              94
              9
              34
              -1
              35
              Boitos Rodica
              87
              51
              36
              0
              36
              Moldovan Andrei
              86
              50
              35
              -2
              37
              Palffy Zsolt
              82
              14
              37
              -1
              38
              Kovacs Levente
              79
              23
              38
              -1
              39
              Pop Alexandru
              73
              14
              40
              0
              40
              Cioflan Nelu
              73
              16
              41
              0
              41
              Onofrei Dan
              50
              30
              42
              0
              42
              Varkonyi Amalia
              45
              14
              43
              0
              43
              Presecan Doru
              41
              17
              44
              0
              44
              Mandru Bogdan
              38
              3
              45
              0
              45
              Ghile Ioan
              36
              8
              48
              2
              46
              Bondar Leontin
              35
              5
              46
              -1
              47
              Catuneanu George
              35
              12
              47
              -1
              48
              Guias Cristian
              31
              10
              49
              0
              49
              Vurst Laszlo
              27
              9
              50
              0
              50
              Pasare Mihnea
              26
              2
              51
              0
              51
              Fabian Wilhelm
              25
              9
              52
              0
              52
              Cotca Dacian
              19
              2
              53
              0
              53
              Cotrau Calin
              14
              4
              54
              0
              54
              Blaga Mircea
              14
              7
              55
              0
              55
              Kadar Jozsef
              12
              4
              56
              0
              56
              Popa Octavian
              11
              1
              57
              0
              57
              Udrea Valentin
              11
              2
              57
              -1
              58
              Grigore Alex
              9
              1
              58
              -1
              59
              Franciska
              9
              3
              59
              -1
              60
              Griga Cristian
              9
              8
              60
              -1
              61
              Badescu Lucian
              9
              9
              61
              -1
              62
              Popescu Cornel
              7
              1
              62
              -1
              63
              Barlea Radu
              6
              1
              62
              -1
              63
              Erdei Mark
              6
              1
              62
              -1
              63
              Nutiu Mihai
              6
              1
              62
              -1
              63
              Toma Dumitru
              6
              1
              63
              -1
              64
              Simu Marius
              6
              3
              63
              -1
              64
              Micle Dan
              6
              3
              64
              -1
              65
              Lit Cosmin
              6
              5
              65
              -1
              66
              Horvath Sandor
              4
              1
              65
              -1
              66
              Barbu Cristian
              4
              1
              66
              -1
              67
              Pop Florin
              4
              4
              67
              -1
              68
              Torje Sorin
              3
              1
              NEW
              68
              Antal Cornel
              3
              1
              68
              -1
              69
              Rus Nicolae
              3
              3
              68
              -1
              69
              Erdei Sorin
              3
              3
              68
              -1
              69
              Szentpeteri
              3
              3
              68
              -1
              69
              Cazan Catalin
              3
              3
              69
              -1
              70
              Maghiar Alin
              2
              1
              70
              -1
              71
              Birtalan Csaba
              2
              2
              70
              -1
              71
              Seica Gheorghe
              2
              2
              71
              -1
              72
              Margin Liviu
              1
              1
              71
              -1
              72
              Ratiu Adrian
              1
              1
              71
              -1
              72
              Culda Florin
              1
              1
              71
              -1
              72
              Andras Nicu
              1
              1
              71
              -1
              72
              Horvath Csaba
              1
              1
              71
              -1
              72
              Lindgren Sune
              1
              1
              71
              -1
              72
              Staniloiu Marc
              1
              1
              71
              -1
              72
              Mance Mario
              1
              1
              Club King Pong Oradea
              www.kingpong.ro
              0359 181 232

              Comentariu


              • #97
                Bună seara!



