Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PLOIEȘTI: În fiecare Miercuri (18:30) - Turneu ”Antrenamentul de Miercuri” Tel George Jr.

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 NITU SERBAN PAULESTI
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    3 ENE FLORIN PLOIESTI
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    4 IOVANICA EUGEN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 DINU CRISTIAN MIZIL
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 BALANESCU BOBY PLOIESTI
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    4 BADEA IULIAN FILIPESTII DE TARG
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 AVRAM NICOLAE NEDELEA
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    4
    3 TUDOR VALERIU PLOIESTI
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 FLOREA MARIN FILIPESTII DE TARG
    1-3
    3-1
    0-3
    1
    3
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BRULEA PETRE PAULESTI
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BABUS LIVIU PLOIESTI
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 LAZAR DUMITRU MIZIL
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    4 BARDAS VIOREL PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOZGA RAZVAN BAICOI
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    2 PLAIASU ION PLOPENI
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    1
    3 DINU ADRIAN DARMANESTI
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    4
    4 POPESCU SORIN PLOIESTI
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    1
    2 SARBU DAN PLOIESTI
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 BOTOC OVIDIU PAULESTI
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    3
    4 IALAMA MARINEL URLETA
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

    Comentariu


    • Grupe superioare
      1 Grigore Alexandru Babus Liviu Florea Marin Badea Iulian
      2 Marian Bogdan Bozga Razvan Lazar Dumitru Iorgoiu Constantin
      3 Avram Nicolae Sarbu Dan Popescu Sorin Bardas Viorel
      4 Brulea Petre Nitu Serban Botoc Ovidiu Dinu Adrian
      5 Plaiasu Ion Dinu Cristian Ene Florin Ialama Marinel
      6 Stancescu Sebastian Tudor Valeriu Balanescu Boby Iovanica Eugen
      FH:Butterfly-Tackinfire Drive
      BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
      BH:Stiga Energy Absorber

      Comentariu


      • Gr.superioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
        3-1
        3-0
        3-1
        3
        1
        2 BABUS LIVIU PLOIESTI
        1-3
        3-1
        3-0
        2
        2
        3 FLOREA MARIN FILIPESTII DE TARG
        0-3
        1-3
        3-1
        1
        4 BADEA IULIAN FILIPESTII DE TARG
        1-3
        0-3
        1-3
        0
        Gr.superioara nr. 2
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
        0-3
        3-0
        3-0
        2
        2
        2 BOZGA RAZVAN BAICOI
        3-0
        3-1
        3-2
        3
        1
        3 LAZAR DUMITRU MIZIL
        0-3
        1-3
        3-0
        1
        4 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS
        0-3
        2-3
        0-3
        0
        Gr.superioara nr. 3
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 AVRAM NICOLAE NEDELEA
        3-1
        3-0
        3-0
        3
        1
        2 SARBU DAN PLOIESTI
        1-3
        3-1
        3-0
        2
        2
        3 POPESCU SORIN PLOIESTI
        0-3
        1-3
        3-0
        1
        4 BARDAS VIOREL PLOIESTI
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        Gr.superioara nr. 4
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 BRULEA PETRE PAULESTI
        0-3
        0-3
        3-0
        1
        2 NITU SERBAN PAULESTI
        3-0
        3-2
        3-0
        3
        1
        3 BOTOC OVIDIU PAULESTI
        3-0
        2-3
        3-0
        2
        2
        4 DINU ADRIAN DARMANESTI
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        Gr.superioara nr. 5
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 PLAIASU ION PLOPENI
        3-2
        3-0
        3-0
        3
        1
        2 DINU CRISTIAN MIZIL
        2-3
        3-1
        3-0
        2
        2
        3 ENE FLORIN PLOIESTI
        0-3
        1-3
        3-0
        1
        4 IALAMA MARINEL URLETA
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        Gr.superioara nr. 6
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
        3-1
        3-1
        3-0
        3
        1
        2 TUDOR VALERIU PLOIESTI
        1-3
        3-2
        3-0
        2
        2
        3 BALANESCU BOBY PLOIESTI
        1-3
        2-3
        3-0
        1
        4 IOVANICA EUGEN PLOIESTI
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        FH:Butterfly-Tackinfire Drive
        BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
        BH:Stiga Energy Absorber

        Comentariu


        • Eliminatorii Open

          1. Grigore Alexandru
          -------------------- Grigore Alexandru 3-0
          16. Bye
          ----------------------------------- Grigore Alexandru 3-1
          9. Sarbu Dan
          -------------------- Sarbu Dan 3-0
          8. Tudor Valeriu
          -------------------------------------------------- Grigore Alexandru 3-0
          5. Plaiasu Ion
          -------------------- Marian Bogdan 3-2
          12. Marian Bogdan
          ----------------------------------- Marian Bogdan 3-0
          13. Bye
          -------------------- Nitu Serban 3-0
          4. Nitu Serban

          ----------------------------------------------------------------- Grigore Alexandru 3-2

