Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PLOIEȘTI: În fiecare Miercuri (18:30) - Turneu ”Antrenamentul de Miercuri” Tel George Jr.

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Gr.inferioara nr. 1 -
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ENE FLORIN PLOIESTI
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3
    3 BALANESCU BOBY PLOIESTI
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 IALAMA MARINEL URLETA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 2 -
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 BABUS LIVIU PLOIESTI
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 RUSEA GHEORGHE BREAZA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    4 BARDAS VIOREL PLOIESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 3 -
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 MANTA VIOREL BAICOI
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    3 LAZAR DUMITRU MIZIL
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    4 FLOREA MARIN FILIPESTII DE TARG
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 4 -
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 PLAIASU ION PLOPENI
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    3
    3 SDRANCA MIRCEA PLOIESTI
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    4
    4 MOS FLORIN FILIPESTII DE TARG
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    Gr.inferioara nr. 5 -
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 AVRAM NICOLAE NEDELEA
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 SARBU DAN PLOIESTI
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 DINU ADRIAN DARMANESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    4 MOCANU LUCA FILIPESTII DE TARG
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 6 -
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOZGA RAZVAN BAICOI
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 STOIAN RARES FILIPESTII DE TARG
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    3
    4 IOVANICA EUGEN PLOIESTI
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    4
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

    Comentariu


    • Grupe superioare
      1 Fratila Robert Mos Florin Manta Viorel Bardas Viorel
      2 Babus Liviu Sarbu Dan Plaiasu Ion Florea Marin
      3 Bivolaru Marius Stancescu Sebastian Dinu Adrian Sdranca Mircea
      4 Marian Bogdan Balanescu Boby Stoian Rares Mocanu Luca
      5 Avram Nicolae Grigore Alexandru Ene Florin Iovanica Eugen
      6 Bozga Razvan Lazar Dumitru Rusea Gheorghe Ialama Marinel
      FH:Butterfly-Tackinfire Drive
      BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
      BH:Stiga Energy Absorber

      Comentariu


      • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
        George Bernard Shaw
        https://www.youtube.com/user/megan1RO

        Comentariu


        • Gr.superioara nr. 1 -
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          1
          2 MOS FLORIN FILIPESTII DE TARG
          0-3
          3-1
          3-0
          2
          2
          3 MANTA VIOREL BAICOI
          0-3
          1-3
          3-1
          1
          4 BARDAS VIOREL PLOIESTI
          0-3
          0-3
          1-3
          0
          Gr.superioara nr. 2 -
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 BABUS LIVIU PLOIESTI
          2-3
          3-2
          3-0
          2
          2
          2 SARBU DAN PLOIESTI
          3-2
          2-3
          3-0
          2
          1
          3 PLAIASU ION PLOPENI
          2-3
          3-2
          3-1
          2
          4 FLOREA MARIN FILIPESTII DE TARG
          0-3
          0-3
          1-3
          0
          Gr.superioara nr. 3 -
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
          1-3
          3-0
          3-1
          2
          2
          2 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
          3-1
          3-0
          3-2
          3
          1
          3 DINU ADRIAN DARMANESTI
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          4 SDRANCA MIRCEA PLOIESTI
          1-3
          2-3
          3-0
          1
          Gr.superioara nr. 4 -
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
          3-1
          3-0
          3-1
          3
          1
          2 BALANESCU BOBY PLOIESTI
          1-3
          3-1
          3-1
          2
          2
          3 STOIAN RARES FILIPESTII DE TARG
          0-3
          1-3
          3-1
          1
          4 MOCANU LUCA FILIPESTII DE TARG
          1-3
          1-3
          1-3
          0
          Gr.superioara nr. 5 -
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 AVRAM NICOLAE NEDELEA
          1-3
          3-2
          3-1
          2
          2
          2 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
          3-1
          3-1
          3-0
          3
          1
          3 ENE FLORIN PLOIESTI
          2-3
          1-3
          3-1
          1
          4 IOVANICA EUGEN PLOIESTI
          1-3
          0-3
          1-3
          0
          Gr.superioara nr. 6 -
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 BOZGA RAZVAN BAICOI
          3-1
          3-1
          3-1
          3
          1
          2 LAZAR DUMITRU MIZIL
          1-3
          3-0
          3-0
          2
          2
          3 RUSEA GHEORGHE BREAZA
          1-3
          0-3
          3-2
          1
          4 IALAMA MARINEL URLETA
          1-3
          0-3
          2-3
          0
          FH:Butterfly-Tackinfire Drive
          BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
          BH:Stiga Energy Absorber

          Comentariu


          • Eliminatorii Open

            1. Fratila Robert
            -------------------- Fratila Robert 3-0
            16. Bye
            ----------------------------------- Fratila Robert 3-0
            9. Bivolaru Marius
            -------------------- Bivolaru Marius 3-2
            8. Lazar Dumitru
            -------------------------------------------------- Fratila Robert 3-1
            5. Grigore Alexandru
            -------------------- Grigore Alexandru 3-2
            12. Babus Liviu
            ----------------------------------- Grigore Alexandru 3-1
            13. Bye
            -------------------- Marian Bogdan 3-0
            4. Marian Bogdan

