Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PLOIEȘTI: În fiecare Miercuri (18:30) - Turneu ”Antrenamentul de Miercuri” Tel George Jr.

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • PLOIEȘTI: În fiecare Miercuri (18:30) - Turneu ”Antrenamentul de Miercuri” Tel George Jr.

    Concurs ”Antrenamentul de Miercuri” Complex Tel George Junior -Ploiesti

    Concursul se va desfasura in incinta salii Tel George Junior din Ploiesti, str. Ghe. Gr. Cantacuzino, nr. 335, langa Kaufland Vest, in fiecare miercuri incepand cu ora 18:30.


    ORA DE ÎNCEPERE: 18.00 - 18.25 validare înscrieri; 18.30 - încep meciurile;
    LOGISTICĂ: 6 mese aprobate ITTF , mingii 3*
    SPAȚIU DE JOC: suficient
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor
    FACILITĂȚI: Vestiare, dusuri
    TAXA: 20 lei

    SISTEMUL DE JOC:
    - Număr maxim de participanți: 20
    - Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5)
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi
    - Grupe inferioare de 4 jucatori - dupa MP, regula sarpelui, cu permutari, daca este cazul, se califica toti 4
    - Grupe Superioare de 4 jucatori
    - Tablou Eliminatoriu

    REGULAMENT
    Se va respecta regulamentul AmaTur .
    "Organizatorul are dreptul sa refuze participarea la turneu a jucătorilor care au creat conflicte sau au absențe nemotivate."
    Concursul se va desfasura pe parcursul a 10 etape, punctajul va fi stabilit de comun acord la inceputul primei etape.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locul I – cupa, medalie si diploma
    Locurile II-III – medalii si diplome

    ORGANIZATORI:
    Marian Bogdan - 0740 955 416
    Avram Nicolae - 0729 096 355

    Prioritatea la inscrieri: forum, telefonic
    Ultima editare de ADN; 18.iul.2019, 09:05.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  • #2



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
    George Bernard Shaw
    https://www.youtube.com/user/megan1RO

    Comentariu


    • #3
      Plăiașu Ion
      FH: XIOM OMEGA IV PRO max
      Blade: KAZAK
      BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.2 mm

      Comentariu


      • #4
        Dan Sarbu

        Comentariu


        • #5
          Inscrieri I etapa

          Inscrieri - on 17/10/2018 at 17:54:32

          1. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 7 - 41.73 - E
          2. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 42 - 33.96 - EW
          3. Grigore Alexandru, Campina, 48 - 33.01 - E
          4. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 783 - 30.6 - E
          5. Pascu Razvan, Magureni, 248 - 30.33 - E
          6. Bivolaru Marius, Ploiesti, 67 - 29.93 - O
          7. Voicu Ionut, Ploiesti, 250 - 29.45 - O
          8. Avram Nicolae, Nedelea, 96 - 28.63 - O
          9. Sarbu Dan, Ploiesti, 127 - 25.43 - OW
          10. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 187 - 22.94 - O
          11. Babus Liviu, Ploiesti, 208 - 22.86 - O
          12. Bozga Razvan, Baicoi, 609 - 20.83 - O
          13. Sursilov Constantin, Bucuresti, 387 - 16.54 - A
          14. Docan Cristian, Bucuresti, 348 - 16.33 - A
          15. Balanescu Boby, Ploiesti, 1171 - 16.3 - A
          16. Tudor Valeriu, Ploiesti, 1115 - 13.95 - A
          17. Matei Mircea, Targoviste, 640 - 11.92 - A
          18. Bardas Viorel, Ploiesti, 1590 - 4.92 - IW
          19. Florea Marin, Filipestii de Targ, 2980 - 0 - A
          20. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 5001 - 0 - A
          Ultima editare de ADN; 18.oct.2018, 06:58.
          FH:Butterfly-Tackinfire Drive
          BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
          BH:Stiga Energy Absorber

          Comentariu


          • #6
            Grupe inferioare
            1 Fratila Robert Stancescu Sebastian Babus Liviu Matei Mircea
            2 Panaitescu Stefan Sarbu Dan Bozga Razvan Florea Marin
            3 Grigore Alexandru Avram Nicolae Balanescu Boby Bardas Viorel
            4 Cudalbu Ciprian Voicu Ionut Docan Cristian Mocanu Georgian
            5 Pascu Razvan Bivolaru Marius Sursilov Constantin Tudor Valeriu
            Ultima editare de ADN; 18.oct.2018, 06:57.
            FH:Butterfly-Tackinfire Drive
            BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
            BH:Stiga Energy Absorber

