Dinu Adrian
Cojocaru Cosmin
Avram Nicolae
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
PLOIEȘTI: În fiecare Miercuri (18:00) - Turneu ”Antrenamentul de Miercuri” Tel George Jr.
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Maine 13.03 2024 va avea loc etapa 8 a campionatului de tenis de masa "Antrenamentul de Miercuri "TelGeorge Jr" sezonul 19 incepand cu ora 18.
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
Clasament Open
1. Corbu Darius - Valenii de Munte
2. Retegan Cosmin - Ploiesti
3 -- 4
Radu Liviu - Bucov
Mihaila Nicolae - Breaza
5 -- 8
Margescu Bogdan - Campina
Petculescu Giani - Ploiesti
Totpal Marius - Busteni
Cudalbu Ciprian - Ploiesti
9 -- 16
Botoc Ovidiu - Paulesti
Cobeanu Marius - Breaza
Ivan Valentin - Campina
Avram Nicolae - Nedelea
Marian Bogdan - Ploiesti
Stefurac Marius - Ploiesti
Lovin Eusebiu - Comanesti
Mocanu Georgian - Filipestii de Targ
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Open
1. Retegan Cosmin
-------------------- Retegan Cosmin 3-0
16. Cobeanu Marius
---------------------------------------- Retegan Cosmin 3-0
9. Petculescu Giani
-------------------- Petculescu Giani 3-0
8. Stefurac Marius
------------------------------------------------------------ Retegan Cosmin 3-1
5. Mocanu Georgian
-------------------- Cudalbu Ciprian 0-3
12. Cudalbu Ciprian
---------------------------------------- Mihaila Nicolae 1-3
13. Mihaila Nicolae
-------------------- Mihaila Nicolae 3-2
4. Avram Nicolae
-------------------------------------------------------------------------------- Corbu Darius 1-3
3. Totpal Marius
-------------------- Totpal Marius 3-1
14. Lovin Eusebiu
---------------------------------------- Radu Liviu 1-3
11. Ivan Valentin
-------------------- Radu Liviu 1-3
6. Radu Liviu
------------------------------------------------------------ Corbu Darius 0-3
7. Margescu Bogdan
-------------------- Margescu Bogdan 3-1
10. Marian Bogdan
---------------------------------------- Corbu Darius 0-3
15. Botoc Ovidiu
-------------------- Corbu Darius 2-3
2. Corbu Darius
Lasă un comentariu:
-
Clasament Avansati
1. Nicolae Ionut - Ploiesti
2. Marias Robert - Ploiesti
3 -- 4
Mocanu Luca - Filipestii de Targ
Dinu Adrian - Darmanesti
5 -- 8
Chirtoaca Sergiu - Ploiesti
David Stefan - Ploiesti
Paraianu Florin - Filipestii de Targ
Cojocaru Cosmin - Breaza
9 -- 9
Popescu George - Bucuresti
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Avansati
1. Dinu Adrian
-------------------- Dinu Adrian 3-0
16. Bye
---------------------------------------- Dinu Adrian 3-0
9. Popescu George
-------------------- Paraianu Florin 0-3
8. Paraianu Florin
------------------------------------------------------------ Marias Robert 2-3
5. Marias Robert
-------------------- Marias Robert 3-0
12. Bye
---------------------------------------- Marias Robert 3-0
13. Bye
-------------------- Chirtoaca Sergiu 0-3
4. Chirtoaca Sergiu
-------------------------------------------------------------------------------- Nicolae Ionut 1-3
3. Nicolae Ionut
-------------------- Nicolae Ionut 3-0
14. Bye
---------------------------------------- Nicolae Ionut 3-0
11. Bye
-------------------- Loc 2 Gr. 5 0-3
6. Loc 2 Gr. 5