                Inscrieri #77 - on 2020. 03. 04. at 21:16:34 - v3.0 / cls_2020-feb

                1. Balogh Attila / Varadi Mark, Oradea, 6001
                2. Codau Vlad / Cheregi Nelu, Oradea, 6002
                3. Szalay Liviu / Halasz Peter, Oradea, 6003
                4. Sas Tibor / Andre Andrea, Oradea, 6004
                5. Vaida Sorin / Sabadas Dinu, Oradea, 6005
                6. Cavasdan Doru / Roatis Gheorghe, Oradea, 6006
                7. Costea Constantin / Palfi Zsolt, Oradea, 6007
                8. Pop Gabriel / Tutos Csaba, Oradea, 6008
                9. Tic Ioan / Antal Cornel, Oradea, 6009
                10. Merai Janos / Karacsony Emese, Oradea, 6010
                11. Sabau Liviu / Moldovan Andrei, Oradea, 6011
                12. Tanc Florin / Bondar Leontin, Oradea, 6012
                13. Blaga Mircea / Maxim Alexandru, Oradea, 6013

                Gr.inferioara nr. 1 - #77
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                7
                V
                Loc
                1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                2-1
                6
                1
                2 CODAU VLAD / CHEREGI NELU ORADEA
                0-2
                2-0
                2-1
                2-1
                1-2
                0-2
                3
                3
                3 COSTEA CONSTANTIN / PALFI ZSOLT ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2-1
                3
                4
                4 MERAI JANOS / KARACSONY EMESE ORADEA
                0-2
                1-2
                2-0
                2-0
                2-0
                0-2
                3
                5 CAVASDAN DORU / ROATIS GHEORGHE ORADEA
                0-2
                1-2
                0-2
                0-2
                1-2
                0-2
                0
                6 TANC FLORIN / BONDAR LEONTIN ORADEA
                0-2
                2-1
                0-2
                0-2
                2-1
                2-1
                3
                7 BLAGA MIRCEA / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                1-2
                2-0
                1-2
                2-0
                2-0
                1-2
                3
                2
                Gr.inferioara nr. 2 - #77
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 SZALAY LIVIU / HALASZ PETER ORADEA
                0-2
                2-1
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                2
                2 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
                2-0
                2-1
                2-0
                2-1
                2-0
                5
                1
                3 SAS TIBOR / ANDRE ANDREA ORADEA
                1-2
                1-2
                2-0
                0-2
                2-0
                2
                3
                4 TIC IOAN / ANTAL CORNEL ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                2-1
                2
                5 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
                0-2
                1-2
                2-0
                0-2
                2-0
                2
                4
                6 SABAU LIVIU / MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                1-2
                0-2
                0
                Eliminatorii #77

                1. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
                --------------------Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-0
                8. Pop Gabriel / Tutos Csaba
                -----------------------------------Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-2
                5. Codau Vlad / Cheregi Nelu
                --------------------Szalay Liviu / Halasz Peter 2-3
                4. Szalay Liviu / Halasz Peter
                --------------------------------------------------Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
                3. Blaga Mircea / Maxim Alexandru
                --------------------Blaga Mircea / Maxim Alexandru 3-2
                6. Sas Tibor / Andre Andrea
                -----------------------------------Balogh Attila / Varadi Mark 0-3
                7. Costea Constantin / Palfi Zsolt
                --------------------Balogh Attila / Varadi Mark 2-3
                2. Balogh Attila / Varadi Mark

                Clasament #77

                1. Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
                2. Balogh Attila / Varadi Mark - Oradea
                3 -- 4
                Szalay Liviu / Halasz Peter - Oradea
                Blaga Mircea / Maxim Alexandru - Oradea
                5 -- 8
                Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
                Costea Constantin / Palfi Zsolt - Oradea
                Codau Vlad / Cheregi Nelu - Oradea
                Sas Tibor / Andre Andrea - Oradea
                9 -- 10 3v gr.inf.
                Merai Janos / Karacsony Emese - Oradea
                Tanc Florin / Bondar Leontin - Oradea
                11 -- 2v gr.inf.
                Tic Ioan / Antal Cornel - Oradea
                12 -- 13 0v gr.inf.
                Cavasdan Doru / Roatis Gheorghe - Oradea
                Sabau Liviu / Moldovan Andrei - Oradea


                FINALA LIVE:

                Ultima editare de King Pong Oradea; 04.mar.2020, 21:00.
                Club King Pong Oradea
                www.kingpong.ro
                0359 181 232

                Comentariu


                • #98
                  Bună seara!

                  Club King Pong Oradea
                  www.kingpong.ro
                  0359 181 232

                  Comentariu

                  Cine a citit topicul
                  Procesare...
                  X