            Comentariu


            • #7
              Calificati in superioare
              1 Fratila Robert Babus Liviu Stancescu Sebastian Matei Mircea
              2 Bozga Razvan Panaitescu Stefan Sarbu Dan Florea Marin
              3 Grigore Alexandru Avram Nicolae Balanescu Boby Bardas Viorel
              4 Voicu Ionut Cudalbu Ciprian Docan Cristian Mocanu Georgian
              5 Pascu Razvan Bivolaru Marius Sursilov Constantin Tudor Valeriu
              Ultima editare de ADN; 18.oct.2018, 06:57.
              FH:Butterfly-Tackinfire Drive
              BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
              BH:Stiga Energy Absorber

              Comentariu


              • #8
                Grupe superioare
                1 Fratila Robert Cudalbu Ciprian Balanescu Boby Florea Marin
                2 Bozga Razvan Bivolaru Marius Docan Cristian Bardas Viorel
                3 Grigore Alexandru Babus Liviu Sursilov Constantin Mocanu Georgian
                4 Voicu Ionut Panaitescu Stefan Stancescu Sebastian Tudor Valeriu
                5 Pascu Razvan Avram Nicolae Sarbu Dan Matei Mircea
                Ultima editare de ADN; 18.oct.2018, 06:57.
                FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                BH:Stiga Energy Absorber

                Comentariu


                • #9
                  Gr.inferioara nr. 1
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3
                  1
                  2 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                  1-3
                  1-3
                  3-2
                  1
                  3
                  3 BABUS LIVIU PLOIESTI
                  0-3
                  3-1
                  3-1
                  2
                  2
                  4 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
                  0-3
                  2-3
                  1-3
                  0
                  4
                  Gr.inferioara nr. 2
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE
                  3-1
                  0-3
                  3-1
                  2
                  2
                  2 SARBU DAN PLOIESTI
                  1-3
                  0-3
                  3-0
                  1
                  3
                  3 BOZGA RAZVAN BAICOI
                  3-0
                  3-0
                  3-1
                  3
                  1
                  4 FLOREA MARIN FILIPESTII DE TARG
                  1-3
                  0-3
                  1-3
                  0
                  4
                  Gr.inferioara nr. 3
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
                  3-0
                  3-1
                  3-0
                  3
                  1
                  2 AVRAM NICOLAE NEDELEA
                  0-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  2
                  3 BALANESCU BOBY PLOIESTI
                  1-3
                  0-3
                  3-0
                  1
                  3
                  4 BARDAS VIOREL PLOIESTI
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  4
                  Gr.inferioara nr. 4
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
                  1-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  2
                  2 VOICU IONUT PLOIESTI
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3
                  1
                  3 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
                  0-3
                  0-3
                  3-0
                  1
                  3
                  4 MOCANU GEORGIAN FILIPESTII DE TARG
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  4
                  Gr.inferioara nr. 5
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 PASCU RAZVAN MAGURENI
                  3-1
                  3-2
                  3-1
                  3
                  1
                  2 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
                  1-3
                  3-0
                  3-1
                  2
                  2
                  3 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
                  2-3
                  0-3
                  3-1
                  1
                  3
                  4 TUDOR VALERIU PLOIESTI
                  1-3
                  1-3
                  1-3
                  0
                  4
                  Ultima editare de ADN; 18.oct.2018, 06:56.
                  FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                  BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                  BH:Stiga Energy Absorber

