Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PLOIEȘTI: În fiecare Miercuri (18:30) - Turneu ”Antrenamentul de Miercuri” Tel George Jr.

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 ENE FLORIN PLOIESTI
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 BALANESCU BOBY PLOIESTI
    0-3
    2-3
    0
    3
    4
    4
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    2 NITU SERBAN PAULESTI
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 RUSEA GHEORGHE BREAZA
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    4 KOSA LORANT CAMPULUNG MOLD
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 COBEANU MARIUS BREAZA
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 BOTOC OVIDIU PAULESTI
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    4 VLAD VALI PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 AVRAM NICOLAE NEDELEA
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 BABUS LIVIU PLOIESTI
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    3
    3 LAZAR DUMITRU MIZIL
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 IOVANICA EUGEN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOZGA RAZVAN BAICOI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 PLAIASU ION PLOPENI
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 BANICA DAN PLOIESTI
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    3
    4 CUDALBU TIBERIU PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 SARBU DAN PLOIESTI
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 DINU ADRIAN DARMANESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    4 BADEA IULIAN FILIPESTII DE TARG
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

    Comentariu


    • #77
      Grupe superioare
      1 Fratila Robert Lazar Dumitru Botoc Ovidiu Kosa Lorant
      2 Nitu Serban Plaiasu Ion Babus Liviu Vlad Vali
      3 Marian Bogdan Sarbu Dan Banica Dan Iovanica Eugen
      4 Avram Nicolae Ene Florin Badea Iulian Cudalbu Tiberiu
      5 Bozga Razvan Cudalbu Ciprian Balanescu Boby Dinu Adrian
      6 Stancescu Sebastian Cobeanu Marius Rusea Gheorghe
      FH:Butterfly-Tackinfire Drive
      BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
      BH:Stiga Energy Absorber

      Comentariu


      • #78
        "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
        George Bernard Shaw
        https://www.youtube.com/user/megan1RO

        Comentariu


        • #79
          Marian ,filmeaza ceva si cu nea Gica

          Comentariu


          • #80


































































            "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
            George Bernard Shaw
            https://www.youtube.com/user/megan1RO

            Comentariu


            • #81
              Gr.superioara nr. 1
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
              3-1
              3-0
              3-0
              3
              1
              2 LAZAR DUMITRU MIZIL
              1-3
              1-3
              3-0
              1
              3 BOTOC OVIDIU PAULESTI
              0-3
              3-1
              3-0
              2
              2
              4 KOSA LORANT CAMPULUNG MOLD
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              Gr.superioara nr. 2
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 NITU SERBAN PAULESTI
              3-0
              1-3
              3-0
              2
              2
              2 PLAIASU ION PLOPENI
              0-3
              1-3
              3-2
              1
              3 BABUS LIVIU PLOIESTI
              3-1
              3-1
              3-1
              3
              1
              4 VLAD VALI PLOIESTI
              0-3
              2-3
              1-3
              0
              Gr.superioara nr. 3
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
              2-3
              3-0
              3-0
              2
              2
              2 SARBU DAN PLOIESTI
              3-2
              3-0
              3-0
              3
              1
              3 BANICA DAN PLOIESTI
              0-3
              0-3
              3-0
              1
              4 IOVANICA EUGEN PLOIESTI
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              Gr.superioara nr. 4
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 AVRAM NICOLAE NEDELEA
              3-0
              3-0
              3-0
              3
              1
              2 ENE FLORIN PLOIESTI
              0-3
              3-1
              3-1
              2
              2
              3 BADEA IULIAN FILIPESTII DE TARG
              0-3
              1-3
              3-0
              1
              4 CUDALBU TIBERIU PLOIESTI
              0-3
              1-3
              0-3
              0
              Gr.superioara nr. 5
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 BOZGA RAZVAN BAICOI
              1-3
              3-1
              3-0
              2
              2
              2 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
              3-1
              3-1
              2-3
              2
              1
              3 BALANESCU BOBY PLOIESTI
              1-3
              1-3
              0-3
              0
              4 DINU ADRIAN DARMANESTI
              0-3
              3-2
              3-0
              2
              Gr.superioara nr. 6
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
              0-3
              3-0
              1
              2
              2 COBEANU MARIUS BREAZA
              3-0
              3-0
              2
              1
              3 RUSEA GHEORGHE BREAZA
              0-3
              0-3
              0
              FH:Butterfly-Tackinfire Drive
              BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
              BH:Stiga Energy Absorber

              Comentariu


              • #82
                Eliminatorii Amatori

                1. Lazar Dumitru
                -------------------- Lazar Dumitru 3-0
                16. Bye
                ----------------------------------- Lazar Dumitru 3-0
                9. Iovanica Eugen
                -------------------- Iovanica Eugen 3-0
                8. Stancescu Sebastian
                -------------------------------------------------- Lazar Dumitru 3-1
                5. Dinu Adrian
                -------------------- Dinu Adrian 3-0
                12. Plaiasu Ion
                ----------------------------------- Badea Iulian 3-2
                13. Bye
                -------------------- Badea Iulian 3-0
                4. Badea Iulian

