Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PLOIEȘTI: În fiecare Miercuri (18:30) - Turneu ”Antrenamentul de Miercuri” Tel George Jr.

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Buna ziua. Cu parere de rau o retrag pe Bianca. Nu avem cum sa ajungem. Multumim si scuze. Concurs reusit sa aveti!

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

    Comentariu


    • Popescu Sorin si Cojocaru Ion Ploiesti.
      "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
      George Bernard Shaw
      https://www.youtube.com/user/megan1RO

      Comentariu


      • Stancescu Sebastian
        FH:Butterfly-Tackinfire Drive
        BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
        BH:Stiga Energy Absorber

        Comentariu


        • Grigore Alexandru Brebu
          "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
          George Bernard Shaw
          https://www.youtube.com/user/megan1RO

          Comentariu


          • Voicu Ionut
            Fratila Robert
            FH:Butterfly-Tackinfire Drive
            BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
            BH:Stiga Energy Absorber

            Comentariu


            • Postat în original de ADN Vezi post
              Voicu Ionut
              Fratila Robert
              Asa asa sa vina the heavy artilery

              Comentariu





              • Sent from my iPhone using Tapatalk
                "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                George Bernard Shaw
                https://www.youtube.com/user/megan1RO

                Comentariu


                • Cu părere de rău trebuie sa mă retrag, nu am cum sa ajung la o oră decentă.

                  Comentariu


                  • Inscrieri Etapa 6 - on 11/14/2018 at 6:51:59 PM

                    1. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 5 - 43.01 - E
                    2. Grigore Alexandru, Campina, 48 - 34.41 - E
                    3. Marian Bogdan, Ploiesti, 78 - 29.47 - OW
                    4. Voicu Ionut, Ploiesti, 182 - 29.23 - O
                    5. Avram Nicolae, Nedelea, 90 - 28.29 - O
                    6. Bozga Razvan, Baicoi, 488 - 25.23 - O
                    7. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 184 - 24.91 - O
                    8. Sarbu Dan, Ploiesti, 178 - 24.73 - OW
                    9. Plaiasu Ion, Plopeni, 203 - 23.16 - O
                    10. Manta Viorel, Baicoi, 1676 - 22.1 - O
                    11. Babus Liviu, Ploiesti, 242 - 21.73 - O
                    12. Nitu Serban, Paulesti, 321 - 17.88 - A
                    13. Ene Florin, Ploiesti, 431 - 17.17 - A
                    14. Botoc Ovidiu, Paulesti, 449 - 16.17 - A
                    15. Lazar Dumitru, Mizil, 404 - 16.01 - A
                    16. Sdranca Mircea, Ploiesti, 739 - 15.95 - A
                    17. Dinu Adrian, Darmanesti, 472 - 15.33 - A
                    18. Tudor Valeriu, Ploiesti, 1258 - 14.9 - A
                    19. Popescu Sorin, Ploiesti, 1360 - 11.4 - A
                    20. Ialama Marinel, Urleta, 2720 - 8 - I
                    21. Bardas Viorel, Ploiesti, 1517 - 5.08 - IW
                    22. Cojocaru Ion, Ploiesti, 1468 - 0 - A
                    23. Vlad Vali, Ploiesti, 5004 - 0
                    24. Badea Iulian, Filipestii de Targ, 5005 - 0
                    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                    BH:Stiga Energy Absorber

                    Comentariu


                    • Grupe inferioare
                      1 Fratila Robert Nitu Serban Ene Florin Cojocaru Ion
                      2 Grigore Alexandru Babus Liviu Botoc Ovidiu Vlad Vali
                      3 Marian Bogdan Manta Viorel Lazar Dumitru Bardas Viorel
                      4 Voicu Ionut Plaiasu Ion Sdranca Mircea Badea Iulian
                      5 Avram Nicolae Sarbu Dan Dinu Adrian Popescu Sorin
                      6 Bozga Razvan Stancescu Sebastian Tudor Valeriu Ialama Marinel
                      FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                      BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                      BH:Stiga Energy Absorber

                      Comentariu





                      • Sent from my iPhone using Tapatalk
                        "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                        George Bernard Shaw
                        https://www.youtube.com/user/megan1RO

                        Comentariu


                        • Gr.inferioara nr. 1 -
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          2 NITU SERBAN PAULESTI
                          1-3
                          3-1
                          3-1
                          2
                          2
                          3 ENE FLORIN PLOIESTI
                          0-3
                          1-3
                          3-1
                          1
                          3
                          4 COJOCARU ION PLOIESTI
                          0-3
                          1-3
                          1-3
                          0
                          4
                          Gr.inferioara nr. 2 -
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
                          3-1
                          3-0
                          3-1
                          3
                          1
                          2 BABUS LIVIU PLOIESTI
                          1-3
                          0-3
                          3-1
                          1
                          3
                          3 BOTOC OVIDIU PAULESTI
                          0-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          2
                          4 VLAD VALI PLOIESTI
                          1-3
                          1-3
                          0-3
                          0
                          4
                          Gr.inferioara nr. 3 -
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
                          3-1
                          3-2
                          3-0
                          3
                          1
                          2 MANTA VIOREL BAICOI
                          1-3
                          1-3
                          3-0
                          1
                          3
                          3 LAZAR DUMITRU MIZIL
                          2-3
                          3-1
                          3-0
                          2
                          2
                          4 BARDAS VIOREL PLOIESTI
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          4
                          Gr.inferioara nr. 4 -
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 VOICU IONUT PLOIESTI
                          3-1
                          3-1
                          3-0
                          3
                          1
                          2 PLAIASU ION PLOPENI
                          1-3
                          3-1
                          3-0
                          2
                          2
                          3 SDRANCA MIRCEA PLOIESTI
                          1-3
                          1-3
                          3-2
                          1
                          3
                          4 BADEA IULIAN FILIPESTII DE TARG
                          0-3
                          0-3
                          2-3
                          0
                          4
                          Gr.inferioara nr. 5 -
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 AVRAM NICOLAE NEDELEA
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          2 SARBU DAN PLOIESTI
                          0-3
                          3-1
                          3-1
                          2
                          2
                          3 DINU ADRIAN DARMANESTI
                          0-3
                          1-3
                          1-3
                          0
                          4
                          4 POPESCU SORIN PLOIESTI
                          0-3
                          1-3
                          3-1
                          1
                          3
                          Gr.inferioara nr. 6 -
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 BOZGA RAZVAN BAICOI
                          3-2
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          2 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                          2-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          2
                          3 TUDOR VALERIU PLOIESTI
                          0-3
                          0-3
                          3-0
                          1
                          3
                          4 IALAMA MARINEL URLETA
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          4
                          FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                          BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                          BH:Stiga Energy Absorber