                  Comentariu


                  • #10
                    Gr.superioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
                    0-3
                    3-1
                    3-0
                    2
                    2
                    3 BALANESCU BOBY PLOIESTI
                    0-3
                    1-3
                    2-3
                    0
                    4 FLOREA MARIN FILIPESTII DE TARG
                    0-3
                    0-3
                    3-2
                    1
                    Gr.superioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 BOZGA RAZVAN BAICOI
                    2-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    2 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
                    3-2
                    3-1
                    3-0
                    3
                    1
                    3 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
                    0-3
                    1-3
                    3-0
                    1
                    4 BARDAS VIOREL PLOIESTI
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    Gr.superioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
                    2-3
                    3-0
                    3-1
                    2
                    1
                    2 BABUS LIVIU PLOIESTI
                    3-2
                    0-3
                    3-1
                    2
                    3 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
                    0-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    4 MOCANU GEORGIAN FILIPESTII DE TARG
                    1-3
                    1-3
                    0-3
                    0
                    Gr.superioara nr. 4
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 VOICU IONUT PLOIESTI
                    1-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    2 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE
                    3-1
                    3-1
                    3-1
                    3
                    1
                    3 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                    0-3
                    1-3
                    2-3
                    0
                    4 TUDOR VALERIU PLOIESTI
                    0-3
                    1-3
                    3-2
                    1
                    Gr.superioara nr. 5
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 PASCU RAZVAN MAGURENI
                    3-2
                    3-2
                    3-0
                    3
                    1
                    2 AVRAM NICOLAE NEDELEA
                    2-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    3 SARBU DAN PLOIESTI
                    2-3
                    0-3
                    3-1
                    1
                    4 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
                    0-3
                    0-3
                    1-3
                    0
                    Ultima editare de ADN; 18.oct.2018, 06:55.
                    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                    BH:Stiga Energy Absorber

                    Comentariu


                    • #11
                      Eliminatorii Open

                      1. Fratila Robert
                      -------------------- Fratila Robert 3-0
                      16. Bye
                      ----------------------------------- Fratila Robert 3-2
                      9. Sursilov Constantin
                      -------------------- Bozga Razvan 3-0
                      8. Bozga Razvan
                      -------------------------------------------------- Fratila Robert 3-1
                      5. Pascu Razvan
                      -------------------- Pascu Razvan 3-0
                      12. Bye
                      ----------------------------------- Panaitescu Stefan 3-1
                      13. Bye
                      -------------------- Panaitescu Stefan 3-0
                      4. Panaitescu Stefan

                      ----------------------------------------------------------------- Fratila Robert 3-0

                      3. Grigore Alexandru
                      -------------------- Grigore Alexandru 3-0
                      14. Bye
                      ----------------------------------- Voicu Ionut 3-2
                      11. Bye
                      -------------------- Voicu Ionut 3-0
                      6. Voicu Ionut
                      -------------------------------------------------- Voicu Ionut 3-2
                      7. Avram Nicolae
                      -------------------- Cudalbu Ciprian 3-1
                      10. Cudalbu Ciprian
                      ----------------------------------- Cudalbu Ciprian 3-1
                      15. Bye
                      -------------------- Bivolaru Marius 3-0
                      2. Bivolaru Marius
                      FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                      BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                      BH:Stiga Energy Absorber

                      Comentariu


                      • #12
                        Clasament Open

                        1. Fratila Robert - Filipestii de Targ
                        2. Voicu Ionut - Ploiesti
                        3 -- 4
                        Panaitescu Stefan - Izvoarele
                        Cudalbu Ciprian - Ploiesti
                        5 -- 8
                        Bozga Razvan - Baicoi
                        Grigore Alexandru - Campina
                        Pascu Razvan - Magureni
                        Bivolaru Marius - Ploiesti
                        9 -- 10
                        Avram Nicolae - Nedelea
                        Sursilov Constantin - Bucuresti
                        11 -- 2v gr.sup.
                        Babus Liviu - Ploiesti
                        12 1v gr.sup.
                        Sarbu Dan - Ploiesti
                        13 0v gr.sup.
                        Stancescu Sebastian - Ploiesti
                        FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                        BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                        BH:Stiga Energy Absorber

                        Comentariu


                        • #13
                          Eliminatorii Avansati

                          Florea Marin-Bardas Viorel: 3-0
                          Docan Cristian-Matei Mircea: 3-1
                          Mocanu Georgian-Tudor Valeriu:0-3
                          Balanescu Boby-Bye

                          Semifinale:
                          Florea Marin-Docan Cristian:3-1
                          Tudor Valeriu-Balanescu Boby:3-0

                          Finala:Forea Marin-Tudor Valeriu:2-3

                          Clasament Avansati:

                          1.Tudor Valeriu
                          2.Florea Marin
                          3-4:Balanescu Boby
                          Docan Cristian
                          5-7:Bardas Viorel
                          Matei Mircea
                          Mocanu Georgian
                          FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                          BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                          BH:Stiga Energy Absorber

                          Comentariu


                          • #14
                            https://www.facebook.com/98135821522...7592568936558/
                            "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                            George Bernard Shaw
                            https://www.youtube.com/user/megan1RO

                            Comentariu


                            • #15
                              Bardas Viorel

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X