------------------------------------------------------------ Nicolae Ionut 3-2
7. David Stefan
-------------------- David Stefan 3-0
10. Cojocaru Cosmin
---------------------------------------- Mocanu Luca 1-3
15. Bye
-------------------- Mocanu Luca 0-3
2. Mocanu Luca
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Avansati
1. Dinu Adrian
-------------------- Dinu Adrian 3-0
16. Bye
----------------------------------------
9. Popescu George
--------------------
8. Paraianu Florin
------------------------------------------------------------
5. Marias Robert
-------------------- Marias Robert 3-0
12. Bye
----------------------------------------
13. Bye
-------------------- Chirtoaca Sergiu 0-3
4. Chirtoaca Sergiu
--------------------------------------------------------------------------------
3. Nicolae Ionut
-------------------- Nicolae Ionut 3-0
14. Bye
----------------------------------------
11. Bye
-------------------- Loc 2 Gr. 5 0-3
6. Loc 2 Gr. 5
------------------------------------------------------------
7. David Stefan
--------------------
10. Cojocaru Cosmin
----------------------------------------
15. Bye
-------------------- Mocanu Luca 0-3
2. Mocanu Luca
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Open
1. Retegan Cosmin
--------------------
16. Cobeanu Marius
----------------------------------------
9. Petculescu Giani
--------------------
8. Stefurac Marius
------------------------------------------------------------
5. Mocanu Georgian
--------------------
12. Cudalbu Ciprian
----------------------------------------
13. Mihaila Nicolae
--------------------
4. Avram Nicolae
--------------------------------------------------------------------------------
3. Totpal Marius
--------------------
14. Lovin Eusebiu
----------------------------------------
11. Ivan Valentin
--------------------
6. Radu Liviu
------------------------------------------------------------
7. Margescu Bogdan
--------------------
10. Marian Bogdan
----------------------------------------
15. Botoc Ovidiu
--------------------
2. Corbu Darius
Lasă un comentariu:
-
Gr.inferioara nr. 1 - All-Nr Nume si prenume - Localitate 12345VLOC1 RETEGAN COSMIN - Ploiesti 3-03-03-03-0412 IVAN VALENTIN - Campina 0-31-33-13-1233 MARIAN BOGDAN - Ploiesti 0-33-13-03-0324 DINU ADRIAN - Darmanesti 0-31-30-33-015 COJOCARU COSMIN - Breaza 0-31-30-30-30
Gr.inferioara nr. 2 - All-Nr Nume si prenume - Localitate 12345VLOC1 CORBU DARIUS - Valenii de Munte 3-13-23-13-0412 CUDALBU CIPRIAN - Ploiesti 1-33-00-33-0233 MOCANU LUCA - Filipestii de Targ 2-30-31-33-014 PETCULESCU GIANI - Ploiesti 1-33-03-13-0325 POPESCU GEORGE - Bucuresti 0-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 3 - All-Nr Nume si prenume - Localitate 12345VLOC1 TOTPAL MARIUS - Busteni 3-13-13-23-0412 MIHAILA NICOLAE - Breaza 1-33-12-33-0233 NICOLAE IONUT - Ploiesti 1-31-31-33-014 STEFURAC MARIUS - Ploiesti 2-33-23-13-0325 PARAIANU FLORIN - Filipestii de Targ 0-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 4 - All-Nr Nume si prenume - Localitate 12345VLOC1 AVRAM NICOLAE - Nedelea 3-13-03-13-0412 LOVIN EUSEBIU - Comanesti 1-31-33-23-0233 MARGESCU BOGDAN - Campina 0-33-13-03-0324 CHIRTOACA SERGIU - Ploiesti 1-32-30-33-215 DAVID STEFAN - Ploiesti 0-30-30-32-30