                ----------------------------------------------------------------- Lazar Dumitru 3-0

                3. Banica Dan
                -------------------- Banica Dan 3-0
                14. Bye
                ----------------------------------- Banica Dan 3-1
                11. Kosa Lorant
                -------------------- Rusea Gheorghe 3-0
                6. Rusea Gheorghe
                -------------------------------------------------- Banica Dan 3-1
                7. Balanescu Boby
                -------------------- Balanescu Boby 3-1
                10. Cudalbu Tiberiu
                ----------------------------------- Balanescu Boby 3-1
                15. Bye
                -------------------- Vlad Vali 3-0
                2. Vlad Vali
                FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                BH:Stiga Energy Absorber

                Comentariu


                • #83
                  Clasament Amatori

                  1. Lazar Dumitru - Mizil
                  2. Banica Dan - Ploiesti
                  3 -- 4
                  Badea Iulian - Filipestii de Targ
                  Balanescu Boby - Ploiesti
                  5 -- 8
                  Iovanica Eugen - Ploiesti
                  Rusea Gheorghe - Breaza
                  Dinu Adrian - Darmanesti
                  Vlad Vali - Ploiesti
                  9 -- 10
                  Cudalbu Tiberiu - Ploiesti
                  Kosa Lorant - Campulung Mold
                  Ultima editare de ADN; 01.nov.2018, 00:17.
                  FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                  BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                  BH:Stiga Energy Absorber

                  Comentariu


                  • #84
                    Eliminatorii Open

                    1. Fratila Robert
                    -------------------- Fratila Robert 3-0
                    16. Bye
                    ----------------------------------- Fratila Robert 3-1
                    9. Marian Bogdan
                    -------------------- Stancescu Sebastian 3-2
                    8. Stancescu Sebastian
                    -------------------------------------------------- Fratila Robert 3-1
                    5. Cudalbu Ciprian
                    -------------------- Cudalbu Ciprian 3-0
                    12. Nitu Serban
                    ----------------------------------- Avram Nicolae 3-2
                    13. Bye
                    -------------------- Avram Nicolae 3-0
                    4. Avram Nicolae

                    ----------------------------------------------------------------- Fratila Robert 3-1

                    3. Sarbu Dan
                    -------------------- Sarbu Dan 3-0
                    14. Bye
                    ----------------------------------- Cobeanu Marius 3-0
                    11. Botoc Ovidiu
                    -------------------- Cobeanu Marius 3-0
                    6. Cobeanu Marius
                    -------------------------------------------------- Cobeanu Marius 3-2
                    7. Bozga Razvan
                    -------------------- Bozga Razvan 3-0
                    10. Ene Florin
                    ----------------------------------- Bozga Razvan 3-1
                    15. Bye
                    -------------------- Babus Liviu 3-0
                    2. Babus Liviu
                    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                    BH:Stiga Energy Absorber

                    Comentariu


                    • #85
                      "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                      George Bernard Shaw
                      https://www.youtube.com/user/megan1RO

                      Comentariu


                      • #86
                        "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                        George Bernard Shaw
                        https://www.youtube.com/user/megan1RO

                        Comentariu


                        • #87
                          Clasament Open

                          1. Fratila Robert - Filipestii de Targ
                          2. Cobeanu Marius - Breaza
                          3 -- 4
                          Avram Nicolae - Nedelea
                          Bozga Razvan - Baicoi
                          5 -- 8
                          Stancescu Sebastian - Ploiesti
                          Sarbu Dan - Ploiesti
                          Cudalbu Ciprian - Ploiesti
                          Babus Liviu - Ploiesti
                          9 -- 12
                          Botoc Ovidiu - Paulesti
                          Ene Florin - Ploiesti
                          Marian Bogdan - Ploiesti
                          Nitu Serban - Paulesti
                          13 -- 1v gr.sup.
                          Plaiasu Ion - Plopeni
                          FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                          BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                          BH:Stiga Energy Absorber

                          Comentariu


                          • #88

                            https://www.facebook.com/98135821522...3123737383441/
                            Ultima editare de Marian Bogdan; 01.nov.2018, 00:45.
                            "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                            George Bernard Shaw
                            https://www.youtube.com/user/megan1RO

                            Comentariu


                            • #89
                              Postat în original de Brulea Petre Vezi post
                              Marian ,filmeaza ceva si cu nea Gica





                              "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                              George Bernard Shaw
                              https://www.youtube.com/user/megan1RO

                              Comentariu


                              • #90


















































































                                FH: XIOM OMEGA IV PRO max
                                Blade: KAZAK
                                BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.2 mm

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X