          3. Avram Nicolae
          -------------------- Avram Nicolae 3-0
          14. Bye
          ----------------------------------- Avram Nicolae 3-2
          11. Babus Liviu
          -------------------- Stancescu Sebastian 3-1
          6. Stancescu Sebastian
          -------------------------------------------------- Avram Nicolae 3-2
          7. Dinu Cristian
          -------------------- Dinu Cristian 3-2
          10. Botoc Ovidiu
          ----------------------------------- Bozga Razvan 3-0
          15. Bye
          -------------------- Bozga Razvan 3-0
          2. Bozga Razvan
          Ultima editare de ADN; 08.nov.2018, 00:11.
          FH:Butterfly-Tackinfire Drive
          BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
          BH:Stiga Energy Absorber

          Comentariu


          • Clasament Open

            1. Grigore Alexandru - Campina
            2. Avram Nicolae - Nedelea
            3 -- 4
            Marian Bogdan - Ploiesti
            Bozga Razvan - Baicoi
            5 -- 8
            Sarbu Dan - Ploiesti
            Stancescu Sebastian - Ploiesti
            Nitu Serban - Paulesti
            Dinu Cristian - Mizil
            9 -- 12
            Plaiasu Ion - Plopeni
            Tudor Valeriu - Ploiesti
            Babus Liviu - Ploiesti
            Botoc Ovidiu - Paulesti
            13 1v gr.sup.
            Brulea Petre - Paulesti
            14 0v gr.sup.
            Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
            FH:Butterfly-Tackinfire Drive
            BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
            BH:Stiga Energy Absorber

            Comentariu


            • Eliminatorii Amatori

              1. Florea Marin
              -------------------- Florea Marin 3-0
              16. Bye
              ----------------------------------- Florea Marin 3-2
              9. Bardas Viorel
              -------------------- Iovanica Eugen 3-0
              8. Iovanica Eugen
              -------------------------------------------------- Florea Marin 3-0
              5. Ene Florin
              -------------------- Ene Florin 3-0
              12. Iorgoiu Constantin
              ----------------------------------- Dinu Adrian 3-1
              13. Bye
              -------------------- Dinu Adrian 3-0
              4. Dinu Adrian

              ----------------------------------------------------------------- Lazar Dumitru 3-0

              3. Popescu Sorin
              -------------------- Popescu Sorin 3-0
              14. Bye
              ----------------------------------- Balanescu Boby 3-0
              11. Badea Iulian
              -------------------- Balanescu Boby 3-0
              6. Balanescu Boby
              -------------------------------------------------- Lazar Dumitru 3-2
              7. Ialama Marinel
              -------------------- Ialama Marinel 3-0
              10. Brulea Petre
              ----------------------------------- Lazar Dumitru 3-0
              15. Bye
              -------------------- Lazar Dumitru 3-0
              2. Lazar Dumitru
              Ultima editare de ADN; 08.nov.2018, 09:35.
              FH:Butterfly-Tackinfire Drive
              BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
              BH:Stiga Energy Absorber

              Comentariu


              • Clasament Amatori

                1. Lazar Dumitru - Mizil
                2. Florea Marin - Filipestii de Targ
                3 -- 4
                Balanescu Boby - Ploiesti
                Dinu Adrian - Darmanesti
                5 -- 8
                Ialama Marinel - Urleta
                Iovanica Eugen - Ploiesti
                Popescu Sorin - Ploiesti
                Ene Florin - Ploiesti
                9 -- 10
                Badea Iulian - Filipestii de Targ
                Bardas Viorel - Ploiesti
                Ultima editare de ADN; 08.nov.2018, 09:37.
                FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                BH:Stiga Energy Absorber

                Comentariu


                • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                  George Bernard Shaw
                  https://www.youtube.com/user/megan1RO

                  Comentariu


                  • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                    George Bernard Shaw
                    https://www.youtube.com/user/megan1RO

                    Comentariu


                    • https://www.facebook.com/98135821522...4095832952898/
                      Ultima editare de Marian Bogdan; 08.nov.2018, 01:33.
                      "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                      George Bernard Shaw
                      https://www.youtube.com/user/megan1RO

                      Comentariu


                      • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                        George Bernard Shaw
                        https://www.youtube.com/user/megan1RO

                        Comentariu


                        • Etapa a V a se va desfasura Duminica 11 Noiembrie 2018, începand cu ora 9:30.

                          Se înscrie Bivolaru Marius, Bardaș Viorel, Balanescu Boby, Babus Liviu, Sarbu Dan, Marian Bogdan
                          "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                          George Bernard Shaw
                          https://www.youtube.com/user/megan1RO

                          Comentariu


                          • Cudalbu Ciprian
                            "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                            George Bernard Shaw
                            https://www.youtube.com/user/megan1RO

                            Comentariu


                            • Iovanica Eugen
                              Fratila Robert
                              Mos Florin(posibil cu inca 2 copii)
                              Badea Iulian
                              Ialama Marinel
                              Florea Marin
                              FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                              BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                              BH:Stiga Energy Absorber

                              Comentariu


                              • Plăiașu Ion...
                                FH: XIOM OMEGA IV PRO max
                                Blade: KAZAK
                                BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.2 mm

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X