Gr.inferioara nr. 5 - All-Nr Nume si prenume - Localitate 12345VLOCAVgAVpNVp1 COBEANU MARIUS - Breaza 3-10-30-33-024-1-112 RADU LIVIU - Bucov 1-33-00-33-1220113 BOTOC OVIDIU - Paulesti 3-00-32-33-0232014 MOCANU GEORGIAN - Filipestii de Targ 3-03-03-23-0415 MARIAS ROBERT - Ploiesti 0-31-30-30-30
Lasă un comentariu:
-
Gr.inferioara nr. 1 - All-Nr Nume si prenume - Localitate 12345VLOC1 RETEGAN COSMIN - Ploiesti 2 IVAN VALENTIN - Campina 3 MARIAN BOGDAN - Ploiesti 4 DINU ADRIAN - Darmanesti 5 COJOCARU COSMIN - Breaza
Gr.inferioara nr. 2 - All-Nr Nume si prenume - Localitate 12345VLOC1 CORBU DARIUS - Valenii de Munte 2 CUDALBU CIPRIAN - Ploiesti 3 MOCANU LUCA - Filipestii de Targ 4 PETCULESCU GIANI - Ploiesti 5 POPESCU GEORGE - Bucuresti
Gr.inferioara nr. 3 - All-Nr Nume si prenume - Localitate 12345VLOC1 TOTPAL MARIUS - Busteni 2 MIHAILA NICOLAE - Breaza 3 NICOLAE IONUT - Ploiesti 4 STEFURAC MARIUS - Ploiesti 5 PARAIANU FLORIN - Filipestii de Targ
Gr.inferioara nr. 4 - All-Nr Nume si prenume - Localitate 12345VLOC1 AVRAM NICOLAE - Nedelea 2 LOVIN EUSEBIU - Comanesti 3 MARGESCU BOGDAN - Campina 4 CHIRTOACA SERGIU - Ploiesti 5 DAVID STEFAN - Ploiesti
Gr.inferioara nr. 5 - All-Nr Nume si prenume - Localitate 12345VLOC1 COBEANU MARIUS - Breaza 2 RADU LIVIU - Bucov 3 BOTOC OVIDIU - Paulesti 4 MOCANU GEORGIAN - Filipestii de Targ 5 MARIAS ROBERT - Ploiesti
Lasă un comentariu:
-
Inscrieri Etapa 7 All (06.03.2024) - 06 Mar, 18:00:20 - v6.91 / cls_2024-mar
1. Retegan Cosmin, Ploiesti, 36 - 51.26 - EL
2. Corbu Darius, Valenii de Munte, 28 - 45.7 - E
3. Totpal Marius, Busteni, 121 - 41.7 - E
4. Avram Nicolae, Nedelea, 47 - 40.82 - E
5. Cobeanu Marius, Breaza, 919 - 35.68 - E
6. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 744 - 35.12 - E
7. Lovin Eusebiu, Comanesti, 301 - 35.06 - EW
8. Mihaila Nicolae, Breaza, 275 - 34.56 - EW
9. Radu Liviu, Bucov, 163 - 34.4 - E
10. Ivan Valentin, Campina, 147 - 33.91 - EW
11. Marian Bogdan, Ploiesti, 602 - 33 - EW
12. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 1094 - 30.62 - O
13. Nicolae Ionut, Ploiesti, 6001 - 29.8
14. Botoc Ovidiu, Paulesti, 211 - 29.41 - O
15. Margescu Bogdan, Campina, 6002 - 29.2
16. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 1421 - 24.78 - O
17. Petculescu Giani, Ploiesti, 618 - 23.85 - O
18. Stefurac Marius, Ploiesti, 2148 - 23.8 - O
19. Chirtoaca Sergiu, Ploiesti, 1157 - 20.58 - O
20. Dinu Adrian, Darmanesti, 530 - 18.41 - A
21. David Stefan, Ploiesti, 6003 - 13.9
22. Popescu George, Bucuresti, 1729 - 12.1 - AW
23. Cojocaru Cosmin, Breaza, 2442 - 9.47 - H
24. Marias Robert, Ploiesti, 1195 - 7.87 - H
25. Paraianu Florin, Filipestii de Targ, 6004 - 2
Lasă un comentariu:
-
Inscrieri Etapa 7 All (06.03.2024) - 06 Mar, 16:36:26 - v6.91 / cls_2024-mar
1. Retegan Cosmin, Ploiesti, 36 - 51.26 - EL
2. Corbu Darius, Valenii de Munte, 28 - 45.7 - E
3. Totpal Marius, Busteni, 121 - 41.7 - E
4. Avram Nicolae, Nedelea, 47 - 40.82 - E
5. Cobeanu Marius, Breaza, 919 - 35.68 - E
6. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 744 - 35.12 - E
7. Lovin Eusebiu, Comanesti, 301 - 35.06 - EW