                          Comentariu


                          • Grupe superioare
                            1 Fratila Robert Plaiasu Ion Manta Viorel Vlad Vali
                            2 Grigore Alexandru Sarbu Dan Sdranca Mircea Bardas Viorel
                            3 Marian Bogdan Stancescu Sebastian Popescu Sorin Badea Iulian
                            4 Voicu Ionut Nitu Serban Tudor Valeriu Dinu Adrian
                            5 Avram Nicolae Botoc Ovidiu Ene Florin Ialama Marinel
                            6 Bozga Razvan Lazar Dumitru Babus Liviu Cojocaru Ion
                            FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                            BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                            BH:Stiga Energy Absorber

                            Comentariu


                            • Gr.superioara nr. 1 -
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              2 PLAIASU ION PLOPENI
                              0-3
                              2-3
                              3-0
                              1
                              3 MANTA VIOREL BAICOI
                              0-3
                              3-2
                              3-0
                              2
                              2
                              4 VLAD VALI PLOIESTI
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              Gr.superioara nr. 2 -
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
                              3-1
                              3-1
                              3-0
                              3
                              1
                              2 SARBU DAN PLOIESTI
                              1-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              2
                              3 SDRANCA MIRCEA PLOIESTI
                              1-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              4 BARDAS VIOREL PLOIESTI
                              0-3
                              0-3
                              3-0
                              1
                              Gr.superioara nr. 3 -
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
                              1-3
                              3-1
                              3-1
                              2
                              2
                              2 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                              3-1
                              2-3
                              3-2
                              2
                              1
                              3 POPESCU SORIN PLOIESTI
                              1-3
                              3-2
                              3-1
                              2
                              4 BADEA IULIAN FILIPESTII DE TARG
                              1-3
                              2-3
                              1-3
                              0
                              Gr.superioara nr. 4 -
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 VOICU IONUT PLOIESTI
                              3-1
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              2 NITU SERBAN PAULESTI
                              1-3
                              2-3
                              3-0
                              1
                              3 TUDOR VALERIU PLOIESTI
                              0-3
                              3-2
                              3-0
                              2
                              2
                              4 DINU ADRIAN DARMANESTI
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              Gr.superioara nr. 5 -
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 AVRAM NICOLAE NEDELEA
                              2-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              1
                              2 BOTOC OVIDIU PAULESTI
                              3-2
                              0-3
                              3-0
                              2
                              3 ENE FLORIN PLOIESTI
                              0-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              2
                              4 IALAMA MARINEL URLETA
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              Gr.superioara nr. 6 -
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 BOZGA RAZVAN BAICOI
                              3-1
                              3-2
                              3-1
                              3
                              1
                              2 LAZAR DUMITRU MIZIL
                              1-3
                              0-3
                              2-3
                              0
                              3 BABUS LIVIU PLOIESTI
                              2-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              2
                              4 COJOCARU ION PLOIESTI
                              1-3
                              3-2
                              0-3
                              1
                              FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                              BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                              BH:Stiga Energy Absorber

                              Comentariu


                              • Eliminatorii Open

                                1. Fratila Robert
                                -------------------- Fratila Robert 3-0
                                16. Bye
                                ----------------------------------- Fratila Robert 3-1
                                9. Marian Bogdan
                                -------------------- Babus Liviu 3-2
                                8. Babus Liviu
                                -------------------------------------------------- Fratila Robert 3-1
                                5. Avram Nicolae
                                -------------------- Avram Nicolae 3-1
                                12. Sarbu Dan
                                ----------------------------------- Voicu Ionut 3-2
                                13. Bye
                                -------------------- Voicu Ionut 3-0
                                4. Voicu Ionut

                                ----------------------------------------------------------------- Fratila Robert 3-0

                                3. Stancescu Sebastian
                                -------------------- Stancescu Sebastian 3-0
                                14. Bye
                                ----------------------------------- Bozga Razvan 3-1
                                11. Manta Viorel
                                -------------------- Bozga Razvan 3-0
                                6. Bozga Razvan
                                -------------------------------------------------- Grigore Alexandru 3-1
                                7. Ene Florin
                                -------------------- Ene Florin 3-0
                                10. Tudor Valeriu
                                ----------------------------------- Grigore Alexandru 3-2
                                15. Bye
                                -------------------- Grigore Alexandru 3-0
                                2. Grigore Alexandru
                                Ultima editare de ADN; 14.nov.2018, 23:18.
                                FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                                BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                                BH:Stiga Energy Absorber

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X