            ----------------------------------------------------------------- Fratila Robert 3-0

            3. Stancescu Sebastian
            -------------------- Stancescu Sebastian 3-0
            14. Bye
            ----------------------------------- Stancescu Sebastian 3-0
            11. Mos Florin
            -------------------- Mos Florin 3-1
            6. Bozga Razvan
            -------------------------------------------------- Stancescu Sebastian 3-2
            7. Avram Nicolae
            -------------------- Avram Nicolae 3-0
            10. Balanescu Boby
            ----------------------------------- Avram Nicolae 3-0
            15. Bye
            -------------------- Sarbu Dan 3-0
            2. Sarbu Dan
            FH:Butterfly-Tackinfire Drive
            BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
            BH:Stiga Energy Absorber

            Comentariu


            • Clasament Open

              1. Fratila Robert - Filipestii de Targ
              2. Stancescu Sebastian - Ploiesti
              3 -- 4
              Grigore Alexandru - Campina
              Avram Nicolae - Nedelea
              5 -- 8
              Bivolaru Marius - Ploiesti
              Mos Florin - Filipestii de Targ
              Marian Bogdan - Ploiesti
              Sarbu Dan - Ploiesti
              9 -- 12
              Babus Liviu - Ploiesti
              Balanescu Boby - Ploiesti
              Lazar Dumitru - Mizil
              Bozga Razvan - Baicoi
              13 -- 2v gr.sup.
              Plaiasu Ion - Plopeni
              [b]14 - 1v gr.sup.
              Manta Viorel - Baicoi
              FH:Butterfly-Tackinfire Drive
              BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
              BH:Stiga Energy Absorber

              Comentariu


              • [ Eliminatorii Amatori

                1. Bardas Viorel
                -------------------- Bardas Viorel 3-0
                16. Bye
                ----------------------------------- Dinu Adrian 3-0
                9. Dinu Adrian
                -------------------- Dinu Adrian 3-0
                8. Ialama Marinel
                -------------------------------------------------- Dinu Adrian 3-0
                5. Ene Florin
                -------------------- Ene Florin 3-0
                12. Plaiasu Ion
                ----------------------------------- Stoian Rares 3-2
                13. Bye
                -------------------- Stoian Rares 3-0
                4. Stoian Rares

                ----------------------------------------------------------------- Florea Marin 3-1

                3. Sdranca Mircea
                -------------------- Sdranca Mircea 3-0
                14. Bye
                ----------------------------------- Sdranca Mircea 3-1
                11. Manta Viorel
                -------------------- Rusea Gheorghe 3-0
                6. Rusea Gheorghe
                -------------------------------------------------- Florea Marin 3-2
                7. Iovanica Eugen
                -------------------- Mocanu Luca 3-1
                10. Mocanu Luca
                ----------------------------------- Florea Marin 3-0
                15. Bye
                -------------------- Florea Marin 3-0
                2. Florea Marin
                FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                BH:Stiga Energy Absorber

                Comentariu


                • Clasament Amatori

                  1. Florea Marin - Filipestii de Targ
                  2. Dinu Adrian - Darmanesti
                  3 -- 4
                  Sdranca Mircea - Ploiesti
                  Stoian Rares - Filipestii de Targ
                  5 -- 8
                  Mocanu Luca - Filipestii de Targ
                  Bardas Viorel - Ploiesti
                  Rusea Gheorghe - Breaza
                  Ene Florin - Ploiesti
                  9 -- 10
                  Ialama Marinel - Urleta
                  Iovanica Eugen - Ploiesti
                  FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                  BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                  BH:Stiga Energy Absorber

                  Comentariu


                  • Super etapa.bravo tuturor

                    Comentariu





                    • Sent from my iPhone using Tapatalk
                      "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                      George Bernard Shaw
                      https://www.youtube.com/user/megan1RO

                      Comentariu


                      • https://www.facebook.com/98135821522...0297935666021/
                        "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                        George Bernard Shaw
                        https://www.youtube.com/user/megan1RO

                        Comentariu


                        • Postat în original de nitu serban Vezi post
                          Super etapa.bravo tuturor
                          Multumim,pacat ca nu ai putut sa fii prezent,te asteptam cu drag la urmatoarea etapa de miercuri.
                          FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                          BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                          BH:Stiga Energy Absorber

                          Comentariu


                          • Inscrieri etapa 6:
                            Vlad Vali
                            Badea Iulian
                            Avram Nicolae
                            Dinu Adrian
                            FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                            BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                            BH:Stiga Energy Absorber

                            Comentariu


                            • Marian Bogdan


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                              George Bernard Shaw
                              https://www.youtube.com/user/megan1RO

                              Comentariu


                              • Babus Liviu

                                Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
                                "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X