8. Mihaila Nicolae, Breaza, 275 - 34.56 - EW
9. Radu Liviu, Bucov, 163 - 34.4 - E
10. Ivan Valentin, Campina, 147 - 33.91 - EW
11. Marian Bogdan, Ploiesti, 602 - 33 - EW
12. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 1094 - 30.62 - O
13. Nicolae Ionut, Ploiesti, 6001 - 29.8
14. Botoc Ovidiu, Paulesti, 211 - 29.41 - O
15. Margescu Bogdan, Campina, 6002 - 29.2
16. Rusea Gheorghe, Breaza, 767 - 24.93 - O
17. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 1421 - 24.78 - O
18. Petculescu Giani, Ploiesti, 618 - 23.85 - O
19. Stefurac Marius, Ploiesti, 2148 - 23.8 - O
20. Chirtoaca Sergiu, Ploiesti, 1157 - 20.58 - O
21. Dinu Adrian, Darmanesti, 530 - 18.41 - A
22. David Stefan, Ploiesti, 6003 - 13.9
23. Cojocaru Cosmin, Breaza, 2442 - 9.47 - H
24. Marias Robert, Ploiesti, 1195 - 7.87 - H
25. Bujuleg Petre, Breaza, 3608 - 5.35 - H
26. Paraianu Florin, Filipestii de Targ, 6004 - 2
Lasă un comentariu:
-
Inscrieri Etapa 7 VII (06.03.2024) - 06 Mar, 3:27:36 PM - v6.91 / cls_2024-mar
1. Corbu Darius, Valenii de Munte, 28 - 45.7 - E
2. Totpal Marius, Busteni, 121 - 41.7 - E
3. Avram Nicolae, Nedelea, 47 - 40.82 - E
4. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 744 - 35.12 - E
5. Lovin Eusebiu, Comanesti, 301 - 35.06 - EW
6. Mihaila Nicolae, Breaza, 275 - 34.56 - EW
7. Ivan Valentin, Campina, 147 - 33.91 - EW
8. Marian Bogdan, Ploiesti, 602 - 33 - EW
9. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 1094 - 30.62 - O
10. Botoc Ovidiu, Paulesti, 211 - 29.41 - O
11. Bogdan Margescu, Campina, 6003 - 29.2
12. Rusea Gheorghe, Breaza, 767 - 24.93 - O
13. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 1421 - 24.78 - O
14. Petculescu Giani, Ploiesti, 618 - 23.85 - O
15. Stefurac Marius, Ploiesti, 2148 - 23.8 - O
16. Chirtoaca Sergiu, Ploiesti, 1157 - 20.58 - O
17. Dinu Adrian, Darmanesti, 530 - 18.41 - A
18. David Stefan, Ploiesi, 6004 - 13.9
19. Cojocaru Cosmin, Breaza, 2442 - 9.47 - H
20. Marias Robert, Ploiesti, 1195 - 7.87 - H
21. Bujuleg Petre, Breaza, 3608 - 5.35 - H
22. Paraianu Florin, Filipestii de Targ, 6002 - 2
Lasă un comentariu:
-
Inscrieri Etapa 7 VII (06.03.2024) - 06 Mar, 12:30:59 PM - v6.91 / cls_2024-mar
1. Corbu Darius, Valenii de Munte, 28 - 45.7 - E
2. Totpal Marius, Busteni, 121 - 41.7 - E
3. Avram Nicolae, Nedelea, 47 - 40.82 - E
4. Lovin Eusebiu, Comanesti, 301 - 35.06 - EW
5. Mihaila Nicolae, Breaza, 275 - 34.56 - EW
6. Ivan Valentin, Campina, 147 - 33.91 - EW
7. Marian Bogdan, Ploiesti, 602 - 33 - EW
8. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 1094 - 30.62 - O
9. Botoc Ovidiu, Paulesti, 211 - 29.41 - O
10. Bogdan Margescu, Campina, 6003 - 29.2 - O
11. Rusea Gheorghe, Breaza, 767 - 24.93 - O
12. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 1421 - 24.78 - O
13. Petculescu Giani, Ploiesti, 618 - 23.85 - O
14. Chirtoaca Sergiu, Ploiesti, 1157 - 20.58 - O
15. Dinu Adrian, Darmanesti, 530 - 18.41 - A
16. David Stefan, Ploiesi, 6004 - 13.9 - H
17. Cojocaru Cosmin, Breaza, 2442 - 9.47 - H
18. Marias Robert, Ploiesti, 1195 - 7.87 - H
19. Bujuleg Petre, Breaza, 3608 - 5.35 - H
20. Paraianu Florin, Filipestii de Targ, 6002 - 2 - H
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
Lasă un comentariu: